Uitslagenlijst 32e Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 18 september 2011

MPUPC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinty Smits
Oost West en Middelb
4:56
2
Junah El Farougui
Hilvarenbeek
4:59
3
Iefke van Eijk
Hilvarenbeek
5:12
4
Fieke Miserť
Hilvarenbeek
5:31
5
Lola Nouwens
Diessen
5:39
6
Nanieke Kluiters
Hilvarenbeek
5:40
7
Danique Jansen
Hilvarenbeek
5:50
8
Nienke Buylinckx
Hilvarenbeek
6:11
9
Mirte Buylinckx
Hilvarenbeek
6:11
10
Britt Pijnenburg
Moergestel
6:13
11
Florine Gianotten
Hilvarenbeek
8:42
JPUPC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek van Elderen
Hilvarenbeek
4:25
2
Micha Kooistra
Tilburg
4:36
3
Daan de Brouwer
Hilvarenbeek
4:46
4
Luuk Strooper
Goirle
4:54
5
Tom Backx
Hilvarenbeek
4:55
6
Wietse Schottert
Hilvarenbeek
4:55
7
Juan Zijderlaan
Avantri
5:16
8
Pim Koolwijk
Hilvarenbeek
5:27
9
Jori Pijnenburg
Moergestel
5:47
10
Axel Vogels
Hilvarenbeek
6:07
11
Joep Strooper
Goirle
6:11
12
Thomas de Haas
Hilvarenbeek
6:16
13
Mik Strooper
Goirle
7:06
14
Stiven Jansen
Hilvarenbeek
7:30
MPUPB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esra Zijderlaan
Avantri
4:36
2
Madelief Gianotten
Hilvarenbeek
4:59
3
Toop Nouwens
Diessen
5:35
JPUPB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Kluiters
Hilvarenbeek
4:51
2
Luuk van Elderen
Hilvarenbeek
5:09
MPUPA, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Natasja van Beurden
Attila
4:26
2
Eva Coomans
Hilvarenbeek
4:45
3
Maartje de Wit
Hilvarenbeek
4:53
JPUPA, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Kooistra
Tilburg Road Runners
3:57
2
Bouke Schottert
Hilvarenbeek
4:01
3
Kick de Weijs
Hilvarenbeek
4:19
4
Thijs de Haas
Hilvarenbeek
4:44
JJUND, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
3:42
JJUNC, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Kooistra
Tilburg Road Runners
5:12
M5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan van Engelen
Attila
19:16
2
Arie van Heeren
Dordrecht
20:30
3
Bart Geerts
Tilburg
22:20
4
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
22:36
5
Rik Smits
Oost West en Middelb
26:03
6
Robert Sanders
Tilburg
26:08
7
Luc van Nieuwenhyse
Zulte (BEL)
26:31
8
Jack vd Huijgevoort
Achil '87
27:14
9
Paul van Gisbergen
Hilvarenbeek
27:48
10
Marnix Voet
Joggingclub Aalter B
28:48
11
Frank van Eijk
Tilburg
35:07
12
Karel Deray
Brussel/Bruxelles (B
37:12
V5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Pieterse
Tilburg
22:20
2
Edith van Aarle
Diessen
23:23
3
Lia Verbeek
Attila
25:30
4
Toos van de Zanden
Hoogeloon
27:13
5
Ellen Smeets
Tilburg
27:13
6
Loraine Den Engelse
Achil '87
27:46
7
Nicole van Selst
GVAC
28:24
8
Danique Dockx
Poppel (BEL)
28:41
9
Eefke Lievens
Hilvarenbeek
30:00
10
Tonny de Kort
Achil '87
31:14
11
Bianca van Roovert
Diessen
31:14
12
Cynthia van Vroonhoven
Oisterwijk
31:26
13
Rowena Groenland
Oisterwijk
31:26
14
Mariska Adank
Hilvarenbeek
31:48
15
Angelique van Hamont
Tilburg
31:48
16
M C Kherrier
Schijndel
32:16
17
