Uitslagenlijst 15e Berenloop

West-Terschelling - Zondag 6 november 2011

MSEN, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
1:10:36
1:10:35
2
Erik Niemeijer
Sprint
1:12:12
1:12:11
3
Franke Smidstra
Lionitas
1:12:16
1:12:11
4
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
1:13:42
1:13:41
5
Michiel Snuverink
Marathon Pim Mulier
1:14:26
1:14:24
6
Rudi van der Lelie
AV Heerenveen
1:15:28
1:15:27
7
Tom Bellord
Hylas
1:16:11
1:16:11
8
Patrick Moeskops
Hylas
1:18:10
1:18:09
9
Andre Korpelshoek
NSL
1:19:17
1:19:13
10
Albert-Jan Groen
Haag Atletiek
1:19:41
1:19:34
11
David Peters
NSL
1:20:19
1:20:15
12
Fako Olivier
BB lopers
1:20:31
1:20:28
13
Kevin Schaap
LAAC Twente
1:20:46
1:20:44
14
Erik Slomp
BB lopers
1:21:19
1:21:16
15
Bram van Dongen
Haag Atletiek
1:21:33
1:21:28
16
Tjeerd Popkema
NOP
1:22:14
1:22:13
17
John Klerkx
De Keien
1:22:33
1:22:30
18
Bart Jan van Duuren
Marathon Pim Mulier
1:23:13
1:23:09
19
Ronald Oostdam
NSL
1:23:33
1:23:29
20
Richard Velzen
SV Friesland
1:24:33
1:24:31
21
Franky Spaans
NEA Volharding
1:24:52
1:24:37
22
Mark Bleekemolen
Hylas
1:24:59
1:24:52
23
John Sloof
Hellas
1:25:26
1:24:52
24
Imre van Hijum
AV Heerenveen
1:25:42
1:25:37
25
Bouke de Loos
's-Gravenhage
1:26:35
1:26:31
26
Johan van der Dennen
Marathon Pim Mulier
1:26:35
1:26:32
27
Pieter Talsma
Athleta
1:27:15
1:27:06
28
Johan Nijhof
Athlos
1:27:16
1:27:02
29
Mechiel Zantema
SV Friesland
1:28:01
1:27:43
30
Gerrit Betzema
SV Friesland
1:28:05
1:27:30
31
Marco Verkaik
Groningen Atletiek
1:28:48
1:28:40
32
Lars van Westerlaak
U-Track
1:28:56
1:28:50
33
Rene van der Meer
Haarlemmermeer
1:28:57
1:28:54
34
Sjoerd Franck
ASV
1:29:13
1:29:03
35
Joost Fortkamp
Marathon Pim Mulier
1:29:13
1:29:04
36
Dave Geerlings
NSL
1:29:20
1:29:15
37
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
1:29:47
1:29:40
38
Arnoud Seldentuis
Loopgroep PK
1:29:56
1:29:54
39
Koos Jelmer de Vries
SV Friesland
1:30:51
1:30:25
40
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsc
1:31:30
1:31:28
41
Peter van Meerveld
OSS-VOLO
1:31:30
1:31:16
42
Floris Jansen
Haag Atletiek
1:32:15
1:31:35
43
Bjřrn van Til
Daventria
1:33:26
1:33:18
44
Frank Sjaardema
Sprint
1:35:09
1:34:52
45
Pascal den Hartog
EUR Roadrunners
1:35:18
1:34:35
46
Maarten Zeevat
Pallas '67
1:35:45
1:35:01
47
Anton Spinder
Impala
1:35:49
1:35:40
48
Harmen Moes
Vitalis
1:37:03
1:36:46
49
Jogchum Dijkstra
SV Friesland
1:37:35
1:36:56
50
Klaas Miedema
Spartacus
1:38:53
1:38:44
51
Mark Folbert
Loopgroep Hugo Veenk
1:39:16
1:39:08
52
Rob Henst
De Keien
1:39:23
1:39:08
53
Bas Glasbergen
De Sprinter
1:39:36
1:39:09
54
Alex Bergsma
AV Heerenveen
1:42:03
1:41:58
55
Ronald Hubert
Haag Atletiek
1:46:32
1:40:41
56
Carmody Hulskamp
Zaanland
1:50:34
1:49:51
57
Martine van Doeland
Achilles
2:18:45
2:05:32
58
Arjan Kunstman
Achilles
2:30:03
2:16:50
M40, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerrit Kramer
Horror
1:14:00
1:13:58
2
Johan Kats
Daventria
1:16:38
1:16:35
3
Marco Tazelaar
Hylas
1:19:28
1:19:27
4
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
1:21:03
1:21:02
5
Gerrit Alkema
Athlos
1:22:32
1:22:29
6
Henri Veldman
AV Heerenveen
1:22:37
1:22:35
7
Luitzen de Vries
SV Friesland
1:22:48
1:22:34
8
Jan van den Broek
Daventria
1:23:02
1:22:31
9
Hayo den Boeft
AV Gouda
1:24:35
1:24:31
10
Tjerk Bruinsma
SV Friesland
1:24:50
1:24:37
11
Emile Nales
Groningen Atletiek
1:25:13
1:25:04
12
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
1:25:14
1:25:10
13
Gerbrand Beunder
Hollandia
1:25:20
1:25:17
14
Robin Hooghiemstra
Atletiek Maastricht
1:25:27
1:25:22
15
Gerald Hoogeveen
Horror
1:25:34
1:25:21
16
Theo Oosterbaan
avVN
1:25:46
1:25:42
17
Harry Jorritsma
AV Heerenveen
1:25:52
1:25:50
18
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:26:01
1:25:59
19
Frank Zondag
AAC '61
1:26:15
1:26:11
20
Ruud Jansen
Athlos
1:26:32
1:26:16
21
Mark Jillissen
Cifla
1:27:30
1:27:27
22
Jelle Outhuyse
SV Friesland
1:27:46
1:27:39
23
Anno Huizenga
SV Friesland
1:28:06
1:28:03
24
André Boel
OSS-VOLO
1:28:20
1:28:07
25
André Gerth
Spirit Lelystad
1:28:21
1:27:49
26
Ruud Nobel
Haag Atletiek
1:28:49
1:28:44
27
Kees Langerak
U-Track
1:28:56
1:28:50
28
Michel Draaisma
SV Friesland
1:29:03
1:28:55
29
Ralf Himpler
Bocholt (GER)
1:29:22
1:28:32
30
Willem Koet
AV Heerenveen
1:29:29
1:29:23
31
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:29:39
1:29:37
32
Arjan Kouwenhoven
TTW
1:29:57
1:29:47
33
Albert van Ramshorst
Horror
1:30:00
1:29:19
34
Henk Meijers
Horror
1:30:05
1:29:24
35
Titus Blom
Pijnenburg
1:30:54
1:30:28
36
Frans Bekhuis
Cifla
1:31:02
1:30:19
37
Klaas Hoekstra
AV Heerenveen
1:31:11
1:31:07
38
Arjan Vink
KAV Holland
1:31:50
1:31:20
39
Herbert van Zeijts
Athlos
1:31:54
1:31:39
40
Rene Rensen
Hellas
1:32:02
1:31:46
41
Henk Ruiter
Horror
1:32:06
1:31:54
42
Kees Kaptein
Haag Atletiek
1:32:58
1:32:50
43
Karel Lokhorst
De Gemzen
1:33:20
1:33:11
44
Erwin Otten
SV Friesland
1:33:23
1:33:16
45
Ron Kram
Groningen Atletiek
1:33:41
1:32:46
46
Jelle van de Velde
SV Friesland
1:33:43
1:33:07
47
Jeroen Koelewijn
Haag Atletiek
1:33:45
1:33:39
48
Hajo Jonker
Triathlon
1:34:38
1:34:27
49
Bart Haas
TTW
1:34:39
1:34:29
50
Sierk Spits
Hanzesport
1:35:02
1:34:50
51
Hugo de Best
NSL
1:35:04
1:34:53
52
Bastiaan Adams
AV '23
1:35:27
1:35:02
53
Harm Alberts
SV Friesland
1:35:33
1:35:27
54
Wim Gentenaar
TTW
1:35:38
1:35:28
55
Mark van der Heijden
OSS-VOLO
1:35:39
1:35:19
56
Hans Coomans
OSS-VOLO
1:35:39
1:35:23
57
Danny Slootbeek
De Spartaan
1:35:42
1:35:32
58
Henk van Wijhe
Daventria
1:35:43
1:35:11
59
Paul Koorn
Phanos
1:35:56
1:35:53
60
Jelle Wolthuizen
Horror
1:36:00
1:35:51
61
Milo Hacquebard
AV Castricum
1:36:07
1:36:05
62
Jaap Kuipers
PAC
1:36:08
1:35:55
63
Harry Boerefijn
NOP
1:36:09
1:35:49
64
Sandy Dekker
Loopgroep PK
1:36:21
1:35:26
65
Henk Kreuze
ATC '75
1:36:23
1:35:49
66
Tjeerd Oppedijk
U-Track
1:36:29
1:35:42
67
Ramon de Haas
OSS-VOLO
1:36:43
1:36:28
68
Willem van der Molen
Loopgroep PK
1:36:46
1:36:31
69
Peter Vos
Loopgroep Astrea
1:39:05
1:38:49
70
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
1:39:27
1:39:12
71
Ron van Egmond
De Spartaan
1:40:30
1:39:49
72
Patrick Meijer
Haag Atletiek
1:40:55
1:40:15
73
Bert Busman
SV Veendam
1:41:13
1:40:44
74
Jan Peter Busman
SV Veendam
1:41:13
1:40:45
75
Freddy Spreen
Hunzerunners Loopgro
1:41:24
1:40:39
76
Geert Reiffers
Loopgroep Bedum
1:41:29
1:41:09
77
Gert Verhoeve
Athlos
1:41:30
1:41:12
78
Ronald Bik
PAC
1:43:02
1:42:13
79
Lex Boot
Athlos
1:43:20
1:42:56
80
Patrick Romeijn
Altis
1:43:42
1:42:54
81
Wietse de Jong
Athlos
1:43:56
1:43:42
82
Lars Wudich
SV Friesland
1:44:29
1:44:03
83
André Jellema
Lionitas
1:45:18
1:44:53
84
Tjalling Rekker
Atos
1:45:36
1:45:22
85
Frank Vullers
OSS-VOLO
1:46:48
1:46:07
86
Luc de Jong
AV Monnickendam
1:48:10
1:39:57
87
Martin jan Visser
AV Heerenveen
1:48:31
1:48:25
88
Henk Lageweg
SV Friesland
1:49:44
1:49:16
89
Hans Marinus
Altis
1:49:44
1:48:58
90
Pierre Blom
De Spartaan
1:51:43
1:44:28
91
Klaas de Vries
RRZ
1:54:05
1:47:33
92
Andre Bitter
De Spartaan
1:54:40
1:50:59
93
Richard Bitter
De Spartaan
1:55:01
1:47:44
94
Frank van den Booren
Loopgroep PK
1:57:31
1:56:37
95
Jan Moraal
De Koplopers
1:58:39
1:47:52
96
Sander Verberkt
Running AP
1:59:48
1:58:59
97
Jan Gert Jansen
Climax
1:59:58
1:53:08
98
Ale Landstra
Leiden Road Runners
2:01:03
1:49:58
99
Koert Velders
AV Gouda
2:02:21
1:59:54
100
Rik Plakke
MarathonPlus
2:03:42
1:50:09
101
Hans Blaauwbroek
U-Track
2:04:11
1:57:07
102
Erik Boeree
Startbaan
2:05:20
2:02:14
103
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
2:05:29
1:51:32
104
Fred Lantinga
Waterweg
2:05:51
2:04:58
105
Cees van Yperen
Loopgroep PK
2:06:01
2:05:09
106
Jan Prins
AAC '61
2:22:29
2:12:46
M50, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
1:12:53
1:12:52
2
Klaas Talma
Impala
1:20:21
1:20:20
3
Wim Bakker
SV Friesland
1:21:52
1:21:49
4
Adri Henskens
OSS-VOLO
1:23:01
1:22:48
5
Gerard Hesselmans
NOP
1:23:37
1:23:34
6
Henk Olijve
ATC '75
1:24:22
1:24:22
7
Otto de Boer
SV Friesland
1:24:22
1:24:10
8
Henk van Eldik
Lionitas
1:25:02
1:24:54
9
Rink Post
LSV Invictus
1:25:08
1:25:05
10
Hero Polet
Horror
1:25:09
1:25:02
11
Leen van Rijn
Rijnsoever
1:25:10
1:25:03
12
Hans de Graaf
Suomi
1:26:46
1:26:38
13
Huub van Gerven
NSL
1:27:09
1:26:58
14
Willie Kiewiet
Lionitas
1:28:15
1:28:07
15
Jan de Vries
Impala
1:28:25
1:27:48
16
Sander Rietveld
Atos
1:28:32
1:28:30
17
Hans van der Steen
Lionitas
1:28:35
1:28:31
18
Egon van der Peet
Hylas
1:28:57
1:28:55
19
Gerard Gerritsen
Daventria
1:30:37
1:30:30
20
Eite Slootheer
Waterweg
1:31:36
1:31:23
21
Hans Heirman
OSS-VOLO
1:31:56
1:31:42
22
Ed van der Steeg
SV Friesland
1:32:14
1:31:56
23
Kees Visser
AV Heerenveen
1:32:22
1:32:14
24
Harm Veenstra
Impala
1:32:38
1:32:13
25
Rienk de Vries
SV Friesland
1:33:18
1:33:08
26
Theo van de Beek
Pijnenburg
1:33:29
1:33:03
27
Erik Brandsema
VAV
1:33:38
1:33:28
28
Peter Burger
AV Castricum
1:33:47
1:33:36
29
Piet Boorsma
the Hague Road Runne
1:34:59
1:34:49
30
Gert Admiraal
TTW
1:35:14
1:35:04
31
Dirk Muizer
SV Friesland
1:35:27
1:35:21
32
Jaap van der Sijs
U-Track
1:35:47
1:35:27
33
Lieuwe van Loon
Waterweg
1:36:07
1:35:55
34
Rense Pettinga
NOP
1:36:28
1:36:06
35
Symen van der Velde
Horror
1:36:48
1:36:37
36
Herman Wassens
Lionitas
1:37:05
1:36:18
37
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
1:37:12
1:36:57
38
Piet Calkhoven
Hylas
1:37:14
1:36:34
39
Gerard van Calmthout
Spark
1:37:47
1:37:44
40
Adrie van Dijk
ATC '75
1:38:36
1:38:12
41
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsc
1:39:00
1:38:50
42
Cor Wijnja
AV Heerenveen
1:39:11
1:39:04
43
Martin Seevinck
De Liemers
1:39:20
1:38:54
44
Arthur Verstraete
Hellas
1:39:37
1:39:12
45
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:39:52
1:39:39
46
Peter Hendriksen
Triathlon
1:39:53
1:39:35
47
Evert van den Bosch
ACO Van Elderen
1:40:46
1:40:30
48
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:41:16
1:40:59
49
Arian Wassink
Daventria
1:41:53
1:41:17
50
Kees Breedeveld
SV Friesland
1:42:07
1:42:01
51
Ton van den Berg
Hylas
1:42:44
1:42:05
52
Hans van Meurs
Fortuna
1:43:11
1:43:00
53
Dirk Slimmen
SV Friesland
1:43:18
1:43:06
54
Hans Westra
SV Friesland
1:43:59
1:43:16
55
Frank Brandsma
Statina
1:44:08
1:43:53
56
Hans Knoops
Waterweg
1:44:22
1:44:09
57
Henk Rawee
Triathlon
1:44:23
1:43:52
58
Ron van Herwijnen
Energie
1:44:37
1:44:23
59
Sjoerd Fennema
Groningen Atletiek
1:45:41
1:45:36
60
Ubbo Elzinga
SV Friesland
1:46:08
1:45:27
61
Gert Vermeer
Running AP
1:46:47
1:45:58
62
Minne van Houten
SV Friesland
1:48:03
1:47:25
63
Ed de Boer
KAV Holland
1:48:23
1:47:54
64
Kees van der Zwan
Suomi
1:48:34
1:48:08
65
Cees Westerhoff
avVN
1:48:40
1:47:52
66
Pieter van Dijk
AV Heerenveen
1:48:56
1:48:46
67
Tjeerd Visser
SV Friesland
1:49:57
1:48:02
68
Jan Derk Jansen
Loopgroep Bedum
1:50:06
1:49:08
69
Rik Wetser
OSS-VOLO
1:50:33
1:49:51
70
Dirk Schipper
Loopgroep Bedum
1:50:45
1:50:28
71
Adrie de Haas
OSS-VOLO
1:52:01
1:51:18
72
Xander Sneek
Hardloopclub Amsterd
1:52:08
1:51:32
73
Peter Kootstra
U-Track
1:53:23
1:53:23
74
Henk van Haaster
avVN
1:53:42
1:53:10
75
Gerrit van Dam
Loopgroep De Drentsc
1:53:47
1:52:58
76
Heino Pot
Loopgroep Bedum
1:54:41
1:53:40
77
Andries-Jan Goedhart
Zaanland
1:54:56
1:54:14
78
Albert Bos
SV Friesland
1:55:08
1:54:23
79
Frits van der Velden
Atledo
1:57:17
1:48:39
80
Peter Veltman
avVN
1:57:55
1:54:19
81
Marcel van der Wolf
Tilburg Road Runners
1:57:55
1:57:03
82
Jan Woudstra
Impala
1:58:02
1:57:19
83
Peter Witsmeer
Lionitas
1:58:58
1:55:59
84
Max Wenniger
Impala
1:59:00
1:58:36
85
René van Houwelingen
Suomi
1:59:29
1:58:33
86
Jan van den Belt
Hanzesport
2:03:07
1:58:49
87
Martin Kreeft
HAC '63
2:03:20
2:02:57
88
Nico Ruiter
AV '23
2:05:25
1:55:23
89
Hans de Bos
Waterland
2:06:18
1:54:21
90
Roel de Vogel
AV Haarlem
2:09:04
1:58:47
91
Alfons Knijn
Phanos
2:12:04
2:12:00
92
Jos Janssen
Climax
2:19:19
2:18:51
93
Herbert Bachhuber
Essen (GER)
2:34:43
2:33:47
M60, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ton Smit
Veluwe
1:20:21
1:20:19
2
Henk de Haas
Athlos
1:28:40
1:28:27
3
Koen Kiestra
Lionitas
1:30:07
1:29:59
4
Gerrit van den Berg
avVN
1:31:58
1:31:55
5
Johan van Noordenburg
AV Heerenveen
1:33:19
1:33:12
6
Jan Rinsma
NOP
1:35:40
1:35:27
7
Hans van Kampen
NSL
1:37:51
1:37:38
8
Ben van Laake
SV Friesland
1:37:52
1:37:02
9
Cees de Vries
avVN
1:40:39
1:40:33
10
Siem Zeilemaker
avVN
1:40:44
1:40:17
11
Wim Plaatzer
NSL
1:42:00
1:41:41
12
Joop Engelen
Hylas
1:44:33
1:43:54
13
Ad Steltenpool
avVN
1:45:06
1:44:51
14
Sietse Herder
NOP
1:45:15
1:45:02
15
Jan Bodewes
AV Castricum
1:47:33
1:46:37
16
Gerrit k Kramer
AV Heerenveen
1:48:50
1:48:34
17
Fred van der Gon Netsc
Haag Atletiek
1:51:29
1:50:50
18
Wim Saaltink
Groningen Atletiek
1:51:46
1:51:18
19
Ruud van Zon
RRZ
1:52:41
1:52:25
20
Loek Mensinga
Texel
1:53:04
1:52:24
21
Hans Blumendal
Triathlon
1:53:24
1:52:53
22
Jan Bakker
Impala
1:53:50
1:53:22
23
Pieter van Alphen
avVN
1:54:45
1:54:34
24
Piet Kerstholt
SV Friesland
1:55:00
1:54:54
25
Steven Rutgers
Artemis
1:56:07
1:53:11
26
Kees Bozelie
avVN
1:56:29
1:56:02
27
Paul Gies
Ron Clarke
1:56:53
1:56:09
28
Bert Versluis
Triathlon
2:00:14
1:59:42
29
Evert Akkerman
SV Friesland
2:01:06
2:00:28
30
Dirk van Zon
SV Friesland
2:02:27
2:02:20
31
Karst Anema
SV Friesland
2:02:41
2:02:04
32
Wolbert Broere
Hylas
2:05:35
1:55:21
33
Walter Hollenkamp
avVN
2:05:52
2:05:44
34
Willem Scheve
Runners Stadskanaal
2:06:54
2:05:57
35
Rinze Kootstra
SV Friesland
2:08:12
2:07:48
36
Lucas Bakema
Loopgroep Nienoord
2:09:45
2:09:42
37
Hans Willems
Lionitas
2:09:46
2:03:40
38
Ron de Kruijff
PAC
2:13:39
2:12:56
39
Hans Schalkwijk
GVAC
2:14:07
2:03:36
40
Cor Terlouw
Passaat
2:15:55
2:15:12
41
Hans Vugts
avVN
2:18:07
2:17:32
42
Fred Jansen
Energie
2:26:57
2:26:14
43
Henk van Hal
avVN
2:31:37
2:28:05
44
Herman Slijfer
Loopgroep Astrea
2:31:59
2:31:18
45
Puk Wensveen
De Spartaan
2:33:12
2:26:32
46
Ton de Veen
RRZ
2:42:15
2:41:59
47
Jan van der Hoek
SV Friesland
2:52:29
2:51:44
48
Tjeerd Kingma
Loopgroep PK
3:08:00
3:07:05
VSEN, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Reina Visser
Nijmegen Atletiek
1:16:38
1:16:36
2
Nynke Beunders
LAAC Twente
1:21:32
1:21:30
3
Heleen Plaatzer
Cifla
1:21:39
1:21:37
4
Saskia de Vries-van Vu
Phoenix
1:22:50
1:22:50
5
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
1:25:09
1:25:01
6
Andrea Bakker
's-Gravenhage
1:28:09
1:28:00
7
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:28:38
1:28:32
8
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:28:44
1:28:44
9
Bianca Damme
Marathon Pim Mulier
1:29:10
1:29:02
10
Liesbeth Andreae
Lionitas
1:35:52
1:35:25
11
Andrea Hofstra
Horror
1:37:22
1:37:11
12
Marijke van Duuren-Old
Marathon Pim Mulier
1:38:19
1:38:08
13
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
1:43:02
1:37:12
14
Esther Hakvoort
Zaanland
1:43:31
1:42:50
15
Anne Stoelhorst
Tartlétos
1:44:38
1:44:23
16
Itty Speelman
AV Heerenveen
1:47:53
1:47:32
17
Diana Hulskamp
Zaanland
1:51:36
1:50:54
18
Miranda Hornstra
SV Friesland
1:52:43
1:52:07
19
Annelies Wester
U-Track
1:53:42
1:53:21
20
Marjan Rodenhuis
Lionitas
1:55:39
1:52:32
V35, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
1:19:59
1:19:58
2
Tanja de Groot
Atos
1:28:33
1:28:31
3
Tanja Neppelenbroek
OSS-VOLO
1:32:08
1:31:54
4
Susanne Boer
KAV Holland
1:33:47
1:33:29
5
Sandra van Strien
SV Friesland
1:35:29
1:35:12
6
Nynke van Beek
Athlos
1:37:02
1:36:44
7
Judith Tamis
AV Castricum
1:38:24
1:38:06
8
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
1:39:43
1:33:54
9
Emma Bracey
London (GBR)
1:41:59
1:41:02
10
Renate Bosman
De Sprinter
1:42:14
1:41:46
11
Marjan Haantjes
SV Friesland
1:42:19
1:42:12
12
Isabellla Oosting
Climax
1:43:12
1:42:25
13
Sylvia van Essen
Lycurgus
1:43:23
1:43:17
14
Esther van Bochove
Zaanland
1:43:55
1:43:14
15
Karen Kops
OSS-VOLO
1:45:38
1:45:18
16
Geke Doornhof
Athlos
1:47:34
1:47:17
17
Esther Cachet
Phanos
1:48:38
1:48:05
18
Thea van der Meulen
SV Friesland
1:48:49
1:48:13
19
Dianne Boevenbrink
AV '34
1:48:53
1:48:04
20
Angelina den Harder
OSS-VOLO
1:50:19
1:49:39
21
Anita van der Wal
SV Friesland
1:50:23
1:50:15
22
Karin Boel
OSS-VOLO
1:50:33
1:49:49
23
Baudien de Boer
Horror
1:50:53
1:50:40
24
Ellen van Pelt
AAC '61
1:51:09
1:50:31
25
Jo-Anne Prins
AV '34
1:52:14
1:51:25
26
Hester Groenveld
Horror
1:52:23
1:52:06
27
Joke Breugem
AV '34
1:52:29
1:51:40
28
Marion Goossen
Scheldesport
1:52:51
1:52:34
29
Jeannette Nieboer
Loopgroep Bedum
1:54:41
1:53:40
30
Renetta Kistenmacher
Horror
1:58:55
1:58:12
31
Karin de Rooij
Zaanland
1:59:16
1:58:34
32
Jolanda Groen
Voorne Atletiek
1:59:25
1:46:12
33
Hieke Postma
AV Heerenveen
2:01:24
2:00:59
34
Anita van Dalen
U-Track
2:01:45
2:01:23
35
Wybertha Brouwer
Horror
2:06:22
2:06:04
36
Paulina van der Zouw
AV '23
2:06:30
2:05:45
37
Ienskje van der Weg
AV Heerenveen
2:07:47
2:06:48
38
Ellen Kuipers
Lionitas
2:09:07
2:04:17
39
Marjo Wassink
Archeus
2:12:31
2:04:19
40
Esther Landaal
Energie
2:12:32
2:11:38
41
Louwina Boomsma
U-Track
2:12:33
2:05:27
42
Hella Yntema
Horror
2:13:45
2:13:27
43
Greetje Oosterhoff
Loopgroep Bedum
2:17:09
2:16:07
44
Nicole Verkoeijen
De Spartaan
2:33:13
2:26:33
45
Carolien de Vries
SV Friesland
2:39:55
2:39:15
V45, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diny Bosker
SV Friesland
1:27:48
1:27:44
2
Inge van Schaick
Lionitas
1:28:25
1:28:18
3
Susan Hagevoort
Triathlon
1:29:10
1:29:06
4
Jacinta Fancel
Lionitas
1:31:28
1:31:23
5
Mirjam Bijlsma
Loopgroep De Drentsc
1:32:04
1:32:02
6
Ina Burggraaf
Triathlon
1:35:54
1:35:31
7
Jacobien Kracht
LAAC Twente
1:38:02
1:37:27
8
Lydia Klessens
SV Friesland
1:38:15
1:38:03
9
Edith Appel
avVN
1:39:30
1:39:20
10
Jacqueline Veth
RRZ
1:40:36
1:40:21
11
Hanneke van de Velde
ATC '75
1:41:41
1:41:02
12
Inge Wulffelé
Lionitas
1:41:43
1:41:25
13
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
1:42:02
1:41:43
14
José Stuivenvolt
NOP
1:42:39
1:42:19
15
Ellen Boers
Leiden Atletiek
1:43:15
1:43:02
16
Loes van den Biggelaar
Scorpio
1:43:26
1:43:23
17
Pam Asselbergs
AV Edam
1:43:48
1:43:15
18
Janet Werkema
Horror
1:44:43
1:44:30
19
Barbara van Loon
Waterweg
1:44:55
1:44:43
20
Leontien Ridder
U-Track
1:45:14
1:44:36
21
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:45:32
1:44:54
22
Gré Reinderts - van de
Altis
1:45:36
1:44:48
23
Christien Bird
Barnes (GBR)
1:46:17
1:45:20
24
Patricia Heijmen
Cifla
1:46:25
1:46:18
25
Willemien FZandberg
Impala
1:47:11
1:46:49
26
Gabrielle Limonard
AV '23
1:48:04
1:47:29
27
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:48:23
1:47:44
28
Lisette van Zundert
Altis
1:48:56
1:48:11
29
Lida Seevinck-Meurs
De Liemers
1:50:24
1:49:57
30
Ina Komdeur
Vlieland
1:50:39
1:50:28
31
Gerda Verdoes
Rijnsoever
1:50:49
1:50:49
32
Adinda Bornkamp
AAC '61
1:51:09
1:50:31
33
Marga van Baar
AV Castricum
1:51:10
1:50:15
34
Rixte Stoker
SV Friesland
1:51:40
1:50:55
35
Marga Zwanenburg
Horror
1:51:45
1:51:26
36
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
1:52:29
1:51:46
37
Carla van Lint
Ron Clarke
1:52:55
1:52:11
38
Tiny Wouda
SV Friesland
1:52:58
1:52:21
39
Marion Verdijsseldonck
PAC
1:54:43
1:54:21
40
Bea Visser
SV Friesland
1:55:51
1:55:05
41
Tini Visker
Artemis
1:55:53
1:55:14
42
Harriette Slagers
Groningen Atletiek
1:57:56
1:56:59
43
Liesbeth van Meurs
AV Haaksbergen
2:00:11
1:49:51
44
Sabina Oudman
Loopgroep Bedum
2:01:37
2:00:36
45
Marjo Fleuren
Loopgroep Bedum
2:02:02
1:57:01
46
Maaike Hornstra
SV Friesland
2:02:33
2:01:57
47
Riet van Mook Ginneken
DAK
2:02:51
2:02:46
48
Evelyn Schipper
Loopgroep Bedum
2:05:26
2:04:53
49
Annelies de Jongh
Haag Atletiek
2:05:34
1:55:16
50
Jellie van der Meer
Ciko '66
2:06:59
2:06:44
51
Margriet de Vries-Muld
Waterweg
2:07:06
2:02:08
52
Rieka Reiffers
Loopgroep Bedum
2:07:33
2:06:32
53
Jacqueline Kamphuis
Athlos
2:08:29
1:58:33
54
Ria van Gent
NSL
2:08:52
2:08:19
55
Helen Verstoep
SV Friesland
2:11:39
2:10:54
56
Petra Kok
Statina
2:13:22
2:12:25
57
Jolande Slootheer
Waterweg
2:14:43
2:13:49
58
Wil Lantinga
Waterweg
2:14:51
2:13:58
59
Corrie Hoogweg
De Koplopers
2:15:54
2:04:48
60
Joke de Jong
NEA Volharding
2:24:12
2:19:45
61
Heleen Koster
PAC
2:24:26
2:23:45
62
Sigrid Bachhuber
Essen (GER)
2:34:43
2:33:48
63
Nicole Teeken
Landsmeer
2:44:17
2:35:57
V55, 21.1 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ans van Veenendaal
Loopgroep Aart Stigt
1:38:46
1:38:36
2
Martha van Hal
Energie
1:39:14
1:39:12
3
Riet van Leeuwen
Pallas '93
1:40:03
1:39:41
4
Ineke Visser
ASV
1:42:08
1:41:50
5
Rita Langedijk
Leiden Atletiek
1:43:15
1:43:02
6
Christine Schellevis
Atletico '73
1:43:27
1:42:46
7
Nellie van der Made
AAC '61
1:45:30
1:45:30
8
Gea Leenstra-Hinrichs
Loopgroep De Drentsc
1:49:14
1:48:42
9
Jeltsje van der Wal
Lionitas
1:51:41
1:51:25
10
Marja Vleugel-van Uffe
NSL
1:53:17
1:50:10
11
Gonnie van Haaster
avVN
1:53:42
1:53:10
12
Janny Dekker
Groningen
1:53:45
1:52:05
13
Rommie de Witte
NOP
1:54:20
1:53:59
14
Ans Dijkstra
AV '34
1:55:12
1:54:22
15
Aukje Woltjer-Veenstra
Steendam
1:55:37
1:55:13
16
Angela Veld
Statina
1:57:16
1:56:19
17
Willie Muizer
SV Friesland
1:57:59
1:56:53
18
Matty de Beer
Hellas
1:58:52
1:58:23
19
Ria van der Schoot
Lionitas
1:59:16
1:59:07
20
Trudy Sanders
Horror
2:00:03
1:59:22
21
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:00:54
2:00:08
22
Willemien Runia
SV Friesland
2:02:31
2:01:49
23
Martha Meijer
Amersfoort
2:03:10
2:02:15
24
Marry Hooijer
PEC 1910
2:03:45
2:03:31
25
Minke Oord
SV Friesland
2:05:11
2:04:38
26
Inge Helder-van Gelder
AV Heerenveen
2:07:29
2:06:29
27
Tineke Heres
Loopgroep Bedum
2:08:29
2:07:27
28
Eveline van Zanten-Vdm
Waterweg
2:09:14
2:08:21
29
Margriet Prins
Suomi
2:14:11
2:09:26
30
Atie Zijlstra
Waterland
2:19:00
2:18:21
31
Joke Heijmans
Hercules
2:20:50
2:08:04
32
Hannie Devile
PAC
2:24:26
2:23:45
33
Ria Baseliers-van Arnh
Trecho
2:30:13
2:16:56
34
Nancy Lucienne Caviet
SV Friesland
2:56:13
2:55:39
MSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jaap Stiggelbout
Deventer
1:22:37
1:22:27
2
Jelle Roozenburg
De Koplopers
1:31:39
1:22:34
3
Roelof de Roos
Leeuwarden
1:25:50
1:23:55
4
Jos Boomsma
Groningen
