Uitslagenlijst Starshoe Breda-Binnenmaasloop

Mijnsheerenland - Zaterdag 26 november 2011

HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
17:56
2
H Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
18:00
3
Simeon Calvert
Pijnacker
18:59
4
Arjen Stroo
Rotterdam
19:47
5
Steef Rosmolen
Strijen
20:10
6
Dolf van der Voort
Rotterdam
20:16
7
Hans Westerlaken
's-Gravendeel
20:33
8
Kimo Grashuis
Rotterdam
20:42
9
Yannick de Jager
Barendrecht
20:43
10
H Kuiper
's-Gravendeel
20:45
11
Joran Broer
Barendrecht
20:49
12
Demian van der Wal
Barendrecht
21:07
13
Marc Verhagen
's-Gravendeel
21:07
14
Richard Franken
Rotterdam
21:14
15
Hans Barendregt
Goudswaard
21:29
16
Harry Groenenberg
Mijnsheerenland
21:46
17
Brian van Vliet
Heinenoord
22:28
18
Hans de Jong
Strijen
22:30
19
Marc Verhagen
's-Gravendeel
22:34
20
Arjan Heijdra
Strijen
22:37
21
Sven Witte
Puttershoek
22:56
22
Thomas Nieland
Heinenoord
23:02
23
Hans de Ruiter
Papendrecht
23:41
24
Scott Broeke
Rotterdam
23:49
25
Tim Groenenberg
Mijnsheerenland
24:03
26
John van Nieuwenhuizen
Rotterdam
24:08
27
Justin Kuijer
Hendrik-Ido-Ambacht
24:20
28
Gerard Brand
Puttershoek
24:55
29
Andries van der Giesen
Numansdorp
25:06
30
Martijn Kleibergen
Mijnsheerenland
25:56
31
Roel Schutrups
Oud-Beijerland
26:10
32
Erwin Koens
Rotterdam
26:15
33
Bart Huyzers
Goudswaard
27:17
34
Bert Carolus
Maasdam
27:49
35
Jordi van der Keur
Maasdam
27:54
36
Ton Pors
Spijkenisse
28:13
37
Kristan Punt
Maasdam
28:56
38
Jeroen van Waardenburg
's-Gravendeel
29:09
39
Dion Hoegen
Oud-Beijerland
29:41
40
Bart Klompenmaker
Oud-Beijerland
31:00
41
Hans Bloemendaal
Rotterdam
31:51
42
Willem Bosch
Oud-Beijerland
31:51
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Roeland
Rotterdam
20:59
2
Jody Slikboer
Heerjansdam 54
21:52
3
Tanja de Jong
Numansdorp
21:56
4
Marianne Nijholt
's-Gravendeel
24:25
5
Henriette de Bruin
's-Gravendeel
25:26
6
Anneloes Smedts-Koens
Rotterdam
26:04
7
Cora Stoffels
's-Gravendeel
26:40
8
Mirjam van der Wijngaa
Capelle aan den IJss
27:21
9
Gretha Witter
Maasdam
27:25
10
Mireille
's-Gravendeel
27:33
11
EM Gelderland
Brielle
27:37
12
Mandy Bootsma
Strijen
27:47
13
Marina de Jong
Rotterdam
27:52
14
Marlies van der Stoep
Nieuw-Beijerland
27:53
15
Hanja Slabbekoorn
Numansdorp
28:11
16
Marilene van den Berg
Strijen
28:12
17
Myra Hijzen
Oud-Beijerland
28:58
18
Marion Zwartbol
Oud-Beijerland
29:50
19
Maaike Veldhuyzen
Rotterdam
30:29
20
Leontine van Buren
Strijen
30:47
21
Tanneke Jansen
Rotterdam
31:35
22
Mea van Vugt
Oud-Beijerland
32:58
23
Ellen Bosch-Kossen
Oud-Beijerland
33:32
24
Nuijsink
Heinenoord
33:54
25
Elke van Goch
Numansdorp
34:26
26
Daphne Veenstra-Verspu
Numansdorp
37:43
HSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Groeneweg
Oud-Beijerland
1:24:35
2
Roderick Moerman
Vlaardingen
1:27:58
3
Wesly Bouman
Spijkenisse
1:30:09
4
Erick Jansen
Rotterdam
1:34:48
5
Serwin van der Ven
Zwijndrecht
1:36:24
6
Gert Jonker
Zwijndrecht
1:36:37
7
Remco Evers
Klaaswaal
1:37:06
8
Patrick van Hattem
Barendrecht
1:37:45
9
Richard Snoeij
Rotterdam
1:37:55
10
Wouter Plomp
Rotterdam
1:41:45
11
Frank Bakker
Rotterdam
1:41:54
12
Luthart
Barendrecht
1:42:37
13
Michel de Jong
Zwijndrecht
1:49:31
14
Maurice Gout
Oud-Beijerland
1:50:11
15
