| | | | | Uitslagenlijst Zuidlaardermarktloop
Zuidlaren - Zaterdag 15 oktober 2011
J6-8, 2,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Daan Werkman
Schuilingsoord
10:38
10:36
3
Maarten Barkema
Schuilingsoord
10:53
10:51
4
Stijn Tammens
Schuilingsoord
11:10
11:08
9
Jelle van der Steege
De Tol
11:38
11:37
23
Klaas-Jan van der Blee
De Tol
12:29
12:21
25
Jurian Hovenkamp
Schuilingsoord
12:41
12:32
26
Jesse Leiting
Schuilingsoord
12:41
12:37
33
Boudewijn van 't Veer
Eshoek
12:58
12:54
41
Terrence Hazenberg
ATC '75
13:32
13:28
50
Nick Schadenberg
Jong Laren
13:48
13:40
53
Mees Nijboer
Schuilingsoord
14:01
13:53
54
Jelmer Nieswaag
Jong Laren
14:09
14:02
56
Simon Klein
Schuilingsoord
14:25
14:24
58
Wouter Nieswaag
Jong Laren
14:34
14:27
66
Korné Schoonveld
Jong Laren
14:57
14:41
67
Joost Schadenberg
Jong Laren
14:58
14:50
71
Sem van der Broek
Jong Laren
15:07
14:59
74
Tijmen Poel
Schuilingsoord
15:41
15:33
75
Bram Goulmy
Schuilingsoord
15:42
15:38
77
Rowen Cuperi
Schuilingsoord
15:48
15:41
78
Koen Oosterveld
Jong Laren
16:07
15:49
79
Luuk Oosterveld
Jong Laren
16:23
16:06
M6-8, 2,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Iris Bekker
Schuilingsoord
12:38
12:34
14
Norah van der Veen
Jong Laren
13:50
13:43
15
Alyssa Boon
Schuilingsoord
14:06
14:04
18
Tess van der Woude
Schuilingsoord
14:09
14:07
21
Karlijn Klopstra
Schuilingsoord
14:15
14:12
23
Nikki van der KLei
Schuilingsoord
14:22
14:14
25
Sam van der Tas
Schuilingsoord
14:24
14:17
26
Kayleigh Bakker
Schuilingsoord
14:45
14:43
27
Nynke de Vries
Schuilingsoord
14:51
14:39
32
Hannah Nieborg
Schuilingsoord
14:56
14:52
36
Rosalie van Schoonhove
Schuilingsoord
15:12
15:02
40
Annemijn de Goede
Schuilingsoord
15:14
15:10
41
Emma van Rein
OBS Tynaarlo
15:25
15:15
50
Eliana Matta
Schuilingsoord
15:49
15:45
51
Sophie Broekema
Schuilingsoord
15:49
15:40
52
Joline Venema
Schuilingsoord
15:49
15:46
54
Daimy Cuperi
Schuilingsoord
15:55
15:45
60
Annemarijn Lagerburg
De Tol
16:01
15:56
64
Danique Appelman
Zuidwester
16:06
15:57
66
Sosha Dijkstra
Schuilingsoord
16:11
15:58
68
Joëlle Schrage
Schuilingsoord
16:16
16:10
69
Roos Collewijn
Schuilingsoord
16:17
16:10
75
Simone van Schoonhoven
Schuilingsoord
17:05
16:54
J9-12, 2,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Sander Notten
Schuilingsoord
8:53
8:52
7
Matthias van Burg
OBS Riethoek
9:15
9:11
16
Guido Winters
De Lichtkring
9:50
9:49
17
Thijs Werkman
Schuilingsoord
10:01
9:58
22
Robin Schadenberg
Jong Laren
10:15
10:14
26
Gijs Groenewold
Jong Laren
10:18
10:17
30
Joris Groenewold
Jong Laren
10:29
10:29
32
Wessel van der Veen
Jong Laren
10:32
10:32
33
Jeroen Schenkel
Waterburcht
10:32
10:30
35
Kasper Wetterauw
Schuthoek
10:34
10:33
36
Chris Rossing
Schuilingsoord
10:34
10:28
38
Patrick Kremer
Schuilingsoord
10:38
10:35
39
Sander Schadenberg
Jong Laren
10:39
10:37
40
Vincent Verspiek
De Lichtkring
10:40
10:40
42
Frank Kremer
Schuilingsoord
10:42
10:41
49
Machiel Mulder
Schuilingsoord
10:54
10:49
54
Samuel van Burg
OBS Riethoek
11:07
11:04
56
Reinout Niehuis
Zuidwester
11:09
11:08
69
Wisse Folkertsma
Stroomdal
