Uitslagenlijst Discoveryrun

Harwich - Zaterdag 15 oktober 2011

5MSE, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Flutter
Harwich Runners
19:23
2
Ian Cottes
Harwich Runners
20:02
3
Gary Pearson
Finningham (GBR)
20:15
4
Rachid Schrik
NNPV-Runners
20:52
5
Ian Foskew
Mid Essex Casuals
21:33
6
Jan Groeneveld
the Hague Road Runne
22:12
7
Phil Davies
Ipswich Jaffa
22:44
8
André Bakker
Giessenburg
23:01
9
Joop Lusthof
Lionitas
23:43
10
Trevor Matthews
Harwich Runners
23:49
11
Jacob vd Spek
De Hardloper
24:15
12
Robert Pryke
Mid Essex Casuals
24:24
13
Peter Scott
Mid Essex Casuals
24:35
14
Arie Spaanderman
Spartacus
26:40
15
Roger Duffield
Tiptree Road Runners
26:44
16
Edward McCreadle
Harwich Bootcamp
27:32
17
René Roosen
Zoetermeer
29:03
18
Ruud Rooimans
Hekendorp
29:44
19
Justin Coop-Keeble
Harwich Bootcamp
30:32
20
Rob vd Meulen
Haag Atletiek
32:47
21
Ed Koenders
NNPV-Runners
34:03
22
Jeroen Uijlen
NNPV-Runners
34:15
23
Arnold van Haften
Fortuna
36:28
24
Peter de Goeij
Fortuna
38:40
25
Piet Ouwerkerk
Leiden Road Runners
39:56
26
Okko Venema
S.O.S.
41:08
27
Benny Scholtens
S.O.S.
41:09
28
Iain MacKinnon Black
Little Clacton (GBR)
42:43
29
Jonathan Else
Colchester (GBR)
42:43
5VSE, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise vd Swaluw
NNPV-Runners
23:08
2
Angela Paxon
Harwich Runners
23:49
3
Penny Barrington
Harwich Runners
24:32
4
Divone van Breukelen
Wieringermeer
27:45
5
I vd Linden
PAC
28:05
6
Jennifer Aylen
Kirby Cross (GBR)
28:59
7
Rianne Sman
Zoetermeer
29:01
8
Heather Barrowcliffe
Harwich Runners
29:07
9
Kathy Barfield
Harwich Runners
29:08
10
Victoria Mccrea
Harwich Runners
29:32
11
Ineke Rooimans
Hekendorp
29:51
12
Bhavini Muir
Colchester (GBR)
29:56
13
Sonja den Dulk
NNPV-Runners
30:17
14
Michelle Greenfield
Harwich Bootcamp
30:32
15
Annemarie Jacobs
Ilion
30:59
16
Davina Swindell
Great Bentley Runnin
31:29
17
Jean Wier
Manningtree (GBR)
32:36
18
Kellie McCreadle
Harwich Bootcamp
33:34
19
Sharon Ramplin
Harwich Bootcamp
33:40
20
Kerry Smith
Harwich Bootcamp
33:41
21
Jacqueline Bos
Utrecht
35:14
22
Lesley Poole
Harwich Bootcamp
35:18
23
Anne Dutron
Harwich Bootcamp
35:18
24
Sarah Desmond
Harwich Bootcamp
35:43
25
Sandra Oxley
Walton On The Naze (
37:39
26
Sarah Chilver
Harwich Bootcamp
38:29
27
Natalie Clay
Harwich Bootcamp
38:30
28
Monique de Vaan
NNPV-Runners
39:45
29
Dina Mistry
Harwich Bootcamp
39:51
30
Rita Turner
Harwich Bootcamp
41:06
31
Rowie Milton
Harwich Bootcamp
41:07
32
Leentje Scholtens
S.O.S.
