Uitslagenlijst Ebuddy Vondelparkloop

Amsterdam - Zondag 15 januari 2012

J 1-8, 1.5 KM KINDERLO
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Koos Willems
Amsterdam
-97
7:31
7:29
2
Ojani Verbond
Amsterdam
-96
7:32
7:30
3
Benjamin van den Berg
Amsterdam
-97
7:47
7:44
4
Tijm de Geus
Amsterdam
-97
7:49
7:45
5
Seppe Bos
Amsterdam
-95
8:07
8:04
6
Olek Smits
Amsterdam
-97
8:20
8:15
7
Benjamin Bos
Amsterdam
-95
8:36
8:34
8
Ame Rijninks
Amsterdam
-95
8:36
8:30
9
Tijn Antonisse
Amsterdam
-96
8:38
8:33
10
Kyle Buchanan
Amsterdam
-97
8:45
8:38
11
Laurens Bijker
-97
8:46
8:42
12
Demy Wit
Amsterdam
-97
8:47
8:42
13
Igor Wuts
Amsterdam
-95
8:51
8:48
14
Elzo Stijger
Amsterdam
-97
8:51
8:47
15
Duco Smits
Amsterdam
-94
8:54
8:50
16
Mees van Zijl
Amsterdam
-97
8:56
8:51
17
Daan van den Boogaard
Amsterdam
-95
9:18
9:12
18
Luke Buchanan
Amsterdam
-97
9:28
9:22
19
Sven Mulders
Heemskerk
-95
9:30
9:19
20
Charlie Broad
Amsterdam
-93
9:36
9:30
21
Noah Stockhammer
Amsterdam
-94
10:21
10:14
22
Liam Broad
Amsterdam
-95
11:00
1:14
23
Caspar Spangenberg
Amsterdam
-94
11:02
10:52
24
Sven Ackers
Amsterdam
-95
11:37
11:32
25
Aidan Bouw
Amsterdam
-95
12:56
12:46
26
Jipvan de Boogaard
Amsterdam
-93
15:19
15:13
27
Bo Vink
Amsterdam
-92
15:21
15:08
28
Emery Kruit
Amsterdam
-94
15:57
15:52
29
Ward Hoekx
Amsterdam
-93
17:17
17:08
J9-12, 1.5 KM KINDERLO
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Ies Kaczmarek
Almere
-1
5:45
5:43
2
Ming Lie
Amsterdam
0
6:26
6:24
3
Mahendra Suartana
Amsterdam
-98
7:08
7:04
4
First Wongsrila
Amsterdam
0
7:13
7:09
5
Timo van Helvoort
Amsterdam
0
7:17
7:13
6
Philip van de Beek
Amsterdam
0
7:19
7:17
7
Valentijn van den Berg
Amsterdam
-99
7:36
7:33
8
Thierry van Bemmel
-99
7:42
7:38
9
Yang Lie
Amsterdam
-98
7:43
7:41
10
Mischa Kockmann
Amsterdam
-99
7:57
7:54
11
Felix Ex
Amsterdam
-99
8:34
8:29
12
Ole Meesterman
Amsterdam
0
8:45
8:42
13
Kendry Scheveers
-98
9:10
9:06
14
Jesper Ackers
Amsterdam
-98
9:25
9:21
15
Tim Huyghe
Amsterdam
-98
10:28
10:19
16
Senne Stockhammer
Amsterdam
-92
17:30
17:20
M 1-8, 1.5 KM KINDERLO
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Nikki van Herwaarden
Haarlem
-97
7:45
7:41
2
Bourdon-Cadière Fannie
Amsterdam
-96
9:43
9:40
3
Mirthe Hart
Amsterdam
-97
9:50
9:45
4
Bo-May Moor
Amsterdam
-95
9:50
9:45
5
Elena Slijper
Amsterdam
-97
9:53
9:48
6
Esmee Roelants
Amsterdam
-96
9:54
9:54
7
Julia Roelants
Amsterdam
-94
9:57
9:57
8
Eden Roding
Amsterdam
-95
10:23
10:16
9
Suze Hijmans
Amsterdam
-97
10:27
10:19
10
Julia Kuyl
Amsterdam
-97
10:37
10:28
11
Fleur Verhoogt
Purmerend
-96
11:06
10:59
12
Nikki Wolthuis
Amsterdam
-95
11:45
13
Birgit Kool
Amsterdam
-97
11:48
11:40
14
Loeske Bergmans
Amsterdam
-95
11:56
11:48
M9-12, 1.5 KM KINDERLO
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Linda Alzate Ramirez
Zoetermeer
-1
5:57
5:56
2
Pamela Alzate Ramirez
Zoetermeer
-1
6:07
6:04
3
Jessica Alzate Ramirez
Zoetermeer
-1
6:59
6:57
4
Renske Dutilh
Amsterdam
-98
7:13
7:10
5
Fah Naeotan
Amsterdam
-99
7:26
7:22
6
Maite Oude Vrielink
Amsterdam
-98
7:53
7:51
7
Madeleine Hooijmaijers
Amsterdam
-98
8:04
8:02
8
Marit van Herwaarden
-98
8:31
8:27
9
Emma Koopman
Amsterdam
-99
9:00
8:55
10
Sarah Verhoogt
Purmerend
-98
9:06
9:00
11
Laura Koopman
Amsterdam
-98
11:17
11:12
MANNE, 3.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sam Bogerd
Amsterdam
-4
14:07
14:01
2
Josha Vanderbroeck
Amsterdam
-3
15:04
14:58
3
Mees Willems
Amsterdam
0
15:30
15:28
4
David Maarleveld
Amsterdam
0
15:38
15:37
5
Nicola Quaedvlieg
Amstelveen
-1
15:47
15:42
6
Mees Mulders
Heemskerk
-98
15:53
15:50
7
Koenvan Trojen
Amsterdam
-28
16:16
16:09
8
Dirk Jan Bakker
Amsterdam
-39
16:16
16:10
9
Branco Titus
Amsterdam
0
16:20
16:18
10
Michiel Winkler
Amsterdam
-12
16:33
16:33
11
Melcher Smit
Amstelveen
-97
17:36
17:13
12
Janek Plate
Amsterdam
-98
17:45
17:21
13
Pieter-Jan Jongen
Amsterdam
-31
18:23
18:12
14
Bruno Naletilic
Amsterdam
-17
19:07
17:59
15
Andre Kuhn
Amsterdam
-39
19:28
19:14
16
Joep Bijlholt
Amsterdam
-1
19:29
18:30
17
Wesley Sinkeldam
Amsterdam
-7
19:46
19:35
18
Boudewijn Klooster
Amsterdam
-98
19:53
19:42
19
Jonathan Bleamer
Amsterdam
-96
20:18
20:15
20
Benjamin Klooster
Amsterdam
-96
20:22
20:12
21
Stefan Stoop
Barneveld
-19
20:29
20:19
22
Milco van Egmond
Heemskerk
-98
20:47
20:44
23
Adrien Perret
Amsterdam
-12
20:47
20:47
24
Daniel Gerhard
Amsterdam
-28
20:47
20:35
25
Gerben van Tuinen
amsterdam
-98
20:57
20:44
26
Rémy Mettrop
Amsterdam
-48
21:03
19:57
27
Henjo Plate
Amsterdam
-1
21:08
20:44
28
Dirk Brink
Amsterdam
-50
21:11
20:34
29
Taco Hefting
-98
21:48
21:24
30
Frans de Soet
Amsterdam
-48
21:49
21:27
31
Brayen Verbond
Amsterdam
-26
21:55
21:51
32
Ruud van den Broek
Hoofddorp
-49
21:58
21:20
33
Jan-Nico Ridderbos
-25
22:19
20:48
34
Harry Ebbink
Amsterdam
-33
22:27
21:40
35
Geert Sleegers
Amsterdam
-24
22:45
22:27
36
Jan Bruinenberg
Barneveld
-42
23:01
22:50
37
Pablo Gutierrez
Amsterdam
-21
23:04
21:45
38
Yair Aa
Amsterdam
-37
23:22
21:58
39
Jorgos Zoet
Amsterdam
-96
23:58
23:49
40
Mick de Jongh
Amsterdam
-95
24:46
24:32
41
Rob Breed
Bussum
-44
24:56
24:54
42
Aaron Arts
Amsterdam
-96
25:31
23:14
43
Freek Arts
Amsterdam
-27
25:31
23:14
44
Matthijs Kuiken
Amsterdam
-95
25:45
25:18
45
Sjoerd Kuiken
Amsterdam
25:45
25:18
46
Bernd Frenzel
Amsterdam
-33
25:52
25:31
47
Rob Ramaekers
Amsterdam
-49
26:30
26:11
48
Marcel Kloesmeijer
Den Haag
-36
26:36
26:08
49
Aaron de Jongh
Amsterdam
-96
26:55
26:42
50
Henk Brat
Enkhuizen
-31
29:07
29:00
51
James Pugh
Amsterdam
-51
29:18
28:36
52
Sep Scholten
Amsterdam
29:22
28:46
53
Jos Brat
Enkhuizen
-97
29:30
29:22
54
Olle Scholten
Amsterdam
-99
34:47
34:10
55
Eyob Roding
Amsterdam
-97
35:42
35:40
56
Emil Alaton
-1
39:15
38:52
57
Martijn Smit
Amsterdam
-2
43:21
42:50
VROUW, 3.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Fieke Cappendijk
Grave
-14
14:10
14:08
2
Hanneke Maarse
Aalsmeer
-40
15:59
15:49
3
Lucy Johnson
Amsterdam
-3
16:04
16:00
4
Jolein de Bruin
Amsterdam
-24
16:45
16:15
5
Giulia Kuhn
Amsterdam
-4
18:23
18:20
6
Hannah Martin
Amsterdam
-17
19:12
18:57
7
Jaschenka Tjaaroeme
Amsterdam
-24
19:15
19:11
8
Hanneke van der Horst
Amsterdam
-38
19:51
19:40
9
Yvonne Bakker
Amstelveen
-25
20:34
19:10
10
Annemieke Lakeman
-10
20:43
19:12
11
Maria C Poulopati
Amsterdam
-20
20:47
20:35
12
Evelien Vreeswijk
Zuidoostbeemster
-23
20:47
20:38
13
Diane Beets - Vlieger
Purmerend
-24
20:47
20:38
14
Zina Draaisma
Amsterdam
-97
21:25
21:01
15
Lotte Douwes
Amsterdam
-19
21:40
20:57
16
Anouk Smit
Amsterdam
-98
21:55
21:35
17
Angélique Koelewijn
Amstelveen
-9
21:56
20:58
18
Ilse Poort
Amsterdam
-11
21:56
20:58
19
Nora Ammour
22:03
21:14
20
Lotte Smit
Amsterdam
0
22:09
21:49
21
Maaike Lakeman
-18
22:20
20:50
22
Els Kuppens
Amsterdam
-38
22:24
22:12
23
Lizzy Houkes
Amsterdam
-36
22:25
22:13
24
Gea de Jong
Amsterdam
-30
22:27
21:40
25
Saskia ten Cate
Amstelveen
-36
22:28
21:31
26
Niki Katsikis
Amsterdam
0
22:33
22:24
27
Suzanna Maarse
Amsterdam
-33
22:33
21:41
28
Gina Cossiga
Amsterdam
0
22:34
21:13
29
Janneke Breunissen
Amsterdam
-13
22:35
22:02
30
Natalie Zoet
Amsterdam
-99
22:35
22:26
31
Anneleen Schoen
Amsterdam
-13
22:43
21:15
32
Cato Draaisma
Amsterdam
-99
22:46
22:21
33
Mieke Maarse
Kudelstaart
-39
22:46
21:51
34
Ivette van de Wijngaar
Tiel
-13
23:04
22:45
35
Diane Buchanan
Amsterdam
-19
23:14
23:03
36
Tamara Roosendaal
Amsterdam
-18
23:37
22:44
37
Hanna van Hooft
Nijmegen
-1
23:46
22:54
38
Caroline Freriks
Amsterdam
-39
23:54
22:53
39
Monika Wolkers
Amsterdam
-26
23:57
22:40
40
Ilse Debije
Amsterdam
-42
24:01
23:21
41
Raja Ellouz
24:07
23:12
42
Loes Knetsch-Jongbloed
Ter Aar
-47
24:07
23:47
43
Merle Hartveld
Amsterdam
-99
24:12
24:09
44
Deborah Alfarez
Amsterdam
-25
24:14
22:57
45
Stephanie Pacskowski
IJmuiden
-15
24:33
23:39
46
Fatima Bouyarden
24:44
23:43
47
Tamar Oudevrielink
Amsterdam
24:48
24:44
48
Mireille Fikse
Amsterdam
-13
24:50
23:22
49
Ingrid Ackers
Amsterdam
-27
25:30
24:46
50
Maaike Damhuis
Amsterdam
-28
25:30
24:45
51
Bregje van Geest
Amsterdam
-15
25:32
25:24
52
Els Wijnstekers
Amsterdam
-17
25:47
25:05
53
Naima Lechkar
25:47
24:57
54
Marta Frenzel
Amsterdam
-95
25:52
25:31
55
Francesca De Ritis
Amsterdam
-33
25:53
25:32
56
Titia Ex
Amsterdam
-41
26:06
24:53
57
Ilona Verheij
Amsterdam
-32
26:06
24:46
58
Ellen van Vught
Den Haag
-31
26:38
26:11
59
Lizzy Hoekx
Amsterdam
-97
26:44
26:19
60
Rachida Addi
26:50
26:04
61
Elsa Bruggink
Ermelo
-15
27:03
26:00
62
Nagihan Sebat
27:29
26:39
63
Joyce Djasian
28:05
27:14
64
Lydia Schopman
Amsterdam
-41
28:25
27:01
65
Maggie van Wouwe
Amsterdam
-51
28:45
28:05
66
Bianca Lamour
's-Gravenhage
-23
29:02
28:18
67
Ingrid Schuit
Enkhuizen
-28
29:07
28:59
68
Kezban Demiroz Onat
29:16
28:25
69
Nesrine Ahajjarn
Amsterdam
-7
29:18
28:36
70
Lysanne Gietema
Amsterdam
-11
29:18
28:36
71
Thea THijssen
Amsterdam
-40
29:21
27:56
72
Seher Ak
29:46
28:57
73
Tahira Abdoella
29:50
29:03
74
Nadia Talbi
29:54
29:06
75
Rosalie Salameh
29:57
29:09
76
Lidwiena Koopman
Amsterdam
-47
33:29
32:06
77
Biemla Ramnaram
35:16
34:16
78
Karima Raklia
35:20
34:32
79
Rechma Ramnaram
35:30
34:39
80
Bea Hadounath
35:31
34:45
81
Petra van der Vlugt
Nieuw-Vennep
-14
44:27
44:19
MANNE, 6.7 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Corne van Druningen
Amsterdam
24:13
24:10
2
Kevin Gilmore
Amsterdam
-18
25:49
25:46
3
David Rodriguez
Broek in Waterland
-17
25:57
25:53
4
Robin Olsthoorn
Amsterdam
-16
28:22
28:16
5
Rob van Brakel
Amsterdam
-17
28:35
28:31
6
