Uitslagenlijst 16e Ketelhavenloop

Dronten - Zaterdag 27 augustus 2011

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Hans Lindeboom
BB lopers
34:07
2
Erik Driesen
NOP
34:14
3
Simon Visser
Isala '96
35:07
4
Bert de Boer
Staphorst
36:20
5
Arne Mulder
BB lopers
36:30
6
Henry Visscher
BB lopers
37:04
7
Janoah Bovenhuis
Flevo Delta
37:35
8
Harold Kruidhof
Staphorst
38:16
9
Edwin Boone
Isala '96
39:35
10
Niels Visser
Hattem
39:50
11
Niek van der Knokke
Zwolle
40:08
12
Jonathan Goijert
Amersfoort
41:01
13
Dennis van den Belt
Flevo Delta
43:33
14
Wilco Nijerkamp
Biddinghuizen
45:43
15
Martijn Karel
Kampen
45:57
16
van Molenaar
Urk
46:41
17
Dennis Ettes
Rotterdam
46:47
18
Frank Stobbe
NOP
46:52
19
Jochem Hullegie
Kampen
47:26
20
Peter van Beek
Harderwijk
47:58
21
Robin Kroon
Flevo Delta
48:40
22
Arno vd Brink
Flevo Delta
49:30
23
Dimitry de Graaf
Amsterdam
50:19
24
Jurjen de Jong
Flevo Delta
51:13
25
Ernesto Fraser
Amersfoort
51:43
26
Martin Oosterhoff
Kampen
52:44
27
Jos Vinke
Lelystad
55:45
28
Martijn Kasza
Doetinchem
56:38
29
Rene van Ampting
Doetinchem
56:43
30
Lex Ouburg
Rotterdam
58:11
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Frans Deenen
ATV Venray
36:02
2
Bennie Thunker
Isala '96
36:34
3
Martin Hendriks
Elburg
37:26
4
Arjen Driesen
NOP
37:40
5
Roel van der Steege
Kampen
38:16
6
Jasper de Groot
Flevo Delta
38:36
7
Eric Jansen
Loopgroep PK
38:54
8
Marcel van Amstel
Dronten
39:36
9
Robert Reitsema
Isala '96
39:38
10
Andre Gerin
Spirit Lelystad
39:46
11
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
41:03
12
Peter Ligthart
Hasselt
41:26
13
Olaf Satink
Zwolle
41:39
14
Erwin Noorman
Spirit Lelystad
42:50
15
Johan Zandbergen
Flevo Delta
44:45
16
Johan van Tol
Dronten
44:50
17
Wieger Vreeke
Emmeloord
44:53
18
Mark de Wolff
Dronten
45:46
19
Robert Wezenberg
Nederland
45:52
20
Marco Driesen
NOP
46:48
21
Erik van der Linden
Dronten
46:55
22
Wim van der Leij
Flevo Delta
47:03
23
Harm Dunnink
Staphorst
47:17
24
Henk Kruidhof
Rouveen
48:52
25
Bert van den Belt
Flevo Delta
49:05
26
Rene van der Elst
Flevo Delta
50:39
27
Wim Bruins
Flevo Delta
51:00
28
Henk Breel
Arnhem
51:29
29
Gerrit Hultink
Dronten
53:21
30
Rene Erkens
Zeewolde
53:22
31
Marco Harberink
Harderwijk
55:33
32
Louwe Smit
Dronten
55:36
33
Patrick Dybiona
Leusden
56:45
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marten Bolt
avVN
39:32
2
Gerard Smit
Statina
42:44
3
Lubbert Bovenhuis
Flevo Delta
42:54
4
Willem de Vries
NOP
43:41
5
Mans Veldsink
Dedemsvaart
44:54
6
Peter Bekedam
Flevo Delta
44:56
7
Hans van Unen
Zwolle
46:38
8
Theo Jaskulski
Flevo Delta
46:42
9
Stan van Dam
Flevo Delta
46:49
10
Henk Doornebosch
PEC 1910
47:04
11
Tim de Vogel
Flevo Delta
48:52
12
Hans Dorr
Spirit Lelystad
49:50
13
Hans Hilbrands
Flevo Delta
50:15
14
Steven Pul
Lelystad
50:28
15
Vincent van Yperen
Flevo Delta
51:48
16
Marcel Warmerdam
Swifterbant
52:51
17
Gerard Wieten
Dronten
53:00
18
Marien van Staalduine
Flevo Delta
54:51
19
Dik v.d. Dool
Lelystad
54:55
20
Erik van der Vaart
Dutch Runners Gold
55:21
21
A. Nijerkamp
Biddinghuizen
55:36
22
Hans Overkempe
Flevo Delta
56:41
23
Arnold te Raa
Flevo Delta
1:00:00
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Elshout
avVN
41:40
2
Arnold Stoop
Athlos
42:03
3
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
43:38
4
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
45:05
5
A. Boschman
Elburg
45:21
6
Anne Stobbe
NOP
45:23
7
Hidde Leijenaar
Flevo Delta
45:49
8
Roelof Pepping
avVN
46:35
9
Wim Rademaker
Flevo Delta
50:06
10
Bert Brink
Dronten
50:11
11
Barend ten Have
Isala '96
50:43
12
van Mierlo
Dronten
52:06
13
Jan Mulder
Zwolle
52:12
14
Ger Ettes
Loopgroep Ketelhaven
56:26
15
Brusselman
Spirit Lelystad
58:22
16
Fokke Sytsma
Flevo Delta
59:51
17
Allert Everts
Flevo Delta
1:00:50
18
Aad Brugman
avVN
1:03:21
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marleen Vos
Lelystad
39:52
2
Afke Kruis
NOP
47:05
3
Marlijn Griesheimer
Dronten
53:18
4
Lisa Beltman
Dronten
1:00:16
5
Gerdienke Sparreboom
Zwolle
1:04:04
6
M. Hemstede
Ommen
1:08:27
7
Janneke Morsch
Loopgroep Ketelhaven
1:08:48
8
Danielle Wesseling
Dronten
1:11:00
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Vanessa Gosselink
Flevo Delta
41:43
2
Marlies van Amstel
Dronten
44:10
3
Corrie Stoker-de Wit
Flevo Delta
44:25
4
Karin Bergmans
Flevo Delta
47:58
5
Esther Jonkers
Flevo Delta
49:15
6
Hilda Paarhuis
Rouveen
49:28
7
Hanny Breel
Rijen
51:29
8
G. Garst
Zwolle
53:26
9
Ingrid vd Poll
Isala '96
53:43
10
Jenny van den Belt
Flevo Delta
56:12
11
Sandra Frijlink
Almere
56:36
12
Vera Schoorlemmer
Isala '96
56:42
13
Dorine van Arendonk
Flevo Delta
57:08
14
Jacqueline Bouwmeester
Zwolle
57:44
15
Kitty Schipper
Dronten
1:04:32
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marrie Sparreboom
Flevo Delta
49:17
2
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
51:06
3
Jose Rijnbeek
SC Reeuwijk
58:09
4
Lesleigh Dore
Spirit Lelystad
59:27
5
Eveline Morsch-de Hoog
Loopgroep Ketelhaven
1:01:24
6
Frea Waldus
Flevo Delta
1:03:31
7
Anky Goulooze
Dronten
1:04:32
8
Henny de Graaf
Dronten
1:19:12
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Mirjam Brugman
avVN
54:07
2
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
1:06:36
www.uitslagen.nl
27-08-2011 00:00