| | | | | Uitslagenlijst 8 van Drachten
Drachten - Zondag 19 juni 2011
HEREN, 8 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
26:41
26:39
10
Johan van der Dennen
Marathon Pim Mulier
27:39
27:39
14
Klaas Medendorp
Nijmegen Atletiek
34:51
34:40
16
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
41:34
41:06
H 40+, 8 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Erik Grave
Hunzerunners Loopgro
28:37
28:37
9
Henk van der Meer
AV Heerenveen
31:47
31:43
11
Klaas Bootsman
Boornbergum
38:07
37:24
H 50+, 8 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VROUW, 8 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
29:38
29:38
5
Jelly van der Kloet
Impala
33:11
33:08
6
Margot van der Ven
Groene Ster
34:13
34:10
8
Sonja Bemelmans
Nijmegen Atletiek
34:50
34:41
10
Itty Speelman
AV Heerenveen
35:32
35:26
BEDR, 8 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roderick Riesenkamp
Van Gansewinkel regi
27:13
27:08
2
Marco Wels
Sport- & Loopadviesb
27:49
27:47
3
René Jaasma
Sport- & Loopadviesb
27:53
27:51
4
Johan Hoogeveen
Van Gansewinkel regi
29:51
29:47
5
Jacob van der Ploeg
Sport- & Loopadviesb
30:06
30:04
6
Sander van Tartwijk
BAG De Sportlaan
30:17
29:40
7
Naanko Drent
BAM Wegen regio Noor
30:28
30:25
8
Thomas veltman
Sport- & Loopadviesb
30:49
30:47
9
Andreas Wierda
Neopost Technologies
31:28
31:24
10
Foppe van der Heide
BAM Wegen regio Noor
31:33
31:31
11
Robert Ovbiagbonhia
Veneboer SPORT 20000
31:45
31:41
12
Stevan van der Wal
Veneboer SPORT 20000
31:48
31:43
13
Lars Mulder
BAG De Sportlaan
32:10
31:34
14
Syb v.d. Ploeg
Sport- & Loopadviesb
32:23
32:20
15
Harry Wijnia
BAM Wegen regio Noor
32:28
32:25
16
Jacob van der Heide
BAM Wegen regio Noor
32:35
32:28
17
Jasper van der Veen
Sportbedrijf Drachte
32:45
32:29
18
Arjan Tonnis
De Friese Wouden
32:55
32:46
19
Gerben van Dijk
Neopost Technologies
32:59
32:54
20
Patrick Hoekstra
Rabobank Drachten
33:04
32:23
21
René van Dam
Sportbedrijf Drachte
33:30
33:11
22
Marchel Bardis
Sportbedrijf Drachte
33:33
33:28
23
Willem Jan Talsma
Sportbedrijf Drachte
34:03
33:59
24
René Bosma
Acera Acc. & Raadg.
34:08
33:20
25
Hartger Stellinga
BAM Wegen regio Noor
34:14
34:07
26
Arnold Zwaagstra
Catalpa kinderopvang
34:23
34:19
27
Doeke Otter
Veneboer SPORT 20000
34:27
34:22
28
Marco Kingma
De Friese Wouden
34:39
34:20
29
Cor Postma
Veneboer SPORT 20000
34:41
34:36
30
Eduard Talstra
Catalpa kinderopvang
34:41
34:35
31
Bas van Steenoven
Neopost Technologies
35:02
34:57
32
Lucas Archanco
Van Gansewinkel regi
35:23
34:53
33
Geert van der Sluis
Nij Smellinghe
35:27
35:15
34
Nathan van Dijk
Kijlstra Ambulancegr
35:35
35:26
35
Jan Albert Weening
DEJONG hot water tan
35:35
35:25
36
Piet Boelens
De Friese Wouden
35:39
35:36
37
Joop Bosscher
Van Wijnen Gorredijk
35:42
35:20
38
Gjalt Weistra
Neopost Technologies
35:49
35:42
39
Frank Bosveld
Neopost Technologies
35:57
35:51
40
Erik van der Pol
Van Gansewinkel regi
36:03
35:33
41
Chris van der Veen
Veneboer SPORT 20000
36:03
35:57
42
Sybo de Haan
De Friese Wouden
36:04
34:35
43
Remco Dijkstra
BAM Woningbouw Noord
36:08
35:57
44
Erik Vonk
Kijlstra Ambulancegr
36:08
35:05
45
Tjalling Westra
Nij Smellinghe
36:12
36:04
46
Roel Wellink
People Creating Valu
36:26
35:57
47
Marcel Lemstra
De Friese Wouden
36:31
35:00
48
Jan Binnema
Sport- & Loopadviesb
36:41
36:03
49
Chris Lunter
Veneboer SPORT 20000
36:50
36:33
50
Sietse Johan Miedema
Kijlstra Ambulancegr
36:51
36:00
51
Harmen Wuring
Van Wijnen Gorredijk
36:57
36:40
52
Simon Visbeek
Acera Acc. & Raadg.
