Uitslagenlijst 10e Maasheggenloop Boxmeer

Boxmeer - Zondag 25 september 2011

1J/68, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs van Haren
Boxmeer
4:12
2
Tijn Elbers
Katwijk Nb
4:33
3
Joy Yildirim
Boxmeer
4:36
4
Vinay Soekhradj
Boxmeer Olympia F3
4:41
5
Sen Klokgieters
Boxmeer Olympia F3
4:44
6
Lucas de Bruin
Boxmeer Olympia F3
4:48
7
Tim Snijders
Boxmeer Olympia F3
4:50
8
Jan Verhoeven
Boxmeer
4:52
9
Tim Hanegraaf
Boxmeer
4:59
10
Sam Claassen
Boxmeer Olympia F3
5:06
11
Luc Centen
Sint Anthonis
5:08
12
Toon Bardoel
Gennep
5:16
13
Just Meijer
Vianen Nb
5:20
14
Jalmar Derikx
Boxmeer
5:25
15
Thomas Hekerman
Boxmeer Olympia F3
5:29
16
Mika Maassen
Boxmeer
5:38
17
Giel van Vliet
6:09
1J/9+, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corne Vleugels
Groesbeek
3:45
2
Stef Boumans
Boxmeer
3:49
3
Dave Hanegraaf
Boxmeer
3:56
4
Jakob Pütz
Overloon
4:00
5
Guus Jans
Vianen
4:02
6
Job Elbers
Katwijk Nb
4:04
7
Jelle Tönnissen
Bergen Lb
4:06
8
Pepijn Siemes
Beugen
4:22
9
Pim Verberkt
Beugen
4:26
10
Luuc Claassen
Boxmeer Olympia F3
4:27
11
Jan Boumans
Boxmeer
5:09
12
Harmen Schultink
Vianen Nb
5:18
1M/68, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Orsouw
Schaijk
4:28
2
Evelien van den Beld
Boxmeer
4:28
3
Laura Martens
Boxmeer
4:47
4
Marit Arts
Boxmeer
4:54
5
Elja Weijmans
Sint Anthonis
5:07
6
Syrinx Jeurissen
Boxmeer
5:17
7
Benthe van Duijnhoven
Sint Anthonis
5:21
8
Emma Peeters
Beers Nb
5:28
9
Aukje de Bruijn
Overloon
5:31
10
Iris van Beek
Sint Anthonis
6:00
11
Senna Maassen
Boxmeer
6:13
1M/9+, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonoor van den Beld
Boxmeer
3:44
2
Marle van Haren
Boxmeer
3:57
3
Roos van Gorp
Boxmeer
4:01
4
Evy Vleugels
Groesbeek
4:14
5
Margot de Bruijn
Overloon
4:17
6
Debbie van Gool
Boxmeer
4:45
7
Lieke Arts
Boxmeer
5:23
2,5/M, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leanne de Jager
Boxmeer
11:12
2
Floortje Roelofs
Boxmeer
11:28
3
Lydia García Villalpan
Boxmeer
15:07
2,5/J, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Lemans
Boxmeer
10:56
2
Giovanni de Loos
Vortum-Mullem
10:56
3
Gijs Schalks
Cuijk
11:18
4
Stef Boumans
Boxmeer
11:43
5
Damien Lemans
Boxmeer
12:12
6
Zino de Loos
Vortum-Mullem
12:37
7
David van den Beld
Boxmeer
13:35
BAM/M, 250 METER BAMB.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yanthe de Loos
Vortum-Mullem
1:07
2
Nora de Bruin
Boxmeer
1:13
3
Pascalle vd Ven
Boxmeer
1:15
4
Fay Yildirim
Boxmeer
1:17
5
Sarah Peeters
Beers Nb
1:18
6
Meis de Bijl
Boxmeer
1:19
7
Chanel vd Ven
Boxmeer
1:22
8
Anouk Centen
Sint Anthonis
1:24
9
Janske de Bruin
Boxmeer
1:27
10
Evi Aarts
Horst
1:36
11
Maud de Bijl
Boxmeer
1:47
12
Isa Hermsen
Cuijk
1:53
13
Merle van Rens
Vierlingsbeek
2:05
14
Felice Lensen
Groesbeek
2:08
15
Laura van Uden
Nijmegen
2:19
