Uitslagenlijst 10e Monnikenloop

Schiermonnikoog - Zaterdag 22 oktober 2011

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Wiersma
Blije
56:46
56:45
2
Harmen Wienke
Sauwerd
1:02:23
1:02:23
3
Jeroen Weber
Groningen
1:02:25
1:02:20
4
Mark Bleekemolen
Alkmaar
1:02:40
1:02:38
5
Arnoud Huisman
Wetsinge
1:02:59
1:02:59
6
Nohola T
Schiermonnikoog
1:03:46
1:03:46
7
Dorus Wolthekker
Nietap
1:04:10
1:04:05
8
Erik Koops
Assen
1:05:32
1:05:28
9
Kees Martens
Ommen
1:05:59
1:05:58
10
Gerben Wolters
Garrelsweer
1:06:12
1:06:10
11
Ronald Buijs
Nuenen
1:07:11
1:07:07
12
Jogchum Dijkstra
Dokkum
1:07:37
1:07:35
13
Björn Jacobs
Cuijk
1:07:39
1:07:31
14
Frank Hofstede
Raalte
1:07:53
1:07:46
15
Kees Hoekstra
Nagele
1:08:02
1:07:59
16
Erik Klink
Raalte
1:08:46
1:08:41
17
Martin Gevonden
Amsterdam
1:09:05
1:08:48
18
Arnold Tolk
Midwolda
1:09:06
1:09:02
19
Edwin Wiersema
Eelde
1:09:38
1:09:37
20
Wim Kuperus
Neede
1:10:53
1:10:46
21
Rob Bergsma
Groningen
1:11:30
1:11:23
22
Herman Oostra
Groningen
1:11:52
1:11:50
23
Dirk Dessing
Amsterdam
1:12:10
1:11:53
24
Jw Breemhaar
Groenekan
1:12:10
1:12:06
25
Edwin Bieze
Veendam
1:12:35
1:12:21
26
Pepijn Jansen
Berlicum Nb
1:13:04
1:12:58
27
Bart Dankloff
Leidschendam
1:13:27
1:13:14
28
Teun Baarspul
Vogelenzang
1:16:22
1:15:47
29
Klaas Keekstra
Holwerd
1:17:14
1:17:10
30
Maaik Meiberg
Wijhe
1:18:28
1:17:55
31
Erik Jansen
Schiermonnikoog
1:19:51
1:19:44
32
Jeroen van der Schoot
Drachten
1:20:59
1:20:37
33
Marko Huizing
Ulrum
1:21:59
1:21:56
34
Edgardo Moguella
Groningen
1:22:28
1:22:09
35
Joris Wiersema
Breda
1:25:16
1:24:39
36
Lars van Dijk
Groningen
1:28:46
1:28:13
37
Emiel Bour
Amsterdam
1:32:49
1:32:32
38
Leen Molijn
Assen
1:44:03
1:43:56
M40+, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sieds Wiersma
Drachten
59:41
59:40
2
Walberto Almeida
Sauwerd
1:01:10
1:01:09
3
Rudy Brinkman
Raalte
1:03:05
1:03:03
4
Wiebe Dam
Schiermonnikoog
1:06:01
1:05:59
5
Douwe Dam
Schiermonnikoog
1:06:06
1:06:01
6
Ruben Pronk
Winsum Gn
1:06:24
1:06:16
7
Hero Visser
Winsum Gn
1:06:38
1:06:31
8
Hajo Jonker
De Rijp
1:07:51
1:07:48
9
Hans Nagtegaal
Grou
1:08:12
1:08:06
10
Julius vd Werf
Leeuwarden
1:08:16
1:08:07
11
Roelof van der Heide
Oosterwolde Fr
1:09:07
1:09:03
12
Dedde de Jong
Dokkum
1:09:24
1:09:19
13
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:09:28
1:09:24
14
Jaap Visser
Damwald
1:09:28
1:09:23
15
Erwin van Dalen
Kampen
1:09:44
1:09:41
16
Bert Bolhuis
Bedum
1:09:59
1:09:54
17
Gerard Bekkering
Uithuizen
1:10:23
1:10:20
18
John Wachtmeester
Groningen
1:10:56
1:10:35
19
Emiel van der Graaf
Groningen
1:11:25
1:11:22
20
Laurens Stiekema
Winsum Gn
1:11:29
1:11:22
21
Andre Smit
Hoogezand
1:11:32
1:11:16
22
Michel Weber
Groningen
1:11:48
1:11:42
23
Theo de Vries
Leeuwarden
1:11:55
1:11:44
24
Joop Bosch
Dokkum
1:12:43
1:12:33
25
Warner Snippe
Groningen
1:12:48
1:12:23
26
Anko de Jong
Leeuwarden
1:13:04
1:12:49
27
Jan Vos
Uithuizen
1:13:04
1:12:58
28
René van Wees
Surhuizum
1:13:14
1:13:09
29
Ad Eilert
Raalte
1:13:21
1:13:19
30
Hans Martens
's-Gravenhage
1:13:29
1:13:15
31
Paul Bosma
Glimmen
1:13:31
1:13:07
32
John Walker
Uithuizen
1:13:35
1:13:29
33
Robert Haakman
Heemskerk
