Uitslagenlijst 31e Sylvestercross
Soest - Zaterdag 31 december 2011
JPUPC, PUP C / 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christopher Lam
Almere '81
5:56
5
Jelle van der Veer
Ede Gld
6:37
6
Ralph-Karsten vd Vliet
Pijnenburg
6:38
7
Benjamin den Hartog
Energie
6:38
9
Floris Bruinsma
Pijnenburg
7:01
11
Paolo van de Straater
Ilion
7:24
12
Jesse van der Veen
Triathlon
7:35
16
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
8:23
18
Tabe Fiere
Noordwijkerhout
9:01
MPUPC, PUP C / 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Nina van der Vat
Triathlon
7:03
4
Lianne Wuring
GAC Hilversum
7:05
10
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
8:13
14
Floor den Heijer
Pijnenburg
8:45
JPUPB, PUP B / 8 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Maurizio van der Straa
Ilion
6:01
10
Pepijn de Groot
Pijnenburg
6:33
11
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
6:40
12
Graeme 't Hoen
AV Aalsmeer
6:42
14
Sven van Gestel
Pijnenburg
6:44
MPUPB, PUP B / 8 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carlijn de Bie
GAC Hilversum
6:09
2
Linda van Driest
Swifterbant
6:21
3
Daphne van de Waterbee
Pijnenburg
6:24
4
Lois Steenbeek
Leiden Atletiek
6:28
6
Mette Nuijen
Leiden Atletiek
6:44
7
Myrthe Steenbeek
Leiden Atletiek
6:52
10
Sanne Bakker Schut
Triathlon
7:16
JPUPA, JPUPA / 9-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arne van der Linde
Passaat
4:59
10
Olivier Voschezang
GAC Hilversum
5:41
11
Pim van de Fliert
Pijnenburg
5:51
13
Carsten Bruinsma
Pijnenburg
6:00
14
Ferrie Hamer
Haag Atletiek
6:00
15
Gregory 't Hoen
AV Aalsmeer
6:11
16
Tjitte van den Bedem
Altis
6:22
19
Hilbert Scherrenburg
Pijnenburg
6:28
22
Hidde Doornkamp
Pijnenburg
6:32
25
Niels de Boer
GAC Hilversum
6:38
31
Pim van den Breemer
Pijnenburg
6:49
34
Hidde Westerhof
AV Zeewolde
6:54
37
Ferdinand Pipers
Bosch en Duin
7:31
40
Lukas Meijerink
Pijnenburg
7:58
41
Maarten Roginski
Pijnenburg
8:03
43
Myron Hagedoorn
Pijnenburg
8:23
MPUPA, MPUPA / 9-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Bente Wagenveld
AV Nijkerk
5:38
8
Otte Wienese
GAC Hilversum
5:51
9
Joyce de Jong
Driebergen-Rijsenbur
5:54
10
Hester Aris
Loopgroep Aart Stigt
5:57
15
Brynn Wagenveld
AV Nijkerk
6:10
16
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
6:18
17
Sanne Hilberts
GAC Hilversum
6:21
19
Maureen van Driest
Swifterbant
6:28
21
Rosan de Bie
GAC Hilversum
6:35
30
Milou van 't Land
Pijnenburg
7:02
31
Danique Eijsbouts
GAC Hilversum
7:02
33
Corinda den Hartog
Energie
7:07
38
Elize van Beuningen
Pijnenburg
7:27
39
Maud van Donselaar
Wijk bij Duurstede
7:55
40
Lotte van der Wielen
Den Dolder
8:27
42
Doortje van der Heide
Soest
8:53
43
Femke van der Veen
Triathlon
11:02
JD, JD / 11-12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
7:57
4
Jasper Janssen
Prins Hendrik
8:07
6
Bram Rijnders
Lopersgroep Deurne
8:10
7
Dirk van Driest
Swifterbant
8:17
10
Alessio
Berkel en Rodenrijs
8:26
13
Hielke Hilberts
GAC Hilversum
8:42
16
Aad Schuilenburg
Pijnenburg
9:09
20
Lucas Biesterveld
Pijnenburg
9:32
22
Jimmy van Velzen
Pijnenburg
9:39
27
Simon Pipers
Bosch en Duin
10:39
29
Olaf van de Pavert
GAC Hilversum
10:51
30
Martijn de Boer
GAC Hilversum
10:58
34
Skip Renders
GAC Hilversum
11:12
39
Youri de Kruijf
Pijnenburg
12:30
MD, MD / 11-12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Elke Pronk
Atletics Nijverdal
8:28
3
Shurianty Mathilda
Energie
8:30
8
Emma Verkaaik
Hunzerunners Loopgro
8:50
9
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
8:53
11
Linda Alzate Ramirez
Ilion
9:01
15
Amal Maatoug
Leiden Atletiek
9:15
17
Pamela Alzate Ramirez
Ilion
9:18
18
Marinde van Dis
De Sperwers
9:23
19
Sandra van de Grift
Pijnenburg
9:31
20
Diewertje van Kampen
Hollandia
9:39
22
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
10:06
23
Wouke van 't Klooster
Pijnenburg
10:08
26
Renske d BlocqvSchelti
Pijnenburg
10:35
32
Jessica Alzate Ramirez
Ilion
11:12
33
Suzanne Miltenburg
Atverni
11:13
34
Laura van Donselaar
Wijk bij Duurstede
11:13
36
Yoniet Gmelich Meijlin
Pijnenburg
11:39
39
Rosanne van Ee
GAC Hilversum
12:04
40
Famke Broekhuizen
Pijnenburg
12:36
43
Melissa Eijsbouts
Hilversum
15:02
JC, JC / 13-14 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
7:22
8
Robin Wassens
Groningen Atletiek
7:37
13
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
7:54
14
Sven van Miltenburg
Atverni
8:02
17
Biagio van der Straate
Berkel en Rodenrijs
8:16
21
Joost Koet
Leiden Atletiek
8:31
30
Reinder Boekhoff
Pijnenburg
9:38
31
Robin Abrahamse
Pijnenburg
9:43
33
Jelle Steenbeek
Leiden Atletiek
9:53
39
Branco Kruiswijk
IJsselstein Ut
12:26
MC, MC / 13-14 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Vasilia Goumakis
Maasmechelen (BEL)
8:08
4
Kristel van den Berg
Fortuna
8:11
5
Jetske van Kampen
Hollandia
8:11
10
Iris van Driest
Flevo Delta
8:26
11
Elke Molenaar
Spirit Lelystad
8:30
12
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
8:33
13
Susan van Weperen
LSV Invictus
8:35
20
Linda van Steeg
Olympus '70
9:22
25
Seda van Faassen
Loopgroep Aart Stigt
10:02
27
Maike Edwards van Muij
AAC
10:10
32
Mirte Klarenbeek
Pijnenburg
11:59
34
Charissa Wagenveld
AV Nijkerk
12:43
37
Nienke Köllmann
Pijnenburg
13:24
JB, JB / 15-16 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
14:12
3
Noah Schutte
Leiden Atletiek
14:23
5
Tim van den Broeke
Dynamica
14:42
6
Sjoerd Weijers
Nijmegen Atletiek
14:45
8
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
14:48
16
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
15:14
17
Melle Albada
GAC Hilversum
15:24
24
Bart van Manen
GAC Hilversum
15:44
35
Thijs Wiggers
Marathon Pim Mulier
16:28
36
Jelle Jansen
GAC Hilversum
16:33
40
Edwin van der Spek
KAV Holland
16:40
44
Roel Verhagen
Tilburg Road Runners
17:15
49
Evert Bunschoten
AV Aalsmeer
18:12
MB, MB / 15-16 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Suzanne Verhoeven
De Langstraat
14:01
3
Fenna van der Burg
Prins Hendrik
14:05
4
Shehrazade de Zwager
Daventria
14:15
6
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
14:33
7
Tessa de Boer
AV Heerenveen
14:40
9
Claudia Oosterkamp
Start '78
14:47
12
Judith Rasch
GAC Hilversum
15:28
14
Elysa de Ruijter
Almere '81
15:55
15
Nienke de Jong
Olympus '70
15:56
17
Tess van den Berg