Boudewijn Welkzijn
Amsterdam
0
29:06
29:03
7
Sergio Gridelli
Amsterdam
-38
29:51
29:47
8
Martin Vanderbroeck
-42
30:38
30:30
9
Danny Kriesels
Zwanenburg
-21
30:56
30:52
10
Jasper de Beus
Hoofddorp
-12
30:58
30:53
11
Marcel Voorn
Amsterdam
-34
32:52
31:30
12
Jan Harinck
Amsterdam
-41
32:56
32:49
13
Bas Smit
Amsterdam
-35
33:15
32:49
14
David Stegenga
Diemen
-21
33:30
33:12
15
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
-25
33:40
32:12
16
Steven Kogeler
Leimuiden
-23
33:42
33:12
17
Glenn Ikking
Amsterdam
-24
33:51
33:22
18
Leo van der Wijst
Barneveld
-43
33:51
33:45
19
Marco van Onzen
Fairlane
-21
34:09
34:03
20
Leon Goedhart
Amsterdam
34:10
33:17
21
Reinier Kranendonk
Rotterdam
-17
34:19
33:25
22
Sam van den Boogaard
Amsterdam
-99
34:31
34:29
23
Maarten Spekschate
Amsterdam
-18
34:35
34:12
24
Joost Scholten
Amsterdam
-34
34:47
34:08
25
Sven Moller
Purmerend
-12
35:20
34:41
26
Daniel Groenendijk
Amsterdam
-21
35:34
34:53
27
Joop de Langen
Amsterdam
-52
35:45
35:42
28
Henk Zilder
Amsterdam
-39
35:47
35:32
29
Kasper Stokman
Haarlem
-24
35:54
35:38
30
Martijn Stokman
Amstelveen
-26
35:57
35:40
31
Christopher Körber
Amsterdam
-29
36:33
36:29
32
Roderick Meijer
Amsterdam
-17
36:42
35:40
33
Xavier Forest
Amsterdam
-20
36:43
35:35
34
Marc de Boer
Haarlem
-20
37:04
35:49
35
Job Schlösser
Utrecht
-4
37:05
36:36
36
Mart Wouters
Amsterdam
-24
37:08
36:56
37
Henri Nillesen
Purmerend
-31
37:11
36:55
38
Theo Weijso
Amsterdam
-42
37:13
36:12
39
Vincent Merme
Amsterdam
-21
37:16
36:01
40
Bastiaan Bouten
Amsterdam
-26
37:23
36:05
41
Jan van Duivenboden
Barneveld
-46
37:34
37:25
42
Ewart @Etxxx
Amsterdam
-35
37:42
36:19
43
Cas Bijlholt
Amsterdam
-38
37:52
36:52
44
Bas Bijlholt
Amsterdam
-3
37:52
36:53
45
Erik Geurts
Amsterdam
-38
38:18
37:45
46
Riemer Boringa
Amsterdam
-14
38:19
37:10
47
Dick Hazenoot
-28
38:29
36:36
48
Luis Zaagmans
Amsterdam
-26
38:35
38:15
49
Alex Dekker
Amsterdam
-27
38:48
38:16
50
Andy Aspel
Amsterdam
-35
38:52
37:28
51
Freek van der Linden
Amsterdam
-20
38:53
37:49
52
Koen den Blanken
Amsterdam
-15
39:04
38:11
53
Bas Icke
Amsterdam
-31
39:06
37:55
54
Dirk Schluter
Amsterdam
-20
39:25
38:27
55
Dirk-Jan Schaap
Amsterdam
-16
39:30
39:03
56
Roland Mandjes
Amstelveen
-31
39:34
38:57
57
Rob Mendel
Zaandijk
-41
39:36
39:27
58
Bas Muller
Utrecht
-27
39:42
39:23
59
Peter Schollmann
Heemstede
-35
40:00
39:18
60
Evangelos Chompis
Amsterdam
-14
40:07
39:43
61
Miguel Ferrer Novoa
Spanje
40:17
39:03
62
Jean-Paul Segers
Amsterdam
-29
40:35
40:08
63
Eric Wahl
Amsterdam
-44
40:50
40:37
64
Frits Nieuwerth-van de
Amsterdam
-23
40:54
40:21
65
Gaston Loos
Amsterdam
-27
41:17
39:48
66
Rob Borman
Halfweg Nh
-51
41:21
41:00
67
Hans Rennings
Amsterdam
-19
41:41
41:29
68
Robin Bakker
Joure
-12
41:50
40:58
69
Robert Jan Koopman
Aalsmeer
-38
41:53
40:57
70
Hans Bolding
Hoofddorp
-61
42:00
41:24
71
Daan van Mechelen
Amsterdam
-15
42:05
40:49
72
Rutger de Gardeijn
Amsterdam
-14
42:05
40:50
73
Joris Smeets
Amsterdam
-32
42:35
41:18
74
Jos Nijhoff
-32
43:19
41:58
75
Ronald Broerse
Assendelft
-39
43:42
42:23
76
Tijn van den Boogaard
Amsterdam
-97
44:10
44:08
77
Carel Donck
Amsterdam
-54
44:20
43:25
78
Alan Rae
Amsterdam
-38
44:25
43:22
79
Sonal Matai
Amsterdam
-22
44:33
43:19
80
Jeroen Pluimers
Amsterdam
-31
44:35
43:47
81
Koen Antonisse
Amsterdam
-34
45:20
44:06
82
Dennis van Rijen
Amsterdam
-27
45:53
45:17
83
Danny Meka
Vinkeveen
-31
46:34
45:50
84
Philo Herde
Amsterdam
-19
46:57
46:14
85
René J Verhoogt
Purmerend
-42
48:43
47:37
86
Martin Wecker
Lelystad
-33
49:04
48:45
87
Arye Kirzner
Amsterdam
55:14
54:43
88
Jan Krams
Purmerend
-40
55:44
55:22
VROUW, 6.7 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Tineke Peters
Utrecht
-17
30:55
30:24
2
Nienke Bakker
Heiloo
-14
32:20
32:12
3
Pien Palsenbarg
Amsterdam
-18
32:24
32:17
4
Adriana Costantino
Amsterdam
-26
33:39
33:34
5
Saskia Smit -van der W
Amsterdam
-31
34:08
33:46
6
Hayley Bakker
Amsterdam
-14
34:49
34:28
7
Achoucha Laroussi
35:18
34:23
8
Loubna Laroussi
35:27
34:27
9
Nathalie Bartels
Zwanenburg
-9
35:32
35:29
10
Ingrid Melis
IJmuiden
-36
35:43
35:24
11
Sietske Greeuw
Amsterdam
-15
36:04
35:28
12
Joline Pronk
Weesp
-12
36:13
36:08
13
Mirte List
Amsterdam
-14
36:15
35:52
14
Anoushka Schut Wekzijn
Amsterdam
-31
36:18
35:57
15
Karin Leunissen
's-Hertogenbosch
-41
36:44
36:12
16
Hinke van Thuijl
Amsterdam
-17
36:49
36:20
17
Qury van Vlier
Amsterdam
-15
36:50
36:29
18
Hayat Koukouh
36:58
36:10
19
Emmi van den Boom
Amsterdam
-12
37:06
36:15
20
Mareille Koops
Heemstede
-12
37:06
36:15
21
Minke Kolstein
Purmerend
-22
37:11
36:56
22
Liesbeth Moeke
Amsterdam
-18
37:21
36:10
23
Claudia Olde Meule
Amsterdam
-18
37:21
36:11
24
Anja Körber
Amsterdam
-34
37:23
37:20
25
Esther van Loon
Barneveld
-24
37:27
37:21
26
Karin Bakker
Amsterdam
-16
37:29
36:23
27
Paulien Willems
Amsterdam
-22
37:38
37:10
28
Wineke Blees
Amsterdam
-23
38:00
37:42
29
Jolien Overkamp
Hoofddorp
-48
38:12
37:35
30
Annabel Kamphuis
Amsterdam
-9
38:15
38:11
31
Stefanie Beerthuizen
Hilversum
-26
38:20
37:19
32
Jasmijn Antonisse
Amsterdam
-35
38:21
37:09
33
Emma Tilanus
Amsterdam
-21
38:40
37:59
34
Ika van Doorn
Amsterdam
-26
38:41
38:00
35
Yvonne Oostvogels
Utrecht
-16
38:42
38:10
36
Larissa Langstraat
Amsterdam
-12
38:46
37:59
37
Anna Marie de Haan
Amsterdam
-21
38:53
37:48
38
Corinne Lemans-Bunscho
Naarden
-29
38:59
37:37
39
Elsenora Abspoel
Amsterdam
-28
39:06
37:54
40
Marloes van Pul
Amsterdam
-21
39:07
38:31
41
Jeanette Bouman
Amsterdam
-22
39:15
38:43
42
Carolien Nuijten
Bergen op Zoom
-18
39:16
39:10
43
Rosalie Scholtes
Amsterdam
-10
39:25
38:38
44
Rose Funke
Amsterdam
-17
39:27
38:30
45
Ester Koot
Amsterdam
-26
39:31
38:24
46
Ingrid Bleeker
Amsterdam
-40
39:32
38:30
47
Suzanne de Groot
Amsterdam
-16
39:43
39:11
48
Anne Kessels
Nijmegen
-20
39:44
39:13
49
Marlise Koel
Kortenhoef
-22
39:47
39:34
50
Caroline Dunki Jacobs
Haarlem
-19
39:47
39:34
51
Els de Soet - Minneboo
Amsterdam
-45
39:55
39:33
52
Denise Pronk
Amsterdam
-19
39:56
39:51
53
Annelies Voorhaar
Amsterdam
-14
39:58
39:13
54
Helen van 't Hof
Amsterdam
-20
39:58
39:52
55
Eveline Schollmann
Heemstede
-3
39:59
39:16
56
Stephanie Immerzeel
-14
40:00
38:34
57
Shanti Jak
Amsterdam
-18
40:06
39:59
58
Stefanie Rijs
Amsterdam
-21
40:09
39:38
59
Barbara Vlaarkamp
Amsterdam
-22
40:09
39:38
60
Veroni te Rietmole
Amsterdam
-39
40:12
40:01
61
Judith Nooy
Pijnacker
-23
40:21
40:01
62
Gabriela Guzman
Amsterdam
-27
40:35
40:07
63
Eva Vijverberg
Amsterdam
-14
40:41
39:35
64
Kim Hekman
Almere
-13
40:46
39:51
65
Hilda Orozco
Amsterdam
-21
40:49
39:30
66
Natasha Herman
Amsterdam
-27
40:51
39:54
67
Janita Veenstra
Amsterdam
-20
40:53
39:57
68
Gerda Maarse
Almere
-37
40:53
39:57
69
Raushana Kolbayeva
Amsterdam
-16
40:54
40:20
70
Leonore Tilleman
Abcoude
-36
40:55
40:38
71
Nadine Ooms
's-Gravenhage
-14
40:57
40:50
72
Claudia Appel
Amstelveen
-13
40:59
39:49
73
Anna Frattaruolo
Amsterdam
-29
40:59
39:38
74
Annette Leene
Amsterdam
-27
41:00
40:38
75
Ingrid Leeuwangh
Amsterdam
-24
41:05
40:50
76
Judith Oost Lievense
Amsterdam
-24
41:05
40:50
77
Annet Metz
Amsterdam
-26
41:17
39:48
78
Carla Hoffschulte
Amsterdam
-42
41:29
40:25
79
Manon Huisman
Amsterdam
-18
41:42
41:28
80
Marijke Bakker
Amsterdam
41:43
41:08
81
Dominique Almeida
Amsterdam
-35
41:57
40:44
82
Nathalie Murphy
Almere
-17
42:02
41:21
83
Iris Follender Grossfe
Amsterdam
-13
42:03
40:58
84
Renske van Veelen
Amsterdam
-13
42:04
40:56
85
Eline Koopman
Amsterdam
-14
42:07
41:14
86
Renske Feikema
Amsterdam
-35
42:11
41:56
87
Marcia Ligthart
Amsterdam
-35
42:12
41:39
88
Marjolein Schorfhaar
Haarlem
-38
42:14
40:53
89
Annet Rost
Amsterdam
-22
42:22
41:20
90
Maryama Amajjout
Amsterdam
-12
42:26
42:20
91
Vi Lugthart
Amsterdam
-36
42:30
41:20
92
Hannah van der Grient
Amsterdam
-14
42:41
42:07
93
Lotte van Diepen
Amsterdam
-16
42:42
41:58
94
Mandy Mattson
Rotterdam
-18
42:46
42:17
95
Fenella de Vries
Amsterdam
-19
42:49
42:38
96
Laura Elbers
Amsterdam
-13
42:57
42:24
97
Inge Wouters
-14
43:02
41:37
98
Annette Zwart
Amsterdam
-19
43:07
41:56
99
Francis Abidi
Amstelveen
-38
43:10
42:52
100
Ruby Samad
Amsterdam
-21
43:13
42:49
101
Lucia van Leeuwen
Amsterdam
-14
43:14
42:49
102
Saskia Everaars
Almere
-23
43:19
43:10
103
Corien Eeltink
-19
43:19
41:58
104
Cindy van Tongeren
Amsterdam
-23
43:20
42:09
105
Frederique Wolff
Amsterdam
-22
43:29
41:56
106
Wendy Zilder
Amsterdam
-28
43:39
43:21
107
Van der Werff
Amsterdam
-32
43:42
42:22
108
Roos Quadekker
Amsterdam
-21
43:45
43:38
109
Emma Oliver
Amsterdam
-23
43:48
42:45
110
Liesbeth Poortvliet
-38
44:06
42:40
111
Liesbeth Smulders
Utrecht
-44
44:09
43:35
112
Willemien Hoes
Amsterdam
-38
44:13
42:48
113
Danielle de Langen
Amsterdam
-29
44:19
44:15
114
Monique Bouten
Venray
-12
44:28
44:08
115
Suzanne Bouten
Amsterdam
-16
44:28
44:08
116
J Breton
-28
44:33
43:46
117
Constance van den Hil
-41
44:41
43:11
118
Margré Nijkamp
Amsterdam
-28
44:42
43:10
119
Karin Hermens
Barneveld
-20
44:53
44:45
120
Margot Poppes
Hoorn Nh
-39
45:17
44:41
121
Elly van Amerongen
Hoevelaken
-44
45:25
44:41
122
Sanne Blom
Amsterdam
-16
45:37
44:43
123
Soerti Padarath
45:40
44:49
124
Yfke Kimstra
Diemen
-32
45:40
45:05
125
Rachel Valk
Diemen
-22
45:52
45:14
126
Sanne Talsma
Hoofddorp
-22
45:54
45:14
127
Eva van Straaten
Amsterdam
-10
45:55
45:49
128
Nayibe Statia
Amsterdam Zuidoost
-17
45:57
45:42
129
Alexandra Richards
Haarlem
-42
46:10
44:50
130
KC Looijesteijn
Amsterdam
-22
46:10
44:50
131
Merel Broerse
