Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Vrijdag 30 december 2011

HEREN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Menkveld
Vorden
17:06
2
Edwin Wissema
Didam
17:26
3
Bennie van Schaik
Klarenbeek
18:30
4
Sietse Brouwer
Voorst gem Voorst
18:57
5
David van Bergen
Doetinchem
19:19
6
Jaap van Riet
Lochem
19:32
7
Andy Perloy
Brummen
19:40
8
Wim Ritsema
Dieren
19:47
9
Jan Röttjers
Epse
20:06
10
Johan Steenbergen
Rijssen
20:29
11
Guus Beking
Zutphen
20:36
12
Sven Janssen
Baak
20:44
13
Dirk Lam
Vorden
20:51
14
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
20:53
15
Christian van Haselen
Doetinchem
20:57
16
Stefan Hoebink
Hengelo Gld
20:57
17
Roman Weber
Heemstede
20:59
18
Dirk Wigmans
Vaassen
21:01
19
Gustaaf Weber
Heemstede
21:02
20
Hans Kaak
Lichtenvoorde
21:09
21
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
21:23
22
Bas Kortstee
Vorden
21:34
23
Koen Oosterhuis
Vorden
21:35
24
Gerrit-Jan Jansen
Aalten
21:37
25
Bas Mentink
Gorssel
21:44
26
Joost Hulleman
Lochem
21:46
27
Leon Averdijk
Zutphen
21:49
28
Henk Woolschot
Zelhem
21:55
29
Lennert van der Lit
Tonden
21:57
30
Luuk Scholten
Gorssel
22:28
31
Ed van der Zwaan
Apeldoorn
22:48
32
Peter Bartelds
Vorden
23:14
33
Maarten Heersink
Heelweg
23:20
34
Bert Lenderink
Laren Gld
23:22
35
Robbie Klein Wolterink
Zelhem
23:24
36
Edwin Meijer
Vorden
23:34
37
Ron Braun
Heteren
23:34
38
Frank Bouwmeester
Vorden
23:52
39
Thijs Althof
Vorden
23:53
40
Henny Sweers
Didam
23:56
41
Bert Kromkamp
Vorden
23:58
42
Ton Roks
Aalten
24:07
43
Hans uit het Broek
Oldenzaal
24:31
44
Koen Peppelman
Zelhem
24:39
45
Jantijn Amelink
Zeist
24:45
46
Thomas Lam
Vorden
24:57
47
Dennis Jansen
Vorden
25:24
48
Erwin Colenbrander
Zelhem
25:46
49
Gertjan Hulleman
Lochem
26:06
50
Hugo van Ditshuizen
Vorden
26:29
51
Gerrit Hilhal
Beltrum
26:54
52
Frits Huigen
Empe
27:00
53
Gertie Brouwer
Voorst gem Voorst
27:19
54
Bjorn Grotenhuys
Vorden
27:21
55
Sievert Leutscmer
Vorden
27:22
56
Jan de Hoop
Lochem
27:24
57
William van der Veen
Vorden
27:26
58
Dico Oprel
Zutphen
27:29
59
Freek Fokkink
Varsseveld
27:40
60
Bram Hagens
Brummen
28:09
61
Joost Makkink
Vorden
28:19
62
Sem Kosse
Vorden
28:22
63
Harrie Aukes
Doetinchem
28:31
64
Jeffrey Elschot
Brummen
28:35
65
Bas Giskes
Zutphen
28:36
66
Gerry Eilers
Lochem
28:50
67
Luc Jimmink
Harfsen
29:03
68
Gerwin Besselink
Vorden
29:30
69
René van Buitenen
Lochem
29:35
70
Robert Asschert
Eibergen
29:44
71
Pelle Hoppen
Vorden
29:45
72
Saron Kosse
Vorden
