Uitslagenlijst 5 van de Reeshof / Run-Bike-Run

Tilburg - Zondag 18 september 2011

DAMES, 5 V.D. REESHOF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judi Becx
Tilburg
21:27
2
Marit de Roij
Oisterwijk
23:59
3
Larissa op 't Hoog
Oisterwijk
24:14
4
Maaike Stoops
Breda
27:26
5
Marjolein Monsieurs
Grave
30:17
6
Joyce van Helfteren
Tilburg
33:56
7
Judith van Helfteren
Tilburg
33:56
8
Ilona Aarts
Tilburg
35:57
HEREN, 5 V.D. REESHOF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greg van Hest
Tilburg
16:28
2
Bram Kocx
Tilburg
16:32
3
Jop van der Steen
Tilburg
16:35
4
Jordi van de Sande
Tilburg
16:39
5
Sander Demmers
Kaatsheuvel
17:40
6
Thomas Scheutjens
Tilburg
18:20
7
Kilian van der Wolf
Tilburg
18:56
8
Maarten van der Poll
Breda
19:34
9
Corné Fijneman
Tilburg
19:36
10
Arno Dingemans
Tilburg
20:25
11
Marcel van Andel
Cuijk
20:35
12
Pierre van Wanrooij
Tilburg
21:24
13
Remco van der Aa
Tilburg
21:24
14
Joris Sauvé
Tilburg
21:28
15
Patrick Verhoek
Tilburg
21:31
16
Erik Donders
Tilburg
21:36
17
Roy Louer
Tilburg
21:47
18
Ad Smit
22:06
19
Pim Kocx
Tilburg
22:15
20
Michel Prince
Tilburg
22:24
21
Hans Liebregts
Tilburg
22:27
22
Lambert Theunissen
Tilburg
22:31
23
Albert Schmitz
Tilburg
22:34
24
Jack Stabel
Tilburg
22:49
25
Corné Klijn
Tilburg
23:07
26
Patrick Bruurs
Tilburg
23:55
27
Jesper van de Sanden
Tilburg
24:07
28
Alex Dolk
Tilburg
24:27
29
Peter Nouwens
Tilburg
24:47
30
Jasper van der Heijden
Tilburg
24:53
31
Bram Klaassen
Tilburg
24:56
32
Jan Brock
Tilburg
25:15
33
Bram Zijlmans
Tilburg
25:25
34
Maarten Verberne
Tilburg
25:47
35
Paul Daanen
Rijen
27:29
36
Ary Sahabuddin
Tilburg
32:31
D14, RBR SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelinde Buijs
Tilburg
58:02
2
Evi Van den Steen
Mortsel (BEL)
1:03:51
3
Masja Roselaar
Chaam
1:06:14
4
Carlijn van den Heuvel
Tilburg
1:07:21
D40, RBR SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angela Schellekens
Tilburg
57:00
2
Jizka Helder
Tilburg
58:43
3
Carolien Hovenier
Delft
1:02:00
4
Hetty Gunters
's-Gravenhage
1:09:26
5
Veronique van Gils
Teteringen
1:17:47
H14, RBR SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Van Gils
Essen (BEL)
45:28
2
Casper van den Burgh
Leiden
45:48
3
Sjors Picard
Chaam
47:12
4
Pieter Crombach
Utrecht
47:21
5
Martijn Vos
Grave
47:37
6
Stefan van Neerven
Heerlen
48:15
7
Mark Vermeulen
Baarle-Nassau
48:30
8
Ricardo Robben
Vught
49:14
9
Ward Van Roy
Arendonk (BEL)
49:19
10
Jeroen Verwolf
Arkel
50:10
11
Matthew de Haan
Tilburg
50:51
12
Arjan Verbree
Jaarsveld
50:59
13
Alain Timmermans
Mortsel (BEL)
52:12
14
Christophe Schapdryver
Breda
54:23
15
Niels van Dijk
Bosschenhoofd
54:34
16
Pim Staps
Tilburg
54:50
17
Bert Vranken
Turnhout (BEL)
55:45
18
Marijn Nagtzaam
Leiden
56:31
19
Teun van Rijzewijk
Tilburg
56:43
20
Hugo Bartelink
Tilburg
58:00
21
Dave Wijdemans
Tilburg
58:39
22
Erik van der Hoeven
Rijswijk Zh
59:07
23
Wesley van den Berg
's-Gravenhage
1:00:09
24
Ferry de Valk
Heerjansdam
1:06:22
H40, RBR SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
Etten-Leur
45:09
2
Eduard Linnenbank
Tilburg
48:04
3
Jean-Pierre Fraussen
Urmond
