Uitslagenlijst WBO Wonen Boeskoolloop

Oldenzaal - Zondag 21 augustus 2011

M 6-9, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Bloemen
Iphitos
5:20
2
Vincent Righard
Oldenzaal
5:31
3
Chris Lenferink
Tubbergen
5:33
4
Jochem Geerdink
Marathon Pim Mulier
5:38
5
Elco Dreierink
Oldenzaal
5:44
6
Wes Segerink
Oldenzaal
5:53
7
Joris Sanderink
Oldenzaal
6:13
8
Siebe Poort
Oldenzaal
6:14
9
jurgen Poos
Oldenzaal
6:28
10
Daan Kemna
Oldenzaal
6:29
11
Tim Wigger
Bussum
6:31
12
Bas Ankone
Oldenzaal
6:31
13
Ruud oude Veldhuis
Oldenzaal
6:52
14
milan Derks
Oldenzaal
6:59
15
Jord oude Elferink
Oldenzaal
7:13
16
Florian Kok
Oldenzaal
7:19
17
Pim Kemna
De Lutte
7:22
18
Bjorn Tulp
Oldenzaal
7:23
19
Jelte Poort
Oldenzaal
8:06
V 6-9, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patty Verkooijen
Nijverdal
5:14
2
Milai Oplaat
Diepenheim
5:44
3
Camie Mol
Oldenzaal
5:54
4
Britt Oplaat
Diepenheim
5:57
5
Busra Kaya
AV Rijssen
6:35
6
Milou Zwiep
Deurningen
6:40
7
Floor de Haan
Weerselo
6:49
8
Marre Tulp
Oldenzaal
6:55
9
Bore Zwiep
Deurningen
6:58
10
Nienke Oude Elberink
Oldenzaal
7:28
11
Fenne Tulp
Oldenzaal
9:32
M -15, 2.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bereket Moes
Quick'20 C1
6:41
2
Lennart Jansink
Quick'20 C1
6:42
3
Gair Pot
Oldenzaal
7:01
4
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
7:04
5
Lars Willemsen
Goor
7:12
6
Tom Huyts
Quick'20 C1
7:17
7
Sjoerd Hermsen
Oldenzaal
7:18
8
Christiaan Poos
Oldenzaal
7:23
9
Beele Pronk
Hellendoorn
7:29
10
Dirk Dortland
Oldenzaal
7:31
11
Sebastiaan Engbers
Oldenzaal
7:42
12
Willem Kienhuis
Quick'20 C1
7:44
13
Daan Kalter
Quick'20 C1
7:44
14
Tommie Nuchelmans
Quick'20 C1
7:46
15
Yannick Heskamp
Quick'20 C1
7:47
16
Marien Bosch
Quick'20 C1
7:48
17
Boyd Roord
Oldenzaal
7:52
18
Gijs Vreeswijk
Quick'20 C1
7:52
19
Sander Poos
Oldenzaal
8:08
20
Nino Klieverik
Quick'20 C1
8:16
21
Max van Goethem
Quick'20 C1
8:21
22
Luuk Derks
Oldenzaal
8:22
23
Daan Oude Veldhuis
Oldenzaal
8:29
24
Jesse Kemna
Oldenzaal
8:30
25
Rick Huyts
Oldenzaal
8:40
26
Ismail Kaya
AV Rijssen
8:41
27
Jip Kemna
Quick'20 C1
8:47
28
Simon Platier
Oldenzaal
8:56
29
Jorick Huizing
Klazienaveen
8:57
30
De Boer
Oldenzaal
9:02
31
Jort Pot
Oldenzaal
9:07
32
Willem Huitink
Oldenzaal
9:08
33
Bart Huyts
Oldenzaal
9:20
34
Jarmo Zwiep
Deurningen
9:25
35
Loek ter Beke
Oldenzaal
9:27
36
Lars Ankone
Oldenzaal
9:30
37
Pim oude Elferink
Oldenzaal
9:47
38
Lars Ijland
Quick'20 C1
10:07
V -15, 2.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Pronk
Hellendoorn
7:24
2
Jill Roord
Quick'20 C1
7:39
3
Susan Wouda
Goor '75
8:00
4
Sanne van Zutphen
Oldenzaal
