Uitslagenlijst 11E Kerstcross van Oranjewoud

Oranjewoud - Zondag 18 december 2011

REC, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelte Bouma
Spartacus
13:45
2
Jarno van der Weg
Ousterhaule
18:49
3
Anthony Draisma
AV Heerenveen
20:27
4
Mare van der Weg
Ousterhaule
22:41
5
Stefan Westra
Haskerdyken
24:06
6
Denise Draisma
Haskerdyken
24:06
7
Sierk Klijnstra
Nijeholtwolde
24:56
8
Piet Klijnstra
AV Heerenveen
24:59
9
Gerda Steneker
Haskerdyken
28:07
10
J. Westra
Haskerdyken
28:08
11
Corine Visser
Friesland
29:22
12
Cora Westland
Oldeberkoop
31:18
13
Wiep Kuipers
Gorredijk
33:25
14
Nico Sikkes
Nieuwebrug
34:18
15
Hiske Kuipers
Akkrum
34:31
16
Sjoukje de Jong
Heerenveen
35:22
17
Rinske de Jong
Lippenhuizen
35:31
18
Febo Perdok
AV Heerenveen
36:13
19
Jisca Broersma
Friesland
37:58
20
Roelof de Roos
Leeuwarden
38:16
21
Alex Bergsma
AV Heerenveen
38:30
22
Heidi Visser
Heerenveen
38:40
23
Ciska Martens
Heerenveen
38:47
24
Tecla Sikkes-Brandsma
Nieuwebrug
39:51
25
Rinke Bleeker
Leeuwarden
40:05
26
J. Gillebaard
Leeuwarden
40:17
27
Harold Brouwer
Heerenveen
42:11
28
Peter Visser
Friesland
42:24
29
Maurice Tax
Sneek
42:32
30
Bas Veen
Tuk
42:52
31
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
43:07
32
Anitavan der Ven
Heerenveen
43:10
33
Harrie Wetterhahn
Lionitas
43:53
34
Althea Browne
AV Heerenveen
44:08
35
Deden Lida
Heerenveen
44:22
36
Evert Jorritsma
Hardegarijp
44:33
37
Graafsma
Sneek
45:01
38
Rudie Miedema
Heerenveen
45:31
39
Robert Hettinga
Heerenveen
45:42
40
Hans Janssen
AV Heerenveen
46:14
41
Aise Bouma
Friesland
46:27
42
Andries Oenema
AV Heerenveen
46:42
43
Fedde Beijert
Ureterp
46:49
44
Floor Offinga
Goutum
46:55
45
Arnold Zwaagstra
Impala
46:57
46
Dustin Dijkstra
Hunzerunners Loopgro
47:01
47
J. Graafsma
Sneek
47:59
48
Robin Rispens
AV Heerenveen
48:00
49
Ronald Koopman
Oldeberkoop
48:11
50
Wieger van Keulen
Friesland
48:31
51
J. Beinteman
Friesland
49:20
52
Marco Mooij
AV Heerenveen
49:24
53
Hendrik Oosterhoff
Heerenveen
49:26
54
Bert Mast
Lippenhuizen
49:32
55
Marc Wijkstra
Terband
49:39
56
Janke Dijkstra-Jongedi
Oosterwolde
49:50
57
Gerard Zandkuil
Heerenveen
50:16
58
Ellen Bakker
Hardegarijp
50:50
59
Bob van der Weg
Ousterhaule
51:16
60
M. Vrolijk
Heerenveen
52:26
61
Douwe Dijkstra
LSV Invictus
52:46
62
Jolle Sietsma
Heerenveen
53:13
63
Gerald Donker
Tjalleberd
53:15
64
Alie Kuipers
Gorredijk
53:47
65
Pietr de Jong
Jubbega
54:05
66
Riekend Koopman
Bontebok
55:10
67
Richard de Graaf
Mantgum
56:00
68
Hotze Offinga
Goutum
56:43
69
Inge Helder
De Knipe
57:07
70
Ienskje van der Weg
Ousterhaule
57:20
JJD, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
7:09
2
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
7:15
3
Niels Visser
Jahn II
7:18
4
Roman de Boer
Horror
7:27
5
Jarno Honebecke
ATC '75
7:30
6
Luc Beuckens
NOP
7:32
7
Lammert Ekkens
AV Heerenveen
7:40
8
Ingmar Hoekstra
Jupiter
7:45
9
Welmer de Boer
Nijland
7:52
10
Chris Wever
AV Heerenveen
8:03
11
Wouter Baljet
Horror
