Uitslagenlijst 28e Munnikenslagloop

Rouveen - Woensdag 22 juni 2011

800 J, 800M. JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael de Vries
Isala '96
3:02
2
Eric Bloemert
Rouveen
3:07
3
Bart Kattenberg
Rouveen
3:12
4
David Lassche
Rouveen
3:23
5
Patrick Hulst
Rouveen
3:25
6
Julian Plette
Oosterwolde Gld
3:26
7
Alwin Molanus
Meppel
3:28
8
Daniel Bril
Rouveen
3:30
9
Ramon Kuiper
Rouveen
3:30
10
Nathan Veerman
Hasselt
3:31
11
Erik Jan Compagner
Rouveen
3:34
12
Josua Avant
Rouveen
3:35
13
Marc Kruidhof
Rouveen
3:36
14
Julian Veldman
Rouveen
3:38
15
Roy vd Horst
Rouveen
3:39
16
Lauren Moorman
Staphorst
3:40
17
Roy Eenkhoorn
Rouveen
3:41
18
Ruben PiŽst
Rouveen
3:42
19
Lester Buitenhuis
Rouveen
3:43
20
Andries Knoll
Rouveen
3:44
21
Tim Dunnink
Rouveen
3:45
22
Rick Trompetter
Rouveen
3:48
23
Raymon Bosman
Rouveen
3:49
24
Dyllan Roo
Staphorst
3:50
25
Bas Witte
Rouveen
3:50
26
Melvin Stegeman
Rouveen
3:51
27
Milan Kruidhof
Staphorst
3:52
28
Milan Stegeman
Rouveen
3:52
29
Koen de Haan
Rouveen
3:52
30
Jurgen van der Haar
Rouveen
3:53
31
Maarten Hooikammer
Rouveen
3:53
32
Aron Kok
Rouveen
3:55
33
Ryan Hulst
Rouveen
3:55
34
Gerben Smit
Rouveen
3:56
35
Martijn Veerman
Rouveen
3:57
36
Bjorn Kok
Rouveen
3:59
37
Jan-Danie Gunnink
Rouveen
4:00
38
Gerdinand Koobs
Rouveen
4:01
39
Ruud Kuiper
Rouveen
4:02
40
JoŽl Witte
Rouveen
4:03
41
Elon Bisschop
Rouveen
4:07
42
Ruben Russcher
Rouveen
4:08
43
Joost Harink
Rouveen
4:09
44
Dion Michael van der V
Rouveen
4:10
45
Jesse Pierst
Rouveen
4:10
46
Jeroen van Dongen
Rouveen
4:11
47
Alec Lindeboom
Rouveen
4:12
48
Ivan Harink
Rouveen
4:13
49
Rutger Kruithof
Rouveen
4:14
50
Lennard Molanus
Meppel
4:18
51
Collin Veyer
Rouveen
4:19
52
Milan Buitenhuis
Rouveen
4:22
53
Dinand Mulder
Punthorst
4:23
54
Dinand Hokse
Rouveen
4:24
55
Patrick Bril
Rouveen
4:25
56
Daan Kuiper
Rouveen
4:27
57
Pascal Bosman
Rouveen
4:34
58
Martijn Smit
Rouveen
4:35
59
Collin Krale
Rouveen
4:36
60
Levi Kok
Rouveen
4:37
61
sven Stegeman
Rouveen
4:39
62
Quinten de Weerd
Rouveen
4:43
63
Tom Lassche
Rouveen
4:49
64
Bart Lassche
Rouveen
4:52
65
Edward Koobs
Rouveen
5:04
66
Chris Holterman
Rouveen
5:06
67
Luke vd Horst
Rouveen
5:10
68
Florian Molanus
Meppel
5:14
69
Tijmen Compagner
Rouveen
5:25
70
Timo Kok
Rouveen
5:26
71
David Lassche
Rouveen
5:27
800 M, 800M. MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Tiemes
Rouveen
3:08
2
Lode Lindeboom
Rouveen
3:08
3
Elra Lindeboom
Rouveen
3:19
4
Alianne Echten
Meppel
3:29
5
Silke Kok
Nieuwleusen
3:30
6
Avithal Veerman
Rouveen
3:36
7
Elise Schra
Rouveen
3:37
8
Esther Palland
Rouveen
3:38
9
Amber Dunnink
Rouveen
3:42
10
Chantal Speelman
Staphorst
3:44
11
Ilse Hulst
Staphorst
3:45
12
Annerieke Plette
Oosterwolde Gld
