Uitslagenlijst Thaisner DorpsRun

Thesinge - Zaterdag 24 september 2011

M600, 600 MTR(4-6J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lasse Oosterhoff
Thesinge
2:34
2
Remco Schilder
Loppersum
2:39
3
Koen Klunder
Groningen
2:39
4
Teije ten Cate
Thesinge
2:40
5
Tristan Borg
Ten Boer
2:49
6
Joris Leijssenaar
Thesinge
2:53
7
Casper Oudman
Thesinge
2:54
8
Julian Mollema
Harkstede
3:15
V600, 600 MTR(4-6J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eke Marie Lofvers
Thesinge
2:23
2
Mette Britt Jettinghof
Garmerwolde
2:59
3
Eline Hoiting
Garmerwolde
3:02
4
Floor Oomkes
Thesinge
3:29
M12A, 1200 MTR(7-9J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
4:40
4:38
2
Jesper Hoiting
Garmerwolde
4:59
4:58
3
Jochem Uitham
Thesinge
5:22
5:21
4
Robin Borg
Ten Boer
5:35
5:34
5
Guus Tammens
Thesinge
5:43
5:42
6
Aljon Borg
Ten Boer
5:45
5:44
7
Arjen Plijter
Thesinge
5:56
5:54
8
Boas Tjeerdsma
Thesinge
6:15
6:14
9
Sander Ganzeveld
Thesinge
6:27
6:26
10
Steven ten Cate
Thesinge
7:01
6:59
11
Daniel Oudman
Thesinge
7:12
7:10
V12A, 1200 MTR(7-9J)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maureen Bats
Thesinge
6:04
6:02
2
Harma Sminia
Woltersum
7:20
7:18
M12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remco Bolhuis OBS de H
Ten Boer
4:24
4:23
2
Sil Anker
Thesinge
4:28
4:27
3
Jordy Haveman OBS de H
Ten Boer
4:37
4:36
4
Morris van der Veen
Ten Boer
4:45
4:44
5
Karim Barre OBS de Hui
Ten Boer
4:50
4:49
6
Koen Klomberg
Ten Boer
4:51
4:50
7
Paulus Kamara
Thesinge
4:54
4:53
8
Colin de Vries
Ten Boer
7:15
7:13
V12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Miser de Rouw
Thesinge
5:13
5:12
2
Kim van den Ende OBS d
Ten Boer
5:25
5:24
3
Luna Tjeerdsma
Thesinge
6:18
6:16
M4KM, 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
13:48
13:48
2
Sander Bogema
Ten Boer
15:19
15:18
3
Harm Dieterman
Elst Ut
16:19
16:18
4
Lucas Holwerda
Ten Boer
16:30
16:29
5
Mark van Ginkel
Ten Boer
17:42
17:41
6
Lauris Kooi
Uithuizermeeden
18:48
18:45
7
Sil Anker
Thesinge
19:50
19:48
8
Jurn Lofvers
Thesinge
20:11
20:11
9
Tjark Dieterman
Elst Ut
20:13
20:10
10
Ernst Lofvers
Thesinge
20:13
20:12
11
Jan Alix Uitham
Thesinge
20:55
20:52
12
Johan Oomkes
Thesinge
21:07
20:55
13
Job Dieterman
Elst Ut
21:57
21:55
14
Ruben Plijter
Thesinge
22:08
22:07
15
Paul van Snick
Groningen
22:13
21:55
16
Theo Pruim
Baflo
22:17
22:01
17
Tom Menning
Annen
23:04
22:51
18
Jesse Hielema
Annen
23:15
23:02
19
Peter Hielma
Annen
23:16
23:01
20
Peter Tjeerdsma
Thesinge
24:06
23:55
21
Nelson Cid Duran
Groningen
25:04
24:40
22
Robin Mars
Loppersum
25:22
25:10
23
Frank Faber
Eelde
26:15
25:45
24
Menno Oosterhoff
Thesinge
27:28
27:16
25
Ale ten Cate
Thesinge
27:43
27:12
26