30:13
73
Sjef van Hoorn
Lochem
30:22
74
Jan Streumer
Vorden
30:46
75
Ab Koetsier
Holten
31:03
76
John Immink
Zutphen
31:23
77
Stephan Huizing
Apeldoorn
31:34
78
Gerwin Menkhorst
Halle
32:02
79
Remco Groothuis
Deventer
32:04
80
Chiel Jimmink
Harfsen
33:09
81
Rudi te Hoonte
Neede
33:12
82
Gerben Sterringa
Vorden
33:32
83
Koos Rem
Vorden
33:59
84
Evert Thalen
Vorden
34:00
85
Freddy van Ditshuizen
Barchem
34:35
86
Derk Besselink
Vorden
34:56
87
Gerrit A Terpstra
Vorden
34:59
88
Theo Janssen
Baak
36:16
89
Jan Bosboom
Vorden
36:58
90
Jan Wiggers
Apeldoorn
39:59
91
Wim Brok
Enter
32:52
DAMES, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adele Smits
Oldenzaal
22:38
2
Ans Reusken
Klarenbeek
23:36
3
Dianne Temmink
Eefde
23:40
4
Gerke Wunderink
Vorden
24:00
5
Wilma Fraas
Laren Gld
24:16
6
Györgyi Corbet
Zutphen
24:43
7
Timea Corbet
Nijmegen
25:59
8
Ilona Goossens
Vleuten
26:02
9
Sandra Hout Bouwmeiste
Brummen
26:38
10
Ellen Rabelink
Vorden
26:45
11
Tia Dalstra
Hattem
26:57
12
Maria Schotman-Harmsen
Steenderen
26:59
13
Kirsten Scipio
Apeldoorn
27:28
14
Ine Horstink
Hengelo Gld
28:13
15
Mirande Jansen
Aalten
28:56
16
Mieke Getkate
Lochem
29:02
17
Roelien Visser
Zwolle
29:28
18
Macha Vervoort
Vorden
29:46
19
Alies Hogeweij
Hall
29:48
20
Mirjam Klein Wolterink
Zelhem
29:50
21
Sarina Groenink
Zutphen
30:29
22
Nel Warringa
Vorden
30:33
23
Marjolein Korevaar
Zutphen
30:43
24
Esther Overmars
Warnsveld
30:50
25
Miranda van Zeijst
Vorden
30:55
26
Ingrid Zieverink
Ruurlo
30:57
27
Gera Kaemingk
Vorden
30:58
28
Marthe Brinkman
Vorden
30:59
29
Ria Meijerink
Lochem
31:09
30
Hanneke Nijenhuis
Zutphen
31:28
31
Rinske Cornelissen
Hengelo Gld
31:29
32
Bertien Ensing
Vorden
31:43
33
Jolanda Lam
Zeist
32:01
34
Gerda Hagens
Brummen
32:13
35
Jotineke Disbergen
Hengelo Gld
32:37
36
Maureen Jimmink
Harfsen
33:10
37
Corine van Hal
Hengelo Gld
33:15
38
Willy de Kreij
Zutphen
33:16
39
Hetty Vaatstra
Lochem
33:18
40
Dianne Susebeek
Arnhem
33:40
41
Esther Peters
Tonden
33:48
42
Laura Hoffman
Beltrum
33:50
43
Nicolet Verdam
Zutphen
33:52
44
Annemieke van Dijk
Brummen
33:54
45
Lidewij Disbergen
Zwolle
33:58
46
Marieke de Jong
Vorden
34:18
47
Sonja de Kinkelder
Groenlo
34:24
48
Ellen Hilhorst
Beltrum
34:33
49
Jara Gloudemans
Warnsveld
34:54
50
Jolijn Brunsveld
Doetinchem
35:00
51
Bianca Eggink
Winterswijk
35:10
52
Gerdien Heuvelink
Vorden
35:19
53
Charlotte van Tongeren
Warnsveld
35:41
54
Lisa van der Veen
Vorden
35:43
55
Arlette Oosterhuis
Vorden
35:45