3:46
13
Sanne Vonck
Rouveen
3:52
14
Jodien Troost
IJhorst
3:55
15
Joanne Kooiker
Rouveen
3:56
16
Manon Palland
Rouveen
3:56
17
Vera Schra
Rouveen
3:57
18
eSMEE sTEGEMAN
Rouveen
3:58
19
Kyra de Vries
Isala '96
3:59
20
Patrick Stegeman
Rouveen
4:01
21
Jody Stam
Rouveen
4:04
22
Marleen Knoll
Rouveen
4:05
23
Jolijn Steenbergen
Rouveen
4:08
24
Tessa Mulder
Rouveen
4:08
25
Tamara mulder
Rouveen
4:09
26
Esther Veerman
Rouveen
4:10
27
Aniek Compagner
Rouveen
4:10
28
Anna Knoll
4:11
29
Domenique Krale
Rouveen
4:13
30
Nienke Hokse
Rouveen
4:19
31
Angela Compagner
Rouveen
4:24
32
Merel Holterman
Rouveen
4:28
33
Ireen Kok
Nieuwleusen
4:30
34
Mirthe Russcher
Rouveen
4:32
35
Saskia Compagner
Rouveen
4:34
36
Naomi Knoll
4:35
37
Amina
Rouveen
4:37
38
JoŽlle Veijer
Staphorst
4:38
39
Jo-Ann Troost
Staphorst
4:51
40
Esmee Bloemert
Rouveen
4:53
41
Yentl Veijer
Staphorst
4:57
42
Marijke Barthmuss
Rouveen
4:58
43
Lorian Lindeboom
Rouveen
5:04
44
Noemi Friesen
Rouveen
5:05
45
Rachel Witte
Rouveen
5:06
46
Krista Kattenberg
Rouveen
5:11
47
Anne Lynn Witte
Rouveen
5:14
48
Elma Gunnink
Rouveen
5:17
49
Malon de Haan
Rouveen
5:22
50
Saskia van Dongen
Rouveen
5:26
51
Elin Kok
Rouveen
5:28
52
Myron Balder
Rouveen
5:48
53
Lieke Schra
Rouveen
5:59
54
Silke de Haan
Rouveen
6:02
55
Laura Hulst
Rouveen
6:07
56
Bente Compagner
Rouveen
6:29
1600J, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Derks
Daarlerveen
5:51
2
Sil Derks
Daarlerveen
5:53
3
Niels Brinkman
Staphorst
5:58
4
Elrik Schra
Rouveen
6:02
5
Dylan de Vries
Kampen
6:09
6
Marcel Tiemes
Rouveen
6:20
7
Jeison
Zwolle
6:24
8
Matthias Mijnheer
Rouveen
6:26
9
Cas van Keulen
Rouveen
6:30
10
Jean Paul Hooikammer
Rouveen
6:35
11
Dylan Bisschop
Rouveen
6:38
12
Daan Kattenberg
Rouveen
6:40
13
Pablo Kok
Rouveen
6:52
14
Jonathan Kooiker
Rouveen
6:54
15
Mart Dunnink
Rouveen
6:58
16
Thijs IJspeerd
Zwartsluis
6:59
17
Thomas Harink
Rouveen
7:07
18
Christiaan Ritsma
Rouveen
7:16
19
Thomas Slager
Rouveen
7:18
20
Leon Lindeboom
Rouveen
7:29
21
Mike Hulst
Rouveen
7:31
22
Mark Timmerman
Rouveen
7:34
23
Danord Boer
7:43
24
Joan Knoll
Rouveen
7:44
25
Jordy Hofstede
Rouveen
7:48
26
Benjamin Kooiker
Rouveen
7:52
27
Karl van Veen
Rouveen
7:55
28
Basten Moorman
Staphorst
7:59
29
David Bouwmeester
Rouveen
8:00
30
Jaron Knoll
Rouveen
8:12
31
Jordy Bisschop
Rouveen
8:13
32
Arjen Palland
Rouveen
8:14
1600M, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Riancu echten
De Sprinter
6:17
2
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
6:21
3
Marieke Hup
HAC '63
6:50
4
Ilona Veerman
Hasselt
6:57
5
Bijou Stam
Rouveen
7:35
6
Ellis Brinkman
Staphorst
7:36
7
Alissa Mulder
Punthorst
7:39
8
Ilse de Haan
Rouveen
7:40
9
Leonie Kuiper
Rouveen
8:08
