Uitslagenlijst Klokloop

Heerde - Zaterdag 29 oktober 2011

MEISJ, 700 METER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lot Haverkamp
Heerde
-96
4:40
2
Iris Gils
PEC 1910
-98
2:37
3
Iris Bredewolt
Cialfo
-97
2:55
4
Elisa Nap
De Gemzen
-96
3:07
5
Janouk Kroes
Cialfo
-97
3:08
6
Sanne Tessemaker
De Gemzen
-96
3:09
7
Naomi van de Meent
Heerde
-97
3:15
8
Daphne Houtman
Heerde
-97
3:16
9
Constance Visscher
Zwolle
-96
3:25
10
Suusje Berkenbosch
Heerde
-95
3:25
11
Elise Brummel
Hattem
-95
3:32
12
Maud van der Windt
De Gemzen
-97
3:33
13
Famke Strikwerda
Heerde
-95
3:40
14
Janthe Kuipers
Heerde
-95
3:41
15
Claudia Brummel
Hattem
-95
3:47
16
Maureen de Ruiter
De Gemzen
-97
3:48
17
Madelon Visscher
Zwolle
-94
3:50
18
Nienke Kroes
Oldebroek
-94
4:00
19
Elodie van Arken
't Harde
-94
4:05
20
Carmen de Hoogh
Hilversum
-94
4:06
21
Francine van der Stoop
Heerde
-94
4:10
22
Renske Hanekamp
Heerde
-94
4:11
23
Esmee Fokkens
Zwolle
-94
4:32
24
Mees van der Knokke
Zwolle
-92
4:37
25
Bente Hanekamp
Heerde
-94
5:01
26
Carice van Arken
't Harde
-92
5:16
JONGE, 700 METER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jim van Emmerik
Cialfo
-96
2:41
2
Maarten Kwak
Wapenveld
-98
2:47
3
Sam van Emmerik
Cialfo
-96
2:47
4
Leroy Potkamp
De Gemzen
-98
2:58
5
Bas Gerrits
De Gemzen
-97
2:59
6
Merijn Renshoff
De Gemzen
-96
3:05
7
Maikel Potkamp
De Gemzen
-94
3:14
8
Tygo vd Meyden
Heerde
-98
3:15
9
Joris van de Meent
Heerde
-96
3:22
10
Simon Eikelboom
Heerde
-95
3:23
11
Tom Oosterhof
De Gemzen
-97
3:24
12
Wouter van Leeuwen
Wezep
-95
3:26
13
Mats Schrijver
Heerde
-96
3:32
14
Bas Oosterhof
De Gemzen
-95
3:43
15
Ian Moling
Elburg
-94
3:59
16
Mees Rienties
Zwolle
-95
4:00
17
Thijmen van Leeuwen
Wezep
-93
4:13
18
Timo Hanekamp
Heerde
-94
4:28
19
Vidar van Herpen
Heerde
-94
4:34
20
Simon Bijsterbosch
Heerde
-93
4:40
21
Jesse Fokkens
Zwolle
-92
5:25
22
Willem Bijsterbosch
Heerde
-91
7:17
MEISJ, 1400 METER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mila Koster
Kampen
0
5:08
2
Desi van Emmerik
Cialfo
-98
5:35
3
Linde Augustinus
De Gemzen
-99
5:48
4
Emma van Emmerik
Cialfo
-98
5:58
5
Esther Riemens
Zwolle
-1
6:04
6
Tirza Tessemaker
De Gemzen
0
6:10
7
Marit Hanekamp
De Gemzen
0
6:11
8
Eveline Houtman
De Gemzen
-99
6:12
9
Karin van den Berg
Heerde
0
6:22
10
Esther Kwak
Wapenveld
0
6:22
11
Iris Reurink
De Gemzen
-99
6:23
12
Nikita Buitenhuis
Heerde
0
6:24
13
Anne-Jet Augustinus
Wapenveld
-1
6:25
14
Sanna Gerdes
Veessen
0
6:33
15
Esmee de Ruiter
De Gemzen
0
6:43
16
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
-99
6:51
17
Maud van de Meent
Heerde
-98
6:56
18
Myrthe Renshoff
De Gemzen
-98
6:58
19
Esmé Stegeman
De Gemzen
-98
7:00
20
Anouk van der Windt
Heerde
-99
7:03
21
Lisa vd Meyden
Heerde
-99
7:09
22
Fleur Bagerman
De Gemzen
0
7:14
23
Esmé Bastiaannet
De Gemzen
-98
7:17
24
Aniek vd Haar
Vaassen
-99
8:16
25
Tessa Hanekamp
De Gemzen
-98
8:23
JONGE, 1400 METER
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Thomas Hoogers
Hattem
-2
5:03
2
Sven Grooijen
Meppel
0
5:33
3
Daan Hollander
Isala '96
0
5:35
4
Tijs Berkenbosch
Heerde
0
5:50
5
Bas Steenkamp
Heerde
-99
5:52
6
Milo Groen
Apeldoorn
0
6:04
7
Syb van Gurp
Marienheem
0
6:06
8
Bas Steenkamp
Heerde
-99
6:21
9
Daan Steenkamp
De Gemzen
0
6:30
10
Karim Gozek
Heerde
-1
7:25
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tess Boekema
Salland
-7
19:42
2
Myrna Vonkerman
Zwolle
-28
19:52
3
Gerdien van Holst
Heerde
-13
21:26
4
Rachel van Es - Snijde
Hattem
-14
21:28
5
Judith van der Beek
Zwolle
-19
22:06
6
Merie Vreugdenhil
Zwolle
-17
22:14
7
Claudia Vosselman
Hilversum
-21
22:20
8
Carla Boekema
Loopgroep Aart Stigt
-41
22:21
9
Alexandra Bieshaar
Zwolle
-9
22:31
10
Gerline Crediet
Nieuwleusen
-3
22:36
11
Jitske Strikwerda
De Gemzen
-25
22:37
12
Nina Meijerink
De Gemzen
-4
23:46
13
Miriam de Haan
Arnhem
-23
23:47
14
Anne Meiberg
De Gemzen
-3
23:51
15
Sifra Wichers
Zwolle
-3
23:58
16
Margreet Otten
Atletics Nijverdal
-30
24:00
17
Sandra Boxum
De Sprinter
-4
24:20
18
Mireille van 't Veld
Heerde
-13
24:39
19
Linda Dijkslag
Zwolle
-16
24:39
20
Marjan de Gruijter
Cialfo
-33
24:46
21
Floor Goes
De Gemzen
-24
24:59
22
Sandra Nap
De Gemzen
-25
25:09
23
Astrid Beerten
Veluwe
-37
25:12
24
Jessica Bronkhorst
Enschede
-16
25:15
25
Marije Kemper
Meppel
-7
25:25
26
Jacqueline Dijkslag
Orgaan Donatie
-37
25:33
27
Petra Hollander
IJsselmuiden
-34
25:36
28
Carmčl Rozendal
De Gemzen
-1
25:38
29
Jolanda van Olst