41:09
33
Kerry Moore
Harwich Bootcamp
41:51
VBJUN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francesca Whitehead
Grundisburgh (GBR)
25:53
2
Anna Whitehead
Grundisburgh
25:55
MBJUN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Barrington
Harwich Runners
20:34
2
Tim Davies
Ipswich Jaffa
22:02
3
Sam Davies
Ipswich (GBR)
25:31
MSE, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Reason
Harwich Runners
34:03
2
Jan-Jouke Vos
Nederland
34:24
3
Tommy Careless
Springfield Striders
36:38
4
Victor Bogers
Spijkenisse
39:59
5
Ashwin Shah
Ryan on Braintree (G
41:07
6
Daniël de Jong
Spartacus
42:04
7
Samuel Burdett
Stowmarket Striders
42:36
8
Peter Bird
Saint Edmund Pacers
43:27
9
Fiachra Barry
Colchester (GBR)
45:32
10
Terry Nippress
Sudburry (GBR)
46:10
11
Patrick Else
Colchester (GBR)
46:22
12
Michael Greene
Colchester (GBR)
48:37
13
Dale Steggels
Walton Lifeboat Crew
49:08
14
Stephen Ridgers
Harwich Runners
49:39
15
Laurence Gowers
Braintree (GBR)
51:31
16
Steven Corbersmith
SLC Runners
51:37
17
Christian Nunn
Wivenhoe (GBR)
53:35
18
Marcel Harfterkamp
Haag Atletiek
56:18
19
Raymond Moerland
Team Bogers
57:11
20
Roland vd Heerik
Team Bogers
57:44
21
Lano
Thorpe-le-Soken (GBR
58:53
VSE, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daisy Martin
Colchester (GBR)
57:08
2
Jade van Grevenhof
Deventer
58:14
3
Sabine Kipperman
Deventer
59:56
4
Leanne Sergeant
Gt Cornard (GBR)
1:03:26
5
Melissa Kuipers
Team Bogers
1:04:18
6
Joline van Oest
Team Bogers
1:04:18
7
Indra Bhattoe
Team Bogers
1:04:39
8
Mandy Knox
SLC Runners
1:11:10
M40, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JanWillem Nieboer
Triathlon
35:09
2
Ariko Top
Wieringermeer
36:45
3
Hans vd Pol
Alphen Gld
37:35
4
Chris Seymour
Stowmarket Striders
38:50
5
Paul Mcclelland
Harwich Runners
39:10
6
John Thorpe
Ipswich Jaffa
40:05
7
Matthew Leigh
Hadleigh Hares
40:13
8
Stuart Beeston
vphthac
40:48
9
Kevin Bird
Stowmarket Striders
42:40
10
Russel Breyer
Ipswich Triathlon Cl
43:26
11
Anthony Maclean
Framlingham Flyers
43:35
12
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
43:51
13
Kevin Payne
Mid Essex Casuals
45:04
14
John Williams
Thorpe-Le-Soken (GBR
45:07
15
Mark Richmond
Chelmsford (GBR)
45:57
16
Adam Hocken
Witham RC
46:19
17
William Burdett
Stowmarket Striders
46:38
18
Mark Pointer
Colchester (GBR)
47:13
19
Wyatt
Walton Lifeboat Crew
47:22
20
Alan Gorman
Colchester (GBR)
47:38
21
Paul Millard
West Bergholt Scoote
48:40
22
Mark Whitehead
Woodbridge (GBR)
48:45
23
Jaap Bruijnzeel
Lionitas
48:49
24
Rob Poliste
NNPV-Runners
50:05
25
Jeremy Bewick
Framlingham Flyers
50:54
26
Ian Neville
Harwich (GBR)
50:55
27
Covin Low
Bramford Essex (GBR)
51:12
28
Fond Muskiet
Fortuna
51:18
29
Kees-Jan Visser
Mildam
51:39
30
Davis Schneider
Harpenden Aros
52:40
31
Chris Howlett
Elmstead Market (GBR
53:13
32
Willem 't Hart
Witham (GBR)
53:54
33
Gerrit Fokkema
Spartacus
54:56
34
Danny Canning
Braintree (GBR)
55:02
35
Gary Mcnair
Colchester (GBR)
55:10
36
Keith Howard
Dovercourt (GBR)
56:14
37
Andre Went
Voorne Atletiek
57:59
38
Grahame Walkingshaw
West Bergholt (GBR)
59:22
39
Aad Haafterkamp
Haag Atletiek
1:02:40
40
Rabin Bhattoe
Team Bogers
1:04:44
41
Jeroen de Vaan
NNPV-Runners
1:09:07
V35, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maxime Rodwell
Halstead
46:39
2
Carin van Zwienen
AAA
47:51
3
Annelies Hemminga
Trinclub ABC
50:08
4
Jennifer Bird
Stowmarket Striders
50:33
5