48:36
4
Ruud Vermeulen
Oss
48:41
5
Titus Crombach
Veldhoven
48:42
6
Kees Akershoek
Ouddorp Zh
50:08
7
Johan Vermeiren
Merksplas (BEL)
51:45
8
René vd Broek
Chaam
54:02
9
Harry van den Heuvel
Tilburg
54:09
10
Frank Sprengers
Tilburg
54:50
11
Hans Janssen
Waalwijk
55:01
12
Piet-Hein Schroder
Heemstede
55:02
13
Felix Schults
Boxtel
57:12
14
Marc Bosch
Tilburg
57:23
15
Jelle Zijlstra
Tilburg
59:13
16
Patrick van Loon
Reusel
59:23
17
Jeroen den Burger
's-Hertogenbosch
1:00:02
18
Rémon Koehof
Tilburg
1:00:21
19
Cornelis Sprenger
Rijswijk Zh
1:00:27
20
Eric Wandel
Breda
1:01:31
21
Leo Wijdemans
Tilburg
1:03:51
DUO'S, RBR DUO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné van Oirschot
Oisterwijk
47:02
2
Gepco de Jong
Berkel-Enschot
55:09
3
Elly Gallé
Tilburg
1:04:49
H20, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Picard
Chaam
1:58:24
2
Erik van der Heijden
Waspik
1:59:09
3
Cornelis Scheltinga
Huissen
1:59:20
4
Anton Reijerse
Gouda
1:59:54
5
Maarten van Zeggeren
Dordrecht
2:00:51
6
Joep Staps
Tilburg
2:09:11
H24, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Oude Bennink
Groningen
1:51:26
2
Evert Scheltinga
Huissen
1:52:22
3
Wim Nieuwkerk
Fijnaart
1:53:01
4
Glen Laurens
Begijnendijk (BEL)
1:53:58
5
Dave Bruylandts
Poederlee (BEL)
1:54:12
6
Stefan van Thiel
Zeeland
1:54:27
7
Sven Strijk
Hazerswoude-Rijndijk
1:55:15
8
Peter Res
Maastricht
1:56:33
9
Pim de Kok
Enschede
1:56:55
10
Cees Colijn
Amersfoort
1:57:11
11
Michel van de Wall
Valkenswaard
1:57:55
12
Caimin Stevens
Enschede
1:58:11
13
John van der Vlies
Oud-Beijerland
2:00:37
14
Willem Dierckx
Herselt (BEL)
2:01:07
15
Maarten van Kooij
Maastricht
2:02:00
16
Sam Landman
Hengelo Ov
2:02:04
17
Koen Huizinga
Urmond
2:05:28
18
Nik Meeus
Geel (BEL)
2:06:24
19
Mark Van Gorp
Vremde (BEL)
2:08:05
20
Marc Schut
Arnhem
2:08:13
21
Jan de Jager
Utrecht
2:08:31
22
Dorus Arts
Arnhem
2:08:40
23
Martijn Tissink
Tilburg
2:08:47
24
Bert van Veen
Delft
2:09:09
25
Mark Dekker
Utrecht
2:10:24
26
Martijn Nooren
Zundert
2:13:51
27
Harm-Jan Stuut
Groningen
2:13:52
28
Marco Janssen
's-Gravenhage
2:14:54
29
Guy Schrooten
Urmond
2:15:39
30
Rogier Lieshout
Amsterdam
2:16:53
31
Robert Rokven
Vught
2:17:50
32
Edwin Lohmann
Tilburg
2:18:17
33
Dave Wouters
Tessenderlo (BEL)
2:20:24
34
Marc van Vliet
Berkel-Enschot
2:24:24
35
Geert Vanlommel
Geel (BEL)
2:26:12
36
Rein Valeton
Amsterdam
2:29:41
37
Jeroen Hoevenaars
Dongen
2:33:57
38
Joris Rutten
Haarlem
2:34:28
39
Sebastiaan van Doorn
Beesd
2:46:02
40
Michiel van Woesik
Son
3:00:46
H40, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg
1:56:10
2
Roland Besselink
Ugchelen
1:56:16
3
Dave Rost
Rijkevoort
1:58:50
4
John Nagelhout
Heerenveen
2:01:13
5
Rolf de Jong
Pijnacker
2:01:34
6
Eddy Buts
Hulshout (BEL)
2:04:30
7
Koen Bens
Geel (BEL)
2:08:57
8
Jacco van Gils
Breda
2:09:39
9
Van Heck
Uden
2:15:12
10
Johan den Boer
Huijbergen
2:16:51
11
Paul Boer
Bergambacht
2:21:30
12
Elmar van Deijck
Loon op Zand
2:23:20
13
Johan Monden
Etten-Leur
2:29:10
14
Leon Aleman
Drimmelen
2:32:23
15
Mark van Hamond
Tilburg
2:35:29
16
Edward Ermens
Gilze
2:36:22
17
