Uitslagenlijst Bikkelloop

Zuidwolde Dr - Zondag 2 oktober 2011

J-7, 1 KM T/M 7 JAAR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kars Dijkstra
Emmeloord
3:59
3:59
2
Micha Kooistra
Tilburg
4:07
4:05
3
Jim van Emmerik
Epe
4:10
4:09
4
Stefan Hofsink
Gramsbergen
4:11
4:09
5
Jesse Kwint
Loppersum
4:11
4:10
6
Sam van Emmerik
Epe
4:20
4:19
7
Thijmen Drost
Zuidwolde Dr
4:23
4:22
8
Ingmar Reinders
Pesse
4:30
4:29
9
Kjell Hulleman
Apeldoorn
4:38
4:37
10
Dylan Lucas
Hoogeveen
4:50
4:49
11
Stan Drost
Zutphen
4:51
4:49
12
Christiaan van der Wei
Gramsbergen
4:59
4:58
13
Tom Bouwknegt
Hoogeveen
5:00
4:59
14
Lucas Hulzebosch
Linde Dr
5:05
5:03
15
Milan Drost
Genemuiden
5:06
5:04
16
Ingmar Mulder
Ruinerwold
7:02
7:00
17
Levi Drost
Genemuiden
7:38
7:36
M-7, 1 KM T/M 7 JAAR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Iris Bredewolt
Cialfo
4:10
4:08
2
Kike Velting
Dalen
4:31
4:30
3
Veerle Tibben
Zuidwolde Dr
4:33
4:32
4
Annemijn de Rooy
Assen
4:45
4:44
5
Anna-Romee van der Spo
Eexterveen
4:50
4:49
6
Eva Frijlink
Hoogeveen
5:36
5:34
7
Emma ten Hoopen
Zuidwolde Dr
5:38
5:36
8
Karlijn van Beers
Zwolle
5:52
5:50
9
Cindy Oost
Ter Apel
6:16
6:15
10
Pauline van Beers
Zwolle
7:28
7:27
11
Esmee Mulder
Ruinerwold
8:01
7:59
J8, 1K 8 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
3:44
3:44
2
Jesper Mulder
Ruinerwold
3:47
3:46
3
Niels van Dongen
Zuidwolde
4:19
4:17
4
Guido Frijlink
Hoogeveen
4:21
4:20
5
Hylke van den Boomen
Kerkenveld
4:26
4:24
6
Stijn de Ruyter
Zuidwolde Dr
4:34
4:33
M8, 1K 8 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danara Stoppels
Fivelstreek
3:53
3:52
2
Britt Roos
HAC '63
3:59
3:58
3
Linsy Heestermans
Sprint
4:01
4:00
4
Nienke Voesten
NOP
4:03
4:01
5
Quinty Martena
SV Veendam
4:22
4:21
6
Melanie Hofsink
Gramsbergen
4:40
4:39
7
Mila Poel
Zuidwolde Dr
5:01
5:00
8
Iris Tibben
Zuidwolde Dr
5:02
5:00
J9+10, 1K 9+10 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Julian Jansen
NOP
3:27
3:26
2
Arno Mars
Ommen
3:30
3:29
3
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
3:31
3:31
4
Danny Fieten
Zuidwolde Dr
3:32
3:30
5
Jasper Voesten
NOP
3:41
3:39
6
Jorick Huizing
Klazienaveen
3:49
3:48
7
Twan van 't Zand
Zuidwolde Dr
3:55
3:53
8
Rick Hooijer
HAC '63
3:57
3:56
9
Rico Kleine
HAC '63
4:01
3:59
10
Jarno van den Boomen
Kerkenveld
4:07
4:06
11
Steven Veerman
Ommen
4:08
4:07
12
Lars Kloeze
Hoogeveen
4:10
4:08
13
Ruben van Dalen
Hoogeveen
4:15
4:13
14
Mark de Rooy
Assen
4:19
4:18
15
Bram Zuidema
Zuidwolde Dr
4:20
4:18
16
Remon Bekendam
Zuidwolde Dr
4:23
4:21
17
Jelco Smilde
Zuidwolde Dr
4:26
4:24
18
Ramon Grim
Zuidwolde Dr
4:27
4:26
19
Milan Luteijn
Zuidwolde Dr
5:12
5:11
20
Cas Hoen
Zuidwolde Dr
5:37
5:36
M9+10, 1K 9+10 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hesse Keulstra
