Uitslagenlijst Holterbergcross

Holten - Zaterdag 28 januari 2012

M TM9, 1.5 KM TM 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrik Lindstrot
Steinfurt
6:29
2
Niels Dennekamp
AV Rijssen
6:32
3
Jonas Phijffers
Atletics Nijverdal
6:57
4
Joran Klumperman
Atletics Nijverdal
7:10
5
Ruben Baltes
Holten
7:12
6
Thomas Wermink
Rijssen
7:24
7
Lennart Lindstrot
Steinfurt
7:26
8
Jan Hiltjesdam
Rijssen
7:30
9
Willem Boerman
Rijssen
7:38
10
Max Swabedissen
AV Rijssen
8:07
11
Storm Lammertink
AV Holten
8:08
12
IJsbrand Burgstede
Holten
8:10
13
Jochem Spoolder
Nijverdal
8:23
14
Stefan Steenbergen
Rijssen
8:32
15
Roel Deterd Oude Weme
Holten
8:38
16
Kamiel Nekkers
Atletics Nijverdal
8:48
17
Mark van den Noort
AV Rijssen
9:05
18
Lars Jansen Eupe
AV Rijssen
9:10
19
Casper Scheerstra
Holten
11:22
V TM9, 1.5 KM TM 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patty Verkooijen
Atletics Nijverdal
6:57
2
Renée Mollink
Atletics Nijverdal
7:26
3
Suzanne Hiltjesdam
AV Rijssen
7:45
4
Evie de Boer
Delden
7:55
5
Jasmijn Postma
Hellendoorn
8:05
6
Naomi Wessels
AV Rijssen
8:13
7
Yasminn Kreijkes
AV Rijssen
8:14
8
Silke Ruiterkamp
Holten
8:17
9
Jil Marissen
Atletics Nijverdal
8:30
10
Tessa Filart
Atletics Nijverdal
8:36
11
Janna Burgstede
Holten
8:47
12
Joanne Averesch
Rijssen
8:49
13
Liselot Nekkers
Nijverdal
8:50
14
Joy Post
Nijverdal
9:07
15
Sylvie Meesters
Atletics Nijverdal
9:08
16
Lotte Nijkamp
AV Rijssen
9:46
17
Carmen Dennekamp
AV Rijssen
10:25
MTM16, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
8:11
2
Sander Schuitemaker
Rijssen
8:12
3
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
8:12
4
Danny Koppelman
Hoge Hexel
8:28
5
Marc Averesch
AV Rijssen
8:33
6
Mart Rozenkamp
Rijssen
8:40
7
Nick Marsman
Ommen
9:12
8
Tom Woude
Goor
9:30
9
Wietse Koot
Schalkhaar
10:01
10
Koen Wiggers
Marathon Pim Mulier
10:05
11
Jelmer Meenhuis
Nijverdal
10:06
12
Roy van Os
Atletics Nijverdal
10:12
13
Wessel Klumperman
Atletics Nijverdal
11:23
14
Idwer de Vries
Holten
11:25
15
Guus Uijen
Holten
11:39
16
Kasper Heijink
Leidschendam
18:31
VTM16, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurien te Nijenhuis
Borne
10:08
2
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
10:29
3
Jorieke Hiltjesdam
AV Rijssen
10:47
4
Madelief Uijen
Holten
11:49
5
Eva Houbiers
Holten
11:56
6
Esmee Houbiers
Holten
11:56
7
Erin Klein Baltink
Kring van Dorth
13:34
M, 5.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
Punthorst
17:17
2
Geert Tuinstra
Enschede
17:26
3
Gert-Jan Stevens
Noordscheschut
17:28
4
Freek Lier
Olst
17:31
5
Seb Wiggemans
Deventer
17:42
6
Roald Goossen
AV Rijssen
17:48
7
Omar Cornelis
Holten
18:12
8
Branco van Minnen
Almelo
18:43
9
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
18:44
10
Ronald Kuin
Trias
18:46
11
Jurrien ten Hoeve
Schalkhaar
18:56
12
Arne te Nijenhuis
Borne
19:01
13
Pieter van der Neut
Rijssen
19:04
14
Mark Muller
Holten
19:10
15
Robbin schulenburg
AV Rijssen
19:20
16
Martijn Kolkman
Vriezenveen
19:31
17
Hans Nijkamp
Rijssen
20:21
18
Johan steenbergen
Rijssen
20:24
19
Niels Noordraven
Den Haag
20:32
20
Ernst Noordraven
Amsterdam