Trudy Redert
Achil '87
32:51
18
Anja Pruijssers
Achil '87
33:00
19
Simone Schijvens
Achil '87
33:00
20
Sjan de Kort
Achil '87
34:20
21
Angelique Senders
Achil '87
35:47
M10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rony Slos
Joggingclub Aalter B
35:01
2
Eddy van Steenbergen
Weelde (BEL)
36:05
3
Eddy Bonne
Joggingclub Aalter B
37:02
4
Jan van Dal
Achil '87
40:18
5
Jonas Smessaert
Joggingclub Aalter B
40:21
6
Geert Abrahams
Achil '87
40:28
7
Edgar Buylinckx
Hilvarenbeek
40:47
8
Reinier Sprenger
Tilburg
41:07
9
Peter-Paul van Breda
Haghorst
41:54
10
Marcel Boonen
Tilburg
43:34
11
Michel Donckers
Ravels (BEL)
43:49
12
Peter de Laat
Loopgroep Wijbosch
43:59
13
Marc Uljee
Hoofddorp
45:00
14
Marcel de Kok
Rosmalen
45:07
15
Teun van Dongen
Hilvarenbeek
45:25
16
Paul van de Wouw
Oosterhout Nb
48:00
17
Frank Schuite
Riel
48:02
18
Dirk van Korven
Hilvarenbeek
48:03
19
Patrick de Jong
Tilburg
48:08
20
Sven Joosten
Goirle
48:29
21
Rob Donkers
Tilburg
48:36
22
Marc van de Kam
Hilvarenbeek
48:41
23
Wim van Hout
Berkel-Enschot
48:45
24
Peter Hesselmans
Achil '87
48:53
25
Henri Smits
Goirle
48:59
26
Werner van der Velden
Tilburg
49:08
27
Wil de Kort
Hilvarenbeek
49:14
28
Roland Gianotten
Hilvarenbeek
49:14
29
Paul vd Heijden
Achil '87
49:16
30
Cantor Verhoeven
Oisterwijk
49:34
31
Richard de Jong
Dongen
50:04
32
Stephan Smitt
Heemstede
50:46
33
Jeannot Meire
Joggingclub Aalter B
51:07
34
Jan De Booser
Joggingclub Aalter B
51:08
35
Peter van Baest
Achil '87
51:12
36
Jan Vaneman
Zoetermeer
51:14
37
Bram van Oirschot
Diessen
51:33
38
Stuart Boardman
Dutch Runners Gold
51:58
39
Cees de Kok
Achil '87
52:03
40
Piet Bayens
Goirle
52:04
41
Jan Horsten
Moergestel
52:18
42
Frank Simons
Oud-Turnhout (BEL)
52:19
43
Seb de Groot
Achil '87
53:08
44
Marnix Sergeant
Joggingclub Aalter B
53:26
45
Andre Feskens
Wernhout
53:30
46
Patrick Schuerman
Tilburg
53:54
47
Pieter Wijnsema
Energie
53:58
48
Peter van Gool
Achil '87
54:21
49
Jan Driesser
Achil '87
54:21
50
Peter Mathijssen
Tilburg
54:29
51
Bart van Hoof
Hilvarenbeek
55:13
52
Evert Panis
Oisterwijk
55:23
53
Arno de Lange
Achil '87
55:32
54
Frans van Hees
Achil '87
56:33
55
Anne Henk Drese
Prins Hendrik
56:51
56
Ellen van den Heuvel
Oirschot
57:05
57
Gerard van Laarhoven
Hilvarenbeek
58:34
58
Igor Spoormans
Joggingclub Aalter B
59:23
59
Cor Langenberg
Esbeek
1:02:52
60
Marco 't Hoen
Capelle aan den IJss
1:04:20
61
Frits Claassens
GVAC
1:06:03
62
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:08:23
63
Atul Phadnis
Mumbai (IND)
1:17:36
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Spapens
Achil '87
39:56
2
Loes Vingerhoets
Achil '87
43:09
3
Marleen Zijderlaan
Avantri
43:59
4
Amita Meme
Mumbai (IND)
46:15
5
Nele Van Autreve
Joggingclub Aalter B
46:52
6
Irene Vroegrijk
Leiden
47:19
7
Sabine Flipsen
Achil '87
50:05
8
Rita Van Kerrebroeck
Joggingclub Aalter B
50:40
9
Christine Van Houtte
Joggingclub Aalter B
51:09
10
Meta Sipkens
Attila
51:15
11
Martine Boutz-Schijven
