Uitslagenlijst 30 van Amsterdam Noord

Amsterdam - Zondag 4 september 2011

MS, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Bellord
Hylas
1:52:39
1:52:38
2
Ruud van der Wal
AV '34
1:53:52
1:53:49
3
Bas Mekking
Cialfo
1:55:23
1:55:21
4
Rene de Lange
De Koplopers
1:56:06
1:56:04
5
Pim Quist
Haag Atletiek
1:56:27
1:56:23
6
Pim Gouw
Zuidwal
1:57:25
1:57:20
7
Martijn van Rijn
Triathlon
1:58:43
1:58:43
8
Tom Groot
Flakkee
1:59:58
1:59:56
9
Ricardo van 't Schip
De Veenlopers
2:08:06
2:08:04
10
Marijn van Goudoever
Loopgroep Aart Stigt
2:10:53
2:10:47
11
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
2:12:41
2:12:34
12
Joost Scheefhals
Almere '81
2:15:19
2:15:07
13
Lars Roosken
Rotterdam
2:16:39
2:16:33
14
Ronald de Wit
Loopgroep Aart Stigt
2:22:21
2:22:06
15
Arjan Spiering
Athlos
2:22:49
2:22:43
16
Machiel Klaarenbeek
ZOEV
2:47:23
2:46:33
17
Maarten Knibbe
Waterland
2:50:46
2:50:09
M35, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remon van Lunzen
Lionitas
1:48:20
1:48:19
2
Stefan van der Pols
NSL
1:56:37
1:56:36
3
Richard Deen
De Koplopers
1:57:34
1:57:33
4
Arthur Hopman
Hylas
2:02:38
2:02:36
5
Marco Scholten
Triathlon
2:04:14
2:04:12
6
Marco Jong
Loopgroep Aart Stigt
2:04:21
2:04:19
7
Jim Mooij
Hollandia
2:04:27
2:04:24
8
Roger Cuijpers
Beek Lb
2:04:50
2:04:50
9
Sicco Roukema
Hellas
2:06:43
2:06:40
10
Jos Hoogeboom
NOVA
2:08:16
2:08:14
11
Johannes Postma
Lionitas
2:09:32
2:09:29
12
Anil Gonesh
Sparta
2:13:30
2:13:13
13
Diek Klaassen
Lycurgus
2:13:41
2:13:36
14
Marsel Wiegand Bruss
Atverni
2:16:12
2:16:09
15
Remco Bitterling
AV '23
2:18:57
2:18:36
16
Gert Jan Smit
the Hague Road Runne
2:19:09
2:19:08
17
Michiel van Dijk
GAC Hilversum
2:19:28
2:19:25
18
Jeroen Brinkhoff
Dutch Gay & Lesbian
2:19:36
2:19:27
19
Wilfred Frederiks
Almere '81
2:21:27
2:21:25
20
Mark Wester
ARO '88
2:21:51
2:21:48
21
Bilbo Schreiner
Loopgroep Aart Stigt
2:22:44
2:22:37
22
Maurice Hack
AV '23
2:25:06
2:24:44
23
Dave Baars
Phanos
2:25:24
2:25:10
24
Yvo Hauet
Startbaan
2:27:10
2:27:03
25
Evert de Koning
Amsterdam
2:27:19
2:27:00
26
Dennis van den Belt
Flevo Delta
2:29:01
2:28:53
27
Martijn van Jaarsveld
Clytoneus
2:29:11
2:28:02
28
Henry Lie
Phanos
2:32:56
2:32:51
29
Konrad Wiebenga
Startbaan
2:33:58
2:33:52
30
Ruud Wissenburg
the Hague Road Runne
2:34:18
2:34:09
31
Martijn Mengerink
Hoorn Nh
2:36:39
2:36:14
32
Jeffrey Severijn
Trecho
2:38:50
2:38:31
33
Hans van Tellingen
Startbaan
2:39:10
2:38:54
34
Hans Schilder
TAS '82
2:40:19
2:39:47
35
Eric Wolfswinkel
AV Monnickendam
2:41:42
2:41:37
36
Jerry van der hulst
Leiden Road Runners
2:45:59
2:45:06
37
Remko Groot
GAC Hilversum
2:52:44
2:52:10
38
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
3:02:18
3:01:36
39
Christiaan Lippmann
NOC*NSF
3:15:24
3:15:24
M45, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees Kersten
TAS '82
1:52:42
1:52:40
2
Ronald de Roos
Hellas
1:57:58
1:57:55
3
Arie van Houwelingen
Eindhoven Atletiek
1:58:48
1:58:46
4
Peter Bosgoed
ARO '88
2:00:42
2:00:39
5
Jacob vd Leij
Lionitas
2:01:47
2:01:45
6
Wytze Muijzert
Ron Clarke
2:03:11
2:03:08
7
Peter Nijssen
Hellas
2:03:17
2:03:14
8
Johan Licht
Startbaan
2:07:40
2:07:34
9
Otmar Montroos
AV '34
2:07:53
2:07:49
10
Derk Jan Somsen
Startbaan
2:10:05
2:09:59
11
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
2:10:18
2:10:16
12
Peter Luijters
Loopgroep Hoorn
2:11:28
2:11:27
13
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
2:12:22
2:12:17
14
René Schoen
Waterland
2:13:56
2:13:51
15
David Smith
Startbaan
2:14:31
2:14:25
16
Adri Groen
Atos
2:14:45
2:14:44
17
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
2:15:51
2:15:49
18
Rob Heemskerk
DEM
2:15:55
2:15:46
19
Marco Havelaar
AV Castricum
2:16:10
2:16:05
20
Robert Hoek
Avantri
2:17:09
2:17:05
21
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
2:17:57
2:17:55
22
Ivo Bruns
De Veenlopers
2:19:49
2:19:43
23
Bram Kiers
AV '23
2:20:28
2:20:20
24
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
2:21:07
2:21:02
25
Ron de Lange
Hylas
2:23:43
2:22:46
26
Jeroen Erkelens
Startbaan
2:24:39
2:24:33
27
Arne van der Schuit
Loopgroep Hoorn
2:25:08
2:25:00
28
Rene Steur
ARO '88
2:25:50
2:25:47
29
Jan Mulder
Kombijsport
2:26:42
2:26:38
30
Pieter van de Wiel
Hollandia
2:27:20
2:27:16
31
Marcel Beentjes
Hollandia
2:27:20
2:27:16
32
Jan Groot
Loopgroep Hoorn
2:28:13
2:27:57
33
Willem van der Voort
TAS '82
2:33:38
2:33:31
34
Johan Zandbergen
Flevo Delta
2:34:11
2:34:02
35
John van Wezel
the Hague Road Runne
2:34:15
2:34:06
36
Kees van der Pijl
Hera
2:36:18
2:36:14
37
Frank van Diepenbos
Atos
2:37:15
2:37:05
38
Arnold ter Veer
Dutch Runners Basic
2:38:08
2:37:35
39
Leo Tolboom
's-Gravenhage
2:38:47
2:38:28
40
Eric van Weerden
Lycurgus
2:39:03
2:38:35
41
Arie Post
Atos
2:40:12
2:39:40
42
Kees Metzelaar
TAS '82
2:40:18
2:39:47
43
Freddy de Bree
Loopgroep Aart Stigt
2:41:22
2:41:16
44
Aalt Smienk
Atos
2:41:48
2:41:37
45
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
2:43:32
2:43:06
46
John Bloemen
Waterland
2:44:53
2:44:46
47
Co Kuip
Loopgroep Hoorn
2:45:08
2:44:42
48
Leo Vloon
Waterland
2:45:30
2:45:22
49
Jan Punt
Atos
2:46:58
2:46:46
50
Dick van Beuzekom
Clytoneus
2:48:53
2:47:43
51
Louis Schrijvers
Zaanland
2:49:06
2:48:44
52
Andre Steketee
Dutch Gay & Lesbian
2:50:18
2:50:09
53
Hans Jelierse
NSL
2:53:03
2:51:51
54
Willem de Boer
TAS '82
2:53:39
2:52:53
55
Theo Houtman
RRZ
2:55:40
2:54:40
56
Herman Bonte
Loopgroep Hoorn
2:58:22
2:57:53
57
Jean-Louis Colen
Sparta
2:59:33
2:59:12
58
Cornelis Groot
NEA Volharding
3:04:14
3:03:39
59
Henk van Dijk
Kombijsport
3:07:56
3:07:36
60
Jan ter Beek
Atos
3:49:17
3:48:26
M55+, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adrie van Graafeijland
Triathlon
2:06:07
2:06:04
2
Geu Siebenga
Loopgroep Aart Stigt
2:07:49
2:07:47
3
Hans Bos
Triathlon
2:08:42
2:08:40
4
Paul Vos
Triathlon
2:12:56
2:12:54
5
Wim van Ravenhorst
Triathlon
2:13:36
2:13:32
6
Addie Timmer
avVN
2:15:11
2:15:09
7
André Koeslag
Triathlon
2:17:37
2:17:35
8
Jos ter Brake
Atverni
2:18:33
2:18:30
9
Gerard Driessen
Almere '81
2:19:41
2:19:35
10
Rob Boddeke
avVN
2:20:29
2:20:24
11
Piet Wuijster
Avantri
2:21:33
2:21:28
12
Dick de Vries
TAS '82
2:23:27
2:23:19
13
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
2:25:13
2:25:06
14
Richard Huisman
Leiden Road Runners
2:27:23
2:27:07
15
G Kragten
Atos
2:28:32
2:28:19
16
Gé Sinnige
DEM
2:29:02
2:28:52
17
Piet Blokland
Loopgroep Hoorn