Boekelo
3:43
3:42
2
Anna Eikendal
Avantri
3:50
3:50
3
Marieke Hup
HAC '63
3:51
3:50
4
Reneť Mollink
Atletics Nijverdal
3:54
3:52
5
Desi van Emmerik
Epe
3:58
3:56
6
Marlot Bruggink
Vriezenveen
3:58
3:58
7
Joan Schoemaker
Zuidwolde
4:00
3:59
8
Emma van Emmerik
Epe
4:05
4:04
9
Anouk Kuik
Zuidwolde Dr
4:08
4:07
10
Marleen van der Weide
Gramsbergen
4:16
4:15
11
Ilse de Boer
Hoogeveen
4:22
4:21
12
Denice Lucas
HAC '63
4:23
4:22
13
Briit Kwint
Loppersum
4:29
4:27
14
Maaike Geerling
Zuidwolde Dr
4:36
4:34
15
Nikita Heuvelman
Zuidwolde Dr
4:44
4:43
16
Kim Kloeze
Hoogeveen
5:02
5:01
17
Daphne Drost
Zuidwolde Dr
5:24
5:22
18
Eva Wessels
Zuidwolde Dr
5:34
5:31
J1112, 1K 11+12 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lauri Hulleman
AV '34
3:12
3:12
2
Richard Meuleman
Isala '96
3:21
3:21
3
Cornť Parol
Atverni
3:27
3:26
4
Pascal Sinnema
Lionitas
3:28
3:27
5
Jens Dijkstra
Emmeloord
3:31
3:30
6
Niels Visser
Jahn II
3:32
3:31
7
Sam de Gier
Zuidwolde Dr
3:34
3:33
8
Justin Martena
SV Veendam
3:34
3:33
9
Nick Meppelink
Zuidwolde Dr
3:36
3:35
10
Ephrem Been
Zuidwolde Dr
3:36
3:34
11
Fabian Berends
Dedemsvaart
3:38
3:37
12
Jan Bouwknegt
HAC '63
3:39
3:38
13
Thomas Kooistra
Tilburg Road Runners
3:50
3:48
14
Huub Deelstra
Hoogeveen
3:51
3:49
15
Stef Kloeze
Hoogeveen
3:53
3:51
16
Ramon Duiverman
Zuidwolde Dr
3:58
3:56
17
Elwin van der Weide
Gramsbergen
4:03
4:02
18
Jorn Luteijn
Zuidwolde Dr
4:03
4:02
19
Hessel van Dalen
Hoogeveen
4:12
4:09
20
Onne van den Boomen
Kerkenveld
4:15
4:13
21
Kees Kunkeler
Zuidwolde Dr
4:17
4:16
22
Lars v d Hof
Kerkenveld
4:18
4:16
23
Joris de Roo
Zuidwolde
4:21
4:20
24
Mark Scholing
Kerkenveld
4:28
4:26
25
Daan Geerling
Zuidwolde Dr
4:50
4:48
M1112, 1K 11+12 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Merel Wevers
AV '34
3:27
3:26
2
Irene Bijman
Isala '96
3:31
3:29
3
Iris Velting
HAC '63
3:51
3:50
4
Anouk Goris
HAC '63
3:53
3:51
5
Janiek Spijkerman
Zuidwolde
4:06
4:04
6
Vera Hulzebos
Zuidwolde Dr
4:08
4:07
7
Nina Hegen
HAC '63
4:13
4:10
8
Fleur Ballast
Zuidwolde Dr
4:20
4:18
9
Angelique Klopstra
SV Veendam
4:22
4:20
10
Robin Takens
Pesse
4:25
4:22
11
Mardoe Jonkman
Kerkenveld
4:25
4:23
12
Romey Berends
Dedemsvaart
4:25
4:23
13
Ilse Middelveld
Fluitenberg
4:30
4:28
14
Vera Nijzing
Zuidwolde Dr
4:32
4:30
15
Manon Beijering
Pesse
4:39
4:37
16
Esmee Kloeze
Hoogeveen
4:40
4:39
HEREN, 1K BIKKELSPRINT
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jeroen Vochteloo
Oosterwolde Fr
2:38
2:38
2
Menno Hunneman
Oosterwolde Fr
2:39
2:38
3
Gerko Floor
Groningen
2:44
2:44
4
Jesse Buiteveld
Appelscha
2:53
2:52
5
Samir Ysmael
Hoogeveen
2:59
2:59
6
Michiel Huzen
Nieuwleusen
3:04
3:03
7
Tijmen Wierenga
Hoogeveen
3:10
3:10
8
Piet Wiersma
Wildervank
3:15
3:14
9
