Uitslagenlijst Stoomtramloop

Medemblik - Zondag 19 juni 2011

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ambroise Uwiragiye
Seed Valley All Star
1:14:32
1:14:32
2
Pieter de Reus
Zuidschermer
1:23:09
1:23:09
3
Eric van Santen
AV Edam
1:23:29
1:23:29
4
Bas Briefjes
AV Castricum
1:26:09
1:26:09
5
Theo Quist
Hertenhouderij 't Ke
1:26:42
1:26:42
6
Chris van de Bruinhors
Bergen Nh
1:26:48
1:26:48
7
Marcel Ruitenberg
Hoorn Nh
1:27:03
1:27:03
8
Jeroen Oud
Zuidschermer
1:28:22
1:28:22
9
Bas van Buuren
Tempo
1:28:41
1:28:41
10
Wim Schilder
Scharwoude
1:30:45
1:30:45
11
Alex Gitzels
Loopgroep Hoorn
1:31:14
1:31:14
12
Rene Schilder
AV Edam
1:31:54
1:31:54
13
Ruben Ruigendijk
Purmerend
1:32:47
1:32:47
14
Jack Gorter
Andijk
1:35:33
1:35:33
15
Sietse Nagelkerke
Amsterdam
1:35:58
1:35:58
16
Arjan Ensink
Loopgroep Hoorn
1:36:56
1:36:56
17
Cees Gorter
Hoogkarspel
1:42:02
1:42:02
18
Wim Tensen
Wervershoof
1:45:54
1:45:54
19
Startnummer 2284
Seed Valley All Star
1:46:42
1:46:42
20
Erik Van Roemburg
Almere
1:47:04
1:47:04
21
Paul Koomen
Wervershoof
1:50:56
1:50:56
22
Maykel Pieterse
Zwaag
1:51:01
1:51:01
23
Startnummer 2274
Gemeente Medemblik
1:52:33
1:52:33
24
Boudewijn Jansen
Hoorn Nh
2:01:24
2:01:24
25
Wesley Willemsen
Wervershoof
2:07:42
2:07:42
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ivo Ruijter
Landsmeer
1:24:41
1:24:41
2
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
1:26:09
1:26:09
3
Robin Schoonenberg
Zaandam
1:28:02
1:28:02
4
Edwin Huisman
Blokker
1:29:02
1:29:02
5
Edgar de Jong
Amsterdam Zuidoost
1:36:05
1:36:05
6
Yuri van Ginkel
TAS '82
1:42:15
1:42:15
7
Tijs Gilles
Seed Valley All Star
1:44:15
1:44:15
8
Koos Brouwer
Gemeente Medemblik
1:45:45
1:45:45
9
Jurrian de Gruijter
Haarlem
1:52:23
1:52:23
10
Hans Bakker
Koedijk
1:53:26
1:53:26
11
Edwin Phernambucq
Hellevoetsluis
1:55:21
1:55:21
12
Harry Weggemans
Zaanland
1:59:53
1:59:53
13
Ben Kampert
Hoorn Nh
2:02:59
2:02:59
14
Maurice Spronkers
Voorne Atletiek
2:06:16
2:06:16
15
Arjan de Meijere
Stompetoren
2:07:54
2:07:54
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Altorf
NSL
1:15:55
1:15:55
2
Anko Top
Wieringermeer
1:23:13
1:23:13
3
Micehl Entius
Loopgroep Aart Stigt
1:23:45
1:23:45
4
Danny Hajos
Den Helder
1:24:18
1:24:18
5
Giorgio Sironi
Hoorn Nh
1:26:22
1:26:22
6
Co Honkoop
Loopgroep PK
1:28:11
1:28:11
7
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
1:28:56
1:28:56
8
Cees Beets
AV Edam
1:32:05
1:32:05
9
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
1:32:55
1:32:55
10
Mark Wester
ARO '88
1:33:54
1:33:54
11
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
1:34:21
1:34:21
12
Rob de Vrieze
Loopgroep Hoorn
1:35:15
1:35:15
13
Rens van den Berg
