Uitslagenlijst 1e Geuzenloop

Vlaardingen - Zondag 25 september 2011

HSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom van der Lelij
Fortuna
1:04:23
2
Martin den Hamer
Waterweg
1:04:28
3
Edwin Wolfs
Fortuna
1:06:24
4
Mark Wilson
Loopgroep PK
1:06:31
5
Sjoerd Janssen
Rotterdam
1:10:40
H40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Klooster
Passaat
55:37
2
PC Jansen
Olympus '70
59:22
3
Johan van Meurs
Fortuna
59:47
4
Erwin Tareilus
Fortuna
1:02:06
5
Ron Dekker
Fortuna
1:02:12
6
Martin Pronk
Fortuna
1:06:14
7
Anton Trommel
Loopgroep PK
1:07:04
8
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:21:59
H50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel de Maat
Fortuna
53:59
2
Rienard Maarleveld
Fortuna
1:07:33
3
Hans van Meurs
Fortuna
1:09:58
4
Jan Louter
Fortuna
1:10:27
5
Kees Montanus
Fortuna
1:11:53
6
Gerrit Brinkman
Fortuna
1:17:27
H60+, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap van Berkel
Waterweg
1:16:30
2
Walter de Ling
Fortuna
1:23:28
DSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Boekestijn
Waterweg
1:02:19
D40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Leentvaar
Fortuna
1:03:03
2
Marjolein Goos
Fortuna
1:09:58
D50+, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lenie de Visser
Waterweg
1:38:25
HEREN, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Elbers
Fortuna
58:59
58:57
2
Leon van der Wilde
Vlaardingen
59:36
59:34
3
Roland van Dillen
Spark
1:02:53
1:02:50
4
Dick Hortensius
Schiedam
1:03:02
1:02:53
5
Ronald van Mil
Maasland
1:02:57
1:02:53
6
Marco Rijnaard
Vlaardingen
1:04:51
1:04:47
7
Jean Michel Stoorvogel
Vlaardingen
1:07:09
1:07:05
8
Michel Siep
Rotterdam
1:08:15
1:08:13
9
Bob Hart
Fortuna
1:09:02
1:08:56
10
Sander Belien
Fortuna
1:10:09
1:10:04
11
Arnoud Baris
Vlaardingen
1:10:54
1:10:39
12
Marcel Stam
Vlaardingen
1:10:54
1:10:42
13
Arian van der Veer
Vlaardingen
1:10:53
1:10:46
14
Marinus de Man
Spijkenisse
1:12:12
1:12:10
15
F Peters
Vlaardingen
1:12:17
1:12:12
16
Bert Pellikaan
Waterweg
1:12:41
1:12:36
17
Jaques Hollaar
Schiedam
1:12:50
1:12:41
18
F Louter
Maasland
1:13:17
1:13:13
19
Henk Hoks
Fortuna
1:14:07
1:13:53
20
Jeroen Alkemade
Rotterdam
1:14:38
1:14:26
21
Fred Wetsteijn
Fortuna
1:14:42
1:14:39
22
Sander Lindemans
Fortuna
1:15:27
1:15:23
23
Rob Lips
Schiedam
1:15:53
1:15:47
24
Peter Djokarso
Fortuna
1:16:10
1:16:04
25
Peet Jansen
Waterweg
1:16:47
1:16:42
26
Ad van Marrewijk
Maasland
1:16:58
1:16:53
27
Jurgen Hollemans
Fortuna
1:17:09
1:16:56
28
Marco Ooms
Fortuna
1:17:10
1:16:56
29
Gert Jan van der End
Fortuna
1:17:16
1:17:05
30
Remy Stolk
Fortuna
1:17:59
1:17:46
31
Leo van der Meer
Fortuna
1:19:27
1:19:09
32
Gertjan Zegwaard
Fortuna
1:20:35
1:20:21
33
Jan Peter Versteegen
Rotterdam
1:21:41
1:21:38
34
Marcel Kesselring
Maassluis
1:21:59
1:21:47
35
Dick Rijnaard
Vlaardingen
1:22:43
1:22:39
36
Peter Harmsen
Fortuna
1:24:13
1:23:56
37
Gerard Wapenaar
Fortuna
1:24:41
1:24:26
38
Hans Streefkerk
Fortuna
1:25:16
1:25:01
39
Willen van den Thoorn
Maassluis
1:25:16
1:25:03
40
Eric Reij
Fortuna
1:27:35
1:27:19
41
Johan Eshuis
Fortuna
1:28:36
1:28:26
42
Gerard Stoevelaar
Fortuna
1:28:47
1:28:31
43
Evert van 't Hof
Fortuna
1:30:23
1:30:10
44
Jacques van Dingen
Fortuna
1:31:23
1:31:15
45
Remco den Engelsman
Fortuna
1:32:37
1:32:23
46
Frank Vrolijks
Maassluis