1:13:39
1:13:36
34
Peter Reilman
Haren Gn
1:14:06
1:14:04
35
Jan Visser
Emmeloord
1:14:07
1:14:02
36
Joop Houtman
Groningen
1:14:30
1:14:08
37
JM Witbreuk
Doorn
1:14:30
1:14:08
38
Bert-Jan Bussemaker
Vries
1:14:45
1:14:37
39
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:14:56
1:14:46
40
Hans Eeltink
Glimmen
1:14:58
1:14:34
41
Dirk Ras
Groningen
1:14:58
1:14:57
42
Jacob Vonder
Ommen
1:15:06
1:14:55
43
Hink Slagter
Annen
1:15:06
1:14:50
44
Bert Geertsma
Groningen
1:15:09
1:14:59
45
Alex Cretier
Amersfoort
1:15:28
1:15:27
46
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:15:47
1:15:37
47
Uilke Bosma
Joure
1:15:54
1:15:49
48
Evert van Nieuwenhuize
's-Gravenhage
1:16:10
1:15:56
49
Joost Paulides
Amsterdam
1:16:36
1:16:26
50
Marcel Nijhuis
Raalte
1:16:40
1:16:35
51
Sijtze Hellema
Dokkum
1:16:41
1:16:28
52
Chris Buijtenhuijs
Groningen
1:17:03
1:17:03
53
Harm-Jan Postmus
Vierhuizen
1:17:06
1:16:36
54
Remko Aaten
Glimmen
1:17:06
1:16:40
55
Hans Veenendaal
Hoogland
1:17:09
1:17:09
56
Eric Bakker
Schiermonnikoog
1:17:36
1:17:20
57
Peter Hoving
Kantens
1:17:36
1:17:21
58
Jop Helleman
Groningen
1:17:57
1:17:33
59
Martieu Wienke
Sauwerd
1:18:17
1:18:17
60
Dirk Gros
Damwald
1:18:17
1:18:02
61
Henk Kamies
Dokkum
1:18:18
1:17:51
62
Arie Huijgen
Apeldoorn
1:19:03
1:18:26
63
Henk Huijgen
Castricum
1:19:08
1:18:32
64
Ronald Dorenbos
Culemborg
1:20:28
1:20:00
65
Jan Boon
Dokkum
1:20:33
1:20:13
66
René Ottens
Groningen
1:20:36
1:20:25
67
Wiebe Cnossen
Groningen
1:21:08
1:20:57
68
Luuk Veurink
Glimmen
1:21:41
1:21:16
69
Gert-Jan Dijkstra
Groningen
1:22:22
1:22:10
70
Hans Klunder
Vierhuizen
1:22:25
1:22:18
71
Albert Kreulen
Groningen
1:22:47
1:22:35
72
Geu de Groot
Assen
1:23:00
1:22:22
73
Leendert Remmelink
's-Gravenhage
1:23:07
1:22:41
74
Tjerk Tuinstra
Almelo
1:24:04
1:23:29
75
Theodoor Sikkema
Assen
1:24:15
1:23:34
76
Ronald Hager
Groningen
1:24:59
1:24:37
77
Ruud de Soet
Uitgeest
1:25:02
1:24:33
78
Roland van Dalen
Zwolle
1:25:29
1:24:55
79
Pier van der Sluis
Leeuwarden
1:25:30
1:25:28
80
Sientjo Ezinga
Sauwerd
1:26:53
1:26:51
81
Kor Datema
Sauwerd
1:26:53
1:26:45
82
Johan Trenning
Sauwerd
1:27:15
1:26:30
83
Arnold Tebbens
Slochteren
1:27:27
1:27:20
84
Bert van Aller
Nederland
1:27:48
1:27:32
85
Michael de Laat
Groningen
1:28:09
1:27:48
86
Piero Overmars
Bussum
1:29:39
1:29:25
87
Jop Ubbens
Bussum
1:29:39
1:29:24
88
Wilko Kronemeijer
Kiel-Windeweer
1:30:12
1:30:00
89
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
1:30:14
1:29:36
90
Rienk Boswijk
Groningen
1:32:10
1:31:57
91
Marc van Gelder
Leeuwarden
1:33:19
1:32:53
92
JR Enderle
Wagenborgen
1:33:26
1:33:13
93
Wim Steunenberg
Groningen
1:33:33
1:33:10
94
Theo Verwoert
Groesbeek
1:36:19
1:35:48
95
Arjen de Vries
Groningen
1:39:15
1:38:57
96
Arnold E ter Haar
Dokkum
1:44:52
1:44:34
M55+, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
1:08:35
1:08:34
2
Ad Peltenburg
Zoetermeer
1:09:27
1:09:26
3
Bauke de Jong
Krimpen aan den IJss
1:11:09
1:11:09
4
Jan pieter Dijkstra
Schiermonnikoog
1:11:51
1:11:50
5
Rene Dantuma
Eelderwolde
1:12:30
1:12:23
6
Albert Martijn
Zuidhorn
1:14:02
1:14:00
7
Johan de Lange
Munein
1:14:41
1:14:31
8
Theun Oenema