1:24:54
1:24:34
5
Stefan Nijenhuis
Daventria
1:27:45
1:25:34
6
Ronald Nijssen
Heerhugowaard
1:27:02
1:26:06
7
Erik Verdoorn
Lionitas
1:35:54
1:27:05
8
Marc Knapen
Amsterdam
1:29:07
1:28:00
9
Jaap Huurman
Zwolle
1:30:10
1:28:01
10
Wietse Hek
West-Terschelling
1:28:19
1:28:09
11
Christiaan van de Brui
Bergen Nh
1:31:37
1:28:44
12
Herman Regnerus
Marrum
1:32:00
1:28:59
13
Jasper Buddeke
IJsselstein Ut
1:31:28
1:29:03
14
Melvin Schepers
Harlingen
1:30:47
1:29:05
15
Peter van der Blom
\'s-Gravenhage
1:31:13
1:29:58
16
Ate Bijlsma
Athleta
1:30:29
1:30:03
17
Stephan Versteeg
Wolvega
1:30:55
1:30:36
18
Henk Lourens
Buitenpost
1:43:28
1:30:40
19
Roelof Oostra
Mantgum
1:34:17
1:30:43
20
Bart Jan van Zandwijk
Landerum
1:30:58
1:30:54
21
Giorgio Delea
SV Friesland
1:32:06
1:30:54
22
Klaas Kooistra
Drachten
1:31:17
1:30:58
23
David Westdorp
Dutch Runners Gold
1:39:39
1:30:59
24
Thomas Scheutjens
Tilburg Road Runners
1:43:02
1:31:16
25
Edwin Sturm
Delft
1:34:27
1:31:22
26
Marco Melis
Leiderdorp
1:43:09
1:31:26
27
René Meekma
Witmarsum
1:34:57
1:31:37
28
Erwin Fopma
Midsland
1:32:59
1:32:50
29
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
1:44:43
1:32:57
30
Pieter Niema
West-Terschelling
1:33:32
1:33:10
31
Chris van Dijk
SV Friesland
1:33:24
1:33:16
32
Jeroen van Weperen
Nijmegen Atletiek
1:41:43
1:33:23
33
Arjan Siersma
Hemelum
1:38:13
1:33:36
34
Michiel Alta
West-Terschelling
1:34:18
1:33:54
35
Onno van Teijens
Enschede
1:34:22
1:33:58
36
Gerben Pleijzier
Midsland
1:34:15
1:34:10
37
Geert van Iersel
Meppel
1:40:59
1:34:30
38
Sjouke Meekma
Leeuwarden
1:37:58
1:34:34
39
Chris Zuiderwijk
Pallas '93
1:36:24
1:34:35
40
Jacob Jan de Vries
Tytsjerk
1:43:25
1:34:46
41
Vincent Broekkamp
Alkmaar
1:36:00
1:34:54
42
Leon Schepers
Harlingen
1:36:45
1:35:02
43
Martijn Mooibroek
DEM
1:43:38
1:35:10
44
Joris Roelants
Amsterdam
1:39:04
1:35:17
45
Remco van Hussel
Nijkerk Gld
1:41:44
1:35:22
46
Irolt Dijkstra
Oosterbierum
1:36:35
1:35:42
47
Kees Schillemans
Amstelveen
1:37:22
1:36:13
48
Jelco Blok
Nieuwehorne
1:41:59
1:36:25
49
Mattijs ter Veen
Harderwijk
1:40:36
1:36:34
50
Ingmar Slagter
Appingedam
1:41:28
1:36:39
51
Marten Sjoerds
Workum
1:40:35
1:36:44
52
Raimond Kientz
RRZ
1:41:51
1:36:47
53
Danny Bulthuis
Assen
1:38:11
1:37:00
54
Theo van den Heuvel
Sneek
1:44:21
1:37:03
55
Johannes Groen
's-Gravenhage
1:47:25
1:37:06
56
Hans Mulder
Annen
1:43:19
1:37:09
57
Wiebe Koopmans
SV Friesland
1:37:39
1:37:10
58
Tsjerk sake Castelein
Athleta
1:40:24
1:37:10
59
Bastiaan Winkelaar
Kampen
1:40:10
1:37:17
60
Wilbert Swart
Rotterdam
1:45:13
1:37:22
61
Remko Niestijl
Assen
1:44:46
1:37:24
62
Dirk Kamps
Gouda
1:48:36
1:37:25
63
Jacco Feenstra
Rotterdam
1:44:19
1:37:34
64
Jouke Schouten
ZOEV
1:39:06
1:37:36
65
Kees Noppert
Leeuwarden
1:43:04
1:37:44
66
Remko Bruinsma
Amsterdam
1:39:44
1:37:47
67
Luitzen Nijdam
Lippenhuizen
1:48:49
1:37:49
68
Klaas Dijkstra
Twijzelerheide
1:40:50
1:37:54
69
Daan van Beekum
Rotterdam
1:49:41
1:37:55
70
Jan Willem Wiegman
Delft
1:48:00
1:37:56
71
Jaap de Vries
Assen
1:38:16
1:37:58
72
Gerald van den Berg
Veluwe
1:40:28
1:37:59
73
Roel Geerbex
Herkenbosch
1:45:07
1:38:01
74
Ronnie Boomsma
Emmeloord
1:41:08
1:38:06
75
Tjeerd Dijkstra
Duiven
1:45:08
1:38:17
76
Joris Warrens
Haarlem
1:48:12
1:38:19
77
Jaap Peter Enderle
Amsterdam
1:39:13
1:38:21
78
Roel Pot
Haarlem
1:47:44
1:38:44
79
Leander de Graaf
Leeuwarden
1:43:24
1:38:45
80
Peter Sibma
Athleta
1:39:26
1:38:59
81
Arnold Koekman
Nieuwegein
1:47:41
1:39:01
82
Jurjen Wijma
LSV Invictus
1:42:29
1:39:06
83
Casper Dekker
Leeuwarden
1:42:20
1:39:23
84
Bartele Boersma
Harlingen
1:51:09
1:39:26
85
Martijn Venhorst
NOP
1:42:33
1:39:32
86
Matthieu Magielsen
Noordkop
1:41:40
1:39:34
87
Timo Jepkema
Lekkum
1:44:03
1:39:35
88
Rene Bremer
Amersfoort
1:40:06
1:39:36
89
Dowan van Hijum
Kollum
1:40:36
1:39:37
90
Robert Bouma
Amsterdam
1:47:34
1:39:41
91
Wilco Tijmes
Bolsward
1:43:18
1:40:04
92
Joël Postma
Nijemirdum
1:49:55
1:40:18
93
P Koster
Warten
1:47:22
1:40:20
94
Geert Slagter
Appingedam
1:45:18
1:40:24
95
Arjen Dijkstra
Leeuwarden
1:47:31
1:40:29
96
Thomas Schuitemaker
Maastricht
1:47:13
1:40:47
97
Vincent Hagen
Holten
1:48:22
1:40:47
98
Marijn Rutgers
Amsterdam
1:46:00
1:40:48
99
Leon Hoogeveen
Alphen aan den Rijn
1:53:02
1:40:51
100
Tycho Reimers
Leeuwarden
1:44:18
1:40:55
101
Jurjen Spoelstra
Hallum
1:43:30
1:40:56
102
Rico van Houten
Dutch Runners Gold
1:52:34
1:41:01
103
Reinder Algera
Hallum
1:43:41
1:41:05
104
Robbie de Lange
Wergea
1:48:46
1:41:43
105
Eric Hogerhuis
Leeuwarden
1:43:04
1:41:54
106
David Wedema
Groningen
1:50:24
1:42:05
107
Ruud van der Zwan
Apeldoorn
1:55:31
1:42:11
108
Henk Sijbesma
Hommerts
1:48:59
1:42:12
109
Jan Hessel Boermans
Heerenveen
1:45:42
1:42:18
110
Jacco Reitsma
Loopgroep Leeuwarden
1:46:52
1:42:23
111
Bas Anemaet
Delta Sport
1:48:37
1:42:28
112
Alwin Kruijt Spanjer
Meerstad
1:53:52
1:42:51
113
Stephaan Roell
Amsterdam
1:48:59
1:42:58
114
Richard de Wit
Sassenheim
1:46:31
1:43:02
115
Sander van Oyen
Nes gem Boarnsterhim
1:49:32
1:43:02
116
Gerko Kwant
Ruinerwold
1:48:40
1:43:05
117
Ewout Knoester
Oegstgeest
1:52:45
1:43:10
118
Cas Bakker
Deventer
1:45:23
1:43:12
119
Karim Blauw
Amstelveen
1:46:09
1:43:27
120
Peter Sinnema
Lionitas
1:47:30
1:43:38
121
Eldert Teijema
Heerenveen
1:48:14
1:43:39
122
Jelle Duindam
De Bilt
1:50:58
1:43:39
123
Eric Weijman
Amsterdam
1:55:43
1:43:40
124
Reinder Huisman
Pingjum
1:50:58
1:43:40
125
Erik Kruiskamp
Vriezenveen
1:45:53
1:43:47
126
Niels van der Hem
Dronryp
1:44:46
1:43:49
127
Wouter van de Graaf
Leiden
1:53:33
1:43:57
128
Geo Arnold
Amstelveen
1:56:13
1:44:04
129
Yne Age Terpstra
Marrum
1:46:40
1:44:05
130
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:47:01
1:44:09
131
Martijn de Vreeze
Horror
1:48:10
1:44:21
132
Ishay Halmut
Groningen
1:53:13
1:44:26
133
Roel de Jong
Leiden Road Runners
1:54:44
1:44:29
134
Ronald van der Sluis
Leiden Road Runners
1:54:41
1:44:30
135
Robbert Smit
Leeuwarden
1:47:57
1:44:31
136
Allard Bloem
Loopgroep Zuidhorn
1:47:21
1:44:32
137
Jelmer Visser
Utrecht
1:47:06
1:44:40
138
Remi Hougee
West-Terschelling
1:45:12
1:44:42
139
Chiel Donkers
Delft
1:54:48
1:44:45
140
Paulus Schakel
Sneek
1:45:25
1:44:53
141
Wouter Hoogland
Zwolle
1:47:10
1:44:57
142
Maarten Goezinnen
Utrecht
1:56:24
1:45:08
143
JJ van der Vijver
Soest
1:46:32
1:45:12
144
Jeroen de Jong
Gorredijk
1:54:42
1:45:26
145
Edward de Leeuw
Gorredijk
1:54:43
1:45:26
146
Emiel Borgardijn
Utrecht
1:53:03
1:46:06
147
Jeroen Geurts
Nijmegen
1:47:31
1:46:17
148
Rik Veenma
Groningen
1:49:55
1:46:17
149
Bas Kramer
West-Terschelling
1:46:47
1:46:24
150
Karst Ketelaar
Workum
1:53:51
1:46:29
151
Johan Mulder
Wergea
1:53:50
1:46:29
152
Hanno van Vuren
Veenendaal
1:57:56
1:46:39
153
Jan Willem Hazeleger
Ede Gld
1:59:55
1:46:43
154
Sjoerd Slinger
West-Terschelling
1:47:40
1:46:48
155
Erwin Zweers
West-Terschelling
1:47:40
1:46:48
156
Trienus de Jong
SV Friesland
1:47:54
1:46:49
157
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
1:55:02
1:46:55
158
Gerlof de Vries
Groningen
1:59:17
1:46:57
159
Rienk Bernhard
NOP
1:57:49
1:47:02
160
Dirk Nijmeijer
Dalen
1:55:52
1:47:11
161
Roelof Schuitema
Amsterdam
1:52:39
1:47:17
162
Erik Klink
Raalte
1:52:35
1:47:20
163
Huub Olthof
Amsterdam
1:52:37
1:47:25
164
Maarten Truijers
Utrecht
1:56:00
1:47:27
165
Evert van Zanten
Olympus '70
1:53:07
1:47:28
166
Tom Koenen
Haarlem
1:57:09
1:47:41
167
Hidde Roorda
Sneek
1:50:33
1:47:47
168
Niels de Nijs
Lelystad
1:53:31
1:47:51
169
Marcel Candido
Oegstgeest
1:55:08
1:47:57
170
Ramses de Graaf
Alkmaar
2:00:32
1:48:06
171
Luitzen Smit
Ten Post
1:56:06
1:48:10
172
Patrick van Bergen
Noordbroek
1:53:03
1:48:11
173
Jelmar Bosma
West-Terschelling
1:49:09
1:48:16
174
Sander Hiddink
Amsterdam
1:56:14
1:48:17
175
Gertjan Eikenaar
Zwolle
1:58:49
1:48:21
176
Siart Smit
Leeuwarden
1:54:15
1:48:26
177
Frank Schouw
Haarlem
1:49:59
1:48:28
178
Jan Sander van Tuyl
's-Gravenhage
2:00:00
1:48:35
179
Mark de Roos
Leeuwarden
1:57:16
1:48:38
180
Jelmer van Schoonhoven
Arnhem
1:54:35
1:48:42
181
Boris de Hek
West-Terschelling
1:49:08
1:48:44
182
Gaatse Westra
Leeuwarden
1:55:23
1:48:46
183
Theo van der Plas
VanDrielRunners
1:59:54
1:48:59
184
Michael Goedhart
Amstelveen
1:49:22
1:49:01
185
Jillis Pol
Utrecht
1:57:34
1:49:02
186
Rene-Jacob Tuininga
Berltsum
1:50:39
1:49:13
187
Huig Hoek
Rijnsoever
1:53:29
1:49:13
188
Chris PH Lexis
Groningen
2:00:09
1:49:18
189
Mark Schotanus
Emmeloord
1:52:41
1:49:24
190
Jan Symon van Reijen
Midsland
1:49:57
1:49:32
191
Jan Verdoes
Rijnsoever
1:53:54
1:49:37
192
Harm Wesselius
Sneek
1:53:14
1:49:47
193
Jos Postma
Leeuwarden
2:00:20
1:49:52
194
Ewout Kramer
Amsterdam
1:51:07
1:50:01
195
Theo Jonker
Gorredijk
1:52:49
1:50:02
196
Olaf Oerlemans
DEM
1:58:32
1:50:04
197
Cor Pijlman
Lionitas
2:00:23
1:50:07
198
Patrick Peeters
West-Terschelling
1:51:06
1:50:14
199
Maikel Mier
West-Terschelling
1:50:42
1:50:18
200
Marco Kaptein
Groningen
2:02:38
1:50:19
201
Jurgen Harbers
Arnhem
2:01:34
1:50:26
202
Marcel Haven
Vleuten
2:03:19
1:50:28
203
Rimmert de Jong
SV Friesland
1:58:50
1:50:31
204
Marcel Ouwehand
Rijnsoever
1:55:03
1:50:45
205
Guus Loman
Daventria
1:52:04
1:50:48
206
Andreas Avitsland
Utrecht
2:03:40
1:50:49
207
Michiel Teeuwen
Groningen
1:51:37
1:51:04
208
Arno Reidsma
Leeuwarden
2:03:44
1:51:07
209
Sander Reerink
Harlingen
2:00:10
1:51:07
210
Thijs Tonis
Oldenzaal
2:00:11
1:51:08
211
Gijs Peeters
's-Gravenhage
1:57:29
1:51:11
212
Jeffrey Wery
Apeldoorn
1:52:21
1:51:25
213
Kees Sjoorda
's-Gravenhage
1:59:44
1:51:26
214
Bart Reidsma
Stiens
2:04:37
1:51:54
215
Arman Stoelwinder
Leeuwarden
1:58:36
1:52:05
216
Guido Langenhof
Vierakker
2:03:48
1:52:12
217
Bart van der Veen
SV Friesland
1:52:32
1:52:13
218
Gijs van Reen
Utrecht
2:00:37
1:52:25
219
Reinout Wallis de Vrie
Amsterdam
2:00:22
1:52:40
220
Luuk Adema
Sneek
1:55:40
1:52:52
221
Edwin Boes
Franeker
1:58:56
1:52:55
222
Gerben Bergsma
Leeuwarden
2:04:49
1:53:05
223
Walter Smidts
Amsterdam
2:01:09
1:53:13
224
Hielke Bos
Utrecht
1:59:01
1:53:31
225
Duncan Muller
West-Terschelling
1:54:36
1:53:36
226
Pieter Klasen
IJlst
1:58:01
1:53:41
227
BertJan Hemmen
Amersfoort
2:00:17
1:53:45
228
Jorrit Faber
Heerenveen
2:04:50
1:53:46
229
Marcel Minnebreuker
Hoornaar
2:02:41
1:53:46
230
Vincent Sark
Haarlem
2:06:45
1:53:47
231
Mark m Hensbergen
U-Track
1:55:07
1:53:49
232
Jeroen Mulder
Zwolle
1:59:40
1:53:57
233
Catharinus de Schiffar
Nijmegen
1:56:30
1:54:04
234
Jako Smit
Landerum
1:55:11
1:54:11
235
Remon te Boome
Zelhem
2:05:24
1:54:16
236
Sean Koen
West-Terschelling
1:54:47
1:54:18
237
Jorrit Arntzen
Sneek
2:01:45
1:54:28
238
Felix van Vugt
Utrecht
2:01:38
1:54:45
239
Marco Wonnink
Zwolle
2:04:03
1:54:47
240
Job de Bondt
Groningen
2:05:43
1:54:51
241
Gilles Bierling
Utrecht
2:02:08
1:54:55
242
Gerard Numan
Groningen
1:59:19
1:54:58
243
Jelle Terpstra
Utrecht
2:00:14
1:54:58
244
Sep Benak
Meppel
2:05:32
1:55:03
245
Edwin Wiersema
Eelde
2:02:00
1:55:03
246
Jelmer Klijnstra
Oentsjerk
2:04:27
1:55:04
247
Johan Kooistra
SV Friesland
2:04:34
1:55:19
248
Fokke Jan van Ommen
Sneek
2:05:18
1:55:20
249
Robert Koers
Ryptsjerk
2:05:21
1:55:24
250
Arjan van Strien
Middelharnis
2:07:00
1:55:25
251
Eldert Klijnstra
Oentsjerk
2:04:49
1:55:25
252
Halbe Huitema
SV Friesland
2:05:38
1:55:39
253
Floris Vos
Amsterdam
2:00:02
1:55:43
254
Jaap Morgenstern
Nunspeet
2:04:19
1:55:49
255
Eric Peereboom
Gorredijk
2:05:16
1:55:57
256
Maurice Schippers
Zwolle
1:58:27
1:56:11
257
Mark Nijmeijer
Enschede
2:02:35
1:56:13
258
Martijn Kloppenburg
Joure
2:09:49
1:56:15
259
Robin Schouten
Amsterdam
2:09:52
1:56:21
260
Henry Teusink
Zwolle
2:02:06
1:56:37
261
Xander Storms
's-Gravenhage
2:00:20
1:56:38
262
Yuri Blaauw
Maastricht
2:03:56
1:56:44
263
Patrick Rombouts
Amsterdam
2:05:01
1:56:46
264
Martijn ter Telgte
Utrecht
2:09:24
1:56:48
265
Jan-Willem Medendorp
Hempens
1:58:55
1:56:58
266
Ronnie Wind
IJlst
2:03:35
1:57:00
267
Marc Stappers
Baarn
2:07:11
1:57:03
268
Peter de Jong
AV Heerenveen
2:10:25
1:57:13
269
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
1:59:13
1:57:15
270
Lodewijk Vos
Bovensmilde
2:04:28
1:57:16
271
Michel van Lunteren
Leeuwarden
2:07:15
1:57:21
272
Harold ten Dam
Drachten
2:08:53
1:57:23
273
Lars Theissen
Zwolle
2:06:28
1:57:27
274
Robert Roosjen
Leeuwarden
2:07:04
1:57:29
275
Stanley Manukilej
Assen
2:09:40
1:57:43
276
Edze jan Visscher
Utrecht
2:08:01
1:57:48
277
Hessel Groenveld
Groningen
2:10:49
1:58:02
278
Jurjen de Jong
Nieuwehorne
2:08:39
1:58:13
279
Patrick Boelens
Peize
2:01:52
1:58:14
280
Thijs Sparreboom
Arnhem
2:04:16
1:58:21
281
Marno van Houten
Amsterdam
2:06:17
1:58:38
282
Niels Verhaagen
West-Terschelling
1:59:31
1:58:38
283
Paul Janssens
Tilburg
2:07:08
1:58:46
284
Wijnand Bruinsma
Utrecht
2:09:17
1:59:04
285
Wietse Dahmes
Midsland
1:59:29
1:59:04
286
Arjen Kwint
Loppersum
2:04:29
1:59:10
287
René Kloppenburg
Joure
2:12:41
1:59:10
288
Edwin van Velden
Noordwijk Zh
2:04:26
1:59:15
289
Maurice Leenstra
West-Terschelling
1:59:53
1:59:29
290
Albert Bakker
Amsterdam
1:59:30
1:59:30
291
Marco Huidink
Deventer
2:10:52
1:59:36
292
Robbert Beukema
Huis ter Heide Dr
2:07:37
1:59:47
293
Mando Vroling
Amsterdam
2:01:35
2:00:20
294
Harald de Haan
West-Terschelling
2:00:56
2:00:36
295
Manfred Boom
Monnickendam
2:12:49
2:00:49
296
Jan-Willem van Rijn
Zwolle
2:07:46
2:00:55
297
Ruud Bakker
Balloo
2:13:58
2:01:23
298
Charles Hartman
Amsterdam
2:13:31
2:01:26
299
Jesse Niemeijer
Groningen
2:12:27
2:01:31
300
Thomas Penders
Leiden
2:09:29
2:01:32
301
Richard Tenhage
Gorredijk
2:11:11
2:01:51
302
Arul Elangovan
Amsterdam
2:15:21
2:01:53
303
Paul van Raaij
Beverwijk
2:12:53
2:02:09
304
Martijn Spaan
Emmen
2:03:12
2:02:42
305
Roland Blomsma
Kampen
2:10:59
2:02:48
306
Stephen Fiedeldeij
Utrecht
2:09:58
2:03:04
307
Martijn Oostrom
Petten
2:13:46
2:03:24
308
Nicolaas Bessels
Midsland
2:04:07
2:03:34
309
Rob van den Heuvel
Workum
2:08:17
2:03:35
310
Maarten Gijgink
Groningen
2:11:55
2:03:44
311
Tjalling Schurer
Sneek
2:13:13
2:04:04
312
Marcel Stinstra
Deinum
2:08:29
2:04:33
313
Hendrie Meulman
Nieuwe Pekela
2:13:28
2:04:36
314
Gerben Snijder
Hoorn Terschelling
2:05:25
2:04:40
315
Bart de Ridder
Weesp
2:16:26
2:04:49
316
Marc le Roy
Delft
2:17:30
2:05:05
317
Marc Holvoet
's-Gravenhage
2:16:53
2:05:28
318
Dirk Kuiken
Oentsjerk
2:15:29
2:05:42
319
Jesse Schaap
Groningen
2:18:12
2:05:51
320
Bernard Slinkert
AV Monnickendam
2:08:34
2:06:07
321
Dennis Winkelaar
Hoogeveen
2:09:03
2:06:09
322
Gerwin Verdonk
Assen
2:06:42
2:06:14
323
Joeke Vellema
Ferwert
2:18:49
2:06:16
324
Maarten Bakker
Sneek
2:18:04
2:06:16
325
Hans Pitstra
Loopgroep Leeuwarden
2:08:29
2:06:25
326
Tabe-Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:19:15
2:06:58
327
Barry Rats
Weesp
2:08:50
2:06:58
328
Kars Snijders
Uddel
2:20:38
2:07:09
329
Joost Meijer
Utrecht
2:14:05
2:07:13
330
Wilco Sark
Haarlem
2:12:34
2:07:15
331
Marko de Waard
Egmond aan Zee
2:17:05
2:07:21
332
Luuk Poppema
Sappemeer
2:14:50
2:07:21
333
Roy van den Brink
Landsmeer
2:12:57
2:07:29
334
Kees de Lange
Midsland
2:07:53
2:07:30
335
Martijn Homminga
Haarlem
2:15:39
2:07:32
336
Erwin Hartenberg
Nieuwegein
2:18:47
2:07:52
337
G Vink
Leeuwarden
2:19:20
2:08:05
338
Rolie Tromp
Groningen
2:19:26
2:08:31
339
Stephan Scholten
Meppel
2:16:45
2:08:32
340
Huib Schilp
Laren Nh
2:14:13
2:09:00
341
Carel meijer Meijer
West-Terschelling
2:22:04
2:09:08
342
Ricardo Arisci
Sneek
2:20:59
2:09:11
343
Bert Wijmans
Ermelo
2:14:53
2:09:31
344
Stefan Kutsch Lojenga
Amsterdam
2:19:30
2:09:41
345
Nico Slagter
Groningen
2:16:14
2:09:48
346
Wouter de Wijs
West-Terschelling
2:23:01
2:10:04
347
Arnoud van Rietschote
Houten
2:10:50
2:10:19
348
Jesper Romers
Delft
2:13:38
2:10:29
349
Roelof De Vries
Loopclub Burgum
2:17:24
2:10:33
350
Herman Lubbers
Groningen
2:24:12
2:11:53
351
Marco Schop
Breda
2:23:41
2:12:25
352
Oscar Harlaar
Badhoevedorp
2:21:12
2:13:04
353
Marten Harlaar
Amsterdam
2:21:13
2:13:04
354
Henk Beenen
Gorredijk
2:22:31
2:13:12
355
Thijs Stege
Zwolle
2:16:59
2:14:21
356
Jouke van Blom
West-Terschelling
2:14:44
2:14:21
357
Arjan Kramer
Hensbroek
2:26:41
2:14:40
358
Matthijs van den Berg
Bennekom
2:22:37
2:14:43
359
Arjo Voogt
Papendrecht
2:23:47
2:14:52
360
Ernie de Deckere
Zoeterwoude
2:27:03
2:15:32
361
Ezra Meijer
's-Gravenhage
2:27:49
2:15:47
362
Arjen Snijder
Hoorn Terschelling
2:16:39
2:15:53
363
Douwe van Dieren
Midsland
2:17:28
2:16:42
364
Marcel Hofstra
Leeuwarden
2:20:35
2:17:10
365
Hugo de Vries
Harlingen
2:29:15
2:17:30
366
Sander Boomman
Rotterdam
2:28:55
2:17:50
367
Remco Schoonderwoerd
Culemborg
2:28:55
2:17:51
368
Wouter Meijer
Zuidhorn
2:31:10
2:18:14
369
Maxiem Wagenaar
Zuidlaren
2:26:15
2:18:44
370
Daniël Thomassen
Stiens
2:32:54
2:19:30
371
Robbin Remmerts
Noord-Sleen
2:31:40
2:19:43
372
Wouter Kuiper
Amsterdam
2:27:43
2:19:48
373
Frans Savenije
Leeuwarden
2:21:52
2:20:46
374
Peter Veldhorst
Meppel
2:21:35
2:21:04
375
Daniel Polling
Hoogezand
2:29:11
2:21:24
376
Michel van de Beek
Soest
2:32:07
2:22:28
377
Bronsema Rob
Zuidhorn
2:35:53
2:24:03
378
René Asschert
Groningen
2:33:14
2:25:40
379
Joris Dam
West-Terschelling
2:34:30
2:27:05
380
Vincent Kooyman
West-Terschelling
2:34:30
2:27:06
381
Joep Akkerman
Soest
2:37:03
2:27:23
382
Sebastiaan Terhage
Gorredijk
2:36:45
2:27:24
383
Arjan Dillen
Kampen
2:37:08
2:30:03
384
Roald de Smet
Wirdum Fr
2:33:53
2:30:24
385
Job Gerver
Maastricht
2:43:35
2:34:00
386
Nic Stienstra
Sneek
2:45:33
2:34:22
M40, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thomas Mollinga
Makkum Fr
1:26:22
1:24:12
2
Peter Veldhuijsen
Distance Runners Voo
1:25:56
1:25:10
3
Roy te Lintelo
Enschede
1:25:35
1:25:20
4
Casper Bekken
Schalkhaar
1:27:14
1:25:25
5
Erik Bakker
SV Friesland
1:38:10
1:27:22
6
Henk Sikma
SV Friesland
1:29:05
1:28:04
7
Nico Haring
Maasland
1:29:41
1:28:37
8
Bastiaan Visser
Bergen Nh
1:29:48
1:28:42
9
Jan van Beveren
Spurt '88
1:30:59
1:28:50
10
Andre Ydema
Dronryp
1:33:44
1:28:59
11
Simon Regnerus
SV Friesland
1:32:01
1:29:01
12
Niels Commandeur
Aalsmeer
1:31:02
1:29:05
13
Tjitte de Vries
Oranjewoud
1:30:42
1:29:32
14
Jan Waling Huisman
Harlingen
1:33:23
1:29:52
15
Pieter Nieman
Gieten
1:33:00
1:30:07
16
Alco Kruithof
Lemmer
1:30:47
1:30:35
17
Ruud Bergmann
Amersfoort
1:32:59
1:31:19
18
Keimpe de Vries
Gytsjerk
1:36:39
1:31:36
19
Pieter Hubers
Atletico '73
1:34:15
1:31:51
20
Henk Loman
Twello
1:33:45
1:32:24
21
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:35:56
1:32:55
22
Peter Groothoff
Sneek
1:34:44
1:33:13
23
Andre Postema
Maastricht
1:38:59
1:33:15
24
Cor Henk Kuipers
West-Terschelling
1:33:27
1:33:22
25
Sil Draaisma
Rijswijk Zh
1:39:39
1:33:33
26
Donald Koster
Loopgroep Leeuwarden
1:41:01
1:33:37
27
Reinder Meekma
Ferwert
1:37:02
1:33:37
28
Johan de Witte
Makkum Fr
1:34:12
1:33:55
29
Pieter Tjeerdsma
SV Friesland
1:35:33
1:33:55
30
Dries Gerbens
Wergea
1:35:32
1:34:12
31
Wiebe Wiersma
Eagum
1:35:33
1:34:13
32
Jan Baan
Nijverdal
1:37:29
1:34:15
33
Martien jr Verhagen
Delfgauw
1:34:41
1:34:38
34
Gé Oosterbroek
Westervoort
1:39:44
1:34:48
35
Ronald Annaert
Amsterdam
1:41:17
1:34:51
36
Jelle Miedema
Willemsoord
1:37:22
1:35:00
37
Rob Moenandar
Groningen
1:36:29
1:35:10
38
Arnold Nijp
Grouw
1:37:52
1:35:12
39
Folkert Sinnema
Wergea
1:36:52
1:35:15
40
Luuk van Kreij
Apeldoorn
1:36:24
1:35:28
41
Pieter Visser
Lionitas
1:38:16
1:35:37
42
Pieter van Dijk
Kampen
1:35:49
1:35:42
43
Ronald Zuidema
Groningen
1:40:31
1:35:42
44
Jan Aalbers
Dalfsen
1:41:36
1:35:42
45
Diemer Top
Groningen
1:37:25
1:35:53
46
Johannes Meijer
De Knipe
1:37:14
1:36:01
47
Peter Kroek
Zwolle
1:50:00
1:36:09
48
Erik Rodenhuis
Stiens
1:38:05
1:36:15
49
Jaap Sije Bosgraaf
SV Friesland
1:37:17
1:36:16
50
Jan Wijnsma
Boksum
1:38:36
1:36:18
51
Marko Langendijk
Leeuwarden
1:37:03
1:36:26
52
Harry van der Schoot
Prins Hendrik
1:43:42
1:36:28
53
Rick Veringmeier
Schiedam
1:40:13
1:36:32
54
Ger de Klerk
Nieuwerkerk ad IJsse
1:42:10
1:36:33
55
Peter Budding
Leiderdorp
1:39:32
1:36:33
56
Peter Sels
Harderwijk
1:40:18
1:36:41
57
Roelof de Vries
PEC 1910
1:39:05
1:36:46
58
Bauke Scheffer
Bolsward
1:48:38
1:36:54
59
Bart van den Akker
Zeist
1:39:48
1:37:20
60
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
1:47:48
1:37:21
61
Winfred Knibbeler
Hilversum
1:38:31
1:37:24
62
Janaldo Keulen
Sneek
1:37:51
1:37:26
63
Roelof van der Heide
Oosterwolde Fr
1:41:53
1:37:35
64
Henk van der Kolk
ACO Van Elderen
1:40:35
1:37:38
65
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
1:40:35
1:37:38
66
Peter Spaans
Uitgeest
1:39:02
1:37:52
67
Dirk Nijmeijer
Winterswijk
1:46:25
1:38:11
68
Herman Willems
Houten
1:50:24
1:38:32
69
Thys Visser
Grou
1:40:38
1:38:43
70
Marten Jager
SV Friesland
1:40:14
1:38:50
71
Erik Went
Leiden Road Runners
1:48:56
1:38:51
72
Bert Paulus
Athlos
1:42:59
1:38:59
73
Paul Smits
Haarlem
1:40:15
1:39:00
74
Ronald van der Wal
Roden
1:42:51
1:39:00
75
Nanne Heida
Mildam
1:42:03
1:39:03
76
Derk Boschman
Gytsjerk
1:40:57
1:39:05
77
Luut de Jong
Woudsend
1:39:44
1:39:06
78
Jan Koert Schipper
Hunzerunners Loopgro
1:41:40
1:39:16
79
Hans Boer
Amersfoort
1:44:01
1:39:22
80
Andries van Dijk
Dutch Runners Basic
1:42:16
1:39:27
81
Marinus Poelert
Athlos
1:45:05
1:39:29
82
Eric Hoeksema
Delft
1:42:41
1:39:33
83
Cees Masteling
NOP
1:41:42
1:39:41
84
Ron Dekker
Spijkenisse
1:41:58
1:39:50
85
Martijn Knook
Roden
1:52:25
1:39:57
86
Maurice Alberts
Houten
1:48:17
1:39:59
87
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners
1:41:01
1:40:03
88
Rients Alberts
Amsterdam Zuidoost
1:45:02
1:40:14
89
AJ Boermans
Wergea
1:47:18
1:40:17
90
Mark Hilderink
NOP
1:42:21
1:40:19
91
Roland Nauta
Gytsjerk
1:41:45
1:40:23
92
Jack Jongejan
Rijnsoever
1:41:24
1:40:23
93
Peter Maatje
Hengelo Ov
1:43:12
1:40:36
94
Joris Vijverberg
Leiden
1:42:42
1:40:39
95
Gert ter Haar
Groningen
1:48:09
1:40:43
96
Johan Schaafsma
West-Terschelling
1:41:48
1:40:49
97
Paul Groot
Bovenkarspel
1:41:56
1:40:56
98
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:45:44
1:40:57
99
William Elegeert
TTW
1:49:35
1:41:01
100
Alex Henskens
Altis
1:43:26
1:41:09
101
Siep de Boer
Sneek
1:42:42
1:41:09
102
Rob van Diermen
Ede Gld