Medemblik
1:36:13
1:36:13
14
Frank Kalkman
SV Sportlust
1:36:16
1:36:16
15
Stefan Laan
Hoorn Nh
1:36:47
1:36:47
16
Remy Geenen
Hera
1:36:49
1:36:49
17
Rogier Hoekema
Loopgroep Hoorn
1:40:27
1:40:27
18
Paul Litjens
Pegasus
1:42:07
1:42:07
19
Eric Wolfswinkel
AV Monnickendam
1:42:47
1:42:47
20
Ingmar Bekelaar
Julianadorp
1:43:23
1:43:23
21
Martijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
1:43:31
1:43:31
22
René Huisman
Beverwijk
1:44:59
1:44:59
23
Nico Bakker
Loopgroep Hoorn
1:45:41
1:45:41
24
GN Meijssen
Monnickendam
1:48:43
1:48:43
25
Joachim Castricum
Heemskerk
1:51:10
1:51:10
26
Arjan Tetteroo
Ilion
1:54:21
1:54:21
27
Jacco Kouwenberg
Wognum
1:56:40
1:56:40
28
René van de Guchte
Wognum
1:56:40
1:56:40
29
Kaj de Jong
Zwaag
1:59:25
1:59:25
30
Henk-Peter van Hagen
Hoorn Nh
2:03:34
2:03:34
31
Gerard Sieben
Wognum
2:03:39
2:03:39
32
Marco Houweling
Loopgroep Hoorn
2:04:45
2:04:45
33
Roland de Groot
Hoogkarspel
2:14:00
2:14:00
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Doodeman
NOVA
1:20:20
1:20:20
2
Ton Bosgoed
SAV
1:22:30
1:22:30
3
Gerbrand Beunder
Hollandia
1:27:26
1:27:26
4
Erik Leibbrand
Noordkop
1:32:12
1:32:12
5
Richard Koomen
Wervershoof
1:32:26
1:32:26
6
Roy Gorres
Hertenhouderij 't Ke
1:32:47
1:32:47
7
Marcel Ursem
Berkhout
1:33:45
1:33:45
8
Kees van der Pijl
Hera
1:33:49
1:33:49
9
Arne van der Schuit
Loopgroep Hoorn
1:34:17
1:34:17
10
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
1:34:43
1:34:43
11
Eric Fris
Zaanland
1:35:43
1:35:43
12
Ron Feller
Wognum
1:36:25
1:36:25
13
Maarten Bok
ronald schouwink
1:38:52
1:38:52
14
Marco Fais
AV '40
1:38:56
1:38:56
15
Ronald Komen
Alkmaar
1:40:30
1:40:30
16
Peter Swart
Gemeente Medemblik
1:41:34
1:41:34
17
Ron Dubbeld
ronald schouwink
1:42:46
1:42:46
18
Harm Kuipers
Dutch Runners Basic
1:44:46
1:44:46
19
Ben Visser
Running AP
1:44:56
1:44:56
20
Koen Jaasma
Hoorn Nh
1:45:40
1:45:40
21
Aalt Smienk
Atos
1:46:02
1:46:02
22
Bob Roeten
Hilversum
1:46:53
1:46:53
23
Evert Baak
Rijswijk Zh
1:47:54
1:47:54
24
Jeroen OOievaar
Hoorn Nh
1:48:15
1:48:15
25
Wout Visser
ronald schouwink
1:49:06
1:49:06
26
Frank Derks
Amsterdam
1:49:59
1:49:59
27
Fred Kok
Commandeur Accountan
1:50:02
1:50:02
28
Marco Buijs
Loopgroep All Sports
1:51:26
1:51:26
29
Jan Ruyter
Hoogkarspel
1:54:18
1:54:18
30
Jozef Beck
Loopgroep Hoorn
1:55:08
1:55:08
31
Jim Terlingen
Utrecht
1:55:34
1:55:34
32
Erik Degenhart
Zwaag
1:55:53
1:55:53
33
Harry van Diepen
Loopgroep Hoorn
1:56:37
1:56:37
34
Ed Gijsbertsen
Hoogkarspel
2:13:55
2:13:55
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Smit
Hollandia
1:31:33
1:31:33
2
Gerrit-Jan Scholtens
Loopgroep Hoorn
1:32:32
1:32:32
3
Peterr van der Fluit
Bergen Nh