2400J, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer Buit
HAC '63
8:32
2
Dave Hulzebos
HAC '63
9:24
3
Simon Mussche
Rouveen
9:35
4
Robert Kuiper
Rouveen
10:17
5
Jan Jaspers Faijer
Rouveen
10:23
6
Jarik Eenkhoorn
Rouveen
10:24
7
Jan Timmerman
Rouveen
10:25
8
Joran Schra
Rouveen
10:30
9
Marco van Brinsbergen
Rouveen
11:09
10
Berwout Russcher
Staphorst
11:10
11
Ronald Kin
Rouveen
11:11
12
Hylke Tietsma
Rouveen
12:35
2400M, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerline Crediet
Nieuwleusen
9:38
2
Elianne Huitema
Zwartsluis
9:58
3
Sanne Otten
ACO Van Elderen
10:08
4
Marit Buitenhuis
Rouveen
10:22
5
Chantal Compagner
Rouveen
12:36
5D, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jazlin Ruinemans
Start '78
19:21
2
Manon Herbert
Spurt '88
20:06
3
Antien van der Vegt
HAC '63
20:52
4
Renate Bosman
De Sprinter
21:44
5
Tamara de Vries
Meppel
21:58
6
Margreet Wagteveld
Start '78
22:14
7
Jennie Braamkamp
Rouveen
22:24
8
Anouk Lindenholz
HAC '63
22:29
9
Geja Smit
Staphorst
22:36
10
Aileen de Boer
Rouveen
22:59
11
Hilleane Kuiers
Staphorst
23:53
12
Gerrit Pruim
Rouveen
23:53
13
Denise Compagner
Rouveen
24:41
14
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde Dr
24:42
15
Rosalie Kuiper
AG'85
25:21
16
Alissa Ubak
Staphorst
25:33
17
Marloes Roo
Staphorst
25:41
18
Karien Buitenhuis
Rouveen
25:54
19
Marry Hooijer
Zwolle
25:57
20
Gea Brfink
De Sprinter
26:07
21
Bertine Hoeve
26:13
22
Jeanette Mussche
Rouveen
26:23
23
Sharon de Witte
Rouveen
26:45
24
Jennike Russcher
Staphorst
26:46
25
Brigitte Hol
Zwolle
27:18
26
Joke Bonte
Rouveen
27:27
27
Hermien Kooiker
Rouveen
27:27
28
Annemarie Knoll
Nieuwleusen
27:27
29
karin Hilbers
Meppel
27:27
30
Judith Krale
Staphorst
27:27
31
Trijntje Hokse
Rouveen
27:39
32
Jeanette Visscher
Dalfsen
27:48
33
Carisia kooiker
Rouveen
27:48
34
Alice Veijer
Staphorst
27:49
35
Clariska Wolters
Dalfsen
27:49
36
Stijntje Troost
Staphorst
27:53
37
Willeke van Dalfzedn
Genemuiden
27:59
38
Marjon Compagner
Rouveen
27:59
39
Mieke Sellis
Staphorst
28:04
40
Renate Slager
Rouveen
28:11
41
Elise Harbers
Dedemsvaart
28:14
42
Marleen Boessenkool
Staphorst
28:25
43
Mariska Russcher
Rouveen
28:26
44
Froukje Laan
Rouveen
28:29
45
Herma Harke
Staphorst
29:37
46
Debby Vloo
Meppel
29:50
47
Annelies Dijkema
Rouveen
31:05
48
Gezien Stam
Rouveen
31:06
49
Bernadette Mars
Meppel
31:17
50
Ester Vos-Klompmaker
Start '78
31:48
51
Marianne Weegenaar
Steenwijk
31:48
52
Sabine Hagen
Fluitenberg
32:20
53
Ineke Dijk-Dunnewind
Lutten
36:44
54
Greet Dijk
Ommen
36:44
5H, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
Vollenhove
15:52
2
Erik Lensink
Punthorst
16:00
3
Frank Everts
Hollandscheveld
16:11
4
Patrick Postma
De Blesse
16:37
5
Janoah Bovenhuis