Wezep
-31
26:05
30
Hilde van Winkoop
Wezep
-8
26:08
31
Petra Hollander
IJsselmuiden
-34
26:09
32
Tineke Admiraal
Zwolle
-43
26:10
33
Marjon Welmers
Zwolle
-21
26:12
34
Mandy Bagerman
De Gemzen
-1
26:12
35
Erica Veneman
Klarenbeek
-11
26:13
36
Gerda van der Vegt
Dalfsen
-34
26:24
37
Ans Visch
Cialfo
-39
26:30
38
Lisanne Maasland
Cialfo
-2
26:36
39
Miranda Valkhof
Dronten
-30
26:41
40
Liane Grootkarzijn
Oldebroek
-21
26:46
41
Paula Heerink
Heino
-36
26:47
42
Eveline de Valk
Zwolle
-30
26:51
43
Elise Siemens
PEC 1910
-22
26:59
44
Lilian Cassee
Cialfo
-38
27:02
45
Ilse van Arken
De Gemzen
-22
27:21
46
C D den Dekker
Hattem
-39
27:26
47
Annelies Draaijer
Zwolle
-18
27:39
48
Ilse Kloos
Viattence
-24
27:42
49
Mieke Sellis
Staphorst
-41
27:50
50
Evelien van Schoonhove
Cialfo
-14
28:06
51
Adri Sluis
Start '78
-40
28:08
52
Ankie van Schoonhoven
Cialfo
-44
28:09
53
Tuppence van den Broek
Wezep
-15
28:12
54
Klazina Hengsteboer
Wezep
-24
28:14
55
Marian Bekedam
Dalfsen
-34
28:17
56
Nanke Dekker
Zwolle
-25
28:18
57
Annelies Breet
Flevo Delta
-3
28:18
58
Annet van Egteren
Veessen
-32
28:20
59
Yvonne Brummel
Viattence
-22
28:22
60
Gerlinda van Nieuwenho
Wezep
-22
28:34
61
Lenie van den Berg
Viattence
-35
28:39
62
Saskia Zoeten
Dronten
-32
29:08
63
José Schilderinck
Isala '96
-41
29:11
64
Danielle van het Ende
Wezep
-17
29:19
65
Mariske van der Wall
Heino
-25
29:24
66
Danielle Blom
Wezep
-15
29:26
67
Maryenka Overweg
Zwolle
-28
29:27
68
Antoinette Kamermans
Honselersdijk
-39
29:30
69
Marian van Zijl
Poeldijk
-36
29:30
70
Driesje Eckelboom
De Gemzen
-54
29:32
71
Marit-An Overweg
Zwolle
-29
29:33
72
Anita Spaans
Voorschoten
-22
29:39
73
Karin van Lohuizen
Heerde
-30
29:40
74
Christa Huurman
Heerde
-22
29:40
75
Sabrina de Wit
Dronten
-26
29:42
76
Tineke Kuyper
Zwolle
-32
29:51
77
Sabine Berghorst
Heerde
-20
30:06
78
Margrit Vos
Flevo Delta
-34
30:06
79
Lenie van den Berg
Viattence
-35
30:06
80
Jolanda van Ommen
Wapenveld
-24
30:25
81
Debora vd Pol
Hattem
-16
30:26
82
Gerrie Wolff
Heerde
-45
30:31
83
Marjan Fokke
't Loo Oldebroek
-47
30:37
84
Marjan Doorneweerd
Wezep
-20
30:43
85
Jeanine Hulleman
Heerde
-32
30:49
86
Debora Rox
Apeldoorn
-21
30:54
87
Christel Rox
Apeldoorn
-28
30:54
88
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
-49
31:15
89
Finja van Tolij
Dalfsen
-2
31:29
90
Sasja van Tolij
Dalfsen
-5
31:29
91
Sharon van Riel
Dalli - de Klok
-14
31:33
92
Grietje Boxum
Start '78
-40
31:39
93
Nanny Hagen
Viattence
-41
31:45
94
Morsal Yaqobi
De Gemzen
-1
31:49
95
Sabine Visch
Heerde
-22
31:49
96
Annet Blom
Nunspeet
-19
31:50
97
Jacolien van der Wal
Wezep
-19
31:51
98
Lita Jousma
Zwolle
-36
32:00
99
Marianne Bouman
Welsum
-14
32:11
100
Claudia Vosselman
Hilversum
-21
32:20
101
Janet Kwakkel
Viattence
-24
32:22
102
Annemieke Montfrooy
Viattence
-24
32:24
103
Jeanet Kater
Lelystad
-34
32:26
104
Gerlinda van Nieuwenho
Wezep
-22
32:35
105
Karin Lubbinge
Apeldoorn
-32
32:35
106
Marlin Modderkolk
Vaassen
-3
32:36
107
Sarah Verkruijsen
Utrecht
-16
32:36
108
Elles Bouwmeester
Vaassen
0
32:36
109
Grietje Wonink
De Gemzen
-36
32:43
110
Hendriette Eikelboom
Heerde
-22
32:48
111
Daniëlle Kooi
De Sprinter
-29
32:53
112
Ria Dimmendaal
Heerde
-35
32:56
113
Ellen Hulleman
Heerde
-33
33:00
114
Margriet Spronk - vd K
De Gemzen
-54
33:03
115
Janine Heldoorn
Heerde
-9
33:06
116
Mireille van der Willi
Zwolle
-25
33:08
117
Bernadet ter Velde
Heerde
-28
33:12
118
Alien Duitman
Ede Gld
-9
33:13
119
Jennie Ritseman
Isala '96
-33
33:13
120
Renata van Essen
Dronten
-27
33:14
121
Ina van Dijk
Heerde
-46
33:18
122
Emma Peeters
Zwolle
-2
33:25
123
Alie Schoonderbeek
Nijkerk Gld
-41
33:28
124
Geke Kegelaar
Wapenveld
-41
33:42
125
Anja Holtkamp
Zwolle
-34
33:49
126
Jacqueline Hoogers
Kampen
-29
33:51
127
Loeki Rietbergen
Utrecht
-20
34:00
128
Jeannet Jansen
Zwolle
-31
34:05
129
Jacqueline Boschman
De Gemzen
-30
34:23
130
Karin Hertgers
Emst
-18
34:32
131
Lucia Kiesbrink
Terwolde
-32
34:33
132
Joke Liekens
Vaassen
-40
34:36
133
Carolien Germs
Heerde
-32
34:38
134
Ria Huisman
Zwolle
-59
34:51
135
Henny de Graaf
Dronten
-49
35:01
136
Caroline Bos
Dutch Runners Basic
-36
35:53
137
Evelien Rozeboom
Zwolle
-23
36:31
138
ML van Rijn
Zwolle
-33
36:49
139
Ella van der Nat
Apeldoorn
-40
36:54
140
Jeanet Snoeyink
Zwolle
-28
37:02
141
Patricia Rorije
De Gemzen
-18
37:14
142
Marielle Hettinga
Zwolle
-25
37:24
143
Erika Kasteel
Heerde
-24
38:16
144
José Riphagen
Vaassen
-29
39:03
145
