Uitslagenlijst Bridge to Bridge

Arnhem - Zondag 11 september 2011

JONGE, 0.5 ENGELSE MIJ
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sieb Mostert
Wageningen
0
2:35
2:35
2
Stijn Straatman
Wageningen
-99
2:57
2:56
3
Diede Wit
Wageningen
-98
2:57
2:56
4
Jim van Emmerik
Epe
-96
3:05
3:01
5
Jente Baars
Doesburg
-97
3:06
3:03
6
Abe Moedt
Rheden
-99
3:11
3:09
7
Sam van Emmerik
Epe
-96
3:17
3:14
8
Matthijs Westmijze
Arnhem
-98
3:18
3:06
9
Job Caldenhoven
Arnhem
-96
3:21
3:18
10
Pablo van Hoorn
Amersfoort
-95
3:24
3:22
11
Jelle van der Veer
Ede Gld
-96
3:26
3:24
12
Bjorn Hulsebos
Veenendaal
-97
3:29
3:27
13
Stijn Pieterse
Nijkerk Gld
-98
3:30
3:21
14
Esli Ririhena
3:30
3:28
15
Niels Boonstra
Veenendaal
-95
3:33
3:30
16
Daan Jansen
Ede Gld
-97
3:35
3:33
17
Tijs Geurtsen
Velp Gld
-97
3:38
3:35
18
Reinier Jacobs
Arnhem
-95
3:39
3:36
19
Sem Rodink
Arnhem
-97
3:44
3:40
20
Diego van Hooijdonk
Arnhem
-99
3:45
3:35
21
Jesper Arends
Huissen
-97
3:45
3:44
22
Mauro Wassink
Nijkerk Gld
-97
3:49
3:40
23
Dani Mostert
Nijkerk Gld
-97
3:51
3:42
24
Jelke Cats
Arnhem
-95
3:54
3:52
25
Marnix van den Broek
Arnhem
-97
3:55
3:52
26
Alex Croes
Arnhem
-96
3:55
3:51
27
Sjoerd de Haan
Arnhem
-98
3:57
3:55
28
Joep Willems
Huissen
-97
3:57
3:55
29
Maarten Arentsen
Arnhem
-97
3:59
3:53
30
Morris Hesselink
-96
4:01
4:00
31
Jordy Praster
Arnhem
-98
4:04
4:02
32
Kayan Leijn
Arnhem
-98
4:05
3:44
33
Tygo Hulsebos
Veenendaal
-95
4:07
4:02
34
Sam van der Poel
Arnhem
-97
4:11
3:51
35
Jayden Siecker
4:12
4:06
36
Karel van der Poel
Arnhem
-95
4:12
3:55
37
Luke Kruger
4:13
4:10
38
Josiah Sampson
4:15
4:10
39
Noïc Van Belle
Aerdt
-96
4:16
4:12
40
Rui Kortlang
Arnhem
-98
4:16
4:01
41
Jari van der Kolk
Arnhem
-98
4:17
4:16
42
Christian Meurs
Wehl
-97
4:18
4:18
43
Rick de Leeuw
Arnhem
-97
4:19
4:17
44
Luuk Schumaker
Arnhem
-94
4:19
4:02
45
Niels Dalderop
Arnhem
-97
4:19
4:10
46
Milan Kasberg
4:20
4:08
47
Luka Trouwborst
Arnhem
-96
4:23
4:10
48
Joppe Messchendorp
Arnhem
-95
4:25
4:14
49
Quinn Tan
4:27
4:21
50
Rens Bruinsma
4:32
4:27
51
Mats Bleiker
Arnhem
-95
4:32
4:17
52
Sem Pothoven
4:39
4:24
53
Koen van Groeningen
Arnhem
-96
4:39
4:25
54
Wouter Pastoor
Driebergen-Rijsenbur
-97
4:40
4:17
55
Thiên Vu
4:42
4:36
56
Sharif Ibrahim
4:43
4:31
57
Dyan Steffen
Arnhem
-95
4:44
4:31
58
Daniël Hissink
Arnhem
-95
4:51
4:40
59
Thanes Vallipuram
4:55
4:45
60
Levi Schipper
4:55
4:38
61
Ezra Loeff
Arnhem
-96
4:56
4:56
62
Imme Wijnja
Arnhem
-96
4:56
4:39
63
Binc Hendriks
Oosterbeek
-96
4:57
4:32
64
Line Wubben
5:00
4:50
65
Alex Tromp
5:01
4:50
66
Joost Pastoor
Driebergen-Rijsenbur
-95
5:01
4:39
67
Yvo van den IJssel
Duiven
-93
5:06
5:02
68
Nathan Schuijt
Bennekom
-96
5:12
5:00
69
Basak Aygün
5:14
5:07
70
Pelle Jakobs
Arnhem
-93
5:15
5:05
71
Tristan Hofs
Amersfoort
-94
5:15
5:05
72
Alex Gerritsen
Huissen
-96
5:18
4:50
73
Tijn van de Graaf
Arnhem
-95
5:18
5:00
74
Timo Smit
5:18
4:55
75
Lars Meijer
5:26
5:08
76
Gijs Overmaat
Arnhem
-93
5:29
5:29
77
Gijs Leusink
Arnhem
-93
5:30
5:15
78
Mitch Kruger
5:31
5:17
79
Fnn Machouri
Elst Gld
-95
5:32
5:01
80
Tijn Logtenberg
Arnhem
-94
5:35
5:16
81
Stijn van der Vorst
Arnhem
-98
5:35
5:20
82
Boas van den Brandt
Dodewaard
-93
5:41
5:25
83
Julian van Geffen
Arnhem
-96
5:41
5:24
84
Loïc Evers
Arnhem
-92
5:50
5:43
85
Olivier van Popta Dubb
Arnhem
-98
5:51
5:35
86
Volkan Kodden
Arnhem
-95
5:52
5:30
87
Stijn Fokkema
Arnhem
-97
5:54
5:27
88
Bas Kruse
Arnhem
-94
5:54
5:26
89
Jaemi Knoef
Arnhem
-92
6:46
6:43
90
Sverre Hofs
Amersfoort
-92
7:22
7:12
91
Justin Juliaans
Arnhem
-91
8:02
7:32
MEISJ, 0.5 ENGELSE MIJ
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Desi van Emmerik
Epe
-98
2:59
2:56
2
Sanne Cornelissen
Ulft
0
3:00
2:59
3
Isabel Schuiling
Deventer
-99
3:14
3:10
4
Emma van Emmerik
Epe
-98
3:16
3:13
5
Janne Moedt
Rheden
-97
3:27
3:27
6
Noortje Caldenhoven
Arnhem
-97
3:34
3:32
7
Kirsten Schreurs
Apeldoorn
-98
3:37
3:36
8
Reza Heintzbergen
Huissen
-96
3:39
3:27
9
Rianne Gengler
Arnhem
-96
3:41
3:38
10
Maaike Zahn
Arnhem
-1
3:46
3:36
11
Loula Petersen
Elst Gld
-97
3:49
3:40
12
Stella Pelgrom
Twello
-96
3:49
3:46
13
Noa Wassink
Nijkerk Gld
0
3:51
3:43
14
Cathelijne van Popta D
Arnhem
0
3:55
3:46
15
Eline Schumaker
Arnhem
-96
3:58
3:41
16
Ava de Reuver
Arnhem
-96
4:00
3:50
17
Nouk Snijders
Arnhem
-95
4:06
4:03
18
Floor Pluimers
Arnhem
-96
4:07
4:04
19
Mariame Barry
Arnhem
-96
4:08
3:52
20
Norah Smits
Elst Gld
-97
4:11
4:06
21
Irene Jacobs
Arnhem
-99
4:21
4:18
22
Julia Westmijze
Arnhem
-95
4:24
4:13
23
Evi Oonk
Arnhem
-95
4:25
4:19
24
Julie Wester
Arnhem
-96
4:28
4:25
25
Isa Pothoven
4:30
4:16
26
Valentine van Popta Du
Arnhem
-95
4:30
4:20
27
Mare Versluis
Duiven
-94
4:30
4:23
28
Degani Rambonnet
4:32
4:11
29
Nanda Polman
Arnhem
-98
4:34
4:31
30
Iris de Meij
Elst Gld
-95
4:35
4:30
31
Iza van der Kolk
Arnhem
-95
4:37
4:35
32
Demi Roodakker
4:42
4:21
33
Marit Hillebrink
Elst Gld
-96
4:45
4:40
34
Roosmarijn Rietvelt
Arnhem
-95
4:48
4:30
35
Megan Nuy
-99
4:48
4:43
36
Aycan Erol
Steenwijk
0
4:49
4:44
37
Jada Bink
4:52
4:38
38
Yvet Brussen
4:53
4:39
39
Romy Roodakker
4:53
4:31
40
Lotus Loeff
Arnhem
-94
4:56
4:47
41
Lieke Winnemuller
Arnhem
-96
4:56
4:45
42
Isis Loeff
Arnhem
-97
4:56
4:48
43
Malou Hendriks
Oosterbeek
-98
4:57
4:32
44
Kim Gerritsen
Huissen
-95
4:59
4:31
45
Denise Hartog
Renkum
-95
5:00
4:55
46
Sofie Nap
5:00
4:45
47
Isis Baars
Doesburg
-95
5:01
4:37
48
Jonna Muntjewerff
Arnhem
-96
5:05
4:48
49
Julia de Greeff
5:07
4:47
50
Lisa Cuppen
5:07
4:46
51
Sophie van Geldorp
5:07
5:00
52
Tara ten Pas
5:08
5:00
53
Femke Janssen
Huissen
-98
5:08
4:53
54
Sindy Degens
5:12
4:59
55
Karin Wolf
Arnhem
-95
5:16
4:57
56
Esmee van de Berg
Arnhem
-98
5:17
4:45
57
Roos Leusink
Arnhem
-96
5:18
5:03
58
Puck van Wieringen
Arnhem
-95
5:19
4:53
59
Elin Wolters
Elst Gld
-95
5:22
5:15
60
Maud Winnemuller
Arnhem
-97
5:23
5:12
61
Manon Veerman
Arnhem
-94
5:23
5:04
62
Lieve Arentsen
Arnhem
-95
5:28
5:22
63
Margot van 't Hoff
Arnhem
-96
5:29
5:05
64
Mirthe Farber
Arnhem
-95
5:29
5:05
65
Zaheidy Webster
Arnhem
-98
5:33
5:00
66
Isis ten Pas
5:39
5:31
67
Hanne Schouten
Arnhem
-95
5:43
5:15
68
Nina van der Vorst
Arnhem
-96
5:46
5:30
69
Isis Wassink
Nijkerk Gld
-94
5:48
5:23
70
Helena Pilz
5:51
5:29
71
Isis Kruse
Arnhem
-97
5:53
5:24
72
Noortje van der Poel
Arnhem
-94
5:54
5:29
73
Noa-Britt Arentsen
Arnhem
-93
6:17
5:50
74
Emily Van Roggen
Arnhem
-94
6:40
6:13
75
Nika van Oosterbos
Arnhem
-94
6:49
6:29
76
Mila Lenssen
Arnhem
-94
7:06
6:34
77
Bo Lenssen
Arnhem
-92
7:07
6:35
78
Eva van Atteveld
Bemmel
-95
7:16
6:56
79
Roos van Atteveld
Bemmel
-93
7:16
6:55
80
Reanne Kuipers
Arnhem
-98
7:59
7:35
81
Angelique Zeller
Arnhem
-99
9:14
8:50
JONGE, 1 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Raf van Oosterhout
Arnhem
0
5:59
5:59
2
Reinier Westmijze
Arnhem
-1
6:18
6:17
3
Tim Kasberg
6:21
6:21
4
Thomas Zahn
6:25
6:21
5
Jesse Dekker
Arnhem
-2
6:25
6:24
6
Thijmen Gieling
Didam
-99
6:29
6:24
7
Bram Mulders
Arnhem
-1
6:32
6:28
8
Juri Hillebrink
Elst Gld
0
6:37
6:24
9
Dani Heg
Arnhem
-97
6:40
6:34
10
Luuk Jakobs
Arnhem
0
6:47
6:47
11
Tom van 't Hoff
Arnhem
-1
6:54
6:54
12
Koen Geurtsen
Velp Gld
-99
6:57
6:53
13
William de Meij
Elst Gld
-98
7:01
7:00
14
Jesse Bleiker
Arnhem
-98
7:03
7:01
15
Gijs Jakobs
Arnhem
-98
7:03
7:03
16
Hielke Cats
Arnhem
-99
7:04
6:59
17
Melvin Brouwer
7:07
6:58
18
Arvid van den Hoogen
7:08
7:07
19
Leander ten Hoedt
Arnhem
-98
7:09
7:08
20
Joy Ririhena
7:12
7:02
21
Rover Heintzbergen
Huissen
-98
7:16
6:57
22
Marley Ibrahim
7:16
7:16
23
Thijs van de Griendt
7:17
7:07
24
Jochem Dreise
Huissen
-99
7:32
7:24
25
Thymen Hillebrand
Apeldoorn
-96
7:32
7:24
26
Joep Haagmans
Arnhem
-99
7:32
7:22
27
Teun Dreise
Huissen
-97
7:33
7:25
28
Irken Trouwborst
Arnhem
-98
7:35
7:35
29
Loek Eijgenraam
Arnhem
-98
7:36
7:33
30
Joshua van der Poll
Arnhem
-97
7:37
7:34
31
Armish de Weerd
Arnhem
-95
7:40
7:40
32
Ruben Tates
7:41
7:32
33
Yanick Brouwer
7:44
7:35
34
Quinten Pere
Arnhem
-96
7:44
7:34
35
Lucas Gengler
Arnhem
-99
7:47
7:39
36
Paul Theijn
Arnhem
-99
7:47
7:40
37
Nino Turba
Arnhem
0
7:48
7:37
38
Adriaan Lips
Arnhem
0
7:49
7:42
39
Thom Smits
Elst Gld
-99
7:52
7:51
40
Jip Zoomers
Arnhem
-98
7:53
7:43
41
Cedric Vinke
Arnhem
-95
8:01
8:01
42
Wolle van Hattem
Arnhem
-97
8:03
8:00
43
Divyan Thambirajah
8:03
8:01
44
Josué Wijkens
Arnhem
-99
8:07
8:06
45
Koen Groenewegen vd We
8:10
8:10
46
Mik van Mullem
Arnhem
-98
8:14
7:55
47
Sebas Creemers
Nijmegen
-96
8:16
8:14
48
Niels Toussaint
Arnhem
-99
8:32
8:30
49
Nikolai van den Dungen
8:33
8:32
50
Niek van Asseldonk
8:34
8:29
51
Daniek Roelofs
8:34
8:30
52
Jesse Arentsen
Arnhem
-97
8:37
8:26
53
Chester van Veen
Arnhem
-95
8:41
8:34
54
Sergio Siedziako
8:42
8:32
55
Bo Rietvelt
Arnhem
-96
8:43
8:32
56
Daan Sanders
Arnhem
-1
8:48
8:42
57
Stijn Wolters
Elst Gld
-98
8:50
8:36
58
Nigel Derksen
Arnhem
-99
8:53
8:50
59
Remi Smith
Arnhem
-99
8:54
8:49
60
Tijn Portier
Arnhem
-97
8:54
8:49
61
Rowdy Aartsen
Arnhem
-96
9:01
8:53
62
Joris Zoomers
Arnhem
-95
9:02
8:51
63
Serge de Burger
Heemskerk
-95
9:02
8:50
64
Mitchell van Espen
Arnhem
0
9:06
9:04
65
Yaro Rijsenburg
Arnhem
-95
9:07
8:59
66
Bram Storm van 's Grav
Arnhem
-97
9:08
9:07
67
Sem Haagmans
Arnhem
-96
9:10
8:59
68
Ruud Swart
Arnhem
-98
9:11
9:10
69
Noa Devid
9:13
9:08
70
Kane Caspersz
Arnhem
0
9:16
9:14
71
Sam Kupers
Huissen
-97
9:19
9:14
72
Mila Siedziako
9:21
9:14
73
Koen Geutjes
Arnhem
0
9:28
9:16
74
Jordan van der Heijden
9:35
9:35
75
Yoshi Koster
Arnhem
0
9:35
9:33
76
Gijs Oomen
Arnhem
-96
9:39
9:32
77
Bojan Weinschenk
9:47
9:44
78
Thymon van Driel
9:50
9:37
79
Noa Pothoven
9:52
9:47
80
Thijmen Jacobi
Arnhem
-96
9:59
9:55
81
Faas Fokkers
Arnhem
-98
10:11
9:57
82
Simon Nagtegaal
Groningen
-97
10:15
10:11
83
Floris Colijn
Arnhem
-96
10:15
10:01
84
Bryan Mentink
Arnhem
0
10:59
10:57
85
Jonas Hoogakker
Arnhem
-96
11:30
11:26
86
Stijn Kloosterboer
Arnhem
-99
13:08
13:08
MEISJ, 1 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Sophie van 't Hoff
Arnhem
-1
6:28
6:27
2
Ilse Oldenburg
Leeuwarden
-2
6:36
6:29
3
Annefleur Oldenburg
Leeuwarden
-2
6:38
6:31
4
Jessie Kamperman
Arnhem
-1
6:44
6:43
5
Mille Gieling
Didam
-1
7:11
7:05
6
Merel Bakker
Arnhem
-98
7:27
7:20
7
Medina Crnkic
Arnhem
-98
7:31
7:29
8
Jamecia Krolis
Arnhem
-98
7:34
7:32
9
Nora Geelen
Arnhem
0
7:35
7:30
10
Marlies Leegtenberg
Arnhem
-1
7:36
7:36
11
Sanne Mulders
Arnhem
-1
7:39
7:33
12
Lisa Rouffaer
Arnhem
0
7:43
7:42
13
Sara Hoogakker
Arnhem
-98
7:50
7:50
14
Sophie Storm van 's Gr
7:51
7:51
15
Mette Oonk
Arnhem
-97
7:54
7:54
16
Vere van 't Hoff
Arnhem
-1
7:55
7:54
17
Terra Muntjewerff
Arnhem
-99
8:00
7:52
18
Laura Troostwijk
Arnhem
-99
8:02
8:02
19
Klaartje Schouten
Arnhem
-97
8:05
8:05
20
Lieve Mulder
Arnhem
-98
8:08
8:03
21
Tess Bonekamp
Arnhem
-99
8:08
8:06
22
Sterre van Uum
Zevenaar
-97
8:09
8:00
23
Claire van Amstel
Arnhem
-96
8:10
8:04
24
Luna Knoef
Arnhem
-99
8:10
8:08
25
Amber Blom
8:14
8:12
26
Julia de Reuver
Arnhem
-98
8:15
8:09
27
Ana de Kievit
8:16
8:14
28
Emma Nieuwstraten
Arnhem
-98
8:17
8:17
29
Fleur Troostwijk
Arnhem
-98
8:18
8:18
30
Irja Hengeveld
Arnhem
-97
8:20
8:09
31
Fleur Klasen
Arnhem
-99
8:21
8:21
32
Emma de Boer
Arnhem
-97
8:25
8:18
33
Anke Jesse
Arnhem
-99
8:29
8:22
34
Maleyna Agsangu
Arnhem
-98
8:30
8:29
35
Mei Tuithof
Arnhem
-98
8:32
8:32
36
Dewi Hols
Arnhem
0
8:39
8:37
37
Joëlle Strijbosch
Arnhem
-98
8:40
8:36
38
Joy Auwens
Arnhem
-98
8:43
8:41
39
Anne Bosma
Arnhem
-99
8:45
8:44
40
Lieke van Beveren
Arnhem
-99
8:46
8:44
41
Juara Jansen
8:48
8:38
42
Madelon Spierenburg
Arnhem
-99
8:50
8:49
43
Cheyenne Veerman
Arnhem
-99
8:52
8:38
44
Karlijn Rooswinkel
Arnhem
-1
8:52
8:43
45
Maxim Gödden
Arnhem
-99
8:58
8:45
46
Myra de Burger
Heemskerk
-99
9:01
8:49
47
Renee Swart
Arnhem
-1
9:10
9:10
48
Yasemin Kodden
9:14
9:04
49
Nina Sanders
Arnhem
-99
9:16
9:10
50
Ruth van den Oever
Lent
-99
9:16
9:05
51
Meritxell Van Roggen
Arnhem
-99
9:16
9:15
52
Avril Geijtenbeek
Arnhem
-97
9:20
9:13
53
Kayleigh Marissen
9:23
9:17
54
Geaney Marissen
9:24
9:17
55
Floor Dinnissen
Arnhem
-97
9:24
9:14
56
Ebel Hof
Arnhem
-98
9:24
9:19
57
Deveny Vinke
Arnhem
-99
9:29
9:29
58
Evy van Triest
Arnhem
-98
9:32
9:29
59
Denise van der Poel
9:33
9:27
60
Nyawa Jansen
9:34
9:23
61
Tabitha Schuijt
Bennekom
-98
9:39
9:25
62
San Tuithof
Grootebroek
-94
9:41
9:37
63
Lune Arts
Arnhem
-98
9:41
9:35
64
Chloë Arts
Arnhem
-97
9:41
9:35
65
Lucia Nap
9:52
9:47
66
Nina Platell
Nijmegen
-96
10:00
9:47
67
Marlijn Jesse
Arnhem
-1
10:12
10:06
68
Josephine Nagtegaal
Groningen
-95
10:22
10:19
69
Elena Machouri
Elst Gld
-99
10:23
10:21
70
Alenya Agsangu
Arnhem
-98
10:29
10:27
71
Amber van der A
10:29
10:29
72
Imke Wubben
10:30
10:29
73
Femke Pluim
Arnhem
-99
10:31
10:24
74
Kim Ruseler
Arnhem
-97
10:41
10:27
75
Melissa Steinmann
Arnhem
0
10:57
10:51
76
Nora Klaverdijk
11:05
11:01
77
Lieve Pieko
Arnhem
-95
11:17
11:07
78
Meis Pieko
Arnhem
-96
11:17
11:07
79
Renske Brumsen
Arnhem
-1
11:28
11:13
80
Tamara Spijker
12:05
11:57
81
Mariska Spijker
12:11
12:02
82
Desiree Bos
Arnhem
-2
12:11
11:57
83
Sharuja Vallipuram
12:24
12:22
MAN, 3 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Brian Kamstra
AAC '61
-7
14:19
14:17
2
Arie Owen
-27
16:05
16:03
3
Toon Verkerk
avVN
-46
16:23
16:21
4
Jurrian Kooiman
Arnhem
-2
16:25
16:23
5
Andries van der Wal
KEMA Nederland BV
-36
16:37
16:34
6
Pieter Bult
Ciko '66
-6
16:43
16:42
7
Robbert Janssen
Nijmegen Atletiek
-8
17:08
17:05
8
Daniël van Deutekom
Arnhem
-5
17:11
17:09
9
Remco Brouwer
Arnhem
-7
17:21
17:18
10
Maarten Laport
Arnhem
-3
17:31
17:30
11
Marc Op den Kamp
Barenbrug Holland BV
-7
17:35
17:25
12
Roland Geurts
Quadraam
-4
17:37
17:33
13
Geert Geurken
B&F groep
-38
17:40
17:38
14
Matthijs Horlings
Amersfoort
-11
17:42
17:40
15
Jorik Huizinga
Pannerden
-23
17:42
17:41
16
Rogier den Balvert
Groessen
-6
17:55
17:38
17
Gerbert Vossers
Hanzesport
-42
18:07
18:06
18
Hans Lugtenberg
B&F groep
-30
18:17
18:15
19
Peter Seinen
Arnhem
-37
18:17
18:15
20
Eduard Prophitius
van Amerongen Facili
-15
18:22
18:20
21
Bernhard Bade
Ciko '66
-35
18:22
18:19
22
Sven Hillebrink
Elst Gld
-3
18:27
18:25
23
Justin Brandsma
Quadraam
-5
18:36
18:32
24
Louan Aarts
Arnhem
-4
18:38
18:23
25
Rob Arends
Huissen
-29
18:48
18:30
26
Wim Grooters
Aequor
-41
18:48
18:45
27
John Palm
Rheden
-31
18:51
18:48
28
Chris Gradussen
Duiven
-33
18:59
18:53
29
Brian Vriend
19:01
18:59
30
Ton van den Born
Aequor
-41
19:03
19:00
31
Wim Bollen
Citam Arnhem B.V.
-32
19:16
19:09
32
Jan de Deugd
HERA
-17
19:18
19:08
33
Koen Blom
Zutphen
-16
19:18
19:02
34
Auke Seinen
Arnhem
-4
19:26
19:23
35
Robbert Terpstra
Arnhem
-31
19:26
19:21
36
Martijn Willems
Arnhem
-17
19:27
19:17
37
Jos Jager
Barenbrug Holland BV
-37
19:37
19:33
38
Marco Kruijswijk
Zutphen
-14
19:43
19:26
39
Dennis van Aalst
Giesbeek
-26
19:52
19:45
40
Jules van der A
Arnhem
-4
19:54
19:38
41
Lucas van Gerven
Arnhem
-2
19:54
19:48
42
Bart Mestrom
Arnhem
-15
19:55
19:53
43
Rolf van Gerven
Arnhem
-37
19:56
19:49
44
Gert Boer
Arnhem
-42
19:57
19:55
45
Jan-Jaap Wolthuis
Deventer
-14
19:58
19:49
46
Koen Mientjes
Westervoort
-9
20:02
19:45
47
Clemens van Onna
Van Wijnen Oost B.V.
-27
20:04
19:57
48
Jeffry Dijkstra
Arnhem
-23
20:05
20:00
49
Rembert Groenman
Dieren
-39
20:10
20:05
50
Jeroen Remijnse
Nijmegen
-29
20:15
20:09
51
Jaap Kuijters
Arnhem
-36
20:15
20:10
52
Ben van Onna
Van Wijnen Oost B.V.