Dokkum
1:14:43
1:14:39
9
Henk Heinen
Wageningen
1:14:50
1:14:40
10
Herman Martens
Ommen
1:15:06
1:15:03
11
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:15:12
1:15:04
12
Jan Willem Zijlker
Amsterdam
1:15:47
1:15:44
13
Hans Eikelenboom
Haren Gn
1:16:01
1:16:00
14
Ton de Ram
Wijhe
1:17:56
1:17:51
15
Egbert Takens
Haren Gn
1:18:13
1:18:12
16
Cor Steenstra
Dokkum
1:18:31
1:18:20
17
Henk Logtenberg
Zuidlaren
1:18:32
1:18:26
18
Peter Broersen
Alkmaar
1:18:50
1:18:19
19
Jakob Veenstra
Drachten
1:18:55
1:18:45
20
Siebren Bosma
Nieuweschoot
1:19:00
1:18:56
21
Roger Mulder
Groningen
1:19:06
1:18:34
22
Loek Mensinga
De Koog
1:19:58
1:19:38
23
Jan Lesschen
Schiermonnikoog
1:20:34
1:20:19
24
Benny Bijlsma
Marsum
1:20:39
1:20:27
25
Jan Wiersema
Dokkum
1:20:55
1:20:29
26
Rommert Glazema
Damwald
1:21:06
1:20:48
27
Ben Echten
Amersfoort
1:21:41
1:21:33
28
Marco Eichhorn
Dokkum
1:22:41
1:22:05
29
Dirk Franssens
Saaksum
1:23:50
1:23:38
30
Henk Sloot
Oosterwolde Fr
1:24:29
1:24:08
31
Jelte Nijholt
Oosterwolde Fr
1:24:51
1:24:27
32
Louis Wiersema
Schiermonnikoog
1:25:01
1:24:24
33
Harry Klumper
Harderwijk
1:25:30
1:25:24
34
Peter vd Bouwhuijsen
Ermelo
1:25:33
1:25:27
35
Wim Köhler
Bilthoven
1:26:00
1:25:41
36
Dick Siekmans
Winsum Gn
1:26:04
1:25:37
37
Rudolf Krouwel
Ermelo
1:29:06
1:29:02
38
Rob Molijn
Assen
1:29:36
1:29:29
39
Djurre van der Schaaf
Oentsjerk
1:29:43
1:29:30
40
Henk Peters
Groningen
1:30:41
1:30:09
41
Philippe Petitiaux
Groningen
1:31:17
1:30:51
42
Jan Franssens
Saaksum
1:31:42
1:31:23
43
Rene Roelofs
Putten
1:33:24
1:33:20
44
Bernard van der Heijde
Putten
1:33:25
1:33:20
45
Frans de Vries
Kloosterburen
1:33:33
1:33:06
46
Douwe de Vries
Groningen
1:33:33
1:33:10
47
Otto de Vent
Fochteloo
1:34:25
1:33:58
48
Hanisch
1:34:29
1:33:49
49
Philip Corporaal
Zwolle
1:35:44
1:35:24
50
Jacques Heldoorn
Groningen
1:37:06
1:36:31
51
Albert Klooster
Woubrugge
1:40:03
1:39:45
52
Daan v.d. Schilt
Groningen
1:40:15
1:39:40
53
Herman Kieftenbeld
Raalte
1:40:52
1:40:30
54
Fokko Bosma
Groningen
1:42:25
1:42:18
55
Herman Slijfer
Zelhem
1:50:09
1:49:50
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanneke Rus
Groningen
1:13:20
1:13:18
2
Wilma de Vries
Groningen
1:18:00
1:17:52
3
Janetta Wolthekker
Nietap
1:19:31
1:19:26
4
Thea van der Meulen
Sneek
1:20:41
1:20:20
5
Esther de Vries
Groningen
1:21:06
1:21:02
6
Ellen Keizer
Raalte
1:23:07
1:22:46
7
Gea Boersema
Zuidhorn
1:23:54
1:23:46
8
Trudy Reinders
Ten Post
1:25:36
1:25:12
9
Marlies Klooster
Amsterdam
1:31:24
1:31:05
10
Judith Berghuis
Groningen
1:33:33
1:33:09
11
Janneke Wolthuis
Zuidlaren
1:35:31
1:35:07
12
Marleen Beijl
Groningen
1:36:13
1:35:59
V40+, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janke van Es
Annen
1:12:39
1:12:38
2
Willemieke Ottevanger
Amsterdam
1:14:06
1:14:06
3
Marieke Bruininga
Emmen
1:14:56
1:14:44
4
Ingrid Bekkers
Maastricht
1:15:03
1:14:44
5
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:15:18
1:15:10
6
Maria Brinkman-Blom
Raalte
1:15:33
1:15:21
7
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:16:45
1:16:34
8
Adrie Hartholt
Appelscha
1:17:11
1:16:53
9
Petra van der Scheer
Groningen
1:17:56
1:17:31
10
