Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon
Spijkenisse - Zondag 18 december 2011
MSR, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Rijswijk
Eindhoven Atletiek
2:41:17
2
Wouter Decock
Molenlopers Bekegem
2:58:57
3
Vincent Langendam
Hendrik-Ido-Ambacht
3:12:17
5
Matthew Arensman
Middelharnis
3:20:38
7
Erik Vermeulen
Spijkenisse
3:22:57
8
Filip Dierickx
Opwijk (BEL)
3:24:06
9
Rasmus Valanko
's-Gravenhage
3:32:40
11
Eric-Jan van Elzakker
Olympia Halsteren
3:43:09
12
Tony Van den Neucker
Sint-Laureins (BEL)
3:43:25
13
Roland Frerichs
Amersfoort
3:46:23
14
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
3:51:40
16
Michiel Bergwerf
Geervliet
3:57:53
18
Athanasios Kyriakopoul
Rotterdam
4:12:55
M35, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart De Grove
Wetteren (BEL)
2:48:03
3
Gustav Swagemakers
Steenbergen Nb
3:02:13
5
Edwin van Straten
Loopgroep PK
3:12:27
6
Max D Gray
Hafrsfjord (NOR)
3:13:10
7
Eric van den Berg
Hollandia
3:15:38
8
Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigt
3:23:58
10
Vincent Meers
Ledeberg (Gent) (BEL
3:26:54
11
Erik van der Sluis
Rotterdam
3:28:23
12
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
3:42:38
M40, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
2:33:43
2
Simon Brownlee
Loopgroep Aart Stigt
2:41:52
3
Ralf Preibisch
Olympia Halsteren
2:42:12
7
Frank Heijmink
Alphen aan den Rijn
3:05:40
8
Geert Heylen
Herselt (BEL)
3:08:23
15
Rico Slot
Krimpen aan den IJss
3:17:51
16
Duncan Sankey
London (GBR)
3:17:52
18
Remco Schellingerhout
MarathonPlus
3:20:58
20
Bouke Doornbosch
Hellevoetsluis
3:26:22
22
Xavier Verbruggen
Zulte (BEL)
3:27:42
23
Leonard van den Houten
IJsselstein Ut
3:28:08
27
Endymion Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigt
3:30:23
28
Declan Walsh
's-Gravenhage
3:34:54
30
Leendert van de Ven
Zoutelande
3:39:12
33
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:42:58
34
Richard van der Klis
Ilion
3:43:06
35
Raf Jansen
Wezembeek-Oppem (BEL
3:43:08
37
Gerard Bartelsman
MarathonPlus
3:43:20
40
Rudi Van den Berghe
Schoten (BEL)
3:44:04
41
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
3:44:51
42
Ray Cornips
Waterlandkerkje
3:44:57
45
Jan van de Erve
De Kieviten
3:45:25
47
Richard Leeuwis
Dutch Runners Gold
3:46:19
48
Harm Kuipers
Dutch Runners Basic
3:46:37
49
Jeffrey Laterveer
Zoeterwoude
3:48:22
50
Michael Scott
Borgerhout (BEL)
3:51:26
66
Marcel Moret
Hoogvliet Rotterdam
4:19:55
71
Marcel Lagendijk
Oud-Beijerland
4:52:13
72
Pim Paparazzi
Hoogvliet Rotterdam
4:52:49
M50, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Guido Weuts
Tessenderlo (BEL)
3:10:08
5
Lucien Taelman
Waregem (BEL)
3:12:58
16
Michael Brehe
Osnabrück (GER)
3:29:47
17
David M Torres
Londen (GBR)
3:31:05
19
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:34:07
20
Marti Schoenmakers
Dutch Runners Gold
3:36:10
21
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
3:36:37
24