Leoni Wobma - Raveling
Orgaan Donatie
-18
40:40
146
Lilian Cassee
Cialfo
-38
40:41
147
Marianne Verhaagen
Orgaan Donatie
-16
40:43
148
Evelien Montfrooy
Heerde
-19
40:51
149
Ellen Bastiaan
Heerde
-20
41:12
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Wilfred van Holst
Groningen Atletiek
-12
15:32
2
Hans Lindeboom
BB lopers
-14
16:04
3
Arne Mulder
BB lopers
-10
16:09
4
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
-21
16:41
5
Martin Breunissen
ACO Van Elderen
-21
17:25
6
Stefan Breet
Flevo Delta
-8
17:38
7
Willem Berghuis
Vaassen
-2
17:58
8
Jens Tybout
Isala '96
-7
18:30
9
Gerard Kroes
Cialfo
-30
18:34
10
Klaas Draaijer
De Gemzen
-26
18:40
11
Robert Reitsma
Isala '96
-35
18:41
12
Jochem Grootjen
Meppel
-3
18:44
13
Ronald Nijland
De Gemzen
-38
18:53
14
Peter Gils
Zwolle
-29
18:54
15
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
-43
19:43
16
Rinus Groen
Veluwe
-44
19:50
17
Jeroen Linneman
LAAC Twente
-36
19:59
18
Peter van Grootheest
Triada
-30
20:33
19
Rinze Berghuis
Vaassen
-3
20:54
20
Alex Beldman
De Gemzen
-24
20:55
21
Gerben Dalhuisen
De Gemzen
-21
20:58
22
Gerrit Kroes
Nunspeet
-41
21:05
23
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
-38
21:09
24
Jurian Onderdijk
Heerde
-5
21:11
25
Martijn Eikelboom
Heerde
-20
21:13
26
Niels van Lohuizen
De Gemzen
-3
21:15
27
Herjan Bekamp
Vorchten
-14
21:36
28
Niek de Vos
Orgaan Donatie
-13
21:40
29
Dirk van de Worp
Oene
-14
21:49
30
Gerrit Jan Kroes
Groningen
-12
21:54
31
Egon Bloem
Heerde
-14
21:58
32
Teunis van Lohuizen
Heerde
-35
22:04
33
Lennart Nicolaas
Apeldoorn
-17
22:05
34
Jos van Wijk
Orgaan Donatie
-15
22:05
35
Jasper Bruggeman
De Gemzen
-3
22:08
36
Erik Stoffer
Enschede
-15
22:24
37
Gerrit van der Wal
Veessen
-42
22:27
38
Niels Barneveld
Zwolle
-7
22:29
39
IJsbrand Reynveld
Zwolle
-42
22:43
40
Cees Boxum
Tuk
-44
22:45
41
Joel Wobma
Orgaan Donatie
-10
22:47
42
William Post
Oldebroek
-4
22:49
43
Klaas Crediet
Nieuwleusen
-43
23:01
44
Wilco Jonker
De Gemzen
-2
23:03
45
Hendrik Bekedam
Dalfsen
-36
23:23
46
Roelof Vis
Nunspeet
-46
23:26
47
Cees Vork
Heerde
-48
23:31
48
Cor Wobma
Orgaan Donatie
-13
23:32
49
Willem Hoeksma
Apeldoorn
-41
23:35
50
Bart Valkenier
Orgaan Donatie
-16
23:35
51
Dick Telman
Nieuwleusen
-44
23:40
52
Dick Doornenbal
Elburg
-52
23:42
53
Harry Post
De Gemzen
-56
23:46
54
Gerard Meiberg
De Gemzen
-48
23:55
55
Johan Kwast
Elburg
-44
24:24
56
Stefan van Herpen
De Gemzen
-31
24:27
57
Jan Stuiver
Zwolle
-53
24:30
58
Ronald Grootjen
Meppel
-35
24:35
59
Arnout Mak
De Gemzen
-2
24:37
60
Kilian Buitenhuis
Heerde
-2
24:39
61
Paul Kok
Veluwe
-54
24:42
62
Stefan Reurink
De Gemzen
-3
24:48
63
Jan Otten
Nieuwleusen
-45
24:52
64
Mads Kroes
Hattem
-7
25:02
65
Patrick Hanekamp
Wapenveld
-19
25:06
66
Marinus Jaspers
Daventria
-51
25:17
67
Dietrik Augustinus
Wapenveld
-27
25:21
68
Bennie van Riessen
Heerde
25:22
69
Paul Lindhout
Leusden
-49
25:23
70
Huub Hollander
IJsselmuiden
-37
25:38
71
Nathan Tellegen
Heerde
-13
25:40
72
A Smit
Olst
-40
25:43
73
Gerard de Jong
Hattem
-46
25:44
74
Theo Eikenaar
Dalli - de Klok
-49
25:54
75
Luc Peeters
Zwolle
-31
26:01
76
Peter Jansma
Heerde
-34
26:09
77
Ypke de Jong
Zwolle
-54
26:12
78
Roland Redder
Heerde
-20
26:14
79
Henk Juffer
Hasselt
-59
26:28
80
Visscher Roel
Dronten
-49
26:33
81
Harry Nitrauw
Epe
-43
26:35
82
Albert Mighout
Dronten
-41
26:45
83
Gerard Nijmeijer
Zwolle
-34
26:48
84
John Slot
Harderwijk
-32
26:58
85
Jan Kemper
Meppel
-42
26:59
86
Jan Mannes
Punthorst
-44
27:04
87
Jörgen Moling
De Gemzen
-30
27:07
88
Lambertus Hoogers
Hattem
-31
27:24
89
Bastiaan Montfrooy
Heerde
-23
27:39
90
Gert Jongerman
Wapenveld
-54
27:40
91
K van Benthem
Zwolle
-47
27:43
92
Arnold te Raa
Flevo Delta
-43
27:43
93
Menno ter Horst
Zwolle
-34
27:57
94
Gerald Kuipers
De Gemzen
-24
27:58
95
Mark van den Berg
Heerde
-98
27:58
96
Bert van den Berg
Heerde
-39
27:59
97
Thijs Riphagen
Vaassen
-2
27:59
98
Michel Goosen
Dalli - de Klok
-22
28:01
99
Peter Jansen
Heerde
-45
28:02
100
Silke Bruining
Ermelo
-5
28:05
101
Arend Bronkhorst
Hattem
-41
28:08
102
René van Norel
Heerde
-30
28:15
103
Maarten Nijland
Wijhe
-17
28:50
104
Han van de Beek
De Gemzen
-1
29:04
105
Maurits Nienhuis
Zwolle
-14
29:10
106
Jeroen Dekker
Zwolle
-26
29:18
107
Henk Burgmeijer
Heerde
-52
29:24
108
Arthur Kalter
Dalli - de Klok
-22
29:42
109
Henk Edink
IJsselmuiden
-45
30:08
110
Dirk Lokhorst
Heerde
-54
30:17
111
Henk-Jan Wieberdink
Elspeet
-15
30:30
112
Benny Riphagen
