Uitslagenlijst 18e Kermisloop Siebengewald

Siebengewald - Zaterdag 20 augustus 2011

J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Cas Peters
Siebengewald
4:43
2
Renzo Koks
Siebengewald
4:48
3
Kai Radecka
München (GER)
4:54
4
Stan Hubbers
Siebengewald
4:56
5
Just Meijer
Vianen Nb
5:31
M8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Iris van Beek
Sint Anthonis
5:58
2
Laura Felkl
Siebengewald
6:01
J12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Nicolas Mayer
Xanten (GER)
3:40
2
Tim Reinders
Xanten (GER)
3:47
3
Henry Gardemann
Xanter (GER)
4:01
4
Vincent de Groot
Groesbeek
4:18
5
Jordy Praster
Arnhem
5:13
M12, JEUGD 1000M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Lisanne Pouwels
Siebengewald
4:58
2
Elena van Gee
Duitsland
5:02
J16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Alex de Groot
Groesbeek
12:23
2
Jordy Pouwels
Siebengewald
13:18
3
Jeroen de Croock
Spaubeek
17:11
H3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marcin Chmura
Dobodzien (POL)
11:06
2
Stef Boumans
Boxmeer
13:34
3
Nicolo de Groot
Groesbeek
15:45
4
Hermann Sommer
Xanten (GER)
17:51
D3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Diana Golek
Lubliniec (POL)
11:06
2
Riccarda Angenendt
Xanten (GER)
13:05
3
Rianne de Croock
Spaubeek
13:15
4
Miriam Matthiesen
Duitsland
15:44
5
Silvia de Groot
Groesbeek
16:17
6
Corinne Jaspers
Siebengewald
17:21
H6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Bas Hermsen
Cuijk
21:22
2
Roland Schmitz
Goch (GER)
21:37
3
Sjors Thielen
Wanssum
22:52
4
Sander Hilferink
Arnhem
23:04
5
Gerwin Godschalk
Malden
23:19
6
Erik Willems
Sint Anthonis
23:28
7
Mart van Rooij
Venray
23:32
8
Jan Poels
Venray
23:43
9
Björn van Weegen
Weeze (GER)
24:03
10
W. Angenendt
Duitsland
24:05
11
Henny Roodhorst
Puiflijk
24:23
12
Hendri Wijnen
Schaijk
24:36
13
R van Orsouw
Schaijk
24:38
14
Theo Aben
Ledeacker
24:51
15
Roy Dennemans
Siebengewald
24:53
16
Ferry Vreede
Gennep
24:54
17
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze (GER)
25:21
18
Jurgen Engels
Ledeacker
25:24
19
Jeroen Hendriks
Boxmeer
25:37
20
Piet van den Oever
Oploo
25:48
21
Raymond van Benthum
Nijmegen
26:21
22
Carel Stortelder
Gennep
26:29
23
Mark van Beek
Sint Anthonis
26:45
24
Martijn van de Pol
Boxmeer
26:46
25
Willem Toonen
Siebengewald
26:55
26
Patrick Toonen
Siebengewald
27:07
27
Theo Toonen
Siebengewald
27:10
28
Paul de Hoog
Cuijk
27:11
29
P Aarts
Wanssum
27:24
30
Joris Jans
Nijmegen
27:32
31
Guido Verdijck
Boxmeer
27:37
32
Jos Thielen
Wanssum
28:02
33
Sjaak van den Oever
Westerbeek
29:00
34
Thijs van Kempen
Westerbeek
29:08
35
Johan Roelofs
Siebengewald
29:11
36
Hens Baltesen
Nijmegen
29:12
37
Frans Verseegen
Rijkevoort
29:14
38
Ralph Lelieveld
Siebengewald
29:17
39
Ton van der Beek
Grave
30:21
40
Geert Verberk
Oeffelt
31:09
41
Andre Jansen
Venray
31:26
42
Joop Coolen
Wijchen
31:57
43
Joost Elbers
Molenhoek Lb
32:22
44
Harco de Blaauw
Nijmegen
32:23
45
Andreas Dömmecke
Köln (GER)
32:41
46
Martien Weerts
Vierlingsbeek
32:53
47
Johannes Ingenbleeck
Uedem (GER)
36:41
48
Boomgaars
Gennep
37:51
D6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Diana Golek
Lubliniec (POL)
25:09
2
Maria Voss
Bedburg-Hau (GER)
