Uitslagenlijst Libertyloop Geldrop-Mierlo

Geldrop - Zaterdag 10 september 2011

MANNE, TRIMLOOP TEN MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antonio Duijmelinck
Nuenen RCL
1:01:22
2
René van Strien
Dongen
1:04:53
3
Noam Schipper
Geldrop Geldrop Runn
1:07:18
4
Patrick Beks
Helmond
1:07:24
5
Mart Stokmans
Geldrop
1:08:07
6
Roel Truyers
Hechtel
1:10:53
7
Marnix Pieterse
Eindhoven
1:11:19
8
René van den Heuvel
Geldrop LOGO
1:11:47
9
Anton Kivits
Geldrop LOGO
1:11:48
10
Jos van Laanen
Helmond LOGO
1:12:35
11
John Bastiaans
Geldrop
1:13:10
12
Mark Musters
Eindhoven
1:13:26
13
Jack Stultiens
Eindhoven
1:13:52
14
Eric van Daele
Geldrop Geldrop Runn
1:13:59
15
Jack Kuyten
Waalre
1:14:09
16
Egon Triki
Geldrop LOGO
1:14:29
17
Jean-Pierre van de Loo
Geldrop
1:14:30
18
Nico van Dijk
Mierlo
1:14:51
19
Paul van Gogh
Mierlo
1:16:11
20
Harry Verhagen
Heeze
1:16:15
21
Eric van der Aa
Geldrop LOGO
1:16:24
22
Nico Boonen
Geldrop HAC
1:16:46
23
Tom Lumens
Helmond
1:17:55
24
Jack Felten
Veldhoven
1:17:56
25
Guus Gilsing
Mierlo
1:18:16
26
Danny Been
Geldrop
1:18:23
27
Mario Arts
Geldrop LOGO
1:18:34
28
Remy Rooijackers
Nuenen
1:18:38
29
Ad Meeuws
Someren 't Jasper sp
1:18:40
30
Jeff Toirkens
Geldrop
1:19:20
31
Paul Cramer
Eindhoven
1:20:01
32
Wilfred van Heugten
Asten 't Jasper spor
1:20:50
33
Bas Verhappen
Nuenen
1:21:12
34
Charel Marnis
Mierlo LG-Mierlo
1:21:45
35
Marcel Bohmer
Eindhoven
1:21:47
36
Frans Bruijstens
Asten
1:21:54
37
Yvar de Weerd
Geldrop LOGO
1:22:10
38
Tiny van Grootel
Mierlo
1:22:13
39
Roel Dekens
Waalre LOGO
1:22:27
40
Jan Vos
Mierlo LG-Mierlo
1:22:34
41
Peter Sterkin
Helmond LG-Mierlo
1:22:40
42
Ad de Laat
Geldrop Geldrop Runn
1:22:53
43
Peter-Paul Slaats
Mierlo
1:23:10
44
Patrick Groenen
Geldrop LOGO
1:23:26
45
Koen Merkus
Eindhoven
1:24:04
46
Albert Warnders
Geldrop LOGO
1:24:11
47
Rolf Heschel
Eindhoven
1:25:08
48
Jan Rietsema
Geldrop
1:26:24
49
Dick Eleveld
Helmond
1:26:35
50
Nick Matulessy
Mierlo
1:26:43
51
Luc van der Donk
Eindhoven
1:26:48
52
Stijn Meulendijks
Asten
1:26:49
53
Ton van Rens
Geldrop
1:26:57
54
Sjak van Diessen
Geldrop
1:27:11
55
Chris de Koe
Vlissingen
1:27:23
56
Thijs van Dam
Heeze
1:27:36
57
Paul Kuijken
Geldrop LOGO
1:28:11
58
Gerard van Erp
Geldrop
1:28:17
59
Toon van Cranenbroek
Geldrop LOGO
1:28:27
60
Ger-jan Onrust
Mierlo LG-Mierlo
1:28:40
61
Ward Lanwers
Asten 't Jasper spor
1:29:07
62
Gerard Berkvens
Someren 't Jasper sp
1:29:08
63
Dirk van Gameren
Eindhoven Geldrop Ru
1:29:17
64
Jan Pullens
Nuenen LOGO
1:29:30
65
Arno van Kessel
Geldrop
1:29:38
66