Rick van Egten
Zuidwolde Dr
3:27
3:26
DAMES, 1K BIKKELSPRINT
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bernice Meijer
Nieuwe Pekela
3:16
3:15
HEREN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Alwin Hoorn
Ruinen
17:21
2
Roel-Jan Heeringa
Zwolle
17:35
3
Jelmer Buit
Hoogeveen
18:40
4
Maurice Nijmeijer
Hoogeveen
18:56
5
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
19:06
6
Arie Stuurman
Hoogeveen
19:11
7
Andreas van Scherpenze
Almelo
19:30
8
Niek Deelstra
Hoogeveen
19:34
9
Marcel Hamberg
Zuidwolde
19:37
10
Kasper Wulff
Hoogeveen
19:43
11
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
20:29
12
Maarten van Dijk
Zuidwolde Dr
20:31
13
Martin Visser
Hoogeveen
20:54
14
Xander Kuiper
Hoogeveen
21:06
15
Perbo Huiskes
Zuidwolde Dr
21:26
16
Johan van Dijk
Zuidwolde Dr
21:36
17
Jan de Ruiter
Veeningen
21:37
18
Gertjan Eikendal
Lopik
21:47
19
Jeroen Krook
Zuidwolde
21:50
20
Thijs Snijder
Zuidwolde Dr
22:15
21
Henny Strijker
Hollandscheveld
23:08
22
Gert jan Bouwkamp
Zuidwolde Dr
23:10
23
Tim Wijbinga
Zuidwolde Dr
23:19
24
Wouter Silvis
Groningen
23:26
25
Annouk Vos
Nieuweroord
23:30
26
Rik de Jonge
Zuidwolde Dr
23:32
27
Peter Seinen
Coevorden
23:39
28
Peter Baard
Zuidwolde Dr
23:52
29
Philip Bosscher
Zuidwolde
24:01
30
Hein van Mulligen
Hoogeveen
24:10
31
Harold Wassink
Hoogeveen
24:11
32
Sven Lovers
Hoogeveen
24:34
33
Edwin Santing
Hoogeveen
24:56
34
Harron Dekker
HAC '63
25:12
35
Jeroen Kos
Dalen
25:19
36
Mike Hofman
Hoogeveen
25:22
37
Stefan Spiekman
Coevorden
26:08
38
Edwin Zwiep
Zuidwolde Dr
26:10
39
Jeroen Kolhoff
Hoogeveen
26:43
40
Herko Reinders
Hoogeveen
26:51
41
Nico Schonewille
Hoogeveen
27:28
42
Patrick Meijer
Hoogeveen
27:28
43
Fabian Paters
Hoogeveen
30:21
44
Robert J van Dijk
Zuidwolde Dr
30:28
45
Julian Bos
Hoogeveen
31:23
46
Mike
Ter Apel
40:08
H40+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
17:44
2
Robert Reitsema
Kampen
18:47
3
Arjan de Geus
Hoogeveen
20:02
4
Jos Keulstra
Enschede
20:12
5
Rolf de Gier
Zuidwolde Dr
20:34
6
Ronnie Krul
Nieuwleusen
20:41
7
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
20:43
8
Henk Jan
Hardenberg
20:47
9
Allard Brunsting
Hoogeveen
20:52
10
Roland de Boer
Hoogeveen
21:13
11
Herald Hofsink
Gramsbergen
21:34
12
Henny Berends
Balkbrug
21:45
13
Frederik Kuperus
Linde Dr
22:00
14
Klaas Jonkman
Kerkenveld
22:04
15
Ruud de Rooy
Assen
22:12
16
Wessel Kranghand
HAC '63
22:46
17
Roel Kleine
Hoogeveen
22:47
18
Johan Everts
Hoogeveen
22:49
19
Bert Koster
Hoogeveen
23:23
20
Marinus Dunnewind
Ommen
23:31
21
Harm van der Sleen
Hollandscheveld
23:54
22
Roelof Prins
Hoogeveen
24:04
23
Bas Lankreijer
Hoogeveen
24:15
24
Michiel Zuidema
Hoogeveen
24:19
25
Rien Kikkert
Hoogeveen
24:26
26
Harry de Jonge
Zuidwolde Dr
24:51
27