Jorre van der Berg
Thesinge
28:32
28:03
27
Wanne Buitenhuis
Thesinge
30:12
29:54
28
Joris van Galen
Thesinge
34:34
34:34
29
Teun Tammens
Thesinge
34:35
34:32
30
Paulus Kamara
Thesinge
35:53
35:52
31
Guus Tammens
Thesinge
35:54
35:53
32
J. van Dijk
Thesinge
55:25
54:50
V4KM, 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemijn Uitham
Thesinge
21:02
21:00
2
Sanne Niestijl
Assen
22:11
22:08
3
JoŽl Oosterhoff
Thesinge
24:50
24:40
4
Ella Krol
Thesinge
24:53
24:43
5
Cato Krol
Thesinge
24:53
24:43
6
Britt Kwint
Loppersum
25:22
25:11
7
Linda Kruizinga
Loppersum
25:30
25:18
8
Irma Tjassing
Groningen
25:44
25:29
9
Mieke van't Hoog
Thesinge
25:59
25:45
10
Maudy Haumersen
Appingedam
26:24
25:57
11
Dineke Linzel
Thesinge
27:05
26:52
12
Jamie Voorn
Groningen
27:08
26:58
13
Myrthe Bakker
Delfzijl
27:48
27:44
14
Olga Schijf
Thesinge
27:49
27:36
15
Yolanda Nolden
Groningen
28:22
28:19
16
Renske de Jong
Groningen
28:31
28:14
17
Desiree Luiken
Thesinge
28:45
28:14
18
Nicole Bronts
Zandeweer
29:36
29:26
19
Iris van Bommel
Groningen
30:14
30:06
20
Francy Pleij
Groningen
30:14
30:06
21
Anniek Sewuster
Thesinge
30:32
30:05
22
Sarah Bruijn
Ten Boer
31:07
30:59
23
Clara van Zanten
Thesinge
31:13
30:41
24
Karlijn van den Berg
Thesinge
31:14
30:43
25
Maaike de Jong
Groningen
31:54
31:37
26
Hermien Elgersma
Groningen
31:54
31:36
27
Emma Tammens
Thesinge
33:07
32:41
28
Patricia van Dijken
Thesinge
40:19
40:09
29
Willemijn Rogger
Thesinge
55:25
54:50
30
Anouk van Dyken
Thesinge
56:03
55:26
31
Anna Vink
Thesinge
56:04
55:26
M4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robin Wassens
Roden
25:48
25:48
2
Frank Buigel
Groningen
27:19
27:18
3
Thomas Kwint
Loppersum
27:49
27:48
4
Thijs Borcheld
Eelde
28:28
28:26
5
Roelof Roffel
Bedum
29:58
29:57
6
Gert Schreuder
Oosterwijtwerd
30:21
30:19
7
Mees Mulder
Groningen
30:29
30:25
8
Jan Ruiter
Delfzijl
30:41
30:36
9
Michiel Admiraal
Thesinge
31:10
31:07
10
Sake Heidema
Groningen
31:39
31:34
11
Geerle van der Veen
Thesinge
32:27
31:55
12
Reinder Dijkhuis
Hoogezand
33:22
33:13
13
Rick Kosse
Garmerwolde
33:30
33:28
14
Erik Knollema
Groningen
33:37
33:17
15
Christiaan Balkema
Thesinge
33:53
33:48
16
Janko Bouma
Groningen
34:18
34:14
17
Alex Mollema
Thesinge
35:33
35:20
18
Johan nijenhuis
Groningen
35:34
35:11
19
Jelle van der Veen
Thesinge
36:21
36:09
20
Marlon Haumersen
Appingedam
36:37
36:10
21
Bouke Bolt
Sauwerd
39:16
38:56
22
Jan Anne Kwant
Sauwerd
39:18
38:58
23
Simon Pot
Loppersum
39:30
39:18
24
Henk Hoiting
Garmerwolde
39:46
39:38
25
Aaron Pot
Loppersum
39:52
39:42
26
Gerard Knapper
Zuidlaarderveen
39:56
39:34
27
Ben Dubois
Warffum
40:03
39:42
28
Esmond van Twuyver
Schildwolde
40:06
39:49
29
Gerben Kuilema