Louis Dams
Eindhoven Geldrop Ru
1:29:44
67
Ad Vermeer
Geldrop LOGO
1:30:00
68
Maarten Klomp
Nuenen
1:30:41
69
Frank de Groof
Geldrop
1:31:20
70
Wilco Fuster
Geldrop
1:31:41
71
Frans van der Waals
Geldrop LOGO
1:32:06
72
Rens Willemsen
Eindhoven
1:32:08
73
Martien Scheepers
Geldrop Geldrop Runn
1:32:30
74
Jordy Louwers
Mierlo
1:32:36
75
Henk van Hoof
Mierlo
1:32:58
76
Alex van de Ven
Mierlo LG Mierlo
1:32:59
77
Joel Peyre
Mierlo
1:33:38
78
Ad van der Wallen
Asten 't Jasper spor
1:33:59
79
Rudolf de Bruijn
Helmond LG-Mierlo
1:34:52
80
Wim Steenbergen
Geldrop
1:35:01
81
Patrick van den brand
Eindhoven
1:35:05
82
Gerard van Luijn
Arcen
1:35:24
83
Ron van der Velden
Geldrop
1:35:30
84
Marcel van Berkum
LOGO
1:35:41
85
Karel Hageman
Son
1:36:31
86
Alex Kox
Heeze
1:36:35
87
Huib Verhoef
Nuenen
1:36:52
88
Marcel Ponjee
Geldrop
1:37:26
89
Noel Creemer
Heeze
1:37:32
90
Herman van Schaik
Geldrop Geldrop Runn
1:39:09
91
Godry Wijffelaars
Eindhoven LOGO
1:39:10
92
Menno van Noort
Heeze LOGO
1:39:11
93
Willem Rohlfs
Eindhoven LOGO
1:40:15
94
Peter Bakker
Geldrop LOGO
1:40:37
95
Paul Hellings
Geldrop LOGO
1:40:38
96
Wilko Moris
Heeze LOGO
1:40:39
97
Bert Welten
Asten 't Jasper spor
1:41:31
98
Peter Ketelaars
Geldrop
1:41:35
99
Maartenh van Veen
Eindhoven
1:41:49
100
Etienne te Braake
Geldrop LOGO
1:42:44
101
Stefan Clermonts
Eindhoven
1:43:09
102
Robert Vonk
Geldrop
1:43:48
103
Henk Jan Reins
Geldrop
1:44:40
104
Bart van Heugten
Asten
1:44:45
105
Henk Peerenboom
Eindhoven
1:44:47
106
Han Monteiro
Geldrop
1:45:03
107
Chris van den Boom
Geldrop
1:45:47
108
Wil Verhagen
Nuenen
1:46:29
109
Hans Kolhorn
Geldrop LOGO
1:48:36
110
Sal Jonathans
Geldrop
1:49:22
111
Hans Smeets
Mierlo LG-Mierlo
1:49:56
112
Dave Tibbert
Eindhoven LOGO
1:52:52
113
Hans Jacobs
Geldrop
1:58:24
114
Nico van Arkel
Eindhoven LOGO
2:00:26
115
Peter Hellings
Sint-Oedenrode
2:03:36
VROUW, TRIMLOOP TEN MI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Walraven
Geldrop Geldrop Runn
1:07:24
2
Mijke Breukels
Geldrop
1:11:41
3
Angélique de Vries
Geldrop LOGO
1:14:40
4
Saskia Groot
Helmond
1:19:26
5
Mascha Schelling
Nuenen LOGO
1:20:52
6
Carmen Triki
Geldrop LOGO
1:21:06
7
Walter Jansen
Eindhoven
1:25:42
8
Els de Vries
Lierop
1:27:53
9
Rikie Huyberts
Sint-Oedenrode
1:29:43
10
Maaike van den Einden
Eindhoven LOGO
1:29:59
11
Sandra van den wildenb
Helmond
1:30:00
12
Femke van Abeelen
Tilburg
1:32:45
13
Carin Pieper
Geldrop LOGO
1:33:57
14
Sylvia Esveldt
Geldrop
1:33:58
15
Judith Schoemacher
Liempde
1:35:11
16
Simone Wories
Geldrop
1:35:12
17