Rogier de Wit
Rotterdam
1:50:27
16
Akko Dallinga
Rotterdam
1:50:27
17
Bastiaan Blokland
Leiden
1:53:36
18
Ernst Berger
's-Gravenhage
1:53:37
19
Alex van Amersfoort
Rotterdam
1:59:03
20
Stefan Plomp
Rotterdam
2:02:04
21
Frans S Jansen
Rotterdam
2:04:54
H35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Folkert van de Krol
Puttershoek
1:16:12
2
Leo van der Hoeven
Oud-Beijerland
1:21:39
3
Gustav Swagemakers
Steenbergen Nb
1:21:47
4
Paul Keehnen
Spijkenisse
1:21:55
5
Fred Louter
Maasland
1:23:46
6
Roland van Dillen
Spijkenisse
1:24:50
7
Edwin van Straten
Spijkenisse
1:24:58
8
Barry 't Hoen
Willemstad Nb
1:25:14
9
Carel Slijkhuis
Oud-Beijerland
1:26:13
10
Rini de Jong
Capelle aan den IJss
1:27:24
11
Harold de Keizer
Poortugaal
1:28:45
12
Pedro Heezen
Pernis Rotterdam
1:28:48
13
Albert Corveleijn
Spijkenisse
1:28:58
14
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
1:29:05
15
Paul Wuestenenk
Rotterdam
1:30:14
16
Richard Kruithof
Puttershoek
1:30:24
17
Alex de Langen
Oud-Beijerland
1:30:44
18
Armand Stolk
Oud-Beijerland
1:30:45
19
Schop
Eethen
1:31:50
20
Jan van Gent
Oud-Beijerland
1:32:17
21
Peter Swager
Hoogvliet Rotterdam
1:33:17
22
Eric Rennert
Papendrecht
1:33:18
23
H W Nugteren
Dordrecht
1:34:12
24
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:34:46
25
Odijk
Puttershoek
1:34:54
26
Marcel de Jeu
Rotterdam
1:34:58
27
Peter Boot
Oud-Beijerland
1:35:34
28
Arie Leeuwenburgh
Barendrecht
1:36:01
29
Claudius Teijgeler
Schiedam
1:36:07
30
Henk Vermaas
Rotterdam
1:36:16
31
Gerard Mellaard
Abbenbroek
1:36:50
32
Bas Kruysdijk
Oud-Beijerland
1:37:06
33
Ron Verhaar
Klaaswaal
1:37:12
34
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
1:37:27
35
Koos Overwater
Oud-Beijerland
1:37:34
36
Peter de Wit
Boskoop
1:37:35
37
Ed Noorland
Boskoop
1:37:36
38
Arie van Delft
De Lier
1:37:44
39
Bas Stange
Rhoon
1:37:57
40
Ron Dekker
Spijkenisse
1:39:36
41
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:40:37
42
Pieter Jan van der Pol
Vianen Ut
1:40:39
43
Jacques Uys
Oud-Beijerland
1:41:17
44
Jaco Gardenier
Numansdorp
1:41:37
45
Henk Kras
Oud-Beijerland
1:41:40
46
Piet Blom
Barendrecht
1:41:48
47
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:42:00
48
Hans van der Maas
Strijen
1:42:13
49
Joos Francke
Biggekerke
1:42:19
50
Jos Vos
Zuid-Beijerland
1:43:29
51
Jo Nijsen
Oud-Beijerland
1:43:51
52
Dick Hordijk
Oud-Beijerland
1:43:52
53
Johan van Dijk
1:43:58
54
Joost van Wingerden
Strijen
1:44:00
55
Rudi Vanden Berghe
Schoten (BEL)
1:44:02
56
Jan Kranendonk
Puttershoek
1:44:07
57
Peter de Haas
Oosterhout Nb
1:44:21
58
Johannis de Jong
Dordrecht
1:44:28
59
Ton Helderop
Papendrecht
1:44:37
60
Ronald Nuijten
Dordrecht
1:45:03
61
Guus Visser
Barendrecht
1:45:47
62
Piet de Knegt
Rhoon
1:45:57
63
Rob Leenheer
Rotterdam
1:46:02
64
Arnout Bosch
Oud-Beijerland
1:46:33
65
Jan van Katwijk
Rhoon
1:46:55
66
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:47:01
67
John de Bont
Raamsdonksveer
1:47:31
68
Frans Hofman
Numansdorp
1:47:49
69
Leo Boelens
Dordrecht
1:47:50
70
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:47:58
71
Kees van Beurden
Oud-Beijerland
1:48:00
72
Albert Elskamp
Rotterdam
1:48:09
73
Degenharth
Mijnsheerenland
1:48:11
74
Edwin Schellevis
Rotterdam