2:30:13
2:29:57
18
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
2:32:35
2:32:28
19
Ronald Brouwer
Veluwe
2:32:56
2:32:38
20
Claes van Ederen
Hylas
2:33:26
2:33:18
21
Pieter Verhorst
SC Reeuwijk
2:34:40
2:34:35
22
Tom van Egmond
Phanos
2:37:43
2:37:34
23
Piet Blankert
Startbaan
2:38:08
2:37:35
24
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
2:39:13
2:38:48
25
Bob Renkema
Phanos
2:41:54
2:41:22
26
Cees de Vries
avVN
2:42:03
2:41:58
27
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
2:44:04
2:43:39
28
J. de Boer
Zaanland
2:49:06
2:48:42
29
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
2:49:13
2:49:01
30
Peter Zwart
Atos
2:50:23
2:49:46
31
Frans Korse
Badhoevedorp
3:02:18
3:01:36
32
James Fulkerson
Watergang
3:13:53
3:13:11
33
Evert Kranendonk
Atos
3:15:24
3:14:30
34
P Tijsen
Startbaan
3:19:09
3:18:59
35
Dick Slof
Clytoneus
3:20:46
3:20:38
VS, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke Kluft
AV Castricum
2:27:30
2:27:24
2
Saskia Veerman
AV Edam
2:29:41
2:29:29
3
Nienke Meijer
the Hague Road Runne
2:49:59
2:49:20
4
Aleid Pans
the Hague Road Runne
3:00:26
2:59:48
5
Valerie Torenstra
Flevo Delta
3:07:56
3:07:36
V35, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
2:01:46
2:01:45
2
Naomi Hendriksen
Hylas
2:23:14
2:23:06
3
Clarissa van Vlijmen
Startbaan
2:27:01
2:26:46
4
Monique Leijen
TAS '82
2:27:19
2:27:12
5
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
2:28:14
2:27:58
6
Christine Tanguy
Startbaan
2:34:23
2:34:08
7
Karin van Gorp
Sparta
2:35:58
2:35:39
8
Karin Bergmans-Elshof
Flevo Delta
2:38:56
2:38:49
9
Angela van der Pijl
Startbaan
2:44:12
2:43:40
10
Pien Balk de Wit
Amsterdam
2:52:07
2:51:23
11
Linda bosch Lievendag
AV Monnickendam
2:55:53
2:55:32
12
Astrid Wals
AV Monnickendam
3:05:29
3:04:44
13
Kirsten Frank
Lycurgus
3:14:26
3:14:01
14
Danielle de Groot
Atos
3:20:21
3:19:53
V45, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan Hagevoort
Triathlon
2:06:42
2:06:40
2
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
2:38:13
2:38:07
3
Ans Thole
Delta Lloyd Running
2:38:46
2:38:11
4
Monique Kramer
TAS '82
2:39:54
2:39:31
5
Marja Bak-Wokke
Loopgroep Aart Stigt
2:42:43
2:42:18
6
Gea Bos
Triathlon
2:42:48
2:42:42
7
Ineke Opstal
Hylas
2:43:16
2:43:03
8
Ineke Dekker
Hellas
2:44:01
2:43:21
9
Mai Neijens
Atos
2:50:22
2:49:46
10
Brigitte Hoekstra
SV Sportlust
2:52:30
2:51:53
11
Astrid Weijs
Delta Lloyd Running
2:59:51
2:59:05
12
Yolanda Kramer
AV Monnickendam
3:02:39
3:01:55
13
Tineke Schipper
TAS '82
3:33:59
3:33:07
V55+, 30 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annet Hartnack
Lycurgus
2:29:47
2:29:42
2
Anja Blom
Startbaan
3:00:51
3:00:40
3
Lyda Steenbergen
Startbaan
3:12:12
3:12:02
4
Gita van der Molen
TAS '82
3:12:52
3:12:29
MS, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jiri Kemper
AV '23
53:56
53:54
2
Nicolas Arancibia
Phanos
57:19
57:17
3
Ernst van Beekhuizen
AV '23
57:26
57:25
4
Eric van Santen
AV Edam
57:51
57:51
5
Rene Schilder
AV Edam
1:03:31
1:03:30
6
kees Korregot
Volendam
1:09:43
1:09:42
7
Thomas de Lange
AV Edam
1:13:45
1:13:29
8
Stefan van Weerden
Lycurgus
1:13:49
1:13:45
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mohamed Mohammadi
Atos
54:41
54:40
2
Roland Saalmink
avVN
55:11
55:11
3
Rachid Mohammadi
Atos
55:15
55:15
4
Piotr Janmaat
Phanos
59:10
59:08
5
Edgar Griffioen
Lycurgus
59:36
59:34
6
Paul Oly
Waterland
1:02:13
1:02:10
7
Arnoud Beens
Atos
1:03:02
1:02:59
8
Cees Beets
AV Edam
1:08:25
1:08:11
9
Luc de jong
AV Monnickendam
1:16:11
1:15:50
10
Erik Boeree
Startbaan
1:22:45
1:22:42
11
Arjan Pomper
Amsterdam
1:23:34
1:23:13
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brahim ait Rahou
Atos
55:07
55:06
2
Ron Kuyer
Lycurgus
56:59
56:57
3
Frank Ossen
Trias
1:01:09
1:01:07
4
Wim Veldhuisen
Hardloopclub Amsterd
1:01:34
1:01:32
5
Rene Duijvekam
AV '23
1:01:44
1:01:41
6
Dick Beers
avVN
1:04:15
1:04:14
7
B Drenth
Pijnenburg
1:07:12
1:07:10
8
Ben van Arum
Kombijsport
1:11:51
1:11:44
9
Theo de Munck
Atos
1:14:19
1:14:17
10
Jaco Ruinard
Atos
1:14:58
1:14:51
11
Rob van den Bongaard
Amsterdam
1:17:34
1:17:30
12
Tjalling Rekker
Atos
1:18:46
1:18:43
13
Robert Jan Ruijl
Atos
1:24:02
1:23:44
14
Dirk van Lier
NEA Volharding
1:26:10
1:26:08
M55+, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wout Bosch
avVN
1:03:51
1:03:51
2
Jan van Zalinge
avVN
1:12:22
1:12:20
3
Jos Willems
Flevo Delta
1:13:50
1:13:40
4
Frans Levelt
avVN
1:22:17
1:22:09
5
Joop Keetman
Lycurgus
1:45:13
1:45:03
VS, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Hakvoort
Zaandam
1:12:45
1:12:42
2
Tessa Beertsen
SAV
1:23:46
1:23:37
3
Alieke Smid
Waterland
1:31:07
1:30:58
4
Tanja Gerritsen
Waterland
1:42:26
1:42:18
V35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tanja de Groot
Atos
1:04:40
1:04:39
2
Marjolein Carol
Zaanland
1:11:34
1:11:32
3
Angelique Borsch
Atos
1:13:12
1:13:10
4
Annemarie Bouma
Phanos
1:13:36
1:13:28
5
Esther van Bochove
Zaanland
1:15:02
1:14:59
6
Ingrid van weerden -kl
Lycurgus
1:15:09
1:15:04
7
Dith Carroccio
Loopgroep Aart Stigt
1:23:48
1:23:46
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marie-Anne Vos-Ertel
Triathlon
1:16:19
1:16:19
2
Marion van Ederen
Hylas
1:19:22
1:18:56
3
Ineke van Boesschoten
AV Edam
1:21:46
1:21:20
4
Sandry Meerdink
Atos
1:24:02
1:23:44
5
Lydia Brouwer
AV Monnickendam
1:24:16
1:23:54
6
Marion Beertsen
SAV
1:46:20
1:45:48
V55+, 15 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Luppers-Knijn
NEA Volharding
1:10:13
1:10:12
2
Aty Duin
NEA Volharding
1:22:04
1:22:00
3
Lilian Schreuder
avVN
1:31:21
1:31:17
4
Ineke v.d.hoek
Friesland
2:02:37
2:02:33
MAN, 30 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralf van der Rijst
NOC*NSF
1:57:04
1:57:03
2
Jan Groot
NOC*NSF
2:01:57
2:01:56
3
Mark van Gerven
Uitgeest
2:03:49
2:03:44
4
Joery Goede
Amsterdam
2:06:38
2:06:35
5
Nico Buitendijk
Amstelveen
2:06:40
2:06:31
6
Mark van Oostrum
IJsselstein Ut
2:06:53
2:06:50
7
Ties de Ruijter
Amsterdam
2:07:15
2:07:05
8
Rutger van Valderen
Utrecht
2:08:29
2:08:21
9
Ivo Ruijter
Landsmeer
2:09:15
2:09:05
10
Florian Hupkes
NOC*NSF
2:11:10
2:10:57
11
Coen van de Luytgaarde
Schagen
2:11:11
2:10:52
12
Wouter van der Haak
Alkmaar
2:11:58
2:11:48
13
Wietse Roozendaal
Amstelveen
2:14:48
2:14:37
14
Sander Spreekenbrink
NOC*NSF
2:15:46
2:15:29
15
Kristiaan bij de Vaate
ZOEV
2:15:48
2:14:58
16
Daf Dubbelman
Amsterdam
2:15:54
2:15:29
17
Rob van Heerden