Ingrid Dirckx
Eindhoven
1:35:52
18
Diane den Boer
Geldrop LOGO
1:36:04
19
Ingrid Rothuizen
Geldrop LOGO
1:36:19
20
Karin van der Kruijs
Budel Bergrunners
1:36:57
21
Monique Louwers
Geldrop LOGO
1:37:57
22
Afra van der Markt
Amsterdam
1:42:23
23
Joyce Matulessy
Geldrop LOGO
1:43:32
24
Suzanne de Vries
Mierlo
1:43:53
25
Bregje Loverbos
Heusden gem Asten
1:44:42
26
Lieke Ketelaars
Amsterdam
1:47:14
27
Pascalle de Wit
Heeze
1:48:37
28
Karin van Rooij
Best
1:49:57
29
Coby Laros
Geldrop LOGO
1:52:03
30
Mieke Hovens
Eindhoven
1:54:11
31
Andra Davelaar
Eindhoven
1:54:12
32
Rita Marien
Eindhoven LOGO
1:54:31
33
Yvonne Lobbezoo
Heeze
1:56:50
34
Petra Kivits
Geldrop
1:58:17
35
Laura van den Boogaart
Heeze LOGO
2:00:27
36
Peta van Iersel Nooije
Geldrop LOGO
2:06:58
MANNE, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Oss
Geldrop
40:27
2
Marcel Jansen
Geldrop LOGO
42:52
3
Roy van bokhoven
Geldrop LOGO
43:38
4
Marco Peeters
Mierlo
44:28
5
Arjan Biemans
Deurne LG-Deurne
44:51
6
Jan Meeuws
Someren 't Jasper sp
46:15
7
Frank Thijssens
Geldrop
47:27
8
Mo Nadi
Deurne LG-Deurne
48:51
9
Vinice Borst
Geldrop
49:18
10
Wim Verstappen
Stiphout HAC
49:38
11
Peter de Rooij
Eindhoven
50:21
12
Ben Teeuwen
Utrecht
52:45
13
Cornelis van den Dobbe
Mierlo
54:04
14
Nick van Heugten
Geldrop
54:12
15
Gerrit Bust
Mierlo LG-Mierlo
54:49
16
Renno Guitjens
Heeze
56:25
17
Andre Voskuilen
Waalre
57:12
18
Jan de Groot
Eindhoven
57:45
19
Hans van den akker
Geldrop
58:01
20
Eric Zeedijk
Geldrop
58:42
21
Peter Keulen
Eindhoven
58:46
22
Hans Oostendorp
Eindhoven Geldrop Ru
59:42
23
Bas Rijnaerts
Geldrop LOGO
1:00:41
24
Erik Limburg
Geldrop
1:00:48
25
Jo Bindels
Geldrop Brabant Runn
1:02:25
26
Henk Jan Horst
Eindhoven
1:03:27
27
Laurens Lieshout
Mierlo LG-Mierlo
1:03:36
28
Martin Vernhout
Geldrop
1:10:36
29
Frans van Leusden
Geldrop
1:13:26
30
Patrick Blommers
Nuenen
1:24:40
VROUW, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lutgart van Kollenburg
Eindhoven
48:01
2
Mieke van Hoof
Hapert No-Limits
52:15
3
Nadie van Dijk
Geldrop
53:56
4
Miriam van de Wall
Heeze
54:26
5
Mariette Vlassak
Eindhoven
57:41
6
Gerda Bindels
Geldrop Brabant Runn
57:42
7
Joyce Bekkering
Geldrop LOGO
58:45
8
Rachel Wusteman
Eindhoven Geldrop Ru
59:32
9
Liesbeth Toirkens
Geldrop LOGO
59:43
10
Anne Klinkenberg
Geldrop
1:00:09
11
Sandra Struijk
Nuenen
1:02:20
12
Hanny van Rijt
Helmond
1:03:49
13
Evelien Smits
Eindhoven
1:04:51
14
Nelly Hermsen
Geldrop LOGO
1:04:54
15
Cathelijne vd Eerenbee
Eindhoven
1:05:18
16
Patty der Kinderen
Heeze LOGO
1:05:34
17
Coby Vonk