37:02
36:46
53
Uilke Bosma
Acera Acc. & Raadg.
37:08
36:20
54
Richard Nijboer
Neopost Technologies
37:20
36:32
55
Jurgen Makelaar
Acera Acc. & Raadg.
37:24
37:20
56
Germ Nijboer
Acera Acc. & Raadg.
37:28
37:22
57
Jan Ten Cate
Veneboer SPORT 20000
37:34
37:13
58
Sake Mulder
DEJONG hot water tan
37:38
36:58
59
Jasper Velthuizen
People Creating Valu
37:39
37:11
61
Bart Velthuizen
People Creating Valu
37:43
37:16
62
Marjon Spijkerman
Sportbedrijf Drachte
37:56
37:38
63
Ronald de Jong
Acera Acc. & Raadg.
37:57
37:06
64
Alexander Wenker
Van Wijnen Gorredijk
37:59
36:58
65
Jelmer Bosma
Acera Acc. & Raadg.
38:01
37:08
66
Harold van Wieren
Neopost Technologies
38:13
37:17
67
Bauke Siderus
Van der Wiel BV
38:19
37:46
68
Peter Kamsma
De Friese Wouden
38:20
37:44
69
Miranda Hornstra
Acera Acc. & Raadg.
38:21
38:16
70
Rienk Koeneman
BAG De Sportlaan
38:27
37:36
72
Jack Kuipers
BAM Woningbouw Noord
38:29
38:20
73
Theo van Son
DEJONG hot water tan
38:32
37:49
74
Afien Toering
Nij Smellinghe
38:33
38:30
76
Wolter Numan
BAM Woningbouw Noord
38:40
38:29
77
Peter Looy
DEJONG hot water tan
38:42
38:33
78
Anne-Oeds van der Burg
Sport- & Loopadviesb
38:44
38:03
79
Klaas Bakker
De Friese Wouden
38:49
38:45
80
Adrie Hartholt
De Friese Wouden
38:50
37:44
81
Bouwe Westerdijk
DEJONG hot water tan
38:53
38:43
82
Jouke Douma
De Friese Wouden
38:55
37:49
83
Tracy van der Ploeg
Sport- & Loopadviesb
38:59
38:16
84
Johan Haven
CSG Liudger locatie
39:05
38:11
85
Karel Wilms
DEJONG hot water tan
39:08
38:27
86
Peter Jan Veneboer
Veneboer SPORT 20000
39:09
37:44
87
Jeroen van Balen
Van Wijnen Gorredijk
39:11
38:33
88
Jolanda Bajema
De Friese Wouden
39:23
39:10
89
Catrinus van der Leest
Sport- & Loopadviesb
39:26
38:48
90
Alien de Vries
Kijlstra Ambulancegr
39:28
39:13
91
Nico Haitel
Catalpa kinderopvang
39:32
38:34
92
Sietze Hellema
Sport- & Loopadviesb
39:37
39:06
94
Herwin vd Heide
Catalpa kinderopvang
39:52
38:51
95
Gerard Ganzevoort
Acera Acc. & Raadg.
39:59
39:59
96
Wiep Kuipers
BAM Wegen regio Noor
40:08
40:00
97
Oedo Mulder
BAG De Sportlaan
40:08
39:24
99
Tabe Anne Zijlstra
Acera Acc. & Raadg.