Frouwkje Herder
Ravenswoud
1:18:00
1:17:52
11
Annie ter Horst-Krukke
Nijverdal
1:18:32
1:18:09
12
Jantje Wiersema
Oldehove
1:18:36
1:18:30
13
Elisabeth Knegtmans
's-Gravenhage
1:19:06
1:18:38
14
Anita Sikkema
Groningen
1:20:39
1:20:29
15
Minke Kooistra
Dokkum
1:21:07
1:20:55
16
Romy Dam
Schiermonnikoog
1:21:25
1:21:20
17
Carla Vaessen
Dokkum
1:21:34
1:21:21
18
Anneke van der Leij
Groningen
1:21:38
1:21:31
19
Mireille Janssen
Raalte
1:22:44
1:22:32
20
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:23:02
1:22:52
21
Lidy de Boer
Groningen
1:23:56
1:23:41
22
Aly Prins - Olijve
Oosterwolde Fr
1:24:42
1:24:22
23
Reina Hes
Dokkum
1:25:28
1:25:07
24
Christa Verver
Groningen
1:25:39
1:25:17
25
Agnes Woldhuis
Ten Post
1:25:49
1:25:24
26
Sietske Slob
Leeuwarden
1:26:56
1:26:45
27
Yvonne Smit
Delfgauw
1:27:48
1:27:33
28
Annalies Jansen
Groningen
1:27:52
1:27:32
29
Karin Woldringh
Leeuwarden
1:28:04
1:27:51
30
Dieneke de Groot
Leeuwarden
1:28:08
1:27:55
31
Marijke Smit-Kuyt
Westerlee Gn
1:28:33
1:28:32
32
Petra Makkes-Venhuizen
Bedum
1:28:44
1:28:38
33
Astrid Harmsen-Gerrits
Nijverdal
1:29:00
1:28:37
34
Willemien Zuethoff
Groningen
1:29:25
1:29:11
35
Jeannet Nagtegaal
Grou
1:29:43
1:29:26
36
Carla Damink
Groningen
1:29:49
1:29:13
37
Anita Joostema
Groningen
1:30:08
1:29:31
38
Sandra Strijk
Groningen
1:30:41
1:30:09
39
Norine Senior
Groningen
1:31:06
1:30:34
40
Annelies Moguella
Groningen
1:31:26
1:31:01
41
Alie Marinus
Oudwoude
1:32:58
1:32:31
42
Hettie Hellinga
Schiermonnikoog
1:33:30
1:33:12
43
Willy Hof
Zuidlaren
1:35:31
1:35:08
44
Jana Knot-Dickscheit
Groningen
1:35:37
1:35:25
45
Gerlinde Zuidhof
Zuidlaren
1:35:48
1:35:23
46
Renate de Wiljes
Zuidlaren
1:35:48
1:35:25
47
Marjan Penninga
Zuidlaren
1:36:25
1:36:02
48
Marian Tuinman
Zuidlaren
1:36:29
1:36:04
49
Marjan Klaassens
Groningen
1:37:51
1:37:25
50
Fokje Fijlstra
Groningen
1:37:51
1:37:31
51
Monique de Vries-Boite
Groningen
1:38:03
1:37:44
52
Miranda Koning
Purmerend
1:38:40
1:38:37
53
Gaby de Hek
Groningen
1:39:58
1:39:33
54
Yda v.d. Schilt
Groningen
1:40:15
1:39:40
55
Miranda Senechal
Groningen
1:40:51
1:40:32
56
Marloes Barnhoorn
Haarlem
1:41:09
1:40:57
57
Gerda Smilda
Wehe-den Hoorn
1:48:31
1:48:08
V55+, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gea Leenstra
Zuidlaren
1:18:37
1:18:28
2
Claessens Els
Schiermonnikoog
1:19:26
1:19:10
3
Mina Klootsema
Groningen
1:20:05
1:19:33
4
Willy Olijdam
Groningen
1:22:52
1:22:35
5
Agnes Miedema
Dokkum
1:26:13
1:25:37
6
Rika Hoekstra
Appelscha
1:26:22
1:25:57
7
Nelleke van Veen
Fochteloo
1:27:50
1:27:31
8
Anca Somers
Lemmer
1:30:04
1:29:52
9
Treza Leetouwer
Hoogezand
1:30:41
1:30:10
10
Harma Eikelenboom
Haren Gn
1:32:10
1:32:06
11
Rineke Bakker
Zuidbroek
1:32:51
1:32:23
12
Henderijetta Winter
Groningen
1:34:29
1:34:09
13
Roelie Mastebroek-Viss
Appelscha
1:34:52
1:34:26
14
Kina Klopstra
Groningen
1:39:30
1:38:54
15
Marja Franssens vd Vee
Saaksum
1:39:37
1:39:24
16
Joke de Vries
Purmerend
1:40:30
1:40:20
17
Janna Nienhuis
Groningen
1:48:23
1:47:58
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Gradussen
Winschoten
43:36
43:34
2
Jan Anne Wieringa
Groningen
44:20
44:19
3
Luuk Wijering
Enschede