Geldrop LOGO
1:06:21
18
Janine van Dijk
Geldrop
1:07:05
19
Carla Saes
Geldrop
1:07:11
20
Nellie Ritzen-Tonk
Geldrop Brabant Runn
1:08:56
21
Netty Eijkemans
Geldrop LOGO
1:09:36
22
José Vinck
Geldrop LOGO
1:11:00
23
Ine Brummelhuis
Geldrop LOGO
1:12:31
24
Hettie Kees
Geldrop Brabant Runn
1:14:48
MANNE, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Deurne LG-Deurne
18:10
2
Stephan Haans
Eindhoven
19:59
3
Michiel Voncken
Deurne
20:11
4
Theo Nouwens
Helmond
20:58
5
Andre Matthijssen
Deurne
21:57
6
Haroldinio Abauna
Eindhoven
23:53
7
Kees de Vrieze
Geldrop
23:59
8
Ronald Simonis
Geldrop LOGO
24:36
9
Rene De Ruyter
Geldrop
28:31
10
Willem Seuntjens
Eindhoven LOGO
29:27
11
Ron Verwegen
Nuenen
30:32
12
Michael Brand
Tilburg
30:44
13
Ton Rademaker
Geldrop
31:08
14
Geert Verschuren
Geldrop
33:05
15
Wil Wanten
Eindhoven
34:51
VROUW, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liona Franken
Geldrop Geldrop Runn
28:08
2
Arline Atkins
Helmond
32:48
3
Ilse Jenniskens
Nuenen
38:07
4
Diane van Maasakkers
Nuenen
38:08
5
Toos Frederiks
Eindhoven LOGO
39:03
6
Els Wanten
Eindhoven
39:15
7
Jantine Valk
Mierlo
39:16
JONGE, JEUGDLOOP 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seppo Huijer
Geldrop
9:30
2
Kilian Curral
Geldrop
9:33
3
Lucas Bastiaans
Geldrop
9:35
4
Mitchell Vos
Geldrop vv Braakhuiz
10:26
5
Lars van Dijck
Geldrop
10:48
6
Marijn Schut
Geldrop
11:08
7
Aron van Bussel
Geldrop
11:49
8
Julen van Ham
Geldrop
12:34
9
Stijn Ponjee
Geldrop
12:59
10
Mila van Ham
Geldrop
13:00
MEISJ, JEUGDLOOP 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Kok
Helmond
9:10
2
Sophie vd Sanden
Geldrop Atl.Eind.
10:13
3
Benthe van Gils
Geldrop
10:31
4
Eva Ponjee
Geldrop
10:50
5
Daphne van der Velden
Geldrop
11:31
6
Amelie Curral
Geldrop
11:34
7
Sandra van der Velden
Geldrop
11:39
8
Lara Scheepers
Geldrop
12:37
JONGE, JEUGDLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Neerijnen
Geldrop
4:11
2
Ruud Beks
Helmond
5:16
3
Wouter Klomp
Geldrop
5:22
4
Eddy van Heeswijk
Eindhoven
7:32
5
Tim Dijkman
Geldrop
7:33
6
Luuk van Heeswijk
Eindhoven
7:43
7
Rick Laros
Eindhoven
7:56
MEISJ, JEUGDLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Boonen
Geldrop
4:16
2
Eva Kok
Helmond
4:50
3
Esther Zeedijk
Geldrop
5:21
4
Nienke van Dijck
Geldrop
5:40
5
Milou van Dijck
Geldrop
5:45
6
Noor Lijkema
Geldrop
5:49
7
Faraja Cornelissen
Geldrop
5:52
8
Sandra Zeedijk
Geldrop
6:58
9
Fleur van Iersel
Geldrop
6:59
10
Iris Dijkman
Geldrop
7:55
11
Amina Cornelissen
Geldrop
8:08
MANNE, NORDIC WALK 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor van der Heijden