Vaassen
-33
30:41
113
Peter Oosterhof
Heerde
-30
30:47
114
Jan Hulleman
Heerde
-35
30:49
115
Dick Ruighauwer
Nunspeet
-64
30:58
116
Edwin Voerman
Wapenveld
-22
31:11
117
Gerard Karman
Hattem
-51
31:14
118
Adri Dokter
Wapenveld
-38
31:16
119
Jan ter Wee
Hasselt
-45
32:41
120
Henk Edink
IJsselmuiden
-45
33:15
121
Jan J Vinke
Zwolle
-10
33:24
122
Peter Disselhorst
Heerde
-43
34:20
123
Taco Hoppener
Cialfo
-36
34:35
124
Johan Raveling
Orgaan Donatie
-43
40:43
125
Tim Raveling
Orgaan Donatie
-11
40:43
126
Janco Raveling
Orgaan Donatie
-44
40:46
127
Jan Vuijk
Heerde
-66
41:14
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Annet Bultman
De Gemzen
-34
43:39
2
Maureen Houtman
De Gemzen
-23
46:40
3
Monique Weeda
De Gemzen
-17
47:06
4
Ada van Beek
Zwolle
-34
48:41
5
Renske van Mossel
Heerenveen
-14
48:53
6
Henny Puttenstein
De Gemzen
-43
48:53
7
Trees van Bohemen
Dutch Runners Gold
-46
48:56
8
Engelien de Boer
Zwolle
-41
49:11
9
Erna van Es-Keen
Wezep
-24
49:26
10
Janny van Bommel
Naaldwijk
-39
49:51
11
Ingrid 't Hart
Heerde
-40
50:01
12
Monique Jacobsen
PEC 1910
-32
50:12
13
Trees van Veen
Wolvega
-38
50:18
14
Anette Westerink
IJsselmuiden
-24
50:19
15
Rianne de Jong
PEC 1910
-25
50:28
16
Marijke Jansen
PEC 1910
-41
50:50
17
Erica van de Peppel
Elspeet
-21
50:51
18
Angelique Leerkes
Apeldoorn
-22
50:58
19
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
-44
51:04
20
Alie Hazeleger
Athlos
-49
51:05
21
Simone Sluiter
Amsterdam Zuidoost
-9
51:35
22
Nelly Reuvekamp
PEC 1910
-25
51:38
23
Nadia Schweidt
Dalli - de Klok
-20
51:55
24
Gerrinde van Lieshout
Kampen
-18
51:56
25
Evelyn Hendrks
Elburg
-27
52:18
26
Margret de Groot
Olympus '70
-36
52:27
27
Inge Koster
Kampen
-33
52:34
28
Linda Welles
Berkel en Rodenrijs
-15
53:17
29
B Boschman
De Gemzen
-30
53:18
30
Zehra Dede
Zwolle
-26
53:25
31
Aletta van Bezoen
PEC 1910
-36
53:31
32
Els van Dijk
Wezep
-45
53:36
33
Ingrid van de Poll
Isala '96
-34
53:38
34
Barbara Oenema
PEC 1910
-28
53:48
35
Esther Burgman
PEC 1910
-19
53:55
36
Marry Hooijer
PEC 1910
-47
54:06
37
Janine Duiven
Harderwijk
-41
54:12
38
Renate Bredenoort
Lopikerkapel
-21
54:13
39
Hester Borst
Dalli - de Klok
-18
54:15
40
Carla Huisman
Dalli - de Klok
-30
54:24
41
Lizette van Baarwijk
Heerde
54:33
42
Jacqueline Molenaar
Olympus '70
-37
54:35
43
Joke Lorist
Isala '96
-36
54:40
44
Els den Hengst
De Gemzen
-37
54:41
45
Linda Vlieger
De Gemzen
-25
54:41
46
Karin Tuten
Dalfsen
-33
54:49
47
Reina van Dorp
Elburg
-29
54:53
48
Daniëlle van der Weerd
Cialfo
-28
55:11
49
Louise Admiraal
Hasselt
-30
55:15
50
Marloes Spaan
Nijmegen
-14
55:35
51
Brenda Jansma
Kampen
-24
55:52
52
Dirma Riezebos
Kampen
-32
55:53
53
Anja van 't Hul
De Gemzen
-29
56:21
54
Ellen Stegeman
De Gemzen
-23
56:23
55
Diana Seinen
PEC 1910
-22
56:24
56
Carla Luten
ATC '75
-17
56:38
57
Daniëlle Berkhof
Vaassen
-10
56:44
58
Gertine Brummel-Rozend
Viattence
-30
56:46
59
Greet Denekamp
Zwolle
-45
56:54
60
Claudia Schakelaar
Epe
-30
57:18
61
Gerrie Beetsma
Flevo Delta
-53
57:23
62
Ilse Bloemhof
Zwolle
-25
57:28
63
Kim Zantinge
Zwolle
-35
57:32
64
Kim Dijkgraaf
Zwolle
-14
57:35
65
Zwanie van Veen
Urk
-39
57:50
66
Sanne van Veen
Urk
-9
57:51
67
Ida van de Meyden
Viattence
-28
57:57
68
Janke Vriesinga
PEC 1910
-37
57:58
69
Jeanne Nas
Dronten
-36
58:05
70
Marianne Willems
Zwolle
-41
58:07
71
Nienke Reimert
Dalmsholte
-14
58:08
72
Jeannet Kommer
De Gemzen
-26
58:10
73
Jolanda Arling
Deventer
-21
58:21
74
Liliane van Haren
Heerde
-28
58:23
75
Els Westdijk
PEC 1910
-35
58:31
76
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
-45
58:39
77
Westerman Marianne
Zwolle
-31
58:43
78
Anita Brockötter
Zwolle
-37
58:53
79
Mary Enthoven
Olympus '70
-48
58:54
80
Dorine van Arendonk
Flevo Delta
-36
58:54
81
Marijke Liberg
PEC 1910
-29
58:58
82
Lotte ten Hove
Zwolle
-22
59:01
83
Brigitte Dogterom
Alphen aan den Rijn
-41
59:19
84
Marja van Ettingen
PEC 1910
-48
59:24
85
Jolande Steenwoerd
Vaassen
-38
59:44
86
Mascha Kuipers
Zwolle
-19
59:45
87
Esther Norg
Zwolle
-28
59:48
88
Mirande Grolleman
Heerde
-21
1:00:16
89
Sonja Huiskamp
Epe
-27
1:00:30
90
Carin van Loenhout
PEC 1910
-32
1:00:51
91
Lucia Noorman
Dronten
-31
1:00:58
92
Dirkje Kramer
Urk
-20
1:01:12
93
Hester Woutersen
Vorchten
-35
1:01:14
94
Martine Mulder
Elburg
-15
1:01:31
95
Tanja Geurtse
Lemelerveld
-26
1:01:44
96
Vivian Norder
Apeldoorn
-19
1:01:52
97
Diana Braaksma
Dutch Runners Gold
-34
1:01:57
98
Maureen Wennemers