Assendelft
-6
46:13
44:55
132
Mirjam Dam
Abcoude
-36
46:15
45:59
133
Marielke Nieuwerth
Amsterdam
-23
46:24
45:49
134
Shanta-Joy Vogel
Hilversum
-23
46:58
45:57
135
Katherine Spruill
Amsterdam
-16
46:58
46:29
136
Debbie Boucher
Gorinchem
-35
47:20
46:03
137
Teere Zuydenhoff
Amsterdam
-18
47:21
46:12
138
Frederique Lefebvre
Amstelveen
-38
47:23
46:48
139
Sandie Braucourt
Amsterdam
-24
47:26
47:08
140
Nicole Turcott
Amsterdam
-27
47:29
46:15
141
Fieke Rost
Amersfoort
-48
47:30
46:28
142
Miriam Cohn
Amersfoort
-45
47:30
46:28
143
Gatha Barlag
Amsterdam
-44
48:04
46:59
144
Souraja Padarath
48:09
47:16
145
Lieke van de Voort
Amsterdam
-16
48:10
47:26
146
Daisy Kroos
Duivendrecht
-20
48:51
48:11
147
Jeanet Visser
Amsterdam
-42
49:03
48:54
148
Brenda Wecker
Lelystad
-29
49:05
48:45
149
Britt Lustenhouwer
Abcoude
-19
49:06
48:28
150
Berenice Prins
Amsterdam
-41
49:07
48:07
151
Tessa Laan
Amsterdam
-19
49:10
48:11
152
Elke van Erp
Amsterdam
-27
49:13
48:24
153
Nicolette van Cronenbu
Amsterdam
-29
49:14
48:24
154
Annemiek Huijerman
Amsterdam
-50
49:26
48:12
155
Elvi Harpal
49:27
48:38
156
Radha Mahabali
49:28
48:38
157
Babette Linnemann
Abcoude
-10
50:22
49:44
158
Kim Stoeltie
Abcoude
-21
50:22
49:43
159
Anjet van Veen
Amsterdam
-32
51:02
50:56
160
Esther Goedvolk
Amsterdam
-36
51:05
51:00
161
Raya Kirzner
Amsterdam
-19
54:57
54:26
162
Ellen van de Voeren
Amsterdam
-16
55:25
54:55
163
Kristel Krams
Purmerend
-14
55:44
55:21
164
Joanna Asmus
Ankeveen
-28
56:35
55:19
MANNE, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jan Komen
Amsterdam
-36
35:00
35:00
2
Paul den Hertog
Amstelveen
-20
37:30
37:29
3
Steve Kamper
Gorinchem
-28
37:55
37:54
4
Andrew Huestis
Amsterdam
-35
38:07
38:05
5
Rombout Aarden
Amsterdam
-37
38:15
38:14
6
Remco Spigt
Amsterdam
-22
38:16
38:10
7
Requena Maats
Amsterdam
-30
38:34
38:32
8
Nicolas DUONG
Amsterdam
-19
38:50
38:25
9
Leo Nijs
Amsterdam
-40
39:19
39:13
10
Gerard HAAS
39:20
39:16
11
GEHU Guillaume
Amsterdam
-16
39:41
38:56
12
Hein Stolle
Amsterdam
-36
39:48
39:46
13
Bas Hoogeveen
Amsterdam
-19
39:49
39:19
14
Daan van der Hoek
Tilburg
-15
40:00
39:58
15
Sven Kuipers
Amsterdam
-29
40:06
40:05
16
Jan Gerrand
Volendam
-18
40:07
40:01
17
Gerben Broens
Amsterdam
-19
40:11
40:09
18
Sander Boerkamp
Amsterdam
-21
40:13
40:07
19
Joram van den Berg
Amsterdam
-26
41:10
41:08
20
Marcel van Kol
Duivendrecht
-37
41:12
41:08
21
Bartus Kroes
Amsterdam
-15
41:24
41:17
22
Pim Vellinga
Zaandam
-10
41:29
41:24
23
Omar Akoutti
Amsterdam
-34
41:38
41:26
24
David Leinwand recte R
Amsterdam
-22
41:40
41:38
25
Anne Willem Vermeulen
Vijfhuizen
-22
41:48
41:46
26
Danny Karijopawiro
Nieuwegein
-35
41:50
41:08
27
Jason Young
Utrecht
-18
41:54
41:33
28
Sjoerd Hingstman
Utrecht
-16
41:56
40:45
29
Bourdon Matthieu
Amsterdam
-24
42:04
41:18
30
Karel van den Oever
Amsterdam
-20
42:06
41:45
31
Wouter Buts
Amsterdam
-16
42:07
40:49
32
David van Tol
Amsterdam
-26
42:08
41:54
33
Evert de Koning
Amsterdam
-31
42:23
41:15
34
Guido Bonzet
Amsterdam
-20
42:24
41:30
35
Blassiotto Paola
Amsterdam (ARG)
-20
42:32
40:29
36
Michiel Knopper
Amstelveen
-37
42:34
42:33
37
Scott Drabbe
Voorburg
-6
42:36
40:33
38
Harrie Brils
Amsterdam
42:37
42:24
39
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
-28
42:40
41:32
40
Mart Abee
Amsterdam
-11
42:44
41:54
41
Hans van Kastel
Amsterdam
-14
42:44
41:14
42
Billy Fatels
Uitgeest
-19
42:47
41:56
43
Jarri Jung
Haarlem
-15
42:50
41:58
44
Bas Arts
Amsterdam
-24
42:56
42:42
45
Martien Verbeek
Barneveld
-38
43:00
42:58
46
Frans van Vliet
Amsterdam
-35
43:15
42:38
47
Marcel Meijer
Amsterdam
-36
43:17
43:08
48
Chris Wezel
Uva/Hva team 8
-20
43:30
43:18
49
Robert van Marle
Amsterdam
-40
43:31
43:25
50
Jos Gielen
Amsterdam
-17
43:41
42:29
51
Ruud Boon
Amsterdam
-25
43:44
43:37
52
Erik Noordhuis
Amsterdam
-21
43:48
43:02
53
Nathan Baas
Amsterdam
-14
43:49
43:13
54
Radek Szklarczyk
Amsterdam
-24
43:53
43:38
55
Geert Liesting
Utrecht
-14
43:54
43:26
56
Redmar Damsma
Amsterdam
-15
44:00
43:47
57
Menno Jensma
Amsterdam
-16
44:01
43:34
58
Wouter van Kleef
Amsterdam
-9
44:02
43:32
59
Jelte van der Burg
Amsterdam
-17
44:03
43:06
60
Antonio Barradas
Amsterdam
-23
44:08
43:32
61
Joris Roelants
Amsterdam
-28
44:09
43:36
62
Marek Walendowski
Amsterdam
-17
44:11
43:49
63
Harm Plasmans
Amsterdam
-28
44:11
44:03
64
Jacob Durgan
Amsterdam
-21
44:16
43:14
65
Richard Johansson
Amsterdam
-22
44:20
43:24
66
Wido Jongman
Weesp
-30
44:23
44:19
67
Ron van Veen
Amsterdam
-36
44:24
43:06
68
Arno Koning
Nijmegen
-26
44:32
44:19
69
Thomas Ettes
Amsterdam Zuidoost
-14
44:35
44:17
70
Jochem van Hal
Amsterdam
-37
44:40
44:36
71
Rogier Martens
Amsterdam
-17
44:44
44:30
72
Bart van Liebergen
Amsterdam
-36
44:50
44:17
73
Herman Sloot
Amsterdam
-31
44:58
44:42
74
Billy de Bruijn
Dongen
-23
44:58
44:48
75
Bas Driesen
Mierlo
-23
44:58
44:48
76
Seba Krol
Amsterdam
-16
44:59
44:33
77
Frederik van de Vuurst
Amsterdam
-17
45:01
44:32
78
Nils Mulders
Heemskerk
-25
45:04
43:50
79
Michiel Beekhuizen
Utrecht
-17
45:05
43:53
80
Pieter Verheijen
Amsterdam
-19
45:06
44:41
81
Wouter van der Krol
Amsterdam
-11
45:06
45:01
82
Bram Verstappen
Amsterdam
-20
45:07
44:33
83
Victor van Nieuwenhuiz
Amsterdam
-27
45:10
45:00
84
Sander Karsten
Amsterdam
-24
45:11
45:03
85
Chris Braam
Haarlem
-19
45:14
42:54
86
Erwin HAAS
45:17
45:01
87
Nico Wessel
Heerhugowaard
-41
45:17
45:14
88
Paul Evekink
Zeist
-30
45:22
44:42
89
Rene Spuling
Amsterdam
-21
45:32
45:06
90
Enteny Klarenbeek
Alkmaar
-25
45:33
45:07
91
Erhan Tuskan
Amsterdam
-41
45:34
44:28
92
Erik Luijendijk
Amsterdam
-22
45:41
45:02
93
Thijs van den Anker
Amsterdam
-18
45:45
45:22
94
Jan Bosse
Haarlem
-39
45:46
45:35
95
John Gingrich
Weesp
-35
45:49
45:11
96
Reginald Janki
Amsterdam
-43
45:50
45:01
97
Etienne Platvoet Holla
Rotterdam
-30
45:51
44:24
98
Pim Smit
Amsterdam
-52
45:53
45:52
99
Marcel Vredenburg
Koog aan de Zaan
-29
45:54
43:38
100
Dirk Bos
Amsterdam
-29
45:59
45:58
101
Martijn Bakker
Linschoten
-25
46:01
45:37
102
Gerben Weitenberg
Amsterdam
-26
46:07
45:53
103
Sebastiaan Munter
Heemskerk
-23
46:09
45:01
104
Marijn Muhlenbruch
Amsterdam
-34
46:10
45:59
105
Jan Paul Heijmans
Amsterdam
-28
46:13
45:38
106
Ernst Marschall
Huizen
-44
46:16
46:05
107
Lars Stam
Amsterdam
-40
46:17
46:14
108
Christiaan Hesselink
Amsterdam
-15
46:17
44:45
109
Harry Post
Amsterdam
-33
46:18
44:36
110
Frank Derks
Amsterdam
-36
46:21
46:18
111
Remco Overstegen
Almere
-23
46:27
45:22
112
Wouter de Vries
Amsterdam
-18
46:27
44:43
113
Bas Vink
Amsterdam
46:28
44:43
114
Arjan Vliegenthart
Amsterdam
-22
46:29
45:05
115
Nico van der Voet
Amsterdam
-40
46:36
45:21
116
Martijn Stammes
Amsterdam
-21
46:39
45:40
117
Ron Steur
Amsterdam
-30
46:42
45:33
118
Rene Boerkamp
Amsterdam
-15
46:54
46:27
119
Sander van den Broek
Amsterdam
-19
46:56
46:52
120
Maarten Veen
Amsterdam
-37
46:58
44:42
121
Marcel Verhoeven
Amsterdam
-33
46:59
46:23
122
Wim Krol
Amsterdam
-41
47:03
46:32
123
Patrick van Belzen
Amsterdam
-31
47:06
46:29
124
Ronald Steenvoorden
Amsterdam
-38
47:13
45:30
125
Frank van de Lustgraaf
Amsterdam
-18
47:18
46:00
126
Arvind Rambhadjan
Rotterdam
-27
47:20
46:45
127
Wouter Wakkie
Amsterdam
-27
47:21
46:43
128
Paul Koole
Amsterdam
-16
47:22
46:18
129
Luca Zaccariello
Utrecht
-17
47:23
47:13
130
Jordy Inden
Amstelveen
-11
47:25
47:14
131
Jeroen Janssen
Amsterdam
-14
47:26
46:38
132
Barend Quant
Naarden
-30
47:31
47:23
133
Jan dirk de Boer
Nijmegen
-49
47:38
45:50
134
Jim Armsworth
Amsterdam
-28
47:39
46:07
135
Bonnie Mellink
Barneveld
-43
47:40
47:37
136
Jurienne Platvoet Holl
's-Gravenhage
-26
47:40
46:12
137
Carlos Gonzalez
Amsterdam
-24
47:51
46:48
138
Reindert Emmens
Amsterdam
-13
47:54
45:14
139
Daan Doets
Amsterdam
-19
47:55
45:50
140
Olivier Nijland
Amsterdam
-11
47:59
47:30
141
Kjell Massen
Amsterdam
-23
48:00
46:50
142
Thijs van den Berg
Amsterdam
-10
48:06
47:22
143
Michal Szafranski
Amsterdam
-22
48:07
47:50
144
Pieter Hogenhout
Goirle
-30
48:08
47:56
145
Lasse Hoogeveen
Amsterdam
-11
48:09
47:37
146
Ferdinand de Wit
Alkmaar
-34
48:14
46:57
147
Robert Steenhof
Amstelveen
-36
48:14
47:40
148
Hans Steinraht
Lelystad
-41
48:15
47:23
149
Ruud Groot
Grootebroek
-22
48:20
46:42
150
Joost van Kampen
Hoofddorp
-18
48:22
46:21
151
Jos Joosten
Amsterdam
-45
48:23
47:32
152
Raymond Meijer
Amsterdam
-29
48:26
48:10
153
Guido Jong
Amsterdam
-31
48:32
47:24
154
Lars Walrave
Amsterdam
-29
48:32
47:25
155
F H Van Bergen
Heemstede
-44
48:37
47:36
156
Casper Willems
Amsterdam
-35
48:40
47:26
157
Jeroen van Hecke
Amsterdam
-12
48:41
48:09
158
Anton Bosse
Amstelveen
-28
48:47
48:42
159
Henny Denteneer
Altea la Vella (ESP)
-49
48:49
47:58
160
Evert van Voskuilen
Amsterdam
-52
48:51
48:36
161
Igor van den Akker
Amsterdam
-29
48:53
48:04
162
Hugues THIBAUT
Amsterdam
-20
48:53
48:12
163
Jop Boonstra
Amsterdam
-26
48:54
46:29
164
Xavier Martinez
Amsterdam
-18
49:00
47:27
165
Ben Crum
Amsterdam
-30
49:03
47:40
166
Hans Peter Steens
Amsterdam
-27
49:09
48:55
167
Arien van Wijngaarden
Amsterdam
-21
49:15
47:48
168
Mik Drabbe
Voorburg
-39
49:17
47:14
169
Michael da Costa
Almere
-29
49:22
47:17
170
Loek Peute
Amsterdam
-44
49:24
49:08
171
Tijs de Boer
Amsterdam
-24
49:36
49:20
172
Abdelali Driouich
Tilburg
-27
49:42
48:37
173
Emiel van Benthem
Soest
-54
49:42
49:38
174
Hans Hondeman
Zuidoostbeemster
-44
49:42
48:48
175
Willem Zweerink
Veenendaal
-46
49:43
49:34
176
Ramon Esbir Wildeman
Amstelveen
-20
49:48
48:43
177
Theo Wubs
Amsterdam
-44
