Uitslagenlijst 20 van Drachten

Drachten - Zondag 2 oktober 2011

MAN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mostafa Benslimane
Lopersgroep Deurne
1:06:18
1:06:18
2
Hayek Said
Get Running
1:08:09
1:08:09
3
Riekele Kobes
AV Heerenveen
1:13:11
1:13:11
4
Jan Albert Veenema
Horror
1:17:50
1:17:48
5
René Jaasma
Impala
1:17:58
1:17:58
6
Tjeerd Popkema
NOP
1:19:13
1:19:11
7
Henk-Jan Dolsma
Vitalis
1:21:34
1:21:32
8
M. Zantema
Leeuwarden
1:30:55
1:30:51
9
Ovbiagbonhia
Impala
1:30:59
1:30:55
M40+, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remon van Lunzen
Lionitas
1:10:30
1:10:30
2
Sieds Wiersma
Impala
1:18:42
1:18:41
3
Harry Faber
SV Veendam
1:23:12
1:23:12
M50+, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Chris Draijer
Impala
1:22:23
1:22:21
2
Auke Postma
Lionitas
1:26:17
1:26:16
3
Bert Nieland
SV Veendam
1:28:38
1:28:38
4
Hans Versteeg
Friesland
1:31:35
1:31:27
5
Guus Dirksen
Impala
1:43:37
1:43:32
6
Anjo Zeven
Aquilo
1:53:16
1:53:14
7
Jan Bakker
Impala
1:54:50
1:54:46
8
Max Wenninger
Impala
1:54:50
1:54:46
9
Ton Cusiel
Friesland
1:58:21
1:58:16
VROUW, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
P. Faber
SV Veendam
1:26:18
1:26:18
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
1:28:53
1:28:51
MAN, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roelof Postma
Boornbergum
1:38:58
1:38:37
2
J. Mulder
Swichum
1:39:37
1:39:35
3
Karst Ketelaar
Workum
1:39:37
1:39:34
4
Klaas Struiving
Dutch Runners Gold
1:45:37
1:45:20
5
Peter Veenstra
Surhuisterveen
1:49:15
1:48:59
6
Bart van der Veen
Kollum
1:53:49
1:53:44
7
Eric Wassenaar
Drachten
1:58:08
1:57:55
M40+, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fedde Beijert
Ureterp
1:33:35
1:33:27
2
Stefan van der Wal
Friesland
1:34:06
1:34:01
3
Gouke Reitsma
Buitenpost
1:40:33
1:40:15
4
Marten v.d. Kamp
Nij Beets
1:44:05
1:43:59
5
Jeffery Robbens
Friesland
1:44:37
1:44:22
6
Fred Vorenkamp
Almere
1:46:20
1:46:10
7
Stefan Stoop
Suwald
1:47:33
1:47:26
8
Koen Grave
Drachten
1:55:15
1:54:56
9
Henk Westerhuis
Drachten
1:55:15
1:54:54
10
Geert Huitema
Ureterp
1:55:30
1:55:08
11
Zweitse Huitema
Drachten
1:56:27
1:56:04
12
Jos Jansen
Drachten
1:57:42
1:57:30
13
Simon van Dijk
Surhuisterveen
2:01:49
2:01:33
14
S. Zureigi
Leeuwarden
2:02:56
2:02:35
M50+, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geert Bleeksma
Sneek
1:37:28
1:37:15
2
Harm Postma
Friesland
1:50:45
1:50:31
3
Karel Moojen
Friesland
1:50:54
1:50:41
4
Goos Tuinstra
Drachten
1:55:15
1:54:55
5
Jan Thiemen
Drachten
1:58:51
1:58:38
6
G. de Groot
Drachten
2:07:45
2:07:22
VROUW, 20 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sanne Kramp
Groningen
1:52:21
1:52:04
2
Elly Abbink
Opende
1:53:48
1:53:32
3
Els ter Schure
Beetsterzwaag
1:57:08
1:56:50
4
Hendrika Posthumus
Ureterp
2:02:29
2:02:14
5
Elske Mientjes
Drachten
2:03:21
2:03:02
MAN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remco Bijlsma
Koarnjum
33:06
33:06
2
Andrew Larasen
Impala
33:17
33:17
3
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
34:44
34:44
4
Jasper Mulder
AV Heerenveen