40:16
40:02
100
Grietje vd Meulen
CSG Liudger locatie
40:18
39:51
101
Fokke de Boer
Neopost Technologies
40:21
39:22
102
Mark Rigter
People Creating Valu
40:24
39:56
103
Maarten Slob
Van der Wiel BV
40:27
39:52
105
Lineke Talsma
Van Wijnen Gorredijk
40:32
40:17
106
Rene Veneboer
Veneboer SPORT 20000
40:33
39:08
107
Ingrid Vries
Nij Smellinghe
40:39
40:06
108
Johannes Klaver
BAM Woningbouw Noord
41:09
40:58
109
Gideon van Dijk
People Creating Valu
41:14
40:14
110
Agnes Miedema
Sport- & Loopadviesb
41:24
40:46
111
Sytze Veenstra
Van Gansewinkel regi
41:26
41:15
112
Remco van der Weide
Rabobank Drachten
41:53
41:07
113
Aukje Jorritsma
De Friese Wouden
41:55
41:19
114
Alie Kuipers
BAM Wegen regio Noor
41:57
41:50
115
Henk de Groot
Sport- & Loopadviesb
42:03
41:22
116
Martijn Minnema
Acera Acc. & Raadg.
42:06
40:55
117
Pieter Blaauw
Acera Acc. & Raadg.
42:07
41:52
118
Bert Haakma
Catalpa kinderopvang
42:08
41:12
119
Dick Bloemhof
Nij Smellinghe
42:12
41:13
120
Tiny de Jong-Schel
De Friese Wouden
42:15
42:04
121
Anno van der Werf
Van Wijnen Gorredijk
42:23
41:21
122
Arjen Punter
De Friese Wouden
42:24
41:05
127
Jered Nuwolt
Veneboer SPORT 20000
42:38
42:24
128
Mireille Bardis
Sportbedrijf Drachte
42:44
42:30
130
Gerrit Bosma
Veneboer SPORT 20000
42:46
41:53
133
Marjolein Velthuizen
People Creating Valu
43:16
42:16
134
Wander Netters
Kijlstra Ambulancegr
43:17
42:12
136
Nelly Mulder
BAG De Sportlaan
43:26
42:38
137
Douwe Kamsma
Veneboer SPORT 20000
43:29
43:13
138
Auke Jan Veenhuizen
Veneboer SPORT 20000
43:30
42:23
139
Yme Bouma
Acera Acc. & Raadg.
43:35
42:41
140
Lenie Wilms
Nij Smellinghe
43:37
42:50
141
Mariska Dirksen
Sportbedrijf Drachte
43:37
43:23
142
Pier de Boer
Nij Smellinghe
43:37
43:24
143
Hillegonda Haak
Catalpa kinderopvang
43:57
43:02
144
Henny Veenstra
Nij Smellinghe
44:00
42:41
145
Arjan Minnema
Acera Acc. & Raadg.
44:11
43:09
147
Vasanthi Kooistra
De Friese Wouden
44:53
43:51
148
Annet de Jong
Acera Acc. & Raadg.
45:07
44:15
149
Gonny Bruinsma
Kijlstra Ambulancegr
45:08
44:49
150
Wietske de Bruin
Kijlstra Ambulancegr
45:08
44:51
151
Jillard Faber
Kijlstra Ambulancegr
45:08
44:01
152
Marije Punt
Rabobank Drachten
45:19
44:17
154
Wiesje Kloosterman
Sport- & Loopadviesb
45:36
45:05
155
Ruud Filius
CSG Liudger locatie
45:41
44:38
156
Kelly de Wolf
De Friese Wouden
45:41
45:11
157
Anneke Kiewiet
De Friese Wouden
45:49
45:09
158
Marjan de Haan
Veneboer SPORT 20000
45:50
45:34
159
Erik Schot
Van Wijnen Gorredijk
45:59
45:28
161
Liesbeth van Ham
Kijlstra Ambulancegr
46:03
45:46
162
Germ van der Wiel
Van der Wiel BV
46:07
45:34
163
Arthur Couperus
Van Gansewinkel regi
46:27
45:59
164
Johanna Hoekstra
Sport- & Loopadviesb
46:27
45:55
165
Ineke v.d. Wal
Acera Acc. & Raadg.
46:27
45:09
166
Anita Papjes
Sport- & Loopadviesb
46:29
45:57
167
Rickie Bouma
People Creating Valu
46:31
45:36
168
Joukje Kunnen
De Friese Wouden
46:33
45:28
169
Tealinda Hoogenboom
BAG De Sportlaan
46:47
45:32
170
Els van Gammeren-Haas
BAG De Sportlaan
46:50
46:01
171
Dennis Lemstra
De Friese Wouden
46:58
45:27
172
Tobias vd Velde
Acera Acc. & Raadg.