GAC Hilversum
16:00
18
Lotte van der Velde
Amersfoort
16:11
19
Renske van de Wijdeven
AVV
16:33
21
Emma van der Burgh
Pijnenburg
16:45
22
Lisanne van Huigenbosc
Almere '81
16:57
24
Suzanne van den Broek
GAC Hilversum
17:19
25
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
18:00
26
Sanne Matthijsse
Groningen Atletiek
20:20
SBR, SBR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
René Rensen
Gemeente Utrecht
34:23
34:21
4
Cees van Wengerden
Gemeente Utrecht
34:52
34:52
8
Mischa Stolker
Rabobank Soest Baarn
36:07
36:05
9
Joep Barendse
Gemeente Utrecht
36:28
36:28
14
Con Hoogendoorn
Gemeente Utrecht
38:08
37:57
16
Maruschka van Marle
Gemeente Utrecht
38:10
37:53
17
Hans Mieras
Source Leadership
38:18
38:15
19
Tom van der Pijl
B+P Belastingadviseu
38:28
38:26
20
Jan Kooijman
Rabobank Soest Baarn
38:41
38:37
22
Martin Meijers
VRU/ binnensticht-le
38:59
38:56
23
Matthijs Borst
Source Leadership
39:11
39:01
26
Luitzen van den Brink
VRU/ binnensticht-le
39:29
39:27
27
Steven Kuijl
Gemeente Utrecht
39:57
39:55
28
Michiel Bult
VRU/ binnensticht-le
39:58
39:55
29
Natasja Eisenberger
Gemeente Utrecht
40:03
40:01
33
Bert Eskes
Gemeente Utrecht
40:31
40:29
36
Tom van de Groep
VRU/ binnensticht-le
40:45
40:44
37
Arno Priem
B+P Belastingadviseu
40:59
40:58
39
Jan Nieuwenhuijzen
Veiligheidsregio Utr
41:15
41:03
40
Walter Schaap
Rabobank Soest Baarn
41:29
41:24
41
Sander Hoffer
Triodos Bank
41:31
41:23
42
Alexander Beffers
Triodos Bank
41:31
41:24
43
Geert van de Waterbeem
GROFUN
41:35
41:24
44
Hans Frints
Source Leadership
41:43
41:33
45
Bert-Jan Bosboom
B+P Belastingadviseu
41:48
41:46
46
Lars van der Pijl
B+P Belastingadviseu
42:11
42:03
47
Sieb van der Weide
Gemeente Utrecht
42:16
42:13
48
Akkie Stomphorst
VRU/ binnensticht-le
42:26
42:21
49
Erik Auee
B+P Belastingadviseu
42:46
42:39
50
Wim Bierman
Source Leadership
42:48
42:35
51
Joep Derks
Veiligheidsregio Utr
42:48
42:38
52
Renee de Kruijf
Veiligheidsregio Utr
42:49
42:38
53
Ruben van Ardenne
Source Leadership
42:50
42:40
54
Petra Eigenraam
Veiligheidsregio Utr
43:00
42:48
56
Hans de Wolff
Triodos Bank
43:11
43:09
57
Michiel Verbree
Veiligheidsregio Utr
43:30
43:22
58
Jessica Demmers-Zaal
Rabobank Soest Baarn
43:51
43:40
63
Onno Broeder
Veiligheidsregio Utr
44:17
44:06
65
Harm Brouwer
Hartstichting
44:39
44:36
66
Elvira van Vliet
Gemeente Utrecht
44:43
44:26
67
Lukas Gortemaker
Triodos Bank
44:46
44:37
68
Pauline de Wit
Gemeente Utrecht
44:48
44:31
69
Elle-van de Tillart
Gemeente Utrecht
44:57
44:55
74
Anita van Valkengoed
Smink Afvalverwerkin
46:04
45:51
75
Harry van Dusschoten
Smink Afvalverwerkin
46:06
45:53
76
Paul van Wageningen
VRU/ binnensticht-le
46:09
46:04
80
Sylvia Brilhuis
Gemeente Utrecht
46:20
46:18
82
Jos Elsendoorn
Gemeente Utrecht
46:57
46:53
83
Jacques Hazelzet
Gemeente Utrecht
47:05
47:03
84
Frank Koelma
Source Leadership
47:19
47:06
85
Stefan Edelbroek
Triodos Bank
47:57
47:45
87
Han den Hartog
VRU/ binnensticht-le
48:06
48:00
89
Heleen de Jong
Triodos Bank
48:15
48:05
91
Koen Gerritsen
Veiligheidsregio Utr
48:31
48:15
93
Pieter Stets
Gemeente Utrecht
48:45
48:28
95
Roel de Graaf
Veiligheidsregio Utr
48:52
48:37
97
Annet Super
Gemeente Utrecht
48:59
48:42
98
Jan Sebel
Source Leadership
49:08
48:54
100
Willemijn Heeringa
Atscholen
49:24
49:18
102
Tjibbe Stelwagen
Triodos Bank
49:52
49:43
103
Henny Nieberg
Gemeente Utrecht
50:01
49:57
104
Nelleke van den Berg
Triodos Bank
50:07
50:05
105
Michel Ritmeester
Veiligheidsregio Utr
50:19
50:05
109
Dick Zwaan
Veiligheidsregio Utr
50:32
50:21
110
Jeske Sluijk
Veiligheidsregio Utr
51:08
50:52
112
Myckel Bodt
Team Myckel Bodt
51:27
47:56
113
Teus van Ee
Smink Afvalverwerkin
51:27
51:12
114
Ilona Sluis
Rabobank Soest Baarn
51:33
51:23
115
Coen Bouwman
Smink Afvalverwerkin
51:55
51:41
116
Karin Butzelaar
B+P Belastingadviseu
52:01
51:55
117
Arjan de Jonge
VRU/ binnensticht-le
52:03
51:58
120
Anne Sophie
Gemeente Utrecht
52:28
52:21
121
Diny de Rooij
Gemeente Utrecht
52:28
52:22
123
Yfke de Boer
Veiligheidsregio Utr
52:39
52:27
124
Gerard Krijnen
Veiligheidsregio Utr
52:43
52:27
126
S van der Voet
Hartstichting
55:27
55:15
127
Karen Burgering
Triodos Bank
55:30
55:22
129
Rianne Hartkamp
Triodos Bank
55:47
55:39
130
Ben Kleiss
Source Leadership
55:54
55:44
131
Jackie de Vries
Veiligheidsregio Utr
57:10
56:55
132
Blanche Chan
Team Myckel Bodt
57:54
54:21
133
Yuqing Shi
Team Myckel Bodt
57:54
54:18
134
Eric Vaatjes
VRU/ binnensticht-le
58:17
58:11
SCH34, SCHCROSS 3/4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Knigge
De Driesprong
6:59
6:59
2
Ralph-Karsten vd Vliet
De Driesprong
7:01
7:00
3
Pepijn Wolfs
De Driesprong
7:18
7:16
6
Bodhi Fugers
Tweede van der Hucht
7:27
7:26
7
Ties van Voorst
Tweede van der Hucht
7:32
7:31
8
Naud de Groot
De Driesprong
7:53
7:51
10
Hannah-Mae Judd
De Werveling
7:56
7:54
11
Julian van Dorresteijn
De Wegwijzer
8:05
8:03
12
Tom Buisman
Tweede van der Hucht
8:06
8:06
13
Megan Schilham
De Werveling
8:08
8:06
14
Siebe Snijders
De Wegwijzer
8:09
8:08
15
Kaitlyn Hagedoorn
Tweede van der Hucht
8:22
8:21
16
Duco Doorenbos
De Werveling
8:35
8:33
18
Lucienne Verbraak
De Wegwijzer
8:43
8:42
19
Ellen den Besten
De Werveling
8:54
8:52
21
Thijs Westerveld
De Wegwijzer
8:59
8:57
22
Cheyenne van Dijk
Tweede van der Hucht
9:16
9:16
23
Bas Gerrits
Tweede van der Hucht
9:25
9:24
24
Robin Koel
Tweede van der Hucht
9:27
9:26
25
Niene van den Anker
De Werveling
9:34
9:32
26
Benjamin van Asch
Tweede van der Hucht
9:41
9:40
27
Noa Fugers
Tweede van der Hucht
10:18
10:17
28
Roos Hirschmann
Tweede van der Hucht
10:18
10:17
29
Indira de Aquino
Tweede van der Hucht
10:22
10:21
30
Florence Wold
De Werveling
10:26
10:24
31
Querine van Vugt
De Werveling
10:28
10:27
SCH56, SCHCROSS 5/6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pablo Velt
Montessorischool
5:47
5:46
4
Merijn Brons
Montessorischool
6:17
6:16
5
Romano de Aquino
Tweede van der Hucht
6:21
6:19
6
Luuk Langeveld
Montessorischool
6:28
6:28
7
Bas van den Deijssel
Montessorischool
6:31
6:29
8
Matthieu van Denderen
Montessorischool
6:41
6:40
9
Jop van den Anker
De Werveling
6:44
6:41
10
Julian van Voorst
Tweede van der Hucht
6:45
6:42
11
Leon Linders
Tweede van der Hucht
6:46
6:44
12
Jiska van Olden
De Werveling
6:49
6:46
13
Jerome ?