8:04
12
Jan Bouwknegt
HAC '63
8:12
MJD, JUNIOREN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou de Vries
ATC '75
7:54
2
Paola Bakker
Lionitas
8:01
3
Laila vd Meer
AV Heerenveen
8:10
SPM, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
2:51
2
Kevin Damstra
AV Heerenveen
2:56
3
S.M. Postma
AV Heerenveen
2:57
4
Koen Huits
Vitalis
2:57
5
Gerko Floor
LSV Invictus
3:03
6
Rinke Hiemstra
Groningen
3:05
7
Elmar de Jong
Start '78
3:05
8
Douwe Jan Krol
Lionitas
3:05
9
Jeen Nauta
Start '78
3:07
10
Bas Kluitenberg
Vitalis
3:11
11
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
3:13
12
Thom van Lingen
Sint Nicolaasga
5:32
SPV, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Jansen
Start '78
3:22
2
Claudia Oosterkamp
Start '78
3:28
3
Danaid
Aquilo
3:41
4
Floor Buigel
Groningen Atletiek
3:50
5
Kirsten Jansen
Vitalis
4:08
6
Eva Brandsma
Heerenveen
5:35
JKR, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julian Jansen
NOP
3:40
2
Leon
Leeuwarden
3:46
3
Owen Beuckens
NOP
3:51
4
Jasper de Jong
NOP
3:54
5
Jasper Rispens
Gorredijk
3:58
6
Rein Kramer
Horror
4:05
7
Finn van Pijkeren
Fivelstreek
4:13
8
Wianne Schipper
Start '78
4:17
9
Allard Voorwinde
Athleta
4:20
10
Harm Jan kootstra
Impala
4:23
11
Dione Schipper
Start '78
4:47
12
Senna Beuckens
NOP
4:52
13
Jens Postma
Oudehaske
4:55
14
Barth Wijkstra
AV Heerenveen
4:58
15
Yoniene Hofstra
Appelscha
5:00
16
Margo Rispens
Gorredijk
5:29
17
Rikst Slot
AV Heerenveen
5:36
18
Nora de Jong
AV Heerenveen
5:55
19
Frank Wijkstra
AV Heerenveen
5:58
20
Marijn Wijkstra
Terband
6:32
MKR, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie van den Berg
NOP
3:59
2
Marene Scholtens
Lionitas
4:00
3
Jessica van Werperen
LSV Invictus
4:07
4
Jenola de Boer
Horror
4:14
5
Evelien Honebecke
ATC '75
4:15
6
Julie Hoekstra
Jupiter
4:22
7
Anke Binnema
AV Heerenveen
4:31
8
Gytte van Hoeven
AV Heerenveen
4:34
9
Nynke van Boekhoven
AV Heerenveen
5:05
10
Marije de Weerd
DOS
5:07
11
Emma van den Berg
NOP
5:10
12
Amarins de Jong
Heerenveen
6:03
13
Jildou Binnema
AV Heerenveen
6:14
SEN, LADYLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
23:35
2
Vera Keidel
Lionitas
26:33
3
Regine Postma
Horror
27:40
4
Jorijn Hornman
Vitalis
28:21
5
Jannie de Jong
DOS
29:46
6
Geartsje van Lingen
Sint Nicolaasga
30:00
M35, LADYLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke de Boer
Horror
27:08
2
Jeltje Dijkstra
AV Heerenveen
29:35
3
Jikke v d Berg
AV Heerenveen
29:55
4
Tineke van Berkum
AV Heerenveen
30:32
5
Yolanda Brouwer
AV Heerenveen
31:47
M45, LADYLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
24:33
2
Tineke van de Vliert
Horror
24:46
3
Elise Roffel
Bontebok
38:39
4
Grietje Boxum-Bijl
Start '78
43:01
JJC, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre Hoeksema
AAC '61
6:56
2
Tom Hendrikse
Assen
7:00
3
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
7:05
4
Jasper Lubbers
HAC '63
7:21
5
Mike Meijer
AAC '61
7:26
6
Jelmer van der Veen
Lionitas
7:27
7