1:48:20
75
Willem de Jong
Barendrecht
1:48:25
76
Legerstee
Barendrecht
1:48:44
77
Hans Nieland
Heinenoord
1:48:45
78
Reinier Kuijer
Hendrik-Ido-Ambacht
1:48:52
79
Peter Koudstaal
Barendrecht
1:49:28
80
Michel Gielbert
Mijnsheerenland
1:50:12
81
Raymond Verschoor
Rotterdam
1:50:22
82
Heico Kerkmeester
Capelle aan den IJss
1:50:41
83
Jerry Punt
Dordrecht
1:51:04
84
Arthur Kranendonk
Oud-Beijerland
1:51:04
85
Eric Linthuis
Westmaas
1:51:34
86
Erik van Wijlen
Genderen
1:52:01
87
Arjan van der Velde
Nieuw-Beijerland
1:52:19
88
Hans Stutvoet
Mijnsheerenland
1:52:29
89
Chris Kooij
Rockanje
1:52:59
90
Leon von Burg
Barendrecht
1:53:56
91
Ad vd Griend
Zuid-Beijerland
1:54:20
92
De Lange
Maasdam
1:54:50
93
Sinterniklaas
Westmaas
1:54:58
94
Silvester de Jong
Barendrecht
1:55:18
95
Harrie Kapsenberg
Rotterdam
1:55:27
96
Willem van Eck
Barendrecht
1:56:02
97
Peter Bouman
Strijen
1:56:08
98
Eric Ledeboer
Mijnsheerenland
1:56:44
99
Dennis Kunst
Barendrecht
1:56:57
100
Hans Blokland
Waddinxveen
1:57:45
101
Bert van der Knaap
Waddinxveen
1:57:46
102
Van Gils
Rhoon
1:58:12
103
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:58:17
104
R q Wouden
Heinenoord
1:58:33
105
Bram van Deelen
Spijkenisse
1:58:33
106
Marcel Lagendijk
Oud-Beijerland
1:58:35
107
Marcel Klaver
Rhoon
1:59:37
108
Bernard den Boogert
Rotterdam
2:00:24
109
Paul Denis
Den Hoorn Zh
2:00:52
110
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
2:01:21
111
Richard Westerbeek
Bleskensgraaf ca
2:01:30
112
Cees Ramp
Capelle aan den IJss
2:01:48
113
Bert Morsink
Numansdorp
2:07:30
114
Piet Jansen
's-Gravendeel
2:11:01
115
Rene van Bree
Piershil
2:15:16
116
G Meijdam
Poortugaal
2:17:55
DSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Prince
Maasdam
1:28:47
2
Monique Panis
Rotterdam
1:33:56
3
Jenny Hu
Rotterdam
1:37:26
4
Amber Hulleman
Oud-Beijerland
1:42:44
5
Tessa Schipper
Zwolle
1:47:00
6
Anne den Boogert
Rotterdam
1:48:13
7
Anika Vink
Oud-Beijerland
2:15:14
D35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angeli de Koning
Maasland
1:38:57
2
Wimi van Harten
Poortugaal
1:39:28
3
Autilia Stapper
Westmaas
1:39:37
4
Marianne de Schipper-F
Roosendaal
1:39:56
5
Kees Troost
Numansdorp
1:41:36
6
Sonja Hecke
Roosendaal
1:42:25
7
Bestebreur
Numansdorp
1:44:00
8
Helena Rodriguez
Ekeren (BEL)
1:44:02
9
Bianca ten Boom
Barendrecht
1:47:19
10
Ellen Janssen
Barendrecht
1:47:20
11
Sonja Helsen
Malle (BEL)
1:48:56
12
Simone Mons
Ridderkerk
1:49:32
13
Nelleke van Dijk
Oud-Beijerland
1:54:59
14
Andrea de Winkel-Koeho
Oud-Beijerland
1:55:21
15
Colette Vermunt
Oud-Beijerland
1:56:48
16
Marga van Koppen
Mijnsheerenland
1:57:11
17
Maslova
Rhoon
1:58:11
18
Addie Streefkerk
Oud-Beijerland
1:58:37
19
Martha van Beurden
Oud-Beijerland
1:59:01
20
Marian Nijssen
Mijnsheerenland
2:00:44
21
Catalina Cirstoiu
Den Hoorn Zh
2:00:53
22
Pascale Julicher
Maasdam
2:01:57
23
Greet Brand Maarsman
Puttershoek
2:02:01
24
Erna Mol
Puttershoek
2:02:02
25
Sonja Odijk
Puttershoek
2:02:10
26
M Moonen
Zegge
2:04:08
27
Gerda Fiere
Mijnsheerenland
2:04:08
28
Marjan Kruysdijk
Oud-Beijerland
2:04:48
29
Saskia Kruithof
Oud-Beijerland
2:05:44
30
Corine Erken
Oud-Beijerland
2:07:30
31
Rianne van Rennes
Klaaswaal
2:12:00
Uitslagen.nl
28-11-2011 21:14