Uitslagenlijst Lijfstijl Centrum Trail Xperience

Den Helder - Zondag 29 januari 2012

J8-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoao Lobles
Den Helder
4:05
2
Vince van Dalen
Den Helder
4:23
3
Daan van Doorn
Den Helder
4:29
4
Ioann Lobles
Den Helder
4:40
5
Dylan Adriaansen
Julianadorp
4:44
6
Jort ten Hoeve
Den Helder
4:55
7
Joep van der Wulp
Den Helder
5:11
8
Bart van Doorn
Den Helder
5:24
9
Per freerkstra
Den Helder
5:30
10
Ravi Raadgers
5:35
11
Sten veldman
Den Helder
5:39
12
Aswin van Laarhoven
Julianadorp
5:49
13
Dennis de Vries
5:53
M8-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Raadgers
4:20
2
Noa Zoon
Den Helder
4:22
3
Noëlle Driessen
5:05
4
Marit Tesselaar
5:19
5
Michelle de Vries
5:47
6
Tessa van der Wulp
Den Helder
5:56
7
Amy Kamminga
5:59
8
Norah ten Hoeve
6:00
9
Tamara Muntewerff
6:04
10
Chelsea Striet
6:08
M1499, 6 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aiwen Lobles
Den Helder
25:12
2
Ton Groen
Julianadorp
25:26
3
Simon Abbink
Den Helder
25:51
4
Cor van Kruining
26:12
5
Ludwig Voskuil
26:18
6
Bas Portegijs
Anna Paulowna
26:44
7
Joey Steenvoorden
Den Helder
27:33
8
George Lafèbre
Den Helder
27:36
9
Frank Katuk
Den Helder
27:40
10
Paul Riteco
Julianadorp
27:45
11
Bass Misset
27:48
12
Dirk Jan Silver
28:09
13
Evert van den Burg
Den Helder
28:31
14
Frank Fuhr
Den Helder
28:49
15
Sees Biegstraaten
28:51
16
Sjoerd Krijns
Den Helder
28:57
17
Jack Verhorst
Den Helder
29:06
18
Anton Reinbergen
Den Helder
29:24
19
Niek Bron
29:35
20
Ambro Meijer
29:38
21
Dennis Curvers
Julianadorp
29:50
22
Jan Elhorst
Den Helder
30:33
23
Antoin Hoffard
Julianadorp
30:41
24
Harry Kraak
30:52
25
Frans Verhorst
Julianadorp
31:07
26
Aad Verschoor
31:33
27
Ard Paarlberg
31:57
28
Don freerkstra
Den Helder
32:40
29
Raymond Maasland
32:49
30
Luciën Koopal
Julianadorp
32:53
31
Guido Perret
33:12
32
Hans Pronk
Den Helder
33:15
33
Sjoerdjan Brandsma
Den Helder
34:59
34
Menno van der Plas
Julianadorp
36:05
35
Piet Gijswijt
Den Helder
37:08
36
Jan Woort
39:49
37
Jesse veldman
Den Helder
39:56
V1499, 6 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacoba Marinus
25:49
2
Lisanne Keet
Anna Paulowna
26:06
3
Colien Slot
26:15
4
Charissa Czech
Den Helder
27:31
5
Marit Zijm
27:42
6
Annemiek Bakker
28:21
7
Ageeth Wilbrink
Den Helder
28:28
8
Irene van Dalen
Den Helder
28:42
9
Bianca Smit
Julianadorp
28:46
10
Remkje Mulder
De Waal
29:15
11
Marianne Bremer
Den Helder
29:42
12
Ilse van der Wateren
30:17
13
Marije Dito
Den Helder
30:21
14
Tineke Privée
30:38
15
Mandy Striet
Den Helder
30:47
16
Danielle Keet
Anna Paulowna
30:57
17
Pascalle Greeje
30:59
18
Marlies Hoebe-Berbee
Julianadorp
31:02
19
Doenja Zwaan
Julianadorp
31:05
20
Nathalie Dragt
Den Helder
31:22
21
Edith Czech
Den Helder
31:24
22
Trudy Kiefte
31:37
23
Joyce in 't Veld
Den Helder
31:42
24
Ineke Smit
Den Helder
31:48
25
Jonneke Westra
Den Helder
32:02
26
Marloes Schendelaar
Den Helder
32:19
27
Nynke van Dijk
32:24