47:17
47:11
173
Christine Douma
De Friese Wouden
47:46
46:42
174
Trees Flapper
De Friese Wouden
48:00
46:38
175
Hanny Laskewitz
De Friese Wouden
48:28
47:08
176
Tallina Miedema
Kijlstra Ambulancegr
48:28
47:56
177
Hedzer Laskewitz
De Friese Wouden
48:28
47:09
178
Trea van der Zee
Van Wijnen Gorredijk
48:29
47:29
179
Claudia Hak
Acera Acc. & Raadg.
48:33
47:18
180
Marlies Riesenkamp
Van Gansewinkel regi
48:36
48:05
181
Bart de Meer
Van der Wiel BV
48:56
48:15
182
Nynke Schaafsma
Nij Smellinghe
48:59
48:11
183
Marianne de Jong
Rabobank Drachten
49:03
47:58
184
Gerda van Eibergen
Nij Smellinghe
49:07
48:04
185
Ronald Ars
Kijlstra Ambulancegr
49:08
48:01
186
Antje Hoeksma
Kijlstra Ambulancegr
49:09
48:53
187
Ineke Kijlstra
Kijlstra Ambulancegr
49:11
48:55
188
Hans de Roos
BAG De Sportlaan
49:22
48:31
189
Dick de Leeuw
De Friese Wouden
49:29
48:39
190
Christine Komrij
De Friese Wouden
49:54
49:00
191
Gretha Geertsma
BAM Wegen regio Noor
50:11
48:58
192
Cor van der Meulen
BAM Woningbouw Noord
50:14
50:03
193
Ellen Veneboer
Veneboer SPORT 20000
50:27
50:03
194
Leonie 's Gravendijk
CSG Liudger locatie
50:36
49:59
195
Fieke Kremers
CSG Liudger locatie
50:37
50:02
196
yvonne Vermetten
Rabobank Drachten
50:49
50:13
197
Dineke Meester
De Friese Wouden
51:15
50:26
198
Marye van Opzeeland
Nij Smellinghe
51:22
50:51
199
Sandra v.d. Molen
Acera Acc. & Raadg.
51:29
50:15
200
Gerben Bosma
Acera Acc. & Raadg.
51:29
50:17
201
Marian Brouwer
Catalpa kinderopvang
51:41
50:43
202
Mirjam Westerhoff
BAM Woningbouw Noord
51:41
51:33
203
Bert de Vos
BAM Woningbouw Noord
51:42
51:33
204
Pim Tuasela
DEJONG hot water tan
51:42
51:08
205
Franziska van der Temp
Acera Acc. & Raadg.
52:09
51:17
206
Joke Ritsma
Sport- & Loopadviesb
52:54
52:21
207
Marjan Punter
De Friese Wouden
53:03
51:44
208
Wieke Bosma
Acera Acc. & Raadg.
53:17
52:02
209
Wianda Bosma
Acera Acc. & Raadg.