20:49
21
Viktor Beelen
Enschede
20:53
22
Jelmer Willems
Holten
20:54
23
Ruben Groote Stroek
Haarle
20:56
24
Remco ter Brake
Holten
21:35
25
Harmen Lucus
Oldenzaal
21:40
26
Bertho ter Avest
Hoge Hexel
21:57
27
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
22:07
28
Wouter Nijzink
Rijssen
22:08
29
Gerjan Jonkeren
Almelo
22:57
30
Jorg van putte
Rijssen
23:39
31
Gerben van Eden
Rijssen
23:55
32
Lennart van Eden
Rijssen
23:55
33
Lucas van Rennes
Zwolle
24:04
34
Marcel Meenhuis
Nijverdal
25:10
35
Gerben Piefers
Rijssen
25:16
36
Niels van Coeverden
Holten
26:31
37
Erik Nijland
Markelo
26:33
38
Stephan Altena
Rijssen
27:11
39
Maarten Dommerholt
Rijssen
27:12
40
Hans Bouwhuis
AV Rijssen
27:43
M 40, 5.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dahir Hasan
Arnhem
18:37
2
Erik Klein Baltink
Zutphen
18:40
3
Wim Gerritsen
Rijssen
19:39
4
Evert-Jan van Laar
Epe
20:14
5
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
21:42
6
Arjan Busscher
Rijssen
22:40
7
Rick Slaghekke
AV Rijssen
22:46
8
Jos Spoolder
Nijverdal
22:51
9
Hans Beldman
Holten
23:12
10
Harry van Coeverden
Holten
23:34
11
Gerard Doosje
Wierden
23:37
12
Bert van Eden
Rijssen
24:33
13
Gerrit Rensen
Holten
24:40
14
Jan van Eden
Rijssen
24:43
15
Otto Bram
Rijssen
24:56
16
Dick Overmeen
Holten
25:20
17
Haddon Voortman
Rijssen
26:30
18
Henk Nijland
Heino
27:00
19
Arwin Veltkamp
Diepenveen
27:30
20
Seino Baan
Rijssen
29:43
21
Ge Bartel
Klarenbeek
30:33
22
Leo den Hertog
Holten
33:27
M 50, 5.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas van der Veen
Start '78
19:35
2
Richard Beldman
Holten
19:47
3
Jaap Vlamins
Lemmer
20:09
4
Pieter-jan Vlaming
Hegelo
20:22
5
Dick Sanderman
Rijssen
20:51
6
Geert Wevers
Aalten
21:00
7
André Sasbrink
Nijverdal
21:59
8
Maarten van Minnen
Almelo
22:20
9
Johan Brinks
AV Rijssen
23:15
10
Henk Bruggeman
De Loper
23:18
11
Leo Marrisink
Holten
23:51
12
Wolter Prins
Rijssen
23:53
13
Marco Vlaming
Ommen
24:09
14
Paul Kleinegris
LAAC Twente
24:39
15
Kees Wijnberg
De Loper
24:41
16
Ernst Haitsma
Atletics Nijverdal
25:07
17
Jan Assink
AV Rijssen
25:15
18
Jan van Pijkeren
AV Rijssen
26:04
19
Herman van Eden
Rijssen
26:12
20
H Meijer
Rijssen
26:36
21
Marinus Baltus
Holten
27:24
22
Cees de Feijter
Wesepe
28:07
23
Marnix Schippers
Holten
28:14
24
Herman Tunteler
28:32
25
Henk Schulenburg
AV Rijssen
29:27
26
Wim Brinks
Holten
29:42
27
Henk Hanevelt
Holten
30:00
28
Ab Koetsier
Holten
31:34
29
Harm Visser
Enter
31:46
30
Johan Luijting
Laren
33:06
V, 5.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrieke Krommendijk
Nijverdal
20:08
2
Sanne Woertink
Ana
21:10
3
Jory Kappert-Scharphof
Borne
21:44
4
Nadinja Schonewille
SISU
22:59
5
Chantal Wiggers
Hengelo Ov
23:20
6
Rachel Rozenkamp
Rijssen
23:45
7
Ellen Aitink
Nijverdal
25:38
8
Silvia Wansink
Holten
26:40
9
Melanie Lunenberg
Wesepe
29:06
10
Wieke Vossebeld
Wesepe
29:06
11
Nicolle Brands
Holten
29:34
12
Nienke Noordkamp
Wesepe
29:58
13
Renske Sevens
Nijverdal
30:06
14
Esmeralda Udink
Holten
31:18
15
Harmke Luijting
Zutphen
33:15
V 35, 5.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Roosink
AV Rijssen