Luc De Jaeger-Braet
Watervliet
3:39:09
25
Martin Gerritsen
Dutch Runners Basic
3:41:54
26
Gust Lathouwers
Zutendaal (BEL)
3:42:31
27
Richard Maquelin
Capelle aan den IJss
3:42:42
32
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:46:28
36
Jo Rombaut
Beveren-Waas (BEL)
3:58:44
39
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
4:02:13
41
Marc Blyaert
Merchtem (BEL)
4:08:42
46
Bas Cordewener
De Sprinter
4:14:13
48
Chris de Vor
Haag Atletiek
4:14:53
56
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:31:13
M60, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigt
3:35:17
3
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
3:44:55
5
Fernand Nelsen
AC Bonheide
3:52:29
6
Toon van Vlimmeren
LVA Plantaris
3:52:45
7
Dirk Kwak
Rotterdam Atletiek
4:07:02
13
Arnold Fortuin
Hoogvliet Rotterdam
4:48:49
VSR, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Molly Casey
Albany Running Excha
3:51:20
4
Loes van der Zanden
Schijndel
4:07:15
5
Annemiek de Kraauw
Stellendam
4:07:36
V35, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Janssens
Molenlopers Bekegem
3:38:41
2
Mélanie David
Wezembeek-Oppem (BEL
3:44:50
3
Matty Geurink
Leiden Road Runners
3:45:07
5
Lennie Groenewegen
Rotterdam
4:28:56
V40, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marian van Hilst
Friesland
3:24:08
5
Claudia Wesselman
Nieuw-Vennep
3:43:36
6
Helena Rodriguez
Ekeren (Antwerpen) (
3:44:00
8
Silvia van Schaick
Rozenburg Zh
4:14:01
9
Katie Unoki
Dutch Runners Gold
4:14:54
10
Anita Kreukniet
De Kieviten
4:45:40
V50, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jolanda de Vries
Papendrecht
4:50:20
MAN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
1:20:14
3
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
1:21:25
9
Richard Groenendijk
Loopgroep Aart Stigt
1:25:58
10
Chris van der Neut
Startbaan
1:26:23
11
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners
1:27:23
15
Lex Reuvers
Hellevoetsluis
1:30:16
17
Victor Bogers
Marathon club Cittá
1:30:34
22
René van den Berg
Spijkenisse
1:32:37
24
Chiel Sponselee
Hellevoetsluis
1:33:04
25
Matei Guttenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:33:11
33
Frank Roozendaal
Rotterdam
1:35:40
34
Eric van der Kruit
Barendrecht
1:35:44
39
Bas Stange
Dutch Runners Gold
1:36:12
41
Peter Versluis
Spijkenisse
1:36:20
42
Marcel van Deursen
Loopgroep PK
1:36:25
43
Jacek Bedkowski
Belchow (POL)
1:36:44
50
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:38:38
55
Leon du Pree
Hellevoetsluis
1:39:15
56
Rob Faasen
Voorne Atletiek
1:39:22
57
Jeroen Struijk
Spijkenisse
1:39:26
58
Ivo Terpstra
Hoogvliet Rotterdam
1:39:32
60
Nicolas A. Pastén
Spijkenisse
1:39:42
61
John Moody
Rose Bay, Tasmania (
1:39:54
62
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
1:40:14
64
Christiaan Wilson
Amsterdam
1:40:56
65
Wouter Drinkwaard
's-Gravenhage
1:41:10
66
Bas Berveling
Hoogvliet Rotterdam
1:41:12
67
Patrick Mertens
Hellevoetsluis