8:19
5
Dorte Heideman
Oldenzaal
8:23
6
Nienke van Zutphen
Oldenzaal
8:27
7
Danique Oplaat
Diepenheim
9:03
8
Robin Mol
Oldenzaal
9:47
9
Frederique Engbers
Oldenzaal
10:17
M -40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
Enschede
15:59
2
Michiel Kallenberg
Nijmegen
16:12
3
Dennis de Vries
Hengelo
16:30
4
Taleco Olivier
Zwolle
16:32
5
Ivo Meijer
Marathon Pim Mulier
16:54
6
Frank Pol
Hengelo
17:00
7
Bastiaan Roelofs
Norne
17:29
8
Wouter Doesburg
Rekken
17:36
9
Wilco Wolfs
Wierden
17:58
10
Remko Siers
Oldenzaal
18:00
11
Anton ter Elst
Hengelo
19:12
12
Stefan Filart
Borne
19:23
13
Jasper-Ewout vBremen-S
Quick'20 B1
19:28
14
Errol Klunder
Oldenzaal
19:57
15
Dennis Meijer
Oldenzaal
19:58
16
Leon Kolkman
Beltrum
20:03
17
Cas Koopman
Quick'20 B1
20:12
18
Rich Heuvel
Hengelo
20:21
19
Niels Willemen
Quick'20 B1
20:22
20
David Lensen
Losser
20:26
21
Jasper Lowik
Oldenzaal
20:45
22
Bereket Moes
Oldenzaal
20:49
23
Thijmen Snippe
Quick'20 B1
20:53
24
Thomas v.d. Vliet
Oldenzaal
20:56
25
Stephan Rollman
Oldenzaal
21:06
26
Frank Eulderink
Quick'20 B1
21:28
27
Thijs Westerbeek
Oldenzaal
21:42
28
Jelle Leenders
Quick'20 B1
21:45
29
Roel Semmekrot
Oldenzaal
22:03
30
Roel Swaders
Oldenzaal
22:07
31
Michael Kappert
Oldenzaal
22:18
32
David Krol
Hengelo
22:31
33
Jörgen de Vries
TION
22:38
34
Kyle Millard
Quick'20 B1
22:38
35
Ruben Bilgic
Quick'20 B1
22:40
36
Mark Leijdekkers
Quick'20 B1
22:45
37
Eus Christoffel
Oldenzaal
22:53
38
sjoerd Hermsen
Oldenzaal
22:56
39
Emiel Haamberg
Oldenzaal
23:59
40
Marc Woesthuis
TION
24:17
41
Jorik Polhuis
Oldenzaal
24:21
42
Luuk Kuitenbrouwer
Oldenzaal
24:21
43
JJG Bartelink
Oldenzaal
24:31
44
Joep Molenaar
Oldenzaal
25:02
45
Ralph Benschop
Etten-Leur
25:06
46
Tim Bruggink
Oldenzaal
25:26
47
Roy Ordelmans
Hengelo Ov
25:42
48
Ivo Veldman
Arnhem
25:43
49
Georg de Vries
Losser
27:30
50
Frank Greve
Weerselo
27:42
51
Youri Schaap
Almelo
28:59
52
Robbin Haverkotte
Oldenzaal
33:15
53
Gijs Braakhuis
Oldenzaal
33:37
M +40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Veenstra
Enschede
17:19
2
Ben Platier
Oldenzaal
18:06
3
Hans Rawee
Triathlon
18:17
4
Emile van der Zande
Losser
18:22
5
Dick Ramerman
Borne
18:32
6
Raymond Zeeman
Losser
18:48
7
Alfred Atta
LAAC Twente
19:15
8
Albert Willemsen
Goor
19:21
9
Gert-Jan Taller
Diepenheim
20:33
10
Ton Lammerts
Oldenzaa
21:05
11
Frans Wijlens
Iphitos
21:15
12
Roy Scholten
Deurningen
21:22
13
Paul van der Vegt
Enschede
21:30
14
Sjef Olde Scholtenhuis
Oldenzaal
21:38
15
Vincent van het Reve
LAAC Twente
22:09
16
Peter Wrekenhorst
Iphitos
22:18
17
Patrick Wilke
Oldenzaal
22:19
18
Toon Eppink