Zwolle
-24
1:01:58
99
Elles Groot Koerkamp
Zwolle
-13
1:02:07
100
Ingeborg Klessens
Groningen
-13
1:02:08
101
Margreet Moesman
PEC 1910
-41
1:02:23
102
José Poelhekke
PEC 1910
-39
1:02:23
103
Marian Klauwer
Zwolle
-36
1:02:27
104
Martine Arkema
Flevo Delta
-30
1:02:33
105
Ilona van Gerner
Zwolle
-22
1:02:37
106
Annemieke Delnaay
Hasselt
-20
1:03:38
107
Jacqueline van Hoesel
PEC 1910
-41
1:03:39
108
Stineke Kuik
Flevo Delta
-36
1:04:00
109
Erie ten Brinke
Hattem
-40
1:04:17
110
Trees Stens
Veluwe
-41
1:04:19
111
Ria van der Beek
Zwolle
-49
1:04:40
112
Anky Goulooze
Dronten
-39
1:04:56
113
Anneloes van Ark
Amersfoort
-29
1:05:01
114
Anne Rolsma
Zwolle
-15
1:05:31
115
Annie Brouwer-Brands
NOP
-38
1:05:33
116
Luony Timmermans
Vaassen
-28
1:06:45
117
Anita Timmermans
Heerde
-31
1:06:45
118
Anita Klein
Hattem
-27
1:07:05
119
Kisten van der Hoeven
PEC 1910
-23
1:07:08
120
Alien Koetsier vd Mars
Wapenveld
-38
1:07:36
121
Wilma Buwalda
Zwolle
-42
1:08:30
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
James Carpenter
Nijmegen
-18
34:26
2
Jan-pieter Mondria
Heerde
-37
36:31
3
Jeremy Eilander
Veluwe
-27
36:52
4
Bas van Beek
Cialfo
-25
37:17
5
Peter Bakker
Veluwe
-32
37:58
6
Fred Dijkstra
Emmeloord
-35
38:39
7
Harold Barmentloo
Beemte Broekland
-34
38:53
8
Jan Hollak
Veluwe
-43
39:00
9
Sjoerd van Westerop
BB lopers
-21
39:18
10
Hans Bronsink
Oldebroek
39:28
11
Karel Lokhorst
De Gemzen
-34
39:58
12
Marco Frens
Running2000
-20
39:59
13
Alex Koelink
Veluwe
-31
40:01
14
Andre Gijsendorffer
Zwolle
-26
40:40
15
Henk van den Esschert
De Gemzen
-41
40:54
16
Johan Pul
Running2000
-34
41:05
17
Robin Veldhuis
PEC 1910
-29
41:11
18
Ivo Dijkgraaf
Zwolle
-19
41:25
19
Andre Goes
NOP
41:27
20
Pieter Pols
De Gemzen
-25
41:40
21
Erwin Booy
Zwolle
-36
41:49
22
Peter Bood
De Gemzen
41:49
23
Richard Mensink
-21
42:08
24
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigt
-37
42:11
25
Rene Steunenberg
Vaassen
-36
42:14
26
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
-42
42:14
27
Gert Reuvekamp
Zwolle
-40
42:23
28
Wim van Ravenhorst
Triathlon
-49
42:23
29
Katrinus Schipper
Hattem
-37
42:36
30
Edwin Middelveld
BB lopers
-31
42:52
31
Muriel Brink
Arnhem
-21
43:05
32
Hugo van Dijk
Zwolle
-25
43:08
33
Henk van Hooren
Wezep
-41
43:14
34
Arjen de Wilde
Heerde
-29
43:17
35
Roelof Reken
Zwolle
-39
43:29
36
Berthram Mak
De Gemzen
-36
43:47
37
Henk Jan Roeke
Heerde
-19
43:50
38
Eveline Morsch-de Hoog
Dronten
-42
43:57
39
Nemi van der Reest
Veluwe
-44
44:00
40
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
-41
44:02
41
Bert Wijnhout
Hattem
-36
44:12
42
Freek van de Graaf
De Gemzen
-30
44:17
43
Gijs Bonestroo
Nunspeet
-38
44:27
44
Arthur van Enkhuijzen
Zwolle
-33
44:36
45
Jan Akkerman
Staphorst
-49
44:38
46
Arjan Wolff
Heerde
-20
44:39
47
Jeffrey ter Steege
Zwolle
-19
44:42
48
Jasper van den Berg
Zeist
-22
44:50
49
Mark Bakker
Deventer
-23
44:57
50
Mark Groenhuijzen
Amstelveen
-10
45:06
51
Marc Bruins Slot
Triada
-27
45:40
52
Willem Wiese
Cialfo
-44
45:55
53
Jan Moggre
Lelystad
-45
45:56
54
Erik Wim de Vries
Zwolle
-35
46:00
55
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
-34
46:09
56
Klaas Arkema
Hasselt
-31
46:10
57
Theo Hanekamp
De Gemzen
-28
46:12
58
Willem Koelewijn
Zwolle
-37
46:18
59
Flip Nijhoff
De Gemzen
-48
46:19
60
Arnoud Dokter
Dalli - de Klok
-21
46:20
61
Jan Kerssies
Zwolle
-35
46:25
62
Henk Kruidhof
Rouveen
46:28
63
Jacob Koedoot
Zwolle
-32
46:39
64
Dik Musch
Veluwe
-44
46:45
65
Aad van Arken
De Gemzen
-50
46:48
66
Bert Duursma
Veluwe
-36
46:49
67
Dirk Jan Riphagen
Harderwijk
-14
46:53
68
Frank Berghuis
Epe
-39
46:59
69
Kees Wolf
Meppel
-35
47:05
70
Michel Melenhorst
Zwolle
-20
47:17
71
Wilco Bunte
De Gemzen
-24
47:19
72
Mark de Wolff
Dronten
-36
47:44
73
Jeroen Wever
Zwolle
-17
48:02
74
Stefan Roelink
Zwolle
-12
48:05
75
Jordie ter Steege
Zwolle
-14
48:15
76
Joost Veltman
Heerde
-30
48:16
77
Jan van Unen
De Gemzen
-40
48:19
78
Jan Nijburg
Zwolle
-37
48:21
79
Pieter Steendam
Zwolle
-32
48:22
80
Ferd Dogterom
Alphen aan den Rijn
-46
48:37
81
Danny Jol
Apeldoorn
-11
48:42
82
Aalt van het Goor
Doornspijk
-39
48:43
83
Marc Berghuis
Ermelo
-33
49:00
84
Hielke van der Stouwe
Zwolle
-20
49:01
85
Herman Stijf
Heerde
-28
49:04
86
Aalt Wensink
't Loo Oldebroek
-22
49:05
87
Klaas Speets
Zwolle
-52
49:06
88
Martin Rotman
Wezep
-41
49:10
89
Wim Rademaker
Flevo Delta
-53
49:13
90
Yasser Dehnavi
Zwolle
-19
49:22
91
Tim van den Brink
Veluwe