Amsterdam
2:17:02
2:16:51
18
D Hamerslag
Schiedam
2:17:48
2:17:38
19
Walter Hanssen
Amsterdam
2:18:08
2:17:55
20
Bastiaan Visser
Bergen Nh
2:18:16
2:18:00
21
Kees Mooijer
Volendam
2:18:22
2:18:11
22
Ronald Dooper
Wormerveer
2:18:27
2:18:05
23
Piet Calkhoven
Hylas
2:18:42
2:17:43
24
Koen Poolman
Amsterdam
2:18:50
2:18:27
25
Hans Schroots
Swift
2:19:19
2:19:01
26
Erwin Dol
Flevo Delta
2:20:21
2:20:12
27
Maus Dieleman
Loopgroep Athletic P
2:20:28
2:20:18
28
Mulder
Wormer
2:20:42
2:20:21
29
Rolf de Horde
AV Aalsmeer
2:20:43
2:20:26
30
Peter van Osch
NOC*NSF
2:21:11
2:21:06
31
Frans Slats
NOC*NSF
2:21:33
2:21:05
32
Max Reinhard
Atos
2:21:51
2:21:40
33
Ron van Lamoen
Houten
2:22:42
2:22:32
34
Martijn Versteegen
Hoofddorp
2:22:47
2:22:35
35
Roy Mossel
Leeuwarden
2:23:04
2:22:45
36
Leo Goes
Delta Lloyd Running
2:23:05
2:22:28
37
Patrick Vierweijzer
Driebergen-Rijsenbur
2:23:21
2:23:09
38
Jan Brandts
Utrecht
2:23:36
2:23:23
39
Bjorn Lentjes
Hardinxveld-Giessend
2:23:38
2:23:04
40
Frank Aarts
Loopgroep PK
2:23:41
2:23:26
41
Paul den Hertog
Amstelveen
2:23:41
2:23:26
42
Jorg van Tongeren
Atos
2:23:42
2:23:30
43
Rudy Bouwmeester
NOC*NSF
2:23:42
2:23:25
44
Erik van der Most
NOC*NSF
2:23:47
2:23:29
45
Giancarlo Rizzo
Amsterdam
2:24:12
2:23:35
46
Dan Jernberg
Amsterdam
2:24:13
2:23:39
47
Mike Bruce
Zoetermeer
2:24:28
2:24:13
48
Patrick Bruce
Monster
2:24:28
2:24:13
49
Niels Molenaar
Loopgroep Hoorn
2:25:16
2:25:07
50
Rutger Vermast
NOC*NSF
2:25:21
2:24:26
51
Chris van Engelen
Utrecht
2:26:02
2:25:46
52
Martijn Hagens
Purmerend
2:26:04
2:25:33
53
Niels Eering
Purmerland
2:26:07
2:25:59
54
Michael Willemsen
Midwoud
2:26:25
2:25:56
55
Cees Groenendijk
Purmerend
2:26:26
2:25:51
56
Epco Maat
Amsterdam
2:26:45
2:26:29
57
Wim van Kouteren
Dutch Runners Gold
2:26:46
2:26:11
58
Landstra
Bergen Nh
2:26:49
2:26:34
59
Jan van Hees
Veenendaal
2:27:07
2:26:53
60
Robin Stolk
Startbaan
2:27:11
2:26:54
61
Bart Dekker
Vleuten
2:27:12
2:26:52
62
Paul Mignot
Amsterdam
2:27:16
2:27:00
63
Mark Huisman
Amsterdam Zuidoost
2:27:17
2:27:03
64
Marco Jonker
Haarlem
2:27:21
2:27:01
65
Joost van Berkel
Haarlem
2:27:22
2:27:09
66
Jerome Hoogstraten
Amsterdam
2:27:24
2:27:03
67
Arjan van Andel
Castricum
2:27:29
2:27:13
68
Ronald van der Giessen
NOC*NSF
2:27:37
2:27:26
69
Peter van Rij
Waterland
2:27:42
2:27:33
70
Willem Boerkamp
Amsterdam
2:27:48
2:27:33
71
Rene de Groot
Amsterdam
2:27:58
2:27:48
72
Arno Steen
Amsterdam
2:28:07
2:27:56
73
Erik Telman
AV Monnickendam
2:28:08
2:27:47
74
René Derksen
NOC*NSF
2:28:16
2:27:58
75
MARC Kikkert
Running AP
2:28:26
2:28:08
76
John de Boer
Running AP
2:28:31
2:28:12
77
Maikel Dekker
Amsterdam
2:28:37
2:28:19
78
Hans van Zutphen
Amsterdam
2:28:41
2:28:23
79
Harald Lek
Amsterdam
2:28:41
2:28:26
80
Willem Latupeirissa
Delta Lloyd Running
2:28:44
2:28:05
81
Henry McQuinn
Amsterdam
2:29:02
2:27:56
82
Geert Klumperman
NOC*NSF
2:29:16
2:28:53
83
Norman Roos
Tempo
2:29:35
2:28:53
84
Rick Boere
Uithoorn
2:29:45
2:29:24
85
Menno Jensma
NOC*NSF
2:29:48
2:29:30
86
Tino Velis
Loopgroep Athletic P
2:30:27
2:30:07
87
Nemi van der Reest
Veluwe
2:30:37
2:30:19
88
Ilan Sebty
Amsterdam
2:30:48
2:30:26
89
Sven Erb
Leiden
2:30:50
2:30:36
90
Enrico Claassen
Almere
2:31:01
2:30:40
91
Allard Korenhof
Amsterdam
2:31:15
2:30:53
92
Mark Prins
Amsterdam
2:31:16
2:30:54
93
Vincent van Rest
Amsterdam
2:31:20
2:30:47
94
Remi Boshuizen
Amsterdam
2:31:29
2:31:04
95
Dirk-Jan Dirksen
Delta Lloyd Running
2:31:30
2:30:53
96
David Leinwand recte R
Amsterdam
2:31:40
2:31:29
97
Marcel Groen
Hilversum
2:32:01
2:31:47
98
John Min
Alkmaar
2:32:13
2:32:02
99
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners
2:32:25
2:31:58
100
Bart Smits
NOC*NSF
2:32:38
2:32:20
101
Koen Warmink
Utrecht
2:32:46
2:32:30
102
Edgar de Jong
Amsterdam Zuidoost
2:32:52
2:32:36
103
Sunny Schippers
Amsterdam
2:33:02
2:32:41
104
Dim Hendriksen
Hylas
2:33:02
2:32:03
105
Bas Harland
NOC*NSF
2:33:11
2:33:07
106
Jan van Eekelen
NOC*NSF
2:33:11
2:32:49
107
Dick van Rijn
Amsterdam
2:33:18
2:32:43
108
Davy van den Berg
Amsterdam
2:33:35
2:33:05
109
Reinier van der Wal
Amstelveen
2:33:47
2:32:28
110
Hans Andriessen
Dronten
2:33:50
2:33:32
111
Arno Louws
Amsterdam
2:33:54
2:33:37
112
Mats Teeuw
Dutch Runners Basic
2:33:59
2:33:28
113
Tim Jansen
KAV Holland
2:34:15
2:33:54
114
Michel van de Luitgaar
NOC*NSF
2:34:35
2:34:03
115
Frank van Overeem
Huizen
2:34:47
2:34:15
116
Jos Kleiboer
Houten
2:35:27
2:35:13
117
Jos Geukens
NOC*NSF
2:35:49
2:35:37
118
Michiel van Kempen
Amsterdam
2:35:57
2:34:53
119
Wouter Guit
Baambrugge
2:36:14
2:35:44
120
Paul Schwander
's-Gravenhage
2:36:17
2:35:51
121
Peter de Graaf
Voorburg
2:36:17
2:35:27
122
Ralph Lodder
Haarlem
2:36:19
2:36:06
123
Rene Korman
Houten
2:36:39
2:36:26
124
Toine Martens
NOC*NSF
2:36:47
2:36:23
125
Daan Hermelink
Atos
2:36:49
2:36:13
126
Guus Schutijser
Lijnden
2:36:54
2:36:37
127
Menno de Vries
Zaandam
2:36:57
2:36:24
128
Paul Riemens
Bergen Nh
2:37:26
2:37:01
129
Emile van Diggelen
Leiderdorp
2:38:01
2:37:28
130
Darryl Coll
Rotterdam
2:38:21
2:37:51
131
Ralph van Langen
Uithoorn
2:38:26
2:37:54
132
Evert Nagel
Purmerend
2:38:48
2:38:13
133
Hans de Nijs
Amstelveen
2:38:59
2:38:30
134
Olaf Oerlemans
DEM
2:39:05
2:38:04
135
Just van der Linde
Amsterdam
2:39:18
2:38:28
136
Albert Tierie
Amstelveen
2:39:32
2:39:12
137
Frank Derks
Dutch Runners Basic
2:39:40
2:38:51
138
Dennis de Knijff
Almere
2:39:46
2:39:13
139
Jaap van Baar
Bergen Nh
2:39:56
2:39:31
140
Maarten Delhez
Amsterdam
2:39:58
2:38:48
141
Ko van der Linden
Atos
2:40:04
2:39:28
142
Ferry Noldes
Amsterdam
2:40:04
2:39:25
143
Rob Mulder
Vijfhuizen
2:40:04
2:39:25
144
Peter van Zwol
Haarlem
2:40:10
2:39:34
145
Gerrit Kramer
NOC*NSF
2:40:11
2:40:00
146
Arno Heltzel
NOC*NSF
2:40:11
2:39:53
147
Rien den Hertog
Voorburg
2:40:12
2:39:37
148
Gerrit Banen
Zuiderwoude
2:40:12
2:39:39
149
Ronald Vervenne
Maassluis
2:40:12
2:39:37
150
Marcel Struyk
Middelburg
2:40:13
2:39:50
151
Paolo Gasbarro
Amsterdam
2:40:14
2:39:34
152
Aad van der Velden
Amsterdam
2:40:14
2:39:35
153
Hans van Zuuk
Diemen
2:40:16
2:39:47
154
Dick van Sinderen
Edam
2:40:18
2:39:43
155
Paul Cees Loon
NOC*NSF
2:40:20
2:39:53
156
Albert Wijting
Spijkenisse
2:40:33
2:40:19
157
Paul Litjens
Bussum
2:40:37
2:39:34
158
Michel Verzeide
Ouderkerk aan den IJ
2:40:54
2:40:37
159
Rob Oud
Hylas
2:40:55
2:40:10
160
Marvin Bovenkerk
De Bilt
2:40:55
2:40:22
161
Michiel Heppener