Sint Carolusschool
6:50
6:47
14
Milou Dales
Montessorischool
6:51
6:48
15
Jitze Broekema
Montessorischool
6:51
6:50
16
Laurens de Jong
Montessorischool
6:53
6:52
17
Sven van Gestel
De Driesprong / Prin
6:54
6:53
18
Quin Schilham
De Werveling
6:56
6:54
20
Willem van der Wiel
Montessorischool
7:00
6:59
21
Casper van Leent
De Wegwijzer
7:01
7:01
22
Tijmen Brons
Montessorischool
7:02
7:02
24
Dennis Micklei
De Werveling
7:06
7:03
25
Thomas van Dorresteijn
De Wegwijzer
7:07
7:06
27
Bas Verwijmeren
Montessorischool
7:14
7:12
28
Luuk Verwijmeren
Montessorischool
7:14
7:12
29
Rosalie Mutgeert
De Werveling
7:15
7:14
30
Roel de Boer
Montessorischool
7:16
7:14
31
Taskin Bogachan
De Wegwijzer
7:18
7:16
32
Antwan Snijders
De Wegwijzer
7:20
7:20
34
Martin Schuilenburg
Tweede van der Hucht
7:24
7:22
35
Jarod Reijngoud
De Wegwijzer
7:25
7:25
36
Marjolein van Olden
De Werveling
7:33
7:31
37
Norah van Kippersluis
Sint Carolusschool
7:34
7:32
38
Wouter van de Steeg
De Wegwijzer
7:44
7:42
39
Maszlo Mente
De Driesprong / Prin
7:45
7:45
40
Mathijs Kwakman
Montessorischool
7:47
7:45
41
Rinske den Heijer
De Werveling
7:57
7:55
42
Nienke Andriessen
De Werveling
7:59
7:56
43
Niels Masson
Montessorischool
8:11
8:09
44
Zizi Zwiers
Tweede van der Hucht
8:13
8:10
46
Pascal Laseur
De Wegwijzer
9:11
9:09
47
Jente Wijdeveld
Montessorischool
9:15
9:13
48
Larissa Wobbes
De Driesprong / Prin
9:52
9:51
49
Wilco van Doorn
De Wegwijzer
9:56
9:56
50
Boris Schenderling
Tweede van der Hucht
9:56
9:54
51
Imo Weideveld
Montessorischool
9:59
9:58
52
Mees de Jager
Sint Carolusschool
10:09
10:07
53
Luca van den Breul
Sint Carolusschool
10:46
10:44
54
Isis Molenaar
De Werveling
11:26
11:24
55
Elisa de Lang
De Werveling
12:36
12:35
SCH78, SCHCROSS 7/8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lennart Gijsen
Montessorischool
5:37
5:36
2
Karel Dingemanse
De Insingerschool
5:42
5:41
5
Sem Dales
Montessorischool
6:05
6:04
7
Jip Broek
De Insingerschool
6:14
6:14
8
Denzel Peters
De Insingerschool
6:18
6:17
9
Marnix Breek
Montessorischool
6:24
6:23
10
Bas Kleijn
St. Carolusschool /
6:24
6:22
11
Susanne Weijers
St. Carolusschool /
6:25
6:23
12
Monique van Dorresteij
De Insingerschool
6:25
6:24
13
Stijn Krabbenborg
Tweede van der Hucht
6:39
6:37
14
Jasper de Gier
De Wegwijzer
6:43
6:42
15
Thiemen van Groeningen
De Werveling
6:45
6:43
16
Noha Zwiers
Tweede van der Hucht
6:45
6:44
17
Joep van Esseveld
St. Carolusschool /
6:49
6:47
18
Thijs Weijers
St. Carolusschool /
6:49
6:47
19
Rick Massop
Tweede van der Hucht
6:54
6:52
20
Winston Hamster
De Wegwijzer
7:00
6:59
22
Jari van den Breul
St. Carolusschool /
7:05
7:03
23
Moreno Martens
De Werveling
7:07
7:06
24
Rob van den Deijssel
Montessorischool
7:15
7:14
25
Dawy Jipat
De Insingerschool
7:17
7:16
27
Robin Boerhout
Tweede van der Hucht
7:32
7:29
28
Famke Boonstra
Sint Carolusschool
7:34
7:33
29
Manon Schelhaas
Sint Carolusschool
7:40
7:37
30
Dion Looijsen
De Insingerschool
7:40
7:39
31
Janique Bouma
St. Carolusschool /
7:41
7:39
32
Roos Meeder
Montessorischool
7:44
7:43
33
Jesse de Boer
Tweede van der Hucht
7:45
7:43
34
Milou van 't Land
De Insingerschool
7:45
7:44
35
Siebren Broekema
Montessorischool
7:48
7:47
36
Coco Wiegersma
Montessorischool
7:51
7:48
37
Rosalie de Bruin
De Werveling
7:52
7:50
38
Pien Wieman
Montessorischool
7:54
7:52
39
Fleur Steman
Montessorischool
7:55
7:53
40
Wouter Steman
Montessorischool
7:56
7:53
41
Joel van Leeuwaarden
De Insingerschool
7:59
7:58
42
Lauren Crietee
Sint Carolusschool
8:15
8:13
43
Sammy van Vianen
Tweede van der Hucht
8:15
8:13
44
Anne van der Last
Tweede van der Hucht
8:24
8:22
45
Tanja Jansen
Sint Carolusschool
8:27
8:25
46
Milou van Maarseveen
Sint Carolusschool
8:56
8:54
47
Amber Pieren
Sint Carolusschool
8:56
8:54
48
Merel Gadelaa
St. Carolusschool /
8:57
8:55
49
Kiki Arzini
Sint Carolusschool
9:25
9:23
50
Lisa van der Last
Tweede van der Hucht
11:10
11:08
51
Vera Ortlep
Tweede van der Hucht
11:11
11:09
MSEN-, MSEN (-CIRCUIT)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Mensen
Leiden Atletiek
29:41
2
Maarten Jumelet
Leiden Atletiek
29:48
5
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
30:21
9
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
30:34
10
Jelmer van Leeningen
Veluwe
30:43
12
Marcel Pool
Haarlemmermeer
30:51
17
Maarten Haegens
Pijnenburg
31:55
18
Pieter-Jelle Moenandar
Hellas
32:02
29
Niels van der Woude
AAV '36
35:00
33
Eimerd van de Griend
Energie
36:05
36
Erik van der Hoeven
Loopgroep PK
36:20
37
Colin Straathof
Spirit Lelystad
36:43
41
Laurens de Blauw
Triathlon
38:39
44
Lennaert den Hoed
Parthenon
39:26
46
Maarten Vossepoel
De Veenlopers
43:44
VSEN-, VSEN (-CIRCUIT)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evianne Stel
Leiden Atletiek
28:12
2
Yvonne Versteegh
Loopgroep PK
28:29
3
Ann Schoot Uiterkamp
Vitalis
29:14
4
Veerle van Balen
AV Monnickendam
30:43
5
Rose-Minke Schure
Triathlon
31:32
MKCR, KCR MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mario van Wayenberghe
België
10:47
4
Nils Pennekamp
Haarlemmermeer
10:55
8
Michiel Löschner
GAC Hilversum
11:20
9
Sjaak Hoogstraaten(u23
AV '23
11:22
12
Nout Jansen(u23)
Tartlétos
11:28
14
Nick van Tol(u23)
GAC Hilversum
11:30
15
Jeroen Engels
Prins Hendrik
11:31
16
Erwin de Jong(u23)
Rotterdam Atletiek
11:35
18
David Vonk(u23)
GAC Hilversum
11:39
23
Jeroen Rodenburg(u23)
Phoenix
11:49
25
Evert van Nigtevecht
Sprint
11:52
26
Wouter Visser
Rotterdam Atletiek
11:53
28
Mitchel vd Steen (u2)
België
11:54
29
Michel Riemersma
Triathlon
11:57
30
Adil el Azzouzi(u23)
Phanos
11:59
31
Pascal Noort
Haag Atletiek
12:01
32
Emiel Spelt(u23)
Pijnenburg
12:02
33
Coos van Buuren
Leiden Atletiek
12:05
34
Sebastiaan Klooster(u2
Phanos
12:05
35
Sam de Vor(u23)
GAC Hilversum
12:06
40
Jelmer de Vries(u23)
Hanzesport
12:13
41
Vincent Hofmann
Pijnenburg
12:16
42
Tim Ernest
Loopteam Velocitas
12:16
43
Ernst van Beekhuizen
AV '23
12:21
46
Robbin Pieterman(u23)
Ilion
12:22
49
