Uitslagenlijst Tata Steel/Runnersworld Beeckestijn

Velsen-Zuid - Zondag 29 januari 2012

JPUP, 1.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duncan Steenbakker
Lycurgus
5:07
2
Martijn Bakker
Trias
5:11
3
Rick Thomasse
AV Castricum
5:16
4
Gregory 't Hoen
AV Aalsmeer
5:36
5
Adwen Gieles
KAV Holland
5:43
6
Jorrit de Ligt
Santpoort-Noord
5:53
7
Jordy Blesgraaf
Santpoort-Noord
6:02
8
Kasper Vrolijk
AV Castricum
6:03
9
Casper Peterse
Trias
6:03
10
Justus Geuzebroek
KAV Holland
6:04
11
Lars Janssen
DEM
6:04
12
Seb van Schelven
KAV Holland
6:05
13
Tobias Vrolijk
AV Castricum
6:06
14
Graeme 't Hoen
AV Aalsmeer
6:10
15
Mike van Sleeuwen
Suomi
6:11
16
Tijn Koning
KAV Holland
6:11
17
Wesley Steenbakker
Lycurgus
6:13
18
Jarno Berrevoets
Suomi
6:20
19
Marijn Sluis
Suomi
6:39
20
Sam Pronk
KAV Holland
6:41
21
Julian Kemp
Heemskerk
6:56
22
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
7:19
23
Steijn Noorderbroek
Heemskerk
7:42
24
Sam Collingham
Haarlem
7:43
25
Koen de Jong
Suomi
7:45
26
Thomas Wijkstra
NEA Volharding
7:46
MPUP, 1.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Kant
Lycurgus
5:32
2
Eveline de Jong
De Spartaan
5:37
3
Nikki Taag
KAV Holland
5:48
4
Femke Janssen
DEM
6:05
5
Mirte van het Land
Lycurgus
6:31
6
Merel Sluis
Santpoort-Zuid
6:42
7
Mirte Janssen
DEM
6:57
8
Noa Koning
KAV Holland
7:06
9
Chelsea Blesgraaf
Santpoort-Noord
7:42
10
Eveline Krom
DEM
10:38
JCD, 3.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van der Heide
DEM
12:01
2
Jordy Kluft
DEM
12:19
3
Douwe Koldijk
Haarlemmermeer
12:33
4
Jan-Willem de Lange
Unitas
12:52
5
Mick Onrust
Zaanland
12:58
6
Ies Kaczmarek
Almere '81
13:04
7
Alexander Soethout
DEM
13:13
8
Stijn Handgraaf
Santpoort nrd
13:19
9
Mika Taag
KAV Holland
13:33
10
Timo Koning
KAV Holland
13:36
11
Ryan Clarke
AV Castricum
13:42
12
Boris Hoogervorst
KAV Holland
13:55
13
Renzo Spaargaren
KAV Holland
13:59
14
Rafael Gridelli
Phanos
14:04
15
Nick Jongbloed
Heemskerk
14:05
16
Joost Koldijk
Haarlemmermeer
14:15
17
Thijmwn vh Land
Lycurgus
14:17
18
Thijs van Noorloos
Lycurgus
14:21
19
Remco vd Flier
Hoofdorp
14:33
20
Tijn Pronk
KAV Holland
14:35
21
Sem Noorderbroek
Heemskerk
14:35
22
Jelle de Moes
Haarlemmermeer
14:47
23
Sietse van der Pal
Zaanland
14:55
24
Max van Rookhuizen
DEM
15:50
25
Thijs de Moes
Haarlemmermeer
16:31
26
Koen Kroep
Suomi
16:53
27
Nicolaas Veeneman
Haarlemmermeer
18:40
28
Onno de Moes
Haarlemmermeer
18:47
MCD, 3.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjet Groen
AV Castricum
12:38
2
Jeske van der Pal
Zaanland
12:47
3
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
13:21
4
Demi Zwiers
Haarlem
13:30
5
Iris van der Plas
Heemskerk
13:38
6
Emma Kok
Phanos
13:42
7
Esmee Mulders