23:01
2
Winnyfred Ter Steeg
De Loper
23:17
3
Katja Demkes
Lievelde
23:19
4
Sandra Oplaat
Goor '75
23:26
5
Petra Visser
TION
23:34
6
Henriette Beldman
Holten
25:37
7
Ellen Kluin
Wesepe
26:19
8
Gerda Busschers
Holten
26:49
9
Els Kreuger-Post
Nijverdal
27:01
10
Rianne Fokkers
Borculo
27:18
11
Anne Hilberink
Holten
27:58
12
Jetta Jansen
Holten
28:02
13
Jetty Boerkamp
Wesepe
28:37
14
Karin Jansen
Enter
28:52
15
Christine Buddink
Holten
29:07
16
Paulien Schonewille
SISU
29:10
17
Anet Wolff
Klarenbeek
29:30
18
Christa Wonink
Wesepe
30:11
19
Trijnet Overkempe
Holten
30:24
20
Hannie Poelert
Loarne
31:15
21
Antoinette de Feijter
Wesepe
31:26
22
Iepy Bijma
Holten
34:06
23
Irene Timmer-Bekker
SISU
34:26
24
Francis Veltkamp
Diepenveen
34:31
25
Ria Frankort
Holten
34:46
M, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
AV Rijssen
33:47
2
Jan Paalman
AV Rijssen
34:09
3
Arne Mulder
Zwolle
34:12
4
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
35:28
5
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
36:07
6
Martijn Paalman
Veluwe
36:20
7
Henry Visscher
Zwolle
36:36
8
Jeroen Verboom
Baarn
36:44
9
Rik Waanders
AV Holten
36:53
10
Dennis Nijhuis
Almelo
36:57
11
Erik Slomp
Zwolle
37:00
12
Rene Ramaker
Hardenberg
37:02
13
Björn Demkes
Leivelde
37:06
14
Mark Hakbijl
Zwolle
37:18
15
Mark Saathof
Nijverdal
38:34
16
Antoine van Hirtum
Enschede
38:52
17
Danny Paalman
Amsterdam
40:38
18
Edwin Sprakel
AV Rijssen
41:57
19
Martijn Hofstede
Nijverdal
42:22
20
Jochem Hofstuk
Nijverdal
43:02
21
Dennis Baan
Rijssen
44:41
22
Hans Kaak
Lichtenvoorde
44:48
23
Erik Kastenberg
Rijssen
45:28
24
Wichard Dennekamp
AV Rijssen
45:48
25
Rene van Brussel
Rijssen
46:19
26
Marnix Papen
Haaksbergen
46:25
27
Ronnie de Wilde
Enter
46:31
28
Rody Goldewijk
Lichtenvoorde
46:55
29
Emiel Huizinga
Almen
47:08
30
Sander Brands
Holten
47:11
31
Gerben Brands
Hoooooolt'n
48:40
32
Matthijs Altena
Rijssen
50:38
33
Daniël 't Hooft
Enschede
54:51
34
Hugo Anthonijs
Almelo
55:47
35
Berend Jansen
Nijverdal
57:11
36
Noah de Bont
Zutphen
1:00:52
37
Thijmen de Bont
Zutphen
1:00:53
38
Elmar Peters
Enschede
1:02:47
M 40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Bog
Hengelo
35:23
2
Peter Bakker
Bathmen
37:03
3
Dick Hoekman
Bathmen
37:12
4
Aalt Hagedoorn
Wierden
39:00
5
Peter Baan
Holten
41:45
6
Marcel van Telgen
Enschede
42:00
7
Freddy Orie
Hengelo
42:09
8
Willem-Jan Tanck
Enschede
43:34
9
John Norda
Goor
43:43
10
René Hoff
AV Holten
44:14
11
Theo de Winter
Kring van Dorth
44:20
12
Martin Kemper
Holten
44:51
13
André Stam
Raalte
45:11
14
Rene Hermsen
Marathon Pim Mulier
45:57
15
Christaan Kiffen
Deventer
46:23
16
Hans te Nijenhuis
Borne
47:00
17
Henrie Drenthel
Aalten
47:01
18
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
47:42
19
Richard Broekhof
Noordijk
47:49
20
Remco Geerdink
Goor
48:04
21
Jan Rietberg
Holten
48:06
22
Gerard Baan
Nijverdal
48:39
23
Martin Paalman
Holten
49:40
24
Peter Visser
Goor
50:20
25
Maarten-Jan Verhoeve
Capelle a d IJssel
55:03
26
Henri Elbertse
Deventer
55:47
27
Arno de Bont
Hanzesport
1:00:54
M 50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dinant Henning