1:32:38
1:32:38
4
Vok de Wit
avVN
1:33:10
1:33:10
5
Henk Dekker
Loopgroep Hoorn
1:34:33
1:34:33
6
Antoon van der Jagt
avVN
1:34:38
1:34:38
7
Ruud Verhoef
Ron Clarke
1:34:58
1:34:58
8
Rene Mijnen
Hoogkarspel
1:36:23
1:36:23
9
Arnold ter Veer
Dutch Runners Basic
1:38:36
1:38:36
10
Sjaak van der Linden
Dutch Runners Gold
1:39:13
1:39:13
11
Martin Boode
ronald schouwink
1:39:21
1:39:21
12
Martin Tjassing
Loopgroep Hoorn
1:39:39
1:39:39
13
Reginald Janki
Zaanland
1:41:09
1:41:09
14
Herman Lenferink
Phoenix
1:41:11
1:41:11
15
Cor Bobeldijk
Loopgroep Hoorn
1:42:08
1:42:08
16
Cor de Bakker
ronald schouwink
1:42:53
1:42:53
17
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:43:00
1:43:00
18
Ronald Schouwink
ronald schouwink
1:43:12
1:43:12
19
Eduard van der Linde
AV Monnickendam
1:43:17
1:43:17
20
Arnold Gutter
Assendelft
1:43:34
1:43:34
21
Jan Karsten
Hoorn Nh
1:43:49
1:43:49
22
Klaas Diepeveen
Schagen
1:44:08
1:44:08
23
Willem Messchaert
Seed Valley All Star
1:44:58
1:44:58
24
Arjen Valk
Loopgroep Hoorn
1:46:13
1:46:13
25
Johan Scheffe
Hylas
1:46:51
1:46:51
26
Bert Peereboom
ronald schouwink
1:48:10
1:48:10
27
Bert Romeijn
Zaanland
1:48:12
1:48:12
28
Sjaak Smit
Amsterdam
1:48:17
1:48:17
29
Eric Molenaar
Loopgroep Hoorn
1:48:49
1:48:49
30
Hans van Arum
Loopgroep Hoorn
1:49:12
1:49:12
31
Dick Pieterse
Hoorn Nh
1:51:01
1:51:01
32
Ruud Zijlstra
ronald schouwink
1:55:41
1:55:41
33
Jeroen Ouendag
Houten
1:57:15
1:57:15
34
Frank Mélotte
De Spartaan
1:59:29
1:59:29
35
jan de Vries
Hollandia
1:59:48
1:59:48
36
Kees van 't Hoenderdal
Grootschermer
2:02:31
2:02:31
37
Richard Ritsma
Almere
2:04:43
2:04:43
38
Ruud de Boer
Loopgroep Hoorn
2:04:52
2:04:52
39
Ron Uijttenboogaard
Dutch Runners Gold
2:07:36
2:07:36
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees Mak
Wognum
1:29:24
1:29:24
2
Koos van der jagt
Andijk
1:30:20
1:30:20
3
Mat Pronk
Hera
1:32:07
1:32:07
4
Anton Knijn
Hollandia
1:33:37
1:33:37
5
Guus Hageman
Loopgroep Hoorn
1:33:47
1:33:47
6
Cor Ruigendijk
Purmerend
1:40:19
1:40:19
7
Henk de Vries
Hoorn Nh
1:42:22
1:42:22
8
Jack Groen
Alkmaar
1:44:40
1:44:40
9
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:44:48
1:44:48
10
Louk Leffelaar
Amsterdam
1:45:18
1:45:18
11
Harry Reij
NEA Volharding
1:47:11
1:47:11
12
Martin van Vugt
Hollandia
1:47:20
1:47:20
13
Cees Groot
Hoorn Nh
1:50:19
1:50:19
14
Dick Bruin
Koedijk
1:51:03
1:51:03
15
Ferdinand de Wildt
Hoogwoud
1:53:00
1:53:00
16
Arie Toet
Ilion
1:54:50
1:54:50
17
Erik Romeijn
Hoorn Nh
1:57:12
1:57:12
18
Leendert Goossen
Schiedam
1:57:48
1:57:48
19
Mari van Lieshout
Hoorn Nh
1:59:04
1:59:04
20
Gerard Luken
Obdam
1:59:25
1:59:25
21
Henk Boonstra
Hoorn Nh
2:00:40
2:00:40
22
Hans van Ravenzwaaij