49:48
49:11
178
Douwe Tinga
Amsterdam
-18
49:49
47:11
179
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
-49
49:50
47:52
180
Vincent Wiering
Diemen
-14
49:51
49:19
181
Oskar Maarleveld
Amsterdam
-32
49:54
49:53
182
Rene Kroese
Barneveld
-32
49:54
49:46
183
Wladimir Cossiga
Amsterdam
-33
49:56
48:30
184
Sietze Hoefnagel
Amsterdam
-20
49:58
49:53
185
Folkert Joling
Amsterdam
-21
49:58
49:01
186
Marcin Zukowski
Amsterdam
-23
50:01
49:42
187
Boris Slijper
Amsterdam
-30
50:04
48:37
188
Ingmar Kraak
Amsterdam
-29
50:07
49:26
189
Jeroen Kallenberg
Voorschoten
-40
50:09
47:51
190
Joost Verhoeven
Amsterdam
-19
50:09
48:34
191
Wesley Stokhof
-19
50:14
50:04
192
Jaap Looijen
Almere
-42
50:15
48:27
193
Peter Heuseveldt
Amsterdam
-39
50:15
49:16
194
Timpe Tuyt
Asperen
-14
50:17
48:42
195
Joost Moreels
Amsterdam
-18
50:18
49:08
196
Wouter Diesveld
Amsterdam
-23
50:18
48:55
197
Piet van der Star
Leiden
-49
50:19
48:02
198
Fons van Diemen
Zoeterwoude
-43
50:20
47:55
199
Rens Kaandorp
Amsterdam
-40
50:21
49:57
200
Ralph Ferouge
Amstelveen
-42
50:23
49:58
201
Peter HAAS
50:29
49:59
202
Fred HAAS
50:30
49:59
203
Thomas Vellinga
Amsterdam
-31
50:30
49:58
204
Lars Oostveen
Diemen
-24
50:33
49:53
205
Jaap Kalfsbeek
Almere
-19
50:38
49:32
206
Eric-Jan Dol
Haarlem
-31
50:39
48:19
207
Martin Douwes
Amsterdam
-30
50:39
49:33
208
Miklos Palko
Muiden
-37
50:50
50:03
209
Leo Goudswaard
Amsterdam
-24
50:52
49:52
210
Floris van Bommel
Tilburg
-25
50:53
49:16
211
Marcel Zethoven
Uithoorn
-38
50:57
50:57
212
Jupp de Bel
Amsterdam
-35
51:01
48:55
213
Daan Hoek
Amsterdam
-9
51:07
50:39
214
Guido Bouman
Amsterdam
-11
51:13
48:38
215
Joost Verweij
Leiden
-34
51:16
48:58
216
Roberto van Opmeer
Amsterdam
-9
51:23
49:40
217
Vincent Meijer
Uithoorn
-9
51:27
51:15
218
Rinco Boelens
Amsterdam
-40
51:29
48:47
219
Arjen Dingemanse
Amsterdam
-12
51:29
49:05
220
Rene Meijer
Zoeterwoude
-43
51:34
49:07
221
Dennis van der Vliet
Amsterdam
-17
51:35
49:00
222
Jan Meyer
Enschede
-47
51:35
50:25
223
Fons Van de Voordt
Amersfoort
-22
51:37
49:41
224
Theo Frohn
Amstelveen
-42
51:39
51:13
225
Martijn Oostdam
Amsterdam
-25
51:39
50:53
226
Juan Fernandez
Amsterdam
-19
51:40
51:25
227
Sander Zielman
Amsterdam
-19
51:41
51:07
228
Matthew Slater
Uithoorn
-20
51:51
50:36
229
Arno Beliën
Santpoort-Noord
-33
51:56
51:36
230
Hugo Beltran
Amsterdam
-30
51:59
50:39
231
Paul van Horn
Assendelft
-36
51:59
51:21
232
Ger Rotmeijer
Amsterdam
-43
52:00
51:32
233
Jelle Postma
's-Gravenhage
-23
52:02
50:51
234
Evert Rol
Amsterdam
-27
52:02
49:34
235
Jorn van Eck
Amsterdam
-19
52:03
49:57
236
Gijs Majoor
Amsterdam
-17
52:07
51:21
237
Paul Commandeur
Diemen
-34
52:18
51:16
238
Thomas van den Hof
Amsterdam
-11
52:21
51:37
239
Tim Scholte
Bussum
-33
52:25
50:56
240
Stefan Kutsch Lojenga
Amsterdam
-19
52:25
51:44
241
Arno van Hoek
Uithoorn
-39
52:34
52:33
242
Jean Yves Glerant
Utrecht
-39
52:35
51:56
243
Frank Verkaaik
Amsterdam
-39
52:37
50:54
244
Eric Ruis
Amsterdam
-38
52:38
51:22
245
Pete Marigold
Amsterdam
-32
52:39
50:01
246
Marijn van den Doel
Rotterdam
-21
52:44
51:41
247
Johan Groen
Zwolle
-19
52:45
51:46
248
Harry Trauschke
Amstelveen
-33
52:46
51:03
249
Benoit Lot
Amsterdam
-14
52:48
50:21
250
Hauden Ugo
Amsterdam
-17
52:52
50:26
251
Edwin Westgeest
Kortenhoef
-28
52:52
51:36
252
Fred Baas
Dordrecht
-46
52:53
52:16
253
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
-49
52:54
50:36
254
Leon Straates
Amsterdam
-18
52:54
51:48
255
Pim Hurkmans
Heiloo
-35
52:55
51:11
256
Paul van Rooijen
Hank
-37
52:56
50:48
257
Genja Ferschtman
Rotterdam
-35
52:58
52:00
258
Marius van der Vorm
Amsterdam
-20
53:03
52:03
259
Pepijn van Bommel
Tilburg
-21
53:03
51:25
260
Lex Niekel
Lisserbroek
-43
53:09
51:10
261
Michiel van Waning
Amsterdam
-21
53:10
50:14
262
Daan Groosman
Amsterdam
-12
53:12
52:09
263
Lex Winkler
Amsterdam
-51
53:14
53:03
264
Jeffery Bray
Amsterdam
-32
53:15
52:29
265
Boris Fazant
Amsterdam
-29
53:17
50:42
266
Ruud Gimbergh
Diemen
-30
53:19
53:01
267
Wesley Lensink
Amsterdam
-15
53:25
50:54
268
Piet van Wieringen
Amsterdam
-59
53:28
51:15
269
Lion Versloot
Amsterdam
-32
53:28
53:24
270
Andreas Daffertshofer
Amsterdam
-35
53:29
51:15
271
Martijn Tellinga
Amsterdam
-28
53:32
52:58
272
Laurent Blain
Amstelveen
-24
53:33
53:20
273
Thieu Engels
Amsterdam
-56
53:34
53:20
274
Bob van der Mark
Amsterdam
-32
53:34
52:43
275
Henk Radder
Amsterdam
-29
53:35
52:43
276
Mario Douma
Haarlem
-26
53:35
53:03
277
Marc Venema
Amsterdam
-35
53:54
52:27
278
Pim Verweij
Amsterdam
-23
53:56
53:02
279
Ruud van Mierlo
Amsterdam
-25
53:56
52:05
280
Niels van de Put
Amsterdam
-26
53:57
52:25
281
Herman van der Bijl
Wilnis
-43
53:57
51:58
282
Rob Broersen
Grootebroek
-22
53:59
52:26
283
Casper Braam
Amsterdam
-23
54:01
51:41
284
Wouter Elsenburg
Amsterdam
-25
54:03
53:13
285
Arno Horsmeier
Amsterdam
-26
54:04
52:36
286
Jaap Spoor
Amsterdam
-58
54:05
52:12
287
Daan van den Assem
Amsterdam
-24
54:06
51:31
288
Patrick de Laive
Amsterdam
-21
54:06
51:32
289
Bart ter Steege
Amsterdam
-18
54:09
51:39
290
Jochem ter Steege
Amsterdam
-22
54:11
51:40
291
Bart Bulsing
Amsterdam
-31
54:12
52:14
292
Sjef van Bommel
Amsterdam
-57
54:14
293
Alexander Schouten
Amsterdam
-17
54:15
53:49
294
Jan de Wit
Amstelveen
-40
54:20
52:40
295
Vicky Mukanay
Uithoorn
-29
54:21
54:02
296
Allan Broad
Amsterdam
-34
54:23
53:27
297
Ruben van der Meer
Haarlem
-21
54:25
53:45
298
Daf Dubbelman
Amsterdam
-25
54:26
52:37
299
Tarique Arsiwalla
Amsterdam
-25
54:27
52:38
300
Frans Baas
Amsterdam
-24
54:27
52:40
301
Marco Beuse
Purmerend
-30
54:30
52:41
302
Jean-Paul Pieter
Assen
-23
54:31
52:14
303
Peter Nieuwland
Amsterdam
-28
54:32
52:42
304
Arthur de Wit
Amstelveen
-7
54:39
52:18
305
Rinus Westerhoven
Amsterdam
-44
54:41
54:17
306
Maarten Strasters
Amsterdam
-15
54:46
53:25
307
Lesly Smit
Zaandam
-21
54:49
53:35
308
Jeroen Claessen
Amsterdam
-17
54:51
54:14
309
Erwin van Weely
Krommenie
-28
54:52
52:21
310
Jos van de Velde
Almere
-30
54:54
52:43
311
Max Dumoulin
Amsterdam
-28
54:59
53:51
312
Martin Heemskerk
Amsterdam
-36
55:01
52:33
313
Evert Siebenga
Haarlem
-28
55:01
54:50
314
Art de Blaauw
Amsterdam
-27
55:03
54:01
315
Willem van Hooft
Nijmegen
-2
55:05
54:07
316
Geert van den Doel
Amsterdam
-23
55:07
54:05
317
Bas van Thiel
Amsterdam
-21
55:08
52:35
318
Fred Meiling
Almere
-39
55:15
53:16
319
Reinier Mensink
Amsterdam
-26
55:21
54:14
320
Hans Nijenmanting
Zaandam
-51
55:24
53:23
321
Tim Smit
Amsterdam
-5
55:29
54:28
322
Matthias ADAM
Amsterdam (FRA)
-16
55:33
55:06
323
Harald Quaedvlieg
Amstelveen
-32
55:37
53:53
324
Jack Burema
Barneveld
-34
55:38
54:41
325
Fred Coesel
Amsterdam
-30
55:41
54:17
326
Peter Verdam
Zaandam
-35
55:42
54:59
327
Roel Kock
Amsterdam
-28
55:44
54:28
328
Jos Combee
Hoofddorp
-19
55:45
54:30
329
Charissa Mitrasing
Amsterdam
-14
55:46
53:13
330
Pieter Zwinkels
Amsterdam
-19
55:48
54:28
331
Thijs van Eembergen
Amsterdam
-19
55:48
53:36
332
Henny van Amerongen
Hoevelaken
-48
55:52
54:49
333
Ruud Waals
Hillegom
-44
55:53
55:43
334
Albert Florida
Aalsmeer
-33
55:58
55:26
335
Xander van den Berg
Almere
-22
55:59
54:13
336
Gerard Rijper
Amsterdam
-47
56:06
55:07
337
Harro Mantel
Amsterdam
-34
56:09
54:36
338
Yann Riethof
Ameide
-6
56:13
56:11
339
Marc Wiewel
Amsterdam
-38
56:14
55:21
340
Jack HAAS
56:21
55:41
341
Kees Buurmans
Amsterdam
-49
56:22
54:30
342
Hans van Ravenzwaaij
Amsterdam
-45
56:23
55:10
343
Gershon Janssen
Amsterdam
-23
56:24
54:42
344
Peter Olofsen
Amsterdam
-24
56:27
54:31
345
Bas Smit
Amsterdam
-29
56:28
55:28
346
Jimmy Kaandorp
Amsterdam
-13
56:29
56:06
347
Stefan Put
Amsterdam
-37
56:34
53:57
348
Ricardo Dokter
Uithoorn
-10
56:36
56:23
349
Bas van den Blink
Amsterdam
-32
56:37
56:28
350
Luuk Hoogland
Utrecht
-8
56:38
54:08
351
Walter Hollenkamp
Purmerend
-52
56:38
56:25
352
Theo de Bruijn
Arnhem
-53
56:47
54:41
353
Ru Hulsenbeck
Amsterdam
-31
57:07
56:59
354
Harold de Valk
Bilthoven
-41
57:13
55:10
355
Konrad Plechowski
Amsterdam
-17
57:14
55:00
356
Martin Pouw
Amstelveen
-41
57:17
56:08
357
Bruce Pardoen
Bennebroek
-9
57:19
56:39
358
Bastiaan Bierens
Amsterdam
-21
57:20
55:26
359
Mark Zuidberg
Amsterdam
-8
57:29
55:15
360
Mike Smit
Amsterdam
-36
57:34
56:33
361
Marco Vreede
Amsterdam
-21
57:37
55:17
362
Thijs Jansen
Amsterdam
-19
57:37
56:42
363
Theo van Vliet
Weesp
-37
57:37
55:19
364
Paul Zwaga
Amsterdam
-41
57:44
56:21
365
Gert Hop
Bunschoten-Spakenbur
-44
57:44
57:10
366
Thijs Laboyrie
Baarn
-50
57:45
56:05
367
SLT Behrens
Amsterdam
-30
57:46
55:09
368
Erwin den Bak
Amsterdam Zuidoost
-33
57:59
56:50
369
Simon Bon
Amsterdam
-35
58:06
55:43
370
Ray Breda
Amsterdam
-24
58:11
56:51
371
Adrianus Nieuwenhuizen
Amstelveen
-48
58:18
57:17
372
Ruud Joor
Hoogkarspel
-32
58:23
55:59
373
Carl Lens
Amsterdam
-18
58:30
58:20
374
Marc de Groot
Amsterdam
-30
58:38
56:13
375
Kassim Amrani
Tilburg
-14
58:38
57:33
376
Michel Winkelman
Amsterdam
-15
58:41
57:22
377
Brian Alberg
Hoofddorp
-30
58:46
57:01
378
Wieger Laurey
Amsterdam
-40
58:47
58:37
379
Marcel Kuijper
Amsterdam
-29
58:58
57:53
380
Floris van Haarlem
Amsterdam
-10
59:00
58:15
381
Vincent Jongepier
Amsterdam
-27
59:04
57:42
382
Diderick Oerlemans
Amsterdam
-31
59:05
58:57
383
Serge Bueters
Amsterdam
-28
59:17
57:50
384
Daniël Willemsen
Amsterdam
-20
59:18
57:11
385
Gijs Zeestraten
Amsterdam
-15
59:19
56:49
386
Elbert Frans
Houten
-26
59:26
57:55
387
Elbert Jolink
Barneveld
-25
59:34
58:37
388
Altan Guner
Amsterdam
-8
59:55
59:10