-27
20:16
20:09
53
Wouter Oorthuis
Arnhem
-22
20:17
20:15
54
Wouter Nieuwhof
Arnhem
-2
20:25
20:22
55
Raoul de Ruijter
Ciko '66
-23
20:27
20:22
56
Jeroen Jacobs
Arnhem
-20
20:27
20:26
57
Docus Engwerda
Pro Persona
-18
20:29
20:23
58
Stefan Hoebink
Hengelo Gld
-20
20:31
20:12
59
Jeroen Startman
Huissen
-21
20:34
20:27
60
Peter van de Pol
Aequor
-33
20:38
20:28
61
Rob van de Vlies
Running Team Gemeent
-24
20:38
20:23
62
Xander van den Heuvel
van Amerongen Facili
-29
20:49
20:41
63
Z2-5590 Jan-kees Gerri
Arnhem
-20
20:56
20:39
64
Ralf Simons
Arnhem
-26
21:03
20:52
65
Willem-Jan Ruseler
Almere
-32
21:04
20:47
66
Tom Geurken
B&F groep
-9
21:14
20:46
67
Nick Schreurs
AV '34
-2
21:16
21:03
68
Jan Willem van der Hoe
Arnhem
-29
21:20
21:03
69
Jeroen van Daalen
Westervoort
-14
21:23
21:08
70
Mees Krabben
Ciko '66
-3
21:24
21:18
71
Fred Hendriks
Arnhem
-38
21:25
21:06
72
Sjors Willemsen
Arnhem
-4
21:30
21:25
73
Wieger Wamelink
Wageningen
-34
21:30
21:28
74
Robbert van de Lindt
Duiven
-4
21:31
21:06
75
Chris Reek
Doetinchem
-32
21:32
21:30
76
Luke Sonnemans
B&F groep
-34
21:35
20:56
77
Stefan Roodbeen
HSK Groep B.V.
-19
21:35
21:06
78
Arjan van Grootevheen
Arnhem
-23
21:36
21:17
79
Jeroen Koolen
Running Team Gemeent
-89
21:51
21:36
80
Rob Hamerlinck
Arnhem
-19
21:52
21:41
81
Bert Elfferich
Nijmegen
-44
21:53
21:42
82
Thimon van Zwam
Apeldoorn
-2
21:54
21:48
83
Ruben Scheffer
Arnhem
-4
21:55
21:11
84
Coen Bosselaar
Aequor
-39
21:55
21:45
85
Mustafa Sahin
Arnhem
-12
21:57
20:54
86
René Kokke
Arnhem
-16
21:59
21:10
87
Richard Drost
Nunspeet
-33
22:03
21:58
88
Remco van Dijk
Arnhem
-27
22:04
21:19
89
Bert Hardonk
Duiven
-37
22:05
22:01
90
Patrick Klappe
B&F groep
-27
22:10
21:36
91
Wesley Doornbos
PSH Media Sales
-3
22:13
21:38
92
Ivor van Beek
Arnhem
-26
22:15
22:10
93
Johan Jansen
PSH Media Sales
-20
22:19
22:16
94
Iwan Geurts
Zevenaar
-31
22:21
22:11
95
Marc Krabben
Arnhem
-34
22:25
22:20
96
Jan de Kleijn
Dutch Runners Gold
-41
22:27
22:05
97
Henk-jan Messchendorp
Arnhem
-30
22:30
22:06
98
Willem Martens
Renkum
-37
22:33
22:30
99
Jan Willem Wagter
Westervoort
-37
22:35
22:29
100
Jeroen Geerts
Arnhem
-18
22:40
22:33
101
Jacco van Reen
Beijer Advies
-24
22:54
22:34
102
Stef Wijnen
Beijer Advies
-37
22:54
22:34
103
Peter van Zutphen
Westervoort
-12
22:56
22:41
104
Bert Janssen
Zetten
-39
22:58
22:49
105
Ramon Falasco
Huissen
-21
22:59
22:39
106
Arno van Asselen
Wolfheze
-29
22:59
22:06
107
Rik Theijssen
van Amerongen Facili
-3
23:00
22:46
108
Berry de Reuver
Arnhem
-32
23:00
22:14
109
Ronald Witjes
Van Wijnen Oost B.V.
-27
23:04
22:56
110
Xander Remijnse
Arnhem
-27
23:05
22:59
111
Gerrie Elfrink
-26
23:05
21:53
112
John Mooren
KEMA Nederland BV
-33
23:06
22:43
113
Man Hiem Cheung
Arnhem
-3
23:09
22:31
114
Jos Verwaaijen
Andelst
-18
23:10
23:06
115
Jan Kevelam
CSK FOOD ENRICHMENT
-28
23:10
22:03
116
Johan Sloesen
Arnhem
-26
23:13
22:41
117
Arno Schuring
Running Team Gemeent
-33
23:14
22:41
118
Paul Verhaere
Politici Gemeente Ar
-30
23:16
22:04
119
Chan Rambharse
Almere
-35
23:17
23:12
120
Alexander Koffeman
Arnhem
-21
23:20
22:07
121
Geert Theijssen
van Amerongen Facili
0
23:21
23:07
122
Gijs Boss
Duiven
-9
23:21
22:31
123
Wing Hoo Li
van Amerongen Facili
-21
23:22
23:09
124
Leo van den Steen
Cito
-33
23:25
22:44
125
Mark Stellaard
Wolfheze
-13
23:27
22:31
126
Paul Platell
Aequor
-36
23:29
22:58
127
Ruud Tuithof
Arnhem
-34
23:34
23:00
128
Rick van der Meijden
Deventer
-14
23:34
22:48
129
Jeroen Eijssen
Arnhem
-27
23:36
23:05
130
Thomas Op den Kamp
Barenbrug Holland BV
-4
23:37
22:30
131
Dennis Ammeraal
Citam Arnhem B.V.
-24
23:40
23:19
132
Lars de Vries
Eindhoven
-21
23:42
23:31
133
Martijn ter Avest
Bentelo
-21
23:42
23:13
134
Paul de Wilde
Hardinxveld-Giessend
-28
23:44
23:15
135
Wesley De Reuver
Arnhem
-22
23:45
22:32
136
Joris Herbes
Groessen
-11
23:46
22:59
137
Roy Penthum
Scherpenzeel Gld
-15
23:47
23:31
138
Hans Rutgers
Bemmel
-52
23:48
23:25
139
Jimmy de Jong
Westervoort
-44
23:48
23:11
140
Bob Janssen
Huissen
-31
23:50
22:49
141
Jelle Kusters
Arnhem
-2
23:52
23:44
142
Jelmer Seinen
Arnhem
-2
23:53
23:44
143
Onno van Zelst
Arnhem
-21
23:56
23:12
144
Arie van der Kuil van
Rotterdam
-20
23:58
23:54
145
Joost Schellekens
Wijchen
-23
23:59
23:41
146
Gijs van den Top
Barneveld
-36
24:01
23:36
147
Freddie Stout
Arnhem
-39
24:06
23:51
148
Marcel Jansen
Westervoort
-36
24:06
23:51
149
Carlo van der Kraan
Arnhem
-45
24:07
23:29
150
Giancarlo Murgia
Elst Gld
-33
24:07
23:44
151
Edwin van den Broek
Huissen
-17
24:10
23:50
152
Jasper Knoef
Arnhem
-29
24:11
23:36
153
Bert Koopmans
Arnhem
-44
24:14
23:28
154
NIek Arts
Arnhem
-13
24:17
23:38
155
Ronald van den Eyssel
Arnhem
-31
24:19
23:30
156
Roy de Bruin
Arnhem
-20
24:21
23:50
157
Harrie Roelofs
Doornenburg
-36
24:21
24:02
158
Klaas de Ruiter
Rotterdam
-9
24:22
23:30
159
Herman Futselaar
Westervoort
-46
24:23
23:54
160
Max van der A
Arnhem
-2
24:24
24:08
161
Jon Tak
Arnhem
-28
24:25
24:10
162
Michel Rodink
AAA
-34
24:25
23:28
163
Jeroen de Rond
Running Team Gemeent
-89
24:27
23:54
164
Alex Schoones
Van Wijnen Oost B.V.
-6
24:28
23:39
165
Arjen Landstra
Arnhem
-12
24:28
23:36
166
Remco van Gelderen
Utrecht
-27
24:30
24:21
167
Philip Stempels
Van Wijnen Oost B.V.
-41
24:33
23:58
168
Gert Coenen
Arnhem
-27
24:34
23:47
169
Joep Ooms
Arnhem
-3
24:34
23:19
170
Toon Schoones
Van Wijnen Oost B.V.
-39
24:44
23:56
171
Ab Lam
Barneveld
-36
24:48
24:24
172
Marcel van Hout
Running Team Gemeent
-31
24:55
24:21
173
Tobi Maurix
Veghel
-19
24:57
24:32
174
Rowan Meijer
Bennekom
-9
24:58
24:20
175
Rik van der Sar
Rijn IJssel
-15
24:58
23:53
176
Jacob de Boer
Arnhem
-30
25:00
24:48
177
Hans Dirksen
Arnhem
-40
25:02
24:21
178
Gerrit Nauta
KEMA Nederland BV
-38
25:05
24:52
179
Freek Kalter
Wehl
-13
25:06
23:55
180
Igor Kersten
Ciko '66
0
25:08
24:34
181
Willem Hermsen
Arnhem
-48
25:10
25:01
182
Hanno Arentsen
Heemskerk
-18
25:10
24:12
183
Mathias Scheffer
Ciko '66
-44
25:11
24:28
184
Tobias de Groot
Politici Gemeente Ar
-16
25:11
24:00
185
Nick Eijkenboom
Wijchen
-12
25:11
24:15
186
Erwin Christiaan Stein
Arnhem
-25
25:12
24:48
187
Michael Ruseler
Arnhem
-37
25:13
24:56
188
Armando Turba
Arnhem
-35
25:16
25:11
189
Ronaldo Bouwmeester
Arnhem
-42
25:18
25:07
190
Jurjen Huisman
Ede Gld
-21
25:19
24:22
191
Alfred Mosselaar
Ede Gld
-24
25:20
24:23
192
Frank Pouels
Bennekom
-33
25:21
24:11
193
Nino van Rhoon
Running Team Gemeent
-49
25:23
24:37
194
Koen Kleinleugenmors
Arnhem
-33
25:25
24:16
195
Wilfried van Oyen
Van Wijnen Oost B.V.
-37
25:25
24:37
196
Erik Starkenburg
Arnhem
-36
25:28
25:16
197
Geffen van Luuk
Politici Gemeente Ar
-23
25:30
24:19
198
Bas Giesen
Elst Gld
-9
25:31
24:58
199
Mark Bosveld
Westervoort
-12
25:31
25:17
200
Jaap Wildeman
Arnhem
-3
25:37
24:41
201
Rob Verhoef
Zutphen
-34
25:37
25:14
202
Chiel Lukassen
Ulft
-6
25:37
24:26
203
Marielle van Welzen
Running Team Gemeent
-16
25:38
25:08
204
Mike de Reuver
Arnhem
-3
25:42
24:55
205
Jan Tolmeijer
Arnhem
-2
25:43
25:21
206
Jurgen Hofstede
Renkum
-11
25:57
25:52
207
Marley Meles
Arnhem
-2
25:59
25:42
208
Wolter Mollink
Arnhem
-38
25:59
25:19
209
Johan Menig
Arnhem
-48
26:01
25:39
210
Yoshi Arentsen
Tolkamer
-4
26:01
25:13
211
Stijn Merkus
Sellingen
-1
26:03
25:53
212
Piet van der Veer
Zeist
-52
26:04
25:31
213
Marc Hazelaar
Nijmegen
-2
26:05
25:55
214
Ivo Mutsaers
Huissen
-3
26:08
25:06
215
Gunter Hellweg
Arnhem
-38
26:13
26:07
216
Fred Dusseljee
Arnhem
-35
26:17
25:52
217
Nick Bugter
Quadraam
-43
26:21
26:04
218
Ferry Bergmans
De Liemers
-51
26:24
25:45
219
Frank Abbenhuis
Arnhem
-39
26:25
25:30
220
BERT Schaart
Arnhem
-47
26:26
26:08
221
Ron Arns
Van Wijnen Oost B.V.
-32
26:27
25:20
222
Robert Wolting
Arnhem
-28
26:30
26:17
223
René Spierings
KEMA Nederland BV
-31
26:34
26:19
224
Michiel van der Sloot
Arnhem
-19
26:34
26:04
225
John Steman
Arnhem
-36
26:34
26:04
226
Martijn Kurten
Arnhem
-22
26:36
25:35
227
Jasper van Dijk
Hilversum
-10
26:39
26:02
228
Michele Cotugno
Duiven
-37
26:41
25:41
229
Peter Burgers
Dieren
-32
26:49
25:42
230
Fons Kooymans
Arnhem
-47
26:51
26:37
231
Danny de Paepe
Nijmegen
-27
26:53
25:52
232
Theo Op den Kamp
Barenbrug Holland BV
-37
27:01
25:47
233
Bert van de Kamp
Arnhem
-30
27:03
26:17
234
Dennis Akkerman
Duiven
-25
27:08
26:31
235
Marco Erdhuizen
van Amerongen Facili
-27
27:08
26:54
236
Jan-Willem Huijssoon
Wageningen
-34
27:09
26:00
237
Seraf de Bekker
Arnhem
-15
27:14
26:54
238
Tobias van der Vorst
Arnhem
-2
27:16
26:45
239
Toon Welbergen
Arnhem
-40
27:19
26:37
240
Gerrit Stomphorst
Arnhem
-40
27:20
26:37
241
Nathan Meijer
Doesburg
-18
27:23
27:02
242
Hendrik van der Vaart
Arnhem
-2
27:24
26:56
243
Maikel Ursinus
Arnhem
-17
27:31
27:01
244
Joop Oordijk
Druten
-49
27:34
27:19
245
Peter Coppes
HSK Groep B.V.
-48
27:34
27:17
246
Bas Jansen
Arnhem
-15
27:35
27:08
247
John Bruinsma
Arnhem
-38
27:36
26:57
248
Jean-Pierre Spalburg
Running Team Gemeent
-30
27:38
26:55
249
Danny Berntssen
Angerlo
-22
27:39
26:44
250
Paul ten Hoedt
Rijn IJssel
-20
27:40
26:36
251
René Westenberg
De Liemers
-50
27:40
27:00
252
Wiebe Uithof
Arnhem
-49
27:40
26:54
253
Lucas Maatita
Arnhem
-41
27:41
27:10
254
Thijs Bisschops
Arnhem
-19
27:42
27:33
255
Daan de Reuver
Nieuwegein
-2
27:44
26:57
256
Mika van Uum
De Liemers
-1
27:46
26:58
257
Jan Kerssen
Arnhem
-36
27:47
27:11
258
Arno Meijer
Westervoort
-23
27:49
26:49
259
Rene Rutgers
Arnhem
-41
27:53
26:51
260
Veli Yucesan
Arnhem
-38
27:56
27:07
261
Petro Arentsen
Tolkamer
-36
27:56
27:04
262
Jasper Meijerink
Arnhem
-30
27:58
26:58
263
Jauko Bomer
Wolfheze
-31
28:03
27:08
264
John Thjong
Lunteren
-37
28:13
27:49
265
Paul Hoogeveen
Arnhem
-32
28:14
27:27
266
Roel Gerressen
Duiven
-47
28:21
27:27
267
Ronald Koevoet
Arnhem
-29
28:21
27:28
268
Edgar Bisseling
Wijchen
-13
28:22
27:41
269
Arie cornelis Huysman
Arnhem
-38
28:22
27:10
270
Jimmy Adriaansen
Arnhem
-21
28:27
27:44
271
Paul van der A
Arnhem
-37
28:29
28:02
272
Marc van der Valk
Dutch Runners Gold
-44
28:36
27:51
273
Wim van Beek
Rheden
-41
28:39
28:19
274
Rob Schaaf
Arnhem
-32
28:46
27:51
275
Wouter Groothedde
Rijn IJssel
-45
29:09
28:05
276
André Kuenen
Arnhem
-24
29:11
28:43
277
Klaas Martens
Groningen
-39
29:14
28:40
278
Zef Bisschops
Arnhem
-47
29:14
29:05
279
Henk Stevens
Groessen
-43
29:15
28:23
280
Jules Jansen
Arnhem
-28
29:17
28:30
281
Joop van IJzendoorn
Zetten
-52
29:22
28:34
282
Ted Zwetsloot
's-Heerenberg
-37
29:25
28:28
283
Jannus van Kampen
Arnhem
-17
29:30
28:18
284
Timothy Dreuming
Arnhem
-10
29:32
28:41
285
Patrick Walraven
Tilburg
-31
29:45
29:36
286
Herman de Lange
Velp Gld
-69
29:48
29:19
287
Maarten van Til
Arnhem
-22
29:50
29:06
288
Hans Jacobs
Nijmegen
-42
30:05
29:53
289
Hans Smeele
Wolfheze
-34
30:10
29:10
290
Sebastiaan van Steenov
Huissen
-20
30:12
29:56
291
Frank Lukassen
Ulft
-33
30:22
29:10
292
Juul Wolff
Arnhem
-36
30:24
29:13
293
Carel Rink
Rijn IJssel
0
30:25
29:21
294
Bart van Haren
Breda
-12
30:26
29:15
295
Arnoud van Royen
Groningen
-28
30:32
30:26
296
Rudy Pfaff
Arnhem
-31
30:34
29:38
297
Leen Kuiper
Zetten
-44
30:36
30:18
298
Ludo Boerstoel
Herveld
-1
30:45
30:22
299
Maurice de Does
Arnhem
-33
30:55
30:27
300
Peter Baltussen
van Amerongen Facili
-27
31:00
30:48
301
Mathieu Bouman
DE LOPER
-29
31:00
30:05
302
Marco van der Vlies
KRAS.NL
-35
31:12
30:33
303
Anwar Jap-A-Joe
Rotterdam
-22
31:15
31:07
304
Ewald Weijers
DE LOPER
-30
31:24
30:30
305
Gert Zwaal
Running Team Gemeent
-36
31:32
30:46
306
Darko Kerosevic
Running Team Gemeent
-30
31:35
30:49
307
Steven Boersma
Westervoort
-46
31:37
30:47
308
Raymond Smit
Van Wijnen Oost B.V.
-35
31:45
30:39
309
Daan van der Vorst
Arnhem
0
31:49
31:18
310
Pieter van Ochten
Barendrecht
-35
31:52
30:42
311
Koen Koers
Arnhem
-15
31:53
31:09
312
Peter Reimink
Nijmegen
-17
32:02
31:21
313
Mark Brilman
Utrecht
-19
32:02
31:21
314
Mark van de Montel
Arnhem
-22
32:05
31:03
315
Marijn Timmer
Arnhem
-30
32:14
32:01
316
Albert Stoter
ZOEV
-41
32:23
31:22
317
Tim Lek
Wolfheze
-16
32:24
31:25
318
Amoes Melsasail
Arnhem
-31
32:30
31:30
319
Johan Frouws
Duiven
-44
32:44
31:50
320
Maikel Megens
Huissen
-23
32:50
31:44
321
Johan Dozeman
Arnhem
-23
33:02
31:53
322
Robert Fokkens
Arnhem
-22
33:04
31:54
323
Ruben Tiemersma
Haarlem
-23
33:06
31:56
324
Chris Klaassen
's-Hertogenbosch
-49
33:07
33:01
325
Winston Muradin
HSK Groep B.V.
-27
33:23
32:15
326
Dennis van Lent
Velp Gld
-32
33:23
33:12
327
Henk ten Zijthoff
Hummelo
-50
33:26
32:47
328
Peter Anbeek
Veenendaal
-23
34:00
33:46
329
Ramon Turba
Arnhem
-2
34:07
33:41
330
Wim Reimerink
Enschede
-48
34:31
33:40
331
Hans Frieling
Arnhem
-36
35:43
34:44
332
Dean Frieling
Arnhem
-6
35:43
34:44
333
Jan Meles
Arnhem
-28
36:21
35:53
334
Michael Stijns
HSK Groep B.V.
-25
36:23
35:16
335
Bas Diks
Elst Gld
-38
38:28
38:11
336
Duncan MacDonald
Utrecht
-25
39:17
39:09
337
Markus Leven
39:44
39:05
VROUW, 3 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Ingrid Lemke
AVV
-31
16:47
16:45
2
Murielle Ferraye
Nijmegen
-17
18:46
18:44
3
Heleen Janssen
Amsterdam
-13
19:29
19:10
4
Tari Simonis
Arnhem
-4
21:00
20:50
5
Sanne Niels
Duiven
-18
21:16
21:12
6
Hester Hasper
Arnhem
-24
21:17
20:16
7
Charlotte Gradussen
Duiven
-6
21:27
21:20
8
Brenda Brandsma
Arnhem
-14
21:36
21:20
9
Patty de Kleijn
Dutch Runners Gold
-36
21:47
21:42
10
Roeline Slot
Arnhem
-18
22:07
21:22
11
Marlies Becker
Amsterdam
-15
22:07
21:49
12
Startnummer 6554
CSK FOOD ENRICHMENT
22:12
21:19
13
Veronique Bergervoet
Arnhem
-14
22:20
21:32
14
Cindy Ancelin
Arnhem
-15
22:28
22:15
15
Evelien Backx
Wageningen
-12
22:32
22:29
16
Cindy Sanders
Arnhem
-16
22:37
22:31
17
Irene Korzilius
Arnhem
-17
22:39
22:32
18
Eline Kooi
Zevenaar
-25
22:42
22:39
19
Tanja van Veen
Arnhem
-27
22:47
22:26
20
Marlies Van de Voort
Arnhem
-15
23:07
22:51
21
Ineke Vossers
Argo
-39
23:08
22:47
22
Bo van Heeringen
Arnhem
-13
23:11
22:49
23
Seda van Faassen
Wolfheze
-2
23:21
23:20
24
Marjolein Mulder
Running Team Gemeent
-23
23:30
22:57
25
Monique Van Drie
Arnhem
-18
23:32
23:24
26
Yolande Nieuwhof
Arnhem
-99
23:46
23:42
27
Mirella Limbach
Deventer
-18
23:47
23:09
28
Janneke van Extel
Arnhem
-21
23:51
23:12
29
Sonja Korver
Vlaardingen
-42
23:57
23:53
30
Nikkie Taat
Arnhem
-7
24:13
24:08
31
Jopie Langewisch
Arnhem
-37
24:15
23:49
32
Esther Terveer
Arnhem
-26
24:16
23:29
33
Simone Geurts
Quadraam
-39
24:18
24:03
34
Wencke Vinks
Arnhem
-25
24:20
23:34
35
Ellen Groenestein
Arnhem
-13
24:24
24:17
36
Yvet Breedveld
Amsterdam
-14
24:24
24:17
37
Juul Tak
Arnhem
-2
24:25
24:10
38
Sharon Verstegen
Nijmegen
-10
24:26
24:12
39
Maria Davids
Arnhem
-40
24:30
23:30
40
Lianne Keuning
Zeist
-13
24:32
24:13
41
Marjolein Rijkeboer
Deventer
-19
24:36
23:39
42
Corien Aarntzen
Quadraam
-37
24:40
24:18
43
Jeannet Bollen
Citam Arnhem B.V.
-30
24:41
24:35
44
Thea Grasman
Pro Persona
-14
24:43
24:37
45
Martien Hofman
KEMA Nederland BV
-36
24:44
46
Angelique Creemers
Nijmegen
-32
24:54
24:33
47
Mirjam Plomp
Amersfoort
-20
24:57
24:27
48
Angela Donkers
HERA
-17
24:57
24:29
49
Christel Peeters
Arnhem
-23
24:57
24:25
50
Barbara Hengeveld
Arnhem
-30
25:03
24:04
51
Nuran Sahin
Arnhem
-6
25:03
23:59
52
Diana de Kleijn
Running Team Gemeent
-34
25:08
24:34
53
José van Donselaar
Houten
-18
25:13
24:52
54
Marianne van Sommeren
Arnhem
-29
25:14
25:04
55
Saskia Verschuur
Arnhem
-18
25:17
25:12
56
Bianca Remie
Van Wijnen Oost B.V.
-27
25:17
24:41
57
Jacoline Demoed
Arnhem
-19
25:18
25:08
58
June van der Werf
Arnhem
-9
25:18
24:56
59
Inge Scholten
Arnhem
-18
25:20
25:10
60
Martha Voncken
Rijn IJssel
-20
25:20
25:07
61
Odette Hageman
Didam
-11
25:21
25:18
62
Bernadette Egelmeers
Arnhem
-39
25:26
25:15
63
Anne Stael
Arnhem
-34
25:31
24:16
64
Esmee Zootjes
Westervoort
-13
25:31
25:17
65
Carina ten Caat
Aequor
-37
25:32
25:00
66
Alie Dijkstra
Pro Persona
-50
25:33
25:27
67
Barbara Bakker
Siza
-26
25:33
24:53
68
Kimberly Bouman
Doetinchem
-10
25:34
24:49
69
Mary Pel
Arnhem
-38
25:40
25:18
70
Jessica Pel
Arnhem
-10
25:40
25:19
71
Machiel Driessen
Dutch Runners Basic
-25
25:42
25:32
72
Lia Rooker
Arnhem
-34
25:45
25:10
73
Judith Reindersma
Arnhem
-18
25:54
25:13
74
Suzanne de Kinkelder
Duiven
-4
25:55
24:56
75
Mariette Buurman
Gendt
-44
25:55
25:51
76
Ankie Franken
HERA
-36
25:55
25:28
77
Annemieke van den Broe
Arnhem
-32
25:57
25:48
78
Ellen Kleinlein
Arnhem
-32
25:58
25:32
79
Marja Mazee
Zutphen
-36
25:58
25:35
80
Susan Vellinga-Borgers
Apeldoorn
-23
26:00
25:27
81
Monique Gooijer
Almere
-35
26:00
25:31
82
Anke Dekker
Rheden
-19
26:05
25:22
83
Maartje Mateman
Doetinchem
-26
26:05
25:39
84
Marieke Legtenberg
Van Wijnen Oost B.V.