1:48:48
1:41:19
103
Rene van Geenen
Beverwijk
1:42:32
1:41:24
104
Paul Eijkelenkamp
AV Haaksbergen
1:52:08
1:41:28
105
Barend van der Aa
SISU
1:51:34
1:41:38
106
Bart Aten
Vught
1:43:03
1:41:47
107
Jan Bos
Hilversum
1:51:01
1:41:53
108
Hans Veeman
Garrelsweer
1:47:35
1:41:53
109
Anne Kienstra
Leeuwarden
1:51:14
1:41:54
110
Bas Tijmstra
Climax
1:42:45
1:41:57
111
Koen Jaasma
Loopgroep Hoorn
1:46:57
1:42:02
112
Ruud Groenhuijzen
Blokker
1:46:57
1:42:08
113
Mike Alders
Zaanland
1:47:37
1:42:10
114
Gerald Tijhuis
Altis
1:54:01
1:42:11
115
Rob Dijkstra
Loopgroep Leeuwarden
1:54:43
1:42:13
116
Jeroen Nijhuis
Zwolle
1:56:07
1:42:17
117
Jan Peter Boomsma
Reduzum
1:47:50
1:42:24
118
Jaap de Graaf
Wijckel
1:45:29
1:42:26
119
Sjoerd Wesselius
Hommerts
1:44:48
1:42:28
120
Joost Verweij
Leiden Road Runners
1:46:58
1:42:35
121
Rob Wijfjes
Hillegom
1:53:45
1:42:42
122
Ronald Bonkerk
Rijnsoever
1:49:09
1:42:44
123
Richard de Wit
Leiden
1:45:11
1:42:46
124
Daan Hermelink
Waterland
1:43:19
1:42:49
125
Olof King
Delfgauw
1:45:13
1:42:52
126
Klaas Arkema
Hasselt
1:44:23
1:42:55
127
Hans Witte
Delfgauw
1:45:20
1:42:59
128
Jeffery Robbers
SV Friesland
1:44:46
1:43:06
129
Randal van Vliet
Amsterdam
1:53:12
1:43:07
130
Ben van den Assem
Hillegom
1:46:38
1:43:07
131
Sytze Hilbrand Boschma
IJlst
1:51:30
1:43:08
132
Arjen Salemink
Soest
1:46:48
1:43:09
133
Pals Nieuwhof
SOS
1:45:12
1:43:13
134
Joost Heizenberg
Tolbert
1:50:13
1:43:15
135
Fred van den Bergen
Uithoorn
1:53:28
1:43:23
136
Gert van Uffelen
Amersfoort
1:55:54
1:43:23
137
Ronald Tijsseling
Voorne Atletiek
1:56:39
1:43:24
138
Peter Oudshoorn
Assen
1:51:33
1:43:24
139
Herbert de Nijs
Ruinen
1:47:31
1:43:24
140
Arno Jans
Dalen
1:52:07
1:43:26
141
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
1:48:01
1:43:27
142
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:46:09
1:43:29
143
Peter Weijer
Winsum Fr
1:48:21
1:43:34
144
Diederik Vooijs
Groningen
1:53:59
1:43:35
145
Tim Steenbergh
Climax
1:52:55
1:43:37
146
Jan Koreman
Groningen Atletiek
1:55:43
1:43:43
147
Jürgen Honderboom
Rhede (GER)
1:56:34
1:43:50
148
Steven Tack
Bussum
1:46:03
1:43:52
149
Bert Kruize
Runners Stadskanaal
1:48:20
1:44:03
150
Wybo Nauta
Goutum
1:46:27
1:44:11
151
Grieco Lubberts
Borne
1:46:54
1:44:12
152
Henk Canrinus
Nijland
1:45:07
1:44:12
153
Ludolf Pijlman
Groningen
1:53:26
1:44:15
154
Peter Bil
Horror
1:48:10
1:44:21
155
Marc Mulders
Arnhem
1:45:58
1:44:22
156
Peter de Ruiter
Goutum
1:50:27
1:44:26
157
Marcel Hoogland
Gieten
1:45:56
1:44:29
158
Pieter Thoes
Alkmaar
1:56:05
1:44:29
159
Harry Went
Leiden Road Runners
1:54:41
1:44:30
160
Sebastiaan Moltzer
Leusden
1:45:57
1:44:32
161
Hans Claassen
Emmeloord
1:47:42
1:44:42
162
Peter Tetteroo
Goor '75
1:49:42
1:44:46
163
John Massaar
Delfgauw
1:47:14
1:44:51
164
Tjalling Hielkema
Lionitas
1:53:53
1:44:53
165
Bas Gillis
Tubbergen
1:46:12
1:45:00
166
Jan Rommert de Jong
Oosterbierum
1:58:34
1:45:01
167
Dirk Compas
Bovenkarspel
1:46:03
1:45:04
168
Jan D Vonck
Enschede
1:47:33
1:45:04
169
Vincent Muijskens
Uitgeest
1:46:31
1:45:22
170
Gezinus Hummel
Snakkerburen
1:54:05
1:45:22
171
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:47:04
1:45:23
172
Marc de Graaf
West-Terschelling
1:46:15
1:45:24
173
Andre Dunnewind
Dalfsen
1:49:15
1:45:24
174
Jeen Boringa
Leeuwarden
1:55:17
1:45:25
175
Rachid Herraz
Midsland
1:45:39
1:45:25
176
Gerard Eising
Groningen
1:55:06
1:45:34
177
Johan Duineveld
Krommenie
1:48:44
1:45:35
178
Nico Verkerk
Dutch Runners Gold
1:50:14
1:45:47
179
Martin van Noort
DEM
1:54:22
1:45:52
180
Hans Scholten
Deventer
1:52:43
1:45:54
181
Marijn Hulman
Noordwijkerhout
1:50:31
1:45:55
182
Jaap van Beek
Muiden
1:55:53
1:46:05
183
Henk Tjeerdsma
Warten
1:48:04
1:46:06
184
Andries de Haan
Jirnsum
1:47:28
1:46:06
185
Huub Raterink
VAV
1:48:16
1:46:11
186
Jan Koster
Drachten
1:51:47
1:46:15
187
Eddy Bastiaannet
Drachten
1:55:20
1:46:19
188
Ruud van der Steeg
Bussum
1:54:34
1:46:21
189
Robert Jacobs
Rosmalen
1:56:24
1:46:24
190
Marcel Wetsteijn
Loopgroep De Drentsc
1:50:46
1:46:30
191
Merijn de Vries
Amsterdam
1:47:05
1:46:34
192
Tom Mollinga
Makkum Fr
1:49:51
1:46:36
193
Michiel Schouwink
Zwolle
1:50:49
1:46:37
194
Frank Warnars
Eexterveen
1:56:48
1:46:39
195
Jan van der Werf
Oentsjerk
1:55:15
1:46:40
196
Einbert van Rees
Sneek
1:51:51
1:46:42
197
Tedo Hartlief
Hoorn Terschelling
1:47:25
1:46:47
198
Sierk Werner
Loopgroep Leeuwarden
1:49:29
1:46:47
199
Mark Wijne
Trimclub Clingendael
1:56:47
1:46:48
200
Harry Kooyenga
Burdaard
1:54:20
1:46:52
201
Rene Tuinenbreijer
Athlos
1:56:51
1:46:55
202
Jan mark van Delden
Appingedam
1:53:30
1:46:57
203
Rinke van Sante
Lycurgus
1:53:13
1:47:00
204
Maurice Jong
Amsterdam Zuidoost
1:52:26
1:47:03
205
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:49:08
1:47:04
206
Maarten De Groot
Bussum
1:56:54
1:47:13
207
Jos de Voogd
's-Gravenhage
1:54:55
1:47:20
208
Edwin Verwey
Zwolle
1:51:57
1:47:24
209
Wietze Westerhuis
Impala
1:53:54
1:47:26
210
Martin Hermes
Enschede
1:52:34
1:47:27
211
Wim Hodes
Wergea
1:51:20
1:47:28
212
Menno van der Meer
Loppersum
1:53:07
1:47:28
213
Remco Arnoldus
RRZ
1:53:59
1:47:28
214
George-Jan Blok
Nieuwehorne
1:53:05
1:47:32
215
Wilco van der Geest
Bussum
1:49:31
1:47:37
216
Henk Kort
Appingedam
2:01:09
1:47:51
217
Jan Pilon
Garrelsweer
1:53:37
1:47:54
218
Robert Boersen
Almere
1:52:30
1:47:56
219
Auke Bijlsma
Lemmer
2:00:06
1:47:56
220
Cupido willem Flang
Terschelling Hoorn
1:48:08
1:47:58
221
Rens Van den Berg
Medemblik
1:56:54
1:47:58
222
Dick Dekker
Capelle aan den IJss
1:49:11
1:48:00
223
Klaas Sikkema
Langweer
1:55:17
1:48:01
224
Bert Schilder
Kampen
2:01:08
1:48:04
225
Marcel Kok
Soest
2:00:33
1:48:07
226
Corne de Loos
Haarlem
1:57:40
1:48:08
227
Frits Wiltink
KAV Holland
1:57:20
1:48:09
228
Henk Rorije
Gasselternijveensche
1:52:22
1:48:10
229
Bert Guns
Fivelstreek
1:51:12
1:48:13
230
Wim Steenman
Almere
1:58:24
1:48:15
231
Peter Jorna
Eelde
2:00:23
1:48:19
232
Gerard van de Guchte
NOP
1:52:07
1:48:19
233
Menco van der Berg
Thesinge
1:56:06
1:48:20
234
Douwe Wietze de Boer
Joure
1:50:34
1:48:25
235
Chris Jansen
Horror
1:51:32
1:48:26
236
William Teinsma
Stiens
1:58:42
1:48:36
237
Erik van Tuin
Delft
1:59:34
1:48:40
238
Herman van der Poel
Eelde
1:57:51
1:48:40
239
B. de Best
Sneek
2:01:31
1:48:43
240
Wilbert Mazereeuw
Urk
1:49:52
1:48:45
241
Bluffie Brandhoff
Loopgroep Hoorn
1:50:33
1:48:46
242
Henk Jansen
Putten
1:55:47
1:48:51
243
Uilke Schotanus
Horror
1:52:09
1:48:55
244
Rutger Fopma
Bears Fr
1:52:08
1:48:57
245
Klaas Kempenaar
Zwagerbosch
1:51:46
1:49:00
246
Arjan den Hollander
Rijnsoever
1:53:16
1:49:00
247
Eric Annaert
Lisse
1:55:30
1:49:02
248
Jurjen Ament
AAA
2:00:23
1:49:03
249
Jan Roelof Kunstman
Noord-Sleen
1:57:04
1:49:05
250
Gert Draaisma
Groningen
1:55:12
1:49:05
251
Laurent Kops
OSS-VOLO
1:54:57
1:49:06
252
Bas Noorman
Barendrecht
2:02:01
1:49:06
253
Wiro Westerwoudt
U-Track
1:56:17
1:49:13
254
Martin Boekeloo
West-Terschelling
1:49:52
1:49:13
255
Jan-Watse Jousma
Leeuwarden
1:59:09
1:49:17
256
Kor Gillebaard
Franeker
1:52:26
1:49:21
257
Peter Ton
NOP
1:53:21
1:49:25
258
Nico Casant
OSS-VOLO
1:55:20
1:49:29
259
Fred Inklaar
Phoenix
1:58:04
1:49:35
260
Pino Camera
Groningen
1:58:01
1:49:40
261
Sjack Visser
Baarn
1:54:27
1:49:41
262
Hemke Rozema
Horror
1:54:30
1:49:48
263
Henk Tjeerdsma
Hunzerunners Loopgro
1:55:20
1:49:48
264
Harry Nicolai
Utrecht
1:57:02
1:49:49
265
Jelger Tuit
Assen
1:58:19
1:49:52
266
Erik Velthof
Hemelum
1:54:37
1:49:54
267
Niels Blaauw
Leeuwarden
1:56:37
1:49:59
268
Minko Folkertsma
Folsgare
1:53:35
1:50:00
269
Harry Boer
West-Terschelling
1:50:18
1:50:02
270
Martin Uittenbogaard
Boskoop
1:54:47
1:50:02
271
Henk Slagter
NOP
1:53:23
1:50:08
272
Jurjen Schotanus
Emmeloord
1:53:23
1:50:08
273
Erik Lensink
Vleuten
1:51:00
1:50:10
274
Johannes Wiersma
Terkaple
2:02:32
1:50:10
275
Bart Stoke
Beverwijk
1:58:48
1:50:18
276
Arthur Vennik
Zwolle
1:52:40
1:50:22
277
Jerry Krattiger
Geneva (SUI)
2:03:27
1:50:25
278
Rob van Zijl
Loopgroep Hoorn
2:02:01
1:50:26
279
Bert Mast
Lippenhuizen
1:57:46
1:50:33
280
Peter van Aken
Zevenbergen
1:55:07
1:50:36
281
Herman Bos
Groningen
1:53:02
1:50:38
282
Reinoud Brouwer
Haren Gn
1:54:24
1:50:39
283
Johan Troelstra
Oldeouwer
1:54:39
1:50:44
284
Henk Johan Bus
Hoogeveen
1:57:56
1:50:46
285
Pieter Spits
Noordhorn
1:55:22
1:50:48
286
Rene Alink
Drachten
1:59:52
1:50:51
287
Dennis Zijlstra
Bolsward
2:01:27
1:50:52
288
Niels Smit
Hallum
1:57:33
1:50:55
289
Robert Lieuwen
Tempo
2:03:28
1:50:57
290
Hans Tijsma
Leeuwarden
2:03:45
1:51:01
291
Bert Huitsing
Artemis
1:52:21
1:51:06
292
Herman Wassenaar
SV Friesland
1:51:40
1:51:09
293
JEF Muhren
Leeuwarden
1:57:01
1:51:11
294
Frederic Amant
Meerbeek (BEL)
1:58:32
1:51:12
295
Manu van der Hauwaert
Callantsoog
1:58:32
1:51:13
296
Fred Drenth
Muntendam
1:53:02
1:51:16
297
Fenmo Boswijk
Groningen
2:03:36
1:51:26
298
Harry Bruining
Lekkum
1:52:08
1:51:30
299
Marco van Schaik
Soest
1:55:49
1:51:30
300
Hans Gerritsen
Amersfoort
1:53:44
1:51:31
301
Henk Jongstra
NOP
1:55:32
1:51:34
302
Eric Smit
Hollum
1:54:20
1:51:34
303
Niels Strooker
Alkmaar
1:54:56
1:51:38
304
Pieter Tolsma
Arum
1:56:46
1:51:41
305
Arnold Bos
Groningen
2:00:49
1:51:44
306
Arco Groothedde
Apeldoorn
1:58:07
1:51:48
307
Edo Eikenaar
Zwolle
1:57:50
1:51:51
308
Jan Paul Rop
Zwolle
2:05:46
1:51:58
309
Hans Smit
Leiden Road Runners
2:03:27
1:51:58
310
Guido van Dieten
Velddriel
2:03:52
1:52:01
311
Jaap Roelofs
Formerum
1:52:42
1:52:07
312
Tjeerd Osinga
Balk
1:52:54
1:52:20
313
Andreas Riekötter
Paderborn (GER)
2:01:12
1:52:24
314
Ronald Uittenbogaard
AV '47
1:57:12
1:52:26
315
Anton Alberts
Harkstede
1:57:16
1:52:28
316
Sjoerd van der Sluis
Pijnacker
1:58:26
1:52:31
317
Herron Van der Sluis
Lemmer
1:57:33
1:52:33
318
Oscar Ritsma
Haarlem
2:05:09
1:52:39
319
RON Hagen
Leiden
1:54:31
1:52:41
320
Gerrit-Jan Boermans
Warten
1:54:53
1:52:42
321
Wouter-Jan Schouten
Utrecht
1:55:54
1:52:44
322
Chris Mulder
Hoogezand
1:55:50
1:52:51
323
Oscar Dros
LSV Invictus
1:58:06
1:52:54
324
Marc Wijkstra
AV Heerenveen
2:03:48
1:52:59
325
Adri Tuytel
Nieuw-Lekkerland
2:05:29
1:53:00
326
André Bär
Lionitas
2:06:06
1:53:15
327
Martin van Mierlo
Deventer
2:03:24
1:53:16
328
Henk Westerhuis
Drachten
1:57:40
1:53:19
329
Koen Grave
Drachten
1:57:40
1:53:19
330
Victor Boekeloo
Assen
2:04:24
1:53:26
331
Hendrik jan Buter
Nijemirdum
2:05:17
1:53:31
332
Pummy Muller
West-Terschelling
1:54:47
1:53:48
333
Harry Kwast
Utrecht
2:06:39
1:53:51
334
Mehmet Sahin
De Koplopers
2:04:46
1:54:03
335
Hans Sibeijn
Westzaan
2:07:06
1:54:03
336
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:59:10
1:54:04
337
Wim Pitstra
Aldtsjerk
1:54:42
1:54:06
338
Michael van der Weg
Leeuwarden
2:01:58
1:54:10
339
Toon Boonekamp
Utrecht
2:05:58
1:54:11
340
Gerard Popma
Blauwhuis
1:59:23
1:54:11
341
Dirk Groß Heynck
Bocholt (GER)
2:06:56
1:54:17
342
Roel Veerbeek
Climax
2:01:13
1:54:17
343
Martin Dunweg
Loopgroep Run A Roun
1:58:22
1:54:18
344
Hans Noorman
Zuidlaren
1:58:48
1:54:19
345
Hein Philipse
's-Gravenhage
2:06:18
1:54:22
346
Robert Segers
Utrecht
2:05:46
1:54:27
347
Sytze Hoekstra
Loopgroep Leeuwarden
2:01:27
1:54:28
348
Patrick van Capel
Weesp
2:00:02
1:54:28
349
Wim van der Plas
Rijnsoever
1:58:48
1:54:35
350
Rob van Nieuwland
Stiens
2:04:43
1:54:37
351
Simon Lap
Den Burg
2:02:39
1:54:38
352
Harry Papjes
Loopgroep Hugo Veenk
2:00:44
1:54:42
353
Wytze Land
Waskemeer
2:04:19
1:54:43
354
Hendrik Jan Gommer
Dalen
2:03:25
1:54:44
355
Rob Bottenberg
Kampen
2:07:50
1:54:46
356
Edwin van Brugge
Ridderkerk
1:56:04
1:54:52
357
Chris Keen
Dodewaard
2:08:11
1:54:54
358
Fan Fai Tsang
Bolsward
1:59:24
1:54:55
359
Ronald Driessen
Twello
2:00:13
1:54:58
360
Gerard Donker
Tjalleberd
2:04:20
1:55:02
361
Rinze Nieuwhof
Franeker
2:01:54
1:55:15
362
Coos Veltman
Hommerts
2:07:43
1:55:15
363
Geert Dozeman
Hommerts
2:07:43
1:55:15
364
Michel Niemarkt
Bolsward
2:05:54
1:55:19
365
Jaap Frieling
Rockanje
2:04:00
1:55:20
366
Sietse Hager
SV Friesland
2:05:13
1:55:28
367
Peter van Polen
PEC 1910
2:01:41
1:55:41
368
Michel Goemans
Zoeterwoude
2:06:27
1:55:44
369
Age Faber
Zwolle
2:01:41
1:55:45
370
André Regeling
Bolsward
2:06:21
1:55:45
371
Reinier van der Steege
Zuidlaren
2:05:31
1:55:50
372
Rob van Esch
Brielle
2:02:38
1:55:55
373
Arjan Timmerije
Eibergen
2:06:03
1:56:00
374
Gerard van der Leeuw
Eibergen
2:06:03
1:56:00
375
Wim Lochtenberg
Heemstede
2:06:16
1:56:03
376
Marco van Eijk
Aalsmeer
2:08:26
1:56:05
377
Edward Petersen
West-Terschelling
1:57:07
1:56:09
378
Willem de Wit
Assen
2:08:05
1:56:12
379
John van Rooij
Zaltbommel
2:04:15
1:56:14
380
Assuerus Jorna
Deinum
2:00:11
1:56:16
381
Ton Baris
Valkenburg Zh
2:02:16
1:56:20
382
Maarten Stultjens
Wormer
2:09:23
1:56:20
383
Per van der Kooi
Woerden
2:03:51
1:56:20
384
Sierd Moll
AV Heerenveen
2:05:58
1:56:27
385
Marc Van de Luijtgaard
Den Hoorn Zh
1:58:54
1:56:28
386
Gerard van der Veen
Burgum
2:04:52
1:56:33
387
Herman Wijting
Passaat
2:03:17
1:56:36
388
Robert van der Stege
Rotterdam
2:08:33
1:56:38
389
Lambertus ter Horst
Harderwijk
2:08:17
1:56:39
390
Maurits Sietsma
Haren Gn
2:00:24
1:56:40
391
Otto van Diepen
Groningen
2:09:30
1:56:41
392
Hielke Veltman
Amersfoort
2:00:06
1:56:58
393
Dik Goedhart
Barendrecht
2:02:51
1:56:59
394
Nico van Papenrecht
Zuid-Beijerland
2:02:53
1:57:00
395
Chris Beinker
Lemmer
2:10:23
1:57:04
396
Allard Kielman
Grou
2:05:42
1:57:08
397
Wilfred Pronk
NOP
2:06:34
1:57:10
398
Erik van der Kam
SV Friesland
2:02:40
1:57:12
399
Marcel Companjen
Harderwijk
2:02:53
1:57:14
400
E Veen
Harderwijk
1:59:44
1:57:27
401
Gert-Jan Dijkstra
Groningen
2:03:23
1:57:34
402
Frank van Laerhoven
Utrecht
2:10:48
1:57:35
403
Cor Kooistra
Leeuwarden
2:02:22
1:57:35
404
Jeroen Homminga
Groningen
2:05:55
1:57:48
405
Henri Spaans
Ouderkerk aan de Ams
2:07:55
1:57:51
406
Ben Potma
Hommerts
2:10:25
1:57:55
407
Ariën Cupido
Hoorn Terschelling
1:58:43
1:57:55
408
Wietze Blaauw
Leek
2:08:30
1:57:56
409
Robert Oude Elberink
SISU
2:00:26
1:58:04
410
Steve Shaw
Rijnsburg
2:02:01
1:58:07
411
Willem Buren
Terschelling
1:58:58
1:58:10
412
Arnoud Boom
Monnickendam
2:10:20
1:58:18
413
Ronald Verbree
Leek
2:07:06
1:58:20
414
Wijnand van der Meer
Leiden
2:09:47
1:58:20
415
Jaap Smedes
De Wilgen
2:01:27
1:58:33
416
Harm van der Veen
De Wilgen
2:01:28
1:58:35
417
Peter de Wilde
Isala '96
2:11:49
1:58:45
418
Mark Brabänder
Veenendaal
2:05:41
1:58:50
419
Gert Harmsen
Eindhoven
2:04:38
1:58:51
420
Durk Douma
Woudsend
1:59:32
1:58:56
421
Arthur Faessen
Breda
2:03:32
1:58:56
422
Hessel Reitsma
Wolvega
2:10:59
1:58:59
423
Rieks Rubingh
Groningen
2:12:02
1:59:08
424
Ha Ti
Brummen
2:04:25
1:59:09
425
Eric Koldeweij
De Wijk
2:03:52
1:59:13
426
Bob Straub
Houten
2:01:11
1:59:17
427
Henk-jan Balkema
West-Terschelling
2:00:18
1:59:19
428
Hans van der Hoek
Harlingen
2:06:14
1:59:26
429
Steven Radersma
Roden
2:03:20
1:59:27
430
Rudi Drenth
Holten
2:07:05
1:59:29
431
Reinier Koning
Utrecht
2:07:04
1:59:31
432
Peter Kreeftmeijer
IJsselstein Ut
2:05:57
1:59:33
433
Louis Uiterwaal
IJsselstein Ut
2:05:58
1:59:34
434
G. Hemelaar
Almere
2:10:28
1:59:34
435
Ronald van den Bos
Achterveld
2:13:01
1:59:35
436
Eric Veldpaus
IJsselstein Ut
2:05:57
1:59:38
437
Kris Postma
West-Terschelling
2:00:39
1:59:47
438
Jan Faber
Ryptsjerk
2:09:47
1:59:50
439
Jan Binnema
Loopgroep Hugo Veenk
2:06:03
1:59:57
440
Frank van Geest
Lycurgus
2:06:11
1:59:59
441
Evert - Jan van Leunen
West-Terschelling
2:00:34
2:00:00
442
Dick Bosman
Damwald
2:09:22
2:00:12
443
Harm Postma
Damwald
2:09:22
2:00:13
444
Willem van `t Land
Voorthuizen
2:06:11
2:00:13
445
Erik Offereins
Climax
2:09:14
2:00:16
446
Klaas Bos
Joure
2:11:07
2:00:30
447
Suleiman Zureiqi
Leeuwarden
2:06:13
2:00:33
448
Cees Goslinga
Den Burg
2:10:49
2:00:34
449
JHJ Wedema
Amsterdam Zuidoost
2:12:21
2:00:43
450
Franko Engels
Ostrhauderfehn (GER)
2:06:00
2:00:44
451
Reginald Borgsteyn
Workum
2:10:26
2:00:45
452
Willem Snel
Oldenzaal
2:03:18
2:00:49
453
Durk Agricola
Oudemirdum
2:01:34
2:01:06
454
Anton Verschoor
Veenendaal
2:03:30
2:01:23
455
Sytse Verstraten
Leiden Road Runners
2:12:55
2:01:26
456
Minne Wiersma
Burgwerd
2:10:13
2:01:34
457
Fokke van der Veen
Burgum
2:05:45
2:01:39
458
Eddy Brouwer
SV Friesland
2:06:11
2:01:42
459
Johan Akker
Leek
2:12:20
2:01:46
460
Wim Brussee
Sint-Oedenrode
2:09:16
2:01:47
461
Patrick Vink
Wergea
2:11:08
2:01:52
462
Jaap Schut
Ermelo
2:08:48
2:01:53
463
Gert-Jan Hogeveen
Spirit Lelystad
2:15:06
2:01:56
464
Wiebe Tolman
SV Friesland
2:09:13
2:01:59
465
Richard Wonnink
Zwolle
2:11:21
2:02:05
466
Walter Jonker
PEC 1910
2:14:32
2:02:10
467
Richard van Hoewijk
NOP
2:03:47
2:02:13
468
Henk de Goeij
Gorinchem
2:12:54
2:02:25
469
Jeroen Zaagman
Drachten
2:09:51
2:02:26
470
Wichard Jacobi
Leiderdorp
2:03:48
2:02:35
471
Jorrit Sijtsma
Grijpskerk
2:07:10
2:02:42
472
Kees Severijns
Utrecht
2:16:01
2:02:46
473
Hans Wortelboer
Diever
2:11:40
2:02:46
474
Anne van Zoelen
Atos
2:10:58
2:02:47
475
Edward Bril
Amsterdam
2:05:35
2:02:47
476
Jan Willem van Holst
Hoofddorp
2:09:21
2:02:51
477
Hielke Loman
Assen
2:14:50
2:02:54
478
Peter Sennema
Leusden
2:15:27
2:02:55
479
Bert Leppers
VAV
2:05:02
2:02:56
480
Gerwin van Oene
Loopclub Burgum
2:15:33
2:02:56
481
Erik Plagge
Groningen
2:15:00
2:02:57
482
Hans van Eijk
Lemmer
2:15:31
2:03:06
483
Hindrik Drenth
Sneek
2:14:38
2:03:07
484
Derk Jan Drenth
Haren Gn
2:10:17
2:03:07
485
Arjen Pals
IJmuiden
2:09:12
2:03:21
486
Rene Vree Egberts
Diever
2:09:15
2:03:28
487
Tammo van Dorrestein
Lelystad
2:15:13
2:03:39
488
Jacob van der Kooi
Stiens
2:08:16
2:03:49
489
Hans Kieboom
Capelle aan den IJss
2:12:42
2:03:53
490
Paul Van Wilgen
Groningen
2:17:16
2:04:06
491
Bart Jannink
Aalsmeer
2:16:51
2:04:31
492
Steven Goudberg
VanDrielRunners
2:15:25
2:04:41
493
Peter Louwerse
Leiderdorp
2:15:26
2:04:41
494
Ramon Wassing
Leiderdorp
2:15:26
2:04:42
495
Arthur van der Graaf
Nijmegen
2:17:07
2:04:50
496
Axel Walta
Grou
2:09:26
2:04:52
497
Lars Knudsen
Heemstede
2:17:56
2:05:00
498
Gert-Jan Hiddink
Breda
2:18:35
2:05:02
499
Harrie Moerings
Loopgroep Leeuwarden
2:11:45
2:05:06
500
Paul Baas
Heemstede
2:18:09
2:05:07
501
Rene Sesink
Nijmegen
2:10:07
2:05:09
502
Menno Swier
Landerum
2:12:54
2:05:17
503
Achim Voecking
Bocholt (GER)
2:14:12
2:05:27
504
Onno Thooft
Sneek
2:17:17
2:05:46
505
Michel Wouters
Heemstede
2:13:27
2:05:56
506
Gerrit Maasland
Loopgroep PK
2:07:06
2:06:02
507
Geert Jan Bosma
SV Friesland
2:13:10
2:06:05
508
Auke Sil Ruijg
Hoorn Terschelling
2:06:45
2:06:11
509
Frits Jilderda
Damwald
2:15:25
2:06:17
510
Henk Winters
Lemmer
2:18:46
2:06:21
511
Marcel van der Wal
Loopgroep Leeuwarden
2:08:30
2:06:25
512
Wilfried Hoffman
Hoofddorp
2:16:03
2:06:26
513
Eric van de Peppel
Climax
2:16:25
2:07:00
514
Harry van Dalen
Achterveld
2:20:39
2:07:10
515
Syto Smid
Almere
2:20:17
2:07:10
516
Harry Willemsen
Emmeloord
2:20:05
2:07:14
517
Arjen van Zuydam
Aerdenhout
2:17:30
2:07:17
518
Robert Schat
Froombosch
2:16:55
2:07:21
519
Wiebe Mulder
Triathlon
2:17:04
2:07:29
520
Ane de Jong
Loopgroep Leeuwarden
2:14:37
2:07:38
521
Engel Valkhof
Ugchelen
2:13:04
2:07:40
522
Marco Tekstra
Tolbert
2:14:38
2:07:40
523
Yko Buursma
Groningen
2:15:14
2:07:41
524
Ernest Dik
Sneek
2:17:27
2:07:42
525
Jos Meeuwsen
Dutch Runners Gold
2:12:21
2:07:56
526
Tom van Raaij
Lageland
2:11:49
2:08:02
527
Jan Schaafsma
Bolsward
2:19:56
2:08:06
528
Kalman Petro
Driebergen-Rijsenbur
2:17:18
2:08:14
529
Peter van den Raadt
Amsterdam
2:14:57
2:08:26
530
Folkert kornelis Sinne
Nieuwebrug
2:15:10
2:08:30
531
Mark van Doorn
Leusden
2:09:40
2:08:34
532
Dick Sloots
Meppel
2:17:12
2:08:47
533
Henk Klompmaker
Oudehaske
2:19:46
2:09:09
534
Harry Wiechers
Nieuw-Roden
2:16:21
2:09:16
535
Jeroen Heikens
Sappemeer
2:17:02
2:09:29
536
Robert Hulsmann
Zwolle
2:15:05
2:09:37
537
Martin Overdijkink
Climax
2:19:12
2:09:47
538
Han Schuchhard
Voorschoten
2:23:23
2:09:56
539
Henk Poort
Almere
2:23:07
2:10:00
540
Ron van der Laan
Boskoop
2:14:48
2:10:06
541
Marc Schepers
Dordrecht
2:21:45
2:10:14
542
Doekejan Doeksen
Wervershoof
2:15:57
2:10:19
543
Cor Prinsen
Fivelstreek
2:16:58
2:10:23
544
Paul van der Hijden
Almere
2:23:06
2:10:30
545
Albert Wieken
Noord-Sleen
2:22:34
2:10:42
546
Fokke Hoeksma
Berltsum
2:19:09
2:10:43
547
Kees Verkuil
GAC Hilversum
2:13:07
2:10:43
548
Marco Veldman
Stiens
2:19:17
2:10:53
549
Humphrey Leblans
Alphen aan den Rijn
2:16:53
2:11:17
550
Evert Landman
Nijkerk Gld
2:23:39
2:11:17
551
Patrick Kostelijk
's-Gravenhage
2:23:19
2:11:40
552
Hendrik Hiemstra
SV Friesland
2:20:47
2:11:59
553
Ton Smink
Amersfoort
2:15:56
2:12:18
554
Marcel Verhoef
Hercules
2:25:24
2:12:38
555
Stan van den Wildenber
Leusden
2:13:47
2:12:40
556
Harm-Jan Eefting
Groningen
2:22:45
2:13:05
557
Erik Nieuwland
Gorredijk
2:22:31
2:13:12
558
Jan van der Meulen
Alkmaar
2:24:25
2:13:25
559
Henk Pieffers
Holten
2:21:03
2:13:27
560
Hielke Ruisch
Stiens
2:18:55
2:13:31
561
Leo Langenberg
Emmen
2:14:10
2:13:39
562
Jildert Visser
Assen
2:27:17
2:13:42
563
Jan Rikken
Arnhem
2:24:55
2:13:46
564
Paul Elverding
Keijenborg
2:16:27
2:14:12
565
Reinier Gerritsen
Utrecht
2:25:36
2:14:16
566
Henk Rode
Groningen
2:19:23
2:14:28
567
Robert Herder
Gorredijk
2:24:24
2:15:12
568
Erwin Deen
's-Gravenhage
2:22:24
2:15:29
569
Jörn Bilkenroth
Groningen
2:24:31
2:15:30
570
Ron Schonenberg
Leeuwarden
2:25:54
2:15:32
571
Sander Roell
Bleiswijk
2:24:10
2:16:25
572
René Zweering
Ee
2:28:12
2:16:38
573
Olaf Kerstholt
Loopclub Burgum
2:29:43
2:16:56
574
Jeroen Praas
Houten
2:30:02
2:17:01
575
Silvio Teunissen
Bolsward
2:26:20
2:19:12
576
Coen Peeperkorn
Leeuwarden
2:28:53
2:19:35
577
Ruud Kessels
Utrecht
2:27:20
2:19:45
578
Matthias Benning
Bocholt (GER)
2:28:38
2:19:49
579
Jan Graveland
Vleuten
2:23:48
2:20:31
580
André Beek
Haarzuilens
2:23:48
2:20:32
581
Jan van der Meulen
Bussum
2:29:38
2:20:54
582
Sirt Fissering
Noord-Sleen
2:33:32
2:21:36
583
Wouter Goedkoop
Haarlem
2:26:00
2:21:47
584
Wolbert van Wageningen
Winsum Gn
2:33:52
2:22:06
585
Feico Douma
Harlingen
2:35:05
2:22:20
586
Arthur A Izeboud
Dutch Runners Gold
2:31:44
2:22:52
587
Edwin Brand
Stiens
2:27:24
2:23:00
588
Frits Schutte
Beilen
2:25:23
