Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit

Steenwijk - Zondag 11 december 2011

MAN, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas de Vroedt
Haren Gn
12:38
2
Ben Kok
Kampen
14:17
3
Gerrit Wonder
Beilen
17:48
4
Taco Wander
Beilen
24:55
5
Michiel Schrauwen
Meppel
27:55
6
Anne Cuperus
Hurdegaryp
35:18
7
Edwin Rinsma
Drachten
37:25
8
Franke Smidstra
Leeuwarden
38:02
9
Alfred Kuiper
Leek
38:26
10
Jaco Schrauwen
Meppel
38:38
11
Sije Boskma
Hurdegaryp
38:46
12
Menno Mud
Tytsjerk
40:48
13
Dennis van der Woude
Munnekeburen
41:17
14
Freddie Bouma
Steenwijk
42:38
15
Wouter Papenhove
Leeuwarden
42:39
16
Mark Zondervan
Leeuwarden
42:44
17
Klaas de Haan
Steenwijk
42:49
18
Bart Boogaard
Franeker
43:45
19
Henk Hoekman
Leeuwarden
43:52
20
Marc Kitslaar
Leeuwarden
44:08
21
Arjan de Geus
Steenwijk
44:19
22
Dirk Muizer
Leeuwarden
44:50
23
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
45:44
24
Arjo van Lier
Hilaard
46:10
25
Jelte Nijhoft
Oosterwolde
46:10
26
Robert Oybiagbonhia
Drachen
46:36
27
Jan de Groot
Steenwijk
46:56
28
Alco de Jong
St.-Annaparochie
47:41
29
Hugo de Jong
Franeker
47:43
30
Patrick Derks
Drachten
47:54
31
Pascal Wolf
Tuk
47:54
32
Roelof Sondaar
Wanneperveen
47:58
33
Egbert Allema
Leeuwarden
47:58
34
Jacco Joustra
Oosterwolde
48:04
35
Lambert Sijbring
Oosterwolde
48:11
36
Willem de Vries
Heerenveen
48:12
37
Menno Bonnenma
Franeker
48:16
38
Ed Velderman
Gytsjerk
48:59
39
Aise Bouma
Kimswerd
49:22
40
Heije Schaper
Oude Bildtzijl
49:24
41
Klaas Beute
Steenwijk
49:36
42
Gjalt Weistra
Drachten
49:39
43
Gerard Jansma
Goutum
50:13
44
Oebele Boomsma
Britsum
50:53
45
John Diepenmaat
Leeuwarden
51:27
46
Wiep van der Heide
Drachten
51:29
47
Andre v.d. Zee
Leeuwarden
51:32
48
Arjen Reijniers
Tuk
52:22
49
Hans Kerkhoven
Leeuwarden
52:24
50
William Bos
Steenwijk
53:05
51
Meinte Jelsma
Leeuwarden
54:06
52
Herman v.d. Geest
Oude Bildtzijl
55:32
VROUW, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Feija Boomsma
Britsum
14:06
2
Maren Bulthuis
Ylst
21:30
3
Judith Michielsen
IJlst
21:30
4
Merel Nienhuis
Groningen
25:08
5
Hennie van Beek
Haren Gn
25:08
6
Andrea Michielsen
Ylst
26:33
7
Leona Boomsma
Britsum
27:51
8
Hester Groenveld
Bolsward
31:18
9
Willie Muizer
Leeuwarden
31:36
10
Wybertha Brouwer
Bolsward
33:59
11
Linda Peereboom
Heerenveen
35:35
12
Doutzen Tilstra
Tietjerk
35:52
13
Lisa Keuken
Sneek
37:19
14
Regina Liekelema
Drachten
38:57
15
Wilma Bijl
Hoorn
39:47
16
Ageeth Boomsma
Britsum
42:30
17
Marida Prins
Oosterwolde
44:45
18
Jolanda Muizer
Leeuwarden
45:07
19
Inge van Schaick
Leeuwarden
45:14
20
Moniek Boskma
Hurdegaryp
46:29
21
Hilda Knol
Steenwijk
46:30
22
Geke Brader
Heerenveen
47:00
23
Wendelien Schalij
Leeuwarden
47:54
24
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
48:57
25
Petra Joustra
Oosterwolde Fr
50:42
26
Janneke Nienhuis
Oosterwolde Fr
53:38
27
Trees van Veen
Wolvega
55:26
28
Joke Nicolai
Oosterwolde
55:32
29
Aly Prins Olijve
Oosterwolde
56:54
MPC, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Start '78
3:34
2
Nynke Geerders
Start '78
3:41
3
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
3:49
4
Joukje Kramer
Horror
3:59
5
Carian Buisman
Groningen Atletiek
4:01
6
Julia Rinsma
Impala
4:15
7
Jildou Binnema