BAM/J, 250 METER BAMB.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
1:00
2
Stan van Beek
Sint Anthonis
1:07
3
Mees Hoeboer
Boxmeer
1:10
4
Guus Verhoeven
Boxmeer
1:11
5
Demio de Loos
Vortum-Mullem
1:17
6
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
1:25
7
Sem Nillessen
Boxmeer
1:26
8
Niels van Loo
Boxmeer
1:29
9
Duco Leenhouwers
Boxmeer
1:30
10
Mika Leenhouwers
Boxmeer
1:32
11
Joep Vleugels
Groesbeek
1:40
12
Sven Aarts
Horst
1:48
13
Joshua van Neerven
Boxmeer
1:58
14
Stef Terburg
Groeningen
2:10
15
Samuel van Uden
Nijmegen
2:17
16
Siem de Bijl
Boxmeer
2:23
17
Tim van Mierlo
Boxmeer
2:50
18
Tom Weijmans
Sint Anthonis
3:01
19
Niels Weijmans
Sint Anthonis
3:19
HDSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Jaarsveld
Hoorn Nh
1:29:44
2
Marian Kerkhof
Mill
1:45:28
3
Sylvia Thijssen
Weeze (GER)
1:46:30
4
Hetty van der Poel
Beugen
1:46:56
5
Wendy Kroesen
Tilburg
1:49:22
6
Stijntje Bokdam
Nijmegen
1:49:33
7
Francis Ermens
Leunen
1:50:29
8
Nina Mertens
Rijkevoort
1:50:39
9
Sabine Craenmehr
Beek-Ubbergen
1:58:17
10
Ingrid Rongen
Venray
2:02:49
11
Marieke van den Toorn
Utrecht
2:06:00
12
Eefje de Bruijn
Vortum-Mullem
2:17:22
HD45+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiona Jaberg
Deurne
1:31:40
2
Mieke Brouwers
Gemert
1:43:29
3
Rinie Ebisch
Maasbree
1:45:10
4
Nel Classens
Venray
1:55:23
5
Thea Schraets
Geijsteren
1:56:40
6
Marij Manders
Maasbree
1:58:02
7
Stephanie Wolff
Nijmegen
1:58:17
8
Willemien Gijsbers
Deurne
2:02:29
9
Rita Voets
Venray
2:04:30
10
Wies Kerbusch
Haelen
2:27:20
HHSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Caluwaerts
Lier (BEL)
1:13:59
2
Ruud de Wert
Eindhoven
1:24:07
3
Bart Kock
Gennep
1:28:05
4
Eric de Waal
Beek-Ubbergen
1:28:30
5
Ries van de Sanden
Nuland
1:30:49
6
Ron van der Wouw
Boxmeer
1:31:01
7
Jaap van Oosteren
Nijmegen
1:36:46
8
Koen Graat
Tilburg
1:38:40
9
Alwin de Lijster
Wijk bij Duurstede
1:38:57
10
Martijn van de Pol
Boxmeer
1:42:39
11
Geert van Raaij
Vortum-Mullem
1:43:40
12
Bram Mommers
Tilburg
1:47:35
13
Pieter van Lith
Boxmeer
1:48:51
14
Simon van Mierlo
Boxmeer
1:57:26
15
Walter Uijen
Nijmegen
1:59:49
16
Marco Klaassen
Utrecht
2:06:01
HH40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antonio Duijmelinck
Nuenen
1:17:57
2
Milan Perc
Cuijk
1:19:09
3
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
1:25:54
4
Andre van Aarle
Erp
1:29:06
5
Loet van Aerle
Gemert
1:31:56
6
Johan Laarakkers
Sambeek
1:31:57
7
Willie Hendriks
Sint Anthonis
1:32:19
8
Marc van Gelder
Rhenen
1:33:41
9
Geert Linders
Vierlingsbeek
1:34:47
10
Willie van Boxtel
Sambeek
1:36:05
11
Rene Cornelissen
Sint Hubert
1:37:08
12
Rob Aerdts
Siebengewald
1:37:10
13
Herman Straatman
Odiliapeel
1:38:28
14
Matt Siroo
Sint Hubert
1:38:30
15
Hendri Wijnen
Schaijk
1:39:42
16