53:18
52:03
210
Anne van der Heide
DEJONG hot water tan
53:25
52:49
211
Ina Veenstra
CSG Liudger locatie
53:33
52:44
212
Ietsje Melessen
De Friese Wouden
53:57
53:07
213
Thea van Vliet
Rabobank Drachten
54:17
53:11
217
Gea de Vries
Catalpa kinderopvang
56:34
55:38
218
Rommie de Wolf
De Friese Wouden
57:47
57:16
HEREN, 8 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
14
Mahmoud Sharafeddine
Drachten
33:29
32:52
15
Richard Bajema
Munnekeburen
33:32
33:18
18
Eliot Cotoarba
Sighisoara (ROM)
34:10
34:01
22
Louw de Graaf
Augustinusga
35:00
34:08
25
Jan Arie de Graaf
Drachten
35:17
34:52
27
Marcel de Jong
Dutch Runners Gold
35:21
34:58
36
Sym Pietersen
Beetsterzwaag
35:46
35:43
38
Sam Schillemans
Beetsterzwaag
36:07
35:49
39
Ronald Steensma
Beetsterzwaag
36:09
35:50
40
Erik Canter Visscher
Beetsterzwaag
36:13
36:03
50
Lourens Lenssen
Oosterwolde Fr
37:10
36:34
55
Jelmer van der Leij
Drachten
37:44
37:15
60
Martijn Berntsen
Leeuwarden
38:13
37:58
61
Jordi Dommerholt
Heerenveen
38:22
38:02
63
Hylke Spijkerman
Groningen
38:45
38:24
66
Jint Martijn v.d. Gali
Drachten
38:52
38:38
67
Jeroen van der Schoot
Drachten
38:53
38:17
72
Klaas Struiving
Surhuisterveen
39:25
38:27
75
Bart van der Hoeven
Drachten
39:38
39:04
76
Stefan Zuiderbaan
Drachten
39:57
39:22
77
Kevin van Straaten
Oosterwolde
40:28
40:05
80
Maurits van der Tol
De Wilgen
40:42
39:47
88
Benno Heuven
Beetsterzwaag
41:42
41:36
96
Fokke Willem Ophuis
Drachten
43:18
42:30
97
Martijn Lantinga
Hurdegaryp
43:32
42:33
106
Klaas Bosgraaf
Boelenslaan
44:49
43:40
108
Claudio jacobs
Eelderwolde
44:59
44:19
109
Niels Zwaagstra
Leeuwarden
45:01
44:17
113
Remco van der Ploeg
Drachten
45:15
43:52
116
Eesger van der Heide
Drachten
46:25
45:19
124
Ronald de Boer
Beetsterzwaag
47:54
46:46
126
Hendra Blacquiere
Groningen
48:11
48:11
H 40+, 8 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Bolier
Beetsterzwaag
31:39
31:36
4
Wiep van der Heide
Drachten
33:45
33:42
5
Gerwin van der Lei
Statina
34:03
33:58
7
Willem van Roeden
AV Heerenveen
35:08
35:00
13
Jan van der Werff
Drachten
36:08
35:43
15
Abraham K. van Oost
Drachten
36:31
36:25
22
Martin van Ooijen
Drachten
37:39
37:20
23
Martin van Zoelen
Drachten
37:41
36:56
28
Adriaan van Straaten
Oosterwolde
38:09
37:44
29
Jan Wester
Drachtstercompagnie
38:16
38:04
30
Ferdinand van der Werf
Heerenveen
38:27
38:04
31
Jaring Kloosterman
Drachten
38:38
38:29
37
Marten van der Kamp
Nij Beets
39:22
38:58
38
Richard Konijn
Wijnjewoude
39:28
39:03
41
Sipke-John Nawijn
Drachten
39:42
39:00
44
Marcel Bouwmeester
Drachten
40:03
38:35
47
Niek van der Tol
De Wilgen
40:33
39:39
48
Johan van Bruggen
Drachten
40:39
39:36
51
Johan van der Wal
Drachten
41:02
40:49
53
Henny Teeuwen
Groningen Atletiek
41:08
40:05
64
Gerrit Kunnen
Beetsterzwaag
42:06
41:42
66
Rick van Meekeren
Broeksterwald
42:23
41:58
71
Coos van der Molen
Surhuisterveen
42:56
41:59
73
Engel Dekker
Beetsterzwaag
43:11
42:09
77
Simon van Dijk
Surhuisterveen
43:44
42:48
80
Sjoerd van der Werff
Houtigehage
44:07
43:43
81
Herman van der Werff
Drachten
44:07
43:40
90
Olaf Kerstholt
Loopclub Burgum
45:53
44:38
91
Pieter van der Veen