-22
26:09
25:05
85
Leonie van Woezik
Arnhem
-27
26:10
25:59
86
Elly Kreikamp-van Baas
Driel
-39
26:11
25:50
87
Susanne Nagelhout
Harderwijk
-17
26:14
25:50
88
Georgette Kruizenga
Arnhem
-19
26:16
26:03
89
Emma Berendsen
Westervoort
-33
26:16
25:51
90
Merel van Kranenburg
Beijer Advies
-21
26:18
25:57
91
Linda Seijsener
Arnhem
-26
26:27
25:47
92
Tara Vossers
Hengelo Gld
-8
26:28
26:08
93
Mayke Graven
Nijmegen
-20
26:31
26:20
94
Willemien de Ruiter
Ede Gld
-13
26:32
25:40
95
Kristine Hakobyan
Arnhem
-23
26:32
26:06
96
Marije van Kempen
Huissen
-25
26:32
25:57
97
Michelle Buunk
Nijmegen
-11
26:32
26:18
98
Liesbeth Arfman
Huissen
-26
26:33
25:58
99
Lottie Gerritsen
Arnhem
-15
26:33
26:03
100
Lavinia de Burger
Heemskerk
-18
26:33
25:35
101
Simone Kupers
Arnhem
-11
26:33
26:05
102
Liesbeth Jansen
Oosterbeek
-36
26:35
25:58
103
Dorien Peters
Doornenburg
-36
26:38
26:29
104
Hester Hoogendam
Zwolle
-27
26:39
26:11
105
Sandra van der A
Arnhem
-35
26:40
26:13
106
Marleen Boekhorst
Arnhem
-18
26:41
26:19
107
Janet Driessen
Arnhem
-33
26:42
26:23
108
Grietje Gerritsen
Beek gem Montferland
-12
26:43
26:13
109
Lisette Messing
Arnhem
-20
26:46
26:16
110
Carmen Schödler
Arnhem
-31
26:46
26:24
111
Marieke de Boer
Arnhem
-23
26:49
26:15
112
Sabine Andeweg
Politici Gemeente Ar
-28
26:49
25:46
113
Gerrie Verpoorte
Citam Arnhem B.V.
-47
26:51
25:55
114
Linda Holleboom
Van Wijnen Oost B.V.
-9
26:52
25:45
115
Marcelle Beerepoot
Siza
-31
26:52
26:12
116
Danielle Evers
Duiven
-19
26:52
26:08
117
Jesler Laansma
Eemnes
-13
26:53
26:25
118
Bernadette Cobussen
Doorwerth
-38
26:53
26:16
119
Francine Kronenberg
Oosterbeek
-7
26:53
26:01
120
Sylvia Tutuarima
Doorwerth
-39
26:54
26:15
121
Yvonne Hermsen
Angeren
-28
26:54
26:34
122
Jolanda de Jong-Wauben
Arnhem
-23
26:54
26:22
123
Joana Barradas Mora
Veghel
-17
26:54
26:30
124
Katy Jordan
Maasbommel
-19
26:55
26:01
125
Tamara Bordeaux
Zutphen
-20
26:55
26:51
126
Joyce Hermsen-Welling
Duiven
-21
26:56
26:29
127
Cisca Stokkink
Velp Gld
-33
26:56
26:41
128
Daantje Daniels
Renkum
-31
26:56
26:16
129
IJsseldijk Karin
Van Wijnen Oost B.V.
-31
26:59
25:58
130
Geertruida Zwanenburg
Siza
-27
27:00
26:18
131
Mieke Frouws
Arnhem
-12
27:00
26:05
132
Sindi van Megen
Beijer Advies
-24
27:00
26:39
133
Yvonne Martens
Renkum
-36
27:02
26:57
134
Nathalie Wiegerinck
Arnhem
-31
27:03
26:38
135
Maria Nieland
Arnhem
-30
27:04
26:39
136
Martine Gerritsen
Angeren
-25
27:05
26:45
137
Else Odekerken
Oosterbeek
-27
27:05
26:39
138
Kim Ockers
Arnhem
-21
27:06
26:39
139
Marjo Voorhuis
Arnhem
-40
27:07
26:52
140
Trudy van Elst
Arnhem
-19
27:08
27:04
141
Peggy Driessen
Arnhem
-27
27:08
27:04
142
Sigrid Groothuis
Arnhem
-32
27:09
26:05
143
Carlijn Rouwet
Hekkelman Advocaten
-14
27:10
26:35
144
Maaike Brandsma
Arnhem
-16
27:18
26:23
145
Meta Siahaan
Westervoort
-39
27:19
27:08
146
Ellen Schreurs
AV '34
-32
27:19
27:01
147
Annet Kronenberg
Oosterbeek
-38
27:20
26:28
148
Linda van Donselaar
Empe
-20
27:24
27:02
149
Martine van de Wart
Arnhem
-25
27:24
26:14
150
Eugenie Hofstad
Doesburg
-27
27:25
27:01
151
Gitty Strengers
Oosterbeek
-37
27:25
26:42
152
Willemijn de Kort
Arnhem
-17
27:27
26:44
153
Clementine de Kinkelde
Duiven
-32
27:29
26:30
154
Diana van der Velde
Doornenburg
-34
27:30
27:20
155
Lynn van Beek
Arnhem
-22
27:31
27:26
156
Jacqueline Wagenvoort
Zutphen
-32
27:31
26:50
157
Yvette Ruesen
Arnhem
-21
27:32
27:20
158
Sarah Rutgers
Duiven
-8
27:32
27:18
159
Lindsey van Greven
Elst Gld
-12
27:33
27:15
160
Mieke Nusselder
Amsterdam
-14
27:34
27:08
161
Tillie Jacobs
HERA
-39
27:34
27:00
162
Nancy Menig
Arnhem
-22
27:35
26:47
163
Danielle IJlstra
Velp Gld
-17
27:36
27:15
164
Madeleine E Versteegh
Arnhem
-10
27:36
27:34
165
Diana van Oyen
Van Wijnen Oost B.V.
-35
27:37
26:33
166
Stapper Monique
Van Wijnen Oost B.V.
-26
27:37
27:01
167
Iris de Rijke
Woudenberg
-7
27:38
26:43
168
Sharon de Visser
Rosmalen
-14
27:38
26:48
169
Ellen Blom
Hekkelman Advocaten
-30
27:38
27:02
170
Karin Janssen
Arnhem
-13
27:42
26:46
171
Hanneke Peelen
Van Wijnen Oost B.V.
-22
27:42
26:41
172
Miranda Wassenaar
Van Wijnen Oost B.V.
-28
27:42
26:39
173
Nanda Hollenboom
Van Wijnen Oost B.V.
-10
27:42
26:36
174
Gaby Berson
Arnhem
-36
27:42
26:47
175
Vanessa Kruijsboom
PSH Media Sales
-26
27:43
27:08
176
Annemarie Kampkuiper
Elst Gld
-22
27:43
27:14
177
Marion van Aanholt
Nijmegen
-42
27:44
26:51
178
Loes Welling
Arnhem
-20
27:44
27:17
179
Tanja van Loenen
Elst Gld
-21
27:45
27:06
180
Anouk van Wijk
Arnhem
-16
27:46
27:06
181
Marjolein Verheijen
Bemmel
-25
27:46
27:25
182
Irene Rensink
Arnhem
-38
27:47
27:37
183
Judith Dijkstra
Arnhem
-16
27:48
27:31
184
Joanneke Overmans
Arnhem
-19
27:48
26:45
185
Saskia Husken
De Liemers
-28
27:49
27:01
186
Eline van Beek
Arnhem
-9
27:49
26:46
187
Anke Noordhoek
Arnhem
-30
27:50
27:23
188
Anita Roelofs
Arnhem
-30
27:50
27:32
189
Sanne Hermsen
Arnhem
-12
27:52
27:43
190
Ellen Arentsen
Tolkamer
-35
27:55
27:02
191
Jacqueline van der Sta
DE LOPER
-39
27:57
27:16
192
Anita van den Heijkant
Arnhem
-35
27:57
27:42
193
Jolanda van den Berg
Arnhem
-28
27:58
27:42
194
Anneloes Witsenburg
Arnhem
-29
27:59
27:19
195
Annique Purnot
Nijmegen
-15
27:59
27:13
196
Karin de Wilde
Arnhem
-17
28:02
27:52
197
Margreet van Megen
Duiven
-39
28:05
27:39
198
Lara Schaake
Heteren
-19
28:06
27:13
199
Kitty van Kalleveen
Arnhem
-30
28:07
27:21
200
Suzanne Teunissen
Elst Gld
-27
28:08
27:22
201
Aukje Willemsen
Doornenburg
-19
28:09
27:20
202
Petra Elsinga
Arnhem
-24
28:10
27:46
203
Elly van den Eyssel-Ha
Arnhem
-35
28:14
27:25
204
Rianne van Middelaar
Rotterdam
-19
28:14
27:46
205
Liselotte Mom
Van Wijnen Oost B.V.
-20
28:16
27:39
206
Marijke Roelofs
Doornenburg
-35
28:16
27:58
207
Wendy van den Hoeven
Hengelo Ov
-18
28:17
27:48
208
Patricia de Vries
Climax
-43
28:18
27:48
209
Sahar Malakouti
Arnhem
-18
28:18
27:48
210
Danielle Gerrand
KRAS.NL
-26
28:19
27:41
211
Denise Bredius
Van Wijnen Oost B.V.
-29
28:19
27:43
212
Sophie Thomassen
Zeddam
-12
28:22
27:42
213
Mechteld Lengkeek
Oosterbeek
-36
28:25
27:48
214
Kim Afman-van Zeben
Arnhem
-22
28:26
27:58
215
Angela Wieggers
Westervoort
-21
28:27
27:25
216
Susanne Raschl
Arnhem
-19
28:27
28:13
217
Mara Metselaar
Arnhem
-15
28:28
27:43
218
Anneke Zoet
Citam Arnhem B.V.
-43
28:30
27:33
219
Ans Sesink
Dutch Runners Basic
-43
28:30
27:49
220
Anna van der Valk
Arnhem
-19
28:34
27:50
221
Kristina van der Valk
Exloo
-44
28:36
27:52
222
Saskia Licht
Aequor
-48
28:38
28:06
223
Els van Veelen
Citam Arnhem B.V.
-48
28:38
27:41
224
Diana Laven
Rheden
-24
28:38
28:19
225
Kim Scheltinga
Arnhem
-18
28:40
28:07
226
Dorothé Kamps
Doornenburg
-36
28:41
28:22
227
Natascha Jansen
Arnhem
-27
28:41
28:27
228
Margareth Evers
Arnhem
-31
28:43
27:32
229
Karin van Aalst
Giesbeek
-25
28:44
28:36
230
Marjolijn van der Hoek
Arnhem
-20
28:49
27:42
231
Maika Spoelstra
Arnhem
-19
28:49
28:21
232
Rienke Nieuwenhuizen
HERA
-15
28:51
28:17
233
Ingeborg Wilk
van Amerongen Facili
-45
28:52
28:41
234
Janneke Lensink
Arnhem
-17
28:52
27:53
235
Mirjam Lazeroms
Velp Gld
-34
28:52
28:39
236
Sandra van Velthoven
Arnhem
-20
28:52
28:08
237
Zita Blom
Huissen
-10
28:54
27:56
238
Maaike Arentsen-Lensin
Arnhem
-18
28:54
27:55
239
Suzanne Geeris
Arnhem
-29
28:55
27:56
240
Karen van den Hoek
Arnhem
-19
28:56
28:48
241
Miranda Driessen
HSK Groep B.V.
-29
28:59
28:29
242
Wendy van Zutphen
Westervoort
-15
28:59
28:14
243
Janet van Zutphen
Westervoort
-45
28:59
28:15
244
Linda Lansdaal
Arnhem
-16
28:59
28:20
245
Margreet van Alphen
Cito
-39
29:00
28:17
246
Hermien Koolstra
Wolfheze
-32
29:00
28:03
247
Mieke Welling
Arnhem
-20
29:02
28:35
248
Merel Melchels
Gendt
-21
29:02
28:41
249
Leonie Nijkamp
Arnhem
-16
29:03
28:35
250
Joke Walta
Arnhem
-31
29:04
28:46
251
Anne Platenkamp
Arnhem
-13
29:04
28:38
252
Eline Tas Keus
's-Gravenhage
-27
29:05
28:30
253
Hilde Vrij-Wolzak
Utrecht
-19
29:05
28:12
254
Evelien van Straaten
Oosterbeek
-37
29:05
28:40
255
Sasja Sijben
Oosterbeek
-30
29:06
28:48
256
Startnummer 6658
HSK Groep B.V.
29:06
28:08
257
Sabine Jansen
Westervoort
-28
29:08
28:38
258
Charlene Broxks
Arnhem
-16
29:09
28:52
259
Ronna Gilat
Arnhem
-18
29:09
28:41
260
Linda Veenbrink
Zetten
-31
29:11
28:23
261
Jelena Hakopdjanian
Nistelrode
-12
29:15
28:51
262
Floor Beernink
Arnhem
-13
29:15
29:02
263
Danielle Schenk
Arnhem
-28
29:18
28:53
264
Evaline Wouda
Arnhem
-6
29:22
28:33
265
Judy Diekhorst
Arnhem
-6
29:22
28:32
266
Remke Gengler
Arnhem
0
29:23
28:40
267
Remy van der Windt
Arnhem
-98
29:23
28:41
268
Christie Engelberts-Ba
Zevenaar
-37
29:23
28:42
269
Jantien Kuster
Arnhem
-16
29:24
29:05
270
Sanne van Huet
Nijmegen
-11
29:25
28:28
271
Martine Baar-Gengler
Arnhem
-29
29:26
28:43
272
Jettie Zonneveld
Arnhem
-18
29:26
28:45
273
Pauline Teijssen
Bemmel
-25
29:26
28:49
274
Maaike Coppes
HSK Groep B.V.
-21
29:27
28:55
275
Manon Guldie
Cito
-32
29:27
28:45
276
Laura de Winter
Arnhem
-15
29:30
28:18
277
Martine van den Haak
Arnhem
-14
29:30
28:25
278
Niki Rink
Rijn IJssel
-10
29:30
28:25
279
Lotte Rink
Rijn IJssel
-15
29:30
28:25
280
Mary de Jong
van Amerongen Facili
-41
29:34
29:20
281
Marieke van Heun
Lichtenvoorde
-23
29:34
29:12
282
Inge Kamerling
Arnhem
-20
29:35
28:29
283
Janine Boekelder
Arnhem
-31
29:35
28:52
284
Saskia Verhoef
Velp Gld
-34
29:37
29:23
285
Jolanda Steennis
DE LOPER
-35
29:38
28:56
286
Nadine Willems
Van Wijnen Oost B.V.
-6
29:39
28:32
287
Isa Walraven
Tilburg
-1
29:40
29:31
288
Francie Wolters
Westervoort
-32
29:41
28:54
289
Tineke Bakker
Duiven
-38
29:41
28:54
290
Debby Havelaar
Woudrichem
-18
29:42
28:57
291
Monique van Schip
Arnhem
-47
29:42
28:46
292
Marloes Blom
Rosmalen
-17
29:42
28:48
293
Daniela Weigert
Arnhem
-21
29:44
29:31
294
Margriet Wiemer
Arnhem
-36
29:44
29:31
295
Sabine de Haan
Arnhem
-18
29:44
28:40
296
Marscha van der Velden
Arnhem
-15
29:46
29:09
297
Hanneke Pentenga
Van Wijnen Oost B.V.
-40
29:46
29:11
298
Wanda van Zundert
HERA
-45
29:50
29:04
299
Denise Jonker
Nijmegen
-12
29:50
29:16
300
Lotte Abeling
Nijmegen
-12
29:51
29:17
301
Amy Berendsen
Westervoort
-6
29:51
29:26
302
Corina de Bruijn
Doetinchem
-5
29:51
29:32
303
Natasja Smaling
Heelsum
-19
29:53
29:33
304
Kim Bosmann
Arnhem
-19
29:53
28:51
305
Maria van Gils
Westervoort
-49
29:53
29:34
306
Janneke Pasman
HSK Groep B.V.
-14
29:53
29:20
307
Lindsay Hooyer
Arnhem
-18
29:53
29:31
308
Brigitte van Orden
Zwolle
-22
29:53
29:37
309
Martine Kooi
Apeldoorn
-24
29:54
29:21
310
Steffie Lenderink
Huissen
-22
29:55
29:32
311
Gaby Buijs
Arnhem
-28
29:55
28:44
312
Tineke Quak
Tiel
-35
29:57
29:28
313
Takak Anja
Sint-Michielsgestel
-13
29:58
29:08
314
Lidy Swijtink
Arnhem
-38
30:02
29:00
315
Jolanda van 't Land
Cito
-35
30:03
29:21
316
Jacky Djaidoen
Arnhem
-35
30:05
29:44
317
Janine van der Zee
Arnhem
-32
30:05
29:04
318
Birgit Reinders
Arnhem
-22
30:06
29:31
319
Rochelle van der Mijl
Gelre
-20
30:07
29:01
320
Marieke Klein Entink
Arnhem
-24
30:07
29:31
321
Esther Trouerbach
Arnhem
-25
30:10
29:30
322
Carmen Knippenburg
Geldermalsen
-8
30:14
29:24
323
Lianne Bakker
Almere
-33
30:14
29:06
324
Manon den Boer
Westervoort
-20
30:17
30:04
325
Mirjam Van der Zaag
Dieren
-25
30:21
30:14
326
Tanja Giezen
Arnhem
-27
30:22
29:10
327
Frederieke Van der Baa
Utrecht
-20
30:22
29:14
328
Petra Seerden
Nijmegen
-20
30:23
29:20
329
Monique Giezen
Arnhem
-32
30:24
29:13
330
Miriam Fuselier
Arnhem
-13
30:26
29:16
331
Julia Kapteijns
Sint-Michielsgestel
-19
30:27
29:36
332
Diane Hek
CSK FOOD ENRICHMENT
-24
30:28
29:20
333
Dianne Susebeek
Arnhem
-28
30:30
29:43
334
Jenine Hingstman
Arnhem
-16
30:32
30:17
335
Angelique Otten - Grob
Arnhem
-22
30:32
29:31
336
Anna-Jose van Steenove
Arnhem
-18
30:32
30:17
337
Tamara Arends
HSK Groep B.V.
-22
30:34
30:01
338
Rachel Kloosterman
HSK Groep B.V.
-23
30:34
30:01
339
Wieny Eeltink
Rheden
-36
30:39
30:19
340
Miranda van Beek
Siza
-24
30:39
29:57
341
Corry Maasdamme
avVN
-50
30:40
30:18
342
Manuela Fles
Arnhem
-14
30:40
30:05
343
Lenie Arts
avVN
-50
30:40
30:19
344
Wies Koning
Arnhem
-35
30:41
30:06
345
Marjon van den Bos
Arnhem
-28
30:43
30:08
346
Wendy Reusken
HSK Groep B.V.
-19
30:45
30:15
347
Charlotte Neijenhuis
Herveld
-1
30:45
30:22
348
Janneke Clarisse
Groessen
-11
30:45
29:54
349
Judit van Dael
Herveld
-34
30:50
30:26
350
Dianne Neijenhuis
Herveld
-34
30:50
30:27
351
Minke Bexkens
Arnhem
-10
30:52
30:41
352
Joanneke van den Heuve
Arnhem
-27
30:53
30:42
353
Elly Petri
Velp Gld
-42
30:53
30:22
354
Marjo Vos
Arnhem
-41
30:53
30:43
355
Bianca Ingendaa
Zevenaar
-27
30:53
30:37
356
Astrid Abbenhuis
Arnhem
-33
30:54
30:01
357
Diana Veerman
Arnhem
-32
30:55
30:01
358
Estelle van Veen
Arnhem
-16
30:56
30:39
359
Jennyfer Obispo
Amsterdam
-18
30:57
30:12
360
Ellen Vos
Wehl
-33
30:57
29:59
361
Ester de Hoogh
Bemmel
-25
30:58
30:21
362
Irma van Vliet
Rozenburg Zh
-33
30:59
29:45
363
Diana van Vliet
Arnhem
-28
30:59
29:45
364
Monique te Plate
Arnhem
-35
31:00
30:47
365
Dini Maas
Duiven
-40
31:03
29:58
366
Anne Marie Siebers
Arnhem
-26
31:04
30:41
367
Esther van Drogenbroek
Arnhem
-22
31:05
30:42
368
Ingrid van Buuren
De Liemers
-35
31:07
30:47
369
Wietske de Vries
Gelre
-34
31:08
30:02
370
Loes Waanders
Arnhem
-34
31:10
30:14
371
Tamare Lubbers
Gelre
-27
31:11
30:05
372
Nina Merkus
Sellingen
-2
31:13
31:02
373
Maaike Teunissen-Meima
Arnhem
-25
31:14
30:28
374
Wendy van de Kamp
Arnhem
-24
31:14
30:38
375
Saskia MacDonald-Juraw
Utrecht
-20
31:15
31:07
376
Patricia Hoytink
KRAS.NL
-26
31:17
30:39
377
Silke Lindeman
Arnhem
-96
31:19
30:58
378
Elien Janssen
Arnhem
-15
31:21
30:37
379
Ilja de Wit
Arnhem
-22
31:24
30:30
380
Tessa van Balveren
Arnhem
-19
31:24
30:31
381
Chantal Dekker
Ilpendam
-12
31:25
30:58
382
Patricia Verbeek
Apeldoorn
-24
31:28
30:55
383
Lianne Blom
Arnhem
-29
31:28
31:12
384
Marijke Weijers
Argo
-45
31:30
30:42
385
Claudi de Vries
Doetinchem
-21
31:33
30:21
386
Conchita Delsink
Deventer
-5
31:34
31:05
387
Marga Boss
Duiven
-46
31:38
30:47
388
Merel Nieuwland
Arnhem
-13
31:38
30:57
389
Noor van der Veer
Beuningen Gld
-43
31:40
31:10
390
Laura Bakker
Duiven
-43
31:42
30:37
391
Erna Rijksen
Van Wijnen Oost B.V.
-41
31:45
30:41
392
Patricia Tolkamp
Huissen
-31
31:46
31:34
393
Liesbeth Kruithof
Rijn IJssel
-20
31:51
30:47
394
Lisa Kézér
Arnhem
-17
31:51
31:30
395
Hilde de Waart
Arnhem
-22
31:52
31:31
396
Daphne van Ochten
Barendrecht
-27
31:53
30:42
397
Martine van Krevel
Arnhem
-17
31:55
31:23
398
Corien van der Poll
Pallas '67
-31
31:58
31:02
399
Saskia Westerveld
Rijn IJssel
-30
31:59
30:55
400
Karin van Willigen
Arnhem
-43
32:12
31:09
401
Jessica Putting - Van
Arnhem
-19
32:23
31:45
402
Emily Van der Lee
Wolfheze
-13
32:24
31:25
403
Hanneke Stalenburg
Rheden
-31
32:27
32:05
404
Ada Salome
Arnhem
-10
32:36
31:33
405
Cathy Heutinck
Oosterbeek
-36
32:43
31:48
406
Corrine van Horssen
Arnhem
-37
32:49
31:56
407
Thea Peppelenbos
Hekkelman Advocaten
-30
32:53
32:16
408
Renske Bruinsma
's-Gravenhage
-17
32:55
31:59
409
Petra van Wijngaarden
Oosterbeek
-38
33:00
32:33
410
Cathry Huysmans
CSK FOOD ENRICHMENT
-13
33:02
31:54
411
Nadia Rouissa
Huissen
-30
33:04
32:16
412
Hatike Akgun
Steenwijk
-22
33:05
31:55
413
Astrid van Silfhout St
Arnhem
-43
33:07
32:34
414
Jolanda Jansen-Nolles
Ede Gld
-31
33:10
32:10
415
Marloes Echter
Huissen
-24
33:11
32:23
416
Inez Schuurman-Bruins
Siza
-27
33:12
32:32
417
Femke van der Brug
Neede
-5
33:14
32:23
418
Monique de Min
Neede
-37
33:15
32:23
419
Suzan Roters
Arnhem
-28
33:16
33:03
420
Trudy Cazemier
Arnhem
-29
33:16
33:03
421
Erica Hoekerd
Ede Gld
-26
33:17
32:16
422
Renske Taat
Arnhem
-4
33:24
33:18
423
Judith Mulder
Nijmegen
-39
33:25
33:14
424
Gaby Rensen
Gendt
-39
33:26
32:49
425
Andrea Fles
Borculo
-16
33:30
32:55
426
Eline Hoekert
Arnhem
-34
33:31
32:24
427
Jomine Scheffers-v d P
GAC Hilversum
-54
33:38
33:21
428
Iris Kort
Utrecht
-18
33:38
32:58
429
Nina Ruijfrok
Arnhem
-5
33:45
32:45
430
Ariën Schaafsma
Veenendaal
-26
33:53
33:14
431
Ingrid Hulsebos
VAV
-29
33:53
33:14
432
Cindy Holtslag
Driel
-25
33:59
32:58
433
Monique Schepers
Arnhem
-38
34:01
33:48
434
Birgit Remmerswaal
Huissen
-35
34:02
33:00
435
Laura Mennick
HERA
-29
34:04
33:30
436
Petra Stevens
Groessen
-37
34:05
33:11
437
Jose Haanappel
Arnhem
-37
34:07
33:42
438
Esther Albers
van Amerongen Facili
-30
34:16
34:02
439
Valerie Prochazka
Arnhem
-8
34:23
33:59
440
Ilona Speelman
Arnhem
-10
34:23
33:59
441
Madelon Kortenoeven
Huissen
-28
34:24
33:39
442
Jolien Meijerink
Arnhem
-20
34:31
33:41
443
Leonie Jansen
Barenbrug Holland BV
-14
34:32
33:20
444
Marieke Berting
Ede Gld
-22
34:34
33:33
445
Hilde Aresvik
Arnhem
-5
34:36
34:36
446
Jiska Knol
KRAS.NL
-15
35:05
34:26
447
Renate Snijder
Randwijk
-29
35:15
34:25
448
Evelien Appel
Arnhem
-15
35:15
34:57
449
Brigitte Bultink
Arnhem
-30
35:16
34:58
450
Hanneke Van Mullem
Valburg
-29
35:17
34:35
451
Judith Stukker
Zutphen
-30
35:25
34:35
452
Irma van Vemde
Zutphen
-25
35:25
34:36
453
Jolijn van der Herberg
Apeldoorn
-23
35:27
35:10
454
Marijke Mulder
Sellingen
-42
35:40
35:28
455
Nicole van Daalen
Apeldoorn
-3
35:41
34:50
456
Saskia Lindeman
Arnhem
-26
35:45
35:21
457
Monique Lindeman
Elst Gld
-25
35:45
35:21
458
Diantha van Zwam
Apeldoorn
-3
35:50
34:59
459
Chantal van Regteren
Arnhem
-16
35:59
34:58
460
Joke Roelofsen
Arnhem
-35
36:07
35:11
461
Elize Spang
Arnhem
-41
36:08
35:11
462
Cathelijne Anten
Almere
-29
36:21
35:12
463
Nanske Lahaye Zweers
Hellendoorn
-29
36:35
35:42
464
Myrthe Aresvik
Arnhem
-3
36:46
36:46
465
Marije Arendsen
Arnhem
-27
36:47
35:40
466
Yvonne Corbey
Rijn IJssel
-20
37:20
36:16
467
Nienke Diks
Elst Gld
-4
38:29
38:11
MAN, 6 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Evert Scheltinga
Huissen
-13
33:17
33:17
2
Frank Futselaar
Westervoort
-9
33:22
33:21
3
Chris Henet
Bemmel
-41
34:06
34:05
4
Erik de Witte
Rhenen
-19
34:32
34:31
5
Dennis van Doornik
Cifla
-18
35:09
35:08
6
Matthijs Imhof
Nijverdal
-18
35:56
35:55
7
Roger Geurts
Volkshuisvesting Arn
-17
37:13
37:12
8
Vincent Jorna
Nijmegen
-20
37:32
37:25
9
Edger Tiemens
Arnhem
-16
37:37
37:32
10
Michiel van Meijeren
Elst Ut
-19
37:43
37:34
11
Pieter Wolbers
Utrecht
-18
37:59
37:57
12
Sander Hilferink
Ciko '66
-21
38:02
37:59
13
Tom Hulkenberg
Zevenaar
-12
38:11
38:08
14
Dirk Wolbers
Arnhem
-15
38:26
38:24
15
René Roelofs
Van Wijnen Oost B.V.
