Uitslagenlijst Open Winterswijks Kampioenschap Cross

Winterswijk - Zondag 15 januari 2012

JLMAN, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Nijmeijer
Winterswijk
6:02
2
Sem Balke
Aalten
6:15
3
Harm Gelderblom
Aalten
6:24
4
Sjoerd Piepers
Winterswijk
6:32
5
Bram Berkelder
Aalten
6:44
6
Niek te Brummelstroete
Winterswijk
6:45
7
Max Berndes
Winterswijk
6:47
8
Hessel Stemerdink
Winterswijk
7:11
9
Jasper Mentink
Winterswijk
7:13
10
Ruben Weijers
Aalten
7:31
11
Tjeerd Stemerdink
Winterswijk
8:10
12
Deon Piek
Aalten
8:59
13
Harm Keetels
Winterswijk
9:20
14
Bram Berndes
Winterswijk
9:53
JLVRO, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Chevalking
Zelhem
5:43
2
Margot Putto
Winterswijk
6:01
3
Luna Hoffman
Winterswijk
6:57
4
Dieuwertje Jansen
Winterswijk
7:12
5
Cozja Hoffman
Winterswijk
7:15
6
Bo Mae de Vries
Winterswijk
7:57
7
Amber Assinck
Winterswijk
7:57
8
Loeka Hoogenkamp
Winterswijk
7:58
9
Lisa Sonderen
Winterswijk
8:03
10
Pumika Kugathasan
Aalten
8:11
11
Imme Olbach
Winterswijk
8:17
12
Danique Onnink
Winterswijk
8:20
13
Lara Putto
Winterswijk
8:34
14
Pascalle Assick
Winterswijk
8:34
15
Diede Horning
Aalten
8:35
16
Feike Stemerdink
Winterswijk
9:00
17
Sanne Wolterink
Winterswijk
9:51
MCMAN, MINICROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jerrel Balke
Aalten
11:45
2
Tycho Geurkink
Winterswijk
12:00
3
André Balke
Aalten
12:02
4
Bryan Toebes
Winterswijk
12:25
5
Tijmen ter Keurs
Winterswijk
12:31
6
Niek Stortelers
Winterswijk
12:39
7
Bart Elburg
Aalten
12:42
8
Luuk ten Pas
Winterswijk
13:37
9
Stijn Schurink
Winterswijk
14:24
10
Milan Geurkink
Winterswijk
14:59
11
Dennis Bakker
Winterswijk
15:01
12
Niels van Nijkerken
Winterswijk
15:44
13
Timon Hilhorst
Winterswijk
16:44
14
Sem Wallmann
Winterswijk
17:39
15
Tijmen Schuur
Winterswijk
17:40
16
Huub de Gooier
Winterswijk
19:39
MCVRO, MINICROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linde Lammers
Winterswijk
11:22
2
Nienke Wijenberg
Winterswijk
11:35
3
Romy van Rijs
Bredevoort
12:51
4
Annemarijn Vaartjes
Winterswijk
12:54
5
Ingrid van Zolingen
Aalten
12:57
6
Hanne Reusink
Winterswijk
13:42
7
Danque Elferink
Winterswijk
15:33
8
Marjan Stemerdink
Winterswijk
15:59
9
Jeauine Holders
Winterswijk
16:22
10
Nolda Stemerdink
Winterswijk
18:47
KCMAN, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sefan Stroick
Borken - Gemen (GER)
22:19
2
David Spiro
Winterswijk
23:43
3
Wynand te Kinkam
Winterswijk
24:54
4
Frank Duking
Gendringen
25:02
5
Bertil de Haan
Winterswijk
25:06
6
Bram Vrieze
Lichtevoorde
25:10
7
Arjan Onnink
Winterswijk Woold
25:12
8
Rob Berkelder
Aalten
25:18
9
Gerrit-jan Jansen
Aalten
25:23
10
Reinhard Krinke
Borken
25:25
11
Mathijs Wiggers
Winterswijk
25:37
12
Erik Beyers
Winterswijk
25:42
13
Jeroen Raak
Lichtevoorde
25:51
14
Thijs van Bronkhorst
Lichtevoorde
25:58
15
Jos Tuinte
Vragender
26:02
16
Eric Mengers
Winterswijk
26:11
17
Rob te Brummelstroete
Winterswijk
26:15
18
Michael van Baal
Tiel
26:18
19
Martijn Obbink
Winterswijk
26:22
20