Amsterdam
2:02:47
2:02:47
23
Pyet van Brink
Hera
2:03:26
2:03:26
24
Bob Heijnis
Zaanland
2:03:59
2:03:59
25
Frits Hommersom
Hoorn Nh
2:11:32
2:11:32
26
Theo Breebaart
NEA Volharding
2:12:33
2:12:33
27
Tim Veld
Hollandia
2:14:20
2:14:20
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Bakker
avVN
1:38:49
1:38:49
2
Arnold van Velthoven
Dutch Runners Gold
1:43:47
1:43:47
3
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
1:43:55
1:43:55
4
Jan Hania
Gemeente Medemblik
1:46:25
1:46:25
5
Theo van Vliet
Loopgroep Hoorn
1:47:28
1:47:28
6
Stuten René
Zaanland
1:50:41
1:50:41
7
Ad Steltenpool
avVN
1:51:41
1:51:41
8
Piet Jong
Loopgroep Hoorn
1:55:53
1:55:53
9
Theo Mattie
Leimuiden
1:56:08
1:56:08
10
Hans Kramer
AV Gouda
1:58:31
1:58:31
11
Egbert van Dijk
Fortuna
1:59:29
1:59:29
12
Cor Groet
ARO '88
2:01:19
2:01:19
13
Sjaak Rijerkerk
Hillegom
2:02:01
2:02:01
14
Piet Alleman
Zaanland
2:02:51
2:02:51
15
Jan Tol
NEA Volharding
2:03:11
2:03:11
16
Peter Scheijde
Zaanland
2:04:30
2:04:30
17
Cock van Roon
AAV '36
2:06:51
2:06:51
18
Peter van Veen
Heerhugowaard
2:13:41
2:13:41
19
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:13:42
2:13:42
20
Jos Dusee
Hoorn Nh
2:18:07
2:18:07
21
Cor Evers
Heerhugowaard
2:18:08
2:18:08
22
Jan Willem Masion
Medemblik
2:24:30
2:24:17
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Froukje Mijnen
Hoogkarspel
1:34:13
1:34:13
2
Rita Quist
Hertenhouderij 't Ke
1:36:05
1:36:05
3
Geertje Haverkamp
Amsterdam
1:44:35
1:44:35
4
Tamara Lut
Amstelveen
2:03:34
2:03:34
5
Danny Liefting-Vader
Bovenkarspel
2:12:43
2:12:43
6
Anneke Martens
Blokker
2:14:34
2:14:34
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Prins
Hoorn Nh
1:38:12
1:38:12
2
Betty van Zoelen
Parthenon
1:45:01
1:45:01
3
Françoise Smeekes-Smee
Hilversum
1:48:08
1:48:08
4
Judith Groot-Castricum
Castricum
1:48:38
1:48:38
5
Saskia de Boer
ARO '88
1:49:07
1:49:07
6
Ingrid Molenaar
Hoorn Nh
1:53:48
1:53:48
7
Linette Bonnema
Loopgroep Hoorn
1:55:53
1:55:53
8
Annette Bos
Stompetoren
1:58:41
1:58:41
9
Marjoleine Jansen
Zaanland
1:59:52
1:59:52
10
Marijke Romeijn
Zaanland
2:04:30
2:04:30
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margareth Rood-Overman
ARO '88
1:51:16
1:51:16
2
Ellen Rietveld
Seed Valley All Star
1:51:29
1:51:29
3
Petra Visser
Gemeente Medemblik
1:52:20
1:52:20
4
Franciena de Vries
Bovenkarspel
2:06:20
2:06:20
5
Carine de Boer
Hoorn Nh
2:09:02
2:09:02
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Baas
Wognum
1:42:52
1:42:52
2
Anneke Baak
Rijswijk Zh
1:47:54
1:47:54
3
Joke Praamsma Slikker
Startbaan
1:57:53
1:57:53
4
Gonda Schalij
Gouda
1:59:22
1:59:22
5
Marja Breedijk
Uithoorn
2:01:00
2:01:00
6
Mieke Ernst
Grootschermer