Atletiek Maastricht
51:29
12
Willemijn van Baar
Hilvarenbeek
52:15
13
Els Heemels
Esbeek
52:34
14
Willy Berkelmans
Achil '87
53:20
15
Jessy Brouwers
Esbeek
54:22
16
Cahntal Simons Baesken
Oud-Turnhout (BEL)
54:35
17
Nelly Pijnenburg
Moergestel
55:47
18
Yvette van Dulmen
Dongen
55:59
19
Barbara de Kort-Klomp
Berkel-Enschot
56:08
20
Stefke Teunisse
Tilburg
56:31
21
Jeanne Ketelaars
Achil '87
56:33
22
Ans Verhoeven
Achil '87
56:40
23
Ilona van Helvoort
Veldhoven
56:45
24
Hanneke Vugs
Esbeek
58:26
25
Carola Pheninckx-Verho
Diessen
58:52
26
Ann Bogaerts
Berchem (Antwerpen)
58:54
27
Karin van der Heijden
Hilvarenbeek
59:08
28
Bargana Hoens
Eindhoven
1:00:26
29
Heidi Dewitte
Joggingclub Aalter B
1:00:30
30
Jolanda vd Hout
Atledo
1:00:58
31
Nele Van Hijfte
Joggingclub Aalter B
1:01:02
32
Marian de Jong-Louw
Attila
1:02:27
33
Linda Langenberg-Way
Esbeek
1:03:55
34
Saskia Bouman
Leiderdorp
1:04:41
35
Monique de Kraker
AV '56
1:06:28
M21KM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos op 't Hoog
Prins Hendrik
1:12:34
2
Bart Bleyaert
Joggingclub Aalter B
1:13:35
3
Jeroen van Disseldorp
Taxandria
1:20:56
4
Filip Van Cauwenberghe
Joggingclub Aalter B
1:23:57
5
Jos Wolf
OSS-VOLO
1:25:01
6
Bart Verhaar
Reusel
1:25:34
7
Jos van den Berseveer
Taxandria
1:26:02
8
Laurens de Man
Goirle
1:27:23
9
Mark Moeskops
AVR '69
1:29:40
10
Gust van de Pol
Hoboken (Antwerpen)
1:31:21
11
Leo Martens
Eindhoven Atletiek
1:31:40
12
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
1:31:44
13
Ralf van Gool
Hilvarenbeek
1:31:46
14
Kees van Sas
Alphen Nb
1:33:07
15
Fabian Mettes
Breda
1:34:08
16
Arie van Gerwen
AVR '69
1:34:16
17
Han Mathijssen
Haaren
1:34:47
18
Jos Bierens
Duizel
1:38:21
19
Renť de Rooij
Tilburg
1:38:44
20
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
1:39:26
21
Erik Nuyts
Joggingclub Aalter B
1:41:19
22
Ronald Kersten
Zoetermeer
1:42:45
23
Hans Van den Abbeele
Joggingclub Aalter B
1:43:23
24
Joris van den Aker
Achil '87
1:43:44
25
Ronny Wagenaer
Beveren-Waas (BEL)
1:43:54
26
Hans van den Biggelaar
Veldhoven
1:43:57
27
Hans Wolters
Loopgroep PK
1:44:16
28
Patrick Coomans
Hilvarenbeek
1:44:45
29
Henk Kats
Hilvarenbeek
1:45:00
30
Frans van Lokven
's-Hertogenbosch
1:47:01
31
Adry van den Wijngaard
Sprint
1:47:20
32
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
1:47:57
33
Frans van Strijdhoven
Diessen
1:48:18
34
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
1:49:01
35
Adrie de Kraker
Kapelle
1:49:06
36
Koen Dockx
Antwerpen (BEL)
1:49:19
37
Gerard Thijssen
Hooge Zwaluwe
1:49:23
38
Herman Meijer
Loopgroep PK
1:49:27
39
Luc Roets
Joggingclub Aalter B
1:50:11
40
Dave van Baarle
Tilburg Road Runners
1:50:25
41
Jim Dudar
Tilburg
1:51:16
42
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
1:51:33
43
Peter Graafmans
Alphen Nb
1:51:36
44
Peter de Haan
Waspik
1:52:12
45
Thijs van Berlo
Tilburg
1:52:31
46
Kees de Kort
Achil '87
1:52:47
47
Renť van Bree
Piershil
1:53:14
48
Jan van Boxtel
Achil '87
1:53:41
49