11:43
11:35
70
Fabio Matta
Schuilingsoord
11:44
11:38
75
Merijn Poel
Schuilingsoord
11:56
11:50
82
Daniël van der Linde
Schuilingsoord
12:21
12:10
86
Nadir el Hamdaoui
OBS Anloo
12:27
12:21
88
Thijs Heller
Schuilingsoord
13:06
12:59
93
Thomas van Balveren
Schuilingsoord
13:36
13:29
94
Maurits Nijboer
Schuilingsoord
13:36
13:30
95
Martin Oosterveld
Jong Laren
13:52
13:50
96
Tristan van der Vecht
Schuthoek
14:27
14:23
98
Klaas Nijenhuis
Schuilingsoord
14:33
14:29
99
Kevin Fransens
Schuilingsoord
14:42
14:30
M9-12, 2,2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marit van der Schaaf
Overige
9:45
9:44
6
Kaelin Jael Staats
Zuidwester
10:04
10:04
11
Antoinet Uitham
Jong Laren
10:50
10:48
16
Karlijn Oosterveld
Jong Laren
11:25
11:11
17
Miranda Schenkel
Waterburcht
11:28
11:25
19
Maaike Enting
OBS Tynaarlo
11:37
11:33
30
Anna Dijkstra
Schuilingsoord
11:59
11:55
34
Julia Beukenkamp
Schuilingsoord
12:06
12:05
35
Roos Renting
Schuilingsoord
12:10
12:08
36
Isa Wachtmeester
Schuilingsoord
12:12
12:11
42
Michelle Luchies
Stroomdal
12:34
12:28
43
Suzanne van der Velden
Stroomdal
12:36
12:30
46
Geertje van Iren
Schuilingsoord
12:44
12:43
49
Hedwig Geuchies
Zuidwester
13:08
13:07
50
Dominique Polkerman
Schuthoek
13:11
13:06
52
Leonie Schneider
Schuilingsoord
13:27
13:20
53
Carmen Stelwagen
Jong Laren
13:28
13:14
57
Mirthe van Balveren
Schuilingsoord
13:34
13:33
58
Sara Huizinga
De Lichtkring
13:42
13:40
59
Iris Schultinga
Jong Laren
13:42
13:33
60
Eke Wachtmeester
Schuilingsoord
13:43
13:43
61
Sam Anne van der Meule
Eshoek
13:44
13:41
68
Evelien Hovenkamp
Schuilingsoord
14:05
14:02
69
Floor Ringelink
OBS Tynaarlo
14:07
14:05
70
Maaike de Kruijf
Jong Laren
14:08
14:00
73
Gea Nijenhuis
Schuilingsoord
14:30
14:26
75
Marit Venema
Schuilingsoord
14:55
14:49
79
Birgit van der Broek
Jong Laren
15:13
15:04
82
Julia Goulmy
Schuilingsoord
15:16
15:11
83
Femke van Groeningen
Eshoek
15:21
15:19
84
Marilou Hogeveen
Zuidwester
15:34
15:33
85
Tess van Oosten
Schuilingsoord
15:37
15:29
86
Lisanne Cornelis
Schuilingsoord
15:39
15:34
87
Daphne van Groeningen
Eshoek
15:43
15:42
88
Marloes Collewijn
Schuilingsoord
15:44
15:43
89
Lotte Klopstra
Schuilingsoord
15:52
15:49
91
Joyce Rossing
Schuilingsoord
16:07
16:01
93
Nienke Leiting
Schuilingsoord
16:10
16:09
94
Nynke Hadders
Schuilingsoord
16:14
16:12
99
Margo Bruins
Schuilingsoord
16:27
16:20
101
Patricia Veldman
Zuidwester
16:46
16:46
104
Dionne van der Deen
Waterburcht
17:04
17:00
MAN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilfred van Holst
Groningen
15:24
15:24
7
Bram Buigel
Groningen Atletiek
17:48
17:46
8
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
17:51
17:51
10
Robin Wassens
Groningen Atletiek
18:09
18:08
27
Henk Aalders
Hunzerunners Loopgro
20:38
20:35
38
Marcel Kornelius
Loopgroep De Drentsc
21:18
21:12
57
Gert Oostra
Eexterzandvoort
23:17
22:38
65
Stefan van Beurden
's-Hertogenbosch
24:00
23:38
72
Remco van Riezen
Zuidlaren
24:30
23:47
73
Danyel Altenburg
Zuidlaren
24:32
24:05
77
Richart van der Horst
Almere
24:43
24:17
84
Jasper van der Duim
Zuidlaren
25:16