Loppersum
40:08
39:56
30
Ben Nijborg
Groningen
40:44
40:29
31
Rudolf J. Oudman
Bedum
41:13
41:04
32
Jan Olijdam
Amsterdam
41:33
41:11
33
Jaap Bruijn
Ten Boer
42:22
42:13
34
Jacques Hendriks
Groningen
43:15
42:53
35
Peter Berghuis
Bedum
43:27
42:58
36
Henk Busscher
Thesinge
44:17
43:50
37
Ben Schellingerhout
Delft
45:27
44:54
38
Klaas-Jan Hofstede
Groningen
48:56
48:44
39
Marc Klink
Loppersum
49:42
49:32
40
Sander Pot
Loppersum
52:21
52:10
41
Martijn Pot
Loppersum
52:21
52:09
42
Sebo Hillenga
Delfzijl
56:20
55:56
V4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Renske de Vries
Groningen
31:13
31:10
2
Iris de Glee
Thesinge
34:01
33:51
3
Linda Noordhuis
Appingedam
34:19
34:05
4
Hilda Kruger
Ten Post
34:20
34:14
5
Tessa Tammens
Thesinge
36:26
36:17
6
Anneke de Bruin
Garmerwolde
36:38
36:31
7
Frederika Woltman
Thesinge
37:10
37:05
8
Wietske van der Graaf
Groningen
37:14
37:07
9
Tineke Admiraal
Zwolle
37:38
37:29
10
Hennie de Vries
Delfzijl
38:48
38:45
11
Nynke Uilkema
Groningen
38:49
38:43
12
Lisa Espinalt
Appingedam
40:12
39:49
13
Mirjam Veenstra
Groningen
40:45
40:29
14
Andrea Kwant
Sauwerd
40:49
40:28
15
Sabina G. Oudman
Bedum
41:13
41:03
16
Anky van der Spek
Amsterdam
41:30
41:08
17
Carla Knapper-Staal
Zuidlaarderveen
41:31
41:08
18
Marije Dubois
Groningen
41:51
41:32
19
Marjan Karsijns
Arnhem
42:17
42:17
20
Barbara Stam
Groningen
42:41
42:14
21
Hilda Blitterswijk
Delfzijl
42:43
42:19
22
Marja Pater
Appingedam
42:44
42:20
23
Jolanda Tuinstra
Thesinge
42:50
42:17
24
Monique Hoiting
Garmerwolde
42:57
42:49
25
Louise Dubois
Thesinge
43:20
43:02
26
Maaike Luttik
Groningen
44:00
43:44
27
Dineke de With
Assen
44:20
43:55
28
H.M. Spoelstra
Ten Boer
44:40
44:27
29
Ingrid de Boer
Thesinge
45:11
44:55
30
Anne Benneker
Garmerwolde
46:04
45:43
31
Monique Bos
Groningen
46:05
45:33
32
Yvonne Scholler
Ten Post
46:05
45:34
33
Mikaela Boekelo
Stadskanaal
48:40
48:29
34
Karla Woldhuis
Ten Post
49:27
49:13
35
Hetty Houkes
Ten Post
49:35
49:22
36
Lucy Bakker
Delfzijl
49:37
49:33
37
Sandra Atema
Assen
49:37
49:12
38
Nanda Medema
Bedum
50:02
49:33
39
Astrid Hoving
Groningen
50:52
50:34
40
Jannie de Vries
Assen
52:50
52:24
41
Anke Bijma
Sauwerd
56:11
55:50
42
Getty Bijsterveld-van
Sauwerd
56:32
56:11
M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Zeger Zeilemaker
Gieten
38:33
38:30
2
Roeland Bosch
Groningen
39:58
39:54
3
Frank Berghuis
Groningen
41:34
41:32
4
Eric Weernink
Haren Gn
43:58
43:56
5
Edzard Krol
Thesinge
44:14
44:12
6
David Lindeman
Winschoten
44:32
44:29
7
Remko Niestijl
Assen
44:55
44:51
8
Jan Willem de Bos
Groningen
45:31
45:27
9
Groefsema j.d. Dick
Bedum
46:41
46:21
10
Piet van der Zee
Groningen
47:52
47:42
11
Rik Buitenwerf
