Uitslagenlijst Halve Marathon Festival Zwolle

Zwolle - Zaterdag 18 juni 2011

W4EMM, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Leusink
HAC '63
21:24
21:24
2
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
21:41
21:41
3
Patrick Kuijken
Athlos
21:55
21:55
4
Janoah Bovenhuis
Flevo Delta
22:38
22:37
5
Erwin Akkerman
Staphorst
22:39
22:38
6
Bert de Boer
Staphorst
22:52
22:52
7
Stefan Postma
Nederland
22:54
22:54
8
Patrick Postma
Nederland
23:12
23:12
9
Bennie Thunker
Isala '96
23:15
23:15
10
Martin Breunissen
Rabobank 4
23:16
23:16
11
Ralph Uenk
PwC 7
23:24
23:23
12
Wout Mensink
Zilveren Kruis Achme
23:34
23:34
13
Sven Maris
Hasselt
23:40
23:40
14
Martijn van Goor
HAC '63
23:54
23:53
15
Joni van Loon
Cialfo
23:56
23:08
16
Léon Bosch
Iphitos
24:00
24:00
17
Anton ter Elst
LAAC Twente
24:01
24:00
18
Johan Stevens
Jongejan Wisseborn 2
24:23
24:22
19
Erwin Keurhorst
Zwolle
24:31
24:27
20
Ralf Rienks
Zwolle
24:32
24:15
21
Roel Pit
WAVIN
24:57
24:44
22
Hans Gerritsen
LAAC Twente
25:03
25:02
23
Niels Mulderij
Zwolle
25:08
25:04
24
Julian Woning
Veltman Financieel A
25:16
24:51
25
Jordy Dikkers
Wijzonol Bouwverven
25:20
25:07
26
Ramon Hofman
Jongejan Wisseborn 2
25:21
25:21
27
Tom Hendrikse
AAC '61
25:29
25:13
28
Niels de Haan
Steenwijk
25:46
25:44
29
Paul Kalter
Veltman Financieel A
25:47
25:31
30
Taco Visser
Jongejan Wisseborn 2
25:52
25:51
31
Stephan Versteeg
Wolvega
25:53
25:14
32
Henry van Wijhe
Veltman Financieel A
25:57
25:49
33
Jesse Slagman
Dalmsholte
26:03
26:01
34
Ward van den Berg
BB lopers
26:04
26:04
35
Jeroen de Haan
Raalte
26:05
25:42
36
Jan-Bart Kip
HAC '63
26:05
25:46
37
Alex van Wamel
Ernst & Young 4
26:13
24:54
38
Piet Wiersma
SV Veendam
26:13
26:12
39
Harrie Borman
Wij Scania 1
26:19
26:03
40
Richard Meuleman
Isala '96
26:27
26:08
41
Thomas Valk
Dalfsen
26:29
25:27
42
Bram van der Boon
Scania Production 3
26:32
26:28
43
Evert Heinhuis
Scania Production 3
26:32
26:29
44
Dennis Pieterson
Cialfo
26:34
25:54
45
Thomas ten Broeke
Lemele
26:34
26:33
46
Jesse Tiggelaar
Meppel
26:46
25:52
47
Maarten Mekelenkamp
Zwolle
26:56
26:38
48
Wesley Olthof
Zwolle
26:57
25:50
49
Niels Visser
Hattem
27:00
26:42
50
J Mulder
WAVIN
27:03
27:02
51
Jouke Lutgendorf
Delft
27:03
25:28
52
Henri Knipmeijer
Meppel
27:06
26:00
53
Jan Paul Klein Poelhui
AV Haaksbergen
27:12
26:31
54
Joël Plantinga
Warmlopers
27:12
26:58
55
Rob ter Haar
Zwolle
27:13
24:49
56
Hans Beukema
's-Gravenhage
27:15
26:59
57
Barend Kroes
Zwolle
27:23
26:37
58
Bas van Riet Paap
Zwolle
27:24
27:20
59
Teerno Ibrahim
Scania Production 1
27:25
26:30
60
Remco van Zijl
Salland
27:25
27:05
61
Mark van der Meulen
Veltman Financieel A
27:33
27:24
62
Nico de Vries
Isala '96
27:36
27:17
63
Harm-Jan Kenter
Zwolle
27:40
27:25
64
Björn Brink
Lemelerveld
27:44
27:42
65
Joep Jillings
Ciko '66
27:49
26:40
66
Joost Extercatte
Zwolle
27:56
27:40
67
Tom de Lange
IJsselmuiden
27:59
26:46
68
Johan Makkinga
Ommen
28:02
27:38
69
Cees de Kramer
Ciko '66
28:06
26:54
70
Sander Kloosterziel
PEC 1910
28:08
27:45
71
Klaas Draaijer
Celavita
28:09
26:15
72
Paul Floor
Zwolle
28:18
27:51
73
Gerben Pol
Dommerholt Advocaten
28:21
26:36
74
Jeroen Kragt
Zwolle
28:22
28:04
75
Eric Busstra
Zwolle
28:26
27:41
76
Henk Akkerman
Staphorst
28:26
28:03
77
Siebrand Janssen
Jongejan Wisseborn 1
28:27
28:25
78
Frans Tollenaar
Tosec BV 2
28:29
27:52
79
Willem Verdouw
Flevo Delta
28:32
28:30
80
Jeroen Timmers
Gouda
28:35
28:15
81
Evert van den Bosch
ACO Van Elderen
28:36
28:05
82
Chris-Jan Schaap
Isala '96
28:38
25:54
83
Jeroen Nijenhuis
Voetencentrum Nijenh
28:44
28:05
84
Jurgen Nijenhuis
Voetencentrum Nijenh
28:44
28:05
85
Marco Lindenholz
Rouveen
28:47
28:05
86
Jacco Smit
Atletics Nijverdal
28:51
28:49
87
Rene Landman
Zwolle
28:51
28:00
88
Roel Otten
Gemeente Hardenberg
28:57
28:05
89
Gerco Plender
't Loo Oldebroek
28:59
28:55
90
Erwin Mol
Enschede
29:01
27:54
91
Dirk Riezebos
Veltman Financieel A
29:05
28:49
92
Heymen Timpers
Zwolle
29:09
28:01
93
Patrick Vos
Kampen
29:10
28:08
94
Geert van Rijt
Groningen
29:14
26:56
95
Pieter Blaauwhof
Zwolle
29:14
29:01
96
Remco Houtzager
Triathlon
29:15
27:59
97
Gerard van den Berg
Veltman Financieel A
29:21
28:31
98
Willem Biemolt
Utrecht
29:24
28:09
99
Mark Groenhuijzen
Amstelveen
29:29
27:46
100
Michel San Giorgi
Deventer
29:30
27:13
101
Hans Barneveld
Veltman Financieel A
29:32
28:12
102
Johan Weggemans
Zwolle
29:33
29:06
103
Peter Renkema
Dronten
29:34
29:23
104
Aldert Cuperus
Dommerholt Advocaten
29:34
27:52
105
Gerard Top
Warmlopers
29:36
28:41
106
Jeroen Sleurink
Veltman Financieel A
29:38
28:48
107
Wouter Spoelman
Zwolle
29:39
28:03
108
Rinze Berghuis
Vaassen
29:41
29:20
109
Arie van der Ham
Loopgroep Oudewater
29:44
29:42
110
Hugo Huizenga
PEC 1910
29:45
29:17
111
Frank Reuvecamp
PEC 1910
29:45
29:02
112
Wessel Pluim
Elspeet
29:51
27:48
113
Jachin Letwory
Zwolle
29:52
27:59
114
Arnoud van de Vrugt
Utrecht
29:57
28:45
115
Klaas Pullen
Veltman Financieel A
29:57
29:47
116
Johan Kloosterman
Wij Scania 1
29:58
29:34
117
Dick Bennink
Broekland Ov
29:58
29:37
118
Sander Bennink
Broekland Ov
29:58
29:36
119
Yannick Hekman
Witharen
30:00
28:11
120
Erwin Harsevoort
Veltman Financieel A
30:01
29:03
121
Jan de Groot
Start '78
30:01
29:15
122
Chris Wensink
WAVIN
30:02
29:29
123
Khair Kaied
Dalfsen
30:05
28:48
124
Maarten van Setten
PEC 1910
30:06
28:08
125
Herman ten Hove
Goor '75
30:06
26:40
126
Pieter Visser
Leeuwarden
30:07
29:38
127
G Folio
Alewijnse 2
30:10
28:59
128
Jurrie Wellinga
Zwolle
30:10
28:37
129
Aren Brouwer
NOP
30:11
29:20
130
Sander Meijering
Zwolle
30:11
28:29
131
Mike ten Broeke
Heerde
30:11
30:02
132
Eric Jansen
Loopgroep PK
30:12
26:32
133
Bart Quist
Zwolle
30:13
29:20
134
Han Keizer
Veltman Financieel A
30:13
29:58
135
Marco Dik
Zwolle
30:14
28:37
136
Jan Roelof Meeuwes
WAVIN
30:14
28:38
137
Roel Selles
Veltman Financieel A
30:17
29:31
138
Henk Visscher
Scania Production 3
30:19
30:15
139
Klaas Jonkman
Kerkenveld
30:22
29:17
140
Hans van de Wetering
Salverda 4
30:23
28:56
141
Jonathan Schagen
Salverda 4
30:23
28:57
142
Rik van Dijk
Zwolle
30:24
28:49
143
Jordy Edink
IJsselmuiden
30:25
29:15
144
Rene Otten
WAVIN
30:28
29:37
145
Roy van Zijl
Salland
30:30
30:09
146
Wietse van Yperen
Veltman Financieel A
30:31
29:07
147
Willem Driessen
Hasselt
30:32
30:26
148
Jan van der Velde
Steenwijk
30:34
30:16
149
Thijs Veltman
PEC 1910
30:35
30:08
150
Mike Leurink
PEC 1910
30:36
30:08
151
Mark Herssevoort
Zwolle
30:36
30:06
152
Herman Krijt
Zwolle
30:37
28:42
153
Herman Overmars
Ommen
30:37
29:40
154
Raymond van Dam
Harderwijk
30:39
30:01
155
Pieter de Vries
Meppel
30:44
28:09
156
Walter Nieman
Zwolle
30:47
28:49
157
Jacco ten Zijthoff
Hoogeveen
30:47
28:54
158
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
30:49
30:18
159
Harold Kalf
Zwolle
30:51
30:31
160
Ben Schrijver
Lemelerveld
30:52
30:41
161
Niels Barneveld
Zwolle
30:54
29:10
162
Sander Hoekerd
Zwolle
30:54
30:50
163
Jan Arend Buxtorff
Deventer
30:58
29:03
164
Jan Kerssies
Zwolle
30:58
29:52
165
Gertjan van Putten
Kampen
30:59
25:59
166
David Akkerman
Dalfsen
31:00
28:47
167
Jacob Ouwerkerk
Tosec BV 2
31:01
30:23
168
Cor van Asselt
Elspeet
31:02
28:56
169
Gerwin Tuin
Emmeloord
31:02
29:09
170
Rene Hooge
Elim
31:03
30:50
171
Jim Simons
Zwolle
31:11
30:12
172
Roel Brink
Lemelerveld
31:12
31:08
173
Simon van Dijk
Zwolle
31:16
29:02
174
Jan van Veluwen
PEC 1910
31:18
30:52
175
Evert Guijt
Amsterdam
31:19
29:58
176
Arno de Swart
SportService Zwolle
31:20
29:30
177
Jeroen Hendriks
Zwolle
31:21
27:17
178
Danny de Kruijf
Heino
31:25
29:36
179
Marco Besten
WAVIN
31:27
28:09
180
Thomas Bennink
Broekland Ov
31:28
31:06
181
Niek Heideman
BDG 1
31:30
28:04
182
Jesse Vermeer
Elspeet
31:31
29:26
183
Bert Jonkhans
WAVIN
31:31
28:37
184
Chris Zegwaard
Meppel
31:32
30:44
185
Ruben Pelgrom
Zwolle
31:33
29:38
186
Gert Drayer
Hardenberg
31:34
30:07
187
Casper van Dam
Zwolle
31:34
26:34
188
Ruurd Klaver
Zwolle
31:36
31:09
189
Arno Brons
Veltman Financieel A
31:37
30:22
190
Mark Spijker
PwC 9
31:40
30:18
191
Alexander de Jonge
Hoogeveen
31:40
31:00
192
Gert Nijeboer
WAVIN
31:42
28:24
193
Koen Tip
SportService Zwolle
31:42
29:09
194
Henk Ten Hove
WAVIN
31:44
31:13
195
Youri Brouwer
Veltman Financieel A
31:44
30:56
196
Jeroen Krook
PwC 7
31:44
29:39
197
Edwin Kramer
Raalte
31:45
31:25
198
Wessel de Groot
Zwolle
31:47
30:12
199
Jorrit Visser
Groningen
31:47
31:18
200
Pim Menkveld
Zwolle
31:49
29:46
201
Tom Doorten
Scania Production 1
31:49
31:10
202
Machiel Kanis
Veltman Financieel A
31:51
30:37
203
Peter Klaver
Dommerholt Advocaten
31:52
30:09
204
Rik van den Brink
Nijeveen
31:53
28:09
205
Bert Sieders
Abbott
31:53
30:38
206
Alberto Feenstra
Amsterdam
31:55
30:05
207
Nick Donker
Zwolle
31:56
31:10
208
Herber Molemaker
Zwolle
31:58
31:39
209
Jeroen Kolp
Eindhoven
32:00
30:37
210
Tjibbe van der Veer
PwC 7
32:00
29:53
211
Jeroen Wever
Zwolle
32:01
31:36
212
Johannes Westerink
Veltman Financieel A
32:08
31:09
213
A Zwemer
Alewijnse 1
32:08
30:53
214
Hans Mascini
WAVIN
32:10
30:33
215
Istvan Heldoorn
Veltman Financieel A
32:12
31:16
216
Gerrit van der Heide
Terwispel
32:12
31:56
217
Hilko ten Hoeve
Meppel
32:13
30:20
218
Hinrik Nap
Zwolle
32:14
31:54
219
Jeroen Linneman
LAAC Twente
32:15
31:50
220
Daniel Visser
PEC 1910
32:18
30:21
221
Mark Tolsma
Triathlon
32:18
30:09
222
Dave Taihuttu
IJsselmuiden
32:19
31:09
223
Erwin Kerkdijk
De Sprinter
32:19
30:31
224
Jan van der Vegt
Veltman Financieel A
32:20
30:39
225
Arjan Veltman
Veltman Financieel A
32:20
30:40
226
Mike Woning
Veltman Financieel A
32:22
31:27
227
Harry Bekedam
Zwolle
32:23
31:46
228
Patrick van Houten
Assendorper Geurneuz
32:25
29:53
229
Berny van Rijssen
Hattem
32:27
32:15
230
Leo de Bever
Rabobank 4
32:27
31:22
231
Johan Tuten
Rabobank 6
32:28
31:23
232
Rudi Kingma
Zwolle
32:30
31:49
233
Derk de Vries
Laag Zuthem
32:30
31:50
234
Christian van der Weer
Veltman Financieel A
32:31
31:35
235
Rick Nelis
PwC 7
32:31
31:53
236
Bastiaan Kemerink
Amsterdam
32:37
30:58
237
Bert Veijer
Staphorst
32:37
28:21
238
Fredrik Allard
Scania Production 2
32:38
28:46
239
Martijn ten Brinke
Zwolle
32:45
30:25
240
Leo Meelenhorst
De Gemzen
32:46
31:56
241
Bart van den Anker
Zwolle
32:48
28:59
242
Yoran Britstra
Zwolle
32:49
30:36
243
Dirk Janssen
Groningen
32:50
27:22
244
Gilles Gerth
Zwolle
32:53
32:32
245
Bart Noordam
Hoogeveen
32:55
31:52
246
Tjaarde Keuris
WAVIN
32:57
31:17
247
Henk Renkema
Dronten
32:57
32:52
248
Peter Biesheuvel
Zwolle
32:58
32:50
249
Henk Ruitenberg
Oldebroek
32:58
28:01
250
Gert de Kruijf
Heino
32:59
31:12
251
Marvin Reuvekamp
Zwolle
32:59
29:38
252
Arnold Muller
IJT team 1
33:01
31:26
253
Arjan Broer
Zwolle
33:02
31:36
254
Harjo Niebuir
Ernst & Young 3
33:02
31:37
255
Ton Vollebregt
Scania Production 2
33:02
32:01
256
Emiel Goud
Elspeet
33:03
30:59
257
Arjan Sleurink
Veltman Financieel A
33:04
32:11
258
Jeroen van der Krol
Zwolle
33:05
31:02
259
Edwin Lindeboom
Rouveen
33:05
32:23
260
Henk Hakvoort
Veltman Financieel A
33:10
32:23
261
Robert Nolte
Kampen
33:11
32:27
262
Willem Koelewijn
Zwolle
33:12
30:47
263
Friso Veenstra
WAVIN
33:13
30:04
264
Jaap Pluim
Elspeet
33:13
31:09
265
Rik van Asselt
Elspeet
33:14
31:10
266
Freddy Bovenhuis
Veltman Financieel A
33:15
33:08
267
Rudie Jonkman
Zuidwolde Dr
33:17
31:35
268
Onno Rekers
Zwolle
33:17
31:41
269
Albert Overweg
UVIT ICT-4
33:18
28:49
270
B Patjanan
Alewijnse 2
33:19
32:05
271
Martijn Kleverkamp
Raalte
33:20
31:33
272
Bas Witjes
PwC 6
33:20
31:13
273
Alex van de Gronde
Zwolle
33:21
29:07
274
Henk Harmens
Zwolle
33:22
29:48
275
Peter Domine
Staphorst
33:25
30:47
276
Maarten van der Molen
Zwolle
33:26
32:53
277
Jan Willem ten Winkel
Zwolle
33:26
33:03
278
Reinier Siebrand
Kampen
33:27
31:11
279
Danny Haverkamp
Hattem
33:28
33:16
280
Robert Schuurman
Wijzonol Bouwverven
33:30
29:22
281
Gerard Meiberg
Celavita
33:31
31:39
282
Koen van der Vegte
Zwolle
33:32
30:02
283
Peter Fijn
Hattem
33:33
32:10
284
Mark Koert
Veltman Financieel A
33:33
32:20
285
Klaas Tapper
WAVIN
33:34
30:26
286
Henk Kleine
WAVIN
33:35
30:41
287
Roeland Koning
Elburg
33:37
30:38
288
Bert Meijer
WAVIN
33:37
29:23
289
Erik Koek
Veltman Financieel A
33:38
32:12
290
Adriaan Sleurink
Zwolle
33:38
31:27
291
Martin van Markensteij
Zwolle
33:39
33:11
292
Harco Driesen
Emmeloord
33:40
30:14
293
Erjan Palland
Veltman Financieel A
33:42
32:35
294
Chriastian Blankenvoor
WAVIN
33:46
30:52
295
Stefan van den Burg
Rabobank 6
33:48
32:41
296
Pieter Tjerkstra
Groningen
33:50
30:28
297
Jan Kolk
Kampen
33:50
29:51
298
Ted van Doorn
Securitas
33:54
32:44
299
Frank van de Wal
Abbott
33:55
32:27
300
Nico van der Vegte
Zwolle
33:56
31:54
301
Jan van der Wal
Zwolle
33:57
33:28
302
Pieter Koster
Zwolle
33:57
33:26
303
Yvar Kolman
Zwolle
33:59
33:14
304
Koosjan Westert
Zwolle
34:02
28:30
305
Jan Gerrit Broek
Unica
34:03
31:21
306
Jan Albert Penninkhof
Veltman Financieel A
34:04
32:31
307
Robert Witteveen
Zwolle
34:08
32:09
308
Peter Pot
Zwolle
34:08
30:51
309
Long Ngo
Zwolle
34:12
29:53
310
Robert Westerveen
Hoogeveen
34:13
32:27
311
Harm Croezen
WAVIN
34:14
31:57
312
Erik Dubbelaar
Assendorper Geurneuz
34:14
33:35
313
Jeroen Slobbe
De Eenhoorn koffie e
34:16
31:35
314
Martijn Looge
Kampen
34:16
28:52
315
Jesper Ophoff
WAVIN
34:17
33:36
316
Robert Riezebos
Veltman Financieel A
34:17
33:18
317
Idris Fatah Ahmed
Rabobank 7
34:18
30:05
318
Mark Houben
BDG 1
34:18
33:00
319
Jelle Tjerkstra
Groningen
34:18
30:58
320
Remon Poelman
Zwolle
34:19
29:19
321
Tom Twilhaar
Zwolle
34:20
28:53
322
Ansgar Bojer
WAVIN
34:20
31:04
323
Jan van Riesen
Celavita
34:20
33:43
324
Thijs Keuper
SportService Zwolle
34:21
31:49
325
Gert Kamphuis
WAVIN
34:21
32:02
326
Hans Morsink
Zwolle
34:23
33:35
327
Rob van Veen
Scania Production 1
34:23
33:43
328
Chris van Gelder
Veltman Financieel A
34:28
33:16
329
Alex Meijer
SV Veendam
34:29
32:07
330
Ramsoender Jaddoe
Scania Production 1
34:30
31:22
331
Arie Uneputty
Scania Production 1
34:30
31:54
332
Peter Oosterhoff
Enschede
34:31
31:09
333
Moritz Lukas
Hattem
34:32
30:09
334
Arjen Miedema
Veltman Financieel A
34:32
33:25
335
Renze Zijlstra
Zwolle
34:32
30:33
336
Janno van Oene
Wezep
34:32
31:11
337
Wim Lütter
Tolbert
34:33
31:47
338
Alle Veltman
Veltman Financieel A
34:33
33:35
339
Anton Houtenbos
Groningen
34:34
29:14
340
Christiaan Hüskens
Zwolle
34:34
29:55
341
Kim-patrick Uitslag
Oldebroek
34:35
29:39
342
Paul Wolters
Drachten
34:36
32:12
343
Jan Timmermans
WAVIN
34:36
30:59
344
Edwin van Maanen
Veltman Financieel A
34:36
33:48
345
Pieter Willem Dragt
Veltman Financieel A
34:36
33:24
346
Richard Bos
Veltman Financieel A
34:37
33:42
347
Ben Poortland
Zwolle
34:38
30:49
348
Willem van der Weerd
Veltman Financieel A
34:39
33:45
349
Rik Smale
Wijhe
34:40
29:07
350
JC de Graaf
Zwolle
34:41
34:09
351
Patrick Oosterloo
Wij Scania 1
34:41
33:41
352
Michael Doze
Assendorper Geurneuz
34:42
33:59
353
Gerrit Last
Veltman Financieel A
34:42
33:27
354
Jacco Mijnders
Groningen
34:42
29:22
355
Rick van Klinken
PwC 8
34:43
32:45
356
Ronald Reuvekamp
Dalfsen
34:43
30:00
357
Eric Hollander
Zwolle
34:44
31:07
358
Jan Overkempe
Zwolle
34:44
31:30
359
Gerwin Verdonk
Assen
34:46
32:47
360
Jeroen Truin
Ernst & Young 3
34:46
29:04
361
Robert Krosman
Wijzonol Bouwverven
34:47
30:38
362
Bert Pleijsier
Kampen
34:48
29:40
363
Martijn van Gurp
BDG 1
34:49
33:29
364
Bas Stuifbergen
WAVIN
34:50
31:44
365
Vincent Leene
Zwolle
34:51
29:52
366
Jan Dunnink
Staphorst
34:52
30:36
367
U Redder
Alewijnse 2
34:52
33:40
368
Gerrit Hultink
Dronten
34:55
33:16
369
Bram Veltien
Lemelerveld
34:55
30:11
370
Wim Dankelman
PwC 8
34:56
33:55
371
Ernst Kellij
Steenwijk
34:58
29:40
372
Matthias Nieuwland
Wezep
34:59
32:59
373
Jos Termeulen
Zwolle
35:01
29:35
374
Dik Zantingh
Zilveren Kruis Achme
35:03
33:08
375
Freddy Jansen
Zwolle
35:04
31:28
376
Harry Hollegien
PwC 7
35:05
35:02
377
Marc te Riele
Zwolle
35:06
31:21
378
Bas van Luijk
Van der Kamp Runners
35:06
33:27
379
Ed Britstra
Zwolle
35:07
32:55
380
Olivier van der Veen
Zwolle
35:08
31:33
381
William Sariman
Zwolle
35:09
34:18
382
Ypke de Jong
Zwolle
35:09
34:44
383
Henk Jager
De Gemzen
35:10
33:12
384
Tom Hilhorst
Unica
35:10
32:28
385
Jan Witte
Meppel
35:11
32:13
386
Paul van Uden
Dommerholt Advocaten
35:11
31:21
387
Dirk Molenhuis
Zwolle
35:12
32:27
388
Ralf Strijk
Kampen
35:13
34:26
389
Rob Salomons
WAVIN
35:13
31:24
390
Ties van Rijt
Zwolle
35:13
31:15
391
Warner Hoijtink
Zwolle
35:14
31:40
392
Vincent Schipper
Celavita
35:15
29:40
393
H Tiemens
Alewijnse 1
35:16
31:44
394
Ewout Muiser
Dommerholt Advocaten
35:17
33:31
395
Albert van Schaik
Isala '96
35:17
31:49
396
Ron Meijerink
Nieuwleusen
35:17
29:34
397
Richard Meurke
Scania Production 2
35:19
31:11
398
Jeroen Tuin
PEC 1910
35:19
33:22
399
Paul Kaandorp
Veltman Financieel A
35:20
34:15
400
Jan Henning
Scania Production 3
35:20
32:25
401
Jaap Bosch
Zwolle
35:20
29:49
402
Mahinder Radsma
Zwolle
35:21
29:31
403
A R Yildrim
Alewijnse 1
35:23
34:11
404
Thijs van der Molen
Oosterbeek
35:23
34:48
405
Raymond Donker
Zwolle
35:25
34:40
406
Karel Zehnder
Kampen
35:27
34:56
407
Machiel Smit
Groningen
35:28
32:41
408
Kasper Botter
Assendorper Geurneuz
35:29
32:57
409
Theo Maat
Veltman Financieel A
35:29
34:05
410
Jos Zomer
Zwolle
35:30
31:37
411
Theo Rietkerk
Veltman Financieel A
35:31
34:49
412
Erwin Oude Avenhuis
Zwolle
35:31
33:57
413
Willem Jan Kulsdom
Dalfsen
35:35
30:59
414
Vincent Nuesink
IJT team 1
35:35
33:34
415
Werner Schaap
WAVIN
35:38
32:30
416
Paul Klaassen
Ernst & Young 2
35:38
29:57
417
Ronald Schipper
Meppel
35:38
32:13
418
Redmar Eekhof
Zalsman 1
35:40
29:50
419
Jaap van der Molen
Zwolle
35:40
35:05
420
Laurens Harbers
PwC 8
35:41
33:36
421
Ronald Vos
Staphorst
35:42
32:43
422
Jan Souman
Wezep
35:42
30:38
423
Martin Koekenberg
Zwolle
35:43
33:58
424
Jan Willem Smits
WAVIN
35:43
32:41
425
Stiam van Gameren
WAVIN
35:45
31:59
426
Edward Bouwman
Elspeet
35:46
33:41
427
Patrick Hoek
Overhoff 1
35:46
34:16
428
Rowan vd Zande
Elspeet
35:49
33:45
429
Joakim Persson
Scania Production 2
35:50
32:20
430
Jeroen Nijmeijer
PwC 10
35:51
35:11
431
Tjard de Haan
Zwolle
35:54
35:46
432
Justin Bouwhuis
Zwolle
35:54
35:42
433
Leendert Foppen
Overhoff 1
35:55
34:24
434
Gerard Meiberg
De Gemzen
35:56
32:21
435
Jans Drost
De Gemzen
35:57
31:36
436
Frans Stark
PwC 10
35:57
34:58
437
H Rozendaal
Alewijnse 2
35:58
34:49
438
Leo Ekelmans
WAVIN
35:58
33:02
439
Christiaan Keur
Zwolle
35:59
35:28
440
Bert Mannes
Tosec BV 2
36:01
35:19
441
Henk Meiburg
Steenwijk
36:01
30:56
442
Johan Lont
Zwolle
36:01
33:55
443
Titus Werkman
Time for Heroes 2011
36:02
34:01
444
Hans Spits
PwC 6
36:03
33:54
445
Jos Mars
Heino
36:04
33:23
446
Janko vd Bosch
De Gemzen
36:05
32:57
447
Dick Eenkhoorn
Zwolle
36:05
35:08
448
Chiel Jonkman
Kerkenveld
36:07
35:03
449
Coen van Dijk
Veltman Financieel A
36:07
35:08
450
Marco Farfan
Olst
36:09
31:39
451
Michiel Brandt
Amsterdam
36:09
34:09
452
Luuk Schoonenboom
Zwolle
36:11
34:41
453
Jan Feenstra
Dalfsen
36:13
31:38
454
Hans van de Vorst
WAVIN
36:16
34:39
455
Ivo Rosmalen
Zwolle
36:17
33:23
456
Tomas Snel
Asterix
36:17
30:59
457
Albèr Giezen
Hanzesport
36:20
33:32
458
Stefan Nieuwenhuis
Amsterdam Zuidoost
36:21
30:05
459
Raymond Oosterwijk
Zwolle
36:21
34:28
460
Jeroen Kuiper
Zwolle
36:21
34:53
461
Peter van de Poll
Zwolle
36:22
34:47
462
Sylvan de Jonge
Zwolle
36:22
32:22
463
Diemer Post
Zwolle
36:22
32:18
464
Johan de Jonge
Zwolle
36:22
32:22
465
Bas Brilman
Enschede
36:23
33:42
466
Erik van der Stelt
Veltman Financieel A
36:26
34:59
467
Mike vd Eijkel
IJsselmuiden
36:26
35:15
468
Johan Kamphuis
WAVIN
36:26
34:08
469
Frank Hooijer
Zwolle
36:26
32:39
470
Martijn Goeman
Dommerholt Advocaten
36:26
34:10
471
Jan Laurens Kale
Veltman Financieel A
36:27
35:27
472
Nico van Putten
Goor '75
36:28
32:57
473
Gerard van der Sluis
IJsselmuiden
36:30
35:38
474
Eric Nak
Zwolle
36:31
34:33
475
Job Strijker
Blokzijl
36:31
36:08
476
Rogier TetterodeRavest
Alphen aan den Rijn
36:31
30:10
477
Jeroen Kroeze
Zwolle
36:31
34:40
478
Kars Kappert
Hellendoorn
36:33
31:03
479
Sten Klein Herenbrink
Dalfsen
36:33
31:03
480
Rutger Naber
Kampen
36:33
35:50
481
Thijs Velthuis
Zwolle
36:33
31:50
482
Davey de Jonge
Dedemsvaart
36:34
31:05
483
Peter Schukkert
Zwolle
36:34
35:01
484
Marcel ten Brummelhuis
HAC '63
36:35
36:30
485
Driss Azzouzi
Meppel
36:36
30:29
486
Matthijs Kuiper
Zalk
36:36
32:18
487
Hillebrand Diever
Scania Production 3
36:39
35:36
488
Wim Beltman
Dalfsen
36:43
35:14
489
Roel Hoeve
Punthorst
36:44
32:29
490
Frank Meijerink
Nieuwleusen
36:47
31:03
491
Gideon Groot
Zwolle
36:49
31:28
492
Jeroen Lems
Zwolle
36:50
32:04
493
Harry Streppel
Zwolle
36:52
35:38
494
Marnix Hacquebord
Veltman Financieel A
36:52
35:42
495
Wilco van der Kolk
Veltman Financieel A
36:55
35:53
496
Jordy Smeding
Zwolle
36:55
32:09
497
Yannick Schweitz
Dommerholt Advocaten
36:56
33:04
498
Erik Nentjes
De Eenhoorn koffie e
36:56
34:15
499
Glenn Niens
Onderwijscentrum de
36:59
32:52
500
Tom Kooistra
De 4e Musketier
37:00
32:14
501
Paul Jaspers
Zwolle
37:04
31:33
502
Ben van der Rijst
Zwolle
37:06
36:43
503
Rick van Betten
Dommerholt Advocaten
37:08
33:17
504
Edwin Santing
Hoogeveen
37:09
34:23
505
Mischa Diender
IJsselmuiden
37:10
35:59
506
Mike Faken
Veltman Financieel A
37:10
35:52
507
Bert-Jan Vos
Utrecht
37:11
31:34
508
Brian Bruggeman
Zwolle
37:11
34:19
509
Theo Bloem
Zwolle
37:11
33:23
510
Hein van Mulligen
Hoogeveen
37:12
31:46
511
Egbert Sluiter
Kampen
37:13
33:54
512
Maikel Vrenken
Zwolle
37:14
30:56
513
Arjan Oosterhoff
Zwolle
37:14
33:51
514
Rien Kikkert
Hoogeveen
37:14
34:29
515
Henk Kruidhof
Rouveen
37:15
30:56
516
Henk Willemsen
Onderwijscentrum de
37:19
33:11
517
Remko van Keulen
Wij Scania 1
37:19
36:08
518
Peter de Kieviet
Zwolle
37:19
37:03
519
Chiel Jansen Smit
Scania Production 4
37:20
35:27
520
Marcel Kooyman
Zwolle
37:22
32:35
521
Emiel Brinkhuis
Zwolle
37:24
34:05
522
Raymond Aalderink
Ambt Delden
37:24
31:19
523
Auke Breeuwsema
Assendorper Geurneuz
37:24
34:56
524
Piet Berende
Flevo Delta
37:25
36:43
525
Martijn Knol
Hardenberg
37:27
32:40
526
Marcel Zijlstra
Pijnenburg
37:28
31:32
527
Henk Kouwen
UVIT ICT-4
37:28
34:31
528
Arjan Bakker
Tafeltennis Zwolle
37:28
32:32
529
Jan van den Berg
Rouveen
37:28
33:13
530
Johannes van der Velde
WAVIN
37:32
33:42
531
Ivo de Jong
Hoogeveen
37:33
36:30
532
Wiebo Walstra
Meppel
37:33
34:35
533
Jack Diender
Scania Production 5
37:33
36:30
534
Richard Volkers
Zwolle
37:34
36:41
535
Edward Bouwhuis
Zwolle
37:34
30:45
536
Iwan ter Haar
Unica
37:35
33:24
537
Marcel van der Laan
Steenwijk
37:35
37:30
538
Hilko Oosting
Jongejan Wisseborn 2
37:36
32:14
539
Mathijs Huitema
Zwolle
37:37
33:20
540
Klaas Jan Masker
Tafeltennis Zwolle
37:37
33:02
541
Mark Huisman
De 4e Musketier
37:38
32:50
542
André Blom
Zwolle
37:42
33:47
543
Sander Vos
Zwolle
37:42
35:18
544
Jan Willem Wullink
Time for Heroes 2011
37:44
31:32
545
Jos Kruisman
WAVIN
37:44
36:04
546
Maurits Vizzini
Zwolle
37:45
34:14
547
André Annen
37:46
37:41
548
Maik Roelofs
Zwolle
37:46
33:53
549
Bart Oomens
WAVIN
37:47
34:37
550
Kasper van der Burg
Hattem
37:47
34:18
551
Pim Oomens
WAVIN
37:49
34:39
552
Erik Bruins
Veltman Financieel A
37:51
36:51
553
Junstin Bruins
Veltman Financieel A
37:51
36:52
554
Nick Zwiers
Zwolle
37:51
33:43
555
Vincent Blanke
De Eenhoorn koffie e
37:52
35:08
556
Rene Marissen
De Krim
37:52
33:29
557
Christian Steenbergen
Zwolle
37:52
34:38
558
Jesse Marinus
Enschede
37:53
34:38
559
Jan Schalen
Dedemsvaart
37:53
33:30
560
Gerben Dam
Lelystad
37:53
31:37
561
Johan Veuger
Van der Kamp Runners
37:53
32:30
562
Dennis Rook
Zalsman 1
37:55
32:05
563
Erik Smid
Dalfsen
37:55
31:39
564
Lamko Evers
Celavita
37:56
32:14
565
Remco Lootens
Hattem
37:56
36:55
566
Martin Zwinkels
Celavita
37:57
36:00
567
Herman Denekamp
Scania Production 6
37:57
37:16
568
Gerben Koster
Zwolle
38:00
31:37
569
Lieven Steijaert
WAVIN
38:00
34:39
570
Jan Pieter Ruijg
Zwolle
38:00
32:07
571
Lambert Postma
Zwolle
38:01
34:50
572
Gijs van Houte
Groningen
38:02
35:44
573
Douwe Fiks
Hattem
38:02
33:17
574
Giso van Houte
Groningen
38:02
35:45
575
Erik Lubberts
IJT team 1
38:02
36:07
576
Arjan van der Kolk
Zwolle
38:03
34:29
577
Henri Vermeer
Elspeet
38:05
35:59
578
Henk Brouwer
Zalsman 2
38:06
32:16
579
Stefan Huizing
Zwolle
38:07
33:20
580
Jan Dekens
Zwolle
38:09
32:38
581
Nick Sleurink
Tosec BV 2
38:12
34:21
582
Gerdo van den Burg
Rabobank 6
38:12
37:07
583
Erwin de Just
Ernst & Young 2
38:12
32:31
584
Rijk Oosterbroek
WAVIN
38:13
34:39
585
Jan Gerritsen
Veltman Financieel A
38:14
37:26
586
Wilco Visscher
Zwolle
38:15
34:22
587
Siebrand Maakal
Dommerholt Advocaten
38:15
32:50
588
Berend Tiemens
Scania Production 6
38:16
37:15
589
Thijs Horst
Zwolle
38:17
33:18
590
Stephan van de Kamp
Assendorper Geurneuz
38:18
37:35
591
Jordy Kolk
Kampen
38:18
33:16
592
Martin Rotman
Celavita
38:18
32:25
593
Marcel de Groot
Veltman Financieel A
38:19
37:21
594
Eisse Noordhof
Warmlopers
38:19
33:58
595
Joran Kroon
Zwolle
38:19
33:05
596
Ewald Ziegerink
Zwolle
38:20
36:04
597
Paul van der Heijden
Apeldoorn
38:21
31:20
598
Rodney de Vries
Amsterdam
38:22
32:35
599
Peter Bakker
Securitas
38:24
36:10
600
Arjan Visscher
WAVIN
38:25
34:35
601
Marcel Winkes
Zwolle
38:27
33:24
602
Michiel Blokzijl
Hoogeveen
38:29
37:26
603
Jan van der Weerd
Veltman Financieel A
38:30
37:14
604
Richard Scheffer
Zwolle
38:31
33:13
605
Richard Plaggenmarsch
WAVIN
38:33
34:43
606
Johan Bekker
Zwolle
38:36
33:01
607
Jos Hengeveld
Veltman Financieel A
38:36
37:21
608
Nico Schoone
Zwolle
38:39
35:33
609
Rene Prins
Zwolle
38:39
33:51
610
Jeppe Severens
Zwolle
38:41
35:14
611
Cor van der Sluis
Utrecht
38:42
33:53
612
Arjan Bleeker
Utrecht
38:42
33:54
613
Paul Willems
Zwolle
38:46
34:52
614
Bernardus de Vries
Zwolle
38:47
35:17
615
Tim van Putten
WAVIN
38:47
35:02
616
Rutger Jaspers
Groningen
38:49
33:20
617
Aldert van der Molen
Zwolle
38:50
37:21
618
Dick Sleurink
Veltman Financieel A
38:51
37:24
619
Johan Korblet
Dedemsvaart
38:51
35:08
620
Harry Ammerlaan
WAVIN
38:52
34:00
621
Jaap Blokzijl
Hoogeveen
38:54
33:42
622
Wout van der Pas
Groningen
38:55
33:39
623
Sander Kiesouw
Kampen
38:57
37:14
624
Jan Michael Hoofdmann
Tosec BV 2
38:58
37:50
625
Albert Buitenhuis
Veltman Financieel A
38:58
38:04
626
Matthias Meijer
Ernst & Young 3
38:58
33:01
627
Christian Wehkamp
WAVIN
39:00
35:48
628
Jan Broekroelofs
PEC 1910
39:00
35:45
629
Roel Winters
Zwolle
39:02
35:16
630
Christiaan Dirksen
Zwolle
39:03
32:36
631
Rob Besselink
Pesse
39:06
34:08
632
Jacco van der Ziel
Hattem
39:08
35:37
633
Luuk Pit
Gemeente Hardenberg
39:10
32:40
634
John Westera
Zwolle
39:12
34:43
635
Jelle Hakvoort
WAVIN
39:12
32:40
636
Anton Bouma
Veltman Financieel A
39:13
37:46
637
Wiljan van Buiten
Scania Production 4
39:16
37:22
638
Jarico Vos
Zwartsluis
39:17
34:01
639
Aart van Vilsteren
Veltman Financieel A
39:17
37:53
640
Leo Domerchie
Run2Day clinic
39:18
37:56
641
Jos Overmars
Zalsman 2
39:18
33:26
642
Eric Voolstra
Zwolle
39:19
35:27
643
Frank Dekker
Hattem
39:20
37:44
644
Arend Roo
Staphorst
39:22
33:47
645
Eddy Agterhuis
Zwolle
39:23
38:21
646
Jan Lovers
AAC '61
39:24
36:17
647
Hilko Appels
Tafeltennis Zwolle
39:25
34:42
648
Bert Radsma
Zwolle
39:26
33:35
649
Theo Brand
Zwolle
39:27
37:05
650
Geert Elgersma
Zwolle
39:30
36:07
651
Pieter Mesu
Zwolle
39:30
35:42
652
Joris van Winkel
Zwolle
39:30
38:24
653
Herko Reinders
Hoogeveen
39:32
35:51
654
Eli Schaap
Almelo
39:33
35:29
655
Kees Lozeman
Zwolle
39:33
33:59
656
Robert Kwast
Vollenhove
39:34
32:32
657
Tom Doude van Troostwi
Hoevelaken
39:34
34:56
658
Eise van der Vegt
Zuidwolde Dr
39:34
35:23
659
Arnoud Schmitz
Amsterdam
39:35
34:34
660
Bouke Vlierhuis
Zwolle
39:35
38:21
661
Thijs van Amstel
Zwolle
39:35
34:40
662
Martin van Til
Zwolle
39:36
37:30
663
Jochem Voerman
Zwolle
39:38
33:01
664
Richard Dorman
Hardenberg
39:41
35:18
665
Melle Mulder
Zwolle
39:41
33:38
666
Don Kooyman
Zwolle
39:41
34:55
667
Riekelt Brouwer
NOP
39:42
34:54
668
Marvin de Goede
Zwolle
39:42
34:56
669
Huib Rietveld
Raalte
39:43
38:31
670
Ton Plender
Wijhe
39:44
34:44
671
Leroy Stemmer
's-Heerenbroek
39:45
35:33
672
Jaap Tempel
Ommen
39:47
34:30
673
Michel van Winkel
Zwolle
39:48
38:42
674
Jan Otten
Nieuwleusen
39:49
35:04
675
Nigel de Lange
Zwolle
39:49
34:39
676
Alex de Graaf
Zwolle