24:42
88
Wichard Heidekamp
Zuidlaren
25:25
25:11
89
Ronald Schoonveld
Zuidlaren
25:27
25:10
95
Harrie Kornelius
Groningen Atletiek
25:47
25:12
96
Anand Rambharos
Kropswolde
25:49
25:32
98
Richard van de Berg
Rabobank
25:51
25:22
106
Robert ten Katen
Zuidlaren
26:11
25:45
113
Pieter van Vliet
Zuidlaren
26:42
26:09
114
Jasper de Jong
Loopgroep De Drentsc
26:43
26:15
115
Herman Hemmen
Nieuw-Amsterdam
26:44
26:20
124
Laurens Broekema
Zuidlaren
27:03
26:58
129
Wopke Edze van den Bos
Zuidlaren
27:32
27:14
133
Pieter Schilstra
Zuidlaren
27:46
27:01
143
Marion Altenburg
Zuidlaren
28:03
27:37
153
Cor van der Veen
Zuidlaren
28:33
28:22
157
Willem Veldhuijzen van
Eelde
28:44
28:12
158
Piet Lubberts
Loopgroep De Drentsc
28:51
28:15
161
Frederik Rodenboog
Rabobank
29:00
28:31
164
Koos Graeper
Borgercompagnie
29:13
28:26
169
Fred Trijssenaar
Zuidlaren
29:27
28:55
176
Ronald Stokebrook
Zuidlaren
30:08
29:12
178
Mark Rijstenberg
Zuidlaren
30:18
29:39
179
Sjirk Overal
Kiel-Windeweer
30:19
29:17
180
Fred Kamminga
Loopgroep De Drentsc
30:25
29:26
181
Harmannus Heeres
Zuidlaren
30:52
29:42
195
Rene van der Linden
Etten-Leur
39:35
38:37
VROUW, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
17:55
17:55
5
Floor Buigel
Groningen Atletiek
21:41
21:37
9
Marieke van den Brink
ATC '75
23:36
23:34
10
Wil lütter-Schuiling
Loopgroep Nienoord
23:41
23:26
11
Corina Hilbolling
Dutch Runners Gold
23:57
23:17
12
Leonie Nienhuis
LSV Invictus
24:38
24:27
20
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
25:33
25:23
21
Nanke van den Brink
ATC '75
25:33
25:32
24
Tjitske Hartstra
Zuidlaren
26:14
26:06
36
Linda van Leeuwen
Loopgroep De Drentsc
26:53
26:27
39
Linda Everts-Speelman
Assen
26:57
26:45
41
Miranda van Waardenber
Harkstede
27:21
26:15
42
Janet Pater
Hunzerunners Loopgro
27:22
26:35
49
Nathalie te Wierik
Veendam
27:48
27:33
50
Mirella van der Wal
Haulerwijk
27:50
26:52
52
Jakolien Oosting
De Groeve
27:57
27:13
57
Willeke Schoonveld
Zuidlaren
28:27
28:17
58
Engelina Swierenga
Hoogezand
28:28
27:42
61
Henriette Marissen
Hunzerunners Loopgro
28:34
28:02
62
Renate de Wiljes
Loopgroep De Drentsc
28:38
28:19
67
Danielle Lubberts
Zuidlaren
28:52
28:16
75
Greetje Timmerman
Zuidlaren
29:08
28:35
76
Gemma Groot Koerkamp
Rolde
29:09
28:43
77
Diny Eleveld - Hoftijs
Annen
29:15
28:51
82
Anita van Weerden
Zuidlaren
29:34
28:52
85
Reina Scholtens
Loopgroep De Drentsc
29:44
29:32
102
Chantal Stokebrook
Zuidlaren
30:17
29:22
105
Annelies Rijstenberg
Zuidlaren
30:19
29:39
111
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsc
30:40
30:05
112
Gonnie Apeldoorn
's-Hertogenbosch
30:41
30:16
117
Joukje Verver-Oldengar
Zuidlaren
30:52
29:45
119
Aletta Braam
Eexterzandvoort
30:55
30:16
122
Margreet Oosterhuis
Zuidlaren
31:03
30:15
123
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
31:03
30:29
126
Inez Brouwer-Marcus
Veendam
31:05
30:15
130
Christine Albers
Zuidlaren
31:26
30:38
136
Martine Zuidersma
Zuidlaren
31:43
31:03
137
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
31:51
31:12
140
Nienke Rijstenberg
Zuidlaren
32:01
31:20
144