Oldenzaal
22:28
19
Gerard Doosje
Wierden
22:37
20
Gerhard Wessels
avVN
22:46
21
Paul Peeters
LAAC Twente
22:55
22
Rene Hermsen
Oldenzaal
22:56
23
Peter Nuchelmans
Oldenzaal
22:56
24
Michel Brik
Enschede
23:16
25
Bert Siemerink
Oldenzaal
23:20
26
Robert Leusenkamp
Hengelo Ov
23:26
27
Theo Gornis
Enschede
23:34
28
Jos oude Groote Beverb
Oldenzaal
24:11
29
Ben Postma
Oldenzaal
24:22
30
Henk Bossink
Oldenzaal
24:39
31
Gerard Scurd
Harbrinkhoek
25:09
32
Czeslaw
Glogow
25:12
33
Bert Harens
Hengelo Ov
25:19
34
Jan Bruggink
Hengelo
25:26
35
Mark Esselink
Enschede
25:38
36
Erwin Boer
Oldenzaal
25:57
37
Dennis Ligtenberg
Wierden
25:58
38
Marinus Steghuis
Oldenzaal
26:31
39
Jan Roelofs
Oldenzaal
27:55
40
Eli Schaap
Almelo
28:56
41
Erwin Damhuis
Enschede
30:07
42
Jan Meulenkamp
Oldenzaal
32:14
43
Wim Guleij
LAAC Twente
36:38
V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca Damme
Hengelo
19:34
2
Laura Kotte
Oldenzaal
20:01
3
Marijke van Duuren
Marathon Pim Mulier
20:30
4
Monique Kropman
Losser
21:01
5
Floor Leusenkamp
Hengelo Ov
21:07
6
Marian Freriks
Hellendoorn
21:11
7
Annelies Lageschaar
Oldenzaal
22:26
8
Silke Koster
Oldenzaal
22:48
9
Marianne de Vries
LAAC Twente
22:55
10
Stefanie Buijvoets
LAAC Twente
23:14
11
Daphne Buijvoets
Oldenzaal
23:33
12
Emelien Leusenkamp
Hengelo Ov
23:58
13
Simone Busscher
Denekamp
24:38
14
Jeanette Agterbos
Weerselo
25:09
15
Saskia Grobbe
De
25:10
16
Margo Zwiep
Oldenzaal
25:42
17
Rianne ter Bekke
Hengelo Ov
25:46
18
Anna Mekes
Enschede
25:49
19
Kelly Kemerink op Schi
Saasveld
25:52
20
Karlijn Roelofs
Oldenzaal
26:05
21
Annabeth Wijering
Iphitos
26:15
22
Tessie Beuvink
Oldenzaal
26:28
23
Ellen Haamberg
Denekamp
26:29
24
Karin Oude Nijeweme
Oldenzaal
26:31
25
Erna Lenferink
Tubbergen
26:41
26
Lidwien Siemerink
Oldenzaal
26:46
27
Liz Laarveld
Oldenzaal
26:48
28
Maureen Andin
Oldenzaal
27:30
29
Mariëlle Van der Meché
Rossum Ov
28:26
30
Ellen Leerkotte
Oldenzaal
28:35
31
Manon Vossebeld
Hengelo Ov
28:59
32
Karin Haverkotte
Oldenzaal
29:05
33
Anja Brunink
Oldenzaal
29:12
34
Irma Koopman
Marathon Pim Mulier
29:56
35
Ilse Bult
Denekamp
30:18
36
Chantal Blockhuis
Denekamp
30:18
37
Nicole Helthuis
Denekamp
30:20
38
Miriam Bekke
De Lutte
30:22
39
Mignon Stevelink
Oldenzaal
30:31
40
Lisette Ottenschot
Ambt Delden
31:22
41
Vonneke Hoppen
Oldenzaal
31:24
42
Carla Lap
Oldenzaal
31:30
43
Ilone Jansink
Oldenzaal
31:51
44
Chantal Ordelmans
Hengelo Ov
31:52
45
Nathalie Hermsen
Hengelo Ov
32:06
46
Marieke Ottenschot
Ambt Delden
32:22
47
Loes Klieverik
Oldenzaal
33:06
48
Laura Haverkotte
Oldenzaal
33:16