39:50
35:08
677
Johnny Auteri
Leeuwarden
39:52
37:49
678
Marcel van Bolhuis
Zwolle
39:54
37:29
679
Ad Welmers
Zwolle
39:55
34:14
680
Jacob D Schaap
Kampen
39:55
33:52
681
Peter Kamphof
Groningen
39:56
39:28
682
Erik Krijt
Celavita
39:57
34:21
683
RHA Noordman
Zwolle
39:57
35:12
684
Harry Cents
Salland
39:58
34:58
685
Henk Gerrits
Zwolle
40:05
39:38
686
Bert Pruim
Zwolle
40:05
36:23
687
Marinus Coree
Zwolle
40:06
36:11
688
Mark Mulder
Zwolle
40:06
33:56
689
Martin Oosterhoff
Kampen
40:06
34:07
690
Robbert Popken
Zwolle
40:07
33:52
691
Dick Timmerman
Zwolle
40:07
38:29
692
Anjos de Lange
Zwolle
40:09
34:59
693
Ruben Satink
Ernst & Young 2
40:10
34:29
694
Bernard Verwoert
Veltman Financieel A
40:11
39:06
695
Frank Arentsen
Apeldoorn
40:12
35:27
696
Christiaan Janssen
Zwolle
40:13
34:44
697
Erik Witte
Assen
40:14
34:03
698
Bert Schraa
WAVIN
40:15
36:17
699
Roel de Vries
St.-Annaparochie
40:21
36:54
700
Jeroen Ramaker
Zwolle
40:23
35:03
701
Marcel van Zomeren
Almere
40:23
35:06
702
Albert Glastra
Kampen
40:24
34:20
703
Christian Uitslag
Rabobank 7
40:24
35:00
704
Jan van der Meulen
Zwolle
40:25
39:57
705
Christiaan Uitslag
Kampen
40:25
35:00
706
Peter Sluiter
Zwolle
40:25
39:49
707
Arnoud ter Doest
Loopgroep RUN&FUN Tw
40:26
39:50
708
Bert-Jan Sollie
Zwolle
40:27
34:07
709
Joost Bouten
Zwolle
40:30
35:03
710
Walter Buijs
Steenwijk
40:30
34:29
711
Jurijn de Vries
Dommerholt Advocaten
40:30
36:22
712
Erik Huisintveld
Zwolle
40:31
35:44
713
Cees van den Engel
PEC 1910
40:31
35:08
714
Johan Kieft
Nieuwegein
40:31
39:50
715
Jeroen Boekelo
Jongejan Wisseborn 1
40:31
34:20
716
Jelmer Noordam
Zwolle
40:32
35:47
717
Wim Westerink
Wezep
40:32
34:40
718
Raymond van den Bergh
Lisse
40:33
34:45
719
Wijnand Koetsier
Elspeet
40:33
34:18
720
Joost te Loo
Assendorper Geurneuz
40:33
38:00
721
Wubbo Boiten
Zwolle
40:36
35:31
722
Erwin Renkema
Dommerholt Advocaten
40:37
38:24
723
Brian Nijhuis
Zwolle
40:37
39:54
724
Cees Naberman
Veltman Financieel A
40:39
39:41
725
Christian van Vilstere
Zwolle
40:39
34:58
726
Albert Blok
Zwolle
40:39
34:25
727
Henk Koopman
Zwolle
40:39
36:11
728
Jeroen van der Veer
Zwolle
40:39
36:01
729
Riens Vellinga
Zwolle
40:39
35:13
730
Erwin Liefers
Veltman Financieel A
40:40
39:15
731
Jan Blokzijl
Hoogeveen
40:41
35:30
732
Herman Wegter
Unica
40:43
36:17
733
Henk Bilo
Zwolle
40:43
37:16
734
Maarten van der Plas
Leiden Atletiek
40:47
35:45
735
Hugo Verlind
Veltman Financieel A
40:48
39:50
736
Mattis Wibbens
Groningen
40:48
34:23
737
Bennie van Dartel
Wijhe
40:48
35:48
738
Alex Zheng
PwC 10
40:49
38:35
739
Richard Reurink
WAVIN
40:49
37:56
740
Gert van 't Zand
Zuidwolde Dr
40:50
34:32
741
Ruud van Elburg
Ommen
40:52
37:52
742
Bareld Nicolai
Groningen
40:53
34:28
743
Kris Koops
Wezep
40:53
35:02
744
Jan Stegeman
Zwolle
40:55
36:58
745
Erik Felix
Veltman Financieel A
40:55
39:22
746
Thomas Fruhner
WAVIN
40:56
37:51
747
Wietse Douwes
Assendorper Geurneuz
40:56
38:23
748
Hilko van Vilsteren
Zwolle
40:57
36:08
749
Jeroen Everts
Dalfsen
40:57
36:58
750
René de Vries
Dronten
40:59
36:47
751
Robert Franssen
Thorbecke 1
41:04
34:52
752
Jelmer Wolterink
Nijmegen
41:05
35:04
753
Tonnie Ronald de Groot
Steenwijk
41:06
34:28
754
René Pluim
Zwolle
41:06
35:30
755
Joep van den Aker
WAVIN
41:06
39:29
756
Albert Lucas
Nijeveen
41:09
35:12
757
Joachim Rupprecht
WAVIN
41:11
38:07
758
Peter Landsheer
Apeldoorn
41:12
35:40
759
Arjan Timmer
Zwolle
41:13
35:20
760
Pim van Doorn
Securitas
41:14
35:44
761
Ingmar Luppes
Nieuwerkerk ad IJsse
41:15
35:26
762
Bert Jansen
Dommerholt Advocaten
41:16
37:09
763
Koos Schaafsma
Zwolle
41:16
38:58
764
Riaan Los
41:18
37:29
765
Harold-Erik Riepema
41:18
37:29
766
Mark Morren
Zwolle
41:21
36:40
767
Paul Verhoef
Rabobank 7
41:22
37:09
768
Maarten Belgers
Zwolle
41:23
37:01
769
Heinrich Lukas
Hattem
41:24
37:01
770
Tim Bosch
Zwolle
41:24
35:19
771
Arijan van der Vlis
Time for Heroes 2011
41:24
35:10
772
Kasper de Wit
Time for Heroes 2011
41:25
35:10
773
Rodger Dekker
Zwolle
41:25
35:02
774
Sicco Oosterhoff
Kampen
41:26
35:26
775
Joost Mulder
PEC 1910
41:27
34:14
776
Leo den Hartog
Zwolle
41:28
38:40
777
Anne Bruinsma
De 4e Musketier
41:28
35:07
778
Roel ter Weele
Hanzesport
41:28
38:41
779
Gerrit Strookappe
Raalte
41:30
36:26
780
Gene van den Bergh
Zwolle
41:30
39:04
781
Lennart Otten
Flevo Delta
41:32
35:53
782
Ton Schilderinck
Hattem
41:32
37:14
783
Patrick Eikenaar
Zwolle
41:33
37:35
784
Dennis Groen
Zwolle
41:33
37:55
785
Marijn Uitslag
Kampen
41:34
36:09
786
Gerald Goot Roessink
Zwolle
41:36
35:17
787
Marcel Linders
Vierhouten
41:38
35:16
788
Erik ter Wee
Zwolle
41:39
35:51
789
Gilbert Helder
Zwolle
41:40
32:47
790
Dick Kluiver
Zwolle
41:42
35:43
791
Jerry van Steenoven
Zwolle
41:42
35:50
792
Leo van Harten
Steenwijk
41:43
39:51
793
Michel Siersma
Thorbecke 1
41:43
36:07
794
Alex Knol
Zwolle
41:44
37:55
795
Bernd Huizing
Zwolle
41:45
36:59
796
Pieter Zeeman
Van der Kamp Runners
41:45
40:23
797
Bert Veurink
UVIT ICT-3
41:46
38:49
798
Ilja Woord
Van der Kamp Runners
41:48
40:26
799
Hans Veenema
Zwolle
41:49
36:37
800
Rudy Schilder
Veltman Financieel A
41:49
40:40
801
Ruud Hilhorst
Unica
41:50
37:31
802
Eise Ebbelink
Zwolle
41:51
35:26
803
Eric van den Bergh
Zwolle
41:51
39:24
804
Rene Luijten
Steenwijk
41:51
36:27
805
Paul Budding
Zwolle
41:53
34:37
806
Friso van Dijk
Enschede
41:53
36:30
807
Chris Jansen
Zwolle
41:54
36:14
808
Arend Luten
De Eenhoorn koffie e
41:58
39:15
809
Peter Born
Veltman Financieel A
41:59
40:51
810
Ben van Haaster
Zwolle
42:00
38:27
811
Joost Keus
Amsterdam
42:00
37:00
812
Justin Hersevoort
Zwolle
42:01
35:47
813
Peter Holweg
Zwolle
42:01
36:03
814
Neal Sluiter
PwC 8
42:03
36:19
815
Daan Gilbert
Zwolle
42:04
36:49
816
Stefan van Vendeloo
Zwolle
42:05
35:16
817
Harry Bartelds
Zwolle
42:08
37:17
818
Arjan Gobius du Sart
Ernst & Young 5
42:09
36:28
819
Bart de Vries
Zwolle
42:10
36:56
820
Sieb van der Vegte
Zwolle
42:10
38:39
821
Adwin Scholten
Zwolle
42:14
37:41
822
Rick Kleinhesselink
Ulft
42:15
36:46
823
Jan Amse
Wijhe
42:17
35:43
824
Nick van Nieuw Amerong
Zwolle
42:18
40:42
825
Ben Brinks
Securitas
42:19
40:05
826
Eric Vos
a.v. P.E.C. 1910 cli
42:20
40:09
827
Luuk Tupker
PEC 1910
42:21
38:24
828
Frank Visser
Zwolle
42:22
39:07
829
Luuk Oudshoorn
Zwolle
42:23
37:04
830
Mike Treep
Zwolle
42:30
38:59
831
Teun Smit
Veltman Financieel A
42:31
40:23
832
Erwin Kamminga
Zilveren Kruis Achme
42:32
37:26
833
Jacques Severin
IJT team 1
42:33
41:07
834
Thomas Hoogers
Hattem
42:33
38:09
835
Bart Kodden
Zwolle
42:33
37:18
836
Chris Hellendoorn
Kampen
42:33
41:45
837
Wilfred Smit
Hoogeveen
42:34
38:55
838
Niels Moddemeijer
Zwolle
42:35
39:05
839
Bertus Kooijman
Zwolle
42:38
38:55
840
Reinbert Kleine
Zwolle
42:38
36:03
841
Erik Jan van de Vis
PEC 1910
42:38
36:18
842
Dick Vos
Veltman Financieel A
42:39
41:29
843
Rens Wildenbeeest
PwC 9
42:40
41:15
844
Berry Koens
Unica
42:41
38:44
845
Jeroen de Groot
Meppel
42:42
36:34
846
Hanno Seijbel
Hattem
42:43
39:31
847
Jos Felix
Veltman Financieel A
42:46
41:15
848
Jan Kemper
Meppel
42:52
36:42
849
Adri Nitrauw
Unica
42:54
38:43
850
Robert Reijnders
Zwolle
42:54
37:23
851
Henry van Houten
Assendorper Geurneuz
42:57
42:13
852
Jan ter Wee
Assendorper Geurneuz
42:57
42:15
853
Henk Potgieter
WAVIN
42:57
38:24
854
Evander de Vries
WAVIN
42:58
39:48
855
Rob van Nieuw Ameronge
Zwolle
42:59
41:18
856
Rick Velthuis
Zwolle
43:01
35:48
857
Joop Nieborg
Zwolle
43:02
42:04
858
Henk Langelo
Dedemsvaart
43:04
37:29
859
Klaas Bolks
Gemeente Hardenberg
43:04
36:34
860
Ronald Ekkel
WAVIN
43:05
39:21
861
Wout Peters
Zwolle
43:08
37:27
862
Gerhard Brummelkamp
Apeldoorn
43:10
38:11
863
Danny Beekman
Amersfoort
43:10
39:53
864
Henri Feijen
Abbott
43:11
39:04
865
Peter van Heerde
Zwolle
43:11
36:56
866
Erik Abbes
UVIT ICT-3
43:12
36:31
867
Peter Hulsbergen
Zwolle
43:14
39:28
868
Danny Brand
Zwolle
43:15
36:49
869
UVIT-ICT Gast 1
UVIT ICT-4
43:15
36:34
870
Niels van Houten
Assendorper Geurneuz
43:15
40:43
871
Louwerens Mulder
Veltman Financieel A
43:16
42:06
872
Joop Kroeze
Veltman Financieel A
43:16
42:03
873
Jan Heideveld
Hattem
43:16
38:57
874
Gerold Wittmeyer
WAVIN
43:19
40:16
875
Jan van den Berg
Zwolle
43:19
38:14
876
Erik Bos
Overhoff 1
43:21
38:46
877
Patrick Langevoort
Run2Day clinic
43:21
36:42
878
Kristian Beijer
Zwolle
43:22
41:23
879
Arjan Everts
Zwolle
43:24
39:44
880
Dirk van de Worp
Heerde
43:24
40:17
881
Jos Kamphuis
Zwolle
43:24
40:17
882
Ramon van Heerde
Zwolle
43:25
37:11
883
Bert Schinkel
Kampen
43:28
42:45
884
Gerben Stoffers
Scania Production 5
43:33
37:24
885
Ruud van Dijk
Zwolle
43:34
41:40
886
Wim Hortensius
Zwolle
43:34
36:20
887
Cor van Wijngaarden
Zwolle
43:35
39:51
888
Emiel van der Zwaan
Zwolle
43:37
42:30
889
Bennie Zwakenberg
Dalfsen
43:37
38:06
890
Mark Heupink
Emmeloord
43:37
37:10
891
Lambertus Hoogers
Hattem
43:38
39:14
892
Harry Blok
Celavita
43:39
38:18
893
Henk Brink
Zwolle
43:41
38:03
894
Wilco Scheffer
BDG 1
43:41
42:23
895
Jeroen van de Werfhors
Zwolle
43:42
39:24
896
Jaap Smit
Nijverdal
43:42
43:40
897
Ryan Reinink
Zalsman 2
43:44
37:52
898
Ton Wolf
Zwolle
43:46
43:28
899
Jan willem Maijvis
Zwolle
43:47
38:42
900
Gerrit Schuurman
Vroomshoop
43:47
38:21
901
Denny Brandsen
Amersfoort
43:48
38:46
902
Liibaan Mohamed
Zwolle
43:49
38:03
903
Bart Mulder
Zwolle
43:50
38:53
904
Laurens Timmerman
Zwolle
43:51
37:25
905
Laurens Muller
Time for Heroes 2011
43:53
41:52
906
Bart Lubbinge
Unica
43:56
39:27
907
Steven Schepers
Zwolle
43:56
42:11
908
Jan Rutgers
Zwolle
43:58
42:00
909
Jurjen Conradie
Zwolle
44:00
38:35
910
Daan Peters
Zwolle
44:00
38:20
911
Patrick van de Weterin
IJsselmuiden
44:03
39:13
912
Bart Visser
Provincie Overijssel
44:03
39:57
913
Kevin van de Wetering
IJsselmuiden
44:04
39:12
914
Marco Oude Nijeweme
Dalfsen
44:06
37:35
915
Hans van de Streek
Zwolle
44:06
37:38
916
Bearny Palland
Wijzonol Bouwverven
44:07
37:38
917
Rein Veenhuizen
Epe
44:08
39:59
918
Frank Vonk
Tafeltennis Zwolle
44:11
41:12
919
Leon Hagedooren
Zwolle
44:12
36:40
920
Wim-Henk Peggeman
PwC 8
44:13
43:15
921
Roland Pool
PwC 9
44:14
42:04
922
Jacco Venderbosch
Beilen
44:20
37:59
923
Bert Hilbolling
Veltman Financieel A
44:20
44:15
924
Marcel Rulander
PEC 1910
44:20
38:56
925
Jan Westemeijer
Zwolle
44:21
37:43
926
Johan Koopman
Time for Heroes 2011
44:25
38:10
927
Ben Gosschalk
Epe
44:25
40:04
928
Karel Kouwen
Scania Production 4
44:28
39:48
929
Peter Meijerink
Nieuwleusen
44:28
38:44
930
Bas Hardeman
Emmeloord
44:31
42:36
931
Hans Gerritsen
Zwolle
44:33
41:40
932
Leon Verdonschot
Amsterdam
44:34
38:27
933
Roelof Buschgens
Tafeltennis Zwolle
44:35
39:51
934
Berend Jan Kroesen
Onderwijscentrum de
44:37
40:15
935
Gerard Beernink
Dommerholt Advocaten
44:38
40:30
936
Mark Eisen
Zwolle
44:41
38:26
937
Toine Geene
Jongejan Wisseborn 1
44:42
38:30
938
Menno Hoekstra
Dommerholt Advocaten
44:46
42:13
939
Erik Verholt
Wezep
44:46
37:42
940
Sander Zonnenberg
Epe
44:48
37:44
941
Frits Geerdink
Zwolle
44:50
37:27
942
Gé de Vries
Zwolle
44:51
39:36
943
Frits van Vendeloo
Steenwijk
44:53
38:16
944
Maarten Hoogland
Zwolle
44:56
38:09
945
Abel Veenstra
Zwolle
45:01
38:40
946
Lorenzo Gonzalez
Zwolle
45:01
37:58
947
Arjan Veenstra
Time for Heroes 2011
45:02
38:49
948
Hans van den Bos
Dutch Runners Gold
45:02
43:59
949
Wouter Beenen
Meppel
45:04
39:29
950
Wilfred Paalman
Nijverdal
45:05
39:54
951
Hj Beenen
De Sprinter
45:06
39:32
952
Fokko Alferink
Zwolle
45:12
39:34
953
Jan van der Kolk
Zwolle
45:14
40:41
954
Kees Ahaus
Apeldoorn
45:14
42:54
955
Wietze Postma
Zwolle
45:15
37:57
956
Auke van Selling
Hattem
45:17
39:52
957
Bart van der Sterren
Zwolle
45:18
38:40
958
John Bouw
Scania Production 5
45:19
43:52
959
Rob Schuurman
Almere
45:21
42:37
960
Rolf Visscher
Zwolle
45:25
43:39
961
Roy Harbrink
Zwolle
45:25
40:35
962
Jan van der Kamp
Hasselt
45:25
40:58
963
Bouke de Vos
Zwolle
45:26
40:20
964
Alex de Groot
Zwolle
45:26
43:52
965
Warner Warringa
Dalfsen
45:27
39:22
966
Ronald van Dijk
Zwolle
45:33
39:13
967
Tobias Tiben
Zwolle
45:36
39:49
968
Bernhard Venema
Amersfoort
45:38
38:54
969
Hans Bijzet
Onderwijscentrum de
45:41
43:25
970
Hans Scherpen
Zwolle
45:43
44:12
971
Sebastian Bormann
WAVIN
45:45
42:29
972
Wilfrid van Aken
Zwolle
45:46
41:43
973
Edwin Lovers
Hoogeveen
45:47
42:39
974
Marco de Jager
Zwolle
45:56
41:32
975
Jochum Elsinga
Zwolle
45:57
39:22
976
Daniel Dubbelhuis
Zwolle
46:02
39:29
977
Michael Feith
Zwolle
46:02
41:46
978
Milan Rada
Zwolle
46:05
41:10
979
Pele Rada
Zwolle
46:07
41:12
980
Rene Venema
Zwolle
46:07
39:34
981
John Kuiper
Onna
46:07
42:34
982
Willem jan Scholte
Zwolle
46:11
38:58
983
Henk Koopman
Marathon Pim Mulier
46:19
42:44
984
Paul de Rooij
Meppel
46:20
41:39
985
Bart Mars
Zwolle
46:22
42:47
986
Eef Scheltinga
Olst
46:25
41:35
987
Rene Bons
Abbott
46:30
39:02
988
Reinier Berghuis
Abbott
46:30
39:03
989
Freek Reitsema
PwC 10
46:31
40:15
990
Vincent Dikken
Zwolle
46:33
39:57
991
Heert Prinsen
Zwolle
46:34
41:35
992
Klaas Terpstra
Venhuizen
46:35
40:50
993
Jelmer Canrinus
Leeuwarden
46:37
42:31
994
Peter Ellenbroek
Zwolle
46:40
40:13
995
Ronald Velsink
Unica
46:41
42:30
996
Wilmar Voortman
Dronten
46:43
43:09
997
Robin Hoekman
Ernst & Young 5
46:49
40:55
998
Eelco de Jong
Zwolle
46:51
44:44
999
Pascal Uitendaal
Ansen
46:54
40:43
1000
Erik Heddema
Leeuwarden
46:57
44:50
1001
Joep Brouwers
Zwolle
47:05
43:03
1002
John Vullers
Zwolle
47:10
44:11
1003
Hans Hartsuiker
Wijzonol Bouwverven
47:11
40:42
1004
Ramón Hogenkamp
Zwolle
47:12
42:43
1005
Marc Spanhak
Zwolle
47:13
40:38
1006
Warmolt Boert
PwC 9
47:14
44:25
1007
Joe Cillen
Rotterdam
47:15
41:26
1008
Eric van Gijssel
Scania Production 6
47:18
46:30
1009
Gerard Berentschot
IJsselmuiden
47:20
40:48
1010
Gerhard Otten
Apeldoorn
47:25
41:43
1011
Simon van Luik
Zwolle
47:32
40:59
1012
Roy Kok
Zwolle
47:32
40:56
1013
Roy Boeve
Unica
47:34
42:44
1014
Rene Niemeijer
Ernst & Young 4
47:35
41:36
1015
Mark de Boer
Zwolle
47:37
46:29
1016
Ron Kosmeijer
Zwolle
47:38
42:11
1017
Aris Wetering
Zwolle
47:40
41:45
1018
Pascal Loseman
Tafeltennis Zwolle
47:44
43:10
1019
Rick van Beek
Tafeltennis Zwolle
47:46
43:03
1020
Paul Nijhuis
Zwolle
47:46
47:02
1021
Karel Jan Voogd
Warmlopers
47:57
41:17
1022
Jan van Putten
Zwolle
48:07
42:13
1023
Patrick Pos
Zwolle
48:10
47:23
1024
Bart Gerrits
Scania Production 6
48:11
47:24
1025
Bert Pathuis
Zwolle
48:11
41:49
1026
Heinrich Albers
WAVIN
48:12
45:22
1027
Jan Wibbens
Borger
48:14
41:50
1028
Rene Ebeling
Tafeltennis Zwolle
48:14
43:20
1029
Dick Bosch
Zwolle
48:15
41:54
1030
Jan Jaap Gobius du Sar
Ernst & Young 5
48:17
42:37
1031
Henk Vinke
Celavita
48:34
42:57
1032
Henk Meijerman
Zwolle
48:36
42:39
1033
Richard van Ommen
Enschede
48:56
43:13
1034
Wicher van de Streek
Zwolle
48:56
43:20
1035
Ger Verhoef
Veltman Financieel A
48:58
48:16
1036
Erik Andela
Apeldoorn
49:03
43:01
1037
Ben van der Pauw
Zwijndrecht
49:06
45:18
1038
Frank Rubingh
Zwolle
49:06
44:27
1039
Rienk Geertsma
Zwolle
49:11
42:57
1040
Henri Nijhof
Zwolle
49:14
46:43
1041
Stefan van der Lelie
Tafeltennis Zwolle
49:25
44:43
1042
Eef Lemmens
Zwolle
49:32
43:00
1043
Remco Reinink
Zalsman 2
49:32
43:42
1044
Klaas Boesekool
Onderwijscentrum de
49:36
47:08
1045
Tom Demmer
Onderwijscentrum de
49:36
47:08
1046
Arno Kromdijk
Assendorper Geurneuz
49:37
46:59
1047
Kees van der Linde
Zwolle
49:41
47:53
1048
Jan Willem Boon
Wijzonol Bouwverven
50:10
43:42
1049
Geerten Bos
Zwolle
50:11
43:51
1050
Teun Magré
Zwolle
50:13
43:45
1051
Roelof Moorlag
Zwolle
50:17
43:55
1052
Yme Boersma
Hoogeveen
50:25
44:07
1053
Jori Vermeij
De Eenhoorn koffie e
50:27
47:31
1054
Arjen Bruintjes
Zwolle
50:35
43:52
1055
Bert-Jan Westerink
Wezep
50:38
44:47
1056
Gerrit Naber
PEC 1910
50:48
46:28
1057
Herman Haaksma
Wageningen
50:52
44:42
1058
Sietze Haaksma
Dokkum
50:53
44:42
1059
Gert Jansen
Run2Day clinic
51:00
50:31
1060
Stefan Fiets
Onderwijscentrum de
51:04
46:10
1061
Arnout Potze
PEC 1910
51:15
46:56
1062
Bjorn Hoekman
Zwolle
51:15
43:59
1063
Bas van der Vlis
Time for Heroes 2011
52:02
45:50
1064
Paul Binda
Zwolle
52:05
47:09
1065
Dolf Vogtlander
Zwolle
52:09
45:38
1066
Everard Janssen
Zwolle
52:17
46:14
1067
Roelof Westerbeek
Steenwijk
52:33
48:44
1068
Ivo Wolters
Onderwijscentrum de
52:47
48:02
1069
Robin Voskuil
Onderwijscentrum de
52:50
48:03
1070
Ali Wasiq Akbari
Onderwijscentrum de
52:57
48:26
1071
Ernst Chavagne
Veltman Financieel A
53:43
52:39
1072
Henk-Jan ten Klooster
Zwolle
54:23
47:44
1073
Fabian Lammertse
Zwolle
54:27
48:55
1074
Rik Dikken
Unica
55:16
48:50
1075
Christopher Plass
Hattem
56:44
52:11
1076
Ben Stotijn
Zwolle
57:48
53:06
1077
Erik Stotijn
Zwolle
58:10
53:29
1078
Arnoud Hettinga
Zwolle
1:01:43
59:33
W4EMV, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maartje vanReedt Dortl
PEC 1910
24:54
24:53
2
Ilonka van den Hengel
Triathlon
25:05
25:05
3
Lieve Tollet
BB lopers
25:27
25:27
4
Bernice Meijer
SV Veendam
26:02
26:02
5
Tess Boekema
Zwolle
26:27
26:27
6
Lesley Smit
Iphitos
26:35
26:35
7
Larissa Mars
Heino
27:16
27:13
8
Hilde Tempel
Athlos
27:23
26:58
9
Irene Bijman
Isala '96
27:36
27:16
10
Cora Kloosterziel
PEC 1910
28:09
27:56
11
Margje Timmerman
BB lopers
28:24
28:11
12
Marian Fuselier
Heino
28:55
28:52
13
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
28:57
28:11
14
Hilde Houweling
Zwolle
29:03
28:58
15
Evelien Keeskamp
Zwolle
29:34
29:22
16
Sanne Brandwagt
Zwolle
30:05
30:00
17
Miranda Leusink
IJsselmuiden
31:02
29:59
18
Anne Rook
Heino
31:03
30:53
19
Francis van der Schoot
Zwolle
31:13
30:50
20
Therese Doppenberg
Athlos
31:14
30:36
21
Hester Reitsma
Dommerholt Advocaten
31:27
29:53
22
Anne-Jet de Jonge
Hoogeveen
31:40
31:00
23
Annelies Boersema
Zwolle
31:43
30:05
24
Debby Tieke
Zwolle
31:49
31:36
25
Anette Westerink
Veltman Financieel A
32:08
31:51
26
Siti Postma
Zwolle
32:32
30:34
27
Mirjam Nicolaï
Drachten
32:34
31:33
28
Margreet Sanders
Deventer
32:45
30:26
29
Janine Vreeling
IJT team 1
32:45
31:10
30
Marly van Bruchem
Dalfsen
33:06
31:45
31
Ilona Stille
Spurt '88
33:14
31:33
32
Jolien Schutte
Carinova 1
33:29
31:42
33
Marianne Bovenhuis
Veltman Financieel A
33:34
33:28
34
Marijke te Rietstap
Kampen
33:35
33:30
35
Jannie Nijenhuis
Carinova 1
33:35
31:48
36
Noor Tönis
Zwolle
33:35
33:13
37
Gemma Hutten
Securitas
33:47
32:38
38
Ilse Boudewijn
Zwolle
33:52
31:34
39
Tara Nijhoff
Zwolle
33:56
30:32
40
Else-Marie Scheepers
Zwolle
33:59
33:40
41
Eline Ruiter
Ommen
34:02
30:43
42
Hermienke de Vries
Zwolle
34:03
32:06
43
Hanneke Oosterveld
Groningen
34:06
30:41
44
Marije Beens
Genemuiden
34:09
32:15
45
Joanne Douma
Groningen
34:09
29:55
46
Saskia Beumer
Zwolle
34:10
34:00
47
Simone Kuchenbecker
Zwolle
34:12
32:32
48
Monique Flinker
Groningen
34:13
34:03
49
Heidi Drayer
Zilveren Kruis Achme
34:16
33:03
50
Ameike ten Wolde-Verpa
PEC 1910
34:19
32:22
51
Coby Knijnenberg
Warmlopers
34:21
34:06
52
Evelien Endhoven
Amsterdam
34:24
33:02
53
Dirma Riezebos-Jansen
Veltman Financieel A
34:25
33:23
54
Annelies Noordzij
Kampen
34:40
30:52
55
Myrthe ten Broeke
De Gemzen
34:45
34:34
56
Romy Schlundt Bodien
Harderwijk
34:46
33:07
57
Monique Uelderink
Veltman Financieel A
34:49
33:36
58
Dana Drayer
Hardenberg
34:50
33:23
59
Mirjam Hogenkamp
Veltman Financieel A
34:51
33:35
60
Karin Tuten
Rabobank 6
34:54
33:50
61
Claudia Bruijs
Zwolle
34:59
34:37
62
Jolanda van Olst-Wesse
Wezep
35:03
34:50
63
Ivonne Schoenaker
Zwolle
35:05
34:00
64
Herma ten Broeke
Heerde
35:08
34:58
65
Harmieke Paters
Hoogeveen
35:08
33:51
66
Marjanne Welmers
Warmlopers
35:09
34:54
67
Marlies Lutgendorf
Delft
35:10
33:34
68
Angelique Van Doorn
Securitas
35:11
34:02
69
Marlot van der Wal
Wezep
35:15
34:13
70
Annel Lameijer
Vitalis
35:18
31:55
71
Van den Akker
Kampen
35:18
34:31
72
Emily Haakmat
Utrecht
35:18
31:35
73
Ciska Beun-van der Sch
Darp
35:22
33:57
74
Manon Logtenberg
Cialfo
35:22
33:57
75
Amrita Nijhoff
Elburg
35:26
32:03
76
Tanya de Jonge
ZKA - Fitteraars
35:27
33:15
77
Sanneke Snuverink
PEC 1910
35:34
33:36
78
Brenda Zomer
HAC '63
35:35
32:27
79
Lydia van den Berg
Zwolle
35:36
33:42
80
Jolanda Regout
PEC 1910
35:37
34:01
81
Simone Sluiter
Amsterdam Zuidoost
35:37
31:52
82
Linda Bras
Groningen
35:44
30:17
83
Zelia Dede
Zwolle
35:47
35:24
84
Anita Reimert
Zwolle
35:52
31:11
85
Moira Vos
Zwolle
35:52
34:41
86
Miranda de Groot-van d
Veltman Financieel A
35:53
34:53
87
Wilna Petersen-Veltman
Veltman Financieel A
35:53
34:53
88
Alexandra Bieshaar
Zwolle
35:55
30:36
89
Nina Meijerink
De Gemzen
35:58
32:23
90
Ellen Teule
Heerde
36:04
33:47
91
Joyce Wieten
IJsselmuiden
36:04
35:00
92
Jorien Thijs
Amsterdam
36:10
34:10
93
Francisca van Dijk
Zwolle
36:11
34:41
94
Annemarie van Howuelin
Heerde
36:12
33:55
95
Hannie van Dijk
Groningen
36:15
34:59
96
Katinka Dumas
Zwolle
36:24
35:48
97
Jeanette van de Berg
Van der Kamp Runners
36:28
35:22
98
Wiebke Froböse
Soest
36:30
30:35
99
Mariska van Oenen
Lemelerveld
36:32
34:43
100
Gerda van den Hof
Zwolle
36:32
35:25
101
Brenda Siebrand-Koper
Kampen
36:37
34:21
102
Marjolein Beumer
WAVIN
36:38
35:52
103
Jaimy Vermeer
Zwolle
36:39
35:00
104
Suzanne Keur
Zwolle
36:48
35:07
105
Willeke Schoonveld
Time for Heroes 2011
36:51
34:02
106
Marlieke van Rijt
Groningen
36:52
32:54
107
Wijmie Groeneveld
Elspeet
36:54
34:48
108
Claudi Witjes
PwC 6
36:55
35:31
109
Diana Voerman
PwC 11
36:57
35:16
110
Hermien Tempelman
Zwolle
37:04
33:17
111
Karin Vizzini
Zwolle
37:06
34:14
112
Rinske Tolsma
Kampen
37:08
36:20
113
Jeanette Mulder-Grooto
WAVIN
37:14
35:41
114
Marlies van Doorn
Zwolle
37:16
36:35
115
Gerdien van Markenstei
Zwolle
37:17
36:49
116
Hilda Paarhuis
Rouveen
37:17
30:58
117
Debby Plante
PwC 12
37:18
31:35
118
Wouter Suur
Zwolle
37:20
32:19
119
Marjon Lutter
Zwolle
37:26
34:39
120
Krista Tjerkstra
Ommen
37:27
34:05
121
Ewelina Pietrzak
Ommen
37:30
34:16
122
Hilly Andela
Zwolle
37:31
35:11
123
Claudia van Bruggen
Zwolle
37:36
34:24
124
Rolien Duiven
Zwolle
37:37
35:59
125
Anne Meiberg
De Gemzen
37:38
34:02
126
Maaren Jansen
Zwolle
37:39
37:02
127
Saskia Kloosterboer
Deventer
37:39
32:58
128
Melanie te Biesebeek
Zwolle
37:39
37:03
129
Wendelien van Daal
Triathlon
37:42
37:01
130
Fenna Wilms
Travers
37:42
32:07
131
Hester Hoogendam
Zwolle
37:45
35:46
132
Ingrid Kerkdijk
Zwolle
37:45
33:52
133
Mèlanie van IJsselmuid
Zwolle
37:46
34:44
134
Karin Bentum
Veeningen
37:49
31:58
135
Alina Bruder
Zwolle
37:50
36:14
136
Stephie Ziegerink
Zwolle
37:54
35:39
137
Mariska Eshuis
SWZ 4
37:54
37:03
138
Kelly Buis
Zwolle
37:55
34:49
139
Dianne Prins
Rabobank 5
37:57
33:47
140
Lisette Goeree
Zwolle
37:58
34:46
141
Loes Pisani
Zwolle
37:59
36:56
142
Lianne Arkema
Zwolle
38:01
34:20
143
Inge Pol
Hollandscheveld
38:03
37:00
144
Annemarie Sijtsma
Wezep
38:05
34:59
145
Marylin Hutten
WAVIN
38:07
35:13
146
Judith Frederiks
Zwolle
38:07
35:07
147
Susanne Plass
Hattem
38:10
33:54
148
Fenneke Geertman
Dommerholt Advocaten
38:11
35:36
149
Ingrid Hoeve
Veltman Financieel A
38:13
38:07
150
Jessie Oosten
Zwolle
38:15
35:00
151
Thea Hendrikse
AAC '61
38:15
37:02
152
Berna van Dorp
Veltman Financieel A
38:16
36:58
153
Maritta Klomp
Zwolle
38:17
36:21
154
Trudy van der Veen
Zwolle
38:17
37:25
155
Bea Dekker
Zwolle
38:18
31:05
156
Silke Geertman
Zwolle
38:18
36:50
157
Debora van der Pol
Rabobank 6
38:25
37:19
158
Maartje van der Molen
Zwolle
38:26
36:58
159
Johanna Soer
Gemeente Hardenberg
38:28
35:32
160
Nynke Geertman
Zwolle
38:30
37:01
161
Sabine Hol
Zwolle
38:31
34:13
162
Hilda Knol
Veltman Financieel A
38:32
37:19
163
Lysanne Wendt
Zwolle
38:32
35:03
164
Anniek Reehoorn
Zwolle
38:32
35:03
165
Wilmke van der Kolk
Zwolle
38:35
38:13
166
Hester Pierik
Veltman Financieel A
38:37
37:22
167
Anke Kruithof
Hattem
38:37
36:41
168
Jeanette Kostwinder
Veltman Financieel A
38:38
37:24
169
Angélica Braam
Veltman Financieel A
38:38
37:25
170
Daphne Noordman
Zwolle
38:38
33:14
171
Sanne Berendschot
Zwolle
38:39
33:15
172
Lianne Woning-Penninkh
Veltman Financieel A
38:44
37:43
173
Ashley Hofsink
Enschede
38:46
33:35
174
Hilde van Winkoop
Wezep
38:46
35:40
175
Roos van der Molen
Zwolle
38:49
37:20
176
Gerrita van Spijker
Nijmegen
38:50
35:42
177
Muriël Huijbrechts
Rabobank 7
38:50
37:40
178
Ellis Plender
Oosterwolde Gld
38:52
37:18
179
Patricia Soldaat
Securitas
38:56
37:45
180
Willeke Dunnink
Rouveen
38:57
33:23
181
Liseth Maatkamp
Run2Day clinic
38:59
37:36
182
Carin van Loenhout
Zwolle
39:01
37:38
183
Roelien Zijlma
Zwolle
39:04
35:29
184
Evelien Sluiter
Zwolle
39:04
34:26
185
Linda Wagenvoort
Zwolle
39:04
34:26
186
Mirjam Roozeboom
Zwolle
39:04
38:45
187
Esther Lely
Zwolle
39:05
35:29
188
Annelieke Reinders
Hoogeveen
39:09
35:28
189
Anita Zoon
Zwolle
39:10
38:30
190
Hennie Schreurs
Oosterwolde Gld
39:11
37:36
191
Henriëtta van Heerde
Oldebroek
39:11
37:36
192
Babiche Esselink
Zwolle
39:14
35:44
193
Margaret Meijssen
Oosterenk
39:15
33:16
194
Marije van Dijk
Veltman Financieel A
39:15
38:03
195
Jacquelien Beumer
Securitas
39:16
38:05
196
Roseanne Meijer
Veltman Financieel A
39:16
38:25
197
Silvia Loggen
Securitas
39:16
38:05
198
Alice Mensink
Zwolle
39:16
36:07
199
Diana Beumer
WAVIN
39:17
38:31
200
Gerdien van der Bregge
Hasselt
39:18
38:42
201
Clarina Streuer
Dommerholt Advocaten
39:21
37:29
202
Monique Schonenberg
Kampen
39:21
35:53
203
Ilona de Meer
Apeldoorn
39:22
34:25
204
Trudy Zitman
Zwolle
39:22
38:15
205
Monique Holtkuile
Olst
39:25
36:02
206
Anne-Marie Eerenstein
PEC 1910
39:31
36:26
207
Frieda ten Hove
Heino
39:32
35:05
208
Mirjam Dam
PEC 1910
39:33
37:33
209
Miranda Bakker-Jeukens
Zwolle
39:36
34:38
210
Sascha Pennings
Veltman Financieel A
39:37
38:22
211
Grietje Romkes
Urk
39:38
34:51
212
Claudia Noordman
Zwolle
39:38
34:14
213
José Geerling
Zwolle
39:39
35:41
214
Meike Westers
Zwolle
39:41
33:38
215
Susanne Kalenius
Scania Production 5
39:42
33:33
216
Anita van Dijk-Keijzer
Veltman Financieel A
39:44
38:46
217
Janke Vriesinga
PEC 1910
39:45
37:44
218
Marloes Roo
Staphorst
39:45
35:54
219
Paula Smeenk
Nieuwleusen
39:45
37:52
220
Agnes Steenkist
Hattem
39:48
38:15
221
Annemarieke ten Brinke
Hattem
39:48
38:15
222
Fleur Marquenie
Zwolle
39:50
37:29
223
Marrejanne Vos-Kale
Zwartsluis
39:50
34:34
224
Lisa Korteschiel
Groningen
39:50
36:30
225
Nicolet Munsterman
Veltman Financieel A
39:51
38:51
226
Jasmijn Riepema-Kuijpe
Zwolle
39:52
36:04
227
Heleen van Gelder
Veltman Financieel A
39:52
38:39
228
Jacqueline Voulon
Zwolle
39:53
37:56
229
Josine Versteeg
Zwolle
39:54
34:37
230
Willeke Evink
Wezep
39:56
39:28
231
Maaike Swartjes
Salland
39:57
34:56
232
Marriet Werkman
Time for Heroes 2011
40:03
38:02
233
Gerda Sempel
Travers
40:05
34:30
234
Christel Keizer
Veltman Financieel A
40:06
38:53
235
Emmely Hutten
WAVIN
40:07
37:14
236
Suzan van Bussel
Cialfo
40:07
38:42
237
Nikki van Bergen
PwC 6
40:08
39:19
238
Jacqueline Teters
Zwolle
40:11
39:26
239
Anouk Kraa
Zwolle
40:12
38:19
240
Marieke Veerman
Rouveen
40:12
38:23
241
Marjolein Rijkeboer
Deventer
40:13
35:26
242
Berlinda Diepenbroek
PwC 12
40:13
39:24
243
Nicolette Brugge
PwC 12
40:13
38:03
244
Hanneke Bosch
Giesbeek
40:14
38:21
245
Ryanne Bosch
Zwolle
40:16
36:53
246
Willeke ten Broeke
Dalfsen
40:20
36:51
247
Herma van t Beek
Zwolle
40:20
40:03
248
Karin Sluiter
Zwolle
40:22
39:47
249
Esther Sluiter
Zwolle
40:23
39:48
250
Emmy Brink
IJsselmuiden
40:23
35:30
251
Nelleke Visscher
Zwolle
40:24
34:24
252
Jeanette van de Velde
IJsselmuiden
40:24
38:57
253
Jeanette van de Velde
Veltman Financieel A
40:24
38:57
254
Herma Kerssies
BDG 1
40:25
39:07
255
Ilse Sluiter
Zwolle
40:25
39:50
256
Margreet de Geus
IJsselmuiden
40:26
35:31
257
Miep Zehnder
Kampen
40:27
39:39
258
Marja Kroes
Zwolle
40:27
39:41
259
Coos Moes
Gemeente Hardenberg
40:28
37:31
260
Lieske van der Klis
Deventer
40:30
35:31
261
Jacomijn Heupink
Hellendoorn
40:31
36:54
262
Heleen Kruitbosch
Zwolle
40:32
34:57
263
Judith van 't Wout
Zoetermeer
40:32
34:44
264
Annemarieke de Jong
Amsterdam
40:33
35:33
265
Saskia van Zomeren
Almere
40:34
35:16
266
Loes Steingrover
Zwolle
40:35
35:22
267
Anieke Schaaf
Zwolle
40:36
38:13
268
Annika Brouwer
WAVIN
40:36
37:34
269
Asa van der Kolk-Straa
Veltman Financieel A
40:37
39:17
270
Henriette Felix-Hofste
Veltman Financieel A
40:38
39:08
271
Jolande Biljardt
Olst
40:39
36:52
272
Nadine Scheer
GAC Hilversum
40:40
34:44
273
Saskia Kuiper
Zwolle
40:41
38:08
274
Iris Pot
Zwolle
40:41
38:08
275
Hettie Smeenk
Nieuwleusen