Haarlemmermeer
13:43
8
Mariska Poel
DEM
14:03
9
Isa Schouw
KAV Holland
14:20
10
Lisanne Glorie
DEM
14:43
11
Yanika Einholz
KAV Holland
14:49
12
Britt Mosselman
SAV
14:53
13
Ivanka Groenenberg
Haarlemmermeer
14:57
14
Carlijn Kok
Driehuis
16:05
15
Renée van Rookhuizen
DEM
16:07
16
Maartje Geuzebroek
KAV Holland
17:02
17
Kim Niesten
DEM
17:25
JAB, 3.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Wagenaar
Phanos
10:35
2
Ralf Looze
Phanos
10:52
3
Lars Rademaker
Haarlemmermeer
10:57
4
Sytze van Stempvoort
Suomi
10:59
5
Stan Niesten
DEM
11:07
6
Thomas Lewis
Phanos
11:07
7
Remco Bouchier
AV Haarlem
11:23
8
Emiel Doorgeest
Zaanland
11:37
9
Tom Kleist
Phanos
11:46
10
Daniel Donse
Haarlemmermeer
11:47
11
Edwin vd Spek
KAV Holland
11:47
12
Marijn Buijtendorp
Zaanland
11:54
13
Guido Klaassen
Lycurgus
12:32
MAB, 3.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Pal
Zaanland
12:30
2
Esther Kiel
Overveen
13:28
3
Carlijn van Esch
AV Castricum
13:38
4
Ilona Poel
DEM
14:18
5
Simone van Rookhuizen
DEM
14:20
6
Rachel Mein
Suomi
16:17
MNEO, 3.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Klooster
Phanos
10:31
2
Steve Bakker
Suomi
10:38
3
Ronald Poel
DEM
10:43
4
Maxim Moinat
Haarlemmermeer
10:47
5
Koen Totte
Hera
11:41
VNEO, 3.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eileen Groenland
Trias
12:29
2
Lotte Krause
AKU
12:56
3
Josine Siedenburg
Startbaan
13:12
4
Jessie Geel
DEM
13:16
DSEN, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Kluft
AV Castricum
28:15
2
Hester van Roode
DEM
30:29
3
Anne Reijgersberg
KAV Holland
30:55
4
Chantal Pleune
Phanos
31:05
5
Janneke Veltkamp
DEM
32:21
D35+, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Heerde
Loopgroep Aart Stigt
24:55
2
Anoesjka Timmermans
KAV Holland
26:51
3
Annemieke van Dijk
Zaanland
31:13
4
Sasja Taag-Tolsma
KAV Holland
32:36
5
Caroline van der Flier
Haarlemmermeer
36:37
6
Paulina van der Zouw
AV '23
36:51
7
Ageeth Klaassen
Lycurgus
38:29
D45+, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Sistermans
Zaanland
26:29
2
Mildred Bertelkamp
Phanos
28:06
3
Ine Rent
Phanos
28:37
4
Elsa Brouwer
Haarlemmermeer
29:53
5
Ria Stam
AV Castricum
30:04
6
Elisabeth Minkner
Suomi
32:53
7
Noëlla Kieftenbeld
Suomi
33:07
8
Laura Hyslop
Zaanland
33:19
9
Annemarie van Rookhuiz
DEM
35:41
10
Marianne van der Steen
Suomi
41:57
MRECR, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aron van Ammers
Amsterdam
23:13
2
Arnold Kok
Haarlem
29:20
3
Wim van der Poel
Callantsoog
32:34
4
Donald Molle
Velserbroek
32:38
5
Erwen de Werd
Velserbroek
35:12
6
Ton Aardenburg
IJmuiden
37:08
7
Marcel Witmer
Haaarlem
37:48
8
René Broek
IJmuiden
39:56
9
Wim Siegers
Velserbroek
39:58
10
Cor Eichhorn
IJmuiden
40:34
11
Rob van den Brink