45:12
45:03
4
Ronald Schultinga
Groningen
47:48
47:19
5
Dirk Martini
Bedum
48:51
48:45
6
Thies Eeltink
Glimmen
53:00
52:35
7
Charles Erkelens
Rotterdam
53:31
52:58
8
Manfred Speksnijder
Leusden
53:35
53:24
9
Daniel Figaroa
Oosterwolde Fr
53:46
53:41
10
Leonard Homan
Paterswolde
54:10
53:40
11
Harry van den Berghe
Groningen
54:52
54:49
12
Joost de Boer
's-Gravenhage
55:00
54:34
13
Jan Venhuizen
Bedum
55:15
55:09
14
Noury Takens
Veenendaal
56:09
56:05
15
Ramon Bieze
Veendam
56:15
56:00
16
Marcel Jagersma
Groningen
56:21
55:50
17
Johan Arends
Groningen
56:39
56:05
18
Jan Geert Vedelaar
Dronten
56:46
56:24
19
Ralf Tolk
Midwolda
57:33
57:16
20
Hans van Welsem
Oosterwolde Fr
58:54
58:34
21
Daniel Pol
Buitenpost
1:00:44
1:00:32
22
Aaldrik Pot
Norg
1:00:55
1:00:23
23
Onno Smid
Groningen
1:01:25
1:01:19
24
Jan Willem de Jong
Harderwijk
1:01:35
1:01:26
25
Michel Luttje
Groningen
1:01:46
1:01:42
26
Sieger Jan Cuperus
Dokkum
1:02:11
1:01:44
27
Patrick Bieze
Veendam
1:05:15
1:05:00
28
Jelle Bakker
Zuidbroek
1:07:43
1:07:14
29
Tom Kemper
Groningen
1:12:20
1:11:48
M40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Reiffers
Groningen
45:59
45:59
2
André van der Iest
Groningen
48:35
48:32
3
Groefsema J D
Bedum
49:53
49:45
4
Hans Prenger
Oosterbeek
50:00
49:57
5
Willem van Dijken
Groningen
50:38
50:22
6
Niels Blaauw
Leeuwarden
50:42
50:33
7
Sjoerd Fennema
Groningen
50:46
50:40
8
Paul Slot
Enschede
52:58
52:48
9
Johan Meinsma
Leeuwarden
53:51
53:40
10
Klaas Meijer
Voorburg
54:08
54:06
11
Harrie Wanders
Didam
54:55
54:48
12
Coenrades Jurrie
Groningen
55:14
54:45
13
Marten van der Steeg
Aalden
55:15
54:33
14
Peter Mulder
Bedum
55:21
55:13
15
Sieds Talma
Damwald
56:31
56:20
16
Rob Noorda
Groningen
56:32
56:11
17
Henk Baas
Dokkum
56:55
56:32
18
Jan Eising
Assen
57:51
57:48
19
Martin de Vries
Groningen
57:51
57:48
20
Roelof Elzinga
Dokkum
57:56
57:33
21
Bert Steendam
Groningen
59:46
59:36
22
Arnold van Leeuwen
Marknesse
1:00:19
1:00:02
23
Gerard Huizinga
Winschoten
1:01:01
1:00:19
24
Han te Winkel
Slochteren
1:01:20
1:00:45
25
Robert Carsouw
Oegstgeest
1:01:23
1:00:41
26
Llulof Drenth
Assen
1:03:01
1:02:23
27
Nico Witteveen
Dokkum
1:03:15
1:02:57
28
Bauke Keekstra
Dokkum
1:03:16
1:02:53
29
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:04:01
1:03:52
30
Gerard Brockhoff
Huizen
1:04:38
1:04:10
31
Jakob Roorda
Bedum
1:06:02
1:05:46
32
Edward Jorna
Kortehemmen
1:06:30
1:05:56
33
Jaap Lindeboom
Beetsterzwaag
1:06:31
1:05:56
34
Hein Barnhoorn
Haarlem
1:09:09
1:08:57
35
Arnoud van Loo
Westerbork
1:11:04
1:10:22
36
Reinder Sinnema
Leeuwarden
1:13:13
1:13:00
37
Jaap Mulder
Eelderwolde
1:15:06
1:14:36
M55+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adrie van Dijk
Paterswolde
48:20
48:16
2
Harrie Woudstra
Gorinchem
48:25
48:23
3
Piet van der Zee
Groningen
50:34
50:25
4
Hans Tiehuis
Enschede
51:46
51:45
5
Jaap van Dijk
's-Gravenhage
52:30
52:28
6
Jaap Bakker
Glimmen
56:18
55:54
7
Klaas van der Kooij
Damwald
56:56
56:38
8
Jan Rietberg
Sibrandahus
57:25
57:03
9
Fred Geers
Houten
57:42
57:11
10
Jan M Kramer
Groningen
58:46
58:29
11
Kees Nienhuis
Groningen
59:52
59:52
12
Alf Tent
Glimmen
1:00:21
59:55
13