2:02:31
2:02:31
V55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Stam
AV Castricum
1:48:44
1:48:44
2
Elly Groet-Beers
ARO '88
1:50:42
1:50:42
3
Truus Doekes
ARO '88
1:57:14
1:57:14
4
Ria van Gelderen
Bovenkarspel
1:59:04
1:59:04
5
Ineke Aronds
Hylas
2:09:25
2:09:25
6
Anneke van Oorschot
ronald schouwink
2:17:42
2:17:42
MANNE, 9.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Le Blansch
Zwaagdijk
38:07
38:07
2
Arnold Kop
Avenhorn
38:58
38:58
3
Dick Beers
Amsterdam
40:02
40:02
4
Gijs Kramer
Hoorn Nh
40:05
40:05
5
Nico Wenker
Wognum
40:32
40:32
6
Daniel Jorna
Amstelveen
40:50
40:50
7
Wouter Meijerink
Grootebroek
41:27
41:27
8
Theo Beemsterboer
Waarland
41:35
41:35
9
Achim Numan
Hoorn Nh
42:20
42:20
10
Sjaak Bonenstaak
Seed Valley All Star
42:27
42:27
11
Edu Sanches
Koog aan de Zaan
42:48
42:48
12
Erwin Cardol
Seed Valley All Star
43:07
43:07
13
Olvert-jan Lap
Diemen
43:11
43:11
14
Jelmar Meerstra
Hoorn Nh
44:27
44:27
15
Hans Klopper
Opperdoes
44:32
44:32
16
Andries van Unen
Opperdoes
44:43
44:43
17
Johnny Vormer
Hoorn Nh
45:26
45:26
18
Samir Bennani
Purmerend
45:29
45:29
19
Jeroen Schreur
Heerhugowaard
45:33
45:33
20
Piet Paprika
Seed Valley All Star
45:34
45:34
21
Paul Biezeveld
Hoorn Nh
46:05
46:05
22
Jan Dekker
Hoorn Nh
46:27
46:27
23
Albert Timmerman
Bovenkarspel
47:03
47:03
24
Pieter Berkhout
Avenhorn
47:24
47:24
25
Hans Boots
Commandeur Accountan
47:36
47:36
26
Harry de Vries
Zwaag
47:43
47:43
27
Arjan Knol
Zwaag
48:01
48:01
28
Marcel Knol
Zwaag
48:17
48:17
29
Koos Zutt
Waarland
48:30
48:30
30
Severien Wiersma
Joost Laan Woosntudi
48:59
48:59
31
Bas Schröder
Commandeur Accountan
49:04
49:04
32
Patrick Kuperus
Middenmeer
49:18
49:18
33
Evert van Unen
Opperdoes
49:26
49:26
34
Rob van Zijl
Zwaag
49:36
49:36
35
Jim Boukens
Hoorn Nh
49:48
49:48
36
Roelf Weges
Seed Valley All Star
49:53
49:53
37
Ramon de Rooij
Oostzaan
49:57
49:57
38
Walter de Ling
Vlaardingen
49:58
49:58
39
Henk Poort
Almere
49:59
49:59
40
Arnold Scheen
Den Helder
50:04
50:04
41
Cees de Puit
Den Helder
50:05
50:05
42
René van Wijk
Purmerend
50:05
50:05
43
Ferry Aker
Avenhorn
50:35
50:35
44
Robert van der Haar
Hoorn Nh
50:36
50:36
45
Martin Andrea
Heerhugowaard
50:37
50:37
46
Just Martens
Houten
50:52
50:52
47
Aart van Halteren
Hobrede
51:04
51:04
48
Harry van der Knaap
Wognum
51:06
51:06
49
Ed Noordeloos
Seed Valley All Star
51:14
51:14
50
John Herdenberg
Wognum
51:30
51:30
51
Joost Laan
Joost Laan Woosntudi
51:33
51:33
52
Rood Sjaak
Blokker
51:49
51:49
53
Kasper Hubrechsen
Hoorn Nh
52:01
52:01
54
Gerart Appelman
Hoorn Nh
52:05
52:05
55
Jan Veenstra
Ursem
52:25
52:25
56
Paul Laan
Joost Laan Woosntudi
52:39
52:39
57
Henk Sol
Berkhout
52:56
52:56
58