-32
38:29
38:26
16
Laurens van Outheusden
VAV
-14
38:49
38:47
17
Jorrit Garrits
Nederland
-14
38:55
38:53
18
Pim van de Laar
Nijmegen Atletiek
-22
38:56
38:51
19
Raymond Wouters
Elst Gld
-23
39:01
38:57
20
Wouter Ribbink
dieren
-21
39:03
39:02
21
Martijn Hueskes
Ciko '66
-25
39:07
39:04
22
Rik Brouwer
Nijmegen
-17
39:12
39:05
23
Robert Loeff
Arnhem
-29
39:16
39:13
24
Kenneth Bouwman
TenneT
-20
39:30
39:26
25
Dries Pluimers
Siza
-30
39:37
39:35
26
Rogier Berghauser Pont
Cifla
-27
39:48
39:45
27
Martijn Visser
Quadraam
-25
39:51
39:47
28
Rob Laport
Ciko '66
-37
39:59
39:56
29
Michiel Brussee
Loopgroep Aart Stigt
-30
40:03
39:59
30
Piet Meijer
Wehl
-34
40:24
40:22
31
Maarten Deenen
Arnhem
-21
40:29
40:23
32
Barry Seegers
Arnhem
-28
40:31
40:28
33
Henk Bos
-45
40:36
39:52
34
Fons Vaneker
Arnhem
-17
40:38
40:36
35
Stefan Straten
Tandheelkundig Centr
-31
40:47
40:45
36
Leo Nauta
Dutch Runners Gold
-26
40:47
40:45
37
Arno Nienhaus
Arnhem
-20
40:59
40:57
38
Van Wijnen
Van Wijnen Oost B.V.
-10
41:06
41:03
39
Nico Leemans
Arnhem
-31
41:17
40:59
40
Berry van Welzen
Running Team Gemeent
-29
41:21
41:15
41
Bem Joosten
Nijmegen
-29
41:26
41:00
42
Roy Vermaesen
Nijmegen
-19
41:42
41:27
43
Rodger Hulsebos
VAV
-29
41:56
41:54
44
Evert Dorregeest
Volkshuisvesting Arn
-38
41:59
41:41
45
Pascal Mariany
Sportbedrijf Arnhem
-17
42:00
41:38
46
Vincent Beekhuis
Pheidippides
-24
42:04
41:43
47
Sander Hoeken
Arnhem
-19
42:04
42:00
48
Sander Beikes
Arnhem
-21
42:05
42:01
49
Daniel Perez-Gil
Arnhem
-15
42:09
41:53
50
Wim Reede
Rhenen
-26
42:14
42:10
51
Kees Rosendaal
De Kempenaer Advocat
-25
42:33
42:25
52
Arhur van Riessen
Gouda
-20
42:42
42:40
53
Tom Schouten
Arnhem
-30
42:52
42:31
54
Joris Meeuwsen
Arnhem
-23
42:56
42:48
55
Sjak Franken
Running Team Gemeent
-44
43:01
42:50
56
Paul de Boer
Nijmegen
-36
43:06
42:19
57
Gerben Koopmans
Nedstack fuel cell t
-52
43:06
42:30
58
Erik Offereins
FMC Technologies
-31
43:40
43:27
59
Kevin Kuiperij
Doetinchem
-13
43:44
43:21
60
Jeroen Daanen
Arnhem
-20
43:52
43:44
61
Martijn Wesselink
Doesburg
-31
43:54
42:43
62
Rob Peters
Colbond BV
-36
44:01
43:48
63
Jos van Heusden
Quadraam
-41
44:01
43:39
64
Daan Marcellis
Arnhem
-20
44:03
43:59
65
Aadam Abdi
Beuningen Gld
-23
44:06
44:02
66
Remco Schreuder
Arnhem
-27
44:11
43:28
67
Huib Evers
Running Team Gemeent
-89
44:15
44:10
68
Marco Steffen
Arnhem
-29
44:16
44:13
69
Collin Cleeren
Tandheelkundig Centr
-26
44:22
43:52
70
Sjoerd Elferink
Arnhem
-19
44:22
43:30
71
Erwin Westra
Credo
-23
44:28
43:30
72
Jacob van de Beeten
Aerdt
-7
44:31
44:12
73
Wouter van der Meer
Leeuwarden
-32
44:34
44:24
74
Roel van Bakel
Credo
-23
44:35
43:38
75
Arnoud Thomasse
Zutphen
-31
44:36
44:19
76
Steef Ritzema
Arnhem
-15
44:37
43:47
77
Patrick de Koeijer
Regiopolitie Gelderl
-26
44:37
44:28
78
André Heinst
De Liemers
-31
44:39
44:36
79
Onno van Vliet
Arnhem
-16
44:54
44:42
80
Arie Kooiman
Arnhem
-35
45:01
44:49
81
Bart Kersten
Quadraam
-37
45:04
44:42
82
Marc Soethout
Amstelveen
-41
45:09
44:26
83
Jan Straatman
Wageningen
-35
45:11
44:55
84
Wout Groot Koerkamp
Van Wijnen Oost B.V.
-24
45:15
45:11
85
Rutger Thung
-27
45:16
44:06
86
Jurgen Berenpas
Wehl
-16
45:18
44:25
87
Kelvin van Oort
Arnhem
-17
45:20
45:01
88
Maarten Holtzhuizer
Nijmegen
-36
45:21
44:32
89
Albert Dreise
Ciko '66
-37
45:25
45:11
90
Roelof Hoogstrate
KRAS.NL
-19
45:28
45:18
91
Ferdinand Reus
Arnhem
-31
45:28
44:55
92
Martin Vrieze
Winterswijk
-16
45:29
44:45
93
Nando van Rijnberk
Arnhem
-34
45:30
45:24
94
Robin van den Brink
Arnhem
-30
45:30
45:01
95
Sidali Benali
Dutch Runners Gold
-31
45:32
45:30
96
Wijnte Hol
Elst Gld
-24
45:37
45:18
97
Hans Wallert
Arnhem
-20
45:40
45:31
98
Kyrill Poelmans
Arnhem
-25
45:45
44:48
99
Richard Stoelinga
Velp Gld
-28
45:50
45:42
100
Startnummer 4729
Health Club Heijenoo
45:52
44:45
101
Mark van de Laar
Arnhem
-33
45:54
45:48
102
Hans Menting
De Kempenaer Advocat
-47
45:55
45:47
103
Jan Willem van Huet
Regiopolitie Gelderl
-15
45:57
45:48
104
Michel van Oijen
Van Wijnen Oost B.V.
-34
46:04
44:32
105
Lars Manenschijn
Doetinchem
-12
46:09
45:47
106
Hendri Lensink
AV Holten
-35
46:10
45:51
107
Paul Wilmink
De Kempenaer Advocat
-46
46:11
46:03
108
Paul van Dijk
De Kempenaer Advocat
-46
46:12
46:04
109
Erik Sanders
Volkshuisvesting Arn
-23
46:14
45:39
110
Richard Baggen
De Kempenaer Advocat
-29
46:17
45:13
111
Willem van Boekel
Ellecom
-25
46:18
46:02
112
Roel de Hondt
Ciko '66
-41
46:19
45:23
113
Marcel Janssen
Bemmel
-41
46:28
46:13
114
Robert van der Laan
Utrecht
-18
46:29
46:21
115
Raymond Spenkelink
Arnhem
-13
46:29
46:24
116
Paul Menheere
Arnhem
-21
46:29
46:03
117
Jeroen van den Bremer
's-Gravenhage
-17
46:29
45:58
118
Jurgen van Aalst
Steenderen
-30
46:31
46:13
119
Startnummer 4727
Health Club Heijenoo
46:32
45:25
120
Laurens Jansen
Arnhem
-22
46:35
46:30
121
Mark Kok
Arnhem
-30
46:43
46:34
122
Maik Bos
Arnhem
-16
46:45
46:43
123
Rob Noppen
Colbond BV
-46
46:46
46:40
124
Mattijs Letteboer
Volkshuisvesting Arn
-22
46:48
46:10
125
Ronald den Ouden
Druten
-34
46:51
45:57
126
Oscar Mathijssen
Tiel
-40
46:54
46:50
127
Kees de Witte
Elst Gld
-33
46:57
46:52
128
Daniel Spetter
Wageningen
-32
46:58
46:41
129
Job van der Veer
Credo
-27
46:58
46:02
130
Tim Kraus
Elten (GER)
-15
47:02
46:53
131
Ronny Kolenbrander
Wageningen
-29
47:05
46:42
132
Theo Klaver
FMC Technologies
-49
47:06
46:53
133
Bart Wolters
Running Team Gemeent
-33
47:07
46:55
134
Lennard Wardenaar
Arnhem
-10
47:07
46:46
135
Thijs Tollenaar
Barenbrug Holland BV
-12
47:08
46:40
136
André van der Beek
Zwolle
-21
47:08
47:01
137
Manje Rigterink
Runners Vorden
-46
47:10
46:03
138
Marcel van Harn
Arnhem
-37
47:11
47:00
139
Frank Stol
Twello
-34
47:14
46:57
140
Rob van den Hof
Elst Gld
-17
47:15
46:58
141
Ronald van Baalen
Arnhem
-16
47:16
46:34
142
Pieter Dijksterhuis
Apeldoorn
-18
47:18
46:17
143
Olaf Van Roggen
Arnhem
-32
47:18
47:01
144
Jeroen Wildeman
Groesbeek
-19
47:19
45:54
145
Edwin Albers
Arnhem
-24
47:19
46:08
146
Ruben van Dijken
Arnhem
-6
47:20
47:04
147
Tjibbe Bosman
Vaassen
-11
47:22
46:57
148
Maarten den Ouden
Driel
-25
47:28
47:08
149
Niels de Witte
Duiven
-6
47:37
47:09
150
Peter van Hemmen
HERA
-42
47:38
47:20
151
Marco Hengeveld
HSK Groep B.V.
-33
47:38
46:23
152
Hans Arentsen
Arnhem
-40
47:38
47:27
153
Marc van Tongeren
Apeldoorn
-22
47:38
47:23
154
Robert Fokken
Arnhem
-20
47:41
47:32
155
Jaap Stouthamer
Nedstack fuel cell t
-42
47:43
47:06
156
Tim Polman
Arnhem
-20
47:43
47:28
157
Bert Kikkert
Hoogeveen
-42
47:45
47:36
158
Angus Hodge
Arnhem
-17
47:45
47:12
159
Michel Hondong
Citam Arnhem B.V.
-44
47:53
47:16
160
Friso Buijk
KRAS.NL
-25
47:58
46:53
161
Jos Haas
Rijn IJssel
-30
47:58
47:38
162
Henk Tollenaar
Barenbrug Holland BV
-43
47:59
47:32
163
Jan ter Welle
Borculo
-43
48:02
47:18
164
Christian Vandersteen
FMC Technologies
-39
48:03
47:50
165
Martin Redder
Arnhem
-20
48:03
47:40
166
Henk Peelen
Citam Arnhem B.V.
-56
48:07
46:47
167
Ronald Wentink
Citam Arnhem B.V.
-43
48:07
46:46
168
Luuk Schenk
Citam Arnhem B.V.
-38
48:07
46:48
169
Laurens Sijbrant
Giesbeek
-6
48:07
47:48
170
Carl Colijn
Arnhem
-26
48:08
47:56
171
Hans de Jonge
Colbond BV
-37
48:08
47:53
172
Sander Kulik
Arnhem
-22
48:10
47:31
173
Sander Hengeveld
Arnhem
-31
48:12
47:42
174
Fxxy Kemps
Herveld
-33
48:13
48:01
175
Jan Baan
Arnhem
-51
48:13
47:27
176
Maarten de Winkel
Arnhem
-19
48:17
47:45
177
Orne de Jong
Arnhem
-23
48:20
47:25
178
Bob Meeuwsen
Nedstack fuel cell t
-32
48:23
47:47
179
PQ de Jong
Arnhem
-24
48:24
47:12
180
Erik-Jan Kollen
Colbond BV
-40
48:28
48:12
181
Sander Zieck
Oosterbeek
-31
48:28
47:43
182
Christiaan Aagenborg
Arnhem
-26
48:29
48:11
183
Adri Elsen
De Kempenaer Advocat
-44
48:32
47:11
184
Ronald van Putten
Amersfoort
-30
48:40
48:13
185
Jelmer van Schoonhoven
Arnhem
-19
48:43
47:43
186
Leo Emerenciana
Volkshuisvesting Arn
-33
48:43
48:05
187
Startnummer 4726
Health Club Heijenoo
48:45
47:39
188
Remko Mathijssen
Elst Gld
-37
48:49
48:35
189
Harm van der Sleen
Hollandscheveld
-46
48:51
48:42
190
Anne Biesot
Arnhem
-18
48:59
48:26
191
Maurice den Hertog
Regiopolitie Gelderl
-20
49:01
48:50
192
Yord Yedema
Arnhem
-6
49:01
48:41
193
Bob Elzen
Colbond BV
-20
49:06
48:49
194
Edgar Berkhout
Colbond BV
-28
49:06
48:50
195
Ad Verhage
Nedstack fuel cell t
-53
49:10
48:33
196
Geurt Ronk
CSK FOOD ENRICHMENT
-46
49:12
48:46
197
Victor van Hassel
HSK Groep B.V.
-32
49:16
48:05
198
Jeroen - Peters
Arnhem
-9
49:21
49:00
199
Joep van Eijkeren
Eindhoven
-13
49:22
48:26
200
Martijn Menken
Ciko '66
-20
49:30
49:06
201
John Pelgrom
Daventria
-39
49:32
49:27
202
Martijn Stappers
Sportbedrijf Arnhem
-25
49:35
49:07
203
Jef Gielen
Nijmegen
-20
49:36
49:04
204
Alfred Verboom
Leiden
-33
49:38
48:38
205
Marcel Heg
Huissen
-26
49:39
49:22
206
Teus van Dijk
Amersfoort
-31
49:39
49:13
207
Mart Bruil
Arnhem
-22
49:40
48:36
208
Martijn Peters
Arnhem
-27
49:40
49:03
209
Tomas Exposito Braat
Arnhem
-19
49:41
49:09
210
Jens Dekker
Rheden
-21
49:43
49:06
211
Peter Schotman
Arnhem
-36
49:44
48:45
212
Peter Klein Mentink
Elst Gld
-30
49:45
49:21
213
Bert Jansen
Citam Arnhem B.V.
-52
49:47
49:25
214
Ton Versteeg
Elst Gld
-47
49:48
49:43
215
Dennis Lankveld
Gaanderen
-5
49:49
49:45
216
Sierk Keuning
Arnhem
-19
49:51
48:39
217
Ruben de Haan
Driel
-22
49:52
49:34
218
Robert Mulders
Arnhem
-24
49:55
49:16
219
Geert Lammerts van Bue
Rheden
-40
49:56
49:36
220
Robin Zijlstra
Arnhem
-24
49:56
49:28
221
Hans Volgers
Didam
-42
49:59
49:48
222
Jeroen Overmaat
Arnhem
-27
50:04
49:58
223
BRam van der Wal
Meerkerk
-48
50:05
48:57
224
Sebastiaan Jonkers
Arnhem
-15
50:05
50:00
225
Ton Mol
Regiopolitie Gelderl
-49
50:05
49:56
226
Anton Aaldering
DE LOPER
-20
50:07
49:35
227
Herbertjan te Ronde
Arnhem
-21
50:07
48:52
228
Martijn Mulder
Nedstack fuel cell t
-29
50:07
49:29
229
Erik van Elst
Arnhem
-19
50:09
49:12
230
Ruben Jongkind
Barneveld
-25
50:11
48:50
231
Boris Verstappen
Service Center Klant
-32
50:13
49:24
232
Rene Tolsma
Service Center Klant
-30
50:13
49:21
233
Bas Draaijer
Deventer
-20
50:15
48:51
234
Martijn Ketels
Regiopolitie Gelderl
-16
50:15
50:07
235
Theo Yedema
Arnhem
-38
50:15
49:56
236
Ron Janssen
Arnhem
-39
50:17
50:00
237
Tzion Ben-Shitrit
Arnhem
-45
50:22
50:20
238
Denis IJzendoorn
Nijmegen
-24
50:26
50:19
239
Startnummer 4614
CSK FOOD ENRICHMENT
50:28
50:00
240
Robbie Rijkers
Westervoort
-6
50:29
50:07
241
Bardo van Dooren
Service Center Klant
-21
50:29
49:37
242
Coen Graven
Nijmegen
-19
50:29
49:31
243
John Mölenberg
Gelre
-41
50:30
50:06
244
Sander Mol
Arnhem
-13
50:33
49:32
245
Steven Entius
Arnhem
-31
50:34
49:38
246
Dennis Overbeek
Arnhem
-19
50:36
50:27
247
Andrew Beukhof
Regiopolitie Gelderl
-25
50:38
50:30
248
Patrick van Uum
Tolkamer
-32
50:41
49:45
249
Chris Zegwaard
Meppel
-27
50:42
49:43
250
Jacob Lubben
Doetinchem
-47
50:44
50:17
251
René Sanders
Volkshuisvesting Arn
-20
50:46
50:07
252
Rob Rengerink
Regiopolitie Gelderl
-24
50:47
50:37
253
Gerard van de Mast
Apeldoorn
-40
50:48
50:43
254
Luc Damen
Arnhem
-22
50:48
49:56
255
Reinder Boomsma
Hoogeveen
-36
50:49
50:40
256
Ed Friesen
Varsseveld
-32
50:51
49:38
257
Marcel van Triest
Arnhem
-26
50:52
50:44
258
Gerwan Van Dijk
Doetinchem
-18
51:00
49:52
259
Ap Schouten
Barenbrug Holland BV
-39
51:01
50:34
260
Niek Renting
Silvolde
-17
51:02
50:08
261
Michiel Damhuis
Ciko '66
-32
51:04
50:29
262
Marc Gerrits
Arnhem
-31
51:05
50:00
263
Rene Lucassen
Arnhem
-29
51:06
49:36
264
Arnaud Kooij
Oosterbeek
-31
51:08
50:41
265
Wim van Mierlo
Elst Gld
-39
51:11
51:07
266
Florenzo Maas
Arnhem
-17
51:11
50:42
267
Noes Wenno
Opheusden
-41
51:12
50:46
268
Bart Ahrens
Athlos
-39
51:16
50:24
269
Rudy van Ligten
Arnhem
-25
51:20
50:20
270
Jonathan Weststeijn
Arnhem
-15
51:21
50:24
271
Neil Marshall
FMC Technologies
-16
51:22
51:09
272
Evert Snetselaar
Arnhem
-46
51:23
50:15
273
Dejan Spasic
Nijmegen
-29
51:25
50:40
274
Jan Meijer
Bennekom
-43
51:27
50:38
275
Henk Niënhaus
Gendt
-51
51:28
51:04
276
Gert Zwartscholten
Credo
-30
51:29
50:32
277
Danny Dassen
Quadraam
-25
51:30
51:20
278
Robbert Schneider
Service Center Klant
-30
51:37
50:45
279
Jozef Tomesen
Argo
-47
51:37
51:12
280
Karl Pulleman
Veenendaal
-30
51:40
50:10
281
Alexander Verhulst
Gelre
-29
51:44
51:41
282
Martin Jansen
Arnhem
-31
51:51
51:10
283
René den Houting
Argo
-33
51:52
51:28
284
Kees Keijzers
De Kempenaer Advocat
-55
51:52
50:28
285
Rick Schoolderman
Arnhem
-17
51:52
50:28
286
Stanley Trouerbach
Arnhem
-28
51:53
50:26
287
Eugene Goossens
Volkshuisvesting Arn
-22
51:58
51:19
288
Jos Nabuurs
Rijn IJssel
-46
51:58
51:29
289
Tom Robben
Arnhem
-38
52:02
50:48
290
Bertus Thuss
De Liemers
-44
52:02
50:57
291
Rene Aveskamp
Citam Arnhem B.V.
-49
52:02
51:41
292
Tuncay Irmak
Nijmegen
-32
52:04
50:55
293
Jimmy Bagijn
Arnhem
-20
52:08
51:48
294
Peter Rijsdijk
KRAS.NL
-50
52:10
51:07
295
Jeff Van Zomeren
Buren Gld
-20
52:11
50:46
296
Gaike Schadenberg
Arnhem
-22
52:12
51:44
297
Tonny Jansen
Dutch Runners Gold
-44
52:13
51:15
298
Geert Heuvelink
HSK Groep B.V.
-15
52:16
51:07
299
Maarten Hendriks
Oosterbeek
-35
52:17
51:15
300
Horac Sebek
Nijmegen
-28
52:18
51:49
301
Lawrence Meijerink
Arnhem
-26
52:20
51:28
302
Ezra Leiwakabessy
Service Center Klant
-18
52:22
51:30
303
Joeri Reuling
Wehl
-17
52:24
51:30
304
Frans Simmons
CSK FOOD ENRICHMENT
-29
52:24
51:58
305
Jorg Menning
Didam
-16
52:25
51:31
306
Marcel Hendriks
Arnhem
-32
52:25
52:03
307
Rob van der Valk
Colbond BV
-41
52:28
51:34
308
Johan Boxem
Credo
-31
52:31
51:37
309
Rob den Ouden
Angeren
-32
52:35
52:15
310
Lex Roolvink
Rozendaal
-43
52:36
52:20
311
Tonnie Schuijffel
Arnhem
-52
52:40
52:01
312
Gerrit Hilhorst
Regiopolitie Gelderl
-30
52:40
52:29
313
Michel Koekkoek
Arnhem
-11
52:40
51:52
314
Hammy Kunne
Quadraam
-36
52:41
51:36
315
Eric Schols
Arnhem
-37
52:41
51:15
316
Frans Geurts
Argo
-27
52:43
51:57
317
Leo Scheltinga
Huissen
-45
52:44
51:48
318
Eddy van Horssen
Van Wijnen Oost B.V.
-33
52:46
52:05
319
Esteban Braeken
Arnhem
-20
52:51
52:18
320
Mark Molenaar
Cito
-21
52:54
51:45
321
Anne Drent
Credo
-24
52:55
51:59
322
Marcel Snetselaar
Arnhem
-19
53:00
52:28
323
Michael van Shimora
Tandheelkundig Centr
-15
53:01
52:31
324
Bas van Frankfoort
Doetinchem
-28
53:02
52:13
325
Jan Heikens
De Kempenaer Advocat
-38
53:02
51:37
326
Bas Baan
Leusden
-32
53:04
52:09
327
Karsten Becker
Wageningen
-31
53:09
52:34
328
Hans Leenders
Doetinchem
-41
53:11
52:21
329
Eelco Blanksma
Arnhem
-28
53:12
51:49
330
Merijn de Jonge
Nijkerkerveen
-24
53:13
52:17
331
Henk Wander
Tandheelkundig Centr
-44
53:14
52:44
332
Paul van Gameren
Doorwerth
-33
53:14
52:31
333
Paul Rooswinkel
Arnhem
-38
53:14
52:05
334
Raphaël Petersen
Elst Gld
-30
53:18
52:05
335
Hans Theloosen
De Kempenaer Advocat
-42
53:21
52:48
336
Marco Hovestad
Ede Gld
-20
53:23
52:57
337
Peter Vruggink
Berg en Dal
-32
53:24
52:22
338
Eric van den BErg
Nederland
-29
53:25
53:14
339
Machiel de Winkel
Volkshuisvesting Arn
-31
53:32
52:51
340
Joost Wentink Wentink
Amsterdam
-25
53:33
53:05
341
Paul van de Heijden
Citam Arnhem B.V.