56
Marion van Ditshuizen
Vorden
36:32
57
Marijn Bontje
Vorden
36:33
58
Sylvia Rengelink
Winterswijk
37:25
59
Lieke ten Hove
Lochem
38:27
60
Thea ten Hove
Lochem
38:29
61
Sonja Heuvelink
Empe
38:30
62
Lianne Heijenk
Zwolle
40:50
63
Julia de Gooijer
Zutphen
41:56
64
Luna Gloudemans
Warnsveld
41:57
65
Marie de Gooijer
Zutphen
46:30
66
Marjolijn de Kreij
Zutphen
46:34
HEREN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remi Rondeel
Zelhem
39:11
2
Paul Swart
Velp Gld
39:20
3
Jorrit Garrits
Hengelo Gld
39:27
4
Marcel Ruesink
Breedenbroek
39:46
5
Erik Weekenstroo
Lochem
39:56
6
Lambert-Jan Koops
Bemmel
41:19
7
Sjoerd Franck
Borculo
41:44
8
Rene Nijenhuis
Vorden
42:13
9
Gered Heersink
Heelweg
42:28
10
Ronald Verstappen
Deventer
42:29
11
Arjel de Vries
Vorden
42:41
12
Ab Reurslag
Lochem
42:44
13
Ronnie Berendsen
Zelhem
42:50
14
Bert Klein Brinke
Vorden
42:55
15
Theo van Bergen
Doetinchem
42:58
16
Harry Klein Brinke
Wichmond
43:41
17
Hermi van Egteren
Zelhem
44:21
18
Ton Eikmans
Velp Gld
44:56
19
Koen Scheltema
Eefde
45:02
20
Michael Velthorst
Zelhem
45:29
21
Bernardo Verheij
Zelhem
45:42
22
Bouke Wolbrink
Vorden
46:14
23
Mark Pantus
Apeldoorn
46:16
24
Lucas Harbers
Teuge
46:59
25
Herbert Bikker
Rijssen
47:08
26
Leddy Karelse
Meppel
47:12
27
Drikus Haalboom
Bennekom
47:35
28
Rudi Boesveld
Goor
47:37
29
Tonny Gotink
Ruurlo
47:40
30
Max Oost
Warnsveld
48:07
31
Kim Bosch
Lochem
48:10
32
Henk Sonderen
Borculo
48:12
33
Hugo Eikmans
Groningen
48:14
34
Eric Bouwmeester
Zutphen
48:15
35
Martien Hoogenboom
Roelofarendsveen
48:17
36
Goos Klijnsma
Ellecom
48:53
37
Johan Scholte in 't Ho
Markelo
49:03
38
Ed Thien
Olst
49:17
39
Ben van der Heide
Hengelo Gld
49:20
40
Jaap Pluim
Amersfoort
49:24
41
Ernst Rietman
Lochem
50:22
42
Geurt Luet
Zutphen
50:30
43
Henric ter Horst
Ruurlo
51:07
44
Albert de Haan
Vorden
51:13
45
Ruud van Bekkum
Westervoort
51:19
46
Willy Weijers
Doetinchem
51:53
47
Ron Blomsma
Braamt
51:54
48
Hans de Boer
Lochem
52:01
49
Carlos Klijnstra
Hummelo
52:05
50
Erik Lommerde
Westervoort
52:12
51
Ben aan den Boom
Nijmegen
52:19
52
Olaf Haasnoot
Zutphen
52:26
53
Joost van de Velde
Vorden
52:36
54
Harrie Janssen
Beltrum
52:39
55
Niek Kosse
Vorden
52:43
56
Herman Postel
Lochem
52:54
57
Jeroen Brands
Lochem
52:56
58
Marco Brachten
Zutphen
53:16
59
Koos van Zwieten
Lochem
53:20
60
Harm Wesselink
Lochem
53:22
61
Dirk Kok
Almen
53:29
62
Johan Lichtenberg
Rijssen
53:31
63
Albert Bolt
Zutphen
53:34
64
Patrick Lokhorst
Zutphen