Drachten
46:23
45:00
94
Sierd Stellingwerf
Hemelum
47:32
47:16
97
Bart Lekkerkerker
Woudsend
48:15
47:38
99
Henk-Jan Kloosterman
Augustinusga
48:37
48:21
103
Henk van de Pol
Oudega gem Smallinge
48:58
47:54
108
Jaap Lindeboom
Beetsterzwaag
51:08
49:56
111
Ronald Postma
Oosterwolde Fr
53:06
52:23
112
Richard Postma
Oosterwolde Fr
53:08
52:23
114
Sybren van der Ploeg
Drachten
53:41
52:24
116
Hazeman
Drachtstercompagnie
55:07
53:53
H 50+, 8 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertus van der Tuuk
Beetsterzwaag
31:41
31:37
16
Bennie Breedenbach
Buitenpost
38:20
38:02
17
Doede van der Bij
Drachten
38:21
38:11
19
Minnen van Houten
Friesland
38:44
38:41
21
Roger Mulumba-Yema
Drachten
38:50
38:01
23
Jelke van der Vee
Drachtstercompagnie
39:29
39:23
24
Siebren Boerma
Loopclub Burgum
39:38
38:29
34
Dreke van der Vlugt
Impala
41:41
40:54
36
Leendert de Boom
De Wilgen
41:46
40:55
41
Tabe Weening
Surhuisterveen
42:48
41:50
47
Klaas Peereboom
AV Heerenveen
43:51
42:33
60
Jan Westerhof
Surhuisterveen
46:55
46:04
62
Menko van der Leij
Drachten
46:56
46:26
63
Dick Bakker
Voorschoten '97
47:22
46:06
67
Henk J. de Groot
Triathlon
49:30
48:10
VROUW, 8 KM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelyne Abeln/avezaat
Smalle Ee
35:28
35:23
3
Rosanne Stoelwinder
Heerenveen
37:57
37:50
7
Marian van der Hoek
Boornbergum
39:05
38:20
8
Jikke v.d. Berg
AV Heerenveen
39:27
38:56
11
Miranda Tehubijuluw
Impala
40:21
40:15
13
Yolanda Brouwer
AV Heerenveen
40:29
39:35
14
Martine Oosterloo
Beetsterzwaag
40:45
39:51
15
Robin van der Tol
De Wilgen
40:52
39:58
16
Geke Koonstra
Loopgroep Hugo Veenk
40:52
40:31
17
Liesbeth van den Berg
Loopgroep Hugo Veenk
40:53
40:48
18
Mariëlle de Graaf
Drachten
40:57
40:33
19
Roos Boerma
Loopclub Burgum
41:20
40:10
21
Lucia van der Bijl
Bolsward
42:05
41:33
26
Brechtje Kroese-Rink
Ureterp
42:56
42:43
29
Sandra Gielesen
Beetsterzwaag
43:10
42:44
30
Marije van der Vee
Drachtstercompagnie
43:12
42:55
32
Trang Jongsma-Mai
Oudega gem Smallinge
43:16
42:48
33
Marian van den Brink
Groningen
43:17
42:04
36
Sietske van der Wal
Eastermar
43:43
42:50
37
Anja Lucy Cazemier
De Wilgen
43:45
43:29
38
Jildou Struiving
Surhuisterveen
43:46
42:50
39
Jikkemien van den Berg
Drachten
43:52
43:33
40
Johanna Hoekstra
Hoornsterzwaag
43:54
43:38
43
Wilma de Vries-Dijks
Impala
44:00
43:43
44
Natasja Blaakmeer
Drachten
44:01
43:53
45
Anke Hiddinga
Beetsterzwaag
44:04
43:36
46
Tamara van der Leij
Drachten
44:04
43:33
47
Lisanne de Jong
Drachtstercompagnie
44:10
43:53
52
Aline van der Vee
Drachtstercompagnie
44:33
44:16
53
Fenna van der Leeuw
Sintjohannesga
44:42
44:09
56
Geartsje van der Veen
Drachtstercompagnie
44:59
43:50
58
Wytske van der Kooi-Po
Burgum
45:07
44:48
59
Janke Westerhuis
's-Gravenhage
45:10
44:29
63
Lies ter Beek
Beetsterzwaag
45:34
45:13
64
Yvonne Boomsma
Boornbergum
45:43
44:25
66
Elina Zeldenrust
Heerenveen
45:50
45:03
68
Annemieke van der Wijk
Surhuizum
45:53
44:45
70
Betty de Haan-Kempenaa
Augustinusga
46:11
45:29
71
Damaris Wattimena
Drachten
46:17
45:38
77
Elisabeth Veenstra
Bakkeveen
46:32
46:32
80
Winny Vlastuin
Drachtstercompagnie
46:52