40:42
38:47
276
Suzanna de Vries
Scherpenzeel Fr
40:43
37:16
277
Barbara van Haren
Dommerholt Advocaten
40:46
36:39
278
Maaike van der Plas
Zwolle
40:47
35:45
279
Toria Nijenhuis
Voetencentrum Nijenh
40:47
40:02
280
Marieke Roelfsema
Steenwijk
40:48
35:10
281
Jannie van der Tuuk
Deventer
40:48
35:56
282
Jiska Pieterman
Zwolle
40:48
37:18
283
Amanda van 't Noordend
Zwolle
40:49
36:40
284
Ilona Trompetter
Rouveen
40:49
36:32
285
Trudy Huisman
Rabobank 5
40:50
39:40
286
Anouk Hesta
Zilveren Kruis Achme
40:52
39:55
287
Annemarie Jorink
Zwolle
40:54
39:48
288
Kim Bouwknegt
De Wijk
40:54
35:43
289
Manon van den Berg
Veltman Financieel A
40:56
39:44
290
Tessa Willemsen
Zwolle
40:56
39:54
291
Clarinda de JongeVeldk
Amersfoort
40:58
38:35
292
Fenny Rietman
Carinova 1
40:59
39:09
293
Anita Pouwels
Securitas
41:00
38:48
294
Maureen Ruitenberg
Zwolle
41:01
36:15
295
Nicoline van de Grift
Zalk
41:01
39:55
296
Erica van de Grift
Zalk
41:01
39:56
297
Marjolein Hummel
Dalfsen
41:03
37:38
298
Petra Ebbeling
AV Zeewolde
41:07
37:27
299
Yolanda Raterman-Krans
Zwolle
41:08
39:08
300
Lotte Grooten
Zwolle
41:08
39:30
301
Annelies van der Kolk
Diepenheim
41:10
36:47
302
Kirsten Brand
Zwolle
41:12
36:46
303
Lydia van der Kamp
Zwolle
41:14
40:08
304
Petra van Zijst - Van
Celavita
41:16
39:21
305
Finja van Tolij
Dalfsen
41:17
36:06
306
Gea de Vries
WAVIN
41:18
38:08
307
Mieke de Haan
Rouveen
41:18
39:28
308
Sonja Bannink
Raalte
41:19
37:10
309
Karin Haveman
Zwolle
41:20
36:42
310
Hanneke Ruiter
Zwolle
41:20
36:42
311
Nicoline Meulman
Voetencentrum Nijenh
41:21
40:36
312
Harmke Hoogstede
Veltman Financieel A
41:21
39:59
313
Judith Salomon
PwC 11
41:22
39:11
314
Willeke Valk
Daventria
41:23
38:02
315
Els Drost
Zwolle
41:23
36:30
316
Jilke Heuvels
Zwolle
41:23
36:43
317
Vrouwgje Gruppen
PwC 13
41:23
40:02
318
Inge Dorien van der De
AV Zeewolde
41:27
37:42
319
Jeannet Kommer
De Gemzen
41:28
38:20
320
Lieke Wieringa
Beusichem
41:29
37:44
321
Caren Beltman
Lemelerveld
41:29
35:50
322
Iris Roelofs
Nijverdal
41:30
38:17
323
Ingeborg Reitsma
Zwolle
41:31
38:48
324
Karlijn Woolthuis
Zwolle
41:32
36:23
325
Hendrike Noorman
Hoogeveen
41:33
37:55
326
Berlinda Dokter
IJsselmuiden
41:33
40:43
327
Margriet Tupamahu
Zwolle
41:34
37:55
328
Inge van Bussel
Epe
41:34
40:08
329
Martine Arkema
Flevo Delta
41:35
38:26
330
Corina de Wilde
IJsselmuiden
41:36
40:32
331
Annemieke Klaassen
Ernst & Young 2
41:37
35:57
332
Chantal Botter
Zwolle
41:39
35:54
333
Samantha van de Hoven
PwC 13
41:40
40:50
334
Joska Jalving
Run2Day clinic
41:41
40:14
335
Veenstra Marieke
Nieuwleusen
41:45
39:17
336
Meriska van Dijk
Veltman Financieel A
41:47
40:27
337
Margreet Brouwer
Veltman Financieel A
41:48
40:16
338
Alexandra Lammers
Nieuwleusen
41:49
39:55
339
Francisca van der Meul
Veltman Financieel A
41:49
40:17
340
Gerda Schilder
Veltman Financieel A
41:49
40:41
341
Yvonne Hinnen
Dommerholt Advocaten
41:50
39:35
342
Jeannette Krabshuis
Zwolle
41:53
39:32
343
Jacqueline Keetman
Meppel
41:54
37:15
344
Elske Reitsma
Dommerholt Advocaten
41:54
37:48
345
Bea Claessens
Cialfo
41:57
39:41
346
Maaike Schrijver
PwC 12
41:58
36:14
347
Nicole Scholz
WAVIN
41:58
38:42
348
Titia Sizoo
Ouderkerk aan de Ams
42:00
41:09
349
Henny Lukens
Start '78
42:00
37:51
350
Sophia verde Jager
Deventer
42:01
37:20
351
Chantal Schutte
Zwolle
42:01
37:18
352
Nathalie Stokreef
Zwolle
42:04
39:35
353
Janny Uitslag
Oldebroek
42:05
37:10
354
Anneke Zandman
Zuidwolde Dr
42:05
38:38
355
Moniek Smit
Dutch Runners Gold
42:06
38:25
356
Hetty Blankvoort
Zwolle
42:07
39:24
357
Klarieke Hop
Zwolle
42:07
37:15
358
Arienke Sluiter
Abbott
42:07
38:28
359
Margreeth Jonkman
Kerkenveld
42:07
41:06
360
Saskia van Ree
Dronten
42:07
36:29
361
Lyze Feitsma
Bitgum
42:08
39:30
362
Alberta Breunis
Unica
42:08
37:41
363
Sabine Berghorst
Heerde
42:09
38:57
364
Gea Brink
Staphorst
42:09
37:16
365
Elsemiek Scholten
Nieuwleusen
42:11
37:38
366
Jeanny Schrijer
Dommerholt Advocaten
42:13
38:04
367
Miranda Hooisma
Dommerholt Advocaten
42:13
38:04
368
Annedien Pullen
Hasselt
42:13
37:54
369
Noortje Pullen
Hasselt
42:14
37:55
370
Natasja Kommer
Zwolle
42:14
40:46
371
Gea Sijpkes
Hilversum
42:15
36:52
372
Annemargreet Renkema
Dommerholt Advocaten
42:17
40:04
373
Agnes Roozeboom
Dalfsen
42:17
38:48
374
Fma van der Schrier
Apeldoorn
42:17
39:47
375
Bianca van Essen
Apeldoorn
42:18
39:48
376
Henriette Hartman
Zwolle
42:18
37:49
377
Jenine van Keulen
Veltman Financieel A
42:19
40:56
378
Annelies Kroes
Climax
42:20
37:09
379
Tjorven Schuurman
Zwolle
42:20
37:11
380
Heleen Volkerink
Zwolle
42:21
36:51
381
Emma van Dijk
Zwolle
42:22
39:07
382
Elma Boon
Deventer
42:22
37:23
383
Kimberley Visser
Zwolle
42:22
39:07
384
Inés Carvajal Gallardo
Zwolle
42:23
37:05
385
Hilligje Dunnik
Dalfsen
42:23
40:01
386
Hendrien Kiers
WAVIN
42:25
39:15
387
Sandra Krijt
Heerde
42:25
36:49
388
Suzanne de Gooijer
Zwolle
42:25
40:26
389
Stijntje Troost
Staphorst
42:25
38:34
390
Alieke de Vries
Travers
42:26
38:31
391
Esther van Dam
Dalfsen
42:27
40:04
392
Van Velzel
Meppel
42:30
39:21
393
Jose Eppink
Abbott
42:31
38:52
394
Annemarie Seuters
Zwolle
42:31
39:30
395
Rita Nijeboer de Weerd
Spurt '88
42:32
36:55
396
Nicole Oortwijn
Van der Kamp Runners
42:32
39:03
397
Anne Jamdagni
Zwolle
42:32
39:05
398
Marleen Derksen
Zwolle
42:33
39:03
399
Linda van Tolij
Zwolle
42:33
39:06
400
Tamara Ernst
SportService Zwolle
42:34
40:02
401
Anne-Marie Smits
Zwolle
42:35
36:42
402
Margreet van Emden
Zwolle
42:36
42:16
403
Ria Westerman
Zwolle
42:36
38:17
404
Sophie Heikoop
Zwolle
42:37
39:32
405
Emma Peeters
Zwolle
42:39
41:02
406
Ellen de Jong
Utrecht
42:39
37:35
407
Henriëtte Spits
PwC 6
42:40
41:16
408
Bertine Hoeve
Punthorst
42:41
38:25
409
Gerda Tjerkstra
De Bilt
42:41
39:21
410
Anja Oosterveld
Zwolle
42:41
39:17
411
Wilma Feima-Sluiter
Zwolle
42:42
38:04
412
Kim Loo
Zwolle
42:42
38:35
413
Janny Westerbeek
IJhorst
42:43
40:30
414
Laura Scholten
Zwolle
42:44
38:08
415
Simone Kiewiet
PEC 1910
42:44
35:45
416
Nicole van Kempen
Zwolle
42:45
39:20
417
Anja Holtkamp
Zwolle
42:49
41:12
418
Clarine van der Meer
Travers
42:51
38:55
419
Henrieke Hiemstra
Zwolle
42:52
42:22
420
Els Schrijver
Dalfsen
42:52
40:26
421
Marieke de Weerd
De Gemzen
42:53
38:53
422
Marieke Navarro
Meppel
42:54
36:57
423
Fleur Snelder
Meppel
42:54
37:21
424
Danita Mars
Raalte
42:54
37:54
425
Ine Arentsen
Apeldoorn
42:55
38:10
426
Marian Klauwer
Zwolle
42:56
41:00
427
Caroline Puijk
Thorbecke 1
42:57
36:44
428
Marcella Tijssen
Zwolle
42:58
41:00
429
Dewi Sok
Zwolle
42:58
41:12
430
Annika van Tent
Zwolle
42:58
41:13
431
Iris van der Bend
Zwolle
42:59
38:56
432
Janique Westerbeek
Steenwijk
42:59
41:04
433
Sandra Bras
Kampen
42:59
37:33
434
Erna Raap
Van der Kamp Runners
43:00
39:09
435
Fleur Ekelmans
WAVIN
43:01
40:05
436
Lauret Westerhuis
Zwolle
43:01
39:29
437
Ineke Koerhuis
Raalte
43:01
38:00
438
Jennifer van der Kolk
Zwolle
43:02
38:39
439
Rianne van der Kamp
Zwolle
43:03
37:26
440
Bea van Beek
Zwolle
43:04
36:05
441
Lenie van den Berg
Heerde
43:06
41:18
442
Ingrid van Bethlehem
Zwolle
43:06
41:33
443
Trudie Oderkerk
AV '34
43:07
38:02
444
Olga Rutgers
WAVIN
43:07
41:10
445
Esther Roosen
Zwolle
43:08
37:45
446
Jannemiek de Blok
Veltman Financieel A
43:09
42:07
447
Jacqueline van Nee
Zwolle
43:11
36:44
448
Karin Elshof
Hengelo Ov
43:11
38:40
449
Sietske Hoeve
Zwolle
43:12
37:35
450
Karin Tolsma
Antwerpen (BEL)
43:13
38:10
451
Marjolein Bolland
Zwolle
43:14
40:49
452
Petra van Saarloos
Zwolle
43:18
38:50
453
Vera ter Laak-Joling
Heino
43:19
38:56
454
Grietje Brakke
Staphorst
43:20
40:18
455
Petra Prins
Staphorst
43:20
40:19
456
Kim van Brussel
Overhoff 1
43:20
38:46
457
Susan Groot Koerkamp
Amsterdam
43:20
37:59
458
Tjitske van der Kloet
Veltman Financieel A
43:21
41:47
459
Tineke Admiraal
Zwolle
43:22
37:45
460
Roelien Hattem
Staphorst
43:23
38:29
461
Joke de Graaf
Travers
43:23
39:28
462
Evelien Leusink
Zwolle
43:25
42:36
463
Geja Rozendal
Wijzonol Bouwverven
43:26
39:18
464
Dianne Tip
PwC 12
43:27
41:16
465
Iepie Roorda
PEC 1910
43:29
39:02
466
Marjan Woning-van der
Veltman Financieel A
43:31
42:30
467
Nicole Schuurman
Wijzonol Bouwverven
43:32
39:23
468
Magda de Hoop
Celavita
43:32
43:27
469
Marian Smit
Hoogeveen
43:33
39:55
470
Leni van Dijk
Zwolle
43:33
41:39
471
Thea Nijenhuis-Meering
Zwolle
43:34
41:40
472
Carla Jacobs
Dalfsen
43:35
40:06
473
Lenie Butink
Laag Zuthem
43:35
38:46
474
Bernadien Bos
Veessen
43:36
37:17
475
Stella Drijver
Zwolle
43:36
38:21
476
Marjan Doorneweerd
Wezep
43:36
43:22
477
Janine van Dalfsen
Securitas
43:36
39:01
478
Elli Hulst
Securitas
43:37
39:00
479
Jolanda Hoen
Zwolle
43:37
38:26
480
Caroline Jans
Wezep
43:38
42:14
481
Ria Schuurman
Zwolle
43:39
38:42
482
Monica te Velthuis
Nieuwleusen
43:40
40:55
483
Janneke Hoekstra
Nieuwleusen
43:40
40:55
484
Esther Meijerink
Meppel
43:41
37:41
485
Lonneke Treffers
Zwolle
43:41
38:03
486
Dorianne Kok
Zwolle
43:41
40:41
487
Dirna Oosterhof
Zwolle
43:42
40:15
488
Anja Tuin
Staphorst
43:42
38:12
489
Els Barenbrug
Nijmegen
43:43
39:28
490
Rimke Scholten
Zwolle
43:43
39:06
491
Elske de Jong
Arnhem
43:43
39:28
492
Sabine Zwakenberg
Groningen
43:44
38:14
493
Baila de Jong
Zwolle
43:44
37:44
494
Lisa van Doorn
Veltman Financieel A
43:44
42:49
495
Jennike Russcher
Staphorst
43:45
39:54
496
Bettie Vellinga
Zwolle
43:45
40:48
497
Marion PIest
Darp
43:45
43:07
498
Edith Hoogenboom
Zwolle
43:46
40:58
499
Corien van Essen
Hattemerbroek
43:46
40:50
500
Saskia Casteel
Run2Day clinic
43:46
42:28
501
Roselinde van den Berg
Zwolle
43:46
37:46
502
Melanie Langevoort
Run2Day clinic
43:47
42:25
503
Marinka Nieuwenhuis
IJsselmuiden
43:48
40:25
504
Karin ven Veen
Urk
43:48
39:05
505
Saskia Ogink
Zwolle
43:48
37:47
506
Linda Hootsen-Noordzij
De Groene Hart Loper
43:49
39:13
507
Linda Looge
Kampen
43:49
40:17
508
Henriette Kragt
Veltman Financieel A
43:50
42:48
509
Linda Koehoorn
Meppel
43:50
38:37
510
Gea Vrielink
Zuidwolde Dr
43:50
40:23
511
Tinca Slump
Zwolle
43:51
41:57
512
Henriet Tiemens
De Sprinter
43:51
38:58
513
Wilma Visscher
Genemuiden
43:52
40:47
514
Martine Koopman
Zwolle
43:52
39:23
515
Lies Vaandering
IJsselmuiden
43:54
40:31
516
Merle Wijnmalen
Zwolle
43:55
39:14
517
Annemieke Drent
Apeldoorn
43:55
40:47
518
Alice Zielhuis
Wezep
43:55
38:51
519
Karin van den Ham
Arnhem
43:56
37:51
520
Frederike Selles
Zwolle
43:57
40:51
521
Pamela Mutter
Unica
43:57
39:30
522
Quirine van Asselt
AV '34
43:57
40:49
523
Petra de Grooth
WAVIN
43:57
42:01
524
Corine van Eeken
Zwolle
43:57
42:26
525
Nicola Plass-Lukas
Hattem
43:59
39:27
526
Vera Overkempe
Zwolle
44:00
38:41
527
Katja Scholing
Zwolle
44:00
38:54
528
Louise Kooger
Belt-Schutsloot
44:01
40:23
529
Yvonne Elzerman
Wezep
44:01
38:55
530
Anne Inkelaar
Zwolle
44:01
41:49
531
Jolanda Wennemars
Securitas
44:02
39:26
532
Fébe Spijkerboer-Fikse
Harderwijk
44:05
39:54
533
Marije Verkerk
Utrecht
44:06
39:54
534
Irene Linders-Wouters
Vierhouten
44:06
37:44
535
José Venema
Amersfoort
44:07
37:26
536
Monique Duits
Wijzonol Bouwverven
44:08
37:39
537
Direne Smit
Rabobank 5
44:09
39:57
538
Anne Woertman
Zwolle
44:09
38:47
539
Alie Botter
Wijzonol Bouwverven
44:10
37:41
540
Rebecca Post
Rabobank 5
44:10
39:59
541
Marielle van Gils
Wormer
44:12
39:40
542
Klarinda Strijker
Zwolle
44:12
38:40
543
Herma Potgieter
Spurt '88
44:13
39:40
544
Alice Mathijssen
Zwolle
44:13
38:34
545
Inge Durkstra
Zwolle
44:14
41:50
546
Corine Schep
Gorinchem
44:14
39:57
547
José Fietje
Zwolle
44:15
40:31
548
Lidia Stegeman
Genemuiden
44:15
42:24
549
Karin Bredewold-de Voo
Zwolle
44:15
37:58
550
Yoni Haverkamp
Zwolle
44:16
37:59
551
Judith Scholten
Zwolle
44:18
38:49
552
Suzan Scholten
Dedemsvaart
44:18
41:49
553
Leonie Helmink
Warmlopers
44:19
39:58
554
Marielle Eikenaar
Zwolle
44:20
37:55
555
Wichers Schreur
Zwolle
44:20
41:55
556
Anne Oord
Zwolle
44:21
38:46
557
Demi Nijenhuis
Zwolle
44:21
41:56
558
Dons Astrid
Nieuwleusen
44:22
41:54
559
Kelly Jans
Zwolle
44:23
41:13
560
Rebekka van Gaalen
Zwolle
44:23
42:31
561
Anita van Gaalen
Wezep
44:23
42:32
562
Marjolein Pastink
Assen
44:24
36:36
563
Gerda Meilink
Spurt '88
44:24
43:51
564
Erie ten Brinke
Hattem
44:25
42:11
565
Dyane Kalvenhaar
Zwolle
44:25
40:04
566
Geralde van der Beek
Hattemerbroek
44:26
41:28
567
Maaike de Wit
Dronten
44:26
39:37
568
Tineke Doevendans
Ermelo
44:26
39:38
569
Willeke van Dalfzen
Genemuiden
44:26
40:35
570
Dianne Bennen
Hoogeveen
44:27
42:39
571
Jacqueline Bouwmeester
Zalsman 1
44:28
38:39
572
Annemarie ter Weijden
Wezep
44:29
39:38
573
Aaltje Post
Wezep
44:29
39:38
574
Brenda van Olphen
Zwolle
44:29
39:50
575
Mare Baarsma
Onderwijscentrum de
44:30
40:09
576
Nathalie Snijder
Zwolle
44:32
38:08
577
Monica van Rijn
Squash & Cardiofit
44:32
39:33
578
Marian Wessels
Run2Day clinic
44:33
39:41
579
Moniek Lindenholz
Rouveen
44:35
40:41
580
Angelique Kraeger
Pijnenburg
44:36
38:40
581
Wilma Dordt
Squash & Cardiofit
44:36
39:38
582
Marjolein Schreurs
Zwolle
44:38
38:42
583
Alice Westerveen
Hoogeveen
44:39
42:51
584
Geraldine Hoorn
Zwolle
44:39
40:44
585
Laura Verlee
Oosterenk
44:39
39:20
586
Marjon Wiegersma
Veltman Financieel A
44:39
43:35
587
Annemieke Bos-Prins
Veltman Financieel A
44:40
43:36
588
Carolien Boers
Veltman Financieel A
44:41
43:07
589
Marjolein Vullers
Zwolle
44:42
40:47
590
Else Krist
Zwolle
44:42
40:22
591
Lenneke Zandman
's-Gravenhage
44:43
40:00
592
Esther Eshuis
Zwolle
44:44
43:15
593
Alieke vna der Vegt
Zwolle
44:44
40:44
594
Liesbeth Gilhuis
Zwolle
44:44
40:45
595
Gerlies Maakal
Dommerholt Advocaten
44:45
42:43
596
Clarisse Poortman
Zwolle
44:45
43:41
597
Angela Schreuder
Fytac
44:47
40:41
598
Henriette van Milgen
Hasselt
44:47
44:21
599
Danielle van Doorn
Veltman Financieel A
44:48
43:39
600
Loes Jacobs
Nunspeet
44:48
39:19
601
Janny Akkerman
Zwolle
44:50
40:54
602
Annebé van den Engel
Zwolle
44:50
39:28
603
Jacqueline Godeke
Celavita
44:51
42:55
604
Lisette De Vries
Zwolle
44:51
39:36
605
Ingrid Schudde
Zwolle
44:51
40:26
606
Trudy Voogd
Zwolle
44:51
40:27
607
Marquirette Smith
Zwolle
44:52
41:48
608
Michelle Bos
Nieuw Balinge
44:52
41:48
609
Sandra van den Bergh
Zwolle
44:52
39:03
610
Christa van der Steege
Van der Kamp Runners
44:53
41:01
611
Mirjam Kieskamp
Epe
44:54
40:32
612
Eva van de Bovenkamp
Muiden
44:54
41:08
613
Marjan Sleurink
IJsselmuiden
44:54
43:22
614
Annet Maathuis
Zwolle
44:54
43:26
615
Ilona van Gerner
Zwolle
44:55
40:45
616
Kim Adams
Zwolle
44:56
40:59
617
Astrid vd Steeg
Zwolle
44:57
42:25
618
Herma Harke
Staphorst
44:57
40:41
619
Marjanne Staal
Zwolle
44:57
44:29
620
Dorien Bruins
Kampen
44:58
44:10
621
JI Gelderloos-Bolks
Zwolle
44:58
39:40
622
Fenny Boiten-Tiggelaar
Zwolle
45:00
39:55
623
Corrie Blijdorp
Kampen
45:00
38:56
624
Janneke Bolks
Zwolle
45:02
38:35
625
Aly Schra
Rouveen
45:03
39:33
626
Rika Pomp
Assen
45:03
44:35
627
Wilma Brouwer
Fytac
45:05
40:46
628
Renske Meulstee
Zwolle
45:05
39:01
629
Linda Duitman
Zwolle
45:06
39:45
630
Ivette Fokkenrood
Run2Day clinic
45:06
43:48
631
Cindy Aalders
Zwolle
45:06
39:14
632
Judith Ekkelenkamp
Unica
45:08
40:41
633
Anne-Vrouwk Volkerink
Fytac
45:09
40:40
634
Andrea Westendorp
Zwolle
45:10
40:35
635
Annie Warmelink Kottie
Giethmen
45:11
40:12
636
Romy Alferink
Zwolle
45:12
39:34
637
Hermien Kooiker
Rouveen
45:13
41:22
638
Lianne Borger
Zwolle
45:15
37:56
639
Anne May Jans
Zwolle
45:17
37:25
640
Helma Oostindie
Nijensleek
45:17
38:51
641
Marjet During
Zwolle
45:19
43:15
642
Regina Frederiks
Zwolle
45:22
39:40
643
Sylvia Smale
Zwolle
45:22
42:13
644
Elleke Korteweg
Zwolle
45:22
44:53
645
Lisanne Verhagen
Utrecht
45:22
40:29
646
Geja Felix
Veltman Financieel A
45:23
43:51
647
Mireille Jonkman
HAC '63
45:23
39:36
648
Carolien Scheper
HAC '63
45:23
39:36
649
Annet Hakvoort
WAVIN
45:23
38:51
650
Olde Rikkert
Zwolle
45:24
40:15
651
Leontine Kremers
Zwolle
45:28
39:09
652
Pascalle Seebregts
Raalte
45:30
45:09
653
Angela Westemeijer
PEC 1910
45:35
39:47
654
Ria H M Mussche Baltes
PEC 1910
45:36
42:20
655
Jill Uenk
Apeldoorn
45:38
43:39
656
Eiberlien Scholing
Provincie Overijssel
45:40
40:33
657
Godelieve
Onderwijscentrum de
45:40
43:23
658
Marjan Hofstra
Steenwijk
45:40
38:56
659
Henriët Talen
Staphorst
45:41
41:31
660
Linda Gerritsen
Elburg
45:42
42:44
661
Inge Piek
Zwolle
45:42
42:48
662
Marieke Selles
Hattem
45:43
39:50
663
Kari Roozemond
Heino
45:43
39:51
664
Juliette Brouwers
Zwolle
45:45
41:43
665
Cora van der Beek
Zwolle
45:45
39:11
666
Anet Dunnink
Travers
45:46
41:51
667
Janneke Meijer
Zwolle
45:47
40:19
668
Ellen Blekkenhorst
Kampen
45:49
40:35
669
Janine Plantinga
Veltman Financieel A
45:50
44:35
670
Danielle Cevering
NOP
45:50
42:50
671
Angela Aalbers
Groningen Atletiek
45:55
41:04
672
Karin Jongman
Meppel
45:56
39:55
673
Ragna Hooijer
Zwolle
45:56
40:59
674
Murielle Beukers
Zwolle
45:59
42:50
675
Sandra van Arkelen
Zwolle
45:59
40:57
676
Miranda Brouwer
Dalfsen
46:01
40:33
677
Tanja Bergman
Zwolle
46:02
43:15
678
Mirjam Schouten
Zwolle
46:02
41:37
679
Laura van Gerner
Zwolle
46:03
41:24
680
Mariska Visscher
Nijeveen
46:04
42:07
681
Mirjam Schoenmaker
Staphorst
46:04
42:08
682
Hilde Schoonbeek
Zwolle
46:04
41:39
683
Esther van den Berg
Zwolle
46:04
41:06
684
Marlies Schreurs
Zwolle
46:04
41:06
685
Mirjam Sleurink
Veltman Financieel A
46:05
45:13
686
Ilja Brouwer
Langweer
46:07
39:40
687
Manon Prins
Veltman Financieel A
46:07
44:54
688
Carla Dikkers
Wijzonol Bouwverven
46:07
41:44
689
Jenou Prins
Veltman Financieel A
46:07
44:54
690
Alja Telman
Zwolle
46:08
41:14
691
Geja Schottert
Ommen
46:08
41:14
692
Marije Kleefman
Zwolle
46:09
39:46
693
Jolanda Wermink
Ommen
46:10
44:45
694
Marry de Leeuw-Snel
Heerde
46:10
41:44
695
Bep de Bakker
Steenwijk
46:11
41:05
696
Leonie Doornbos
Zwolle
46:13
39:52
697
Annemarie Knoll-Bijker
Nieuwleusen
46:15
40:56
698
Carla Pylman
Leeuwarden
46:15
41:02
699
Marielle Popping
Heino
46:15
41:12
700
Liedewij Stoffer-Dijk
Isala '96
46:16
41:12
701
Joke Bonte
Rouveen
46:16
40:56
702
Liesbeth Stobbink
Hattem
46:16
42:33
703
Annemiek van Bussel
PEC 1910
46:16
41:58
704
Margreet Bosch
Zwolle
46:17
41:22
705
Janine Strik
Hattem
46:17
42:34
706
Brenda de Graaf
Zwolle
46:17
41:35
707
Eline van den Berg
IJsselmuiden
46:18
40:13
708
Annet Hagenbeek
Voorburg
46:18
39:59
709
Dianne Zijlstra
Spurt '88
46:24
41:40
710
Christien Westerink
't Harde
46:25
44:45
711
Mirjam Buxtorff
ZKA actie DW
46:25
44:45
712
Charlaine Veneman
Tafeltennis Zwolle
46:25
41:35
713
Maura Douma
Zwolle
46:25
43:20
714
Myrthe Nuesink
Zwolle
46:26
41:50
715
Anja van Rees
Genemuiden
46:28
42:09
716
Jacobien Remijn
Biddinghuizen
46:29
42:54
717
Ingrid Paalman
Biddinghuizen
46:30
42:54
718
Christina Groth
Veltman Financieel A
46:31
45:15
719
Esther Vink
ZKA - Fitteraars
46:32
44:19
720
Gerbranda Wisse
Time for Heroes 2011
46:33
40:22
721
Pietie Dokter
St.-Annaparochie
46:33
43:28
722
Miranda Oost
Zwolle
46:33
43:28
723
Judith van der Leeden
Zutphen
46:36
41:45
724
Manuela van Werd
Sprint
46:36
42:13
725
Lotte Koolhof
Raalte
46:37
41:37
726
Patricia Heerlien
Run2Day clinic
46:37
45:09
727
Maria Veneboer
SWZ 3
46:37
45:38
728
Anne-Marie Bakker
SWZ 3
46:37
45:38
729
Mariska Jonker
Zwolle
46:37
42:32
730
Heleen van der Grijn
Meppel
46:38
41:22
731
Helene Planting
PwC 11
46:39
40:28
732
Christa Velthuis
Meppel
46:39
41:26
733
Margreet Pasman
Zwolle
46:39
43:02
734
Wendy van Dijk
Kampen
46:39
42:42
735
Corien Eggink
Rabobank 4
46:40
41:19
736
Gea van Renselaar
Lelystad
46:41
43:08
737
Nicolette de Jonge
Zwolle
46:41
41:32
738
Anneke Westerman-Midde
Dalfsen
46:42
42:23
739
Rodee Voortman
Dronten
46:42
43:09
740
Dineke Westerman
Groningen
46:42
42:22
741
Dineke van de Kamp
Kampen
46:42
41:47
742
Gerda Kolkman
Oosterwolde Gld
46:45
42:08
743
Liesbeth Hoenderkamp
Zwolle
46:45
41:39
744
Carisia Kooiker
Rouveen
46:46
41:44
745
Nicole Kerstholt
Zwolle
46:48
42:31
746
Claudy Nijland
Zwolle
46:48
42:07
747
Mariska van Asselt
Zwolle
46:48
43:17
748
Brigitte Van Orden
Zwolle
46:49
42:40
749
Michelle Dijkstra
Zwolle
46:49
41:09
750
Paula Groten
Zwolle
46:49
41:53
751
Wendy Bieleman
Warmlopers
46:50
42:30
752
Dorinda Grouwstra
Zwolle
46:50
41:47
753
Jose Roeloffzen
PEC 1910
46:51
42:19
754
Jeanne Derks
Zwolle
46:52
41:15
755
Karin Gehrels
Steenwijk
46:53
44:26
756
Suzanna Habl
WAVIN
46:53
43:47
757
Monique van Doorn – va
Dommerholt Advocaten
46:54
45:02
758
Aniek Horstman
Kampen
46:55
43:18
759
Simone van der Wal
IJsselmuiden
46:55
42:01
760
Alie Kruisselbrink
Zwolle
46:55
43:39
761
Krista Snel
Wijhe
46:58
41:42
762
Patricia Wiessenberg
Zwolle
46:58
41:43
763
Susan Jansen
Zwolle
46:58
41:18
764
Esther Snel
Zwolle
46:58
41:42
765
Natasja Wiessenberg
Zwolle
46:58
41:43
766
Judith Pots
Zwolle
46:58
41:55
767
Caroline Blankvoort
Zwolle
46:59
43:13
768
Evelien van Lenthe
's-Heerenbroek
47:00
42:28
769
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
47:00
42:25
770
Belinda Zwakenberg
Zwolle
47:02
41:45
771
Jackeline Overhoff
Overhoff 1
47:02
45:30
772
Karin van Dijk
Zwolle
47:04
41:51
773
Ine Lennips
Hardenberg
47:07
41:07
774
Diana Simons
Zwolle
47:08
41:56
775
Willemien Vels
Lettele
47:09
42:29
776
Daphne Chin-Kon-Sung
Rotterdam
47:09
42:16
777
Yvonne Oostewechel
Luttenberg
47:10
42:09
778
Jessica Peters
Run2Day clinic
47:10
41:21
779
Christina Hartsuiker
Wijzonol Bouwverven
47:11
40:42
780
Floortje Schilderinck
Hattem
47:11
42:48
781
Diana Stol
De Sprinter
47:11
42:47
782
Irene Goede
Zwolle
47:13
39:59
783
Caroline van der Waa
Apeldoorn
47:13
42:14
784
Martine Merkus
Nijmegen
47:13
45:28
785
Ariënne Kenter
Zwolle
47:13
39:58
786
Brenda Neijensteijn
Zwolle
47:13
45:02
787
Anne Boer
PwC 13
47:14
44:25
788
Harma Moorlag
Zwolle
47:15
40:51
789
Hasiena van der Velde
Marienberg
47:15
42:42
790
Maaike Louw
Zwolle
47:16
41:30
791
Engeline Plaggenmarsch
Zwolle
47:16
41:30
792
Ilona Schuurman-Kapper
Raalte
47:17
41:31
793
Sjany Eikenaar-Rollema
Zwolle
47:18
43:23
794
Monique Morsink
Zwolle
47:19
41:02
795
Saskia Gerritsen
Nijmegen
47:19
41:18
796
Marloes Benning
Zwolle
47:20
42:24
797
Olga Carrot
Zwolle
47:20
42:08
798
Sharon de Witte
Rouveen
47:21
41:47
799
Diane Rahantoknam
Zalsman 1
47:22
41:31
800
Annemieke van den Belt
Zalsman 1
47:22
41:33
801
Ellen Zitter
Zwolle
47:23
42:43
802
Lisette Hoppes
Zwolle
47:24
42:16
803
Marjan Kok
Zwolle
47:25
42:16
804
Jolanda ter Wee
Zwolle
47:25
41:37
805
Annie Brouwer-Brands
NOP
47:25
42:43
806
Mathilde Tiesinga
Zwolle
47:25
42:28
807
Jutta Wibbens
Zwolle
47:25
41:02
808
Susanne Stoter
Meppel
47:25
46:36
809
Alyssa Wellinga
Zwolle
47:29
41:55
810
Wilma ten Brinke
Zwolle
47:29
41:29
811
Hennie Morren
Biddinghuizen
47:30
42:53
812
Daniella Snijders
Travers
47:31
43:35
813
Esther Kok
Zalk
47:32
40:17
814
Florine Arenberg
PEC 1910
47:33
43:00
815
Sandra Ogink
Raalte
47:33
42:12
816
Lucy Boeve
Unica
47:33
42:44
817
Erica de Jong
Fytac
47:34
43:06
818
Monique Staal
Apeldoorn
47:34
41:09
819
Jacqueline Jansen
Zwolle
47:34
46:06
820
Charlotte Wichink Krui
Warmlopers
47:37
42:48
821
Ryanne Hooijer
Zwolle
47:39
42:41
822
Alice Pul
Warmlopers
47:40
42:51
823
Hanneke Bouwhuis
Hardenberg
47:40
46:09
824
Hanneke Slaghuis
Run2Day clinic
47:40
41:57
825
Japke Meesters
Amsterdam
47:41
43:41
826
Anna Arodji
Zwolle
47:41
47:25
827
Franciska Locht
Dordrecht
47:43
46:02
828
Nathalia Vermolen
SWZ 4
47:43
46:43
829
Ans Nijhoff
Elburg
47:44
44:37
830
Carolien Kamphof
Veltman Financieel A
47:44
46:47
831
Jetta Boer
PwC 13
47:45
44:57
832
Tamara Mijnheer
Assen
47:46
41:25
833
Moniek Vedder
Zwolle
47:47
41:41
834
Ilse van Hal
Zwolle
47:48
44:22
835
Mariska van Grafhorst
Kampen
47:49
42:41
836
Leonie Willems
Run2Day clinic
47:49
42:05
837
Titia Huisman
Run2Day clinic
47:49
42:05
838
Jasja Scholtens
Zwolle
47:50
42:05
839
Gerrita van den Belt
Run2Day clinic
47:50
42:05
840
Charlotte Frik
Zwolle
47:51
42:19
841
Anouk Schiphorst
Lettele
47:53
43:10
842
Mieke Zuurmond
Zwolle
47:54
41:58
843
Astrid Schulting
Zwolle
47:55
41:58
844
Joland Rijkelijkhuizen
Noordwolde Fr
47:55
43:25
845
Brigit Greutink
Lochem
47:55
43:25
846
Larissa Greven
Zwolle
47:58
44:38
847
Louise Janssen
Zwolle
47:58
41:18
848
Mirte Wibbens
Borger
47:58
41:34
849
Karina Koopman
PEC 1910
47:58
45:00
850
Akkie van Voornveld
Zwolle
47:58
43:04
851
Wilma Smit
Zwolle
48:00
41:59
852
Yvonne Hülsmann
Zwolle
48:00
42:22
853
Saskia Meijering
Lemelerveld
48:01
42:38
854
Veronique Smit
Nijmegen
48:03
41:58
855
Inge Bekema
Provincie Overijssel
48:04
42:57
856
Marieke Groothoff
Zwolle
48:04
42:53
857
Harriët van den Berg
Zwolle
48:06
42:20
858
Wendy Groothoff
Zwolle
48:06
42:55
859
Kirsten Arntzen
Appingedam
48:06
42:21
860
Anke van der Locht
Ernst & Young 5
48:07
42:12
861
Gina Strookappe
Raalte
48:09
43:09
862
Adinda Binnerts
Zwolle
48:11
42:08
863
Marleen de Mik
Zwolle
48:11
41:49
864
Tanny Binnerts
Zwolle
48:11
42:09
865
Cilia Borninkhof
Zwolle
48:12
42:47
866
Ria Leusink-Markhorst
Zwolle
48:12
47:23
867
Frieda Weinand
Onderwijscentrum de
48:12
43:18
868
Joke Bakker
Onderwijscentrum de
48:13
43:17
869
Cynthia Vaatstra
Zwolle
48:13
47:09
870
Ellen Horrevoets
Zwolle
48:14
47:09
871
Liesbeth Korterink
Zwolle
48:16
43:10
872
Angelique Bangma
Havelte
48:16
43:11
873
Rinske de Ridder
Zwolle
48:16
43:12
874
Patricia Wolbert
Provincie Overijssel
48:16
43:06
875
Renate van der Linde
Zwolle
48:16
43:07
876
Lies Melchers
Leeuwarden
48:17
43:01
877
Karin Post
Zwolle
48:17
45:01
878
Annemieke Delnaay
Hasselt
48:19
42:00
879
Petra Vermolen
SWZ 4
48:19
47:19
880
Elise Harbers
Dedemsvaart
48:19
41:42
881
Irene van der Ploeg
Zwolle
48:23
43:12
882
Annelotte Coster
Zwolle
48:24
41:10
883
Carla Beens
Genemuiden
48:24
45:07
884
Nadine Westgeest
Zwolle
48:25
42:04
885
Elsbeth van der Veer
Dalfsen
48:29
44:04
886
Marietje Nijhof
Zwolle
48:30
45:58
887
Jenny Beens
Genemuiden
48:31
43:01
888
Therese van Dijk
Zwolle
48:32
45:23
889
Yvet Schutte
Den Ham Ov
48:33
44:19
890
Femmie Eenkhoorn
Fytac
48:34
44:16
891
Antoinette Smid
Dalfsen
48:34
42:18
892
Ria Meijerman
Zwolle
48:36
42:38
893
Ellen Spaltman
Zwolle
48:36
42:56
894
Esther Gums
Zwolle
48:37
42:32
895
Alexandra Rubingh
Zwolle
48:37
44:19
896
Sjoukje Tjepkema
Harderwijk
48:38
43:12
897
Marjon van de Wetering
IJsselmuiden
48:39
43:48
898
Alice Blok
Wezep
48:41
42:14
899
Suzan Romano
Deventer
48:44
44:30
900
Marjan van Houwelingen
Zwolle
48:45
41:30
901
Marianne Eikelboom
Zwolle
48:46
43:21
902
Milou Keizer
Zwolle
48:47
43:00
903
Jessica Vogelzang
Zwolle
48:51
41:38
904
Jeanne van de Streek
Provincie Overijssel
48:52
43:16
905
Janet Bloemberg
Dronten
48:54
42:20
906
Herriët van den Belt
Zwolle
48:54
46:53
907
Paulien Diepman
Zuidwolde Dr
48:55
46:54
908
Marlies Wijngaarden
Meppel
48:55
43:22
909
Esther Wenno
Enschede
48:56
43:13
910
Monique Pluim
Zwolle
48:57
43:20
911
Laura de Vries
Zwolle
48:57
42:42
912
Claudia Bloemers
WAVIN
49:03
42:30
913
Tecla Kroonenburg
Havelte
49:03
44:00
914
Ria Kruitbosch
Olst
49:07
43:32
915
Anouck Kassenaar
Ernst & Young 3
49:08
43:13
916
Debby Pots
Lemelerveld
49:09
43:45
917
Elly van Holland
Travers
49:11
45:15
918
Margriet Ruiter
Kampen
49:12
44:10
919
Wilma Buwalda
Zwolle
49:13
43:26
920
Ilse Harthoorn
Zwolle
49:13
44:17
921
Marisha Bunt
Zwolle
49:16
43:00
922
Christina Kuyper
Zwolle
49:16
42:59
923
Jolanda Jens
Zwolle
49:17
48:10
924
Marissa Jonkers
Zwolle
49:19
44:26
925
Ilja van Tongeren
Dutch Runners Gold
49:21
43:16
926
Lian van Tongeren
Zwolle
49:21
46:47
927
Angelique Bender
Zwolle
49:21
46:47
928
Cassandra Steenkist
Oosterenk
49:22
44:04
929
Tanja Hoofd
Oosterenk
49:22
44:21
930
Janine Kisteman
Zwolle
49:23
44:49
931
Herma Otten
Apeldoorn
49:23
43:41
932
Danique van der Molen
Wezep
49:23
44:31
933
Chantal Kosmeijer
Zwolle
49:23
43:57
934
Arina Kunst
Wezep
49:23
44:31
935
Rebecca Post
Wezep
49:24
44:31
936
Agnes Kroes
Zwolle
49:24
44:10
937
Cecile Kroes
Zwolle
49:24
44:10
938
Annemiek van Kuiken
Zwolle
49:27
43:33
939
Petra Bleijenburg
Zwolle
49:28
44:15
940
Nicole Veltmaat
Zwolle
49:29
46:26
941
Martine van de Voorde
Zwolle
49:29
46:26
942
Thirza de Jager
Jongejan Wisseborn 1
49:29
43:17
943
Katja Ligterink
Oosterenk
49:30
44:11
944
Anne Rolsma
Zwolle
49:30
45:00
945
Katja Talens
Zwolle
49:31
48:22
946
Annemarie Lemmens
Zwolle
49:32
43:00
947
Cecile de Vries
Dronten
49:32
45:25
948
Simone Smit
Isala '96
49:33
44:19
949
Janet Snijder
Oosterenk
49:33
44:32
950
Bernadette Klamer
Meppel
