Uitslagenlijst Buffer-run

Bingelrade - Vrijdag 17 juni 2011

K 500, 500 M KIDS
Plts
Naam
Gebjr
Afstand
1
Rick Gelissen
Schinveld
-97
2
Roel Wevers
Schinveld
-96
3
Jard Kuijpers
Bingelrade
-97
4
Fynn Dodemont
Landgraaf
-96
5
Gerben Vaessen
Oirsbeek
-94
6
Marit Bremers
Geleen
-96
7
Tybo Leuchter
Schinveld
-96
8
Rein Bolt
Bingelrade
-95
9
Sem Muller
Schinveld
-96
10
Lucas Vanhommerig
Schinveld
-97
11
Jesse van Dijk
Brunssum
-94
12
Trista Liska
Hoensbroek
-97
13
Rachelle Gelissen
Schinveld
-97
14
Lynn Meulenberg
Sittard
-95
15
Jip Keiren
Bingelrade
-95
16
Vigo Lutke-Schipholt
Bingelrade
-95
17
Lisa Blokzijl
Geleen
-95
18
Merijn Bremers
Geleen
-95
19
Noor Vanhommerig
Schinveld
-95
20
Adil Ghaleb
Bingelrade
-95
21
Jari Vootz
Bingelrade
-94
22
Kylie Geurts
Bingelrade
-94
23
Maud Douven
Bingelrade
-95
24
Djada Bosch
Bingelrade
-95
25
Fleur Arends
Kerkrade
-94
26
Timo Dols
Stein Lb
-94
27
Isa Douven
Bingelrade
-93
28
Jari Vootz
Bingelrade
-94
29
Indra Reinders
duitsland
-93
30
Devi Reinders
duitsland
-95
K1000, 1000 M KIDS
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Melvin Kicken
Schinnen
-1
3:36
2
Ruben van Herk
Bingelrade
-2
3:39
3
Jesse van der Raadt
Schinveld
-99
3:41
4
Max Langenveld
Puth-Schinnen
0
3:47
5
Quinn Claessen
Brunssum
-1
3:48
6
Britt Theunissen
Schinveld
-99
3:49
7
Maura-Marie Mevis
Oirsbeek
0
3:59
8
Chanouk Wilhelm
Amstenrade
0
4:00
9
Yari Smeets
Sittard
-99
4:02
10
Jeunke Timmermans
Bingelrade
-97
4:20
11
Yetze Merx
Oirsbeek
0
4:27
12
Fabian van Herk
Bingelrade
-99
4:30
13
Job Muller
Schinveld
-98
4:36
14
Iris Timmermans
Bingelrade
-97
4:42
15
Rayvano Gritt
Bingelrade
-98
4:42
16
Daan Douven
Herten
-98
4:43
17
Sier Keiren
Bingelrade
-97
4:44
18
Dorien Lemmens
Beek
-98
4:46
19
Meike Beekman
Bingelrade
-99
4:47
20
Esmee Bartel
Bingelrade
-97
4:48
21
Evy Jacobs
Bingelrade
-99
4:51
22
Julian Oostwegel
Sittard
-98
4:51
23
Stijn Vootz
bingelrade
-97
4:53
24
Omayma Ghaleb
Bingelrade
-99
4:55
25
Koen Klijnen
Sittard
-95
4:57
26
Jordy Dols
Stein Lb
-98
4:58
27
Meya Kersten
Hoensbroek
0
5:10
28
Kaylee Timmermans
Schinveld
-98
5:17
29
Marwin Aerden
Schinveld
-97
5:32
30
Sarah Roelofs
Bingelrade
-1
5:37
31
Tom Klijnen
Sittard
-99
5:42
D6J, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Chantal Brouwers
Eijsden
-3
28:38
2
Imke van Dinteren
Elsloo Lb
-3
28:46
3
Britt Theunissen
Schinveld
-99
29:44
4
Demi Outjers
Schinveld
-4
32:23
5
Anne Richter
Sittard
-4
35:51
D6S, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Leonie Balter
Hoensbroek
-9
21:31
2
Solange Portengen
Puth
-14
26:25
3
Claudia Steinbusch
Landgraaf
-18
27:31
4
Monique Ingehutt
Swalmen
-22
28:48
5
Judith Stroux
Neer
-23
30:47
6
Sofie Custers
Merkelbeek
-8
33:29
7
Joyce de Vos-Houben
Maastricht
-17
36:19
8
Tess Raets
Bingelrade
-9
37:08
9
Rachel Lentjes
Doenrade
-12
38:36
10
Nicole Strolenberg
Kerkrade
-19
39:22
11
Joni van der Hijden
Bingelrade
-14
39:53
12
Dynah Claassen
Stein
-11
40:03
D6V, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Carin Brouwers
Eijsden
-36
26:03
2
Monique Roberts
Hoensbroek