2:23:12
589
Wilfred Kuipers
Wolvega
2:30:45
2:24:41
590
John van Weerden
Vleuten
2:28:03
2:24:48
591
Paul Passchier
Groningen
2:37:23
2:25:05
592
Krist Engbert
Groningen
2:37:23
2:25:07
593
Sjirk van der Goot
Eerbeek
2:25:48
2:25:26
594
Robert Veenstra
Burgum
2:29:38
2:25:31
595
Rene Timmerman
Herveld
2:28:52
2:25:48
596
Evert Bosman
Bunnik
2:35:22
2:26:18
597
Jim de JOng
Baarn
2:37:02
2:27:22
598
Sytze Ypma
Scharnegoutum
2:28:29
2:27:39
599
J. Korsten
Yde
2:31:39
2:27:52
600
Mathijs Praas
Huissen
2:28:24
2:28:24
601
Oscar Kamp
Wergea
2:38:27
2:29:09
602
Gerrit van der Wal
Katlijk
2:32:30
2:30:18
603
Harry Tepper
Dronten
2:43:01
2:30:47
604
John Elling
Leeuwarden
2:36:05
2:31:00
605
Bert Buitenhuis
Bennekom
2:40:48
2:32:52
606
Tom Nagtegaal
Uden
2:45:54
2:36:59
607
Arnoud Kal
VanDrielRunners
2:56:33
2:44:51
608
Teun Hofman
Holten
2:54:37
2:48:07
609
Wim Lemmers
Midwoud
3:03:18
2:50:30
M50, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hedzer Laskewitz
Impala
1:24:48
1:23:31
2
Ahmad Ghelichkhani
Loopgroep Leeuwarden
1:24:49
1:24:42
3
Andre Greuter
Hasselt
1:29:12
1:27:53
4
Wim A C Hofstede
Vollenhove
1:28:23
1:27:55
5
John van den Bos
Pallas '93
1:31:12
1:29:42
6
Louis Zandbergen
Zwolle
1:31:19
1:29:57
7
Pieter Grandiek
Zaanland
1:31:26
1:30:19
8
Guus Versluys
Warmond
1:33:05
1:32:50
9
Jan Olthuis
Hardloopclub Amsterd
1:35:52
1:33:02
10
Sjaak ter Schure
Giethoorn
1:34:53
1:33:37
11
Kees Heemskerk
Warmond
1:34:55
1:33:46
12
Rob Erades
Heiloo
1:43:44
1:34:02
13
Gerard Krusemeijer
Den Helder
1:34:52
1:34:22
14
Jaap de Boer
Heerenveen
1:35:26
1:34:27
15
Ton van de Logt
Amsterdam Zuidoost
1:40:07
1:34:36
16
Wilard Hamstra
Amersfoort
1:35:10
1:34:47
17
Gert Reuvekamp
Zwolle
1:37:33
1:35:22
18
Wijnand Bok
Emmeloord
1:36:28
1:36:00
19
Wiebe Jongsma
AV Heerenveen
1:39:09
1:36:12
20
Raymond Goddijn
Leiden
1:42:10
1:36:32
21
Laurens Conijn
Hee
1:37:15
1:36:42
22
John Grotenboer
LSV Invictus
1:52:22
1:36:59
23
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsc
1:38:57
1:37:01
24
Jakob Hut
Siddeburen
1:38:19
1:37:09
25
Paul Claessen
Opoeteren (BEL)
1:51:11
1:37:52
26
Riekele Heida
Wergea
1:39:16
1:37:57
27
Paul Latour
Dutch Runners Gold
1:48:15
1:37:58
28
Jappie Braaksma
Ternaard
1:40:01
1:38:06
29
Hans van Megen
U-Track
1:44:59
1:38:18
30
Frank Ysselmuiden
Gytsjerk
1:39:03
1:38:26
31
Herman Boersma
TION
1:42:07
1:38:27
32
Hans Braal
Zeist
1:40:32
1:38:28
33
Klaas Jansen
Hasselt
1:40:43
1:38:29
34
Hink Slagter
Hunzerunners Loopgro
1:41:40
1:38:56
35
Rob Laan
Drachten
1:44:18
1:38:59
36
Thom Kamphuis
Athlos
1:44:39
1:39:03
37
Mink van der Weg
SV Friesland
1:42:23
1:39:21
38
Ronald Lame
Rotterdam
1:45:00
1:39:22
39
Broer Rob
Leiden Road Runners
1:40:33
1:39:36
40
Eddy Steenvoorden
Utrecht
1:44:47
1:39:38
41
Piet Vlaanderen
Uitgeest
1:50:23
1:39:38
42
Hans van Leeuwen
SOS
1:41:32
1:39:46
43
Peter Melman
Warmond
1:41:16
1:40:01
44
Oeli Reitsma
Horror
1:41:22
1:40:04
45
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:42:26
1:40:04
46
Ed van den Berg
Lionitas
1:42:22
1:40:09
47
Arthur Kessens
Beverwijk
1:50:58
1:40:13
48
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:42:46
1:40:15
49
Jan Bilterijst
TION
1:47:16
1:40:32
50
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
1:48:03
1:40:38
51
Theo de Vries
SV Friesland
1:43:35
1:40:45
52
Maarten Christiaans
Atletiek Maastricht
1:52:13
1:40:50
53
Hans Groot
Broeksterwald
1:43:20
1:41:20
54
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:42:56
1:41:24
55
Rien van der Velde
NOP
1:47:14
1:41:28
56
Rui van der Werf
Joure
1:43:52
1:41:43
57
Dick vd Berg
Stedum
1:47:28
1:41:46
58
Michel Holtkamp
Leusden
1:55:18
1:41:48
59
Tom Wolfs
Driebergen-Rijsenbur
1:49:45
1:41:57
60
Toon van Kessel
Twello
1:49:47
1:42:10
61
Gosse van der Ende
Britswert
1:45:47
1:42:13
62
Addy Peters
NOP
1:44:18
1:42:14
63
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
1:49:44
1:42:19
64
René van Wees
Lionitas
1:43:39
1:42:34
65
Ron Schoemaker
Koog aan de Zaan
1:52:57
1:42:35
66
Goos Tuinstra
Drachten
1:46:56
1:42:35
67
Jaap vd Akker
Maasdijk
1:43:42
1:42:36
68
Klaas Zwart
Snakkerburen
1:51:08
1:42:44
69
Willy Huidink
Twello
1:54:01
1:42:44
70
Arie van den Akker
Maasland
1:43:55
1:42:49
71
J. van Alphen
TTW
1:51:33
1:42:59
72
Martin ter Veen
Athlos
1:47:15
1:43:13
73
Jos Bruin
AV Heerenveen
1:56:25
1:43:16
74
Frits Meijer
Vlieland
1:45:54
1:43:18
75
Ruud van Basten
Triathlon
1:44:26
1:43:21
76
Jan Ubels
ATC '75
1:53:44
1:43:27
77
Frank Bekker
Fortuna
1:54:37
1:43:28
78
Louis Bakker
SV Friesland
1:46:53
1:43:29
79
Rob Daamen
Harderwijk
1:49:10
1:43:31
80
Gerard Schut
Altis
1:54:21
1:43:34
81
Keimpe Sinnema
Dalfsen
1:47:39
1:43:51
82
Marcel Jeunink
Gelre
1:46:02
1:43:53
83
Marc Jongejan
NOP
1:53:01
1:43:55
84
Jaap de Vries
Triathlon
1:45:11
1:44:07
85
Dirk Korf
Harderwijk
1:49:41
1:44:08
86
Lex van Houte
Leeuwarden
1:48:33
1:44:10
87
Ton van der Steenhoven
Baarn
1:52:56
1:44:13
88
Cor de Bruin
Groningen Atletiek
1:52:07
1:44:17
89
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voo
1:46:31
1:44:34
90
Tiele Jansen
Zwolle
1:46:53
1:44:35
91
Rinus Witte
Bolsward
1:45:30
1:44:36
92
Gerrit Holstege
Zwolle
1:48:51
1:44:40
93
Gerard Wijma
LSV Invictus
1:56:11
1:44:47
94
Teake Dijkstra
Harderwijk
1:50:32
1:44:53
95
Ton Hollak
Loopgroep Hoorn
1:50:53
1:44:56
96
Berend Negerman
Joure
1:56:38
1:45:00
97
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:48:23
1:45:00
98
Herman Hofman
Holten
1:49:26
1:45:04
99
Wim Koolhaas
Amstelveen
1:49:04
1:45:07
100
Theo de Groot
Witmarsum
1:46:08
1:45:07
101
Frek Riegman
AV '34
1:52:59
1:45:21
102
Jan Bleichrodt
Harlingen
1:48:26
1:45:26
103
Jan Visser
Emmeloord
1:51:29
1:45:43
104
Henk Veldhuis
Runners Stadskanaal
1:50:05
1:45:49
105
Klaas Kooy
Rheden
1:52:24
1:46:01
106
Paul Hendriksen
Enschede
1:53:05
1:46:08
107
Jan van der Ven
Triathlon
1:57:13
1:46:10
108
Pieter Wilms
Groningen
1:48:47
1:46:15
109
Geert Fransen
Atletics Nijverdal
1:54:19
1:46:18
110
Wim Hummel
Dutch Runners Gold
1:49:55
1:46:18
111
William Roelofsen
Almere
1:46:46
1:46:19
112
Bart Krechting
Westervoort
1:55:16
1:46:23
113
Sikke Witteveen
Blauwhuis
1:48:57
1:46:34
114
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
1:48:37
1:46:46
115
Jan Albers
Oss '78
2:00:26
1:46:50
116
Durk Reinsma
Athleta
1:48:53
1:46:56
117
Peter van der Meer
Haag Atletiek
1:52:50
1:47:01
118
Martijn de Vries
Groningen
2:02:25
1:47:02
119
Wim Renes
VAV
1:49:17
1:47:10
120
Rob Weekenstroo
Enschede
1:51:26
1:47:11
121
Piet Drost
Noardburgum
1:49:25
1:47:25
122
Tom Veldman
Tempo
1:56:29
1:47:29
123
Jan Wijnia
Harlingen
1:53:56
1:47:42
124
Fokko Bosker
SV Friesland
1:54:54
1:47:45
125
Arnold Gerritsen
TION
1:54:38
1:47:52
126
Ferry de Boer
Bears Fr
1:51:04
1:47:53
127
Maarten van Minnen
SISU
1:50:16
1:47:58
128
Wietse van der Heide
AV Heerenveen
1:55:20
1:48:03
129
Wolter Jan Fonk
Bontebok
1:53:31
1:48:12
130
Jaap Veltman
Ruinerwold
1:51:30
1:48:21
131
Henk Bremer
NOP
1:48:58
1:48:26
132
Bert Wiendels
Roden
1:50:38
1:48:31
133
Jack van Rozen
LSV Invictus
1:50:45
1:48:33
134
Martin Looije
Utrecht
1:59:56
1:48:35
135
Hans Menninga
SV Friesland
1:54:12
1:48:38
136
Co Reus
SAV
1:54:04
1:48:48
137
Meijnt Jansen
AV '34
1:51:53
1:48:57
138
Jan Wolf
Loenen aan de Vecht
1:56:09
1:48:58
139
Johan Koops
Loopgroep Aart Stigt
1:53:00
1:49:15
140
Arie Terlouw
Krimpen aan den IJss
1:50:27
1:49:16
141
Harm Postma
SV Friesland
1:52:47
1:49:18
142
Peter Lelijveld
Amsterdam
1:59:21
1:49:20
143
Gerrit Baan
Noardburgum
1:55:59
1:49:23
144
Ton Visser
Voorne Atletiek
2:02:43
1:49:28
145
Gert van Beek
Altis
2:01:25
1:49:41
146
Andries Bierling
Utrecht
2:02:37
1:49:46
147
Jouke van der Meulen
Harlingen
1:51:50
1:49:59
148
Joes Kleijheeg
Clytoneus
2:01:13
1:50:00
149
Hans Blom
Hollandia
2:02:24
1:50:01
150
Rob van der Linden
De Spartaan
1:51:25
1:50:02
151
Eric Schepers
Harlingen
1:51:50
1:50:03
152
Bauke Jansen
Bolsward
1:54:11
1:50:10
153
Jan Belt
Maartensdijk
1:57:53
1:50:13
154
Bas Twigt
Altis
1:55:12
1:50:17
155
Gerard Hooghiem
Ferwert
2:03:56
1:50:21
156
Maarten Strik
Garmerwolde
1:55:29
1:50:25
157
Marco Eichhorn
Loopgroep Hugo Veenk
2:03:46
1:50:29
158
Jack Goedegebuure
's-Hertogenbosch
2:02:23
1:50:30
159
Jos Vreeswijk
AV Nijkerk
2:01:59
1:50:32
160
Erik Kooijmans
Zutphen
1:59:33
1:50:36
161
Willem van Rijn
Rijnsoever
1:55:03
1:50:44
162
Anne de Groot
Noord-Sleen
1:51:18
1:50:50
163
Kees Moesman
Zwolle
1:58:35
1:51:05
164
Flip de Ronde
Utrecht
2:02:35
1:51:14
165
Peter Mouthaan
Clytoneus
1:58:18
1:51:14
166
Johannes Mulder
Horror
1:55:59
1:51:18
167
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:54:59
1:51:25
168
Cor Steenstra
Loopgroep Hugo Veenk
2:00:37
1:51:26
169
Roelof Olthof
Dutch Runners Gold
1:55:11
1:51:33
170
Arie Littink
Aarlanderveen
1:59:08
1:51:34
171
Ron Martens
Triathlon
1:52:39
1:51:36
172
Hessel Boersma
Groningen
1:56:45
1:51:40
173
Douwe Hessel Brouwer
Ferwert
1:53:03
1:51:42
174
Hans van Veelen
Amsterdam
1:57:45
1:51:42
175
Rein Reidsma
Stiens
2:04:37
1:51:54
176
Frans van Schaik
Naarden
2:01:46
1:52:04
177
Ard Heusinkveld
Triathlon
2:01:55
1:52:07
178
Nico Dontje
Nieuwegein
2:05:45
1:52:09
179
Wil Oosterwegel
Dieren
1:54:47
1:52:10
180
Johan Scheffe
Hylas
2:05:01
1:52:20
181
Peter van Eijk
Apeldoorn
2:00:41
1:52:20
182
Rommert Glazema
SV Friesland
1:55:52
1:52:20
183
Hans Zuilhof
Triathlon
2:04:05
1:52:22
184
Karel Moojen
SV Friesland
1:57:55
1:52:23
185
Jan van Kammen
De Westereen
1:55:07
1:52:28
186
Hans van Welsem
LSV Invictus
2:03:31
1:52:34
187
Berend Snijder
Hoorn Terschelling
1:53:20
1:52:35
188
Jan Van Veen
Hollandia
1:59:30
1:52:43
189
Richard Strating
Assen
2:06:25
1:52:50
190
Rene Kruger
Enschede
1:59:13
1:52:51
191
Jaap Bouw
Passaat
2:00:33
1:52:56
192
Gerard Postma
Vleuten
2:04:11
1:52:56
193
Erik van Norden
Utrecht
1:58:20
1:53:02
194
Rob Groendijk
Pallas '67
1:59:51
1:53:04
195
Bert Horlings
Stiens
1:57:31
1:53:08
196
Gijs de Jong
Haarlemmermeer
1:54:07
1:53:08
197
Inne Borel Rinkes
Utrecht
2:00:46
1:53:11
198
Henk Jorna
Drachten
2:02:21
1:53:21
199
Hans Schol
West-Terschelling
1:54:15
1:53:28
200
Willem Krukkert
SISU
2:03:25
1:53:28
201
Johan Bonnema
Wieringerwerf
2:03:46
1:53:32
202
Henk van Harselaar
Dutch Runners Gold
2:04:21
1:53:39
203
Dinand Jansen
Wilnis
2:06:15
1:53:47
204
Albert Veenendaal
Triathlon
2:04:51
1:53:48
205
Kees Peeters
Nieuwveen
2:00:13
1:53:52
206
Helmer Koetje
Sneek
2:05:09
1:53:52
207
Martin Nauta
Hylas
2:06:33
1:53:53
208
Simon Kalksma
Altis
2:07:09
1:53:56
209
Hans Hartman
ASV
2:04:07
1:54:03
210
Jurjen Stellingwerf
SV Friesland
1:57:30
1:54:06
211
Henk Betten
Leeuwarden
1:58:27
1:54:06
212
Oane Rinkema
SV Friesland
2:05:45
1:54:18
213
Ulbe van der Wal
Zwagerbosch
1:59:04
1:54:24
214
Jappie van der Veer
SV Friesland
2:05:58
1:54:30
215
Peter Van Westering
Ede Gld
2:02:39
1:54:32
216
Henk Wilbers
Gytsjerk
1:55:36
1:54:32
217
Dirk Lahuis
Eelde
1:59:28
1:54:32
218
Jaap Aartman
Rijnsoever
1:58:48
1:54:35
219
Kees van der Graaf
LSV Invictus
2:02:23
1:54:39
220
Ed Schouten
Haarlemmermeer
2:07:58
1:54:39
221
AH de Boer
Hazerswoude-Rijndijk
1:59:10
1:54:55
222
Lo Bremer
Texel
2:03:00
1:54:58
223
Hans Bakker
Noordwijk Zh
2:00:10
1:54:59
224
Peter de Wit
Hillegom
1:58:32
1:55:02
225
Yde de Boer
Bolsward
2:00:23
1:55:07
226
Kees Vrijburg
Zwolle
2:04:22
1:55:13
227
Cor Knoester
Oegstgeest
2:04:48
1:55:13
228
Gerrit Knop
Terschelling West
1:56:02
1:55:14
229
Albert Heuvelman
Scharendijke
2:01:54
1:55:14
230
Ben de Backker
Altis
2:02:16
1:55:15
231
Siegfried Weitenberg
Leeuwarden
2:02:15
1:55:16
232
Hubert Passial
Hoogkarspel
2:07:27
1:55:21
233
Michel Claus
Amsterdam
2:01:47
1:55:22
234
Fred Ruigrok
Climax
2:02:22
1:55:22
235
Perry Vandam
Ermelo
2:08:48
1:55:23
236
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
2:03:49
1:55:26
237
Hans van Egmond
Impala
2:01:04
1:55:34
238
Vincent Oldenhof
PEC 1910
2:01:37
1:55:37
239
Willem Smit
PEC 1910
2:01:41
1:55:40
240
Cees Tetteroo
Gieten
2:00:41
1:55:42
241
Jan Knol
Nijeveen
2:03:49
1:55:45
242
Sip Boelens
Nes Ameland
2:04:22
1:55:47
243
Ron van Breukelen
Medemblik
2:08:11
1:55:49
244
Gerrit Oostenveld
Gouda
2:02:04
1:55:53
245
Foppe Gall
SV Friesland
1:58:45
1:55:54
246
Maas Folsche
Ede Gld
1:59:27
1:55:57
247
Harke Cleveringa
Heveadorp
2:09:22
1:56:04
248
Sjoerd Manting
Vlieland
1:58:45
1:56:06
249
Sierk Postma
Ryptsjerk
2:05:31
1:56:10
250
Bas Cordewener
De Sprinter
2:07:14
1:56:13
251
Theo Loth
Haarlem
1:58:02
1:56:16
252
Albert Raap
West-Terschelling
2:05:05
1:56:20
253
Hans Beusen
Dutch Runners Gold
2:05:44
1:56:28
254
Bauke de Jong
Goutum
2:08:10
1:56:37
255
Jitze Beintema
De Cocksdorp
2:06:26
1:56:39
256
Jan Visscher
Hasselt
2:02:23
1:56:39
257
Paul Bultink
Sassenheim
1:59:59
1:56:40
258
Egbert Smit
Stiens
2:06:47
1:56:42
259
Aant van der Veen
Minnertsga
2:04:12
1:56:44
260
Hans Berg
Westervoort
2:02:03
1:56:44
261
Wybrand de Groot
SV Friesland
2:01:01
1:56:54
262
Reinder Pruijt
Amsterdam
2:01:06
1:57:02
263
Jack Ploeger
Runners Stadskanaal
2:01:27
1:57:10
264
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenbur
2:04:58
1:57:11
265
Jan Kooy
Dutch Runners Gold
2:03:37
1:57:14
266
Hans Fleuren
Almere
2:05:58
1:57:16
267
Jankees Holst
KAV Holland
2:06:32
1:57:22
268
Peter de Jong
Leiden Road Runners
2:07:43
1:57:24
269
Willem Dantuma
Gytsjerk
2:06:07
1:57:31
270
Ab Leeflang
RRZ
2:09:23
1:57:34
271
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:59:59
1:57:35
272
Willem Hogendoorn
RRZ
2:09:24
1:57:35
273
Henk Lubberdink
Argo
1:59:24
1:57:39
274
Bert Visser
Passaat
2:06:34
1:57:41
275
Rienk Wiersma
Wommels
2:08:42
1:57:42
276
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenk
2:03:48
1:57:47
277
Albert Waasdorp
RRZ
2:09:41
1:57:49
278
Nico de Roos
Putten
2:04:01
1:57:50
279
Igno van der Woude
GVAC
2:08:28
1:57:55
280
Jacob van der Pol
Midsland
1:58:33
1:57:58
281
Jose Aguilar Polo
Overveen
2:07:42
1:58:06
282
Tsjebbe de Vries
Weidum
2:04:18
1:58:30
283
Thijs van der Vegt
Start '78
2:09:53
1:58:39
284
Martien Sparreboom
Climax
2:04:35
1:58:42
285
Marten van der Steeg
Aalden
2:11:55
1:58:43
286
Peter Snel
KAV Holland
2:07:56
1:58:48
287
Jan van Bekkum
Hooglanderveen
2:09:40
1:58:50
288
Rob Reiff
Bussum
2:08:36
1:58:53
289
Bonne Post
Joure
2:03:17
1:58:54
290
John Vandam
Donkerbroek
2:12:21
1:58:55
291
Johan Steensma
SV Friesland
2:02:24
1:58:59
292
John Brinker
Groningen Atletiek
2:05:52
1:58:59
293
Jan Jonkman
NOP
2:00:08
1:59:06
294
Ruud Rob
SV Friesland
2:11:25
1:59:11
295
Piet Sikkema
Grou
2:01:22
1:59:23
296
Joop Jonker
Ter Aar
2:02:49
1:59:29
297
Otto Kuhn
Mainhausen (GER)
2:10:15
1:59:29
298
Eric Cats
IJsselstein Ut
2:06:02
1:59:38
299
Theo Verweij
IJsselstein Ut
2:05:57
1:59:38
300
Theo de Bruin
IJsselstein Ut
2:05:59
1:59:40
301
Klaas Peereboom
AV Heerenveen
2:12:45
1:59:46
302
Teun van der Meij
SV Friesland
2:05:00
1:59:46
303
Rob Buur
Zaandam
2:11:01
2:00:00
304
Jan van der Wal
SV Friesland
2:04:11
2:00:04
305
Jaap Nijholt
LSV Invictus
2:06:33
2:00:20
306
Jasper Kruizinga
Joure
2:11:07
2:00:29
307
Gerard Roos
Hoorn Terschelling
2:01:37
2:00:34
308
Herman van Ingen
Dutch Runners Gold
2:07:31
2:00:47
309
Wikke van der Hoek
Bedum
2:06:27
2:00:51
310
Hendrik-Jan Krol
Zwolle
2:12:37
2:00:52
311
Vic van den Broek d’Ob
Haarlem
2:11:41
2:00:53
312
Hans Kamstra
Midsland
2:01:44
2:00:59
313
Paul Kromhout
Wergea
2:10:18
2:01:11
314
Geert Tielen
Maasbree
2:11:53
2:01:16
315
Emiel van den Heuvel
VAV
2:03:29
2:01:22
316
Bert Loef
Groningen
2:07:51
2:01:25
317
Jan J Laan
Hollandia
2:10:01
2:01:25
318
Evert Snetselaar
Arnhem
2:14:24
2:01:26
319
Roelof Falkena
Goutum
2:07:35
2:01:31
320
Aalt Zwart
Climax
2:08:34
2:01:37
321
Marten Scheenstra
Groningen
2:14:00
2:01:49
322
Pier van der Sluis
Leeuwarden
2:06:32
2:01:54
323
Rob van Bladel
Leiden Road Runners
2:01:57
2:01:57
324
Jan Bos
Zwolle
2:11:20
2:02:05
325
Roel Bierling
Utrecht
2:15:02
2:02:11
326
Geert Posma
Driebergen-Rijsenbur
2:10:19
2:02:30
327
Theo Veerman
's-Hertogenbosch
2:12:31
2:02:31
328
Jaap van Adrighem
Dutch Runners Gold
2:03:45
2:02:34
329
Hans ter Voorde
Meppel
2:10:41
2:02:38
330
Dick Vos
Bovensmilde
2:10:03
2:02:50
331
Jan-Willem Vos
Phoenix
2:11:27
2:02:51
332
Gert van Gent
Ter Aar
2:06:31
2:02:52
333
Louis Ebbinkhuijsen
Almere
2:12:24
2:02:57
334
Jaap Sikkema
Jubbega
2:15:22
2:02:58
335
Sido van der Leij
Leeuwarden
2:13:21
2:03:05
336
Durk Mous
Fivelstreek
2:13:24
2:03:14
337
Henk Klijnstra
Oentsjerk
2:12:39
2:03:15
338
Sytze Grijpma
Heerenveen
2:14:15
2:03:20
339
Anne Zijlstra
Leeuwarden
2:11:43
2:03:22
340
Reinder Tel
Surhuizum
2:07:59
2:03:23
341
Pier Wildschut
Langweer
2:13:36
2:03:25
342
Michael Rinders
West-Terschelling
2:03:44
2:03:33
343
Ton van der Mark
Horror
2:10:08
2:03:34
344
Frans Spijkers
Utrecht
2:11:57
2:03:37
345
Jos Brouwers
Sprint
2:07:50
2:03:39
346
Fred Rietveld
Bodegraven
2:10:20
2:03:47
347
Bart Kort
Rottum Fr
2:08:22
2:03:51
348
Erik van der Vaart
Dutch Runners Gold
2:16:33
2:03:54
349
Jan Lubbers
Joure
2:15:36
2:03:58
350
Gerard Rietdijk
Leeuwarden
2:09:54
2:04:01
351
Rudy Veen
Slochteren
2:08:08
2:04:03
352
Wim Nijman
Kerkdriel
2:13:13
2:04:04
353
Jacob Dijkstra
SV Friesland
2:07:00
2:04:06
354
Emeri Koenen
Haarlem
2:13:45
2:04:16
355
Geert Jan Reinders
Appingedam
2:09:07
2:04:17
356
Gijs Kemp
De Koplopers
2:15:54
2:04:49
357
Peter Dickhoff
Leiden
2:15:39
2:04:52
358
Lou Bouten
Atletiek Maastricht
2:16:15
2:04:52
359
JC Belles
Stiens
2:09:18
2:04:52
360
Matthijs Vleugel
Lionitas
2:18:16
2:04:57
361
Bert Huisman
Amersfoort
2:16:30
2:05:03
362
Sjaak Kloppenburg
Joure
2:18:35
2:05:03
363
Peter Vedder
LAAC Twente
2:05:59
2:05:09
364
Peter van de Poll
Zwolle
2:12:16
2:05:09
365
Pieter Douma
SV Friesland
2:12:41
2:05:20
366
Martin Olijdam
Enschede
2:11:49
2:05:25
367
Martin Honsel
Rhede (GER)
2:14:12
2:05:27
368
Arie van Tilburg
Luttelgeest
2:19:05
2:05:29
369
Piet Jan Visser
Haarlem
2:15:17
2:05:40
370
Gerard van Asperen
Leiderdorp
2:07:08
2:05:54
371
Rob van Beek
Pijnenburg
2:16:31
2:05:57
372
Henk-Jan Westra
Loopgroep Leeuwarden
2:08:04
2:05:58
373
Maarten Jacobs
Emmeloord
2:15:26
2:06:02
374
Joachim Werth
Mölln (GER)
2:17:36
2:06:02
375
Ruthger Geurtsen
Heerenveen
2:14:20
2:06:04
376
Harry Van Keulen
Triathlon
2:08:41
2:06:09
377
Peter Fransen
Wolvega
2:13:25
2:06:11
378
Wim Manshande
Dutch Runners Gold
2:14:01
2:06:13
379
Frans van der Molen
Spartacus
2:11:28
2:06:22
380
Marc Louwes
Rijswijk Zh
2:14:42
2:06:24
381
Hans Koekkoek
Heerenveen
2:15:07
2:06:30
382
Ed Laar
Argo
2:16:38
2:06:48
383
Gerrit Roessink
Argo
2:16:39
2:06:48
384
Ruud de Boer
Loopgroep Hoorn
2:12:54
2:06:57
385
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
2:13:37
2:07:03
386
Kees Groothuis
Amersfoort
2:10:53
2:07:12
387
Henk Jan de Boer
SV Friesland
2:17:16
2:07:22
388
Gerben Yedema
Loopgroep Leeuwarden
2:14:37
2:07:38
389
Rob Amesz
Loopgroep Nienoord
2:14:54
2:07:42
390
Femme de Bruin
SV Friesland
2:11:54
2:07:46
391
Martin Malina
Gent (BEL)
2:15:49
2:08:03
392
Nico Hemelaar
Waterland
2:08:07
2:08:07
393
Hemmo Sander
Almere
2:18:35
2:08:07
394
Cees Ramp
Capelle aan den IJss
2:20:21
2:08:11
395
Jan Bruintjes
Distance Runners Voo
2:12:12
2:08:14
396
Louke Berretty
Wommels
2:19:19
2:08:17
397
Charlie von Pickartz
Burdaard
2:10:41
2:08:19
398
Willem Hesseling
SOS
2:10:21
2:08:20
399
Bert Martena
SOS
2:10:22
2:08:20
400
Henk Jansen
DAK
2:17:21
2:08:44
401
Wilko Kronemeijer
Kiel-Windeweer
2:14:41
2:08:53
402
Johan Link
Almere
2:18:21
2:08:53
403
Eddy de Vries
Goor
2:14:23
2:08:54
404
Feico Smeding
Grou
2:21:03
2:09:00
405
Ron Uijttenboogaard
Dutch Runners Gold
2:21:40
2:09:01
406
Henk Krabshuis
Haarlemmermeer
2:22:32
2:09:06
407
Rudy Vermeulen
Zwolle
2:12:01
2:09:17
408
Kees Rademaker
Lelystad
2:20:56
2:09:23
409
Freddy de Vos
LSV Invictus
2:12:04
2:09:24
410
Cor van den Berg
NOP
2:17:17
2:09:28
411
Rob Kroes
Westervoort
2:20:38
2:09:29
412
Henny Hakker
Nieuw-Vennep
2:19:38
2:09:46
413
Chris Vonk
Nieuw-Vennep
2:19:38
2:09:46
414
Otto Peelen
Climax
2:19:12
2:09:48
415
Martijn Gesink
Climax
2:16:54
2:09:55
416
Jos Teisman
Texel
2:20:18
2:10:03
417
Bert de Wolf
Bovenkarspel
2:18:41
2:10:09
418
Wim Roosen
KAV Holland
2:19:33
2:10:23
419
Alberto Boon
Meppel
2:19:06
2:10:28
420
Siemen van Berkum
Noordwijkerhout
2:22:39
2:10:41
421
Ane de Boer
Ciko '66
2:23:58
2:10:41
422
Toon de Vries
Groningen Atletiek
2:12:59
2:10:44
423
R. Hemelaar
Uden
2:21:40
2:10:47
424
Martin Stam
Heerenveen
2:22:30
2:10:59
425
Sjoerd Klompstra
Sneek
2:21:44
2:11:01
426
Ben Venmans
Leeuwarden
2:18:26
2:11:06
427
Albert Jan Flik
Groningen Atletiek
2:23:27
2:11:15
428
Hendry Westerhof
Drachten
2:17:59
2:11:17
429
Rinse Feddema
Katlijk
2:23:54
2:11:29
430
Lex Eikenaar
Alphen aan den Rijn
2:18:08
2:11:36
431
Gerard Bruin
Harlingen
2:16:54
2:11:37
432
Gert Geerdink
Marum
2:15:49
2:11:45
433
Arie Roest
SV Friesland
2:25:10
2:11:50
434
Johan van der Veen
Climax
2:21:15
2:11:57
435
Roger Caubo
Wijk bij Duurstede
2:23:13
2:11:57
436
Roeland Kooijmans
Zutphen
2:20:55
2:12:00
437
Johan Walsweer
Ede Gld
2:22:05
2:12:16
438
Andries Boneschansker
Hercules
2:25:09
2:12:23
439
Harm Prikken
Hylas
2:18:05
2:12:28
440
Gerhard La Crois
Abbekerk
2:26:08
2:12:28
441
Albert Algera
Hallum
2:15:21
2:12:45
442
Leo Huijssoon
Triathlon
2:24:28
2:13:10
443
Durk van der Veen
Leeuwarden
2:19:57
2:13:15
444
Erik Overdijkink
Duiven
2:17:35
2:13:28
445
Hennie Stoel
Zwolle
2:13:29
2:13:29
446
Derk de Vries
Lemmer
2:21:29
2:13:31
447
Casper Zoete
Leeuwarden
2:23:09
2:13:37
448
Sipke Freerk Glas
Leeuwarden
2:20:56
2:13:42
449
Reitze Enderle
Wagenborgen
2:19:48
2:13:55
450
Piet Bussing
Climax
2:21:03
2:14:01
451
Gerard de Raaf
Midsland
2:14:58
2:14:02
452
Jan Pijpker
Grijpskerk
2:18:57
2:14:16
453
Peter Wolff
Zeewolde
2:18:30
2:14:19
454
Frank Schootemeijer
Baambrugge
2:26:28
2:14:26
455
Erik de Koning
PAC
2:26:26
2:14:44
456
Steven Faber
Vught
2:16:08
2:14:45
457
Johan Huitema
Lionitas
2:21:01
2:14:52
458
Frits Heeringa
Orvelte
2:22:00
2:15:04
459
Ben ten Tusscher
Houten
2:28:23
2:15:22
460
Kees Munting
LSV Invictus
2:17:42
2:15:23
461
Cees Kamminga
Leeuwarden
2:29:08
2:15:26
462
Bennie Nijboer
Zwolle
2:21:05
2:15:37