35:49
35:49
5
Bert van Veen
De Koplopers
36:18
36:17
6
Menno Iedema
Impala
37:45
37:45
7
Marwin Iedema
Impala
37:55
37:55
8
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
38:50
38:49
9
Simon Regnerus
Friesland
39:01
39:01
10
Jasper van Olst
Impala
39:12
39:10
11
Gerrit Jepma
Impala
42:50
42:49
12
J. Jorritsma
Impala
43:18
43:15
13
Peter Janssen
Lionitas
45:14
45:14
14
Koos Adema
Loopgroep Nienoord
48:18
48:15
15
Richard van Lunzen
Lionitas
48:34
48:32
16
Domien Mulder
Friesland
49:14
49:12
17
Jakob Veenstra
Friesland
51:38
51:32
18
Tjalling Westra
Friesland
51:59
51:55
19
Minne van Houten
Friesland
52:03
51:58
20
Jered Nuwolt
Impala
57:27
57:24
VROUW, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelly van der Kloet
Impala
42:52
42:49
2
Vera Keidel
Lionitas
45:15
45:13
3
Tessa Boot
Horror
47:13
47:08
4
Jantsje Lageveen
Impala
50:15
50:09
5
Ank Cusiel
Friesland
1:03:19
1:03:16
BEDR., 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bjorn de Laat
Runnersworld (hardlo
38:12
38:10
2
Frank Marks
Runnersworld (hardlo
38:22
38:20
3
Mark Oude Bennink
Runnersworld (hardlo
38:51
38:48
4
A.Vlietsra
Haitel Administratie
39:57
39:55
5
Frank Aanstoot
Runnersworld (hardlo
40:34
40:33
6
Vincent harder
Runnersworld (hardlo
43:43
43:43
7
H. Nauta
Haitel Administratie
44:12
44:10
8
A. Zwaagstra
Haitel Administratie
44:55
44:50
9
Tim Stoffelsma
Runnersworld (hardlo
46:34
46:32
10
Simon Visbeek
Acera Accountants &
46:45
46:38
11
Uilke Bosma
Acera Accountants &
48:03
47:57
12
Simon Jellema
ABN AMRO Bank
48:26
48:22
13
Jelmer Bosma
Acera Accountants &
50:29
50:23
14
A. Dijkstra
Haitel Administratie
52:05
51:54
15
Mark Maas
Lions Livius
52:53
52:45
16
Niek van der Tol
Herian Reclame
52:59
52:53
17
Douwe Offringa
Toff Recruitment
53:10
53:00
18
Fokke Postma
Yacht
53:25
53:06
19
Gerard Ganzevoorts
Acera Accountants &
53:30
53:25
20
Koos Tamminga
Herian Reclame
53:44
53:36
21
Rienk Wiersma
Herian Reclame
53:52
53:45
22
Jaap Smedes
Herian Reclame
54:56
54:48
23
Gerard Wolting
Acera Accountants &
55:01
54:56
24
Deelnemer Vier
Lions Livius
55:27
55:18
25
Marc Buenk
Yacht
56:28
56:20
26
Willem Tjeerd Bijlsma
ABN AMRO Bank
58:28
58:22
27
Gerrit Postma
Herian Reclame
58:37
58:26
28
Bernadette Bijlsma
ABN AMRO Bank
58:37
58:33
29
Thea Offringa
Toff Recruitment
59:00
58:52
30
Mark Cuperus
Herian Reclame
59:25
59:17
31
Huub van der Mijle
Lions Livius
59:39
59:30
32
Paula Cuperus
ABN AMRO Bank
1:00:05
1:00:02
33
Peter Wiersma
Herian Reclame
1:00:08
1:00:00
34
Peter-Jan Varekamp
Lions Livius
1:00:32
1:00:23
35
H. Haak
Haitel Administratie
1:00:42
1:00:30
36
Jan D Bijlsma
ABN AMRO Bank
1:02:46
1:02:40
37
Willem Miedema
Toff Recruitment
1:04:16
1:04:08
38
Arjan Minnema
Acera Accountants &
1:04:53
1:04:47
39
Marina van Deursen
ABN AMRO Bank
1:04:57
1:04:53
40
Lian de Boer
Yacht
1:06:46
1:06:27
41
Freddy de Boer
Yacht
1:07:02
1:06:42
42
F. Mulder
Haitel Administratie
1:08:49
1:08:36
43
Franziska van der Temp
Acera Accountants &
1:10:15
1:09:57
MAN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bart ter Veer