Hilversum
2:40:55
2:40:22
162
Justin Vosveld
Amsterdam
2:40:59
2:40:25
163
Jeroen van Pagee
Delft
2:41:19
2:40:47
164
Rogier Kerstel
Purmerend
2:41:28
2:40:47
165
Hylke Niermeyer
NOC*NSF
2:41:32
2:40:58
166
Michael Szabados
Haarlem
2:41:34
2:41:05
167
Peter Strunks
Alkmaar
2:41:35
2:41:10
168
Frank Takken
Amsterdam
2:41:37
2:40:57
169
Michael Tijssen
Amsterdam
2:42:25
2:41:58
170
Patrick Groenewegen
KAV Holland
2:42:31
2:42:10
171
Marc Munoz
's-Gravenhage
2:42:40
2:42:06
172
Marcel Smeur
Oostzaan
2:42:47
2:41:44
173
Paul Levie
NOC*NSF
2:42:50
2:42:08
174
Gert van weert
Amsterdam
2:42:54
2:42:20
175
Frank van den wildenbe
Heemstede
2:42:56
2:42:20
176
Bram Smits
Bloemendaal
2:42:57
2:42:30
177
Guido Vingerhoeds
Haarlem
2:42:58
2:42:22
178
Bart Opstal
Hylas
2:43:12
2:42:58
179
Guust Augustijn
Amsterdam
2:43:33
2:43:13
180
Waldo Bakker
Haarlem
2:43:41
2:43:07
181
Marcel Arrachart
Haarlem
2:43:52
2:43:26
182
Ruben Robbers
Veluwe
2:43:53
2:43:07
183
Francesco De Stefano
Rijswijk Zh
2:43:53
2:43:15
184
Art Beuting
Utrecht
2:43:55
2:42:52
185
Maurice Boomaerts
NOC*NSF
2:43:57
2:43:17
186
Gert van Uffelen
Amersfoort
2:43:59
2:42:54
187
Remco Vriend
Loopgroep Hoorn
2:44:00
2:43:35
188
Hans Weijermars
Beverwijk
2:44:04
2:43:05
189
Gerjan Vasse
NOC*NSF
2:44:08
2:43:20
190
Eric Traa
NOC*NSF
2:44:13
2:43:51
191
Albert Taminiau
Amsterdam
2:44:13
2:43:20
192
Ed Hillenaar
Hoorn Nh
2:44:27
2:43:55
193
Sem Alberga
Amsterdam
2:44:29
2:42:52
194
Theo Jaskulski
Dronten
2:44:33
2:44:15
195
Bert Duursma
Veluwe
2:44:40
2:43:54
196
Niels Smidt
Amsterdam
2:44:50
2:44:10
197
Ed Hogendoorn
Purmerend
2:45:00
2:44:30
198
Gerrit Verrips
Leiden
2:45:02
2:44:02
199
Gustaaf Reuchlin
Amsterdam
2:45:04
2:44:15
200
Rene van Schaik
Atos
2:45:19
2:44:53
201
Marcel Bijmond
Amsterdam
2:45:40
2:45:09
202
Malcolm Henderson
Atos
2:45:43
2:45:03
203
Tonny Kiburg
Atos
2:45:46
2:44:58
204
Pieter de la Porte
Amsterdam
2:45:48
2:45:15
205
Peter Rikhof
Muiderberg
2:45:49
2:45:20
206
Snah van Ommeren
Leiden Road Runners
2:45:58
2:45:06
207
Arie Duiker
Leiden Road Runners
2:45:59
2:45:06
208
Harry Went
Leiden Road Runners
2:45:59
2:45:08
209
Cor Ouwehand
Leiden Road Runners
2:45:59
2:45:08
210
Paul Perizonius
NOC*NSF
2:46:26
2:45:39
211
Jody Kevenaar
Arnhem
2:46:31
2:45:22
212
Henk Onrust
Zaandam
2:46:50
2:46:25
213
Michiel de Boer
Arnhem
2:47:14
2:46:06
214
Erik Draijer
Bloemendaal
2:47:22
2:46:46
215
Wout Wouters
NOC*NSF
2:47:35
2:46:54
216
Hans van Uffelen
's-Gravenhage
2:47:41
2:46:37
217
Peter Brouwer
Climax
2:47:42
2:47:05
218
Klaas Flens
Zaanland
2:47:48
2:47:06
219
Jan Rijkenberg
Bussum
2:47:49
2:47:21
220
Edwin Broekhof
Bloemendaal
2:47:49
2:47:20
221
Rob Pletting
Amsterdam
2:48:04
2:46:55
222
Eddy Schakelaar
NOC*NSF
2:48:06
2:47:36
223
Sjoerd den Hertog
Voorschoten
2:48:15
2:47:41
224
Klaas Mantel
AV Aalsmeer
2:48:32
2:48:15
225
Wilfried de Groot
Heerhugowaard
2:48:36
2:47:49
226
Martijn Stegge
Amsterdam
2:48:36
2:48:07
227
Jan Westland
Huizen
2:48:46
2:48:04
228
Leo Schoonderbeek
Heemstede
2:48:47
2:48:14
229
Kees wijn berger
Atos
2:48:50
2:48:07
230
Ed van der Waard
's-Gravenhage
2:48:50
2:48:07
231
Stijn Penders
Baambrugge
2:49:02
2:48:32
232
Marco Beenakker
Zaandam
2:49:04
2:48:41
233
Henk Nauta
Delta Lloyd Running
2:49:10
2:48:31
234
Pieter Kole
ZOEV
2:49:15
2:48:39
235
Victor Yeh
NOC*NSF
2:49:24
2:48:44
236
Alex van Straten
Ede Gld
2:49:26
2:48:58
237
Martin van Vugt
Hollandia
2:49:30
2:48:52
238
Martijn Ketelaars
Lycurgus
2:49:41
2:49:16
239
Hans Vissers
Huizen
2:49:45
2:48:49
240
Hans Klopper
Dutch Runners Gold
2:49:59
2:49:21
241
Maarten Mol
Bergen Nh
2:50:00
2:49:22
242
Leo Kranendonk
Woudenberg
2:50:00
2:49:36
243
Dennis de Vries
Woudenberg
2:50:01
2:49:36
244
Henk Jan Beltman
Amstelveen
2:50:14
2:49:26
245
Maarten van Tuijl
Amsterdam
2:50:15
2:49:29
246
Jan Troost
NOC*NSF
2:50:22
2:49:37
247
Johan van Dijk
Bloemendaal
2:50:23
2:49:54
248
Steve Bierman
Amsterdam
2:50:43
2:50:16
249
Cecil Bulo
Amsterdam
2:50:58
2:50:06
250
Avi Ovadiah
Haarlem
2:50:58
2:50:06
251
Menno Gmelig Meijling
Atos
2:51:01
2:50:25
252
Arthur Burgmeijer
Hoogkarspel
2:51:02
2:49:56
253
René Fiolet
Koedijk
2:51:05
2:50:28
254
Frans van den Bliek
NOC*NSF
2:51:18
2:50:18
255
Frank Jansdam
Amstelveen
2:51:19
2:51:02
256
Marc Oomen
Badhoevedorp
2:51:19
2:50:14
257
Arthur Groenbos
Zeist
2:51:19
2:51:02
258
Freek van Maren
Rotterdam
2:51:29
2:50:49
259
Arjen van der Veer
Amsterdam
2:51:53
2:50:42
260
Rogier van Willigen
Amsterdam
2:51:53
2:50:42
261
Mark Fransen
Atos
2:52:00
2:51:24
262
Rob Crama
avVN
2:52:00
2:51:28
263
Frans Rensen
Utrecht
2:52:11
2:51:05
264
Renze Vonk
NOC*NSF
2:52:16
2:51:36
265
Rob de Lange
Naarden
2:52:26
2:51:24
266
Robby Overvliet
Houten
2:52:30
2:51:52
267
Ton van Loon
Breda
2:52:30
2:51:45
268
Jurgen van den Berg
Heerhugowaard
2:52:49
2:51:51
269
Bram van Overmeeren
Dutch Gay & Lesbian
2:52:52
2:52:02
270
Rik Prins
Markenbinnen
2:52:53
2:52:30
271
Ronald van Hoek
Landsmeer
2:53:21
2:53:05
272
Pieter Zuijdgeest
Hilversum
2:53:48
2:53:14
273
Jurrien Kerstholt
Amersfoort
2:53:58
2:53:04
274
Theo van Zalen
NOC*NSF
2:54:12
2:53:12
275
Thomas Leenders
NOC*NSF
2:54:12
2:53:13
276
Ronald Kriek
NOC*NSF
2:54:12
2:53:11
277
Danny Snijder
Atos
2:54:19
2:53:36
278
Joop Rikkelman
Loopgroep Hoorn
2:54:25
2:53:58
279
Barry Delhez
Amsterdam
2:54:28
2:53:17
280
Jan van der Graaf
Alphen aan den Rijn
2:54:33
2:53:38
281
Arno IJzerman
Amersfoort
2:54:35
2:53:48
282
Rick Haringa
Oosterhout Nb
2:54:38
2:54:01
283
Carmody Hulskamp
Zaanland
2:54:39
2:53:54
284
Yuri van Berkel
Zaandam
2:54:54
2:54:00
285
Jos Koedijk
NOC*NSF
2:54:58
2:54:28
286
Rolf Spijkerman
Dutch Runners Gold
2:55:03
2:54:20
287
Olaf de Jong de Haas
Almere
2:55:04
2:54:25
288
Marijn den Engelse
Amsterdam
2:55:15
2:54:32
289
Lennart Maris
Amsterdam
2:55:24
2:54:43
290
Henny vd Ven
Dutch Runners Gold
2:55:28
2:54:28
291
Huub Obdeijn
NOC*NSF
2:55:28
2:54:39
292
Pieter Bonnes
Winkel
2:55:38
2:55:09
293
Jeroen Petit
Almere
2:55:39
2:54:58
294
Remco van Geest
Hoofddorp
2:55:40
2:53:52
295
Ties van Dijk
Amsterdam
2:56:11
2:54:31
296
Dick Zuman
Assendelft
2:56:21
2:55:39
297
Peter van Veen
Heerhugowaard
2:56:28
2:55:22
298
Ernst Kalbfleisch
NOC*NSF
2:56:28
2:55:36
299
STefan Jerkovic
Rotterdam
2:56:29
2:55:49
300
Hans v/d Weiden
Naarden
2:56:32
2:55:36
301
Mark Pijl
Waterland
2:56:43
2:55:48
302
Yuri Roos
Purmerend
2:56:43
2:55:47
303
Jan Jorna
't Veld