Frits Hendriks
Tilburg
1:53:59
50
Jan Schapendonk
Hilvarenbeek
1:54:16
51
Renaldo de Groot
Schilde (BEL)
1:54:32
52
Jan van Kemenade
Achil '87
1:54:55
53
Harry Nieuwenhuizen
Prinsenbeek
1:56:00
54
Hans Sparla
Tilburg Road Runners
1:56:22
55
Leo Walker
GVAC
1:56:55
56
Ralph Samuels
Vlijmen
1:57:12
57
Jacques Kusters
van Runnersworld Til
1:57:13
58
Wim Pijnenburg
Prins Hendrik
1:57:56
59
Alex Buddenbaum
Berkel-Enschot
1:58:19
60
Dirk Decaestrecker
Joggingclub Aalter B
1:58:37
61
Geert Van Hooreweghe
Joggingclub Aalter B
1:58:42
62
Anton den Boer
Hilvarenbeek
2:00:13
63
Harrie Keusters
Tilburg
2:00:28
64
Marvin Asveld
Achil '87
2:01:37
65
Harrie Loijens
Achil '87
2:03:44
66
Joost Klaarenbeek
Goirle
2:06:00
67
Carlos De Willemacker
Joggingclub Aalter B
2:06:42
68
Ronny Creel
Joggingclub Aalter B
2:08:00
69
Abhay Nene
Mumbai (IND)
2:11:17
70
John Koolwijk
Achil '87
2:25:07
71
Paul van den Brink
Dutch Runners Basic
2:30:28
72
Jos Hopman
avVN
2:38:49
73
Nikhil Mahashur
Mumbai (IND)
2:48:32
74
Peter Sweegers
Vught
2:56:24
V21KM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
1:34:16
2
Sabine Maes
Joggingclub Aalter B
1:39:46
3
Gerrita Sevens-Jager
Diessen
1:45:26
4
Yvonne van der Velden
OSS-VOLO
1:47:02
5
Dorien van der Aa
Fortuna '67
1:52:41
6
Nga Sze Choi
Breda
1:54:02
7
Marieke Hoefnagels
AVR '69
1:55:09
8
Peggy van Grinsven
Oisterwijk
1:55:14
9
Annemieke Visser
Fortuna '67
1:55:56
10
Yvonne Kusters
van Runnersworld Til
1:57:12
11
Lizet van der Heijden
AVR '69
1:58:43
12
Silvia Brechler
Energie
1:59:15
13
Esther Stutvoet
Energie
1:59:15
14
Renťe Wittens
OSS-VOLO
2:00:16
15
Angela Janssen
Tilburg
2:00:17
16
Aafke van der Velden
Tilburg
2:12:23
M30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Oskar Kuijer
Eindhoven Atletiek
1:46:58
2
Danny van den Ham
Hellas
1:50:41
3
Maarten van der Donck
Vorselaar (BEL)
1:52:12
4
Martijn Vergeer
AV Wijchen
1:54:32
5
Vincent Verboven
Eindhoven Atletiek
2:00:37
6
Arie van Houwelingen
Eindhoven Atletiek
2:03:18
7
Edwin Gelinck
Boxtel
2:05:28
8
Henk Guise
THOR
2:06:13
9
Pepijn van Rooij
Nuenen
2:07:05
10
Ad van Rooij
De Langstraat
2:10:59
11
Bart Lavrijsen
AVR '69
2:11:28
12
Piet van der Heijden
AVR '69
2:15:07
13
Bart Mertens
Turnhout (BEL)
2:15:07
14
Eric van den Oetelaar
Fortuna '67
2:15:42
15
Peter Naus
Eindhoven Atletiek
2:15:45
16
John Meeuwesen
Loopgroep Aart Stigt
2:17:00
17
Jeroen van Woerden
AVR '69
2:21:30
18
Jan Menssen
Cifla
2:21:54
19
Jaap Karssenberg
Eindhoven
2:24:09
20
Dick van den Booren
GAC Hilversum
2:24:26
21
Harry Bouwhuis
Breda
2:24:52
22
Bart Davelaar
Barneveld
2:25:13
23
Piet van der Nat
GVAC
2:25:14
24
Herman van Haaren
Achil '87
2:25:46
25
Piet Swaans
Oirschot
2:28:10
26
Henry Bink
Waalwijk
2:28:37
27
Bert Lemmens
Rijen
2:28:38
28
Johan van Litsenburg
GVAC
2:28:48
29
Corne van Dorst
Achilles
2:28:59
30
Marco de Grauw
Hellas
2:29:36
31
Renť Trieling
AV Wijchen
2:30:40
32
Johan Sperber
Waalwijk
2:30:43
33
Alan van Hoey
Cifla
2:30:43
34
Tony Rieke