Velsen-Zuid
43:26
VRECR, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolice van de Berg
Hoogddorp
30:01
2
Linda Scheringa
TATA Steel Runners
31:35
3
Rianne Mossel
IJmuiden
32:43
4
Agnes Scheringa
Beverwijk
33:31
5
Desiree Reimerink
IJmuiden
33:33
6
Marianne Dekker
IJmuiden
34:21
7
Gieneke van Veenen
Overveen
35:34
8
Harry de Gier
Broek in Waterland
35:35
9
Annemarie Kok
Driehuis
35:44
10
Monique Fasol
Haarlem
35:45
11
Annemieke Vliegen
Deventer
36:22
12
Marloes Willems
Beverwijk
36:28
13
Rene Kaandorp
Beverwijk
36:29
14
Jose Kaandorp
IJmuiden
36:35
15
Christel Scope
Beverwijk
37:16
16
Judith Assen
Amsterdam
37:28
17
Rink Swagerman
IJmuiden
37:35
18
Claire Linders
Santpoort-Noord
37:39
19
Irene Groot
Heemskerk
37:43
20
Desiree van Schie
Velserbroek
38:03
21
Charlotte Hilbers
IJmuiden
38:05
22
Anja van Waard
Velsen-Zuid
38:08
23
Hetty van de Kemenade
Haarlem
38:14
24
Luus van de Belt
Velserbroek
38:18
25
Marjolein van Kaam
Heemskerk
38:22
26
Anja Poorter-Keur
TATA Steel Runners
38:28
27
Hanneke Fabri
Haarlem
38:30
28
Mariela Prosee-Wever
Haarlem
38:30
29
Joke Quax
Heemskerk
38:47
30
Ferty Maulidhinna
Beverwijk
39:45
31
Bianca van Klooster
IJmuiden
39:55
32
Lies Willockx
Santpoort Zuid
39:59
33
Miriam Hölscher
Castricum
40:17
34
Andrea Landman
Lelystad
40:52
35
Astrid Visser
IJmuiden
41:15
36
Bibiche Prommenschenck
IJmuiden
41:31
37
Gemma Gulickx
Santpoort-Noord
41:58
38
Joce Gaakema
Haarlem
43:12
39
Lia Hardonk
Beverwijk
43:20
40
Marja van Harselaar
Beverwijk
43:45
41
Joke van der Ende
TATA Steel Runners
44:05
42
Marjan Noorderbroek
Heemskerk
44:09
43
Sandy Peterse
Velsen-Noord
50:16
44
Willy Witteman
Velsen-Noord
50:17
HSEN, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
32:31
2
Gerard Hollestelle
Phanos
33:00
3
Dennis ten Bruggencate
Trias
34:31
4
Léon Kossen
KAV Holland
35:00
5
Marco Nijenmanting
Phanos
35:06
6
Jesse de Wit
Phanos
35:49
7
Lourens Veen
KAV Holland
36:06
8
Lars Remijn
DEM
38:21
9
Luuk Oudendijk
Suomi
39:36
10
Jeffrey So
AV '23
40:32
11
Jan Boekel
Loopgroep PK
42:00
12
Ernst Rensink
Dutch Runners Basic
43:08
13
John Sikken
De Sperwers
44:04
H35+, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Dirks
Phanos
32:13
2
Herman Leeman
AAC
33:12
3
Reinoud van Laar
Haarlemmermeer
34:01
4
Willem van t Veer
Lycurgus
34:05
5
Erik Bakker
De Spartaan
34:43
6
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
34:57
7
Bob Bruschke
Trias
35:16
8
Jasper Engel
Phanos
35:53
9
Jan Hendrikse
avVN
35:58
10
Richard Halderman
Loopgroep PK
36:50
11
Machiel Pronk
KAV Holland
36:59
12
John Collingham
TATA Steel Runners
37:02
13
Jaap Bakker
Phanos
37:21
14
Fabian Ernst
Haarlemmermeer
37:36
15
Jeron Boellaard
Suomi
37:55
16
Dirk Klaassen
Lycurgus
37:56
17