-5
49:24
92
Jan Fransen
Hasselt
-57
49:25
93
Reinier van den Beld
De Gemzen
-24
49:28
94
Martin Elsendoorn
Zwolle
-37
49:31
95
Dennis Mensink
De Gemzen
-17
49:39
96
Dick van Peer
Zwolle
-43
49:42
97
Jan Wessels
De Gemzen
-50
49:44
98
Erik Heidekamp
Apeldoorn
-41
50:01
99
Dimitry de Graaf
Amsterdam
-23
50:01
100
Jan Baack
Cialfo
-55
50:10
101
Willem van Beek
PEC 1910
-42
50:12
102
Rik Plender
Wijhe
-11
50:15
103
Jans Drost
De Gemzen
-27
50:21
104
Lennard Veldwijk
Heerde
-15
50:22
105
Aren Brouwer
NOP
-16
50:29
106
Bennie van der Rest
Dalli - de Klok
-35
50:44
107
Dick van Voorst
Hasselt
-53
50:47
108
Cees Veldman
Doornspijk
-32
50:49
109
Jan de Graaf
Dronten
-52
50:54
110
Gerhard Koele
Wapenveld
-35
50:57
111
Patrick van der Meijde
Harderwijk
-23
51:00
112
Johan van Leussen
Nieuwleusen
-23
51:01
113
Jan van der Weide
Doornspijk
-42
51:09
114
Erik Wiese
Epe
-12
51:13
115
Dick van 't Veld
Heerde
-50
51:15
116
Arjan Emmelkamp
PEC 1910
-22
51:30
117
Jan van de Vegte
Zwolle
-42
51:34
118
Wietse Venema
Wapenveld
-33
51:37
119
Mosses Asturias
Westervoort
-23
51:50
120
Rob Jansen
Heerde
-11
51:57
121
Jan Mulder
Zwolle
-50
51:57
122
Ivo Eikenaar
NOP
-22
52:00
123
Frits Laurenbag
De Gemzen
-52
52:01
124
Herman Schipper
Heerde
-31
52:05
125
Egbert Sluiter
Kampen
-37
52:07
126
Gerard Molenaar
Marknesse
-42
52:07
127
Joop Last
Genemuiden
-47
52:17
128
Jan ter Burg
PEC 1910
-50
52:21
129
Berend Wagena
Cialfo
-49
52:21
130
Henk Overbosch
Apeldoorn
-43
52:21
131
Henk Brons
Hattem
-24
52:29
132
Frits Reupkes
Veluwe
-55
52:30
133
Gerwin Stijf
Heerde
-18
52:43
134
Jeroen van Breda
Dalli - de Klok
-34
52:47
135
Allard Welmers
Zwolle
-22
53:06
136
André van Leeuwen
Wezep
-26
53:07
137
Alwin Vos
Dalli - de Klok
-23
53:12
138
Paul Visser
Oldebroek
-44
53:14
139
Hans Bouwhuis
Marknesse
-15
53:22
140
Henk Rozeboom
Wezep
-49
53:23
141
Timo van Huffelen
Amersfoort
-6
53:25
142
Erik van Huffelen
Amersfoort
-38
53:25
143
Kees Vrijburg
Zwolle
-48
53:26
144
Jan Liefers
Wapenveld
-34
53:27
145
Egbert Kanis
Kampen
-26
53:27
146
Wouter van Doorn
Zwolle
-47
53:36
147
Stephan Nienhuis
Heerde
-21
53:41
148
Mustafa Gözek
Dalli - de Klok
-25
53:44
149
Dennis Jongman
Zwolle
-22
53:51
150
Wouter van Doorn
Zwolle
-47
53:53
151
Henk Wallinga
Hasselt
-58
53:54
152
Arjan Nagtegaal
Harderwijk
-32
53:57
153
Jos Stap
De Gemzen
-45
53:59
154
Erwin van der Beek
Dalli - de Klok
-35
54:02
155
Herman Nijhuis
Kampen
-46
54:16
156
Reinder Elema
Zwolle
-30
54:19
157
Dik van den Dool
Lelystad
-40
54:19
158
Eric Wansing
Zwolle
-36
54:21
159
Abel Wortelboer
Hasselt
-64
54:21
160
Jesse Overbosch
Apeldoorn
-11
54:22
161
Marcel van Waas
PEC 1910
-35
54:23
162
Ben Bouwhuis
Marknesse
-48
54:24
163
Ton Plender
Wijhe
-41
54:29
164
Bert Akkerman
Amersfoort
-47
54:32
165
Chris de Groot
Zwolle
-39
54:38
166
Ruud Appelman
Dalli - de Klok
-53
54:39
167
Sven van der Gaast
Feerwerd
-27
54:46
168
Oscar van Dorp
Elburg
-31
54:52
169
Wim Munsterhuis
Dalen
-42
54:56
170
Evert Akkerman
Friesland
-55
54:57
171
Harold Post
Kampen
-17
55:01
172
II Eghuizen
Apeldoorn
-18
55:04
173
Gerard van der Sluis
IJsselmuiden
-35
55:12
174
Willem Zijlstra
Wapenveld
-43
55:13
175
Eric Looge
Utrecht
-21
55:13
176
Gert Regterschot
Wapenveld
-37
55:17
177
Rudi de Reuver
Utrecht
-38
55:21
178
Marco Bruintjes
Zwolle
-28
55:30
179
Ton Janssen
Delta Sport
-47
55:41
180
Henk Riezebos
Kampen
-30
55:55
181
Ton van Ass
Vaassen
-47
56:12
182
Johan Metzger
't Harde
-27
56:19
183
Wim Schoenmaker
Cialfo
-58
56:26
184
Daan Gilbert
Zwolle
-20
56:34
185
Jan Draaijer
De Gemzen
-60
56:41
186
Paaul Schraa
PEC 1910
-35
56:52
187
Goossen Visscher
Zwolle
-23
57:01
188
Andre Montfrooy
Wapenveld
-26
57:05
189
Jeroen Huisman
Wapenveld
-30
57:12
190
Albert Nijmeijer
Zwolle
57:15
191
Alfred van de Beerecam
Heerde
-25
57:24
192
Jan van Domelaar
Dronten
-31
57:25
193
Wouter van Dijk
Wezep
-46
57:53
194
Peter Bruintjes
Zwolle
-35
57:55
195
Frank Verder
Epe
-40
58:02
196
Klaas van Veen
Urk
-42
58:07
197
Hugo Geurtse
Lemelerveld
-27
58:23
198
Raoul Veldink
Zwolle
-25
58:30
199
Norman Vormer
Zwolle
-22
58:34
200
Hans Grit
Amsterdam
-35
58:42
201
Radboud Sanders
Flevo Delta
-34
58:43
202
Patrick van der Lee
Amersfoort
-30
58:50
203
Harry Zijlstra
Zwolle
-44
58:50
204
Piet Huisman
Zwolle
-56
58:59
205
Piet Breuwer
Zwolle
-42
58:59
206
Bert Akkerman
Amersfoort
-47
59:28
207
Theo van Nee
Hattem
-53
59:28
208
Henk Jongman
Lelystad
-51
59:34
209
Jaap Jongman