Joggingclub Aalter B
2:30:59
35
Wim De Lannoy
Joggingclub Aalter B
2:30:59
36
Pierre Tromp
AV Wijchen
2:32:33
37
Jeroen de Bie
Oirschot
2:32:49
38
Heico Kerkmeester
PAC
2:32:50
39
Marc Smits
Dordrecht
2:32:50
40
Marcel Schep
Utrecht
2:34:09
41
Antonio Manders
Veghel
2:34:56
42
Peter Spruit
AV Gouda
2:35:23
43
Milton van Haren
's-Hertogenbosch
2:37:29
44
Jan van Stigt
Giessen
2:37:42
45
Peter Verbruggen
GAC Gemert
2:38:17
46
Patrick Spiessens
Puurs (BEL)
2:38:44
47
Robert van Schayk
's-Hertogenbosch
2:40:00
48
Frans van de Pol
Ravels (BEL)
2:40:09
49
George Immink
Generaal Michaelis
2:41:43
50
Pieter van Ginneken
Bavel
2:42:20
51
Goossens Mari
GAC Gemert
2:42:22
52
Hans Swinkels
Prins Hendrik
2:42:32
53
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
2:42:35
54
Toon van Cranenbroek
LOGO
2:43:17
55
Eddie van Ravesteijn
's-Hertogenbosch
2:43:29
56
Jan Vos
GAC Gemert
2:44:44
57
Arie Koenen
LOGO
2:44:52
58
Lucien Schoenmakers
Oisterwijk
2:44:56
59
Ad van Campen
Lage Mierde
2:44:57
60
Jan Schillebeeckx
Ravels (BEL)
2:45:08
61
Bart Andriessen
Oisterwijk
2:45:18
62
Mark van den Hurk
Heesch
2:45:58
63
Max van Gils
Breda
2:47:17
64
Harrie Hendrickx
Meerle (BEL)
2:48:28
65
Frank Stieger
Tilburg
2:48:40
66
Jeroen van Tilburg
Dutch Runners Gold
2:48:40
67
Hans Hermkens
GAC Gemert
2:51:07
68
Sander Smit
Achil '87
2:51:10
69
Hans Hazenberg
Vught
2:51:23
70
Bas Coremans
Tilburg
2:52:30
71
Jeroen Creemers
Amsterdam
2:54:11
72
Arthur Robbesom
Attila
2:55:03
73
Paul van den Broek
Veghel
2:56:01
74
Wim Seebregts
Oisterwijk
2:56:50
75
Cees van Gils
Breda
2:57:42
76
Martin van Kampen
Vught
2:57:58
77
Bart Vandeput
Tienen (BEL)
3:00:36
78
Hans Zevenhoven
Ter Aar
3:01:12
79
Ron Stuurman
Antilope
3:02:28
80
Olivier Wauters
Ville-sur-Haine (Le
3:05:10
81
Hans Bierhuizen
Haaren
3:07:17
82
Michael Korthout
Oisterwijk
3:21:17
V30KM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ann Tentenier
Puurs (BEL)
2:25:23
2
Marielle Sprangers
Kaatsheuvel
2:30:44
3
Mieke Brouwers
GAC Gemert
2:38:17
4
Anita van Dorst
Achilles
2:42:41
5
Hester Zegers
Nijmegen
2:43:45
6
Els Koenen Teunissen
LOGO
2:44:53
7
Inge van den Broek
Lage Mierde
2:44:58
8
Ria van Hoof
AVR '69
2:45:37
9
Brigitte de Laat-Young
Prins Hendrik
2:49:08
10
Marga de Bree
Spado
2:49:35
11
Cokky Jooren
Prins Hendrik
2:55:04
12
Marloes Andriessen
Oisterwijk
2:59:36
13
Rianne Vrijdag-Swinkel
Oisterwijk
3:01:18
14
Chantal van Overvelt
Ekeren (Antwerpen) (
3:03:19
15
Lily Solie
Ekeren (Antwerpen) (
3:05:51
16
Mieke Backers
Prins Hendrik
3:08:38
17
Jeppe Rayann
Hoofddorp
3:15:29
18
Maya van Breugel
Attila
3:15:36
MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Soetens
's-Hertogenbosch
3:24:49
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Krotwaar
Eindhoven Atletiek
2:37:34
2
Wim Driesen
ATAC BelgiŽ
2:56:28
3
Kurt Bomerť
Joggingclub Aalter B
2:57:56
4
Patrick Vandebeek
Knoet BelgiŽ
2:58:28
5
Theo Nouwens
Helmond
3:13:59
6
Cocky de Brouwer
Achil '87
3:15:24
7