Lorette de Vries-Bonne
Groningen
32:14
31:19
154
Kirsten Zuidersma
Zuidlaren
32:29
31:49
156
Gea-marit Dekker
Zuidlaren
32:38
31:57
161
Wendela Spoelstra
Drachten
33:27
32:47
170
Alma Blaauwenbroek
Bovensmilde
34:24
33:43
171
Lisanne Boekhoud
Kropswolde
34:27
34:24
175
Annemarie Wieringa
SV Veendam
35:08
34:13
176
Agnes Spanhoff-Bos
Zuidlaren
35:09
34:10
177
Feikje Robbe-Menger
Zuidlaren
35:14
34:49
178
Adelheid de Jonge van'
Haren Gn
35:14
34:48
179
Marjolein van Dellen
Roden
35:18
35:05
186
Judith Konings-Hukema
Zwolle
36:38
35:38
188
Jennie Melinga
Hunzerunners Loopgro
36:43
36:11
192
Gerdien Kamphuis
Zuidwolde Gn
38:22
38:08
195
Hilda Butler
Katwijk Zh (IRL)
39:37
38:57
198
Karlinda van der Horst
Veendam
39:44
38:47
M<40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Onderdendam
31:46
31:45
2
Raimond van der Boom
Assen
33:48
33:47
4
Thomas IJspeert
Vollenhove
36:48
36:47
8
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
38:18
38:14
11
Bart Hanenburg
Uithuizermeeden
39:16
39:08
13
Harold van den Enk
Rabobank
40:01
39:59
16
Hayo van Weringh
Groningen
41:21
41:14
17
Michel Berghuis
's-Gravenhage
41:37
41:30
20
Michel Janssen
Uithuizermeeden
42:15
42:08
21
Gerrit Veldthuis
Loopgroep De Drentsc
42:22
42:20
22
Robert Modderman
Groningen
42:23
42:07
23
Remco van Eijkel
Groningen
43:01
42:54
30
Derk-Jan Nijboer
Zuidlaren
44:24
44:08
36
Dustin Dijkstra
Hunzerunners Loopgro
45:39
45:29
40
Matthijs Luitjes
Groningen
46:45
46:17
44
Bas Huizinga
Loopgroep Astrea
47:50
47:28
45
Jeroen van der Voet
Foxhol
48:00
47:31
47
Roald Arjen Terpstra
Zuidlaren
48:17
48:14
49
Renze Leenstra
Loopgroep De Drentsc
49:09
48:35
54
Casper van Luijk
Hoogezand
50:08
49:54
61
Michael Mastebroek
Muntendam
51:58
51:41
62
Maurice Bessels
Oud-Beijerland
52:22
51:45
63
Marcel Apeldoorn
's-Hertogenbosch
52:31
51:49
M4049, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Erik Grave
Hunzerunners Loopgro
35:59
35:58
4
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
36:08
36:07
8
Willem Huizing Buiter
Peize
38:59
38:54
9
Botter van der Berg
Uithuizen
39:16
39:13
13
Martin Verbree
Hunzerunners Loopgro
40:39
40:35
17
Martin de Boer
Loopgroep De Drentsc
42:26
42:14
19
Jan van der Velde
Fivelstreek
42:54
42:47
20
Mathieu van de Veen
Rabobank
43:09
43:07
21
Jack Brondsema
Fivelstreek
43:27
43:19
23
Nils Nijhof
Eexterveenschekanaal
43:47
43:41
24
Cors van den Brink
ATC '75
43:53
43:50
26
Albert Oosting
Loopgroep De Drentsc
44:01
43:45
27
Jan peter van Bruggen
De Groeve
44:02
44:00
31
Remko Elema
Loopgroep De Drentsc
44:22
44:16
33
Freddy Spreen
Hunzerunners Loopgro
44:43
44:34
35
Roderik de Vries
Zuidlaren
45:06
45:06
36
Jan Willem de Bos
Groningen
45:17
45:06
41
Luigi Deiana
Hunzerunners Loopgro
47:30
47:17
48
Henk Tjeerdsma
Hunzerunners Loopgro
49:00
48:07
51
Jan Kees Winters
Zuidlaren
49:07
48:31
55
Danny van der Werff
Sappemeer
49:36
49:09
67
Frank Broekveldt
De Groeve
52:01
51:29
80
Harry van der Laan
Finsterwolde
56:00
55:30
92
Gerard Knapper
Hunzerunners Loopgro
58:10
57:32
95
Albertjan Roelofs
Spijkerboor Dr
1:01:59
1:01:11
98
Eilard Hoogerduijn Str