Zwolle
-47
59:34
210
Jan Haagsma
Friesland
-57
59:40
211
Sjaak Vosselman
Vaassen
-48
59:43
212
Hennie Weekhout
Veluwe
-44
59:50
213
Jules ten Berge
Zwolle
-57
59:55
214
Bertil Oonk
Dalli - de Klok
-31
59:56
215
Frank Voorderhave de K
Hattem
-35
1:00:02
216
Ruud Weers
Flevo Delta
-46
1:00:08
217
Dirk Willem Hiemstra
De Sprinter
-32
1:00:09
218
Gert Sluiter
Zwolle
-40
1:00:21
219
Jan Jongman
Elburg
-53
1:00:24
220
Harry van Vreden
Wapenveld
-40
1:01:21
221
Herman Denekamp
Zwolle
-46
1:01:42
222
Eric Vos
PEC 1910
-34
1:02:06
223
Jack van Hettema
Dronten
-39
1:03:34
224
Piet Kool
Heerde
1:03:45
225
Dirk Otten
Heerde
-61
1:03:46
226
Cor van Breemen
Flevo Delta
-31
1:03:55
227
Dennis Hoornweg
Dalli - de Klok
-25
1:04:44
228
Hans van Rhijn
De Gemzen
-48
1:05:38
229
Gerrit de Groot
Zwolle
-31
1:06:18
230
Eveline Morsch-de Hoog
Dronten
-42
1:07:15
231
Frank Beetsma
Flevo Delta
-56
1:07:29
232
John van de Geer
Zwolle
-47
1:07:50
233
Jan Westerbeek
Hattem
-46
1:08:42
234
Karel vd Meijden
Utrecht
-32
1:08:42
VROUW, 15 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jacolien Ruizendaal
NOP
-17
1:03:24
2
Sonja Vesseur
AV '34
-26
1:08:00
3
Marit van den Broek
Harderwijk
-20
1:10:18
4
Elly Lusseveld
Utrecht
-31
1:10:45
5
Leoni Alfrink
Nijkerk Gld
-15
1:11:18
6
Jolanda Schenk
Veluwe
-37
1:12:21
7
Mariët van Petersen
De Gemzen
-20
1:12:29
8
Hermine van der Marel
Olympus '70
-38
1:12:59
9
Marrie Sparreboom
Flevo Delta
-48
1:14:08
10
Evelien Sybesma
Zwolle
-24
1:15:06
11
Jelly van der Brugge
Arnhem
-25
1:15:30
12
Annemieke van Nee
Dalfsen
-31
1:15:49
13
Tres Duijndam
Olympus '70
-43
1:16:03
14
Anja Zweekhorst
Cialfo
-35
1:16:07
15
Ethel van Marrewijk
Olympus '70
-31
1:16:12
16
Anneke Bouwknegt
Isala '96
-42
1:18:06
17
Betty Brattinga
Viattence
-38
1:18:26
18
Jacqueline van Egmond
AV Rijssen
-37
1:18:33
19
Erika Poppe
Zwolle
-31
1:18:35
20
Jeanet Tienstra
Wezep
-28
1:18:41
21
Liza Karman
Isala '96
-16
1:18:54
22
Femmie Tuin
avVN
-46
1:18:58
23
Monika Kylar
Epe
-31
1:19:17
24
Take van Ruijven
Olympus '70
-38
1:19:23
25
Anne van Laar
Kampen
-12
1:19:25
26
Jolande Schraa
PEC 1910
-34
1:20:14
27
Adrie van Laar
Kampen
-38
1:20:17
28
Lousiane Ferlier
Haarlem
-46
1:22:03
29
Jacqueline van Nee
Zwolle
-33
1:23:34
30
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
-51
1:23:56
31
Karin Hoppener
Emst
-29
1:26:52
32
Babette Jongman
Urk
-30
1:29:19
33
Karina Ras
Urk
-38
1:29:19
34
Barbera Kaptein
Urk
-22
1:29:19
35
Willemien Runia
Friesland
-49
1:29:20
36
Marijke van Eerde
Urk
-24
1:29:20
37
Mieneke Loosman
Urk
-32
1:29:22
38
Iepie Roorda
PEC 1910
-42
1:30:07
39
Fenny van Ark
Heerde
-38
1:31:13
40
Liesbeth Nijholt
Almelo
-34
1:32:40
41
Moniek Wagenvoorde
Diepenveen
-11
1:32:44
42
Marielle Huisman
De Gemzen
-28
1:34:27
MAN, 15 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Michael Woerden
Mijdrecht
-25
52:21
2
Simon Visser
Isala '96
-20
52:53
3
Andre Knol
Athlos
-13
53:35
4
Martijn Schakelaar
De Gemzen
-26
54:08
5
Henk van der Plas
Eindhoven Atletiek
-43
56:54
6
Martin Hendriks
De Gemzen
-29
57:14
7
Michiel van Dellen
Loopgroep Aart Stigt
-23
57:56
8
Tjeerd Popkema
NOP
58:03
9
Roel van der Steege
Kampen
-31
58:29
10
Jos Bruens
avVN
-36
58:46
11
Stephen Riemens
BB lopers
-37
58:59
12
Reinald Bosman
Zwolle
-27
59:33
13
Niels Visser
Hattem
-17
1:00:30
14
Marcel Zeelen
Steyl
-34
1:00:36
15
Jorrit van den Heuvel
Berghem
-20
1:01:07
16
Bert Brinkhof
Loopgroep Aart Stigt
-38
1:01:20
17
Olaf Satink
Zwolle
-29
1:01:31
18
Frans Breet
Flevo Delta
-36
1:01:55
19
Ax Dil
Cialfo
-29
1:02:08
20
Diederik Verhoef
Zwolle
-18
1:02:40
21
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
-39
1:02:54
22
Jon Naberhuis
Hattem
-40
1:02:55
23
Andre Meuleman
Cialfo
-30
1:02:58
24
Niek van der Knokke
Zwolle
-22
1:03:20
25
Kees Kuiper
AV '34
-38
1:03:29
26
Henri Plender
't Loo Oldebroek
-30
1:03:29
27
Willem Albers
Isala '96
-38
1:03:57
28
Jos Stolwijk
Zwolle
-39
1:05:29
29
Frans Woerden
Mijdrecht
-30
1:05:33
30
Jan Albert Wichers
Zwolle
-35
1:05:57
31
Frank van Oene
De Gemzen
-42
1:06:01
32
Harold Bosman
Hattem
-26
1:06:01
33
Willem Jansma
Kampen
-74
1:06:17
34
Evert Jan Kasteel
Cialfo
-39
1:06:21
35
Rob Philipsen
Cialfo
-44
1:06:22
36
Ruben van der Sligte
PEC 1910
-33
1:06:29
37
Robert van der Meulen
Isala '96
-31
1:06:42
38
Kees Post
Urk
-35
1:07:08
39
Jan Bultman
Oldebroek
-36
1:07:20
40
Bart Oranje
PEC 1910
-36
1:07:26
41
Bas Nijenhuis
Apeldoorn
-30
1:07:41
42
