Uitslagenlijst AG´85 Zwarte Cross

Staphorst - Zaterdag 15 oktober 2011

J-10, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Philips
Assen
3:18
2
Jesper Veldkamp
Zwolle
3:22
3
Mees Veldboom
Meppel
3:23
4
Gerson van der Grijn
Meppel
3:24
5
Jasper Bisschop
Staphorst
3:27
6
Thomas van der Stege
Meppel
3:29
7
Luca Huzen
Nieuwleusen
3:33
8
Daan Bijdevaate
Steenwijk
3:36
9
Laurens de Boer
Staphorst
3:38
10
Melle Vrieling
Nieuwleusen
3:43
11
Jesper van Kampen
Staphorst
3:46
12
Thijs Bijdevaate
Steenwijk
3:49
13
Dyllan Roo
Staphorst
3:56
14
Ruben van der Grijn
Meppel
4:07
15
Bas van Kampen
Staphorst
4:15
16
Rick Snijder
Nieuwleusen
4:18
17
Stefan Schrauwen
Meppel
4:26
18
Lennart Molanus
Meppel
4:52
19
Yoran Huzen
Zwolle
5:02
20
Florian Molanus
Meppel
5:08
21
Tobias van der Gijn
Meppel
5:10
22
Jens van der Haar
Ruinerwold
5:25
23
Mees Rienties
Zwolle
5:53
24
Julius van Rongen
Punthorst
6:48
M-10, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Hup
Pesse
3:25
2
Floortje Corbeth
Dalfsen
3:26
3
Emma Keetman
Meppel
3:28
4
Marloes van der Haar
Ruinerwold
3:39
5
Silke Kok
Nieuwleusen
3:50
6
Vera Luning
Ruinerwold
4:00
7
Linda Snijder
Nieuwleusen
4:02
8
Iris Jasper
Kloosterhaar
4:05
9
Lotte Nooijen
Nieuwleusen
4:16
10
Elsa Kok
Nieuwleusen
4:33
11
Julia Jansen
Staphorst
4:35
12
Loes Veurink
Nieuwleusen
4:39
13
Sarah Driessen
Meppel
4:47
14
Joëlle Veijer
Staphorst
4:55
15
Esther van der Haar
Ruinerwold
4:57
16
Yentl Veijer
Staphorst
5:05
17
Jo-ann Troost
Staphorst
5:15
18
Eva Molanus
Meppel
5:52
19
Maxime Veijer
Staphorst
6:05
20
Mara de Vries
Balkbrug
6:32
21
Nina van Rongen
Punthorst
6:47
J-13, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Lubbers
Emmen
5:48
2
Elrik Schra
Rouveen
6:33
3
Jelmar Mol
Hollandscheveld
6:42
4
Arnoud de Boer
Staphorst
6:50
5
Rick Smit
Vollenhove
6:51
6
Derniek Vogelzang
Staphorst
6:52
7
Jannick Jansen
Staphorst
7:00
8
Ronald Walters
Meppel
7:01
9
Richard Dijkstra
Meppel
7:02
10
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
7:05
11
Harjan Tromp
Staphorst
7:06
12
Rink de Jong
Meppel
7:28
13
Lukas van Rongen
Punthorst
7:42
14
Sven Lovers
Hoogeveen
7:46
15
Roan van den Berg
Meppel
7:47
16
Jimmy Keetman
Meppel
8:17
17
Dennis Huls
Rouveen
9:38
M-13, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Glazenborg
Westerlee Gn
6:23
2
Laura Prins
Hoogeveen
6:53
3
Emilie Corbeth
Dalfsen
6:58
4
Eline Zomer
Hoogeveen
7:06
5
Annelotte Coster
Staphorst
7:31
6
Edith Bisschop
Staphorst
7:56
7
Marit Coster
Hasselt
9:02
8
Julia Vrieling
Nieuwleusen
9:33
9
Malou Paasman
Nieuwleusen
9:34
D-40, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Spraakman
Rotterdam
19:38
2
Sanne Woertink
Ane
20:59
3
Elianne Huitema
