| | | | | Uitslagenlijst STAPloop
Brunssum - Zaterdag 1 oktober 2011
MTRJB, TRIMLOOP(6KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Max Kam
Parellooprunners
34:19
MTRIM, TRIMLOOP(6KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sander Hartman
Herzogenrath (GER)
23:00
5
Richard Thomas
Eygelshoven
24:05
6
Theo van Puijvelde
Sweikhuizen
24:15
12
Papanastasiou Athanasi
Heinsberg (GER)
26:07
17
Horst Brinkmann
Erkelen (GER)
29:20
20
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
30:53
26
Michel Timmermans
Brunssum
31:46
31
Marco Engels
Frechen (GER)
33:47
40
Peter van der Laan
Dutch Runners Gold
38:04
42
Uwe Gerhardt
Stolberg (GER)
39:06
43
Heinz van Kampen
Alsdorf (GER)
39:21
VTRIM, TRIMLOOP(6KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Rosanna Ververgaert
Brunssum
31:14
7
Rosi Blum
Geilenkirchen (GER)
31:19
8
Yvette Vievermanns
Brunssum
31:34
11
Sandra Sander
Plochingen (GER)
33:01
16
Chantal van de Horst
Brunssum
34:20
17
Marleen Bus
Parellooprunners
34:46
18
Daniëlle Heesemans
Brunssum
36:43
19
Anjes van Brekel
Parellooprunners
37:45
21
Angelo van Mierlo
Brunssum
38:20
24
Desiree van Puijvelde
AVON
41:59
M20, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Nulens
Lanaken (BEL)
46:26
V20, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M30, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Achim Tholen
Gangelt (GER)
42:25
2
Willy Peter
Neerharen (BEL)
43:39
3
Zander Ingo
Plochingen (GER)
47:24
4
Guido Müller
Linnich (GER)
55:54
5
Steffen van der Werff
Heerlen
1:00:31
6
Gereon Gilles
Hückelhoven (GER)
1:02:16
7
Gero de Brouwer
Simmerath (GER)
1:04:09
V30, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nicole Kennerknecht
Unterbruch (GER)
1:04:55
4
Alexandra Kirsch
Unterbruch (GER)
1:20:46
M35, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Robert Thönnissen
Ratheim (GER)
49:46
4
Stepahn Adrian
Aachen (GER)
52:11
8
Athanasios Papanastasi
Heinsberg (GER)
1:01:26
10
Moriusz Musiol
Herzogenrath (GER)
1:13:28
V35, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monika Gube
Würselen (GER)
1:00:03
2
Sandra Douven
Achilles-Top
1:04:15
3
Ellen Heuijerjans
Atletiek Helden
1:11:40
4
Heike Hütten
Gangelt (GER)
1:12:09
M40, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Austin-Kerl Jürgen
Brunssum
41:38
3
Friedbert Kirsch
Unterbruch (GER)
54:34
4
Herbert Küppers
Gangelt (GER)
56:45
7
Volker Johnen
TV Arnoldsweiler (GE
1:08:12
8
Frank Rheinfelder
LC Phönix Geilenkirc
1:10:32
V40, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Birgit Kranz
Herzogenrath (GER)
59:51
2
Ellis Burgers
Achilles-Top
1:06:29
3
Susann Cygon
Heinsberg (GER)
1:15:01
M45, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Mertens
Berg en Terblijt
49:12
4
Rohé Kalle
Hergenrath (BEL)
50:46
5
Carel Claassen
Lanaken (BEL)
53:31
8
Günter Leinders
Waldfeucht (GER)
1:06:11
V45, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Lisa Kempel
Herzogenrath (GER)
58:01
M50, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Alfred Kirsch
Unterbruch (GER)
55:40
4
Michaël van Dam
Teuven (BEL)
56:27
5
Peter van Herk
Valkenswaard
57:23
9
Jan Vaessen
Atletiek Helden
1:01:15
11
Kurt Schröder
Geilenkirchen (GER)
1:04:11
12
Thomas Huesmann
Aachen (GER)
1:09:30
V50, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M55, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Skrabanja
Cadier en Keer
53:54
3
Roland Krökel
Monschau-Mützenich (
55:16
4
Peter HOrst
Stolberg (GER)
1:03:59
5
Norbert Hanf
Stolberg (GER)
1:06:30
6
Manfred Wùst
Alsdorf (GER)
1:08:10
8
Sieber Joachim
Hückelhoven (GER)
1:15:01
V55, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M60, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Bernd Hensgens
Würselen (GER)
1:00:44
5
Bernhard Ormanns
Duitsland
1:07:19
6
Jürgen Freymuth
Berndorf (GER)
1:11:36
7
Valentin Bündgens
Aachen (GER)
1:15:28
M65, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friedrich Klinkenberg
Würselen (GER)
57:17
V65, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M70, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Johann Simons
Vottwais (GER)
1:36:09
M75, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M80, HOOFDLOOP(12KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Josef Krammer
Tv Siersdorf (GER)
1:36:37
MJGDL, JEUGDLOOP (3KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit van de Raadt
Schinveld
11:37
31
Thimo Schulpen
Selfkant Tüdderen (G
17:38
VJGDL, JEUGDLOOP (3KM)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Britt Theunissen
Schinveld
13:59
36
Claire van der Heijden
A3C
28:03
1KMMA, SCHOLIEREN1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1KMMB, SCHOLIEREN1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Cedric Gerhardt
Stolberg (GER)
3:44
3
Jesse van der Raadt
Schinveld
3:50
5
Djorno de Winter
Nederland
5:02
1KMVA, SCHOLIEREN1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1KMVB, SCHOLIEREN1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
600MM, SCHOLIEREN600
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
600MV, SCHOLIEREN600
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Enya Gerhardt
Stolberg (GER)
2:49
400MM, SCHOLIEREN400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
400MV, SCHOLIEREN400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
TEAM, TEAMESTAFETTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
De Meuffels Adviesgroe
Brunssum
50:50
4
De Meuffels Adviesgroe
Brunssum
57:15
6
De Meuffels Adviesgroe
Brunssum
59:38
7
De Meuffels Adviesgroe
Brunssum
1:00:58
9
De Meuffels Adviesgroe
Brunssum
1:05:48
10
De Meuffels Adviesgroe
Brunssum
1:18:17
Uitslagen.nl
01-10-2011 22:25