-47
53:35
53:01
342
Michiel Bakhuizen
TenneT
-20
53:35
52:48
343
Ries Groeneveld
Elst Gld
-39
53:36
52:26
344
Menno Kuiper
Arnhem
-31
53:38
53:20
345
Rob Versteeg
Elst Gld
-18
53:46
53:40
346
Tycho Tomassen
Voorst gem Voorst
-26
53:48
53:22
347
Herman Kleijn
Arnhem
-47
53:50
53:40
348
Patrick Horstink
Arnhem
-26
53:54
53:35
349
Olivier Scheele
Laren Nh
-27
53:56
53:20
350
Carlo Kok
Doetinchem
-37
53:57
52:53
351
Chiel Schenning
Doetinchem
-22
53:57
52:53
352
Ron Mulderij
Duiven
-39
53:59
52:29
353
Rop Rietvelt
Arnhem
-31
54:04
52:46
354
Willem Peters
Arnhem
-24
54:07
52:54
355
René Sloots
Arnhem
-28
54:07
53:22
356
Walter Burghout
De Liemers
-41
54:08
53:48
357
Serge Schulski
Service Center Klant
-30
54:10
53:17
358
Remco van der Veer
Velp Gld
-29
54:13
53:15
359
Leon van Belle
Aerdt
-34
54:15
53:35
360
Ger van Bernebeek
Loopgroep PK
-55
54:17
53:39
361
Sandor Cosijnse
Doesburg
-29
54:18
53:04
362
Eric Hassink
Renkum
-30
54:22
53:43
363
Hans Theunissen
Quadraam
-32
54:23
54:08
364
Johan Meenink
ASV
-60
54:25
54:06
365
Johan Greuters
Arnhem
-56
54:28
54:24
366
Thijs van Dieren
Credo
-18
54:32
53:36
367
Jeroen Jorna
Haalderen
-17
54:35
54:12
368
Willem Scholten
Ciko '66
-44
54:36
53:32
369
John van Diejen
Arnhem
-24
54:37
54:32
370
Ben Kleverwal
Apeldoorn
-44
54:39
54:32
371
Andre Kamphuis
Heteren
-32
54:40
53:21
372
Stef van Dijk
Hilversum
-41
54:43
53:54
373
Jerry de Reus
Service Center Klant
-23
54:44
53:52
374
Maurits van de Weijer
Arnhem
-27
54:44
53:22
375
Bern Lauriks
Dutch Runners Gold
-47
54:45
53:44
376
Frits Lindeman
Arnhem
-33
54:48
54:25
377
Franck de Hoogh
Bemmel
-30
54:48
53:57
378
Roland Hassink
Aalten
-29
54:50
54:11
379
Stijn Henken
Arnhem
-15
54:53
53:32
380
Robbie van de Beeten
Aerdt
-45
54:55
53:37
381
Kees Mulder
Arnhem
-19
54:58
53:48
382
Joost van Gelder
Nijkerk Gld
-25
54:58
54:03
383
Julius Post
Arnhem
-4
54:59
53:28
384
Remco Bosgraaf
Westervoort
-18
55:00
54:20
385
Rien Moes
Balkbrug
-49
55:02
54:58
386
Clemon Franssen
Arnhem
-26
55:06
54:49
387
Pim Schouten
Huissen
-45
55:07
54:57
388
Ard Bonekamp
Arnhem
-34
55:11
54:01
389
Hans Buitelaar
Arnhem
-50
55:15
55:05
390
Edwin Vink
Westervoort
-41
55:17
54:01
391
Dick Mol
Rijn IJssel
-30
55:24
54:23
392
Mick Koopman
Arnhem
-21
55:24
54:55
393
Hans de Wit
Rijn IJssel
-20
55:25
54:03
394
Wilbert de Haan
Arnhem
-32
55:25
54:29
395
Gideon Neijs
Arnhem
-23
55:29
54:17
396
Melvin Moison
AAA
-16
55:30
54:30
397
Hans van der Brugge
Tandheelkundig Centr
-53
55:36
54:56
398
Eric Hortensius
Regiopolitie Gelderl
-35
55:38
55:27
399
Michaël Sluiter
Arnhem
-28
55:41
54:59
400
Marcel Nijborg
Arnhem
-31
55:42
54:12
401
Jeroen van Maanen
Beuningen Gld
-31
55:42
55:06
402
Herald Bruin
Bemmel
-32
55:48
54:39
403
Evert Bovens
De Kempenaer Advocat
-21
55:52
54:25
404
Erwin van Helvoirt
Arnhem
-30
55:52
54:30
405
Wouter Baas
Dutch Runners Gold
-42
55:57
54:31
406
Hans Smit
Arnhem
-36
55:58
55:34
407
Onno Mol
Ede Gld
-38
56:06
55:23
408
Fred van Kan
Amersfoort
-43
56:07
54:56
409
Leo van Wijk
Ugchelen
-43
56:07
54:56
410
Marco Lippman
Running Team Gemeent
-32
56:08
54:44
411
Steef van Alphen
Veluwe
-44
56:09
55:04
412
Ruud Staijen
Regiopolitie Gelderl
-35
56:15
56:05
413
Max de Mey
Zevenaar
-48
56:16
55:09
414
Simon Seerden
Drachten
-50
56:18
55:27
415
Ido Harmens
Arnhem
-33
56:24
55:24
416
Rex Franzen
Ciko '66
-45
56:24
55:21
417
Lennart Smit
Arnhem
-14
56:26
56:15
418
Eddy van Doorn
HSK Groep B.V.
-33
56:26
55:43
419
Tim Jongerius
Arnhem
-20
56:28
55:32
420
Paul Garritsen
Arnhem
-29
56:28
55:03
421
Jean Pierre PORTIER
Huissen
-48
56:29
55:51
422
Erik Kodde
Arnhem
-32
56:34
55:07
423
Raimund Hiller
Arnhem
-26
56:39
55:56
424
Arnold Janssen
De Liemers
-39
56:41
55:35
425
Peter Schrauwen
Argo
-40
56:44
56:07
426
Jos Schrauwen
Doetinchem
-38
56:44
56:08
427
Z2 Frank Schrauwen
Utrecht
-37
56:45
56:08
428
Luc Bouwman
Arnhem
-53
56:46
55:48
429
Jos Stokkel
Huissen
-40
56:46
56:15
430
Ben johannes Pelder
Leeuwarden
-39
56:50
56:08
431
Sander de Jong
DE LOPER
-27
56:51
56:21
432
Paul Theijn
Arnhem
-36
56:54
55:26
433
Pieter Hagemans
Oosterbeek
-28
56:55
55:56
434
Theo Pijnappel
Wageningen
-42
57:04
56:39
435
Coenraad ter Welle
Arnhem
-15
57:07
56:23
436
Willem de Jonge
Arnhem
-6
57:10
56:30
437
Robin van Gorkum
Arnhem
-33
57:16
55:44
438
André Nagelhout
Bemmel
-35
57:16
56:24
439
Marcel Teunissen
Elst Gld
-29
57:24
56:08
440
Jan pieter Wepster
Arnhem
-48
57:26
56:56
441
Rob Post
Arnhem
-35
57:28
55:56
442
Vincent Vos
Arnhem
-33
57:29
56:42
443
René Dirksen
Randwijk
-31
57:31
56:31
444
Emiel Botteram
Hekkelman Advocaten
-46
57:31
56:08
445
Tom Buis
Huissen
-44
57:39
57:18
446
Cor Uittenbogerd
Nijmegen
-45
57:39
56:43
447
Cornald van Strien
Elst Gld
-35
57:39
56:41
448
Chris de Mey
Doetinchem
-39
57:45
56:39
449
Anne Borkent
Arnhem
-23
57:46
57:34
450
Rutger de de Ruiter
Arnhem
-16
57:46
56:52
451
Jesse Jeunink
Gelre
-3
57:47
57:16
452
Startnummer 4725
Health Club Heijenoo
57:47
56:41
453
Jacco van der Vinne
Arnhem
-29
57:47
57:01
454
Charles Kerstens
Arnhem
-37
57:51
57:01
455
Pim van Beusekom
Arnhem
-13
57:51
57:26
456
Tonnie Buurman
's-Hertogenbosch
-30
57:53
57:08
457
Jan Koopsen
KRAS.NL
-42
57:55
56:48
458
Johan van Meerten
Arnhem
-15
57:56
56:54
459
Gert van Oijhuizen
Lunteren
-37
57:58
56:48
460
Charles van der Horst
Arnhem
-38
58:00
57:09
461
Dennis Nijenhuis
Westervoort
-30
58:00
56:56
462
Marc Barends
Oosterbeek
-49
58:03
57:27
463
Eimert Fossen
Arnhem
-3
58:04
56:50
464
Arthur Lichtenberg
Westervoort
-31
58:13
57:09
465
Joris Sonneveldt
Siza
-25
58:13
57:29
466
Sjaak Monsma
Westervoort
-33
58:14
56:42
467
Ronald De Kraker
Apeldoorn
-27
58:16
57:04
468
Jerome Vinke
Arnhem
-32
58:18
56:49
469
Jelle van Popta Dubbin
Arnhem
-32
58:19
58:13
470
Edwin Heuveling
Ciko '66
-31
58:22
57:52
471
Niels Scholten
Arnhem
-23
58:24
57:12
472
Marcel Loef
Service Center Klant
-38
58:25
57:32
473
Abel Michel
Arnhem
-5
58:25
57:46
474
Jean-Paul Poell Poell
Arnhem
-24
58:26
57:24
475
Andre Leusink
DE LOPER
-28
58:30
58:00
476
Chris van Horssen
Arnhem
-46
58:43
57:39
477
Ad Heijnen
Ciko '66
-43
58:44
57:41
478
Thore Fluit
Credo
-24
58:46
57:49
479
Patrick P Bruijnse
Arnhem
-14
58:48
58:23
480
Geert-jan Mathijssen
Arnhem
-39
58:52
58:19
481
Sander Teunissen
Arnhem
-22
58:53
58:00
482
Olaf Rosendaal
Arnhem
-28
58:56
57:54
483
Kees van het Hof
Oosterbeek
-37
58:57
57:55
484
Tom de Winter
Naarden
-31
58:58
57:35
485
Herman van Haarlem
Regiopolitie Gelderl
-44
58:59
58:49
486
Ralf van Wieringen
Arnhem
-25
58:59
58:43
487
Ramon Hendriks
Huissen
-12
59:03
58:41
488
Leon Brundel
Arnhem
-19
59:13
59:00
489
Dick Jansen
Arnhem
-29
59:21
59:02
490
Cor Verhart
Elst Gld
-36
59:22
58:24
491
Richard Cremers
Nijmegen
-28
59:22
59:09
492
Maarten Oosterloo
Amsterdam
-27
59:23
58:03
493
Gerbert Priester
Arnhem
-22
59:25
59:20
494
Rob Koot
Gelre
-39
59:33
58:12
495
Jeremy Hondeveld
De Liemers
-35
59:41
58:36
496
Christian Lorist
Arnhem
-20
59:42
58:40
497
Lex Rensen
Gendt
-44
59:44
58:51
498
Murad Mamedkhanov
Arnhem
-20
59:47
59:14
499
Jaap Wildeman
Arnhem
-37
59:47
58:29
500
Theo Aaldering
Huissen
-40
59:55
59:39
501
Philip Corporaal
Van Wijnen Oost B.V.
-47
1:00:01
59:02
502
Herman Kieftenbelt
Van Wijnen Oost B.V.
-45
1:00:01
59:02
503
John Hagen
Leiden
-36
1:00:09
59:51
504
Raymond Schrijver
Arnhem
-8
1:00:14
58:46
505
Willie Peters
Arnhem
-43
1:00:18
59:13
506
Cees van de Haar
Veenendaal
-35
1:00:20
59:38
507
Jan-Willem Verhaaf
Duiven
-48
1:00:26
59:05
508
Eric van Zwam
Apeldoorn
-31
1:00:31
59:09
509
Bas Zuidwijk
Arnhem
-32
1:00:33
59:44
510
Startnummer 4694
Gelderse Sport Feder
1:00:34
59:20
511
Cor Campschroer
Velp Gld
-52
1:00:40
59:50
512
Chris Heskamp
Service Center Klant
-45
1:00:42
59:49
513
Bert Rutten
Running Team Gemeent
-19
1:00:45
59:22
514
IJsbrand ter Haar
Regiopolitie Gelderl
-18
1:00:55
1:00:43
515
Willem Martinn
Running Team Gemeent
-52
1:01:18
1:00:18
516
William Vlug
Van Wijnen Oost B.V.
-27
1:01:21
1:00:36
517
Derek D E Arnhem
Kranenburg-Nütterden
-29
1:01:23
1:01:03
518
Gerald Juliaans
Duiven
-31
1:01:23
1:01:02
519
Anthony Visser
Arnhem
-29
1:01:31
1:01:00
520
Claude Schouten
Huissen
-26
1:01:45
1:01:10
521
Robert Peters
Arnhem
-50
1:01:46
1:01:14
522
Leon Klein
Doesburg
-25
1:01:46
1:00:22
523
Hans Keijzer
Arnhem
-21
1:02:03
1:00:37
524
Hendrik-jan Teunissen
Arnhem
-25
1:02:03
1:00:46
525
Arjan Meester
Huissen
-31
1:02:08
1:01:32
526
Carlos Wiltink
Arnhem
-8
1:02:17
1:01:58
527
Patrick de Lusenet
HSK Groep B.V.
-20
1:02:20
1:01:13
528
Richard Witte
Duiven
-33
1:02:31
1:01:58
529
Aaron Brey
Westervoort
-9
1:02:41
1:01:20
530
Martijn Voorend
Arnhem
-18
1:02:46
1:01:31
531
Jan Gerth
Oss
-38
1:02:50
1:01:22
532
Joseph Brey
Dutch Runners Gold
-43
1:02:55
1:01:34
533
Henk Peperkamp
Bemmel
-51
1:03:04
1:02:13
534
Aart van Winkoop
Arnhem
-44
1:03:11
1:02:07
535
Timo de Witte
Duiven
-9
1:03:13
1:02:46
536
Richard Schrijver
Arnhem
-36
1:03:18
1:01:50
537
Jan Eenink
Baak
-46
1:03:22
1:02:31
538
Kristel van Zonneveld
Running Team Gemeent
-25
1:03:26
1:02:03
539
John Obdam
Apeldoorn
-19
1:03:40
1:02:15
540
Martin Pieterse
Arnhem
-46
1:03:44
1:02:27
541
Nick de Keijzer
Arnhem
-28
1:03:47
1:02:20
542
Jan Frits van 't Zand
Amsterdam
-34
1:03:48
1:03:13
543
Lex Roders
Arnhem
-34
1:03:48
1:03:13
544
Nils van Dijk
Arnhem
-26
1:04:00
1:03:22
545
Onno Houtschild
's-Gravenhage
-34
1:04:04
1:02:44
546
Rene Waarsenburg
Hoeven
-41
1:04:04
1:03:16
547
Wilfred de Reus
Westervoort
-43
1:04:13
1:03:25
548
Gerard Arts
Wijchen
-56
1:04:17
1:03:53
549
Richard Janssen
Nuland
-22
1:05:05
1:04:41
550
Adrian Harmsen
Baarn
-17
1:05:14
1:04:59
551
Gerard Bergevoet
avVN
-56
1:05:26
1:04:06
552
Richard Houben
Nijmegen
-36
1:05:41
1:04:46
553
Cor de Leeuw
Arnhem
-34
1:05:55
1:04:41
554
Leon de Coninck
Ede Gld
-35
1:05:55
1:05:20
555
Fred Rous
Van Wijnen Oost B.V.
-27
1:06:06
1:05:21
556
David Harpe
Arnhem
-26
1:06:34
1:05:43
557
Ruud Steen
Arnhem
-48
1:06:35
1:05:18
558
Robert Schreur
Arnhem
-32
1:06:59
1:05:35
559
Peter Aalbers
Arnhem
-37
1:07:28
1:06:05
560
Z1-3868 Ido Harmens
1:07:54
1:06:42
561
Ite van Til
Rijn IJssel
-45
1:08:32
1:08:03
562
Paul Zijm
Westervoort
-42
1:08:34
1:07:03
563
Hans Johan Blikslager
Hilversum
-43
1:08:59
1:08:15
564
Andre Leander
Nijmegen
-60
1:09:57
1:08:59
565
Kars Sterenborg
Didam
-45
1:10:22
1:08:55
566
Ton Veldhuizen
Apeldoorn
-34
1:11:14
1:10:59
567
Björn Krabbenborg
Barchem
-22
1:12:20
1:11:28
VROUW, 6 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Henrieke Krommendijk
Atletics Nijverdal
-14
40:12
40:11
2
Cathelijne van Bladere
Wellerlooi
-20
41:39
41:37
3
Saskia Brouwer
Ciko '66
-40
42:06
42:04
4
Danielle Krijgsman
Arena
-24
42:42
42:39
5
Monique Nijkamp
Nijmegen
-19
42:50
42:47
6
Marlou Bloemendaal
Arnhem
-16
43:18
43:01
7
Ellis Lesterade
Regiopolitie Gelderl
-19
44:00
43:51
8
Anita Mostert
Arnhem
-33
44:06
44:00
9
Anouschka Ben-Shitrit
Arnhem
-28
44:17
44:15
10
Anh Hong Hoang
Arnhem
-27
44:33
44:21
11
Elles Bongers
DE LOPER
-24
44:42
44:35
12
Marleen Otten
Running Team Gemeent
-18
44:48
44:46
13
Dorothe Fairley
Cifla
-42
44:57
44:52
14
Noelia Barrancos
Arnhem
-19
45:49
45:45
15
Eefje Melssen
Nijmegen
-20
45:56
45:53
16
Esther VAN Gorkum
Arnhem
-16
46:10
46:04
17
Sarina Joseph
Arnhem
-22
46:12
46:00
18
Thu Hien Nguyen
Arnhem
-24
46:27
46:15
19
Elise de Kok
Arnhem
-24
47:11
46:57
20
Angelique van Diepen
Tandheelkundig Centr
-20
47:24
46:53
21
Aafje Willemen
Arnhem
-22
47:39
47:28
22
Roos Pellen
Elst Gld
-24
47:56
47:43
23
Famke Mölenberg
Atletiek Maastricht
-8
48:09
48:02
24
Hilde Mussche
Arnhem
-15
48:13
48:01
25
Jelly van der Brugge
Tandheelkundig Centr
-25
48:20
47:50
26
Ellen Berg
Utrecht
-14
48:27
48:21
27
Conny Maatjens
Wageningen
-21
48:35
47:30
28
Bianca van der Velde
Huissen
-20
48:35
48:31
29
Sally van Oirschot
Arnhem
-21
48:44
47:20
30
Helga Pannekoek
Volkshuisvesting Arn
-24
48:48
48:08
31
Helene Casellas
Arnhem
-25
49:02
48:25
32
Hanneke de Peuter
Citam Arnhem B.V.
-45
49:13
48:52
33
Geraldine Holtslag
Driel
-23
49:15
49:06
34
Robin Pijnappel
Wageningen
-9
49:20
49:08
35
Pia Bremer
Siza
-32
49:40
48:54
36
Marcial Eekelder
Zieuwent
-26
49:44
49:21
37
Tanneke Snijders
Arnhem
-18
49:47
49:40
38
Marjolijn Wannet
Arnhem
-19
49:59
49:41
39
Debby Gosselink
Siza
-27
50:00
49:46
40
Lieve Bouwman
Arnhem
-5
50:01
49:10
41
Verena de Brey
's-Gravenhage
-18
50:12
49:40
42
Esther Hillebrand
Apeldoorn
-26
50:16
50:01
43
Sarah de Vreugd
Arnhem
-15
50:20
50:13
44
Ellen Messing
Elst Gld
-31
50:25
50:11
45
Krista Smidt
Arnhem
-27
50:30
49:51
46
Odeth Bloemberg
Groessen
-24
50:30
50:05
47
Ieneke Voets
Elst Gld
-17
50:43
49:58
48
Nieky Crins
Arnhem
-28
50:51
49:43
49
Ank van de Wiel
De Kempenaer Advocat
-36
50:52
49:32
50
Alicia Van Ek
Arnhem
-16
50:53
50:27
51
Saskia Husken
De Liemers
-28
51:06
50:42
52
Elki Otjens
van Amerongen Facili
-30
51:17
51:06
53
Maike den Houting
Argo
-31
51:18
50:56
54
Maaike Janssen
De Kempenaer Advocat
-13
51:26
50:20
55
Elise Zeelenberg
Hekkelman Advocaten
-20
51:31
50:05
56
Marianne Roelofs
DE LOPER
-37
51:32
50:53
57
Lous van Suijlekom
Service Center Klant
-16
51:42
50:49
58
Femke Van Eijk
Arnhem
-24
51:53
50:32
59
Marielle Geurts-Dieker
Zevenaar
-28
51:56
51:47
60
Floor Goes
Tandheelkundig Centr
-24
52:02
51:32
61
Tilly van de Steeg
van Amerongen Facili
-28
52:02
51:52
62
Karin Berkhout
De Kempenaer Advocat
-41
52:15
50:55
63
Hetty Kronemeijer
Arnhem
-37
52:25
51:47
64
Wilma Matser
Citam Arnhem B.V.
-40
52:41
52:19
65
Laura Verborg
Arnhem
-21
52:43
52:18
66
Monique Maasen
Nijmegen
-30
52:45
52:31
67
Rebecca Meijberg
Dutch Runners Gold
-16
52:47
52:34
68
Maria Thuss
De Liemers
-44
52:51
51:46
69
Maaike Rijnders
Arnhem
-22
52:52
52:16
70
Hava Korkmaz
Hekkelman Advocaten
-28
53:01
51:35
71
Anneke Bruinsma
Pro Persona
-16
53:02
52:49
72
Renate Schoester
HSK Groep B.V.
-18
53:04
51:55
73
Marjolein Beurskens
HSK Groep B.V.
-17
53:05
51:55
74
Eline van Manen
DE LOPER
-32
53:05
52:23
75
Marion Dinnissen
Arnhem
-32
53:14
52:05
76
Fraukje van Doorn
Arnhem
-17
53:23
52:57
77
Marije Witten
Arnhem
-17
53:23
52:24
78
Terry Brouwer
Apeldoorn
-30
53:33
53:02
79
Dorethe Gijsbertsen
Nijmegen
-12
53:35
53:14
80
Jacqueline Arends
Doesburg
-30
53:36
52:33
81
Sabina Svensek
Didam
-23
53:38
53:33
82
Petra Broyl
Arnhem
-36
53:44
53:01
83
Lisa Berensen
Arnhem
-18
53:45
53:33
84
Daisy Bekker
Arnhem
-27
53:53
53:20
85
Sheila Torrance
Siza
-31
53:54
53:14
86
Dana van Gorkum
Arnhem
-5
54:20
52:48
87
Jacqueline van de Haar
Service Center Klant
-17
54:20
53:27
88
Marloes de Groot
Ede Gld
-13
54:20
53:43
89
Sanne de Bruin
Wageningen
-14
54:21
53:31
90
Amber van der Horst
Arnhem
-5
54:26
53:35
91
Anneloes Zuiderveen
Dutch Runners Gold
-29
54:35
53:37
92
Christa Schenk
Citam Arnhem B.V.