Leendert den Otter
De Goorn
52:59
52:59
59
Dick van der Louw
Blokker
53:01
53:01
60
Erik van der Oord
Hoorn Nh
53:12
53:12
61
Arthur Dernison
Uithoorn
53:35
53:35
62
Martin Schouten
Zwaag
53:54
53:54
63
Ton Duijn
Seed Valley All Star
54:14
54:14
64
Chris Damman
Almere
54:31
54:31
65
Jan Honhoff
Uithoorn
54:37
54:37
66
Henk Appel
Spanbroek
54:39
54:39
67
Steven Poolman
Almere
55:50
55:50
68
Ben Hof
Andijk
56:31
56:31
69
Ron Sanches
Zaandam
56:34
56:34
70
Hans de Weerd
Alkmaar
57:33
57:33
71
Simon Schagen
Blokker
59:32
59:32
72
Koen Kuipers
Amersfoort
59:46
59:46
73
George Hulstede
Blokker
1:00:40
1:00:40
74
Pieter Buijsman
Zwaag
1:04:43
1:04:43
VROUW, 9.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Voets
Amsterdam
41:40
41:40
2
Irma Beentjes
Hillegom
43:37
43:37
3
Maureen Stam
Wognum
44:27
44:27
4
Lonneke Tol
Hoorn Nh
44:33
44:33
5
Trudy Schoone
Hoorn Nh
44:46
44:46
6
Karen Jes
Huizen
45:49
45:49
7
Sigrid van der Valk
Gemeente Medemblik
46:09
46:09
8
Dayah Dam
Wognum
47:23
47:23
9
Anja van Arum
47:50
47:50
10
Janny de Leeuw
Hoorn Nh
47:50
47:50
11
Gudy Zwarthoed
Volendam
49:14
49:14
12
Roxanne van Straten
Almere
50:36
50:36
13
Suzan Master
Hoorn Nh
50:42
50:42
14
Marisa van Opmeer
Wormerveer
50:42
50:42
15
Hanneke Piek
Zwaag
50:47
50:47
16
Cynthia Meerstra
Hoorn Nh
51:08
51:08
17
Silvia Arntz
Hoorn Nh
51:31
51:31
18
Susan Heijhoff
Hoorn Nh
52:00
52:00
19
Paloma Kalf
Amsterdam
52:05
52:05
20
Marlies Kühne
Purmerend
52:23
52:23
21
Petra Westdorp
Blokker
53:01
53:01
22
Yvette Dijkhuizen
Zoetermeer
53:30
53:30
23
Marieke van den Berg
Zaandam
53:40
53:40
24
Marja Zwaan
Medemblik
54:08
54:08
25
Leonie Wittebrood
Enkhuizen
54:23
54:23
26
Sandy Goedhart
Hoorn Nh
54:31
54:31
27
Aimée Eijssen
Hoorn Nh
54:31
54:31
28
Helen Eeken
Hoorn Nh
54:32
54:32
29
Petra Schut
Wervershoof
54:33
54:33
30
Ellen Boots-Brouwer
Commandeur Accountan
55:36
55:36
31
Anja Bijlstra
Medemblik
55:57
55:57
32
Marian Bankras
Hoogwoud
56:36
56:36
33
Frida Kuip
Hoorn Nh
56:38
56:38
34
Lenny Wever
Gemeente Medemblik
56:42
56:42
35
Alie Oosterkamp
Benningbroek
56:48
56:48
36
Irma Hengsdijk
Zandam
57:15
57:15
37
Wendy Westhoven
Enkhuizen
57:32
57:32
38
Esther Dol
Enkhuizen
57:32
57:32
39
Nanja Horst
Purmerend
57:39
57:39
40
Reino IJsselmuiden
Alkmaar
58:47
58:47
41
Olga Schagen
Blokker
59:24
59:24
42
Penny Weemer
Hoogkarspel
59:49
59:49
43
Marjan Faber
Hoorn Nh
59:56
59:56
44
Miriam Poort
Almere
59:56
59:56
45
Yvonne Duifs
Amsterdam
59:58
59:58
46
Cita Degeling
Zwaag
59:59
59:59
47
Debora Appel
Hoorn Nh
1:00:00
1:00:00
48
Marianne Kok-Leeuwrik
Commandeur Accountan
1:00:01
1:00:01
49
Claudia Schouten
Zwaag
1:00:04
1:00:04
50
Gerda Goossens-de Jong
Kolhorn
1:00:06
1:00:06
51