Edwout Wijbinga (Douwe
Zuidwolde Dr
24:52
28
Ferry Ernst
Hollandscheveld
24:52
29
Arie Uneputty
Hoogeveen
25:02
30
Freddie Bruins
Zuidwolde Dr
25:11
31
Jaap Blokzijl
Hoogeveen
25:19
32
Allart Arends
Zuidwolde Dr
25:26
33
Hilko Jonkman
Elim
26:30
34
Hans Goris
Hoogeveen
26:41
35
Harm Diek
Dedemsvaart
27:03
36
Harald Buit
Hoogeveen
27:16
37
Peter Wuestink
Zuidwolde Dr
27:21
38
Jelco Bosma
Hoogeveen
27:33
39
Jan Blokzijl
Hoogeveen
27:38
40
Robert Blaak
Hoogeveen
27:59
41
Marcel Lip
Alteveer gem De Wold
28:24
42
Luuk Kremer
Hardenberg
28:40
43
Henderikus Bos
Hoogeveen
28:43
44
Klaas van der Laan
Hoogeveen
28:47
45
Henk Everts
Hoogeveen
28:49
46
Dirk Zandstra
Norg
29:10
47
Andries Mol
Noordscheschut
29:24
48
Joost Bastiaanse
Hoogeveen
29:35
49
Bert Meinen
Hoogeveen
29:37
50
Henri Frijlink
Hoogeveen
29:37
51
Mario Hofstee
Hoogeveen
29:48
52
Bert Zuidema
Hoogeveen
29:57
53
Peter Steenbergen
Hoogeveen
30:03
54
Henk Hagen
Dedemsvaart
31:13
55
Roel Blokzijl
Hoogeveen
31:17
56
Mark van Es
Hoogeveen
31:36
57
Stef Oost
Ter Apel
40:11
DAMES, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
19:15
2
Sanne Woertink
HAC '63
19:56
3
Puck de Gier
Zuidwolde Dr
20:21
4
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
21:32
5
Lidia Meijer
Hollandscheveld
23:08
6
Carolien Hunneman
Oosterwolde Fr
23:33
7
Chantal Huizing
Klazienaveen
25:33
8
Mieke Lanting
Hoogeveen
25:35
9
Lotte Spoelder
Zuidwolde
26:00
10
Marieke Scholing
Kerkenveld
26:16
11
Els Drost
Zwolle
26:25
12
Ilse Schonewille
Koekange
26:29
13
Anneke Mook
Hoogeveen
26:56
14
Annelieke Reinders
Hoogeveen
27:12
15
Ellen Pol
Zuidwolde Dr
27:33
16
Ineke Kip
Hoogeveen
27:41
17
Hilde Klooster
Zuidwolde Dr
27:53
18
Paula Smeenk
Nieuwleusen
27:59
19
Paulien Bastiaanse
Hoogeveen
28:21
20
Anouk Vos
Hoogeveen
28:26
21
Yvonne Booij
Hoogeveen
28:27
22
Jellie Schotanus
Lutten
29:14
23
Aline de Jonge
Zuidwolde Dr
29:26
24
Renate Hofstee
Hoogeveen
29:48
25
Amanda Snippe
Hoogeveen
30:26
26
Marleen Boessenkool
Staphorst
30:43
27
Bianca Dijkstra
Balkbrug
30:50
28
Ilse Smit
Hoogeveen
30:53
29
Lotte Koolhof
Raalte
30:57
30
Marjolijn Snippe
Zwolle
31:01
31
Sabine de Haan
Zuidwolde Dr
31:22
32
Marijke Kroezen
Hoogeveen
31:27
33
Aukje Slagter
Zuidwolde
31:44
34
Cheryl Fidom
Hoogeveen
32:02
35
Esther Drost Lip
Zuidwolde Dr
32:09
36
Dagmar Hettinga
Hoogeveen
32:26
37
Cristha Gruppen
Hoogeveen
32:27
38
Tina Keidel
Almelo
33:33
39
Andrea Staal
Zuidwolde Dr
33:46
40
Cindy Bunschoten
Zuidwolde Dr
34:01
41
Sietske Bosman
Emmen
34:48
D40+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Giny Dunnewind
Ommen
20:13
2
Jeannet Roos
Ruinen
22:46
3
Brenda Zomer
Hoogeveen
23:42
4
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
24:24
5
Herma Kollen
Zuidwolde Dr
25:05
6
Gerry Meier