1:41:26
69
Chris Zuiderwijk
Pallas '93
1:41:50
72
Bjorn De Smet
Waregem (BEL)
1:42:04
76
Leendert van den Berg
Spark
1:43:37
78
Gerard Janssen
Capelle aan den IJss
1:43:52
79
Ruud Kaptein
Hoogvliet Rotterdam
1:44:02
81
Ronald Nuijten
Dutch Runners Gold
1:44:28
82
Izaak Verhoeven
Zwijndrecht
1:44:30
83
Marco de Keizer
Spijkenisse
1:44:31
85
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:44:38
86
Stefan Voogt
Hoogvliet Rotterdam
1:45:23
88
Alex van Amersfoort
Rotterdam
1:45:46
93
Peter van Dartelen
Energie
1:46:47
99
Stefan Stolze
Bergschenhoek
1:47:57
100
Richard Westerbeek
Parthenon
1:48:05
101
Cok van Bodegom
Pallas '93
1:48:16
102
Martijn van Maaren
Spijkenisse
1:48:22
106
Roberto Jimenez
's-Gravenhage
1:48:39
107
Rob Barendrecht
Voorne Atletiek
1:48:46
109
Ger van de Werken
Oud-Beijerland
1:49:05
110
Jan Raaijmakers
Oud-Beijerland
1:49:09
114
Irvin van der Waal
Papendrecht
1:49:36
115
Martijn Vroom
's-Gravenhage
1:49:49
116
Raymond Wissink
Pallas '93
1:49:57
117
Hans Fraeyman
Affligem (BEL)
1:50:22
118
Antoon van Elzakker
Olympia Halsteren
1:50:28
121
Narc van Steen
Vilvoorde (BEL)
1:50:46
122
Maarten van den Berg
De Kieviten
1:50:50
124
Eelco Dijkstra
Spijkenisse
1:51:02
125
Richard Granneman
Hellevoetsluis
1:51:11
128
Marco Benschop
Spijkenisse
1:51:50
131
Vincent Dirven
Spijkenisse
1:52:07
132
Deddie Lutam
Hellevoetsluis
1:52:08
133
Rolf Spijkerman
Dutch Runners Gold
1:52:31
137
Glenn Felixdaal
Spijkenisse
1:53:10
141
Arno Brouwer
Hoogvliet Rotterdam
1:53:49
144
Edward van Noordenne
Pallas '93
1:54:17
149
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:54:50
151
Rob van der Gaag
Hellevoetsluis
1:55:00
152
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
1:55:03
153
Michiel Plaisier
Nieuw-Beijerland
1:55:09
154
Willem van der Vaart
Fortuna
1:55:16
158
Ebert Doolaard
Spijkenisse
1:55:40
159
Frank Fokke
Oud-Beijerland
1:55:47
160
Hans van Wurmond
Bergambacht
1:55:53
161
Wim Jongenburger
Spijkenisse
1:55:56
162
Nico Zoomermeijer
Bergschenhoek
1:55:59
163
David Bindervoet
Hoogvliet Rotterdam
1:56:00
168
Arjun van der Dussen
Hekelingen
1:56:45
174
Tjerk Hazeveld
Hellevoetsluis
1:57:34
175
Jacques Slingerland
Pallas '93
1:57:35
176
Frank Vermetten
Spijkenisse
1:57:39
177
Johan den Ouden
Spijkenisse
1:57:49
179
MJ van den Akker
Spijkenisse
1:58:18
181
Richard van Vliet
Spijkenisse
1:58:45
183
Adri van der Pol
Haaksbergen
1:58:48
187
Arie van der Kuil
Rotterdam
1:58:59
190
Gerard Kuppers
Loopgroep Rosmalen
1:59:36
191
Peter van Buijtenen
Vlaardingen
1:59:41
192
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
2:00:02
193
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
2:00:27
195
Martin Langendoen
Capelle aan den IJss
2:00:58
196
Michael Cohen
Clinton (USA)
2:01:08
197
Peter Makop
Hellevoetsluis
2:01:47
198
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerlan
2:02:28
199
Eric Timmerman
Hoogvliet Rotterdam
2:03:29
201
Martin Siemons