Groningen
48:05
47:56
12
Herman Hemmes
Groningen
48:29
48:25
13
Jan Werkman
Appingedam
48:44
48:40
14
Richard de Vries
Ten Boer
48:50
48:37
15
Erik Tjong Kim Sang
Groningen
48:56
48:30
16
Philip Meijer
Bedum
49:00
48:54
17
Gerik Mik
Sint Annen
49:05
48:48
18
Wierd Bethlehem
Dokkum
49:17
49:13
19
Martien Wienke
Sauwerd
49:25
49:12
20
Dick Sybenga
Gieten
49:41
49:35
21
Arjen Kwint
Loppersum
50:08
50:01
22
K. Sminia
Woltersum
50:33
50:29
23
Jan Helmantel
Ten Boer
50:35
50:21
24
Henk Aarden
Assen
51:11
51:03
25
Marco Egberts
Groningen
51:21
50:50
26
Jan Pilon
Garrelsweer
52:37
52:18
27
Eric Helmantel
Garrelsweer
52:37
52:19
28
Gert van Ginkel
Bedum
52:49
52:35
29
Arjen Holterman
Groningen
52:56
52:48
30
Folko Kingma
Ten Boer
54:21
54:02
31
Aat van den Berg
Groningen
54:40
54:11
32
Herman Boekelo
Stadskanaal
55:23
55:12
33
Bert Walma
Groningen
55:26
55:01
34
Johan Trenning
Sauwerd
56:02
55:49
35
Douwe de Vries
Groningen
56:43
56:37
36
Stefan Kleintjes
Thesinge
56:58
56:57
37
Piet Wieringa
Groningen
57:32
57:26
38
Evert Benz
Groningen
58:58
58:52
39
Ger de Vries
Delfzijl
1:01:28
1:01:05
40
Arjen de Vries
Groningen
1:01:58
1:01:33
41
Sjoerd Jansma
Groningen
1:02:25
1:02:02
42
Jan Santing
Delfzijl
1:03:21
1:02:55
43
Bernard van Galen
Thesinge
1:04:29
1:03:56
44
Tjeert Geertsema
Sauwerd
1:04:30
1:04:07
45
Rob Schilling
Appingedam
1:06:33
1:06:09
46
Kees van der Horn
Bedum
1:11:39
1:11:13
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemieke Weijling
Gieten
53:07
53:01
2
Jose Klunder
Groningen
54:16
54:12
3
Dita Norden
Appingedam
55:56
55:46
4
Franciska Schutter
Sint Annen
56:26
56:18
5
Lysbert Oosterhof
Bedum
58:29
58:03
6
Mirjam Westers
Thesinge
58:42
58:24
7
Piety Hamersma
Bedum
59:43
59:17
8
Anneke Groen
Groningen
1:01:00
1:00:54
9
Mignon Hekkema
Middelstum
1:01:15
1:00:46
10
Ingrid Huitsing
Ten Boer
1:01:18
1:01:05
11
Monique de Vries-Boite
Groningen
1:02:21
1:01:58
12
Hetty Rutgers
Onnen
1:03:04
1:02:37
13
Marleen Schonherr
Thesinge
1:03:59
1:03:29
14
Ellis Mackenzie
Groningen
1:05:39
1:05:33
15
Dineke Kok
Delfzijl
1:06:58
1:06:46
16
Reina Busscher
Thesinge
1:08:47
1:08:38
17
Trijnie Spanjer
Scheemda
1:09:15
1:08:50
18
Jessica Beuker
Delfzijl
1:09:20
1:09:07
19
Trees Schreuder
Oosterwijtwerd
1:09:21
1:08:57
20
Truus tb Bakker
Holwierde
1:09:52
1:09:36
21
Jeannette van Voorn
Bedum
1:11:38
1:11:22
22
Marianne van der Ploeg
Onderdendam
1:11:39
1:11:22
23
Alie Klei
Wirdum Gn
1:16:25
1:16:00
M21KM, 21,1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roy Vervoort
Groningen
1:23:34
1:23:32
2
Herwin Veenstra
Groningen
1:25:43
1:25:40
3
Emile Nales
Groningen
1:25:59
1:25:56
4
Niels Taatgen
Groningen
1:28:12
1:28:09
5
Richard Jong-A-Pin