Zuidlaren
1:10:12
1:09:38
M>50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Maarten Hoeksema
Groningen
39:35
39:34
7
Frans Hoekstra
Groningen Atletiek
41:30
41:26
10
Robert Springer
Hunzerunners Loopgro
42:39
42:33
15
Adrie van Dijk
Paterswolde
44:13
44:13
18
Sjaco de Waal
Runners Stadskanaal
45:02
44:57
25
Klaas Wildeboer
Loopgroep De Drentsc
46:37
46:19
26
Mient van der Meulen
Hoogezand
46:39
46:28
28
Jan Mulder
Loopgroep De Drentsc
46:46
46:32
31
Albert Heidekamp
Groningen
47:25
47:03
33
Jan Jelle Renkema
Loopgroep Nienoord
47:54
47:50
37
Alewijn van Asperen
Zwiggelte
48:24
47:45
39
JaJ de Vreeze
Dutch Runners Gold
48:39
48:22
42
Jan Folkers
Nieuw-Amsterdam
49:22
49:14
45
Joop Veldthuis
Gasselternijveen
49:32
49:28
48
Gerrit jan Warmink
Eexterveen
50:22
50:07
51
Frederik Leemhuis
Sappemeer
51:04
50:52
52
Berend Oosterhuis
Zuidlaren
51:19
50:54
58
Sietse Pilat
Hunzerunners Loopgro
51:34
51:12
60
Luc Valeton
Nieuw-Amsterdam
51:50
51:27
61
Wubbe Jan Tempel
Hoogeveen
52:14
51:22
64
Harry Ammerlaan
Hunzerunners Loopgro
53:35
53:14
70
Pieter den Hengst
Midlaren
54:36
54:27
80
Remmelt Piers
Hunzerunners Loopgro
55:59
55:28
84
Harry Woldendorp
Schipborg
56:43
56:20
85
Piet Lugtenborg
Loopgroep De Drentsc
56:52
56:35
91
Willem Scheve
Runners Stadskanaal
57:45
57:04
93
Jacques Heldoorn
Groningen
57:47
57:24
104
Michiel Grasdijk
Westervoort
1:01:06
1:00:25
V<35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Enschede
36:54
36:53
12
Hanneke Modderman
Groningen
49:24
49:08
13
Janetta Wolthekker
Loopgroep Nienoord
50:18
50:10
17
Roos den Hengst
's-Gravenhage
51:22
51:13
19
Rebecca Nieuwenhuis
Amsterdam
53:39
53:21
29
Cathelijne Baron
Groningen
56:35
55:43
35
Danielle van Elteren
Gieten
58:46
58:20
37
Marleen Oosterhuis
Haren Gn
1:00:35
59:47
V3544, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Christien Koning
Groningen
45:17
45:15
5
Annemiek Watermulder
SV Veendam
46:48
46:46
7
Gonny Darwinkel
Hunzerunners Loopgro
51:58
51:45
11
Beatrix Verhofstad
Schipborg
53:21
52:52
16
Gerlinde Zuidhof
Zuidlaren
56:51
56:34
19
Joke van der Tuin
Zuidlaren
57:44
57:19
23
Janneke Wolthuis
Zuidlaren
1:00:54
1:00:11
28
Dineke Kok
Dutch Runners Basic
1:04:24
1:03:40
V>45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Clara Klinkers
Hunzerunners Loopgro
46:58
46:45
2
Janneke Nienhuis
LSV Invictus
47:26
47:15
3
Annemarie Wieman
Zuidlaren
47:44
47:31
4
Hanneke Rijstenberg
Zuidlaren
48:00
47:55
7
Jannie Laning
Loopgroep PK
50:40
50:28
8
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsc
51:14
51:07
9
Rian Overgaauw
Dutch Runners Gold
51:58
51:28
10
Anneke van der Leest
Annen
52:38
52:23
18
Willy Hof-Kitselaar
Zuidlaren
56:52
56:34
19
Sandra Timmerman
Loopgroep De Drentsc
56:59
56:22
21
Berla Feringa-Bakker
Loopgroep De Drentsc
57:29
56:53
31
Carla Staal
Hunzerunners Loopgro
1:00:43
1:00:06
37
Annemiek Oterdooorn
Groningen
1:01:32
1:01:03
45
Jeannette Hamelink
Kiel-Windeweer
1:08:19
1:07:17
46
Carin Prins
Kiel-Windeweer
1:08:19
1:07:16
47
Karin Slingerland
Zuidlaren
1:10:10
1:09:36
Uitslagen.nl
18-10-2011 09:46