53:36
65
Bouke van der Hem
Huissen
53:47
66
Jos Bosman
Doesburg
53:48
67
Stefan Fleming
Vorden
54:10
68
Henk Vruggink
Brummen
54:34
69
Sam Oost
Warnsveld
54:51
70
Miel de Rooy
Zutphen
55:26
71
Gerbrand Altena
Zutphen
55:28
72
Jan Bulten
Doetinchem
55:42
73
Marc Wieggers
Zutphen
55:45
74
Gerrit Rossel
Lochem
56:16
75
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
56:41
76
Gerard van Raalte
Dordrecht
56:51
77
Harry Kortstee
Vorden
57:13
78
Mart André Teger
Lochem
57:14
79
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
57:48
80
Jochem Groot Jebbink
Tilburg
57:52
81
Henk Marsman
Lochem
58:00
82
Marc Brandsma
Haaksbergen
58:03
83
Ben Schipper
Dieren
58:05
84
Jaap Hesselink
Vorden
58:06
85
Hans Amelink
Zeist
58:11
86
Rerard de Ruiten
Almen
58:25
87
Henry Oost
Lochem
58:28
88
Robbert Helmink
Vorden
58:38
89
Benno Gelmers
Laren Gld
58:53
90
Jan van Kranenburg
Vorden
58:55
91
Erwin Derksen
Almelo
59:12
92
Herman Nijhuis
Haarlo
1:00:20
93
Frank van Dorsten
De Steeg
1:00:32
94
Rob Scholten
Zutphen
1:01:17
95
Eddy Pendavingh
Zutphen
1:01:18
96
Jelle Willemsen
Hengelo Gld
1:02:10
97
Gert Jan Mugge
Vorden
1:04:03
98
Gerard Harmsen
Apeldoorn
1:04:10
99
Jan Groot Jebbink
Vorden
1:04:14
100
Mari Winter
Amersfoort
1:04:20
101
Hans Chevalking
Vorden
1:04:51
102
Alex van Zuuk
Vorden
1:06:14
103
Floris Harmsen
Vorden
1:06:16
104
Kees Ahaus
Apeldoorn
1:11:05
105
Jules van Kessel
Vorden
1:11:36
106
Theodorus Vijselaar
Lochem
1:13:13
107
Wim Ruiterkamp
Vorden
1:15:00
DAMES, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judy van den Berg
Doesburg
44:34
2
Marian van Hilst
Steenderen
45:12
3
Anke Arts
Warnsveld
48:09
4
Monique Kranenburg
Dieren
48:52
5
Liesbeth Brinkman
Gorssel
49:23
6
Els Berenpas
Vorden
49:45
7
Marijke Kroon
Vinkeveen
49:50
8
Diny Hebbink
Hengelo Gld
50:20
9
Annemieke Holtrop
Rheden
51:04
10
Lini Strijken
Brummen
52:27
11
Annelien Lenderink
Laren Gld
53:42
12
Anke Kolkman-Boschloo
Almen
54:25
13
Anja Sturris
Lochem
55:07
14
Petra van den Beuken
Brummen
55:40
15
Ilse Winkel
Vorden
56:19
16
Suzie van Aken
Steenderen
56:26
17
Jolanda van der Meijde
Lobith
58:19
18
Cora van Triest
Twello
58:45
19
Diny Kok
Twello
58:45
20
Irma Jansen
Ruurlo
58:47
21
Marjon Jansen
Arnhem
58:48
22
Leoni Radstake
Lochem
58:56
23
Alies Helmink-Minkhors
Hummelo
59:06
24
Marijke Minkhorst
Doetinchem
59:07
25
Hester de Feiter
Doetinchem
59:32
26
Carolien Krabbenborg
Lochem
1:00:24
27
Cobi van Rijn
Vorden
1:00:27
28
Sien Meinen
Aalten