M -40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerold Hartger
Neuenhaus
32:23
2
Mark oude Bennink
Oldenzaal
32:53
3
Thijs Theunissen
Hengelo
33:40
4
Leon Sanderman
Rijssen
33:43
5
Pim de Kok
Enschede
33:52
6
Caspar Koelma
Hengelo
34:13
7
Jan Paalman
Rijssen
34:45
8
Maik Voppen
Denekamp
35:19
9
Johan v.d. Dennen
Enschede
36:16
10
Arnold Klieverik
Oldenzaal
38:12
11
Tom Hoefnagels
LAAC Twente
39:53
12
Rik Eertman
Ootmarsum
39:55
13
Wouter Vollenbroek
Denekamp
40:28
14
Sjoerd Franck
ASV
40:35
15
Mart Woesthuis
Tubbergen
41:36
16
Emile Bornebroek
Oldenzaal
41:47
17
Matthijs Meinders
Oldenzaal
42:48
18
Dick Veldhuis
Ootmarsum
42:56
19
Lars Davina
Oldenzaal
43:04
20
Rob Lanting
Enschede
43:10
21
Mike Huiskes
Hengelo Ov
43:14
22
Sjoerd Stegeman
Hengelo Ov
43:32
23
Matt Evers
Losser
43:36
24
Mark Brink
Oldenzaal
44:05
25
Alex van Geldrop
Hengelo Ov
44:38
26
Niels Huttenhuis
Utrecht
45:04
27
Tim Harberink
Hengelo Ov
45:18
28
Harold Zwiers
Oldenzaal
45:34
29
Dennis Meijer
Oldenzaal
45:44
30
Wouter Arends
Oldenzaal
45:48
31
Jasper Elsinga
Oldenzaal
45:57
32
Remi Buijvoets
Oldenzaal
46:36
33
Guillaume van Vossen
Enschede
46:38
34
Bob Metternich
Enschede
47:20
35
Niek Buijvoets
Oldenzaal
48:28
36
Koen Vinkenvleugel
Hengelo Ov
49:21
37
Tim Meinders
Oldenzaal
49:22
38
Wouter Linkser
Hengelo
49:24
39
Tim Steffens
Hengelo Ov
49:27
40
Peter Greven
Hengelo Ov
49:41
41
Stefan Rorink
Oldenzaal
50:30
42
Mark Riksmanpoel
De Lutte
50:37
43
Franck Makumi
Oldenzaal
50:41
44
Jaimy Muller
Enschede
51:45
45
Michel Olde Benneker
Enschede
52:32
46
Rob Bekke
Oldenzaal
54:34
47
Huub Vrijkorte
Oldenzaal
55:29
48
Arjan Langenhof
Oldenzaal
57:06
49
Bart Kortman
De Lutte
59:56
50
Ralf Maathuis
Oldenzaal
1:00:23
M +40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
34:10
2
Eric Borg
Hengelo
34:22
3
Andre oude Elferink
Denekamp
34:51
4
Edward Hertsenberg
Hengelo
35:43
5
Herman Hassing
LAAC Twente
38:38
6
Frank Hering
Avanti-Wilskracht
39:58
7
Benno Scharenborg
Haaksbergen
40:14
8
Joop Vriend
LAAC Twente
40:52
9
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
41:26
10
Robert Keizer
Beuningen
42:04
11
Roeland Romijn
Woerden
42:15
12
Koert weustink OLC
Ootmarsum
42:43
13
John Norda
Goor
42:53
14
Erik Hekman
Oldenzaal
44:49
15
Rene Korte
Almelo
45:12
16
René van de Graaf
Oldenzaal
45:17
17
Willem Biemolt
Utrecht
45:27
18
Patrick Kip
Oldenzaal
45:59
19
Mark Luft
Oldenzaal
47:15
20
Ewald Smits
Oldenzaal
47:24
21
Willem-Jan Tanck
Enschede
47:51
22
Ron Hofte
LAAC Twente
48:11
23
Bob Vos
Oldenzaal
49:05
24
Karst Nieboer
Nijverdal
49:12
25
Peter Grobben
Oldenzaal
49:34
26
Roy Evers
Oldenzaal
49:38
27