-40
54:37
53:17
93
Jellie van der Meer
Quadraam
-34
54:39
54:24
94
Kirsten Osterhaus
Oss
-25
54:39
54:20
95
Manon Crijns
van Amerongen Facili
-21
54:41
54:30
96
Laura Kuijt
Arnhem
-8
54:41
54:13
97
Helga Janssen
Duiven
-30
54:43
54:10
98
Marlies Dilekci-Spekre
Doetinchem
-20
54:45
53:37
99
Hannah Hübner
Colbond BV
-22
54:59
54:04
100
Marjon Geurink
Arnhem
-20
54:59
53:42
101
Elvira Revenberg
Lent
-25
55:07
54:48
102
Ilse Hendriks
Arnhem
-18
55:07
54:42
103
Tjienta van Pelt
Gelderse Sport Feder
-27
55:09
53:56
104
Sanne Grijsen
Arnhem
-25
55:10
54:29
105
Marlous Mol
Arnhem
-13
55:12
54:27
106
Dorethea Bil
DE LOPER
-34
55:17
54:02
107
Janneke Wenting
Nijmegen
-17
55:18
54:28
108
Hedda van der Veen
Hoogeveen
-50
55:22
54:52
109
Therese Beekhuis Fleur
Arnhem
-52
55:23
55:03
110
Linda Hendrix
Arnhem
-25
55:25
54:52
111
Kim Sterenborg
Amsterdam
-17
55:33
54:55
112
Mariela Serrano
CSK FOOD ENRICHMENT
-22
55:36
55:10
113
Priscilla Sevink
Doetinchem
-27
55:36
54:52
114
Ineke van Leeuwen
De Kempenaer Advocat
-20
55:36
54:08
115
AML Koot
Arnhem
-32
55:37
55:31
116
Chantal Dahm
Leuth
-28
55:39
55:31
117
Ilone Maarse
Huissen
-25
55:41
55:12
118
Susan Hartsuiker
Amersfoort
-29
55:44
54:25
119
Sonja van Belle
Aerdt
-26
55:48
55:08
120
Guzi Nold
Arnhem
-42
55:49
55:29
121
Josien de Gruijter
Arnhem
-17
55:50
55:47
122
Claudia van Nistelrooi
Cito
-24
55:50
54:42
123
Judith Huting
Bemmel
-27
55:52
54:31
124
Inge Pape
Velp Gld
-31
55:53
54:33
125
Cecile Eikenaar
Arnhem
-29
55:53
55:36
126
Evelien Kleverwal
Apeldoorn
-42
55:54
55:47
127
Kundertje Hamstra
Arnhem
-22
55:55
54:33
128
Dorette van Deelen
Sportbedrijf Arnhem
-39
55:56
55:09
129
Ellen Stegeman
Tandheelkundig Centr
-23
55:59
55:27
130
Christel Beun-Bastings
Leiderdorp
-29
56:00
55:42
131
Edith Langens
Apeldoorn
-30
56:02
55:31
132
Nicole Scherpenzeel
Arnhem
-11
56:02
55:46
133
Julie Hinke
Nijmegen
-12
56:03
55:30
134
Chantal van Soest
Venlo
-24
56:04
54:55
135
Astrid Huijsman
Arnhem
-30
56:04
55:36
136
Manouk Mol
Amsterdam
-11
56:07
55:22
137
Ilse van Wijk
Ugchelen
-12
56:07
54:56
138
Anne Wentink Koopman
Arnhem
-20
56:08
55:39
139
Renate Lagerweij
Renswoude
-29
56:09
55:34
140
Dian Maatman
Quadraam
-16
56:11
56:00
141
Marlieke Beker
Quadraam
-12
56:11
56:01
142
Diane van Moerkerk
Arnhem
-26
56:20
56:15
143
Marlies Scherpenzeel
Arnhem
-15
56:20
56:04
144
Laura van Baal
Arnhem
-14
56:24
56:05
145
Wendy van Baal
Arnhem
-21
56:24
56:05
146
Ginny van der Sluys
Beuningen Gld
-29
56:25
55:49
147
EJM Stokman
Huissen
-19
56:26
56:01
148
Diny Eskes Moorkamp
LVG
-41
56:26
55:25
149
Elke Navis
Arnhem
-17
56:28
55:33
150
Ursula Witteveen
Pro Persona
-20
56:28
56:14
151
Cheryl Portier
Arnhem
-14
56:29
55:51
152
Gerda Meijer
Climax
-39
56:34
56:20
153
Ilse de Ruiter
Arnhem
-15
56:44
55:50
154
Julia van Broeckhuijse
Arnhem
-30
56:44
55:22
155
Minke Schouten
Kollumerpomp
-23
56:46
56:31
156
Suzanne Albers
Nijmegen
-17
56:49
56:16
157
Meriam Löwik
Arnhem
-36
56:52
56:45
158
Bibianne de Zwart
Eindhoven
-11
56:55
56:34
159
Linda Smits-Oostveen
Arnhem
-24
56:58
55:48
160
Mia Willemsen
Nijmegen
-36
56:59
56:35
161
Janet Granneman
Athlos
-26
57:02
56:09
162
Lisa Basten
CSK FOOD ENRICHMENT
-14
57:09
56:44
163
Jolanda Marring
Apeldoorn
-32
57:10
56:55
164
Francis Ahrens
Athlos
-33
57:17
56:24
165
Joanne Schoneveld
Elst Gld
-28
57:17
56:51
166
Marja Janssen
Huissen
-45
57:18
56:10
167
Doke Tuil-Buurman
Rosmalen
-23
57:18
56:41
168
Loes Broods
Arnhem
-19
57:23
55:59
169
Annemieke de Keijzer
Dutch Runners Gold
-24
57:28
56:17
170
Daniëlle Maussen
Groningen
-31
57:30
57:21
171
Annouchka Veerman
Dutch Runners Gold
-27
57:31
56:33
172
Sonja Blanken
Arnhem
-28
57:36
57:21
173
Jonathan Simonis
Arnhem
-32
57:40
56:30
174
Caroline Seinen
Arnhem
-34
57:42
57:29
175
Susan Reinders
Aalten
-22
57:42
56:21
176
Paulien van der Leden
HERA
-34
57:44
57:22
177
Ineke Beks
Arnhem
-29
57:48
57:11
178
Hermelinde van Xanten
Arnhem
-35
57:51
57:01
179
Eva Alink-Joor
Dutch Runners Gold
-33
57:52
56:43
180
Louise Bouwman
Nijmegen
-27
57:52
56:44
181
Bianca Hazelaar
Arnhem
-16
57:52
57:06
182
Karin van den Ham
Pro Persona
-34
57:54
56:47
183
Lily Cheret-Littel
Huissen
-24
57:54
57:32
184
Karen Kuipers
Deventer
-19
57:55
57:21
185
Kim Biemans
Arnhem
-21
57:55
57:04
186
Demet Yazilitas
Amsterdam
-20
57:55
56:32
187
Patricia van der Horst
Arnhem
-32
57:59
57:08
188
Yvonne Welding van den
Veenendaal
-24
58:04
57:22
189
Judith van Wessem
Huissen
-25
58:07
56:58
190
Gerda Besselink Buijs
Arnhem
-29
58:08
57:23
191
Mirella van Kooten
Veenendaal
-18
58:08
57:26
192
Myrte Koolman
HERA
-17
58:10
57:47
193
Susan Hesse
Duiven
-15
58:11
57:46
194
Jantje Veneman-ten Kat
Spurt '88
-47
58:12
58:08
195
Olga Kropman
Arnhem
-33
58:18
57:39
196
Martine Willemsen
Duiven
-21
58:19
57:04
197
Petra van Horik
Arnhem
-37
58:19
57:30
198
Ineke de Jong
Cito
-21
58:23
57:16
199
Nadine van Heusden
Arnhem
-14
58:24
57:04
200
Hannah E Miller
Arnhem
-27
58:30
58:16
201
Vera Eisink
Dutch Runners Gold
-18
58:35
57:35
202
Yolande te Wil
Volkshuisvesting Arn
-36
58:39
57:59
203
Hanneke Handelé
Dutch Runners Gold
-28
58:42
57:25
204
Femke Meijer
Doetinchem
-24
58:42
57:51
205
Larisa Lentjes
Gelderse Sport Feder
-20
58:42
57:28
206
Sandra Adelaars
Arnhem
-27
58:44
58:17
207
Anne-Marie Witteveen
Arnhem
-29
58:48
58:21
208
Patricia van Ditshuize
DE LOPER
-31
58:50
58:09
209
Froukje van der Klugt
Arnhem
-25
58:51
58:35
210
Jacquelien Frederiks
Arnhem
-33
58:52
57:43
211
Eef van Druyten
van Amerongen Facili
-33
58:53
58:45
212
Caroline De Jong
Nijmegen
-31
58:54
58:05
213
Corien van Andel
GAC Hilversum
-32
58:57
57:58
214
Esther Teuben
Arnhem
-21
58:58
58:45
215
Yvonne Roelvink
Doetinchem
-31
59:02
58:29
216
Malou Kalay
Huissen
-17
59:03
57:57
217
Simone Sanders
Arnhem
-29
59:05
57:51
218
Barbara van Brandenbur
Arnhem
-15
59:07
58:35
219
Joyce van de Merwe
Veenendaal
-12
59:08
58:46
220
Thyra Boeren
Arnhem
-19
59:08
57:58
221
Marleen Vermeulen
Bemmel
-17
59:09
58:16
222
Bregje Rutten
Arnhem
-14
59:11
58:13
223
Manon Cornelissen
Running Team Gemeent
-89
59:16
59:05
224
Kartini Slaats
Nijmegen
-24
59:18
59:04
225
Veronique Butijn
Arnhem
-16
59:21
58:05
226
Marleen Beenen
Duiven
-29
59:23
58:01
227
Deborah de Hart
Arnhem
-17
59:23
58:23
228
Lieke Rebergen
Arnhem
-17
59:24
58:24
229
Ans Hermsen Aleven
DE LOPER
-39
59:24
58:42
230
Coos Moes
Spurt '88
-49
59:29
59:24
231
Carla Kaats
Arnhem
-44
59:31
59:17
232
Carlijn Verhoeven
Rheden
-21
59:35
59:18
233
Anneleen Jacobs
Arnhem
-16
59:37
59:23
234
Annemiek van Ingen
Utrecht
-15
59:38
58:13
235
Marianne Pesch
Wageningen
-40
59:42
59:16
236
Anja ten Have
Arnhem
-26
59:43
58:47
237
Carolien Bruil
Zelhem
-16
59:43
58:31
238
Marijke Wiegers
Arnhem
-32
59:47
58:34
239
Annemieke van Hazendon
Arnhem
-41
59:47
59:04
240
Georgette Demmink
Gelre
-38
59:49
58:29
241
Betty Ligtenberg
Ciko '66
-42
59:52
59:06
242
Nina Bakx
Amsterdam
-17
59:52
58:28
243
Annelies Stokkel-Roelo
Huissen
-41
59:53
59:22
244
Merijn Wilde
Sportbedrijf Arnhem
-43
59:54
59:06
245
Petra Pijnappel
Wageningen
-38
59:56
59:30
246
Toos de Groot
Arnhem
-40
59:58
58:39
247
Monique Rikmanspoel-Ti
Arnhem
-17
1:00:05
59:31
248
Thea Scharenborg
Groenlo
-26
1:00:08
59:34
249
Monique Dijkgraaf
Duiven
-24
1:00:08
59:34
250
Sandra Arink
Arnhem
-28
1:00:09
59:27
251
Sandra Odijk
Arnhem
-18
1:00:09
59:28
252
Chantal Boitelle
Venlo
-29
1:00:10
59:01
253
Claudia Wester
Tandheelkundig Centr
-27
1:00:14
59:34
254
Debbie Ruland-Winkelma
Veenendaal
-30
1:00:15
59:33
255
Tineke Burgers
Colbond BV
1:00:17
1:00:01
256
Dori Jager
Duiven
-44
1:00:20
59:00
257
Hilde van Poeijer
Regiopolitie Gelderl
-26
1:00:24
1:00:15
258
Marjo Derksen
Siza
-42
1:00:25
59:43
259
Marijke Theunissen
Velp Gld
-41
1:00:29
59:47
260
Ntasaja Neijs
Elst Gld
-30
1:00:30
59:18
261
Gaby Bergenhenegouwen
Arnhem
-25
1:00:31
59:50
262
Maike van Deudekom
Service Center Klant
-17
1:00:31
59:38
263
Cathelijne van Duyn -
Papendrecht
-27
1:00:33
59:44
264
Lucia Dijkstra
Gelderse Sport Feder
-39
1:00:34
59:20
265
Eveline Snelders
De Kempenaer Advocat
-17
1:00:35
59:13
266
Ans Huijink
Etten Gld
-40
1:00:38
59:37
267
Ingrid Weenk
Running Team Gemeent
-18
1:00:40
59:16
268
Marieke van Dillen
Oss
-27
1:00:43
59:15
269
Kirsten Verbeek
Monster
-17
1:00:44
59:26
270
Alied van Roekel-Kamer
Dutch Runners Gold
-24
1:00:45
59:46
271
Silvia Gasseling-Elfri
DE LOPER
-44
1:00:47
1:00:06
272
Desiree Beernink
Etten Gld
-34
1:00:48
59:47
273
Cindy Fainelli - Rikke
Arnhem
-24
1:00:54
1:00:46
274
Petra Boersma
DE LOPER
-22
1:01:04
59:48
275
Marloes Floor
Arnhem
-15
1:01:04
59:44
276
Hermie Kuiper
DE LOPER
-42
1:01:05
1:00:24
277
Antoinette Derksen
Credo
-32
1:01:05
1:00:08
278
Monique Hogenkamp
Duiven
-34
1:01:06
1:00:34
279
Saskia Franke
Tandheelkundig Centr
-26
1:01:10
1:00:40
280
Marieke Wiegerinck
Tandheelkundig Centr
-25
1:01:10
1:00:40
281
Jennie Burgers
Nijmegen
-21
1:01:12
1:00:50
282
Linda Linders
Arnhem
-29
1:01:15
1:00:04
283
Marijke Kroon
Woerden
-21
1:01:16
1:00:54
284
Maartje Vrolijk
Amsterdam
-20
1:01:28
1:00:10
285
Inge Groenendijk
Arnhem
-39
1:01:29
1:00:22
286
Ria Nijenhuis
Velp Gld
-42
1:01:31
1:00:30
287
Loes Beks
Amsterdam
-35
1:01:32
1:00:55
288
Monique Hamaker
Arnhem
-48
1:01:35
1:00:39
289
Anique van den Boogert
Huissen
-23
1:01:39
1:00:46
290
Yvette Smeets
Enschede
-26
1:01:39
1:00:46
291
Anke Zegers
Arnhem
-19
1:01:40
1:00:22
292
Willy Sijbrandi
Arnhem
-43
1:01:43
1:00:42
293
Bianca Meppelink
Arnhem
-16
1:01:45
1:00:24
294
Carla Ulrich Peters
Arnhem
-50
1:01:45
1:01:13
295
Marieke Gosselink
Huissen
-31
1:01:45
1:01:11
296
Evelien Vermeulen
Bemmel
-15
1:01:47
1:00:53
297
Lindsey van Loon
Nijmegen
-15
1:01:48
1:00:50
298
Susanne Willemsen
Oss
-28
1:01:50
1:01:26
299
Hanneke Albers
Velp Gld
-17
1:01:50
1:00:41
300
Mariette van den Brink
Bergen op Zoom
-31
1:01:53
1:00:35
301
Kim Kugler
Geleen
-25
1:01:59
1:00:47
302
Trees Ravesloot
LVG
-47
1:02:00
1:00:59
303
Petra Koolen
Bemmel
-27
1:02:06
1:00:46
304
Linda van der Meer
Ciko '66
-27
1:02:06
1:01:21
305
Inge Meester
Huissen
-30
1:02:08
1:01:32
306
Eline Holten
Siza
-38
1:02:22
1:01:41
307
Herma van Geresteijn
Arnhem
-29
1:02:22
1:01:17
308
Lonneke Schaars
Arnhem
-17
1:02:35
1:02:23
309
Marie-Cecile van Well
Arnhem
-33
1:02:36
1:01:19
310
Josette Delnooz
Lottum
-43
1:02:36
1:01:19
311
Annelies Garttener
Arnhem
-38
1:02:37
1:02:04
312
Nathalie Giannakopoulo
Arnhem
-30
1:02:38
1:02:04
313
Sara Hendriks
Arnhem
-16
1:02:39
1:02:05
314
Nina Aerdts-Pellegrino
Venlo
-28
1:02:47
1:01:38
315
Claudette Wolbrink
Arnhem
-27
1:02:49
1:01:38
316
Rian Domhof
Harreveld
-27
1:02:50
1:02:16
317
Margriet van Dorland
Nijmegen Atletiek
-44
1:02:54
1:01:35
318
Menucha van Ginkel
Arnhem
-24
1:02:54
1:01:36
319
Esther Steen
Amsterdam
-11
1:02:56
1:01:39
320
Maike Steen
Amsterdam
-23
1:03:03
1:01:47
321
Evelien Tuenter
Arnhem
-35
1:03:07
1:01:41
322
Wendy Wildeman
Arnhem
-24
1:03:07
1:01:42
323
Adrianne Hofboer-Kapte
DE LOPER
-21
1:03:08
1:01:52
324
Amanda Broshuis
Neede
-24
1:03:09
1:02:54
325
Anita van der Sleen-He
Hollandscheveld
-41
1:03:21
1:02:46
326
Wendy van Beersum
Duiven
-36
1:03:22
1:02:15
327
Maria Verest
Pheidippides
-49
1:03:27
1:02:19
328
Nathalie Bouman
Arnhem
-22
1:03:29
1:03:06
329
Carlijn Rietveld
Arnhem
-14
1:03:31
1:02:45
330
Claudia Bakker
Assendelft
-16
1:03:42
1:03:13
331
Lisette Bakker
Arnhem
-19
1:03:43
1:03:14
332
Anouk Rook
Apeldoorn
-17
1:03:44
1:02:20
333
Miranda Rienstra
Arnhem
-12
1:03:46
1:02:56
334
Miranda de Keijzer
Arnhem
-31
1:03:47
1:02:20
335
Krissie Mooren
Nijmegen
-18
1:03:49
1:02:49
336
Nicoline Staal
Arnhem
-19
1:03:50
1:03:31
337
Yvette Snijder
Arnhem
-29
1:03:50
1:03:09
338
Hanny Erren
Nijmegen
-37
1:03:53
1:03:21
339
Marjolijne Lutke Schip
Dutch Runners Basic
-35
1:03:56
1:03:39
340
Yvonne van der Kooij
Almere
-37
1:04:04
1:03:16
341
Kiona de Reus
Westervoort
-15
1:04:12
1:03:25
342
Miranda Logtenberg
Arnhem
-27
1:04:20
1:03:32
343
Amber Blikslager
Hilversum
-6
1:04:23
1:03:40
344
Carla Lankester
Nieuwegein
-36
1:04:35
1:04:01
345
Johanna Post-Brands
Hanzesport
-46
1:04:38
1:03:27
346
Chantal Dohmen
Hanzesport
-25
1:04:38
1:03:28
347
Hannie de Boer
Barenbrug Holland BV
-30
1:04:50
1:03:24
348
Tini Janssen
Barenbrug Holland BV
-32
1:04:58
1:03:32
349
Bernadette Dissel
Ciko '66
-38
1:04:59
1:04:13
350
Marja van Wijk
Ugchelen
-43
1:05:31
1:04:20
351
Tineke Hendriks
Apeldoorn
-41
1:05:32
1:04:20
352
Hanny Knuppel
HSK Groep B.V.
-48
1:05:36
1:04:49
353
Carmen Broeders
Elst Gld
-33
1:05:39
1:04:39
354
Wilma Domburg
Bodegraven
-40
1:05:44
1:04:56
355
Anja Harmsen
Didam
-32
1:05:45
1:04:54
356
Hanneke Bisperink
Arnhem
-15
1:06:04
1:05:21
357
Karin Jellema
Arnhem
-32
1:06:19
1:05:51
358
Isabelle Brand
Son
-33
1:06:20
1:05:52
359
Annelies de Coninck
Ede Gld
-38
1:06:22
1:05:47
360
Sharon van Duren
Credo
-24
1:06:30
1:05:33
361
Ria Niënhaus
Gendt
-48
1:06:31
1:05:53
362
Nicole Brouwer
Arnhem
-23
1:06:33
1:05:21
363
Elske Steen
Amsterdam
-19
1:06:35
1:05:19
364
Ilse Schoolderman
Arnhem
-22
1:06:57
1:05:33
365
Edith Rikken
Huissen
-30
1:07:04
1:05:38
366
Riet Haasnoot - Smalle
Zutphen
-43
1:07:13
1:06:12
367
Mascha Roding
Arnhem
-25
1:07:25
1:06:51
368
Miranda Wentink
DE LOPER
-26
1:07:46
1:06:30
369
Annelein Huisman
Arnhem
-17
1:07:47
1:06:29
370
Marijn Hilferink
Zelhem
-20
1:08:04
1:06:52
371
Laura Broekhuis
Arnhem
-19
1:08:11
1:07:07
372
Amber Walraven
Arnhem
-20
1:08:11
1:07:07
373
Patricia Weijmans
Hekkelman Advocaten
-16
1:08:34
1:07:08
374
Petra van Frankfoort
Arnhem
-33
1:08:37
1:07:48
375
Dianne Mooij
Siza
-28
1:08:39
1:07:57
376
Nicky Struijker Boudie
Zutphen
-37
1:08:47
1:07:34
377
Corine Uittenbogerd
Nijmegen
-12
1:09:13
1:08:16
378
Mariëlle Leusveld
Apeldoorn
-18
1:09:28
1:08:32
379
Ingrid Hut
DE LOPER
-27
1:09:29
1:08:14
380
Lenny Keus
Arnhem
-22
1:09:43
1:08:21
381
Wendy Verheul
Rheden
-23
1:10:12
1:09:53
382
Maayke Grootherder
Arnhem
-13
1:10:12
1:09:47
383
Gerda ter Welle
Borculo
-44
1:10:15
1:09:30
384
Tamara van Deenen
Susteren
-24
1:10:46
1:09:33
385
Lucy van der Peet
Heteren
-36
1:10:53
1:09:34
386
Christine Felker
Arnhem
-23
1:10:56
1:10:43
387
Marleen Veldhuizen
Apeldoorn
-36
1:11:14
1:10:59
388
Erica de Haas
FMC Technologies
-27
1:12:12
1:11:58
389
Brenda Uittenbogerd
Nijmegen
-15
1:12:51
1:11:54
390
Lieke Basari
Westervoort
-43
1:12:58
1:12:26
391
Stephanie van Halteren
Van Wijnen Oost B.V.
-29
1:13:28
1:12:44
392
Irma Kooij
Zeewolde
-39
1:15:57
1:14:38
393
Gertrude Verhagen
Arnhem
-35
1:15:57
1:14:38
394
Sandra Catz
Huissen
-34
1:18:41
1:18:05
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Habtamu Assefa
Ethiopië
52:00
51:59
2
Sisay Gisa
Ethiopië
53:19
53:19
3
Martin Lauret
Run2Day Arnhem/Nijme
-29
56:34
56:34
4
Johan Kats
Daventria
-31
56:42
56:42
5
Frank Reintjes
Run2Day Arnhem/Nijme
-33
57:04
57:03
6
Ronald de Jonge
Ciko '66
-30
57:41
57:41
7
Stefan Blonk
De Liemers
-41
1:02:01
1:02:00
8
Martijn Mensink
Arnhem
-26
1:03:44
1:03:43
9
Erik Wolsing
VAV
-20
1:04:09
1:04:07
10
Pieter Moedt
Ciko '66
-36
1:04:22
1:04:20
11
Remco Kemperman
AV '40
-14
1:04:24
1:04:22
12
Robin Hoogveld
Arnhem
-15
1:04:29
1:04:28
13
Jay Sauer
Run2Day Arnhem/Nijme
-28
1:04:48
1:04:46
14
Theo H Franchimon
Dutch Runners Gold
-41
1:04:55
1:04:37
15
Ronald Fecken
Run2Day Arnhem/Nijme
-36
1:05:03
1:05:03
16
Eef Lijster
Ciko '66
-45
1:05:16
1:05:15
17
Dennis van der Stroom
Rotterdam
-13
1:05:46
1:05:44
18
Erik Achterkamp
Westervoort
-31
1:06:20
1:06:19
19
Maarten Pere
Arnhem
-35
1:06:22
1:05:53
20
Stephan Hoegen
Elst Gld
-27
1:06:27
1:06:25
21
Ralph van Schendel
Arnhem
-27
1:06:29
1:06:13
22
Wouter Post
Deventer
-17
1:07:07
1:06:58
23
Tom van Beusekom
Duiven
-10
1:07:19
1:07:09
24
Jan Provoost
Loopgroep PK
-33
1:07:25
1:07:17
25
Paul Visser
De Liemers
-44
1:08:21
1:08:18
26
Theo Lam
Runners Vorden
-40
1:08:29
1:08:27
27
Arian Adriaans
Cifla
-28
1:08:36
1:08:34
28
Robby Ribbink
Loopgroep PK
-24
1:08:51
1:08:49
29
Z1-3928 Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigt
-27
1:08:55
1:08:54
30
Cor van Emmerik
Cialfo
-27
1:08:59
1:08:51
31
Henri Laitervo
Dutch Runners Gold
-26
1:09:02
1:08:58
32
Eric Catz
Duiven
-36
1:09:02
1:09:00
33
Arjan Hoenselaar
Nijmegen
-23
1:09:13
1:09:10
34
Maarten Jacobs
Arnhem
-28
1:09:15
1:08:56
35
Arno Lodders
Rijn IJssel
-35
1:09:16
1:09:13
36
Sander Hijmensen
Apeldoorn
-29
1:09:17
1:09:12
37
Martin van Leyden
Boxmeer
-35
1:09:20
1:09:18
38
Ronald Lavoo
van Amerongen Facili
-19
1:09:23
1:09:19
39
René Hillebrink
Elst Gld
-33
1:09:48
1:09:30
40
Mart van Alst
Van Wijnen Oost B.V.
-38
1:10:12
1:10:10
41
Matthijs van Scheijen
Arena
-18
1:10:19
1:10:03
42
Maurice Vos
Zevenaar
-27
1:10:24
1:10:20
43
Wesley van Aalten
TenneT
-20
1:10:29
1:10:26
44
Hans-Paul Visser
Renkum
-36
1:10:32
1:10:25
45
Bastiaan Holdijk
Arnhem
-12
1:10:39
1:10:27
46
Paul Bus
De Liemers
-38
1:10:39
1:10:37
47
Jody Kevenaar
Arnhem
-23
1:10:59
1:10:55
48
Cees de Vos
Nijkerk Gld
-39
1:11:00
1:11:00
49
Jasper Stein
Sneek
-7
1:11:10
1:11:02
50
Jan Wammes
Zeewolde
-45
1:11:13
1:11:03
51
Hans Giesing
Politici Gemeente Ar
-24
1:11:23
1:11:21
52
Jos Bruens
avVN
-36
1:11:24
1:11:22
53
Robbert Post
Deventer
-18
1:11:28
1:11:19
54
Alex Schreijenberg
Huissen
-26
1:11:32
1:11:30
55
Bart de Bruine
Arnhem
-19
1:11:35
1:11:08
56
Bart Koopmans
Arnhem
-12
1:11:36
1:11:34
57
Marnix Provoost
Arnhem
-22
1:11:40
1:11:30
58
Marcel Den Hertog
Velp Gld
-32
1:11:43
1:11:40
59
Matthijs Klaassen
Rotterdam
-23
1:11:58
1:11:55
60
Geo Boumann
Dutch Runners Gold
-40
1:12:04
1:12:02
61
Kees Peerdeman
Drempt
-34
1:12:15
1:12:13
62
Maarten van Mierlo
Arnhem
-41
1:12:16
1:12:09
63
Gerard Pijnenburg
Duiven
-48
1:12:17
1:12:03
64
Jan Vullings
Ciko '66
-40
1:12:17
1:12:09
65
Herbert van den Brink
Ciko '66
-32
1:12:20
1:12:13
66
Jan Hofman
Ciko '66
-36
1:12:28
1:12:23
67
Stitch Littel-Cheret
Huissen
-35
1:12:52
1:12:51
68
Kasper Nijkamp
Arnhem
-23
1:12:54
1:12:48
69
Tim Schreurs
Nijmegen
-12
1:12:55
1:12:52
70
Marco Fais
AV '40
-34
1:13:08
1:13:03
71
Roy Hennekes
avVN
-48
1:13:17
1:13:14
72
Martijn Meijer
Westervoort
-7
1:13:17
1:12:56
73
Arthur van der Windt
Arnhem
-34
1:13:23
1:13:17
74
Emiel Cellamare
Duiven
-31
1:13:24
1:12:55
75
Frits Engelaer
Nijmegen
-17
1:13:25
1:13:04
76
Frank Wandel
Oosterbeek
-33
1:13:34
1:13:28
77
Lody Smeets
Cito
-42
1:13:34
1:13:07
78
André Bosveld
Ciko '66
-34
1:13:37
1:13:18
79
Mike Kevenaar
Dieren
-27
1:13:39
1:13:27
80
Paul Breuk
Arnhem
-38
1:13:39
1:13:35
81
Jan-Otto Nieuwenkamp
Almere
-35
1:13:42
1:13:32
82
Hans Niemeijer
Running Team Gemeent
-33
1:13:43
1:13:13
83
Harry Verwey
avVN
-46
1:13:46
1:13:32
84
Wilfried Gebbinck
Zeddam
-36
1:13:48
1:13:28
85
Benno Kooistra
Arnhem
-28
1:13:53
1:13:50
86
Henk Oudshoorn
Deventer
-31
1:13:54
1:13:28
87
Gijs Hermans
Colbond BV
-26
1:13:57
1:13:49
88
Fred Eggenhuizen
Arnhem
-36
1:14:00
1:13:37
89
Addis Yitbarek
Duiven
-19
1:14:04
1:13:20
90
Wim van der Linden
Ciko '66
-38
1:14:06
1:13:58
91
Bart Vingerhoets
Oisterwijk
-23
1:14:06
1:13:56
92
Frans Pennings
Arnhem
-18
1:14:07
1:13:49
93
Joost Folkers
Utrecht
-20
1:14:08
1:13:22
94
Jan Bakker
Westervoort
-47
1:14:13
1:13:52
95
Vincent Bronkhorst
Politici Gemeente Ar
-28
1:14:16
1:14:05
96
Joop Ernst
Pallas '67
-46
1:14:17
1:14:08
97
Colin Harmsen van der
Tholen
-20
1:14:19
1:13:55
98
Ruud van Gorkom
Oisterwijk
-25
1:14:25
1:14:14
99
Marcel Stein
Dutch Runners Gold
-47
1:14:32
1:14:24
100
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
-37
1:14:37
1:14:30
101
Dennis Vloet
Nijmegen
-17
1:14:40
1:14:18
102
Ton ten Have
Runners Vorden
-49
1:14:41
1:14:40
103
Kafung Tang
Rotterdam Atletiek
-29
1:14:54
1:14:50
104
Rob Brugman
Arnhem
-33
1:15:06
1:14:53
105
Ali Hassan
Arnhem
-30
1:15:13
1:15:09
106
Martin Ekhardt
Arnhem
-35
1:15:19
1:15:03
107
Michael Craanen
Ciko '66
-34
1:15:21
1:15:17
108
Maarten Nellestijn
Wijchen
-19
1:15:30
1:15:13
109
Gertjan Van Dam
Huissen
-34
1:15:31
1:15:14
110
Ray van Kesteren
TenneT
-20
1:15:41
1:15:15
111
Peter Jesse
Ciko '66
-31
1:15:43
1:15:33
112
Willie van Haren
Pro Persona
-39
1:15:46
1:15:40
113
Willem Biemolt
Utrecht
-34
1:15:57
1:15:40
114
Victor Hooft
Amsterdam
-12
1:15:59
1:15:44
115
John Kradolfer
Huissen
-29
1:16:00
1:15:37
116
Huib Vriesendorp
Rozendaal
-27
1:16:02
1:15:55
117
Ivo Nonhebel
Almelo
-23
1:16:03
1:15:28
118
Rick Hartgers
Arnhem
-21
1:16:13
1:15:20
119
Boubker Ibouhouten
Zeist
-43
1:16:16
1:16:08
120
Martijn Demmer
Nijkerkerveen
-16
1:16:16
1:16:07
121
Henk Jansen
Elst Gld
-43
1:16:19
1:16:15
122
Frank Kloosterman
Sprint
-35
1:16:21
1:16:05
123
Kees-Jan Sanders
Elst Gld
-41
1:16:21
1:15:42
124
Bert Wilk
van Amerongen Facili
-39
1:16:22
1:15:22
125
Tim Steenbergh
Climax
-32
1:16:23
1:16:15
126
Driss Abbassi
Arnhem
-29
1:16:27
1:16:11
127
Jan Fossen
Arnhem
-37
1:16:28
1:16:20
128
Maarten Hermsen
Elst Gld
-26
1:16:30
1:16:15
129
Jurjen Verbeek
Bemmel
-18
1:16:32
1:16:29
130
Richard van Driel
Doornenburg
-38
1:16:35
1:16:17
131
Jan de Jonge
Ciko '66
-36
1:16:36
1:16:27
132
Marcel Janssen
Gendt
-48
1:16:43
1:16:25
133
Robin Truijens
Arnhem
-26
1:16:58
1:15:55
134
Menno Dekhuyzen
VAV
-42
1:17:09
1:17:08
135
Sjef Wellng
Arnhem
-42
1:17:11
1:17:06
136
Jasper Douma
's-Gravenhage
-20
1:17:13
1:16:59
137
Bart Stolmeijer
Ouderkerk aan de Ams
-18
1:17:21
1:16:35
138
John Duteweert
Van Wijnen Oost B.V.
