Uitslagenlijst 10e Otterberg-Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 1 oktober 2011

VROUW, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Merel Nienhuis
LSV Invictus
-10
24:23
2
Renate van Dop
Westerbork
-26
25:21
3
Ingrid Boelen
Westerbork
-31
27:16
4
Kirsten Nienhuis
Oosterwolde Fr
-9
27:22
5
Niesje Kats
Nieuw Balinge
-36
27:29
6
Margriet Arents
Emmen
-26
27:45
7
Janita Doorten
Spier
-31
28:19
8
Frouke Sijken
Loopgroep Beilen
-46
29:00
9
Sara van Zalinge
Dronryp
-3
29:06
10
Van der Burg
Hoogeveen
-24
29:12
11
Brigitte Zwart
Pesse
-30
29:32
12
Willy Boer
Wijster
-43
30:26
13
Leonie Nienhuis
LSV Invictus
-5
30:51
14
Anne van Zaling
Dronryp
-5
31:07
15
Cisca Pijpker
Loopgroep Beilen
-39
31:09
16
Yvonne Tempert
Nijverdal
-36
32:13
17
Annemiek de Goede
Emmeloord
-30
32:16
18
Roelie Keen
Sleen
-36
32:47
19
Hilda Kiers
Sleen
-29
32:47
20
Sabina Geertsema
Beilen
-30
32:58
21
Petra Raaman
Beilen
-33
33:09
22
Roelinka Zuidema
Beilen
-16
33:23
23
Petra van Geest
Beilen
-32
33:51
24
Marja van Stein
Hoogersmilde
-32
34:21
25
Alberta Boerma-Wiersma
Loopgroep Beilen
-35
34:22
26
Hilda Lutgers
Beilen
-27
34:31
MAN, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Wouter Luinge
SV Veendam
-7
17:15
2
Jannes Dolfing
Westerbork
-32
19:18
3
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
-37
19:57
4
Jan Bart Kip
HAC '63
-19
20:12
5
Rogier van Vliet
Westerbork
-6
20:41
6
Peter Petersen
Tynaarlo
-44
21:08
7
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
-42
21:16
8
Allard Brunsting
Hoogeveen
-30
21:53
9
Stefan de Goede
Emmeloord
-5
22:05
10
John Sikken
De Sperwers
-14
22:12
11
Otto Okken
Schuinesloot
-19
22:25
12
Rene Hooge
Elim
-17
22:27
13
Jan Russchen
Hoogeveen
-39
22:34
14
Jeroen Stobbe
Beilen
-28
23:05
15
Jan Kikkert
Alteveer gem De Wold
-47
23:10
16
Jack van Rozen
Oosterwolde Fr
-45
23:24
17
Arjan Bijlsma
Beilen
-31
23:29
18
Jan Lip
HAC '63
-51
23:45
19
Johan Buist
Hollandscheveld
-31
23:57
20
Richard Pieper
Hoogeveen
-25
24:14
21
Jan Boer
Wijster
-13
24:53
22
Klaas Tielken
Westerbork
-28
24:56
23
Ton Nieuwpoort
Beilen
-45
26:27
24
Koos Kip
HAC '63
-49
26:51
25
Bart Raaman
Beilen
-35
27:08
26
Harrie Kornelius
Groningen Atletiek
-52
27:09
27
Vincent ten Kate
Hoogeveen
-21
27:11
28
Paul van Snick
Groningen
-20
27:28
29
Jan Janssen
Assen
-56
27:51
30
Jeen Heidinga
Leeuwarden
-42
28:20
31
Theo van der Geest
Borger
-53
28:49
32
Henk Warnders
Hoogersmilde
-47
28:51
33
Derk Kuipers
HAC '63
-45
30:47
34
Leen van Zwol
Westerbork
-47
30:52
35
Bennie Smale
Nieuweroord
-41
32:55
36
Erwin Ponk
Beilen
-33
33:15
37
Bertus Reinds
Loopgroep Beilen
-52
39:01
38
Berend Schreuder
Zweeloo
-71
42:11
V SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Manon Herbert
Spurt '88
-10
44:18
2
Henriët Scholts
Groningen
-17
57:02
3
Marianne Slimmen
Vollenhove
-24
57:34
V 40, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Roelie Lennips
Spurt '88
-36
47:28
2
Ingrid Oving
Runners Stadskanaal
-31
48:09
3
Enge Zeuner
SV Veendam
-30
48:38
4
Margreet Huisman
Buinen
-36
52:47
5
Joke Nicolai
Oosterwolde Fr
-37
55:46
6
Aly Prins-Olijve
Oosterwolde Fr
-38
58:08
7
Liesbeth van Zalinga
Friesland
-30
58:45
8
Harmina Popken
Westerbork
-38
59:19
9
Maria Scheerooren
Westerbork
-33
59:21
10
Marian Booijink
Tiendeveen
-35
59:23
11
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
-34
59:50
12
Jos Betten
Assen
-34
1:05:43
13
Gritter
Westerbork
-35
1:06:17
V 50, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Trijnie Heeres
Eelderwolde
-49
50:50
2
Janneke Nienhuis
LSV Invictus
-40
51:17
3
Reina Wijnia-Kwant
avVN
-44
56:00
4
Roeli Warmink
Gieten
-57
57:32
5
Minke Oord
Friesland
-44
58:19
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Merwin Dollison
Artemis
-25
35:13
2
Bert de Boer
Staphorst
-13
39:25
3
Harold Kruidhof
Staphorst
-27
40:16
4
Marco Bakker
Assen
-27