2:57:03
2:56:19
304
Pascal Wever
Purmerend
2:57:04
2:56:17
305
Wuildo Kjeulten
Aerdenhout
2:57:40
2:56:47
306
Eugene Sedney
Zeist
2:58:13
2:57:12
307
Hans van Veelen
Amsterdam
2:58:14
2:57:37
308
Ewald van Honschoten
Amstelveen
2:58:51
2:58:19
309
Jue van der Slikke
Weesp
2:59:18
2:58:35
310
Johan Keurentjes
Bussum
2:59:20
2:58:26
311
Maarten de Groot
Bussum
2:59:21
2:58:26
312
John Hofman
Monnickendam
2:59:26
2:58:49
313
Ab Hoek
Schagen
2:59:32
2:58:48
314
Arnoud Stam
Driebergen-Rijsenbur
2:59:34
2:58:43
315
Jos van Rijt
Amersfoort
2:59:39
2:59:00
316
Wan Man
Almelo
2:59:48
2:59:11
317
Matthias Meijer
NOC*NSF
2:59:50
2:59:08
318
Pieter Zwetsman
Atos
3:00:19
2:59:38
319
Frank Duijser
Haarlem
3:00:22
2:59:52
320
Willem-Jan Megens
Amersfoort
3:00:28
2:59:48
321
Nanne van der Burg
Amsterdam
3:00:29
2:59:46
322
Sebastiaan Bargmann
NOC*NSF
3:00:29
3:00:02
323
Peter Jan Nicolai
Atos
3:00:32
2:59:51
324
Co Reus
SAV
3:00:44
3:00:06
325
Jan Kaldenbach
Bergen Nh
3:00:49
3:00:03
326
Rene van Drimmelen
Alkmaar
3:01:29
3:00:42
327
Eka Tirtadji
Utrecht
3:01:29
3:00:41
328
Jacques van Viegen
VAV
3:01:30
3:00:46
329
Nadine Schrijvers
NOC*NSF
3:01:52
3:01:06
330
Oene Vis
Zaandam
3:02:00
3:01:35
331
Richard Kunst
Purmerend
3:02:17
3:01:34
332
Maarten Brunt
Haarlem
3:02:18
3:01:25
333
Jan Boneveld
Broek in Waterland
3:02:35
3:01:56
334
Danny van der Ploeg
De Spartaan
3:02:44
3:02:29
335
Erwin vd Kwaak
Oostknollendam
3:02:56
3:02:29
336
Chiel de Graas
Purmerend
3:03:11
3:02:24
337
Roy van den Anker
Soest
3:03:23
3:02:27
338
Jens Snoep
NOC*NSF
3:03:23
3:02:25
339
De Vries
Amsterdam
3:03:51
3:02:35
340
Walter Hollenkamp
Purmerend
3:04:36
3:03:53
341
Ron Stuurman
Antilope
3:04:51
3:03:48
342
Ivo Kalkhoven
Amsterdam
3:05:04
3:04:05
343
Ate de Vries
Heiloo
3:05:37
3:05:13
344
Jan Arens
Hera
3:05:38
3:04:47
345
Wouter Hovius
's-Gravenhage
3:05:43
3:04:44
346
Wil van den Hout
NOC*NSF
3:05:46
3:04:45
347
Cees Bakker
Den Ilp
3:06:46
3:06:01
348
Bas Ploeger
Amsterdam
3:06:59
3:06:59
349
Mauk spierings
NOC*NSF
3:07:18
3:06:21
350
Sebastiaan Natkiel
NOC*NSF
3:07:18
3:06:37
351
Robert van Altena
Amsterdam
3:07:18
3:06:19
352
Korneel Pijnenburg
Leiden
3:07:55
3:06:51
353
Gerben Gravendeel
Arnhem
3:08:28
3:07:36
354
Leo van der Drift
Noordwijkerhout
3:08:52
3:08:05
355
Cees Kuijper
TAS '82
3:09:20
3:08:35
356
Jan Bruine de Bruin
Startbaan
3:09:33
3:08:31
357
Peter Leenders
Heiloo
3:10:12
3:09:27
358
Johan Kooistra
Haarlem
3:10:47
3:09:41
359
Marcel Mes
's-Hertogenbosch
3:10:52
3:09:53
360
Yoshi Groen
Amsterdam
3:11:21
3:10:34
361
Boudewijn Middendorf
Rotterdam
3:11:54
3:11:13
362
Marcel Monden
Monnickendam
3:12:06
3:10:59
363
Frank Benthem
TAS '82
3:12:52
3:12:29
364
Harry Stulp
NOC*NSF
3:13:47
3:12:58
365
Mark Ooms
NOC*NSF
3:13:57
3:13:03
366
Mat Houben
NOC*NSF
3:15:22
3:14:34
367
Marinus Schonk
Huissen
3:15:40
3:14:34
368
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
3:15:41
3:14:43
369
Roel Kock
Amsterdam
3:17:00
3:16:16
370
Jankees Buma
Amsterdam
3:18:16
3:17:34
371
Rob Stouten
Amsterdam
3:18:37
3:17:48
372
Ron Uijttenboogaard
Almere
3:18:45
3:18:24
373
Joop van der Putten
Nieuw-Vennep
3:19:10
3:18:12
374
Andreas van 't Erve
Amsterdam
3:20:08
3:19:05
375
Jakob Hilbolling
NOC*NSF
3:21:00
3:20:14
376
Remy van den Hoed
Amsterdam
3:21:32
3:20:36
377
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
3:22:21
3:21:15
378
Paul Spiertz
Atos
3:22:35
3:21:38
379
Tom hornstra
Amsterdam
3:22:50
3:21:55
380
Arthur Maertens
Oegstgeest
3:24:07
3:23:12
381
Jan van der Laan
Weesp
3:24:48
3:23:54
382
Kenneth Chung
Diemen
3:24:59
3:24:13
383
Henny Martens
NOC*NSF
3:25:19
3:24:15
384
Anton Schuurman
Amsterdam
3:26:13
3:25:11
385
Gilbert van Nunen
Drunen
3:27:10
3:26:11
386
Dolph Snel
NOC*NSF
3:27:57
3:27:08
387
Jeroen Grijs
NOC*NSF
3:27:58
3:27:07
388
William Vliem
NOC*NSF
3:29:07
3:28:05
389
Jaap Vos
Haarlem
3:32:55
3:31:48
390
Jeroen ter Wengel
Broek in Waterland
3:49:16
3:48:26
391
Raju Naha
Aalsmeer
3:49:52
3:48:49
392
Nico de Bruijne
NOC*NSF
3:53:12
3:52:14
VROUW, 30 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cathelijne Antonisse
Bergen Nh
2:23:39
2:23:24
2
Irene Zonneveld
Bergen Nh
2:23:41
2:23:26
3
Jacqueline Prins
Hoorn Nh
2:25:18
2:25:09
4
Corrie Stoker
Flevo Delta
2:26:30
2:26:23
5
Nina Joosten
Pallas '67
2:26:38
2:26:25
6
Marja Dijkzeul
Heemstede
2:33:44
2:33:14
7
Astrid van Tol
Delta Lloyd Running
2:34:57
2:34:19
8
Linda Nouwens
Amstelveen
2:35:24
2:34:50
9
Linda Voets
Amsterdam
2:35:49
2:35:40
10
Katia Ganda
Zaandam
2:36:13
2:35:59
11
Esther de Joode
Statina
2:37:25
2:36:37
12
Sonja van Zeelt
Wormerveer
2:38:35
2:38:22
13
Marcella van Hemert
Nederhorst den Berg
2:39:22
2:38:48
14
Esther van den Boogaar
Bergen aan Zee
2:40:13
2:39:48
15
Priscilla Moorman
Atos
2:40:17
2:39:28
16
Irma Hennevelt
Maarsbergen
2:41:29
2:40:29
17
Irma Doornekamp
NOC*NSF
2:42:45
2:42:04
18
Klaartje de Vocht
NOC*NSF
2:43:31
2:43:13
19
Judith Suiker
Atos
2:43:37
2:43:00
20
Marieke Kruitwagen
Amsterdam
2:43:59
2:43:20
21
Astrid-Irene van Etten
Rotterdam
2:44:01
2:43:24
22
Ann-Marie Pluim
Amsterdam
2:44:33
2:42:55
23
Babette van Beek
Bloemendaal
2:44:37
2:44:17
24
Carline Schaad
Amsterdam
2:44:37
2:44:18
25
Sandra Ulle
Zaandam
2:45:01
2:44:28
26
Kitty van Kessel
Amersfoort
2:45:38
2:45:14
27
Sandra Verwoerd
Boskoop
2:46:03
2:45:43
28
Kika Kaldenbach
Amsterdam
2:46:07
2:45:54
29
Moniek van Kilsdonk
Loopgroep Hoorn
2:47:27
2:47:01
30
Martine Weide
Amsterdam
2:48:55
2:48:19
31
Viola Gijsbers van Wij
Hilversum
2:49:25
2:48:57
32
Linda Baron
Amsterdam
2:49:42
2:49:19
33
Merel van Vroomhoven
NOC*NSF
2:49:54
2:49:06
34
Rozanne de Boer
Atos
2:50:46
2:50:09
35
Annemarie Bakker
Amsterdam
2:50:48
2:50:05
36
Monique van Driessel
Loosdrecht
2:51:32
2:50:35
37
Saskia Hendriks
Amsterdam
2:53:02
2:52:19
38
Ineke Klappe
DEM
2:53:10
2:52:06
39
Silvia Vogelzang
NOC*NSF
2:54:22
2:53:54
40
Claartje van der Ben
Hilversum
2:54:27
2:53:48
41
Petra Kinnegim
the Hague Road Runne
2:54:35
2:53:33
42
Annette Dales
Bussum
2:54:38
2:53:35
43
Marike Robbers
Veluwe
2:54:49
2:54:04
44
Mariel Kollau
Lycurgus
2:55:03
2:54:23
45
Elsje van Thuijl
Amsterdam
2:55:44
2:55:03
46
Miranda Hensen Verbate
TAS '82
2:56:12
2:55:26
47
Sheila Schenkel
Amsterdam
2:56:15
2:55:36
48
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
2:56:17
2:55:33
49
Denise Broekhof
Amsterdam
2:56:41
2:56:00
50
Mirjam Hoogete
Heerhugowaard
2:56:52
2:56:05
51