-40
1:17:26
1:17:19
139
Stef Duteweert
Van Wijnen Oost B.V.
-14
1:17:27
1:17:19
140
Laurens Bouw
Rheden
-36
1:17:30
1:17:07
141
Ferry Hommerson
Nijmegen
-19
1:17:30
1:17:24
142
Freddy Vermeij
Renkum
-37
1:17:30
1:16:57
143
Diederik Heij
Oosterbeek
-30
1:17:37
1:17:27
144
Igmar Kaal
Stokkum
-29
1:17:43
1:17:21
145
Marc Mulders
Arnhem
-35
1:17:44
1:17:38
146
Alex Akkerman
van Amerongen Facili
-26
1:17:45
1:17:41
147
Luuk Reigersberg
Groningen
-34
1:17:46
1:16:46
148
Boudewijn Bosgoed
Climax
-31
1:17:48
1:17:28
149
Robert Lariccia
Arnhem
-31
1:17:49
1:17:28
150
Aswin Jansen
Wijchen
-30
1:17:50
1:17:49
151
Freek Nabuurs
Cito
-31
1:17:54
1:17:28
152
Guus Neumann
Arnhem
-28
1:17:55
1:17:38
153
Clemens Bierhuis
Westervoort
-24
1:17:55
1:17:22
154
Rinke Wieggers
Westervoort
-23
1:17:55
1:17:23
155
Erik Huiskamp
Arnhem
-32
1:17:56
1:17:43
156
Jeffrey Rampaart
Arnhem
-29
1:17:59
1:17:50
157
Roel Holten
Horst
-28
1:18:04
1:17:38
158
Gerard Nijkamp
Cuijk
-40
1:18:05
1:17:47
159
Ed van Riessen
Oosterbeek
-28
1:18:07
1:17:50
160
Antonie van Campen
Oosterbeek
-19
1:18:07
1:17:50
161
Remko van Galen
Arnhem
-30
1:18:11
1:17:47
162
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
-38
1:18:12
1:18:02
163
Gerard Begieneman
De Liemers
-47
1:18:16
1:17:54
164
Jeroen Abraas
Arnhem
-31
1:18:19
1:17:35
165
Maarten Schut
Hoogmade
-28
1:18:19
1:18:16
166
Jeremy Marlessy
Arnhem
-20
1:18:25
1:17:51
167
Gary Vooges
Lunteren
-35
1:18:26
1:18:16
168
Pascal Biemolt
Arnhem
-27
1:18:27
1:17:53
169
Maarten van Helvoort
Velp Gld
-33
1:18:31
1:18:18
170
Peter Hoving
Arnhem
-16
1:18:39
1:18:34
171
Ron Boerkamp
Arnhem
-28
1:18:39
1:17:45
172
Willem Peters
Arnhem
-31
1:18:39
1:18:18
173
Thijs Verbeek
Westervoort
-30
1:18:43
1:18:31
174
Martijn Craje
Nijmegen
-16
1:18:43
1:18:40
175
Cees de Kramer
Ciko '66
-36
1:18:48
1:18:43
176
Rik van den Brink
Nijeveen
-30
1:18:49
1:18:49
177
Ruud Verbeek
Arnhem
-43
1:18:50
1:18:30
178
Bart Krechting
Westervoort
-46
1:18:56
1:18:24
179
Edgar Kaal
Stokkum
-37
1:18:59
1:18:37
180
Theo Janssen
Ciko '66
-48
1:19:06
1:18:58
181
Timo Nieuwboer
Ciko '66
-30
1:19:08
1:18:57
182
Wim Verburgt
Dutch Runners Gold
-46
1:19:08
1:18:54
183
Elvis Verhaegh
Huissen
-36
1:19:12
1:19:09
184
Läslo Brouwer
Arnhem
-31
1:19:22
1:19:15
185
Erick Dekkers
Spark
-46
1:19:23
1:19:03
186
Jeroen Pere
Arnhem
-30
1:19:36
1:19:07
187
Bart van der Zwaard
Duiven
-16
1:19:41
1:19:37
188
Frans Baas
TenneT
-20
1:19:44
1:19:20
189
Thomas Vink
Utrecht
-13
1:19:44
1:19:29
190
Sander De Winkel
Velp Gld
-31
1:19:49
1:19:24
191
Jaap van Benthem
Ugchelen
-43
1:19:52
1:19:39
192
Tom Wijman
Amsterdam
-13
1:19:54
1:19:40
193
René Berendsen
Westervoort
-33
1:19:56
1:19:27
194
Tom De Schryver
Nijmegen
-29
1:19:56
1:19:18
195
Ray Derks
Zutphen
-26
1:20:03
1:19:07
196
Patrick Van 't Sant
Duiven
-19
1:20:04
1:19:51
197
Gert Hendriksen
Heteren
-30
1:20:06
1:19:33
198
Marcel Jeunink
Gelre
-39
1:20:12
1:19:33
199
Lex van de Kamp
De Steeg
-43
1:20:18
1:20:12
200
Roeland Hartman
Bussum
-30
1:20:18
1:19:56
201
Hans Jansen
Assen
-40
1:20:21
1:20:00
202
Frank van Duinhoven
Rijn IJssel
-40
1:20:22
1:19:26
203
Tabe de Boer
Arnhem
-25
1:20:23
1:20:00
204
Maarten Hamelink
Ede Gld
-24
1:20:24
1:20:08
205
Anton Selman
Gendt
-37
1:20:27
1:20:09
206
Peter Nederveen
Ressortsparket Arnhe
-37
1:20:29
1:19:26
207
Rico van Houten
Dutch Runners Gold
-23
1:20:40
1:20:04
208
Jos Sanders
avVN
-49
1:20:46
1:20:38
209
Klaas Molenaar
Loopgroep PK
-60
1:20:52
1:20:40
210
Robert de Bruijn
Arnhem
-38
1:20:53
1:19:59
211
Herman de Gooijer
Arnhem
-38
1:20:55
1:20:45
212
Jan F Langendoen
Eindhoven Atletiek
-25
1:20:55
1:20:29
213
Willem Heling
Duiven
-36
1:20:57
1:20:29
214
Rene Tuinenbreijer
Athlos
-33
1:20:59
1:20:48
215
Marco van de Pol
Wageningen
-20
1:21:00
1:20:01
216
Sander Gerritsen
Etten-Leur
-26
1:21:01
1:19:47
217
NEC Thijssen
Nijmegen
-18
1:21:04
1:20:43
218
Jan Wildeman
Millingen aan de Rij
-44
1:21:08
1:20:59
219
Michael Lutje Wooldrik
TenneT
-20
1:21:09
1:20:45
220
Edwin de Jonge
HAC '63
-13
1:21:14
1:20:36
221
Sjors Meekels
Arnhem
-22
1:21:14
1:20:06
222
Michiel Nederlof
Arnhem
-20
1:21:15
1:20:47
223
Remon Vink
Didam
-16
1:21:17
1:20:40
224
Evert van Amerongen
Arnhem
-41
1:21:21
1:21:12
225
Reinier Aartsen
Arnhem
-30
1:21:24
1:21:05
226
Hans Brom
Voorthuizen
-11
1:21:25
1:20:53
227
Jan-Reiner Meijer
Dutch Runners Gold
-35
1:21:31
1:21:11
228
Bart Mason
Arnhem
-19
1:21:36
1:21:12
229
Edo Meerts
Heveadorp
-28
1:21:39
1:20:41
230
Jeroen Klein Paste
Arnhem
-22
1:21:40
1:21:34
231
Bert Portier
Duiven
-38
1:21:42
1:21:00
232
Martien Polman
Heteren
-36
1:21:45
1:21:26
233
Jeffrey Verheul
Arnhem
-22
1:21:45
1:21:10
234
Ronald Tijhuis
Arnhem
-29
1:21:45
1:21:17
235
Ronald Rademaker
Wolfheze
-51
1:21:53
1:21:23
236
Erwin Oldenburg
Arnhem
-39
1:21:57
1:21:05
237
Han Hoestra
Amersfoort
-36
1:22:00
1:21:53
238
Nieko Versteeg
Voorthuizen
-25
1:22:00
1:21:08
239
Philip Aubrey
Barneveld
-25
1:22:00
1:21:09
240
Lourens Schipper
Running Team Gemeent
-43
1:22:10
1:21:58
241
Charles Le Poole
Arnhem
-45
1:22:12
1:21:27
242
Rene Meijer
Westervoort
-43
1:22:13
1:21:51
243
Pedro Canters
Velp Gld
-36
1:22:15
1:22:04
244
Peter van de Kamp
Arnhem
-48
1:22:16
1:22:10
245
Jos van Beusekom
Duiven
-43
1:22:16
1:22:05
246
Jasper van Amstel
Arnhem
-36
1:22:18
1:21:36
247
Marcel Stam
Hanzesport
-54
1:22:20
1:21:45
248
Richard de Wit
Arnhem
-28
1:22:22
1:21:16
249
Peter Hoekendijk
TenneT
-20
1:22:24
1:21:59
250
Jan Engelen
Gendt
-51
1:22:27
1:21:43
251
Marco Schellings
Arnhem
-28
1:22:41
1:21:27
252
Eric Rietveld
Arnhem
-49
1:22:47
1:22:33
253
Jos van Rijt
Amersfoort
-47
1:22:49
1:22:10
254
Rob Steeghs
Zwolle
-35
1:22:50
1:22:23
255
Freek Meijeringh
Rheden
-18
1:22:50
1:22:39
256
Corbin Sanders
Arnhem
-10
1:22:51
1:22:27
257
Edwin de Reus
Veluwe
-29
1:22:54
1:22:39
258
Jaap Stramrood
Dutch Runners Gold
-38
1:22:56
1:22:17
259
Edward Sparreboom
Elst Gld
-28
1:23:04
1:22:20
260
Mark Topper
Duiven
-23
1:23:06
1:22:05
261
Bram Speelman
Arnhem
-18
1:23:13
1:22:45
262
Frank van Leeuwen
Nijmegen
-17
1:23:14
1:22:42
263
Willem Vink
Pro Persona
-37
1:23:14
1:23:07
264
Giel Stapelbroek
van Amerongen Bergin
-26
1:23:14
1:22:13
265
Michel Manintveld
Veluwe
-20
1:23:19
1:23:06
266
Pieter Jan Klarenbeek
Duiven
-35
1:23:22
1:23:08
267
Robin Span
Arnhem
-30
1:23:23
1:22:47
268
Xander Arets
Arnhem
-32
1:23:26
1:22:41
269
Bram Arets
Nijmegen
-27
1:23:26
1:22:41
270
Rene Ros
Nijverdal
-28
1:23:31
1:22:50
271
Casper Wijfjes
Arnhem
-25
1:23:35
1:22:26
272
Gerard Jansen
Gelre
-44
1:23:35
1:22:57
273
Nol Janssen
Gendt
-48
1:23:42
1:23:23
274
Ronald van de Sandt
Elst Gld
-32
1:23:48
1:22:58
275
Gert-Peter Janssen
Running Team Gemeent
-26
1:23:50
1:23:20
276
Blair Rawes
Colbond BV
-46
1:23:50
1:23:26
277
Tjeu Otten
Zeist
-43
1:23:55
1:23:31
278
Manfred van Deelen
Haalderen
-29
1:23:55
1:22:59
279
Peter Swart
Running Team Gemeent
-39
1:23:56
1:23:45
280
Marcel Hoekstra
Cito
-17
1:24:04
1:23:38
281
Dirk Kop
Amersfoort
-41
1:24:05
1:23:27
282
Ruben♠ Polman
Ede Gld
-28
1:24:09
1:23:07
283
Rudi Rexwinkel
Westendorp
-38
1:24:10
1:23:32
284
Marco Pellegrom
Ede Gld
-29
1:24:11
1:23:12
285
Jaap Davidse
Veenendaal
-44
1:24:17
1:23:34
286
Jeroen Ponten
's-Hertogenbosch
-14
1:24:19
1:23:57
287
Emile Tebes
Arnhem
-25
1:24:26
1:24:12
288
Stefan Heintjes
Arnhem
-14
1:24:27
1:24:11
289
Hans de Gruyter
Heelsum
-44
1:24:29
1:23:43
290
Martin van Mierlo
Algemene Bathmense S
-37
1:24:30
1:23:56
291
Mario de Kort
Velp Gld
-35
1:24:32
1:23:54
292
Maico Bongers
TenneT
-20
1:24:32
1:24:11
293
Bert van Dalen
AV '34
-34
1:24:33
1:24:00
294
Olaf Huijting
VAV
-31
1:24:33
1:23:54
295
Fedor ten Harve
Arnhem
-32
1:24:35
1:24:14
296
Leo Vereschildt
Arnhem
-46
1:24:38
1:23:50
297
Roy Frenken
Winterswijk
-19
1:24:38
1:24:26
298
Gerrit van Ginkel
De Liemers
-30
1:24:39
1:23:55
299
Yoeri Emmaneel
De Sperwers
-11
1:24:40
1:24:28
300
Jeroen van Baal
Ciko '66
-25
1:24:45
1:24:36
301
Sjaak Leijser
Almere
-38
1:24:48
1:23:53
302
Henri van den Broek
Velp Gld
-34
1:24:49
1:24:18
303
Hanne van Dam
Arnhem
-22
1:24:50
1:24:02
304
Jeroen van der Weegen
Velp Gld
-26
1:24:50
1:24:29
305
Eddy Janssen
Haalderen
-34
1:24:54
1:24:43
306
Theo Stokman
Arnhem
-46
1:25:03
1:24:56
307
Martijn Martens
Arnhem
-13
1:25:12
1:24:22
308
Gerrit Wensink
Doetinchem
-49
1:25:20
1:23:34
309
Roy Wunderink
Arnhem
-20
1:25:21
1:25:05
310
Maarten Straathof
Lent
-25
1:25:24
1:24:52
311
Walter Veerman
eigen! magazine bv
-30
1:25:27
1:24:29
312
Michiel Nuyens
Colbond BV
-22
1:25:29
1:25:20
313
Henk van Ballegooij
Oss '78
-44
1:25:29
1:25:16
314
Hans Kuijken
Athlos
-52
1:25:30
1:25:19
315
David Elbers
Duiven
-38
1:25:33
1:24:46
316
Kees Brusse
Rijn IJssel
-30
1:25:34
1:24:43
317
Ralph Mintjes
Arnhem
-22
1:25:38
1:25:04
318
Alfred Gaasbeek
Climax
-48
1:25:40
1:24:39
319
Jeroen van Mierlo
Elst Gld
-36
1:25:44
1:25:39
320
Jeroen Martens
Oeffelt
-7
1:25:45
1:24:55
321
Arno Gerretzen
Westervoort
-36
1:25:47
1:24:53
322
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
-27
1:25:47
1:24:34
323
Dennis Bakker
Arnhem
-32
1:25:49
1:24:50
324
Daniel Meelhuijsen
HSK Groep B.V.
-30
1:25:53
1:25:04
325
Paul Kooijmans
Ede Gld
-34
1:25:56
1:24:51
326
Rob Mintingh
Harderwijk
-39
1:26:07
1:25:32
327
Martin Sterk
Westervoort
-42
1:26:11
1:25:09
328
Clemens de Jager
Argo
-37
1:26:19
1:25:42
329
William Smits
Maasbommel
-36
1:26:23
1:25:38
330
Robin ter Haar
Duiven
-29
1:26:25
1:25:35
331
Frank Kuster
Bemmel
-40
1:26:25
1:25:57
332
Edwin Bakker
Scorpio
-34
1:26:28
1:25:41
333
Paul vd Kamp
Westervoort
-38
1:26:28
1:25:50
334
Julien Weiss
Arnhem
-5
1:26:28
1:25:55
335
John Willemsen
Zevenaar
-36
1:26:31
1:26:09
336
Mart Duijts
Arnhem
-29
1:26:31
1:26:03
337
Fred Kleinee
Arnhem
-42
1:26:32
1:25:41
338
Frans Assmann
Culemborg
-43
1:26:34
1:25:48
339
Mart de Mooij
Doorn
-34
1:26:36
1:26:09
340
Martin van der Mije
Almere
-40
1:26:37
1:25:46
341
Bob Berends
-42
1:26:40
1:26:30
342
Niek Hermsen
Nijmegen
-17
1:26:40
1:25:48
343
Bas den Hollander
AV '34
-50
1:26:41
1:26:08
344
Ton de Vos
Arnhem
-43
1:26:45
1:25:37
345
Chris Keen
Dodewaard
-38
1:26:45
1:26:03
346
Johan van Schoonhoven
Veenendaal
-32
1:26:48
1:26:08
347
Gerard Beltman
Velp Gld
-56
1:26:52
1:26:20
348
Alberto Palsgraaf
Zeddam
-36
1:26:54
1:26:16
349
Blok Harry
Arnhem
-31
1:26:56
1:26:30
350
Frank Hengeveld
HSK Groep B.V.
-31
1:27:00
1:26:12
351
Geert van den Akker
Oss
-38
1:27:02
1:26:26
352
Peter Lindeman
Nijmegen Atletiek
-47
1:27:04
1:26:18
353
Mark Terlouw
-23
1:27:04
1:26:52
354
Ipe van der Deen
Arnhem
-49
1:27:10
1:26:21
355
Edze Visscher
Colbond BV
-27
1:27:12
1:26:14
356
Jeroen Kluwen
Oosterbeek
-31
1:27:19
1:26:24
357
Dirk Lettink
Doetinchem
-38
1:27:20
1:26:51
358
Bart Joziasse
Westervoort
-41
1:27:20
1:26:22
359
Radboud Marijnissen
Arnhem
-35
1:27:21
1:26:34
360
Piet de Jager
De Liemers
-45
1:27:21
1:27:04
361
Peter van Rijn
Apeldoorn
-43
1:27:24
1:26:48
362
Ben Vink
De Steeg
-48
1:27:26
1:27:11
363
Nico Berlee
Uden
-17
1:27:27
1:26:38
364
René Smeenk
Elst Gld
-41
1:27:30
1:27:07
365
Udo Heij
Vorden
-30
1:27:31
1:26:31
366
Ben Schuurmans
Arnhem
-44
1:27:34
1:26:32
367
Jochum van Bentum
Doetinchem
-40
1:27:37
1:27:21
368
Rob Bouwmeester
Ede Gld
-41
1:27:40
1:26:45
369
Ben Nieuwhof
Arnhem
-40
1:27:42
1:26:44
370
Berend Nijmeijer
Noordscheschut
-38
1:27:43
1:27:22
371
Bert van der Laan
Hanzesport
-39
1:27:46
1:26:51
372
Gerrit Bosgoed
Rijn IJssel
-50
1:27:50
1:27:01
373
Miklos Palko
Muiden
-37
1:27:51
1:27:03
374
Luc Knap
Oosterbeek
-33
1:27:53
1:26:55
375
Luit Meeringa
Elst Gld
-38
1:27:57
1:27:22
376
Erik Hesselink
Arnhem
-37
1:28:04
1:26:52
377
Fred Lourens
Arnhem
-49
1:28:04
1:27:59
378
Rene Kokkeel
Renkum
-57
1:28:09
1:27:27
379
Meine Jacobi
Arnhem
-30
1:28:10
1:27:18
380
Harm Visser
Dutch Runners Gold
-28
1:28:14
1:27:19
381
Michiel de Boer
Arnhem
-22
1:28:19
1:28:16
382
Eric Brouwer
Ciko '66
-30
1:28:29
1:28:09
383
Barend de Haas
Doorwerth
-35
1:28:30
1:27:28
384
Willem Denijs
Voorthuizen
-43
1:28:43
1:27:50
385
Henk Brouwer
Arnhem
-52
1:28:45
1:28:03
386
Jeffrey Willemsen
Westervoort
-11
1:28:45
1:27:48
387
Bastiaan van Zuilekom
Lochem
-19
1:28:46
1:28:15
388
Peter Derksen
Climax
-42
1:28:51
1:28:10
389
Rutger van der Staak
Westervoort
-5
1:28:52
1:27:59
390
Marcel Kersten
TenneT
-20
1:28:53
1:28:28
391
Hugo de Baaij
Van Wijnen Oost B.V.
-10
1:28:57
1:28:25
392
Maarten Vink
Nijmegen
-13
1:28:58
1:28:02
393
Jan Joost Kerssies
Vroomshoop
-14
1:29:11
1:28:04
394
Pascal Welling
Zevenaar
-24
1:29:14
1:28:57
395
Gregory ter Stege
Arnhem
-10
1:29:14
1:28:10
396
Michiel Schut
VAV
-31
1:29:16
1:28:43
397
Rutger van Dijk
Groessen
-39
1:29:17
1:28:10
398
Ronald Batstra
TenneT
-20
1:29:18
1:28:53
399
Riny Jansen
Oosterbeek
-37
1:29:20
1:28:22
400
Otto Jager
TenneT
-20
1:29:22
1:28:58
401
Roderick Bleiker
Arnhem
-30
1:29:23
1:28:57
402
Paul Heijmering
Hilversum
-36
1:29:29
1:29:23
403
Edwin van Weert
Arnhem
-34
1:29:32
1:28:32
404
Theo Philipsen
Duiven
-34
1:29:35
1:28:48
405
Hans Veltman
Colbond BV
-31
1:29:36
1:29:26
406
Wim Bensik
Spirit Lelystad
-47
1:29:38
1:29:06
407
Mart van de Leur
Ciko '66
-43
1:29:38
1:28:46
408
Gert Leppers
VAV
-35
1:29:39
1:29:00
409
Simon Bark
Arnhem
-20
1:29:42
1:29:19
410
Hans Driever
Doesburg
-47
1:29:43
1:29:13
411
Marcel Ploeg
Zwolle
1:29:44
1:29:18
412
Wouter van Vliet
Arnhem
-22
1:29:46
1:29:10
413
Jason Ogenia
Arnhem
-9
1:29:48
1:28:43
414
Sten Mulders
Arnhem
-19
1:29:49
1:28:56
415
Ferry Lekatompessy
Running Team Gemeent
-36
1:29:51
1:29:21
416
Job Heijltjes
Huissen
-17
1:29:53
1:29:14
417
Peter Wensing
Almelo
-37
1:29:54
1:29:26
418
Arthur Balduk
Doesburg
-45
1:29:54
1:29:24
419
Roland Brontsema
Dutch Runners Basic
-26
1:29:55
1:29:14
420
Otto Hettinga
Terwolde
-26
1:29:57
1:29:52
421
Jack van Oijhuizen
Dutch Runners Basic
-37
1:30:00
1:29:25
422
Arnold Hendriks
Arnhem
-46
1:30:03
1:29:42
423
Perry Arentsen
Arnhem
-12
1:30:06
1:29:29
424
Ben Pas
Oosterbeek
-47
1:30:12
1:29:10
425
Hans van Es
Arnhem
-37
1:30:15
1:30:00
426
Rodney van 't Oost
Arnhem
-35
1:30:16
1:29:39
427
Rob Berendsen
Arnhem
-45
1:30:16
1:29:48
428
Rob Simons
Dutch Runners Gold
-44
1:30:16
1:29:49
429
Piet Jansen
Dutch Runners Gold
-40
1:30:18
1:29:54
430
Sander Beets
Apeldoorn
-32
1:30:22
1:30:02
431
Leen Oldenburg
Leeuwarden
-37
1:30:28
1:30:10
432
Theo van der Staak
Westervoort
-41
1:30:29
1:29:35
433
Tamin Dusseljee
Sprint
-21
1:30:29
1:29:32
434
Jan Kooy
Dutch Runners Gold
-41
1:30:32
1:30:15
435
Theo Bos
Elst Gld
-35
1:30:33
1:29:43
436
Nick Lettink
Doetinchem
-10
1:30:34
1:30:05
437
Ton van Loon
NSL
-45
1:30:34
1:29:52
438
Albert Brouwer
Zwolle
-49
1:30:39
1:30:01
439
Rene van Arem
Ede Gld
-35
1:30:42
1:30:25
440
Hans van Kerkhof
AV Wijchen
-43
1:30:47
1:30:12
441
Frank Gerritsen
Arnhem
-41
1:30:48
1:30:22
442
Theo Sessink
Molenhoek Lb
-53
1:30:49
1:30:10
443
Rogier Jongeneel
Arnhem
-24
1:30:51
1:30:11
444
Jeroen Dijkstra
Eerbeek
-32
1:30:54
1:30:22
445
Rene Vreeswijk
Arnhem
-36
1:31:00
1:30:34
446
Rob Jansen
Duiven
-49
1:31:02
1:30:20
447
Wilco Wortelboer
Arnhem
-35
1:31:03
1:30:20
448
Idris Machouri
Elst Gld
-32
1:31:05
1:29:57
449
Henny Janssen
Uden
-27
1:31:06
1:30:16
450
Bas van den Berg
Arnhem
-5
1:31:09
1:30:36
451
Martin Schuijt
Bennekom
-28
1:31:10
1:30:27
452
Ronald de Kruiff
Bennekom
-27
1:31:10
1:30:27
453
Henk Vink
Arnhem
-46
1:31:11
1:30:20
454
Ré Beemer
Arnhem
-35
1:31:12
1:30:30
455
Maxim Popal
TenneT
-20
1:31:13
1:30:49
456
Henri Elbertse
Deventer
-38
1:31:15
1:30:37
457
Henk Cobussen
AV Wijchen
-41
1:31:19
1:30:44
458
Frank van Heumen
Elst Gld
-31
1:31:20
1:30:30
459
Johan van Santen
avVN
-47
1:31:29
1:31:15
460
Rudy Plug
Maasbree
-41
1:31:34
1:31:11
461
Remon te Boome
Zelhem
-25
1:31:39
1:30:57
462
Robin Wijers
Westervoort
-20
1:31:47
1:31:07
463
Maarten Prins
Amstelveen
-35
1:31:47
1:31:04
464
Richard Kamerman
Spijkenisse
-32
1:31:48
1:31:43
465
Jeroen Bronsveld
Spijkenisse
-29
1:31:49
1:31:44
466
Herman Wools
Arnhem
-45
1:31:50
1:30:44
467
Kidy Kadionda
Van Wijnen Oost B.V.