Ceylan Wolters
Winterswijk
26:25
21
Job van Rijn
Winterswijk
27:35
22
Jochem Venderbosch
Winterswijk
27:42
23
Jochem ter Keurs
Winterswijk Kotten
27:48
24
Jan Jaap Beeks
Winterswijk
27:55
25
Rogier Esselink
Winterswijk Meddo
28:03
26
Johan Westervelt
Aalten
28:27
27
Timo Kruisselbrink
Winterswijk Kotten
28:33
28
Sjoerd van Leeuwen
Winterswijk
28:37
29
Maike Peters
Winterswijk
28:49
30
Marc Ruesink
Winterswijk
28:50
31
Erik Kremer
Winterswijk
28:52
32
Frank Teekman
Winterswijk
28:52
33
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
29:24
34
Mariovan Waardenburg
Winterswijk
29:34
35
Eric Hoogerbrug
Aalten
29:35
36
Theo Fles
Winterswijk
29:44
37
Werner Rauwerdink
Winterswijk
30:06
38
Martijn Wolterinck
Winterswijk
30:44
39
Gerhard Wikkerink
Aalten
31:07
40
Geert Wevers
Aalten
32:00
41
Wim Jentink
Aalten
32:02
42
Dennis te Korstschot
Winterswijk
32:23
43
Peter Menno Komduur
Winterswijk
32:31
44
Barry Jansen
Winterswijk
32:42
45
Dominique Schreurs
Winterswijk
32:54
46
Cor Grefhorst
Winterswijk
33:36
47
Leander Grooten
Winterswijk
34:02
48
André Obelink
Winterswijk
39:57
KCVRO, KORTE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidie Jentink
Lichtenvoorde
25:54
2
Femke Belksma
Winterswijk
26:27
3
Winnyfred Tersteeg
Sinderen
26:53
4
Nicolet Remeeus
Zieuwent
27:33
5
Caroein Wordkamp
Staatlohn
27:40
6
Heinke Schutte
Vreden (GER)
28:50
7
Ingrid Maarse
Winterswijk
28:57
8
Marjolijn Wobuch
Winterswijk
29:35
9
Ilona Grevers
Winterswijk
29:36
10
Alinda Laar-Keen
Winterswijk
30:42
11
Sandra Gebbink
Lichtevoorde
30:59
12
Marianne Denterman
Eibergen
31:02
13
Inez Luckman
Winterswijk
31:24
14
Miranda Obelink
Winterswijk
31:58
15
Adrie Wevers
Aalten
32:02
16
Jolanda Hubers
Aalten
32:08
17
Bianca van den Berg
Aalten
32:09
18
Dirkje Huitink
Aalten
32:13
19
Mirande Jansen
Aalten
32:16
20
Danièlle Wiggers
Winterswijk
32:17
21
Linda de Vries
Aalten
32:18
22
Ilona te Kronnie
Bredevoort
32:36
23
Mariska van den Berg
Aalten
32:38
24
Samantha Zegers
Aalten
32:43
25
Sabine van Rienen
Tilburg
32:44
26
Emma Beeks-Borst
Winterswijk
32:46
27
Jorien Mengerink
Winterswijk
32:50
28
Myrthe Sikkink
Winterswijk
32:55
29
Geertje Eckhardt
Winterswijk
32:56
30
Ilona ter Haar
Winterswijk
32:57
31
Yvonne Jansen
Winterswijk
32:57
32
Anja Ruesink
Winterswijk
32:57
33
Joke te Kolstee
Winterswijk
32:58
34
Linda Scholten
Aalten
33:02
35
Ria Bussink
Winterswijk
33:03
36
Jolanda Wevers
Aalten
33:10
37
Dienke Nijboer
Winterswijk
33:12
38
Yvette Heusinkveld
Aalten
33:15
39
Nanet Hubers
Winterswijk
33:23
40
Marina Berg
Winterswijk
33:28
41
Henrique van Ditshuize
Winterswijk
33:29
42
Ilse Klein Tonk
Lichtenvoorde
33:34
43
Nikki Fisher
Winterswijk
33:37
44
Annie Buesink
Aalten
33:39
45
Regien Belksma
Winterswijk
33:41
46
Anita Beijers
Winterswijk
33:50
47
Petra Sasse-Tangelder
Winterswijk
34:04
48
Lieke Ruesink
Winterswijk
34:14
49
Rolendis Stemerdink
Winterswijk
34:27
50
Alice Kroezen
Winterswijk
34:28
51
Tessa Kos
Winterswijk
35:11
52
Bianca Eggink
Winterswijk
35:45
53