49:36
43:34
951
Irma Smit
WAVIN
49:36
46:30
952
Dorien Meuleman
WAVIN
49:37
46:35
953
Anke Wijlens
Voetencentrum Nijenh
49:39
48:52
954
Joukje van Roeden
Thorbecke 2
49:40
44:08
955
Sohaila Cooman
Meppel
49:41
43:39
956
Janneke Dalhuisen
Zwolle
49:41
43:39
957
Lotte van der Linde
Zwolle
49:41
47:54
958
Kristel Brug
Thorbecke 2
49:44
44:13
959
Dorien Bouten-Spekscho
Zwolle
49:47
44:20
960
Tynette Hoekman
Zwolle
49:47
44:35
961
Mirjam Vos
Zwolle
49:51
43:21
962
Annewyke Appels
Tafeltennis Zwolle
49:53
45:03
963
Barbara Winkes - vd Gr
Zwolle
49:54
44:50
964
Madelijn van Tilborg
Dedemsvaart
49:54
43:27
965
Bea Welleweerd
Bruchterveld
49:54
45:22
966
Marrie van 't Zand
IJsselmuiden
49:57
45:01
967
Chantal Edink
Kampen
50:00
44:53
968
Alien Stuifzand
Steenwijk
50:02
47:17
969
Eva Haamke
Lemelerveld
50:03
44:23
970
Esther van der Velde
Marienberg
50:03
46:15
971
Petra van Essen
Harderwijk
50:04
46:22
972
Hanneke van Harten
Steenwijk
50:05
44:54
973
Martine Wierda
ZKA actie DW
50:06
44:53
974
Gerdi van Beek
Wijzonol Bouwverven
50:06
43:37
975
Maartje Bossenbroek
Zwolle
50:10
46:44
976
Jorien Wiersum
Utrecht
50:11
43:52
977
Linda Piëst
Zwolle
50:11
46:35
978
Annelien Prins
Zwolle
50:13
47:07
979
Jolande van der Meij
Zwolle
50:13
46:24
980
Titia Wiegers
Zwolle
50:14
45:45
981
Miranda ter Bruggen
Zwolle
50:16
47:11
982
Marijke Holthuis-Tempe
Zwolle
50:16
45:00
983
Herma Broek
Zwartsluis
50:17
43:51
984
Anja Mertens
Zwolle
50:17
43:52
985
Sandra Meijberg
Kampen
50:18
45:49
986
Dianne Nijboer
Zwolle
50:18
43:52
987
Susan van de Wijngaard
Zwolle
50:19
45:10
988
Linda Halsema
NOP
50:20
44:11
989
Ina Renkema
NOP
50:20
44:11
990
Marieke Schreurs
Zwolle
50:24
44:02
991
Martine Bargeman
Zwolle
50:24
44:53
992
Henriette van der Kolk
Zwolle
50:24
45:51
993
Joyce Bilal
Zwolle
50:24
44:54
994
Hiske de Boer
Meppel
50:25
44:52
995
Natasha Ouwehand
Zwolle
50:25
47:09
996
Charelle Prins
Zwolle
50:27
49:49
997
Arinda Maat
Zwolle
50:28
45:32
998
Miranda Steinhorst
Salverda 4
50:29
46:04
999
Pietronella Jongbloed
Zwolle
50:29
49:10
1000
Marjolein de Jong
Zwolle
50:30
45:34
1001
Elli Hoornweg
Zwolle
50:31
45:33
1002
Marjan Goedhart
Zwolle
50:31
45:33
1003
Anne Spitse
Amstelveen
50:37
44:00
1004
Floor van Renssen
Zwolle
50:39
44:06
1005
Petra van Dam
Zwolle
50:40
48:43
1006
Esther van Dijk
Zwolle
50:40
48:43
1007
Dorien Leijen
Time for Heroes 2011
50:41
44:23
1008
Carolien Vriend
Time for Heroes 2011
50:41
44:23
1009
Danielle van der Heide
Time for Heroes 2011
50:41
44:23
1010
Bernietha Meuleman-Kra
IJsselmuiden
50:41
46:10
1011
Herma Bijsterbosch-Dez
Wij Scania 1
50:43
49:35
1012
Henrike Post
Zwolle
50:44
49:13
1013
Liza Brinkhof
Zwolle
50:50
44:54
1014
Herma Weekamp
Zwolle
50:50
46:23
1015
Anneke Mulder
Heeten
50:51
45:08
1016
Klazien van den Brink
Zwolle
50:53
46:20
1017
Margot Sauer
Zwolle
50:53
44:21
1018
Mariska Görtzen
Zwolle
50:54
43:38
1019
Patricia Rorije
Wezep
50:55
49:20
1020
Nyree Quashie
Zwolle
50:56
44:40
1021
Hilde van Boven
Zwolle
50:56
45:18
1022
Lianne Jansen
Zwolle
50:57
50:28
1023
Ilse Jansen
Zwolle
50:57
50:28
1024
Bernadet Scheltinga
Olst
50:58
46:06
1025
Mirella Hoekman
Zwolle
51:00
45:48
1026
Henrieke Goos
Ommen
51:01
45:45
1027
Nora de Jong
Harderwijk
51:04
45:05
1028
Irene From
Zwolle
51:05
45:48
1029
Nienke Pastink
Zwartsluis
51:05
45:01
1030
Marjan Vervat
Onderwijscentrum de
51:05
46:11
1031
Anja Buitenga
Zwolle
51:08
49:49
1032
Jiska Strijker
Zwolle
51:10
46:45
1033
Esther Schouten
Zwolle
51:11
46:46
1034
Natanja Werkman
Zwolle
51:14
44:40
1035
Agnes Top
Zwolle
51:16
43:36
1036
Marlies Wassens
Enschede
51:16
44:40
1037
Margriet Vonk
Zwolle
51:16
43:36
1038
Alita van Keulen
Zwolle
51:17
47:16
1039
Leonie Hendriks
Zwolle
51:17
46:49
1040
Yolanda van der Kolk
Kampen
51:18
46:16
1041
Henny de Graaf
Dronten
51:22
46:48
1042
Jacqueline Eikelboom
Zwolle
51:23
48:28
1043
Margareth Weyland
Kampen
51:23
46:22
1044
Sandra Drost
Zwolle
51:31
44:55
1045
Corinne Reerink
Apeldoorn
51:34
50:15
1046
Gerja Hofsink
Den Ham Ov
51:34
47:07
1047
Annuska Jansen
Vaassen
51:34
47:08
1048
Armanda Smit
Zwolle
51:36
45:30
1049
Trinske Mijnheer
Mastenbroek
51:37
47:06
1050
Evelien Pierik
Zwolle
51:40
47:11
1051
Jeanet Snoeyink
Zwolle
51:40
47:11
1052
Suzanne Verberk
Provincie Overijssel
51:41
46:35
1053
Susane Koele
Time for Heroes 2011
51:42
45:25
1054
Ilona Reus
Zwolle
51:44
46:27
1055
Karin ter Steege
Balkbrug
51:44
45:36
1056
Jeannette Geertsma
Zwolle
51:46
45:33
1057
Petra van Dijken
Zwolle
51:49
45:44
1058
Annemieke Lipman
Zwolle
51:49
45:14
1059
Rika Visscher-Zwarts
Zwolle
51:50
48:29
1060
Ria Groothoff
Zwolle
51:53
46:44
1061
Shanna Treep
Zwolle
51:54
48:15
1062
Claudia Malherbe
Zwolle
51:54
48:32
1063
Annemarie Veldkamp
Zilveren Kruis Achme
51:57
47:44
1064
Rita Jager
Wapenveld
52:07
45:32
1065
Mascha Abma
Heerde
52:09
45:34
1066
Sandy van Zeeburg
Heerde
52:10
45:35
1067
Ingrid Bouman
Zwolle
52:11
44:56
1068
Cristianne Schram
Run2Day clinic
52:21
47:17
1069
Barbara Jonker
Zwolle
52:22
47:51
1070
Ayse Ekici-Taskiran
Zwolle
52:22
47:25
1071
Jolande van de Weterin
Fytac
52:30
48:02
1072
Emma van de Vorst
Zwolle
52:43
48:11
1073
Michelle van Nw Ameron
Zwolle
52:43
48:11
1074
Rianne Bijdam
Almere
52:46
49:07
1075
Wendy Oude Nijeweme
Dalfsen
52:47
46:16
1076
Herwi Westera
Onderwijscentrum de
52:56
48:25
1077
Hetty Snel
Hasselt
52:58
46:29
1078
Geraldine Bolks
Hoogeveen
52:58
49:30
1079
Mieke Zijlstra
Hattem
52:59
48:34
1080
Dita Folkersma
Zwolle
53:07
52:12
1081
Loes van der Meer
Zwolle
53:13
48:04
1082
Hanneke Nijmeijer
PEC 1910
53:21
49:09
1083
Nienke van der Schaaf
Zwolle
53:22
49:09
1084
Gina Potze
Zwolle
53:23
48:44
1085
Gerdien van den Brink
Zwolle
53:26
48:03
1086
Rosita Khemai
Zwolle
53:33
48:36
1087
Melanie van Hoof
Zwolle
53:34
51:33
1088
Alida Schoonbeek
Ernst & Young 4
53:40
47:41
1089
Hannke Minkes
Squash & Cardiofit
53:41
48:42
1090
Bianca Diender
Veltman Financieel A
53:43
52:46
1091
Jacqueline Bouwmeester
Run2Day clinic
53:45
50:08
1092
Gerdien Veldhuizen
Zwolle
53:47
47:16
1093
Ankie Konings
Meerssen
53:47
47:16
1094
Marina Mooten
Kampen
54:00
50:09
1095
Eline Veenstra
Zwolle
54:10
49:39
1096
Rosalie Janac
Dronten
54:12
47:38
1097
Ilse Schoonewelle
Zwartsluis
54:12
48:02
1098
Bea van de Wetering
Salverda 4
54:13
49:20
1099
Judith Veenstra
Veenendaal
54:13
49:42
1100
Jeannette Kuperus
Zwartsluis
54:14
48:04
1101
Mariet Schuurman
Nijkerk Gld
54:14
49:42
1102
Lorette Homan
Groningen
54:17
48:57
1103
Lotte Marijt
Zwolle
54:23
47:45
1104
Wilma van Hemert
Harderwijk
54:24
47:55
1105
Truus Kamphuis
Squash & Cardiofit
54:29
49:29
1106
Marian Mulder
Genemuiden
54:36
51:28
1107
Naomi Schiphorst
Lettele
54:50
50:07
1108
Annelies van Bon
Zwolle
55:05
48:59
1109
Debby Schuurman
Zwolle
55:13
51:36
1110
Mireille van der Willi
Zwolle
55:15
50:40
1111
Ilona de Haan
Zwolle
55:15
48:49
1112
Ella van der Nat
Apeldoorn
55:19
50:57
1113
Marion Langkamp
Zwolle
55:24
49:02
1114
Elena Bonnet Naranjo
Goor
55:29
51:52
1115
Sonja Boer
Provincie Overijssel
55:43
52:23
1116
Martje Werkman
Zwolle
56:03
49:27
1117
Enneke de Jong
Kampen
56:07
50:57
1118
Margareth Megelink
Dedemsvaart
56:41
50:14
1119
Christine Laufersweile
Hattem
56:43
52:10
1120
Jeanine Heutink
Fytac
56:46
52:41
1121
Inge Brand
Zwolle
56:53
50:28
1122
Anita treep Blokland
Zwolle
57:00
53:23
1123
Joyce Giesselink
Hoogeveen
57:12
51:02
1124
Leonie van der Kolk
Zwolle
57:37
54:07
1125
Saskia Wessels
Zwolle
57:54
56:59
1126
Daniëlle Hofmeijer
Zwolle
57:54
56:59
1127
Melanie Wuite
Zwolle
58:15
52:04
1128
Heleen van Roijen
Onderwijscentrum de
58:35
53:57
1129
Miranda Diender
Onderwijscentrum de
58:38
53:58
1130
Martine Stamhuis
Zwolle
58:45
57:05
1131
Annemarie Bijdam
Zwolle
58:59
52:25
1132
Kinderbureau Annet
Zwolle
59:25
54:14
1133
Anne Buddendorf
Time for Heroes 2011
59:29
53:18
1134
Stephanie Willemsen
Tafeltennis Zwolle
59:54
55:04
1135
Ingeborg Vink
Apeldoorn
1:00:03
57:10
1136
Lieke van Houte
Zwolle
1:00:14
57:56
1137
Fay Kleine
Zwolle
1:01:43
59:33
1138
Maria Terra
Onderwijscentrum de
1:01:47
56:59
1139
Cynthia van Dijk
Onderwijscentrum de
1:01:48
57:00
1140
Miranda Potsch
Onderwijscentrum de
1:01:48
57:08
1141
Hetty Brugman
Onderwijscentrum de
1:01:48
57:08
1142
Marijke van Dijk
Onderwijscentrum de
1:05:13
1:00:33
1143
Mellanie Kanis
Onderwijscentrum de
1:05:13
1:00:33
1144
Thea Klink
Onderwijscentrum de
1:07:18
1:02:31
1145
Melissa Roddenhof
Onderwijscentrum de
1:07:20
1:02:32
BK-J, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Melle Reuvecamp
TSG 8
27:06
26:57
2
Max Stolte
TSG 2
27:06
26:58
3
Dennis Klein
TSG 7
28:21
28:14
4
Mathé Schraa
TSG 3
29:07
28:58
5
Björn ter Bruggen
TSG 9
29:16
29:10
6
Kars Wichers Schreur
TSG 9
29:16
29:10
7
Thijs Lambers
TSG 1
29:21
29:14
8
Colin Leurink
TSG 4
30:04
29:53
9
Marinus Dörenberg
TSG 5
30:53
30:47
10
Joey Groen
TSG 4
31:10
31:01
11
Daan Kruger
TSG 11
31:12
31:01
12
Stephan Kerstholt
TSG 5
31:24
30:31
13
Sjoerd van Liere
TSG 7
31:25
31:15
14
Thomas Dijsselhof
TSG 10
31:37
31:27
15
Julian Ruiter
TSG 9
31:40
31:08
16
Jeroen Bastiaan
TSG 2
31:45
31:34
17
Thom Prins
TSG 6
31:49
31:43
18
Thomas Stevens
TSG 4
31:54
31:46
19
Mike Damman
TSG 1
32:16
32:07
20
Luuk de Vries
TSG 4
32:23
32:16
21
Niek Wierink
TSG 1
32:24
31:53
22
Vincent Reker
TSG 5
32:52
32:19
23
Floris Mulder
TSG 6
33:00
32:50
24
Jens Egbertsen
TSG 3
33:44
33:28
25
Dylan Kraayenhagen
TSG 8
33:58
33:43
26
Rick van den Ende
TSG 12
33:58
33:42
27
Franklin van Zuthem
TSG 9
34:02
33:50
28
Amir Kaied
TSG 11
34:10
34:01
29
Max van Ekeren
TSG 8
34:14
34:07
30
Marijn Geluk
TSG 3
34:15
34:07
31
Martijn Faber
TSG 2
34:35
34:28
32
Remi Strikkers
TSG 9
35:15
35:09
33
Luuk de Haan
TSG 5
35:44
35:37
34
Matthijs Wols
TSG 5
35:44
35:37
35
Symen Smits
TSG 1
36:15
36:10
36
Sander Falk
TSG 10
36:39
36:33
37
Joost Baas
TSG 6
36:40
36:34
38
Kevin Schutte
TSG 11
36:49
36:39
39
Ruben Slot
TSG 7
36:51
36:45
40
Wouter Logtenberg
TSG 8
37:01
36:54
41
Xander van den Berg
TSG 6
37:21
37:16
42
Joren Rietman
TSG 10
37:25
37:16
43
Joran van Essen
Groene Welle 1
37:33
34:19
44
Stan Stassen
Groene Welle 4
37:34
33:52
45
Cas van Vuure
TSG 2
37:36
37:32
46
Joey Platenkamp
TSG 10
38:01
37:51
47
Guido Erdtsieck
TSG 8
38:21
38:04
48
Jonne Luiten
TSG 4
38:23
38:16
49
Freek Kattenberg
TSG 12
38:46
38:46
50
Simon Inkelaar
CCC leerlingen 1
40:02
39:01
51
Sam Hillebrand
TSG 3
41:12
40:57
52
Rick Groos
TSG 11
42:58
42:45
53
Joshua Capelle
TSG 7
43:59
43:43
54
Michel Wassing
TSG 1
46:58
46:41
55
Chuck-Yin Ho
TSG 10
46:59
46:47
BK-M, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Emilie Corbeth
TSG 14
31:36
31:30
2
Dorike Huwaë
TSG 16
33:15
33:07
3
Vera Willemsen
TSG 19
33:16
33:08
4
Kimberley Emmink
TSG 20
33:40
33:34
5
Esther Jager
TSG 17
34:42
34:36
6
Lisa Eijkelkamp
TSG 16
35:05
34:40
7
Nienke Broek
TSG 16
35:12
35:03
8
Sara Antonia
TSG 13
35:12
35:03
9
Cui Cui Liao
TSG 13
35:16
35:07
10
Sifra Wichers
TSG 6
35:59
35:53
11
Larissa de Vos
TSG 15
35:59
35:53
12
Lisse Wesselink
TSG 18
36:13
36:06
13
Maaike Brandwagt
TSG 14
36:27
36:20
14
Yvette Kuper
TSG 17
36:39
36:15
15
Ruth Meutgeert
TSG 20
36:42
36:20
16
Nina Scholten
TSG 21
36:42
36:18
17
Hilde Wierenga
TSG 21
36:59
36:52
18
Amber Gietema
TSG 18
37:04
36:57
19
Veerle Erich
TSG 20
37:16
37:08
20
Lianne Wedzinga
TSG 17
37:16
36:52
21
Demi Poppe
TSG 13
37:23
37:12
22
Michelle Hettinga
TSG 16
37:30
37:06
23
Isa Jansen of Lorkeers
TSG 12
37:37
37:29
24
Merle Ramaker
TSG 15
37:38
37:29
25
Romy Beuke
TSG 22
37:41
37:27
26
Anniek Holweg
Celeanum 5
38:09
34:56
27
Eline Nijmeijer
CCC leerlingen 1
38:15
32:34
28
Myrthe Broekman
TSG 17
38:20
38:11
29
Meike Ruiter
TSG 15
38:44
38:36
30
Jara Radwan
TSG 18
39:03
35:28
31
Sterre Klaver
TSG 15
40:17
40:07
32
Emy Brekveld
TSG 20
40:18
40:18
33
Anne-Wil Treep
TSG 13
40:30
40:23
34
Sofie Goossen
TSG 14
40:48
40:33
35
Nicky Dijks
TSG 14
41:16
41:01
36
Milou Prinsen
TSG 14
41:16
41:01
37
Denise Lemstra
TSG 15
42:04
39:35
38
Kyara Neumann
TSG 18
42:27
42:05
39
Nina Roozemond
TSG 12
42:27
42:04
40
Elena Rondeel
Celeanum 4
43:02
39:48
41
Tamara Jannink
Celeanum 4
43:03
39:50
42
Monica-Leigh Wolf
Celeanum 5
43:03
39:50
43
Marieke Broekhuizen
Celeanum 5
43:08
39:56
44
Paulien Laninga
Celeanum 4
43:11
39:57
45
Nikki Plantinga
TSG 19
43:34
43:10
46
Kirsten Heins
TSG 19
44:24
44:01
47
Eveline Hendriks
TSG 21
44:28
44:21
48
Romée Huis in 't Veld
Groene Welle 3
45:14
42:01
49
Kaylee Gerrits
Groene Welle 1
45:14
42:01
50
Lisanne Locht
TSG 19
45:28
45:23
51
Britt Otter
TSG 13
47:44
47:28
52
Nikki van der Vegt
TSG 19
47:45
47:29
53
Jessica Timmer
TSG 17
48:11
48:05
54
Sara van den Broek
Groene Welle 3
48:17
47:40
55
Abby Schinkel
Groene Welle 3
48:17
47:40
56
Lianne Hendriks
Groene Welle 2
49:01
45:46
57
Iris Scheffer
Groene Welle 2
49:01
45:47
58
Sophie van Vilsteren
CCC leerlingen 1
50:10
44:11
59
Annemarie van de Grift
Groene Welle 4
50:13
45:39
60
Hanny Abbasi
TAK Praktijkonderwij
1:11:35
1:09:32
OBJ15, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rubin Vos
Vrijgezel
24:18
24:06
2
Luc Holster
Talentstad Blaloweg
25:00
24:48
3
Edwin Stroeve
Talentstad Blaloweg
26:15
26:02
4
Cas Noever
TSG 34
26:53
26:46
5
Jeroen Remmé
Van der Capellen run
27:15
26:51
6
Twan Wildeboer
Celeanum 8
27:25
27:22
7
Lex Heijmerix
TSG 28
28:19
27:47
8
Maarten de Kaste
Talentstad Blaloweg
28:37
28:23
9
Jordy van de Bunte
TSG 22
29:36
29:25
10
Friso Inkelaar
SportWereld 1
29:50
29:06
11
Luuk Vos
TSG 30
29:50
29:04
12
Joost Vulkers
TSG 32
30:10
29:42
13
Dirk Jan van Dijk
TSG 22
30:13
30:02
14
Rowan vd Klippe
TSG 23
30:16
30:08
15
Jur Horstman
TSG 28
30:36
29:33
16
Sebastiaan van der Zie
TSG 34
30:46
30:46
17
Lars van Surksum
Celeanum 8
31:05
31:02
18
Benjamin Groot Koerkam
Talentstad Blaloweg
31:23
31:09
19
Janno Bergevoet
TSG 28
31:24
30:22
20
Bas van Dijk
TSG 22
31:36
31:25
21
Maurizio Parrella
Talentstad Blaloweg
31:51
31:32
22
Semir van der Ree
Talentstad Blaloweg
31:51
31:38
23
Quinten de Lain
TSG 33
32:08
29:33
24
Jaap Penning
Groene Welle 7
32:14
30:02
25
Koen Broekhuizen
Celeanum 6
32:21
31:12
26
Mika Teters
TSG 23
32:28
31:34
27
Tim Kuhlmann
TSG 30
32:29
31:35
28
Niek Hamers
TSG 35
32:50
30:41
29
Michel Vermaning
SportWereld 9
32:55
32:08
30
Bram Otten
TSG 23
33:14
32:20
31
Rajko de Vries
TSG 32
33:18
33:14
32
Jeffrey Bosch
Van der Capellen run
33:36
31:21
33
Mats Anneveldt
Van der Capellen run
33:37
31:22
34
Bram Jager
TSG 23
33:42
33:38
35
Jeroen Kinket
Touren met Ruhan
34:08
28:38
36
Yorick Zwiggelaar
Talentstad Blaloweg
34:14
33:55
37
Tom van den Brandhof
TSG 28
34:17
33:13
38
Thomas Wierema
Touren met Ruhan
34:19
28:49
39
Willem van Echten
Groene Welle 7
34:20
33:24
40
Joris Visser
TSG 28
34:31
33:28
41
Daan Lambert
Celeanum 6
35:32
34:22
42
Wessel Erkelens
Talentstad Blaloweg
36:01
35:43
43
Robin Sellies
Power Rangers
36:17
30:15
44
Arne Kootstra
Arne's Kingdom
36:23
32:18
45
Corné Poppe
Talentstad Blaloweg
36:34
36:15
46
Kai Oord
SportWereld 8
36:47
31:35
47
Sam Borger
TSG 34
36:50
36:43
48
Wessel Brinkhuis
Celeanum 1
37:18
33:59
49
Miquel Gieliam
TSG 24
37:36
37:32
50
Jean-Paul Vlieger
Arne's Kingdom
37:44
33:39
51
Jetze Roelink
Groene Welle 7
37:48
35:34
52
Robin Nijp
Talentstad Blaloweg
37:57
35:34
53
Sawiz Ahmadi
SportWereld 3
37:59
32:46
54
Oscar de Vogel
Teletubbies
38:15
32:13
55
Roeland Heeres
Celeanum 1
38:32
35:13
56
Steven Kelderman
Celeanum 1
38:32
35:12
57
Jan-Martien Neijmeijer
Talentstad Blaloweg
38:43
38:11
58
Olivier Schaepman
TSG 24
38:47
38:42
59
Jesse Nanninga
TSG 24
38:50
36:31
60
Ersen Atasever
Talentstad Blaloweg
38:51
38:30
61
Robert Bieleman
Teletubbies
39:06
33:00
62
Marc Biesterbos
Teletubbies
39:07
33:00
63
Wilrik Pouw
SportWereld 4
39:19
36:14
64
Nader Radwan
Arne's Kingdom
39:26
33:34
65
Kenny Kersjes
SportWereld 3
40:18
33:54
66
Kris Borger
SportWereld 2
40:20
33:56
67
Björn Engelsman
De lopende sissy's
40:47
34:43
68
Wesley Drost
Groene Welle 7
40:50
35:17
69
Thomas ten Broeke
SportWereld 6
41:06
38:02
70
Kevin Reuvekamp
SportWereld 8
41:07
38:02
71
David Jaarsma
SportWereld 7
41:25
35:01
72
Elroy De Jong
Beunhazen
41:28
41:05
73
Wiemen So
Van der Capellen run
41:28
36:01
74
Timo Schuurman
Celeanum 6
41:50
38:36
75
Ilker Bektas
Vrijgezel
42:03
35:49
76
Brian Bergman
Vliegende Hollanders
43:21
36:46
77
Jimmy Vogers
Vliegende Hollanders
43:21
36:46
78
Nando Jokic
Vliegende Hollanders
43:25
36:52
79
Hilko Huizinga
TSG 24
43:28
41:07
80
Patrick Tolboom
TSG 24
43:28
41:08
81
Tom Hans
De lopende sissy's
43:39
37:35
82
Rik Boone
Talentstad Blaloweg
43:44
43:23
83
Reinier Schotkamp
Van der Capellen run
43:57
38:10
84
Mitchell Molenhuis
De lopende sissy's
44:49
38:45
85
Michiel Blom
Van der Capellen run
45:01
39:16
86
Dennis Jansen
Vliegende Hollanders
45:07
38:33
87
Leroy Bootsma
Vliegende Hollanders
45:07
38:33
88
Serob Komrojan
SportWereld 8
45:10
44:24
89
Stan Schiphorst
Touren met Ruhan
45:31
39:02
90
Gerwin van der Stouwe
Van der Capellen run
46:10
40:42
91
Wouter Berendschot
Van der Capellen run
46:10
40:42
92
Jort Doornhof
Van der Capellen run
46:12
40:44
93
Yannick Lindeboom
De lopende sissy's
46:33
40:29
94
Niels Teters
TAK Praktijkonderwij
47:06
45:03
95
Marcel Appels
TAK Praktijkonderwij
47:08
45:04
96
Lucas de Boer
Van der Capellen run
47:29
40:43
97
Soufyan Akabal
Van der Capellen run
47:45
42:25
98
Jamsheed Bawar
Van der Capellen run
47:48
42:28
99
Sebastiaan Plattel
Van der Capellen run
48:23
43:00
100
Rens Hogewind
Talentstad Blaloweg
48:23
48:01
101
Sertac Yilmaz
Van der Capellen run
48:24
43:03
102
Damy Slagter
Talentstad Blaloweg
48:25
48:08
103
Steffan te Broeke
Van der Capellen run
48:59
42:40
104
Laurens Schweppe
Van der Capellen run
49:01
42:44
105
Sebastiaan van Sliedre
Van der Capellen run
49:01
42:42
106
Arnold van Balen
Talentstad Blaloweg
49:43
43:25
107
Eldin Zenderink
Van der Capellen run
49:51
43:35
108
Mike Hulleman
Talentstad Blaloweg
50:06
49:41
109
Jordy van den Beld
Van der Capellen run
50:59
45:35
110
Özgür Metin
Van der Capellen run
50:59
45:37
111
Lisa Vulkers
Talentstad Rieteweg
51:41
45:39
112
Lennart Roll
Van der Capellen run
51:41
46:21
113
Rinze Tabak
Van der Capellen run
51:47
46:18
114
Tom van der Bliek
Van der Capellen run
53:53
47:38
115
Juriën Hamaker
Vrijgezel
55:24
48:54
116
Maurice Westering
Teletubbies
55:25
49:11
117
Steyn Bredewoud
Van der Capellen run
55:30
48:45
118
Wouter de Vries
Van der Capellen run
56:11
49:53
119
Robin Hansma
Van der Capellen run
56:12
49:53
120
Martijn Dijkhuizen
Van der Capellen run
1:00:37
54:50
121
Paul Schuman
Van der Capellen run
1:00:38
54:52
122
Martijn Franken
Van der Capellen run
1:01:39
55:52
123
Asim Taskin
Van der Capellen run
1:10:09
1:03:52
124
Vincent Kloppenburg
Van der Capellen run
1:10:10
1:03:54
125
Peter Spanhaak
TAK Praktijkonderwij
1:11:14
1:09:11
OBM15, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Siemann
Celeanum 8
25:36
24:59
2
Lisa marie Bosma
TSG 25
32:23
32:12
3
Sanne Rietman
TSG 31
32:26
32:18
4
Lisa van Dijk
SportWereld 1
33:26
32:46
5
Anniek Kloosterziel
Celeanum 2
33:54
31:49
6
Else ter Haar
Celeanum 2
34:07
32:03
7
Elvira de Gier
SportWereld 5
34:59
34:20
8
Matthijs Vogd
TSG 26
35:20
35:20
9
Ditmar Visser
TSG 26
35:29
34:51
10
Stein Oud
TSG 26
35:30
34:53
11
Eline Hofsink
SportWereld 6
35:32
34:54
12
Nienke Logtenberg
Celeanum 2
36:05
35:41
13
Lisanne de Lange
SportWereld 1
36:23
35:39
14
Fabienne Pater
TSG 25
36:40
36:30
15
Maaike Webers
SportWereld 2
37:10
36:32
16
Melike Karabacak
Talentstad Rieteweg
38:21
35:49
17
Fenny Ekelmans
SportWereld 5
38:24
35:28
18
Floor van Veen
TSG 25
38:32
38:18
19
Ilse Wijnhoud
TSG 34
39:02
36:22
20
Fien Koelmans
TSG 25
39:05
38:51
21
Michelle Scheffer
TSG 31
39:35
39:24
22
Eva van Selling
TSG 31
39:41
36:44
23
Michelle van Nee
Van der Capellen run
39:50
37:12
24
Judith Groot Roesink
TSG 30
40:47
34:28
25
Janneke Bruinsma
TSG 34
41:26
38:46
26
Simon Bouwmeester
Talentstad Blaloweg
41:41
41:19
27
Eline van Woerkom
Visvrouwen
42:00
35:31
28
Rosan Selles
TSG 35
42:06
38:05
29
Lise Selles
TSG 35
42:16
38:15
30
Lotte Biewenga
TSG 30
42:27
39:30
31
Amarens Eizenga
TSG 30
42:27
39:30
32
Lotte Lerk
Celeanum 2
42:43
42:17
33
Maike Muilwijk
SportWereld 8
43:14
42:20
34
Anne-laure Kok
SportWereld 7
43:14
42:20
35
Riejanne Broekhuisen
Groene Welle 4
43:45
39:01
36
Sasja van Tolij
Groene Welle 9
43:48
38:37
37
Jorinde van der Horst
TSG 35
44:30
40:29
38
Lisan Kluiver
De vluggertjes
44:52
38:45
39
Moniek Rateland
Talentstad Blaloweg
45:01
44:40
40
Charissa Vaartjes
De vluggertjes
45:33
39:15
41
Marie-Therèse Maurits
Groene Welle 5
46:32
41:58
42
Amy ter Veen
Groene Welle 5
46:32
41:58
43
Nina Brinkhuis
Groene Welle 5
46:33
41:59
44
Emma Spittje
Van der Capellen run
46:56
41:07
45
Elcin Karahan
Van der Capellen run
47:30
40:44
46
Else ten Have
Van der Capellen run
48:01
43:49
47
Carmen van Brussel
Van der Capellen run
48:17
45:01
48
Hester van der Wal
Van der Capellen run
48:43
42:55
49
Cynthia Dijk
Échte Gooische Meisj
48:53
44:34
50
Robin Lammers
Visvrouwen
48:53
44:36
51
Michelle Delaive
Van der Capellen run
49:30
46:51
52
Maxine Rahajaan
Échte Gooische Meisj
50:02
45:44
53
Lisa van Doorn
Échte Gooische Meisj
50:03
45:45
54
Anniek Bekedam
De vluggertjes
50:11
44:07
55
Noortje van Haastrecht
Van der Capellen run
50:12
47:33
56
Liza van den Hooff
Groene Welle 5
50:38
45:54
57
Joyce Krist
Groene Welle 5
50:38
45:54
58
Alette Van den Berg
Échte Gooische Meisj
50:44
46:26
59
Inez Timmer
Van der Capellen run
50:46
48:06
60
Lisanne Otten
Van der Capellen run
51:51
47:39
61
Esther Oosting
SportWereld 8
52:45
46:56
62
Lisa Schaapman
SportWereld 4
52:45
46:57
63
Loreen Wijnhoud
SportWereld 4
52:48
46:59
64
Marlon Wolf
SportWereld 9
53:30
47:41
65
Roos Mijnheer
SportWereld 1
53:30
47:42
66
Tessa Losse
Van der Capellen run
53:53
47:38
67
Margriet Bouma
Van der Capellen run
57:14
52:58
68
Romy Vos
Van der Capellen run
57:30
53:16
69
Oumaima Boutsa
Van der Capellen run
57:30
53:16
70
Marissa Nijman
Visvrouwen
57:53
53:16
71
Luuka Heijn
Van der Capellen run
1:02:18
56:28
72
Isabel Jonker
Van der Capellen run
1:02:19
56:28
73
Tirsa Flierman
Van der Capellen run
1:11:10
1:06:53
74
Ernestina Omunikwenzil
Van der Capellen run
1:11:10
1:06:55
75
Salima Aynan
Van der Capellen run
1:11:10
1:06:55
76
Kim van Sloten
TAK Praktijkonderwij
1:11:43
1:09:40
BBJ16, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jesse Nijboer
RSG Stad en Esch
21:18
21:18
2
Ingmar Kloek
TSG 33
24:07
24:06
3
Bas Chierandjoe
Talentstad Blaloweg
24:59
24:46
4
Frank Wierink
TSG 33
25:20
25:07
5
G Tiemens
Alfa
25:23
25:02
6
Tim van der Veen
Greijdanus 1
25:36
25:26
7
Timo Brinkman
Teletubbies
25:37
25:28
8
Erwin Borghuis
X-ray
25:51
25:40
9
J M Bruintjes
Yankee
26:17
26:05
10
M F G ter Haar
Bravo
26:36
26:23
11
N J van der Veen
Foxtrot
27:00
26:39
12
P Wisselo
Bravo
27:17
27:03
13
J N Bronkhorst
Bravo
27:19
27:03
14
J P Hulleman
Charlie
27:23
27:05
15
N L Breidel
Charlie
27:28
27:11
16
J Groen
Charlie
27:31
27:14
17
R van Burken
Bravo
27:56
27:41
18
Jan Willem Rook
Greijdanus 2
28:01
27:51
19
R Otten
Alfa
28:05
27:41
20
T Tiggelaar
Alfa
28:13
27:49
21
S Hermans
Alfa
28:13
27:51
22
D J Roemangoen
Uniform
28:18
27:59
23
Tommy van der Sluis
TSG 32
28:19
27:54
24
D Spang
Uniform
28:19
28:00
25
J Sikkema
Victor
28:20
28:02
26
Vincent Stibbe
TSG 32
28:24
28:00
27
M C Bisschop
Papa
28:28
27:55
28
N van den Esschert
Alfa
28:29
28:07
29
Edson Matatula
Talentstad Blaloweg
28:37
28:19
30
Wiljo Hoving
Greijdanus 1
28:40
28:30
31
N van Jole
Hotel
28:58
28:37
32
J W Kerssies
Juliett
28:59
28:43
33
J J van den Hooff
Delta
29:00
28:42
34
H A K de Jong
India
29:00
28:44
35
Jordy van der Zanden
Talentstad Blaloweg
29:02
28:41
36
Pepijn Nijhuis
Talentstad Blaloweg
29:07
28:49
37
G J Beenen
Charlie
29:09
28:52
38
R van der Graaf
Yankee
29:19
29:07
39
S J Aaij
Sierra
29:28
28:48
40
R van Lohuizen
Echo
29:37
29:20
41
B B K van Galen
Juliett
29:37
29:25
42
Bram Winkelaar
BSM Leerlingen 4
29:40
27:28
43
Niels van den Berg
Greijdanus 1
29:55
29:19
44
Thomas Knol
Dingstede BSM 3
30:01
27:39
45
Berry Veldkamp
BSM Leerlingen 4
30:04
27:52
46
J R Wiefferink
Golf
30:09
29:49
47
Rik Rienks
TSG 25
30:27
27:52
48
Jesse Telman
BSM Leerlingen 2
30:36
28:24
49
R Draaijer
Juliett
30:39
30:16
50
Gijs Visser
TSG 33
30:43
30:36
51
Kevin Prijs
Groene Welle 7
30:56
28:43
52
C Reuvers
India
31:02
30:46
53
R Busch
Lima
31:04
30:38
54
W J G den Hertog
Sierra
31:04
30:25
55
J Dijkema
Sierra
31:04
30:25
56
P W H Biegnolè
Golf
31:09
30:52
57
W J A Rouweler
Quebec
31:10
30:35
58
Vincent Schoemaker
X-ray
31:30
31:18
59
J H Otten
Romeo
31:30
30:51
60
M L Gaal
Yankee
31:33
31:21
61
R Temmink
Zulu
31:35
31:21
62
P H Overvliet
Quebec
31:35
31:01
63
Tim Jansen
TSG 32
31:40
31:09
64
J J H Dellemijn
Sierra
31:46
31:07
65
J Moesker
Quebec
32:04
31:27
66
R Niks
Kilo
32:05
31:15
67
K R Vorswijk
Foxtrot
32:06
31:39
68
T Jaspers
Hotel
32:17
31:56
69
G van Zeeburg
Romeo
32:20
31:40
70
R J Dunnewind
Golf
32:22
32:01
71
R Keizer
Tango
32:26
31:29
72
T M van Maastricht
Zulu
32:28
32:28
73
Marc Brouwer
BSM Leerlingen 1
33:04
30:54
74
Niek van der Hof
Dingstede BSM 3
33:06
30:44
75
D R Winters
Lima
33:20
32:12
76
Martijn Walgien
Greijdanus 1
33:21
31:25
77
L Metselaar
Kilo
33:21
32:13
78
Thomas Deinum
Celeanum 3
33:23
31:45
79
S Vos
Lima
33:23
32:15
80
J van Duinen
Tango
34:00
33:40
81
Ron Nijboer
TSG 33
34:01
33:53
82
Bastiaan de Wolde
Dingstede BSM 7
34:11
31:47
83
T F Seerden
Quebec
34:15
33:37
84
Luan Luten
Dingstede BSM 1
34:16
29:47
85
Olyaana Ahmed
Dingstede BSM 1
34:17
29:48
86
M Rienmeyer
Echo
34:33
33:58
87
Gert Gombert
Greijdanus 1
34:34
33:57
88
S G van Kuijk
November
34:35
30:50
89
M Borsboom
Golf
34:36
34:11
90
H Visscher
Whiskey
34:36
34:05
91
R Struik
Whiskey
34:40
34:09
92
J van der Meer
Echo
34:40
34:14
93
J van Eijk
Delta
34:42
33:07
94
Max Maassen
Dingstede BSM 1
34:45
32:08
95
Sven Bosboom
Groene Welle 6
35:02
34:06
96
A W van Herwijnen
Mike
35:04
31:19
97
L L Verheijen
Victor
35:18
34:22
98
E E G Halenbeek
Quebec
35:25
34:51
99
Jurre Mank
Dingstede BSM 3
35:41
33:17
100
C H van der Wekken
Yankee
35:42
35:08
101
T M Groothuis
Zulu
35:42
35:08
102
S Bruinsma
Tango
35:59
35:03
103
Minh Phan
Talentstad Blaloweg
36:01
35:43
104
E H Slager
Oscar
36:05
32:19
105
J T Possemis
Zulu
36:10
35:36
106
Emiel Esselink
CCC BSM 2
36:27
34:14
107
T Burger
Delta
36:30
34:55
108
R B Eikenaar
Papa
36:30
34:52
109
Klaas Tuinstra
BSM Leerlingen 2
36:35
34:21
110
J D van Dijk
Mike
37:07
33:22
111
M Sissohore
Echo
37:17
36:42
112
S A Hoekstra
Mike
37:24
33:37
113
D de Jong
Papa
37:29
33:42
114
Robert Padding
Dingstede BSM 4
37:39
35:08
115
Mike Lubke
Talentstad Blaloweg
37:40
37:22
116
Ruhan Khancan
Touren met Ruhan
37:48
32:18
117
Ricardo Neefjes
BSM Leerlingen 2
38:05
31:42
118
Joost Vergeer
BSM Leerlingen 3
38:17
31:55
119
J Pardo Y Klunder
November
38:22
34:37
120
Niels Metselaar
Dingstede BSM 4
38:22
33:32
121
K H Kisteman
Juliett
38:31
37:39
122
Rick Knottnerus
CCC BSM 1
38:32
31:50
123
Siebolt Meijer
BSM Leerlingen 1
38:50
32:08
124
Daan Gijsman
Power Rangers
38:52
32:48
125
Bram Borger
BSM Leerlingen 1
39:12
32:48
126
J Niks
Hotel
40:30
39:23
127
K van de Wetering
Victor
40:30
39:22
128
B Kleinpenning
Tango
40:30
39:22
129
Ruben van Dijk
Touren met Ruhan
40:32
35:02
130
H M Voorhorst
Oscar
40:49
37:02
131
Rien Geerts
Dingstede BSM 1
40:49
37:53
132
Y H T Passmann
Oscar
40:50
37:04
133
E Spijkers
Oscar
40:50
37:05
134
M Pruiksma
Oscar
40:51
37:05
135
M Neurink
Papa
40:51
37:05
136
Daan Goorhuis
Dingstede BSM 3
41:22
36:30
137
Stephan Pelleboer
Talentstad Blaloweg
41:28
41:06
138
J van Riessen
Echo
41:30
39:56
139
W Kroes
Mike
41:50
38:03
140
Michiel Stolk
Dingstede BSM 5
42:12
37:21
141
Eric de Jong
Dingstede BSM 3
42:13
37:22
142
Dimitri Wind
Beunhazen
42:48
38:11
143
Jochem Gijsman
De lopende sissy's
43:39
37:35
144
Martijn Rengers
Dingstede BSM 7
43:40
37:08
145
R van Lier
November
44:05
40:19
146
R T de Groot
Mike
44:29
40:45
147
Sergio Jimenez Salazar
SportWereld 5
45:11
39:30
148
Ayrton Smit
Power Rangers
45:38
39:35
149
Dylan Oomkens
Dingstede BSM 4
46:00
39:28
BBM16, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lotte Huiberts
TSG 23
32:22
32:21
2
Geke Kloosterziel
Celeanum 3
34:07
32:03
3
Maaike Sandmann
Groene Welle 9
34:07
32:46
4
Manouk Heideveld
BSM Leerlingen 1
35:44