Hoogvliet Rotterdam
2:04:51
202
Matthijs de Vink
Rotterdam
2:04:55
204
Ronald van Pelt
Hoogvliet Rotterdam
2:06:07
209
Frank van der Bolt
Wageningen
2:08:29
211
Richard van der Jagt
Spijkenisse
2:11:11
212
Wim Goudswaard
Puttershoek
2:11:30
215
Edwin van Gameren
Klaaswaal
2:16:36
216
Arjan de Leeuw van Wee
Flakkee
2:22:57
VROUW, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robi van Leersum
Rotterdam Atletiek
1:30:42
4
Wilmi van Harten
Poortugaal
1:41:37
5
Edith van Bommel
Rotterdam
1:42:41
6
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
1:45:25
7
Marinda Lub-Kievit
Pallas '93
1:49:57
9
Cora van der Hoeven
Abbenbroek
1:50:35
10
Angélique Vrijmoet
Brielle
1:50:37
11
Paula Groot
Hellevoetsluis
1:51:11
12
Betty van Zoelen
Parthenon
1:51:55
14
Diana Willemsen
Pallas '93
1:54:09
15
Isabelle Dierckx
Zoersel (BEL)
1:54:25
18
Marijke van Andel
Parthenon
1:56:38
24
Jannie Haddeman-Walgaa
Spark
1:58:47
25
Dorine Versluis
Loopgroep Athletic P
1:58:58
26
Cindy Velgersdijk
Zuidland
1:59:35
28
Jacqueline van Bemmele
Spijkenisse
2:00:01
31
Yvette de Grood
Spijkenisse
2:03:15
32
Dian Ligtendag
AV Standdaarbuiten
2:04:29
34
Annemarie Malschaert
Parthenon
2:05:00
35
Rita De Clercq
JT De Olifant
2:05:47
36
Claudia de Regt
Hellevoetsluis
2:06:41
38
Petra Klop
Hardinxveld-Giessend
2:09:58
39
Karin Verhoef
Bosschenhoofd
2:10:05
40
Laura van der Waal
Papendrecht
2:10:46
41
Inge Roothooft
Schotem (BEL)
2:10:50
42
Vera Mannaerts
Schotem (BEL)
2:10:50
43
Marjan Goudswaard
Puttershoek
2:11:31
47
Suus Ruigendijk-Arnold
Zuid-Beijerland
2:29:02
48
Jennifer Bonten
Hoogvliet Rotterdam
2:32:41
MAN, 11,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Richard de Groot
Pallas '93
39:37
3
David Buglass
Leiden Atletiek
40:38
9
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
43:57
10
Jeroen van 't Verlaat
Loopgroep Aart Stigt
44:01
12
Harold de Keizer
Poortugaal
44:20
13
Cornelis Chatziioannou
Spijkenisse
44:44
21
Vishal Ramkhelawan
Spijkenisse
48:12
22
Jaap Zeeuw van der Laa
Rotterdam
48:18
24
Juriaan Leissner
Spijkenisse
49:01
25
Arnold Bakelaar
Spijkenisse
49:03
27
Jasper van Hekken
's-Gravenhage
49:31
29
Chewbacca vandenBussch
Gent (BEL)
49:52
31
Remco van der Roest
Pallas '93
50:20
32
Ron de Jong
Hoogvliet Rotterdam
50:41
35
Bart Mieras
Steenbergen Nb
51:35
36
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
51:44
38
Remko Dalkmann
Spijkenisse
52:53
39
Edwin Berkemeijer
Hoogvliet Rotterdam
53:09
40
John van Deursen
Spijkenisse
53:12
41
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
53:28
42
Ron van der Graaf
Capelle aan den IJss
53:34
47
Michiel van der Wal
Berkel en Rodenrijs
54:23
48
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
54:42
51
Peter Borgdorff
Spijkenisse
55:34
52
Teus Ottevanger
Spijkenisse
55:58
53
Martin van Opstal
Spijkenisse
56:12
54
Sjoerd Bootsma
Spijkenisse
56:20
56
Roy Pot
Hoogvliet Rotterdam
57:28
57
Cees van Tienhoven
Spijkenisse
57:33
58