Eloise Calver
Saint Edmund Pacers
50:52
6
Claire Sharples
Chelmsford (GBR)
51:56
7
Harmanda Post
Haag Atletiek
56:15
8
Ayten Gillingham
Mid Essex Casuals
57:09
9
Maryke Verheul
Haag Atletiek
57:42
10
Angela Burdett
Stowmarket Striders
58:55
11
Sarah Naman
Billericay (GBR)
1:01:57
12
Suzanne Howlett
Elmstread Market (GB
1:02:02
13
Catharina Dijkstra
Winschoten
1:02:20
14
Linda Evegaars
Voorne Atletiek
1:02:21
15
Leny Koppejan
Voorne Atletiek
1:05:11
16
Helen Chapman
Essex (GBR)
1:06:18
17
Vanessa Davis
Harwich (GBR)
1:11:19
M50, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud van Breukelen
Hollandia
40:37
2
Lynton Kitchener
SLC Runners
43:02
3
Willem de Groot
Loopgroep Oudewater
43:59
4
Dennis Warner
Harwich Runners
46:13
5
Michael Foulter
Witham RC
46:29
6
Martin Lodge
Road Runners Club
46:43
7
Kevin Bullock
Harwich Runners
49:07
8
Mike Munson
Stowmarket Striders
49:18
9
Fred Snel
NNPV-Runners
49:45
10
Mark Doyle
Harwich Runners
50:11
11
Mon Lee
Ipswich Jaffa
50:43
12
Chris Fahner
Lionitas
50:45
13
Fred Govaart
Lierse R.Runners
51:05
14
Frank Teunissen
Lierse R.Runners
54:03
15
Herman Hommen
Wieringermeer
54:26
16
Tony Adolphus
Ipswich Jaffa
54:32
17
Chris Oude Maatman
Haag Atletiek
54:51
18
Hielke Broersma
Railrunners
55:03
19
Jos Ruiter
Haag Atletiek
57:06
20
Robert Bradbrook
Walton Lifeboat Crew
59:06
21
Mel Chittock
Ridgewell (GBR)
59:14
22
Piet de Knegt
NNPV-Runners
59:38
23
Ian Hyde
Chelmsford (GBR)
1:00:39
24
Christiaan Kroontje
Railrunners
1:00:52
25
Antonio Visser
Haag Atletiek
1:02:49
V45, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jackie Chubb
Ipswich Triathlon Cl
55:40
2
Heleen de Groot
Loopgroep Oudewater
56:17
3
Elizabeth Smith
SLC Runners
56:18
4
Betty Bruijnzeel
Lionitas
56:57
5
Annet Bonebakker
Haag Atletiek
57:12
6
Jilleke Rouwet
NNPV-Runners
59:37
7
G van Schaik
Almere
59:54
8
Coby Pronk
Haag Atletiek
1:00:25
9
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
1:00:34
10
Gemmy Termars
NNPV-Runners
1:00:47
11
Stieneke Hazelhof
S.O.S.
1:02:20
12
Mandy Kilby
SLC Runners
1:04:17
13
Debbie Stinson
SLC Runners
1:11:10
M60, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Driscoll
Colchester Harriers
45:20
2
Richard Trinder
Clacton On Sea (GBR)
46:15
3
Frank Moggan
Stowmarket Striders
46:46
4
Christopher Garland
Messing (GBR)
47:43
5
Mick Staines
Caste Point Joggers
48:18
6
Richard Fellingham
Stowmarket Striders
48:35
7
Hans Buitendijk
NNPV-Runners
49:27
8
Dennis Moxham
SLC Runners
51:16
9
Roel Houttuin
Lionitas
54:35
10
Ed Campignon
Haag Atletiek
54:53
11
Frans Chaulet
Achilles
55:02
12
Maarten Kleijn
Haag Atletiek
55:17
13
Carel Knoester
Haag Atletiek
55:17
14
Koos Pietersma
Lionitas
56:20
15
Alex Kant
Ilion
57:36
16
Peter Rawlings
Sible Hedingham (GBR
57:36
17
Harry van Maanen
Haag Atletiek
57:42
18
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
57:59
19
Arie de Jager
Haag Atletiek
59:57
20
Bas Houweling
Voorne Atletiek
59:59
21
Jan Groenestein
Haag Atletiek
1:02:34
22
Nico Koenhein
Haag Atletiek
1:02:43
23
Joop de Gijsel
Westervoort
1:05:03
24
Lester Pearson
Eye (GBR)
1:06:10
25
Tom Veder
Zoetermeer
1:06:15
V55, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Akke Kuipers
Lionitas
48:56
2
Piercy
Harwich Runners
50:35
3
Christine Wakeling
Colchester (GBR)
57:07
4
M van Opmeer
Almere
59:54
5
Louise Kanhai
Voorne Atletiek
1:00:35
6
Ineke Kamps
S.O.S.
1:02:19
www.discoveryrun.nl
Uitslagen.nl
16-10-2011 21:34