1:33:07
1:32:49
47
Martijn Bruns
Fortuna
1:33:17
1:33:07
48
Oscar Holterman
Fortuna
1:34:48
1:34:41
49
Gerard Rolff
Fortuna
1:37:17
1:37:00
50
Jan Kortleven
Fortuna
1:37:50
1:37:33
51
Peter Lemans
Fortuna
1:37:50
1:37:40
52
J Pluimgraaff
Fortuna
1:38:11
1:37:54
DAMES, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fumiko Inoue
Fortuna
1:20:48
1:20:42
2
Mieke Ketelaars
Fortuna
1:21:50
1:21:35
3
Sandra Poot
Schiedam
1:23:09
1:23:01
4
Esther van Loenen
Maassluis
1:23:51
1:23:43
5
Annemieke Lalleman
Fortuna
1:24:40
1:24:25
6
Monique Wapenaar
Fortuna
1:25:16
1:25:02
7
Lidy Warffemius
Waterweg
1:27:47
1:27:40
8
Martha Fontijn
Fortuna
1:28:55
1:28:50
9
Wilma Buitelaar
Maasland
1:29:28
1:29:19
10
Astrid Kraan
Fortuna
1:33:17
1:33:10
11
Bianca Rousse
Schiedam
1:33:30
1:33:16
12
Sandra Tits
Delft
1:40:05
1:39:59
HEREN, 5 KM PRESTATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
19:59
19:59
2
Hans Hendriks
Fortuna
23:25
23:23
3
Walter van Leeuwen
Fortuna
24:17
24:14
4
Hans den Dekker
Vlaardingen
24:28
24:17
5
Klaas van den Bos
Fortuna
27:27
27:15
6
Joost Schrieks
Vlaardingen
27:37
27:28
7
Siem Pleijsier
Waterweg
27:39
27:28
8
Cornelis Pleysier
Schiedam
29:17
29:06
9
Onno Bruijs
Vlaardingen
34:52
34:36
10
Rupert de Ling
Sparta
36:39
36:37
11
Kees Riedijk
Fortuna
40:05
39:55
DAMES, 5 KM PRESTATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lonneke Verboon
Vlaardingen
28:50
28:42
2
Liesbeth Kilsdonk
Fortuna
29:25
29:17
3
Rieteke Boonstra
Fortuna
29:29
29:20
4
Nathalie Corsini
Vlaardingen
30:26
30:07
5
Linda van der Weijde
Vlaardingen
30:40
30:21
6
Marleen Scheffers
Fortuna
30:39
30:31
7
Annemarie Hubbers
Fortuna
31:09
31:01
8
Fiona Bouman
Fortuna
31:47
31:47
9
Christel Schoenmakers
Vlaardingen
34:54
34:38
10
Ada Kwakkelstein
Fortuna
35:51
35:42
JONGE, 5 KM SCH.15-16J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
19:49
19:48
JONGE, 1 KM SCH.4-6J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arvid Gog
Vlaardingen
3:44
2
Joep Kuijper
Vlaardingen
4:50
4:49
3
Sam van Giezen
Schiedam
7:07
7:05
MEISJ, 1 KM SCH.4-6J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jill van Haaften
Vlaardingen
5:05
5:03
2
Danila Peterbroers
Vlaardingen
5:35
5:34
3
Noah van der Berg
Maassluis
6:07
6:06
JONGE, 1 KM SCH.7-9J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daniel van der Wilde
Vlaardingen
3:51
3:50
2
Siem Geluk
Hendrik ido Ambacht
4:04
4:02
3
Daan Kuijper
Vlaardingen
4:06
4:04
4
Mika van der Weijden
Vlaardingen
4:14
4:14
5
Akeksei Esser
Vlaardingen
4:15
4:13
6
Tim van Lieshout
Vlaardingen
4:42
4:42
7
Tijn van Giezen
Schiedam
4:44
4:42
8
Noah Hollaar
Schiedam
4:52
4:51
MEISJ, 1 KM SCH.7-9J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Noordam
Fortuna
3:53
3:52
2
Tamar v.d. Berg
Fortuna
4:23
4:23
3
Maja Gog
Fortuna
4:25
4:25
4
Maud Boris
Rhoon
5:01
5:00
5
Carmen van der Weijden
Vlaardingen
5:10
5:09
JONGE, 1 KM SCH.10-12J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max van Rij
Loopgroep Aart Stigt
3:23
3:23
2
Max Polak
PAC
3:32
3:31
3
Maas Uilenhoed
Fortuna
3:54
3:54
4
Daan Langstraat
Fortuna
4:57
4:57
MEISJ, 1 KM SCH.10-12J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Misha Hollaar
Fortuna
3:48
3:48
voor informatie over volgende lopen, zie de kalender op www.avfortuna.nl
Uitslagen.nl
27-09-2011 22:06