Zwartsluis
21:01
4
Yvonne Meijer
Witharen
21:20
5
Anouk Lindenholz
Hoogeveen
21:28
6
Gerline Crediet
Nieuwleusen
22:52
7
Janita Crediet
Nieuwleusen
22:56
8
Simone Westerbeek
Steenwijk
23:38
9
Gerlies Nijboer
Groningen
23:44
10
Angeliek Wesselink
Staphorst
23:52
11
Bertine Hoeve
Punthorst
25:15
12
Sigrid Harink
Rouveen
25:19
13
Jenet Harink
Rouveen
25:21
14
Marloes Roo
Staphorst
25:24
15
Sandra Boxum
Tuk
25:44
16
Finja van Tolij
Dalfsen
26:25
17
Monica Leigh Wolf
Hasselt
26:34
18
Mirjam van Dalfsen
Staphorst
27:00
19
Hilleane Kuiers
Staphorst
27:17
20
Lotte Binnendijk
Staphorst
27:20
21
Janneke Knobbe
Sint Jansklooster
27:50
22
Milena Naberman
Sint Jansklooster
27:51
23
Alice Veijer
Staphorst
28:35
24
Erna Jasper - Sturris
Kloosterhaar
28:46
25
Jacolien Knobbe
Meppel
28:49
26
Sasja van Tolij
Dalfsen
29:28
27
Liset Meijrink
Tilburg
29:38
28
Jantje Vos
Staphorst
29:48
29
Alexandra Lammers
Nieuwleusen
31:59
30
Mariska Russcher
Rouveen
32:01
31
Annemarie de Wind
Meppel
32:17
32
Margriet Schuringa
Amersfoort
35:25
D40+, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Bennink
Hollandscheveld
24:31
2
Marleen Luning
Ruinerwold
24:47
3
Alida de Graaf
De Wijk
26:30
4
Corina Vrieling
Nieuwleusen
26:47
5
Jeanette Mussche
Rouveen
27:18
6
Ella Herbrink
Ommen
27:22
7
Jaqueline Keetman
Meppel
27:23
8
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
28:01
9
Gea Lamberts
Wijster
28:05
10
Tineke Admiraal
Zwolle
28:20
11
Liny Tempelman
Nieuwleusen
28:29
12
Stijntje Troost
Staphorst
28:55
13
Grietje Klomp
De Wijk
29:14
14
Marian Bekedam
Dalfsen
29:33
15
Sarina Lammerts
Beilen
29:44
16
Willemien Weits
Nieuwleusen
29:53
17
Janny Kooiker
Rouveen
30:05
18
Mieke Sellis
Staphorst
30:05
19
Carla Dikkers
Meppel
30:29
20
Gabrielle Boersema
Meppel
30:33
21
Harma Peeks
Beilen
31:00
22
Hennie Reurink
Koekange
31:01
23
Marjoke van Kampen
Staphorst
31:10
24
Heleen Spijkerman
De Wijk
31:12
25
Brenda van Alphen
Zwolle
31:32
26
Lies van Zanten
De Wijk
31:45
27
Laura Hulst
Staphorst
32:00
28
Marga Bijdevaate
Steenwijk
33:37
29
Grietje Boxum
Tuk
34:16
30
Rita Bollemaat
Nieuwleusen
34:32
HE-40, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
16:51
2
Frank Everts
Hollandscheveld
17:14
3
Alwin Hoorn
Ruinen
17:39
4
Bert de Boer
Staphorst
17:45
5
Jochem Grootjen
Meppel
19:13
6
Jos Hendriksma
Staphorst
19:16
7
Robert de Weerd
Staphorst
19:54
8
Kees Jan van der Wal
Hoogeveen
19:56
9
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
20:00
10
Niklas de Boer
Staphorst
20:17
11
Henri Knipmeijer
Meppel
20:18
12
Jan Veijer
Groningen
20:29
13
Klaas Compagner
Nieuwleusen
20:45
14
Harwin Lier
Staphorst
20:56
15
Benny Hulst
Staphorst
21:17
16
Hielke Brus
