| | | | | Uitslagenlijst AVD-Cross/Dwingelderveld-loop
Dwingeloo - Zaterdag 29 oktober 2011
M 7,5, PREST. MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Pieter Riedstra
Leeuwarden
29:35
3
Geale de Vries
Valthermond
30:21
4
Peter Overwijk
Surhuisterveen
31:13
9
Martin Bolhuis
Geeuwenbrug
33:12
15
Karst Schonewille
Klazienaveen
38:41
24
Henk Warnders
Hoogersmilde
41:22
25
Berry van Boesschoten
Beilen
41:23
26
Pieter-Dirk Riedstra
Leeuwarden
41:38
V 7,5, PREST. VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Wendy van den Barselaa
Havelte
39:33
10
Louise Kooger
Belt Schutsloot
43:52
12
Natasja Topelen
Woldendorp
46:16
14
Willemien Bouwers
Groningen
46:51
15
Erna van de Berg
Ruinerwold
47:09
16
Tessa Donath
Achmea Bodyrun
47:09
19
Karin van den Berg
Heerenveen
48:47
M 15, PREST. MAN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
1:01:10
4
Fjodor van der Sluijs
Grolloo
1:02:02
6
Tjeerdjan Nieuwenhuis
Groningen
1:04:18
27
Lambert Nieuwenhuis
Dwingeloo
1:15:38
38
Frans Scheuneman
Hoogezand
1:20:53
42
Wim van den Berg
Ruinerwold
1:27:08
V 15, PREST. VROUW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Aly Prins-Olijve
Oosterwolde
1:27:47
MPC, MEISJES PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
5:31
MPB, MEISJES PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elle Biemans
Groningen Atletiek
4:24
4
Isabeau Leegwater
Groningen Atletiek
4:32
5
Marloes van der Haar
De Sprinter
4:57
MPA, MEISJES PUP. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shurianty Mathilda
Energie
3:42
2
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
4:00
4
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
4:18
JPC, JONGENS PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Spijker
Groningen Atletiek
4:10
JPB, JONGENS PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPA, JONGENS PUP. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Finn van Pijkeren
Fivelstreek
4:04
5
Julian van de Laan
Oude Pekela
4:07
SP M, SPRINTCROSS M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
2:56
2
Jelmer de Vries
Hanzesport
3:02
5
Hilbert de Haan
AV Heerenveen
3:07
6
Bram Buigel
Groningen Atletiek
3:10
7
Lowie van der Woude
Start '78
3:12
11
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
3:22
12
Wouter Visch
Groningen Atletiek
3:24
SP V, SPRINTCROSS V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Floor Buigel
Groningen Atletiek
3:56
6
Fokie Cnossen
Groningen Atletiek
4:37
7
Lilian `van Stratum
Groningen Atletiek
4:37
MJD, MEISJES JUN. D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Susan van Weperen
LSV Invictus
5:47
7
Romylie Leegwater
Groningen Atletiek
7:30
9
Nynke Bouma
Groningen Atletiek
8:28
JJD, JONGENS JUN. D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
7:23
2
Peter-Jan de Jong
AV Heerenveen
7:44
4
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
7:53
6
Amura Wijman
Groningen Atletiek
7:53
7
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
7:54
MJC, MEISJES JUN. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa den Heyer
Groningen Atletiek
8:41
3
Claudia Oosterkamp
Start '78
8:57
6
Ineke van Koldam
Groningen Atletiek
9:37
8
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
10:03
9
Mathilde Spitzen
Start '78
10:26
11
Dalarna van Pijkeren
Fivelstreek
13:17
MJB, MEISJES JUN.B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jolien de Waard
Groningen Atletiek
13:26
JJC, JONGENS JUN. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Bram Kielman
AV Heerenveen
12:33
3
Robin Wassens
Groningen Atletiek
12:40
7
Jelmer van der Veen
Lionitas
13:27
JJB, JONGENS JUN. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
15:21
2
Yanninck Akkerman
Groningen Atletiek
16:28
8
Jesse Buiteveld
LSV Invictus
17:47
10
Martijn de nVries
Steggerda
18:09
11
Kevin Zijlstra
Groningen Atletiek
18:46
MJA, MEISJES JUN. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
17:13
3
Esther Platteeuw
Scheldesport
20:05
VSEN, VROUWEN SEN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
20:18
2
Marjon van der Wansem
LADB
20:50
5
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
22:20
7
Ilonka van den Hengel
Hellas
23:43
9
Jelly van der Kloet
Impala
24:48
V3540, MASTERS V 35+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
22:36
2
Bertha Bruggenkamp
AAC '61
23:25
3
Janna Brand
Rotterdam Atletiek
26:19
5
Ina van der laan
Oude Pekela
31:13
V45, MASTERS V 45+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper-Ten Kate
De Sprinter
23:10
4
Mirjam Bijlsma
Loopgroep De Drentsc
25:28
6
Jolanda Smedinga
AV Heerenveen
29:52
JJA, JONGENS JUN. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MSEN, MANNEN SEN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
29:54
3
Pascal van Troost
Haag Atletiek
30:38
5
Michel Butter
AV Castricum
31:54
9
Ronnie Duinkerken
Rotterdam Atletiek
32:36
10
Joris Kampen
Groningen Atletiek
32:53
11
Raimond van der Boom
AAC '61
32:57
12
jan jouke Vos
AV Heerenveen
32:58
16
Jasper Mulder
AV Heerenveen
34:09
M40, MASTERS M 40+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martin Lohof
Runners Stadskanaal
36:18
6
Jacob van der Meulen
Groningen Atletiek
36:49
11
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
39:05
12
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
39:23
M50, MASTERS M 50+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Stienstra
LAAC Twente
33:32
10
Peter van Ravenswaaij
avVN
37:37
Uitslagen.nl
31-10-2011 13:45