28
Marijke van Beek
Den Helder
32:52
29
Gerda Bregman
Den Helder
32:57
30
Wia de Bray
Den Helder
33:08
31
Daphne Perret
Den Helder
33:10
32
Diana van Laarhoven
Julianadorp
33:33
33
Ingrid Blonk
33:40
34
Divone van Breukelen
Medemblik
33:48
35
Hester Douma
Den Helder
33:51
36
Annie Flisijn
Julianadorp
33:56
37
Patricia Schenk
Den Helder
33:58
38
Inge Portegijs
Anna Paulowna
34:03
39
Ramona Slot
Den Helder
34:14
40
Mariska Kruijff
Hippolytushoef
34:20
41
Samantha Riteco
Julianadorp
34:56
42
Susan Varenbrink
Julianadorp
35:01
43
Marion van de Wiel
Julianadorp
35:36
44
Debbie Brouwer
Julianadorp
35:42
45
Thelma Grippeling
36:03
46
Monique de Jong
Den Helder
36:17
47
Karin van den Burg-pro
Den Helder
36:26
48
Linda vd Berge
36:44
49
Mariska Lameree Privee
36:52
50
Astrid Fuhr
Den Helder
36:58
51
Saskia Roos
Den Helder
37:00
52
Ingeborg van Beekum
Amsterdam
37:18
53
Kirsten van Beekum
Amsterdam
37:20
54
Els de Bruijn
37:24
55
Anneke Bais
37:26
56
Afke Verschoor
37:53
57
Dieneke van Maastricht
37:55
58
Deborah Thomissen
Den Helder
38:08
59
Anja Heijblok
Julianadorp
38:36
60
Christina Zandberg
West-Graftdijk
38:41
61
Liesbeth van Galen
39:00
62
Simone Wilms
Den Helder
39:12
63
Christa Kuiken
Julianadorp
39:48
64
Janny Heidman
Den Helder
40:39
65
Anita Muntjewerff
Den Helder
40:56
66
Aline van der Heide
Den Helder
43:31
M1699, 14 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond Koen
58:18
2
Robert Bakker
Den Burg
58:19
3
Theo van Graven
Breezand
58:20
4
Danny Hajos
Den Helder
58:21
5
Anko Top
Wieringerwerf
58:54
6
Edward Pechler
1:01:19
7
Ferdinand Mulder
De Waal
1:01:40
8
Hein Veldman
Callantsoog
1:01:43
9
Jan-Willem Schutte
Den Helder
1:01:48
10
Driessen Jeanpaul
Den Helder
1:02:00
11
Jan Zijm
Den Burg
1:02:28
12
Nico van Dalen
Den Helder
1:02:32
13
Dick Groenink
Den Helder
1:02:40
14
Humphrey Mijnals
Julianadorp
1:03:01
15
Marcus Copier
Schagen
1:03:23
16
Arno van den Berg
Hippolytushoef
1:04:09
17
Peter Keet
Anna Paulowna
1:05:30
18
Rob Hoelandt
Den Helder
1:07:22
19
Kees Bisdonk
Den Helder
1:10:16
20
David van Logchem
Texel
1:12:10
21
Jan Koopman
Den Helder
1:12:18
22
Kees Mak
Wognum
1:12:33
23
Robert Jan van Vliet
1:12:36
24
Erik Leibbrand
Den Helder
1:12:43
25
John van der Genugten
Julianadorp
1:13:20
26
Jan Schreuder
Vlaardingen
1:13:44
27
William Striet
Den Helder
1:13:52
28
Ingmar Vink
Den Helder
1:14:06
29
Jacob van der Wulp
Den Helder
1:14:41
30
Ruud van Breukelen
Medemblik
1:14:50
31
Marchel Keppel
Den Helder
1:15:10
32
Peter Schenk
Den Helder
1:15:36
33
Kooijman Henk
Den Helder
1:15:41
34
Richard Keppel
Julianadorp
1:15:47
35
Maarten Wanders
Julianadorp
1:16:29
36
Gerard Krusemeijer
1:16:37
37
Michel van der Werf
Harderwijk
1:16:44
38
Marcel Steenvoorden
Den Helder
1:16:51
39
Han Ordelman
Den Helder
1:17:14
40
Roy Gorres
Hoorn Nh
1:17:33
41
Ronald van Etten
Wieringerwerf
1:17:42
42
Rene Triest
Den Helder
1:18:30
43
Johan Schoonheden
Den Helder
1:18:44
44
Maarten Griek