463
Willem Gerrits
West-Terschelling
2:16:21
2:15:46
464
Hans Steinmeijer
Steenwijk
2:24:13
2:15:49
465
Rob de Kleyn
Enschede
2:22:17
2:15:57
466
Louis Meijer
Houwerzijl
2:21:06
2:16:28
467
Wietze Dupon
Drachten
2:22:46
2:17:08
468
Peter Velthuis
Groningen
2:27:29
2:17:10
469
Frank Rozendal
Houten
2:30:27
2:17:26
470
Henk Segijn
Leiderdorp
2:17:31
2:17:31
471
Wido van der Hoorn
Utrecht
2:30:22
2:17:51
472
Jan Tishauser
Franeker
2:31:28
2:18:54
473
Frank Baarveld
Peize
2:22:47
2:19:02
474
Kees van Ooy
Trecho
2:31:18
2:19:13
475
Cees van den Engel
PEC 1910
2:26:56
2:19:27
476
Frans Stoker
Lycurgus
2:32:18
2:19:28
477
Ton Epskamp
Amstelveen
2:30:23
2:19:37
478
Theo Kuiper
Roden
2:27:43
2:19:41
479
Eelke Canrinus
Drachten
2:28:52
2:19:42
480
Floor Kleinjan
Witmarsum
2:22:13
2:19:42
481
Sander Verdonk
Assen
2:20:11
2:19:45
482
Willem van Gent
Alphen aan den Rijn
2:23:27
2:19:46
483
Johan Mous
Athleta
2:24:21
2:19:59
484
Jos Castenmiller
Utrecht
2:32:47
2:21:29
485
Eelco Collou
Enschede
2:27:58
2:21:34
486
Lex Paat
Doorn
2:32:17
2:21:45
487
Martin de Wolf
Warmenhuizen
2:34:53
2:21:54
488
Klaas de Haan
Hoornsterzwaag
2:30:44
2:22:04
489
Jan Postmus
Almere
2:26:27
2:23:41
490
Henk Sirks
Heemstede
2:31:11
2:23:47
491
Klaas Herder
St.-Annaparochie
2:27:18
2:23:50
492
Johan Groenia
Winsum Gn
2:31:38
2:24:11
493
Henk de Vreeze
Bakhuizen
2:31:37
2:24:59
494
Marten Hibma
Lelystad
2:28:54
2:25:37
495
Age Vallinga
SV Friesland
2:37:55
2:25:44
496
Kees Rozema
Groningen
2:32:04
2:25:50
497
Paul van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
2:33:39
2:25:51
498
Rene van Soest
Utrecht
2:33:08
2:25:54
499
Durk Brouwer
Sneek
2:39:07
2:26:13
500
Martin Messing
Dutch Runners Gold
2:37:09
2:26:16
501
Kiek Rem
Hemrik
2:41:11
2:27:50
502
Lieuwe de Vries
Heerenveen
2:30:35
2:28:49
503
Herman Sieben
Zwolle
2:29:41
2:29:09
504
Herman Hoekstra
SV Friesland
2:39:06
2:29:37
505
Martin Vallinga
Landerum
2:31:07
2:30:23
506
Hans de Bruin
Hilversum
2:44:23
2:31:19
507
Reinder Sinnema
Lionitas
2:41:39
2:34:34
508
Adriaan Kaptein
Loopgroep Run A Roun
2:40:16
2:36:12
509
Robbert Klaasman
Mantgum
2:43:05
2:36:46
510
Han Van Keulen
Triathlon
2:39:46
2:37:14
511
Johan Moolenaar
Muiden
2:49:23
2:39:57
512
Rob Dijkhuis
Peize
2:48:21
2:43:58
513
Leo Dercksen
Assen
2:58:08
2:48:14
514
Hans Bakker
Heerenveen
2:59:28
2:48:33
M60, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jaap van den Hoonaard
Heiloo
1:41:45
1:32:03
2
Jan Holterman
Emmen
1:41:02
1:36:54
3
Albert Zijlstra
LSV Invictus
1:38:31
1:37:04
4
Hans Jansen
Dutch Runners Gold
1:40:45
1:38:26
5
Albert van der Rijt
De Keien
1:39:34
1:39:20
6
Leo Scholte ter Horst
De Sprinter
1:45:10
1:39:34
7
Jelle Wijma
LSV Invictus
1:43:03
1:39:41
8
Albert Dijkstra
Wergea
1:44:20
1:40:29
9
Sietze Harmen Genee
Makkum Fr
1:47:09
1:43:42
10
Kees Jongbloed
Dalfsen
1:47:39
1:43:50
11
Johan de Lange
Munein
1:46:50
1:44:15
12
George Kerkhoven
Dutch Runners Gold
1:49:41
1:44:21
13
Sybe Swart
Franeker
1:49:54
1:44:40
14
Johan Zwerver
SV Friesland
1:50:11
1:44:50
15
Wout van den Broek
Atledo
1:53:27
1:45:11
16
Cor Vellinga
Athlos
1:49:17
1:45:17
17
Kees Schouten
Nieuwkoop
1:47:28
1:45:38
18
Jappie van Dijk
Stiens
1:52:43
1:46:04
19
Christiaan Teljeur
Energie
1:47:24
1:46:14
20
Pieter Wiersma
Zetten
1:52:58
1:46:28
21
Geert Peereboom
Tytsjerk
1:55:57
1:47:34
22
Joop Veldthuis
Gasselternijveen
1:52:28
1:48:11
23
Jan Vos
Tynaarlo
2:00:05
1:48:40
24
Koos Boorsma
Britsum
1:58:49
1:48:43
25
Ruurd Veenstra
Twijzelerheide
1:51:46
1:48:58
26
Frank Klasen
Sneek
1:53:43
1:49:21
27
Frans van Ommeren
Zoelen
1:51:46
1:49:29
28
Kerst Jonkman
Oudehorne
2:02:42
1:49:43
29
Cor Viëtor
Gytsjerk
1:50:59
1:50:03
30
Ton van Lambalgen
Ugchelen
2:03:37
1:50:16
31
Leo Vaandrager
Luttelgeest
2:01:15
1:50:23
32
Jan de Heer
Loppersum
1:52:40
1:50:33
33
Wim Schuringa
Peize
1:53:57
1:51:06
34
Jan Knijff
Clytoneus
1:58:17
1:51:14
35
John Iseger
Berkenwoude
2:01:12
1:51:16
36
Jan Fransen
Hasselt
1:54:47
1:51:21
37
Jan Daamen
GVAC
2:02:02
1:51:30
38
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
1:57:49
1:51:39
39
Dorus Drost
Harlingen
1:53:43
1:52:09
40
Tjepke Stelwagen
Athleta
1:53:51
1:52:14
41
Jan Kaldenbach
Bergen Nh
2:01:05
1:52:40
42
Wijbrand de Graaf
SV Friesland
1:56:50
1:53:24
43
Boudewijn Schipper
Muiden
2:03:26
1:53:36
44
Jan Berkvens
Amsterdam
1:56:08
1:53:40
45
Jan Bosma
Boornbergum
2:01:10
1:54:02
46
Cees Bosselaar
Veluwe
2:02:25
1:54:20
47
Joost de Pijper
Wieringerwerf
2:04:35
1:54:21
48
Frits Verstraete
Utrecht
2:05:46
1:54:22
49
Jantinus Aalders
Runners Stadskanaal
1:59:26
1:54:26
50
Gerrit Halderman
Zandvoort
2:00:51
1:54:30
51
Jaap Immerzeel
Pallas '67
1:59:09
1:54:43
52
Jacob Wijngaard
Assen
2:08:22
1:54:55
53
Jan Boersma
Goutum
2:06:37
1:55:17
54
Johan Martena
Loopgroep Astrea
1:55:37
1:55:19
55
Henk Momberg
Argo
2:03:16
1:55:20
56
Bert Willems
Veluwe
2:04:20
1:55:46
57
Willie Koudenburg
De Gemzen
2:04:19
1:55:50
58
Auke Boersma
Paterswolde
2:07:15
1:55:51
59
Jacques Groen
Diemen
2:05:49
1:55:52
60
Klaas Timmerman
Heino
1:58:23
1:55:52
61
Douwe Dijkstra
LSV Invictus
2:02:06
1:55:55
62
Benny Bijlsma
SV Friesland
2:00:21
1:55:57
63
Marten van Leeuwen
Breukelen Ut
2:01:15
1:56:00
64
Tieme Santes
Annen
2:00:12
1:56:00
65
Jan Panhuis
SV Friesland
1:58:50
1:56:19
66
Jo van Meurs
Generaal Michaelis
2:09:27
1:56:26
67
Djurre Joh van der Sch
SV Friesland
2:01:13
1:56:49
68
Roelof Moes
Nijeveen
2:10:26
1:56:51
69
Frans Kamps
Gouda
2:08:08
1:56:57
70
G.J. Heeringa
Harderwijk
2:10:57
1:57:13
71
Piet Hein Haveman
Donkerbroek
2:05:25
1:57:20
72
Ronald Rademaker
Ciko '66
2:10:55
1:57:22
73
Jan van Esdonk
Energie
2:02:19
1:57:35
74
Vaandrager Jaap
Luttelgeest
2:11:23
1:57:47
75
Harry Sysling
Triathlon
2:02:10
1:57:51
76
Ebe Docter
Drachten
1:59:24
1:58:00
77
Robert Laan
Leiderdorp
2:07:54
1:58:02
78
Riekele Heida
AV Heerenveen
2:00:30
1:58:23
79
Frans Swaak
Leiden Road Runners
2:02:17
1:58:24
80
Hans Blommestijn
GAC Hilversum
2:02:46
1:58:26
81
Tonny Nijhuis
TION
2:05:23
1:58:38
82
Hijlko van der Woude
Impala
2:06:02
1:58:42
83
Sjoerd Homminga
Heemstede
2:06:51
1:58:48
84
Hans Muller
Paterswolde
2:08:13
1:58:49
85
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
2:10:55
1:58:55
86
Jan van der Kooi
Ryptsjerk
2:01:01
1:59:00
87
Jules Jean Delforterie
Nunspeet
2:12:53
1:59:36
88
Jan ter Burg
PEC 1910
2:05:49
1:59:50
89
Hylke - Veenstra
Groningen
2:03:46
2:00:07
90
Robert van 9 Hoek
Waddinxveen
2:05:59
2:00:23
91
Jelte Nijholt
LSV Invictus
2:08:35
2:00:26
92
Albert-Jan Stam
Egmond aan Zee
2:06:19
2:00:28
93
Wim J van den Noort
SV Friesland
2:02:08
2:00:29
94
Paul Bruijnzeels
Atletiek Maastricht
2:11:56
2:00:33
95
Tinus Boelens
Groningen
2:04:19
2:00:41
96
Wim Verkaik
Krimpen aan den IJss
2:01:59
2:00:46
97
Pé de Jong
Workum
2:02:17
2:01:02
98
Jos van den Nieuwendij
Boskoop
2:04:35
2:01:12
99
Jelle Krottje
Harlingen
2:01:39
2:01:18
100
Luc Nijveen
Argo
2:02:57
2:01:22
101
Frits van Helsdingen
OSS-VOLO
2:11:15
2:01:26
102
Lolke Buma
Witmarsum
2:09:20
2:02:11
103
Bauke van der Wijk
Horror
2:06:24
2:02:35
104
Gossen Roos
Amstelveen
2:16:44
2:04:00
105
Johan Krake
Wierden
2:09:27
2:04:06
106
Erik Kerkvliet
De Spartaan
2:07:50
2:04:30
107
Jacob Schoonhoven
Runners Stadskanaal
2:09:05
2:04:50
108
Jaap de Groot
Leeuwarden
2:17:28
2:04:52
109
Gerrit Wolffer op Veld
Enschede
2:11:21
2:05:02
110
Hans den Hartog
Harmelen
2:18:39
2:05:06
111
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
2:16:22
2:05:08
112
Joop Boonstra
SV Friesland
2:12:06
2:05:15
113
Jos Peeters
Maasbree
2:16:09
2:05:32
114
Piet van Ooy
Trecho
2:12:35
2:05:47
115
Peter van Leeuwen
Energie
2:14:45
2:06:00
116
Bauke Wallinga
AV '47
2:09:18
2:06:00
117
Bert Hoornenborg
Leimuiden
2:10:11
2:06:49
118
Henk Paulisse
Enschede
2:13:11
2:06:55
119
Jan Boschma
Vlieland
2:09:43
2:07:04
120
Buis Hoek
Rijnsoever
2:11:40
2:07:24
121
Manus Mous
SV Friesland
2:13:34
2:07:26
122
Henk Stormbroek
Nijkerk Gld
2:20:11
2:07:41
123
Watze van der Meer
Leeuwarden
2:09:43
2:07:46
124
Jacob Wels
Vlieland
2:11:14
2:08:29
125
Febo Perdok
AV Heerenveen
2:15:50
2:08:33
126
Jan Mensink
Nijmegen
2:14:20
2:08:45
127
Hans Flaman
Menaam
2:16:12
2:09:05
128
Jan Vesseur
Clytoneus
2:16:28
2:09:25
129
Klaas Doornbos
Artemis
2:15:03
2:09:45
130
Henk Westerhof
Athlos
2:17:51
2:09:46
131
Gert Knook
Slochteren
2:20:52
2:09:54
132
Marius vd Klooster
Energie
2:18:55
2:10:10
133
Jan Leeuwerink
Beverwijk
2:19:48
2:10:27
134
Frans de Vries
Loopgroep De Drentsc
2:22:43
2:10:35
135
Joop van der Linden
Alblasserdam
2:23:06
2:10:38
136
Meindert Roosjen
SV Friesland
2:22:02
2:11:05
137
Henk Helmes
Hellas
2:19:05
2:11:13
138
Piet Vermeent
Tonden
2:21:08
2:11:23
139
Wim van der Meij
Hanzesport
2:20:56
2:11:57
140
Carlo Schep
SC Reeuwijk
2:17:00
2:12:16
141
Piet Mulder
SV Friesland
2:20:39
2:12:37
142
Arjen Spijkstra
Leeuwarden
2:18:36
2:12:38
143
Leo Petersen
Hoorn Nh
2:25:21
2:12:46
144
Frans Lems
Diemen
2:17:56
2:12:50
145
Gert Krijgsman
Nieuwegein
2:21:11
2:13:13
146
Sible van der Meer
Wytgaard
2:14:36
2:13:32
147
Hans van den Brink
Midsland
2:14:28
2:13:40
148
Fokke Wester
Emmen
2:26:01
2:13:46
149
Otto de Vent
Fochteloo
2:26:33
2:13:53
150
Jan Mesman
Leiden Road Runners
2:25:11
2:13:58
151
Jippe Bokma
SV Friesland
2:20:47
2:13:58
152
Fokko Bosma
Groningen Atletiek
2:17:34
2:14:02
153
Rudy Mulder
Zwolle
2:16:59
2:14:21
154
Eise Cornelis Smit
SV Friesland
2:21:50
2:14:57
155
Theo van Nee
Hattem
2:19:13
2:16:28
156
Mohammed Farmani
Leeuwarden
2:27:43
2:16:28
157
Yntze Jongsma
AV Heerenveen
2:28:20
2:16:45
158
Meint Wiersma
Stiens
2:27:37
2:16:55
159
Ad Vermeulen
Hellas
2:25:01
2:17:02
160
Wim Barsingerhorn
Zuid-Scharwoude
2:20:42
2:17:09
161
Lolke van der Zee
Horror
2:25:57
2:17:32
162
Jan vd Hoorn
Boskoop
2:22:22
2:18:13
163
Bertus Everts
Lichtenvoorde
2:27:29
2:18:15
164
Joop Naatje
Hengelo Ov
2:29:51
2:18:26
165
Willem Scheffer
Alphen aan den Rijn
2:24:56
2:18:41
166
Guus van Holland
Leiderdorp
2:31:07
2:19:15
167
Ben Lover
Alkmaar
2:30:33
2:19:32
168
Willem Minkman
Zandvoort
2:26:05
2:19:43
169
Matthias Grißmer
Edesheim (GER)
2:32:47
2:21:27
170
Henk Kamps
Rotterdam
2:32:41
2:21:31
171
Willem Willart
Alphen aan den Rijn
2:25:44
2:22:22
172
Mas Hensen
Maarssen
2:26:00
2:23:27
173
Dieter Haas
Pulheim (GER)
2:36:58
2:23:43
174
Arie Heslinga
Goor
2:30:20
2:25:10
175
Dolf Visscher
Alphen aan den Rijn
2:31:00
2:26:27
176
Geert Helder
Roden
2:27:50
2:27:50
177
Bert Vierhout
Apeldoorn
2:41:25
2:28:42
178
Klaas Leffring
Ede Gld
2:43:09
2:29:28
179
Leo Breedvelt
Haren Gn
2:34:56
2:29:53
180
Theo Schouwenburg
Zeewolde
2:35:41
2:31:32
181
Gerard Muiser
Midsland
2:34:07
2:33:04
182
Anne Doede Jongsma
AV Heerenveen
2:46:13
2:34:37
183
Jan Stienstra
Ysbrechtum
2:49:28
2:36:19
184
Nico Berkhof
Alkmaar
2:50:28
2:38:36
185
Hans Siemes
Ruurlo
2:48:44
2:44:38
186
Nico Kooij
Duiven
2:48:43
2:44:39
187
Yntze Rieuwerd Hoekstr
AV Heerenveen
3:03:11
2:50:32
188
Wim Reidinga
Hasselt
3:12:10
3:06:25
VSEN, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eelke Kamps
Gouda
1:34:45
1:31:05
2
Hilde Pape
Nijmegen
1:34:23
1:33:59
3
Froukje Mijnen
Hoogkarspel
1:37:26
1:35:04
4
Anna Goede
Rotterdam
1:47:04
1:39:15
5
Lysanne Wolf
Valkenburg Lb
1:46:52
1:39:46
6
Marit Smit
West-Terschelling
1:41:45
1:41:40
7
Alienka Huft Brandsma
LSV Invictus
1:42:19
1:41:51
8
Miranda Goossens
Amsterdam
1:43:00
1:41:54
9
Liz van Ruiten
Leiden Road Runners
1:53:29
1:42:22
10
Lydia Doornbos
Appingedam
1:49:05
1:42:22
11
Marieke van Gilst
Groningen Atletiek
1:49:35
1:42:28
12
Charley Verdoes
Lisse
1:47:13
1:43:42
13
Monique Zijlstra
Amersfoort
1:48:52
1:44:43
14
Annemiek Kuipers
Amsterdam
1:52:11
1:44:47
15
Jorien Kuijk
Zwolle
1:46:42
1:45:26
16
Wietske Beenen
Gorredijk
1:54:43
1:45:27
17
Sigrid Jonker
West-Terschelling
1:47:23
1:46:50
18
Tineke van de Wal
Oudehaske
1:48:28
1:47:27
19
Marlies van der Weijde
Zoetermeer
1:54:04
1:47:32
20
Jantien Hoekstra
Berltsum
1:49:00
1:47:34
21
Arianne Verburg
Amsterdam
1:48:48
1:47:35
22
Myrte Smeets
Groningen
1:50:13
1:47:50
23
Corina Hilbolling
Dutch Runners Basic
1:56:25
1:47:55
24
Sanne van den Berg
Groningen
1:59:20
1:48:29
25
Renske Postma-de Roos
Leeuwarden
1:57:15
1:48:37
26
Jolien Menninga
Vitalis
1:54:13
1:48:37
27
Suzanne Rutjes Donkers
Atledo
1:57:19
1:48:41
28
Pien Pouwels
Deventer
1:56:19
1:48:56
29
Eva de Vries
Utrecht
1:56:26
1:49:16
30
Floor Bosch
Darp
1:54:56
1:49:21
31
Hetty Vossen
Boornbergum
2:01:08
1:49:31
32
Eva Kouw
Zwolle
1:57:45
1:50:19
33
Frederike van Vlsteren
Amsterdam
1:58:15
1:50:33
34
Lysbet de Boer
Grou
1:55:10
1:51:47
35
Merel Uiterwaal
Heemskerk
2:02:22
1:52:06
36
Angelique Kuipers
Alkmaar
2:02:42
1:52:06
37
Tineke Acda
Spartacus
1:53:35
1:52:21
38
Mariska Molenaar
Groningen
2:00:23
1:52:43
39
Carola Top
Ermelo
1:53:54
1:52:45
40
Yvonne Haane
Utrecht
2:06:23
1:52:56
41
Ilse Schrover
Utrecht
2:06:30
1:53:08
42
Berber Akkerman
Loopgroep Leeuwarden
1:54:25
1:53:12
43
Maaike Baakman
Sneek
1:58:58
1:53:49
44
Margot Meijssen
Hellas
2:00:59
1:54:01
45
Mariken Tjakkes
Groningen
2:05:13
1:54:17
46
Debbie Appleton
Dutch Runners Gold
2:01:39
1:54:29
47
Mirjam Bakker
Harkstede
1:58:25
1:54:41
48
Renée Noppen
Leiden Road Runners
2:06:06
1:55:00
49
Esther de Vries
Groningen Atletiek
2:02:00
1:55:04
50
Elsbeth Littink
Alphen aan den Rijn
2:03:32
1:55:58
51
Lizzy Folsche
Ede Gld
1:59:27
1:55:58
52
Anneke Wenker
Alphen aan den Rijn
1:59:08
1:56:11
53
Lisette van Harselaar
Beverwijk
2:06:29
1:56:14
54
Jolanda Muizer
Loopgroep Leeuwarden
1:57:59
1:56:52
55
Anne Nynke Moes
Zwolle
2:10:26
1:56:53
56
Ellen Keizer
Raalte
2:02:11
1:56:57
57
Christine Bierling
Utrecht
2:09:51
1:57:00
58
Froukje Groenveld
Groningen
2:09:56
1:57:10
59
Caroline de Lathouder
De Bilt
1:59:27
1:57:20
60
Elsje Hartog
Midsland
1:58:33
1:57:58
61
Anda Anton
IJmuiden
2:07:43
1:58:07
62
Lotte van den Broek
Rotterdam
1:58:57
1:58:07
63
Cynthia van Houten
Amsterdam
2:05:59
1:58:20
64
Jannie De Jong
DOS
2:05:41
1:58:21
65
Nienke Feenstra
's-Gravenhage
2:12:07
1:58:52
66
Marike Bijtelaar
Hulshorst
2:06:00
1:58:55
67
Marian Scheer
Utrecht
2:07:15
1:59:02
68
Sylvia Anna Jacoba van
Culemborg
2:12:36
1:59:04
69
Gatske de Jong
Horror
2:04:33
1:59:08
70
Lianne van den Berg
Hoogezand
2:12:02
1:59:08
71
Leonie Venema
Groningen
2:04:56
1:59:39
72
Rianne van Lambalgen
Amsterdam
2:13:15
1:59:53
73
Carolien de Vries
Assen
2:06:23
1:59:58
74
Akkelien Falkena
Groningen
2:12:20
2:00:02
75
Marieke Douma
Wageningen
2:13:15
2:00:04
76
Jennie Reidinga
Capelle aan den IJss
2:05:53
2:00:26
77
Petra van Dijk
Gorinchem
2:12:40
2:00:42
78
Dora Kasper
Daventria
2:04:52
2:00:58
79
Carla van Boven
PEC 1910
2:07:09
2:01:11
80
Dagmar Drost
Leeuwarden
2:08:19
2:01:16
81
Carin Schipper
Nunspeet
2:09:56
2:01:26
82
Jantien Pauw
Nieuwegein
2:11:37
2:01:39
83
Anne de Vries
Arnhem
2:08:58
2:01:48
84
Carla Mijlof
PEC 1910
2:12:39
2:01:53
85
Marloes Fopma
Baaiduinen
2:02:26
2:02:01
86
Sybrich de Goede
Sneek
2:12:48
2:02:10
87
Ester Mathijssen
Groningen
2:15:08
2:02:14
88
Wytske Lunter
Hemelum
2:07:04
2:02:21
89
Annemijn Eijssen
Utrecht
2:14:57
2:02:22
90
Crystel Groot
Medemblik
2:11:22
2:02:26
91
Wendely Wesselink
Delft
2:05:36
2:02:27
92
Maartje Heerink
U-Track
2:03:50
2:02:31
93
Rinske van Reijen
Groningen
2:10:30
2:02:32
94
Wietske van Reijen
Amsterdam
2:10:30
2:02:39
95
Marieke Wormgoor
Amersfoort
2:15:24
2:02:53
96
Floor Manschot
Utrecht
2:09:58
2:03:04
97
Sabine van Meurs
Utrecht
2:13:07
2:03:22
98
Denise Snel
Alkmaar
2:13:46
2:03:23
99
Linda Kuiper
Groningen
2:16:17
2:03:24
100
Femke Neeskens
GVAC
2:14:07
2:03:36
101
JoJanneke Koenen
Huisduinen
2:15:59
2:03:42
102
Rinyanne Dirksma
SV Friesland
2:07:05
2:03:48
103
Janine de Zeeuw
Groningen
2:17:16
2:04:05
104
Hilda Nes
Amsterdam
2:16:19
2:04:14
105
Lineke Eyssen
Amsterdam
2:14:08
2:04:20
106
Margriet Laseur
Groningen
2:17:00
2:04:39
107
Detty Feenstra
Franeker
2:10:46
2:04:41
108
Saskia de Vries
Nijmegen
2:16:29
2:04:54
109
Lydia Ardjosoediro
Loopgroep Leeuwarden
2:15:32
2:05:15
110
Mireille Bolster
Groningen
2:13:27
2:05:16
111
Sharareh Farmani
Loopgroep Leeuwarden
2:15:38
2:05:22
112
Marcia Van Dreumel
Zwolle
2:14:25
2:05:24
113
Maaike van Deelen
Midsland
2:05:59
2:05:26
114
Sacha Vos-Kruijff
Amsterdam
2:18:02
2:05:37
115
Willianne Brouwer
Leeuwarden
2:09:10
2:05:38
116
Monique Flinker
Groningen
2:15:29
2:05:43
117
Britt Grommers
Groningen
2:18:06
2:05:48
118
SIR Maathuis
West-Terschelling
2:06:55
2:06:04
119
Jildou Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
2:13:10
2:06:05
120
Trienke Zijlstra
Berltsum
2:19:16
2:06:12
121
Siri Lianne Mauer
Loopgroep Leeuwarden
2:08:29
2:06:24
122
Luca Louwes
West-Terschelling
2:14:41
2:06:24
123
Margriet Feenstra
AV Heerenveen
2:12:30
2:06:41
124
Lotte Dahmes
Midsland
2:07:56
2:07:30
125
J. Jonkman
Oudehorne
2:08:42
2:07:40
126
Mieke Oud
Ursem
2:21:15
2:07:54
127
Evelien Sikkema
Gorredijk
2:22:02
2:09:02
128
Marijke Nuchelmans
Balloo
2:21:48
2:09:12
129
Anneke Boiten
Almere
2:10:56
2:09:48
130
Annemieke van Dijk
Leeuwarden
2:20:10
2:10:01
131
Geanne Gommer
Groningen
2:15:42
2:10:42
132
Lianda van Dam
PEC 1910
2:16:57
2:10:57
133
Lizette Glas
Rotterdam
2:23:19
2:11:40
134
Chantal Visser
Groningen
2:24:11
2:11:52
135
Yvonne Hoogewerf
Loopgroep Nienoord
2:24:36
2:12:20
136
Vera Roth
AV Gouda
2:20:32
2:12:21
137
Gea Nienhuis
Loopgroep Hugo Veenk
2:21:55
2:12:35
138
Romana Kramer
Loopgroep Hugo Veenk
2:21:55
2:12:36
139
Henja Kinderman
Heerenveen
2:14:07
2:13:09
140
Gera Hummel
Groningen
2:17:05
2:13:22
141
Ilse Hoekman
Groningen
2:26:29
2:13:34
142
Eefje Smit
Midsland
2:14:41
2:13:39
143
Maartje Voogt
Papendrecht
2:23:04
2:14:09
144
Mirjam Gerritsen
Gelre
2:28:14
2:14:45
145
Saskia Holterman
Groningen
2:19:38
2:15:26
146
Eva Mensing van Charan
Amsterdam
2:17:06
2:15:47
147
Linda Nota
Leeuwarden
2:24:03
2:15:55
148
Robin Zeevat
West-Terschelling
2:17:23
2:16:38
149
Siety Zijlstra
St.-Annaparochie
2:30:03
2:16:57
150
Rinske de Jong
West-Terschelling
2:18:01
2:17:15
151
Marije Korendijk
Amsterdam
2:29:58
2:18:27
152
Bianca Borgsteyn-Nienh
Workum
2:28:08
2:18:30
153
Hilde Kuipers
Blauwhuis
2:24:04
2:19:01
154
Nathalie van der Haar
Rotterdam
2:31:51
2:19:38
155
Esther Anema
Leeuwarden
2:21:42
2:19:40
156
Martine Hilgenkamp
Amersfoort
2:31:40
2:20:26
157
Mirjam van Egmond
Lippenhuizen
2:24:00
2:21:12
158
Paula Wester
Rotterdam
2:34:24
2:22:11
159
Caroline Bierling
Utrecht
2:36:02
2:22:22
160
Manon Kroon
Leeuwarden
2:30:52
2:23:26
161
Esther van Loon
Haarlem
2:35:36
2:23:44
162
Danieke Bijlsma
Heerenveen
2:34:45
2:24:38
163
Angelina Hartlief
Hoorn Terschelling
2:25:59
2:25:21
164
Shirley Kwasiba
VanDrielRunners
2:36:56
2:26:50
165
Lybrich Schakel
Oranjewoud
2:37:21
2:28:48
166
Barbera Schol
Midsland
2:29:57
2:29:12
167
Anna van Berkum
Noordwijkerhout
2:42:13
2:30:14
168
Marinda Pijpker
Oldehove
2:35:44
2:31:03
169
Mariette Idema
Nieuwegein
2:43:40
2:32:45
170
Siska Stienstra-Ferwer
Munein
2:45:00
2:33:38
171
Anneke Leemburg
Leeuwarden
2:40:13
2:36:42
172
Judith Goudswaard
Turnhout (BEL)
2:56:26
2:45:49
173
Akkelee Dercksen
Assen
2:58:07
2:48:14
V35, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sylvia Kruijer
Dirkshorn
1:29:57
1:29:55
2
Judith van der Meer
Dronryp
1:34:29
1:33:57
3
Anna Mazereeuw
Urk
1:36:42
1:36:35
4
Annemieke Rademaker
Amersfoort
1:48:17
1:37:42
5
Sonja Vesseur
AV '34
1:49:03
1:38:37
6
Martine Withag
Enschede
1:39:01
1:38:45
7
Angelique Eijkelenkamp
Haaksbergen
1:52:08
1:41:28
8
Mariette van de Langer
Hylas
1:43:19
1:41:41
9
Marjan Oskam
Driebergen-Rijsenbur
1:49:45
1:42:00
10
Natascha van der Vis
Oudeschild
1:50:36
1:43:04
11
Inez van Bruggen
Deurze
1:49:38
1:43:13
12
Maamke van Zwol
Workum
1:44:42
1:43:20
13
Margriet Dijkstra
Haarlem
1:44:41
1:43:26
14
Jolanda Akkermans
NOP
1:46:05
1:44:05
15
Lianne van de Guchte-B
NOP
1:48:51
1:45:04
16
Judith van der Kleij
Daventria
1:52:59
1:46:10
17
Concetta Pichierri
Voorne Atletiek
1:59:25
1:46:11
18
Esther Wijnands
Utrecht
1:57:40
1:46:20
19
Linda Werner
Lionitas
1:49:28
1:46:48
20
Saskia Smits
Horror
1:54:33
1:47:03
21
Lianne Arling
Daventria
1:54:08
1:47:20
22
Elvira Serlier
Sneek
1:51:49
1:47:27
23
Yvonne Heemskerk
RRZ
1:54:04
1:47:33
24
Herma Bakker - Agricol
Workum
1:48:43
1:47:34
25
Marion van der Hoek
Impala
1:59:27
1:47:50
26
Sanne Heidinga
Groningen
1:55:13
1:47:56
27
Gerdi GD Wicherson
NOP
1:50:11
1:48:11
28
Thea van Asselt
Maastricht
1:55:24
1:48:13
29
Annemieke Docter
Groningen
1:51:08
1:48:37
30
Henriet Kuipers-Bremer
Workum
1:49:53
1:48:46
31
Annemieke van Dijk
Zaanland
1:59:11
1:48:46
32
Joke Perdok
Haren Gn
1:57:03
1:48:49
33
Amber Schoen
Loopgroep Hoorn
1:50:43
1:48:50
34
Anita Monen
GVAC
1:59:35
1:49:04
35
Jaline Wijkhuizen
Amsterdam
1:53:53
1:49:49
36
Jacqueline Dilling
Eelde
1:59:01
1:49:50
37
Sandra van der Brug
Gieten
1:53:35
1:49:52
38
Mascha Roodakkers
Leiden Road Runners
2:01:03
1:49:57
39
Nicole Nijmeijer
Archeus
1:58:13
1:50:00
40
Joke Samplonius
Molkwerum
1:53:52
1:50:00
41
Ellen Hoogland
Gieten
1:51:29
1:50:01
42
Klaske Post
Athleta
1:51:20
1:50:11
43
Marije Schouten
Vogelenzang
2:01:31
1:50:26
44
Jenny van der Velde-Bo
Hengelo Ov
2:02:42
1:50:27
45
Ellen Zuur
Hengelo Ov
2:02:42
1:50:27
46
Geja Droogsma
Loopgroep Leeuwarden
1:54:30
1:50:30
47
Jansje Bakker
West-Terschelling
1:50:56
1:50:40
48
Christel Brandhoff
Loopgroep Hoorn
1:52:52
1:50:58
49
Annemieke Pappot
Zwolle
1:53:23
1:51:07
50
Gea Boetje
Roden
2:03:41
1:51:12
51
Mischa BankertStraatma
Huisduinen
1:58:37
1:51:19
52
Wendy Wisse
NOP
1:59:14
1:51:25
53
Monique Vernooij
Trecho
1:58:13
1:51:28
54
Jolanda Pater
NOP
1:55:32
1:51:33
55
Karin Smit
Sneek
1:54:20
1:51:35
56
Rebecca Banens
Utrecht
1:56:27
1:51:52
57
Hester Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
1:53:05
1:51:56
58
Astrid van der Spoel-M
Altis
2:05:17
1:52:05
59
Anneke van der Leest
Hunzerunners Loopgro
1:54:20
1:52:06
60
Annet Hegeman
NOP
1:56:09
1:52:08
61
Aleid Boomsma
Lemmer
2:04:19
1:52:15
62
Marianne Kalkman
Utrecht
1:56:51
1:52:16
63
Charlotte Wurfbain
Zeist
2:01:12
1:52:20
64
Karin Verhagen
Ugchelen
1:57:57
1:52:34
65
Hilde van Poeijer
Arnhem
1:54:12
1:52:43
66
Andrea Jansen
Appingedam
