Uitslagenlijst Running Center Cross Circuit
Steenwijk - Zondag 11 december 2011
MAN, RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Franke Smidstra
Leeuwarden
38:02
13
Dennis van der Woude
Munnekeburen
41:17
15
Wouter Papenhove
Leeuwarden
42:39
23
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
45:44
26
Robert Oybiagbonhia
Drachen
46:36
28
Alco de Jong
St.-Annaparochie
47:41
32
Roelof Sondaar
Wanneperveen
47:58
35
Lambert Sijbring
Oosterwolde
48:11
36
Willem de Vries
Heerenveen
48:12
40
Heije Schaper
Oude Bildtzijl
49:24
45
John Diepenmaat
Leeuwarden
51:27
46
Wiep van der Heide
Drachten
51:29
52
Herman v.d. Geest
Oude Bildtzijl
55:32
VROUW, RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Linda Peereboom
Heerenveen
35:35
19
Inge van Schaick
Leeuwarden
45:14
23
Wendelien Schalij
Leeuwarden
47:54
24
Leonie Nienhuis
Oosterwolde Fr
48:57
25
Petra Joustra
Oosterwolde Fr
50:42
26
Janneke Nienhuis
Oosterwolde Fr
53:38
29
Aly Prins Olijve
Oosterwolde
56:54
MPC, MEISJES PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
3:49
5
Carian Buisman
Groningen Atletiek
4:01
7
Jildou Binnema
AV Heerenveen
4:45
JPC, JONGENS PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MPB, MEISJES PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anke Binnema
AV Heerenveen
3:15
3
Selma Spikman
Groningen Atletiek
3:17
JPB, JONGENS PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Spijker
Groningen Atletiek
2:55
2
Sietse Drost
Groningen Atletiek
3:17
MPA1, MEISJES PUP. A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofie Bakker
Groningen Atletiek
2:59
4
Jessica van Weperen
LSV Invictus
3:07
5
Elle Biemans
Groningen Atletiek
3:18
6
Charlotte Schuurman
Impala
3:18
9
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
3:27
11
Marieke Brondijk
Spartacus
3:30
12
Yasmin Nauta
Groningen Atletiek
3:41
MPA2, MEISJES PUP. A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Aukje Vellinga
Groningen Atletiek
2:52
5
Vera Derksema
Groningen Atletiek
3:19
6
Gytte van Hoeven
AV Heerenveen
3:22
8
Elina Ettes
Groningen Atletiek
3:29
9
Femke van der Galien
Impala
3:37
JPA1, JONGENS PUP. A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jort van Deutekom
Lionitas
2:54
8
Quinten Nauta
Groningen Atletiek
3:19
11
Jelle van der Veen
Athleta
3:24
13
Jorrit Stada
Groningen Atletiek
3:26
15
Marnix Wecke
Groningen Atletiek
3:36
18
Stefan Schrauwen
De Sprinter
3:57
JPA2, JONGENS PUP. A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Finn van Pijkeren
Fivelstreek
2:55
9
Arnold Hiemstra
Sibrandahus
3:10
MD1, MEISJES D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
4:00
2
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
4:07
3
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
4:18
4
Mare te Biesebeek
Lionitas
4:21
6
Laila van der Meer
AV Heerenveen
4:32
7
Aaricia Veenstra
Spartacus
4:33
11
Nanke van den Brink
ATC '75
4:51
12
Femke van der Veen
Athleta
4:52
17
Mèrcènnè Meijer
SV Veendam
6:31
MD2, MEISJES D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Verkaaik
Hunzerunners Loopgro
3:58
5
Marinde Schuitema
Groningen Atletiek
4:21
8
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
4:55
9
Nynke Bouma
Groningen Atletiek
5:36
10
Marrit van der Heide
Impala
7:02
JD1, JONGENS D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
3:48
4
Jarin Hedzer van der K
Impala
4:04
10
Jord van der Ploeg
Jupiter
4:35
13
Jilles van der Heide
Impala
5:35
14
Wolter Freerk Nijmeije
Start '78
6:51
JD2, JONGENS D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
3:48
2
Amaru Wijman
Groningen Atletiek
3:49
5
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
4:02
MB, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Floor Buigel
Groningen Atletiek
3:53
3
Sacha Martini
Groningen Atletiek
4:10
MA, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek de Jong
AV Heerenveen
3:50
JB, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Buigel
Groningen Atletiek
3:10
JA, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
3:17
MAN, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Damstra
AV Heerenveen
3:05
4
Lowie van der Woude
Start '78
3:16
9
Arjan Portema
AV Heerenveen
3:26
10
Ronnie Jeeninga
AV Heerenveen
3:29
11
Peter Peereboom
AV Heerenveen
3:43
VROUW, SPRINTCROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Portema
AV Heerenveen
3:56
4
Els Kalis- van der Vee
Impala
4:20
MC, MEISJES C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Susan van Weperen
LSV Invictus
7:34
4
Silke Jonkman
Groningen Atletiek
7:56
5
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
8:11
6
Marieke van den Brink
ATC '75
8:15
9
Dominique Veninga
SV Veendam
8:26
10
Henrike Vellinga
Groningen Atletiek
8:29
13
Mare van der Weg
AV Heerenveen
10:04
MB, MEISJES B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa den Heijer
Groningen Atletiek
7:24
3
Claudia Oosterkamp
Start '78
7:41
5
Mathilde Spitzen
Start '78
8:32
6
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
8:38
7
Annemarijn Boksebeld
Groningen Atletiek
9:17
8
Geesje Nijmeijer
Start '78
9:50
JC, JONGENS C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
6:57
6
Robin Wassens
Groningen Atletiek
7:07
9
Jelmer van der Veen
Lionitas
7:30
15
Tim de Vries
Groningen Atletiek
8:29
JB, JONGENS B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Geart Jorritsma
AV Heerenveen
10:38
6
Bram Kielman
AV Heerenveen
10:41
9
Vinicius de Nekker 159
Start '78
11:02
10
Rembert Korrenhorst
AV Heerenveen
11:06
11
Jari van Ravenstein
AV Heerenveen
11:13
14
Jarno van der Weg
AV Heerenveen
12:46
MA, MEISJES A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa de Boer
AV Heerenveen
17:10
2
Ydwine van der Veen
Lionitas
18:24
VSEN, WEDSTIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke van der Vegt
Vitalis
24:49
2
Jelly van der Kloet
Groningen Atletiek
26:16
V35+, WEDSTIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Margreet Wagteveld
Start '78
28:56
V45+, WEDSTIJD VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke van de Vliert
Horror
25:03
JA, JONGENS A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Bert Bos
Groningen Atletiek
24:42
MSEN, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
35:21
M35+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jacob v.d. Ploeg
Friesland
40:23
4
Foppe van der Heide
Impala
42:49
5
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
43:40
M45+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Ravenswaaij
avVN
39:57
3
Adriaan Huisman
LSV Invictus
40:16
6
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
42:12
M55+, WEDSTRIJD MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Sietse van der Mei
AV Heerenveen
46:42
Voor opmerkingen over de uitslag, kun je mailen
naar wocweg@lionitas.nl
Uitslagen.nl
18-12-2011 17:25