Gerard Kraaijenbrink
Bleskensgraaf ca
3:22:42
8
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:22:44
9
Dermul Patrick
Tervuren (BEL)
3:25:13
10
Vincent Borgonjen
Haarlem
3:31:45
11
Paul van Hiel
Steenhiffel (BEL)
3:32:38
12
Jeroen Bielen
Molenhoek Lb
3:42:58
13
Michael van Brandenbur
Leiderdorp
3:54:20
14
Ivan Kochanowcz
Joggingclub Aalter B
3:54:55
15
Kurt Taghon
Joggingclub Aalter B
3:59:18
16
Joeri Schepers
Joggingclub Aalter B
3:59:18
17
Luc Frickelo
Joggingclub Aalter B
3:59:20
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralf Preibisch
Olympia Halsteren
2:48:18
2
Gert Mertens
Lier SAC BelgiŽ
2:56:45
3
Bart van Nijlen
Kasterlee (BEL)
2:57:34
4
Lucien Taelman
AZW
2:59:13
5
Rudy Vandaele
WALO BelgiŽ
3:18:01
6
Piet Lissens
Lenig Zulte BelgiŽ
3:21:18
7
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:23:12
8
Wim Hogentoren
avVN
3:25:20
9
Peter Scheutjens
Gemonde
3:26:38
10
Han Frenken
MarathonPlus
3:28:02
11
Hans Vogel
Haarlem
3:32:00
12
Arnold van der Kraan
AV '40
3:42:02
13
Cris Simons
Haaren
3:44:39
14
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
3:49:23
15
Hans Groen
Raalte
3:53:33
16
Luc de Jaeger-Braet
Watervliet (BEL)
3:53:59
17
Nico Swanink
Aerdenhout
3:55:49
18
Maurice Van Speybroeck
Meetjeslandse triath
4:00:13
19
Paul Groothuis
Achil '87
4:07:23
20
Marc Blyaert
Abdij Mosenghem Belg
4:11:36
21
Jo Rombout
Beveren (BEL)
4:12:21
22
Dirk Adriaenssens
WALO BelgiŽ
4:12:54
23
Eddy Buyckx
JCK BelgiŽ
4:23:26
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Derks
avVN
3:04:58
2
Sjaak Bus
Spiridon
3:29:54
3
Gust Lathouwers
Zutendaal
3:38:32
4
Peter Witlox
Haaren
3:48:11
5
Dre van der Bosch
Atledo
3:49:07
6
Jacques Vandewal
Worldrunners Belgium
3:53:59
7
Michael Steiger
Biest-Houtakker
4:14:04
8
Brian Newham
Bradford (UK) (GBR)
4:43:59
9
Daco Enthoven
Bussum
4:52:07
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Bemong
Worldrunners Belgium
3:32:21
2
Clem Mertens
Balen (BEL)
3:33:33
3
Henry Okkersen
avVN
3:40:48
4
Nelsen Fernand
Bonheiden (BEL)
3:47:40
5
Willy Luyten
Sporters Artsen zond
3:48:33
6
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
4:11:08
7
Kees Hess
Haaren
4:13:36
8
Rob Schmidt
Spado
4:14:14
9
Chris Spooren
Sporters Artsen zond
4:16:02
10
Jack van de Sande
Achil '87
4:21:33
11
Gijs Honing
avVN
4:21:35
12
Theo Cloosterman
GVAC
4:59:30
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar van Eesvelde
Runners Evergem Belg
4:00:14
2
Evelien Denissen
Gilze
4:10:31
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Ilsebaert
avVN
3:51:43
2
Arlette Oosterholt
's-Hertogenbosch
4:15:36
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berlinda Bogaerts
Joggingclub Aalter B
3:54:01
2
Katja Nolens
Bokrijklopers BelgiŽ
4:07:21
3
Manon Meijer
Haarlemmermeer
4:10:33
4
Gertie Theunissen
Eindhoven Atletiek
4:14:51
Bedankt voor uw deelname. Wij zien u graag terug bij onze volgende loop:
de Beekse Bosloop op zondag 13 november 2011
www.uitslagen.nl
19-09-2011 21:22