Ruben Romker
Zaanland
38:31
18
Patrick Koopmeiners
AV Haarlem
38:36
19
Joris Ruhe
KAV Holland
39:12
20
Erik-Jan Wilderom
Suomi
41:35
21
Sander van Riessen
Suomi
43:49
22
Harry Weijers
Haarlemmermeer
43:56
23
Marco de Grauw
Hellas
45:06
24
Michael Elzenga
Trias
45:42
25
Arnaud Norg
Atos
46:05
26
Arno Beliën
Dutch Runners Basic
49:35
H45+, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin van Dort
Phanos
34:28
2
Louis Dam
Zaanland
34:50
3
Edwin Aardenburg
DEM
35:05
4
J. Smet
Phanos
35:10
5
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
36:12
6
Martijn Hiensch
Phanos
36:26
7
Johan Neve
KAV Holland
36:42
8
Cor van Baar
Haarlemmermeer
37:04
9
Bob Keuzekamp
Suomi
37:29
10
Ronald Wiering
Zaanland
37:48
11
Ger van Henten
Suomi
38:04
12
Johan van der Plas
Suomi
38:23
13
Martin Geerders
Atos
38:25
14
Yvo Muthert
AV Castricum
39:02
15
René Bouwmeester
Zaanland
39:31
16
Peter Hinloopen
avVN
40:19
17
Bastiaan Adams
AV '23
40:38
18
Henri Numan
DEM
40:46
19
Albert Handgraaf
Suomi
41:08
20
Pieter Grandiek
Zaanland
41:09
21
Wanno Remijnse
AV Castricum
41:10
22
Harm Bolder
Suomi
41:36
23
Tom Endstra
Dutch Runners Gold
41:47
24
Alfred Bosker
Loopgroep PK
42:44
25
John 't Hoen
AV Aalsmeer
43:19
26
Berrie Vuist
Suomi
46:57
27
Chris Best
Suomi
47:03
28
Frank Peeters
AV Haarlem
47:40
29
John Koomwn
AV Haarlem
47:40
30
Dick Hulsbosch
Suomi
48:10
31
Marco Kok
AV Haarlem
48:38
32
Marcel van Sleeuwen
Suomi
49:34
33
Paul de Graaf
Suomi
49:42
H55+, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Schoots
Phanos
39:25
2
Cock Reijnders
AV Castricum
39:43
3
Peter Zwart
Atos
40:39
4
Peter van Kaam sr.
Suomi
42:42
5
Grietus Wiggers
Haarlemmermeer
42:54
6
Ruud Revers
Haarlemmermeer
43:19
7
Jan van Hout
DEM
43:39
8
Reza Salehi
avVN
44:23
9
Rob Sluijter
avVN
44:33
10
Peter Groen
AV '23
46:09
11
Ben Ebbeling
avVN
46:59
12
Jos Schurgens
Suomi
47:55
13
Martin Jansen
DEM
54:18
14
Alfons Knijn
avVN
54:56
MRECR, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jim Rothweiler
Haarlem
33:10
2
Dane Visser
IJmuiden
35:32
3
Jeroen Meinders
IJmuiden
36:56
4
Tristan Bruin
TATA Steel Runners
37:30
5
Marcel Boor
Amsterdam
37:49
6
Remco Spigt
Amsterdam
38:22
7
Tom van Gils
Amsterdam
38:37
8
Ruud Snoek
Velsen-Zuid
39:18
9
Aike Dirkzwager
Haarlem
39:47
10
Ferdy Lankwarden
IJmuiden
39:55
11
Eddo Weitering
Zaandam
40:11
12
Ruud de Jong
Amsterdam
40:11
13
GertJan Koning
TATA Steel Runners
40:31
14
Frank van Eijk
Heemstede
40:54
15
Marcel van Koningsbrug
Haarlem
40:58
16
Albert Dam
Heemstede
41:20
17
D.J. de Ruiter
Haarlem
41:24
18
Erik Langeler
Santpoort-Noord
41:32
19
Dennis van Beek
Castricum
41:44
20
Jos Jacobsen
Westzaan
41:46
21
Joost van Berkel
Haarlem
41:53
22
Ruud Riksman
TATA Steel Runners
42:04