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
12:24
51
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
12:27
53
Tim Valentijn(u23)
Clytoneus
12:32
59
Erwin Sneek(u23)
Startbaan
12:49
60
Joep Staps(u23)
De Langstraat
12:50
62
Jasper Smits(u23)
Pijnenburg
12:54
63
Timon Nagelkerken(u23)
Ilion
12:59
64
Casper v Leeningen(u23
AV '34
12:59
67
Greg van der Velde
Hercules
13:01
68
Stevo Todorovic(u23)
AV Castricum
13:04
69
Tjeerd Bruijn(u23)
AAV '36
13:06
71
Lennart Kleinjans
Tartlétos
13:09
77
Niels Kuijken
Haag Atletiek
13:15
78
Bas Visserman(u23)
Nijmegen Atletiek
13:17
80
Wouter Zandee
Haag Atletiek
13:33
85
Maurice Koster(u23)
Energie
14:07
89
Matthieu van den Berg
GAC Hilversum
14:25
94
Sander Eggenhuizen
Energie
15:48
VKCR, KCR VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Anne van Es-vd Hurk
Prins Hendrik
12:29
4
Evelien Ruijters
Atletiek Maastricht
12:56
5
Suzanne van Wijck(u23)
Leiden Atletiek
13:18
6
Lonneke Derriks
De Spartaan
13:43
9
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
13:52
10
Liesbeth Voorthuijsen
Haag Atletiek
13:54
13
Christine Bosch
GAC Hilversum
14:10
14
Esther Platteeuw(u23)
Scheldesport
14:27
16
Brechje Kraan(u23)
Seven Hills Running
14:29
17
Lysanne Wilkens(u23)
Prins Hendrik
14:40
18
Ellen Kuiper
Haag Atletiek
14:43
20
Fieke Wolters
Nijmegen Atletiek
15:09
21
Anne-Sophie Kok
De Sperwers
15:09
23
Rosan Gortworst(u23)
AV '34
16:35
26
Mirthe Muilwijk(u23)
Phoenix
17:45
JA, JA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Olivier Schäffers
Pijnenburg
21:52
7
Sander Brouwers
Prins Hendrik
21:52
8
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
21:54
15
Simon Grannetia
De Spartaan
23:04
16
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
23:15
18
Merlijn Dekker`
Almere '81
23:36
19
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
23:38
23
Nick Hoogedoorn
Running2000
24:26
28
Marijn Buijtendorp
Zaanland
25:13
MA, MA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene van Lieshout
De Keien
15:09
4
Julia van Velthoven
Attila
15:43
6
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
16:55
7
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
17:10
10
Marije Peters
Seven Hills Running
17:30
11
Marije Hulzebos
ACO Van Elderen
17:45
12
Juliette Mathijsen
Spirit Oud Beijerlan
17:54
14
Saskia Weinans
Atletico '73
18:05
17
Mirthe Overkamp
Hanzesport
19:21
18
Anne Schreuder
SC Reeuwijk
19:59
M35, MASTERS MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fransua Woldemariam
Almere
28:40
3
Jeroen van den Biggela
GAC Gemert
29:02
5
Peter Heusschen
GAC Gemert
29:07
6
Michiel Otten
Prins Hendrik
29:27
7
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
29:35
11
Johan van der Heijden
Atos
30:22
14
Ronnie Duinkerken
Rotterdam Atletiek
30:31
15
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
30:42
16
Raimond van deer Boom
AAC '61
30:44
17
Michael Raaijmakers
Parthenon
30:48
20
Bjorn Geerdink
Marathon Pim Mulier
31:23
22
Maykel Geerdink
Hengelo Ov
32:28
25
Gerben v.d. Luijt
Leiden Atletiek
33:07
28
Michiel I van Dijk
GAC Hilversum
34:03
29
Casper Bruins
GAC Hilversum
34:04
32
Marco van Nek
Loopgroep PK
34:26
33
Jan Stehouwer
Loopgroep Aart Stigt
34:33
37
Michel van Liempdt
Loopgroep Aart Stigt
34:51
38
Henrik Barendregt
Parthenon
35:18
39
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigt
35:32
40
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
35:35
42
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
35:49
44
Edwin van der Heijden
GAC Hilversum
36:27
48
Spas Gueorguiev
Loopgroep Aart Stigt
37:29
50
Johann-Frederick te Pe
Phanos
37:57
51
Adrian Haasnoot
Katwijk Zh
38:11
52
Jelmer de Jong
AV Zeewolde
38:50
56
Jan Pieter den Holland
Delft
40:43
58
Anton de Groot
Leiden Atletiek
42:31
M45, MASTERS MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Alex Stienstra
LAAC Twente
31:15
3
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
31:35
5
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
31:56
9
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
32:46
13
Ivar Wierenga
GAC Hilversum
33:16
17
Johan Roozemond
Altena Road Runners
33:49
21
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
34:20
23
Klaas van der Veen
Start '78
34:42
26
Jan van den Broek
Daventria
35:03
27
Ron van der Linden
Statina
35:05
30
Kees Koek
Loopvereniging TOF
35:30
31
Rian van den Broeke
Dynamica
35:33
34
Theo van de Beek
Pijnenburg
36:15
37
Norbert Groenwegen
Leiden Atletiek
36:46
40
Marius Vlootman
Rotterdam Running Am
37:04
53
Esther Hoogenboom
LVA Plantaris
38:51
55
Jacques Verhoef
AV Aalsmeer
38:56
57
Martin de Vor
GAC Hilversum
39:06
60
Hans Spanjersberg
Dutch Runners Gold
39:48
65
Haroldinio Abauna
Loopgroep PK
41:41
66
Richard van der Klis
Ilion
41:53
70
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
42:39
72
Richard van Klooster
Triathlon
43:05
74
Ronald van Praag
Amstelveen
44:07
78
Werner Benzenberg
Pijnenburg
46:26
M55, MASTERS MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
33:38
3
Frank Schneijderberg
Altis
34:57
8
André Roelofs
Loopgroep Aart Stigt
35:42
15
Ardath Witkamp
Loopgroep Aart Stigt
38:53
16
Jaap Hoogeterp
Rotterdam Running Am
39:04
21
Wim van Ravenhorst
Triathlon
39:42
26
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
43:09
27
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigt
43:20
M65, MASTERS MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Frans Dijkman
Generaal Michaelis
39:30
5
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
41:09
9
Willem Landman
Spirit Lelystad
44:36
V35, MASTERS VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Claudia van Rijn
Leiden Atletiek
24:39
3
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
25:53
6
Paddy Herijgers
Loopgroep PK
26:47
7
Selina van der Vliet
Pijnenburg
28:31
11
Janna Brand
Rotterdam Atletiek
29:35
12
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
30:22
13
Monique Raaijmakers
Parthenon
30:23
15