Peter Theuwissen
Zwolle
-39
1:07:45
43
Edwin Wallinga
Hasselt
-26
1:07:48
44
Riko Douma
Wapenveld
-48
1:07:57
45
Albert Holhand
Staphorst
-40
1:08:04
46
Gerrit Zoet
Running2000
-46
1:08:09
47
Peter Bekedam
Flevo Delta
-44
1:08:11
48
Teun van Nee
Zwolle
-34
1:08:12
49
Albert Boschman
Elburg
-51
1:08:31
50
Jan Russchen
Hoogeveen
-39
1:08:33
51
Cor Kooiker
Rouveen
-51
1:08:35
52
Feike Koops
De Gemzen
-29
1:08:39
53
Koos Heijmans
PEC 1910
-48
1:09:00
54
Jan Strik
De Gemzen
-43
1:09:02
55
Rene van der Reest
Spirit Lelystad
-39
1:09:19
56
Tjark Mulder
Groningen
-15
1:09:32
57
Cees de Vries
avVN
-49
1:09:33
58
Ivo Munsterhuis
Meppel
-22
1:09:38
59
Patrick Nijmeijer
PEC 1910
-27
1:09:39
60
Mans Veldsink
Dedemsvaart
-43
1:09:41
61
Klaas Visser
Urk
-19
1:09:49
62
Johan Stolte
Nieuwleusen
-33
1:09:53
63
Auke Bronwerk
Urk
-35
1:09:55
64
Chris Hoekert
Harderwijk
-22
1:10:09
65
Sander Leusenkamp
Zwolle
-27
1:10:24
66
Anton Schoonderbeek
AV Nijkerk
-43
1:10:30
67
Epko Haijer
NOP
-55
1:10:32
68
Randal Spaan
Kampen
-28
1:10:34
69
Jos van Rijt
Amersfoort
-47
1:10:39
70
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
-50
1:10:49
71
Dick Slimmen
Vollenhove
-48
1:10:53
72
Albert Beijen
Groningen
-15
1:10:58
73
Jan ten Hove
Isala '96
-24
1:11:20
74
Wim Egberts
De Gemzen
-51
1:11:26
75
Joop Bosman
De Gemzen
-54
1:11:26
76
Jurriën Norder
's-Gravenhage
-15
1:11:39
77
Jan van de Grootevheen
Hattem
-47
1:11:41
78
Henk Norder
Zwolle
-43
1:11:42
79
Ton Hermeler
IJsselmuiden
-38
1:11:53
80
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
-53
1:12:05
81
Bert Baardwijk
Cialfo
-34
1:12:15
82
Dick Jansen
PEC 1910
-42
1:12:24
83
Henk Koopman
No-Limits
-35
1:12:32
84
Ed van der Zwaan
Veluwe
-47
1:12:38
85
Rob Olthof
Zwolle
-45
1:12:45
86
Pieter Galeman
Hattem
-44
1:12:50
87
Johan van Slooten
Viattence
-39
1:12:52
88
Jan Reuvekamp
Zwolle
-37
1:13:03
89
Arie van de Worp
Zwolle
-46
1:13:05
90
Jan Riphagen
Hasselt
-43
1:13:20
91
Hendrie de Bruin
Nunspeet
-42
1:13:26
92
Robert Wijs
Isala '96
-44
1:13:33
93
Jan Noordman
Kampen
-39
1:13:42
94
Henk Horst
Eemnes
-48
1:13:58
95
Jaap vd Brink
Athlos
-48
1:14:07
96
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
-52
1:14:08
97
Ton Onderwater
Zwolle
-42
1:14:26
98
Hanno Tjeerds
Zwolle
1:14:31
99
Jan Dijkstra
Veluwe
-45
1:14:34
100
Tom Turksema
Flevo Delta
-48
1:15:01
101
Robert Kanning
Zwolle
-49
1:15:01
102
Don de Ridder
Olst
-45
1:15:05
103
Bert Vlijm
De Gemzen
-41
1:15:16
104
Jaap van Dieren
Isala '96
-29
1:15:21
105
Ad Huskens
Doornspijk
-42
1:15:58
106
Jan Duim
De Gemzen
-45
1:16:07
107
Pieter Roskam
Urk
-28
1:16:16
108
Jakob Kuiper
Wezep
-22
1:16:29
109
Wim Krooshof
De Gemzen
-49
1:16:36
110
Eildert H Delger
De Gemzen
-57
1:17:02
111
Edwin Gans
Epe
-30
1:17:21
112
Berend Brijder
Isala '96
-48
1:17:26
113
Bob Bennema
Dronten
-44
1:17:27
114
Sjaak Hoorenman
Dronten
-39
1:17:30
115
Ronald Heirbaut
Heerde
-36
1:18:07
116
Andries Vos
Zwolle
-44
1:18:09
117
Arna van Breukelen
PEC 1910
-21
1:18:22
118
Kees Moesman
Zwolle
-41
1:18:32
119
Theo Sleurink
IJsselmuiden
-43
1:18:35
120
Jan Jonkman
NOP
-47
1:18:46
121
Dick Strijbos
Wapenveld
-44
1:18:57
122
Michiel Kouwen
Wesepe
-29
1:19:01
123
Henk van Dijk
Isala '96
-35
1:19:58
124
Jack Ribbink
Epe
-48
1:20:15
125
Roel Roerig
Apeldoorn
-52
1:20:22
126
Hans Schuite
Zwolle
-48
1:20:33
127
Wim J van den Noort
Friesland
-51
1:20:45
128
Hubert Bogeman
De Gemzen
-38
1:20:56
129
Wim Bruins
Flevo Delta
-33
1:21:00
130
Cor Vegterlo
NOP
-35
1:21:06
131
Jan Heining
Viattence
-44
1:21:11
132
Peter Devalois
Zoetermeer
-48
1:21:18
133
Klaas Timmerman
Heino
1:21:30
134
Kees Jan Willeboordse
Zwolle
-27
1:21:51
135
Gert Niemeijer
De Gemzen
-38
1:22:39
136
Gert van den Esschert
Cialfo
-46
1:22:42
137
Jaap Kooiman
Cialfo
-44
1:22:43
138
Johan Kloppenburg
Dutch Runners Gold
-34
1:23:17
139
Anton Schuurman
Amsterdam
-64
1:24:48
140
Henk-Jan Kamphuis
Viattence
-45
1:25:43
141
Joop Sattler
PEC 1910
-48
1:26:50
142
Piet de Vos
NOP
-58
1:26:53
143
Addo Kranendonk
Nijmegen
-41
1:27:04
144
Thijm Konter
Raalte
-48
1:28:08
145
Ale Maring
Zwolle
-48
1:28:21
146
Ernst Alewijnse
Apeldoorn
-54
1:29:24
147
Sieds Tichelaar
Biddinghuizen
-34
1:30:09
148
Flip Prins
Flevo Delta
-49
1:31:07
149
Gerrit Schuitema
Emmen
-53
1:31:30
150
Henk Kraaijenhof
Epe
-42
1:32:29
151
Gerrit Mulder
Zwolle
-57
1:32:43
152
Henk Wagenvoorde
Diepenveen
-45
1:32:48
153
Van Oostrom
Zwolle
-45
1:35:18
www.uitslagen.nl
29-10-2011 00:00