| | | | | Uitslagenlijst OGOK 1e wedstrijd
Dronten - Zaterdag 15 oktober 2011
MPC, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Dorcas Wilbrink
Flevo Delta
5:38
8
Sanne Tessemaker
De Gemzen
5:38
JPC, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Mees Kwakkelaar
Hanzesport
4:57
14
Rune ter Berk de Boer
AV '34
5:25
MPB, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louise Hooijmans
Hanzesport
4:34
3
Bente van der Stoel
AV '34
4:37
15
Amelie Padberg Evenboe
Athlos
5:55
18
Maud van der Windt
De Gemzen
6:41
19
Maureen de Ruiter
De Gemzen
7:08
JPB, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Thijs Schoonhoven
PEC 1910
5:10
MPA1, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hester Jara Grootenhui
Isala '96
4:27
MPA2, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Klaren
Atletics Nijverdal
4:19
5
Linde Augustinus
De Gemzen
4:29
13
Madelief Kwakkelaar
Hanzesport
4:58
16
AnnaSophiaPadbergEvenb
Athlos
5:00
20
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
5:36
21
Lieke Schoonhoven
PEC 1910
6:13
JPA1, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Kjell de Groot
Flevo Delta
4:06
7
Pieter van Wissen
Isala '96
4:19
10
Xander Stegerman
Isala '96
4:27
12
Karsten van Ommen
Isala '96
4:34
16
Fedor de Pagter
Hanzesport
4:37
23
Robin van der Stege
Flevo Delta
5:05
JPA2, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MD1, 1500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Floor Doornwaard
De Gemzen
6:07
12
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
7:15
13
Rianne Schonewille
PEC 1910
7:16
18
Esmee ten Berk de Boer
AV '34
7:57
22
Tirza Tessemaker
De Gemzen
8:07
MD2, 1500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Hanna van Aalten
Atletico '73
6:01
12
Liset van der Hulst
Cialfo
6:59
15
Verena van den Dikkenb
AV '34
7:17
JD1, 2000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirko de Pagter
Hanzesport
8:45
3
Sven hellendoorn
Isala '96
8:53
5
Melle van der Stoel
AV '34
9:06
8
Jarno Wiertsema
Flevo Delta
9:17
14
Simon Groot Wesseldijk
PEC 1910
9:46
JD2, 2000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Mitchell van den Brink
AV '34
8:28
15
Jarno de Groot
Flevo Delta
9:22
16
Merijn Logtenberg
PEC 1910
9:32
MC, 2000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Iris van Driest
Flevo Delta
8:08
9
Inga Bakker
ACO Van Elderen
8:43
13
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
9:03
14
Irene v.d. Stok
Hanzesport
9:19
18
Céline den Bremer
PEC 1910
9:26
24
Melissa van Wijhe
PEC 1910
10:16
25
Annelies Breet
Flevo Delta
10:22
JC, 2500MJC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Zowie ter Hove
Atletico '73
10:06
8
Mark van der Meulen
Isala '96
10:10
9
Thijs van Aalten
Atletico '73
10:12
12
Matthieu van den Broek
De Gemzen
10:31
19
Niels van Lohuizen
De Gemzen
11:06
24
Fernando Bruntink
Hanzesport
11:31
27
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
12:45
30
Wietse Hendriks
Hanzesport
13:54
31
Thijs van Baal
Flevo Delta
15:41
MB, 2500MMAB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schroder
Flevo Delta
10:51
MA, 2500MMAB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
10:56
3
Merel van der Maaten
Athlos
13:41
MANKO, 3000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer de Vries
Hanzesport
10:31
6
Kevin van de Wassenber
Athlos
11:19
JB, 4000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Daniël van der Stege
Flevo Delta
19:55
JA, 4000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VR, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
19:27
VR35, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
18:27
3
Astrid van Velden
ACO Van Elderen
20:26
VR45, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Bea Kendziorra-Beijer
Flevo Delta
26:53
RECVR, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Klunder
Flevo Delta
30:54
MAN50, 6500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
29:32
RECMA, 6500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leendert-Jan van der E
Ciko '66
27:13
MAN, 9000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
34:41
MAN40, 9000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
15-10-2011 19:01