Anja Walstock
Loopgroep Aart Stigt
32:53
16
Esther van de Grift
Pijnenburg
33:44
V45, MASTERS VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Yvonne van Keulen
Triathlon
31:08
V55, MASTERS VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannet Vermeulen-Stule
Phoenix
30:10
2
chantal van eede
Roosdaal (BEL)
30:35
4
Gerrie den Oude
Pijnenburg
32:34
5
Ans van Veenendaal
Loopgroep Aart Stigt
32:39
8
Ans Olde Meule-Oude Lu
Triathlon
41:44
VPROM, VPROM+VSEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Sifan Hassan(u23)
Ethiopië
22:36
3
Ruth van der Meijden
Asterix
22:51
4
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
22:52
7
Miranda Boonstra
Prins Hendrik
23:14
9
Sabine van de Reijt
Sprint
23:47
12
Jill Holterman(u23)
Zaanland
24:28
13
Jacelyn Gruppen(u23)
HAC '63
24:35
15
Kim Bosmans
Heusden-Zolder (BEL)
25:07
17
Jeanine vd Klashorst(u
U-Track
25:16
19
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
27:12
20
Dieuwertje Poort(u23)
Cifla
27:19
21
Lindsey Faken(u23)
Energie
28:19
MPROM, MPROM+MSEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
35:00
3
Soufina Bouchikhi(u23)
België
35:03
4
Jesper vd Wielen(u23)
Cifla
35:08
8
Guus Janssen
Nijmegen Atletiek
36:01
11
Thomas Poesiat
Haag Atletiek
36:16
13
Abdelhadi el Hachimi
Marokko
36:28
14
Niels Verwer(u23)
AV Castricum
36:32
16
Mohamed Ali Mohamed(u2
Somalië
36:41
17
Erik Negerman
GAC Hilversum
36:49
21
Joost van den Ende
Seven Hills Running
37:08
24
Hans Dilling(u23)
Seven Hills Running
37:13
26
Jeroen van Erp
Loopgroep PK
37:21
27
Ruben Scheurwater
Parthenon
37:36
29
Oussama Bakkali Tah(u2
België
38:19
32
Frank Blikslager
Groningen Atletiek
38:33
36
Mart Solleveld
Haag Atletiek
39:02
37
Mike Teekens
Loopteam Velocitas
39:06
38
Timothy Vergauwen
Loopteam Velocitas
39:09
39
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
39:23
40
Ronald Bassa
Prins Hendrik
39:35
42
Noel Keijsers
Prins Hendrik
40:25
43
Jan-Jouke Vos
AV Heerenveen
40:46
44
Martijn van Rijn
Triathlon
40:50
45
Thijs Theunissen(u23)
Marathon Pim Mulier
40:59
46
Job de Brouwer(u23)
RK HAV
41:22
47
Wilfred Verhagen
Clytoneus
41:29
48
Maico Suijkerbuijk(u23
THOR
41:44
50
Jan Berkhout
Running Holland
42:49
51
Gayri Hawery
Spirit Lelystad
43:19
MR4F, RUN4FUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VR4F, RUN4FUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Elske Suijkerbuijk
Pijnenburg
23:16
23:15
MPR4, PRESTLOOP 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Bernard Engberink
Veenendaal
17:53
17:44
5
Jurgen van Avermaete
Almere
20:24
20:21
7
Lennart Kluiters
Nijkerk Gld
20:26
20:25
9
Matthias Vroegh
Zwijndrecht
20:44
20:41
10
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
20:54
20:43
11
Harrie van Hoof
Loopgroep Aart Stigt
20:55
20:45
13
Tijmen Koet
Leiden Atletiek
20:57
20:53
15
Christian Vroegh
Hendrik-Ido-Ambacht
21:16
21:14
16
Evert Westerveld
Amstelveen
21:33
21:30
18
Hubert ter Meulen
Amersfoort
21:57
21:55
25
Marco vd Spek-Stikkelo
Huizen
22:42
22:40
30
Willem van den Berg
GAC Hilversum
23:27
23:20
31
Henk Fransen
Wijk bij Duurstede
23:51
23:42
33
Jacko van der Windt
Apeldoorn
24:12
24:03
34
Vincent Glimmerveen
GAC Hilversum
24:17
24:10
37
Robbert van de Water
Hilversum
25:16
25:10
44
Guido Stringa
IJsselstein Ut
28:50
28:43
45
Arie den Braven
Nieuwegein
32:05
32:01
VPR4, PRESTLOOP 4 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosanne Bakker
Nijkerk Gld
20:32
20:31
3
Elma Sandee
IJsselstein Ut
21:39
21:38
6
Hester Pardoel
Nijmegen Atletiek
22:48
22:41
7
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
22:55
22:44
8
Trudie Derksen
Nijmegen Atletiek
23:02
22:59
10
Anke Hylkema
IJsselstein Ut
23:33
23:32
14
Jacqueline Romeijn
Amersfoort
24:35
24:35
15
Erna Koekoek
Loopgroep Aart Stigt
24:46
24:36
17
Martine Timmermans
Dutch Runners Gold
25:14
25:10
20
Els van der Meulen
Hilversum
26:36
26:31
24
Elvira Bellver Cavalhe
Eemnes
26:45
26:45
25
Karin van den Dolder
Hilversum
27:01
26:56
29
Nellie van der Boon
Pijnenburg
28:16
28:06
30
Chantal van Schaik
Hilversum
28:14
28:08
34
Leone Kruiswijk
IJsselstein Ut
29:02
28:55
37
Lisette Davis
's-Gravenhage
30:19
30:14
39
Trudy den Braven
Nieuwegein
32:05
32:01
40
Liesbeth van der Kuil
Soest
35:28
35:24
MPR9, PRESTLOOP 9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephan Suiker
Running Holland
32:56
32:55
5
Paul den Hertog
Amstelveen
34:35
34:33
13
Kelvin van der Doe
Amsterdam
36:01
36:00
20
Henry Wondergem
Voorthuizen
36:33
36:27
26
Rik op den Camp
Wageningen
36:59
36:51
31
Marijn Abrahamse
Bilthoven
38:14
37:07
34
Anne Willem Vermeulen
Vijfhuizen
37:26
37:17
35
Jason van der Burgt
Amsterdam
37:31
37:19
37
Ronald van Boven
Nijkerk Gld
37:30
37:27
42
Hans Peter Ligthart
Amsterdam
37:48
37:36
46
Tim van der Hoeven
Utrecht
38:29
37:46
48
Bram van Steen
's-Gravenhage
37:56
37:52
49
Ben van Zelst (sr)
Soesterberg
37:58
37:57
54
Davy de Ligt
Wijk bij Duurstede
38:36
38:06
55
Aart van Meerveld
Barneveld
38:27
38:12
58
Jacques van Kleef
's-Gravenhage
38:20
38:16
60
Jeroen van Ommen
Rotterdam
39:19
38:20
61
Michiel Knopper
Amstelveen
38:41
38:20
66
Jan van den Boogert
Bussum
38:59
38:34
69
Joram van der Berg
Amsterdam
38:52
38:43
74
Danny AlohaDanny
Nieuwegein
39:05
38:56
75
Peter de Graaf
Bunschoten-Spakenbur
38:58
38:56
78
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenbur
40:33
39:05
80
Jan van de Brug
Amersfoort
39:28
39:09
83
Frank Aalten
GAC Hilversum
39:18
39:16
84
John Robberts
Loopgroep Nieuw Venn
39:35
39:17
85
P Kleinegris
Kleinegris Assur. VO
39:20
39:17
86
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
39:22
39:18
87
Michal Szafranski
Amsterdam
41:04
39:19
88
Ben van Zelst (jr)
Soesterberg
39:21
39:20
92
Jasper Ritsema
Bunschoten-Spakenbur
40:32
39:43
109
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
40:19
40:14
110
Rinse Vreugdenhil
Amsterdam
40:39
40:15
111
Jurre Couenberg
Nijkerk Gld
40:44
40:16
117
Corne Bastiaansen
Hilversum
41:44
40:23