Den Helder
1:18:47
45
Thierry van Groen
Gorredijk
1:20:31
46
Harry Vorselaars
Julianadorp
1:20:44
47
Ronald Welstra
1:20:47
48
Johan de Bie
Alkmaar
1:20:51
49
Piet Calkhoven
Alkmaar
1:20:54
50
Dick van der Weide
Den Helder
1:20:57
51
Maarten Boer
1:21:02
52
Ed Agema
1:21:14
53
Michael van den Berg
1:22:00
54
Rob van Eis
Den Helder
1:22:42
55
Robin van Kalsbeek
Hoogkarspel
1:23:01
56
Myckel Bodt
Loenen aan de Vecht
1:23:06
57
André Struijk
Den Helder
1:23:11
58
Hans de Vries
1:23:18
59
Eric Keizer
Den Helder
1:23:49
60
Frank Dekker
Heiloo
1:24:03
61
Bas Dijkstra
Amersfoort
1:24:32
62
Ashok .Jodha
Amsterdam
1:25:03
63
Willem de Vries
Haarlem
1:25:19
64
Richard Kuijper
Den Helder
1:25:43
65
Willem Snelk
Den Helder
1:26:06
66
Chris van Kooten
1:26:26
67
Rob Dragt
Den Helder
1:26:48
68
Chris Vermeulen
Den Helder
1:28:01
69
Edwin de Wit
Den Helder
1:28:03
70
Herman Hommen
Wieringerwerf
1:29:58
71
Haico Loijenga
Petten
1:30:07
72
Yuri de Does
Den Helder
1:30:12
73
Jan den IJzerman
Den Helder
1:31:25
74
Ron van Buuren
Julianadorp
1:31:35
75
Peter van der Heide
Den Helder
1:32:13
76
Gerard Wissink
Wieringerwerf
1:32:23
77
Edwin Wasch
1:34:06
78
Mart de la Cour
1:34:12
79
Henry Ludwig
Den Helder
1:34:41
80
RuuRd Boomstra
Den Helder
1:35:00
81
Wouter van Onzenoort
1:36:12
82
Michael Ides
Haarlem
1:37:38
83
Lesly Smit
Zaandam
1:38:11
84
Henry ten Hoeve
Den Helder
1:45:00
85
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
1:48:48
V1499, 14 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Krutzen
Heiloo
1:06:50
2
Suzanne van der Weide
Den Helder
1:12:29
3
Claudia Geldermans
Den Helder
1:16:47
4
Inge Smit
Hoorn Nh
1:17:35
5
Karlijn van der Burg
De Koog
1:17:55
6
Audrey Breur
Den Helder
1:17:57
7
Esther Bos
Den Helder
1:19:54
8
Gabriella Czech
Den Helder
1:21:57
9
Marina Langendoen-Zijp
Den Helder
1:22:44
10
Nancy de Wit-Konijn
Den Helder
1:22:54
11
Renata Vermeulen
Den Helder
1:23:08
12
Ellen Boersma
Den Helder
1:23:21
13
Jasmijn van der Burg
De Koog
1:23:34
14
Marianne Meijer
Julianadorp
1:24:28
15
Marijke Ouderkerken
Julianadorp
1:25:51
16
Sylvia Stähli - van Ri
Den Helder
1:26:10
17
Karin Bron
Julianadorp
1:32:16
18
Margreet Broersen
Bovenkarspel
1:32:51
19
Elles Wagenaar
Wieringerwerf
1:38:04
20
Simone Prins
Zaandam
1:38:13
21
Pieternel Pot
Den Helder
1:39:16
22
Liesbeth Diesfeldt
Heiloo
1:40:06
23
Hilde Pach
Amsterdam
1:40:16
24
Kathy Jonk
Alkmaar
1:40:19
25
Edith Knuppe
Den Helder
1:41:04
26
Renata de Boer
Den Helder
1:41:50
27
Elly Ouwens
Den Helder
1:44:11
28
Ada van der Plas
Julianadorp
1:44:16
29
Angelique de Boer
Den Helder
1:45:15
30
Miranda Emmanouilidis
1:46:49
31
Claudia de Groot
1:47:56
32
Monica Zuidberg
Julianadorp
1:48:28
33
Sandra de Koning
1:48:31
34
Iris van der Meij
Den Helder
1:48:45
35
Miranda van Belois
Den Helder
1:48:48
Erke, de Haarstudio, de Opvoed Poli, DHMedia, Hondenschool Dogs4Life,
Natuurgeneeskundig Praktijk De Brug
www.uitslagen.nl
02-02-2012 15:26