46:13
81
Annelies Kooistra
Houtigehage
46:52
46:14
85
Tilly Renckens-Ganzebo
Impala
47:04
46:08
87
Nynke Sibma
Loopclub Burgum
47:10
45:56
89
Sarah pultrum
Beetsterzwaag
47:21
47:01
93
Jolanda van der Laan
Dokkum
47:37
47:00
96
Hermanda de Haan
AV Heerenveen
47:45
47:27
98
Amarins Meijers
Beetsterzwaag
47:54
46:43
102
Anna van der Schaaf
Leeuwarden
48:11
47:03
104
Marianne den Boer
Heerenveen
48:14
46:53
107
Miranda Jongsma
Oudega gem Smallinge
48:24
47:57
113
Jellie Veenstra
Siegerswoude
48:56
48:16
116
Rosalyn pultrum
Leeuwarden
49:21
49:01
117
Jolanda van der Sluis
Boornbergum
49:23
48:44
120
Yvonne Minnema
Eelderwolde
49:30
48:51
129
Margriet de Wilde
Drachten
50:12
49:52
132
Linda van der Heide
Feanwalden
50:22
49:50
135
Riny Bouma-Doornbos
Siegerswoude
50:37
49:55
139
Anne de Groot
Oosterwolde Fr
50:50
49:29
141
Jannie Boomsma
Beetsterzwaag
50:51
50:31
147
Albertine Hoekstra
Augustinusga
51:43
50:46
148
Sil Drentje-Sasabone
Drachten
51:44
51:01
149
Annelie Klaassen
Leeuwarden
51:48
50:37
152
Jettie Wouda-de Boer
Drogeham
51:59
50:34
154
Hamon Emilie
Beetsterzwaag
52:05
50:50
155
Hilga van der Molen
Surhuisterveen
52:08
51:12
156
Greetje v.d. Kamp-Ensi
Impala
52:11
51:23
159
Jildou Sibma
Loopclub Burgum
52:48
51:38
161
Jitske de Vries
De Westereen
52:57
52:11
162
Mariëlle van der Werff
Leeuwarden
52:57
52:11
166
Aukje vd werff-nijboer
Houtigehage
53:34
53:06
169
Tanja van Poelgeest
Impala
53:47
52:33
170
Leonie van Dinteren
Utrecht
53:59
53:21
171
Tineke Nieuwenhuis
Drachten
54:00
53:40
173
Johanna veenstra
Dutch Runners Gold
54:08
53:19
175
Annamarie van der Bij
Harkema
54:40
54:07
176
Tineke Bosma-Borger
Drachten
54:48
54:25
177
Geke Bijlsma
Beetsterzwaag
54:50
53:28
178
Tolleke Walker
Beetsterzwaag
54:51
53:29
180
Esther Hozeman
Drachtstercompagnie
55:07
53:54
182
Janette Weishaupt
Drachten
55:12
54:02
183
Amarins Tamminga
De Wilgen
55:39
55:05
186
Renske Steenbergen
Oudega gem Smallinge
55:49
54:48
193
Margot Groenewoud
Drachten
57:00
56:16
200
Liesbeth Veltmans
Leeuwarden
1:06:58
1:06:58
J0-11, 1 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Finn van Pijkeren
Middelstum
6:51
9
Diederik Russchen
Drachten
7:01
13
Arnold Hiemstra
Loopgroep Hugo Veenk
7:24
15
Harm jan Kootstra
Beetsterzwaag
7:27
19
Bonne Bus
Oudega gem Smallinge
7:32
23
Julian van Wieren
Drachten
8:12
27
Niels Wester
Drachtstercompagnie
8:48
31
Maxim van der Meide
Impala
10:11
32
Mitchell de Groot
Leeuwarden
10:20
JO-15, 1 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
5:39
ME-11, 1 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marinde Schuitema
Groningen Atletiek
6:40
10
Gwenda Struiving
Surhuisterveen
7:23
14
Anne-Maartje Lewink
Drachten
7:51
17
Ilse van der Duim
Drachten
8:15
22
Judith van der Pol
Drachten
9:06
27
Anastasiya van der Mei
Impala
10:38
28
Silke van der Meulen
Oranjewoud
10:42
ME-15, 1 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Siebrigje Bus
Oudega gem Smallinge
6:52
13
Dalarna van Pijkeren
Middelstum
7:37
16
Agenlica Roseboom
Drachten
9:52
17
Samantha Roseboom
Drachten
10:15
18
Marrit van der Heide
Impala
10:25
Uitslagen.nl
08-09-2011 13:14