Jeanne Volker
NOC*NSF
2:56:56
2:56:09
52
Marjan Bos
TAS '82
2:57:19
2:56:34
53
Marijke hendriks
Voorschoten '97
2:57:37
2:56:37
54
Mascha Roodakkers
Leiden Road Runners
2:58:28
2:57:28
55
Corrie Lansing
Leiden Road Runners
2:58:28
2:57:31
56
Leonie Stam
Driebergen-Rijsenbur
2:59:34
2:58:43
57
Ilse Dullens
Atos
2:59:53
2:58:57
58
Annemarie van Vliet
Purmerend
3:00:16
2:59:54
59
Marjan Broekhof
Muiden
3:00:55
3:00:10
60
Franca van Mechelen
Amsterdam
3:00:56
3:00:10
61
Patricia Uneputty
Atos
3:01:29
3:01:00
62
Kirstin Hoenderken
Amsterdam
3:01:33
3:00:50
63
Caroline Coleman
Amsterdam
3:02:03
3:01:17
64
Caroline Smeets
Amstelveen
3:02:14
3:01:28
65
Petra Boogaard
Atos
3:02:15
3:01:27
66
Ariette Uiterwaal
Atos
3:02:16
3:01:27
67
Merel Uiterwaal
Heemskerk
3:02:16
3:01:28
68
Jennifer Janssen
Amsterdam
3:02:21
3:01:44
69
Gineke Bossema
Amsterdam
3:03:00
3:02:26
70
Desiree van den Berg
NOC*NSF
3:05:08
3:04:56
71
Terry van Velthooven
Leiden Road Runners
3:05:39
3:04:44
72
Roos Barth
Utrecht
3:06:29
3:05:37
73
Iris Verkuil
Breukelen Ut
3:07:50
3:07:18
74
Susanne Borowski
Amsterdam
3:07:56
3:07:09
75
Annett Balder
TAS '82
3:10:46
3:10:23
76
Sanne Blauw
Middelburg
3:10:50
3:09:48
77
Tamara Lut
Amstelveen
3:11:05
3:10:10
78
Robin Hoyer
Amsterdam
3:11:21
3:10:34
79
Saida Bou-chamach
Loopgroep Hoorn
3:11:39
3:11:12
80
Lenie Bleeker
TAS '82
3:12:53
3:12:30
81
Sandra Kooper
Muiden
3:13:14
3:12:29
82
Nicolette Kraay
NOC*NSF
3:13:27
3:12:25
83
Anoushka Schut-Welkzij
Amsterdam
3:13:27
3:12:31
84
Ilse Jansen
NOC*NSF
3:13:39
3:12:46
85
Paula Franken-Dudink
Schagen
3:13:44
3:12:50
86
Silvia Blaauboer
TAS '82
3:13:45
3:12:51
87
Mieke Ernst
Grootschermer
3:13:48
3:12:55
88
Joke Praamsma Slikker
Startbaan
3:14:17
3:13:22
89
Ellen Bosboom
Zaandam
3:14:26
3:14:03
90
Marion Conijn
Atos
3:15:58
3:15:11
91
Karina Schaafsma
TAS '82
3:17:26
3:17:03
92
Esther Roelofs
NOC*NSF
3:18:24
3:18:06
93
Tineke Bonnie
Amstelveen
3:18:37
3:17:48
94
Elfi van der Valk
Tiel
3:19:07
3:18:46
95
Ria van Neerbos
Tiel
3:19:07
3:18:47
96
Evelyne Goossens
Huizen
3:19:23
3:18:33
97
Ans de Boer
Loopgroep Athletic P
3:20:51
3:19:51
98
Erné Sabrina
Amsterdam
3:21:42
3:20:49
99
Lisa Cheng
Almere
3:22:00
3:21:15
100
Karen Maassen
Purmerend
3:22:22
3:21:15
101
Paula Bonners
Winkel
3:22:28
3:21:22
102
Carine den Boer
Hoorn Nh
3:24:01
3:23:02
103
Annemieke Smit
Amsterdam
3:24:01
3:23:00
104
Nienke Broekhoven
TAS '82
3:25:36
3:24:44
105
Anna Frattaruolo
Amsterdam
3:29:07
3:28:08
106
Anja van de Zande
TAS '82
3:33:59
3:33:06
107
Bianca de Leeuw
Diemen
3:38:42
3:38:16
108
Jolanda Kok
TAS '82
3:39:28
3:38:35
109
Rebecca Dado
Atos
3:44:39
3:43:38
MAN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Nijland
Atos
56:39
56:36
2
Fred Spruit
Zuidoostbeemster
1:00:28
1:00:23
3
André Greven
Almere
1:01:16
1:01:13
4
Bertjan Kerklaan
Amsterdam
1:01:43
1:01:39
5
Fred Zuiker
Wognum
1:04:39
1:04:27
6
Jan Gerrard
Volendam
1:05:51
1:05:36
7
Arnold Kop
Avenhorn
1:05:54
1:05:51
8
Michael Thorpe
Dutch Gay & Lesbian
1:05:54
1:05:49
9
Roger Bellord
Haarlem
1:06:43
1:06:42
10
Paul Hijne
Krommenie
1:06:47
1:06:40
11
Jeminez Cova Hector Lu
Amsterdam
1:06:48
1:06:30
12
Martin Geerders
Amsterdam
1:07:02
1:06:59
13
Ruud van der Beek
Amsterdam
1:07:33
1:07:24
14
Bart Buytenhek
Amsterdam
1:07:40
1:07:36
15
Huub Leussink
Amsterdam
1:07:41
1:07:31
16
Simon van der Eng
Assendelft
1:09:09
1:09:06
17
Marcel Veldhuis
Heemskerk
1:09:47
1:09:36
18
Boy Oudejans
Breukelen Ut
1:10:00
1:09:58
19
Rene Moerland
Amsterdam
1:10:04
1:10:00
20
Paul van den Tempel
Amsterdam
1:10:12
1:10:08
21
Arjen Klein Poelhuis
Amsterdam
1:10:17
1:10:12
22
Zoran Kascelan
Amsterdam
1:10:47
1:10:36
23
Randy Bos
Purmerend
1:10:49
1:10:43
24
Arthur Fonville
Amsterdam
1:11:11
1:11:07
25
Ralph te Riet
Hera
1:11:24
1:11:18
26
Pieter-Jan Nijssen
Hilversum
1:12:20
1:12:12
27
Leon Hanssen
Amsterdam
1:12:22
1:12:17
28
Rob Londeman
Amsterdam
1:12:23
1:11:51
29
Albert Peeters
Heemskerk
1:12:28
1:12:23
30
Victor Rijkaart
Rotterdam
1:12:35
1:12:26
31
Rinse Vreugdenhil
Amsterdam
1:12:54
1:12:45
32
Ton de Jong
Zaandam
1:12:59
1:12:48
33
Jeroen Vader
Amsterdam
1:13:10
1:13:00
34
Erik Baijards
Diemen
1:14:01
1:13:39
35
Marcel Kragtwijk
Mijdrecht
1:14:03
1:13:49
36
Alexander Derksen
Beverwijk
1:14:14
1:13:59
37
Dennis Mollema
Haarlem
1:14:18
1:13:46
38
Carl Jevring
Amsterdam
1:14:20
1:14:07
39
Casper de vries
Mijdrecht
1:14:30
1:14:18
40
Wim van Zalinge
Badhoevedorp
1:14:34
1:14:17
41
Remco Hendrickx
Amsterdam
1:14:38
1:14:27
42
Harrie Sluijer
Atos
1:14:51
1:14:35
43
Mark van Mourik
Amsterdam
1:15:22
1:14:55
44
Ton van Leeuwen
Amsterdam
1:16:03
1:15:33
45
Valentijn Jacobs
Amsterdam
1:16:04
1:15:40
46
Vincent van Duynhoven
Oostzaan
1:16:52
1:16:23
47
Elroy van der Linde
Atos
1:17:22
1:17:15
48
Richard Fernhout
Amsterdam
1:17:49
1:17:46
49
Rutger Geelen
Amsterdam
1:17:50
1:17:26
50
Koen Jansen
Amsterdam
1:17:52
1:17:43
51
Joop Engelen
Hylas
1:17:54
1:17:27
52
Daan van Leeuwen
Amsterdam
1:18:00
1:17:49
53
Ton Mosch
AV Edam
1:18:03
1:17:37
54
Maarten Smid
Amsterdam
1:18:17
1:17:51
55
Jeroen Houkes
Amsterdam
1:18:31
1:18:07
56
Ronald Lammers
Dutch Runners Gold
1:18:37
1:18:22
57
John van Ooijen
Amsterdam
1:18:45
1:18:34
58
Arjen Lakerveld
Amsterdam
1:19:01
1:18:42
59
Bert Rijnders
Amsterdam
1:19:05
1:18:50
60
Joost Verhoeven
Amsterdam
1:19:06
1:18:50
61
Piet-Hein Kruls
Amsterdam
1:19:48
1:19:16
62
Marco Regter
Amsterdam
1:20:15
1:19:41
63
Martin de Vries
Amsterdam
1:20:26
1:20:11
64
Sebas Keller
Amsterdam
1:20:49
1:20:42
65
Alco van Engen
Loenersloot
1:21:38
1:21:02
66
Bart Blankendaal
Amsterdam
1:21:40
1:21:24
67
Edwin Hof
Amsterdam
1:21:40
1:21:33
68
Michel Lotze
Velsen-Zuid
1:21:44
1:21:27
69
Ricardo Munier
Oostzaan
1:21:46
1:21:38
70
Ed Tuijp
Volendam
1:22:07
1:21:52
71
Peter Boersen
Friesland
1:22:36
1:22:24
72
Dennis Maas
Amsterdam
1:22:39
1:22:30
73
Bart Breeuwsma
Amsterdam
1:22:42
1:22:08
74
Kees Leijs
Purmerend
1:23:01
1:22:30
75
H. van Beveren
Amsterdam
1:23:01
1:22:40
76
Rob van 't Padje
Amsterdam
1:23:23
1:22:59
77
Gerben Roelofs
Oostzaan
1:23:33
1:23:15
78
Ernst van Dijk
Amsterdam
1:23:44
1:23:23
79
Rogier Hoekema
Hoorn Nh
1:23:45
1:23:36
80
Bart Bulsing
Atos
1:23:45
1:23:25
81
Jeroen van Ammers
Amsterdam
1:23:59
1:23:35
82
Jeroen Schoemaker
Amsterdam
1:24:07
1:24:00
83
Simon van Veen
Amsterdam
1:24:41
1:24:16
84
Kees Buurmans
Amsterdam
1:24:47
1:24:30
85
Willem Meijer
Amsterdam
1:24:57