Stephan Wesdijk
Sommelsdijk
57:34
59
Richard Koudenijs
Hoogvliet Rotterdam
57:35
61
Danny van der Ven
Spijkenisse
58:29
62
Leen-peter Kraak
Spijkenisse
58:30
64
Niels Bruidegom
Badhoevedorp
58:43
65
Tallis van der Valk
Spijkenisse
58:58
68
Mervyn Verploegen
Heerhugowaard
59:28
70
Jim van der Waal
Spijkenisse
1:00:44
71
James Scharink
Hoogvliet Rotterdam
1:00:50
72
Martijn van Kasteren
's-Gravenhage
1:00:53
73
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
1:00:57
77
Hans van Meggelen
Spijkenisse
1:01:50
78
Obi-wan de Belder
Gent (BEL)
1:02:25
83
Karel Timmermans
Spijkenisse
1:03:58
84
Wouter Struijk
Spijkenisse
1:04:11
85
Peter Paul de Jong
Oud-Beijerland
1:04:26
87
Vincent Nicolaas
Spijkenisse
1:04:41
88
Gerrit Lengkeek
Spijkenisse
1:04:46
90
Hans Sander
Hoogvliet Rotterdam
1:05:06
91
Dick van der Wal
Spijkenisse
1:05:28
92
Wilbert Lassooij
Vlaardingen
1:05:44
96
Wouter van Sligtenhors
Vlaardingen
1:06:22
98
Wouter Meijndert
Pernis Rotterdam
1:06:59
102
Youri Boone
Hoogvliet Rotterdam
1:09:02
103
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:09:18
105
Merlin Dwarkasing
Hoogvliet Rotterdam
1:11:14
107
Keith Jackson
Lissabon (POR)
1:13:19
108
Sebastiaan van Hofwege
Spijkenisse
1:14:08
109
Hedda van den Beemt
Hoogvliet Rotterdam
1:15:43
111
Gerard Woerdeman
Spijkenisse
1:24:10
VROUW, 11,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Timmermans
Zuidland
49:54
5
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
56:08
6
Danielle van Mil
Hekelingen
56:37
7
Nicoline Krijnen
Vlaardingen
57:33
8
Mireille van Twuijver
Schiedam
57:57
9
Nicole van Bergeijk
Hoogvliet Rotterdam
58:11
12
Debby van der Kraan
Spijkenisse
1:00:50
13
Mary-Beth van Zutphen
Beverwijk
1:01:26
15
Carla van der Pol
AV Haaksbergen
1:02:59
16
Laura van der Water
Rotterdam
1:03:00
17
Morraja Littel
Hoogvliet Rotterdam
1:03:02
18
Yolande van Wijngaarde
Spijkenisse
1:03:32
21
Linda Nieuwenhuis
Hellevoetsluis
1:03:42
22
Agnes Geurts-Broekhuis
Spijkenisse
1:04:20
23
Mirjam van Winckelmann
Spijkenisse
1:04:30
25
Willeke Witkam
's-Gravenhage
1:04:38
28
Monique Sander
Hoogvliet Rotterdam
1:05:06
29
Amanda Ferdinandus-Kol
Spijkenisse
1:05:21
30
Judith van der Ven-Egg
Spijkenisse
1:05:22
33
Jorine van Sligtenhors
Vlaardingen
1:06:22
34
Linda Commandeur
Capelle aan den IJss
1:06:24
35
Carola van Veen
Spijkenisse
1:07:11
36
Tutta Aarre
Hellevoetsluis
1:07:22
37
Elise van der Linden
Spijkenisse
1:07:28
38
Lisette Heijdra
Spijkenisse
1:07:35
39
Annemarie Lorsheijd
Spijkenisse
1:07:45
42
Gemma Versluis
Zwijndrecht
1:08:35
43
Kirsa Hokkanen
Leiden (NOR)
1:08:37
44
Olga Bataglia
Spirit Oud Beijerlan
1:08:37
49
Nicolette van der Palm
Nieuwerkerk ad IJsse
1:09:18
50
Eveline Hammer
Hoogvliet Rotterdam
1:11:14
51
Petra Meijndert
Pernis Rotterdam
1:12:24
52
Monica van der Stelt
Spijkenisse
1:12:24
53
Wendy Laurentius
Spijkenisse
1:12:24
55
Henriëtte Hoogerwerf
Spijkenisse
1:14:15
56
Els van den Beemt
Hoogvliet Rotterdam