Ben Vogels
Odiliapeel
1:43:04
17
Antonio Manders
Veghel
1:43:20
18
Jan Willem Heurter
Nijmegen
1:43:28
19
Peter Verbruggen
Gemert
1:43:30
20
Koen Aben
Sint Anthonis
1:44:23
21
Jos Raedts
Molenhoek Lb
1:44:28
22
Bernard van den Beld
Boxmeer
1:45:06
23
Paul Verheyen
Vortum-Mullem
1:45:50
24
Peter Leij
Cuijk
1:45:56
25
Danny Lindewegen
Nijmegen
1:46:00
26
Geert-Jan Leemreize
Nijmegen
1:46:09
27
Peter Cober
Bergen Lb
1:48:33
28
Arnold Boender
Geldrop
1:48:42
29
Anton Kivits
Geldrop
1:48:43
30
Mark Curré
Rijkevoort
1:51:12
31
John van Hulst
Cuijk
1:52:41
32
Jan Loenen
Vierlingsbeek
1:52:50
33
Mario Vrouwenvelder
Almere
1:52:51
34
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
1:53:26
35
Stephan Gieben
Rijkevoort
1:55:19
36
Martin van Leyden
Boxmeer
1:55:27
37
Erik Trum
Sint Agatha
2:02:15
38
Antwan Terburg
Groeningen
2:04:46
39
Johan van de Hee
Boxmeer
2:10:49
HH50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Kompier
Panningen
1:24:04
2
Jos Slutter
Varsselder
1:26:22
3
Theo Toonen
Siebengewald
1:31:41
4
Harrie Theunissen
Oeffelt
1:32:32
5
Pieter Classens
Oirlo
1:33:40
6
Bart Mulders
Beugen
1:34:07
7
Cor Mandigers
Eindhoven
1:36:22
8
Heinrich Hoffmann
Goch (GER)
1:37:39
9
Guido Verhagen
Boxmeer
1:37:43
10
Bert Reintjes
Boxmeer
1:38:18
11
Marcel Holthuis
Berghem
1:38:44
12
Sjeng Schrivers
Baarlo Lb
1:40:07
13
Harry Verhagen
Heeze
1:40:19
14
Peter Daals
Gennep
1:40:40
15
Henk Meulman
Nuenen
1:40:41
16
Ton Weijters
Milsbeek
1:41:59
17
Marcel Janssen
Gendt
1:42:53
18
Wim Simmelink
Boxmeer
1:43:09
19
Jan Vaessen
Maasbree
1:44:27
20
Jan Kusters
Vianen Nb
1:46:18
21
Peter van Florop
Gennep
1:46:55
22
Cor Driessen
Milsbeek
1:47:18
23
Martin Toonen
Siebengewald
1:47:31
24
Mari Goossens
Gemert
1:47:38
25
Klaus Lippok
Boxmeer
1:47:59
26
Piet Gerrits
Cuijk
1:48:02
27
Jan Maessen
Venray
1:49:09
28
Jan Vos
Gemert
1:49:35
29
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:49:50
30
Rien Walk
Grave
1:51:30
31
Hans Gijsbers
Deurne
1:52:02
32
Gidi van Neerven
Boxmeer
1:52:42
33
Willem Vrouwenvelder
Venray
1:52:50
34
Peter Bos
Boxmeer
1:52:53
35
Wim van der Maat
Eindhoven
1:53:34
36
Niek Verheijen
Boxmeer
1:54:04
37
Ed Wisse
Oss
1:55:27
38
Ger Heesen
Nijmegen
1:57:31
39
Wen Althuizen
Sint Anthonis
1:57:49
40
Martien Bongers
Boxmeer
1:58:18
41
Jan Verplak
Cuijk
1:58:49
42
Sjaak Hendriks
Sint Anthonis
1:59:06
43
Theo Sessink
Molenhoek Lb
2:02:47
44
Toon van Tienen
Rijkevoort
2:04:26
45
Wim Kusters
Oirlo
2:04:35
46
Toon Maassen
Oeffelt
2:04:57
47
Rini Gootjes
Udenhout
2:09:13
48
Goof Spiekman
Boxmeer
2:10:34
49
Martien Weerts
Vierlingsbeek
2:14:22
50
Jan Cornelissen
Beugen
2:15:09
5,5/D, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Spronk
Goch (GER)
23:54
2
Nel Selten
Venray
25:58
3
Anouk Arends
Boxmeer
26:28
4