1:24:30
86
Robin Tromp
Haarlem
1:25:23
1:24:45
87
Loet Schilder
Amsterdam
1:26:02
1:25:43
88
Maarten Prins
Amstelveen
1:26:17
1:26:01
89
Mark Hagens
Zwaag
1:26:24
1:26:10
90
Walter Zuidhoek
Alkmaar
1:26:42
1:26:35
91
Sander Veenhoven
Zaandam
1:26:46
1:26:19
92
Machiel Vegting
Atos
1:27:01
1:26:41
93
Marcel Burgers
Haarlem
1:27:03
1:26:56
94
Ger Schep
Atos
1:27:05
1:26:41
95
Frank de Jong
Amstelveen
1:27:13
1:26:59
96
Aart Hageman
's-Gravenhage
1:27:19
1:26:59
97
Frank Werkhoven
Atos
1:27:22
1:27:02
98
Gerard Kooiman
DEM
1:27:35
1:27:09
99
J. de Waater
Amsterdam
1:28:00
1:27:39
100
Erik Broekman
Atos
1:28:00
1:27:43
101
Dirk Brouwer
Oostzaan
1:28:11
1:27:52
102
Jan Broersma
Purmerend
1:28:15
1:27:52
103
Jeroen Dusseldorp
Amsterdam
1:28:27
1:28:08
104
Peter louis Meijer
Amsterdam
1:28:39
1:28:11
105
Koen van Hal
Atos
1:28:42
1:28:20
106
Bas Moll
Amsterdam
1:29:07
1:28:49
107
Ed van der Waart
Amsterdam
1:29:08
1:28:43
108
Jeroen Dirkzwager
Amstelhoek
1:29:15
1:28:41
109
Jan Scheeper
Amsterdam
1:29:45
1:29:23
110
Albert van der Meer
Amsterdam
1:29:46
1:29:20
111
Dij v.d. Heuvel
Heerhugowaard
1:30:06
1:29:58
112
Peter Lodewijks
Heerhugowaard
1:30:06
1:29:58
113
Wibo Koole
Amsterdam
1:30:09
1:29:43
114
Cor Sinkeldam
Amsterdam
1:30:10
1:30:00
115
Ronaldo Schreuder
Heemstede
1:31:14
1:31:07
116
August de Heij
Utrecht
1:31:53
1:31:24
117
Leonard van Thuijl
Amsterdam
1:32:23
1:32:09
118
Alfons Knijn
Phanos
1:32:38
1:32:34
119
Jos Denissen
Amsterdam
1:32:39
1:32:23
120
Duco Biemans
Amsterdam
1:32:58
1:32:44
121
Andy Foe
Kombijsport
1:32:58
1:32:41
122
Piet van Leeuwen
Utrecht
1:33:12
1:33:02
123
Alfons Scherpenzeel
Amstelveen
1:33:24
1:33:02
124
Arjen Meijer
Dutch Runners Gold
1:33:47
1:33:16
125
Leo Steeman
Almere
1:33:51
1:33:36
126
Hans Boer
Amsterdam
1:34:40
1:34:26
127
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
1:35:14
1:34:47
128
Bjorn Oele
Hoofddorp
1:35:25
1:35:11
129
Henk Sieben
Amsterdam
1:35:28
1:35:22
130
Ronald Koens
Beverwijk
1:38:00
1:37:48
131
Vincent Jongepier
Amsterdam
1:39:20
1:39:01
132
Bram de Winde
Amsterdam
1:39:42
1:39:20
133
Joop Faure
Atos
1:40:25
1:40:17
134
Hans de Weerd
ARO '88
1:41:19
1:40:50
135
Dennis Blok
Almere
1:41:23
1:40:56
136
Eric Wahl
Amsterdam
1:45:05
1:44:48
137
Michiel Swinkels
Amsterdam
1:45:59
1:45:51
VROUW, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heike Hollink
Arnhem
1:13:47
1:13:22
2
Lobke van Eijk
Haarlem
1:14:08
1:14:00
3
Rosalie Smit
Amsterdam
1:14:28
1:14:21
4
Rosane Kreuk
Grootebroek
1:15:15
1:14:49
5
Sandra Burgerhout
Amstelveen
1:15:22
1:14:47
6
Tabitha Dijkman
Leeuwarden
1:15:28
1:15:08
7
Claudia Remijn
Amsterdam
1:16:04
1:15:34
8
Floor Paesens
Amsterdam
1:17:02
1:16:41
9
Mirjam Pulleman
Amsterdam
1:17:21
1:17:05
10
Noemie Smit
Amsterdam
1:17:39
1:17:15
11
Lydia van de Voort
Amsterdam
1:19:07
1:18:58
12
Elsbeth Zuiker
Amsterdam
1:19:26
1:19:15
13
Shanta Schreuder
Castricum
1:19:30
1:19:08
14
Michiel Hageman
Amsterdam
1:19:54
1:19:33
15
Jeanette Zuiker
Wognum
1:21:42
1:21:29
16
Debby de Nooijer
AV Edam
1:21:45
1:21:29
17
Joke Steensma
Ouderkerk aan de Ams
1:22:20
1:22:17
18
Annet Groen
Amsterdam
1:22:39
1:22:33
19
Margreet van Beek
Mijdrecht
1:23:03
1:22:50
20
Judith van Beek
Wilnis
1:23:04
1:22:52
21
Charlotte Kruls
Amsterdam
1:23:17
1:22:46
22
Ellen Weinans
Amsterdam
1:23:33
1:23:15
23
Amber Schoen
Loopgroep Hoorn
1:23:44
1:23:37
24
Esther van Paridon
Amsterdam
1:23:45
1:23:33
25
Brenda servaas
Almere
1:23:49
1:23:39
26
Romy Lauwers
Landsmeer
1:24:30
1:24:02
27
Julia Loef
Purmerend
1:24:32
1:24:26
28
Astrid van Engen - Bru
Loenersloot
1:24:44
1:24:09
29
Emie Huffenreuter
Amsterdam
1:24:55
1:24:50
30
Geraldine Molema
Amsterdam
1:25:14
1:24:36
31
Eva van der Reijden
Amsterdam
1:25:15
1:25:03
32
Trudy Petrick
Amsterdam
1:25:15
1:25:10
33
Helen Beck
Assendelft
1:25:34
1:25:29
34
Colette Voorwinde
Amsterdam
1:26:25
1:26:02
35
Dorien van Beek
Wilnis
1:26:36
1:26:23
36
Geranne Lautenbach
Amsterdam
1:26:44
1:26:06
37
Karin Bakker
Atos
1:27:01
1:26:41
38
Sandy Spaander
Zaandam
1:27:02
1:26:57
39
Alie Karman
Atos
1:27:31
1:27:18
40
Kimberley Walburg
Amstelveen
1:27:46
1:27:28
41
Tamara Zuijdervliet
Almere
1:28:00
1:27:50
42
Nathalie Koning
Amsterdam
1:28:11
1:27:52
43
Rosa Landzaat
Amsterdam
1:28:47
1:28:35
44
Sabine Leichtfuss
Amsterdam
1:29:12
1:29:01
45
Ingrid Elijzen
Amsterdam
1:29:15
1:28:41
46
Gertrud de Wit
Amsterdam
1:29:54
1:29:51
47
Margriet van der Laan
Amsterdam
1:30:10
1:30:01
48
Annemieke Molenaar
Amsterdam
1:30:14
1:29:50
49
Nancy Voorwinde
Ede Gld
1:30:37
1:30:14
50
Louiza Voorthuisen
Hoorn Nh
1:30:44
1:30:27
51
Sandra Huisman
Naaldwijk
1:30:45
1:30:33
52
Leen Vervaeke
Amsterdam
1:30:50
1:30:24
53
Tanja Rens
Haarlem
1:31:18
1:30:48
54
Jolande Landzaat
Amsterdam
1:31:59
1:31:47
55
Fleur van der Goes
Amsterdam
1:32:07
1:31:45
56
Jopie Homan
Atos
1:32:44
1:32:29
57
Marleen Foe
Kombijsport
1:32:58
1:32:41
58
Marcia Hand
Oostknollendam
1:32:59
1:32:32
59
Hanneke Beynen
Amsterdam
1:33:21
1:32:48
60
Angelique Overmars
Purmerend
1:33:47
1:33:16
61
Carolien van Hoorn
Amsterdam
1:33:51
1:33:28
62
Anneke Crama
Leiderdorp
1:34:00
1:33:50
63
Odylle Graafland
Hoogmade
1:34:01
1:33:50
64
Floor Slag
Amsterdam
1:34:08
1:33:52
65
Wendela Wallenburg
Haarlem
1:35:01
1:34:55
66
Carlijn Zengerink
Amsterdam
1:35:03
1:34:47
67
Sana Ben Yerrou
Amsterdam
1:35:04
1:34:31
68
Sonja Oostrom
Monnickendam
1:35:29
1:35:22
69
Carien Mees
Amsterdam
1:35:37
1:35:04
70
Lysanne Breebaart
Landsmeer
1:36:23
1:35:55
71
Laura Tuin
Landsmeer
1:36:34
1:36:06
72
Jacqueline Schreuder
Haarlem
1:36:47
1:36:41
73
Inge Kools
Friesland
1:37:44
1:37:32
74
Karin Broersma
Purmerend
1:38:29
1:38:06
75
Annechien van Vloten
Atos
1:38:37
1:38:17
76
Michelle Koning
Amsterdam
1:39:20
1:39:01
77
Ria Post
Atos
1:39:37
1:39:24
78
Melanie Stavenuiter
Amsterdam
1:39:38
1:39:24
79
Irene Sarneel
Startbaan
1:41:04
1:41:00
80
Stefanie Springwald
Amsterdam
1:41:07
1:40:41
81
Fenna Band
Oostzaan
1:41:41
1:41:35
82
Thea Scheers
Atos
1:41:50
1:41:25
83
Heleen Orie-Has
Oostzaan
1:41:56
1:41:50
84
Carla Marchal
Amsterdam
1:41:57
1:41:27
85
Anja Terweij
Amsterdam
1:41:57
1:41:27
86
Irene Rietkerk
Monnickendam
1:42:56
1:42:23
87
Babette Meijer
Amsterdam
1:43:16
1:42:44
88
Jackey de Haan
Amsterdam
1:43:26
1:43:14
89
Wendy Snijder
Badhoevedorp
1:45:23
1:45:12
90
Geke Hendriks
Amsterdam
1:45:48
1:45:34
91
Marjolein de Heer
Zaanland
1:46:08
1:45:44
92