Sead Cilic
Eindhoven
3:17:28
H45, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cyril Mica
Haarlem
2:00:59
2
Marco Hoogenraad
Rijswijk Zh
2:03:19
3
Hans Bader
Warmenhuizen
2:03:41
4
Theo van Graven
Breezand
2:05:15
5
Carel Opten
Assen
2:05:38
6
Noèl Fraussen
Maasmechelen (BEL)
2:05:44
7
Jos Broeren
's-Hertogenbosch
2:05:58
8
Arnold van Putten
Eindhoven
2:06:09
9
John de Leeuw
Breda
2:09:15
10
Johan Lek
Emmen
2:09:25
11
Ger van Henten
Velserbroek
2:09:49
12
Ron Aardenburg
Heemskerk
2:11:28
13
Peter Ruelens
Geel (BEL)
2:15:28
14
Ron Welters
Nijmegen
2:19:03
15
Albert Callenbach
Almere
2:25:33
16
Ruud Louer
Tilburg
2:30:49
17
Harry Buijs
Breda
2:31:39
H50, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Egdom
Veenendaal
2:02:17
2
Jack Niessen
Swalmen
2:09:17
3
Jan Ver Elst
Herselt (BEL)
2:10:18
4
Freddy Dijk
Assen
2:10:49
5
Danny Meeus
Nijlen (BEL)
2:14:13
6
Roland Broekman
Best
2:42:06
7
Tiny Peters
Zeeland
2:51:06
H55, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinus de Veth
Maastricht
2:09:14
2
Han Stellaard
Beusichem
2:14:26
3
Henk van de Belt
Huissen
2:18:22
4
Wim van Haperen
Etten-Leur
2:27:46
5
Adri Loose
Breda
2:33:55
6
Albert Spierings
Eindhoven
2:34:32
7
Willem Verbeke
Rotterdam
2:37:54
H60, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard van Wissen
Nieuw-Beijerland
2:26:12
2
Kobus Botman
Middelburg
2:28:05
3
Jan van Ass
Venray
2:29:20
4
Jo Klerken
Venlo
3:01:02
H65, OPEN NK HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lawrence Sadler
Andijk
4:03:10
D20, OPEN NK DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Janssen
Utrecht
1:08:29
2
Roos Schoonderbeek
Waalwijk
1:19:08
3
Danielle Schouw
Culemborg
1:23:42
4
Rosanne Akkermans
Heerlen
1:24:47
D24, OPEN NK DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruth van der Meijden
Eindhoven
1:03:00
2
May Kerstens
Utrecht
1:03:05
3
Stefanie Bouma
Groningen
1:03:44
4
Saskia Elemans
Wageningen
1:06:48
5
Anne Zijderveld
Hendrik-Ido-Ambacht
1:08:08
6
Marieke van der Vegt
Groningen
1:09:13
7
Marlies Groenewold
Amstelveen
1:11:18
8
Anne Hobbelt
Groningen
1:11:25
9
Judith Peterink
Venray
1:12:28
10
Juanee Ciliers
Zeeland
1:12:51
11
Ingrid Tempert
Groningen
1:13:13
12
Liane de Wit
Assen
1:13:15
13
Laura Huijbregts
Eindhoven
1:13:49
14
Marit Gresnigt
Tilburg
1:18:48
15
Renate Dekker
Utrecht
1:21:50
16
Hanneke Hall
Roermond
1:24:11
D40, OPEN NK DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Hoogstraten
Pijnacker
1:12:50
2
Esther van Duijnhoven
Uden
1:17:59
3
Christie Veltman-Brouw
Almere
1:18:35
4
Gaby Kerkhoffs
Valkenburg Lb
1:20:34
5
Petra Bottelier
Almere
1:20:52
D45, OPEN NK DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haike Nillesen
Eelde
1:10:38
2
Monique Haans
Berkel-Enschot
1:15:28
3
Annette de Bot
Oud Gastel
1:15:59
4
Marion van den Wittenb
Utrecht
1:21:36
5
Brigitta Honingh
Grubbenvorst
1:31:41
D50, OPEN NK DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Uil
Schiedam
1:15:13
2
Femie Willems
Utrecht
1:19:52
D55, OPEN NK DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joekie de Hoog
Spijkenisse
1:16:03