-12
1:31:52
1:31:36
468
Matijn van Went
TenneT
-20
1:31:53
1:31:29
469
Kees Vrijburg
Zwolle
-48
1:31:55
1:31:04
470
Geert Ter Heerdt
Apeldoorn
-40
1:32:05
1:31:59
471
Luc Froling
Veldhoven
-29
1:32:06
1:31:33
472
Geert Pel
Dutch Runners Gold
-42
1:32:10
1:31:41
473
Adri Bressers
Rijn IJssel
-40
1:32:11
1:31:18
474
Martino Lorenzini
Nijmegen
-34
1:32:14
1:31:58
475
Frits van Dam
Dutch Runners Gold
-64
1:32:15
1:31:31
476
Roel Haitjema
Breda
-19
1:32:15
1:31:21
477
Matthijs van Schendel
Amsterdam
-13
1:32:18
1:31:12
478
Evert Vaartjes
Politici Gemeente Ar
-47
1:32:19
1:31:22
479
Tom Smit
Climax
-52
1:32:20
1:31:24
480
Peter Hafkamp
Arnhem
-40
1:32:27
1:31:21
481
Peter Baltussen
van Amerongen Facili
-27
1:32:34
1:31:32
482
Frans Wagenaar
Cito
-49
1:32:41
1:31:37
483
Ben Wiskerke
Arnhem
-43
1:32:58
1:32:31
484
Henk de Kunder
Borssele
-36
1:33:01
1:32:02
485
Jan willem te Boekhors
Arnhem
-32
1:33:01
1:32:17
486
Michel Vervaet
Arnhem
-33
1:33:06
1:32:36
487
Theo Thijssen
Zevenaar
-41
1:33:12
1:32:41
488
Jeffrey Weel
Helmond
-27
1:33:13
1:32:35
489
Martin de Ruiter
Gouda
-26
1:33:15
1:32:10
490
Patrick Veldkamp
Arnhem
-27
1:33:15
1:32:10
491
Luuk Rijtma
Velp Gld
-48
1:33:18
1:32:07
492
Johan Maat
Voorburg
-25
1:33:25
1:32:49
493
Peter van Gemert
Arnhem
-46
1:33:35
1:32:54
494
Hans Pastoors
Oosterbeek
-51
1:33:39
1:32:52
495
Ho Jason
Utrecht
-18
1:33:39
1:33:16
496
Robert de Jong
van Amerongen Bergin
-44
1:33:44
1:32:43
497
Michel Rijnaarts
Arnhem
-30
1:33:45
1:32:42
498
Thijs Geuze
Rotterdam
-39
1:33:50
1:33:38
499
Andre Eppich
Arnhem
-28
1:33:51
1:33:06
500
Jan van Bremen
Arnhem
-43
1:33:56
1:33:07
501
Jos Leijser
Huissen
-36
1:34:01
1:33:07
502
Andre Rekers
Lent
-20
1:34:02
1:33:44
503
Herbert van Kraaij
Arnhem
-33
1:34:08
1:33:26
504
Vincent Oldenhof
PEC 1910
-44
1:34:12
1:33:52
505
Arjen de Jong
Lochem
-17
1:34:13
1:33:43
506
Aris van Holland
Lochem
-42
1:34:15
1:33:12
507
Vincent Wensink
Duiven
-26
1:34:16
1:33:28
508
Gerrie Overkamp
Westervoort
-38
1:34:30
1:34:01
509
Addo Kranendonk
Nijmegen
-41
1:34:32
1:34:32
510
Eric Kosterman
Arnhem
-30
1:34:34
1:33:41
511
Jeroen Thuis
Bovenkarspel
-26
1:34:34
1:33:25
512
Martin Stofbergen
Arnhem
-38
1:34:40
1:33:50
513
Dennis Jansen
Climax
-28
1:34:41
1:33:41
514
Jurjen Haan
Horn
-38
1:34:42
1:33:30
515
Jesse Taat
Arnhem
-12
1:34:44
1:33:41
516
Herman Borra
Gorinchem
-43
1:34:47
1:33:46
517
Maarten Hoogstraaten
Arnhem
-14
1:34:49
1:33:53
518
Axel Arentsen
Arnhem
-19
1:34:49
1:34:12
519
Qwerty Terwijn
Elst Gld
-39
1:34:52
1:34:44
520
Marinus van de Pol
Elst Gld
-41
1:35:00
1:34:37
521
Ad Wijnia
Arnhem
-27
1:35:06
1:34:35
522
Jos Gerritsen
Arnhem
-49
1:35:38
1:34:54
523
Evert-Jan Geertsma
Arnhem
-29
1:35:38
1:34:54
524
Hein Boekhorst
Arnhem
-28
1:35:39
1:34:54
525
Rene Gros
Ede Gld
-36
1:35:53
1:35:32
526
Raymond Hendriks
Arnhem
-27
1:35:53
1:35:33
527
Piet van Riel
Running Team Gemeent
-41
1:35:55
1:35:08
528
Otto Peelen
Climax
-43
1:36:36
1:36:02
529
Frans Teunissen
Bemmel
-61
1:36:40
1:36:09
530
Christ van den Berg
Arnhem
-43
1:37:03
1:36:29
531
Arno de Bont
Hanzesport
-36
1:37:16
1:37:04
532
Koen Christiaans
Beuningen Gld
-21
1:37:18
1:36:21
533
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
-41
1:37:34
1:36:41
534
Gerard Radstaat
Dutch Runners Gold
-38
1:37:38
1:36:30
535
NICO Tap
Velp Gld
-42
1:37:59
1:37:34
536
Mark Derkse
Arnhem
-17
1:38:17
1:37:11
537
Auke Hiemstra
Arnhem
-18
1:38:17
1:37:10
538
Mitch Bergenhenegouwen
Raalte
-18
1:38:18
1:37:37
539
Niels Tesselhof
Van Wijnen Oost B.V.
-21
1:38:31
1:37:59
540
Vincent Groot Hulze
Elst Gld
-25
1:38:34
1:37:44
541
Edwin de Baay
Argo
-34
1:38:35
1:37:55
542
Sam Wijkens
Arnhem
-29
1:38:38
1:38:30
543
Steven van der Harst
Houten
-19
1:38:53
1:38:17
544
Bram de Groot
Eindhoven
-19
1:38:58
1:38:05
545
Marcel de Bont
Duiven
-32
1:39:10
1:38:24
546
Dik van Soest
Oosterbeek
-35
1:39:12
1:38:24
547
Fred de Witte
Duiven
-39
1:39:14
1:38:12
548
Marien Schrijner
Arnhem
-20
1:39:17
1:38:41
549
Wido Kelderman
Ede Gld
-24
1:39:17
1:38:29
550
Marcel Vermeulen
Arnhem
-23
1:39:20
1:38:39
551
Marlon Anches
Arnhem
-32
1:39:30
1:38:56
552
Ton van Werven
Arnhem
-57
1:39:33
1:38:41
553
Arjan de Raaf
Leusden
-32
1:39:36
1:38:44
554
Martha Gaasbeek
Van Wijnen Oost B.V.
-35
1:39:44
1:39:13
555
Albert van Dorland
Nijmegen Atletiek
-43
1:39:48
1:39:26
556
Ed Littel
Zaandam
-32
1:39:53
1:39:52
557
John Schreurs
AV '34
-33
1:39:57
1:39:26
558
Michel de Valk
Gorinchem
-38
1:40:08
1:39:46
559
Ramesh P Shrestha
Athleta
-37
1:40:22
1:40:17
560
Gert Radstaat
Climax
-45
1:40:35
1:40:00
561
Marc Bronkhorst
Arnhem
-24
1:40:54
1:40:29
562
Willy Gerritsen
Huissen
-45
1:41:37
1:41:04
563
Ronald van Dijk
Ciko '66
-35
1:41:47
1:41:13
564
Marinus Schonk
Huissen
-46
1:42:01
1:41:14
565
Pascal Godden
Arnhem
-29
1:42:04
1:41:05
566
Ronny Jansen
Arnhem
-38
1:42:07
1:41:01
567
Geert Timmerman
Herveld
-44
1:42:18
1:41:27
568
Raymond Olderaan
Wehl
-34
1:42:30
1:41:53
569
Bert Visscher
Arnhem
-37
1:42:31
1:41:47
570
Herbe van Merbel
TenneT
-20
1:43:00
1:42:36
571
Han Berndsen
Eindhoven
-41
1:44:33
1:44:04
572
Jan Buteijn
Cito
-42
1:45:06
1:44:02
573
Henk Stuurman
Harderwijk
-50
1:45:38
1:44:27
574
Hans van der Linden
Arnhem
-26
1:45:54
1:45:27
575
Theo Verwoert
Groesbeek
-39
1:46:03
1:45:15
576
Maarten Wacki
Elst Gld
-29
1:46:15
1:45:06
577
Eli Nanere
Amsterdam
-21
1:46:16
1:45:06
578
Frans Boddé
Arnhem
-37
1:46:30
1:45:30
579
Dolf Nibaele
Zevenaar
-32
1:46:32
1:45:22
580
No Sijben
Velp Gld
-54
1:46:37
1:45:49
581
Berry Eimers
Arnhem
-32
1:46:47
1:45:40
582
Richard van Holland
Lochem
-49
1:47:00
1:45:57
583
Kenny Jansen
Amsterdam
-40
1:47:38
1:47:31
584
Robin Micka
's-Gravenhage
-29
1:47:41
1:46:52
585
Henny Ruiter
Van Wijnen Oost B.V.
-43
1:47:43
1:47:36
586
Paul van Schaijik
Beers Nb
-31
1:48:35
1:48:04
587
Marco van Veen
Arnhem
-27
1:49:02
1:48:11
588
Martin Schouten
Zwaag
-25
1:49:16
1:48:09
589
Jeroen Glissenaar
Arnhem
-27
1:49:22
1:48:35
590
Alexander Matthijssen
Arnhem
-22
1:51:36
1:50:33
591
Jan-Pieter Matthijssen
Arnhem
-28
1:51:36
1:50:34
592
Patrick Janssen
Arnhem
-26
1:51:36
1:50:33
593
Jan van der Wielen
Arnhem
-59
1:54:19
1:53:24
594
Daniël Otten
Muiden
-62
1:58:28
1:57:59
595
Roy Boesveld
Arnhem
-33
2:00:52
2:00:33
596
Keith M Muir
Wick (GBR)
-48
2:01:34
2:00:42
597
Arie Groeneweg
Zieuwent
-56
2:03:00
2:02:19
598
Jan Lier
Zutphen
-65
2:03:58
2:03:02
599
Richard van Antwerpen
Zwijndrecht
-36
2:05:47
2:04:35
600
John van Antwerpen
Capelle aan den IJss
-40
2:05:47
2:04:34
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Cifla
-21
1:07:44
1:07:41
2
Ilse Bouman
Haag Atletiek
-25
1:12:58
1:12:53
3
Jeanette Langeberg
Ciko '66
-36
1:13:40
1:13:32
4
Sandra Wassink
Winterswijk Meddo
-23
1:14:00
1:13:47
5
Lisanne Jansen
Nijmegen
-13
1:17:30
1:17:24
6
Nancy Achterkamp
Westervoort
-30
1:18:38
1:18:11
7
Vanya van Dijk
Nijmegen
-21
1:18:39
1:18:29
8
Emma Bijnen
Dutch Runners Basic
-35
1:18:44
1:18:34
9
Berna van Eerten
Ciko '66
-35
1:18:47
1:18:39
10
Patricia van Mierlo
LOGO
-27
1:19:24
1:18:47
11
Yvonne Hoogzaad
Amsterdam
-15
1:20:17
1:19:58
12
Floor Perquin
Ciko '66
-25
1:20:29
1:20:26
13
Jose Verlaan
Gelre
-38
1:21:37
1:20:59
14
Bianca de Haas
Dutch Runners Gold
-42
1:21:43
1:21:29
15
Ann De Haes
Doorwerth
-26
1:21:49
1:20:42
16
Moniek Zuurbier
Ciko '66
-22
1:22:15
1:22:02
17
Gerrie Pasman
Pro Persona
-47
1:22:16
1:22:09
18
Marijke Visser
Renkum
-36
1:22:20
1:22:12
19
Henrieke van Dam
Arnhem
-29
1:22:28
1:22:24
20
Diana van Gent
Amersfoort
-25
1:22:36
1:22:20
21
Gerda Damen
avVN
-47
1:22:37
1:22:34
22
Paula Fikkert
Dutch Runners Gold
-35
1:22:52
1:22:08
23
Aniek van den Munckhof
van Amerongen Bergin
-15
1:23:30
1:22:29
24
Nelly Galama
Arnhem
-40
1:24:09
1:24:01
25
Ilona Krijgsheld
Duiven
-16
1:24:20
1:23:36
26
Suzan Hauwert
Arnhem
-17
1:25:26
1:25:07
27
Letty Albers
Oss '78
-41
1:25:30
1:25:17
28
Janita van Dixhoorn
Climax
-22
1:25:41
1:25:00
29
Sanne van Kessel
Velddriel
-15
1:25:43
1:24:53
30
Grace Roetert
Ciko '66
-41
1:25:57
1:25:27
31
Jolanda Donders-Liebra
Ciko '66
-36
1:25:57
1:25:27
32
Kitty Klein Bleumink
Arnhem
-20
1:26:12
1:25:45
33
Liek te Wildt
Loo Gld
-34
1:26:27
1:25:50
34
Paulien van der Ven
Westervoort
-35
1:26:28
1:25:51
35
Joanna c Damen-Wendhol
Rotterdam
-21
1:26:50
1:26:33
36
Ivette Leemhuis
Spurt '88
-23
1:27:07
1:26:07
37
Sjoerdtje de Boer
Dutch Runners Gold
-48
1:27:35
1:27:03
38
Marion Pals
Ciko '66
-35
1:27:43
1:26:47
39
Linda Lammers
Hanzesport
-21
1:27:46
1:26:51
40
Marjolein Paus
Arnhem
-25
1:27:48
1:27:39
41
Marjolein Rotteveel
Utrecht
-19
1:27:52
1:27:14
42
Esther Kuster-Schut
Varsselder
-27
1:28:07
1:27:33
43
Anne-marije Captijn
Monster
-19
1:28:11
1:27:26
44
Natascha Leyenaar
Atletico '73
-27
1:28:37
1:27:48
45
Paulien Van Beem van O
Ciko '66
-20
1:28:54
1:27:59
46
Hellen Mouws
Politici Gemeente Ar
-37
1:28:56
1:28:38
47
Jennifer Gaultney
Amsterdam
-18
1:29:00
1:28:42
48
Chantal Peelen
Climax
-37
1:29:02
1:28:29
49
Mila Bosman
Arnhem
-20
1:29:03
1:28:22
50
Bea Lintsen
Dutch Runners Basic
-37
1:29:11
1:28:23
51
Hanneke Muiser
Arnhem
-17
1:29:11
1:28:20
52
Sjakkelien de Kwaadste
Arnhem
-37
1:29:17
1:28:36
53
Carla Horstink-Beumer
Hengelo Gld
-36
1:29:19
1:28:42
54
Stephanie Lamerichs
Eindhoven
-14
1:29:37
1:29:23
55
Netty van de Haar
VAV
-32
1:29:39
1:29:00
56
Simone Hegeman
Nijverdal
-30
1:29:42
1:29:23
57
Sophie Geelen
Beek gem Montferland
-12
1:29:52
1:29:16
58
Jannie Teunissen
Athlos
-44
1:29:58
1:29:47
59
Joyce van Maanen
Tiel
-25
1:30:00
1:29:38
60
Josje Heynen
Arnhem
-26
1:30:01
1:28:59
61
Marije Eleveld
Ede Gld
-23
1:30:15
1:29:51
62
Joke Toepoel
Arnhem
-55
1:30:16
1:29:49
63
Celleste Martens
Ewijk
-16
1:30:30
1:29:31
64
Hennie Benek
Athlos
-30
1:30:39
1:30:28
65
Kirsten Hagen
Utrecht
-19
1:30:53
1:30:31
66
Tanja Pastoor
Ressortsparket Arnhe
-27
1:31:04
1:30:01
67
Jacky Zegers
Arnhem
-28
1:31:14
1:30:06
68
Marijke Dubbelink
Ressortsparket Arnhe
-28
1:31:18
1:30:15
69
Christel Verkuyten
U-Track
-43
1:31:28
1:30:24
70
Esther Verholt
Arnhem
-30
1:31:35
1:31:19
71
Amber Zegers
Sint Anthonis
-7
1:31:35
1:31:07
72
Maud Wolf
Running Team Gemeent
-29
1:31:36
1:31:11
73
Miranda Kikkert
Spurt '88
-25
1:31:46
1:30:45
74
Caroline Swanink
Velp Gld
-35
1:31:48
1:31:08
75
Merel Diemont
Utrecht
-12
1:31:50
1:31:35
76
Nicole Cloosterman
Bathmen
-30
1:31:57
1:31:13
77
Ilona de Witte
Duiven
-12
1:31:58
1:30:56
78
Susan Nijhof
Nijmegen
-15
1:32:01
1:31:48
79
Reinou Thijssen
De Liemers
-41
1:32:07
1:31:36
80
Pieternel van der Zouw
Arnhem
-39
1:32:09
1:31:40
81
Rosanne Vriend
Tilburg
-14
1:32:15
1:31:21
82
Annelein Wilke
Nijmegen
-18
1:32:35
1:32:19
83
Carla Kkeinee
Arnhem
-41
1:32:39
1:31:49
84
Margo Visser
Babberich
-30
1:32:48
1:31:50
85
Gerrie Zweers
Twello
-38
1:32:51
1:32:25
86
Renee van Geene
Heeze
-34
1:33:13
1:32:35
87
Yvonne Makkinje
NSL
-36
1:33:21
1:32:45
88
Monique Croes - van Po
Dutch Runners Gold
-29
1:33:21
1:33:10
89
Frederike Bloemers
Arnhem
-45
1:33:22
1:32:28
90
Susan Koenders
Dutch Runners Gold
-16
1:33:27
1:32:33
91
Nicky Nillesen
Arnhem
-25
1:33:28
1:32:32
92
Juliette Stapelbroek
van Amerongen Bergin
-20
1:33:32
1:32:32
93
Josine Schreuders
Arnhem
-42
1:33:38
1:32:59
94
Petra van Kleef
Huissen
-33
1:34:01
1:33:07
95
Sandra Eggenkamp
Amersfoort
-20
1:34:18
1:33:58
96
Judith de Looff
Arnhem
-17
1:34:21
1:34:06
97
Mandy Meijerman
Arnhem
-25
1:34:21
1:33:29
98
Marijn Hameeteman
's-Hertogenbosch
-13
1:34:22
1:33:57
99
Annelies Boonman
Running Team Gemeent
-22
1:34:23
1:33:57
100
Marion de Bruijn
Apeldoorn
-27
1:34:26
1:33:45
101
Renate Roeterdink
Arnhem
-24
1:34:31
1:33:48
102
Marjolein de Haas
the Hague Road Runne
-19
1:34:42
1:34:30
103
Joke Lekatompessy
Running Team Gemeent
-38
1:34:47
1:34:17
104
Anique Vogelvanger
HSK Groep B.V.
-27
1:34:50
1:34:01
105
Ellen Tiktak
Velp Gld
-15
1:34:58
1:33:54
106
Miep van der Doelen
's-Hertogenbosch
-12
1:35:16
1:34:12
107
Rivkah Zeeman
Utrecht
-17
1:35:23
1:35:00
108
Ilse de Vries
Arnhem
-22
1:36:04
1:34:59
109
Melissa Davis
Amsterdam
-21
1:36:21
1:35:34
110
Marije Wichers
Amsterdam
-21
1:36:30
1:36:20
111
Aafke van der Velden
Attila
-20
1:36:43
1:35:39
112
Miranda Vos-van Beek
Climax
-34
1:36:56
1:36:21
113
Renate Pisa-de Haan
Dutch Runners Basic
-27
1:37:01
1:36:08
114
Angelique van Zijl
Loopgroep Hoorn
-35
1:37:07
1:36:00
115
Cockie Brocken
Huizen
-40
1:37:11
1:36:34
116
Marloes de Jong
Oosterbeek
-26
1:37:11
1:36:31
117
Danny Jonkman
Arnhem
-29
1:37:27
1:36:38
118
Mirjam Dikken-Lensink
Nijmegen
-33
1:37:42
1:36:43
119
Karin van Oostrum
Nijmegen
-35
1:37:42
1:36:44
120
Steffanie Terpstra
Grijpskerk
-10
1:37:51
1:37:20
121
Anja van Hal
Westervoort
-38
1:37:56
1:36:57
122
Henrieke van Herwijnen
Hedel
-18
1:38:01
1:37:10
123
Nellie Janssen
Huissen
-43
1:38:12
1:37:47
124
Marjolein Hiemstra
Amersfoort
-15
1:38:17
1:37:11
125
Marian Wassenburg
TION
-41
1:38:32
1:37:32
126
Mijke Mallekoote
Eindhoven
-17
1:38:58
1:38:05
127
Nikki Aalberts
Wolfheze
-13
1:39:01
1:37:57
128
Anne-Marie Snelder
Arnhem
-37
1:39:07
1:38:49
129
Isabel Ruesen
Nijmegen
-10
1:39:18
1:38:21
130
Saskia van Kooij
Amersfoort
-20
1:39:18
1:38:37
131
Kim Kleinee
Duiven
-18
1:39:35
1:38:44
132
Cindy Lenssen
Arnhem
-27
1:39:38
1:38:29
133
Conny Ariaans
Nijmegen
-40
1:39:48
1:39:26
134
Claudia Otten
Amsterdam
-33
1:39:50
1:39:21
135
Marlies van Rijn
Apeldoorn
-43
1:40:40
1:40:04
136
Adriana Boesveld
Arnhem
-31
1:40:43
1:40:24
137
Elise Schnitzler
Arnhem
-44
1:40:44
1:40:25
138
Esther Zuierveld
Nieuwerkerk ad IJsse
-28
1:40:53
1:40:28
139
Judith Van Beem
Voorburg
-24
1:40:56
1:40:00
140
Petra Herrel
eigen! magazine bv
-34
1:41:17
1:40:18
141
Annemiek Oldenburg
Leeuwarden
-38
1:41:30
1:41:12
142
Marleen Giesen
Arnhem
-14
1:41:37
1:40:50
143
Christel Ophuis
Almelo
-31
1:42:28
1:42:00
144
Fleur Olderaan
Wehl
-31
1:42:30
1:41:52
145
Willemiek Pfaff
Arnhem
-40
1:42:39
1:41:54
146
Máasja Verbraak
HSK Groep B.V.
-27
1:42:53
1:42:04
147
Lilian Teeuw
Arnhem
-27
1:42:56
1:41:52
148
Annelies Oude Grotebev
Arnhem
-39
1:44:28
1:43:33
149
Dorine van Hooijdonk
Arnhem
-41
1:44:52
1:44:31
150
Chantal Hooijmans
Velddriel
-18
1:45:34
1:44:43
151
Tjarrie Wijga
Amsterdam
-25
1:48:14
1:47:18
152
Katja Nass
Arnhem
-19
1:49:23
1:48:25
153
Bo Straatman
Elst Gld
-14
1:49:26
1:49:07
154
Sabrina Schmidt
Arnhem
-15
1:50:59
1:49:53
155
Esther Meijerman
Arnhem
-22
1:52:23
1:51:38
156
Sylvia Arends
Arnhem
-33
1:53:40
1:52:55
157
Paula Freels Powers
Boekel
-28
2:02:35
2:01:39
158
Bettina van Dam
Arnhem
-30
2:03:36
2:02:51
Rijnijssel - Menzis - Van Wijnen
www.uitslagen.nl
11-09-2011 00:00