118
Elmer van Krimpen
GAC Hilversum
41:37
40:28
120
Gijsbert Voorneveld
Vianen Ut
41:50
40:29
122
Ferry Kreeuseler
Amsterdam
43:07
40:33
131
Gertjan van Montfoort
Utrecht
41:09
40:46
132
Sjoerd Reinders
Wijk bij Duurstede
41:00
40:49
138
Wouter Wieldraaijer
Utrecht
41:55
41:01
139
Wouter Groeneweg
Amersfoort
43:37
41:01
140
Richard Voorintholt
Pijnenburg
41:14
41:05
144
Peter Witteman
Loopgroep Aart Stigt
41:26
41:11
148
Michel van den Brink
Houten
41:16
41:13
152
Paulo Bigagli
Bunschoten-Spakenbur
41:41
41:21
153
Sytze van der Kraan
Dolichos
43:17
41:27
159
Jan Wielinga
Bunschoten-Spakenbur
42:47
41:34
160
Huib Willigenburg
Soesterberg
42:15
41:36
161
Marijn Muhlenbruch
Amsterdam
42:57
41:37
163
Aron van den Boom
Hoogland
42:24
41:43
168
Kevin van Lunteren
Den Dolder
42:17
41:56
170
Wilbert van Leijen
Amsterdam
42:16
42:00
172
Huibert van der Schaar
Hilversum
42:50
42:01
177
Vincent van oostrom
Mijdrecht
43:18
42:07
178
Victor Boskamp
Loopgroep Aart Stigt
43:14
42:07
182
Jasper Uijt de Haag
Veghel
42:43
42:17
186
Adrie Nillesen
Dutch Runners Gold
44:01
42:25
190
Martin van Wijk
Nederhorst ten Berg
44:21
42:27
195
Vincent de Graaf
Westbroek
44:11
42:31
196
John Bessems
Loopgroep Athletic P
43:20
42:31
205
Alex Meeldijk
Loopgroep Bunnik
43:24
42:38
207
Martin te Lintel Hekke
Utrecht
44:17
42:40
215
Maarten Russchen
Amersfoort
43:55
42:47
216
Martin Hendriksen
Amersfoort
43:15
42:47
223
Peter van Veldhuijzen
Zeist
43:04
42:53
228
Rik van den Berg
Hilversum
43:58
43:03
229
Jan van Nieuwenhuizen
Hoogland
44:02
43:07
231
Olaf van der Horst
Amersfoort
45:02
43:09
233
Andre Ruitenbeek
Dutch Runners Gold
43:44
43:11
237
Peter Uijt de Haag
Loopgroep Wijbosch
43:40
43:15
243
Danny Tjaardstra
Hilversum
44:51
43:28
245
Sebastiaan Moltzer
Leusden
43:57
43:31
248
Richard de Vries
Den Dolder
45:25
43:33
254
Richard Stolwerk
Oosterhout Nb
45:03
43:39
262
Stefan Schoonderbeek
Berchem (BEL)
45:36
43:45
267
Jos Ooms
Olympia Halsteren
44:03
43:54
268
Olof van der Duijs
Heemstede
44:23
43:55
270
Hans Oude Ophuis
Hilversum
44:44
43:58
273
Eric van der Heijden
Nederhorst den Berg
44:23
44:06
277
Wouter van Essen
Amersfoort
46:14
44:14
279
Roeland de Mol
's-Gravenhage
44:36
44:17
283
Alexander Goverse
Soesterberg
46:31
44:26
290
Gert-Jan van t Klooste
Utrecht
46:28
44:40
293
Johan Beuekers
Bunschoten-Spakenbur
45:49
44:45
294
Stijnco Woldendorp
Amersfoort
44:47
44:45
306
Piet Groeneveld
GAC Hilversum
46:31
45:03
307
Hans Jolink
Dutch Runners Gold
45:13
45:04
310
Roel Winkelhuijzen
Eijsden
45:20
45:06
315
Wilco Schouten
Maartensdijk
46:52
45:16
317
Rob van den Breul
Pijnenburg
46:35
45:21
319
Jeffrey van Lunteren
Den Dolder
47:31
45:24
320
Jeroen van der Gun
Amersfoort
45:40
45:24
322
Mark van Wees
GAC Hilversum
46:45
45:28
331
Jack van den Hengel
Dutch Runners Gold
47:08
45:40
332
Diederik Wieman
Pijnenburg
46:05
45:41
336
Dirk Reedijk
Loopgroep Bunnik
46:38
45:43
340
Marcel Zijlstra
Pijnenburg
47:01
45:48
344
Jeroen Nijenhuis
Zoetermeer
47:48
45:54
347
Arno Balzarelli
Soesterberg
48:41
46:01
351
Paul de Ruijter
Almere '81
46:27
46:09
356
Pieterjan van den Akke
Amersfoort
46:32
46:18
357
Eerke Boiten
Trowbridge (GBR)
46:50
46:18
363
Vincent Dijks
Hooglanderveen
47:44
46:26
365
Arthur van rooijen
Woerden
47:22
46:27
372
Edwin van Miltenburg
Soest
46:48
46:32
373
Jean-Paul Westdijk
Leusden
48:51
46:32
374
andre stolvoort
Driebergen-Rijsenbur
49:22
46:35
380
Rutger Hadewegg Scheff
Soest
49:18
46:45
394
Rabindra Bajrachrya
Amersfoort
48:16
47:00
398
Bert de Goede
GAC Hilversum
48:30
47:03
409
Jeroen Meulmeester
Soesterberg
47:29
47:14
411
Herco van Barneveld
Driebergen-Rijsenbur
48:44
47:18
414
Frans Witteveen
Pijnenburg
47:25
47:19
420
Hans Moolhuijsen
GAC Hilversum
48:21
47:27
421
Mon Akkerman
Loopgroep Aart Stigt
48:51
47:30
422
Martin Scholte Lubberi
Amersfoort
47:58
47:30
425
Noud Cornelissen
Bilthoven
49:48
47:31
426
Michel Donners
IJsselstein Ut
50:20
47:34
430
Jan Dirk Heesbeen
Hoogland
48:46
47:41
431
Jaap Duijst
Dutch Runners Gold
49:04
47:43
432
Frank van der Laan
Amersfoort
48:19
47:43
433
Klaas Beukers
Bunschoten-Spakenbur
48:48
47:44
434
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
49:56
47:45
441
Michel van Miltenburg
Houten
48:50
47:57
446
Peter van der Wulp
Bilthoven
49:30
48:06
447
nordin Daalmeijer
Den Dolder
50:15
48:08
448
Roald van der Heide
Pijnenburg
50:12
48:09
449
Remco Christmann
Amsterdam Zuidoost
50:07
48:15
453
Frank van Geffen
Pijnenburg
49:09
48:20
457
Berrie Schuurman
Westbroek
50:00
48:24
459
Theo van Dopperen
Nieuwegein
48:50
48:26
460
Han Karsemeijer
Breukeleveen
49:20
48:26
461
Stef van Holstein
Voorburg
50:13
48:27
470
Chris van de Kamp
Hilversum
50:01
48:38
472
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
50:43
48:40
476
Rob van Bekkum
Hooglanderveen
51:34
48:42
484
Sander Abrahamse
Bilthoven
50:16
48:50
486
Pepijn Boer
's-Hertogenbosch
50:11
48:52
487
Alfons Nederkoorn
Hanzesport
49:24
48:53
500
Floris Leeuwis
Dutch Runners Basic
51:09
49:14
505
Henk van Veelen
Maartensdijk
52:19
49:20
509
Chris Couenberg
Nijkerk Gld
49:51
49:21
514
Douwe van Domselaar
Amsterdam
50:14
49:29
516
Geert Jan Boven
Woudenberg
51:31
49:29
517
Ed van de Bospoort
Ede Gld
51:45
49:30
521
Jermainvan der Weerdt
Amsterdam Zuidoost
50:15
49:32
523
Ronald van Bemmel
Dutch Runners Gold
52:03
49:33
548
Marty van den Heuvel
Huizen
51:47
50:14
550
Hubertjan Hickinson
Huizen
51:50
50:15
553
Michiel van Gorkum
Amsterdam
51:34
50:17
554
Albert Veenendaal
Triathlon
51:51
50:20
556
Leon Berendse
Dutch Runners Gold
52:40
50:24
557
Peter van de Bouwhuijs
Ermelo
52:24
50:24
568
Peter Weijermans
Amersfoort
51:02
50:38
570
Karel van der Horst
Badhoevedorp
52:46
50:41
579
Henry Swankhuizen
GAC Hilversum
52:18
51:01
580
Everhard van Dijk
Pijnenburg
51:39
51:04
590
Wouter Rijckaert
Eindhoven
53:19
51:20
592
Jeffrey van Amerongen
Bussum
52:05
51:26
597
Hans van Wiggen
Loopgroep Bunnik
52:35
51:40
599
Dries de Visser