Groningen
1:38:32
1:38:30
6
Peter Boltjes JR
Winschoten
1:39:55
1:39:54
7
Peter Boltjes SR
Winschoten
1:39:57
1:39:55
8
Gerben Wolters
Garrelsweer
1:40:20
1:40:02
9
Willem rijnberg
Gieten
1:40:23
1:40:22
10
Wiebo Boer
Bedum
1:42:26
1:42:20
11
Mark van Mossel
Onnen
1:42:28
1:42:12
12
Hans van Eel
Zuidwolde Gn
1:42:38
1:42:32
13
Emiel van der Graaf
Groningen
1:44:50
1:44:43
14
Paul Smit
Groningen
1:46:20
1:46:13
15
Joop Houtman
Groningen
1:46:51
1:46:42
16
Peter van der Hulst
Zuidwolde Gn
1:48:35
1:48:30
17
Menno Oomkens
Groningen
1:49:19
1:49:14
18
Henk de Vries
Groningen
1:53:51
1:53:46
19
Johan Koster
Bedum
1:54:44
1:54:30
20
Michel Mooiman
Ten Boer
1:55:04
1:54:59
21
Tom Snijder
Bedum
1:55:57
1:55:51
22
Henk Schuitema
Zuidwolde Gn
1:55:57
1:55:52
23
Wim de Boer
Zuidwolde Gn
1:56:22
1:56:07
24
Martin Eggens
Ten Boer
1:56:37
1:56:30
25
Nico Vierkant
Bedum
1:58:19
1:58:04
26
Marc Remijn
Groningen
1:58:25
1:58:07
27
Abdellah Ait tami
Groningen
2:02:51
2:02:42
28
Joop Werkman
Bedum
2:10:50
2:10:44
V21KM, 21,1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Patries Zijlstra
Eenum
1:38:59
1:38:56
2
Petra Bus
Bedum
1:43:07
1:43:03
3
Stefani Nellen
Groningen
1:50:04
1:49:55
4
Karen Koopman
Groningen
1:54:03
1:53:55
5
Marian Grunewald
Meedhuizen
1:58:51
1:58:34
6
Willy Olijdam
Groningen
2:03:08
2:02:58
7
Anja Pieterman-Dijkste
Roodeschool
2:03:18
2:03:02
8
Fetsje Hijlkema
Groningen
2:03:42
2:03:22
9
Trudy Reinders
Ten Post
2:05:00
2:04:41
10
Agnes Woldhuis
Ten Post
2:07:54
2:07:35
11
Ineke Molenaar
Groningen
2:22:01
2:21:36
M4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hans Smit
Winsum Gn
50:36
50:07
V4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Soraya Smit
Winsum Gn
31:26
30:59
2
Amber Wierenga
Thesinge
33:07
32:41
3
Johanna van Zanten
Thesinge
37:43
37:13
4
Manouk van Zanten
Thesinge
41:03
40:27
5
Titia van Zanten-Plijt
Thesinge
41:03
40:27
6
Esther Woltman
Thesinge
45:24
44:49
7
Manon van Zanten
Thesinge
45:25
44:49
8
Jolanda van den Bosch
Paterswolde
45:30
45:03
9
Hillegonda Smit
Winsum Gn
50:44
50:14
10
Wilma Wierenga
Thesinge
50:44
50:15
11
Corrie Eijkemans
Thesinge
50:59
50:30
M4MLW, WANDELEN 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Andreas Woldhuis
Thesinge
1:10:39
1:10:07
2
Peter Heidema
Thesinge
1:20:06
1:19:15
V4MLW, WANDELEN 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christina Kosse
Garmerwolde
1:05:37
1:05:03
2
Anneke Klasens
Delfzijl
1:05:37
1:05:03
3
Trieneke Schuppert
Thesinge
1:10:40
1:10:08
4
Aaltje Mollema
Thesinge
1:10:40
1:10:07
5
Ada Nauta
Groningen
1:10:40
1:10:13
6
Ina Kol
Thesinge
1:20:06
1:19:12
7
Anita op den kelder
Thesinge
1:20:46
1:18:34
www.uitslagen.nl
24-09-2011 00:00