Jetske Janssen
Beers Nb
26:44
5
Conny de Soeten
Venray
27:16
6
Wilma Cornelissen
Wilbertoord
27:33
7
Wendy Jungen
Bergen Lb
27:39
8
Wilma Sassen
Venray
28:04
9
Anouk Jans
Haps
28:34
10
Jessyca Lamers
Haps
28:35
11
Elise Barten
Cuijk
29:44
12
Melanie Weijmans
Sint Anthonis
29:52
13
Marije Voogt
De Lier
31:11
14
Ingrid Roelofs-Jacobs
Cuijk
31:29
15
Sonja Nuyen
Linden
31:50
16
Gerda Wientjes
Haps
31:55
17
Merel Rijn
Vortum-Mullem
32:05
18
Meta van Duren
Vortum-Mullem
32:06
19
Ans vd Maat
Eindhoven
32:06
20
Loes Reijnders
Boxmeer
32:07
21
Petra Centen
Sint Anthonis
32:25
22
Marion Minten
Cuijk
32:39
23
Mirjam van der Wielen
Schaijk
32:42
24
Jeanny Koenen
Holthees
32:46
25
Anniek Voogt
Maasdijk
32:55
26
Janneke van den Berg
Boxmeer
33:06
27
Annemarie Giesen
Boxmeer
33:15
28
Josephine Buskes
Holthees
33:17
29
Marielle Broers
Venray
33:18
30
Nicole Cornelissen
Haps
33:21
31
Flor Ramirez
Helmond
33:23
32
Charlotte van Rijssel
Boxmeer
33:26
33
Ilse Jacobs
Oeffelt
33:50
34
Marlies vd Hagen-Janss
Boxmeer
34:26
35
Maria vd Hoven
Sint Anthonis
34:35
36
Miranda Laracker
Vianen Nb
35:19
37
Lieke van Sprundel
Holthees
35:31
38
Mayda Menting
Sint Anthonis
37:01
39
Ellis Jacobs
Eindhoven
37:37
40
Charlot Verheijen
Boxmeer
37:37
41
Nienke Heesterbeek
Boxtel
37:38
42
Linda Loof
Overloon
38:16
43
Rita Giezen
Boxmeer
38:47
5,5/H, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz van Dongen
19:19
2
Bas Hermsen
Cuijk
19:35
3
Marco Jans
Well Lb
20:56
4
Hans Heuer
Boxmeer
21:01
5
Dave Artz
Boxmeer
21:03
6
Michael van der Lubbe
Nijmegen
21:04
7
Ernst van Raaij
Nijmegen
21:14
8
Mart van Rooij
Venray
21:25
9
Raymond van Benthum
Nijmegen
21:34
10
Theo Aben
Ledeacker
21:57
11
Mike Meyer
Sousbeek
22:32
12
Herman Koopman
Beuningen Gld
22:33
13
Tjeu Sprenger
Cuijk
23:06
14
Carel Stortelder
Gennep
23:10
15
Arjen Zeelenberg
De Lier
24:04
16
Willem Voogt
Maasdijk
24:23
17
Sem Cornelissen
Oploo
24:34
18
Henri Kessels
Venray
24:40
19
Jolan Knol
Overloon
25:06
20
Theo vd Ligt
Elsendorp
25:20
21
Erik Kieftenbeld
Heino
25:26
22
Dan Goossen
Munstergeleen
25:37
23
Marcel van Haren
Boxmeer
25:38
24
Wolfgang Schäfer
Kleve (GER)
25:40
25
Ko Arts
Boxmeer
25:45
26
Jan Jans
Haps
26:01
27
Gerard Cuijpers
Gennep
26:22
28
Peter Coenen
Horst
26:27
29
Mantje Martens
Boxmeer
26:31
30
Nick Janssen
Groeningen
26:52
31
Sjaak vd Linden
Boxmeer
27:05
32
John Cornelissen
Rijkevoort-De Walser
27:11
33
Ton van der Beek
Grave
27:13
34
Guus Jans
Vianen Nb
27:17
35
Niek Blonk
Boxmeer
27:40
36
Geert Verberk
Oeffelt
27:49
37
Jan Willem Goossens
Sint Anthonis
27:52
38
Arie Voogt
Maasdijk
28:39
39
Roan de Goede
Boxmeer
29:01
40
Frank Weimar
Best
29:22
41
Jeroen Willems
Sint Anthonis
29:39
42
Wim de Jager
Boxmeer
29:49
43
Jan van der Velden
Sint Anthonis
29:54
44
Lex Giesen
Boxmeer
31:44