389
Tuur Verdonck
Amsterdam
-19
1:00:02
57:43
390
William Konings
Utrecht
-18
1:00:03
59:08
391
Bram Neeter
Amsterdam Zuidoost
-45
1:00:08
58:45
392
Alex Bor
Almere
-30
1:00:17
58:07
393
Bob Rieder
Amsterdam
-42
1:00:18
58:16
394
Peter Willems
Almere
-28
1:00:25
58:25
395
Martijn Verwoest
Amsterdam
-24
1:00:26
58:29
396
Terence Veldhuizen
Amsterdam
-22
1:00:26
57:53
397
Henk HAAS
1:00:30
59:00
398
Bas Bouwman
Barneveld
-32
1:00:37
59:41
399
Martin Wijn
Huizen
-42
1:01:04
58:42
400
Jacques Smeets
Nieuw-Vennep
-46
1:01:09
1:00:25
401
Gerben Verburg
Amsterdam
-29
1:01:21
58:58
402
Arthur Tuyt
Asperen
-46
1:01:38
1:00:01
403
Mario Hanepen
Amsterdam
-43
1:02:00
59:37
404
Wilco de Ruiter
Amsterdam
-22
1:02:02
59:36
405
Guillermo Correa
Amsterdam
1:02:08
1:00:45
406
Harry Ammerlaan
Amsterdam
-45
1:02:13
59:57
407
Daan Ootes
Amsterdam
-16
1:02:32
1:01:22
408
Niek Noordegraaf
Amsterdam
-47
1:02:42
1:02:21
409
Olmedo Correa
Amsterdam
-40
1:03:00
1:01:38
410
Martijn Groot
Joure
-30
1:03:02
1:00:36
411
Michiel van Straaten
Almelo
-39
1:03:06
1:01:13
412
Jermaine Saaltink
Amsterdam
-18
1:03:26
1:02:43
413
Pim de Ronde
Heemstede
-31
1:03:27
1:01:45
414
Kees Zonneveld
Amsterdam
-50
1:03:28
1:01:24
415
Guido Smit
Amsterdam
-2
1:03:33
1:02:32
416
Henk Stokhof
Amsterdam
-44
1:03:38
1:01:38
417
Martin Klaasen
Amsterdam
-46
1:03:45
1:02:45
418
Nico de Bruijne
Diemen
-38
1:04:01
1:02:41
419
Reynier van Bommel
Tilburg
-27
1:04:12
1:02:35
420
Cor Greven
Almere
-39
1:04:26
1:02:16
421
Peter Karel
Amsterdam
-25
1:04:27
1:02:29
422
Ben van Dillen
Arnhem
-51
1:04:52
1:02:44
423
Peter Puister
Amsterdam
-42
1:05:39
1:03:40
424
Herbert Dupont
Amsterdam
-42
1:05:41
1:03:13
425
Ad van Liempt
Amsterdam
-54
1:05:42
1:03:22
426
Istok Ihtijarevic
Haarlem
-11
1:05:54
1:05:04
427
Rowdy Pouw
Amsterdam
-25
1:05:54
1:03:10
428
Ron van de Krol
Amsterdam
-42
1:06:01
1:03:38
429
Gerrit Arp
Amsterdam
-14
1:06:03
1:03:30
430
Alex Wijsman
Diemen
-52
1:06:10
1:03:48
431
Alexander Bats
Amsterdam
-22
1:06:46
1:04:02
432
Edmond van Straaten
Almere
-28
1:06:58
1:04:49
433
Stefan van den Broek
Amstelveen
-31
1:07:00
1:05:35
434
Patrick van den Hanenb
Amsterdam
-47
1:07:02
1:05:50
435
Gerard Buisman
Hoorn Nh
-42
1:07:38
1:06:19
436
Rick Karsenbarg
Purmerend
-39
1:08:10
1:06:05
437
Hans Arkenbout
Amstelveen
-42
1:09:10
1:07:20
438
Thomas Reddering
Naarden
-11
1:09:13
1:06:41
439
Arko Kuperus
Amsterdam
-43
1:10:34
1:08:13
440
Iain Yuill
Hamilton (GBR)
-42
1:14:48
1:13:26
441
Bernard Wijs
Amsterdam
-43
1:15:43
1:14:57
442
Chris Gunning
Amsterdam
-30
1:16:29
1:14:37
443
Eytan Chazan
Geldrop
-34
1:20:45
1:00:25
VROUW, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Mirjam Aghbal
Amsterdam
-15
42:52
42:49
2
Suzanne Witjes
Amsterdam
-20
43:03
42:47
3
Tessa van Roomen
Amsterdam
-17
44:36
44:29
4
Cinta HAAS
45:17
45:01
5
Jackelien Kuntz
Leiden
-35
45:46
45:04
6
Simone van Hell
Amsterdam
-32
45:51
45:31
7
Eveline Blasius
Amsterdam
-20
45:51
45:32
8
Cindy van der Zwaan
Amsterdam
-29
46:09
45:37
9
Nadia Kross
Amsterdam
-28
46:30
45:57
10
Marije Cornelisse
Amsterdam
-23
46:49
44:54
11
Lorna Wilson
Amsterdam
-25
47:00
46:43
12
Annemarie Bouma
Amsterdam
-40
47:29
47:11
13
Karin Weijgers
Amsterdam
-13
47:30
46:36
14
Quinta Paardebloem
Amsterdam
-15
47:42
46:35
15
Marije Lafleur
Amsterdam
-32
47:52
46:38
16
Liz van Ruiten
Leiden
-20
47:56
47:14
17
Linda Baron
Amsterdam
-19
47:58
47:54
18
Thyra de Jongh
Amsterdam
-22
48:07
47:50
19
Judith Gellert
Amsterdam
-15
49:05
47:34
20
Hinke Wesselius
Amsterdam
-25
49:06
48:29
21
Marcella van Doorn
Amsterdam
-27
49:10
48:26
22
Charlotte Schouten
Amsterdam
-14
49:31
49:05
23
Vivian Francis
Monnickendam
-25
49:35
48:13
24
Lisette van Dun
Amsterdam
-17
49:41
49:10
25
Anita Neefjes
Amsterdam
-15
50:07
49:39
26
Eline van de Kam
Amsterdam
-35
50:08
49:52
27
Simone Rijpma
Heemskerk
-11
50:14
49:51
28
Maaike Zuiderwijk
Heemskerk
-11
50:15
49:53
29
Daniela Wegener
Amsterdam
-24
50:16
49:32
30
Eveline Hamers
Amsterdam
-32
50:16
48:50
31
Annemiek Karsijns
Tiel
-13
50:22
50:01
32
Oudry Aldana Alvarez
Amsterdam
-21
50:32
49:45
33
Irene van As
Amsterdam
-18
50:50
49:19
34
Daisy Pearce
Connecticut (USA)
-52
50:54
50:26
35
Jennifer Ooms
Amsterdam
-11
51:02
50:50
36
Evelyne de Kluiver
Amsterdam
-16
51:17
48:39
37
Regina Homan
Purmerend
-44
51:19
50:09
38
Ilse Stolte
Utrecht
-18
51:25
50:31
39
Leontien Ridder
De Bilt
-38
51:31
49:16
40
Monique van Driessel
Loosdrecht
-35
51:48
51:33
41
Mieke Rieder
Amsterdam
-44
51:49
51:21
42
Marieke Kruitwagen
Amsterdam
-22
51:54
51:35
43
Stephanie Bocxe
Amsterdam
-14
52:06
51:39
44
Christina Wambrauw
Amsterdam
-24
52:29
52:10
45
Sindy Fransen
Amsterdam
-22
52:36
51:01
46
Marisa van Opmeer
Wormerveer
-21
52:37
50:53
47
Ruth Langemeijer
Amsterdam
-26
52:58
52:21
48
Francesca Wagenaar
Amsterdam
-17
52:59
52:01
49
Anoek Vincent
Amsterdam
-17
53:01
51:37
50
Jolanda Hakvoort
Amsterdam
-30
53:10
52:18
51
Mara Werkman
Amsterdam
-23
53:13
51:26
52
Melinda Brooks Bray
Amsterdam
-29
53:18
52:31
53
Annelies van't Westein
Diemen
-13
53:19
51:27
54
Renda Doorman
Asperen
-34
53:24
51:42
55
Cindy Uneken
Almere
-29
53:24
51:48
56
Irmgard Troon
Amsterdam
-41
53:26
53:20
57
Maud Schmidt
Amsterdam
-39
53:29
51:42
58
Klaartje van der Graaf
Amsterdam
-29
53:30
52:38
59
Georgina Schiffers
Amsterdam
-26
53:31
52:42
60
Hanneke van Stiphout
Amsterdam
-20
53:32
52:41
61
Aleide Schaafsma
Amsterdam
-33
53:36
52:23
62
Paula van der Maat
Amsterdam
-39
53:38
51:44
63
Maartje Fontani
Amsterdam
-29
53:40
52:01
64
Renske Beijer
Amsterdam
-17
53:47
53:22
65
Dagmar van Dijk
Utrecht
-27
53:48
51:17
66
Sharon Boyle
Amsterdam
-29
53:58
53:21
67
Yvette Ducaneaux
Amsterdam
-10
53:59
53:47
68
Carlien van Putten
Amsterdam
-14
54:03
52:58
69
Barbra van Gestel
Amsterdam
-34
54:07
51:54
70
Karlijn van Engers
Utrecht
-17
54:07
52:07
71
Jessika van Kammen
Amsterdam
-36
54:12
53:35
72
Sarah Broekhoven
Amsterdam
-15
54:25
53:44
73
Karin Bakker
Amsterdam
-33
54:28
52:54
74
Willy Smeets
Nieuw-Vennep
-47
54:34
52:28
75
Carine Voshaar
Amsterdam
-26
54:35
53:06
76
Annemiek van Mameren
Amsterdam
-38
54:38
54:10
77
Margreet Troost
Amsterdam
-39
54:42
54:09
78
Eva Lina
Amsterdam
-10
54:47
52:45
79
Annet van Baarle
Amsterdam
-33
54:47
52:53
80
Judith Mulder
Haarlem
-17
54:48
53:04
81
Esther Spijkerman
Amsterdam
-20
54:48
54:21
82
Simone Prins
Zaandam
-27
54:49
53:35
83
Henriette van der Kolk
Amsterdam
-22
54:51
52:56
84
Ronny van Gerwen
Amsterdam
-48
55:01
52:59
85
Adrienne de Jonghe
Heemstede
-30
55:14
53:33
86
Josette Hermans
Nijmegen
-36
55:16
54:17
87
Anne-Marie Jansen
Amsterdam
-25
55:30
53:33
88
Carolien Koehorst
Amsterdam
-14
55:41
54:03
89
Tamara Zuijdervliet
Almere
-19
55:43
55:08
90
Shirley Pierik
Haarlem
-22
55:50
53:17
91
Francien Eppens
Amsterdam
-17
55:58
54:32
92
Jasmijn Visser
Amsterdam
-18
55:58
54:33
93
Nicolette Broekman
Amstelveen
-10
55:58
55:14
94
Tatiana Pergl-Wilson
Zaandam
-23
56:01
54:59
95
Elles in 't Hout
Amsterdam
-18
56:02
53:28
96
Marijke van der Hoek
Amsterdam
-18
56:02
53:42
97
Simke Klaver
Amsterdam
-13
56:03
53:55
98
Yvonne Stedehouder-Pla
Amstelveen
-38
56:04
55:34
99
Elsbeth Beerepool
Amsterdam
-25
56:04
54:52
100
Esmeralda Garcia
Amsterdam
-13
56:07
54:57
101
Stefanie Bakker
Amsterdam
-16
56:09
55:25
102
Lillian van der Laan
Amsterdam
-34
56:12
55:00
103
Femke Piersma
Utrecht
-29
56:18
54:03
104
Anna Fontani
Aerdenhout
-31
56:20
54:43
105
Paula HAAS
56:21
55:41
106
Marleen de Bruin
Amsterdam
-17
56:23
56:19
107
Dorien Peters
Amsterdam
56:24
56:19
108
Lian Kosse
Zaandam
-38
56:30
54:34
109
Sanne Ruhaak
Amsterdam
-15
56:34
55:44
110
Mandy Tijm
Amsterdam
-14
56:37
54:42
111
Martine van der Valk
Amsterdam
-25
56:39
55:32
112
Floor Montanus
Amsterdam
-21
56:40
54:07
113
Leonie Prins
Amsterdam
-16
56:43
56:37
114
Jessica Kallenberg
Amsterdam
-14
56:45
54:27
115
Kate Malterer
Amsterdam
-12
56:49
56:44
116
Fransje Schoenmaker
Amsterdam
-23
56:52
56:34
117
Marieke Ravesloot
Amsterdam
-18
57:03
55:18
118
Nadine Coumou
Amsterdam
-23
57:04
56:02
119
Kelly Boum
Amsterdam
-18
57:15
55:00
120
Anouk van Veldhuizen
Amsterdam
-14
57:20
55:32
121
Maaike van Straaten
Almere
-26
57:20
55:10
122
Lineke Eyssen
Amsterdam
-17
57:21
56:39
123
Marjolijn van Nes
Amsterdam
-38
57:24
56:43
124
Maja Groothuis
Amsterdam
-23
57:28
55:44
125
Desiree Schreurs
Amsterdam
-30
57:28
56:24
126
Irma Lubrecht
Amsterdam
-33
57:29
55:41
127
Yvonne Simons
57:36
57:13
128
Carien Bartels
Amsterdam
-30
57:36
57:00
129
Mariette de Bruin
Amsterdam
-32
57:36
57:01
130
Lindsay van Huisstede
Nederhorst den Berg
-11
57:37
55:19
131
Mirjam Boerop
Amsterdam
-27
57:39
56:58
132
Marloes Hop
Bunschoten-Spakenbur
-9
57:41
57:07
133
Lobke Veldhuis
Amsterdam
-11
57:44
57:00
134
Berber Faber
Amsterdam
-17
57:47
56:07
135
Eva Legemate
Asperen
-14
57:48
56:08
136
Denise Janssen
Amsterdam
-23
57:50
55:36
137
Anne Marije Erdman
Amsterdam
-17
57:52
57:08
138
Sandra Sligman
Laren Gld
-22
57:53
56:17
139
Petra Wesdorp
Groningen
-44
57:55
55:41
140
Carola Roelse
Beverwijk
-31
57:58
57:41
141
Donna Billingham
Amsterdam
-24
57:59
56:26
142
Melissa Mulders
Heemskerk
-25
58:03
56:48
143
Irene Schellings
's-Hertogenbosch
-24
58:03
56:49
144
Hinnie Scholtens
Winschoten
-32
58:06
57:47
145
Monique Weisz
Amsterdam
-31
58:07
56:00
146
Stephany Pandt
Amsterdam
-22
58:17
58:03
147
Aafke Creemers
Nuenen
-10
58:22
58:22
148
Willemijn Maas
Amsterdam
-41
58:23
56:24
149
Birte Ketting
Amsterdam
-14
58:41
57:23
150