34:51
5
Edine Spoelman
BSM Leerlingen 2
37:18
36:33
6
Lotte Aalbers
BSM Leerlingen 1
37:24
36:41
7
Aukelien van 't Hoog
Dingstede BSM 2
38:16
34:34
8
Sanne van Tuinen
Dingstede BSM 2
38:16
35:39
9
Sanne Zehl
Talentstad Rieteweg
39:00
36:28
10
Eline Wijnhoud
CCC BSM 2
39:51
38:58
11
Yasmin de Jonge
Groene Welle 8
39:53
38:30
12
Juliet Oostra
Dingstede BSM 6
41:20
38:37
13
J M Turksma
Foxtrot
42:15
41:57
14
A Hasselman
Juliett
42:15
41:58
15
Eva Boessenkool
Dingstede BSM 2
42:55
40:18
16
Rosann Kok
Dingstede BSM 2
42:56
40:18
17
Melissa Sietsma
Dingstede BSM 5
43:04
40:22
18
Juliette Luning
Dingstede BSM 2
43:04
40:27
19
Jadylee Bakker
CCC leerlingen 1
46:56
44:31
20
S van Lenthe
Hotel
49:00
47:31
21
Zoe Timmerman
Dingstede BSM 5
49:23
45:40
22
Merve Kiliç
Talentstad Blaloweg
49:47
49:25
23
D Zieleman
Foxtrot
50:14
48:47
24
R N Stegeman
Kilo
50:14
48:47
25
Fleur Babet Kisjes
Échte Gooische Meisj
50:44
46:26
26
Loes Steenbergen
De vluggertjes
51:37
45:18
27
Yvette Modderman
De vluggertjes
51:41
45:39
28
Amber Kruid
Dingstede BSM 6
52:32
48:49
29
Mirjam van Dijk
Groene Welle 8
53:58
50:42
30
Merel Jonker
Dingstede BSM 6
55:44
50:54
DOC-M, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harmen de Vries
TSG 27
22:41
22:41
2
Frank de Groot
TSG 29
26:06
26:01
3
Gerjan Petter
TSG 27
26:33
26:11
4
Jeroen Lodewijk
Team Defensie 1
26:48
26:36
5
Michiel Veldman
TSG 29
28:42
28:36
6
G Top
Celeanum 7
29:35
28:41
7
Fred Geerdink
Team Defensie 2
29:58
29:34
8
Edwin Mulder
Team Defensie 1
30:23
30:04
9
Erik Ruissen
Team Defensie 1
31:18
30:59
10
Gijs Tijssen
Team Defensie 1
31:46
31:28
11
Tjeerd Keizer
Groene Welle 9
32:17
28:27
12
Erik Achterkamp
Docenten CCC 2
35:09
29:10
13
Niels van der Zandt
Dingstede BSM 7
35:13
30:52
14
Tamme de Vries
Docententeam 1
35:47
28:40
15
Eize Eizinga
TSG 27
36:16
36:05
16
Jan Meijer
Dingstede BSM 7
36:29
33:33
17
Jan van der Meij
Team Defensie 1
37:08
36:45
18
Frank Wijnands
Docenten CCC 3
37:22
31:16
19
Hans Adema
Groene Welle 10
37:23
31:57
20
Niels Bots
Docententeam 1
39:00
31:49
21
Patrick ten Have
TAK Praktijkonderwij
39:18
37:15
22
Jeroen Brouwer
Talentstad Blaloweg
39:22
32:15
23
Theo Brandsma
Docenten CCC 3
39:40
33:40
24
Niels Roffel
Docenten CCC 2
40:19
34:20
25
Arne ter Heide
TSG 29
40:32
39:56
26
Bas Prins
Docenten CCC 1
41:03
35:03
27
Matthijn ten Doeschot
Docenten CCC 1
44:08
38:10
DOC-V, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Veldman
TSG 29
36:36
36:29
2
Rianne Hogenkamp
TSG 29
36:36
36:27
3
Janet Eiznga Veenstra
TSG 27
38:26
38:15
4
I Bouwhuis
Celeanum 7
38:58
35:08
5
Lisette Bots
Docententeam 1
41:50
34:43
6
Frederike Veltien
Talentstad Blaloweg
43:24
39:24
7
Eke Stegeman
Docenten CCC 1
44:29
38:26
8
Janna Oldenbeuving
Talentstad Blaloweg
44:38
44:15
9
Veronique Paalman
Docententeam 1
45:06
39:54
10
Grace van Erp
Groene Welle 9
46:00
42:46
11
Annewieke Tiggelaar
Arne's Kingdom
46:50
40:00
12
T Wolterink
Celeanum 7
47:19
41:20
13
Lilian Woltinge
Groene Welle 9
48:43
43:22
14
Claire Smit
Docenten CCC 1
51:38
45:30
15
Annemarie de Jong
Docenten CCC 1
51:39
45:30
R2BFM, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ben van Dam
RSG Tromp Meesters
26:09
25:53
2
Nick Eleveld
RSG Tromp Meesters
26:11
24:57
3
Jip Boersma
RSG Tromp Meesters
26:16
25:56
4
Teun de Goede
CSG Eekeringe
26:36
25:45
5
Gerwin de Boer
RSG Tromp Meesters
26:38
25:50
6
Heritier Ndikumana
RSG Tromp Meesters
26:45
25:57
7
Robert Bosma
RSG Tromp Meesters
27:08
26:10
8
Patrick Kollen
RSG Tromp Meesters
27:27
25:19
9
Albert de Boer
RSG Tromp Meesters
27:47
26:56
10
Danny Bruinenberg
RSG Tromp Meesters
27:52
25:44
11
Vikash Ganpat
RSG Stad en Esch
27:53
25:33
12
Alex Kootstra
RSG Tromp Meesters
28:15
28:13
13
Robin Vliem
Jena XL
28:32
28:15
14
Rolf ten Heuvel
CSG Eekeringe
28:50
28:26
15
Remco Stoelwinder
RSG Tromp Meesters
29:02
28:12
16
Ketjen Koetsier
TAK IRun2BFit
29:03
28:30
17
Jan Brusse
RSG Tromp Meesters
29:05
28:03
18
Mees Jorritsma
RSG Tromp Meesters
29:08
28:52
19
Kaj Termeulen
RSG Tromp Meesters
29:11
28:56
20
Bart van de Veen
RSG Tromp Meesters
29:53
27:48
21
Marten de Groot
RSG Tromp Meesters
30:00
29:13
22
Niek Janssen
RSG Stad en Esch
30:33
28:59
23
Sjef Damhuis
CSG Eekeringe
30:34
29:44
24
Jurre Driessen
TAK IRun2BFit
30:35
27:33
25
Jurian Dolstra
RSG Tromp Meesters
30:36
29:42
26
Arjan Oosterhoff
CSG Eekeringe
30:45
30:35
27
Tijmen Bovenmars
TAK IRun2BFit
30:58
27:14
28
Jurrian van der Most
TAK IRun2BFit
31:01
29:09
29
Vincent Boerkamp
TAK IRun2BFit
31:01
29:08
30
Julian Kootstra
RSG Stad en Esch
31:13
29:45
31
Sven Kist
RSG Stad en Esch
31:13
29:45
32
Nader Hamajed
RSG Tromp Meesters
31:14
30:26
33
Renas Gahzi
CSG Eekeringe
31:17
30:47
34
Lex Mellink
RSG Tromp Meesters
31:18
31:02
35
Mitchell Klarenbeek
CSG Eekeringe
31:20
31:09
36
Chris Bongers
TAK IRun2BFit
31:20
30:45
37
Rene Oun
RSG Tromp Meesters
31:24
29:20
38
Bram Gorter
CSG Eekeringe
31:28
31:26
39
Daan Zwolle
CSG Eekeringe
31:29
31:27
40
Jesse Plat
RSG Tromp Meesters
31:29
31:27
41
Hylke Stelling
CSG Eekeringe
31:29
31:03
42
Stefan Elgersma
RSG Tromp Meesters
31:33
30:42
43
Gerben Wobbema
RSG Tromp Meesters
31:37
31:02
44
Richard de Ruiter
TAK IRun2BFit
31:43
28:09
45
Hildo Venhuizen
RSG Tromp Meesters
31:51
30:05
46
Max Kruider
RSG Tromp Meesters
32:04
31:09
47
Kevin Wijsman
Jena XL
32:07
31:37
48
Jan Jaap Bouwman
RSG Tromp Meesters
32:07
30:47
49
Jurjen Visser
RSG Tromp Meesters
32:11
30:24
50
Bas Waaijer
Jena XL
32:16
28:57
51
Ludo Bennen
RSG Tromp Meesters
32:17
28:29
52
Tomas Groenewoud
RSG Tromp Meesters
32:23
32:20
53
Daniël Stuurman
CSG Eekeringe
32:23
30:41
54
Harold Groenewoud
CSG Eekeringe
32:24
31:05
55
Max Rombout
RSG Stad en Esch
32:25
30:48
56
Lucas Kloeten
RSG Tromp Meesters
32:28
30:42
57
Rienk Heegsma
RSG Tromp Meesters
32:35
32:33
58
Robbin Uitslag
TAK IRun2BFit
32:40
28:53
59
Rick van Voorbergen
TAK IRun2BFit
32:40
28:54
60
Bjorn Epema
RSG Tromp Meesters
32:45
31:53
61
Jari Woldring
CSG Eekeringe
32:46
31:54
62
Merlijn Boom
TAK IRun2BFit
32:49
28:51
63
Tim Verouden
RSG Tromp Meesters
33:02
31:51
64
Wander van Leeuwen
RSG Tromp Meesters
33:03
31:51
65
Davy Kramer
RSG Tromp Meesters
33:06
32:49
66
Herman Schreuder
RSG Tromp Meesters
33:07
33:05
67
Sven Timmerman
RSG Tromp Meesters
33:24
32:33
68
Patrick de Vente
RSG Tromp Meesters
33:37
32:49
69
Julian Menger
RSG Tromp Meesters
33:40
32:15
70
Geert de Jonge
RSG Tromp Meesters
33:41
33:15
71
Stefan Mulder
RSG Tromp Meesters
33:41
33:15
72
Dylan Hoen
CSG Eekeringe
33:46
32:24
73
Joey Schuurke
RSG Tromp Meesters
33:55
32:44
74
Tim de Rooij
RSG Tromp Meesters
33:57
32:12
75
Thijs Duiker
RSG Tromp Meesters
33:57
32:12
76
Thom Venema
RSG Tromp Meesters
33:58
33:03
77
Niels van der Hulst
TAK IRun2BFit
33:58
33:23
78
Bram Boelsen
RSG Tromp Meesters
33:58
32:13
79
Nick van den Belt
TAK IRun2BFit
34:02
33:27
80
Roy Veldman
TAK IRun2BFit
34:03
33:27
81
Rinus van der Veen
RSG Stad en Esch
34:08
32:17
82
Ruben Roescher
RSG Stad en Esch
34:08
32:00
83
Julian Jobing
RSG Stad en Esch
34:08
32:01
84
Niels Hogen-Esch
RSG Stad en Esch
34:09
32:01
85
Niek van Ringen
TAK IRun2BFit
34:14
33:39
86
Jolan van Dijk
CSG Eekeringe
34:14
32:33
87
Bernt Muurling
RSG Tromp Meesters
34:17
33:22
88
Jarno Wolters
RSG Tromp Meesters
34:21
31:59
89
Pascal Winter
CSG Eekeringe
34:22
33:30
90
Ingmar Rozendal
CSG Eekeringe
34:22
33:05
91
Vincent van Dalen
RSG Tromp Meesters
34:27
34:16
92
Jasper Fluitman
RSG Tromp Meesters
34:27
29:11
93
Elian Goettsch
RSG Tromp Meesters
34:38
34:21
94
Pelle Penning
RSG Tromp Meesters
34:40
32:36
95
Floris Heinen
CSG Eekeringe
34:43
34:31
96
Wim Assink
RSG Tromp Meesters
34:44
32:54
97
Grietus Veenstra
CSG Eekeringe
34:45
33:44
98
Sander Quandt
RSG Tromp Meesters
34:46
33:16
99
Erwin Buis
TAK IRun2BFit
34:47
30:44
100
Henri ter Horst
RSG Tromp Meesters
34:53
34:23
101
Marcel Hettinga
RSG Tromp Meesters
34:57
32:52
102
Tim van Vossen
RSG Tromp Meesters
34:58
32:35
103
Jurgen Moonen
TAK IRun2BFit
34:59
31:07
104
Florian Hagens
Jena XL
34:59
34:29
105
Justin Kuiper
RSG Tromp Meesters
35:00
34:27
106
Yorrin Gritter
RSG Tromp Meesters
35:04
32:59
107
Juma Uwijuru
RSG Stad en Esch
35:07
34:18
108
Evert-jan van der Slui
TAK IRun2BFit
35:12
33:21
109
Daël Kamerling
RSG Stad en Esch
35:13
32:38
110
Jochem Koopman
TAK IRun2BFit
35:14
31:16
111
Robin van den Hoed
RSG Tromp Meesters
35:15
33:35
112
Floris Pekel
RSG Stad en Esch
35:16
32:41
113
Mart Kruithof
RSG Stad en Esch
35:30
33:53
114
Sven van Dongen
CSG Eekeringe
35:32
34:10
115
Richard de Ruiter
TAK IRun2BFit
35:33
31:34
116
Jurgen Hoorn
RSG Stad en Esch
35:33
33:56
117
Jeroen Mulder
CSG Eekeringe
35:34
32:08
118
Nick Rodermond
RSG Stad en Esch
35:36
33:27
119
Niels Kloeze
RSG Stad en Esch
35:40
33:04
120
Steven van Dokkum
RSG Tromp Meesters
35:45
35:12
121
Martijn de Vente
RSG Tromp Meesters
35:53
33:16
122
Matthijn Sprenkeler
RSG Tromp Meesters
35:53
34:14
123
Aaron Loolofs
RSG Stad en Esch
35:54
33:44
124
Thomas Kroonenburg
CSG Eekeringe
35:57
32:31
125
Bas Liezen
CSG Eekeringe
35:58
32:32
126
Tjeerd Ruben van Dekke
RSG Tromp Meesters
36:10
35:45
127
Tom de Boer
TAK IRun2BFit
36:19
35:43
128
Cas Geven
RSG Stad en Esch
36:20
33:34
129
Wouter van der Kamp
TAK IRun2BFit
36:25
32:39
130
Nick Minnema
RSG Tromp Meesters
36:29
35:08
131
Casper Hanekamp
Jena XL
36:30
33:07
132
Lennart Dijkveld
RSG Tromp Meesters
36:35
36:11
133
Floran van der Most
TAK IRun2BFit
36:38
32:45
134
Pascal Huis in 't Veld
RSG Tromp Meesters
36:41
35:41
135
Mike Witvoet
RSG Stad en Esch
36:44
35:55
136
Ilias Bouamar
RSG Stad en Esch
36:49
34:11
137
Wim Kolp
CSG Eekeringe
37:09
35:46
138
Tristan Rozendal
CSG Eekeringe
37:23
36:33
139
Jelke Take
RSG Tromp Meesters
37:26
35:34
140
Rik Heijman
RSG Tromp Meesters
37:28
35:58
141
Julian Salet
Jena XL
37:29
34:12
142
Frank van Gelder
RSG Tromp Meesters
37:34
34:23
143
Jesse Stavorinus
Jena XL
37:36
37:09
144
Koen Reuvers
TAK IRun2BFit
37:38
34:28
145
Igor Pot
TAK IRun2BFit
37:41
33:42
146
Tom Vegter
RSG Tromp Meesters
37:46
36:16
147
Brian Lachenal
TAK IRun2BFit
37:47
37:13
148
Frank Wibbelink
RSG Tromp Meesters
37:48
32:45
149
Justin Broeks
TAK IRun2BFit
37:50
33:39
150
Bas Stassen
TAK IRun2BFit
37:53
34:08
151
Tim van den Eertwegh
TAK IRun2BFit
37:54
33:43
152
Niels van de Schaaf
RSG Tromp Meesters
37:55
37:00
153
Ruben Zanting
RSG Stad en Esch
37:55
36:05
154
Erik op de Weegh
RSG Tromp Meesters
37:57
35:58
155
Pjotr van Spelden
TAK IRun2BFit
37:58
34:00
156
Haron Wieringa
RSG Tromp Meesters
38:04
35:15
157
Michiel Stolk
RSG Tromp Meesters
38:04
35:14
158
Ronan van Lingen
RSG Tromp Meesters
38:08
32:53
159
Ewoud Renes
RSG Stad en Esch
38:16
34:14
160
Evan Poul
RSG Stad en Esch
38:18
34:15
161
Max Klijn
RSG Stad en Esch
38:23
35:49
162
Marnix Wiechers
RSG Stad en Esch
38:24
35:48
163
Vincent Scholten
RSG Tromp Meesters
38:25
38:00
164
Christian Tabus
RSG Tromp Meesters
38:27
37:38
165
Teun Havinga
Jena XL
38:37
38:10
166
Heer Havinga
Jena XL
38:38
38:08
167
Minh Joang
TAK IRun2BFit
38:39
34:35
168
Sonny van Dalen
RSG Tromp Meesters
38:41
36:48
169
Dieter van Rhijn
Jena XL
38:45
35:23
170
Bjorn Dijkveld Stol
RSG Tromp Meesters
38:48
38:23
171
Steven de Gier
RSG Stad en Esch
38:49
35:54
172
Jimmy Vedder
RSG Tromp Meesters
39:01
36:15
173
Robin Schrijver
TAK IRun2BFit
39:02
35:01
174
Jelle van Pijkeren
RSG Tromp Meesters
39:07
38:13
175
Thorbjörn Rutten
CSG Eekeringe
39:07
38:16
176
Niek Dijkstra
TAK IRun2BFit
39:26
36:16
177
Tim Petersen
RSG Tromp Meesters
39:29
34:14
178
Joris Kiers
CSG Eekeringe
39:29
38:12
179
Liam Hartman
RSG Tromp Meesters
39:31
38:30
180
Danny Munsterman
CSG Eekeringe
39:32
38:15
181
Koen Vree Egberts
RSG Stad en Esch
39:36
36:56
182
Maarten Cath
RSG Stad en Esch
39:39
35:37
183
Jorn Oetsen
RSG Stad en Esch
39:40
35:37
184
Michiel Schrauwen
RSG Stad en Esch
39:42
36:59
185
Wouter de Leeuw
RSG Stad en Esch
39:46
35:44
186
Emiel Meinen
RSG Tromp Meesters
39:52
38:21
187
Mark Eggens
TAK IRun2BFit
39:59
35:49
188
Bas Ferwerda
RSG Tromp Meesters
40:08
39:34
189
Rean Ouwehand
RSG Tromp Meesters
40:08
39:34
190
Henk Jan Timmerman
RSG Tromp Meesters
40:11
38:20
191
Bryan Koning
RSG Tromp Meesters
40:11
38:18
192
Mathijs Elgersma
RSG Tromp Meesters
40:11
39:48
193
Mark Weijs
RSG Tromp Meesters
40:12
39:47
194
Pascual van Arragon
RSG Stad en Esch
40:16
37:16
195
Jorn Kok
CSG Eekeringe
40:17
36:56
196
Henk Vording
CSG Eekeringe
40:17
36:56
197
Danny Koolen
CSG Eekeringe
40:27
38:41
198
Tom Huitema
CSG Eekeringe
40:28
38:43
199
Jeroen Houweling
RSG Tromp Meesters
40:31
39:53
200
Rudy Ketting
CSG Eekeringe
40:32
38:46
201
Wesley van Dijk
CSG Eekeringe
40:35
38:17
202
Johan Timmermans
RSG Tromp Meesters
40:45
37:36
203
Youri Bartels
TAK IRun2BFit
41:00
37:01
204
Marten Penning
RSG Tromp Meesters
41:05
38:13
205
Daniel Goud
Jena XL
41:08
40:08
206
Kjelt Authier
RSG Tromp Meesters
41:09
38:06
207
Harrie Goud
Jena XL
41:10
40:11
208
Bram Vinke
RSG Tromp Meesters
41:12
35:18
209
Geert Lebesque
TAK IRun2BFit
41:13
37:39
210
Dennis van der Laan
RSG Tromp Meesters
41:18
38:56
211
Nick de Boer
RSG Tromp Meesters
41:21
40:02
212
Ruben Troostheide
RSG Tromp Meesters
41:22
38:53
213
Sam Lemmen
RSG Tromp Meesters
41:24
38:53
214
Nico Veldman
TAK IRun2BFit
41:25
38:15
215
Martijn Nass
TAK IRun2BFit
41:26
37:11
216
Thimo Brand
TAK IRun2BFit
41:27
40:52
217
Corné Cardinaal
RSG Stad en Esch
41:27
38:47
218
Marc Zwart
RSG Stad en Esch
41:28
38:46
219
Gerben Boerema
RSG Tromp Meesters
41:29
40:56
220
Stijn Bom
TAK IRun2BFit
41:29
37:24
221
Erik Hoekstra
TAK IRun2BFit
41:29
37:24
222
Jasper Veenkamp
TAK IRun2BFit
41:30
37:26
223
Sem Bolk
RSG Tromp Meesters
41:31
40:37
224
Steven van Toorn
RSG Tromp Meesters
41:33
41:22
225
Julian Terpstra
RSG Tromp Meesters
41:35
41:31
226
Dylan de Lange
RSG Tromp Meesters
41:37
41:11
227
Daniël de Haan
RSG Stad en Esch
41:38
40:28
228
Jasper van Harten
RSG Tromp Meesters
41:38
39:46
229
Jacob Metselaar
Jena XL
41:46
38:27
230
Stephan van den Vegte
TAK IRun2BFit
41:54
38:00
231
Wouter Junior Overstee
TAK IRun2BFit
41:57
41:23
232
Willem-Jan Huisman
RSG Tromp Meesters
42:00
36:50
233
Bram Sangster
RSG Stad en Esch
42:05
38:59
234
Ricardo Lageweg
RSG Tromp Meesters
42:06
39:50
235
Jens Staalstra
RSG Tromp Meesters
42:07
39:03
236
Sander Terveer
Jena XL
42:08
38:36
237
Chiem van de Steenoven
RSG Tromp Meesters
42:10
37:00
238
Aaron Donkers
CSG Eekeringe
42:10
34:50
239
Frank Goodijk
RSG Tromp Meesters
42:14
39:46
240
Martijn Vendrig
CSG Eekeringe
42:15
42:15
241
Ben Posthumus
CSG Eekeringe
42:18
40:34
242
Jelmer van de Zee
RSG Tromp Meesters
42:19
40:14
243
Timo Huisman
RSG Tromp Meesters
42:22
40:19
244
Julian Zwoferink
RSG Tromp Meesters
42:23
42:20
245
Simon Veld
RSG Tromp Meesters
42:24
42:21
246
Rob Broekman
RSG Tromp Meesters
42:37
40:50
247
Justin Kleinsmit
CSG Eekeringe
42:37
41:18
248
Rick van Assen
RSG Tromp Meesters
42:37
40:51
249
Bart Sok
Jena XL
42:38
39:05
250
Bas Kranendonk
RSG Tromp Meesters
42:49
40:27
251
Joram Zwoferink
RSG Tromp Meesters
42:50
40:28
252
Tim Veenman
RSG Stad en Esch
43:00
40:02
253
Joost Betten
RSG Tromp Meesters
43:00
40:57
254
Rick Goudkamp
TAK IRun2BFit
43:02
39:09
255
Dirk Oostra
TAK IRun2BFit
43:03
39:09
256
Joris Snel
TAK IRun2BFit
43:03
39:10
257
Perry de Vries
RSG Tromp Meesters
43:03
42:29
258
Dennis Kolk
RSG Tromp Meesters
43:04
42:29
259
Martien Hagens
Jena XL
43:04
39:35
260
Fayenne Thalen
TAK IRun2BFit
43:09
39:16
261
Tom Mestebeld
TAK IRun2BFit
43:10
39:09
262
Niels Wessel
TAK IRun2BFit
43:12
39:03
263
Marcel Vliem
Jena XL
43:14
39:43
264
Marco van Egteren
Jena XL
43:14
39:49
265
Erik Jan Kamerbeek
RSG Tromp Meesters
43:21
38:12
266
Jeroen Meijers
RSG Tromp Meesters
43:22
39:58
267
John Boom
RSG Stad en Esch
43:23
39:47
268
Frank Striethouldt
RSG Stad en Esch
43:23
39:46
269
Ohmar Ahmadzai
RSG Stad en Esch
43:23
40:42
270
Björn Hagewoud
RSG Stad en Esch
43:24
39:47
271
Matthijs Maalderink
RSG Stad en Esch
43:24
40:25
272
Christiaan Kramer
TAK IRun2BFit
43:24
39:23
273
Olle Hermsen
RSG Tromp Meesters
43:34
41:16
274
Thomas Brus
RSG Tromp Meesters
43:34
41:32
275
Rick de Vries
RSG Tromp Meesters
43:37
41:19
276
Jeroen Kant
TAK IRun2BFit
43:42
39:49
277
Wietse van Elp
CSG Eekeringe
43:43
42:20
278
Thijs Langerhuizen
RSG Stad en Esch
43:44
40:57
279
Roy van Nieuwkasteel
RSG Tromp Meesters
43:55
40:14
280
Bram Strijker
CSG Eekeringe
44:03
42:17
281
Julian de Rooij
RSG Tromp Meesters
44:03
42:17
282
Fabian de Jonge
RSG Stad en Esch
44:04
41:23
283
Didier dos Santos
RSG Tromp Meesters
44:05
41:41
284
Jens Brinkers
RSG Tromp Meesters
44:09
44:09
285
Roald Smits
RSG Tromp Meesters
44:10
42:08
286
Startnummer R8079
Jena XL
44:14
40:57
287
Michel Schaap
RSG Tromp Meesters
44:15
42:05
288
Martin Berends
RSG Tromp Meesters
44:17
39:09
289
Gerben Roos
RSG Tromp Meesters
44:23
39:14
290
Sem Loggen
TAK IRun2BFit
44:37
40:34
291
Geerten Harmens
RSG Stad en Esch
44:37
42:04
292
Koen Gengler
RSG Stad en Esch
44:37
42:04
293
Jesse Keddeman
CSG Eekeringe
44:38
43:06
294
Martijn Eenhoorn
CSG Eekeringe
44:38
43:06
295
Jan-Jurre Makaal
CSG Eekeringe
44:38
41:37
296
Maurits de Groot
CSG Eekeringe
44:38
43:06
297
Niels Ruitenberg
CSG Eekeringe
44:39
41:38
298
Ruud van Vossen
RSG Tromp Meesters
44:41
42:57
299
Sander Harms
RSG Tromp Meesters
44:41
42:59
300
Leon Renwarin
TAK IRun2BFit
44:41
40:37
301
Joran Winters
RSG Tromp Meesters
44:42
42:42
302
Remco Mulder
RSG Tromp Meesters
44:42
44:14
303
Marco Piest
RSG Tromp Meesters
44:52
42:26
304
Jeroen Esselbrugge
RSG Stad en Esch
44:55
41:56
305
Bas Kuik
RSG Stad en Esch
44:55
41:57
306
Casper Groote Stroek
TAK IRun2BFit
44:56
40:48
307
Ivar Hesse
RSG Tromp Meesters
44:56
42:33
308
Jordi Nijland
TAK IRun2BFit
44:57
40:49
309
Nick Spin
RSG Tromp Meesters
44:57
42:39
310
Erik van Zanten
TAK IRun2BFit
44:57
44:18
311
Lars den Ouden
TAK IRun2BFit
45:03
44:28
312
Yorick de Heij
RSG Tromp Meesters
45:04
45:01
313
Ruben Eummelen
RSG Tromp Meesters
45:04
45:01
314
Lambert de Wagt
CSG Eekeringe
45:05
42:39
315
Roy Zandbergen
RSG Stad en Esch
45:08
43:18
316
Olle de Jong
RSG Stad en Esch
45:11
42:11
317
Koen Supèr
RSG Stad en Esch
45:12
42:31
318
Mark Benak
RSG Stad en Esch
45:13
42:13
319
Seth Wiersma
RSG Tromp Meesters
45:16
42:53
320
Jason Wever
RSG Stad en Esch
45:21
42:43
321
Reinier Hof
RSG Tromp Meesters
45:36
43:24
322
Patrick Lok
RSG Tromp Meesters
45:37
43:26
323
Niels Hillen
RSG Tromp Meesters
45:37
43:26
324
Lars Gal
TAK IRun2BFit
45:45
41:48
325
Wesley Frijlijk
TAK IRun2BFit
45:54
41:40
326
Thijs van Luin
RSG Stad en Esch
46:01
43:53
327
Terrence Kaal
TAK IRun2BFit
46:06
42:03
328
Eric Snijder
TAK IRun2BFit
46:06
41:59
329
Bas Zwolle
RSG Tromp Meesters
46:06
43:44
330
Remy Hillen
RSG Tromp Meesters
46:08
43:44
331
Ward Edema
TAK IRun2BFit
46:12
42:03
332
Daniel de Haan
CSG Eekeringe
46:22
45:02
333
Danny Bakker
RSG Tromp Meesters
46:29
44:47
334
Tim Kreder
RSG Tromp Meesters
46:29
44:44
335
Raymon de Boer
CSG Eekeringe
46:30
45:08
336
Alexander Piest
CSG Eekeringe
46:42
45:10
337
Fokke Rosier
CSG Eekeringe
46:45
43:24
338
Koen Gehrels
RSG Tromp Meesters
46:53
44:26
339
Bram Liezen
RSG Stad en Esch
47:18
44:24
340
Siegmar Rutten
CSG Eekeringe
47:19
43:54
341
Marc Dorenbos
RSG Stad en Esch
47:19
44:26
342
Jorn Schra
RSG Stad en Esch
47:19
44:25
343
Yannick Hemstede
RSG Tromp Meesters
47:33
46:17
344
Ernst Luijten
RSG Tromp Meesters
47:33
46:17
345
Jan Groen
RSG Tromp Meesters
47:34
45:32
346
Nick Mondria
RSG Tromp Meesters
47:35
44:12
347
Jeffrey Bollen
RSG Tromp Meesters
47:44
45:33
348
Melvin Zomerdijk
RSG Stad en Esch
47:46
46:36
349
Rick Jansen
RSG Stad en Esch
47:53
45:17
350
Melle Griesel
RSG Stad en Esch
47:53
44:59
351
Tim Paternotte
RSG Tromp Meesters
47:57
47:03
352
Robin de Haas
RSG Tromp Meesters
48:06
44:42
353
Adrian Westerbeek
RSG Tromp Meesters
48:08
47:07
354
Job van Dam
RSG Tromp Meesters
48:34
48:23
355
Wessel Hoorn
RSG Stad en Esch
48:58
46:28
356
Wesseln Kreulen
RSG Stad en Esch
48:59
46:28
357
Harwin Braad
CSG Eekeringe
49:02
47:52
358
Harald Verhoeff
RSG Stad en Esch
49:11
46:40
359
Damian Bakker
CSG Eekeringe
49:22
48:52
360
Sven vd Meer
CSG Eekeringe
49:22
48:52
361
Sonam Khonti
CSG Eekeringe
49:23
48:52
362
Martijn Broer
RSG Tromp Meesters
49:23
49:20
363
Bertwin Elshof
TAK IRun2BFit
49:29
45:18
364
Jasper Meekers
TAK IRun2BFit
49:30
45:20
365
Wouter Kelderman
RSG Tromp Meesters
49:32
43:38
366
Robert Kelderman
RSG Tromp Meesters
49:33
43:39
367
Ciaràn Mos
RSG Stad en Esch
49:42
46:48
368
Floris Greve
RSG Stad en Esch
49:43
46:49
369
Dirk Ravensberg
RSG Tromp Meesters
49:45
47:29
370
Josse Gerner
RSG Tromp Meesters
49:48
48:32
371
Marijn van Kekem
RSG Tromp Meesters
49:49
48:32
372
Kas Jansen
RSG Tromp Meesters
50:01
47:15
373
Mark Dijksma
RSG Stad en Esch
50:12
46:35
374
Ivan Tomac
RSG Stad en Esch
50:30
48:00
375
Machael Woldman
RSG Tromp Meesters
50:30
49:52
376
Gijs Marinum Liefers
Jena XL
50:33
47:14
377
Yoeri Krikken
RSG Stad en Esch
50:35
48:02
378
Beer Kwantes
RSG Stad en Esch
50:36
48:04
379
Dion Wissing
CSG Eekeringe
50:41
50:38
380
Arjan Boxem
CSG Eekeringe
50:41
50:30
381
Max Meijer
RSG Stad en Esch
50:50
48:59
382
Ted Brusse
RSG Tromp Meesters
50:54
48:54
383
Jolle Fonk
Jena XL
50:59
47:39
384
Teun Trootsheide
Jena XL
51:09
47:36
385
Gijs van Andel
Jena XL
51:10
47:37
386
Roy Mercelina
TAK IRun2BFit
51:37
50:49
387
Leendert Borgers
TAK IRun2BFit
51:45
47:36
388
Pim Noordman
TAK IRun2BFit
51:46
47:38
389
Kevin van Dijk
RSG Tromp Meesters
51:48
51:20
390
Gerald Tuenter
RSG Tromp Meesters
51:49
50:34
391
Rowy Opdam
TAK IRun2BFit
51:55
48:07
392
Jonathan Ivgi
Jena XL
52:05
48:45
393
Hendri Post
CSG Eekeringe
52:11
50:45
394
Jack de Olde
RSG Tromp Meesters
52:12
48:48
395
Mark Hoekstra
CSG Eekeringe
52:16
49:16
396
Lars de Nekker
RSG Tromp Meesters
52:18
51:50
397
Emre Yalcin
TAK IRun2BFit
52:20
51:30
398
Ruben van Os
CSG Eekeringe
52:24
49:25
399
Raymon Westerbeek
RSG Tromp Meesters
52:30
51:13
400
Jeffrey van Gunst
RSG Tromp Meesters
52:31
49:54
401
Denny Kooiker
RSG Tromp Meesters
52:40
50:30
402
Erwin Thijen
RSG Tromp Meesters
52:42
51:23
403
Remon Oosterhof
RSG Tromp Meesters
52:48
52:42
404
Frank de Haan
RSG Tromp Meesters
53:08
51:42
405
Vincent Haertlein
RSG Tromp Meesters
53:09
51:43
406
Jordin Paulusma
RSG Tromp Meesters
53:14
51:48
407
Anna Boeve
TAK IRun2BFit
53:29
49:23
408
Thomas Jager
RSG Tromp Meesters
53:31
50:54
409
Harold Pieper
RSG Tromp Meesters
53:33
53:04
410
Wouter ten Brinke
RSG Stad en Esch
53:45
50:46
411
Roan bij de Leij
RSG Tromp Meesters
54:02
48:07
412
Bram Bult
RSG Tromp Meesters
54:15
52:04
413
Emiel Lohr
TAK IRun2BFit
54:22
50:49
414
Mark Bennen
RSG Tromp Meesters
54:24
52:23
415
Edwin van Dijk
RSG Tromp Meesters
54:47
54:43
416
Ramon Waninge
RSG Stad en Esch
55:47
52:48
417
Thomas Eggen
RSG Stad en Esch
55:54
52:54
418
Wessel Nijstad
RSG Stad en Esch
55:57
52:58
419
Martijn de Lange
RSG Tromp Meesters
56:38
50:43
420
Pascal van Dijk
RSG Stad en Esch
56:43
53:41
421
Samer El Mokdad
RSG Stad en Esch
56:43
53:40
422
Lajos Troost
RSG Stad en Esch
56:44
53:42
423
Beau Graatsma
Jena XL
56:53
50:45
424
Thijm Roerink
TAK IRun2BFit
57:00
52:46
425
Edwin Harms
RSG Tromp Meesters
57:35
56:54
426
Jermaine Warkor
CSG Eekeringe
57:47
56:27
427
Gerard Westerhof
CSG Eekeringe
57:47
56:28
428
Jaap Wagter
CSG Eekeringe
57:48
55:14
429
Wim Kamerbeek
RSG Tromp Meesters
57:50
56:32
430
Stasz Zomermaand
CSG Eekeringe
57:51
55:17
431
Niek Damhuis
RSG Tromp Meesters
57:51
55:15
432
Stijn Werkema
RSG Tromp Meesters
57:52
55:18
433
Jaron Bijkerk
RSG Tromp Meesters
58:52
57:01
434
Wilko Jansma
RSG Tromp Meesters
58:52
55:22
435
Lowie Dedden
CSG Eekeringe
58:54
57:36
436
Saranda Brands
TAK IRun2BFit
59:07
55:06
437
Paul Smit
RSG Tromp Meesters
59:27
57:37
438
Jason Westerveen
CSG Eekeringe
1:01:50
59:13
439
Jarno Leeuwerink
CSG Eekeringe
1:01:52
1:00:31
440
Ismail Ayanoglu
RSG Tromp Meesters
1:01:58
59:22
441
Robby Munsterman
CSG Eekeringe
1:02:00
1:00:40
442
Jesse de Groot
Jena XL
1:02:06
58:35
443
Jordy Bakker
RSG Tromp Meesters
1:02:19
58:38
444
Jordi Smook
TAK IRun2BFit
1:02:20
58:06
445
Sander Bakker
RSG Stad en Esch
1:02:27
59:38
446
Jelle van Ommen
RSG Stad en Esch
1:02:34
59:34
447
Marthijn Emmink
RSG Stad en Esch
1:02:34
56:28
448
Henk Bijker
RSG Tromp Meesters
1:02:37
55:17
449
Feico Wiersma
CSG Eekeringe
1:02:38
58:59
R2BFV, 4 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne-Rim Romp
RSG Tromp Meesters
29:15
29:11
2
Noa Wijnen
RSG Tromp Meesters
31:34
30:09
3
Mathilde Spitzen
RSG Tromp Meesters
32:18
31:24
4
Ineke van Dalfsen
CSG Eekeringe
33:22
32:56
5
Sandra Boxum
RSG Tromp Meesters
33:40
32:43
6
Mirthe Kiekebos
RSG Tromp Meesters
34:06
33:11
7
Emma Boeve
TAK IRun2BFit
34:14
34:01
8
Demi Janssen
RSG Tromp Meesters
35:15
35:01
9
Hannah Kraan
RSG Tromp Meesters
35:30
34:33
10
Yorin Vermeer
TAK IRun2BFit
36:19
35:44
11
Michelle Jelsma
CSG Eekeringe
36:31
35:58
12
Kornelia Augustyniak
RSG Stad en Esch
36:43
34:03
13
Yvette Esselink
TAK IRun2BFit
36:44
36:32
14
Nadia dos Santos
RSG Tromp Meesters
36:44
34:19
15
Xanthe Gritter
RSG Tromp Meesters
36:44
34:19
16
Maura Folkertsma
RSG Stad en Esch
36:49
34:10
17
Michelle Brus
RSG Tromp Meesters
36:51
36:37
18
Liesbeth van der Molen
CSG Eekeringe
37:39
36:57
19
Grejanne Hornstra
CSG Eekeringe
38:13
37:40
20
Wilhelmien Schuttebelt
RSG Tromp Meesters
38:16
38:03
21
Debby Bredewold
TAK IRun2BFit
38:46
35:02
22
Vera Rademaker
TAK IRun2BFit
38:48
35:04
23
Marieke Peters
TAK IRun2BFit
39:23
34:55
24
Lisa Bakker
TAK IRun2BFit
39:27
35:26
25
Lynn Aitink
RSG Tromp Meesters
39:31
38:50
26
Sarah Kuper
CSG Eekeringe
39:44
38:25
27
Donne Verbiesen
Jena XL
39:45
36:20
28
Irene Koopman
RSG Stad en Esch
39:55
36:36
29
Rosalie Jassies
RSG Tromp Meesters
40:07
38:25
30
Caroline Schraa
TAK IRun2BFit
40:15
36:16
31
Nina Kool
RSG Tromp Meesters
40:28
38:46
32
Sorajah Bennen
RSG Tromp Meesters
40:45
38:55
33
Ellen van Opzeeland
CSG Eekeringe
40:54
39:12
34
Kirsten Maarleveld
TAK IRun2BFit
40:57
36:56
35
Lotte Pruntel
TAK IRun2BFit
40:58
36:57
36
Eefje Pelster
CSG Eekeringe
41:02
39:19
37
Lisan Schrijver
TAK IRun2BFit
41:03
38:02
38
Sarah Pruntel
TAK IRun2BFit
41:06
37:06
39
Renee List
RSG Tromp Meesters
41:07
40:50
40
Glenda Smit
RSG Tromp Meesters
41:10
40:53
41
Jasmijn Klaver
RSG Tromp Meesters
41:12
39:33
42
Florine Jager
RSG Tromp Meesters
41:12
39:33
43
Jacquelien Wemmenhove
RSG Stad en Esch
41:21
38:43
44
Ingmar Visser
RSG Stad en Esch
41:21
38:44
45
Myrett Kootstra
TAK IRun2BFit
41:22
37:22
46
Carine Hartman
TAK IRun2BFit
41:22
36:55
47
Corlaine Vendrig
CSG Eekeringe
41:39
40:10
48
Valerie Mijnster
RSG Stad en Esch
41:42
39:00
49
Sophie Vinke
RSG Stad en Esch
41:54
39:11
50
Lauret Verburgt
TAK IRun2BFit
41:54
39:33
51
Lotte Leutholff
TAK IRun2BFit
41:54
39:33
52
Mieke Barenburg
TAK IRun2BFit
41:59
37:45
53
Laura Cordemeijer
RSG Tromp Meesters
41:59
39:32
54
Selma Mujkanovic
TAK IRun2BFit
42:03
38:04
55
Coby van Welsem-Scholt
RSG Tromp Meesters
42:03
41:21
56
Elsa ter Schure
RSG Tromp Meesters
42:16
40:26
57
Karlijn Eggens
TAK IRun2BFit
42:19
37:02
58
Margreet Smit
CSG Eekeringe
42:32
40:23
59
Melissa Oosterboer
RSG Stad en Esch
42:38
39:49
60
Meike Robaard
RSG Stad en Esch
42:39
40:01
61
Sopfie-Claire Pot
TAK IRun2BFit
42:48
38:11
62
Danique van de Klok
TAK IRun2BFit
42:58
39:05
63
Madelief Poulus
RSG Tromp Meesters
42:58
41:08
64
Marloes Remijnse
RSG Stad en Esch
43:06
40:28
65
Ellen Bosma
TAK IRun2BFit
43:06
40:45
66
Nadine Elshof
TAK IRun2BFit
43:07
40:05
67
Rosa Jeelof
TAK IRun2BFit
43:07
39:27
68
Anouk Poelstra
RSG Tromp Meesters
43:09
42:28
69
Inge de Wagt
RSG Tromp Meesters
43:12
41:23
70
Marleen Dam
RSG Tromp Meesters
43:16
40:55
71
Fabienne Jager
RSG Tromp Meesters
43:17
40:55
72
Loret Brinkhof
TAK IRun2BFit
43:17
39:42
73
Daphne den Hartogh
TAK IRun2BFit
43:17
39:42
74
Mariel van der Snel
TAK IRun2BFit
43:20
39:05
75
Ilse van Den Belt
TAK IRun2BFit
43:21
39:42
76
Renée Koning
RSG Stad en Esch
43:33
41:03
77
Lisa van de Leur
TAK IRun2BFit
43:34
39:54
78
Lotte Oelius
RSG Tromp Meesters
43:43
41:53
79
Irene de Graag
RSG Stad en Esch
43:48
41:01
80
Liza Pekel
RSG Stad en Esch
43:49
41:02
81
Eva Veld
RSG Stad en Esch
43:54
41:10
82
Mérin Knaapen
RSG Stad en Esch
43:55
41:10
83
Daphne Makkinga