Groningen
37:15
37:15
2
Sander van Tartwijk
Drachten
39:52
39:44
3
Cor Wetting
Leeuwarden
41:33
41:33
4
Rob Moenandar
Groningen
42:46
42:43
5
Fokke Jongsma
Drachten
43:09
42:59
6
Daniel Elsenga
Groningen
44:23
44:20
7
Robert Hoekstra
Drachten
45:12
44:55
8
Raoul Michels
Terwispel
45:12
45:10
9
Guido Leurink
Drachten
45:32
45:27
10
Willem Heins
Noordwijk Gn
45:35
45:27
11
David Lindeman
Hunzerunners Loopgro
45:43
45:40
12
Jan Bosgraaf
Drachten
46:37
46:26
13
H. Veenstra
Drachten
46:50
46:44
14
Thomas de Jong
Drachten
47:04
47:03
15
Martin van Zoelen
Drachten
47:10
47:05
16
Hilbert Mast
Impala
47:27
47:18
17
Sjaak Tiemersma
Opende
47:50
47:35
18
Tjisse Berend Schaap
Ingelum
47:59
47:47
19
Siard Aal
Beetsterzwaag
48:08
47:45
20
Jan Arie de Graaf
Drachten
48:11
48:08
21
Peter Klaver
Lionitas
48:13
48:05
22
Wietze Knol
Drachten
48:20
48:16
23
Kevin van der Veen
Koudekerke
48:20
48:05
24
Martijn van Breden
Drachten
48:20
48:15
25
Jordi Dommerholt
Heerenveen
49:05
48:55
26
Jan Dotinga
Horror
49:39
49:35
27
Alle van der Wal
Drachten
50:38
50:19
28
Adrie Hoks
Joure
50:40
50:25
29
Wieberen-Jan de Jong
Drachten
50:41
50:31
30
Willem de Vries
Burgum
50:53
50:36
31
Willem Doppenberg
Garyp
50:57
50:51
32
Henk Driessen
Impala
51:02
50:41
33
Sico van der Wal
Impala
51:03
50:52
34
Niels Vrolijk
Drachten
51:32
51:19
35
Hylke Spijkermanan
Groningen
51:41
51:31
36
Paul Debets
Leeuwarden
51:41
51:25
37
Rick de Jong
Drachten
51:43
51:43
38
Johannes Idema
Noardburgum
51:47
51:38
39
Jan Wester
Drachtstercompagnie
51:55
51:49
40
Henk Stienstra
Drachten
52:18
52:14
41
Theo Broers
Drachten
53:13
53:07
42
Hans van Egmond
Impala
53:24
53:05
43
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
53:34
53:19
44
F. van Dijk
Impala
54:04
53:56
45
Erik Gommers
Impala
54:25
54:13
46
Sietze
Drachten
54:32
54:29
47
Rogier Bremer
Dronten
55:21
55:05
48
Bob Regnerus
Drachten
55:26
55:18
49
Erik Gorter
Rottevalle
56:05
55:58
50
Henk van der Heide
Boornbergum
56:11
56:01
51
Klaas Sipma
Ee
56:17
56:02
52
Arjen Valk
Beetsterzwaag
57:30
57:19
53
Anne Stienstra
Harkema
58:29
58:12
54
Jan van Bruggen
Impala
58:30
58:18
55
Johan van Bruggen
Drachten
58:30
58:19
56
Berend Schaap
Gytsjerk
58:52
58:42
57
Willem Bakker
Loopgroep Hugo Veenk
59:04
58:46
58
Jan Koster
Doezum
59:04
58:46
59
Hylko vd Woude
Impala
59:12
59:03
60
Gauwe Reitsma
De Wilgen
59:31
59:24
61
K.H. Jonker
Groningen
59:41
59:32
62
Gerrit Leistra
Impala
1:01:15
1:01:01
63
Jan Bijstra
Impala
1:01:18
1:01:07
64
Louis Caron
Leeuwarden
1:01:32
1:01:08
65
Dick Stolk
Ureterp
1:02:12
1:02:05
66
Wilco Dommerholt
Heerenveen
1:02:44
1:02:34
67
Kees Toet
Drachten
1:04:11
1:04:03
68
Erwin Oosterhuis
Drachten
1:07:37
1:07:21
69
G.J. de Jong
Drachten
1:07:38
1:07:20
70
Vincent van der Veen
Houwerzijl
1:11:36
1:11:22
71
Pieter de Leeuw
Tjalleberd
1:13:40
1:13:20
72
Jan-Anne Postma
Kollum
1:14:39
1:14:35
VROUW, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jikke vd Berg
AV Heerenveen
49:07
49:02
2
Liesbeth van den Berg
Loopgroep Hugo Veenk
51:59
51:54
3
Maaike Sietses
Boelenslaan
52:25