Nancy Fisher
Seed Valley All Star
1:00:50
1:00:50
52
Hinke Spijksma-de Jong
Nieuwe Niedorp
1:00:54
1:00:54
53
Kim Dijkman
Seed Valley All Star
1:01:04
1:01:04
54
Marion Beertsen
Grootebroek
1:01:11
1:01:11
55
Lotty Vlaar
Andijk
1:01:15
1:01:15
56
Wiesje Faber
Seed Valley All Star
1:02:23
1:02:23
57
Nathalie van Haasteren
Seed Valley All Star
1:02:24
1:02:24
58
Erna Jongebloet
Almere
1:02:34
1:02:34
59
Birgitta Hodde
Nederhorst den Berg
1:02:34
1:02:34
60
Sabine van Bree
Zaandam
1:03:41
1:03:41
61
Jolanda Boelmans
Den Oever
1:03:42
1:03:42
62
Yvonne van den Berg
Almere
1:03:58
1:03:58
63
Jolanda van Kleef
Hoorn Nh
1:05:09
1:05:09
64
Martine van Lokhorst
Zwaag
1:05:20
1:05:20
65
Hanneke Reijn
Grootebroek
1:05:56
1:05:56
66
Petra van Kleef
Sint Pancras
1:06:14
1:06:14
67
Viola Bakker
Hoorn Nh
1:06:14
1:06:14
68
Hetty Schuitemaker
Almere
1:10:06
1:10:06
MANNE, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Norbert Bijvoet
Wognum
18:14
18:14
2
Bart Doest
West Friesland Movem
23:46
23:46
3
Michael van Melick
West Friesland Movem
23:50
23:50
4
Koen Schilder
Venhuizen
25:36
25:36
5
Jacco Komijn
Hoorn Nh
26:53
26:53
6
Bart Pommeé
West Friesland Movem
27:30
27:30
7
Gerrit Hofmeijer
Purmerend
27:34
27:34
8
Giel Doest
West Friesland Movem
27:46
27:46
9
Bas Brekelmans
Bovenkarspel
28:42
28:42
10
Jan H Foppes
Medemblik
30:15
30:15
11
Volkert de Hoon
Hoorn Nh
31:19
31:19
12
Piet-hein Verdegaal
Wieringerwerf
31:57
31:57
13
Rupert de Ling
's-Gravenhage
33:16
33:16
14
Hans Appel
Hoorn Nh
33:19
33:19
15
Tom Beertsen
Grootebroek
35:20
35:20
16
George Oranje
's-Gravenhage
36:17
36:17
JONGE, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Glas
Wognum
19:39
19:39
2
Lucas Polderman
Hoorn Nh
26:44
26:44
3
Jasper Vlaar
Hoorn Nh
29:43
29:43
VROUW, 4.7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Beertsen
Lelystad
24:00
24:00
2
Floor Verkoulen
Amsterdam
24:53
24:53
3
Nina Kuperus
Middenmeer
26:31
26:31
4
Merel Bron
Avenhorn
26:51
26:51
5
Karin Boukema
Amsterdam
27:19
27:19
6
Miranda Freesen
Wognum
27:33
27:33
7
Marijke Pronk
Avenhorn
28:13
28:13
8
Carola Sanders
West Friesland Movem
28:30
28:30
9
Ilse Bianchi
Zwaag
28:43
28:43
10
Héléne Schilder
West Friesland Movem
28:51
28:51
11
Alice Vlaar-Braas
Hoorn Nh
29:44
29:44
12
Amber Foppes
Hoorn Nh
30:14
30:14
13
Marjan de Jong
Medemblik
30:16
30:16
14
Lieke Verdegaal
Lutjebroek
30:23
30:23
15
Janine de Hoon-Fraikin
Hoorn Nh
31:17
31:17
16
Judith Ritsma
Almere
32:19
32:19
17
Mireille Lucardie
Almere
32:41
32:41
18
Marieke Schipper
Wognum
33:03
33:03
19
Martine Ritsma
Almere
33:29
33:29
20
Marja de Jong
West Friesland Movem
34:36
34:36
Turboprint voor al uw bedrukkingen
www.uitslagen.nl
20-06-2011 21:46