Wouter v d Spek
Impala
7:44
8
Peter-Jan de Jong
AV Heerenveen
7:45
9
Robin Honebecke
ATC '75
7:49
10
Jan-Douwe Mooij
Aquilo
8:10
11
Jelmer Kootstra
Impala
8:41
12
Lois Oldhoff
Lionitas
8:50
13
Anneke Kootstra
Impala
9:16
MJC, JUNIOREN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Glazenborg
Aquilo
7:48
2
Susan van Weperen
LSV Invictus
7:54
3
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
7:57
4
Iris van Driest
Flevo Delta
7:57
5
Femke van Roeden
AV Heerenveen
10:36
JJB, JUNIOREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Boer
Start '78
14:35
2
Bram Buigel
Groningen Atletiek
14:45
3
Bram Kielman
AV Heerenveen
14:50
4
Wessel van Veenen
AAC '61
14:54
5
Geart Jorritsma
AV Heerenveen
15:04
6
Robin Wassens
Groningen Atletiek
15:25
7
Rembert Kortenhorst
AV Heerenveen
15:35
8
Jari van Ravenstein
AV Heerenveen
15:48
MJB, JUNIOREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Baljet
Horror
16:18
2
Tessa de Boer
AV Heerenveen
16:46
3
Sandra Boxum
De Sprinter
21:04
JJA, JUNIOREN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Hofstee
Impala
13:44
2
Alwin Hoorn
HAC '63
14:05
3
Gerrit Wolbers
Lionitas
14:17
MJA, JUNIOREN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ydwine van der Veen
Lionitas
18:44
SEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Fransen
AAC '61
33:54
2
Jan Stuursma
SV Veendam
34:52
3
Jan-Jouke Vos
AV Heerenveen
35:02
4
Riekele Kobes
AV Heerenveen
36:59
5
Jan Sytze Jonker
AV Heerenveen
38:01
6
Kor Broers
Friesland
39:11
7
Joost Jansen
NOP
39:54
8
Teade Rispens
AV Heerenveen
40:43
9
Roelof Oostra
Mantgum
41:10
10
Harm-Jan Stuut
Groningen
42:58
11
Huub Kappert
Groningen
45:53
12
Thijs Eiling
Wier
48:23
13
Kor Zwart
Groningen
48:24
14
Sijtse Jansma
Friesland
50:47
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J. Nagelhout
AV Heerenveen
35:30
2
Henri Veldman
AV Heerenveen
38:02
3
Jappie Doller
Friesland
38:48
4
Jacob van der Meulen
Groningen Atletiek
39:17
5
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
40:01
6
Jos van Barneveld
AV Heerenveen
42:17
7
Willem Koet
AV Heerenveen
42:33
8
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
42:58
9
Sijbrand Dijkstra
AV Heerenveen
44:38
10
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
45:46
11
Willem van Roeden
AV Heerenveen
48:22
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Stienstra
LAAC Twente
35:22
2
Peter van Ravenswaaij
avVN
39:10
3
Jaap Vlaming
NOP
40:18
4
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
40:33
5
Erik Bakker
Friesland
40:39
6
Rink Post
LSV Invictus
40:49
7
Pieter-Jan Vlaming
NOP
41:30
8
Dirk Bouma
Friesland
41:55
9
Jacob Oden
Horror
41:57
10
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
42:47
11
Eeuwe Schot
Groningen Atletiek
44:15
12
Harm Zijlstra
AV Heerenveen
44:24
13
Sietse van der Mei
AV Heerenveen
45:31
14
Jack van Rozen
LSV Invictus
48:52
Opmerkingen over de uitslag kun je mailen
naar info@start-point.nl
www.uitslagen.nl
19-12-2011 21:07