AV Heerenveen
4:45
JPC, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Mulder
Start '78
3:12
2
Pjotr ter Doest
Impala
3:15
MPB, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Meerding
Horror
3:10
2
Anke Binnema
AV Heerenveen
3:15
3
Selma Spikman
Groningen Atletiek
3:17
4
Quinty Martena
SV Veendam
3:29
5
Anneke Grondsma
Spartacus
3:29
6
Agnes Martens
Spartacus
3:30
7
Eke Tibben
Start '78
3:31
JPB, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Spijker
Groningen Atletiek
2:55
2
Sietse Drost
Groningen Atletiek
3:17
3
Robin Zwager
Spartacus
3:34
4
Jort Dijkstra
Horror
3:36
5
Bjorn Rinsma
Impala
3:37
6
Jelle Otter
Impala
3:39
7
Jelte Bouma
Spartacus
4:08
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Bakker
Groningen Atletiek
2:59
2
Marene Scholtens
Lionitas
3:00
3
Evelien Honebecke
ATC '75
3:03
4
Jessica van Weperen
LSV Invictus
3:07
5
Elle Biemans
Groningen Atletiek
3:18
6
Charlotte Schuurman
Impala
3:18
7
Sanne Bijlsma
Impala
3:23
8
Meike Guikema
Jupiter
3:25
9
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
3:27
10
Silke Beetsma
Athleta
3:28
11
Marieke Brondijk
Spartacus
3:30
12
Yasmin Nauta
Groningen Atletiek
3:41
13
Emma van Wieren
Impala
3:53
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Brandsma
Start '78
2:50
2
Aukje Vellinga
Groningen Atletiek
2:52
3
Emy Guikema
Jupiter
2:55
4
Terri Talan
AV Heerenveen
3:13
5
Vera Derksema
Groningen Atletiek
3:19
6
Gytte van Hoeven
AV Heerenveen
3:22
7
Wianne Schipper
Start '78
3:27
8
Elina Ettes
Groningen Atletiek
3:29
9
Femke van der Galien
Impala
3:37
10
Gwen Diepenmaat
Lionitas
4:01
11
Berber Otter
Impala
4:34
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jort van Deutekom
Lionitas
2:54
2
Jarno Kuiper
Start '78
2:57
3
Luuk Geerders
Start '78
2:58
4
Jesper Tolsma
Athleta
3:00
5
Marijn de Vroedt
ATC '75
3:08
6
Fabian Tros
LSV Invictus
3:10
7
Allard Voorwinde
Athleta
3:10
8
Quinten Nauta
Groningen Atletiek
3:19
9
Tobias Bouma
Impala
3:19
10
Harm Jan Kootstra
Impala
3:20
11
Jelle van der Veen
Athleta
3:24
12
Jing Oldhoff
Lionitas
3:24
13
Jorrit Stada
Groningen Atletiek
3:26
14
Roy Frederiksz
Impala
3:33
15
Marnix Wecke
Groningen Atletiek
3:36
16
Ids Bosveld
Impala
3:37
17
Devin Mennink 408
Impala
3:37
18
Stefan Schrauwen
De Sprinter
3:57
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon van Lunzen
Lionitas
2:46
2
Sjoerd de Boer
Horror
2:48
3
Finn van Pijkeren
Fivelstreek
2:55
4
Gijs van de Ploeg
Jupiter
2:59
5
Patrick Philips
AAC '61
3:00
6
Mitchel Kemkers
Jupiter
3:06
7
Tim Nieland
Aquilo
3:09
8
Rein Kramer
Horror
3:09
9
Arnold Hiemstra
Sibrandahus
3:10
10
Olaf Tempelman
Jupiter
3:15
11
Simon Hermsen
Start '78
3:16
12
Moos Bootsman
Spartacus
3:34
13
Johan Polet
Impala
3:45
MD1, MEISJES D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
4:00
2
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
4:07
3
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
4:18
4
Mare te Biesebeek
Lionitas
4:21
5
Thirza Kuiper
Start '78
4:31
6
Laila van der Meer
AV Heerenveen
4:32
7
Aaricia Veenstra
Spartacus
4:33
8
Rose Boogaard
Spartacus
4:35
9
Luz Visser
Start '78
4:42
10
Merle Louwinger
Athleta
4:44
11
Nanke van den Brink
ATC '75
4:51
12
Femke van der Veen
Athleta
4:52
13
Esther van der Pol