43:42
5
Erwin van Heerde
Dokkum
-25
44:44
6
Hans de Jonge
Stadskanaal
-24
48:18
7
Bas Huseman
Groningen
-19
49:27
8
Arnoud Dokter
avVN
-21
50:25
9
Dirkjan van der Kooi
Gieten
-8
52:18
10
Robert Sinnema
Westerbork
-28
1:05:57
11
Richard Hulzebosch
Beilen
-25
1:06:16
M 40, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jan Scheenstra
Start '78
-30
34:52
2
Mark Grimmius
SV Veendam
-30
37:48
3
Martin Lohof
Runners Stadskanaal
-30
38:57
4
Roberts STam
Bovensmilde
-31
39:47
5
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
-33
39:55
6
Jacco Talen
Hollandscheveld
-31
40:40
7
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
-31
41:03
8
Douwe Weima
Nijverdal
-37
41:09
9
Adriaan Huisman
LSV Invictus
-36
41:51
10
Cor Schnieders
Runners Stadskanaal
-34
43:10
11
Theo ten Caat
Hollandscheveld
-36
43:23
12
Fjodor van der Sluijs
Grolloo
-29
43:45
13
Marten Leistra
Beilen
-36
47:08
14
Rene Lammerts van Buer
Westerbork
-29
47:21
15
Gert Slomp
Nieuw Balinge
-38
48:32
16
Alfred van Veen
Beilen
-32
48:39
17
Marco Berning
Borger
-33
49:44
18
Jan Post
Smilde
-33
50:05
19
Joeke van der Heide
Borger
-34
50:07
20
Hans Kats
Stuifzand
-32
52:08
21
Klaas Buwalda
Slagharen
-33
52:10
22
Johan Buurmeijer
Hoogeveen
-30
52:26
23
Harry Vos
Westerbork
-34
52:29
24
Walraad Guichelaar
Elim
-36
53:30
25
Ton van Ewijk
Hooghalen
-35
53:53
26
Gerrit van der Bij
Hoogeveen
-34
54:52
27
J van Zalinge
Dronryp
-36
55:25
28
Rein de Goede
Emmeloord
-31
55:30
29
Jan Brandsma
Sneek
-34
56:09
30
Rudy Wolf
Arnhem
-34
1:00:13
31
Dirk-Willem Hiemstra
Meppel
-32
1:01:30
32
Marcel Kuizenga
Westerbork
-34
1:05:02
M 50, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Reinder de Jonge
AAC '61
-39
37:09
2
Henk Por
Groningen
-41
39:17
3
Jos Arends
Runners Stadskanaal
-41
40:54
4
Rink POSt
Appelscha
-44
41:34
5
HAns van Santen
Groningen
-49
43:55
6
Wiebe de Vries
Appelscha
-40
47:29
7
Mans Veldsink
Dedemsvaart
-43
47:53
8
Harry van Os
Loopgroep Beilen
-40
49:11
9
Jaap Veltman
Ruinerwold
-41
49:21
10
Dorus Breidenback
PAC
-48
49:24
11
Riekel de Groot
Emmen
-42
49:51
12
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
-46
49:53
13
Diederik Tempert
Nijverdal
-41
49:59
14
Klaas Pijpker
Beilen
-42
50:03
15
Herman Funke
De Sperwers
-42
51:23
16
Martien Kuilder
Loozen
-39
51:30
17
Johan vd Meer
Klazienaveen
-40
52:04
18
Johan Heemskerk
Ens
-40
52:34
19
Nico van der Poel
De Sperwers
-46
52:44
20
Wierd Bethlehem
Loopgroep Hugo Veenk
-42
53:05
21
Geert Woltjer
Spier
-39
53:17
22
Be Hilbrink
Stuifzand
-41
53:56
23
Nico Eshuis
Hoogeveen
-43
53:56
24
Peter de Boer
Loopgroep Beilen
-41
54:12
25
Jan Folkers
Nieuw-Amsterdam
-48
54:40
26
Marten van der Steeg
Aalden
-40
55:50
27
Arend Stevens
Westerbork
-40
55:59
28
Jan Smeenge
Beilen
-40
57:27
29
Derk Ensing
Borger
-48
58:46
30
Johan Roerink
Beilen
-40
59:25
31
Klaas Bronsema
AAC '61
-43
1:00:10
32
Dan Rasul
Gasselte
-44
1:00:34
33
Eelke de Vries
Feanwalden
-40
1:05:31
M 60, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jaap Talen
Hoogeveen
-55
47:19
2
Rene Dantuma
Eelderwolde
-52
50:14
3
Bé Sebens
Aquilo
-52
50:20
4
Henk Daling
HAC '63
-54
51:48
5
Jan Fransen
Hasselt
-57
52:40
6
Adriaan Vellinga
De Sperwers
-52
52:42
7
Geert Muggen
Hoogeveen
-54
53:55
8
Gerrit jan Warmink
Eexterveen
-55
56:20
9
Gerrit Lahuis
Aalden
-49
57:01
10
Josh Uitdenbogaard
Veldhoven
-49
59:53
11
Johannes Schreuder
Westerbork
-59
1:07:00
Sponsoren: SNS Fonds Wildervank, Alescon,
MarcoBakker Hovenier, Stork Technical Services,
Gem Midden-Drenthe, Dolmans Landscaping,
De Vries Mechanisatie, C1000 Mulder Beilen,
Run2Day Hoogeveen, AH Steenwijk, Univé M-Drenthe,
Bloemenpalet Beilen, shirts-bedrukken.com
Dank voor de gastvrijheid: Camping De Otterberg en Attero Wijster!
Tot ziens volgend jaar, zaterdag 6 oktober 2012! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
01-10-2011 00:00