25:56
3
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
28:34
4
Nel Selten
Venray
29:26
5
Conny de Soeten
Venray
30:46
6
Cornellisen
Wilbertoord
31:10
7
Wendy Jungen
Bergen Lb
31:52
8
Lotte Tissen
Nijmegen
32:19
9
Abea Ingenbleeck
Uedem (GER)
36:40
H, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Twan Lensen
Groesbeek
41:19
2
Bas Basten
Velden
46:00
3
Jaap van Oosteren
Nijmegen
47:54
4
Bart Kock
Gennep
49:52
5
Guido Grossfeldt
Venlo-Blerick
51:01
6
Steef Gijsbers
Nijmegen
51:25
7
Stefan van Beeck
Kalkar (GER)
51:46
8
Cas van Berkel
Amsterdam
56:56
H40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Wouters
Nijmegen
46:32
2
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
46:39
3
Bernd Kotschote
Sonsbeck (GER)
48:43
4
Jürgen Döppers
Rees (GER)
50:26
5
Axel van Sleeuwen
Oploo
51:32
6
Willie van Boxtel
Sambeek
52:16
7
Paul Classens
Oirlo
52:50
8
Peter Heijssing
Kalkar (GER)
53:23
9
Danny Boskemper
Baarlo Lb
53:54
10
Hans-Gerd Leenen
Winnekendonk (GER)
55:00
11
Rob Aerdts
Siebengewald
57:07
12
Jürgen Busseck
Goch (GER)
57:57
13
Maarten Peters
Westerbeek
58:48
14
Wim Simmelink
Boxmeer
59:35
15
Joerg Elbers
Geldern (GER)
16
Wilbert Cornelissen
Bergen Lb
17
R vd Tönnissen
Bergen Lb
18
Wolfgan Lindlarz
Kalkar (GER)
19
Armin Persicke
Neuss (GER)
20
Pascal Kolorz
Siebengewald
1:05:51
H50, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Hans Mutsaers
Wilbertoord
46:06
2
Reinaud van Gastel
Molenhoek Lb
46:34
3
Werner van Dongen
Duitsland
48:17
4
Willy Claessen
Neerkant
49:48
5
Theo Toonen
Siebengewald
50:26
6
Pieter Classens
Oirlo
50:59
7
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze (GER)
51:16
8
Ludger Elting
Rees-Haldern (GER)
52:59
9
Franz-Josef Bocktinj
Bedburg-Hau (GER)
54:19
10
Ralph Sachs
Kevelaer (GER)
55:40
11
Leo Joosten
Boxmeer
56:05
12
Peter Brueckner
Kleve (GER)
56:45
13
Wim Gijsbers
Boxmeer
57:17
14
Roel Hoff
Deurne
57:23
15
Peter van Florop
Gennep
58:09
16
Jan Melkert
Deurne
58:30
17
Jan Kusters
Vianen Nb
58:55
18
Martin Toonen
Siebengewald
19
Henk Kuitert
Venlo
20
Kleinmann
Kalkar (GER)
1:05:26
21
Piet Swinkels
Venray
1:06:18
22
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:06:35
23
Tonnie Boomgaars
Ven-Zelderheide
1:11:37
D, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Diana Golek
Lubliniec (POL)
51:42
2
Daniela Gipmans
Kevelaer (GER)
57:31
3
Hester Zegers
Nijmegen
58:05
4
Irene Atanasio
Rome (ITA)
D40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Maria Hendricks
Winnekendonk (GER)
52:55
2
Ute Claus
Geldern (GER)
56:28
3
Marian Kerkhof
Mill
1:02:10
4
Brigitta Honingh
Grubbenvorst
1:06:17
JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Stan van Beek
Sint Anthonis
0:49
2
Saro
Siebengewald
0:56
3
Tiemen Koks
Siebengewald
0:58
4
Rick Hubbers
Siebengewald
1:11
5
Nick Koks
Siebengewald
1:46
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Renske Peters
Siebengewald
1:01
2
Britt Jaspers
Siebengewald
1:10
3
Evi Aarts
Horst
1:16
4
Britt Fleuren
Siebengewald
1:21
5
Lynn Jaspers
Siebengewald
1:41
6
Noa Fleuren
Siebengewald
1:47
e-mail naar organisatie.
Kermisloop 2012 : za 18 augustus 2012. Helaas zijn enkele tijden onleesbaar
www.uitslagen.nl
20-08-2011 00:00