Uitslagenlijst 1e Krijnen Bouw Schaats-Loop

Tilburg - Zondag 11 december 2011

HPUP, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Verhagen
's-Gravendeel
8:52
DPUP, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Kerkhoffs
Valkenburg Lb
9:15
DUOPU, PUPILLEN DUO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mausi
Loon op Zand
8:34
HJEU, JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinus van de Weerd
Breda
12:21
2
Marc Verhagen
's-Gravendeel
13:40
DJEU, JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ymke Verstegen
Tilburg
13:25
HJUN, JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek van de Weerd
Breda
30:05
2
Floris Weijand
Tilburg
36:28
DUOJU, JUNIOREN DUO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
E&K racing team
Riel
27:01
2
Wat staat hier?
Tilburg
28:38
DUO'S, DUO'S VANAF 16J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van Hest
Alphen
39:41
2
Occasion
Diessen
42:55
3
Walliedewalvis
Goirle
43:44
4
Jansenjanssens
Tilburg
44:21
5
Km vreters
Goirle
48:59
6
Skating Beans
Tilburg
49:57
7
Team F.E.E.S.T
Tilburg
50:04
8
Twee Kameraden
Tilburg
50:18
9
TOR team
Goirle
50:50
10
HarrieJan
Kaatsheuvel
51:07
11
Appeltje-eitje
Riel
51:21
12
Laura en Kees
Tilburg
51:32
13
De Bie
Tilburg
51:58
14
Team MO6
Goirle
52:16
15
Loes & Ilse
Boxtel
54:28
16
A3Broer
Tilburg
55:10
17
Arts&Arts
Goirle
55:25
18
Krijnenbouw 1
Riel
57:35
19
Lornah Ritsma
Tilburg
57:40
20
Geutings
Berkel-Enschot
57:42
21
Rendieren
Tilburg
57:44
22
Kwakers
Tilburg
58:04
23
de VOORTjes
Tilburg
59:04
24
Geboers
Tilburg
1:00:08
25
M & M's
Tilburg
1:00:43
26
Running beans on skate
Tilburg
1:04:14
27
Groene Trui
Tilburg
1:10:38
HSEN, SEN/MASTER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floris Gijzen
Tilburg
41:52
2
Sander van Holland
Tilburg
43:05
3
Wijnand Rijkenberg
Tilburg
48:42
4
Mike Rasenberg
Tilburg
58:47
DSEN, SEN/MASTER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Ekkel
Tilburg
49:31
HMAS, SEN/MASTER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Loenen
Meteren
41:02
2
Bob Kaper
Tilburg
43:13
3
Harry van den Heuvel
Tilburg
45:17
4
Adrianus de Ridder
Geldermalsen
45:40
5
Wenzel Zeegers
Tilburg
45:50
6
Jaap Postuma
Tilburg
47:32
7
Rob Scheffers
Arnhem
47:33
8
Noud Krijnen
Tilburg
49:29
9
Hans Drijvers
Tilburg
49:44
10
Henk Gallé
Tilburg
49:45
11
Ad Kieboom
Raamsdonksveer
50:26
12
Wim Lokers
Tilburg
50:29
13
Hans ten Velde
Gilze
50:46
14
Ton van der Borg
Tilburg
52:52
15
Jan Weeterings
Tilburg
53:15
16
Sjef Stokmans
Tilburg
53:24
17
Wim de Kwaasteniet
Tilburg
55:02
18
Jan van Doesburg
Geldermalsen
55:12
19
Ton Jacobs
Tilburg
1:03:41
DMAS, SEN/MASTER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Wilms
Opijnen
49:42
2
Loes Kemperman
Tilburg
52:45
3
Marian Elsinga
Tilburg
53:11
4
Monique Haans
Berkel-Enschot
55:24
5
Annette Rademakers
Tilburg
56:39
6
Roos Brands
Tilburg
1:14:31

Er zijn door sommige schaatsers te weinig ronden
gereden. Ze hebben een extra tijd van 1:30 per
niet gereden ronde gekregen.
Sponsor: Krijnen-bouw Riel
www.uitslagen.nl
13-12-2011 20:48