1:15:43
57
Esther van de Glind
Spijkenisse
1:17:30
60
Gisele dos Santos Soar
Delft
1:18:38
61
Anneke van der Wal
Zuidland
1:19:17
62
Barbara Bouman
Spijkenisse
1:19:36
64
Ingrid Zuidmeer
Spijkenisse
1:23:17
65
Monique Kriesch
Spijkenisse
1:24:10
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Pallas '93
16:19
3
Iskander vander Wijnga
Pallas '93
17:03
5
Ruben van Kesteren
Rotterdam Atletiek
17:19
6
Michael Kerkhof
Rotterdam Atletiek
17:24
9
Charles Timmermans
Pallas '93
17:57
10
Henk Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
17:59
15
Patrick Zoutendijk
Spijkenisse
19:27
18
Koen van den Meiracker
Spark
19:55
19
Jaap Westerbeek
Papendrecht
20:06
22
Wim van Schie
Hellevoetsluis
21:35
23
Danny van den Heuvel
Hoogvliet Rotterdam
21:52
25
Andrew Buglass
Leidschendam
22:51
29
Ronald van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
23:53
30
Leo van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
24:03
32
Ernst Schippers
Hellevoetsluis
24:25
33
Erik Schippers
Hellevoetsluis
24:25
35
Antoon Kloonen
Zevenbergen
24:40
36
Richard Neimeyer
Rotterdam
24:55
37
Raimon Leeuwenberg
Rotterdam
25:16
40
Jan Kees Tettelaar
Rotterdam
26:25
45
Dennis vd Waal
Spijkenisse
29:03
46
Onno Teders
Hellevoetsluis
29:32
48
Evan Marmarinus
Spijkenisse
30:01
51
Peter Herrewijnen
Abbenbroek
32:40
52
John van de Broek
Hoogvliet Rotterdam
33:07
53
Jan du Mortier
Spijkenisse
35:32
55
Jan Hoek
Hoogvliet Rotterdam
36:09
59
Joey van Warmond
Bergambacht
44:15
60
Wout van Wieringen
Spijkenisse
44:15
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan de Waaij
Pallas '93
20:46
2
Annemieke Roeland
Rotterdam
20:57
3
Sandra Helbers-v. Orse
Pallas '93
22:04
7
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
25:37
8
Elma Borgdorff
Spijkenisse
26:00
16
Anja van Delft
Spijkenisse
28:45
18
Nel van der Knaap
Pallas '93
29:28
19
Simone van der Made
Spijkenisse
29:43
22
Ilse de Visser
Rozenburg Zh
30:09
23
Hilde de Visser
Rozenburg Zh
30:09
24
Ilona Gebhardt
Rozenburg Zh
30:09
25
Liedie van Waardenburg
Pallas '93
30:14
30
Monica van den Heuvel
Hoogvliet Rotterdam
31:04
31
Miranda de Groot
Spijkenisse
31:08
32
Suzanne Roosenburg
Spijkenisse
31:08
33
Chantal Hartensveld
Zuidland
31:16
35
Margreeth Hissink
Spijkenisse
31:41
36
Monique van Keulen
Rotterdam
32:07
38
Sandra Preesman
Spijkenisse
32:46
39
Susanne Preesman
Harderwijk
32:49
40
Ramona vd Waal
Spijkenisse
32:50
41
Riet Hagens
Hoogvliet Rotterdam
33:07
42
Saskia Klaassens
Pallas '93
33:21
47
Ageeth van Overeem
Pallas '93
34:45
48
Jolanda Vermeer
Spijkenisse
35:08
49
Marina du Mortier
Spijkenisse
35:32
50
Ineke van der Vaart
Fortuna
35:48
51
Marit de Vette
Spijkenisse
35:59
52
Monique van Ham
Raamsdonksveer
36:05
53
Sabine Tomasila-Scholt
Spijkenisse
36:07
55
Carmelita Metzemaekers
Spark
36:48
56
Marga van Gulik
Pallas '93
37:27
58
Judith de Jongh
Spijkenisse
37:38
Tot ziens op zondag 16 december 2012
Uitslagen.nl
25-02-2012 13:24