1:58:30
1:52:47
67
Lucia van der Bijl
Bolsward
2:01:22
1:52:50
68
Mirjam Haasnoot
Leiden
1:54:43
1:52:55
69
Gerdien Burghouts
Leiden
1:54:41
1:53:00
70
Hellen Boonstra-Drost
Heerenveen
1:58:21
1:53:47
71
Mareen Hennen
De Knipe
2:00:36
1:53:52
72
Anemoon Elzinga
Midsland
2:04:13
1:53:56
73
Wiepkje Holtrop
Nijemirdum
2:05:50
1:54:05
74
Roely Hoekstra
Nijemirdum
2:05:50
1:54:05
75
Jascha de Goede
Schoorl
1:59:12
1:54:29
76
Suze Scheepmaker
Distance Runners Voo
1:58:31
1:54:35
77
Claudia Rooimans
Voorne Atletiek
2:08:01
1:54:45
78
Jose Klunder
Groningen
2:02:13
1:54:47
79
Annet Niestijl
Assen
2:02:12
1:54:47
80
Marinka de Jong
Dutch Runners Basic
1:56:02
1:54:51
81
Christina de Haan
Bolsward
1:59:24
1:54:53
82
Janine Nagelhout
Amersfoort
2:05:39
1:55:01
83
Patricia Bonjer
Rockanje
2:04:00
1:55:20
84
Klaske van Lunzen -Min
Leeuwarden
2:00:05
1:55:27
85
Nelly Reuvekamp
PEC 1910
2:01:41
1:55:46
86
Carola van Tol
Distance Runners Voo
1:59:45
1:55:47
87
Inge Paulus
Athlos
2:00:09
1:56:10
88
Douwina Postma
Idsegahuizum
1:59:23
1:56:10
89
Tineke Algera
Makkum Fr
1:59:23
1:56:11
90
Sanne Vermeulen
Sassenheim
2:00:20
1:56:13
91
Vivian Louwsma
Drachtstercompagnie
2:02:47
1:56:33
92
Ineke Halve
Maasland
2:04:40
1:56:34
93
Margreet Stienstra
Leeuwarden
2:08:09
1:56:39
94
Inge Amant
Callantsoog
2:04:00
1:56:41
95
Kris Knook - Derks
Poortugaal
2:04:58
1:56:47
96
Jet van der Werf
ZOEV
2:02:24
1:56:48
97
Berber Rijpstra
Stiens
2:06:47
1:57:02
98
Renate van Leijen
Baarn
2:07:11
1:57:03
99
Karin Mous
Beetsterzwaag
2:02:46
1:57:05
100
Yolanda Brouwer
AV Heerenveen
2:04:47
1:57:05
101
Marike Dragt
Soest
2:01:54
1:57:12
102
Laura Rupp
Utrecht
2:08:50
1:57:26
103
Annette Voskuilen
Maastricht
2:04:49
1:57:37
104
Mirjam Weemhoff
Maastricht
2:04:49
1:57:38
105
Linette Bonnema
Loopgroep Hoorn
2:03:41
1:57:45
106
Marijke Westra
Loopgroep Leeuwarden
1:59:54
1:57:52
107
Karin Danhof
SV Friesland
1:59:07
1:57:54
108
Selma Ruiter
Groningen
2:05:56
1:57:55
109
Anita Luik
Spartacus
1:59:14
1:58:00
110
Pietsje Fekkes
Koudum
2:00:21
1:58:02
111
Marjan Roos
West-Terschelling
1:58:31
1:58:12
112
Jantina Laan
Groningen
2:07:47
1:58:13
113
Ingrid Port
PEC 1910
2:04:17
1:58:18
114
Claartje Uitendaal
Amsterdam
2:08:41
1:58:24
115
Sandra Dekker
Harderwijk
2:08:29
1:58:33
116
Ramona Driehuis
De Spartaan
2:02:00
1:58:41
117
Hester Henstra
Leeuwarden
2:04:31
1:58:42
118
Djieuwke Verseput
Driebergen-Rijsenbur
2:06:28
1:58:43
119
Ineke Schut
Ermelo
2:05:39
1:58:44
120
Anita Lanen
's-Gravenhage
2:12:08
1:58:52
121
Agnes Drenth
Breda
2:03:32
1:58:56
122
Gerry Eussen
Santpoort-Noord
2:06:04
1:58:56
123
Sandra Paulette van Hu
Arum
2:05:05
1:58:57
124
Gretha Waterlander
Bolsward
2:07:08
1:59:01
125
Simone Dahmes
Midsland
1:59:29
1:59:04
126
Henrieta Oosterbaan
Goenga
2:04:33
1:59:08
127
Erna Jongman
Phoenix
2:11:00
1:59:13
128
Josina Oude Elberink
SISU
2:01:42
1:59:21
129
Mariel Slotman
Vlieland
2:02:02
1:59:25
130
Bie Schoolmeesters
Callantsoog
2:06:46
1:59:26
131
Janet de Heer
Amersfoort
2:05:06
1:59:27
132
Susanne Zwaneveld
SOS
1:59:28
1:59:28
133
Akkelien Arends
Harlingen
2:10:43
1:59:55
134
Annemieke Harmens
Meppel
2:09:34
1:59:56
135
A. Oostveen
Formerum
2:01:19
2:00:10
136
Lianne Hoogebeen
Voorthuizen
2:06:10
2:00:12
137
Paulien Koopman
NOP
2:08:03
2:00:13
138
Petra Kramer
Runners Stadskanaal
2:04:34
2:00:15
139
Willeke Lagerweij
Climax
2:09:14
2:00:16
140
Hetty Wortel
Midsland
2:00:39
2:00:20
141
Sonja Buisman
Groningen Atletiek
2:12:33
2:00:32
142
Iris Haghemann
Annen
2:02:49
2:00:34
143
Petra van Engelenhoven
Medemblik
2:12:42
2:00:36
144
Nel Schoehuijs
Dutch Runners Gold
2:03:21
2:00:38
145
Ria Timmer-Bouwhuis
Kudelstaart
2:12:58
2:00:41
146
Suzan Jansen
Kudelstaart
2:12:58
2:00:42
147
Janke Engels
Ostrhauderfehn (GER)
2:05:59
2:00:46
148
Joke Regeling
Bolsward
2:11:32
2:00:57
149
Ingrid Draaistra
NOP
2:06:04
2:01:00
150
Jessica van Velzen
NSL
2:06:01
2:01:09
151
Nathalie Punt
Amsterdam
2:04:06
2:01:19
152
Esther Klement
Kampen
2:12:07
2:01:39
153
Ida Veenstra van der V
Burgum
2:05:46
2:01:40
154
Jolanda Jellema-Lansda
Amsterdam
2:04:11
2:01:42
155
Astrid van Tol
Distance Runners Voo
2:05:48
2:01:51
156
Francis Rotteveel
Leiderdorp
2:13:40
2:01:58
157
Sarah Hamming
Zutphen
2:10:58
2:02:01
158
Sarina Jannes
AV Heerenveen
2:15:15
2:02:04
159
Ester Pronk
Kampen
2:11:20
2:02:05
160
Carolien Roeterdink
Heemstede
2:08:37
2:02:08
161
Eva Lindner
Heemstede
2:08:37
2:02:08
162
Else van Es
Woerden
2:14:32
2:02:14
163
Hennie Benek
Harderwijk
2:09:58
2:02:18
164
Esther Knop
Midsland
2:03:26
2:02:23
165
Sanne van Dieren
Midsland
2:03:26
2:02:24
166
Esther Knippers
NSL
2:15:00
2:02:33
167
Aleide Hendrikse-Voogt
Zutphen
2:11:37
2:02:40
168
Nicole van Alder
Leiden Road Runners
2:15:38
2:02:45
169
Sonja Barmentlo
Leiden
2:04:27
2:02:46
170
Maruschka van Marle
Pallas '67
2:07:30
2:02:57
171
Renate Boes
Franeker
2:09:02
2:02:58
172
Liesbeth Roos
Hoorn Terschelling
2:03:17
2:02:58
173
Marlies Smit- Mast
Landerum
2:04:03
2:03:00
174
Irma Smeenk
Heino
2:08:53
2:03:24
175
Margreet van der Meer
Horror
2:06:40
2:03:28
176
Helen Rutten
SISU
2:06:09
2:03:49
177
Wilma Onderwater
Noordwijkerhout
2:08:26
2:03:51
178
Anneke Steinfort
Bolsward
2:13:18
2:04:03
179
Jacqueline Schuurman
Amsterdam
2:11:38
2:04:27
180
Karin Woldringh
Loopgroep Leeuwarden
2:05:37
2:04:27
181
Claudia Rehage
Kassel (GER)
2:13:25
2:04:37
182
Corrie van der Meulen
Oudwoude
2:06:48
2:04:40
183
Alie Marinus
Oudwoude
2:06:48
2:04:40
184
Carla Beijering
De Sprinter
2:17:07
2:04:42
185
Silvia Hegen
Assen
2:16:31
2:04:48
186
Therese Hegen
Assen
2:16:37
2:04:53
187
Mariane Kirkegaard
Heemstede
2:17:56
2:05:01
188
Brigitte Feenstra
Lionitas
2:12:38
2:05:02
189
Simone Knijff
Utrecht
2:13:35
2:05:08
190
Janny Bastiaannet-Tuin
Drachten
2:14:22
2:05:21
191
Sacha van den Hoed
Roden
2:14:23
2:05:31
192
Mary Langedyk
Amsterdam
2:10:59
2:05:32
193
Froukje Vliegenberg
Haarlem
2:15:17
2:05:41
194
Jocé Poutsma
Horror
2:15:51
2:05:51
195
Annet Wortelboer
Diever
2:15:04
2:06:12
196
Sandra Geerlings
Noordwijkerhout
2:15:15
2:06:24
197
Selma Dag
Waterland
2:06:27
2:06:27
198
Linda van Haaster
Athlos
2:14:36
2:06:30
199
Manon Snel
Utrecht
2:11:30
2:06:46
200
Mandy Snel
Bilthoven
2:11:30
2:06:47
201
Marja Otto
Driebergen-Rijsenbur
2:14:39
2:06:55
202
Gerlinde Bonte
Callantsoog
2:14:21
2:07:03
203
Caja Engelen
Hilversum
2:15:34
2:07:10
204
Barbara ter Wolbeek
Egmond aan Zee
2:17:03
2:07:19
205
Femke Sijtsma
Grijpskerk
2:11:52
2:07:25
206
Francis Ahrens
Athlos
2:15:07
2:07:27
207
Ingrid Alkema
Leeuwarden
2:13:58
2:07:38
208
Annemieke Nieuwhof
SOS
2:09:47
2:07:47
209
Mary-Lou Veldkamp
De Meern
2:14:48
2:08:02
210
Greetje de Vries
Nieuwehorne
2:18:28
2:08:03
211
Evelien Baljet
Utrecht
2:19:51
2:08:04
212
Monique Roukema
Harlingen
2:14:20
2:08:08
213
Carla Onsman - van der
Sneek
2:17:27
2:08:14
214
Miranda Babtist
Zuidlaren
2:16:23
2:08:15
215
Inge Tuinhof
Lionitas
2:18:41
2:08:19
216
Marielle van Oord
Gorinchem
2:19:03
2:08:33
217
Karin Andersson
Leeuwarden
2:14:23
2:08:34
218
AnneMiek Koenen
Middenmeer
2:21:01
2:08:45
219
Saskia Klaassen
Medemblik
2:20:52
2:08:46
220
Kina Koetse
Assen
2:11:51
2:08:47
221
Claudia Clowting
Middenmeer
2:21:18
2:09:03
222
Neeltje Lefferts
AV Heerenveen
2:22:21
2:09:12
223
Riemke de Jong
Blauwhuis
2:14:21
2:09:14
224
Dikla Vrolijk
Den Helder
2:11:03
2:09:20
225
Renske Beets-Andringa
Leusden
2:10:37
2:09:30
226
Sieta Dolstra
Hoorn Nh
2:17:49
2:09:33
227
Karin Schuchhard
Voorschoten
2:23:23
2:09:55
228
Laura Wagemaker
West-Terschelling
2:10:53
2:10:01
229
Astrid Meier
Amersfoort
2:20:11
2:10:05
230
Iepie de Jong
Drachtstercompagnie
2:16:36
2:10:22
231
Margreet Alberts-Strun
Houten
2:18:41
2:10:23
232
Ingrid van der Poel
Beetsterzwaag
2:16:10
2:10:25
233
Aniek Njiokiktjien
Amsterdam
2:19:22
2:10:25
234
Ellen Devilee
Noordwijk Zh
2:19:25
2:10:34
235
Linda Veenhuis
Eelde
2:23:34
2:10:43
236
Anke Ebbens
LSV Invictus
2:21:41
2:10:45
237
Marijke Proesmans
Callantsoog
2:18:16
2:10:57
238
Petra Lok
Lionitas
2:19:23
2:11:00
239
Gea Bouma
Bornerbroek
2:18:49
2:11:04
240
Roelie Lubbers
Noord-Sleen
2:23:00
2:11:07
241
Sietske Staal-Krisifoe
Athlos
2:19:20
2:11:14
242
Suzanne Steenkamp
Nijkerk Gld
2:23:39
2:11:18
243
Annet Wortelboer
Nieuwe Pekela
2:20:17
2:11:24
244
Anne-Marie Visser
Fortuna
2:23:14
2:11:31
245
Renate de Wiljes
Loopgroep De Drentsc
2:17:15
2:11:48
246
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsc
2:17:15
2:11:48
247
Jana Knot-Dickscheit
Groningen
2:19:57
2:11:56
248
Jannet Muller
West-Terschelling
2:12:59
2:12:02
249
Cornely Dijk
Annen
2:21:11
2:12:13
250
Annemiek Muller
SISU
2:17:47
2:12:14
251
Sandra Schoonhoven
Haarlem
2:16:30
2:12:15
252
Aline Smink
Amersfoort
2:15:55
2:12:18
253
Alexandra Dekker
Amsterdam
2:16:52
2:12:28
254
Erna de Vries - Lagewe
Koudum
2:19:08
2:12:30
255
Tietie Niemarkt
Hallum
2:15:21
2:12:45
256
Barbara van Cortenberg
Energie
2:21:32
2:12:45
257
Johanna Noot
SV Friesland
2:21:42
2:13:00
258
Nelleke Oostenveld
Makkum Fr
2:16:15
2:13:04
259
Mireille van der Linde
Lageland
2:16:59
2:13:12
260
Annemarie Rozema
Aldtsjerk
2:13:51
2:13:14
261
Bianca Poelstra
Dronryp
2:17:53
2:13:15
262
Karin Bruinsma - de JO
Makkum Fr
2:16:32
2:13:20
263
Petra Pol
Leeuwarden
2:20:28
2:13:23
264
Marjet Pieffers
Holten
2:21:02
2:13:27
265
Nathalie Goemans
Dutch Runners Gold
2:19:38
2:13:36
266
Suzanna Barten
Callantsoog
2:21:11
2:13:53
267
Antonella Feenema
Jirnsum
2:23:24
2:14:06
268
Alma Hensen
Hoorn Terschelling
2:15:13
2:14:23
269
Hetty van Schaik
Baambrugge
2:26:28
2:14:25
270
M. Desprit
Capelle aan den IJss
2:23:55
2:14:40
271
Lilian van der Schaaf
Voorburg
2:23:55
2:14:40
272
A.R. Pals
Lies
2:15:48
2:14:45
273
Ellen Scheper
NOP
2:19:04
2:15:03
274
Tea Kalsbeek
Gorredijk
2:24:24
2:15:12
275
Georgette Kloof
Asch
2:22:57
2:15:35
276
Maaike Pluim
Amstelveen
2:25:25
2:15:42
277
LJ Kortleve
Soest
2:20:55
2:16:14
278
Grada Sloos
Leidschendam
2:27:59
2:16:29
279
Dukke Bosman
Loopgroep Hugo Veenk
2:25:59
2:16:39
280
Nynke Sibma
Loopclub Burgum
2:29:38
2:16:50
281
Marike van der Leeuw
Heerenveen
2:26:58
2:16:54
282
Petra Kuipers
Vlijmen
2:27:37
2:16:55
283
Anne-Marie Vos
Nieuwerkerk ad IJsse
2:23:36
2:17:08
284
Yessica Roorda
Leeuwarden
2:30:23
2:17:15
285
Merel Wormgoor
U-Track
2:27:10
2:17:15
286
Anouk Monne-Lautenbach
U-Track
2:27:10
2:17:15
287
Bianca De Leeuw
Hilversum
2:30:22
2:17:16
288
Alie Postma
Makkum Fr
2:20:31
2:17:19
289
Barbara van Akkeren
Loopgroep Leeuwarden
2:19:34
2:17:32
290
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsc
2:23:08
2:17:40
291
Mireille van 't Hof
Nieuwegein
2:31:03
2:17:47
292
Esther Jurgers
Spado
2:20:54
2:17:59
293
Jennifer Woltjer
Soest
2:22:48
2:18:06
294
Ilse Grevink
Noord-Sleen
2:30:31
2:18:34
295
Sandra va Sante
Lycurgus
2:29:40
2:18:57
296
Mirjam Potjewijd
Goutum
2:21:32
2:19:05
297
Gerda Reininga
Snakkerburen
2:27:53
2:19:10
298
Renie Teunissen
Bolsward
2:26:20
2:19:12
299
Truus Duisterwinkel
Harlingen
2:27:55
2:19:40
300
Erika Buitenhuis
Bennekom
2:27:45
2:19:49
301
Irma Reitsma
Jannum
2:22:37
2:20:04
302
Gre Tine Hoekstra
Reitsum
2:22:39
2:20:06
303
Meta den Dekker
Amsterdam
2:30:28
2:20:20
304
Louise Kohlhoff
Amstelveen
2:30:09
2:20:22
305
Charlotte Kelderman
Zwolle
2:31:53
2:20:41
306
Martine Oortwijn
NEA Volharding
2:23:44
2:20:49
307
Sandra Oortwijn
NEA Volharding
2:24:08
2:21:13
308
Aline de Best
RRZ
2:33:23
2:21:33
309
Ingrid Erents
Noord-Sleen
2:33:33
2:21:35
310
Dorien van der Meer
Loppersum
2:27:30
2:21:48
311
Yvonne Vittali
Den Hoorn Texel
2:25:43
2:21:50
312
Yvon Zwetsloot
Nieuwerkerk ad IJsse
2:28:20
2:21:52
313
Marit van Aken
Zevenbergen
2:26:30
2:21:53
314
Tonique Hollander
Grou
2:31:53
2:21:54
315
Wilma Meijer
Zwagerbosch
2:34:53
2:21:56
316
Pauline van Diest
Haarlemmermeer
2:35:57
2:23:25
317
Mirjam Monsma
Zuidhorn
2:35:53
2:24:03
318
Johanette Kuipers
Wolvega
2:30:45
2:24:41
319
Miranda Majoor
Gorredijk
2:34:21
2:25:00
320
Marjanna Kooistra
Oudwoude
2:27:27
2:25:19
321
Hester van Griethuizen
Voorschoten
2:28:30
2:25:32
322
Rieta van Heuveln
SV TEO
2:38:13
2:25:38
323
Rachel Provoost
Herveld
2:28:52
2:25:48
324
Annemarie Degger
SISU
2:35:48
2:25:50
325
Karina Groen
Lelystad
2:39:36
2:26:05
326
Martina Mak-Beukema
Groningen
2:37:25
2:26:51
327
Jellie Rijpma
Gytsjerk
2:38:16
2:26:54
328
Irene Enkt
Lycurgus
2:40:47
2:27:57
329
Jose Meloen Zweering
Apeldoorn
2:28:12
2:28:12
330
Ingrid Koelstra
West-Terschelling
2:31:20
2:28:18
331
Esther de Boef
Zandeweer
2:37:21
2:28:48
332
Yolanda de Vries
Noord-Sleen
2:37:50
2:29:50
333
Darja de Wolf
Warmenhuizen
2:43:13
2:30:16
334
Eveline Buitenkamp
Utrecht
2:43:21
2:30:22
335
Martine Somberg
Almelo
2:37:38
2:30:28
336
Hester Metselaar
Noordhorn
2:38:46
2:33:12
337
Marjan Bakker
Midsland
2:47:08
2:33:45
338
Eveline Blok
PAC
2:50:32
2:38:36
339
Margreet Stammes-Dijks
Barneveld
2:53:25
2:44:45
340
Astrid Hoving
Loopgroep Astrea
3:03:11
2:53:57
V45, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carin Janse-van Elmpt
Waterland
1:28:52
1:28:35
2
Marc Vovage
Balloo
1:41:00
1:37:15
3
Marjan Boot
Harderwijk
1:43:20
1:42:56
4
Jose Verlaan
Gelre
1:46:02
1:43:52
5
Carola van Dijk
Utrecht
1:49:25
1:44:13
6
Clara Klinkers
Hunzerunners Loopgro
1:47:20
1:44:15
7
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
1:48:49
1:45:10
8
Joke Aldershoff
West-Terschelling
1:45:33
1:45:27
9
Janny van de Berkt
Triathlon
1:55:52
1:45:29
10
Anja van de Gugten
Triathlon
1:48:01
1:45:40
11
Margriet Poel
Haag Atletiek
1:51:35
1:45:45
12
Cecile Jumelet
Rijnsoever
1:50:50
1:46:36
13
Thea van den Oever
Rijnsoever
1:50:49
1:46:36
14
Astra van der Meij
Rijnsoever
1:50:50
1:46:36
15
Coby Bouma
Spartacus
1:51:19
1:46:49
16
Hanneke van Loon
GVAC
1:58:13
1:47:41
17
Annet Brouwer
Stiens
1:50:54
1:47:51
18
Corrie Lansing
Leiden Road Runners
1:59:08
1:48:01
19
Ankie Hanzens
Sloten Fr
1:49:18
1:48:02
20
Nynke van der Kooij
Daventria
1:50:46
1:48:19
21
Edith Meijer
AV Haaksbergen
1:59:13
1:48:33
22
Jantje Wiersema
Artemis
1:52:24
1:48:51
23
Engelien de Boer
Zwolle
1:57:15
1:49:04
24
Yvonne Speksnijder
Dalfsen
1:54:55
1:49:26
25
Saskia Koster
Mijdrecht
1:57:31
1:49:31
26
Hilda Visser
Baarn
1:54:27
1:49:41
27
Lia van Gameren
Leiden Road Runners
2:01:03
1:49:56
28
Francis van der Schoot
Goutum
1:52:00
1:50:05
29
Annette van Veen
Altis
2:01:53
1:50:08
30
Mieke van den Bos
Pallas '93
1:51:58
1:50:13
31
Inge Oppers
Enschede
1:56:36
1:50:14
32
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners
2:01:56
1:50:50
33
Anja van Arum
Loopgroep Hoorn
1:52:51
1:50:58
34
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
2:01:03
1:50:59
35
Jacqueline de Best
NSL
1:53:50
1:51:01
36
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
1:58:38
1:51:14
37
Janetta Joziasse
Wormerveer
1:57:22
1:51:14
38
Ina Haasewinkel
Tubbergen
1:52:32
1:51:20
39
Ina Morsink
Joure
1:59:36
1:51:48
40
Karin Monshouwer
OSS-VOLO
2:03:47
1:51:56
41
Jacqueline Oosterwegel
Dieren
1:54:46
1:52:08
42
Adrie Hartholt
LSV Invictus
2:03:10
1:52:14
43
Agnes Loohuis-Damveld
Haaksbergen
2:02:54
1:52:14
44
Minke Kooistra
Loopgroep Hugo Veenk
2:01:28
1:52:38
45
Berna van Eerten
Ciko '66
1:54:12
1:52:43
46
Helma Citroen
De Spartaan
1:56:03
1:52:43
47
Sascha Dekkers
Ciko '66
1:54:12
1:52:44
48
Annemiek Schoonen
KAV Holland
2:01:52
1:52:50
49
Annelies Dijkstra
KAV Holland
2:01:58
1:52:53
50
Anita Greefhorst
Triathlon
1:59:21
1:53:01
51
Marina van den Bergen
Rotterdam
1:56:57
1:53:09
52
Vera Dalm
Amsterdam
1:59:39
1:53:14
53
Hettie Zur Muhlen
Zeist
2:04:22
1:53:28
54
Christien de Jong
Groningen
2:02:02
1:53:31
55
Reina Haayema
ATC '75
2:01:20
1:53:42
56
Tineke Bajema
Wommels
2:00:53
1:53:44
57
Brenda Zomer
HAC '63
1:59:52
1:53:45
58
Riekie vd Berg
Stedum
1:59:41
1:53:59
59
Piety Feenstra
Leeuwarden
1:58:44
1:54:05
60
Lucy de Vries
Groningen Atletiek
1:56:21
1:54:05
61
Annemarie Panhuis
Dutch Runners Basic
1:59:30
1:54:08
62
Silvia Cevat
Hardloopclub Amsterd
1:57:03
1:54:12
63
Sjoerdtje Keizer
Spartacus
1:56:49
1:54:15
64
Aagje Kruithof
Lemmer
1:59:16
1:54:19
65
Clasien Andela
Oudega Gaast Sleat
1:55:39
1:54:22
66
Maya Kraaijevanger-van
Distance Runners Voo
1:58:28
1:54:26
67
Pietie Visser
IJlst
1:57:40
1:54:28
68
Marja Bruin
Gytsjerk
1:55:36
1:54:32
69
Janny de Vrreeze
Bakhuizen
2:01:26
1:54:49
70
Kitty Kiebert
Noordwijk Zh
2:00:10
1:54:59
71
Klaske Pinxterhuis
Veluwe
2:02:40
1:54:59
72
Astrid de Wit
Hillegom
1:58:32
1:55:01
73
Alie Piersma
Balk
1:56:24
1:55:07
74
Anke Poelman
Coevorden
2:01:44
1:55:13
75
Alice Hagens
Distance Runners Voo
1:59:34
1:55:30
76
Carla Vaessen
Loopgroep Hugo Veenk
1:59:34
1:55:30
77
Alie van den Dries - t
Climax
2:02:44
1:55:47
78
Marian Blankman
KAV Holland
2:04:58
1:55:56
79
Siska Folkertsma
AV Heerenveen
1:59:40
1:56:04
80
Margot Verstegen
Loopgroep Athletic P
2:06:04
1:56:15
81
Ingrid Hoekstra
Athleta
1:59:36
1:56:21
82
Gerrie Ebbeling-van Di
Nijeveen
2:00:47
1:56:33
83
Trudy Regout
Maasland
2:04:39
1:56:34
84
Suzan Meijer
Argo
2:03:16
1:56:35
85
Nienke Brouwer
Pallas '67
2:01:02
1:56:36
86
Trudy de Wit
Loopgroep Oegstgeest
1:58:27
1:56:39
87
Bettie Koops
Lionitas
2:05:06
1:56:43
88
Sippie Dijkstra
Vlieland
1:59:33
1:56:55
89
An van der Leij
Loopgroep Astrea
2:03:46
1:57:10
90
Annelies Balvers
Wijk bij Duurstede
2:02:36
1:57:15
91
Janneke Riksen
Utrecht
2:08:40
1:57:18
92
Carla Severein
Utrecht
2:04:59
1:57:23
93
Monique Dijksterhuis
AV Haaksbergen
2:08:11
1:57:31
94
Liesbeth Cruts
GVAC
2:08:06
1:57:33
95
Yvette Spiering
RRZ
2:09:22
1:57:33
96
Guusje Adrichem
Leiden Road Runners
2:08:37
1:57:35
97
Jannie Lubberts
Borne
2:00:11
1:57:35
98
Fenna Jansen de Vries
Loopgroep Leeuwarden
1:58:44
1:57:37
99
Gea Batteram
Argo
1:59:24
1:57:39
100
Ilona Dol
Medemblik
2:09:54
1:57:49
101
Jolanda Kruger
Enschede
2:04:10
1:57:53
102
Alien van Wilgenburg
Athlos
2:07:48
1:57:53
103
Dianne Spanjers
RRZ
2:05:49
1:57:54
104
Annet van Zeijts
Athlos
2:04:26
1:58:03
105
Carla CME Oudehand
De Lutte
1:59:53
1:58:03
106
Irma Dunnewind
Dalfsen
2:01:51
1:58:03
107
Joke Schoutsen
Medemblik
2:07:06
1:58:09
108
Ellen Smit
PAC
2:09:56
1:58:15
109
Ageeth Heemskerk
Nieuwkoop
2:05:59
1:58:21
110
Petra Brinker
Groningen Atletiek
2:05:22
1:58:29
111
Liesbeth Trum
's-Heerenbroek
1:59:29
1:58:32
112
Terry Bos
Sneek
2:03:54
1:58:34
113
Bea Downar
Sint Nicolaasga
2:01:25
1:58:38
114
Jolanda Gerritsen
TION
2:05:26
1:58:41
115
Marion Bogers
Pallas '67
2:03:21
1:58:46
116
Annemieke Bijleveld
ZOEV
2:04:31
1:58:53
117
Irma van Beek
SV Friesland
2:07:07
1:58:57
118
Ernestine Stipkovits
Horror
2:08:09
1:58:57
119
Ineke Buijsman
Medemblik
2:11:22
1:59:00
120
Ymkje Brattinga
Woudsend
2:06:04
1:59:03
121
Marieke van Houten
Leeuwarden
2:11:21
1:59:12
122
Yvonne Bussing
Climax
2:06:12
1:59:12
123
Yvonne Beishuizen
Eelde
2:05:54
1:59:26
124
Nelleke van den Berg
Pijnenburg
2:06:10
1:59:28
125
Olga Smit
Barneveld
2:06:56
1:59:32
126
Else Tepper
Dutch Runners Gold
2:03:39
1:59:33
127
Carla Damink
Loopsport Groningen
2:11:58
1:59:35
128
Alie Karman
Waterland
2:06:27
1:59:35
129
Jeanette Schram
Wolvega
2:09:06
1:59:35
130
Jacqueline Sollie
Stiens
2:09:48
1:59:39
131
Christien de de Jong
Midlum
2:10:43
1:59:55
132
Wilma Vianen
Waddinxveen
2:02:23
1:59:57
133
Hilde Bos
Gieten
2:04:57
1:59:57
134
Cindy van den Hengel-S
RRZ
2:11:55
2:00:06
135
Anja van der Sluis
Dalfsen
2:05:43
2:00:13
136
Corinne Wagner
Leiden Road Runners
2:09:46
2:00:17
137
Wieke Bosma
Joure
2:04:51
2:00:23
138
Gerrite L Meijer
Enschede
2:02:57
2:00:23
139
Janke van der Heide
Scharnegoutum
2:08:55
2:00:26
140
Alie Klei
Wirdum Gn
2:06:17
2:00:34
141
Edith Weersink
Hoofddorp
2:07:07
2:00:37
142
Farah Rastad
Weidum
2:05:50
2:00:40
143
Marjan Hoitinga
Bunnik
2:13:28
2:00:40
144
Mirjam Driesen
Arena
2:07:31
2:00:44
145
Janneke Lammerts-Smeen
Loopgroep Astrea
2:12:53
2:00:45
146
Aly Prins-Olijve
LSV Invictus
2:11:47
2:00:50
147
Mayke Verweij
Phoenix
2:07:36
2:00:51
148
Petra Ferwerda
Bloemendaal
2:09:54
2:01:01
149
Annemieke Molenaar
Amsterdam
2:02:15
2:01:14
150
Titia Knip
Spartacus
2:05:53
2:01:23
151
Anne-Mieke Priester
Pijnenburg
2:05:53
2:01:29
152
Tineke Schipper
Nunspeet
2:10:00
2:01:31
153
Monique Holtkamp
Leusden
2:15:04
2:01:36
154
Francien Rotteveel
Hellas
2:01:45
2:01:45
155
Marieke Swart
Warns
2:08:25
2:01:45
156
Corrie Bussing
Climax
2:08:48
2:01:46
157
Marijke de Boer
Lionitas
2:08:30
2:01:47
158
Jeannette Oosterbroek
Westervoort
2:07:13
2:01:47
159
Karin Boersma
AV Heerenveen
2:15:06
2:01:55
160
Jeltje Ferwerda
Joure
2:09:13
2:02:00
161
Annelies Steenvoorde
NSL
2:06:56
2:02:04
162
Joke Slagter
Assen
2:09:12
2:02:04
163
Karin Hermsen
Dalfsen
2:11:20
2:02:05
164
Els Moester
Hylas
2:14:57
2:02:17
165
Liesbeth van den Haak
Distance Runners Voo
2:06:25
2:02:18
166
Hennie Sinnema
Athleta
2:04:34
2:02:25
167
Yvonne Makkinje
NSL
2:15:00
2:02:33
168
Christine van Adrighem
Krimpen aan den IJss
2:03:46
2:02:34
169
Caroline van der Goot
Heerenveen
2:15:43
2:02:34
170
Iris Verkuil
Breukelen Ut
2:07:53
2:02:38
171
Marjo Doeven
AV Heerenveen
2:09:07
2:02:40
172
Fokje Lutgendorff-Zijl
Makkum Fr
2:13:20
2:02:41
173
Elsbeth van der Ham
De Spartaan
2:04:03
2:02:42
174
Annet Overmars
Ter Aar
2:06:15
2:02:54
175
Conny Rooijakkers
De Spartaan
2:06:12
2:02:54
176
Elaine Romein
Hilversum
2:16:07
2:03:01
177
Jeannet Nagtegaal
Athleta
2:11:12
2:03:02
178
Will Kapteyn
Leiden
2:12:03
2:03:03
179
Pietsje Bijlsma
Gorredijk
2:13:11
2:03:04
180
Jannie Jilderda
Damwald
2:12:13
2:03:05
181
Wilma Markvoort
Eerbeek
2:05:43
2:03:06
182
Angelique van Zijl-Nil
Loopgroep Hoorn
2:14:49
2:03:13
183
Frouwke van Zanten
Zuidlaren
2:07:02
2:03:15
184
Dieneke de Groot
SV Friesland
2:06:05
2:03:15
185
G. van Zeben
Stolwijk
2:07:54
2:03:21
186
Hilde Brouwer
Leeuwarden
2:07:55
2:03:22
187
Ida Hylkema
It Heidenskip
2:08:36
2:03:29
188
Geesje Timmermans
Odoorn
2:05:54
2:03:29
189
JM vd Heuvel
Veenendaal
2:04:46
2:03:32
190
Marise Valk
Amstelveen
2:14:45
2:03:35
191
Gerda van der Vegt
ACO Van Elderen
2:15:24
2:03:44
192
Thea Reuvekamp
PEC 1910
2:04:47
2:03:51
193
Gitte Brugman
Leeuwarden
2:09:54
2:03:59
194
Alie Wassenaar
Groningen
2:09:49
2:04:01
195
Sylvia Rollema
Bolsward
2:12:12
2:04:05
196
Harma Vandam