23
Arnold Kok
Haarlem
42:06
24
Tom Berrevoets
IJmuiden
42:13
25
Jordi Hinloopen
IJmuiden
42:36
26
Gerard Jongejan
IJmuiden
42:45
27
Frank Hagman
Haarlem
43:11
28
Han Stiekema
Heemskerk
43:14
29
Ruud Boon
Amsterdam
43:25
30
Sesammus Monki Visser
Haarlem
43:27
31
Sander Karsten
Amsterdam
44:19
32
H. de Lanse
Driehuis
44:21
33
Otto Sluis
Santpoort-Zuid
44:30
34
Henno de Jong
Beverwijk
45:16
35
Tony van der Veldt
TATA Steel Runners
45:17
36
Erwin Bos
IJmuiden
45:22
37
Dick Nieuwenboer
Heemstede
45:27
38
John van der Aart
Bennebroek
45:37
39
Marcel Kluft
Beverwijk
45:44
40
Jesse Koeckhoven
Haarlem
45:55
41
Mike Rijkers
IJmuiden
45:59
42
Jonas Strous
Haarlem
46:13
43
Bas Commandeur
Beverwijk
46:28
44
Rens van Remunt
Velserbroek
46:30
45
Arjen Velzel
TATA Steel Runners
46:31
46
Peter Mooij
IJmuiden
46:39
47
Jelle Rutte
Beverwijk
46:45
48
Evert Kassing
Velserbroek
46:51
49
Erik Beems
Driehuis
46:55
50
Koos Noorderbroek
Heemskerk
47:05
51
Max Commandeur
Beverwijk
47:06
52
Paul Hoogerwerf
IJmuiden
47:30
53
Cor Schol
IJmuiden
47:39
54
Peter van der Linden
Bennebroek
47:42
55
Remco Zwart
TATA Steel Runners
47:43
56
Johan Wullink
TATA Steel Runners
47:53
57
Jan Wolff
Driehuis
48:04
58
Gijs Kelders
TATA Steel Runners
48:09
59
Roel van Noort
TATA Steel Runners
48:12
60
Marco Schipper
Velserbroek
48:47
61
PA Rotte
Driehuis Nh
48:53
62
Hans Jansen
Haarlem
48:55
63
Leon Hogenkirk
Velserbroek
48:55
64
Martin Visser
TATA Steel Runners
49:04
65
Siegfried Weyprecht
Velserbroek
49:21
66
Jaap Kiel
Overveen
49:26
67
Rob Bruin
TATA Steel Runners
49:36
68
Chris Kok
Driehuis Nh
49:57
69
Dave Molenaar
Heemskerk
50:05
70
Jan Nijssen
Velserbroek
50:14
71
Jan Bijl
Heemskerk
50:16
72
Erwin van Weely
Krommenie
50:34
73
Hupe D.
Zandvoort
50:39
74
Camiel Blokhuizen
IJmuiden
50:40
75
Jordi Landman
Lelystad
51:20
76
Arthur de Hart
TATA Steel Runners
51:26
77
Paul Kuijk
Driehuis Nh
51:35
78
Hans van der Hast
Beverwijk
52:21
79
Bert Hoogenbirk
Velserbroek
52:48
80
Roel Boesenkool
TATA Steel Runners
53:44
81
Bart Tijl
Velsen-Zuid
53:45
82
Niels Heijstek
Haarlem
54:19
83
Theo Hagman
Haarlem
54:22
84
Daan Kassing
Velserbroek
54:39
85
Dick Groenendijk
Velserbroek
54:49
86
Fred van der Steen
IJmuiden
54:59
87
Coos Ernens
IJmuiden
54:59
88
Jeroen Koster
Velserbroek
55:58
89
Immy de Wit
TATA Steel Runners
56:59
90
Jan Bakker
TATA Steel Runners
56:59
91
William Miller
TATA Steel Runners
58:42
VRECR, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Jurrienns
Velserbroek
48:02
2
Lian Baay
Amsterdam
52:14
3
Linda Nat
Velserbroek
55:24
4
Tiny Hulskes
IJmuiden
55:26
5
Anita Schavenmaker
Velserbroek
55:57
6
Sandra van Leeuwen
Velserbroek
56:19
subsponsor: detimmerfabriek.com
www.uitslagen.nl
02-02-2012 21:34