Anton Pruijssers
Almere
1:02:23
1:02:02
14
Jilles Visser
Dokkum
1:03:15
1:02:52
15
Ferry Knaack
Vries
1:03:58
1:03:30
16
Gert Wijling
Groningen
1:05:22
1:04:47
17
Willy Bieze
Veendam
1:06:24
1:06:09
18
Jeppe Teensma
Roden
1:06:26
1:05:56
19
José Don Griot
's-Gravenhage
1:06:45
1:06:31
20
Pieter de Jong
Harderwijk
1:10:34
1:10:27
21
Cees Crielaard
Voorburg
1:11:29
1:11:01
22
Gert van Brummelen
Huizen
1:13:53
1:13:50
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anneke Ruizendaal
Creil
50:12
50:09
2
Ellen Visser
Emmeloord
51:58
51:55
3
Eva Teuling
Groningen
52:31
52:30
4
Ninke Fennema
Groningen
55:40
55:23
5
Lot van Berckelaer
Abcoude
55:42
55:31
6
Frederika Kramer-Wilbe
Groningen
58:11
57:55
7
Irene Visser
Zwolle
58:42
58:37
8
Elisabeth Postma
Harkema
58:45
58:29
9
Wendy Hepping
Schiermonnikoog
1:01:10
1:01:00
10
Marijn Knaack
Amsterdam
1:01:24
1:00:55
11
Tjitske Sytema
Bakkeveen
1:02:48
1:02:45
12
Carlijn Bos
Abcoude
1:03:24
1:03:14
13
Wietske van der Graaf
Groningen
1:03:27
1:03:05
14
Marije Dam
Schiermonnikoog
1:05:33
1:04:57
15
Rena Postma
Groningen
1:06:07
1:05:28
16
Esther Pater
Nieuw Beerta
1:06:15
1:05:48
17
Nicolette Branderhorst
Norg
1:06:27
1:05:54
18
Menja Mollema
Sauwerd
1:07:27
1:06:49
19
Anke Roorda
Baard
1:07:28
1:06:54
20
Annemieke Schey
Eelderwolde
1:07:59
1:07:34
21
Jessica Kloosterhof-Sp
Winsum Gn
1:09:00
1:08:21
22
Ingrid Ernst
Lelystad
1:09:31
1:08:59
23
Ingdrid Tuma
Winsum Gn
1:09:33
1:08:54
24
Tina Lantink
Winsum Gn
1:09:45
1:09:06
25
Marjon de Hoog
Harkstede
1:13:01
1:12:45
26
Martine Wolven
Nijmegen
1:13:24
1:13:08
27
Froukje Meijberg
Baard
1:14:10
1:13:38
28
Christel Kooij
Utrecht
1:14:55
1:14:46
29
Elze Pijlman
Baard
1:15:03
1:14:30
30
Wanda Kooij
Soest
1:17:39
1:17:30
31
Tekla Toussaint
Leeuwarden
1:24:58
1:24:29
V40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Kroon
Vinkeveen
50:24
50:24
2
Jolanda Heinink
Enschede
51:26
51:25
3
Joke Nicolai
Oosterwolde Fr
54:34
54:14
4
Trea Kuipers
Ten Boer
55:58
55:52
5
Tracy van der Ploeg
Damwald
55:59
55:46
6
Ans Klont
Groningen
56:18
56:10
7
Willeke van der Meer
Groningen
57:34
57:29
8
Tini Visker
Oosternieland
57:51
57:38
9
Marjolein van Rotterda
's-Gravenhage
57:53
57:39
10
Astrid van der Zaag
Schiermonnikoog
59:52
59:23
11
Anneke Sikkens
Raalte
1:01:44
1:01:25
12
Neel van Mourik
Ravenswoud
1:02:30
1:02:22
13
Corien Weijland
Groningen
1:02:34
1:02:01
14
Heleen Bierling
Groningen
1:02:45
1:02:36
15
Julia Arnscheidt
Schiermonnikoog
1:02:50
1:02:34
16
Ingrid Boelen
Westerbork
1:04:43
1:04:04
17
Ria Tuin
Smilde
1:05:08
1:04:50
18
Geke Zwaagstra
Groningen
1:05:09
1:04:29
19
Henny Talens
Groningen
1:05:38
1:05:12
20
Petra Joustra
Oosterwolde Fr
1:05:54
1:05:34
21
Gerdie Tuender
Doetinchem
1:06:11
1:05:35
22
Tineke Kooij
Winsum Gn
1:06:56
1:06:44
23
Esther de Croon
Baard
1:07:28
1:06:54
24
Judith Lubbers-Krikken
Tynaarlo
1:08:17
1:08:10
25
Carla Boekhorst
Onderdendam
1:08:27
1:08:09
26
Maaike Luttik
Groningen
1:08:48
1:08:25
27
Pia de Bats
Leek
1:09:27
1:09:08
28
Betty Huisman
Zuidlaren
1:11:14
1:10:49
29
Margreet van Dijk
Voorburg
1:11:30
1:11:15
30
Janneke Eising
Groningen
1:12:04
1:11:38
31
Choe-Mie Chan
Groningen