Monita Bos
Winterswijk
35:46
54
Meike Prollius
Winterswijk
36:35
55
Sandra Klein Bluemink
Winterswijk
36:36
56
Sandra Klein Hegeman
Winterswijk
36:39
57
Stephanie Groenenberg
Winterswijk
36:40
58
Wil Stemerdink
Winterswijk
36:43
59
Erika Brinkman
De Heurne
37:12
60
Anna Torensen
Aalten
37:12
61
Ilse Hoftijzer
Aalten
37:12
62
Joanne Grooten
Winterswijk
39:57
63
Lenie Wamelink
Aalten
40:47
LCMAN, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Duistermaat
Winterswijk
33:34
2
Gerben Schreurs
Winterswijk
34:28
3
Henri te Braak
Arnhem
34:39
4
Clemens Krus
Kilder
35:05
5
Herbert Wienen
Heiden
37:15
6
Gerton Prinsen
Eibergen
37:15
7
Raymond Schuurman
Dinxperlo
37:58
8
Jose Orvalho
Enschede
38:16
9
Stefan Beckmann
Borken (GER)
39:06
10
Sascha Prinz
Sudlohn (GER)
39:45
11
Frank Roos
Aalten
39:50
12
Ewald Harmeling
Stadtlohn (GER)
39:58
13
Stefan Scanu
Lichtenvoorde
40:00
14
Andre Neerlaar
Beltrum
40:00
15
Gerben Huurneman
Winterswijk Meddo
40:01
16
Henk Lammers
Winterswijk
40:25
17
Edwin Smits
Winterswijk
40:35
18
Hans Geerdink
Winterswijk
40:50
19
Erwin Wamelink
Aalten
40:55
20
Marcel Domhof
Harreveld
40:58
21
Henri Gelderblom
Aalten
41:20
22
Ronnie Ligtenbarg
Doetinchem
41:22
23
Jorg Niessink
Borken (GER)
41:33
24
Wouter Horstink
Winterswijk
41:47
25
Gerben Elferdink
Winterswijk
41:50
26
Vincent de Vries
Winterswijk
41:54
27
Henk Schurink
Winterswijk
41:56
28
Geert Onstenk
Winterswijk
42:19
29
Jelmer Geerdink
Winterswijk
42:26
30
Kaper Zemann
Winterswijk
42:29
31
Berto ten Brinke
Winterswijk
43:05
32
Rene van Ampting
Doetinchem
44:07
33
Jelle Bosch
Winterswijk
44:14
34
Han Geurkink
Winterswijk
44:32
35
Bertus Sessink
Winterswijk
44:41
36
Dirk-Jan
Groenlo
44:45
37
Geiljan Aarnink
Eibergen
44:49
38
Peter van Rijn
Winterswijk
44:49
39
Erik Piek
Winterswijk
45:19
40
Laurens Meekes
Lichtevoorde
45:29
41
Albert ten Wolde
Winterswijk
46:00
42
Harrie ter Bogt
Groenlo
46:16
43
Alex Duistermaat
Winterswijk
46:51
44
Hario Rijnsaardt
Aalten
47:32
45
Rijnhard Harmeling
Stadtlohn (GER)
47:35
46
Marcel Wanders
Wehl
47:37
47
Timo Pampiermole
Winterswijk
48:05
48
Mihk Baak
Winterswijk
48:50
49
Frank Stemerdink
Winterswijk
49:36
50
Danny Voogd
Winterswijk
49:49
51
Jorin de Gooijer
Winterswijk
50:16
52
Jan Bulten
Doetichem
50:32
53
Jos Kampshof
Winterswijk
50:33
54
Han Pelgrim
Aalten
51:10
55
Wim Sikking
Winterswijk
51:11
56
Alclert Ottens
Winterswijk
51:36
57
Jan Willem Peters
Winterswijk
52:20
58
Johan de Gooijer
Winterswijk
53:59
LCVRO, LANGE CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Wassink
Winterswijk Meddo
41:13
2
Zerline de Boer
Vreden (GER)
41:54
3
Melanie Ebelt
Borken
44:07
4
José Kampshof
Winterswijk
49:22
5
Rianne Maas
Winterswijk
50:31
6
Vanessa Lenssen
Winterswijk
52:22
7
Willy Duistermaat
Winterswijk
52:24
8
Dien Schurink
Winterswijk
53:52
9
Korine Woordes
Winterswijk
54:10
10
Veroni Kruisselbrink
Winterswijk
54:40
De Open WK Cross wordt mede mogelijk gemaakt door: Leugemors, ESHA
en Rabobank.
Uitslagen.nl
22-01-2012 14:54