Dronten
16:44
6
Martijn van Goor
HAC '63
16:46
7
Alwin Hoorn
Ruinen
17:04
8
Ronald de weerd
Staphorst
17:31
9
Erik Lindenholz
HAC '63
17:32
10
Marc Mijnheer
Rouveen
17:51
11
Ruud Veerman
Rouveen
18:22
12
Gerwin Tiemens
Staphorst
18:28
13
Frank Kuiper
Nieuwleusen
18:35
14
Wim Korterink
Rouveen
18:38
15
Henri Knipmeijer
Meppel
18:40
16
Jan-Bart Kip
HAC '63
18:47
17
Michiel Bronsink
Elburg
18:55
18
Gerjan Petter
19:00
19
Ronald Vos
Rouveen
19:13
20
Niek Hamers
Nieuwleusen
19:16
21
Christiaan Esselbrugge
De Sprinter
19:26
22
Jurgen Kok
Rouveen
19:30
23
Arno Knoll
Rouveen
19:47
24
Marco Lindenholz
Rouveen
20:00
25
Egbert Kruidhof
Rouveen
20:03
26
Gael Folio
Meppel
20:05
27
Geert Jan Smit
Wapenveld
20:09
28
Rolf Kok
Rouveen
20:10
29
Jeroen Vink
Start '78
20:17
30
Bart Oranje
20:17
31
Arjan Gruppen
Hoogeveen
20:20
32
Marco Knoll
Rouveen
20:22
33
Sabine Hol
Zwolle
20:25
34
Jarne Ulein
Staphorst
20:27
35
Jurjan korterink
Rouveen
20:30
36
Harold Nijboer
Rouveen
20:30
37
Eduard Troost
Staphorst
20:36
38
Bernard Bijker
Nieuwleusen
20:38
39
Jan Albert Tietsma
Rouveen
20:39
40
Willem Vogelzang
Staphorst
20:59
41
Renť Hooge
Elim
21:03
42
Janmark van den Berg
Rouveen
21:07
43
Rene van den Berg
Rouveen
21:11
44
Nicky Snijder
Staphorst
21:14
45
Dirk Kuiers
Staphorst
21:18
46
Arjan Compagner
Rouveen
21:30
47
Lucel Witte
Meppel
21:34
48
Peter Dominť
Staphorst
21:40
49
Hans Dunnik
Rouveen
21:46
50
Jan Dunnink
AG'85
21:53
51
Roel Hoeve
Punthorst
21:55
52
Egbert Kuiper
Hoogeveen
21:58
53
Kees Sluiter
Genemuiden
22:34
54
Roelof de Witte
Staphorst
22:35
55
Gilian de Vries
Rouveen
23:12
56
Harold Holterman
Rouveen
23:13
57
Jan Talen
Staphorst
23:23
58
Jan Boesenkool
Staphorst
24:42
59
Johan Visscher
Staphorst
25:25
60
Nils Wedzinga
Staphorst
28:15
5H4+, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
AV '34
17:05
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
17:39
3
Gertjan de Haan
Noordscheschut
18:10
4
Albert Mussche
AG'85
18:39
5
Erik Bakker
Friesland
19:06
6
Bert van Duuren
PEC 1910
20:31
7
Joop Schra
Rouveen
20:35
8
Ronnie Krul
AG'85
20:40
9
Jasper Klein
Dedemsvaart
20:47
10
Berry Pees
Start '78
20:54
11
Aldrich Schmitz du Mou
Zwolle
20:59
12
Gert-Jan Ubels
AG'85
21:12
13
Jebbe Westerbeek
Start '78
21:38
14
Bert Slager
Start '78
21:41
15
Jacob Willemsma
21:42
16
Jaco Schrauwen
Meppel
21:47
17
Edwin Lindeboom
Rouveen
23:25
18
Klaas Speelman
Staphorst
23:51
19
Jan stuiver
Zwolle
24:24
20
Arend Roo
Staphorst
24:25
21
Johannes Kuilder
SISU
25:00
22
Harm Diek
Dedemsvaart
25:15
23
Gerrit Schuitema
25:22
24
Piet Berende
Flevo Delta
27:00
25
Albert Groen
Meppel
27:24
26
Klaas Dijkma
Rouveen
27:24
27
Henk Hagen
Dedemsvaart
29:48
10D, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hellen de Vries