Donkerbroek
2:17:34
2:04:09
197
Ans Agricola
Joure
2:11:28
2:04:16
198
Elly Etman
Voorne Atletiek
2:14:44
2:04:24
199
Vera Bak
IJsselstein Ut
2:12:21
2:04:30
200
Chantal Peelen
Climax
2:14:01
2:04:35
201
Gelske Jager
Loopgroep Hugo Veenk
2:12:01
2:04:44
202
N.M. Eichhorn
Maassluis
2:05:51
2:04:57
203
Tj de Jong
Mildam
2:06:08
2:04:57
204
Janke Jongstra
NOP
2:08:48
2:04:58
205
Tini Huisma
Loopgroep Nienoord
2:14:04
2:05:01
206
Yvonne Vermetten
Oosterwolde Fr
2:13:11
2:05:03
207
Jetty Sinnema
Lionitas
2:11:45
2:05:06
208
Gerdina Brouwer
Loopclub Burgum
2:17:45
2:05:08
209
Nellie Janssen
Huissen
2:12:16
2:05:09
210
Lizzie Belt
Altis
2:18:22
2:05:11
211
Klaske Hoogstra
Pallas '67
2:09:44
2:05:11
212
Jolanda Golbach
Borne
2:07:59
2:05:16
213
Mariette Wagenaar
Wergea
2:14:26
2:05:19
214
Franciske de Vries
Eagum
2:14:28
2:05:20
215
Gertrude Roza
Utrecht
2:12:18
2:05:27
216
Hetty den Daas
Utrecht
2:16:51
2:05:27
217
Sandra Langedijk
Utrecht
2:16:49
2:05:32
218
Margreet Klaverdijk
Utrecht
2:16:50
2:05:32
219
Irma de Goede
Muiden
2:15:23
2:05:33
220
Mirjam van Walraven
Amsterdam
2:15:23
2:05:33
221
Lina van der Linden
AAA
2:18:05
2:05:35
222
Nellie Ouweltjes
Lycurgus
2:11:47
2:05:49
223
Jeannette Voogt
De Kieviten
2:06:09
2:05:49
224
Gerrie Boelhouwer
Hellas
2:17:57
2:05:49
225
Inge van Dorp
Nieuwegein
2:14:24
2:05:58
226
Carla van Bekkum
Hooglanderveen
2:16:49
2:06:00
227
Pleuni de Bruin
Typhoon
2:07:06
2:06:01
228
Marian Blokland
Atletiek Maastricht
2:17:26
2:06:03
229
José Besselink
Pallas '67
2:10:39
2:06:10
230
Andrea Roosken
Athlos
2:14:22
2:06:15
231
Margreet Sluimer
Leiden Road Runners
2:15:45
2:06:16
232
Antoinette Jans
the Hague Road Runne
2:12:08
2:06:16
233
Ingrid Schoemaker
Zaanland
2:17:48
2:06:17
234
H.Y. van Stempoort
Veenendaal
2:17:08
2:06:27
235
Reina Hes
Dutch Runners Gold
2:17:12
2:06:37
236
Heep Gall
SV Friesland
2:19:48
2:06:39
237
Sjoukje Koetje
Horror
2:17:58
2:06:40
238
Karin Hamstra
Midsland
2:07:03
2:06:42
239
Marlies Verbruggen
Haarlem
2:16:37
2:07:11
240
Ans de Boer - Smits
Loopgroep Athletic P
2:08:25
2:07:14
241
Ulla Angenendt
Bocholt (GER)
2:19:56
2:07:18
242
Jeannet Huitema
Lionitas
2:12:44
2:07:38
243
Anneke van der Vegt
ATC '75
2:16:09
2:07:38
244
Christa Jonker
Hilversum
2:20:52
2:07:46
245
Doreth Mesman
Haarlem
2:12:28
2:07:52
246
Miranda Vos-van Beek
Climax
2:17:22
2:07:57
247
Liesbeth Roos
Harlingen
2:14:20
2:08:08
248
Monique Van Veen
Hollandia
2:16:22
2:08:13
249
Marina van Laake-Ruese
Hoorn Terschelling
2:08:52
2:08:16
250
Yvonne Reintsema
Runners Stadskanaal
2:13:12
2:08:17
251
Carin Kuiper
Lionitas
2:18:41
2:08:20
252
Els Verkerk
PAC
2:20:04
2:08:24
253
Marilou Troelstra
IJlst
2:16:23
2:08:35
254
Cora Noten
GVAC
2:19:23
2:08:51
255
Mieke Link
Almere
2:18:21
2:08:53
256
Suzan van Bergen
Groningen
2:15:35
2:09:07
257
Willeke Buiter
Annen
2:18:09
2:09:10
258
Jaco Tebroke
Nijmegen
2:17:46
2:09:10
259
Agnes Wesselink
Dalfsen
2:14:40
2:09:11
260
Dicky Wonnink
Zwolle
2:12:01
2:09:18
261
Anita Joostema
Loopsport Groningen
2:21:51
2:09:28
262
Elbrich Witteveen
Blauwhuis
2:14:32
2:09:29
263
Sonja Olthuis
Hardloopclub Amsterd
2:12:24
2:09:35
264
Angélica Stevens
Kombijsport
2:16:27
2:09:46
265
Ietsje Popma
Blauwhuis
2:15:02
2:09:49
266
Anja Jongsma
AV Heerenveen
2:17:33
2:10:12
267
Anja Woudstra
Oudehaske
2:11:23
2:10:12
268
Mannie Oostra
Olterterp
2:16:10
2:10:25
269
Diny Does
Haren Gn
2:18:23
2:10:25
270
Marianne van der Velde
Atledo
2:19:11
2:10:36
271
Femke Veerman
Deventer
2:20:38
2:10:37
272
José Baas-Zondag
Athleta
2:20:50
2:10:42
273
Natalie Vroegh- de Kor
Voorne Atletiek
2:20:23
2:10:47
274
Grietje de Groot
Woudsend
2:22:47
2:10:47
275
Charlotte van den Wijn
Prins Hendrik
2:18:44
2:10:53
276
Petra Bosman
Amersfoort
2:23:01
2:10:54
277
Jolanda Kloek
NSL
2:15:45
2:10:56
278
Aly Wieken-de Vries
Noord-Sleen
2:23:00
2:11:07
279
Ilse Schumacher
Lionitas
2:24:35
2:11:15
280
Carla Bisseling
Driebergen-Rijsenbur
2:19:15
2:11:30
281
Nicolien Kerkmeester
Hylas
2:20:20
2:11:37
282
Willy Hof-Kitselaar
Loopgroep De Drentsc
2:17:15
2:11:47
283
Marie-Anne Peterse-Lau
Hilversum
2:24:54
2:11:47
284
Ank Verhoeff
Heerenveen
2:15:03
2:11:50
285
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
2:22:10
2:11:52
286
Mariëtte Wiegers
Enschede
2:18:29
2:12:07
287
Rita Wierda
Katlijk
2:19:24
2:12:07
288
Liesbeth Lagerwey-Chri
Midsland
2:13:04
2:12:13
289
Jolanda Gommer
Dalen
2:21:05
2:12:23
290
Sonja Dijkstra
Harlingen
2:13:48
2:12:35
291
Saskia Vreeman-de Melk
SISU
2:20:40
2:12:36
292
Ellen Greuter
Darp
2:17:17
2:12:39
293
Zwaantje Prins
Assen
2:22:30
2:12:47
294
Lidwien Broenink
Joure
2:19:25
2:13:03
295
Janke Leffering
Horror
2:23:06
2:13:07
296
Yoma Krusemeijer
Den Helder
2:20:18
2:13:07
297
Hedske Posthuma
Lemmer
2:18:12
2:13:13
298
Elly van der Wardt
Hengelo Ov
2:25:36
2:13:20
299
Ella van den Berg
LSV Invictus
2:15:33
2:13:21
300
Jenny Haze-Gunnink
Meppel
2:17:47
2:13:35
301
Marian Bekedam
ACO Van Elderen
2:25:17
2:13:38
302
Klaske van der Wal
Menaam
2:17:01
2:13:47
303
Jacqueline du Prie
Hillegom
2:17:28
2:13:57
304
Monica Deen
Groningen Atletiek
2:20:52
2:13:58
305
Janny van Hoewijk
NOP
2:23:33
2:14:08
306
Nynke Hoogendoorn
Nieuwegein
2:22:09
2:14:17
307
Adriane van Duivendijk
Nieuwegein
2:22:09
2:14:18
308
Ria Woldhuis
Groningen
2:23:24
2:14:19
309
Anne Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
2:24:49
2:14:22
310
Rineke Vinke
Utrecht
2:27:16
2:14:28
311
Ciska de Zeeuw
Climax
2:14:32
2:14:32
312
Ina Nijemeisland
Hillegom
2:25:25
2:14:52
313
Fokelien v an der Meul
Leeuwarden
2:20:58
2:14:53
314
Geeske Ykema
IJlst
2:24:54
2:14:55
315
Inge Bode
Amsterdam
2:26:09
2:15:01
316
Dirkje de Boer
Lionitas
2:28:13
2:15:24
317
Karin Kruize
Lemmer
2:24:25
2:15:32
318
Janny Vermeer
Loopgroep Athletic P
2:22:57
2:15:35
319
Karin Heslinga Pouwels
Goor
2:20:54
2:15:44
320
Karin Ziekman
Voorne Atletiek
2:29:25
2:16:10
321
Hilda Knop
Terschelling West
2:17:06
2:16:15
322
Esther Cupido-de Jong
Hoorn Terschelling
2:17:07
2:16:27
323
Annet Hensums
Loopgroep Zuidhorn
2:26:10
2:16:37
324
L.M. Velthuis
De Wilgen
2:19:33
2:16:38
325
Catharina Wonder
Harlingen
2:20:37
2:17:09
326
Marianne Eggermont
Groningen
2:27:20
2:17:12
327
Dina Hendriks
Kloosterburen
2:21:54
2:17:15
328
Hanny Laskewitz
Impala
2:24:04
2:17:22
329
Carlien Hendrickx
NOP
2:21:31
2:17:31
330
Suzan Crooijmans
SISU
2:23:07
2:17:33
331
Marjan Penninga
Loopgroep De Drentsc
2:23:08
2:17:39
332
José Schootemeijers-He
Abcoude
2:29:48
2:17:45
333
Simone Scheffer
Harlingen
2:29:33
2:17:49
334
Conny Klaver
Ursem
2:31:13
2:17:54
335
Gea Elgersma
Sneek
2:22:52
2:17:57
336
Sjoukje Seepma
Stiens
2:24:18
2:18:54
337
Corrie van Ooy
Trecho
2:31:18
2:19:13
338
Jeannette Folsche
Lycurgus
2:30:10
2:19:27
339
Miiam Kroes
Lycurgus
2:30:10
2:19:27
340
Margreet Moesman
PEC 1910
2:26:56
2:19:28
341
Diana Leeuwenburgh
Leiderdorp
2:19:39
2:19:39
342
Eline Den Boer
Utrecht
2:31:17
2:20:00
343
Jo Stokkers
Haaksbergen
2:30:20
2:20:00
344
Ella Gruiters
Sliedrecht
2:27:49
2:20:12
345
Mary van der Werf
Startbaan
2:30:09
2:20:22
346
Colina van der Heide
AV Heerenveen
2:27:50
2:20:33
347
Margriet Fissering
Noord-Sleen
2:32:32
2:20:37
348
Tineke Dijkstra
SV Friesland
2:34:23
2:21:04
349
Marion de Rijk
Wapse
2:29:09
2:21:09
350
Hester Luinstra
Aldtsjerk
2:27:53
2:21:13
351
Anja van Holten
AV Zeewolde
2:25:28
2:21:18
352
Francien van der Wardt
Driebergen-Rijsenbur
2:29:07
2:21:23
353
Mary Waasdorp
RRZ
2:33:27
2:21:37
354
Jolanda Vermast
Lycurgus
2:28:03
2:21:53
355
Karin Meelker
Lycurgus
2:28:03
2:21:54
356
Carolien van Leeuwen
Emmen
2:28:33
2:22:00
357
Annelies Buijs
De Rijp
2:26:53
2:22:26
358
Marijke Bos
Lionitas
2:29:22
2:22:33
359
Monique Versluis-Nieuw
Driebergen-Rijsenbur
2:22:53
2:22:53
360
Angelique Fleuren
Almere
2:36:09
2:22:59
361
Dé van Haaften
Harderwijk
2:33:43
2:23:18
362
Jurria Hollak
Loopgroep Hoorn
2:29:43
2:23:45
363
Anneke van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:29:32
2:25:01
364
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsc
2:33:11
2:25:41
365
Greet Hettema
Loopgroep Hugo Veenk
2:35:47
2:26:14
366
Corry den Rooyen
Dutch Runners Gold
2:37:09
2:26:16
367
Marjolein Brandt-Ooste
Lelystad
2:39:57
2:26:25
368
Wiesje Rutgers
Midsland
2:26:52
2:26:30
369
Lian Voesenek-van Nijn
Breda
2:30:24
2:26:48
370
Anneke Groen
Groningen
2:37:24
2:26:50
371
Alie Gils
AAC '61
2:33:18
2:27:12
372
Cora Repkes
Stiens
2:41:11
2:27:47
373
Cary de Wolf-Rooseboom
Bovenkarspel
2:36:45
2:28:12
374
Miriam Poort
Almere
2:41:28
2:28:22
375
Gerda van Wier
Almere
2:41:32
2:28:25
376
Silvia Achterberg-West
Enschede
2:34:48
2:28:32
377
Anita Dijker
West-Terschelling
2:29:22
2:28:46
378
Tea van de Hoek
Bedum
2:41:35
2:29:22
379
Nel Rol
Lycurgus
2:35:34
2:29:24
380
Christine Brokke
Nieuwegein
2:42:46
2:29:30
381
Margreet Reekers
Midsland
2:30:09
2:29:47
382
Annelies van Woudenber
Fit
2:31:10
2:30:00
383
Geartsje Gietema
Noordwijkerhout
2:42:13
2:30:14
384
Jacoba Wouda
Kollum
2:43:13
2:30:16
385
Silvia Berg
Westervoort
2:35:30
2:30:48
386
Inge Zeevat
Groessen
2:36:48
2:32:07
387
Jolanda Nijenhuis
Minnertsga
2:34:21
2:32:50
388
Geerke Ymker
Zevenhuizen Zh
2:39:15
2:33:20
389
Fenny Kanning-Cazemier
Loopgroep Nienoord
2:44:38
2:35:31
390
Henričtte van der Zee
Loopgroep Hugo Veenk
2:45:08
2:35:34
391
Brigitta Teeken
Landsmeer
2:44:17
2:35:57
392
Brenda de Graaf
Zwolle
2:50:22
2:39:08
393
Gail Hoogervorst
Noordwijkerhout
2:48:03
2:39:09
394
Ingird Leenders
Opoeteren (BEL)
2:53:27
2:40:40
395
Jolanda Donkersloot
Waterland
2:50:18
2:40:48
396
Trees Maatman
Joure
2:48:13
2:43:50
397
Jessica van Urk
West-Terschelling
2:44:54
2:44:34
398
Tineke Kraaijeveld-Kno
Barneveld
2:53:25
2:44:44
399
Corrie van Herwijnen
Energie
2:53:34
2:44:47
V55, 21.1 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ietje Veldman
Eelde
1:33:49
1:32:56
2
MArianne Kamp
SISU
1:43:29
1:33:33
3
Agnes Claessen
Nijmegen
1:46:42
1:41:36
4
Helene Geers
Veluwe
1:56:16
1:48:37
5
Aleid Busser
Haren Gn
1:52:51
1:48:41
6
Betsy Meijer-Hofmeijer
AV Haaksbergen
1:54:28
1:48:59
7
Annemieke Töns
NSL
1:53:17
1:50:11
8
Gertruida Teljeur-Vos
Energie
1:55:17
1:50:39
9
Reineke Tjho-Heslinga
Amsterdam
1:58:23
1:50:43
10
Jose de Groot
RRZ
1:58:49
1:52:07
11
Helen Drijfhout
Loopgroep Astrea
1:53:04
1:52:24
12
Ina Stege
Emmeloord
2:01:38
1:53:50
13
Grietje Overmars
NOP
2:01:38
1:53:51
14
Nel van Ouwerkerk
Leiden
2:00:25
1:53:53
15
Margreet Klomp
Wanneperveen
1:58:42
1:53:58
16
Ineke Terpstra Nagel
Hardloopclub Amsterd
1:57:03
1:54:12
17
Afra Galama
Heeg
1:56:44
1:54:21
18
Seke Koonstra
Loopgroep Hugo Veenk
2:03:14
1:54:24
19
Annemiek Leppink
AV Haaksbergen
2:00:57
1:55:28
20
Riet Modderkolk
Climax
2:02:44
1:55:47
21
Tineke Blaauw
Franeker
1:58:40
1:55:56
22
Corrie de Jager
Texel
2:06:46
1:56:32
23
Jenny Hamminga-Winters
Langedijke
2:02:55
1:56:42
24
Irma Briejer
Hengelo Ov
2:05:55
1:57:29
25
Hanneke Stam
Heerenveen
2:09:03
1:57:31
26
Jeannette Verspuij
Distance Runners Voo
2:01:55
1:57:57
27
Ans Smits-van Rooijen
Soest
2:06:18
1:58:17
28
Maria Best
ATC '75
2:09:38
1:58:36
29
Elly van der Kooij
RRZ
2:05:43
1:59:02
30
Liesbeth Steendijk
Dalfsen
2:04:41
1:59:11
31
Thea Nijhuis
TION
2:05:57
1:59:11
32
Froukje van Welie
Leeuwarden
2:11:21
1:59:13
33
Ingrid c a Verhoeven-W
MEERSEL-DREEF BELGIE
2:02:54
1:59:17
34
Nia Berk
Distance Runners Voo
2:03:18
1:59:22
35
Mariette Heijmans
Utrecht
2:10:44
1:59:25
36
Joke de Jong-Heida
AV Heerenveen
2:12:10
1:59:26
37
Dorrie van Bracht
Prins Hendrik
2:10:49
1:59:36
38
Ineke Hekking-Weijma
PAC
2:11:19
1:59:38
39
Willy Olijdam
Loopgroep Astrea
2:12:23
1:59:50
40
Jouk Dijkstra
Appelscha
2:07:38
1:59:54
41
Nel van Loon
Triathlon
2:11:41
2:00:00
42
Gerda Oostveen
Typhoon
2:01:19
2:00:10
43
Ria Verhagen
Delfgauw
2:11:42
2:00:14
44
Rika Hoekstra
Appelscha
2:12:57
2:00:19
45
Lenie Stapper
Rijnsoever
2:04:56
2:00:42
46
Margriet Koekoek
De Sprinter
2:11:13
2:00:47
47
Jetty Dethmers
Dutch Runners Basic
2:13:31
2:01:07
48
Ingrid Koopman
Hellas
2:13:22
2:01:15
49
Marleen Smulders
Generaal Michaelis
2:14:34
2:01:32
50
Antoinette Muller-van
Paterswolde
2:10:57
2:01:34
51
Marij de Graaf
Trecho
2:08:34
2:01:47
52
Tineke Doedens
Fit
2:10:04
2:01:53
53
Wilma Tromp
Athlos
2:10:28
2:02:22
54
Hannie van Dort
PAC
2:14:05
2:02:24
55
Anna Galama
Zuidhorn
2:05:00
2:02:37
56
Geiske Zijlstra
Leeuwarden
2:08:53
2:02:56
57
Helma Smeenk
Enschede
2:09:14
2:02:56
58
Roelie Mastebroek-Viss
Dutch Runners Gold
2:15:54
2:03:16
59
Nelly Kempenaar
Hauwert
2:16:02
2:03:27
60
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
2:06:40
2:03:42
61
Yvonne van der Burg
's-Gravenhage
2:14:02
2:03:42
62
Aukje Heida
AV Heerenveen
2:11:07
2:03:45
63
Rita van der Krogt
De Spartaan
2:05:18
2:03:57
64
Jannie Teunissen
Athlos
2:11:47
2:04:12
65
Anneke Bos
Ede Gld
2:10:11
2:04:40
66
Ina Bruns
Zaanland
2:16:21
2:04:50
67
Ida Hoekstra
Athleta
2:10:59
2:05:58
68
Joke Stroombergen
Zuidwal
2:18:08
2:05:59
69
Bernadette Reij
OSM '75
2:09:18
2:06:29
70
Ineke Duin
Beverwijk
2:14:47
2:06:35
71
Brenda van Ginkel
Rotterdam
2:14:51
2:06:48
72
Marian van eijndthoven
IJsselstein Ut
2:13:37
2:07:03
73
Clara Osterhaus
Leiderdorp
2:13:05
2:07:32
74
Jennifer M Creemers-Di
Leiderdorp
2:13:18
2:07:44
75
Coby Krol
Gasteren
2:10:42
2:07:57
76
Greta Merlo
Gent (BEL)
2:15:49
2:08:03
77
Willemijn Berk
Distance Runners Voo
2:12:12
2:08:14
78
Els Schrijvers
Trecho
2:15:01
2:08:15
79
Lida Anbergen
Jahn II
2:13:13
2:08:18
80
Anca Somers
SV Friesland
2:15:19
2:08:42
81
Hanneke Korendijk
PEC 1910
2:20:59
2:09:32
82
Hermien Krake
SISU
2:14:56
2:09:35
83
Mattie de Boer
Joure
2:16:00
2:09:38
84
Gerda IJdema
Lionitas
2:16:09
2:09:49
85
Mrjam Urbanus
Rotterdam
2:14:53
2:10:13
86
Corry Faasse
Voorne Atletiek
2:21:02
2:10:41
87
Henriette Winter
Groningen
2:13:04
2:10:50
88
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
2:16:57
2:10:58
89
Annelies Brouwer
Apeldoorn
2:23:42
2:11:00
90
Elly Labee-Voermans
Atledo
2:19:42
2:11:07
91
Trees van Leeuwen
SOS
2:13:22
2:11:21
92
Diny Traa
Driebergen-Rijsenbur
2:19:15
2:11:33
93
Fenna Geerdink-Hartog
Marum
2:15:49
2:11:44
94
Marianne Kokshoorn v E
Stiens
2:24:37
2:12:02
95
Georgette Endhoven
Waterland
2:23:48
2:12:07
96
Marcha Groen
Groningen Atletiek
2:22:18
2:12:48
97
Wlly Vreugdenhil-Teste
Ugchelen
2:25:40
2:12:59
98
Willy van Vliet
Rogat
2:23:26
2:13:00
99
Jolsnda Gaastra
Runners Stadskanaal
2:13:01
2:13:01
100
Grada Asta
Eerbeek
2:15:45
2:13:07
101
Nynke Bron
GAC Hilversum
2:17:33
2:13:14
102
Klara Hummel
Groningen
2:17:06
2:13:23
103
Corrie Hoek
Leiden
2:19:39
2:13:36
104
Gerie Schaafsma
Lycurgus
2:25:21
2:14:39
105
Dirkje Visser
PAC
2:26:27
2:14:46
106
Geke Moes-ten Brug
Nijeveen
2:28:20
2:14:47
107
Mirjam Bode
Amsterdam
2:26:09
2:15:02
108
Anja Boot
Orvelte
2:22:00
2:15:04
109
Diana Vester
Utrecht
2:22:53
2:15:09
110
Anita Timmer-Feunekes
Rijnsoever
2:19:54
2:15:40
111
Jannie van der Wal
Horror
2:22:17
2:15:42
112
Akke Wijngaard
Apeldoorn
2:29:15
2:15:44
113
Marianne Fuite
Leersum
2:19:34
2:16:00
114
Rineke Wijnbergen-Eeni
Apeldoorn
2:29:30
2:16:47
115
Francine Staatsen
Trecho
2:30:12
2:16:56
116
Annie Roosjen - van de
SV Friesland
2:27:54
2:16:56
117
Doetie Heida
Haren Gn
2:20:37
2:17:09
118
Simone Volbeda
Almere
2:27:53
2:17:26
119
Riet van der Meer (Zit
Baambrugge
2:29:47
2:17:45
120
Ria Schouwenburg
Zeewolde
2:22:04
2:17:54
121
Lil Lindeijer
Nieuw-Vennep
2:21:25
2:17:57
122
Gerda van Dam
Energie
2:26:46
2:18:01
123
Henny Rijpkema
Waterland
2:28:06
2:18:35
124
Marthy Veen
Dutch Runners Basic
2:31:18
2:18:54
125
Plony Epskamp
Amstelveen
2:30:22
2:19:36
126
Elly de Wit-Hulsbosch
Sassenheim
2:24:34
2:21:03
127
Judith Rietveld
RRZ
2:33:20
2:21:15
128
Patricia van der Ven
Leiden Road Runners
2:32:25
2:21:19
129
Marjan van den Berg
RRZ
2:33:28
2:21:23
130
Lineke Tepper
Zwolle
2:25:43
2:21:31
131
Margreet Berkhof-Cobel
Alkmaar
2:33:54
2:22:02
132
Ria Hooftman
AV '47
2:32:28
2:22:25
133
Toos van Wijnbergen
Grou
2:34:47
2:22:44
134
Alien Scholte
ATC '75
2:33:49
2:22:50
135
Mieke van Gelderen
Wormerveer
2:33:33
2:22:53
136
Anneke Sijtsma
SV Friesland
2:28:34
2:23:11
137
Joke de Vries
Dutch Runners Gold
2:31:04
2:25:38
138
Janneke Vermeent
Tonden
2:35:45
2:25:58
139
Johanna Kempenaar
Rijnsaterwoude
2:36:19
2:26:13
140
Tintke Langelaar
Lycurgus
2:32:54
2:26:44
141
Dineke Rekker
Loopgroep Nienoord
2:35:59
2:26:52
142
Gepke Huizinga
Loopgroep Hugo Veenk
2:36:46
2:27:13
143
Mary Cahuzak
Almere
2:41:14
2:28:06
144
Margo Kers
Clytoneus
2:39:29
2:28:14
145
Mai Adriaensen
Apeldoorn
2:34:15
2:29:44
146
Janna Nienhuis
Groningen
2:42:43
2:30:10
147
Ans Schouten
Prins Hendrik
2:38:25
2:30:33
148
Akky Couperus
Loopgroep Nienoord
2:44:38
2:35:31
149
Olga Maarleveld
Athlos
2:46:27
2:36:02
150
Hannie van Donselaar
Statina
2:44:15
2:36:51
151
Antoinet Stevens
Apeldoorn
2:41:56
2:37:24
152
Mariette Wallinga
Boskoop
2:41:18
2:37:58
153
Truus Bakker
Holwierde
2:47:01
2:38:56
154
Joke Spits
Waterland
2:50:18
2:40:48
155
Ellen Oosterbeek
Loopgroep Bedum
2:54:13
2:42:00
156
Joyce van Es
Trecho
2:51:09
2:44:21
157
Fien van Herwaarden
West-Terschelling
2:44:55
2:44:34
158
Marline Visscher
Alphen aan den Rijn
3:05:31
2:55:28
MSEN, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
David Hemstede
Climax
2:39:41
2:39:39
2
Ronnie Duinkerken
Rotterdam Atletiek
2:45:04
2:45:02
3
Harry Wiersma
SV Friesland
2:50:26
2:50:25
4
Henk-Jan Dolsma
Vitalis
2:57:51
2:57:49
5
Jendo Visser
SV Friesland
2:58:14
2:58:12
6
Stefan van der Pal
SV Friesland
3:16:22
3:16:21
7
Arjen Wibbens
SV Friesland
3:20:27
3:20:22
8
Jan Pohlodek
Ljubljana (SLO)
3:23:55
3:23:43
9
Gerrit Duits
SV Friesland
3:31:53
3:31:48
10
Thierry van Groen
SV Friesland
3:32:46
3:32:37
11
Martin Riemslag
Nereus
3:35:43
3:35:32
12
Sjouke Venema
SV Friesland
3:38:45
3:38:33
13
Joppe Boon
Pallas '67
3:46:13
3:45:57
14
Ernst Versloot
NSL
3:47:21
3:47:18
15
Christian Esselbrugge
De Sprinter
3:51:31
3:51:21
16
Edwin Goezinne
AV Aalsmeer
4:29:08
4:29:00
M40, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
AAC '61
2:32:51
2:32:50
2
Nico Altorf
NSL
2:37:39
2:37:38
3
Stefan van der Pols
NSL
2:38:47
2:38:45
4
Remon van Lunzen
Lionitas
2:41:07
2:41:07
5
Alfred Roelen
Hillegom
2:50:16
2:50:15
6
Konstantin Poltavets
AV Heerenveen
2:50:43
2:50:41
7
Johan Matthijsse
Loopgroep PK
2:55:36
2:55:34
8
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
2:58:44
2:58:42
9
Sieds Wiersma
Impala
3:00:12
3:00:09
10
Wouter Haak
AV Castricum
3:07:59
3:07:57
11
Pedro - Heezen
Energie
3:09:41
3:09:37
12
Daan van der Geest
SV Friesland
3:13:47
3:13:44
13
Don Croes
Voorne Atletiek
3:14:55
3:14:45
14
Ignas Dümmer
AAC '61
3:16:09
3:16:07
15
Saco Hemstra
SV Friesland
3:16:22
3:16:15
16
Roland Groen
Voorne Atletiek
3:18:34
3:18:24
17
Jan Provoost
Loopgroep PK
3:21:06
3:20:57
18
Mark de Boer
Energie
3:22:17
3:22:10
19
Hanno Treep
PEC 1910
3:22:51
3:22:48
20
Allard Moene
Voorne Atletiek
3:23:38
3:23:29
21
Jan Schipper
Loopgroep Bedum
3:24:20
3:24:14
22
Han de Hair
AV Heerenveen
3:24:24
3:24:17
23
Erik Goossen
Scheldesport
3:26:34
3:26:25
24
Johan Bosma
Trecho
3:27:58
3:27:46
25
Ronald van Ingen
AV '34
3:29:34
3:29:23
26
John de Boer
Running AP
3:29:35
3:28:21
27
Onno Oudewortel
NEA Volharding
3:33:05
3:32:46
28
Edwin Icke
avVN
3:34:35
3:34:27
29
William Knoeff
Veluwe
3:35:07
3:34:54
30
Erik B
Energie
3:35:37
3:35:32
31
Hans Theunissen
Ciko '66
3:35:43
3:35:35
32
Olaf Kistenmacher
Horror
3:35:48
3:35:35
33
Peter Boer
AAA
3:38:07
3:37:59
34
Niels Koster
Loopgroep Aart Stigt
3:38:31
3:37:38
35
Henk Meppelink
HAC '63
3:40:03
3:39:59
36
Ed Boonders
Waterland
3:41:33
3:40:02
37
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runne
3:44:21
3:44:18
38
Renco Hatenboer
Veluwe
3:45:10
3:44:59
39
Jeroen Paalman
LAAC Twente
3:46:26
3:46:18
40
Ludger Hüllen
Essen (GER)
3:51:04
3:50:58
41
Chris Dol
Runners Stadskanaal
3:52:24
3:51:46
42
Jodi Kremer
Loopgroep Zuidhorn
3:52:32
3:52:27
43
John de Wit
SAV
3:55:22
3:55:07
44
Hielke Nienhuis
SV Friesland
3:55:23
3:55:11
45
Hendrik van der Meiden
Triathlon
3:58:13
3:58:06
46
Jan Schuitemaker
Iphitos
3:59:46
3:59:32
47
Onno van Assema
NEA Volharding
4:00:24
3:58:07
48
Dick van der Klei
the Hague Road Runne
4:01:12
4:01:08
49
Dick Kroon
LVA Plantaris
4:01:15
4:01:01
50
Peter van Dam
Loopgroep PK
4:03:25
4:01:39
51
Nico Hagen
LAAC Twente
4:04:54
4:04:37
52
Gerrit Dijkerman
Nijmegen Atletiek
4:11:35
4:11:16
53
Christian Mai
Rees (GER)
4:13:59
4:13:43
54
Andries Welles
SV Friesland
4:14:11
4:14:01
55
Obey Teunisse
NEA Volharding
4:18:33
4:16:05
56
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
4:23:55
4:21:31
57
Ed van der Meer
LVA Plantaris
4:47:34
4:47:20
M50, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harry Rutgers
Loopgroep Bedum
2:59:20
2:59:16
2
Geert Veenstra
SV Friesland
3:07:51
3:07:46
3
Wout Heslinga
Trecho
3:08:55
3:08:51
4
John Rozing
AV Castricum
3:11:07
3:11:05
5
Kees Voogt
Tenaco
3:12:19
3:12:15
6
Henk Braad
NSL
3:16:15
3:16:13
7
Wijbrand Schouten
ACW '66
3:17:43
3:17:35
8
Hans Zwinkels
Voorne Atletiek
3:21:14
3:21:04
9
Ruud Kok
AV '34
3:22:33
3:22:22
10
Albert Heikens
ATC '75
3:23:19
3:23:10
11
Don Kooreman
AV Houten
3:23:45
3:22:14
12
Herman Geritz
SV Friesland
3:25:26
3:25:20
13
Jasper Keizer
SV Friesland
3:26:19
3:26:14
14
Frank Troelstra
Horror
3:29:16
3:29:08
15
Wilfred van Es
Trecho
3:29:26
3:29:15
16
Wander Bod
Atletico '73
3:30:58
3:30:50
17
Peter van der Hulst
Loopgroep Bedum
3:34:34
3:34:28
18
Mo Idrissi
MarathonPlus
3:35:32
3:35:12
19
Joep Jillings
Ciko '66
3:35:43
3:35:35
20
Theo Danenberg
Loopgroep Hoorn
3:35:56
3:35:41
21
Cees Banning
AV Castricum
3:40:40
3:40:30
22
Hans Versteeg
SV Friesland
3:42:44
3:42:34
23
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
3:43:01
3:42:51
24
Chris Draijer
Impala
3:43:09
3:43:06
25
Wim Krol
Loopgroep PK
3:43:32
3:41:10
26
Cor van der Geest
Haag Atletiek
3:43:52
3:43:37
27
Piet de Jonge
Haag Atletiek
3:44:03
3:42:37
28
Joop Kuiper
AV '34
3:44:38
3:44:26
29
Kasper Mobach
Trecho
3:46:20
3:45:45
30
Laas Bonnema
SV Friesland
3:47:16
3:47:05
31
Hans Nagtegaal
Lionitas
3:50:22
3:50:10
32
Hans-Jürgen Klein
Essen (GER)
3:52:04
3:51:48
33
Lou Ramaekers
Trecho
