| | | | | Uitslagenlijst 15e Rabo Klepperstadloop
Hardenberg - Woensdag 6 juli 2011
J-8, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Stefan Hofsink
Gramsbergen
4:25
7
Sil van der Weide
Hardenberg
4:40
9
Daan van der Kamp
Hardenberg
5:46
M-8, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Melanie Hofsink
Gramsbergen
4:44
J-12, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdulwahid Kaya
AV Rijssen
9:00
3
Fabian Berends
Dedemsvaart
9:35
4
Jelmar Mol
Hollandscheveld
9:48
6
Luuk Benjamins
Bruchterveld
10:05
10
Rachnar Kikkert
Hardenberg
10:24
14
Sven van Faassen
Hardenberg
10:42
16
Michel Plaggenmarsch
Bergentheim
10:54
17
Stef Nijeboer
Bruchterveld
10:55
19
Elwin van der Weide
Gramsbergen
11:05
22
Chiel Ekkelenkamp
Hardenberg
12:17
23
Jarno van 't Holt
Gramsbergen
13:20
M-12, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Yentl Schutteman
Hardenberg
11:30
9
Marleen van der Weide
Gramsbergen
13:04
11
Regina Maathuis
Bergentheim
16:48
J-15, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Pascal Plaggenmarsch
Bergentheim
9:09
6
Roy van den Berg
Hardenberg
10:27
M-15, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jorieke Hiltesdam
AV Rijssen
10:25
5
Gerriane Hiltjesdam
AV Rijssen
10:50
HEREN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Jorik Plaggenmarsch
Bergentheim
17:07
9
David van Zandwijk
De Krim
18:27
12
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
18:50
14
Alex Zomer
Hollandscheveld
18:55
19
Gerjan Welleweerd
Bergentheim
19:24
21
Jeroen Katerberg
Hoogeveen
19:37
23
Frank Hofstede
Dutch Runners Gold
20:06
26
Ralph de Jonge
Hollandscheveld
20:20
33
Bertin Veurink
Bergentheim
21:54
35
Erik-Jan Reiling
Rheezerveen
22:07
36
Wilco Moddejonge
Bergentheim
22:08
41
Herman aan het Rot
Bergentheim
22:49
42
Pascal Plaggenmarsch
Bergentheim
23:07
46
Henri Grendelman
Hardenberg
23:35
52
Gertjan Merjenburgh
Bergentheim
23:47
58
Harold van Laar
Hardenberg
24:35
63
Patrick van der Rijt
Hardenberg
26:06
68
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
26:48
69
Gideon Lunenborg
Vroomshoop
29:20
H40+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Hermann Ranters
Laar (Dui)
19:34
16
Gert Nijeboer
Bruchterveld
21:05
18
Gert Staarman
SV Sportlust
21:50
19
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
22:12
22
Gert van den Berg
Hardenberg
22:45
23
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
23:12
26
Harry Wildeboer
Hardenberg
23:39
37
Jan Ekkelenkamp
Hardenberg
25:51
39
Jacco Schutteman
Hardenberg
26:30
42
Marcel ten Brummelhuis
Stuifzand
27:28
44
Dick Veneberg
Bruchterveld
29:05
H50+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan ten Cate
Hollandscheveld
17:36
5
Jan Hendrik Hutten
Radewijk
19:44
6
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
19:50
9
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
20:08
11
Henk Aalderink
Vriezenveen
20:37
16
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
23:40
18
Hendrikus Spijker
Bergentheim
24:13
20
Jan Ribberink
Bruchterveld
24:44
22
Bernhard Herbert
Spurt '88
24:53
30
Alex Breukelman
Hardenberg
26:14
32
Frits Berendsen
Hardenberg
26:32
41
Gerrit willem Lennips
Hardenberg
35:18
42
Gerard Wolterink
Hellendoorn
35:33
DAMES, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
ACO Van Elderen
18:52
2
Dineke Welleweerd
Bergentheim
19:39
7
Gerinda Schulenburg
Rijssen
22:20
9
Nathalie Mol
Hollandscheveld
23:04
12
Lidia Meijer