Impala
4:53
14
Rixt van der Heide
Impala
4:54
15
Annika Huizing
Lionitas
5:01
16
Anna Pruntel
LSV Invictus
5:32
17
Mèrcènnè Meijer
SV Veendam
6:31
MD2, MEISJES D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Verkaaik
Hunzerunners Loopgro
3:58
2
Paola Bakker
Lionitas
4:06
3
Milou de Vries
ATC '75
4:13
4
Lisa Muizer
Lionitas
4:15
5
Marinde Schuitema
Groningen Atletiek
4:21
6
Rianne Nyenhuis
Lionitas
4:28
7
Eef Bosveld
Impala
4:34
8
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
4:55
9
Nynke Bouma
Groningen Atletiek
5:36
10
Marrit van der Heide
Impala
7:02
JD1, JONGENS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Kwint
Jupiter
3:46
2
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
3:48
3
Roman de Boer
Horror
3:59
4
Jarin Hedzer van der K
Impala
4:04
5
Justin Martena
SV Veendam
4:05
6
Jarno Honebecke
ATC '75
4:06
7
Ingmar Hoekstra
Jupiter
4:15
8
Remco Mulder
Start '78
4:24
9
Gijs van der Wijk
Impala
4:26
10
Jord van der Ploeg
Jupiter
4:35
11
Twan Pruntel
LSV Invictus
4:41
12
Matthijs Bouma
Impala
4:46
13
Jilles van der Heide
Impala
5:35
14
Wolter Freerk Nijmeije
Start '78
6:51
JD2, JONGENS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
3:48
2
Amaru Wijman
Groningen Atletiek
3:49
3
Niels Visser
Jahn II
3:54
4
Eric Stuiver
Start '78
3:59
5
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
4:02
6
Chris Wever
AV Heerenveen
4:19
7
Sven Smeman
Impala
4:28
8
Tim Schipper
Impala
4:35
9
Tom Speelman
Jahn II
4:48
MB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Jansen
Start '78
3:40
2
Floor Buigel
Groningen Atletiek
3:53
3
Sacha Martini
Groningen Atletiek
4:10
MA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek de Jong
AV Heerenveen
3:50
2
Wieke Nijmeijer
Start '78
6:12
JB, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Buigel
Groningen Atletiek
3:10
JA, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
3:17
2
Elmor de Jong
Start '78
3:18
MAN, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Damstra
AV Heerenveen
3:05
2
Gerko Floor
LSV Invictus
3:09
3
S.M. Postma
AV Heerenveen
3:11
4
Lowie van der Woude
Start '78
3:16
5
Douwe Jan Krol
Lionitas
3:20
6
Marco Wels
Impala
3:20
7
Joost ter Doest
Impala
3:21
8
Thom Eshuis
Aquilo
3:22
9
Arjan Portema
AV Heerenveen
3:26
10
Ronnie Jeeninga
AV Heerenveen
3:29
11
Peter Peereboom
AV Heerenveen
3:43
VROUW, SPRINTCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Portema
AV Heerenveen
3:56
2
Sandra Sikkema
Impala
3:59
3
Harmke Robijns
Impala
4:13
4
Els Kalis- van der Vee
Impala
4:20
MC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danaid Prinsen
Aquilo
7:22
2
Leonie Glazenborg
Aquilo
7:27
3
Susan van Weperen
LSV Invictus
7:34
4
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
7:56
5
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
8:11
6
Marieke van den Brink
ATC '75
8:15
7
Aline de Jong
Friesland
8:20
8
Loïs Oldhoff
Lionitas
8:23
9
Dominique Veninga
SV Veendam
8:26
10
Henrike Vellinga
Groningen Atletiek
8:29
11
Anneke Kootstra
Impala
9:15
12
Welmoed Mink
Lionitas
10:01
13
Mare van der Weg
AV Heerenveen
10:04
MB, MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa den Heijer
Groningen Atletiek
7:24
2
Bernice Meijer
SV Veendam
7:39
3
Claudia Oosterkamp
Start '78