3:53:51
3:53:39
34
Peter van Ooijen
ATC '75
3:53:56
3:53:37
35
Tim de Vogel
Flevo Delta
3:56:45
3:56:41
36
Uilke Bosma
AV Heerenveen
3:58:30
3:58:20
37
Ton Cusiel
SV Friesland
3:59:56
3:59:49
38
Gerard van der Zijden
Haag Atletiek
4:00:08
3:59:52
39
Bé Meerman
LAAC Twente
4:01:30
3:59:33
40
Klaas Laan
Phanos
4:07:50
4:07:50
41
Coos Datema
Loopgroep Zuidhorn
4:10:36
4:09:13
42
Herman van der Vliet
Fortuna
4:18:56
4:17:49
43
Siebe van der Laan
Hunzerunners Loopgro
4:24:26
4:23:20
44
Bram Sprij
Waterweg
4:25:07
4:23:07
45
Udo Schurma
Essen (GER)
4:25:16
4:24:59
46
Rainer Kettelhake
Essen (GER)
4:32:23
4:32:06
47
Cees Voesenek
avVN
4:36:35
4:36:27
M60, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pim van den Heuvel
Loopgroep PK
3:20:37
3:20:34
2
Franz van Barneveld
Altis
3:29:01
3:28:58
3
Arie Cuppen
Pallas '67
3:34:45
3:34:40
4
Henry Okkersen
avVN
3:38:43
3:38:37
5
Ad Peltenburg
RRZ
3:40:13
3:40:09
6
Hennie Lensink
avVN
3:40:49
3:40:43
7
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
3:41:48
3:41:43
8
Johannes van Dijk
the Hague Road Runne
3:44:21
3:44:18
9
Fred Tap
Hellas
3:48:54
3:48:50
10
Malcolm Henderson
Landsmeer
3:53:50
3:53:31
11
Leonhard Doetsch
Essen (GER)
3:54:25
3:54:19
12
Harry Wolters
ATC '75
4:01:22
4:01:13
13
Tiny Raijmakers
De Keien
4:15:00
4:12:54
14
Rob Schmidt
Spado
4:17:22
4:17:03
15
Cor Zeemans
SV Friesland
4:52:12
4:51:36
VSEN, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mariska Kramer-Postma
SV Friesland
2:54:10
2:54:08
2
Ines van Rinsum
Ciko '66
3:15:01
3:14:48
3
Marjolein Bil
Hellas
3:25:36
3:25:29
4
Irene Kok
AV '34
3:54:28
3:54:17
V35, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
3:07:11
3:07:09
2
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
3:09:50
3:09:41
3
Elles de Vries
SV Friesland
3:26:41
3:25:47
4
Anneke de Boer
SV Friesland
3:29:34
3:29:26
5
Geke Venema
SV Friesland
3:30:35
3:30:27
6
Ilse Bouman
Haag Atletiek
3:33:24
3:33:08
7
Diana den Hertog
AV Nijkerk
3:36:09
3:36:03
8
Karin van Gorp
Sparta
3:41:43
3:41:29
9
Yvette Solognier
Haag Atletiek
3:44:03
3:43:48
10
Anja Rienstra
Haag Atletiek
3:44:03
3:43:48
11
Naomi Hendriksen
Hylas
3:47:04
3:46:52
12
Rianne Vossers
LAAC Twente
3:49:16
3:48:59
13
Claudia Wesselman
SV Friesland
3:57:50
3:55:46
14
Paula IJzerman
Loopgroep Aart Stigt
4:14:12
4:13:53
15
Remy Heijligers
Prins Hendrik
4:18:06
4:17:03
V45, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerry Visser
LAAC Twente
3:25:16
3:25:13
2
Klara Davina
LAAC Twente
3:31:18
3:31:13
3
Maria van Summeren
De Keien
3:44:28
3:44:12
4
Mieke Hekkers
Daventria
3:44:46
3:44:39
5
Jorien van den Doel
Fortuna
3:46:37
3:46:22
6
Eveline van Leeuwen
Haag Atletiek
3:49:29
3:49:14
7
Elly Rutgers-Tillema
Loopgroep Bedum
3:50:12
3:50:01
8
Els Oosterhuis
Zaanland
4:06:29
4:05:50
9
Margot Baars
Loopgroep Aart Stigt
4:11:02
4:08:51
10
Annelies Appelhof
AAC '61
4:22:27
4:22:24
11
Ans vd Meer
Garrelsweer
4:23:36
4:22:14
12
Elly Hoorn
Hunzerunners Loopgro
4:24:15
4:23:08
V55, 42.2 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hanneke Verheul
AAC '61
3:47:06
3:47:03
2
Ria van Dam - de Haan
Loopgroep De Drentsc
3:48:30
3:48:25
3
Gerrie van der Veen
Rotterdam
4:02:28
4:00:45
4
Ali Veenstra
Triathlon
4:18:32
4:18:18
5
Ank Goeman
De Koplopers
4:27:25
4:27:08
6
Elisabeth Pama
Ron Clarke
4:42:10
4:41:56
MSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Friso Wolters
Amsterdam
2:47:23
2:47:19
2
Matthias Schröter
Bennekom
3:01:17
3:00:49
3
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
3:10:15
3:09:22
4
Richard Jong-A-Pin
Groningen
3:18:19
3:17:15
5
Ro nald van Mil
Maasland
3:19:02
3:17:54
6
Eric Crombaghs
GVAC
3:18:45
3:18:18
7
Marco Bijsterbosch
's-Gravenhage
3:20:08
3:19:35
8
Tsjeard Hofstra
Wommels
3:23:25
3:22:30
9
Hein Dijkstra
Oosterbierum
3:24:48
3:23:06
10
Gerwin van de Veen
Bunschoten-Spakenbur
3:24:15
3:23:52
11
Wilmar Teunissen
Nijmegen
3:30:20
3:29:16
12
Arno Roos
Gouda
3:30:00
3:29:39
13
Timo Berkenbosch
Zwolle
3:30:55
3:29:44
14
Jeffrey Severijn
Trecho
3:33:26
3:32:11
15
Jerome Hoogstraten
Amsterdam
3:36:10
3:34:25
16
Sander Turnhout
Nijmegen
3:38:59
3:36:53
17
Ben van der Mark
Berkel en Rodenrijs
3:41:49
3:39:52
18
Dirk-Pieter Mellema
Zaandam
3:41:07
3:39:55
19
Bram de Dreu
Arnhem
3:42:17
3:40:32
20
Remco Dijkstra
Sneek
3:42:18
3:41:03
21
Harry Oosterhuis
Stiens
3:43:21
3:42:12
22
Dioni Franken
Utrecht
3:45:24
3:43:04
23
Richard van der Werff
Usquert
3:44:43
3:43:28
24
Robert de Vries
Nijmegen
3:46:23
3:44:44
25
Gijs Bruntink
Groningen
3:46:02
3:45:23
26
Wietse Dijkstra
Sneek
3:46:18
3:45:26
27
Nico van Eerden
Hengelo Ov
3:49:29
3:47:07
28
Robert Jan Eggens
Eelde
3:50:05
3:47:56
29
Roland Burgers
Nieuwegein
3:49:13
3:48:28
30
Teun van der Kamp
Amsterdam
3:50:46
3:49:43
31
Florens Booij
Utrecht
3:50:46
3:49:44
32
Michael Tijssen
Amsterdam
3:51:43
3:49:56
33
Ruurd Noordhuis
Noordbroek
3:51:21
3:50:36
34
Arjan VIsch
Harderwijk
3:52:36
3:51:12
35
Bas Ploeger
Zuidlaren
3:54:34
3:52:13
36
Rudy R A M Francke
Loopgroep Hugo Veenk
3:55:01
3:52:59
37
David Bosveld
Opende
3:55:50
3:53:17
38
Rogier Etman
Rotterdam
3:55:43
3:54:40
39
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
3:57:06
3:55:02
40
Dennis De Vos
Rhoon
3:56:59
3:56:01
41
Gijs Jansen
Leiden
3:58:45
3:56:38
42
Ramon Sijmons
's-Gravenhage
3:58:57
3:57:18
43
Joeri Hendriks
Spartacus
4:01:32
3:59:11
44
Niek Rosens
Utrecht
4:00:17
3:59:22
45
Gustaaf Dekking
Utrecht
4:00:17
3:59:22
46
Dies de Dreu
Utrecht
4:02:09
4:00:25
47
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
4:04:08
4:01:46
48
Folkert Brijker
Leeuwarden
4:07:54
4:06:39
49
Jelmer Dam
Blokzijl
4:16:57
4:15:05
50
Jakob Kuiper
Wezep
4:18:11
4:16:06
51
Sander Romein
Utrecht
4:20:18
4:17:52
52
Willem Postma
Bitgum
4:23:23
4:21:28
53
Michel de Krijger
SV Friesland
4:25:04
4:23:52
54
Bas Verniest
Ruddervoorde (BEL)
4:27:09
4:25:08
55
Joy Louwagie
Ruddervoorde (BEL)
4:27:09
4:25:09
56
Thomas Bardoel
Rijen
4:28:46
4:26:42
57
Jasper Theunissen
Nijmegen
4:30:12
4:28:08
58
Guido de JONG
Amersfoort
4:29:56
4:28:34
59
Machiel Tesser
Woerden
4:35:14
4:33:04
60
Anne Aantjes
Goudriaan
4:38:04
4:36:05
61
Theo van der Kooi
Rotterdam
4:39:59
4:37:44
62
Marco Bol
Huizen
4:39:40
4:38:07
M40, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frank Heijmink
Alphen aan den Rijn
2:49:13
2:48:56
2
Herman Pieter Prangsma
Otterlo
3:01:45
3:01:03
3
Bart Eigenhuis
Soest
3:06:53
3:06:34
4
Jason van der Burgt
Amsterdam
3:13:37
3:12:23
5
Heine Van Maar
Annen
3:18:08
3:17:10
6
Rene van der Geest
Warmond
3:19:28
3:18:52
7
Bart Liesveld
Atletiek Maastricht
3:21:21
3:20:06
8
Danny Hajos
Den Helder
3:21:36
3:20:15
9
Remco Riswick
Dutch Runners Gold
3:23:45
3:23:23
10
Joos de Bakker
Amersfoort
3:25:27
3:24:09
11
Jan Pieter Kleijburg
Santpoort-Zuid
3:26:58
3:24:32
12
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
3:27:37
3:25:20
13
Arjan van Andel
Running Holland
3:26:29
3:25:25
14
Albert Dam
Heemstede
3:27:45
3:26:35
15
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
3:27:50
3:27:00
16
Bart Otter
Drachten
3:28:27
3:27:15
17
Harm Niersman
Berkenwoude
3:28:06
3:27:41
18
Kees Hoeksema
Garrelsweer
3:30:30
3:29:29
19
Rob van Rooijen
NSL
3:31:23
3:30:25
20
Theo Wieringa
Zwolle
3:32:54
3:31:34
21
Erik van Viegen
AV Houten
3:33:18
3:31:48
22
Guus Juffer
Kampen
3:33:01
3:32:17
23
Louis Schrijvers
Zaanland
3:33:33
3:32:53
24
John van Norden
Hengelo Ov
3:35:10
3:34:22
25
Reinaldo Melo Fş
Brasília (BRA)
3:35:00
3:34:31
26
Diederik Tomesen
Amsterdam
3:37:01
3:34:36
27
Martin Haring
Maasland
3:37:06
3:35:28
28
Peter Brink
Grou
3:37:41
3:35:42
29
Gerrie Boersma
SV Friesland
3:36:41
3:35:52
30
Erik Telman
AV Monnickendam
3:38:04
3:36:05
31
Norbert de Nijs
Lelystad
3:38:51
3:36:17
32
Eric Hendriks
Molenhoek Lb
3:37:24
3:36:41
33
Jan van der Meij
SV Friesland
3:37:54
3:36:46
34
Bert Holman
Oegstgeest
3:37:41
3:37:11
35
Johan Wolthuizen
Sneek
3:38:21
3:37:30
36
Marco Polman
Oosterbeek
3:39:57
3:38:23
37
Sjors Straatman
Huisduinen
3:41:22
3:39:54
38
Johannes De Boer
It Heidenskip
3:41:19
3:40:16
39
Wim Schoonderbeek
VAV
3:43:12
3:41:31
40
Rob Faasen
Voorne Atletiek
3:42:35
3:42:06
41
Remco Visser
SV Friesland
3:43:44
3:42:56
42
Rene La Crois
Uithuizermeeden
3:44:44
3:43:28
43
Johan Koetje
Altis
3:45:14
3:44:12
44
Rudolf Willems
De Keien
3:44:30
3:44:13
45
Klaas Hiemstra
SV Friesland
3:45:29
3:44:26
46
Frank Wandel
Oosterbeek
3:45:04
3:44:33
47
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners
3:46:15
3:44:41
48
Hans Geerling
Sassenheim
3:46:26
3:44:46
49
Henk van Gijssel
Woudbloem
3:45:46
3:44:47
50
Koen van der Graaf
Limmen
3:46:53
3:46:03
51
Peter van der Veen
Groningen
3:46:56
3:46:05
52
Stefan Bayens
Amsterdam
3:47:31
3:46:27
53
Martijn Looman
RRZ
3:48:22
3:46:29
54
Gerard Bartelsman
MarathonPlus
3:48:54
3:46:46
55
Casper Hellebrekers
Bussum
3:49:43
3:47:31
56
Joeri Schepers
Aalter (BEL)
3:50:39
3:49:14
57
Eric De Man
Zwolle
3:50:49
3:49:17
58
Hans Vermeer
Maasland
3:51:23
3:49:45
59
Harold Mous
Beetsterzwaag
3:51:09
3:50:26
60
Stefan Kuijken
Utrecht
3:51:04
3:50:33
61
Durk Haitsma
Franeker
3:52:31
3:51:14
62
Arthur Jansen
Climax
3:54:23
3:51:51
63
Bob Klappe
Dutch Runners Gold
3:54:44
3:52:09
64
Jaap Zwaagstra
Witmarsum
3:53:31
3:52:21
65
Han van den Berg
Zwolle
3:53:45
3:52:37
66
Broer Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenk
3:55:01
3:52:59
67
Marco Schoen
Loopgroep Hoorn
3:55:29
3:53:05
68
Fekke J Fekkes
Koudum
3:54:06
3:53:07
69
Bram Smits
Bloemendaal
3:54:56
3:53:08
70
Peter van den Broek
Roosendaal
3:55:05
3:53:09
71
Thomas Tavenier
Callantsoog
3:54:57
3:53:29
72
Carroll M Tseng
Veldhoven
3:55:17
3:54:07
73
Bonne Datema
Weesp
3:56:54
3:54:43
74
Martin Boomgaardt
Hoorn Terschelling
3:56:04
3:54:46
75
Koert vd Meer
Garrelsweer
3:56:23
3:55:05
76
Rob van der Meulen
Loopgroep Zuidhorn
3:56:33
3:55:11
77
Jeroen Hund
Ooij
3:56:02
3:55:11
78
Frenkel Drevers
Haarlem
3:56:15
3:55:24
79
Stefan Adriaansen
Eindhoven
3:57:58
3:55:39
80
Richard Leeuwis
Dutch Runners Gold
3:57:50
3:55:45
81
Rob van Dijen
AV Houten
3:58:07
3:56:31
82
Gerard Thijssen
Hooge Zwaluwe
3:59:21
3:57:04
83
Louis Ubbens
Horror
3:59:06
3:57:17
84
Eddy Spreeuwers
AV Houten
3:59:02
3:57:23
85
Durk Polet
Burgum
4:00:01
3:57:28
86
Han Stiekema
Tolbert
3:58:42
3:58:01
87
Anco Heida
Horror
3:59:58
3:58:09
88
Frank Groen
Voorne Atletiek
3:59:00
3:58:32
89
Raymond Barkman
EUR Roadrunners
4:00:17
3:58:58
90
Wouter Sanders
RRZ
4:01:23
3:59:27
91
Seppo s Spaapen
Purmerend
4:02:56
4:00:28
92
René de Ruijter
Den Hoorn Texel
4:01:36
4:01:02
93
Addie van Dalen
Hoevelaken
4:03:00
4:01:29
94
Frank Gerritzen
Warnsveld
4:03:55
4:01:33
95
Ruurd Hans de Boer
SV Friesland
4:03:18
4:02:06
96
Peter Jan Haas
Team 10
4:04:51
4:02:26
97
Erik Smit
Terherne
4:03:37
4:02:59
98
Erik Bax
LAAC Twente
4:03:52
4:03:03
99
Martijn van der Werf
Groningen
4:05:44
4:03:47
100
Fons Jansen
Dutch Runners Gold
4:06:49
4:04:31
101
Uwe Baldamus
Loopclub Burgum
4:06:20
4:05:06
102
Eduard Croese
Dutch Runners Basic
4:07:16
4:05:39
103
Martin Wetting
Bolsward
4:06:58
4:05:57
104
Kees Elzinga
De Sprinter
4:08:13
4:06:11
105
Dick de Goeij
Gorinchem
4:08:53
4:07:02
106
Bouke Fennema
SV Friesland
4:08:41
4:07:31
107
Ron TILRAW Yard
Amsterdam
4:11:01
4:08:37
108
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
4:12:17
4:10:50
109
Bob Klaver
Overasselt
4:14:23
4:11:52
110
Eric Helmantel
Garrelsweer
4:13:16
4:11:56
111
Ruud Tolboom
Amersfoort
4:14:39
4:12:09
112
Ruud Bakker
Dutch Runners Basic
4:14:35
4:12:32
113
AW Bijl
Almere
4:14:04
4:12:35
114
Antoon Wuestman
Vierakker
4:16:01
4:13:48
115
JaapJan Vroom
Zwolle
4:14:50
4:14:10
116
Meindert de Boer
Burgum
4:16:12
4:14:34
117
Rupert van Till
Heusden gem Heusden
4:17:38
4:16:11
118
Angelo Leeggangers
Raamsdonksveer
4:19:33
4:17:10
119
Harm Prins
Huizen
4:18:56
4:18:12
120
Harald Mulder
Hengelo Ov
4:19:19
4:18:31
121
Jeroen Kooijman
Aalsmeer
4:21:40
4:19:47
122
Ronald Groen
Groningen
4:22:16
4:21:21
123
Rob Beijersbergen
Baarn
4:23:48
4:22:13
124
Johan van Maaren
Amersfoort
4:24:51
4:23:02
125
Ron de Korte
Houten
4:25:58
4:24:03
126
Harrie Roossien
Lionitas
4:27:34
4:25:45
127
Peter Kok
Hooglanderveen
4:28:45
4:26:15
128
René Neuman
Westzaan
4:27:19
4:26:27
129
Alexander Reeders
Blaricum
4:29:21
4:26:52
130
Piero Overmars
Bussum
4:29:22
4:26:53
131
Jan Popken
Annen
4:30:32
4:29:24
132
Cees Zielman
Gendt
4:32:39
4:30:05
133
Casper Evers
Haarlem
4:35:03
4:33:34
134
Wietze Hofman
It Heidenskip
4:35:03
4:34:17
135
Jan Jaarsma
Vlaardingen
4:37:09
4:36:02
136
Marc van Gelder
Lionitas
4:39:33
4:37:05
137
Robert Nonnekes
Bergschenhoek
4:39:56
4:37:29
138
Gerard van der Laan
Dutch Runners Gold
4:39:12
4:37:38
139
Ron de Graaf
VAV
4:39:22
4:37:40
140
Remko Renes
Zeist
4:41:39
4:40:13
141
Ronald Hofkens
Raamsdonksveer
4:43:19
4:40:56
142
Patrick Eerden
De Liemers
4:46:35
4:44:37
M50, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kees van Rietschoten
Werkhoven
3:24:43
3:23:13
2
Peter Klapwijk
Arnhem
3:25:28
3:24:43
3
Fons Kuijk
Zaanland
3:26:57
3:26:16
4
Theun Vellinga
Dronten
3:26:55
3:26:36
5
Jos Pipers
Hengelo Ov
3:27:39
3:26:50
6
Sjirk Overal
Kiel Windeweer
3:28:36
3:27:43
7
Jacques Slingerland
Pallas '93
3:31:54
3:31:20
8
John Ruijg
Houten
3:33:18
3:31:42
9
John Rodewijk
LVA Plantaris
3:33:01
3:32:25
10
Peter Diebels
VanDrielRunners
3:36:25
3:34:32
11
Johnny van Zurk
Loopgroep Leeuwarden
3:35:55
3:35:02
12
Hans Breuker
Loopgroep Leeuwarden
3:36:50
3:35:56
13
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
3:37:05
3:36:09
14
Wim van Houten
Nijmegen
3:39:26
3:37:00
15
Peter Nibbelke
AV Houten
3:38:37
3:37:07
16
Koen Beenken
TTW
3:39:06
3:37:46
17
Herman Roosenboom
RRZ
3:40:06
3:38:10
18
Wisse Zantema
SV Friesland
3:38:38
3:38:17
19
Kees de Groot
Athlos
3:42:05
3:40:56
20
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
3:42:18
3:41:22
21
Ruud Andree
Climax
3:44:08
3:41:36
22
Gerard van Es
Rijsenhout
3:42:33
3:41:36
23
Ype de Boer
It Heidenskip
3:43:50
3:42:49
24
Alex van Driel
Leiden Road Runners
3:45:05
3:43:32
25
Titus Olthof
TION
3:44:05
3:43:44
26
Wim Tomassen
Hooglanderveen
3:46:20
3:43:51
27
Rob Schutte
VanDrielRunners
3:45:44
3:43:54
28
Gert Zeevat
Midsland
3:46:48
3:46:41
29
Henk Jan Bierling
Utrecht
3:48:02
3:47:31
30
Ben Tieben
Veendam
3:49:59
3:48:39
31
Marinus van den Berg
Gouderak
3:49:22
3:48:45
32
Ruud Janssen
Almere '81
3:50:08
3:49:00
33
Jildert Andringa
SV Friesland
3:52:18
3:51:37
34
Rones Spinder
Buitenpost
3:52:28
3:51:53
35
Alex Tiemes
Hengelo Ov
3:55:08
3:53:10
36
Koos Jacobsen
Horror
3:55:56
3:54:08
37
Ton van Laar
Deventer
3:56:45
3:54:13
38
Bert Bor
Groningen Atletiek
3:55:47
3:54:19
39
Ralph van den Bogaard
Hillegom
3:55:59
3:54:26
40
Hans Nauta
Kolham
3:56:05
3:54:46
41
Hermanus Wever
SV Friesland
3:56:05
3:55:06
42
Sjaco Aalbers
Nieuwleusen
3:55:59
3:55:17
43
Dries Tulner
St.-Annaparochie
3:57:05
3:55:23
44
Anrdre Hertog
Moordrecht
3:57:17
3:56:56
45
Wim Steunenberg
Loopgroep Astrea
3:58:20
3:56:56
46
Herman Euverman
SV Friesland
3:57:41
3:57:05
47
Gert Simons
Hoevelaken
3:58:52
3:57:21
48
Dinant Brtuiss
Enschede
3:59:25
3:57:30
49
Hans van der Keur
's-Gravenhage
4:00:08
3:57:54
50
Rob Teisman
Texel
3:59:31
3:58:06
51
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
3:59:13
3:58:12
52
Bert Rekker
Loopgroep Nienoord
3:59:00
3:58:21
53
Klaas Flens
Zaanland
3:59:24
3:58:44
54
Jan Brinkman
Dutch Runners Gold
4:00:46
3:58:58
55
Rense Buimer
Leeuwarden
4:00:27
3:59:07
56
Wim Pasman
Dalfsen
4:01:10
3:59:09
57
Peter de Jong
Loopgroep Leeuwarden
4:00:14
3:59:20
58
Gerrit van de Berkt
Triathlon
4:01:27
4:00:20
59
Hessel de Boer
Loopgroep Leeuwarden
4:02:20
4:00:32
60
Nico Swanink
Aerdenhout
4:02:25
4:00:51
61
Eddy Golbach
Borne
4:03:36
4:01:25
62
Eric Joosten
Joppe
4:02:33
4:01:35
63
Wouter Bouw
Peize
4:03:25
4:01:38
64
Hans van der Ven
AV Houten
4:04:03
4:02:27
65
Ruut Schalij
Baarn
4:05:30
4:03:10
66
Rob Erdmann
Team 10
4:06:00
4:03:33
67
George Sleijster
VAV
4:06:10
4:04:31
68
Harindra FERNANDO
Dutch Runners Gold
4:06:11
4:05:36
69
Simon Doorgeest
Zaanland
4:08:13
4:05:48
70
Lolke Cnossen
Horror
4:09:38
4:07:49
71
Willem Kramer
Apeldoorn
4:09:00
4:07:50
72
Cor de Boer
Haarlemmermeer
4:10:10
4:08:28
73
Fred Menkveld
Dutch Runners Basic
4:11:01
4:08:51
74
Jan Schuttert
Amsterdam
4:10:58
4:09:26
75
Sijtze Hellema
Loopgroep Hugo Veenk
4:11:44
4:09:39
76
Gerard van Veen
Purmerend
4:11:56
4:09:58
77
Gerrit Smit
Driebergen-Rijsenbur
4:11:20
4:10:59
78
René Hombergen
Hanzesport
4:14:10
4:11:44
79
Jans Koops
Dutch Runners Gold
4:14:32
4:12:32
80
Eppie Wuestman
Holten
4:16:01
4:13:49
81
Benne Vellema
Reitsum
4:15:36
4:14:24
82
Alfons van Vliet
SV Friesland
4:17:22
4:14:58
83
Dik Jagersma
SV Friesland
4:15:43
4:15:03
84
Marinus Voskuil
Sneek
4:17:34
4:15:45
85
Henk Robaard
De Sprinter
4:19:49
4:18:11
86
Hans Hoffs
Arnhem
4:20:51
4:19:11
87
Tjeerd Jongsma
Loopgroep Hugo Veenk
4:22:17
4:20:11
88
Marcel Vlastuin
's-Gravenhage
4:22:15
4:21:32
89
Jan K. Visscher
Scharmer
4:24:05
4:23:08
90
Kees Glas
Enschede
4:26:18
4:24:18
91
Herwig van Mook
Nijmegen
4:27:28
4:25:45
92
Nicky Konings
Groenlo
4:28:04
4:25:48
93
Fred Kamp
Rottevalle
4:28:08
4:27:17
94
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:29:22
4:27:28
95
Arjen Santema
Diepenveen
4:29:15
4:27:47
96
Joop Dekkers
Triathlon
4:32:46
4:31:37
97
Jaap Dekker
Haarlemmermeer
4:35:42
4:34:00
98
Pieter Cremer
SV Friesland
4:35:31
4:34:49
99
Cees Bisschop
Uithuizen
4:36:18
4:35:02
100
Alexander Grilk
Nijmegen
4:37:32
4:35:48
101
Willem Bakker
Emmen
4:37:50
4:36:51
102
Laurent Zeegers
Coevorden
4:40:33
4:38:33
103
Han Schipper
Dutch Runners Gold
4:41:00
4:39:17
104
Bart van Wichen
Amsterdam
4:45:16
4:43:13
105
Bert van Aller
the Hague Road Runne
4:45:03
4:43:36
106
Jan Luursema
Loopgroep Astrea
4:44:53
4:43:59
M60, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Han Giok Kwee
AV Houten
3:39:11
3:37:40
2
Harry van der Graaf
AV Houten
3:49:37
3:48:00
3
Jan van den Berg
NSL
3:48:59
3:48:16
4
Bert van den Bosch
Pallas '67
3:59:09
3:57:26
5
Donald Idsinga
NOP
3:59:23
3:57:28
6
Rien Vlemmix
GVAC
4:01:04
4:00:37
7
Piet van Veen
RRZ
4:01:23
4:01:08
8
Lammert Dijkstra
Hengelo Ov
4:04:06
4:01:41
9
Willem Oostindier
Groningen
4:02:22
4:01:50
10
Bernard Prins
Dutch Runners Gold
4:09:35
4:08:45
11
Martin van Westerlaak
Triathlon
4:20:24
4:19:15
12
Harrie van Coppens
De Keien
4:22:11
4:20:44
13
Cees van der Tang
Leiderdorp
4:27:33
4:25:40
14
Joop Welter
Triathlon
4:34:42
4:33:31
15
Wilfried Crauwels
Mechelen (BEL)
4:34:05
4:33:51
16
Kees van Oostrum
Distance Runners Voo
4:38:20
4:36:58
17
Jurjen Tjepkema
Drachten
4:40:29
4:38:15
18
Henk Klunder
Groningen
4:44:53
4:44:00
VSEN, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laetitia Ouillet
Utrecht
3:46:17
3:43:57
2
Geertje de Schiffart
Deventer
3:50:08
3:49:19
3
Jolanda Jansen
SV Friesland
3:57:20
3:55:15
4
Sandra de Lange
Groningen
4:03:36
4:02:42
5
Marlies Dansen
Maastricht
4:07:34
4:06:23
6
Sophie Tol
Gorinchem
4:08:52
4:07:00
7
Bianca Bierbooms
Amsterdam
4:12:12
4:11:23
8
Anja Popma
Leeuwarden
4:20:00
4:18:39
9
Kim Evers
Den Helder
4:21:29
4:20:28
10
Marit Rutten
Gouda
4:24:40
4:23:28
11
Erika Alting
Zeist
4:51:54
4:49:22
V35, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Betty van Zoelen
Parthenon
3:55:32
3:53:13
2
Esther van Duijnhoven
De Keien
3:56:00
3:53:53
3
Leonie Wigger
De Sprinter
4:01:20
3:59:36
4
Madeleen Uitdehaag
Fit
4:07:47
4:05:52
5
Annelies van Strater
Oegstgeest
4:08:36
4:07:10
6
Edith Bekker
Vlieland
4:11:10
4:09:40
7
Elizabeth Dijkema
Hoorn Terschelling
4:11:35
4:10:16
8
Inge Versluis
Ermelo
4:15:01
4:12:54
9
José van Egmond
Leeuwarden
4:19:03
4:16:50
10
Ilse Knijn
Muiderberg
4:18:14
4:17:01
11
Monique Schoonderbeek
VAV
4:22:03
4:20:22
12
Gabrielle Cunnen
Utrecht
4:26:13
4:25:16
13
Walda van Gosliga
Spartacus
4:32:42
4:30:20
14
Luony van der Haar-Tim
Cialfo
4:37:14
4:34:51
15
Annemarie van Velzen
Uitgeest
4:38:33
4:36:23
16
Esther Janse
Rotterdam
4:40:00
4:37:44
17
Nathalie Harthoorn
Leiden
4:41:41
4:39:11
18
Anita Berendsen-Timmer
Cialfo
4:45:37
4:43:16
V45, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karin Sluis
Diepenveen
3:21:58
3:20:25
2
Kitty Groothedde
Apeldoorn
3:30:03
3:27:44
3
Marie-Cécile Stutvoet
Joppe
3:40:56
3:39:24
4
Sonja w Van Zeelt
Wormerveer
3:42:14
3:41:41
5
Desiree Kooloos
AV Houten
3:58:07
3:56:32
6
Nynke Hoogland
Groningen
3:58:19
3:56:56
7
Yvonne Sant
Dutch Runners Gold
4:00:24
3:58:15
8
Henderea Wortman
Hengelo Ov
4:01:30
3:59:31
9
Annemieke Vreken
Haarlem
4:02:06
4:00:36
10
Karin Verheijden
GVAC
4:01:04
4:00:37
11
Sylvia Talen
De Sprinter
4:02:52
4:00:50
12
Anje van Gijssel
Woudbloem
4:02:14
4:01:13
13
Caroline van Weerdenbu
Ouderkerk aan de Ams
4:06:49
4:04:30
14
Els Rijkhoff
Zaandam
4:06:29
4:05:50
15
Wilma Jansen
Groningen
4:07:39
4:06:45
16
Ellen Bruijs
Utrecht
4:14:35
4:13:38
17
Ineke Plant
Groningen
4:15:43
4:15:03
18
Hilly Oosting
Annen
4:25:21
4:23:06
19
Sandra Stultiens
Helvoirt
4:25:55
4:23:42
20
Marjo Jager
Dutch Runners Gold
4:25:55
4:23:43
21
Petra Sluijter
Maasland
4:25:34
4:23:56
22
Willeke Evertse
Zutphen
4:27:50
4:25:45
23
Maggie Overgoor
Prins Hendrik
4:31:55
4:29:42
24
Brigitte Kok
Vught
4:31:55
4:29:43
25
Janneke de Bes
VanDrielRunners
4:31:41
4:29:50
26
Els Gillissen
VAV
4:32:28
4:30:47
27
Joke Cremer
SV Friesland
4:35:30
4:34:54
28
Anna Veldhuis
Runners Stadskanaal
4:36:27
4:35:04
29
Marjan de Korte
Houten
4:44:02
4:42:09
V55, 42.2 KM RECR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harriet Speelman-Komen
Nijeveen
3:44:34
3:43:40
2
Gerda Weitkamp
AV Houten
3:45:28
3:43:52
3
Carla Rooijers
Haarlem
3:57:54
3:56:55
4
Jose Kloosterman
AV Houten
4:00:09
3:58:33
5
Jose Bastiaansen
Dutch Runners Basic
4:07:17
4:05:40
6
Johanna van der Schaft
Amsterdam
4:15:58
4:14:53
7
Ciel Scheinck - Lagesc
Groenlo
4:21:46
4:19:31
8
Marion Titulaer
Groenlo
4:24:57
4:22:42
9
Els ter Schure
Beetsterzwaag
4:32:30
4:31:47
10
Agnes Miedema
Dokkum
4:34:54
4:32:34
11
An Bierman
Hunzerunners Loopgro
4:39:58
4:37:44
12
Wil Vos
Rotterdam
4:39:49
4:37:44
13
Loes Oorsprong
Energie
4:39:50
4:37:46
www.uitslagen.nl
06-11-2011 00:00