Roosmarijn Luttmer
Amsterdam
-16
58:43
57:51
151
Margot van Trier
Loon op Zand
-13
58:45
57:33
152
Alexandra Dekker
Amsterdam
-30
58:48
57:51
153
Yu Hua Yeh
Leiden
-54
59:15
58:31
154
Anne Stolk
Amsterdam
-11
59:17
58:48
155
Ingeborg Hesselink
Amsterdam
-24
59:17
57:49
156
Renske van Veen
Amsterdam
-15
59:22
56:53
157
Ellen Boele
Oostzaan
-24
59:22
58:05
158
Naima Ait Bassou
Oostzaan
-26
59:22
58:05
159
Chantal van Driel
Amsterdam
-20
59:23
58:39
160
Nelly Duindam
Amsterdam
59:25
59:03
161
Chantal Schrijver
Amsterdam
-19
59:32
59:26
162
Elke Vriens
Amsterdam
-20
59:32
59:27
163
Madeleine van Wilderen
Amsterdam
-21
59:33
59:28
164
Alice de Jong
Amsterdam
-11
59:33
57:24
165
Carry Burgering
59:55
59:31
166
Trudy Kloet
Amsterdam
-18
59:59
57:40
167
Michelle Koning
Amsterdam
-29
1:00:06
58:44
168
Francis Blenke
Amsterdam
-24
1:00:08
58:32
169
Ellie van Ooi
Amsterdam
-40
1:00:08
58:07
170
Paloma Kalf
Amsterdam
-45
1:00:10
58:30
171
Hedwig Ostendorf
Amsterdam
-45
1:00:11
58:36
172
Pien Verburg
Amsterdam
-30
1:00:16
57:51
173
Marleen Lina
Amsterdam
-12
1:00:19
58:17
174
Souwtje Witte
Amsterdam
-13
1:00:20
58:05
175
Suzanne Vroon
Amsterdam
-22
1:00:21
58:04
176
Joukje Versteeg
Apeldoorn
-24
1:00:21
58:11
177
Lidwien Cluitmans
Nijmegen
-18
1:00:22
58:03
178
Silke Kuijpers
Amsterdam
-23
1:00:30
59:10
179
Linda Linders
-29
1:00:31
59:32
180
Klaartje Verhoeven
Amsterdam
-33
1:00:33
58:17
181
Linda de Jong
's-Gravenhage
-26
1:00:35
59:07
182
Marjotta Bouws
Amsterdam
-36
1:00:35
59:05
183
Sylvia Dubie
Amsterdam
-42
1:00:44
59:20
184
Yvonne Duifs
Amsterdam
-37
1:01:09
1:00:28
185
Tatiana Araya Pochet
Amsterdam
-16
1:01:19
58:59
186
Pascale Petitpre
Assendelft
-33
1:01:23
1:00:48
187
Ellen de Jong
Amsterdam
-36
1:01:24
59:33
188
Wilma HAAS
1:01:25
59:55
189
Erna van der Vegte
Amsterdam
-47
1:01:31
1:00:34
190
Vera Hulsegge
Scherpenzeel Gld
-30
1:01:32
1:00:34
191
Willy Ketting
Amsterdam
-49
1:01:33
1:00:38
192
Bauke Lien van Riel
Amsterdam
-23
1:01:39
58:59
193
Gerry Meyer
Enschede
-45
1:01:43
1:00:03
194
Tracey Winstone
Amsterdam
-27
1:01:46
1:01:00
195
Louise Bakker
Amsterdam
-32
1:01:48
1:00:50
196
Marieke van Zoelen (MA
Amsterdam
-22
1:01:54
59:51
197
Monica van Gestel
Blaricum
-36
1:01:55
59:42
198
Lixia Wang
Amsterdam
-22
1:01:55
59:34
199
Frieda Hamster
Amsterdam
-15
1:01:56
59:43
200
Geke Hendriks
Amsterdam
-39
1:01:59
1:00:01
201
Ellis Meyer
Amsterdam
-18
1:02:02
1:00:23
202
El Onbekend
Amsterdam
-21
1:02:02
59:36
203
June Schram
Amstelveen
-38
1:02:06
1:00:14
204
Noemi Garcia Padron
Amsterdam
-23
1:02:11
1:01:59
205
Odette Verlee
Nieuw-Vennep
-41
1:02:13
1:01:19
206
Sonja van Well
Hilversum
-23
1:02:33
1:00:57
207
Reyka Vlutters
Amsterdam
-38
1:02:36
1:01:51
208
Simone Noordegraaf
Amsterdam
-47
1:02:42
1:02:21
209
Gré Bertelkamp
Amsterdam
-46
1:02:48
1:01:28
210
Dimitra Theodori
Amsterdam
-33
1:02:54
1:01:33
211
Joanna Tomkiewicz
Amsterdam
-15
1:03:00
1:00:39
212
Mariska van Kampen
Amsterdam
-16
1:03:02
1:01:01
213
Eefje Damen
Amsterdam
-20
1:03:05
1:01:27
214
Fatima Stitou
1:03:08
1:02:04
215
Sophie de Vreeze
Amsterdam
-19
1:03:12
1:02:14
216
Gabriella de Rooij
Amsterdam
-34
1:03:21
1:01:52
217
Ilja Honing
Amsterdam
-13
1:03:22
1:02:29
218
Marijke Denz
Amsterdam
-44
1:03:35
1:01:50
219
Nannette Huizenga
Heemstede
-34
1:03:44
1:02:03
220
Sandra Bakker
Hoorn Nh
-38
1:03:58
1:02:01
221
Virry Schaafsma
Amsterdam
-14
1:03:58
1:02:40
222
Carla Fakkeldij
Amsterdam
-38
1:04:00
1:01:59
223
Barbara van der Kolff
Ouderkerk aan de Ams
-34
1:04:02
1:01:53
224
Monika Stankiewicz
Amsterdam
-25
1:04:24
1:02:13
225
Eszter Martin
Amsterdam
-23
1:04:27
1:02:30
226
Chiinga Musonda
Amsterdam
-24
1:04:31
1:03:19
227
Desirée van der Veen
Amsterdam
-19
1:04:32
1:02:38
228
Jaqueline Oude Vrielin
Amsterdam
-32
1:04:35
1:03:04
229
Nicole Wolthuis
Amsterdam
-30
1:04:39
1:03:08
230
Elsbeth van Saane
Amsterdam
-30
1:04:41
1:02:51
231
Lisette de Groot
Amsterdam
-14
1:04:47
1:02:56
232
Paulien Bosse
Amsterdam
-24
1:04:48
1:03:39
233
Mathilde de Vries
Almere
-26
1:04:52
1:02:53
234
Eline van Dillen
Amsterdam
-19
1:04:52
1:02:48
235
Madieke Hupperets
Amsterdam
-14
1:04:55
1:03:05
236
Suzanne Elsinga
Heiloo
-28
1:04:56
1:02:50
237
Margit Kooijman
Amsterdam
-18
1:05:02
1:02:41
238
Nanda Groefsema
Heiloo
-21
1:05:10
1:03:05
239
Saskia van Klinkenberg
Amsterdam
-43
1:05:11
1:03:00
240
Marga Koopmans
Schagen
-13
1:05:12
1:03:00
241
Eva Boomgaard
Almere
-21
1:05:14
1:04:25
242
Simone Tijssen
Amstelveen
-10
1:05:16
1:05:03
243
Sanne Kleerebezem
Lelystad
-14
1:05:16
1:03:10
244
Hanneke Kimmel
Amstelveen
-43
1:05:27
1:04:19
245
Els Klaver
Amsterdam
-45
1:05:33
1:04:25
246
Martien Beintema
Amsterdam
-32
1:05:37
1:04:09
247
Hannie Gerritsen
Wehe-den Hoorn
-48
1:05:38
1:04:15
248
Karin Hoogland
Zeist
-45
1:05:46
1:03:15
249
Louise Westerhoven
Amsterdam
-46
1:05:46
1:05:22
250
Simone Kaandorp
Amsterdam
-37
1:05:47
1:05:24
251
Stephanie de Koning
Haarlem
-13
1:05:54
1:05:05
252
Peggy de Haan
Leiden
-38
1:06:00
1:03:34
253
Marian van 't Hoff
Amsterdam
-35
1:06:01
1:03:38
254
José Meerveld
Amsterdam
-29
1:06:09
1:04:02
255
Hella Schenk
Amsterdam
-40
1:06:11
1:04:38
256
Jacqueline Louwe
Koog aan de Zaan
-32
1:06:13
1:05:24
257
Irene Verwaaijen
Amsterdam Zuidoost
-45
1:06:14
1:03:49
258
Christina Zandberg
West Graftdijk
-36
1:06:15
1:05:45
259
Jessica Berghout
Amstelveen
-11
1:06:23
1:04:37
260
Femke Schreuders
Amsterdam
-21
1:06:30
1:04:52
261
Chaka Starke
Amsterdam
-18
1:06:46
1:04:02
262
Marga Rens
Amsterdam
-53
1:07:02
1:06:41
263
Nadine de Vries
Amstelveen
-12
1:07:15
1:05:29
264
Astrid Melching
Amsterdam
-36
1:07:18
1:06:30
265
Annette Schoof
Hoorn Nh
-38
1:07:38
1:06:19
266
Carlijn Janssen
Amsterdam
-17
1:08:11
1:06:46
267
Lilian Batenburg
Amsterdam
-43
1:08:17
1:07:56
268
Saliema Ishak
Amsterdam
-12
1:08:46
1:06:37
269
Samia Drappeau
Amsterdam
-18
1:09:27
1:06:58
270
Elisabeth Martens
Amsterdam
-46
1:09:35
1:08:14
271
Natasja Tahapary
Bodegraven
-28
1:09:45
1:07:29
272
Willemijn de Boer
Amsterdam
-11
1:10:05
1:09:19
273
Maaike Doornberg
Amsterdam
-11
1:10:05
1:09:19
274
Lisa Vermeij
Abcoude
-10
1:10:25
1:10:02
275
Marleen Falkena
Amsterdam
-21
1:11:12
1:09:06
276
Jacqueline Ayuso
Almere
-35
1:11:15
1:08:47
277
Marion Wevers
Amstelveen
-31
1:11:41
1:10:02
278
Corina de Groot
Amsterdam
-23
1:13:44
53:24
279
Jacqueline ten Klei
Purmerend
-33
1:14:08
1:13:41
280
Hesther van der Meer
Haarlem
-17
1:14:19
1:13:45
281
Janneke van der Weijde
Bussum
-28
1:14:48
1:13:25
282
Marieke van Horssen
Heemskerk
-31
1:15:41
1:13:50
283
Raphaelle Schill
Almere
-13
1:21:58
1:21:11
284
Marion Sondervan
Vinkeveen
-40
1:21:58
1:21:11
M SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Imo Muller
AAC
-20
32:12
32:12
2
Adnan Naanaa
AAC
-20
32:36
32:36
3
Alwin Groen
AAC
-11
32:55
32:55
4
Sebastiaan Klooster
Phanos
-10
33:40
33:39
5
Willem Jan de Graaf
Phanos
-18
34:10
34:09
6
Anton Costeris
Phanos
-18
34:20
34:20
7
Ruud Hadders
Phanos
-14
34:33
34:31
8
Djurre den Heeten
Amsterdam
-16
34:57
34:55
9
Ruud Weijer
Phanos
-13
35:07
35:06
10
Tigran Zacharian
Phanos
-10
35:18
35:14
11
Thomas Merlijn
Amsterdam
-22
35:49
35:45
12
Alon Levin
Loopgroep PK
-18
36:03
36:02
13
Ronald de Wit
Running Holland vere
-22
36:27
36:25
14
Thijs van Putten
Phanos
-13
38:05
38:00
15
Stephane Airiau
AV '23
-23
38:12
38:05
16
Christiaan Schakel
Phanos
-18
39:16
39:13
17
Eric van Santen
AV Edam
-15
39:41
39:31
18
Maarten Buiter
Phanos
-21
40:34
40:29
19
Rene Schilder
AV Edam
-20
44:41
44:31
20
Jeroen van Els
the Hague Road Runne
-22
45:32
45:14
21
Tense Brunemann
AV '23
-15
48:27
47:23
22
Tomas Fitzpatrick
Amsterdam
-17
48:56
47:48
M 35+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Koen Joosse
Phanos
-33
34:11
34:09
2
Mohamed Mohammadi
Amsterdam
-29
34:27
34:27
3
Michael Nijland
Atos
-28
35:02
34:58
4
Stephan Suiker
Running Holland
-24
35:50
35:49
5
Paul Leidelmeijer
avVN
-33
36:41
36:40
6
Martijn Kroonenberg
Startbaan
-32
36:56
36:55
7
Jan Hendrikse
avVN
-33
37:36
37:33
8
Piotr Janmaat
Phanos
-33
37:40
37:35
9
Cor Vonk
Phanos
-33
37:59
37:52
10
Jaap Bakker
Phanos
-29
38:08
38:08
11
Marcus Turner
Running Holland
-32
38:49
38:47
12
Anne Jorritsma
Running Holland
-26
38:53
38:52
13
Erwin Evers
Loopgroep Aart Stigt
-25
39:07
39:03
14
Derk Frijmersum
Phanos
-28
39:28
39:22
15
Marc Willems
Phanos
-30
40:43
40:35
16
Eelco Muller
Startbaan
-29
42:30
42:18
17
Bas Groot Hulze
Delta Lloyd Running
-24
43:00
42:08
18
Jimenez Cova Hector Lu
Atos
-29
44:43
44:12
19
Dennis Bos
Phanos
-33
46:01
45:46
20
Farid el Moussaoui
Eindhoven Atletiek
-29
46:08
46:02
21
Martin Rietman
Phanos
-29
47:25
46:30
22
Geo Arnold
Loopgroep Aart Stigt
-28
48:48
47:56
23
Leopold de Bie
Feniks
-33
1:04:54
1:03:44
M 45+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Johan Smet
Phanos
-41
35:24
35:24
2
Martijn Hiensch
Phanos
-36
36:45
36:43
3
Theo Woldberg
Phanos
-43
37:37
37:32
4
John Hammond
Phanos
-38
39:30
39:24
5
Rene Duijvekam
AV '23
-36
39:37
39:31
6
F Smit
VAV
-34
40:41
40:33
7
Joris de Wijs
Phanos
-40
40:51
40:47
8
Faisal Callender
Atos
-35
40:53
40:31
9
Ivar Brinkman
TTW
-36
41:45
41:36
10
Wim Scholtens
Aquilo
-34
42:59
42:50
11
Rene van der Helm
Haag Atletiek
-40
43:56
43:23
12
Henry Lie
Phanos
-33
45:33
45:23
13
Ron Wipper
Kombijsport
-38
47:38
47:33
14
Arend de Jong
AV '23
-42
49:28
48:19
15
Arjan Breed
AV '23
-40
56:45
55:43
M 55+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Bert Schalkwijk
AV Monnickendam
-52