Pijnenburg
52:16
51:47
604
Marcel van Rooijen
Triathlon
53:35
51:56
605
Gert van Dijk
Bunschoten-Spakenbur
53:20
51:59
609
Dennis van den Brink
Amsterdam
53:09
52:03
616
Steven van Hasselt
Hilversum
54:50
52:20
626
Paul de Jonge
Dutch Runners Gold
55:18
52:36
630
Niels van Munster
Amersfoort
53:40
52:48
641
Ruud van Huigenbosch
Almere
54:04
53:11
643
Benjamin Fledderus
Utrecht
55:57
53:12
645
Martijn Endendijk
Hilversum
53:51
53:15
654
Rudolf Bolje
Driebergen-Rijsenbur
56:13
53:29
659
Patrick Hagemans
Hoevelaken
56:06
53:37
660
Andries C. Geleijnse
Soest
54:38
53:39
663
Jos Reijn
Dutch Runners Basic
55:32
53:46
665
Marten W Loedeman
Triathlon
54:20
53:52
666
Peter Korzelius
Dutch Runners Gold
56:24
53:52
674
Arthur Izeboud
Dutch Runners Gold
55:59
54:16
679
Rene van den Burg
Waddinxveen
55:53
54:29
681
Hans van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
56:12
54:35
689
Hans van den Berg
Dutch Runners Gold
57:41
54:59
694
Frans van Rijthoven
Dutch Runners Gold
57:21
55:19
695
Michel Goedhart
Bodegraven
56:27
55:23
702
Peter van Esseveld
Soesterberg
56:21
56:00
707
Rokus van Opstal
Hilversum
57:07
56:11
723
Pieter Goverse
Soesterberg
58:45
57:41
VPR9, PRESTLOOP 9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paula IJzerman
Loopgroep Aart Stigt
40:36
40:17
6
Marrie Bigagli
Bunschoten-Spakenbur
42:46
42:26
8
Tessa van Kesteren
Amsterdam
43:39
43:26
9
Petra Schoon-van der T
Driebergen-Rijsenbur
43:49
43:40
11
Herman van Essen
Hoevelaken
45:52
44:21
14
Roos van Leengoed
Pijnenburg
45:34
44:36
15
Loise Feelders-Spelt
Soest
45:14
45:05
17
Danielle Steenman
the Hague Road Runne
45:39
45:09
21
Monique van der Horst
Pijnenburg
46:48
45:53
23
Cornelie Peschar
Hilversum
47:11
46:01
26
Marrigje Huygens
Amersfoort
46:54
46:25
29
Corrine van den Bergen
De Hoef
47:22
46:54
31
Annemieke van Dasler
Soest
47:09
47:04
37
Marian Dorresteijn
Werkhoven
48:08
47:38
40
Sandra Beltgens
Dutch Runners Basic
50:03
47:47
41
Monique van Eijk
Bilthoven
49:13
47:49
52
Ditte Oerlemans
GAC Hilversum
50:16
48:56
57
Nienke ter Weyden
Amersfoort
49:52
49:21
58
Anke Suijkerbuijk
Pijnenburg
50:47
49:25
59
Fleur Schrijver
Amersfoort
52:12
49:25
60
Renee Duurinck
Loopgroep Athletic P
50:08
49:27
61
Jeannette Daalmeijer
Den Dolder
52:06
49:31
64
Marjolein Paling
De Koplopers
51:41
49:53
65
Henriette Kool- de Gro
Twist (GER)
50:52
50:00
67
Jorda van Laatum
Soesterberg
50:15
50:10
69
Miranda van Gelderen
Hilversum
52:55
50:22
70
Annemieke Jansen
Nijkerk Gld
51:15
50:24
71
Maartje Claessens
Hilversum
52:21
50:25
73
Gemma van der Voort
Hilversum
53:07
50:40
75
Jacqueline Evelaar
Pijnenburg
51:03
50:41
77
Marijke van Bokhorst
Hilversum
52:13
50:51
86
Kim Remmelzwaan
Amersfoort
53:37
51:19
93
Marijke van Leeuwen
Nederhorst ten Berg
53:02
51:29
95
Jorine Buitendijk
Pijnenburg
53:32
51:36
96
Annelies Meijnhardt
Amersfoort
54:17
51:39
97
Johnny Klepper
Soesterberg
54:11
51:41
100
Susanne van der Hoeven
Pijnenburg
53:08
51:46
101
Trix de Vries- van de
Triathlon
52:46
51:46
108
Janneke van de Kraats
Soest
54:21
52:20
109
Anneke van Barneveld
Hoogland
53:10
52:22
110
Armanda van der Veen
Soest
54:11
52:23
113
Annette Klein
GAC Hilversum
53:55
52:35
117
Jeannet Brouwer
Pijnenburg
54:56
53:07
118
Marianne Uit den Bogaa
Pijnenburg
54:56
53:08
122
Jarginia Lycklama a Ni
Soest
55:10
53:20
129
Caroline van de Mheen
Amersfoort
55:01
53:31
133
Bertina de Vaal
Amersfoort
56:28
53:41
134
Heleen Fledderus
Rotterdam
56:32
53:50
135
Anne-Marijke Ambergen
Soest
54:29
53:53
142
Marion Holtmark van Di
Waddinxveen
55:52
54:27
143
Floortje Hanneman
Triathlon
55:55
54:28
150
Ella Mihaljevic
GAC Hilversum
56:18
54:50
152
Marian van de Venn
's-Hertogenbosch
56:50
54:53
156
Ingrid Huiskamp
GAC Hilversum
56:38
55:15
157
Betty de Wit
GAC Hilversum
56:40
55:31
158
Mirjam van Walraven
Amsterdam
58:02
55:32
161
Nicole Slagmolen
Pijnenburg
56:15
55:36
167
Martha Wantenaar
Pijnenburg
56:25
55:51
169
Yvonne Hoftijzer
Loopgroep Athletic P
56:37
55:55
172
Solveig de Boer-Eduard
Amersfoort
57:52
56:14
174
Kirsten Lunstroo
Amersfoort
58:30
56:26
177
Heidi van Keken
Pijnenburg
58:18
56:51
182
Marie Jose Schrasser
Vleuten
58:04
57:28
186
Paula van der Last
Pijnenburg
58:03
57:37
190
Saskia Dijkstra
Almere '81
59:07
57:51
198
Yvonne Sebel-America
Soest
59:16
58:34
200
Saskia van Essen
Amersfoort
1:00:47
58:48
208
Lia van Breukelen
De Meern
1:01:32
59:39
212
Irene van Esseveld
Soesterberg
1:02:15
1:00:55
215
Marjolein van Ommeren
Soest
1:03:09
1:02:12
MPR6, PRESTLOOP 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Johannes van der Wiele
Soest
25:07
25:00
6
Marnix Langeveld
Huis ter Heide Ut
25:22
25:22
7
Arjen van der Boom
IJsselstein Ut
28:23
25:59
8
Matthijs Horlings
Amersfoort
26:27
26:08
21
Ruud Schoordijk
Amersfoort
29:28
29:01
23
Thomas van Luijtelaar
's-Gravenhage
29:38
29:08
24
Erik Tolboom
Sandöverken (SWE)
29:58
29:10
28
Frans Westerman
Wageningen
32:24
29:35
32
Pascal van den Berg
Houten
31:54
30:03
33
JanWillem Nieboer
Triathlon
30:25
30:06
37
Marthijn van Beusekom
Huizen
32:46
30:19
47
Charles van Kordelaar
Soest
32:48
31:36
48
Richard Elshout
Pijnenburg
34:12
31:42
58
Matthijs Uit den Bogaa
Pijnenburg
34:06
32:17
61
Milan van de Graaf
Amersfoort
34:07
32:26
65
Christiaan Woldendorp
Loopgroep Aart Stigt
32:35
32:33
68
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
35:01
33:02
69
Stijn Okkersen
Wijk bij Duurstede
33:45
33:15
74
Gijsbertus Grootendors
Nieuwegein
35:02
33:49
75
Jasper Tiemeijer
Nieuwegein
34:06
33:50
82
Freek van Dijkhuizen
Amersfoort
34:43
34:06
91
Herry van der Vlierd
Amersfoort
34:57
34:38
93
Bas Cornelis Heggen
Amersfoort
36:16
34:55
97
Philippe Terheggen
Bilthoven
35:45
35:07
101
Duncan Wouterson
Triathlon
36:52
35:25
111
Meinte Wildschut
Amersfoort
38:41
36:15
115
Ruud van Bokhorst
Hilversum
37:45
36:26
121
Bernard van der Heijde
Putten
38:20
36:42
126
Wijnand van Benten
Utrecht
37:12
36:52
128
Jacco Hartkoorn
Pijnenburg