Desiree Nuij-Kempes
Amsterdam
1:46:12
1:45:43
93
Joke de Vries
Dutch Runners Gold
1:49:09
1:49:04
94
Maureen Arntz
Noordbeemster
1:49:28
1:48:57
95
Liesbeth Akkerman
Zaandam
1:51:03
1:50:37
96
Loes Gründmann
Atos
1:51:36
1:51:14
97
Jacqueline Louwe-Zijls
Koog aan de Zaan
1:52:41
1:52:36
98
Shakila Badrising
Amsterdam
1:52:57
1:52:28
99
Mariella Marinova
Amstelveen
1:59:09
1:58:48
100
Eline Fortuin
Amsterdam
2:04:48
2:04:09
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel-Jan Lensen
Nereus
36:20
36:19
2
Dennis Steeman
Phanos
37:33
37:32
3
Nicander Kemper
Waterland
39:35
39:35
4
Paul Leidelmeijer
avVN
40:03
40:00
5
Bart Bruckel
Atos
40:15
40:14
6
Sander Rietveld
Zaandam
40:16
40:15
7
Paul van der Nat
Phanos
40:40
40:37
8
Remco Spigt
Amsterdam
40:42
40:38
9
Ralph van Houwelingen
's-Hertogenbosch
41:29
41:27
10
Sander Kleijne
Atos
41:40
41:38
11
Walter Krijger
Loopgroep Aart Stigt
42:03
42:00
12
Fais Callender
Dutch Runners Gold
42:40
42:38
13
Norbert Vis
Phanos
42:43
42:41
14
Martijn Stobbelaar
Atos
42:45
42:43
15
Henry Blaauwwijk
Almere
43:35
43:34
16
Ed de Jong
Atos
44:26
44:25
17
Jeroen Lautenschutz
Volendam
45:27
45:25
18
Ruud Boon
Amsterdam
46:15
46:10
19
Christiaan Woldendorp
IJsselstein Ut
46:17
46:16
20
Gerbrand Foppes
Amsterdam
46:21
46:14
21
Jesse Bobeldijk
Amsterdam
46:24
46:17
22
Herbert Dupont
Startbaan
46:34
46:34
23
Michel Meijers
Hoorn Nh
46:54
46:48
24
Jan-Willem van Winkel
Atos
47:00
46:58
25
Sander Karsten
Amsterdam
47:07
47:01
26
Ruud Blankendaal
Beets Nh
47:26
47:23
27
Guido Wagenmans
Nieuwegein
47:45
47:42
28
Maarten Foppes
Amsterdam
47:49
47:42
29
PeterJan Kannegieter
Amsterdam
47:54
47:44
30
M. Veldkamp
Purmerend
48:04
48:00
31
Erik van Olst
IJsselstein Ut
48:33
48:31
32
Berend Kaspers
IJsselstein Ut
49:26
49:24
33
Dennis Appelman
Wognum
50:22
50:15
34
Neil de Goede
Amsterdam
50:33
50:21
35
Jeroen van der Weegen
Arnhem
50:33
50:19
36
Ben Zeilmaker
Amsterdam
51:16
51:05
37
Frank van der Meulen
Hoorn Nh
51:50
51:34
38
Andries Goedhart
Zaandam
52:03
51:48
39
Peter Bartels
Atos
52:45
52:42
40
Ronald Groot
Amsterdam
52:45
52:41
41
Rinus Stroosnijder
Oostzaan
52:59
52:50
42
Lars van Beuzekom
Woerden
53:34
53:20
43
Reinier Bronsema
Amsterdam
53:53
53:46
44
Emiel Bolwidt
Amsterdam
53:56
53:41
45
Frits Laurier
Amsterdam
53:56
53:42
46
Ralph Schurink
Purmerend
54:11
54:10
47
Pieter Hettema
Amsterdam
54:24
54:19
48
Leon Manet
Amsterdam
54:29
54:22
49
Jan Schalkwijk
Zaandam
54:35
54:15
50
Julius de Jong
Amsterdam
55:12
55:01
51
Richard Baas
Amsterdam
55:42
55:28
52
Jeroen Jacobs
Hoorn Nh
56:06
55:54
53
Peter de Vries
Amsterdam
56:11
56:06
54
Jaap Koek
Nieuwegein
56:12
55:59
55
Dennis Laanstra
Amsterdam
56:35
56:19
56
Mark de Haas
Amsterdam
56:39
56:23
57
Nico Hemelaar
Waterland
56:48
56:40
58
Garmt Arkenbout
Amsterdam
56:54
56:35
59
Ferry den Os
Broek in Waterland
57:07
56:54
60
Wilko Bolt
Amsterdam
57:21
57:13
61
Arno Beliën
Dutch Runners Basic
57:46
57:40
62
Dirk van Gent
Landsmeer
58:08
58:03
63
Fedor Finkenflugel
Amsterdam
58:33
58:27
64
Onbekend
Amsterdam
58:36
58:23
65
Michael Fresco
Amsterdam
58:56
58:46
66
Henk Keizer
Amsterdam Zuidoost
59:16
59:12
67
Henri de Raad
Amsterdam
59:17
59:09
68
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
59:54
59:43
69
Erwin Daalhuisen
Amsterdam
1:00:14
59:44
70
Roland Eveleens
halfweg
1:00:18
1:00:03
71
Hans Schopman
Amsterdam
1:00:55
1:00:38
72
Guido Klaassen
Lycurgus
1:02:04
1:02:01
73
Richard Dech
Amsterdam
1:02:08
1:01:52
74
Martin Deurwaarder
Amsterdam
1:02:08
1:01:52
75
Jacob Ovadia
Zandvoort
1:03:16
1:03:03
76
Hanno de Groot
Amsterdam
1:03:37
59:50
77
Wil Zonneveld
Amsterdam
1:03:39
1:03:34
78
A. Maas
Amsterdam
1:04:05
1:03:55
79
Theo Finkenflugel
Amsterdam
1:04:06
1:03:59
80
Ron Brachthuizen
Zaandam
1:04:29
1:04:21
81
Michel Goedkoop
Atos
1:05:11
1:04:56
82
Roeland Douma
Amsterdam
1:07:04
1:06:47
83
Harm de Jonge
Amsterdam
1:09:16
1:08:57
84
Klaas Jorritsma
Diemen
1:09:22
1:09:03
85
Henk Kuhlman
Amsterdam
1:13:24
1:13:12
86
Yusef Abu Hamad
Amsterdam
1:14:31
1:14:28
87
Rob van Grieken
Hoofddorp
1:14:57
1:14:41
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ageeth Klaassen
Lycurgus
42:54
42:52
2
Veerle van Balen
Amsterdam
47:28
47:26
3
Cindy v. d. Boer
Amsterdam
48:00
47:53
4
Marcella van Doorn
Amsterdam
48:21
48:18
5
Saskia Kamman-Vis
Phanos
50:11
50:07
6
Celine Smeets
Amsterdam
50:17
50:05
7
Anneke van Tilburg
Amsterdam
52:42
52:36
8
Sjierly Pereira
Phanos
53:45
53:42
9
Elsa Sorgedrager
Amsterdam
54:42
54:37
10
Lygia Maria Prata Soar
Amsterdam
55:12
55:04
11
Aaffiena Moerland
Amsterdam
55:48
55:39
12
Patricia Croese
Atos
55:50
55:39
13
Mieke ten Bosch
Atos
55:59
55:48
14
Hedi Holsheimer
Amsterdam
56:10
56:02
15
Danielle Hansen
Amsterdam
58:18
58:00
16
Ellie van Ooi
Atos
58:20
58:14
17
Annelies Scholten
Groningen
58:39
58:28
18
Sara Coningsby
Amsterdam
58:47
58:41
19
Jolijn Kragt
Amsterdam
59:04
58:46
20
Chantal Wentink
Amsterdam
59:27
59:23
21
Willemiek Kluijfhout
Amsterdam
59:34
59:15
22
Madelon Peereboom
Landsmeer
59:45
59:40
23
Ina Bruns
Oostzaan
59:47
59:32
24
Laura van der Linden
Amsterdam
59:50
59:46
25
Rosa Prosée
Dutch Runners Gold
1:00:28
1:00:25
26
Hanneke Pouwels-Klomp
Amsterdam
1:02:42
1:02:37
27
Marjoleine Kaars
Edam
1:03:11
1:02:52
28
Lia van ankeren
Amsterdam
1:03:11
1:02:53
29
Harriet Raadman
Amsterdam
1:03:13
1:02:57
30
B. Maas
Amsterdam
1:04:04
1:03:55
31
Monika Schaar
Amsterdam
1:04:38
1:04:27
32
Benedicta Donkor
Amsterdam
1:04:57
1:04:40
33
Sanne van Beekhoven
Atos
1:05:11
1:04:56
34
Quirine Gijsbers
Krimpen aan den IJss
1:05:12
1:05:03
35
Martine Hartog
Amsterdam
1:05:53
1:05:45
36
Marianne Samuel
Landsmeer
1:06:22
1:06:04
37
Margreet Hagen
Broek in Waterland
1:06:38
1:06:26
38
Hansje Brandsma
Landsmeer
1:08:07
1:07:48
39
Margot Bosters
Amsterdam
1:08:10
1:08:01
40
Silvia Vermeulen
Almere
1:08:40
1:08:28
41
Nancy Sijbrands
Amsterdam
1:09:52
1:09:33
42
Astrid Melching
Amsterdam
1:10:07
1:09:51
43
Lilian Batenburg
Amsterdam
1:10:07
1:09:51
44
José Meerveld
Amsterdam
1:10:28
1:10:15
45
Karin Bouman
Amsterdam
1:10:59
1:10:48
46
Joyce Louwrier
Wormerveer
1:11:03
1:10:48
47
Paulien Grabijn
Wormerveer
1:11:10
1:10:59
48
Annette Scholten
Amsterdam
1:11:32
1:11:17
49
Melanie de Jong
Westzaan
1:11:33
1:11:15
50
Annekek Kuhlman
Amsterdam
1:13:24
1:13:11
51
Gythe Bulstra
Amsterdam
1:14:09
1:13:51
52
Marijke de Gruyter
Amsterdam
1:14:09
1:13:51
Uitslagen.nl
06-09-2011 15:18