37:02
36:59
2
JJM Zwarthoed
AV Edam
-47
38:13
38:12
3
Jan Klomp
Triathlon
-49
38:24
38:23
4
Arie Jongejan
Loopgroep PK
-49
38:56
38:56
5
Oscar Smit
avVN
-47
39:11
39:08
6
Remco Peetoom
Phanos
-45
39:36
39:24
7
Wim Schoots
Phanos
-48
39:49
39:45
8
Raul Veldhuizen
Ouderkerk a-d Amstel
-45
40:17
40:15
9
Addie Timmer
avVN
-48
40:19
40:17
10
Dic van Hummel
Startbaan
-48
41:27
41:15
11
Diederik van Daalen
Phanos
-51
42:58
42:48
12
Bob Renkema
Phanos
-51
44:08
44:03
13
Tom van Breukelen
Phanos
-50
44:34
44:26
14
Ambro Visser
Phanos
-48
44:48
44:40
15
Simon Pols
Startbaan
-48
45:05
44:48
16
Piet Blankert
Startbaan
-52
45:48
45:31
17
Pieter Servatius
Phanos
-58
46:26
46:20
18
Jos Knevel
Startbaan
-46
49:24
49:04
19
Peter Kroon
AV '23
-49
52:56
51:49
20
Cor van Hekken
avVN
-55
53:01
52:31
V SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Helen Sharpe
AV '23
-20
36:36
36:35
2
Valerie Fictorie
Phanos
-16
38:51
38:49
3
Aafje Brandt
Phanos
-23
39:45
39:40
4
Sonja van Oers
Phanos
-16
39:48
39:44
5
Marlies Groenewold
Triathlon
-17
43:31
43:18
6
Myrthe Perquin
Phanos
-20
48:54
48:48
7
Marjolein Blaauboer
Startbaan
-18
49:12
48:53
8
Tessa Beertsen
SAV
-14
49:28
48:34
9
Gadiza Saaidi
Phanos
-16
49:38
49:31
10
Marjo Westerveld
Phanos
-16
53:50
53:08
11
Romee Lauterslager
Phanos
-17
57:08
56:23
12
Wytske Posthuma
Phanos
-19
1:03:27
1:02:44
V 35+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Patricia Schreurs
Hellas
-24
37:09
37:08
2
Yvonne Versteegh
Loopgroep PK
-23
41:15
41:09
3
Ine Rent
Phanos
-41
44:16
44:09
4
Nancy Eelzak
Phanos
-31
49:45
49:25
5
Remke Reith
Phanos
-27
49:48
49:40
6
Margot Gorter
Startbaan
-38
50:46
50:28
7
Hella Noorlander
AV '23
-39
51:40
50:32
8
Marianne IJnsen
Phanos
-45
53:42
53:11
9
Marije Meeuwes
AV '23
-26
54:01
53:03
10
MaryTo Frawley
Amsterdam
-45
55:04
54:06
11
Ria Martowidjojo
AAC
-23
1:00:56
59:46
12
Willy van Duijkeren
AV '23
-49
1:04:02
1:02:59
13
Marion Beertsen
SAV
-43
1:05:29
1:04:35
BEDRG, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sebastiaan Timmermans
Amsterdam
-17
36:50
36:48
2
Pascal Moen
Politie Adam-Amst te
-88
38:17
38:06
3
Erik Scheers
Everaert advocaten
-26
38:35
38:26
4
Wout Bosch
GVB team 1
-45
38:48
38:45
5
Startnummer 1424
Everaert advocaten
39:08
39:02
6
Harry Hodzelmans
UvA/HvA team 1
-33
39:10
39:02
7
Frank Aarts
UvA/HvA team 1
-25
39:22
39:20
8
Hans Arieno
Leiden
-40
39:27
39:21
9
Emiel Martens
UvA/HvA team 1
-20
40:22
40:20
10
Jelle van der Kolk
UvA/HvA team 1
-12
40:26
40:25
11
Startnummer 1425
Everaert advocaten
40:29
40:22
12
Samir Hot
Politie Adam-Amst te
-88
40:31
40:10
13
Jos Vrolijk
UvA/HvA team 1
-43
40:32
40:31
14
Johan Hoogenboom
Mentrum
-46
40:54
40:51
15
Mark Lodewijks
Schiphol Group team
-34
41:12
41:06
16
Steven Demoulin
Ernst & Young team 2
-13
41:15
41:06
17
Arnaud Landgraaf
Fysiomed
-19
41:21
39:52
18
Michiel Hobbelt
UvA/HvA team 1
-21
41:25
41:21
19
Remco Bitterling
GVB team 1
-38
41:25
40:59
20
Paul Koopman
UvA/HvA team 3
-39
41:44
41:41
21
Yannick Lefeborg
Edam
-26
42:03
42:03
22
M Lefeborg
Edam
-26
42:03
42:03
23
Leon van Oosten
ASICS Flagship team
-11
42:10
41:56
24
Daan van den Ende
ASICS Flagship team
-10
42:17
41:42
25
Jan Carel Paro
Schiphol Group team
-20
42:18
41:38
26
Yannick Fritschy
Uva/Hva team 7
-13
42:33
42:13
27
Rinse Vreugdenhil
Mentrum
-35
42:48
41:55
28
Jacques de Weger
Schiphol Group team
-44
42:49
42:43
29
Mathijs Seegers
eBuddy team 2
-21
42:50
41:47
30
Aanstaande van Saskia
Ernst & Young team 3
-10
42:58
42:01
31
Ryan Bilsky
Cleveland, Ohio (USA
-16
43:02
42:39
32
Casper Wouters
Amsterdam
-17
43:03
42:11
33
Rento Bijl
UvA/HvA team 2
-9
43:05
42:35
34
Peter Bleeker
GVB team 1
-42
43:06
42:58
35
Joep Kamphuis
Uva/Hva team 7
-25
43:06
42:58
36
Marco Marsman
Amsterdam
-27
43:16
42:29
37
Remco de Pruis
Politie Adam-Amst te
-88
43:17
42:54
38
Pepijn Hergerghs
Brandweer A'dam team
-36
43:20
43:16
39
Nick Kelder
Politie Adam-Amst te
-88
43:27
43:11
40
Mentrum
43:41
42:37
41
Marcel Geurtsen
Uva/Hva team 7
43:43
42:35
42
Vincent de Bruijn
Uva/Hva team 6
-17
43:48
43:17
43
Mark van Karalingen
Amsterdam
-17
43:58
43:31
44
Olaf Smit
Ernst & Young team 2
-17
44:01
43:06
45
Jim van Soest
ASICS Flagship team
-9
44:18
44:02
46
Machiel Klaarenbeek
eBuddy team 2
-20
44:22
44:18
47
Jean Lenglet
Run4Fun team 2
-44
44:32
43:53
48
Yannick Pieplenbosch
Politie Adam-Amst te
-88
44:33
44:16
49
Rob van den Bongaard
GVB team 1
-39
44:35
44:24
50
Regina Veerman
Ernst & Young team 1
-12
44:41
44:30
51
Rob Van Hest
UvA/HvA team 5
-35
44:47
44:40
52
Sjoerd Verhagen
Politie Adam-Amst te
-88
44:49
44:35
53
Bram van Melle
Everaert advocaten
-17
44:52
44:33
54
Wout Visser
UvA/HvA team 3
-35
44:58
44:36
55
Maarten Remijn
UvA/HvA team 2
-15
45:04
44:16
56
Hans Bakker
Politie Adam-Amst te
-88
45:07
44:52
57
Nick Broerse
UvA/HvA team 2
-11
45:09
44:07
58
Norbert Komen
Utrecht
-32
45:13
44:21
59
Richard Leurs
Schiphol Group team
-25
45:21
44:47
60
Bas Jansen
UvA/HvA team 4
-15
45:22
44:36
61
Lara Erdtsieck
Fairlane
-25
45:36
45:15
62
Paul Koorn
GVB team 1
-38
45:40
45:28
63
Lotte Harbers
Schiphol Group team
-20
45:40
45:08
64
Gijs Schoenmakers
Fysiomed
-17
45:58
44:29
65
Liam Cummins
Ernst & Young team 3
-10
46:00
45:07
66
Hendrik Koekkoek
eBuddy team 1
-15
46:10
45:05
67
Redouane Ouachou
Politie Adam-Amst te
-88
46:21
46:00
68
Bart ter Huurne
Ernst & Young team 1
-28
46:23
45:32
69
Maarten Mouwen
Politie Adam-Amst te
-88
46:50
45:31
70
Marcel vd Water
Politie Adam-Amst te
-88
46:58
46:47
71
Thomas Rietveld
UvA/HvA team 3
-10
46:59
46:36
72
Salar Zeynelabidin
Ernst & Young team 3
-10
46:59
46:05
73
Lieroy Snippe
Uva/Hva team 8
47:02
45:55
74
Ronald Lammers
GVB team 1
-42
47:12
46:32
75
Cor de Graaf
Ernst & Young team 1
-36
47:12
46:25
76
Hiske Kneepkens
Fysiomed
-19
47:12
46:00
77
Flip Jan van Oenen
Run4Fun team 2
-43
47:21
46:45
78
Vincent van der Geest
Uva/Hva team 8
-33
47:27
47:19
79
Richard van der Kleij
Run4Fun team 2
-32
47:27
46:41
80
Andy Foe
Run4Fun team 2
-35
47:28
46:41
81
Jeroen van der Linden
Amsterdam
-14
47:44
47:35
82
Jitser Berger
Uva/Hva team 6
-15
47:51
47:17
83
Mark van Beers
Run4Fun team 2
-18
47:57
47:20
84
Erwin Pieplenbosch
Politie Adam-Amst te
-88
48:02
47:46
85
Jos Deen
GVB team 2
-37
48:06
47:33
86
Jeroen van der Kroft
Ernst & Young team 1
-27
48:07
47:19
87
Piet Kelder
Politie A'dam-Amst t
48:12
47:58
88
Peter Boetzkes
UvA/HvA team 5
-10
48:12
47:43
89
Marcel Duim
GVB team 2
-40
48:15
47:42
90
Thomas Bruijn
Uva/Hva team 6
-16
48:16
47:46
91
Saskia de Jongh
Ernst & Young team 3
-10
48:17
47:19
92
Alaaddin Vural
Schiphol Group team
-41
48:23
47:43
93
Adrian Dobson
Amsterdam
-19
48:31
47:51
94
Michiel Koorn
Amsterdam
-60
48:51
48:42
95
Jolanda van Berkum
Fysiomed
-31
48:54
47:48
96
Chaim Scheepers
Amsterdam
-15
48:59
47:38
97
Loes de Boer
Ernst & Young team 2
-10
49:03
48:14
98
Steven Engel
Politie Adam-Amst te
-88
49:09
48:47
99
Hendrik de Swart
Politie Adam-Amst te
-88
49:14
48:02
100
Jasper Stroom
UvA/HvA team 4
49:15
47:46
101
Bart Buter
Uva/Hva team 7
-21
49:15
49:11
102
Jeroen Vader
Amsterdam
-35
49:23
48:40
103
Peter Faassen
Schiphol Group team
-43
49:27
48:59
104
Pier Hoekstra
Politie Adam-Amst te
-88
49:32
48:22
105
Mustafa Avdic
UvA/HvA team 2
-89
49:39
48:40
106
Felipe Hubertus
UvA/HvA team 3
-13
49:41
49:16
107
Philip Schols
Uva/Hva team 7
-16
49:42
49:14
108
Bruno Boutin
UvA/HvA team 3
-30
49:44
49:19
109
Shai Margolin
Fysiomed
-11
49:53
48:48
110
Wilgert Opraus
Amsterdam
-26
49:55
49:12
111
Jacopo Urbani
Amsterdam
-16
49:58
48:37
112
Sander Nieuwland
UvA/HvA team 5
-23
49:59
49:03
113
Kai Postma
Amsterdam
-26
50:01
49:55
114
Pieter Ruijssenaars
UvA/HvA team 2
-25
50:03
49:50
115
Michiel Westerhout
Amsterdam
-14
50:04
49:54
116
Juan Vervuurt
Ernst & Young team 3
-10
50:04
49:09
117
Steven Hannink
UvA/HvA team 4
-11
50:28
50:01
118
Maarten Wiewel
UvA/HvA team 5
-22
50:30
49:33
119
Stanley Kraan
Politie Adam-Amst te
-88
50:43
49:26
120
Anna Dieleman
Thkpraktijk Stadhoud
50:43
49:51
121
Thomas Eveleens
Politie Adam-Amst te
-88
50:43
49:32
122
Kees Bording
Brandweer A'dam team
-43
50:44
49:56
123
Jerry Baas
Thkpraktijk Stadhoud
-29
50:50
49:56
124
Edwin Kok
Politie Adam-Amst te
-88
50:52
49:34
125
Hanno van Doorn
Schiphol Group team
-15
51:10
50:35
126
Antoine Sloot
ASICS Flagship team
51:14
50:12
127
Marvin Irion
Amsterdam
-33
51:14
50:40
128
Xander Zwaaf
ASICS Flagship team
51:15
50:14
129
Job van der Meer
UvA/HvA team 4
-20
51:18
50:18
130
Edith Amsterdam
Politie Adam-Amst te
-88
51:20
51:02
131
Johan Ekkelboom
Politie Adam-Amst te
-88
51:22
51:10
132
Rinus de Schipper
Politie Adam-Amst te
-88
51:23
51:08
133
Alco van Engen
Politie Adam-Amst te
-88
51:28
50:12
134
Robert-Jan Hagens
Ernst & Young team 3
-31
51:39
50:49
135
Huseyin Koseoglu
Politie Adam-Amst te
-88
51:39
50:15
136
Ab Bertholet
Run4Fun team 3
-41
51:41
50:59
137
Jannis Bertholet
Run4Fun team 3
-3
51:41
51:00
138
Radboud Dam
UvA/HvA team 3
-18
51:50
50:55
139
Boudewijn Beenen
Politie Adam-Amst te
-88
51:51
51:36
140
Theo Schut
Brandweer A'dam team
-47
52:02
50:52
141
Carola Smaal
Thkpraktijk Stadhoud
52:05
51:14
142
Gsus Flores
Uva/Hva team 8
-28
52:07
51:43
143
Esther van der Meulen
Politie Adam-Amst te
-88
52:11
51:59
144
Mirjam van Gent-Klein
Thkpraktijk Stadhoud
52:13
51:21
145
Abder Tonouh
Politie Adam-Amst te
-88
52:14
51:00
146
Michael Oppatja
Run4Fun team 2
-27
52:16
51:37
147
R Simons
Brandweer A'dam team
-25
52:24
51:37
148
Gerlof van Gulden