Frans Heering
AV Rijssen
49:39
28
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
49:50
29
Ron Beyerink
Oldenzaal
50:51
30
Arno Krupers
Oldenzaal
51:11
31
William Segerink
Oldenzaal
51:12
32
Alberto Wessel
Losser
52:07
33
Gerard Heskamp
Oldenzaal
52:49
34
Rene Danel
Oldenzaal
52:55
35
Robert Veldhuis
Oldenzaal
54:17
36
Rene Hermsen
Oldenzaal
54:55
37
Martin Engbers
Oldenzaal
55:37
M +50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marti ten Kate
Enschede
35:39
2
Tonnie Bruns
Ootmarsum
37:12
3
Ben Nijland
Saasveld
38:42
4
Harry Dijk
Enschede
39:21
5
Dick Sanderman
Rijssen
39:24
6
Frans Koevoets
LAAC Twente
39:39
7
Pawel Stadnik
Oldenzaal
40:50
8
Dirk Platjes
Sibculo
41:48
9
Hans Punt
LAAC Twente
43:37
10
Jos Groeneveld
Oldenzaal
44:12
11
Benno Braamhaar
AV Rijssen
44:26
12
Cees van Reemst
TION
44:43
13
Jan Boerman
AV Rijssen
44:55
14
Wilbert Kallenberg
Oldenzaal
45:04
15
Wilfred Stadnik
Borne
45:08
16
Rudie van der Walle
Loopgroep De Lutte
46:34
17
Hans Klomp
LAAC Twente
46:54
18
Mans Veldsink
Dedemsvaart
46:54
19
Nico van Putten
Goor '75
47:12
20
Wim Buijvoets
Oldenzaal
47:19
21
Frits Rorink
Oldenzaal
47:28
22
Theo Kosters
Goor '75
47:28
23
Hans Bos
Doetinchem
47:41
24
Richard Schepers
Coevorden
48:23
25
Herman Schepers
Coevorden
48:25
26
Nico Langeslag
LAAC Twente
48:49
27
Tonny Punt
Loopgroep De Lutte
49:35
28
Piet Mol
LAAC Twente
49:52
29
Gerhard Oever
Meppen
50:30
30
Gerrit Vos
Typhoon
50:58
31
Andre Maatman
Dutch Runners Gold
51:33
32
Fons Krabbe
Weerselo
51:37
33
Henk Winkelhuis
Oldenzaal
51:53
34
Tonny Holleboom
Broekland Ov
52:18
35
Bob Looyestijn
Oldenzaal
52:31
36
Fons Overkamp
Oldenzaal
53:21
37
Ben Scholten
Oldenzaal
53:33
38
Alfred Ophuis
Oldenzaal
53:50
39
Toon Oude Bos
Oldenzaal
54:38
40
Jos oude Lohuis
Oldenzaal
54:59
41
Jan Oude Weme
LAAC Twente
58:21
42
Ton oude Hampsink
Oldenzaal
1:01:29
V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
Borne
37:24
2
Mariska Dute
Borculo
38:05
3
Esther van Heerde
Haarlem
40:13
4
Kimberly Kok
Den Ham Ov
41:49
5
Eline Vollenbroek
Losser
42:10
6
Klara Davina
Oldenzaal
43:23
7
Martine Roord
Denekamp
43:51
8
Anouk Kooelen
Bornerbroek
45:53
9
Elly Buijvoets
Oldenzaal
46:43
10
Elsemiek Bartelink
Oldenzaal
47:53
11
Lianne Evers-Steggink
Oldenzaal
49:38
12
Marlou Bos
Groningen
52:00
13
Petra Agterbos
Oldenzaal
53:49
14
Galila Kamphuis
Oldenzaal
53:57
15
Gusta de Kleine
LAAC Twente
55:11
16
Nicole Horsthuis
Oldenzaal
1:00:00
17
Els van de Graaf
Oldenzaal
1:00:05
18
Nicole van Wietmarsche
Oldenzaal
1:00:44
Supportersvereniging Black and White. Tot volgend jaar
www.uitslagen.nl
22-08-2011 10:40