TAK IRun2BFit
43:59
40:02
84
Jannie Spijkerman
RSG Tromp Meesters
44:00
42:08
85
Lian Blaauw
RSG Tromp Meesters
44:02
44:00
86
Samantha Grasmeijer
RSG Tromp Meesters
44:03
43:59
87
Natasja dos Santos
RSG Tromp Meesters
44:05
41:42
88
Maria D'Aboy
RSG Stad en Esch
44:06
41:22
89
Elise Talen
RSG Stad en Esch
44:06
41:23
90
Yvette Snijder
TAK IRun2BFit
44:07
40:08
91
Maartje Bastiaans
TAK IRun2BFit
44:07
40:27
92
Esther Aarts
TAK IRun2BFit
44:08
40:27
93
Kim de Lange
RSG Tromp Meesters
44:11
40:55
94
Jipke van Sante
Jena XL
44:12
40:55
95
Andreke Laverman
Jena XL
44:13
40:57
96
Megan Smit
TAK IRun2BFit
44:13
42:25
97
Hilde de Jong
TAK IRun2BFit
44:14
42:25
98
Dagmar Vedder
RSG Tromp Meesters
44:15
42:24
99
Karlijn Back
RSG Tromp Meesters
44:15
42:14
100
Kelshey van der Heide
RSG Tromp Meesters
44:15
42:14
101
Jiska Duetz
RSG Tromp Meesters
44:42
42:41
102
Tessa Rada
TAK IRun2BFit
44:43
41:08
103
Rianne Mulder
RSG Tromp Meesters
44:49
41:59
104
Veerle Kasel
RSG Tromp Meesters
44:55
42:49
105
Marijn Vording
RSG Tromp Meesters
44:56
42:50
106
Manon van der Heide
RSG Tromp Meesters
44:57
43:27
107
Marleen van den Hoed
RSG Tromp Meesters
44:57
43:28
108
Hilde Jelsma
CSG Eekeringe
44:58
43:09
109
Willemke-Janne Postma
RSG Tromp Meesters
44:58
43:06
110
Lynn Homma
TAK IRun2BFit
44:59
41:03
111
Naomi Versteegh
TAK IRun2BFit
45:02
42:00
112
Susanne Hol
TAK IRun2BFit
45:05
41:08
113
Anna Beenen
RSG Stad en Esch
45:07
42:24
114
Nikki Kamphuis
RSG Stad en Esch
45:11
42:18
115
Aimee Daleman
RSG Tromp Meesters
45:15
43:09
116
Roos Harmsen
RSG Tromp Meesters
45:15
43:09
117
Femme van der Vlist
RSG Stad en Esch
45:21
42:39
118
Silja Björgvinsdóttir
RSG Stad en Esch
45:22
42:40
119
Aniek Hulsmann
TAK IRun2BFit
45:24
41:21
120
Iris Beltman
TAK IRun2BFit
45:25
41:21
121
Evri Penning
RSG Tromp Meesters
45:27
43:06
122
Lianne van de Klok
TAK IRun2BFit
45:27
41:47
123
Kyra Broeks
TAK IRun2BFit
45:27
41:47
124
Mylene Rik
RSG Tromp Meesters
45:28
43:07
125
Femke van der Laan
TAK IRun2BFit
45:30
41:51
126
Maaike Nepelenbroek
TAK IRun2BFit
45:30
41:51
127
Ilse Kreeft
RSG Stad en Esch
45:32
43:18
128
Robin Lugtmeier
RSG Stad en Esch
45:32
43:18
129
Seraphine Siemerink
RSG Tromp Meesters
45:34
43:13
130
Jolanda Verbeek
CSG Eekeringe
45:44
43:38
131
Daniek Schinkel
TAK IRun2BFit
45:44
41:42
132
Sifra Swagerman
RSG Tromp Meesters
45:47
44:07
133
Merel Elenga
RSG Tromp Meesters
45:47
44:06
134
Babette van Huls
TAK IRun2BFit
45:51
41:49
135
Fiori Peters
RSG Stad en Esch
45:55
43:27
136
Bettine Werners
RSG Stad en Esch
45:57
43:07
137
Dana Witvoet
RSG Stad en Esch
45:58
44:22
138
Eva van Veen
RSG Stad en Esch
46:00
44:22
139
Nina Koopman
RSG Stad en Esch
46:00
44:23
140
Thessa Prakken
RSG Stad en Esch
46:04
43:15
141
Ella Meesters
TAK IRun2BFit
46:06
39:29
142
Kim de Haan
TAK IRun2BFit
46:07
39:28
143
Nina Blaas
Jena XL
46:12
42:51
144
Roos Spiegel
Jena XL
46:13
42:50
145
Fabienne Heijman
TAK IRun2BFit
46:15
42:12
146
Lois Spin
TAK IRun2BFit
46:15
42:12
147
Celine van der Haar
RSG Stad en Esch
46:18
43:28
148
Marianne Werners
RSG Stad en Esch
46:19
43:29
149
Ires Hokse
RSG Stad en Esch
46:21
43:31
150
Meike Evers
TAK IRun2BFit
46:22
42:01
151
Eva Koorn
TAK IRun2BFit
46:22
41:59
152
Chayenne Mulder
TAK IRun2BFit
46:22
42:00
153
Tineke Jassies
RSG Tromp Meesters
46:38
39:54
154
Melissa Plattel
TAK IRun2BFit
46:42
42:21
155
Nolleke van Noord
RSG Tromp Meesters
46:47
43:56
156
Marjet Rijkelijkhuizen
RSG Tromp Meesters
46:52
43:41
157
Sharon Uitendaal
RSG Stad en Esch
46:53
40:42
158
Mylene Boven
RSG Tromp Meesters
47:02
46:47
159
Lotte Meester
RSG Tromp Meesters
47:02
45:18
160
Ashara Legag
TAK IRun2BFit
47:07
43:27
161
Ielyj Ivgi
Jena XL
47:17
43:59
162
Gerdien Pastink
TAK IRun2BFit
47:19
39:31
163
Desi Kuiper
CSG Eekeringe
47:20
43:56
164
Ancilla van Oirsouw
TAK IRun2BFit
47:25
43:37
165
Anna Snel
TAK IRun2BFit
47:34
42:16
166
Astrid Heinen
CSG Eekeringe
47:43
44:18
167
Merle Veldhuis
TAK IRun2BFit
47:43
43:21
168
Inge de Kruijf
RSG Stad en Esch
47:47
45:27
169
Sophie Blommers
RSG Tromp Meesters
47:47
45:21
170
Desire van de Bogaart
TAK IRun2BFit
47:49
44:16
171
Rosanne Heinhuis
RSG Tromp Meesters
47:49
47:34
172
Britt Pluim
RSG Tromp Meesters
47:50
47:35
173
Bowien Baltussen
RSG Tromp Meesters
47:50
47:35
174
Nadine Zwakenberg
TAK IRun2BFit
47:52
44:18
175
Marjolijn de Vries
RSG Tromp Meesters
47:56
47:42
176
Lidewei van der Staaij
RSG Tromp Meesters
47:56
47:42
177
Ines Veldkamp
RSG Tromp Meesters
48:00
47:18
178
Martine Lukas
CSG Eekeringe
48:00
45:55
179
Lisa ten Veen
CSG Eekeringe
48:01
45:55
180
Kelly Benning
RSG Tromp Meesters
48:01
45:28
181
Luca Brouwer
RSG Tromp Meesters
48:03
45:32
182
Ruby Vardimon
RSG Tromp Meesters
48:04
46:49
183
Anne van Bodegom
RSG Tromp Meesters
48:05
46:49
184
Roos Sieval
RSG Tromp Meesters
48:07
45:38
185
Tessa Drijfhout
TAK IRun2BFit
48:08
44:33
186
Sylvia Dooper
RSG Tromp Meesters
48:08
45:38
187
Anne van Asperen
RSG Stad en Esch
48:09
45:49
188
Mirte Bodewes
RSG Tromp Meesters
48:10
46:38
189
Astrid Hoogendijk
RSG Tromp Meesters
48:10
46:38
190
Reeve Terlingen
RSG Tromp Meesters
48:18
46:35
191
Jard van der Veer
RSG Tromp Meesters
48:18
46:35
192
Muriel van Toledo
RSG Tromp Meesters
48:34
45:20
193
Elze van Zon
RSG Tromp Meesters
48:34
45:29
194
Rosemarijn Schrader
RSG Stad en Esch
48:38
46:11
195
Heleen Mostert
RSG Stad en Esch
48:38
46:11
196
Isah Hop
TAK IRun2BFit
48:53
44:55
197
Maud Snel
TAK IRun2BFit
48:53
44:55
198
Paula Broeks
TAK IRun2BFit
48:53
44:55
199
Tessa Magerij
CSG Eekeringe
48:54
48:21
200
Puck Postema
TAK IRun2BFit
48:58
44:36
201
Emy Otten
RSG Stad en Esch
49:07
46:15
202
Melanie Haverkamp
RSG Stad en Esch
49:07
46:25
203
Julia Bos
RSG Tromp Meesters
49:11
44:41
204
Laura Hendriks
RSG Tromp Meesters
49:11
44:42
205
Cécile Folio
RSG Stad en Esch
49:19
46:48
206
Anouk van Essen
RSG Stad en Esch
49:24
46:29
207
Samantha Wagter
CSG Eekeringe
49:33
48:10
208
Charlotte Driesen
CSG Eekeringe
49:35
47:59
209
Petra Tiel Groenestege
CSG Eekeringe
49:36
47:47
210
Anna Werkman
CSG Eekeringe
49:36
48:00
211
Nina ter Wisscha
CSG Eekeringe
49:37
47:48
212
Sterre ter Braak
Jena XL
49:41
43:33
213
Nienke Straat
Jena XL
49:41
43:33
214
Ella Roos Schenkel
RSG Stad en Esch
49:42
46:57
215
Richelle Schenkel
RSG Stad en Esch
49:42
46:57
216
Nadine Kortekaas
CSG Eekeringe
49:43
47:35
217
Marije Meinen
CSG Eekeringe
49:43
47:35
218
Jasmijn Arends
RSG Stad en Esch
49:44
47:16
219
Latisha van Halen
RSG Stad en Esch
49:44
47:16
220
Thirza Drent
RSG Tromp Meesters
49:47
47:39
221
Esmée Martens
RSG Stad en Esch
49:51
46:59
222
Charlotte Oosterhof
RSG Tromp Meesters
49:51
47:15
223
Karlijn Schuurhuis
RSG Stad en Esch
49:52
47:23
224
Marte Naaktgeboren
RSG Tromp Meesters
49:52
47:16
225
Yolani van Keulen
TAK IRun2BFit
49:53
45:26
226
Denise Lijkendijk
RSG Stad en Esch
49:57
47:06
227
Lisa ten Heuvel
RSG Stad en Esch
50:26
47:47
228
Ingrid Ros
RSG Stad en Esch
50:27
47:47
229
Jolein Steenbergen
RSG Stad en Esch
50:35
47:53
230
Lotta Balfoort
RSG Stad en Esch
50:36
47:52
231
Nienke van Olst
TAK IRun2BFit
50:36
50:24
232
Inge de Jong
RSG Stad en Esch
50:40
48:00
233
Elke Diener
Jena XL
50:49
47:27
234
Kimberley Hendriks
Jena XL
50:49
47:28
235
Francien Visser
RSG Tromp Meesters
50:49
48:41
236
Tessa de Vries
RSG Tromp Meesters
50:54
48:29
237
Chanien Gras
RSG Tromp Meesters
50:55
48:46
238
Chantal Kleine
RSG Stad en Esch
50:56
48:19
239
Romi Speelman
RSG Stad en Esch
50:57
48:04
240
Merel Kessler
Jena XL
50:58
47:39
241
Carmen Storck
Jena XL
50:59
47:39
242
Nienke van Scheepen
RSG Tromp Meesters
50:59
48:51
243
Nina Schuurman
RSG Tromp Meesters
51:00
46:30
244
Christa Punt
RSG Tromp Meesters
51:01
48:30
245
Roos Brouwer
CSG Eekeringe
51:01
47:33
246
Anouk Mansveld
CSG Eekeringe
51:02
49:41
247
Evelien Klooster
RSG Stad en Esch
51:06
48:11
248
Francien Lutgendorf
RSG Stad en Esch
51:07
48:52
249
Lisa Gengler
RSG Stad en Esch
51:07
48:50
250
Cheyenne Mos
RSG Stad en Esch
51:07
48:50
251
Marielle Stevens
RSG Tromp Meesters
51:14
50:35
252
Melissa Tasma
RSG Tromp Meesters
51:14
50:36
253
Wieke Oosterhof
TAK IRun2BFit
51:19
47:13
254
Iris van Kuik
RSG Tromp Meesters
51:35
49:40
255
Danielle Witz
TAK IRun2BFit
51:38
48:37
256
Chantal With
TAK IRun2BFit
51:39
48:38
257
Claire Stam
RSG Tromp Meesters
51:41
50:01
258
Nina Ringsma
RSG Tromp Meesters
51:41
48:55
259
Marielle Visser
RSG Tromp Meesters
51:42
49:13
260
Milou Leijenaar
RSG Tromp Meesters
51:42
49:13
261
Sanne Steennis
CSG Eekeringe
51:44
49:05
262
Milou Santing
CSG Eekeringe
51:45
49:05
263
Leone van Steenbruggen
RSG Tromp Meesters
51:51
50:35
264
Sophie Aardema
RSG Stad en Esch
51:56
49:02
265
Claire Bergmans
RSG Stad en Esch
51:57
49:13
266
Ilsa Eijckelhof
RSG Stad en Esch
51:58
49:13
267
Lieke Redeker
RSG Stad en Esch
52:00
49:15
268
Becky Bakker
CSG Eekeringe
52:11
50:45
269
Andrea Wagter
CSG Eekeringe
52:11
50:46
270
Lisanne Toet
RSG Tromp Meesters
52:12
48:48
271
Anouk Bentum
RSG Stad en Esch
52:18
49:26
272
Femke de Vries
RSG Stad en Esch
52:18
49:27
273
Stefanie Mannes
CSG Eekeringe
52:31
50:02
274
Merle van Selm
RSG Tromp Meesters
52:31
50:01
275
Kirsten Tilstra
RSG Tromp Meesters
52:31
45:12
276
Leonie van den Berg
TAK IRun2BFit
52:41
48:34
277
Marieke Horsman
TAK IRun2BFit
52:41
48:35
278
Elbrich Schuurmans
RSG Tromp Meesters
52:42
49:36
279
Marijn Keetman
RSG Tromp Meesters
52:42
49:28
280
Manon Knipmeijer
RSG Stad en Esch
52:46
50:31
281
May-Mylène Harsevoort
RSG Stad en Esch
52:50
50:31
282
Lisanne Aarts
RSG Stad en Esch
52:50
50:31
283
Elize Miedema
TAK IRun2BFit
53:09
48:43
284
Annabel Brand
TAK IRun2BFit
53:09
48:43
285
Chantal Pot
TAK IRun2BFit
53:29
49:23
286
Marloes de Vries
RSG Tromp Meesters
53:30
50:05
287
Samya Ahal-Laoui
RSG Stad en Esch
53:31
50:36
288
Maaike Koster
RSG Stad en Esch
53:31
50:36
289
Marieke Petter
RSG Stad en Esch
53:31
50:36
290
Celine ten Wolde
CSG Eekeringe
53:39
51:50
291
Annelies Mulder
CSG Eekeringe
53:42
53:17
292
Sharon Kroes
TAK IRun2BFit
53:42
47:03
293
Janice Huitink
TAK IRun2BFit
53:42
47:03
294
Demi Tanahatoe
RSG Stad en Esch
53:59
52:49
295
Lauren Smit
RSG Tromp Meesters
54:00
51:13
296
Rosanne Meijer
RSG Tromp Meesters
54:01
51:14
297
Amber Knoop
RSG Stad en Esch
54:04
52:54
298
Kiki Ubak
RSG Stad en Esch
54:04
52:53
299
Tjabina Winter
CSG Eekeringe
54:14
52:44
300
Deborah van der Klis
CSG Eekeringe
54:14
52:45
301
Naomi Kooij
CSG Eekeringe
54:15
52:44
302
Marit Palland
TAK IRun2BFit
54:22
50:49
303
Romée Donker
RSG Stad en Esch
54:29
52:01
304
Dewi Rozendal
CSG Eekeringe
54:30
53:00
305
Lotte Roodbergen
RSG Stad en Esch
54:30
52:03
306
Isabelle Bally
RSG Stad en Esch
54:31
52:03
307
Lisa Tebbe
RSG Tromp Meesters
54:39
52:47
308
Desiree Koffi
RSG Tromp Meesters
54:40
52:47
309
Sanne de Jong
RSG Tromp Meesters
54:51
52:29
310
Marlene Wiltjer
RSG Tromp Meesters
54:52
53:02
311
Indi Kuiper
RSG Tromp Meesters
54:52
53:03
312
Lobke Venema
RSG Stad en Esch
54:57
52:13
313
Daphne Roze
RSG Stad en Esch
54:57
52:06
314
Lotte Haadsma
RSG Tromp Meesters
55:00
53:45
315
Indy Kuiper
RSG Tromp Meesters
55:00
53:03
316
Iris Veerman
RSG Tromp Meesters
55:26
53:28
317
Lisa Dunnik
RSG Tromp Meesters
55:27
52:09
318
Ellen Lap
RSG Tromp Meesters
55:30
53:30
319
Charlotte Prakken
TAK IRun2BFit
56:07
51:40
320
Iris Mulder
RSG Tromp Meesters
56:47
55:36
321
Liesbeth Peterson
RSG Tromp Meesters
56:51
54:26
322
Selina la Faille
Jena XL
56:52
50:44
323
Lisa Schuurman
Jena XL
56:52
50:45
324
Kirsen Authier
RSG Tromp Meesters
56:54
55:43
325
Aysu Gümüssu
RSG Tromp Meesters
56:55
54:48
326
Freya Lindblom
RSG Tromp Meesters
56:56
54:30
327
Anne Bakker
CSG Eekeringe
56:56
55:21
328
Ineke Hof
CSG Eekeringe
56:57
55:21
329
Liselotte Kersten
TAK IRun2BFit
56:57
56:10
330
Yiorda van Eikenhorst
TAK IRun2BFit
56:58
56:09
331
Yolanda Hettema
CSG Eekeringe
57:09
55:09
332
Lotte de Vries
RSG Stad en Esch
57:20
54:53
333
Maartje Stadhouders
RSG Stad en Esch
57:21
54:54
334
Damaris Morsink
RSG Tromp Meesters
57:41
51:27
335
Carolien Keizer
RSG Tromp Meesters
57:41
51:27
336
Eline Katers
CSG Eekeringe
57:46
55:47
337
Nienke Meinders
CSG Eekeringe
57:46
55:50
338
Anouk Zwiers
CSG Eekeringe
57:53
56:33
339
Cielke Elferink
RSG Stad en Esch
57:53
55:10
340
Jolien Hamstra
CSG Eekeringe
57:54
56:32
341
Richtsje Huitema
CSG Eekeringe
57:54
56:31
342
Chantal de Lange
CSG Eekeringe
58:02
56:34
343
Angela Doeve
CSG Eekeringe
58:02
56:39
344
Yvonne van Kampen
CSG Eekeringe
58:03
56:41
345
Marlinde Terpstra
RSG Stad en Esch
58:08
55:16
346
Anne-Marijn Maat
RSG Stad en Esch
58:09
55:17
347
Jasmijn Bos
RSG Stad en Esch
58:12
55:41
348
Anne Slagter
RSG Stad en Esch
58:13
55:32
349
Esmée Klomp
RSG Stad en Esch
58:13
55:33
350
Lisanne Storck
RSG Tromp Meesters
58:22
56:39
351
Minke Meijer
RSG Tromp Meesters
58:24
56:39
352
Geja Mulder
RSG Tromp Meesters
58:26
55:09
353
Christine Meijners
RSG Tromp Meesters
58:51
56:50
354
Naomi Koster
RSG Tromp Meesters
58:51
56:51
355
Amber Brinkman
CSG Eekeringe
59:01
56:53
356
Sanne Riksten
RSG Tromp Meesters
59:04
56:36
357
Maartje Schrijver
RSG Tromp Meesters
59:04
56:37
358
Annelies Wijsman
TAK IRun2BFit
59:07
55:06
359
Michelle Reinders
RSG Tromp Meesters
59:26
57:35
360
Mandy Weijdema
RSG Tromp Meesters
59:28
57:39
361
Louisa Kuper
RSG Tromp Meesters
59:30
57:40
362
Nikki Stegink
RSG Tromp Meesters
59:35
57:53
363
Nikki Burgers
RSG Tromp Meesters
59:37
57:55
364
Sharona Baltes
TAK IRun2BFit
1:00:22
59:36
365
Tamara Hasselt
TAK IRun2BFit
1:00:23
59:39
366
Marina Amin
CSG Eekeringe
1:00:34
58:00
367
Ingeborg Mondria
CSG Eekeringe
1:00:34
59:13
368
Daniek Gol
CSG Eekeringe
1:00:35
59:14
369
Tamara Scheltinga
CSG Eekeringe
1:00:35
59:05
370
Lotte Wouters
RSG Tromp Meesters
1:00:36
57:22
371
Camila Hoffman Ensing
CSG Eekeringe
1:00:36
59:05
372
Melissa Waldus
RSG Tromp Meesters
1:00:36
57:23
373
Mariane Ibrahim
RSG Tromp Meesters
1:00:37
57:23
374
Denise Stuiver
CSG Eekeringe
1:00:37
59:16
375
Majorie Hoekstra
CSG Eekeringe
1:00:37
59:16
376
Nathalie Vink
CSG Eekeringe
1:00:38
1:00:35
377
Linda Hendriksen
CSG Eekeringe
1:00:39
59:22
378
Romy Lubbinge
CSG Eekeringe
1:00:39
59:22
379
Elvira Grotensteenwek
RSG Tromp Meesters
1:00:40
57:48
380
Kimberly de Jonge
RSG Tromp Meesters
1:00:40
57:48
381
Tugce Cansiz
CSG Eekeringe
1:00:52
56:42
382
Nadine Rientjes
CSG Eekeringe
1:00:52
58:13
383
Anouk Visser
RSG Stad en Esch
1:00:53
58:24
384
Kris Modderman
RSG Stad en Esch
1:01:07
58:16
385
Debby Monteiro
RSG Stad en Esch
1:01:07
58:16
386
Britt Strijker
RSG Stad en Esch
1:01:08
58:32
387
Chinouk Kroonenburg
RSG Stad en Esch
1:01:11
58:26
388
Jodie Rehorst
RSG Tromp Meesters
1:01:37
58:26
389
Simonet Rijkelijkhuize
RSG Tromp Meesters
1:01:37
58:26
390
Denis Spin
RSG Tromp Meesters
1:01:40
58:15
391
Ilse Munsterman
CSG Eekeringe
1:01:40
58:16
392
Annarens Tigchelaar
RSG Tromp Meesters
1:01:45
1:01:14
393
Floor Meijer
RSG Tromp Meesters
1:01:45
1:01:13
394
Erini Amin
CSG Eekeringe
1:01:50
1:00:02
395
Emma Oelius
RSG Tromp Meesters
1:01:52
1:00:42
396
Marije Werkman
CSG Eekeringe
1:01:57
1:00:21
397
Dominique den Besten
CSG Eekeringe
1:01:57
1:01:38
398
Lisanne Beek
CSG Eekeringe
1:01:58
1:01:38
399
Hannah de Vries
CSG Eekeringe
1:01:59
56:03
400
Gamze Aydin
CSG Eekeringe
1:02:06
1:00:22
401
Jaimy Boudens
TAK IRun2BFit
1:02:06
58:35
402
Vera Vos
CSG Eekeringe
1:02:07
1:01:42
403
Julia Hintzbergen
RSG Tromp Meesters
1:02:08
1:00:12
404
Roxanne Kruider
CSG Eekeringe
1:02:08
1:00:13
405
Samira Abaar
CSG Eekeringe
1:02:12
1:01:47
406
Kim Venneri
CSG Eekeringe
1:02:14
1:00:53
407
Frederieke Dijkstra
RSG Tromp Meesters
1:02:15
59:35
408
Carmen Buirnenberg
RSG Tromp Meesters
1:02:15
1:02:13
409
Romy Stark
RSG Tromp Meesters
1:02:15
1:02:13
410
Polly Haveman
RSG Tromp Meesters
1:02:19
56:23
411
Aurora Somer
RSG Tromp Meesters
1:02:19
56:24
412
Tess Tigchelaar
RSG Tromp Meesters
1:02:19
1:01:37
413
Julia Benedetti
RSG Tromp Meesters
1:02:27
59:48
414
Sanne Benning
RSG Stad en Esch
1:02:27
59:36
415
Jamilla Sharif
RSG Tromp Meesters
1:02:28
1:01:43
416
Denise Jansen
RSG Tromp Meesters
1:02:28
1:01:44
417
Fabiëlle Pengel
RSG Stad en Esch
1:02:28
59:33
418
Els Witteveen
RSG Tromp Meesters
1:02:31
55:46
419
Inge Meijer
CSG Eekeringe
1:02:31
1:01:08
420
Maylin Oppenhuis
RSG Tromp Meesters
1:02:35
56:22
421
Jannie Wolters
RSG Tromp Meesters
1:02:36
1:01:50
422
Ivonne Wessels
RSG Tromp Meesters
1:02:37
55:17
423
Esther van Oene
Jena XL
1:02:48
59:21
424
Anne-Sophie van Rest
Jena XL
1:02:56
59:30
425
Dalinja Nijland
TAK IRun2BFit
1:04:58
1:04:14
426
Naomi Allinajad
TAK IRun2BFit
1:04:58
1:04:11
427
Marijke ten Hof
TAK IRun2BFit
1:09:57
1:05:59
428
Marinda Knol
TAK IRun2BFit
1:10:01
1:06:13
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wilson Kipsang
Kenia
1:00:49
1:00:48
2
El Hassan El Abbassi
Marokko
1:01:53
1:01:52
3
Stephen Tum
Kenia
1:01:53
1:01:52
4
Ezekiel Jafari
Tanzania
1:01:54
1:01:53
5
Philip Langat
Kenia
1:01:56
1:01:55
6
Richard Sigei
Kenia
1:02:14
1:02:13
7
Laban Korir
Kenia
1:02:43
1:02:42
8
Fabiano Joseph
Tanzania
1:02:45
1:02:44
9
Jason Mbote
Kenia
1:03:05
1:03:04
10
Julius Mbugua
Kenia
1:03:14
1:03:14
11
Hillary Kemboi
Kenia
1:03:39
1:03:38
12
Nourddine Htaibi
Marokko
1:03:53
1:03:52
13
Abdelhadi El Mouaziz
Marokko
1:03:53
1:03:53
14
Phil Wicks
Groot-Brittannië
1:04:41
1:04:40
15
Youssef Banniz
Marokko
1:05:04
1:05:03
16
Jamal Baligha
Marokko
1:05:15
1:05:14
17
Michel Schrier
Nederland
1:08:03
1:08:02
18
Tim Pleyte
Nederland
1:11:23
1:11:22
19
Nathaniel Kipkosgei
Kenia
1:13:11
1:13:11
20
Said Kanfaoui
Nederland
1:13:25
1:13:24
21
Rik Meylaers
België
1:14:32
1:14:30
22
Michiel Snuverink
Marathon Pim Mulier
1:15:07
1:15:06
23
Simon Visser
Isala '96
1:16:33
1:16:30
24
Joep Emmen
Landstede 1
1:16:54
1:16:51
25
Pieter-Jelle Moenandar
Hellas
1:17:36
1:17:36
26
Joris van de Meent
Cialfo
1:17:46
1:17:44
27
Martijn Schakelaar
De Gemzen
1:18:15
1:18:12
28
Henry Visscher
BB lopers
1:19:00
1:18:57
29
Jeroen Bonhof
BB lopers
1:20:57
1:20:52
30
Bernard Nitrauw
BB lopers
1:21:19
1:21:16
31
Gerrit Jan Kastenberg
Loopgroep Aart Stigt
1:22:12
1:22:08
32
Gerrald Korenromp
TION
1:22:47
1:22:38
33
Reinald Bosman
Landstede 1
1:23:24
1:23:17
34
Marco Scholten
Triathlon
1:24:24
1:24:21
35
Erik Slomp
BB lopers
1:25:14
1:25:10
36
Gerton Prinsen
ASV
1:25:24
1:25:14
37
Arno Boekema
BB lopers
1:25:47
1:25:44
38
Wim Ramaker
Spurt '88
1:26:30
1:26:24
39
Bob Leuvelink
LAAC Twente
1:26:34
1:26:30
40
Jacco Stoevelaar
HAC '63
1:27:00
1:26:57
41
Mark Hakbijl
Loopgroep Aart Stigt
1:27:58
1:27:54
42
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
1:29:13
1:29:07
43
Kevin Timmerman
Spurt '88
1:29:35
1:29:31
44
Peter Bood
De Gemzen
1:30:36
1:30:34
45
Leroy Olthof
BB lopers
1:30:54
1:30:49
46
Tim Klaassen
PEC 1910
1:31:26
1:31:17
47
Sjoerd Franck
ASV
1:33:00
1:32:49
48
Jeroen Driehuis
PEC 1910
1:33:03
1:32:55
49
Janko van Arken
De Gemzen
1:34:59
1:34:57
50
Bjørn van Til
Daventria
1:36:28
1:36:11
51
Richard Brouwer
Hylas
1:36:37
1:36:32
52
Arjan ten Cate
HAC '63
1:36:38
1:36:28
53
Marijn de Keijzer
Loopgroep PK
1:37:09
1:37:03
54
Dennis van den Belt
Flevo Delta
1:37:16
1:37:05
55
Bas Briefjes
AV Castricum
1:43:49
1:42:02
56
Floris Ridderbos
Loopgroep Aart Stigt
1:45:35
1:45:26
57
Milo Janssen
De Langstraat
1:45:51
1:43:09
58
Karst Altena
AV '34
1:54:22
1:51:01
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
1:12:37
1:12:36
2
Chris Moreau
België
1:16:38
1:16:36
3
Arendjan van de Hoek
BB lopers
1:22:56
1:22:52
4
Johan Boom
Spurt '88
1:23:08
1:23:03
5
Borre de Gier
BB lopers
1:24:19
1:24:15
6
Kees Boer
BB lopers
1:24:20
1:24:16
7
Herman Hassing
LAAC Twente
1:24:39
1:24:05
8
Han Stegeman
ACO Van Elderen
1:26:09
1:26:04
9
Marcel van Gemert
Groningen Atletiek
1:27:09
1:27:02
10
Erwin Dol
Flevo Delta
1:27:41
1:27:35
11
Bertus Gazenbeek
BB lopers
1:27:54
1:27:51
12
Geert Klumperman
Atletics Nijverdal
1:30:03
1:29:57
13
JoseVicente Requena Ma
Loopgroep Aart Stigt
1:30:08
1:30:03
14
William Knoeff
Veluwe
1:30:21
1:30:14
15
Maarten Vos
BB lopers
1:31:12
1:31:09
16
Rob Harte
PEC 1910
1:31:40
1:31:31
17
Jan willem Davidse
PEC 1910
1:31:50
1:31:46
18
Ronald Meijer
AAV '36
1:33:28
1:33:18
19
Wilfred Beens
Daventria
1:34:06
1:34:01
20
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
1:34:13
1:34:09
21
Willy Heijnen
Loopgroep Aart Stigt
1:36:31
1:36:25
22
Arie Claassen
Veluwe
1:38:19
1:36:10
23
Bert Manenschijn
ACO Van Elderen
1:38:37
1:38:30
24
Aldrich Schmitz du Mou
PEC 1910
1:41:07
1:40:59
25
Mark Weekamp
ACO Van Elderen
1:41:31
1:41:24
26
Harold van Riessen
PEC 1910
1:41:31
1:41:23
27
Wilco Voulon
BB lopers
1:47:05
1:47:03
28
Johan Koetje
Altis
1:47:55
1:47:46
29
Ronald Loof
NOP
2:12:45
2:08:34
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Valk
Daventria
1:19:22
1:19:22
2
Henk Uitslag
Cialfo
1:20:01
1:20:00
3
Johan Hulzebos
Gemeente Hardenberg
1:22:16
1:22:12
4
Peter de Boer
PEC 1910
1:24:18
1:24:10
5
Robert Jan de Kraker
Altis
1:26:57
1:26:50
6
Frans Breet
Flevo Delta
1:27:07
1:27:02
7
Rene Brinkhof
Loopgroep Aart Stigt
1:27:08
1:27:03
8
Wim Ritsema
Gelre
1:27:31
1:27:28
9
Ton Zajac
Leiden Atletiek
1:27:51
1:27:47
10
Pieter Meesters
Atletics Nijverdal
1:28:02
1:27:58
11
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
1:28:27
1:28:20
12
Willem Albers
De Eenhoorn koffie e
1:28:39
1:28:36
13
Hanno Treep
PEC 1910
1:29:30
1:29:23
14
Ronnie Eilert
Loopgroep Aart Stigt
1:31:51
1:31:45
15
Paulino Pallas
Avanti-Wilskracht
1:32:03
1:32:00
16
Peter KUijper
Triathlon
1:32:16
1:32:14
17
Geert Meijer
Loopgroep Aart Stigt
1:32:29
1:32:22
18
Henk Oosterveen
HAC '63
1:34:12
1:34:07
19
Kees van de Wetering
Loopgroep Aart Stigt
1:34:51
1:34:42
20
Gerrit Pleijter
Flevo Delta
1:34:58
1:34:52
21
Harry Dommerholt
Atletics Nijverdal
1:35:07
1:35:00
22
Roland van Putten
Rotterdam Atletiek
1:35:17
1:35:12
23
Roelof Rekker
BB lopers
1:35:24
1:35:21
24
Benno Oderkerk
AV '34
1:35:52
1:35:48
25
Kees Kuiper
AV '34
1:37:22
1:37:18
26
Bart Oranje
PEC 1910
1:37:55
1:37:46
27
Harry Boerefijn
NOP
1:37:59
1:37:54
28
Henny Berends
Spurt '88
1:39:03
1:38:55
29
Lex Boot
Athlos
1:39:35
1:39:25
30
Hans van Renselaar
De Gemzen
1:39:42
1:39:39
31
Johan Zandbergen
Flevo Delta
1:39:59
1:39:48
32
Jan Post
NOP
1:40:31
1:40:27
33
Harry Loos
NOP
1:40:31
1:40:27
34
John Brandhoff
Loopgroep Hoorn
1:43:21
1:43:19
35
Robert Dentz
Köln (GER)
1:43:30
1:40:49
36
John Baars
Running2000
1:43:54
1:43:45
37
Marco Schoen
Loopgroep Hoorn
1:44:12
1:44:10
38
Gertjan Kroon
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:46:59
1:46:21
39
Roel Kleine
HAC '63
1:47:20
1:47:10
40
Peter van Dam
Loopgroep PK
1:48:29
1:43:30
41
Nico Modderkolk
Runners Stadskanaal
2:20:07
2:16:19
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
België
1:12:20
1:12:18
2
Roelf Hutten
Spurt '88
1:21:29
1:21:27
3
Hans Blankestijn
Daventria
1:24:22
1:24:13
4
Ruud Kok
AV '34
1:26:52
1:26:49
5
Egbert Meilink
Spurt '88
1:28:10
1:28:04
6
Marten Bolt
avVN
1:28:30
1:28:25
7
Antonius Poelman
Landstede 1
1:28:41
1:28:33
8
Ronald Verstappen
Daventria
1:29:35
1:29:31
9
Hans Versteeg
Friesland
1:30:15
1:30:04
10
Klaas de Haan
Start '78
1:30:44
1:30:00
11
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
1:31:48
1:31:45
12
Juda Vecht
BB lopers
1:31:49
1:31:47
13
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
1:32:40
1:32:37
14
Luuk Espeldoorn
Gemeente Hardenberg
1:33:12
1:33:07
15
Silvo van der Vegte
Loopgroep PK
1:34:55
1:34:51
16
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
1:35:01
1:34:55
17
Jan Timmerman
Spurt '88
1:35:41
1:35:34
18
Paul Selten
De Keien
1:37:16
1:37:08
19
Douwe Iedema
ATC '75
1:40:11
1:40:08
20
Rense Pettinga
NOP
1:40:16
1:38:34
21
Walter Elferink
Flevo Delta
1:40:38
1:40:33
22
Juergen Klotz
Neulingen (GER)
1:41:37
1:41:29
23
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:42:35
1:42:31
24
Gert Vermeer
Running AP
1:42:54
1:42:47
25
Jan Willem Hage
Athlos
1:43:22
1:43:18
26
Harry Brookhuis
Dionysos
1:43:49
1:42:02
27
Arie Drogt
Spurt '88
1:43:52
1:43:43
28
Riekel de Groot
De Sperwers
1:45:00
1:43:36
29
Arian Wassink
Deventer
1:46:00
1:45:53
30
Herman Wassens
Lionitas
1:46:59
1:46:49
31
Bart Ahrens
Athlos
1:49:24
1:44:41
32
Ton Konijn
Marathon Pim Mulier
2:01:04
1:57:12
33
Hans Snelderwaard
Running2000
2:03:43
1:58:55
34
Ton Harmsen
ASV
2:05:30
2:00:31
35
Arnold te Raa
Flevo Delta
2:14:00
2:13:53
36
DJ RICO van LEEUWEN
Veluwe
2:17:42
2:16:39
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Vos
Triathlon
1:24:40
1:24:38
2
Tjibbe de Vries
Cialfo
1:27:26
1:27:21
3
Willie Mars
Loopgroep Aart Stigt
1:28:38
1:28:36
4
Hans van der Steen
Lionitas
1:29:50
1:29:43
5
Jack Paassen
Loopgroep Aart Stigt
1:34:27
1:34:21
6
Bert van Duuren
PEC 1910
1:34:54
1:34:44
7
Andre Peer
GAC Hilversum
1:35:15
1:35:07
8
Koos Heijmans
PEC 1910
1:36:54
1:36:43
9
Gerrit Zoet
Running2000
1:36:59
1:36:49
10
Henk van Duuren
Spurt '88
1:39:27
1:38:07
11
Hidde Leijenaar
Flevo Delta
1:41:08
1:41:02
12
Bert Staal
Flevo Delta
1:41:35
1:41:31
13
Ed van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
1:44:02
1:43:18
14
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:47:11
1:47:01
15
Lubbert Bovenhuis
Flevo Delta
1:47:38
1:43:27
16
Juul Baller
Groningen Atletiek
1:48:09
1:48:00
17
Henk Doornebosch
PEC 1910
1:49:07
1:48:57
18
Wout van Drunen
HAC '63
1:59:26
1:59:18
19
Hans Tomassen
Athlos
2:01:19
1:56:39
20
Alex Vat
Marathon Pim Mulier
2:01:59
1:56:42
21
Gerard Kamp
Marathon Pim Mulier
2:06:07
2:00:49
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk de Haas
Athlos
1:29:01
1:28:54
2
Henny Lensink
Unica
1:33:19
1:33:15
3
Ap Brands
Loopgroep Aart Stigt
1:36:41
1:36:34
4
Ko van Kuijk
Sprint
1:36:57
1:36:55
5
Roelof Pepping
avVN
1:40:47
1:40:43
6
Joop Bosman
De Gemzen
1:40:51
1:40:49
7
Evert de Graaf
Altis
1:41:04
1:41:00
8
Jan van Riessen
PEC 1910
1:41:31
1:41:23
9
John van Gilst
Zilveren Kruis Achme
1:42:01
1:41:56
10
Henk Hoekert
De Gemzen
1:44:33
1:44:29
11
Maarten Schoone
Spirit Lelystad
1:44:45
1:44:27
12
Martien van Veen
avVN
1:47:04
1:46:56
13
Jan Lip
HAC '63
1:47:21
1:47:10
14
Wim Rademaker
Flevo Delta
1:48:56
1:48:50
15
Barend ten Have
Isala '96
1:52:13
1:52:08
16
Peter Geurtsen
Spirit Lelystad
1:58:58
1:56:45
17
Willem Langendijk
Flevo Delta
2:00:34
1:58:26
18
Henk Reuvekamp
AAA
2:01:07
1:59:26
19
Harrie Kramer
De Sperwers
2:02:33
1:58:01
20
Ton van Nieuwenhuijzen
Marathon Pim Mulier
2:04:43
2:04:34
21
Wim Tupker
avVN
2:11:29
2:09:26
MREC, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marcel Gubbels
Scopias
1:19:23
1:19:14
2
Laurens Thijssen
Athletic Point
1:19:57
1:19:54
3
Marcel Swart
PwC
1:21:41
1:20:57
4
Felix Sangers
Wavin 2
1:21:44
1:21:34
5
Henry Pappot
Dedemsvaart
1:21:56
1:21:48
6
Bennie van Schaik
AB Oost
1:21:59
1:21:56
7
Jeroen Geerling
ZKA-BvdGF
1:22:44
1:22:42
8
Niek Rijnja
Zwolle
1:22:53
1:22:39
9
René van Dijke
PwC
1:22:55
1:22:11
10
Jorik Huizinga
Pannerden
1:23:29
1:23:13
11
Erben Wennemars
Nederland
1:23:32
1:23:30
12
Martijn Tuin
Zilveren Kruis Achme
1:24:21
1:24:09
13
Gregorio! Nijboer
Elburg
1:24:26
1:23:59
14
Michiel van Dellen
UVIT-ICT 1
1:24:35
1:24:23
15
Gerard Lugtenberg
Heino
1:24:58
1:24:27
16
Roel van der Steege
Kampen
1:25:09
1:24:52
17
Anne Braamskamp
Zwolle
1:25:18
1:24:23
18
Edo Brouwer
Zwolle
1:25:43
1:25:17
19
Grant de Munnik
Veenoord
1:25:48
1:25:39
20
René Hulsman
Raalte
1:25:49
1:25:14
21
Stephan van der Bregge
Berkel en Rodenrijs
1:25:53
1:25:01
22
Jeroen ten Klooster
Provincie Overijssel
1:26:05
1:26:01
23
Remco van der Molen
Utrecht
1:26:12
1:25:21
24
Nico Langedijk
Medemblik
1:26:12
1:25:39
25
Bas-Jan Stoute
Ermelo
1:26:13
1:25:47
26
Rob Hendrikse
UVIT-ICT 1
1:26:17
1:26:06
27
Matthijs Imhof
Nijverdal
1:26:28
1:25:46
28
Harald Huijssoon
Nijverdal
1:26:35
1:26:19
29
Theo Lam
Vorden
1:26:40
1:26:34
30
Maurits Hoonhorst
PEC 1910
1:26:49
1:26:19
31
Bertjan Boschloo
Diepenveen
1:26:51
1:25:37
32
Henk Dimmendaal
Daventria
1:27:09
1:27:05
33
Eelco Visserman
Genemuiden
1:27:16
1:26:41
34
Roel-jan Heeringa
PEC 1910
1:27:19
1:27:10
35
Coen Zoon
Berkel en Rodenrijs
1:27:20
1:26:32
36
Albert Mussche
Salverda 1
1:27:22
1:27:16
37
Bas Boekema
Zwolle
1:27:28
1:27:18
38
Mark Arts
Zwolle
1:27:32
1:24:58
39
Ebo van der Velde
Wapenveld
1:27:40
1:26:41
40
Henk Korteschiel
Salverda 1
1:28:10
1:27:57