Schiphol Group team
-28
52:30
52:03
149
Rene Zwartjes
Politie Adam-Amst te
-88
52:31
51:20
150
Nicole Kuik
Brandweer A'dam team
-19
52:35
51:26
151
Nicole Klaassen
Politie Adam-Amst te
-88
52:43
51:32
152
Marcel Hutten
Politie Adam-Amst te
-88
52:47
51:34
153
Kay Bing Oen
Run4Fun team 3
-45
52:49
52:14
154
Frederique Werner
Politie Adam-Amst te
-88
52:50
51:32
155
Gerrit Hofmeijer
GVB team 3
-57
52:53
52:21
156
Sophie van 't Hoff
Thkpraktijk Stadhoud
52:55
51:59
157
Fleur Manjoero
ASICS Flagship team
-16
53:03
52:38
158
Jonas Stekelenburg
Schiphol Group team
-25
53:06
52:17
159
Sjoerd Otte
Politie Adam-Amst te
-88
53:11
51:52
160
Thomas Kolk
ASICS Flagship team
-10
53:16
53:00
161
Alex Bulters
ASICS Flagship team
-22
53:17
52:17
162
Servé Kraft
Ernst & Young team 1
-15
53:18
52:25
163
Bas van Zomeren
Politie Adam-Amst te
-88
53:24
52:07
164
Charles Picavet
Run4Fun team 3
-28
53:25
52:38
165
Shane Boet
Politie Adam-Amst te
-88
53:27
53:14
166
Ilona van Dolder
Politie Adam-Amst te
-88
53:28
52:14
167
Marjolein Baghuis
Brandweer A'dam team
-32
53:32
52:23
168
Hetty Koopmanschap
Brandweer A'dam team
-46
53:33
52:23
169
Tijmen Ruizendaal
eBuddy team 1
-15
53:35
52:31
170
Hilde Kroes
Run4Fun team 2
-17
53:39
52:51
171
Elsbeth Beumer
Amsterdam
-16
53:42
52:20
172
Maarten Jansen
Run4Fun team 3
-35
53:44
53:08
173
Rob Thijssen
Politie A'dam-Amst t
53:47
52:30
174
Angelique Overmars
Fysiomed
-32
53:48
52:41
175
Peter Keijzer
Brandweer A'dam team
-42
53:53
53:12
176
Martijn Keller
Politie Adam-Amst te
-88
53:56
52:38
177
Eric Bevers
Politie A'dam-Amst t
53:57
52:46
178
Pieter Schreuders
Run4Fun team 1
-50
54:01
53:18
179
Hendrik Schuiling
Mentrum
-49
54:05
53:20
180
Tiuri van Agten
eBuddy team 1
-15
54:10
53:05
181
Dorien Krebber
Politie Adam-Amst te
-88
54:15
53:56
182
Wen Cheung
Schiphol Group team
-22
54:19
53:42
183
Manuel Torres do Amara
Brandweer A'dam team
-11
54:27
53:37
184
Martijn Walstra
GVB team 2
-24
54:38
53:59
185
John Lardee
Run4Fun team 3
-37
54:40
53:47
186
Jos Kreuzen
GVB team 2
-45
54:45
53:25
187
Maarten Kuin
GVB team 2
-39
54:45
53:25
188
Monique Folman-Warners
Politie Adam-Amst te
-88
54:47
54:29
189
Geofrey Hofman
Uva/Hva team 7
-18
54:49
53:29
190
Wouter Swenneker
UvA/HvA team 2
-17
54:49
53:29
191
Giel van der Heijden
Uva/Hva team 6
-11
54:57
54:27
192
Jan Willem Bouquet
Schiphol Group team
-29
55:07
54:37
193
Tjalling Kramer
Run4Fun team 1
-43
55:09
54:19
194
Farida Bouaich
Politie Adam-Amst te
-88
55:09
54:53
195
Ton van Kesteren
Politie A'dam-Amst t
55:10
54:56
196
Charlotte Beijst
Mentrum
-19
55:11
54:26
197
Joop de Boer
Brandweer A'dam team
-38
55:19
54:29
198
Hans Grit
Amsterdam
-35
55:22
54:28
199
Ivar Pruijn
eBuddy team 2
-18
55:27
54:20
200
Dirk Broersen
UvA/HvA team 5
-12
55:32
55:09
201
Oliver Gurney-Champion
UvA/HvA team 5
-13
55:33
55:10
202
Astrid van Engen
Politie Adam-Amst te
-88
55:35
54:19
203
Bianca van Kralingen
Amsterdam
-20
55:39
55:12
204
Piet de Boer
Amstelveen
-60
55:57
55:28
205
Beitske Stoelinga
Schiphol Group team
-27
56:01
55:29
206
Frank Katsikis
Amsterdam
-35
56:02
55:02
207
Jan van der Laan
GVB team 3
-53
56:09
55:51
208
Terry van den Dungen
GVB team 3
-35
56:16
55:38
209
Rudy Groenhart
GVB team 2
-51
56:17
55:35
210
Luuk Hekkenberg
Amsterdam
-40
56:19
55:17
211
Kim Misumi-Bierhof
Run4Fun team 1
-30
56:23
55:51
212
Bob Walstra
GVB team 3
-53
56:28
55:49
213
Guido Guijt
Uva/Hva team 6
-15
56:29
55:27
214
Brenda Kouwenhoven
Run4Fun team 3
-52
56:35
55:56
215
Henk Rebel
GVB team 3
-35
56:47
56:11
216
Djekki van Dessel
Fysiomed
-12
56:52
55:47
217
Tom Jansen
eBuddy team 1
-20
56:56
55:48
218
Gladys Jager
Everaert advocaten
-31
56:56
56:36
219
Marco Cornet
GVB team 3
-36
56:58
56:20
220
Jeff Pinkster
Uva/Hva team 8
-15
57:05
56:09
221
Marieke van Eenennaam
Ernst & Young team 2
-19
57:31
56:42
222
Othmar Henrietta
Amsterdam
-14
58:22
57:31
223
Bart van der Wiel
UvA/HvA team 2
58:57
58:39
224
Co de Kruijf
Run4Fun team 1
-46
59:11
58:28
225
Mark Linneman
Politie Adam-Amst te
-88
59:11
58:48
226
Tom Sieverding
Uva/Hva team 6
-28
59:19
59:00
227
Pascal van Zwieten
UvA/HvA team 5
59:19
58:59
228
Robert Snoeck
Brandweer A'dam team
-24
1:00:02
58:55
229
Aziz el Ouamari
Politie A'dam-Amst t
1:00:04
58:51
230
Marco Nijenmanting
Fairlane
-17
1:00:30
59:46
231
Paul de Winter
Politie Adam-Amst te
-88
1:00:34
59:20
232
Chris Knoop
Politie Adam-Amst te
-88
1:00:34
59:15
233
Daan Lindeman
Uva/Hva team 7
-10
1:00:37
1:00:11
234
Lesha de Wet
Uva/Hva team 8
-10
1:00:37
1:00:11
235
Stephanie van Elven
Schiphol Group team
-25
1:00:58
1:00:24
236
Elcke van Piggelen
Schiphol Group team
-18
1:00:58
1:00:27
237
Willem Chung
Ernst & Young team 2
-40
1:01:27
1:01:24
238
Audrey Deekman
Politie Adam-Amst te
-88
1:01:40
1:01:21
239
Gerda de Groot
Run4Fun team 1
-35
1:01:42
1:01:04
240
Vincent Hoogsteder
eBuddy team 2
-19
1:01:58
1:00:52
241
Paul Slichter
Amsterdam
-39
1:02:06
1:01:55
242
Fred Driessen
Politie Adam-Amst te
-88
1:02:21
1:01:09
243
Sassha Turk
Politie A'dam-Amst t
1:02:44
1:02:29
244
Sander Hartog
Uva/Hva team 6
-44
1:03:00
1:02:00
245
Lucienne Cohen
Thkpraktijk Stadhoud
1:03:00
1:02:03
246
Anoek Donkers-Hessels
Politie Adam-Amst te
-88
1:03:10
1:01:57
247
Els Honer
Thkpraktijk Stadhoud
1:04:05
1:03:09
248
Michael Viveen
Schiphol Group team
-20
1:04:24
1:03:50
249
Anne Marie van Hemert
Schiphol Group team
-30
1:04:39
1:03:59
250
Sipko Hogendorp
UvA/HvA team 4
-27
1:05:07
1:04:43
251
Annemieke Besuijen
Fairlane
-16
1:05:22
1:04:37
252
Willem Heemstra
Run4Fun team 1
-59
1:06:35
1:06:02
253
Eric Zoet
Amsterdam
1:06:37
1:05:38
254
Joke Kop
Run4Fun team 1
-42
1:06:41
1:06:08
255
Anja Groot
Politie Adam-Amst te
-88
1:08:10
1:06:56
256
Eva Pho
Ernst & Young team 2
-39
1:08:28
1:08:22
257
Julia Pho
Ernst & Young team 2
-38
1:08:28
1:08:23
258
Bert Fraaij
Schiphol Group team
-35
1:09:05
1:08:51
259
Ronald Korink
Politie Adam-Amst te
-88
1:11:18
1:09:59
260
Chris Cornet
GVB team 3
-35
1:11:27
1:10:46
BEDRD, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Wendy Baljet
Politie Adam-Amst da
-88
42:16
42:04
2
Marieke van Lierop
Politie Adam-Amst da
-88
43:11
42:59
3
Yvonne Hoogzaad
UvA/HvA damesteam 1
-15
43:56
43:47
4
Cindy Rip
UvA/HvA damesteam 3
-35
44:57
44:54
5
Patty Lakenman
UvA/HvA damesteam 1
-9
45:06
44:56
6
Petra Bottelier
Politie Adam-Amst da
-88
45:07
44:52
7
Marieke van Wiersum
Politie Adam-Amst da
-88
45:42
45:28
8
Saskia Winkel
GVB damesteam 1
-33
47:12
46:40
9
Iris Duinmeijer
UvA/HvA damesteam 1
-16
47:49
47:39
10
Joanne Schouten
Run4Fun damesteam 2
-26
48:29
47:50
11
Carina Hulshof
UvA/HvA damesteam 5
-22
48:39
48:29
12
Maria Giol Llobet
Run4Fun damesteam 2
-34
49:22
48:49
13
Sija Speelman
Run4Fun damesteam 2
-49
49:33
48:54
14
Ilaria Triaggiana
GVB damesteam 1
-33
50:36
50:10
15
Louiza Voorthuijsen
UvA/HvA damesteam 3
-11
50:45
50:28
16
Emma Reijmerink
UvA/HvA damesteam 4
-12
51:02
50:41
17
Josta Hoekstra
UvA/HvA damesteam 2
-22
51:05
50:46
18
Jolanda Blom
Politie Adam-Amst da
-88
51:10
50:53
19
Anna Vossers
UvA/HvA damesteam 5
-13
51:13
50:44
20
Roos Keppler
UvA/HvA damesteam 2
-25
52:09
51:48
21
Leonie Klaufus
Run4Fun damesteam 2
-23
52:24
51:44
22
Manoek Los
UvA/HvA damesteam 1
-28
52:29
51:35
23
Sanneke Stigter
UvA/HvA damesteam 4
-29
52:41
52:20
24
Erica Jesterhoudt
UvA/HvA damesteam 2
-35
52:49
52:26
25
Helen Howard
Run4Fun damesteam 2
-52
53:00
52:23
26
Femke Hoogendoorn
Run4Fun damesteam 1
-20
53:04
52:23
27
Yvette Bongers
UvA/HvA damesteam 5
-11
53:14
52:54
28
Maaike Veeningen
UvA/HvA damesteam 1
53:34
53:17
29
Sandra Leertouwer
Run4Fun damesteam 2
-19
54:17
53:27
30
Heleen Schols
UvA/HvA damesteam 3
-20
54:33
54:04
31
Moniek Zeegers
UvA/HvA damesteam 5
-12
54:42
54:15
32
Liduine Bremer
UvA/HvA damesteam 2
-31
54:50
54:40
33
Liza Neve
UvA/HvA damesteam 2
54:51
53:54
34
Petra Faber
GVB damesteam 1
-36
55:20
54:42
35
Ruth Weijers
UvA/HvA damesteam 2
-36
55:28
54:29
36
Teri Van Der Heijden
UvA/HvA damesteam 5
-13
55:50
55:21
37
Monique Morra
Politie Adam-Amst da
-88
55:55
54:42
38
Fleur Ongering
Run4Fun damesteam 2
-16
56:08
55:31
39
Denise Boumans
Run4Fun damesteam 1
-39
56:31
55:40
40
Inge Rebel
GVB damesteam 1
-34
56:47
56:11
41
Marleen Foe
Run4Fun damesteam 1
-34
57:10
56:22
42
Ellen van Caldenborgh
Run4Fun damesteam 1
-50
57:10
56:35
43
Rosa Groen
Run4Fun damesteam 1
-21
57:12
56:35
44
Illya Bilderbeek
UvA/HvA damesteam 3
-31
58:23
58:09
45
Annelies Krol
Run4Fun damesteam 3
-39
58:38
57:54
46
Yvonne von den Steinen
Run4Fun damesteam 3
-32
58:40
57:52
47
Iris van Broekhoven
UvA/HvA damesteam 3
-9
58:40
58:16
48
Linda Hoevenaren
UvA/HvA damesteam 4
-13
59:20
58:54
49
Chantalle Voragen
Run4Fun damesteam 3
-26
59:23
58:39
50
Bianca Nanlohy
GVB damesteam 1
-35
1:00:03
59:25
51
Marjolijn van Drimmele
Run4Fun damesteam 3
-23
1:00:17
59:33
52
Rosanne Onrust
UvA/HvA damesteam 3
-13
1:00:20
59:26
53
Laura Kuhne
UvA/HvA damesteam 4
-14
1:02:30
1:01:23
54
Linne Dries
UvA/HvA damesteam 5
-10
1:02:53
1:02:29
55
Tatiana Markaki
UvA/HvA damesteam 3
-32
1:04:00
1:03:01
56
Linda Jongbloed
UvA/HvA damesteam 4
-12
1:04:19
1:03:17
57
Desiree Albicher
UvA/HvA damesteam 4
-16
1:04:46
1:03:52
58
Maurien Culbarf
UvA/HvA damesteam 4
-28
1:08:26
1:07:27
59
Marianne Kos
Run4Fun damesteam 3
-43
1:10:45
1:09:55
60
Karen van der Horst
Run4Fun damesteam 3
-24
1:10:46
1:09:55
Vanaf maandag ca. 12.00 uur de foto's op www.runningpromotiongelderland.nl
www.uitslagen.nl
15-01-2012 00:00