1:00:34
29
Claire Kamphuis
Hengelo Gld
1:02:09
30
Hanny Postel
Lochem
1:02:21
31
Berber Winter
Amersfoort
1:04:12
32
Anke van Middendorp
Epse
1:04:36
33
Ingrid Kruit
Warnsveld
1:04:41
34
Emma Groot Jebbink
Vorden
1:05:56
35
Erika Koert
Lochem
1:06:19
36
Wilma Beker
Lochem
1:06:20
37
Catry Rossel
Lochem
1:06:40
38
Judith Emmer
Zelhem
1:07:24
39
Frederieke Kolthof
Doetinchem
1:07:25
40
Gerdien Hesselink
Vorden
1:07:35
41
Sandra Piek
Westervoort
1:07:46
42
Kathleen Willemsens
Zutphen
1:09:44
43
Corry Lassche
Vorden
1:11:39
44
Ellen Wassink
Lochem
1:13:14
HEREN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
55:38
2
Ronny Leeftink
Markelo
59:34
3
Ewout Hilferink
Vorden
59:38
4
Jorik Huizinga
Pannerden
1:00:34
5
Henri te Braak
Arnhem
1:01:16
6
Maarten van Leeningen
Warnsveld
1:01:25
7
Wim van Hilst
Steenderen
1:02:09
8
Adriaan van den Eelaar
Gorssel
1:02:17
9
Joris Wulfert
Rotterdam
1:02:31
10
Frank van Eijck
Doetinchem
1:02:41
11
Rene Bosch
Vorden
1:03:00
12
Thom van Cappellen
Zelhem
1:03:21
13
Richard Beldman
Holten
1:03:52
14
Stefan Scanu
Lichtenvoorde
1:04:43
15
Martijn Groenendaal
Didam
1:04:49
16
Gerard Martvoort
Ruurlo
1:05:45
17
René Goorman
Laren Gld
1:05:54
18
Wim van Rijswijk
Warnsveld
1:06:15
19
Tonnie Scholten
Laren Gld
1:06:29
20
Jochem Boschloo
Lochem
1:07:22
21
Berry Turk
Velp Gld
1:07:57
22
Marcel Domhof
Harreveld
1:08:03
23
Erik Jans
Uden
1:08:05
24
Paul Israel
Heino
1:08:12
25
Paul de Boer
Almen
1:08:20
26
Johan van der Pijl
Zutphen
1:08:30
27
Inno Spekschoor
Varsseveld
1:08:46
28
Bart van Ballegooij
Zutphen
1:08:48
29
Ronny Voets
Best
1:09:26
30
Jan Strijker
Brummen
1:09:29
31
Addy de Wilt
Vlijmen
1:09:32
32
Joop Kraaijvanger
Doesburg
1:10:17
33
Jan Willem Jonker
Zutphen
1:10:29
34
Dik Kranenburg
Dieren
1:10:32
35
Martin Hengevelt
Dinxperlo
1:10:36
36
Peter Scholten
Zutphen
1:10:54
37
Marten Bolt
Zwolle
1:11:01
38
Andries Centen
Doetinchem
1:11:28
39
Johan Pijpers
Zutphen
1:11:53
40
Ronnie Ligtenbarg
Doetinchem
1:12:08
41
Chris Offringa
Holten
1:12:15
42
Wim Buevink
Varsseveld
1:12:32
43
Wim Klein Baltink
Kring van Dorth
1:12:37
44
Bernhard Pluim
Tonden
1:13:04
45
Erwin Tuitert
Zutphen
1:13:08
46
Tom Wiskamp
Wichmond
1:13:15
47
Rohalt Bergsma
Lochem
1:13:53
48
Pieter Bouwmeester
Ellecom
1:14:07
49
Stan Gloudemans
Haaften
1:14:08
50
Richard Groters
Zutphen
1:14:15
51
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
1:15:08
52
Millo van der Logt
Vorden
1:15:18
53
Wopke Pol
Dieren
1:15:20
54