Geldrop
2:19:59
2
Paul Gerrits
Geldrop LOGO
2:20:53
3
Hans Snijders
Heeze
2:39:54
4
Jan Enzlin
Eindhoven LOGO
3:05:00
5
Henk van Roij
Geldrop
3:10:12
6
Marius van Brugge
Geldrop
3:10:12
7
Jan van Zon
Geldrop
3:10:12
8
Jo Janssen
Geldrop
3:30:40
9
W.G.H. v.d. Ven
Geldrop Hartengym
3:30:40
VROUW, NORDIC WALK 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Resi Kivits
Geldrop LOGO
2:21:00
2
Wilma Gerrits
Geldrop LOGO
2:21:00
3
Rian Snijders
Heeze LOGO
2:39:54
4
Gianna Orlandi
Geldrop
2:51:11
5
Merel van Gerwen
Asten
2:51:43
6
Nicole van de Wildenbe
Geldrop
2:51:43
7
Eveline van de Linden
Mierlo OLAT
2:53:47
8
Sintui Jama
Mierlo LG-Mierlo
2:53:47
9
Jose Mandigers
Eindhoven
3:05:00
10
Henny van Rooy
Eindhoven LOGO
3:05:00
11
Attje
Geldrop
3:10:12
12
Ton Stevens
Eindhoven LOGO
3:25:50
13
Gerdy Smit-Vos
Valkenswaard
3:25:50
14
Leonie Bosma
Geldrop LOGO
3:25:50
15
deelneemster x
Geldrop
3:30:40
MANNE, NORDIC WALK 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilko van Asseldonk
Eindhoven
1:07:50
2
Ad te Boekhorst
Mierlo
1:40:05
3
Louis Ponjee
Veldhoven
1:41:41
4
Nol Ruis
Geldrop
1:45:00
5
Jan Wasscher
Geldrop LOGO
2:14:45
6
Harm van Scheijen
Eindhoven
2:21:15
VROUW, NORDIC WALK 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els van Asseldonk
Eindhoven
1:07:50
2
Ria Smulders-Habraken
Mierlo
1:40:05
3
Berry de Laat-Relou
Geldrop
1:41:41
4
Sandra Buitelaar
Geldrop
1:42:45
5
Wendy Klomp
Geldrop
1:42:45
6
Els Thielen
Geldrop LOGO
1:44:15
7
Suzanne van den Eshof
Geldrop
1:44:15
8
Nelleke Ruis
Geldrop
1:45:00
9
Tineke de Bruijn
Helmond
1:45:00
10
Jacqueline Elders
Mierlo
1:49:25
11
Hilde Tegelaers
Geldrop
1:49:25
12
Ellen Jacobs
Geldrop LOGO
1:53:17
13
Marlein Curossen
Eindhoven
1:53:17
14
Anja Hendrikx
Eindhoven
1:56:40
15
Esther van der Sanden
Geldrop
1:56:40
16
Carla Olislagers
Geldrop
2:01:28
17
Riet van Eerd
Sterksel
2:01:28
18
Lies Burghoorn
Mierlo LG-Mierlo
2:03:25
19
Ine vd Hurk
Mierlo LG-Mierlo
2:03:25
20
Agnes Buil
Geldrop
2:09:30
21
Jan Lucassen
Eindhoven
2:09:30
22
Trude Nijhoff
Geldrop
2:21:15
MANNE, NORDIC WALK 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J van Rooij
Geldrop
1:37:03
VROUW, NORDIC WALK 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van den Bulk
Geldrop
1:01:42
2
Freya Flach
Bergen op Zoom
1:01:42
3
Anky d'Hooghe
Geldrop
1:03:50
4
Nina Theuerzeit
Geldrop
1:03:50
5
Margriet Theuerzeit
Geldrop
1:03:50
6
D Rooij
GEldrop
1:37:03
Allen bedankt namens Stichting Liberty Loop Geldrop-Mierlo
Uitslagen.nl
18-09-2011 20:53