1:12:20
1:11:51
32
Helga Manten
Groningen
1:12:28
1:12:15
33
Maja Koeman
Castricum
1:13:14
1:12:45
34
Janny Heller
Adorp
1:13:16
1:12:39
35
Annemarie Janssen
Nijmegen
1:13:24
1:13:08
36
Mirjam van Dalen
Groningen
1:13:33
1:13:03
37
Sjoukje de Glee
Baard
1:14:09
1:13:35
38
Imke Carsouw
Oegstgeest
1:14:11
1:13:34
39
Klaske vd Meer
Baard
1:15:14
1:14:40
40
Jenneke Span
Nieuweroord
1:16:04
1:15:33
41
Ina van der Laan
Leens
1:21:33
1:21:02
42
Christa Maring
Winsum Gn
1:21:33
1:21:02
43
Marjan Osinga
Sauwerd
1:22:32
1:21:54
44
Anke Bijma
Sauwerd
1:23:00
1:22:23
45
Astrid Hoving
Groningen
1:23:18
1:22:55
46
Hilde Landstra
Groningen
1:23:18
1:22:55
V55+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diny Baakman
Didam
54:13
54:06
2
Herma van Nus
's-Gravenhage
57:55
57:39
3
Seke Koonstra
Damwald
58:12
58:08
4
Marie-B Meulenbroek
Houten
1:02:58
1:02:28
5
Ria de Munk
Eelderwolde
1:03:07
1:02:58
6
Gea Schaaphok
Ermelo
1:08:02
1:07:59
7
Ankie Galama
Munein
1:08:19
1:08:10
8
Henny Visser-Schenk
Onderdendam
1:08:26
1:08:09
9
Aisah Sloterwijk
Tolbert
1:09:30
1:08:59
10
Margreet Meijling
Groningen
1:11:48
1:11:16
11
Maria Stegeman-Kroon
Hellendoorn
1:16:18
1:15:54
12
Nanette Caviet
Dokkum
1:20:33
1:20:17
MRECR, 5 KM JEUGD+RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Friso van den Berghe
Groningen
21:39
21:38
2
Mark Winkel
Groningen
25:40
25:36
3
Roderik de Haan
Groningen
25:56
25:54
4
Hans Bruggeman
Groningen
27:40
27:36
5
Arjan Kraak
Pijnacker
27:44
27:37
6
Vincent Longayroux
Schiermonnikoog
28:08
28:06
7
Jan Poel
Peize
28:52
28:51
8
Wim Kooijman
Nieuwegein
30:06
30:03
9
Robert Driesens
Groningen
30:38
30:31
10
Eric Kerklaan
's-Gravenhage
30:45
35:36
11
Svend van de Velde
Nijkerk Gld
31:56
31:53
12
Rob van 't Zand
Almere
33:08
33:00
13
Wim Lokate
Raalte
33:22
33:16
14
Siert Helder
Groningen
33:34
33:30
15
René Schiebergen
Groningen
34:27
34:24
16
Geert de Haan
Vriezenveen
36:11
36:09
17
John Senechal
Groningen
37:03
36:53
VRECR, 5 KM JEUGD+RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brenda Vonder
Ommen
27:26
27:23
2
Marleen Vonder
Ommen
27:26
27:23
3
Margreth Wegman
Pijnacker
27:46
27:39
4
Charlotte Mulder
Groningen
28:15
28:15
5
Kim Noteltiers
Eelde
28:38
28:36
6
Elsje Pelletier
Haarlem
28:39
28:34
7
Angeline Kooijman
Utrecht
29:08
29:06
8
Joke Veenstra
Groningen
29:30
29:28
9
Els Jacobs
Slochteren
29:30
29:29
10
Thessa Westra
Groningen
29:33
29:30
11
Karin Komdeur
Gorssel
29:39
29:34
12
Lian Koops
Tynaarlo
29:47
29:42
13
Jeanet Vonder
Ommen
30:53
30:50
14
Angela Aalbers
Groningen
31:22
31:20
15
Roelien Martens
Ommen
31:53
31:50
16
Freek Jonkheer
Nijkerk Gld
31:56
31:53
17
Lisa van den Herik
Groenekan
31:57
31:57
18
Hilda Edens
Slochteren
32:09
32:09
19
Renée Huizinga
Winschoten
32:31
32:25
20
Marga Huizinga
Winschoten
32:31
32:26
21
Esther Beukema
Groningen
32:38
32:34
22
Carmen Kussendrager
Oldenzaal
32:42
32:36
23
Tanja Klooster
Amsterdam
33:05
32:59
24
Maaike van 't Zand
Almere
33:07
32:59
25
Franca vd Bouwhuijsen-
Ermelo
33:08
33:06
26
Hetty Echten
Amersfoort
33:08
33:06
27
Dorothé Jacobs
Veendam
33:17
33:16
28
Marja Eilert
Raalte
33:18
33:12
29
Helen Nel
Appelscha
33:19
33:15
30