45
Paul Ammerlaan
's-Gravenzande
32:03
46
Ger Jacobs
Oeffelt
32:16
47
Barto Hulleman
Venray
33:02
48
Egbert Knol
Overloon
33:16
49
Roland Robinson
Helmond
33:23
50
Hans Hendriks
Nijmegen
33:34
51
Hans Taks
Overloon
37:33
52
Jack Centen
Sint Anthonis
38:17
53
Pim Schellekens
Boxmeer
38:39
54
Solomon Blericks
Kleve
48:42
10DSE, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fannie van Bree
Handel
42:57
2
Niobe Mijnders
Langenboom
48:24
3
Janneke Molkenboer
Boxmeer
48:26
4
Ellen Fest
Wageningen
50:58
5
Carolien Smits
Sint Anthonis
50:59
6
Lonneke van Genugten
Amsterdam
51:02
7
Eline van Haare
Wanroij
51:21
8
Marieke Pluk
Boxmeer
51:45
9
Anita van de Camp
Katwijk Nb
52:08
10
Lieke Weijers
Groesbeek
52:09
11
Wendy Smits
Overloon
54:24
12
Manuela Roos
Cuijk
54:43
13
Renate Verriet
Groesbeek
55:14
14
Suzanne Gieben
Rijkevoort
55:24
15
Lilian van Daal
Gennep
55:43
16
Lonneke den Brok
Gennep
55:44
17
Anja Vreugdenhil
Overloon
55:54
18
Boukje Bekkenutte
Boxmeer
56:31
19
Priscilla Farinelli
Alphen aan den Rijn
56:48
20
Ellen Heuijerjans
Maasbree
57:28
21
Linda Jakobs
Nijmegen
57:47
22
Margriet Claassen
Boxmeer
58:13
23
Miriam Jans
Katwijk Nb
58:16
24
Mijke Lemmens
Nijmegen
59:54
25
Resie van Dijck
Ysselsteyn Lb
1:00:54
26
Anja Dekkers
Sint Anthonis
1:01:29
27
Ilonka Jongen
Cuijk
1:02:17
10D45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Claassen
Malden
45:10
2
Mientje van Haare
Wanroij
47:17
3
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
48:18
4
Brigitta Honingh
Grubbenvorst
51:34
5
Yvonne Robesin - Coopm
Sint Anthonis
52:04
6
Gertie Theunissen
Eindhoven
53:35
7
Fanny Cuijten
Grave
54:37
8
José Arts
Boxmeer
55:26
9
Nicole Jans
Beugen
55:43
10
Pia Kroezen
Boxmeer
56:34
11
Ingrid van Gool
Boxmeer
57:34
12
Henriette Verhoeven
Mill
58:04
13
Joke Derks
Cuijk
59:50
14
Irene Donkers
Stevensbeek
59:51
15
Annemarie Wammes
Boxmeer
1:00:18
16
Jaqueline de Kort
Boxmeer
1:00:53
17
Ella Pennings
Boxmeer
1:01:59
18
Anita Cornelissen
Oploo
1:02:00
10HSE, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter-Jan Mol
Molenhoek Lb
38:32
2
Maarten Brummans
Maasbree
38:44
3
Stefan van Oosterwijk
Gemert
39:14
4
Jos Wijnen
Vianen Nb
39:18
5
Richard Dekker
Geldrop
40:00
6
Corné van Helteren
Groesbeek
40:01
7
Walter Stals
Eindhoven
40:11
8
Steef Gijsbers
Nijmegen
41:34
9
Tim Schreurs
Nijmegen
42:11
10
Antoine de Haan
Boxmeer
42:30
11
Karl van Daal
Venray
42:54
12
Ramon Mols
Boxmeer
43:03
13
Marc Nabuurs
Wanroij
43:27
14
Jurgen Engels
Ledeacker
43:31
15
Bart Janssen
Oeffelt
44:12
16
Bas Weijers
Groesbeek
45:42
17
Jacco Teerling
Gennep
46:18
18
Edwin Faber
Venlo
46:32
19
Ward van den Berg
Haps
48:27
20
Daan Reijnders
Maashees
49:05
21
Willem de Weerd
Sint Anthonis
49:06
22
Michel Rouwens
Vierlingsbeek
49:25
23
Edwin de Bruin