Raalte
39:39
2
Ronald Verstappen
Deventer
40:29
3
Richard Beldman
Holten
40:49
4
Wim Brinkman
Aalten
40:58
5
Hans Bosman
Deventer
41:25
6
Ab Huntink
Doetinchem
41:40
7
Chris Offringa
AV Holten
44:02
8
Henk Passies
Borne
44:09
9
Henri Timmerhuis
Almelo
44:32
10
Benno Braamhaar
AV Rijssen
44:45
11
Jan Tijhuis
AV Rijssen
44:59
12
Peter Jansen
Zwolle
45:14
13
Marchel van Oeveren
Goor
45:52
14
Hans Brouwers
Almelo
46:04
15
Nico van Putten
Goor '75
46:07
16
Jan Staman
Wierden
46:27
17
Herman Reimerink
Zwole
46:57
18
Theo Kosters
Goor '75
47:16
19
Jans Vincent
Rijssen
47:37
20
Ep Boode
Holten
47:47
21
Ep Wuestman
Holten
48:27
22
Tonny Holleboom
Broekland
49:03
23
Henk Lammers
Aalten
49:20
24
Bart Huiskamp
Markelo
49:27
25
Jos van der Sek
Lochem
49:38
26
Rob van Oeveren
Markelo
51:32
27
Johan Lichtenberg
Rijssen
52:25
28
Jan Teselink
Holten
52:42
29
Jan Haas
Markelo
54:26
30
Piet van Riel
Holten
55:36
31
Dirk Jansen
Holten
56:24
32
Harrie Morssinkhof
Overdinkel
56:32
33
Gerrit Schepers
Laren
58:13
V, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aleid Groenewoudt
Holten
48:07
2
Lia Schepers
Almen
58:12
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeannet Leppink-de Haa
Zwolle
45:16
2
Anke Arts
Hanzesport
47:07
3
Marieke Prinsen
Aalten
48:56
4
Anita Deemter
Hardenberg
49:41
NKB, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
Schagen
35:46
2
Sjoerd Veltman
Ede
35:59
3
Jan Hankamp
Vroomshoop
41:35
4
Jan Kamphuis
Vroomshoop
42:28
5
Rob Dimmendaal
Neede
42:58
6
Tamo Vogel
Eibergen
43:26
7
Klaas Mulder
Veendam
43:54
8
Omar Oumnad
Rijssen
44:38
9
Jody Assink
Almelo
45:00
10
Maikel Aanstoot
Holten
46:18
11
Martijn Boeijink
Eibergen
49:18
12
Maarten Smelt
Almelo
52:57
MTM12, 1.5 KM 10 TM 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Tijhuis
Nijverdal
6:00
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
6:04
3
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
6:14
4
Sander Klaassen
Atletics Nijverdal
6:31
5
Gijs Bakker
AV Rijssen
6:33
6
Pim Bakker
Rijssen
6:36
7
Jan Pieter Jansen
AV Rijssen
6:57
8
Niels Ekkel
Nijverdal
7:30
9
Arnoud Spoolder
Nijverdal
7:31
10
Jorick Meenhuis
Nijverdal
7:33
11
Tim Swabedissen
AV Rijssen
7:41
12
Stef Nijkamp
Rijssen
8:25
13
Ruben Steenbergen
Rijssen
8:45
VTM12, 1.5 KM 10 TM 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Averesch
AV Rijssen
6:01
2
Michal Smalbrugge
Rijssen
6:10
3
Susan Wouda
Goor
6:22
4
Marlot Bruggink
AV Rijssen
6:41
5
Lisanne Wiggers
Marathon Pim Mulier
6:53
6
Esther Borghuis
Rijssen
6:54
7
Bea Post
Atletics Nijverdal
7:06
8
Lotte Prakken
Atletics Nijverdal
7:13
9
Joele Klein
Holten
7:17
10
Hannah Wessels
AV Rijssen
7:43
11
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
7:56
12
Esther Bor
Rijssen
8:12
13
Mara Burgstede
Holten
8:38
Organisatie: AV Holten: http://www.avholten.nl
Dit was de 4e wedstrijd in het TIB Finishing
Crosscircuit (www.tibfinishingcrosscircuit.nl)
De volgende wedstrijd is de Bovenbergcross op
25 februari in Markelo.
Startnummers 1-599 zijn competitielopers
Startnummers 600-1000 zijn eenmalige deelnemers.
Uitslagen.nl
29-01-2012 12:56