Hollandscheveld
23:37
18
Mariska de Vries
Hardenberg
24:32
19
Paulien Schonewille
Hollandscheveld
25:04
22
Fennanda Martens
Spurt '88
25:40
31
Leonie van Tilborgh
Dronten
28:17
32
Marielle Tamminga
Spurt '88
28:25
35
Annemiek Kunst
Daarlerveen
28:39
36
Martyne Wagenaar
Hardenberg
29:00
42
Willemijn Hendriks
Hardenberg
30:38
43
Deanna Buitenhuis
Thunder Bay (Canada)
31:19
44
Elise Potgieter
Hardenberg
32:09
D35+, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
20:01
8
Jacqueline t Brummelhu
Stuifzand
23:42
10
Mireille Janssen
Dutch Runners Gold
24:18
14
Henny van der Meer
Spurt '88
26:09
16
Harjetta Hilbrands
Spurt '88
27:09
17
Chris van Pareren
Ahaus (GER)
27:15
21
Rosa van den Biggelaar
Anerveen
28:00
22
Cicilia Becker-Lenters
Hardenberg
28:22
23
Herma van der Weide
Hardenberg
28:24
26
Miriam Schutteman
Hardenberg
29:03
27
Zwannet Roelofs
Rheezerveen
29:07
29
Herry Borger-Jonkeren
Hardenberg
29:52
31
Monique Westera
AV Rijssen
32:29
HEREN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Gerold Hartger
Neuenhaus (Dui)
32:58
7
Frank Everts
Hollandscheveld
35:12
8
Martijn van Goor
Hardenberg
36:38
10
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
38:20
15
Kevin Timmerman
Hardenberg
39:49
16
Bert Karssies
Hollandscheveld
40:42
17
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
40:44
20
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
41:06
23
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
42:29
28
Robin Schepers
Kloosterhaar
45:30
31
Matthijs ter Steege
Hardenberg
47:42
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Gerold Nijhoff
Neuenhaus (Dui)
36:14
6
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
38:01
7
Gert Jan de Haan
Noordscheschut
38:03
9
Han Stegeman
ACO Van Elderen
38:48
10
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
41:46
14
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
44:26
15
Gert van de Belt
Hardenberg
44:41
16
Jeroen Kemperink
Tubbergen
44:59
18
Gerhard van Wieren
Uelsen (Dui)
45:22
23
Martin Kremer
Schuinesloot
47:53
24
Arjan Lamberink
Hardenberg
48:41
26
Henning Wolterink
Uelsen (Dui)
51:27
27
Herman Schroer
Collendoorn
51:57
29
Robert L'Herminez
Hardenberg
54:32
30
Gert-Jan Meinen
Hardenberg
55:22
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Heinz Stroeve
Emlihheim (Dui)
42:24
7
Henk van Duuren
Hardenberg
43:39
8
Benno Braamhaar
AV Rijssen
44:19
9
Herman Wennink
LAAC Twente
44:24
11
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
45:20
12
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
45:38
13
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:38
14
Johannes Hülsmeyer
Uelsen (Dui)
45:40
18
Dirk Timmermans
Hardenberg
48:27
20
Henry van der Vegt
De Lier
49:04
21
Tonny Holleboom
Broekland Ov
49:24
23
Gerhard Nijhuis
Uelsen (Dui)
50:27
26
Karst Schonewille
Klazienaveen
53:47
DAMES, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Ivette Leemhuis
Dedemsvaart
50:09
D35+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jeannette Nijeboer-Mui
Spurt '88
51:06
6
Corrie Schipper
Hardenberg
52:06
7
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
52:28
8
Miranda Kikkert
Dedemsvaart
52:55
10
Beryl Lammers-Kerssies
Zwolle
53:20
14
Erna Slot-Huisjes
Gramsbergen
54:12
16
Ygreck Shyu
Avanti-Wilskracht
54:50
17
Jacqueline Bouwmeester
Zwolle
57:44
18
Annie Warmelink-Kottie
Giethmen
1:05:03
http://www.spurt88.nl
Uitslagen.nl
13-07-2011 20:19