D14, OPEN NK JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy van Anrooij
Kapelle
1:06:45
2
Kim Lahaije
Tilburg
1:07:05
3
Elysa de Ruijter
Almere
1:10:51
4
Chantal Wiggers
Hengelo Ov
1:13:24
5
Bo Brands
Venray
1:18:27
D16, OPEN NK JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van der Burg
De Koog
1:04:17
2
Marit Zijm
Den Burg
1:12:38
3
Roos Staps
Tilburg
1:16:09
D18, OPEN NK JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn van der Burg
De Koog
1:06:02
H14, OPEN NK JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thorsten Kuipers
Dordrecht
1:03:42
2
David van den Broek
Heeze
1:09:23
3
Marijn Vink
Amersfoort
1:11:32
4
Thomas Jansen
Almere
1:12:15
5
Thomas Klabbers
Gorredijk
1:13:32
6
Wesley Mols
Nijmegen
1:13:58
7
Kaj Verhaegh
Munstergeleen
1:14:56
8
Giel Slaats
Waalwijk
1:16:09
9
Thomas Bennis
Almere
1:16:44
10
Jesse Hanckmann
Urmond
1:16:54
11
Franklin van Anrooij
Kapelle
1:17:15
12
Roel Verhagen
Tilburg
1:18:20
13
Sietse de Jong
Teteringen
1:18:49
14
Stephan Vitscher
Hoogvliet Rotterdam
1:25:13
H16, OPEN NK JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorik van Egdom
Veenendaal
59:56
2
Thijs Wiggers
Hengelo Ov
1:08:04
3
Maarten Hendrickx
Baarle-Nassau
1:08:18
4
Bram Buigel
Warffum
1:08:59
5
Dylan Rombouts
Tilburg
1:18:55
6
Maarten Postuma
Tilburg
1:20:59
7
Daan Gootjes
Udenhout
1:23:45
H18, OPEN NK JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Koch
Almere
1:00:19
2
Juul van de Kruijs
Weert
1:01:12
3
Mark Hamersma
Veenendaal
1:02:00
4
Tom Rademaker
Nuenen
1:02:58
5
Kevin Lek
Emmen
1:04:00
6
Hjalmar van Woersem
Monnickendam
1:09:58
7
Maikel Wismans
Veulen
1:10:12
D12, RBR ASPIRANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Wismans
Veulen
35:08
2
Lisanne Wiggers
Hengelo Ov
36:04
3
Jobine Akersshoek
Ouddorp Zh
38:13
4
Lina van Roesel
Riel
38:14
H12, RBR ASPIRANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Wiggers
Hengelo Ov
32:03
2
Marc Verhagen
's-Gravendeel
33:47
3
Jasper Zwart
Sprang-Capelle
34:36
4
Lars Imholz
Capelle aan den IJss
35:58
5
Camiel Jansen
Almere
36:33
6
Bram Treffers
Waspik
39:48
7
Jeroen van den Berg
Sprang-Capelle
40:50
D0, RBR PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Veltman
Almere
27:24
D8, RBR PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shirin van Anrooij
Kapelle
18:46
2
Tamar Veltman
Almere
22:00
D10, RBR PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Maris
Oudemolen Nb
20:06
2
Kyra Kerkhoffs
Valkenburg Lb
20:09
3
Linette Linders
Deurne
20:53
4
Naomi Mols
Nijmegen
21:07
5
Marit Vermeer
Tilburg
22:28
H0, RBR PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven van Gool
Waalwijk
21:06
2
Ralf van den Branden
Etten-Leur
23:52
3
Jens Wouters
Tessenderlo (BEL)
24:04
H8, RBR PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Verhagen
's-Gravendeel
19:10
2
Syb de Jong
Teteringen
20:45
3
Bas van den Branden
Etten-Leur
23:31
H10, RBR PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luke Verburg
Schiedam
16:52
2
Sander Hendrickx
Baarle-Nassau
17:19
3
Lars Wandel
Breda
19:47
4
Hugo Huijben
Tilburg
23:23
Uitslagen.nl
14-10-2011 07:51