Hoogeveen
21:26
17
Pieter Paul de Weerd
't Harde
22:01
18
Eduard de Witte
Staphorst
22:14
19
Freddy de Witte
Staphorst
22:22
20
Laurens Bloemert
Staphorst
22:49
21
Jan Dunnink
Staphorst
23:12
22
Arend-Jan van Dijk
Staphorst
23:22
23
Hendrik Talen
Punthorst
23:34
24
Anne Smelt
IJhorst
23:48
25
Jaroen Born
Rouveen
24:06
26
Ruben Rotmensa
Hoogeveen
24:39
27
Joran Schra
Rouveen
25:19
28
Johan van Leussen
Nieuwleusen
26:06
29
Bennie Boldewijn
Staphorst
26:21
30
Bas Prins
Nieuwleusen
26:45
31
Michiel Schrauwen
Meppel
27:47
32
Edwin Versluijs
Zwolle
28:21
33
Robin Offereins
Zwolle
28:50
34
Bram Bijdevaate
Steenwijk
29:39
HE40+, 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
18:14
2
Harm Kooiker
Rouveen
19:09
3
Albert Koobs
Zwolle
19:27
4
Peter Ligthart
Hasselt
19:45
5
Roelof Schra
Staphorst
19:51
6
Albert Mussche
Nieuwleusen
20:19
7
Jeroen Linneman
Zwolle
20:37
8
Jan Schra
Staphorst
20:58
9
Ronnie Krul
Nieuwleusen
21:03
10
Cor Kooiker
Rouveen
21:34
11
Harm-Jan Kenter
Zwolle
21:44
12
Harm Dunnink
Staphorst
21:45
13
Klaas Jonkman
Kerkenveld
21:52
14
Henk Akkerman
Staphorst
21:53
15
Jan Akkerman
Staphorst
22:02
16
Geert de Witte
Staphorst
22:08
17
Dick Stolte
Nieuwleusen
22:09
18
Willem Vogelzang
Staphorst
22:19
19
Fred Koningstein
Dalfsen
22:26
20
Arie van der Wal
Hoogeveen
22:45
21
Bert Kikkert
Hoogeveen
22:55
22
Lambert Akkerman
Staphorst
23:19
23
Erik Bouwknegt
Hoogeveen
23:20
24
Hendrik Bekedam
Dalfsen
23:36
25
Gert-Jan Ubels
Staphorst
23:43
26
Jan Stuiver
Zwolle
24:54
27
Jan Otten
Nieuwleusen
25:17
28
Marinus Woertink
Ane
25:30
29
Henk Schra
Rouveen
25:34
30
Arjan Harthoorn
De Wijk
25:43
31
Jan Boessenkool
Staphorst
26:00
32
Frits Lautenbag
Hattem
26:13
33
Erik Veldboom
Meppel
26:26
34
Eric Haasjes
Zwolle
28:32
35
Albert Groen
Meppel
28:43
36
Otto Offereins
Zwolle
28:51
37
Wim Oosterboer
Amersfoort
29:15
38
Benny van Boesschoten
Beilen
29:51
39
Piet Brouwer
Zwolle
29:52
40
Gerrit Wouda
Meppel
34:27
41
Jaap van der Spek
Nieuwleusen
34:50
DAMES, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Molenhuis
Meppel
42:38
2
Carolien de Boer
Amersfoort
45:38
3
Gerda Willems
Ommen
47:04
4
Marg Koopmans
Zwolle
47:36
5
Hilma Krul
Nieuwleusen
49:49
6
Hilda Paarhuis
Rouveen
50:00
7
Erna van Es-Keen
Wezep
51:12
8
Jacqeline ten Brummelh
Stuifzand
51:29
9
Mariëlle Timmerman
Punthorst
53:05
10
Henriet Dijk
Zwolle
54:20
11
Irma Rosendaal
Dalfsen
55:46
12
Hilda Knol
Steenwijk
56:32
13
M Slot
Dalfsen
57:05
14
Lia van Laarhoven
Meppel
1:00:00
15
Heleen van der Grijn
Meppel
1:06:39
HE-40, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
Vollenhove
35:08
2
Henk Smalbrugge
Hasselt
35:17
3
Erwin Akkerman
Meppel
36:43
4
Harold Kruidhof