Hardenberg
25:27
7
Janita Doorten
Spier
26:51
8
Marion Vlasveld
Zuidwolde Dr
27:31
9
Marian Smit
Hoogeveen
27:32
10
Gea Fopma
Hoogeveen
27:57
11
Jozina Ernst
Hollandscheveld
28:08
12
Willemien Ekkel
Zuidwolde Dr
28:47
13
Karin Wielinga
Stuifzand
29:09
14
Menno Kuperus
Hoogeveen
29:18
15
Alie de Jager
Pesse
29:30
16
Verena Koster-Kaelin
Hoogeveen
29:41
17
Astrid Pol-Remmelts
Hoogeveen
29:42
18
Alette Hakkers
Hoogeveen
29:59
19
Geertje Boelen
ACO Van Elderen
30:01
20
Hetty Geerling
Zuidwolde Dr
30:12
21
Lia Ekkel
Hoogeveen
31:05
22
Herriet van den Belt
Zwolle
31:39
23
Paulien Diepman
Zuidwolde Dr
32:08
24
Albertha Harms
Hoogeveen
32:56
25
Trijnie Fictorie
Hoogeveen
32:56
26
Monique Blaak
Hoogeveen
33:38
27
Karin van Basten
Coevorden
34:05
HEREN, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Loopgroep PK
32:15
2
Adriaan Fransen
AAC '61
32:59
3
Joep Emmen
Zwolle
34:36
4
J. Paalman
AV Rijssen
34:43
5
Erik Lindenholz
Hoogeveen
37:39
6
Harmen G van der Wal
Hoogeveen
39:34
7
Henry Rutgers
Noordscheschut
41:47
8
Bert Karssies
Hollandscheveld
42:13
9
Danny Meppelink
Hoogeveen
42:42
10
Martin Hink
Hoogeveen
44:03
11
Dennis Nijstad
Elim
44:34
12
Patrick Nijmeijer
Zwolle
45:22
13
Harrie Drost
Zutphen
45:24
14
Henry Strijker
Hollandscheveld
46:31
15
Andre Hofman
Hoogeveen
46:32
16
Marcel Botter
Hoogeveen
46:41
17
Roy Woltinge
Nieuwlande
47:58
18
Emile Koop
Dedemsvaart
53:02
19
Theo Dijkshoorn
Zuidwolde Dr
56:19
H40+, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harmen de Vries
Balkbrug
36:07
2
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
37:35
3
Arend-Jan vd Hoek
Nieuwleusen
38:24
4
Sean Patrick Roos
Ruinen
39:54
5
Egbert Kats
Hoogeveen
40:15
6
Gertjan de Haan
Noordscheschut
40:32
7
Peter Bos
Stadskanaal
41:52
8
Jan v Beveren
Hardenberg
42:07
9
Niek Akerboom
Zuidwolde Dr
43:00
10
Mehdi Ghelichkhani
Hoogeveen
44:27
11
Erwin Bisschop
Hoogeveen
45:39
12
Frans Heering
Enter
47:32
13
Bernhard Oostindien
Hoogeveen
48:18
14
Rene van Basten
Hoofddorp
48:53
15
Aldrich Schmitz du Mou
Zwolle
48:59
16
Bert Padding
Alteveer gem De Wold
49:12
17
Wessel Kranghand
HAC '63
49:18
18
Rien Padding
Dedemsvaart
50:26
19
Bert Brouwer
Hoogeveen
51:05
20
Richard Koehorst
Hoogeveen
51:27
21
Dik Zantingh
Zuidwolde Dr
51:31
22
Herman Paters
Hoogeveen
52:02
23
Rik Buning
Zuidwolde Dr
52:33
24
Ronald Pol
Hoogeveen
53:22
25
Jacco Middelveldt
Wapse
53:30
26
Cees Hersevoort
Hoogeveen
54:24
27
Rudie Jonkman
Zuidwolde Dr
54:33
28
Ko Hoorn
Zuidwolde Dr
54:39
29
Bert Lichtendonk
Hoogeveen
56:20
30
Marco v.d. Veen
Hoogeveen
56:26
31
Marcel Slot
Hoogeveen
58:51
H50+, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
37:59
2
Andrew Thomson
Zwolle
40:05
3
Marten Bolt
avVN
40:21
4
Arie Prins
HAC '63
40:36
5