André Klein Hulse
Lochem
1:15:34
55
Henk Bruggeman
Zevenaar
1:15:52
56
Jan Waanders
Wierden
1:16:13
57
Roelof Vos
Vorden
1:16:38
58
Wim Jutten
Warnsveld
1:16:46
59
Rob Hulleman
Lochem
1:16:54
60
Herman te Lindert
Sinderen
1:17:25
61
Jurgen van Aalst
Steenderen
1:17:55
62
Nico Nijweide
Winterswijk
1:18:12
63
Herman van Langen
Malden
1:18:35
64
Hans Rouwen
Vierakker
1:18:42
65
Jos van Heusden
Duiven
1:18:46
66
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
1:19:37
67
Wim Gudde
Vorden
1:19:53
68
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:19:57
69
Anton Gijselkort
Zutphen
1:20:26
70
Albert Kalfsterman
Harfsen
1:20:37
71
Wim Geurink
Eerbeek
1:20:53
72
Richard Hop
Baarn
1:21:38
73
Berto Somsen
Eibergen
1:22:02
74
Jo Westerveld
Ruurlo
1:22:06
75
Paul Knuvers
Borculo
1:22:14
76
Eddy van Buuren
Bathmen
1:23:07
77
Dennis Lankveld
Silvolde
1:23:10
78
Edwin Robat
Doetinchem
1:23:23
79
Ton van Uem
Borculo
1:23:34
80
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:23:43
81
Alfred Gaasbeek
Ede Gld
1:23:45
82
Dinant Saaltink
Haaksbergen
1:24:30
83
Jos Vrancken
Noorbeek
1:25:10
84
Henk Denekamp
Lochem
1:25:12
85
Harm Stegeman
Rouveen
1:25:19
86
Harry de Jong
Zutphen
1:25:54
87
Gerard van de Mast
Apeldoorn
1:27:22
88
Henk Mombarg
Halle
1:27:23
89
Rob van Dis
Dieren
1:28:08
90
Henk Hop
Zutphen
1:29:00
91
Dick Otter
Lochem
1:29:32
92
F te Velthuis
Vorden
1:31:09
93
Ferdinand Sikkelbein
Dieren
1:31:35
94
Gerard Pannekoek
Teuge
1:31:47
95
Erik van der Vaart
Almere
1:34:29
96
Cor Terlouw
Bathmen
1:35:10
97
Reijnald Kolthof
Doetinchem
1:35:19
98
Adoo Kranendonk
Nijmegen
1:35:59
99
Tom Kolthof
Doetinchem
1:37:57
DAMES, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Veessen
1:04:51
2
Mariëtte ten Bokkel
Hengelo Gld
1:05:58
3
Nienke Dijk
Almen
1:12:39
4
Anne Kirschenmann
Amsterdam
1:15:53
5
Hendrien Minkhorst
Hummelo
1:17:49
6
Violet Hulleman
Utrecht
1:18:53
7
Sietske van de Meer
Zutphen
1:20:40
8
Maike den Houting
Keijenborg
1:21:09
9
Heleen Schut
Zutphen
1:23:32
10
Silvia Lucassen
Vorden
1:25:47
11
Petra Keizer
Dieren
1:28:10
12
Sonja Bril
Zutphen
1:31:27
13
Danielle Pannekoek
Apeldoorn
1:31:45
14
Karin Garritsen
Vorden
1:38:11
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2012 toe!

32e oudejaars Crossloop Vorden op 29 december 2012
Strada Sport, Rabobank, autowas David, Welkoop, drukkerij Ened, C1000
Notaris Hulleman, Mitra, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief
Uitslagen.nl
31-12-2011 15:31