Uitslagenlijst Run2Day Veldloop Coevorden
Coevorden - Zondag 11 december 2011
HEREN, 8 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Christian Esselbrugge
Meppel
33:15
11
Dirkjan van der Kooi
Gieten
34:09
12
Henry Strijker
Hollanscheveld
34:23
H40+, 8 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
28:41
3
Gerold Nijhoff
Veldhausen (Dui)
29:51
6
Roelof van der Velde
Daarlerveen
33:20
8
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui) (GE
33:30
11
Henk Veldkamp
Oosterhesselen
35:53
14
Richard Schepers
Coevorden
37:29
23
Karst Schonewille
Klazienaveen
42:36
DAMES, 8 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Marleen Herbert
Hardenberg
37:06
D40+, 8 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
Coevorden
37:25
3
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
44:57
HEREN, 4 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeroen Vochterloo
oosterwolde
13:40
5
Jurriën ten Hoeve
Schalkhaar
14:37
14
Evert Noteboom
Gramsbergen
19:50
H40+, 4 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Gerhard Stroeve
Emlichheim (Dui)
15:42
19
Richard Schepers
Coevorden
29:21
DAMES, 4 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Meyke Scholman
Klazienaveen
18:08
9
Lisanne van Manen
Klijndijk
20:31
11
Marlene Kiewiet
Gramsbergen
22:43
12
Anna Louwerse
Oosterhesselen
23:01
16
Henriet Oldenbandringh
Oosterhesselen
26:36
17
Jessica Mittendorff
Stieltjeskanaal
28:01
D40+, 4 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
16:12
3
Marietje de Rijk
Klijndijk
18:12
6
Anja Bennink
Hollandscheveld
19:11
7
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde
20:54
10
Klasien Hindriks
Nieuwkoop
22:28
13
Geeske Bouwknegt
Hoogeveen
26:32
J-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Stan Meijerink
St. Theresiaschool
4:31
4
Stefan Hofsink
Gramsbergen
4:34
5
Tim Colmer
St. Willibordus
4:54
6
Christiaan van der Wei
Gramsbergen
5:10
8
Justin Jacobs
St. Willibordus
5:31
9
Thijmen van der Vlag
Dalen
5:35
M-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patty Verkooijen
De Rietslenke
4:06
2
Marleen van der Weide
Gramsbergen
4:26
5
Melanie Hofsink
Gramsbergen
5:04
8
Lotte Colmer
St. Willibordus
6:45
9
Mandy Jacobs
St. Willibordus
6:46
J-12, 1 KM 10 T/M 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seth van Driel
Odoornerveen
3:40
5
Elwin van der Weide
Gramsbergen
4:08
7
Jasper Jacobs
St. Willibordus
4:19
9
Rick Louwerse
Oosterhesselen
4:34
10
Roy Meijerink
St. Theresiaschool
4:42
M-12, 1 KM 10 T/M 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marlot Bruggink
Vriezenveen
3:59
J-G, 1 KM G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Richard van Holten
Hoogeveen
5:12
13
Maarten Mittendorff
Coevorden
6:15
M-G, 1 KM G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joyce Unij
Emmer-Compascuum
5:49
3
Ingrid van Holten
Hoogeveen
6:17
5
Sandra Benjamins
Coevorden
6:51
9
Marjolein Wolters
Coevorden
8:49
Deze cross was de tweede wedstrijd in de Drameco
Crosscup. De laatste wedstrijd is de
Zilveren Kruis Achmea Cross te Dalen op
22 januari 2012.
Uitslagen.nl
11-12-2011 18:25