Uitslagenlijst SAV Streekboscross
Grootebroek - Zondag 20 november 2011
M-9, JEUGD TM 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeff Tesselaar
Heerhugowaard
5:04
2
Jochem van Dijk
Anna Paulowna
5:09
4
Thijmen Jansen
Anna Paulowna
5:46
6
Erik Rademakers
Tuitjenhorn
6:04
8
Dylan Adriaansen
Julianadorp
6:23
12
Joost van Oers
Wieringerwerf
6:58
V-9, JEUGD TM 9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Leonie Braakman
Hoogkarspel
6:35
7
Marit Schoenmaker
Spanbroek
7:14
8
Elizah v Roekel
Bovenkarspel
7:23
M-12, JEUGD 10 TM. 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marc Rademakers
Tuitjenhorn
5:08
5
Nick Schoenmaker
Spanbroek
5:22
11
Dave Schoenmaker
Spanbroek
5:54
V-12, JEUGD 10 TM. 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hollandia
4:42
M-15, JEUGD 13 TM. 15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Joey Steenvoorden
Den Helder
9:30
5
Jelle van der Duim
Den Hoorn Texel
9:36
7
Twan Noordhoek
Julianadorp
10:07
11
Jan-junior Groot
Bovenkarspel
11:10
V-15, JEUGD 13 TM. 15
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie Wijnker
Heerhugowaard
9:52
5
Thea Noordeloos
Grootebroek
11:18
6
Daniƫlle Keet
Anna Paulowna
11:19
M-19, JEUGD 16 TM. 19
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan Arie Portegijs
Breezand
13:49
3
Joeri Slagter
Heerhugowaard
14:05
4
Jaap van der Thiel
Lutjebroek
14:27
V-19, JEUGD 16 TM. 19
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lisanne Keet
Anna Paulowna
17:07
VSEN, CROSS "KORT"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Berkhout
Warmenhuizen
17:23
3
Talisa van der Fluit
Nieuwe Niedorp
18:57
4
Veerle van Balen
Amsterdam
20:29
6
Tanya ten Velden
Den Helder
20:51
7
Gabrielle Zwaag
Den Helder
21:16
8
lilian Hauwert
Grootebroek
21:43
9
Moniek van Kilsdonk
De Goorn
22:38
10
Jessica de Visser
Den Helder
23:15
11
Renate Zuurbier
Heerhugowaard
23:20
V35+, CROSS "KORT"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V40+, CROSS "KORT"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Tesselaar
Heerhugowaard
20:01
5
Pauline Appelman
Hoogkarspel
24:40
8
Iris van der Meij
Den Helder
27:28
9
Fieke Halberstadt
Heerhugowaard
29:05
V45+, CROSS "KORT"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Corina Dekker-Kruyer
Heerhugowaard
20:39
3
Jessica Bustos-Sosza
Middenmeer
22:18
4
Margareth Smal
Oudendijk Nh
22:59
5
Loes Kunst-Vijzelaar
Avenhorn
23:31
V50+, CROSS "KORT"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Callantsoog
20:03
2
Ingrid Coster-Osterloh
Amsterdam
20:16
5
Margreet Broersen-Bakk
Bovenkarspel
23:25
6
Ineke Admiraal
Egmond aan Zee
23:51
11
Alma Zigterman
Heerhugowaard
29:00
12
Annie Huiberts
Heerhugowaard
29:04
V55, CROSS "KORT"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Groet-Beers
Hensbroek
23:44
MRECR, CROSS "KORT"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Jacob van der Wulp
Den Helder
20:22
6
Theo Weijnker
Heerhugowaard
21:09
MSEN, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Emiel Admiraal
Egmond aan Zee
33:56
19
Jurriaan Alderlieste
Grootebroek
43:14
21
Wouter Meijerink
Grootebroek
44:14
22
Francios Rustenburg
Wervershoof
44:27
23
Jan-Willem Dontje
Bergen Nh
44:34
25
Rick Zuurbier
Heerhugowaard
46:54
28
Graeme Bosschieten
Grootebroek
52:47
M35+, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Richard Kramer
Hoogkarspel
34:38
5
Eelco van der Wind
Hoorn Nh
34:57
15
Sjaak van Grielen
Breezand
47:47
M40+, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jeroen Dodeman
Hoogkarspel
37:23
7
Jos Rozemeijer
Oude Niedorp
38:48
9
Wilco van de Kuijt
Heerhugowaard
39:07
12
Richard Newhouse
Hoogkarspel
41:25
13
Richard Geijteman
Slootdorp
41:51
14
Remy Geenen
Broek op Langedijk
42:30
15
Peter Koelemeij
Heerhugowaard
44:07
17
Marc Kersten
Heerhugowaard
50:10
M45+, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
35:27
15
Ronald van Etten
Wieringerwerf
42:26
17
Marcel Steenvoorden
Den Helder
44:05
23
Dammy Wehrman
Wieringerwerf
49:24
24
Peter van Grieken
Breezand
49:28
25
Chris Vermeulen
Den Helder
49:32
M50+, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Rietveld
Heerhugowaard
34:46
3
Theo H Franchimon
Den Burg
36:01
7
Jan-Willem Schutte
Den Helder
38:40
9
Ruud van Breukelen
Medemblik
39:18
10
Peter Dekker
Heerhugowaard
40:00
12
Nico Wagenaar
Sint Pancras
41:00
15
Peter van Buijtene
Noord-Scharwoude
43:52
20
Jan den IJzerman
Den Helder
46:33
24
Roel Cruiming
Wieringerwerf
52:32
25
Coen vd Luytgaarden
Schagen
53:33
M55+, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Frans Dekker
Heerhugowaard
40:38
7
Hans van Stralen
Heerhugowaard
41:30
17
Albert van Loon
Heerhugowaard
54:22
M60+, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marcel Beentjes
Oosthuizen
41:38
12
Wim van der Poel
Callantsoog
48:02
15
Jelle van der Schaaf
Alkmaar
49:23
VRECR, CROSS "LANG"
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
21-11-2011 14:46