Boxmeer
49:50
24
Hans van de Geyn
Druten
50:01
25
Jan Hoekstra
Grave
50:57
26
Frans de Jong
Gennep
54:39
27
Jan Bongers
Gennep
59:23
28
Harm Wiltink
Nijmegen
59:55
29
Maykel Sanders
Boxmeer
1:01:58
10H40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Mill
38:06
2
Gidy Lamers
Wanroij
38:18
3
Jan Verbruggen
Venhorst
38:49
4
Jan Poelen
Mook
39:55
5
Eric Sommers
Sint Anthonis
40:27
6
Twan Opheij
Erp
41:31
7
Robert van Orsouw
Schaijk
42:07
8
Tonny van Dinther
Oploo
44:14
9
Rene Verkuijlen
Rijkevoort-De Walser
45:39
10
Lorenz Thijssen
Venray
45:49
11
Guido Verdijck
Boxmeer
47:38
12
Arno Kusters
Boxmeer
47:47
13
John de Bruin
Weurt
48:08
14
Bart Vervoort
Venlo
48:21
15
Geert Jeuken
Boxmeer
48:22
16
Colin van Leyden
Boxmeer
48:41
17
Andre Honing
wijchen
49:45
18
Trudo Jans
Vianen Nb
50:38
19
Peter Leegwater
Uden
50:50
20
Marco Langezaal
Haps
51:00
21
Eugčne Roelofs
Boxmeer
51:43
22
Gert Goossens
Afferden Lb
52:01
23
Frank Plomp
Boxmeer
52:03
24
Michel Lentelink
Boxmeer
52:05
25
Frans Versteegen
Rijkevoort
53:22
26
Adrie Smits
Cuijk
53:23
27
Henk Bongers
Boxmeer
55:07
28
Willie Jilesen
Vierlingsbeek
56:09
29
Erik Terburg
Boxmeer
58:07
30
Jaap-jan Rijn
Wanroij
58:25
31
Leon Gulikers
Grave
59:13
32
Paul Peters
Bergen Lb
1:00:35
10H50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Mutsaers
Wilbertoord
36:50
2
John de Rooij
Venray
37:53
3
Adriaan Dekkers
Gemert
38:55
4
Piet van den Oever
Oploo
43:01
5
Bert Daverveld
Uden
43:19
6
Paul Selten
Mill
44:06
7
Leo Joosten
Boxmeer
44:18
8
Wim Gijsbers
Boxmeer
45:34
9
Ger Nefkens
Vierlingsbeek
45:56
10
Hans Janssen
Eindhoven
46:48
11
Piet Aarts
Wanssum
47:01
12
Antoon Brands
Maasbommel
47:19
13
Joep de Haas
Haps
47:52
14
Paul de Kort
Boxmeer
48:47
15
Cor Bosma
Gemert
49:19
16
Leo de Bijl
Cuijk
49:42
17
Roberto ragni Alunni
Nijmegen
49:49
18
Perry Janssen
Boxmeer
49:56
19
Ton van der Zanden
Cuijk
49:56
20
Tini van Tienen
Langenboom
52:13
21
Peter Toonen
Ottersum
51:50
22
Tini van Tienen
Langenboom
52:13
23
Wiemel van Vonderen
Boxmeer
52:40
24
Hans Schellekens
Boxmeer
52:56
25
Jos Tax
Cuijk
53:57
26
Jan van Haare
Beers Nb
54:14
27
Joep Coolen
Wijchen
55:10
28
Thom Robesin
Sint Anthonis
55:20
29
Ludo Kessels
Cuijk
55:22
30
Tonnie Hurkmans
Cuijk
55:38
31
Theo Jagers
Boxmeer
56:39
32
Peter Peters
Groesbeek
57:00
33
Peter van den Berg
Haps
57:47
34
Jan van der Linden
Ewijk
57:59
35
Stef Pennings
Boxmeer
59:17
36
Henk Kollee
Boxmeer
59:53
37
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
1:01:47
38
Hem Hermsen
Boxmeer
1:02:22
De Maasheggenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie. www.runcompetitie.n
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de Maasheggenloop of
op zondag 22 april 2012 bij de PLUS Kleffenloop in Overloon
www.uitslagen.nl
20-12-2011 21:47