Zwolle
39:06
2
Anita Spieker
MarathonPlus
42:38
3
Nynke Bruinsma
Horror
43:28
4
Marleen Herbert
Spurt '88
43:38
5
Gerda Willems
ACO Van Elderen
44:48
6
Carolien de Boer
Amersfoort
47:01
7
Judith Vreeman
Amersfoort
48:05
8
Stephie Ziegerink
Zwolle
54:08
9
Maaike Meijer
Meppel
54:25
10
Janny Kooiker
Rouveen
59:23
10H, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Emmen
PEC 1910
32:54
2
Harm-Jan Martens
HAC '63
33:41
3
Karmen de Vries
HAC '63
34:33
4
Andrť Plette
Isala '96
34:48
5
Erwin Akkerman
AG'85
35:34
6
Bert de Boer
AG'85
36:02
7
Gerrit Duits
Horror
37:47
8
Michiel Hazen
AG'85
38:17
9
Jurrian Schuurman
Nieuwleusen
40:29
10
Arno Kruidhof
Staphorst
40:36
11
Theo Bolks
Rouveen
41:38
12
Karl Mussche
Staphorst
41:48
13
Ronald Kruidhof
Staphorst
42:00
14
Klaas Brond
Staphorst
42:15
15
Jarno Schra
Meppel
42:38
16
Arndrik Westenbrink
Reestrunners
42:43
17
Paul Bongers
Ommen
42:54
18
Ruben van der Sligte
PEC 1910
43:15
19
Herman Schra
Genemuiden
43:20
20
Freddy Mulder
Zwolle
43:21
21
Herman Knol
Zwolle
43:22
22
Hein poolman
Rouveen
43:26
23
Klaas-Jan Kisteman
43:28
24
Sabo Gwedelidze
Zwolle
44:58
25
Pieter Bloemhof
AG'85
46:03
26
Henk Nijboer
Rouveen
49:24
27
Johan Steenbergen
Rouveen
50:51
28
Pascal Lemoine
Zwolle
53:16
29
Enald Ziegerink
Zwolle
56:32
10H4+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
AAC '61
32:32
2
Jan Scheenstra
Start '78
33:03
3
Henk Uitslag
Cialfo
36:45
4
Willem Kreulen
De Sprinter
36:51
5
Merlijn Kamerling
Meppel
41:21
6
Albert de Boer
Meppel
41:30
7
Marcel ter Burg
Meppel
42:38
8
Henk van de Kolk
ACO Van Elderen
43:08
9
Henny Berends
Balkbrug
43:55
10
Mathieu van der Veen
ACO Van Elderen
44:23
11
Eric Heidebrink
Zwolle
44:51
12
Ronald Bosch
Dalfsen
47:08
13
Bertjan van Dijk
AG'85
47:59
14
Wilfred Brink
Staphorst
49:17
15
Gerard Meijeringh
Zwolle
55:41
10H5+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinder de Jonge
AAC '61
35:23
2
Harm Kooiker
AG'85
38:41
3
Toine Poelman
PEC 1910
38:56
4
Marten Bolt
avVN
40:25
5
Bram van der Boon
ACO Van Elderen
41:29
6
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
41:57
7
Hans Spieker
MarathonPlus
42:50
8
Gerard Arends
AG'85
43:35
9
Mans Veldsink
Dedemsvaart
43:43
10
Jan Lip
HAC '63
44:07
11
Henk Nimeijer
Koekange
44:18
12
Jan Witte
Reestrunners
44:50
13
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
44:58
14
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
45:27
15
Gunther Runow
Reestrunners
45:32
16
Frits Lautenbag
De Gemzen
48:58
17
Henk Veenstra
Start '78
49:03
18
Tonny Holleboom
Broekland Ov
49:25
19
Henk Wallinga
AG'85
49:31
20
Diers Lend
Hattem
50:11
21
Fred Meijer
Fluitenberg
54:57
www.uitslagen.nl
22-06-2011 00:00