52:15
4
Ineke Wijnalda
Drachten
53:18
53:06
5
Rixt Veldman
Dutch Runners Basic
53:24
53:08
6
Marlies Feenstra
Zwolle
55:13
54:58
7
Annet Landman
Drachten
55:28
55:12
8
Tessa van Hoving
Leeuwarden
55:30
55:12
9
Tamara van der Leij
Drachten
56:08
55:54
10
Jon Keun-Boonstra
Drachten
56:14
56:01
11
Gerrie de Jong
Ee
56:16
56:02
12
Gea Huisman
Drachten
56:54
56:47
13
Miranda Heins
Drachten
57:44
57:35
14
Janet de Vries
Drachten
57:56
57:42
15
Esther Veenstra
Surhuisterveen
58:28
58:12
16
Anneke Zandstra
Drachten
58:56
58:42
17
Dute Faber
Wijnjewoude
58:58
58:44
18
Fokje de Vries
Ureterp
59:03
58:49
19
Lilian Reitsma
De Wilgen
59:22
59:15
20
Inge Hop
Groningen
59:35
59:21
21
Marloes Velsma
Drachten
59:39
59:20
22
Joke Cremer
Friesland
59:45
59:25
23
Hannie Keidel
Wirdum Fr
1:00:01
59:55
24
Charlotte Horneman
Surhuisterveen
1:02:19
1:02:02
25
Annegreet van der Deen
Surhuisterveen
1:02:26
1:02:08
26
Nynke Postma
Drachten
1:04:35
1:04:14
27
Liesbeth de Leeuw
Tjalleberd
1:10:13
1:09:53
28
Claudia Schulz
Drachten
1:11:58
1:11:45
29
Annamarie van der Bij
Harkema
1:13:18
1:12:56
30
Laure Postma
Drachten
1:15:24
1:15:13
31
Sietske Grenzenberg
Surhuisterveen
1:15:24
1:15:07
MAN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Patrick Reitsma
Leeuwarden
17:13
17:13
2
Folkert Huisma
Impala
17:44
17:44
3
Rob ter Haar
Zwolle
18:00
17:59
4
Bauke Ytsma
Burgum
18:33
18:30
5
Evert-Jan Heringa
Marum
18:39
18:38
6
Folkert Visser
Impala
19:13
19:13
7
Joshua Elsenga
Drachten
19:52
19:49
8
Douwe Dijkstra
Nij Beets
20:27
20:24
9
Wiep van der Heide
Drachten
20:41
20:41
10
Tim Alberda
Drachten
20:48
20:48
11
Fedde Kloosterman
Drachten
20:51
20:51
12
Siete Dijkstra
Nij Beets
21:22
21:19
13
G. Baron
Surhuisterveen
22:57
22:57
14
Gert Bosker
Assen
23:14
23:08
15
Marijn Wolters
Drachten
23:23
23:16
16
Hille Poortvliet
Drachten
23:25
23:21
17
Maurits van der Tol
De Wilgen
23:26
23:19
18
Ferdinand van der Werf
Heerenveen
23:27
23:22
19
Erik Koopmans
Boornbergum
23:43
23:36
20
Sven Gemlich Meijling
Drachten
24:05
24:04
21
Jeroen van der Burg
Drachten
24:28
24:20
22
Jaap Klaster
Nij Beets
24:43
24:43
23
Reinhold de Vries
Loopgroep Hugo Veenk
25:13
25:12
24
Jelle Westerhof
Drachten
26:12
26:06
25
Simme Travaille
Drachten
26:16
26:12
26
Jacob Bos
Impala
26:55
26:50
27
Rients Tijsma
Drachten
27:02
26:58
28
K.P. Boonstra
Assen
28:37
28:31
VROUW, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nynke Hiemstra
Dronten
21:26
21:25
2
Atalja Teunis
Ens
21:44
21:44
3
Sandra Sikkema
Impala
22:18
22:18
4
Jildou Struiving
Surhuisterveen
24:18
24:18
5
Karien Kloosterman
Drachten
24:21
24:19
6
Rolien Jonker
Lemmer
24:41
24:38
7
Miranca van der Tol
De Wilgen
25:39
25:33
8
Rieneke Stienstra
Kornhorn
25:46
25:44
9
Anne Dijkstra
Groningen
25:53
25:49
10
Yvette Mollema
Drachten
26:14
26:09
11
Herma de Bruin
Augustinusga
26:16
26:16
12
Ingrid Droogers
Surhuisterveen
26:18
26:17
13
Nynke Veltman
Groningen
26:27
26:23
14
Gertina de Vries
Surhuisterveen
26:47
26:47
15
Hiske Gorter de Haan
Kornhorn
26:47
26:46
16
Lutske de Haan
Surhuisterveen
27:20
