Uitslagenlijst 2e Lengkeek Kruin. Gorscross
Oostvoorne - Zondag 29 januari 2012
H 4.6, 4.6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjark Klee
Voorne Atletiek
19:14
2
Melvin Kruik
Voorne Atletiek
19:43
3
Harry van der Band
Voorne Atletiek
21:03
5
Jeroen van der Meer
Voorne Atletiek
22:28
7
John Roobol
Voorne Atletiek
22:49
8
Cornelis Chatziioannou
Spijkenisse
23:26
9
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
23:48
10
Martin de Valois
Oostvoorne
24:05
11
Ron Zoeteweij
Voorne Atletiek
26:34
12
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
27:17
13
Dirk Muilenburg
Zwartewaal
28:08
14
Henkjan Olthuis
Berkel en Rodenrijs
28:31
D 4.6, 4.6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diana Noordermeer
Voorne Atletiek
23:17
2
Annemiek de Kraauw
Stellendam
24:15
4
Geertje Slingerland
Hellevoetsluis
26:26
7
Liesbeth Beukers
Voorne Atletiek
27:50
8
Regina Muilenburg
Voorne Atletiek
28:09
9
Nathalie Bahnerth
Voorne Atletiek
28:18
10
Anja de Bruijne
Voorne Atletiek
28:22
11
Leona van den Berg
Voorne Atletiek
28:42
12
Vivianne Verwater
Hellevoetsluis
29:07
13
Roosmarijn van Velzen
Voorne Atletiek
29:43
14
Astrid Poldervaart
Oostvoorne
30:08
H 8.6, 8.6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Kevin de Reus
Hellevoetsluis
39:22
4
Daniël Collé
Voorne Atletiek
39:36
5
Ron Zwinkels
Voorne Atletiek
41:36
7
Marco Snoek
Voorne Atletiek
44:25
8
Richard Kroep
Hoogvliet Rotterdam
46:27
9
Peter IJzelenberg
Delfgauw
46:47
10
Mark Mondria
's-Gravenhage
48:00
11
Erik Schippers
Hellevoetsluis
48:04
12
Ricardo Giele
Voorne Atletiek
49:07
13
Dennis van Iersel
Oostvoorne
49:56
15
Dean van Amerongen
Hoogvliet
51:19
17
Giovanni Paulesu
's-Gravenhage
52:11
18
Gerard Rila
Voorne Atletiek
54:19
D 8.6, 8.6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
46:42
3
Stephanie Kleij
Oostvoorne
48:09
5
Mieke van den Bos
Pallas '93
48:59
6
Natascha Kriekaart
Zuidland
50:20
7
Sadie Driessen
Voorne Atletiek
53:11
8
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
55:18
9
Corrie Slingerland
Voorne Atletiek
57:30
H12.6, 12.6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Theo Troost
Voorne Atletiek
54:16
3
Allard Moene
Voorne Atletiek
54:35
5
Hans Zwinkels
Voorne Atletiek
55:31
6
Jan van Bennekom
Heinenoord
57:16
7
Martin Driehuis
Voorne Atletiek
57:31
9
René de Haan
Voorne Atletiek
58:20
10
Martien Blok
Voorne Atletiek
58:58
12
Roland Groen
Voorne Atletiek
59:36
13
Dimitri Pennings
Krimpen a/d Yssel
59:38
17
Rob Faasen
Voorne Atletiek
1:01:28
18
Owen Thomas
Voorne Atletiek
1:01:44
20
Raymond Bekker
Voorne Atletiek
1:04:49
21
Ron Vermerle
Hellevoetsluis
1:05:15
22
Fred Monté
Voorne Atletiek
1:06:29
23
Aljosa Skoko
Capelle aan den IJss
1:08:50
24
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
1:10:43
26
Willem Westbroek
Voorne Atletiek
1:12:14
27
Dick van Reems
Voorne Atletiek
1:19:33
D12.6, 12.6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
56:42
3
Hannie den Haan
Voorne Atletiek
1:05:13
4
Jeanette Poldervaart
Spark
1:07:31
J 1KM, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max van Rij
Loopgroep Aart Stigt
3:49
2
Marnix van Meggelen
Voorne Atletiek
4:02
4
Anouck Bahnerth
Oostvoorne
4:14
6
Jorg Ligthart
Voorne Atletiek
4:23
7
Jirre Griffioen
Voorne Atletiek
4:33
8
Sebastiaan Martin
Voorne Atletiek
4:37
9
Kirsten van Santen
Voorne Atletiek
4:38
10
Carlo Collé
Voorne Atletiek
4:46
11
Joyce van Welie
Voorne Atletiek
4:47
12
Lieke van Santen
Voorne Atletiek
4:48
13
Ninke Noordermeer
Voorne Atletiek
4:49
14
Jasper Bol
Voorne Atletiek
4:58
15
Jochem Hanemaaijer
Voorne Atletiek
5:01
16
Sebastiaan Kleij
Oostvoorne
5:04
17
Giorgia Collé
Voorne Atletiek
5:05
18
Loes Moene
Voorne Atletiek
5:07
21
Nick van Zanten
Voorne Atletiek
5:12
22
Tessa Giele
Voorne Atletiek
5:13
23
Mark Groen
Voorne Atletiek
5:20
24
Elsa Moene
Voorne Atletiek
5:28
26
Lars van den Band
Voorne Atletiek
5:36
27
Lizelotte van Iersel
Oostvoorne
6:33
28
Willem Moene
Voorne Atletiek
6:36
J 2KM, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernst Schippers
Hellevoetsluis
8:39
2
Kiki Hartman
Voorne Atletiek
8:41
3
Alicia van Welie
Voorne Atletiek
8:53
4
Douwe Faasen
Voorne Atletiek
8:57
5
Jelle de Vette
Voorne Atletiek
9:04
7
Fabienne Martin
Voorne Atletiek
10:06
10
Friso Poldervaart
Oostvoorne
10:46
11
Annemarije Klee
Voorne Atletiek
11:05
12
Ricardo Rensink
Hellevoetsluis
11:06
Vragen over de uitslag voorneatletiek@xs4all.nl
Uitslagen.nl
03-02-2012 19:59