41
Frank Eikenaar
Zwolle
1:28:34
1:28:02
42
Herjan Gerrits
Spurt '88
1:28:34
1:27:04
43
Bram Wicherink
's-Gravenhage
1:28:34
1:27:03
44
Pascal van Zon
Spurt '88
1:28:44
1:27:14
45
Manuel Hofman
Lelystad
1:28:50
1:28:42
46
Hans Wieltink
Landstede 1
1:28:52
1:28:45
47
Stef Tupker
Zwolle
1:29:18
1:29:08
48
Henk van de Riet
Waalre
1:29:30
1:27:58
49
Sander Pluim
Run2Day Zwolle Runne
1:29:30
1:29:26
50
Gerard Dunnink
Steenwijk
1:29:33
1:26:44
51
Wouter Post
Deventer
1:30:06
1:28:33
52
Harm Kooiker
deltaWonen 1
1:30:07
1:29:58
53
Niek Hietbrink
Hogeschool Windeshei
1:30:08
1:30:01
54
Nico Reitsma
Zwolle
1:30:08
1:28:51
55
Jan van der Worp
Nootdorp
1:30:09
1:29:36
56
Erik Smeele
Zwolle
1:30:15
1:29:40
57
Edmund Boering
Randwijk
1:30:16
1:30:00
58
Bernard Dummer
Zwolle
1:30:17
1:29:45
59
Edwin Spithoven
Zwolle
1:30:18
1:29:12
60
Wilco Wolfs
Nijmegen
1:30:19
1:28:36
61
Bart Smit
Enschede
1:30:20
1:29:47
62
Gert Jan Klein
SWZ 1
1:30:28
1:30:05
63
Martin de Munnik
Zwolle
1:30:35
1:30:19
64
Niek van der Knokke
Zwolle
1:30:41
1:30:17
65
Jankees Cappon
PwC
1:30:43
1:29:12
66
Dion Regtop
Enschede
1:30:46
1:30:28
67
Eric Moen
De Wijk
1:30:55
1:29:52
68
Paul van Tellingen
PEC 1910
1:30:59
1:29:29
69
Jesse ter Mate
Deventer
1:31:06
1:29:34
70
Joop Wijnhoud
Zwolle
1:31:08
1:30:33
71
Ivar van Harskamp
Groningen
1:31:11
1:28:42
72
Martijn van der Linde
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:31:12
1:30:46
73
Arno Kwak
De Gemzen
1:31:13
1:30:57
74
Robert de Bruin
Zwolle
1:31:16
1:30:03
75
René Brinkman
De Gemzen
1:31:33
1:29:54
76
Armand Goossens
Arnhem
1:31:35
1:30:02
77
Arie Stuurman
Hoogeveen
1:31:36
1:30:56
78
Jeroen Kingmans
Putten
1:31:39
1:30:49
79
Marcel Neutel
Hierden
1:31:39
1:27:20
80
Janwillem Oosterloo
Apeldoorn
1:31:41
1:31:08
81
Izak Hiemstra
Warmlopers
1:31:42
1:31:05
82
Hanno va de Gronden
Nunspeet
1:31:51
1:30:54
83
Timo Berkenbosch
Zwolle
1:31:51
1:31:35
84
Ben Westerkamp
Warmlopers
1:31:52
1:30:46
85
Erwin Booy
Zwolle
1:32:02
1:31:47
86
Theo Jacobs
Zilveren Kruis Achme
1:32:08
1:31:55
87
Dieudonné Kartouw
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:32:16
1:31:50
88
Dieudonné Kartouw
Zwolle
1:32:16
1:31:50
89
Jon Naberhuis
Hattem
1:32:18
1:31:40
90
Steven van Doesburg
Zwolle
1:32:21
1:30:40
91
Hessel Lodder
Athlos
1:32:22
1:31:46
92
Marco van der Sluis
Zwolle
1:32:26
1:31:50
93
Gert Tadema
Zwolle
1:32:31
1:31:26
94
Hans IJsseldijk
Deventer
1:32:33
1:31:18
95
Gerrit van den Brink
Kampen
1:32:35
1:32:13
96
Hans Frauenfelder
Zwolle
1:32:47
1:32:18
97
Henk Stoorvogel
De 4e Musketier
1:32:49
1:32:11
98
Maurits Peverelli
Apeldoorn
1:32:51
1:31:44
99
Alfons Groot Koerkamp
Heino
1:32:53
1:31:39
100
Louis Zandbergen
Zwolle
1:32:53
1:31:38
101
Olaf Satink
Zwolle
1:32:56
1:32:19
102
Michiel Kampman
Hogeschool Windeshei
1:33:03
1:32:52
103
Jan Knopert
Zwolle
1:33:06
1:31:51
104
Gerrit Groenenveld
Nijhuis 1
1:33:12
1:32:49
105
Richard Hafkamp
Gorssel
1:33:14
1:32:58
106
Wim Vlieger
Elburg
1:33:16
1:32:07
107
Daniël Gouw
Kampen
1:33:28
1:33:18
108
Pieter Stoeten
Tosec BV 1
1:33:30
1:33:23
109
Arthur Jansen
Climax
1:33:39
1:31:50
110
Vincent Kramer
Zwolle
1:33:40
1:32:52
111
Sven Oldenhof
Zwolle
1:33:42
1:31:30
112
Onno Hutjes
Heino
1:33:43
1:32:45
113
Auke de Jong
the Hague Road Runne
1:33:45
1:32:26
114
Dennis van de Vosse
Deventer
1:33:46
1:33:19
115
Nico Kropman
ACO Van Elderen
1:33:47
1:32:44
116
Jan Albert Wichers
Fietsjoe Fietstaxi 1
1:33:49
1:33:37
117
Patrick Dijk
Salland
1:33:51
1:31:24
118
Martijn van der Weerd
Dutch Runners Gold
1:33:51
1:32:56
119
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1:33:52
1:33:18
120
Robin Veldhuis
PEC 1910
1:33:54
1:33:02
121
Caspar van der Lecq
Utrecht
1:33:54
1:30:57
122
Michel Alferink
Heeten
1:33:56
1:33:03
123
Joris Luijsterburg
Amsterdam
1:34:05
1:32:57
124
Eddy Hertsenberg
Lochem
1:34:05
1:32:27
125
Bert Jan Hartman
Zwolle
1:34:14
1:33:58
126
Edwin Schrik
Zwolle
1:34:14
1:33:59
127
Bert Ruitenberg
Dalfsen
1:34:14
1:33:22
128
Coen Elferink
PwC 1
1:34:17
1:34:03
129
Jelle Miedema
Abbott 1
1:34:19
1:33:58
130
Patrick van Koulil
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:34:24
1:33:47
131
Edwin Jansen
Zwolle
1:34:25
1:34:08
132
Jan Kok
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:34:26
1:32:55
133
Rens Wijnands
Maarssen
1:34:30
1:33:04
134
Hendri Witteveen
Gelre
1:34:31
1:32:48
135
Onno van Gils
Wormer
1:34:32
1:33:04
136
Mark Gilsing
Eindhoven
1:34:33
1:33:43
137
Gerhard Kuijt
Nijmegen
1:34:36
1:34:02
138
Henry Rutgers
Noordscheschut
1:34:37
1:33:35
139
Herman Pol
Wilsum
1:34:39
1:30:28
140
Harold Peterman
Apeldoorn
1:34:40
1:34:06
141
Martin Neijensteijn
Zwolle
1:34:44
1:34:28
142
Andre Gijsendorffer
Wijzonol Bouwverven
1:34:45
1:33:49
143
Gert Reuvekamp
Zwolle
1:34:48
1:34:12
144
Ronald Kolk
Doetinchem
1:34:48
1:33:46
145
Paul Pegge
Raalte
1:34:54
1:30:44
146
Klaas Alberda
Run2Day Zwolle Runne
1:34:55
1:34:44
147
Koen ten Brinke
Zwolle
1:34:56
1:34:01
148
Pascal de Vries
Hogeschool Windeshei
1:34:57
1:34:45
149
Wilfred van Pijkeren
Zwolle
1:34:58
1:31:16
150
René Lueks
Nijverdal
1:34:58
1:34:06
151
Erwin Veldkamp
Warmlopers
1:35:00
1:33:53
152
Lodewijk Witteveen
Zwolle
1:35:00
1:33:17
153
Marc Banfield
Scherpenzeel Gld
1:35:02
1:32:23
154
Arjan Spiering
Harderwijk
1:35:03
1:33:17
155
Mikel Aanstoot
Holten
1:35:04
1:34:12
156
Reinier Reijneveld
BB lopers
1:35:10
1:35:06
157
Alexander Kikkert
Run2Day clinic
1:35:10
1:32:51
158
Arnoud Lammers
Zwolle
1:35:11
1:34:20
159
Niels van Rooijen
Zeist
1:35:13
1:34:18
160
Marcel de Ruiter
AM 1
1:35:15
1:34:48
161
Jelmer Siemons
Zwolle
1:35:15
1:32:25
162
Joost Maaskant
Ens
1:35:18
1:31:02
163
Henk Bergwerff
Berkel en Rodenrijs
1:35:19
1:34:28
164
Paul Bakker
Warmlopers
1:35:23
1:34:19
165
Frank Hofstede
Raalte
1:35:29
1:34:02
166
Herbert Hooijkaas
Dutch Runners Basic
1:35:31
1:34:28
167
Albert van der Scheer
Schoonebeek
1:35:34
1:34:25
168
Henk Hogenhorst
Ruinerwold
1:35:34
1:34:00
169
Alle Sterk
Friesland
1:35:35
1:35:27
170
Marcel Berendsen
Zilveren Kruis Achme
1:35:35
1:35:23
171
Hayo van Weringh
Groningen
1:35:36
1:34:41
172
Roelof de Jonge
Belt-Schutsloot
1:35:39
1:34:47
173
Marc-Jan Muis
Zwartsluis
1:35:40
1:32:01
174
Ronald Keizer
Zilveren Kruis Achme
1:35:43
1:35:10
175
René Steunenberg
Vaassen
1:35:49
1:33:45
176
Harro Veerman
Van der Kamp lopers
1:35:50
1:35:37
177
Sjoerd van Westerop
GGN Tijhuis & Partne
1:35:53
1:35:38
178
Robbert Post
Deventer
1:35:55
1:34:22
179
Randall Locht
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:35:56
1:34:03
180
Ruud Vos
Almere
1:35:57
1:30:18
181
Jan Lambert
Zwolle
1:35:59
1:35:36
182
Freek van de Graaf
De Gemzen
1:36:00
1:35:12
183
Huib Liefhebber
Warmlopers
1:36:01
1:34:57
184
Pieter van Dijk
Kampen
1:36:02
1:35:29
185
Niek Joxhorst
Loopgroep Astrea
1:36:05
1:32:32
186
Rob Philipsen
Cialfo
1:36:05
1:35:20
187
Jaap Swijnenburg
Harderwijk
1:36:07
1:34:36
188
Gerald Ningbers
Zwolle
1:36:08
1:35:03
189
Rene Esvelt
Zilveren Kruis Achme
1:36:11
1:35:59
190
Nick van Dillen
Apeldoorn
1:36:17
1:34:51
191
Roel Altena
Hardenberg
1:36:18
1:35:16
192
Marco Wonink
Heerde
1:36:19
1:35:03
193
Frits Meester
Zwolle
1:36:22
1:35:45
194
Igor ter Halle
Hogeschool Windeshei
1:36:24
1:36:13
195
Frankwin Mussche
Zwolle
1:36:25
1:35:48
196
Francis van Olst
Elburg
1:36:26
1:35:58
197
Stoffel van den Top
AB Oost
1:36:29
1:36:17
198
Robert van den Born
Athlos
1:36:31
1:34:50
199
Jean Marc Serusier
Kampen
1:36:31
1:35:55
200
Guus Juffer
Kampen
1:36:36
1:35:28
201
René Klink
Laag Zuthem
1:36:37
1:35:43
202
Erik Oevering
Flevo Delta
1:36:37
1:35:43
203
Herman Hulleman
Athlos
1:36:42
1:34:46
204
Jean Pierre Chapel
Kampen
1:36:45
1:36:08
205
Cyril Peysson
Kampen
1:36:45
1:36:08
206
Gert uit de Bulten
Wezep
1:36:49
1:36:04
207
Jaap Ilsink
Zwolle
1:36:50
1:35:42
208
Wilhelm Kroeze
's-Heerenbroek
1:36:52
1:35:01
209
Marnix Cornelisse
Leiden
1:36:55
1:35:26
210
Tonnie Bosman
Salland
1:36:57
1:35:14
211
Dennis Compayen
Nijmegen
1:36:57
1:35:57
212
Maarten Spiers
Amsterdam
1:37:00
1:34:37
213
Andre Hooft
Soest
1:37:04
1:36:39
214
Pim van Hoesel
Zwolle
1:37:05
1:36:14
215
Merlijn Kamerling
Meppel
1:37:05
1:32:23
216
Stephan Guldenaar
Zwolle
1:37:07
1:35:14
217
Jan Wassens
Zuidwolde Dr
1:37:11
1:35:35
218
Jos Heitbrink
Lemelerveld
1:37:15
1:36:40
219
Ruben van der Sligte
PEC 1910
1:37:22
1:37:08
220
Frank Rietberg
Zwolle
1:37:24
1:33:37
221
Marco Baltes
Lemelerveld
1:37:27
1:36:36
222
Arno Kruidhof
Staphorst
1:37:27
1:36:44
223
Gerjos Weelink
Zwolle
1:37:28
1:37:24
224
Cees Pierik
U-Track
1:37:29
1:36:43
225
Jonathan van den Akker
Hoogeveen
1:37:30
1:34:57
226
Stef Hinfelaar
PwC
1:37:32
1:36:06
227
Hans Rochat
Emmeloord
1:37:33
1:34:26
228
Jochem Weijzen
Amersfoort
1:37:35
1:37:10
229
Marcel Nijhuis
Raalte
1:37:37
1:36:09
230
Koen Schols
Biddinghuizen
1:37:37
1:33:34
231
Jorrit Boxum
Utrecht
1:37:38
1:36:31
232
Gerard de Hoop
Salverda 1
1:37:41
1:37:31
233
Martijn Eikelboom
Heerde
1:37:42
1:37:07
234
Mattijn Landman
Zwolle
1:37:42
1:36:47
235
Martin Stevens
AM 2
1:37:43
1:37:15
236
Theo Bolks
Rouveen
1:37:45
1:36:02
237
Bertus Mensink
Fietsjoe Fietstaxi 1
1:37:45
1:37:33
238
Rene Kok
Apeldoorn
1:37:47
1:37:14
239
Henk Ophoff
Raalte
1:37:48
1:36:21
240
Jeroen van Tilburg
Dutch Runners Gold
1:37:50
1:32:55
241
Peter Wijnands
Spirit Lelystad
1:37:52
1:34:22
242
Piet la Roi
Zilveren Kruis Achme
1:37:55
1:37:43
243
Klaas Jansen
Hasselt
1:37:55
1:36:48
244
Rene van Kooten
Spirit Lelystad
1:37:57
1:36:57
245
Cor ten Brinke
Kampen
1:37:58
1:35:26
246
Hans de Boer
De Eenhoorn koffie e
1:37:58
1:37:23
247
Gerrit Fikse
UVIT-ICT 1
1:37:58
1:37:33
248
Sjoerd Meijer
Groningen
1:38:04
1:36:25
249
Gerrit van der Vegt
Zwolle
1:38:05
1:36:53
250
Nico ten Bokkel
Warnsveld
1:38:06
1:35:26
251
Theo Wieringa
Zwolle
1:38:07
1:36:15
252
Bart Goldsteen
Zwolle
1:38:07
1:36:21
253
Ron Geurts
Kampen
1:38:09
1:36:45
254
Rolf Schuring
Zwolle
1:38:13
1:37:34
255
Wilbert Menkveld
Hanzesport
1:38:15
1:37:16
256
Mark Kruidhof
Dutch Runners Gold
1:38:17
1:36:11
257
Coen Wedekind
Zwolle
1:38:18
1:36:54
258
Berry Ester
Zwolle
1:38:20
1:33:25
259
Jan Willlem Jonkers
Hanzesport
1:38:22
1:37:23
260
Sander Hijmensen
Apeldoorn
1:38:23
1:33:54
261
Cornelis Bakkenes
Veenendaal
1:38:24
1:37:29
262
Rob ter Heerdt
Gemeente Zwolle 1
1:38:26
1:38:08
263
Jos Stolwijk
Hogeschool Windeshei
1:38:28
1:38:12
264
Pieter Timmerman
Groningen
1:38:29
1:36:51
265
Xandrijn Bakker
Zwolle
1:38:30
1:36:58
266
Sjors Rosalina
Westervoort
1:38:31
1:36:48
267
Erik Heeg
Groningen
1:38:31
1:36:54
268
Leonard Ruyter
Elburg
1:38:33
1:36:16
269
Dirk Stegeman
Genemuiden
1:38:34
1:38:06
270
Wessel van Dijk
's-Heerenbroek
1:38:38
1:36:47
271
Erik van Dongen
Kampen
1:38:39
1:37:34
272
Mattijs ter Veen
Harderwijk
1:38:44
1:37:02
273
Erik Dambrink
Meppel
1:38:44
1:37:49
274
Sipko Knol
Hardenberg
1:38:48
1:37:12
275
Hans Etman
AAC '61
1:38:48
1:38:21
276
Arie van der Lee
Salland
1:38:50
1:37:57
277
Sietze Hoogsteen
De Sperwers
1:38:51
1:37:22
278
Robert van Spil
Dutch Runners Gold
1:38:52
1:36:57
279
Gerrit de Vries
Zwolle
1:38:55
1:38:11
280
Maarten van der Plas
Zilveren Kruis Achme
1:39:07
1:39:00
281
Richard Lich
Ter Apel
1:39:07
1:38:10
282
Tom Volkers
Dalfsen
1:39:08
1:37:35
283
Niek Veerman
Rouveen
1:39:09
1:37:35
284
Arno van der Horst
Zwolle
1:39:10
1:38:26
285
Rochus Kingmans
Nunspeet
1:39:13
1:38:23
286
Jos Mensink
Heino
1:39:13
1:38:20
287
Paul Kanis
Zwolle
1:39:13
1:37:39
288
Kees Hoekstra
Zwolle
1:39:15
1:35:34
289
Arien van Nijhuis
Harderwijk
1:39:16
1:33:53
290
Jan Bos
Zwolle
1:39:18
1:36:31
291
Wolter Roorda
De Bilt
1:39:19
1:33:30
292
Wim van het Ende
Oldebroek
1:39:23
1:38:32
293
Robbert Dam
Warmlopers
1:39:24
1:38:16
294
Gert Bartels
Provincie Overijssel
1:39:25
1:38:58
295
Marcel den Breejen
Dutch Runners Gold
1:39:26
1:33:43
296
Jan van Norel
Zwolle
1:39:27
1:36:43
297
Remco Geerinck
Run2Day clinic
1:39:29
1:35:43
298
Eric Zwiers
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:39:29
1:38:58
299
Jaap Zehnder
Kampen
1:39:29
1:38:33
300
Dennis van de Vijver
Bussum
1:39:30
1:38:13
301
Henk Gaassendam
Rabobank Staphorst-R
1:39:31
1:39:17
302
Rik Plakke
MarathonPlus
1:39:32
1:37:59
303
Ton ten Have
Vorden
1:39:32
1:39:11
304
Stefan van der Meulen
Warmlopers
1:39:33
1:38:07
305
Jan Salomons
Zwolle
1:39:35
1:39:03
306
Leendert van der Wel
Nunspeet
1:39:35
1:34:04
307
Victor Kragten
Arkel
1:39:36
1:38:47
308
Jordy van der Ploeg
Time for Heroes 2011
1:39:36
1:37:35
309
Wietse van der Meer
Assen
1:39:37
1:35:45
310
Maarten Poortinga
Enschede
1:39:39
1:39:21
311
Freddy Mulder
Warmlopers
1:39:43
1:38:38
312
Freek Tjassens Keiser
Zutphen
1:39:45
1:38:18
313
Geerling Kruidhof
Emmen
1:39:46
1:38:23
314
Jan Anne Wieringa
Groningen Atletiek
1:39:47
1:37:30
315
Remco Peeters
Gemeente Zwolle 1
1:39:48
1:39:28
316
Phil de Lange
Deventer
1:39:53
1:39:01
317
Gert Peppelenbos
Zwolle
1:39:54
1:39:12
318
Jan Strijker
Zwolle
1:39:55
1:38:39
319
Herman Holterman
Heino
1:39:55
1:38:49
320
Ronald Westerhof
Zwolle
1:39:59
1:37:44
321
Jeroen Holthuis
Wijzonol Bouwverven
1:40:05
1:39:07
322
Sander Overduin
Zwolle
1:40:05
1:39:24
323
Gerjan Last
Zwolle
1:40:06
1:39:05
324
Rudy Leenders
Zwolle
1:40:06
1:37:13
325
Theo Vloedgraven
Lochem
1:40:07
1:39:12
326
Job Leenen
Zwolle
1:40:07
1:39:16
327
André Klein Hulse
Hanzesport
1:40:07
1:39:13
328
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
1:40:09
1:38:24
329
Martin Jakobs
Hanzesport
1:40:11
1:39:12
330
Bennie Schakelaar
Zwolle
1:40:15
1:38:45
331
Hans Koster
Isala '96
1:40:16
1:36:08
332
Gerrit van Weeghel
Zwolle
1:40:16
1:39:56
333
Herman Engelsman
Zwolle
1:40:17
1:38:08
334
Arjen Lankhuizen
UVIT-ICT 2
1:40:18
1:39:52
335
Bart Herkemij
Hillegom
1:40:18
1:39:20
336
Henri Kolkman
Holten
1:40:19
1:38:45
337
Karel Smid
Groningen
1:40:22
1:37:20
338
Ben Zwinselman
Wijzonol Bouwverven
1:40:24
1:39:55
339
Wim Bos
Oosterwolde Gld
1:40:25
1:38:55
340
Ivar Noordstra
Genemuiden
1:40:28
1:39:02
341
Jerome Corba
Kampen
1:40:29
1:39:52
342
Bruno Denisse
Kampen
1:40:29
1:39:26
343
Richard Herkemij
Duiven
1:40:33
1:39:35
344
Ruud Duitscher
Zwolle
1:40:33
1:40:00
345
Harmen Lucas
Oldenzaal
1:40:35
1:39:10
346
René Kloppenberg
Altis
1:40:40
1:39:53
347
Gido Frühling
Zwolle
1:40:41
1:39:55
348
Arjan van der Steege
Niederlangen (GER)
1:40:42
1:38:30
349
Hendrik Wibbelink
Zeist
1:40:42
1:39:00
350
Dick Boersema
's-Gravenhage
1:40:43
1:38:13
351
Mark Sportel
Wavin 1
1:40:45
1:40:33
352
Jurjen Bolks
Warmlopers
1:40:46
1:39:41
353
Guus Beking
Zutphen
1:40:47
1:40:03
354
Edwin Schulte
Zwolle
1:40:48
1:40:14
355
Willem Janssen
Deventer
1:40:49
1:40:08
356
Bas Tönis
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:40:52
1:39:21
357
Roland de Boer
Hoogeveen
1:40:53
1:36:30
358
Wilco van Ittersum
Genemuiden
1:40:54
1:38:06
359
Harold Bosman
Hattem
1:40:55
1:40:30
360
Gerben Stoel
Genemuiden
1:40:55
1:39:59
361
Jan Voeste
Bochum (GER)
1:40:57
1:37:39
362
Robert te Raa
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:40:57
1:40:15
363
Jan van den Bosch
Emmeloord
1:40:57
1:40:03
364
Ronnie Boomsma
Emmeloord
1:40:59
1:40:22
365
Arthur van der Windt
Arnhem
1:41:01
1:39:50
366
Jerry Klappe
Zwolle
1:41:01
1:39:28
367
Martin Tavenier
UVIT-ICT 2
1:41:01
1:40:36
368
Hans Veldman
Zwolle
1:41:05
1:37:17
369
Vincent Wensink
Amsterdam
1:41:13
1:40:11
370
Gijs Hanson
Tilburg
1:41:13
1:40:14
371
Chris Pols
Start '78
1:41:14
1:40:16
372
Freek Jonkers
Heerde
1:41:16
1:39:12
373
Krijn van Houten
Zwolle
1:41:17
1:38:27
374
Rob Kuhlmann
Delta Lloyd Running
1:41:19
1:38:26
375
Jos van Eunen
Raalte
1:41:21
1:39:53
376
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
1:41:21
1:40:45
377
Arend-Jan Poelarends
Warmlopers
1:41:22
1:40:16
378
Kasper Pape
ZKA-BvdGF
1:41:22
1:39:22
379
Rudi Visscher
Lemelerveld
1:41:22
1:39:47
380
Herman Homminga
Zwolle
1:41:22
1:40:27
381
Rickardo Overheul
Haaften
1:41:23
1:39:43
382
Albert Boeve
Zwolle
1:41:25
1:39:12
383
Richard Pazie
Dalfsen
1:41:25
1:40:40
384
Frans Os
Time for Heroes 2011
1:41:25
1:37:44
385
Patrick Nijmeijer
Landstede 1
1:41:27
1:41:19
386
Marco van Riel
Enschede
1:41:27
1:39:26
387
Reinout de Jonge
Amersfoort
1:41:32
1:38:53
388
André de Jong
Hattem
1:41:35
1:39:01
389
Vincent Vaarhorst
Nijhuis 1
1:41:40
1:41:19
390
Andre Holterman
Heino
1:41:41
1:40:54
391
Andre Roelofs
Wijzonol Bouwverven
1:41:41
1:41:17
392
Rick Veldkamp
't Loo Oldebroek
1:41:43
1:39:53
393
Ed van Steendelaar
Nijhuis 2
1:41:45
1:41:22
394
Maarten Grendel
Gouda
1:41:47
1:37:54
395
Marco van Eijk
De 4e Musketier
1:41:48
1:41:09
396
Joost Meijer
Zwolle
1:41:50
1:40:12
397
Jan van de Grootevheen
Energiewacht Groep 1
1:41:51
1:41:32
398
Herman Barkmeijer
Zwolle
1:41:53
1:38:14
399
Alexander Veen
Haarlem
1:41:54
1:41:27
400
Jan Jaap Koster
Oosterwolde Gld
1:41:54
1:39:46
401
Joop Kuiper
AV '34
1:41:54
1:41:04
402
Tom Tesselaar
Hogeschool Windeshei
1:41:55
1:41:24
403
Arjen Keers
Zwolle
1:41:56
1:40:27
404
Gerard Arends
Staphorst
1:41:57
1:39:12
405
Simon van Boven
Nijkerk Gld
1:41:58
1:39:06
406
Menno Smit
Lemelerveld
1:41:59
1:40:24
407
Andy Hofstede
Hanzesport
1:42:03
1:40:15
408
Antienes Janssen
Zwolle
1:42:04
1:39:51
409
Remy Hagendoorn
Almere
1:42:04
1:40:56
410
Maarten Eikenaar
Warmlopers
1:42:05
1:40:39
411
Rutger de Vries
Zilveren Kruis Achme
1:42:05
1:41:34
412
Herald van Dalfsen
Zwolle
1:42:06
1:41:01
413
Dirk Baudein
Kluse (GER)
1:42:07
1:39:55
414
Sebastiaan de Vries
Nijhuis 1
1:42:07
1:41:46
415
Gert Jan Snel
Hasselt
1:42:10
1:37:05
416
Mark Berendsen
Deventer
1:42:10
1:40:38
417
Dirk den Broeder
Soest
1:42:11
1:38:49
418
Wim Kroeze
Hengelo Ov
1:42:11
1:40:27
419
Pieter Jobse
Amersfoort
1:42:12
1:39:33
420
Albert de Saegher
Hilversum
1:42:13
1:37:31
421
Harry Hulman
Daventria
1:42:14
1:40:53
422
Lesley Sawi
Rotterdam
1:42:17
1:41:19
423
Leon Slegten
Daventria
1:42:17
1:41:41
424
Otto Venema
Roden
1:42:19
1:40:32
425
Mathijs Velthuis
Zwolle
1:42:20
1:40:46
426
Michael Szabados
Haarlem
1:42:22
1:41:12
427
Gert van Unen
Rabobank Staphorst-R
1:42:23
1:42:08
428
Emanuel Veldhuis
VHMABC Quick 1
1:42:25
1:41:54
429
Bas Sesink
Zwolle
1:42:25
1:40:48
430
Frans van Delft
Zwolle
1:42:28
1:40:47
431
Ton Rückert
Scopias
1:42:28
1:39:31
432
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:42:28
1:41:13
433
Rudolf de Ruiter
AM 1
1:42:28
1:42:00
434
Joop van den Oort
Zwolle
1:42:29
1:41:45
435
Herman Kramer
Gemeente Zwolle 1
1:42:30
1:42:09
436
Luuk Meier
Wavin 1
1:42:31
1:42:08
437
Hendrie de Bruin
Nunspeet
1:42:32
1:40:23
438
Jan van Beesten
Ommen
1:42:34
1:41:41
439
Henk van Olst
Salverda 1
1:42:36
1:42:23
440
Hans Oosterink
Argo
1:42:37
1:39:09
441
Albert Boschman
Elburg
1:42:37
1:42:19
442
Maarten van Leeningen
Warnsveld
1:42:37
1:40:57
443
Frans Noordman
Heino
1:42:40
1:41:53
444
Toine Martens
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:42:41
1:41:10
445
Wilco Overweg
Wijhe
1:42:43
1:39:27
446
Jurie van den Berg
Urk
1:42:43
1:40:38
447
Joep Wolfkamp
Zwolle
1:42:46
1:42:12
448
Casper Rieck
IJsselmuiden
1:42:46
1:38:25
449
Ruben Dop
Altis
1:42:46
1:38:03
450
Herman Euverman
Friesland
1:42:47
1:42:09
451
Pytric van 't Hof
Groningen
1:42:47
1:38:40
452
René van Roij
Bilthoven
1:42:51
1:37:39
453
Bert Schiphorst
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:42:51
1:38:54
454
Epke Wiersma
Salverda 1
1:42:53
1:42:40
455
Martin WIllemink
Utrecht
1:42:53
1:37:55
456
Cees Boxum
Dutch Runners Gold
1:42:55
1:41:53
457
Peter Traas
PwC 2
1:42:57
1:42:33
458
Marc Bruins Slot
Zwolle
1:42:57
1:42:01
459
Wim Jan Zijlstra
Amersfoort
1:42:59
1:41:03
460
Peter Jansen
PwC 2
1:42:59
1:42:46
461
Robert van der Meulen
Isala '96
1:43:01
1:38:31
462
Arnold vd Schootbrugge
Zwolle
1:43:03
1:40:58
463
Peter van Ravenhorst
Zwolle
1:43:03
1:38:47
464
Bas Smit
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:43:04
1:40:17
465
Gerrit van der Veen
Zwolle
1:43:05
1:42:06
466
Arjan Poppe
Zwolle
1:43:06
1:41:04
467
Albert Smelt
Amsterdam
1:43:07
1:39:14
468
Daniel Stalknegt
Zwolle
1:43:09
1:39:56
469
Peter Gerritsen
Lemelerveld
1:43:10
1:42:10
470
Pim van Voorst
Biddinghuizen
1:43:11
1:42:53
471
Koert Meijer
Gemeente Hardenberg
1:43:13
1:42:43
472
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:43:17
1:42:34
473
Reint Scholten
De Gemzen
1:43:19
1:42:31
474
E de Ruiter
Celeanum
1:43:21
1:39:58
475
Pieter de Mol
ZKA-BvdGF
1:43:21
1:38:05
476
Koen Beukema
Groningen
1:43:23
1:42:07
477
Erik van Dongen
Amersfoort
1:43:24
1:38:57
478
Bart de Ruigh
PwC
1:43:25
1:41:59
479
Andre de Bruijn
PwC
1:43:26
1:40:34
480
Jethro Groenheide
Breda
1:43:27
1:41:54
481
Arjen Sanderse
Zwolle
1:43:27
1:41:41
482
Karl Mussche
Staphorst
1:43:27
1:40:39
483
David Uit de Weerd
Rabobank 1
1:43:29
1:43:07
484
Harry Klomp
PwC
1:43:29
1:40:36
485
Louis Klomp
Hogeschool Windeshei
1:43:31
1:43:19
486
Hans van Elst
Run2Day Zwolle Runne
1:43:33
1:43:12
487
Lammert Klaren
Emmen
1:43:35
1:42:42
488
Paul ter Maat
Zwolle
1:43:36
1:39:50
489
Remko Schaapman
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:43:36
1:42:55
490
Jan Verdonkschot
Twist (GER)
1:43:38
1:39:02
491
Wouter Moerdijk
Amersfoort
1:43:40
1:42:20
492
Tom van Benthem
VHMABC Quick 1
1:43:40
1:43:06
493
Wybren Prins
Zwolle
1:43:41
1:38:42
494
Gerjo ter Beeke
Hoogland
1:43:45
1:41:48
495
Charles Laurey
PwC
1:43:45
1:43:13
496
Mikael Ahlskog
Kampen
1:43:46
1:42:21
497
Arjen Bergsma
Utrecht
1:43:46
1:38:47
498
Johan Orsel
De Sprinter
1:43:47
1:41:35
499
André Barneveld
Warmlopers
1:43:47
1:42:42
500
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:43:47
1:43:04
501
Rudi van der Werf
Joure
1:43:50
1:42:48
502
Ben Bruschke
Apeldoorn
1:43:51
1:41:32
503
Peter Heeren
Nederhorst den Berg
1:43:51
1:40:52
504
Tom van Tellingen
Sleen
1:43:51
1:40:50
505
Fred Vahle
Altis
1:43:53
1:43:06
506
Wim Koeleman
PwC
1:43:54
1:42:27
507
Bert Dijkhuis
PwC
1:43:57
1:42:41
508
Guido Leurink
Drachten
1:43:58
1:41:10
509
Dennis ter Bruggen
Zwolle
1:43:59
1:39:38
510
Wouter Winkelhorst
AV Haaksbergen
1:43:59
1:40:05
511
Albert Godeke
Ruinerwold
1:44:00
1:42:25
512
Chris van Iersel
Harderwijk
1:44:00
1:41:54
513
Sjon de Vries
Zwolle
1:44:00
1:42:55
514
Peter Theuwissen
Zwolle
1:44:00
1:43:19
515
Freek Noordhuis
Zwolle
1:44:01
1:42:07
516
Marcel Pegge
Langeveen
1:44:01
1:39:56
517
Johan Tromp
Zwolle
1:44:02
1:40:16
518
Gabriel Paardekooper
Zwolle
1:44:02
1:43:29
519
Arjan Jager
Dilbeek (BEL)
1:44:02
1:43:23
520
Bastiaan Winkelaar
Kampen
1:44:04
1:41:29
521
Marcel Diender
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:44:05
1:43:28
522
Marcel Tonkes
Provincie Overijssel
1:44:05
1:42:36
523
Wietse de Groot
Zwolle
1:44:06
1:42:57
524
Bert Bekkernens
Nieuw Heeten
1:44:08
1:43:03
525
Tijs van Megen
Deventer
1:44:10
1:39:07
526
Jeroen Blom
Zwolle
1:44:11
1:39:37
527
Rien Bruins
Zwolle
1:44:13
1:43:23
528
Jan Hofman
Ciko '66
1:44:13
1:40:02
529
Rick Spies
Dalfsen
1:44:17
1:43:33
530
Kasper Kombrink
De Sprinter
1:44:17
1:42:09
531
Arno Jans
Dalen
1:44:19
1:42:21
532
Klaas Bootsma
Zwolle
1:44:20
1:43:17
533
Esra Wiranta
VHMABC Less Quick 1
1:44:21
1:43:50
534
Arjan de Jong
Emmeloord
1:44:23
1:41:17
535
Erwin vd Linde
SWZ 2
1:44:23
1:44:03
536
Eric de Man
VHMABC Quick 1
1:44:24
1:43:51
537
Martin Neimeijer
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:44:24
1:41:31
538
Martin van der Spek
Zwolle
1:44:25
1:41:48
539
Marcel Zeephat
PwC 2
1:44:26
1:44:10
540
Pascal Slluiter
Zwolle
1:44:28
1:43:35
541
Hendrik Vaartjes
Kallenkote
1:44:28
1:42:55
542
Rene Sweers
Nunspeet
1:44:31
1:39:45
543
Dennis Hoorn
Hoogeveen
1:44:32
1:42:50
544
Watze Schaafsma
NOP
1:44:34
1:43:21
545
Eric Oude Engberink
Altis
1:44:36
1:42:28
546
Martijn van den Top
Voorthuizen
1:44:36
1:41:55
547
Peter Velthuis
Tosec BV 1
1:44:36
1:43:01
548
Kees van den Berg
Zilveren Kruis Achme
1:44:36
1:44:29
549
Gerben Kingma
Amsterdam
1:44:39
1:43:26
550
Marco Rijkse
Zwolle
1:44:39
1:40:54
551
Rutger Blankvoort
Zwolle
1:44:40
1:42:13
552
Jan Scheibe
Marknesse
1:44:40
1:40:46
553
Henk Besten
Heino
1:44:40
1:41:09
554
Manfred Scheibe
Marknesse
1:44:40
1:40:46
555
Klaas Osinga
PEC 1910
1:44:43
1:42:39
556
Willem van Voorst
Amsterdam
1:44:43
1:40:32
557
Basile Maree
Utrecht
1:44:46
1:42:07
558
Peter Kroek
Zwolle
1:44:46
1:42:28
559
Harry Jager
Zutphen
1:44:47
1:41:17
560
Demian Bos
Zwolle
1:44:47
1:42:04
561
Roel Vorsthof
Epe
1:44:49
1:43:45
562
Adriaan Aarden
PEC 1910
1:44:51
1:44:16
563
Roy van Hoorn
Harderwijk
1:44:51
1:41:46
564
John de Jongh
Zwolle
1:44:56
1:43:46
565
Theo Beltman
Zwolle
1:44:57
1:42:28
566
Gerrit Tijssen
Zwolle
1:44:58
1:44:12
567
Wessel Kranghand
HAC '63
1:44:58
1:40:17
568
Roel Vinke
Provincie Overijssel
1:44:59
1:42:25
569
Erwin Frank
PwC
1:44:59
1:43:43
570
Cornelis Alberts
Hannover (GER)
1:44:59
1:43:24
571
Huub Rommers
Sneek
1:45:01
1:42:46
572
Henk Kolbe
Zwolle
1:45:02
1:42:05
573
Arnout Engelen
Daventria
1:45:02
1:41:53
574
Karlo van Dasselaar
Putten
1:45:03
1:42:34
575
Erny Veldt
Zwolle
1:45:05
1:41:46
576
Marc van Eijkelenburg
PwC
1:45:06
1:43:05
577
Bertus Boeve
PwC
1:45:06
1:43:05
578
Hans van Veluwen
Zwolle
1:45:06
1:42:17
579
Jeffrey ter Steege
Zwolle
1:45:08
1:43:47
580
Erik Botter
Wijzonol Bouwverven
1:45:09
1:43:00
581
André van 't Slot
Harderwijk
1:45:11
1:44:04
582
Roel Bakker
PwC
1:45:13
1:43:12
583
Bart van Pagée
Zilveren Kruis Achme
1:45:15
1:44:44
584
Olaf Bos
Zwolle
1:45:16
1:44:01
585
Jeroen Bronswijk
Zwolle
1:45:18
1:44:40
586
Berend Jan Engels
Warmlopers
1:45:21
1:44:17
587
Hans van den Belt
Zwolle
1:45:22
1:43:11
588
Davy Huiberts
Laag Zuthem
1:45:23
1:41:25
589
Edwin Schoonewelle
Zwartsluis
1:45:25
1:44:19
590
Herman Knol
Zwolle
1:45:26
1:43:07
591
Jurrien Norder
Energiewacht Groep 2
1:45:26
1:45:07
592
Henk Norder
Energiewacht Groep 2
1:45:26
1:45:08
593
Damirel Ajanovic
Run2Day clinic
1:45:27
1:43:08
594
Alex Mulder
Zwolle
1:45:29
1:44:52
595
Simon Schoutsen
Fietsjoe Fietstaxi 1
1:45:29
1:45:17
596
Eric Veldkamp
Zwolle
1:45:30
1:44:48
597
Edward Hamers
Schaijk
1:45:32
1:43:39
598
Dennis Vangangel
Time for Heroes 2011
1:45:33
1:43:44
599
Hans Bloks
Energiewacht Groep 2
1:45:33
1:45:13
600
Marcel Wagtelenberg
Wijzonol Bouwverven
1:45:35
1:44:33
601
Diederick Eikelboom
Nijmegen
1:45:35
1:44:27
602
Harrie Fokkens
Warmlopers
1:45:38
1:43:26
603
Pieter Galema
Energiewacht Groep 1
1:45:41
1:45:21
604
Pascal Wolf
Tuk
1:45:43
1:40:50
605
Andries Brinkhuis
Utrecht
1:45:43
1:43:44
606
Olaf van Holst
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:45:46
1:45:15
607
Jan Kamphof
Zwolle
1:45:47
1:45:25
608
Piet Utberg
Nunspeet
1:45:48
1:44:26
609
Ralph Kisjes
Zwolle
1:45:48
1:44:53
610
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
1:45:49
1:44:07
611
Theo van den Heuvel
De 4e Musketier
1:45:49
1:43:37
612
André Roetman
Genemuiden
1:45:53
1:41:33
613
Paul Willemsen
AV '34
1:45:53
1:45:03
614
Andre van der Velpen
Wijhe
1:45:54
1:44:36
615
Rob Kromwijk
Athletic Point
1:45:54
1:40:24
616
Elmer WIemer
Hengelo Ov
1:45:56
1:43:53
617
Edwin Munneke
Zwolle
1:45:57
1:44:28
618
Walborgh Kieskamp
Epe
1:45:57
1:44:49
619
Marc Kooistra
SWZ 1
1:45:58
1:45:36
620
Jacob Koedoot
De 4e Musketier
1:46:00
1:44:51
621
Henk-Jan Fuite
Tosec BV 1
1:46:02
1:45:44
622
Guido Versteeg
Amersfoort
1:46:03
1:43:58
623
Edwin Burgman
Kampen
1:46:03
1:43:26
624
Niels Kooiker
Zilveren Kruis Achme
1:46:05
1:45:31
625
Jan Smulders
Apeldoorn
1:46:08
1:41:50
626
Martijn Venhorst
NOP
1:46:10
1:45:40
627
Marcel Witman
Veessen
1:46:11
1:42:25
628
Philip Woertman
Zutphen
1:46:12
1:44:44
629
Eric van Gool
Harderwijk
1:46:12
1:44:02
630
Bert van der Vegt
Provincie Overijssel
1:46:13
1:43:39
631
Ton Hollak
Vaassen
1:46:13
1:44:47
632
Adwin Peeks
Meppel
1:46:15
1:44:13
633
Cor Overkempe
AV Holten
1:46:16
1:42:33
634
Bas Jalink
Enschede
1:46:17
1:40:42
635
Gert Jan van Halem
Delft
1:46:18
1:44:57
636
René van Wees
Lionitas
1:46:18
1:44:41
637
Marc Verhaegh
Huissen
1:46:19
1:44:51
638
Mark Meijer
De Eenhoorn koffie e
1:46:19
1:45:44
639
Carlo Donkers
Steenwijk
1:46:19
1:45:25
640
Edwin Middelveld
Zwolle
1:46:20
1:43:06
641
Jappie van der Velde
Olst
1:46:20
1:42:11
642
Johan Oving
Rabobank 1
1:46:20
1:45:58
643
Rick Bruins
Kampen
1:46:21
1:45:15
644
Rob van Elburg
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:46:22
1:45:45
645
Ron Dorst
Dronten