27:19
17
Petra van Dijk
Jubbega
27:32
27:29
18
Jantina Dijkstra
Surhuisterveen
27:52
27:51
19
Coby Stienstra
Kornhorn
27:59
27:57
20
Joan Slagter
Drachten
28:12
28:08
21
Nynke Talstra
Gorredijk
28:16
28:13
22
Moniek Veenstra
Drachten
28:30
28:28
23
Angelina Hartlief
Groningen
28:40
28:37
24
Miranda Brinkmann
Groningen
28:49
28:44
25
Brechtje Hettinga
Groningen
28:51
28:49
26
Marianne Bethlehem
Surhuisterveen
29:03
29:01
27
Jantsje Veenstra
Drachtstercompagnie
29:52
29:50
28
Anne Hettinga
Drachten
30:01
30:00
29
Carla Droogers
Surhuisterveen
30:25
30:23
30
Zwanny Bos
Gorredijk
30:31
30:26
31
Irina Cusiel
Heerenveen
31:07
31:03
32
Coba Sikkema
Surhuisterveen
31:24
31:21
33
Nanette Caviet
Friesland
31:32
31:28
34
Ariana Kuipers
Impala
33:33
33:28
35
Nynke de Groot
Drachten
33:33
33:29
JO-11, 1.3 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martijn Mozes
Drachten
5:04
5:04
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
5:15
5:13
3
Tom Keun
Drachten
5:28
5:27
4
Gijs van der Wijk
Impala
5:34
5:32
5
Tim Mozes
Drachten
5:35
5:33
6
Pjotr ter Doest
Impala
5:45
5:45
7
Arnold Hiemstra
Loopgroep Hugo Veenk
5:47
5:47
8
Florian van der Dussen
Impala
5:56
5:55
9
Harm Jan Kootstra
Beetsterzwaag
5:59
5:57
10
Jelmer Knol
Drachten
6:11
6:08
11
Jilles van der Heide
Impala
6:27
6:26
12
Ids Bosveld
Impala
6:34
6:32
13
Hessel Bakker
Lionitas
6:35
6:33
14
Robbert Abels
Impala
6:45
6:43
15
Thijs van der Burg
Drachten
7:54
7:52
16
Dilan Minnema
Drachten
8:05
8:02
JO-15, 1.3 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Justin postma
Impala
4:23
4:22
2
Jelmer Kootstra
Beetsterzwaag
4:56
4:56
3
Wessel van Trijp
Impala
5:01
5:00
4
Rense Negenman
Impala
5:11
5:10
5
Tristan Teunis
Ens
5:30
5:30
ME-11, 1.3 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rixt van der Heide
Impala
5:32
5:30
2
Ingrid Adema
Impala
5:37
5:37
3
Gwenda Struiving
Surhuisterveen
5:38
5:38
4
Carlijn Grave
Impala
5:41
5:41
5
Denise Boes
Emmen
5:50
5:49
6
Esther Dekker
Drachten
5:54
5:53
7
Femke van der Galien
Impala
6:18
6:17
8
Robin van der Veen
Impala
6:24
6:23
9
Carmen v/d Heide
Boornbergum
6:26
6:23
10
Anna-Bo van der Wal
Impala
6:26
6:24
11
Emma van Wieren
Impala
6:27
6:27
12
Jytte van der Heide
Impala
6:31
6:28
13
Fiona de Vries
Impala
6:56
6:54
14
Rixt Alberda
Drachten
7:01
7:00
15
Marlies Snip
Harkema
7:02
6:59
16
Sterre Lynn de Vries
Feanwalden
7:07
7:06
17
Elisa
De Wilgen
7:28
7:26
18
Renee van der Tol
De Wilgen
7:38
7:36
19
Eskal v/d Heide
Boornbergum
7:52
7:50
20
Anna van der Burg
Drachten
8:01
7:58
21
Talitha Snip
Harkema
8:07
8:04
22
Marrit van der Heide
Drachten
8:26
8:24
ME-15, 1.3 KM RECR.
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cato Bontekoe
Impala
4:50
4:50
2
Robin van der Tol
De Wilgen
5:03
5:01
3
Anneke Kootstra
Beetsterzwaag
5:23
5:23
4
Kira Stienstra
Drachten
5:26
5:25
5
Jasmijn Wagenaar
Impala
5:33
5:33
6
Eef Bosveld
Impala
5:51
5:51
7
Maaike Wiersma
Impala
5:57
5:57
8
Dalarna van Pijkeren
Middelstum
6:01
5:59

www.20vandrachten.nl
Hoofdsponsor Redema groep
www.uitslagen.nl
02-10-2011 00:00