Staphorst
38:40
5
Bert de Boer
Staphorst
39:44
6
Michiel Huzen
Nieuwleusen
39:50
7
Edwin van Straaten
Spijkenisse
41:25
8
Sander Bijkerk
Emmeloord
41:53
9
Anne Jan Barkmeijer
Tytsjerk
42:06
10
Marcel de Ruiter
Zwolle
42:08
11
Henk Bloemert
Staphorst
42:35
12
Wilco van Ittersum
Genemuiden
43:42
13
Alfred Beens
Genemuiden
43:52
14
Herman Schra
Genemuiden
44:38
15
Edwin Wallinge
Hasselt
45:11
16
Sander Overduin
Zwolle
45:29
17
Dennis van Es
Wezep
46:07
18
Barry Hulzebos
Meppel
46:24
19
Martin Timme
Zwolle
47:28
20
Robert Groenink
Meppel
48:02
21
Arnold Compagner
Zwolle
48:54
22
Sjoerd Spoelstra
Ede Gld
49:05
23
Arnoud Dokter
Heerde
49:34
24
Wim Uiterwijk
Staphorst
52:33
25
Willem Eefting
De Wijk
54:08
26
Aart de Ridder
Kraggenburg
54:30
27
Johan Metzger
't Harde
56:49
28
Jeroen Huzen
Zwolle
1:01:27
HE40+, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Poppe
Zwolle
35:59
2
Harmen de Vries
Balkbrug
36:45
3
Gerard Lugtenberg
Heino
38:22
4
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
38:30
5
Gerard Dunnink
Steenwijk
39:38
6
Jannes Dolfing
Westerbork
39:46
7
Martin Bijdevaate
Steenwijk
41:36
8
Jan Eikelboom
Lemelerveld
41:43
9
Arjan Zwiers
Meppel
41:48
10
Bennie Akkerman
Rouveen
42:24
11
Edwin Middelveld
Zwolle
44:00
12
Henk van der Kolk
Lemelerveld
44:44
13
Wim Pasman
Dalfsen
45:26
14
Jan van der Horst
Nieuwleusen
45:27
15
Tonnie Schokker
De Blesse
45:48
16
Marcel ter Burg
Meppel
46:14
17
Eric Veldkamp
Zwolle
46:18
18
Henk Kruidhof
Rouveen
46:38
19
Johan Stolte
Nieuwleusen
46:46
20
Jaco Schrauwen
Meppel
46:52
21
Rob Schuil
Zwolle
47:37
22
Alex Grootemarsink
Ommen
47:40
23
Gerjan Kok
Nieuwleusen
48:17
24
Bertjan van Dijk
Nieuwleusen
48:35
25
Roelof de Weerd
Staphorst
49:08
26
Andre van Zon
Punthorst
50:18
27
Jelle de Vries
Staphorst
50:29
28
Jankarst Blok
Meppel
52:20
29
Gert-Jan Ubels
Staphorst
52:29
30
Klaas Nijhoff
Dalfsen
53:37
31
Freek Bron
Sonnega
54:04
32
Leo Helgenkamp
Dalfsen
54:21
HE50+, 10.000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie Prins
Koekange
41:16
2
Piet la Roi
Punthorst
42:03
3
Ko van Kuijk
Breda
44:33
4
André Mol
Hoogeveen
44:56
5
Jan Stolker
Steenwijk
45:09
6
Klaas Jansen
Hasselt
45:24
7
Jan Witte
Meppel
46:25
8
Henk Kolbe
Zwolle
46:31
9
Harrie Poll
Zwolle
46:55
10
Henk Nimeijer
Koekange
47:12
11
Jan Boschman
Hasselt
48:32
12
Sjet vd Leun
Dalfsen
49:06
13
Jan Fransen
Hasselt
49:18
14
Leddy Karelse
Meppel
49:29
15
Tonny Holleboom
Broekland Ov
51:14
16
Kees Moesman
Zwolle
52:04
17
Berend Poelarends
Staphorst
52:42
18
Bernard Dekker
Vollenhove
53:37
19
Abel Wortelboer
Hasselt
55:20
Dank aan alle vrijwilligers en sponsors.Tot de 3e zaterdag van oktober 2012
www.uitslagen.nl
15-10-2011 17:41