7:41
4
Fleur Baljet
Horror
7:47
5
Mathilde Spitzen
Start '78
8:32
6
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
8:38
7
Annemarijn Boksebeld
Groningen Atletiek
9:17
8
Geesje Nijmeijer
Start '78
9:50
JC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djurre Hoeksema
AAC '61
6:46
2
Tom Hendrikse
AAC '61
6:47
3
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
6:57
4
Justin Postma
Impala
7:05
5
Mike Meijer
AAC '61
7:06
6
Robin Wassens
Groningen Atletiek
7:07
7
Piet Wiersma
SV Veendam
7:13
8
Wouter vd Spek
Impala
7:29
9
Jelmer van der Veen
Lionitas
7:30
10
Robin Honebecke
ATC '75
7:32
11
Corné Dijkstra
Impala
7:48
12
Leon van der Laan
Aquilo
7:56
13
Jan-Douwe Mooij
Aquilo
8:03
14
Jelmer Kootstra
Impala
8:20
15
Tim de Vries
Groningen Atletiek
8:29
16
Rense Negenman
Impala
8:43
17
Rowan Veenhuizen
AAC '61
8:48
18
Obbe Tibben
Start '78
9:00
19
Jeffrey Roseboom
Impala
9:03
20
Roan Stienstra
Impala
9:18
JB, JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordi Stam
AV Heerenveen
10:10
2
Tim de Boer
Start '78
10:22
3
Maarten Hindriks
AAC '61
10:24
4
Wessel van Veenen
AAC '61
10:24
5
Geart Jorritsma
AV Heerenveen
10:38
6
Bram Kielman
AV Heerenveen
10:41
7
Patrick Reitsma
Impala
10:54
8
Martijn de Vreeze
Horror
10:55
9
Vinicius de Nekker 159
Start '78
11:02
10
Rembert Korrenhorst
AV Heerenveen
11:06
11
Jari van Ravenstein
AV Heerenveen
11:13
12
Folkert Visser
Impala
11:29
13
Rens Holtrigter
Lionitas
12:46
14
Jarno van der Weg
AV Heerenveen
12:46
MA, MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa de Boer
AV Heerenveen
17:10
2
Ydwine van der Veen
Lionitas
18:24
3
Bente Vrijenhoek
Aquilo
18:55
VSEN, WEDSTIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke van der Vegt
Vitalis
24:49
2
Jelly van der Kloet
Groningen Atletiek
26:16
3
Brenda de Jong
Impala
27:20
4
Nynke Bruinsma
Horror
27:40
V35+, WEDSTIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geke Venema
Friesland
27:07
2
Margreet Wagteveld
Start '78
28:56
V45+, WEDSTIJD VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke van de Vliert
Horror
25:03
JA, JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Wolbers
Lionitas
22:06
2
Bert Bos
Groningen Atletiek
24:42
MSEN, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
35:21
2
Rene Jaasma
Impala
36:59
3
Siep Nota
Horror
37:42
M35+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remon van Lunzen
Lionitas
34:56
2
Jan Albert Veenema
Horror
36:36
3
Jacob v.d. Ploeg
Friesland
40:23
4
Foppe van der Heide
Impala
42:49
5
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
43:40
6
Klaas Miedema
Spartacus
46:01
M45+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Ravenswaaij
avVN
39:57
2
Ritske Flootman
Lionitas
40:09
3
Adriaan Huisman
LSV Invictus
40:16
4
Henk Gjaltema
Impala
41:07
5
Erik Bakker
De Bult
42:07
6
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
42:12
7
Jan Driessen
LSV Invictus
45:34
M55+, WEDSTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rink Post
LSV Invictus
41:27
2
Ad Roodhuizen
Start '78
43:39
3
Cor Wetting
Lionitas
45:08
4
Sietse van der Mei
AV Heerenveen
46:42
5
Jan Nijmeijer
Start '78
59:08
Voor opmerkingen over de uitslag, kun je mailen
naar wocweg@lionitas.nl
www.uitslagen.nl
11-12-2011 00:00