39:26
36:55
129
Manuel van den Berg
Amersfoort
39:02
37:01
134
Gerhard Hommels
GAC Hilversum
38:14
37:13
140
Peter Tiemeijer
Nieuwegein
37:49
37:34
145
Gert van Oijhuizen
Lunteren
38:41
38:04
153
Jesse van Heerikhuize
Soest
40:20
38:29
157
Sandos van Oosten
Hilversum
40:13
38:39
163
Miguel van den Bedem
Amsterdam
40:05
38:59
170
Erik van Leuven
Nijkerk Gld
40:47
39:35
179
Robert Mallee
Dutch Runners Gold
41:24
40:36
181
Anton Westland
Bunschoten-Spakenbur
41:51
40:42
183
Martin van der Beek
Soesterberg
41:17
40:57
187
Léon van den Heuvel
Hilversum
42:33
41:35
188
Ron Middelkoop
Leiden Road Runners
42:13
42:03
189
Gose van der Weerdt
Amsterdam Zuidoost
43:23
42:46
192
Marie Louise Taselaar
Houten
43:42
43:20
193
Berry Westerbeek
Dutch Runners Gold
45:12
43:33
198
Frans Pels Rijcken
Pijnenburg
46:21
45:12
202
Nico Volker
Leiden Atletiek
49:41
47:56
205
Rendolf van Hoof
GAC Hilversum
53:33
50:56
VPR6, PRESTLOOP 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Caroline Botman
Amersfoort
30:14
28:16
3
Atty Buitenwerf
Nijkerk Gld
29:02
28:44
4
Martine Speekenbrink
Huis ter Heide Ut
30:48
30:25
6
Marianne Buikema
Triathlon
31:33
31:19
7
Michelle Witteveen
Pijnenburg
32:56
32:54
9
Kerstin van het Kaar
Bensheim (GER)
33:25
33:16
17
Laura Kieftenbeld
Dutch Runners Gold
35:15
34:40
19
Holy van Deventer
Amersfoort
35:34
34:47
22
Gerardine van Beusekom
Bussum
37:23
34:57
33
Heleen van Leijenhorst
Soest
36:29
36:09
35
Sannewieke van dere Kr
Almere
37:17
36:13
36
Joyce van Spengen
Alphen aan den Rijn
37:58
36:14
37
Marenne Terlingen
Triathlon
37:50
36:15
40
Anja Schimmel
GAC Hilversum
38:32
36:45
42
Jessica Verstegen
Loopgroep Athletic P
39:19
36:48
46
Brigitte Hartkoorn
Pijnenburg
39:23
36:52
47
Stephanie Carton
Pijnenburg
38:56
36:54
53
Froukw van Schijndel
Zaltbommel
38:17
37:26
55
Monique van Pinksteren
Soest
37:51
37:38
59
Elene de Kruyf
Noordwijkerhout
39:43
37:41
63
Nelleke Knopper
Pijnenburg
39:31
37:47
66
Àntoinette Terberg
Pijnenburg
39:49
37:49
68
Cathelijne de Roon
Utrecht
40:22
37:58
71
Agien Bouwman
Loopgroep Bunnik
38:58
38:00
74
Carine van Luijtelaar
Hanzesport
38:45
38:13
77
Jeannette de Jongh-Die
Apeldoorn
39:35
38:15
81
Saskia van Dorsselaer
GAC Hilversum
40:15
38:28
82
Trudy Scholte Lubberin
Amersfoort
39:26
38:34
84
Grietje Berger
Dutch Runners Gold
39:27
38:35
85
Marjolein de Raad
Amersfoort
40:20
38:42
86
Trian Bellemakers
Amersfoort
40:00
38:49
87
Chantal Wildenburg
Woerden
40:50
38:50
88
A.M. Smits van Rooijen
Soest
39:25
38:52
89
Nicole Bakker Schut
Amersfoort
39:12
38:59
90
Brenda Wind-Kuiper
Hilversum
40:12
38:59
91
Irene Bosselaers
Den Dolder
39:38
39:03
92
Dorien Jongeneel
Rijnsburg
40:37
39:06
98
Joelle van der Leij
Harderwijk
40:10
39:28
99
Renske van de Kar
Hilversum
41:34
39:31
100
Cobi Meun-Knetemann
Pijnenburg
40:31
39:40
101
Bernadette de Boer
Amersfoort
41:16
39:46
105
Syt Lunstroo-Olsen
Bovenkarspel
42:10
40:05
106
Marianne Jansen-Hoksbe
Pijnenburg
41:14
40:10
111
Franca van den Bouwhui
Ermelo
42:40
40:42
112
Manon van der Beek
Soesterberg
41:17
40:48
113
Jose Voet - Veldhuizen
Soest
41:20
40:53
115
Renny Zwaagstra
Amersfoort
42:46
40:53
119
Jaccomijn Hilligehekke
Pijnenburg
43:33
41:24
128
Anelie Klapwijk
Pijnenburg
44:30
42:19
130
Amanda Kersbergen
Amersfoort
44:57
42:38
133
M Gerritsen
Kleinegris Assur. VO
44:24
43:05
136
Jessica van der Kroef
Groningen
45:56
44:46
137
Yvonne van den Berg
Almere
46:34
45:26
138
Marloes van Leeuwen
Amsterdam
47:10
45:30
139
Irma Meijer-Lieuwma
Naarden
48:13
46:06
143
Marlous Phielix-v d Vo
Pijnenburg
48:30
48:03
145
Verna Meeuwissen
Pijnenburg
50:42
49:24
MPR3, PRESTLOOP 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Marinus van Toor
Amersfoort
12:25
12:24
5
Jeffrey de Gier
Loosdrecht
12:55
12:37
7
Dennis van Westerlaak
Amersfoort
15:09
12:56
14
Ferrie Hamer
Haag Atletiek
16:50
16:05
24
Rashid Dijks
Hooglanderveen
18:47
17:29
26
Barry van Westerlaak
Amersfoort
19:45
17:31
31
Godfried Hendriks
Pijnenburg
20:16
18:34
37
Michael van Dijk
Bilthoven
20:10
19:25
43
Rogier de Jong
Valkenburg Lb
20:22
19:51
47
Richard Wierenga
Alphen aan den Rijn
22:02
20:06
48
Bert den Breejen
Fa. TBS Soest B.V.
20:40
20:06
53
Ralph Samuels
IJsselstein Ut
21:57
20:32
54
Robert Samuels
IJsselstein Ut
21:58
20:32
55
Willem Galesloot
Amsterdam Zuidoost
21:16
20:36
64
Joris Postma
Bosch en Duin
25:26
22:54
69
Pieter Hendriksen
Amersfoort
43:03
42:37
VPR3, PRESTLOOP 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Rijnvis Cranenburg van
Soest
16:47
16:21
17
Helma Groeneweg
Amersfoort
20:34
17:58
22
Stefke Oskam
IJsselstein Ut
20:54
18:27
25
Felicia Langeveld
Huis ter Heide Ut
19:25
19:23
26
Arconel Bossema
Wageningen
21:41
19:26
28
Annemiek van den Akker
Dutch Runners Gold
19:53
19:39
33
Tinie Klarenbeek
Hilversum
20:24
19:59
34
Jennifer Kerkhoff
Pijnenburg
22:08
20:00
35
Vera de Breejen
Fa. TBS Soest B.V.
20:39
20:06
41
Renee Fiere
Noordwijkerhout
22:53
20:45
44
Annemarie Bonnes
Amersfoort
23:32
20:51
51
Annemieke Jussen
GAC Hilversum
22:06
21:07
55
Henriette van der Wiel
Pijnenburg
23:11
21:12
57
Marielle Rademaker
Pijnenburg
23:53
21:20
59
Kathleen MacDonald
Laren Nh
23:33
21:21
63
Rina van den Brul
Pijnenburg
23:09
21:36
65
Marjan Schotsman
Hilversum
22:35
21:37
67
Yvonne van Rookhuizen
Hilversum
22:40
21:43
69
Christien van 't Land
Soest
22:04
21:43
73
Ellen Niels Dietvorst
Baarn
22:35
21:48
75
Susanne van Dongen
Schiedam
24:35
21:55
77
Hanneke Schuurs
Soesterberg
24:43
21:59
79
Gerda Verhoeven
Pijnenburg
23:40
22:03
80
Jeanine van Leijenhors
Pijnenburg
23:48
22:12
83
Jacqueline Greven
Pijnenburg
23:56
22:21
85
Mieke van Gangelen
Soesterberg
23:42
22:22
87
Janneke van den Hooff
Pijnenburg
24:22
22:24
98
Arrianne van de Bospoo
Ede Gld
25:25
23:09
99
Simone van Ruitenbeek
Amersfoort
25:26
23:12
102
Helen Van der Veen
Triathlon
23:33
23:17
120
Susan van Gaalen
Amersfoort
29:05
26:26
uitslagverwerking: www.uitslagen.nl
Uitslagen.nl
09-01-2012 11:09