Annemarie de Ram-Klund
Wijhe
33:30
33:23
31
Joke Eising
Assen
33:30
33:25
32
Dorine de Vries
Groningen
33:40
33:36
33
Veronique Vermeulen
Nieuwegein
33:53
33:44
34
Simone Brouwer
Groningen
34:03
33:59
35
Erna Splint
Groningen
34:03
33:59
36
Marja Kesseling
Groningen
34:13
34:11
37
Jacqueline van Leeuwen
Marknesse
34:36
34:29
38
Annie Rustenburg
Harkstede
34:42
34:42
39
Anita de Boer
Tynaarlo
35:01
34:55
40
Anja vd Veen
Drachten
35:18
35:11
41
Agnes van Dijk
Groningen
35:19
35:11
42
Annemarie Spa
Groningen
35:19
35:11
43
Irma Kussendrager
Lippenhuizen
36:05
35:59
44
Rianka Postma
Drachten
36:19
36:12
45
Gea Poppen
Groningen
36:30
36:26
46
Hageman
Raalte
37:20
37:14
47
Tonneke Mulder
Groningen
37:41
37:39
48
Nicoline Bruining-Ween
Goutum
37:50
37:44
49
Karin Talsma
Goutum
37:51
37:45
50
Barnhoorn
Hoofddorp
38:10
38:06
51
Tineke Loer-Schneiders
Noordbroek
38:17
38:07
52
Ineke van der Hoek
Ursem
38:17
38:15
53
Sieka Heemstra
Delfzijl
38:38
38:29
54
Margaretha Kussendrage
Gorredijk
41:19
41:14
MJ11, 5 KM JEUGD+RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Borcheld
Eelde
22:04
22:04
2
Paul Harthoorn
Schiermonnikoog
23:05
23:05
3
Ketama Dam
Schiermonnikoog
23:05
23:05
4
Remco Sikkema
Schiermonnikoog
28:09
28:09
5
Sjoerd Stamhuis
Schiermonnikoog
29:32
29:32
6
Joris van de Zaag
Schiermonnikoog
30:41
30:41
7
Job Noordenbos
Schiermonnikoog
32:49
32:49
8
Marijn Buijtenhuijs
Groningen
33:16
33:16
9
Jan Postmus
Schiermonnikoog
38:48
38:48
VJ11, 5 KM JEUGD+RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tetisca Huybrechts
Schiermonnikoog
28:29
28:29
2
Neele Boelens
Schiermonnikoog
28:52
28:52
3
Noor Barnhoorn
Hoofddorp
38:10
38:06
MJ18, 5 KM JEUGD+RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simon van Duinen
Schiermonnikoog
21:33
21:33
2
Widmer van der Graaf
Groningen
22:58
22:58
3
Melle Kerkhoff
Loppersum
24:40
24:40
4
Maik Hellinga
Schiermonnikoog
26:49
26:48
5
Ron Koops
Tynaarlo
28:51
28:46
6
Tony Dam
Schiermonnikoog
30:25
30:25
7
Sverre Barnhoorn
Haarlem
33:19
33:16
8
Jacob-Tjeerd Riemersma
Schiermonnikoog
42:13
42:13
VJ18, 5 KM JEUGD+RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fatou Weldering
Schiermonnikoog
28:17
28:17
2
Isolde Prenger
Oosterbeek
28:29
28:29
3
Isabelle Ubbens
Bussum
30:16
30:13
4
Alina Ab
Schiermonnikoog
30:25
30:25
5
Julia Barnhoorn
Haarlem
30:41
30:39
6
Lara Koeman
Huizen
31:44
31:39
7
Merel Soepboer
Schiermonnikoog
32:16
32:16
8
Joyce Hellinga
Schiermonnikoog
33:25
33:25
M4-10, 1 KM KIDSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pelle Boelens
Schiermonnikoog
4:54
2
Hidde Grilk
Schiermonnikoog
5:32
3
Wessel van de Zee
Schiermonnikoog
5:53
4
Erwin Frijters
Schiermonnikoog
5:57
5
Darryl Eyer
Schiermonnikoog
6:26
6
Ties Barnhoorn
Schiermonnikoog
6:33
7
Mark Groendijk
Schiermonnikoog
7:04
8
Willem Erkelens
Rotterdam
7:05
V4-10, 1 KM KIDSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefanie Ab
Schiermonnikoog
5:11
2
Hannah Barnhoorn
Schiermonnikoog
5:43
3
Jamila Weldering
Schiermonnikoog
6:09
4
Wendy Postma
Schiermonnikoog
6:10
5
Catharine Erkelens
Rotterdam
6:51
6
Sarah-Marie de Jong
Schiermonnikoog
6:53
www.uitslagen.nl
26-10-2011 13:29