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
40:40
6
Willy Berends
Klazienaveen
41:58
7
Andre Mol
Hoogeveen
43:27
8
Tjark Dijkstra
Zuidwolde Dr
43:27
9
Henk Veldkamp
Oosterhesselen
44:10
10
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:29
11
Kees Regelink
Vollenhove
45:00
12
Arie vd Wal
Hoogeveen
45:18
13
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
45:55
14
Henk Nimeijer
Koekange
45:55
15
Jaap Haaze
Zuidwolde Dr
47:10
16
Roelof Sondaar
Wanneperveen
47:50
17
Lambert Veldman
Hoogeveen
48:16
18
Bert Kikkert
Hoogeveen
49:53
19
Sake Pol
Hoogeveen
50:03
20
Arend Bisschof
Pesse
50:19
21
Nico Eshuis
Hoogeveen
52:11
22
Lukas Hulzentop
Hoogeveen
52:13
23
Gerry Nijstad
Hoogeveen
56:07
24
Zweers Salomons
Hoogeveen
57:23
25
Eise van der Vegt
Zuidwolde Dr
59:55
H60+, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dirk Koning
Ruinerwold
41:23
2
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
42:27
3
Garmt Borgman
Friesland
43:06
4
Piet Wassenaar
Barneveld
44:01
5
Hans Windt
Ter Apel
44:51
6
Benno Braamhaar
Rijssen
45:43
7
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:55
8
Ab Koetsier
Holten
1:04:20
DAMES, 10 KM DAMES
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hellen de Vries
PEC 1910
41:11
2
Antien van der Vegt
HAC '63
41:41
3
Manon Herbert
Bergentheim
43:26
4
Milou Lendfers
Zuidwolde Dr
43:49
5
Anouk Lindenholz
Hoogeveen
45:59
6
Linda Eektimmerman
Zwolle
47:53
7
Miranda Vrieling
Meppel
47:54
8
Lieneke Hooijer
Hoogeveen
54:04
9
Alice ten Caat
Zuidwolde Dr
55:26
10
Jennifer Hanenberg
's-Gravenhage
59:48
11
Marian Elling
Zuidwolde Dr
1:00:09
D40+, 10 KM DAMES
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Brigit Landewť
TION
39:52
2
Marleen Lubbers
avVN
40:50
3
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
45:20
4
Natascha Koestal
Ruinerwold
46:04
5
Roelie Heyting
Schoonebeek
48:50
6
Hilda Mulder
Hoogeveen
48:59
7
Alida Jansma
Hoogeveen
49:24
8
Harmieke Paters
Hoogeveen
54:04
9
Toos Volmer
Dordrecht
54:06
10
Agnes Meinen
Hoogeveen
54:50
11
Betty Bos
Zuidwolde Dr
57:25
12
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
57:38
13
Gerda Hofman
Hoogeveen
58:26
14
Marian Booyink
Tiendeveen
58:52
15
Carolien Scheper
Hoogeveen
59:48
16
Alice Vos
Hoogeveen
1:04:20
17
Sjoukje Salomons
Hoogeveen
1:04:20
18
Gerry Scholten
Hoogeveen
1:05:58
19
Thea Martens
Hoogeveen
1:09:04
Sponsoren: Camping in de Bongerd Oostkapelle,
Run2day Hoogeveen & Emmen, K&D, Zuidema Groep,
Buning Wegenbouw BV, De Gier Bloemen, Rovecom,
Zalencentrum Den Kaat, C1000 Termeulen Zuidwolde,
Gemeente de Wolden, Flowtune Massagepraktijk,
De Niet AssurantiŽn, www.printjob.nl
http://www.bikkelloop.nl
Hoofdsponsor: Bikkel Dienstverlening BV. (www.bikkel.nl)
www.uitslagen.nl
02-10-2011 00:00