1:46:22
1:45:21
646
Jan Scherpenisse
Biddinghuizen
1:46:22
1:45:22
647
Harald Bloemers
Kampen
1:46:23
1:45:00
648
Peter Graumans
Biddinghuizen
1:46:23
1:45:24
649
Edwin Heetkamp
Heino
1:46:26
1:45:41
650
Koen de Roo
Zwolle
1:46:26
1:44:35
651
Jan Post
Hoogeveen
1:46:30
1:46:00
652
Rene Diphoorn
Hoogeveen
1:46:30
1:46:01
653
Jurrie Giethoorn
Hoogeveen
1:46:30
1:46:00
654
Henk Winkelaar
Abbott 1
1:46:30
1:46:09
655
Arjan Kruise
Zwolle
1:46:34
1:45:54
656
Klaas Ophoff
Wavin 1
1:46:35
1:46:24
657
Henry Velthuijzen
Epe
1:46:37
1:45:50
658
Rudy Koolhaas
PwC 1
1:46:38
1:46:22
659
André Van der Beek
Warmlopers
1:46:39
1:45:31
660
Gerrit Kramer
Zilveren Kruis Achme
1:46:39
1:46:27
661
Patrick de Graaf
Zilveren Kruis Achme
1:46:40
1:44:23
662
Pieter Hakvoort
Assen
1:46:40
1:44:35
663
Adriaan de Gelder
Zwolle
1:46:41
1:43:15
664
Jan Kieftenbeld
Zwolle
1:46:43
1:44:15
665
Herman van den Belt
Zwolle
1:46:44
1:45:59
666
Ronald Arling
Coevorden
1:46:45
1:42:16
667
Edwin Elshof
Heino
1:46:45
1:46:03
668
Johannes van Putten
Zwolle
1:46:46
1:44:21
669
Jurn van Westerlaak
Amersfoort
1:46:46
1:45:16
670
Tjeerd Lemstra
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:46:47
1:46:04
671
Peter van Zoeren
Zwolle
1:46:47
1:42:57
672
Edwin Wallinga
Hasselt
1:46:47
1:43:45
673
Henk Jan Jansen
ACO Van Elderen
1:46:48
1:43:13
674
Michael Schilling
Zwolle
1:46:48
1:41:12
675
Freark Ouwerkerk
Zwolle
1:46:50
1:44:57
676
Mathieu Onderberg
Zwolle
1:46:53
1:43:19
677
Patrick van den Berg
Triathlon
1:46:56
1:44:01
678
Michiel Nuyens
Rheden
1:46:57
1:44:13
679
Jonny de Lange
Furness Car 1
1:46:57
1:46:40
680
Wim Pasman
Dalfsen
1:46:57
1:43:47
681
Maarten Koelman
Twenterand
1:46:58
1:46:01
682
Mart van de Kamp
Gouda
1:46:58
1:46:11
683
Marcel Daemen
Ruinen
1:46:59
1:44:33
684
Sjirk Dotinga
Vollenhove
1:47:00
1:44:59
685
Marinus Poelert
Athlos
1:47:00
1:43:36
686
Kamal Akkaoui
Kampen
1:47:00
1:45:47
687
Harry Doornbosch
PwC
1:47:01
1:44:08
688
Bart Timmermans
Utrecht
1:47:01
1:45:06
689
Erik de Boer
Kallenkote
1:47:01
1:45:29
690
Wim Welleweerd
Spurt '88
1:47:02
1:43:01
691
Gerrit Hamersveld
Nunspeet
1:47:02
1:44:26
692
Freddy Fliers
Nunspeet
1:47:02
1:44:26
693
Maarten Elsinga
Gouda
1:47:03
1:43:59
694
Reinout Boxman
Zwolle
1:47:03
1:44:15
695
Marcel Bezemer
Amersfoort
1:47:04
1:42:54
696
Wouter Beverdam
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:04
1:46:13
697
Teunis van Lohuizen
Heerde
1:47:04
1:46:17
698
S Waalewijn
Celeanum
1:47:04
1:43:41
699
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:47:05
1:45:38
700
Pieter Lassche
Rouveen
1:47:06
1:45:32
701
Richard Brinkhuis
Zwolle
1:47:06
1:45:44
702
Christiaan Mol
Leiden
1:47:06
1:44:38
703
Marc Jongejan
NOP
1:47:07
1:43:48
704
Rudi Mijnheer
Abbott 1
1:47:07
1:46:54
705
Peter Riemens
Zwolle
1:47:08
1:44:01
706
Willem van Hemert
Utrecht
1:47:08
1:43:13
707
Stefan Hasselman
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:08
1:45:31
708
Lucas Fakkert
Zwartsluis
1:47:09
1:44:52
709
Erik Wim de Vries
Zwolle
1:47:09
1:43:29
710
Max Elsendoorn
Zwolle
1:47:10
1:46:26
711
Bert Schilder
Isala '96
1:47:10
1:46:36
712
Wim de Jong
Daventria
1:47:10
1:44:33
713
Marc Loo
PEC 1910
1:47:10
1:45:22
714
Einte Elsinga
PwC 1
1:47:11
1:44:08
715
Richard Buls
Sleen
1:47:12
1:45:58
716
Tjarko de Ridder
Oving & Timmer
1:47:12
1:46:39
717
Jan Ridder
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:14
1:45:24
718
Michiel Satink
Zwolle
1:47:14
1:44:33
719
Johan van Duuren
Dutch Runners Gold
1:47:15
1:42:04
720
Richard Kist
Kampen
1:47:16
1:45:54
721
Erik Kelder
Wavin 3
1:47:16
1:46:48
722
Edwin de Jonge
HAC '63
1:47:17
1:45:04
723
Willem van Beek
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:18
1:46:39
724
Michiel Wijermars
De Gemzen
1:47:18
1:44:50
725
Elias Hovestad
Zilveren Kruis Achme
1:47:18
1:46:50
726
Roel van Campen
NOP
1:47:20
1:44:08
727
Wim Langejan
Nieuwegein
1:47:20
1:45:45
728
Ronald Zwarts
Zwolle
1:47:21
1:46:15
729
Sibbele Oegema
Dedemsvaart
1:47:22
1:44:50
730
Gerben van Beek
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:25
1:45:34
731
Andre Bosveld
Ciko '66
1:47:25
1:43:14
732
Bjorn Kloosterman
Arnhem
1:47:26
1:44:52
733
Theo Kruiswijk
Nederhorst den Berg
1:47:28
1:45:36
734
Henry Teusink
Zwolle
1:47:30
1:45:00
735
Remco Klompstra
Olst
1:47:33
1:45:21
736
Huub Elshof
Heino
1:47:35
1:46:54
737
Arnout Vinkhuyzen
Zwolle
1:47:37
1:45:19
738
Diesmer Vlieger
Zwolle
1:47:39
1:47:12
739
Arjan van Gelder
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:39
1:46:55
740
Peter Klinge
Oosterwolde Fr
1:47:41
1:44:32
741
André Jorink
Zwolle
1:47:42
1:47:06
742
Peter Wellenberg
't Harde
1:47:46
1:46:13
743
Everhard van den Hoek
Zwolle
1:47:47
1:44:32
744
Michiel Funke
West-Terschelling
1:47:49
1:45:30
745
Martin Timme
Zwolle
1:47:49
1:44:10
746
Alco Sybrandy
Meppel
1:47:50
1:43:58
747
Ferry Hommerson
Nijmegen
1:47:52
1:45:16
748
Mark Bartels
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:53
1:47:15
749
Wolter Lier
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:47:53
1:47:12
750
Kees de Schipper
Kampen
1:47:53
1:46:44
751
Harm-Jan Bijdam
Dutch Runners Gold
1:47:55
1:47:11
752
Daan Bouwknegt
VHMABC Quick 1
1:47:56
1:47:19
753
Kevick Meijer
VHMABC Less Quick 1
1:47:56
1:47:20
754
Rudi Frieswijk
Zwolle
1:47:57
1:46:17
755
Erik Renshof
Barneveld
1:47:58
1:43:56
756
Eddy Schakelaar
Zwolle
1:47:59
1:46:09
757
Philippe Warnet
Kampen
1:48:00
1:47:12
758
Edwin van Leussen
Zwolle
1:48:01
1:46:10
759
Jan van der Vegte
Zwolle
1:48:02
1:46:10
760
Geert Bazuin
Utrecht
1:48:04
1:43:57
761
Jelle Hegeman
Amsterdam
1:48:04
1:47:14
762
Domien Casteel
Zwolle
1:48:04
1:46:00
763
Manuel Dame
Arnhem
1:48:05
1:45:32
764
Jos Jutten
ACO Van Elderen
1:48:06
1:44:55
765
Richard Kimmann
Lutten
1:48:07
1:45:35
766
Marco Bouman
Amersfoort
1:48:09
1:46:51
767
Henry Broekhaar
Dutch Runners Gold
1:48:10
1:43:28
768
Jasper Kok
Dutch Runners Basic
1:48:11
1:45:49
769
Rien van der Velde
NOP
1:48:13
1:46:56
770
Dirk Boelens
Bilthoven
1:48:13
1:43:00
771
Mile Pajic
Ulft
1:48:14
1:45:45
772
Gert Eppink
Harderwijk
1:48:15
1:46:04
773
Henk Korterink
Hasselt
1:48:15
1:46:05
774
Jan Janssen
Warmlopers
1:48:16
1:47:11
775
Bertjan van Dijk
Nieuwleusen
1:48:16
1:45:40
776
Erik Holtman
Dalfsen
1:48:17
1:45:34
777
Appie Bulder
PEC 1910
1:48:19
1:47:48
778
Anton Haitink
Dalfsen
1:48:20
1:43:48
779
Henk van den Bosch
Ermelo
1:48:20
1:43:24
780
Emanuel Brokke
AV '34
1:48:21
1:45:17
781
Paul Borgman
Gemeente Zwolle 1
1:48:23
1:47:53
782
Harrrie Rietman
Genemuiden
1:48:24
1:46:45
783
Ivo Koehorst
Ciko '66
1:48:24
1:44:11
784
Leo Brummelkamp
Apeldoorn
1:48:26
1:46:50
785
Geert Dijkstra
Zwolle
1:48:27
1:43:38
786
Koen Hesseling
Haarlem
1:48:27
1:44:59
787
Henk Ruigrok
Provincie Overijssel
1:48:28
1:45:34
788
Sander Boeve
's-Heerenbroek
1:48:29
1:44:00
789
Sander Foeke
Bilthoven
1:48:29
1:44:26
790
Erik Blom
Zwolle
1:48:30
1:45:35
791
Ton Markink
Zwolle
1:48:31
1:45:24
792
Erik van Heuveln
Kampen
1:48:32
1:47:52
793
Jan de Rooy
Zilveren Kruis Achme
1:48:33
1:48:07
794
Robert Gebhardt
Deventer
1:48:34
1:44:46
795
Jos Kooijker
Zwolle
1:48:36
1:47:30
796
Hans Claassen
Emmeloord
1:48:37
1:47:06
797
Jurrien Kerstholt
De Nieuwe Zaak 1
1:48:37
1:48:10
798
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:48:38
1:47:18
799
Bas Wierink
Heino
1:48:39
1:44:30
800
Albert Branderhorst
Diepenveen
1:48:39
1:44:54
801
Daniël den Hollander
Hendrik-Ido-Ambacht
1:48:41
1:46:00
802
Marcel van Assen
Zwolle
1:48:41
1:44:12
803
Erik Wijnands
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:48:42
1:48:00
804
Rene Kroes
Zwolle
1:48:44
1:47:19
805
Klaas Kasper
Kampen
1:48:47
1:44:35
806
Harrie Drost
Zutphen
1:48:47
1:44:26
807
John Brandwacht
Nijverdal
1:48:48
1:46:01
808
Michel Melenhorst
Zwolle
1:48:48
1:46:51
809
Peter van der Molen
Zwolle
1:48:48
1:47:45
810
Johan Nieuwenhuis
Spurt '88
1:48:49
1:44:49
811
Wilco Bouwhuis
Heino
1:48:50
1:44:54
812
Richard Slot
Zwolle
1:48:51
1:45:25
813
Diederik Hoogenkamp
Zwolle
1:48:52
1:43:47
814
Marco de Boer
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:48:52
1:47:01
815
Stan van Dam
Flevo Delta
1:48:53
1:47:49
816
Klaas-Jan Volkerink
Rabobank Staphorst-R
1:48:54
1:48:41
817
Gerard Schut
Altis
1:48:54
1:46:16
818
Erik Vinke
Kampen
1:48:55
1:44:43
819
Bas Tuijtelaars
Utrecht
1:48:58
1:44:27
820
Sander van Dijk
PwC 3
1:48:58
1:48:42
821
Luc Florack
Utrecht
1:48:58
1:43:30
822
Rudi Selhorst
PwC 3
1:48:58
1:48:42
823
Klaas Vrieswijk
IJsselmuiden
1:49:00
1:48:14
824
Jan van't Ende
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:49:01
1:48:20
825
Luuk Buit
Deventer
1:49:01
1:44:17
826
Gerben ten Broeke
Lemelerveld
1:49:02
1:47:58
827
Ytsen de Boer
Steenwijk
1:49:02
1:47:43
828
Vincent Stringer
PwC
1:49:04
1:47:31
829
Jorge Liauw-A-Joe
Leiden
1:49:05
1:43:47
830
Michel Blaauwgeers
Zwolle
1:49:06
1:48:13
831
Rudy Haverkamp
Teuge
1:49:06
1:46:11
832
Antonie Pijnappel
Zwolle
1:49:08
1:43:38
833
Gerard Alberts
Zwolle
1:49:11
1:45:26
834
Marcel Wierstra
Zwolle
1:49:11
1:46:13
835
Johan Keurentjes
De Nieuwe Zaak 1
1:49:13
1:48:48
836
Stefan Jeursen
Zwolle
1:49:14
1:46:20
837
Bulent Cobanoglu
Zwolle
1:49:15
1:44:46
838
Henk Jonkers
Nijeveen
1:49:16
1:44:59
839
Hans Beusen
Warmlopers
1:49:16
1:47:59
840
Sander Suers
Doetinchem
1:49:17
1:45:13
841
Jordie ter Steege
Zwolle
1:49:17
1:47:56
842
Roel van den Berg
Zwolle
1:49:19
1:44:10
843
Wilco Knol
Zwolle
1:49:22
1:45:30
844
Rieks Koggel
Ommen
1:49:22
1:46:16
845
Lysander Dekker
Zwolle
1:49:22
1:47:27
846
Frank den Dulk
Utrecht
1:49:23
1:45:18
847
Patrick de Boer
Rabobank Staphorst-R
1:49:23
1:49:10
848
Harro van Lien
Zwolle
1:49:26
1:44:33
849
Menno Peterson
Meppel
1:49:26
1:46:08
850
Bas Koekoek
Zwolle
1:49:27
1:47:40
851
Michel Schrauwen
PwC
1:49:33
1:46:28
852
Han Hoestra
Amersfoort
1:49:33
1:45:24
853
Guus Versnel
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:49:34
1:47:09
854
Nico Steen
Kampen
1:49:34
1:48:19
855
Martin de Boer
Zwolle
1:49:35
1:45:04
856
Jonathan Hol
Nieuwleusen
1:49:36
1:48:44
857
Koen Ramaker
Dutch Runners Gold
1:49:36
1:48:23
858
Hylko de Haan
Steenwijk
1:49:36
1:48:24
859
Roberto Heijnen
Nieuw-Schoonebeek
1:49:37
1:45:05
860
Sander van der Kous
Deventer
1:49:37
1:46:25
861
Berend Oost
Zwolle
1:49:39
1:49:19
862
Raymond Linthorst
Deventer
1:49:41
1:49:02
863
Rik Jansen
Genemuiden
1:49:41
1:46:50
864
Vincent van Yperen
Flevo Delta
1:49:42
1:48:38
865
Jos Dohmen
Zwolle
1:49:44
1:47:08
866
Dirk Nijmeijer
Dalen
1:49:45
1:47:46
867
Frank Groot Rouwen
Apeldoorn
1:49:45
1:47:55
868
Thomas Otter
Dronten
1:49:46
1:48:34
869
Albert Broekhoff
Daventria
1:49:46
1:48:03
870
Gerrit Meijer
Kampen
1:49:46
1:48:18
871
Rene Meier
Wavin 3
1:49:47
1:49:18
872
Henrie Kats
Enschede
1:49:48
1:47:42
873
Edwin van der Molen
Zwolle
1:49:48
1:47:28
874
Frank Overweg
Olst
1:49:49
1:46:34
875
Retse van der Berg
Zwolle
1:49:50
1:48:06
876
Gerrit Schuurman
Dalfsen
1:49:51
1:47:51
877
Jan van Unen
De Gemzen
1:49:51
1:49:11
878
Jarik Spoelman
Zwolle
1:49:53
1:46:29
879
GJM Bosch
Lemelerveld
1:49:53
1:46:44
880
Henk Bakker
Hasselt
1:49:53
1:46:50
881
Wim Hulleman
GGN Tijhuis & Partne
1:49:53
1:49:39
882
Peter Ras
PEC 1910
1:49:53
1:47:28
883
Wim Bierman
PwC
1:49:54
1:45:43
884
Edwin Kampman
Heino
1:49:55
1:46:47
885
Rutger Smit
De Nieuwe Zaak 1
1:49:56
1:49:29
886
Hans Gortemaker
PwC
1:49:57
1:46:44
887
Albert de Boer
Meppel
1:49:59
1:47:13
888
Alexander Hamers
Time for Heroes 2011
1:50:00
1:48:17
889
Silvester van der Lind
Zwolle
1:50:00
1:48:53
890
Feico van der Ploeg
Zwolle
1:50:00
1:46:03
891
André Blankenvoorde
Scania Production
1:50:01
1:48:17
892
Kars Wolters
De Sperwers
1:50:01
1:48:37
893
Bram Baan
Zwolle
1:50:03
1:49:24
894
Timo Veen
Dalfsen
1:50:04
1:46:24
895
Floris van Weringh
Zwolle
1:50:06
1:49:10
896
Pieter Homma
Heino
1:50:07
1:49:25
897
Wilko Kuijsten
Croon Elektrotechnie
1:50:07
1:49:48
898
Kaj van 't Ende
Zwolle
1:50:07
1:45:51
899
Jan Koning
Zwolle
1:50:08
1:49:42
900
Matthijs van der Linde
Zwolle
1:50:09
1:45:53
901
Hans Broshuis
Provincie Overijssel
1:50:10
1:46:01
902
Johan van Aalderen
Zwolle
1:50:13
1:47:07
903
Rob Streek
Zwolle
1:50:14
1:46:50
904
Chrisjan Pol
Dronten
1:50:14
1:46:04
905
Jan Hulleman
Heerde
1:50:15
1:49:16
906
Jacco Kragt
Warmlopers
1:50:15
1:48:57
907
Bram van Essen
Epe
1:50:15
1:48:09
908
Jasper van Overbeek
Zwolle
1:50:15
1:47:38
909
Henk Veldman
Heerde
1:50:15
1:48:11
910
Willium van Petersen
Heerde
1:50:16
1:49:17
911
Ype Bosma
Zwolle
1:50:17
1:49:08
912
Martin Zweers
Hardenberg
1:50:17
1:46:59
913
Theo Gieling
AM 2
1:50:19
1:50:05
914
Meindert Spoelstra
Dutch Runners Basic
1:50:21
1:49:01
915
Marc van den Berg
Zeewolde
1:50:21
1:47:36
916
Gerard van Beek
Altis
1:50:21
1:46:01
917
Theo van Steeg
Zeewolde
1:50:21
1:47:37
918
Gerwin Schra
Enschede
1:50:21
1:47:40
919
Maurits Mars
Zwolle
1:50:22
1:48:02
920
Jan-Kasper van Dijk
HAC '63
1:50:22
1:48:51
921
Jurre Haarsma
Amersfoort
1:50:25
1:48:43
922
Joost Eggink
Rabobank 1
1:50:25
1:50:00
923
Hans van Dijck
Provincie Overijssel
1:50:25
1:46:15
924
Karel Kort
Loopgroep Nienoord
1:50:25
1:49:06
925
Davey van der Schaaf
Castricum
1:50:26
1:45:53
926
Mark Post
Warmlopers
1:50:27
1:49:10
927
Dinant Saaltink
Haaksbergen
1:50:27
1:49:38
928
R Bouwhuis
Celeanum
1:50:27
1:46:58
929
Henri van Gelder
De Gemzen
1:50:27
1:47:17
930
Cosmo Schuurmans
PwC
1:50:28
1:45:23
931
René Jonker
Epe
1:50:29
1:47:11
932
Nico Eggens
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:50:29
1:49:46
933
Bas Huisinga
Hardenberg
1:50:30
1:47:55
934
Chris van Vilsteren
Unica
1:50:30
1:49:49
935
Hans Faas
Apeldoorn
1:50:31
1:45:45
936
Paul Hutten
Securitas 1
1:50:31
1:50:07
937
Jeroen Nijeboer
Warmlopers
1:50:31
1:49:19
938
Jan Geerts
Zwolle
1:50:32
1:47:21
939
Henk den Hertog
Warmlopers
1:50:33
1:48:27
940
Theo Hafkamp
Twello
1:50:34
1:45:49
941
Robert Boersen
Almere
1:50:34
1:48:55
942
Erik Kamphuis
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:50:38
1:49:57
943
Han van der Vegt
ACO Van Elderen
1:50:38
1:48:43
944
Edwin van Oosterhout
Zwolle
1:50:39
1:47:49
945
Wim Kroes
Wezep
1:50:39
1:48:20
946
Geert Christerus
Dalfsen
1:50:39
1:47:16
947
Charles Saiboo
Athlos
1:50:39
1:45:55
948
Arjan Brilleman
Zwolle
1:50:40
1:48:13
949
Johnny van Aefst
Gemeente Zwolle 2
1:50:40
1:50:11
950
Bert Kleiboer
PEC 1910
1:50:40
1:46:24
951
Jeroen van Vilsteren
Zwolle
1:50:41
1:48:13
952
Arno Krooshof
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:50:43
1:48:53
953
Kristian Geerts
Zwolle
1:50:45
1:46:29
954
Marco Withagen
Deventer
1:50:45
1:48:11
955
Hans Krul
Zwolle
1:50:48
1:48:19
956
Sybrand Westhuis
Borne
1:50:49
1:48:33
957
Wim Bosch
Lemelerveld
1:50:56
1:47:47
958
Kees Moesman
Zwolle
1:50:56
1:47:43
959
Michel Kalf
Zwolle
1:51:01
1:46:30
960
Gerard van de Guchte
Emmeloord
1:51:01
1:49:05
961
Ronald Eichkoff
Rijnsburg
1:51:02
1:47:00
962
Henk Lak
Groningen
1:51:03
1:47:58
963
Edwin de Reus
Veluwe
1:51:04
1:48:58
964
Pieter Doornbos
Zwolle
1:51:05
1:48:07
965
Hans van der Meiden
Zwolle
1:51:05
1:45:43
966
Evert Stijf
Wijzonol Bouwverven
1:51:06
1:50:04
967
Marko Brontsema
Zuidwolde Dr
1:51:06
1:48:29
968
Jos Elsendoorn
Athletic Point
1:51:06
1:47:43
969
Bob ten Hove
Olst
1:51:07
1:45:53
970
Bas van Vliet
Zwolle
1:51:07
1:48:32
971
Wijnand de Jager
Nunspeet
1:51:08
1:49:53
972
Christian van Es
Zwartsluis
1:51:08
1:47:52
973
Tjeerd den Boer
PwC 3
1:51:09
1:50:40
974
Jan van Boven
Wezep
1:51:09
1:49:53
975
Peter Jan Brongers
Hoogeveen
1:51:10
1:47:15
976
Arjen Brouwer
Zwolle
1:51:10
1:46:17
977
Hans Jelierse
Zilveren Kruis Achme
1:51:11
1:51:04
978
Robert Plugge
't Harde
1:51:11
1:48:49
979
Rico IJzerman
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:51:12
1:48:03
980
Henny Tijink
Raalte
1:51:12
1:51:04
981
Dennis Dunnewind
Ommen
1:51:15
1:50:23
982
Hans Toorens
PwC
1:51:15
1:49:58
983
Ewald Woertman
Scania Production
1:51:16
1:48:21
984
Jurrien Meijer
Dronten
1:51:17
1:50:00
985
Emiel Blanke
Salland
1:51:20
1:48:08
986
Gert de Vries
Provincie Overijssel
1:51:20
1:46:44
987
Patrick van Zuilen
PwC
1:51:21
1:50:04
988
Bob van Steenwijk
Gouda
1:51:21
1:47:13
989
Xander van Riele
Nieuwegein
1:51:22
1:46:12
990
Marco Voorthuis
Hilversum
1:51:24
1:46:31
991
Farid Hotak
Arnhem
1:51:25
1:49:43
992
Martin van Nes
Utrecht
1:51:26
1:48:44
993
Johan Stolte
Nieuwleusen
1:51:26
1:47:42
994
Jacco Pleijsier
Hasselt
1:51:27
1:49:16
995
Rene Damen
Zwolle
1:51:27
1:49:31
996
Huub Geelen
Apeldoorn
1:51:28
1:49:26
997
John van Middendorp
Harderwijk
1:51:28
1:46:07
998
Jelte van den Broek
Zwolle
1:51:30
1:49:43
999
Wim Overkamp
Heino
1:51:33
1:47:18
1000
Herman Oving
Oving & Timmer
1:51:33
1:51:01
1001
Henk Klaasboer
Time for Heroes 2011
1:51:34
1:49:39
1002
Dirk van Dijken
AB Oost
1:51:35
1:51:25
1003
Yossip de Jong
PEC 1910
1:51:36
1:47:08
1004
Wouter Wethmar
Daventria
1:51:38
1:46:12
1005
Theo Hanekamp
De Gemzen
1:51:40
1:48:32
1006
Frank Vissenberg
Argo
1:51:41
1:48:13
1007
Martin Kampen
Niederlangen (GER)
1:51:41
1:49:31
1008
Eddy van Hijum
Time for Heroes 2011
1:51:43
1:49:54
1009
Leo de Jong
Scopias
1:51:45
1:48:50
1010
Marcel Onstenk
Run2Day clinic
1:51:46
1:47:39
1011
Fokke van Eijk
Zwolle
1:51:46
1:49:37
1012
Edwin Frieswijk
Zwolle
1:51:48
1:50:07
1013
Hayco Sypkens
Loopgroep Astrea
1:51:48
1:48:35
1014
Sjoerd van der Heide
Elburg
1:51:50
1:48:30
1015
Reverim Salimana
Zwolle
1:51:53
1:48:27
1016
Jeroen Oosterhof
Time for Heroes 2011
1:51:53
1:49:55
1017
Willem Bos
Time for Heroes 2011
1:51:53
1:46:46
1018
Rene Lankhorst
Securitas 1
1:51:54
1:51:30
1019
Willem Hoeksma
Dutch Runners Gold
1:51:55
1:47:27
1020
Ben Wesselink
Deventer
1:51:55
1:48:55
1021
Edwin Goedegebuure
Swifterbant
1:51:57
1:50:27
1022
Andre Blankvoort
Zalk
1:51:59
1:47:22
1023
Richard Kroon
Kampen
1:52:01
1:48:34
1024
Huub Boschker
Apeldoorn
1:52:03
1:49:32
1025
Tom Nijland
Daventria
1:52:04
1:48:53
1026
Adri Bonhof
Nunspeet
1:52:05
1:49:38
1027
Gerard Holterman
Heino
1:52:06
1:48:42
1028
Mark Deckers
Deventer
1:52:06
1:49:47
1029
Paul Werter
Loopgroep RUN&FUN Tw
1:52:08
1:50:04
1030
Mamadou bhoye Diallo
Apeldoorn
1:52:08
1:52:03
1031
Herman Martens
Salverda 2
1:52:09
1:48:34
1032
Alex Kijk in de Vegte
Zwolle
1:52:10
1:51:19
1033
Pieter Graeper
Zwolle
1:52:11
1:47:17
1034
Paul van Rijn
Wierden
1:52:11
1:47:14
1035
Wim Bomhof
Amersfoort
1:52:12
1:47:50
1036
Lambert Akkerman
Staphorst
1:52:14
1:51:04
1037
Cor Sagel
Isala '96
1:52:14
1:48:12
1038
Henk Bremer
NOP
1:52:14
1:51:02
1039
Gerrit Teunis
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:52:15
1:49:57
1040
Wiljan Geerts
Salland
1:52:15
1:47:34
1041
Wim Koetsier
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:52:15
1:50:24
1042
Pascal Timmer
Zwolle
1:52:16
1:47:56
1043
Marcel de Groot
Oving & Timmer
1:52:17
1:51:44
1044
Andréla Rivière
AM 2
1:52:18
1:51:47
1045
Jeroen Franciscus Jans
Deventer
1:52:19
1:49:18
1046
Alex van Riele
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:52:19
1:50:29
1047
Dick Beens
Genemuiden
1:52:20
1:49:04
1048
Simon Veldkamp
Zwolle
1:52:21
1:47:32
1049
Koen Koenders
Eerbeek
1:52:21
1:49:10
1050
Frank ten Broeke
Daventria
1:52:22
1:49:19
1051
Jaap Driest
Zwolle
1:52:22
1:49:25
1052
Ronald Swaen
Ede Gld
1:52:23
1:50:35
1053
Frank Freriks
Raalte
1:52:25
1:49:27
1054
Pieter Wieten
Zwolle
1:52:26
1:47:54
1055
Wim Seebregts
Oisterwijk
1:52:26
1:47:31
1056
Onno Knaack
Zwolle
1:52:27
1:50:00
1057
Michiel de Wilde
Enkhuizen
1:52:28
1:50:07
1058
Neervoort Remco
Zwolle
1:52:28
1:49:22
1059
Mark de Boer
Dedemsvaart
1:52:29
1:51:51
1060
Rene Sterk
Daventria
1:52:29
1:48:25
1061
Bas Bouwhuis
Zwolle
1:52:31
1:50:30
1062
Niki Loffelt
Apeldoorn
1:52:31
1:49:58
1063
Camiel Richard
Deventer
1:52:32
1:51:08
1064
Martijn Meijer
Zwolle
1:52:33
1:48:45
1065
Jan Sligter
Runners Stadskanaal
1:52:33
1:51:23
1066
Peter Bouwsema
Wavin 2
1:52:33
1:52:02
1067
Erik Lassche
Securitas 1
1:52:33
1:46:54
1068
Jan van der Heide
Zwolle
1:52:33
1:50:07
1069
Harry Terluin
Emmeloord
1:52:34
1:49:54
1070
Jan Wessels
De Gemzen
1:52:35
1:51:56
1071
Gerard Masman
Lemelerveld
1:52:35
1:51:37
1072
Wiebe van der Meulen
Zwolle
1:52:36
1:50:31
1073
Bas van den Berg
Zwolle
1:52:37
1:47:53
1074
Mathieu de Badts
Provincie Overijssel
1:52:38
1:48:30
1075
Victor Noordzij
De 4e Musketier
1:52:38
1:49:39
1076
Arno van den Brink
Nunspeet
1:52:38
1:51:39
1077
Onno Cijffers
Wageningen
1:52:39
1:50:59
1078
Arno Meester
Zwolle
1:52:39
1:50:37
1079
Henk Meppelink
Gramsbergen
1:52:40
1:50:41
1080
Martijn Koorman
Zwolle
1:52:40
1:48:50
1081
Dick de Wolf
Altis
1:52:40
1:50:31
1082
Sebastiaan Schwierz
Scania Production
1:52:40
1:49:45
1083
Michel Meijer
Hoogeveen
1:52:41
1:51:10
1084
André Plattel
Zwolle
1:52:41
1:50:16
1085
Sjaak Meuleman
Oving & Timmer
1:52:41
1:52:08
1086
Patrick Lems
Enschede
1:52:42
1:51:11
1087
Rochere Varenbrink
Gronau (GER)
1:52:42
1:51:13
1088
Sander de Boer
Dedemsvaart
1:52:42
1:52:04
1089
Kafung Tang
Rotterdam Atletiek
1:52:44
1:48:16
1090
Henry de Jong
Lelystad
1:52:44
1:48:42
1091
Roelof Kleis
Staphorst
1:52:45
1:49:57
1092
Peter van Hoof
De 4e Musketier
1:52:45
1:48:32
1093
Klaas Poolman
Rouveen
1:52:45
1:49:26
1094
Paul Brugman
Haaksbergen
1:52:45
1:49:49
1095
Frank ten Hove
Nijverdal
1:52:46
1:47:49
1096
Arjan Niemeijer
Apeldoorn
1:52:46
1:47:25
1097
Klaas van Vliet
Celavita
1:52:46
1:52:07
1098
Johan van der Horn
Hellendoorn
1:52:49
1:47:52
1099
Wim van Berk
Zilveren Kruis Achme
1:52:49
1:52:37
1100
Joep Beijer
Zwolle
1:52:50
1:50:39
1101
Ben Eekhof
Zeewolde
1:52:50
1:48:29
1102
Arjan van der Vis
Dutch Runners Gold
1:52:50
1:49:04
1103
Ruud Spaargaren
Argo
1:52:51
1:49:26
1104
Erik Spijkerman
Zutphen
1:52:51
1:50:41
1105
Jacco Klappe
Zwolle
1:52:51
1:49:10
1106
Gerald Oldeman
Zutphen
1:52:51
1:50:01
1107
Klaas Veerman
Nieuwleusen
1:52:52
1:48:12
1108
Eric Wansing
Zwolle
1:52:55
1:50:43
1109
Jeroen Kok
Zwolle
1:52:56
1:51:20
1110
Hans Bremer
Kampen
1:52:56
1:48:40
1111
Aalt Vis
Hulshorst
1:52:57
1:51:43
1112
Erik van Limbeek
Zwolle
1:52:58
1:52:18
1113
Carel Diekerhof
Isala '96
1:52:59
1:50:31
1114
Jurrie Hersevoort
Zwolle
1:52:59
1:47:53
1115
Michel Olde Benneker
Enschede
1:52:59
1:51:30
1116
Allard Teekens
Zwolle
1:53:00
1:47:52
1117
Frank Stieger
Tilburg
1:53:01
1:48:06
1118
Akko Wolters
Zwolle
1:53:03
1:51:10
1119
Jaap Boersema
De 4e Musketier
1:53:04
1:50:09
1120
Wim Noordhoff
Altis
1:53:04
1:50:55
1121
Klaas Habing
Dronten
1:53:04
1:51:00
1122
Roel Poolman
Rouveen
1:53:07
1:49:48
1123
Roel Ramaker
Zwolle
1:53:07
1:49:24
1124
Herman Kamp
Klazienaveen
1:53:07
1:48:31
1125
Marten Heijs
Daventria
1:53:08
1:49:58
1126
Edwin Dommerholt
Time for Heroes 2011
1:53:08
1:51:16
1127
Peter Rouw
Zwolle
1:53:09
1:50:06
1128
Walter Stuifzand
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:53:10
1:50:38
1129
Jasper van den Berg
Zeist
1:53:10
1:50:47
1130
Herman Reimerink
Provincie Overijssel
1:53:11
1:50:00
1131
Henk Plaggenmarsch
Spurt '88
1:53:12
1:52:11
1132
Rene van der Elst
Flevo Delta
1:53:13
1:52:09
1133
Dylan Kwakkel
Amersfoort
1:53:13
1:48:13
1134
Dennis Janssen
Zwolle
1:53:14
1:48:14
1135
Remco Kruiswijk
Muiden
1:53:15
1:51:22
1136
René van den Berg
Rouveen
1:53:17
1:48:21
1137
Ronald Welmers
Warmlopers
1:53:17
1:52:08
1138
Ferry Lodeweges
Zwolle
1:53:17
1:51:24
1139
Sander van den Brandho
Zwolle
1:53:18
1:48:35
1140
Hans Lasthuis
Zwolle
1:53:19
1:50:17
1141
Hans Poortinga
Warmlopers
1:53:20
1:52:01
1142
Corne Tamarinof
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:53:21
1:50:58
1143
Keoma Ellen
Tolbert
1:53:21
1:50:12
1144
Luuk Schenk
Velp Gld
1:53:21
1:47:56
1145
Ronald Wentink
Velp Gld
1:53:22
1:47:56
1146
Ronald Kartosonto
Zwolle
1:53:23
1:50:02
1147
Patrick Oortwijn
Van der Kamp lopers
1:53:25
1:51:28
1148
Bas Koelmans
Zwolle
1:53:25
1:51:59
1149
Andre Brinkman
Nijhuis 1
1:53:25
1:53:04
1150
Niels de Waal
Vaassen
1:53:26
1:49:27
1151
Erik Geerds
Zwolle
1:53:27
1:50:57
1152
Erwin Tulen
Zwolle
1:53:27
1:51:32
1153
Ronald Breedveld
Meppel
1:53:27
1:50:20
1154
Dick Jansen
PEC 1910
1:53:30
1:51:03
1155
Anton Dekker
Zwolle
1:53:32
1:50:19
1156
Richard Guldenaar
Wezep
1:53:33
1:50:34
1157
Frank Uijl
Haarlem
1:53:34
1:49:13
1158
Nandor Peckovszky
Zwolle
1:53:34
1:52:34
1159
Gert de Groot
Baarn
1:53:35
1:48:42
1160
Jan Kaat
De Gemzen
1:53:35
1:50:30
1161
Johny Zunnebeld
Nieuwleusen
1:53:36
1:52:36
1162
Michiel Kouwen
Zwolle
1:53:37
1:49:51
1163
Hielke van der Stouwe
Zwolle
1:53:38
1:51:10
1164
Martijn Bronkhorst
Zwolle
1:53:38
1:50:56
1165
Huub Fakkert
De Wijk
1:53:39
1:51:23
1166
Yanick Elzerman
Dronten
1:53:39
1:52:55
1167
Niels Noordmans
Ede Gld
1:53:39
1:51:22
1168
Peter van der Lugt
Haaksbergen
1:53:40
1:48:49
1169
Gerco de Vries
Spurt '88
1:53:40
1:50:28
1170
Kees Bredewold
Zwolle
1:53:42
1:49:03
1171
Peter Hoogeboom van Es
Zwolle
1:53:43
1:48:40
1172
Tjeerd de Boer
Knivsta (SWE)
1:53:44
1:53:42
1173
Harco Bouhuys
Kampen
1:53:44
1:50:41
1174
Ernest Dijkman
Maastricht
1:53:44
1:52:25
1175
Richard Klompenhouwer
Putten
1:53:45
1:48:35
1176
Remco Hendriks
Zwolle
1:53:46
1:51:58
1177
Aalt Boers
Kampen
1:53:47
1:50:25
1178
Karst ten Klooster
Hasselt
1:53:49
1:52:01
1179
Hans Vulkers
Zwolle
1:53:49
1:51:23
1180
Jan Stegenga
Zwolle
1:53:51
1:48:49
1181
Marcel Kraan
Ermelo
1:53:52
1:51:33
1182
Richard Beumer
Zwolle
1:53:52
1:51:22
1183
Teus Lammertse
Zwolle
1:53:53
1:51:12
1184
Floris ten Have
Zwolle
1:53:53
1:51:23
1185
Edwin Daamen
Born
1:53:54
1:49:58
1186
Jeffry van Dijk
SWZ 1
1:53:56
1:53:33
1187
Johnny Hekman
Provincie Overijssel
1:53:56
1:51:25
1188
Edo Eikenaar
Zwolle
1:53:57
1:51:51
1189
Berry Meijberg
Kampen
1:53:58
1:49:41
1190
Vincent Goedhart
Zwolle
1:53:58
1:52:38
1191
Chris Breunis
Hattem
1:53:59
1:48:44
1192
Evert Bol
Baarn
1:54:00
1:49:06
1193
Ruben Groote Stroek
Haarle gem Hellendoo
1:54:00
1:49:59
1194
Ruud van Dalfsen
Zwolle
1:54:00
1:48:37
1195
Jos Ramaker
Furness Car 1
1:54:00
1:53:44
1196
Michael de Boer
Amersfoort
1:54:02
1:52:50
1197
Xander Nel
Amsterdam
1:54:02
1:52:50
1198
Andre van Zon
Punthorst
1:54:04
1:51:40
1199
Richard Hop
Baarn
1:54:04
1:53:00
1200
André Schonewille
Ermelo
1:54:04
1:48:44
1201
Randolf Swinkels
Zwolle
1:54:05
1:50:19
1202
Dries Knaapen
PwC
1:54:08
1:49:56
1203
Frank van den Broek
VHMABC Less Quick 1
1:54:08
1:53:33
1204
Ake Sikkema
Van der Kamp lopers
1:54:08
1:53:53
1205
Jos Eikenaar
Zwolle
1:54:09
1:49:38
1206
Rudolf Tolsma
Zwolle
1:54:09
1:51:39
1207
Theo van de Krol
Zwolle
1:54:10
1:51:44
1208
Wouter Remmelts
Run2Day clinic
1:54:10
1:50:59
1209
Gert-Jaap Hoekman
Utrecht
1:54:10
1:49:44
1210
Michel van 't Hul
Hattem
1:54:10
1:49:31
1211
Rudi van der Molen
Nunspeet
1:54:10
1:51:42
1212
Johan van der Molen
Zwolle
1:54:11
1:49:39
1213
Hans den Otter
Steenwijk
1:54:11
1:49:00
1214
Patrick van der Meijde
Harderwijk
1:54:12
1:51:55
1215
Addy Molhoek
Driebergen-Rijsenbur
1:54:13
1:52:40
1216
Fetze Stellema
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:54:14
1:53:30
1217
Wim Blaauw
Putten
1:54:14
1:49:51
1218
Sip Schoonveld
Amersfoort
1:54:15
1:49:48
1219
Eric Lecorre
Kampen
1:54:15
1:53:01
1220
Remco Schotman
Zwolle
1:54:15
1:49:45
1221
Henk Vis
Nunspeet
1:54:17
1:53:02
1222
Martin Brummel
Zwolle
1:54:18
1:52:33
1223
Herbert Bosscher
Apeldoorn
1:54:19
1:51:00
1224
Wilco van de Poll
Zwolle
1:54:22
1:48:31
1225
Abe Glazema
Langezwaag
1:54:22
1:49:03
1226
Bernd Koperdraad
GAC Hilversum
1:54:22
1:52:05
1227
Hans Borsboom
Run2Day clinic
1:54:23
1:53:31
1228
Frans Heering
AV Rijssen
1:54:25
1:50:35
1229
Peter Fredriks
Zwolle
1:54:25
1:53:38
1230
Frank Peen
PwC 4
1:54:26
1:49:35
1231
Willem van de Streek
Zwolle
1:54:26
1:52:28
1232
Henk Veurink
Ommen
1:54:26
1:52:31
1233
Wouter de Veen
PwC
1:54:26
1:50:28
1234
Jan Hollak
Heino
1:54:28
1:52:37
1235
Melchior Broek
Zwolle
1:54:28
1:52:01
1236
Bert Scheer
Marknesse
1:54:29
1:53:09
1237
Henk van den Berg
Zwolle
1:54:31
1:52:04
1238
Bram de Vent
Gemeente Hardenberg
1:54:31
1:54:17
1239
Henk Schutte
Zwolle
1:54:32
1:51:27
1240
Arne Poirot
Gemeente Zwolle 3
1:54:32
1:54:11
1241
Yasser Dehnavi
ZKA - Fitteraars
1:54:32
1:50:39
1242
Simon Dragt
Havelte
1:54:33
1:49:06
1243
Conrad van 't Erve
Triathlon
1:54:33
1:51:52
1244
Owe Loonstra
Zwolle
1:54:34
1:52:50
1245
Melchert Kok
PwC
1:54:34
1:51:35
1246
Henkjan Ruijfrok
a.v. P.E.C. 1910 cli
1:54:35
1:52:03
1247