-36
27:56
3
Monique Blezer
Parellooprunners
-35
28:49
4
Gerrie Hendriks
Voerendaal
-43
29:55
5
Lenie Jacobs
Oirsbeek
-40
29:59
6
Anke Drielsma
Hoensbroek
-39
30:20
7
Sanra Beekman
Bingelrade
-32
30:21
8
Yvette Vievermans
Brunssum
-32
31:10
9
Sonja Schriebl
Parellooprunners
-37
31:12
10
Tanja de Jong
Brunssum
-28
31:59
11
Nicole Wielders
Sittard
-34
32:00
12
Lilian Vrouenraets
Parellooprunners
-44
32:17
13
Marleen Bus
Parellooprunners
-39
32:24
14
Diana Huijnen
Schinveld
-28
33:23
15
Miriam Jeurissen
Merkelbeek
-35
33:50
16
Natascha Zaad
Schinveld
-27
33:51
17
Gerte Offeringa
Landgraaf
-31
34:17
18
Monique Jorritsma
Schinveld
-31
35:10
19
Jolanda Nijboer
Parellooprunners
-33
35:16
20
Frisca Knoben
Parellooprunners
-36
35:16
21
Esther Vanhommerig
Schinveld
-32
35:44
22
Wilhelmien Cornelissen
Landgraaf
-49
35:50
23
Karin de Bie
Heerlen
-33
35:50
24
Gabrielle Hermans
Parellooprunners
-31
36:34
25
Maud Boorsma
Parellooprunners
-31
36:35
26
Lisette Vranken
Susteren
-38
36:35
27
Desiree Straus
Obbicht
-38
36:36
28
Marie-Jose Fermans
Parellooprunners
-39
37:20
29
Reny Mendelsohn
Heerlen
-41
38:57
30
Constance van Keeken
Obbicht
-36
41:15
31
Mariet Janssen-Gerits
Bingelrade
-40
41:21
32
Yolanda Schroders
Parellooprunners
-32
42:28
33
Bobbi Loeffen
Bingelrade
-39
43:15
H6J, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sunon van der Schaft
Brunssum
-6
22:05
2
Ruben Custers
Merkelbeek
-4
22:46
3
Ralph Boer
Puth
-4
24:26
4
Jorrit van der Raadt
Schinveld
-4
25:54
5
Robin Lemmens
Beek
-6
26:05
6
Urs Horrichs
Merkelbeek
-5
26:09
7
Pieter-Max Kam
Parellooprunners
-1
27:36
8
Ruben Didderen
Parellooprunners
-5
28:28
9
Rob Scheren
Schinveld
0
29:26
10
Freek Bolk
Brunssum
-6
29:37
11
Kevin Richter
Sittard
-3
37:45
H6S, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Koen Huizinga
Urmond
-13
21:48
2
Rik Schulpen
Sittard
-18
21:56
3
Rodjer van de Merwe
Buchten
-19
22:00
4
Ludi Claassen
Stein
-11
22:03
5
Bart Mennink
Geleen
-19
22:43
6
Jurjen Knarren
Heerlen
-17
24:02
7
Wim van Hameren
Hoensbroek
-8
24:20
8
Jeroen Raets
Bingelrade
-11
25:12
9
Lesley Basten
Hoensbroek
-12
26:04
10
Rodney van der Mijl
Schimmert
-9
27:04
11
Leander Versleijen
Kerkrade
-21
27:47
12
Luuk Janssen
Bingelrade
-12
29:18
13
Rob Cilissen
Sittard
-21
30:37
14
Arno Pauly
Brunssum
-24
30:40
H6V, BUFFER-RUN 6KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
John Pluis
Elsloo Lb
-36
22:49
2
Roy Welters
Beek Lb
-31
22:53
3
Perry Ubachs
Elsloo
-29
23:15
4
Jeroen Meerveld
Parellooprunners
-32
23:19
5
Roberts Blokzijl
Geleen
-28
23:22
6
Pierre Weerts
Oirsbeek
-41
24:02
7
Henk Heijkers
Heerlen
-40
24:08
8
Marijn Manders
Landgraaf
-27
24:13
9
Paul van Hameren
Hoensbroek
-39
24:41
10
Ronald Balter
Hoensbroek
-45
24:46
11
Luc Cools
Brunssum
-31
24:48
12
Ron Smulders
Bingelrade
-33
24:58
13
Frankwin Aerden
Schinveld
-35
25:38
14
Jos van Berkel
Brunssum
-42
25:39
15
Geert Janssen
Bingelrade
-41
26:02
16
Dimitri van Hout
Sittard
-31
26:11
17
Manuel Nelissen
Stein Lb
-26
26:16
18
Michael Boer
Puth
-41
26:24
19
Klaas Graf
Brunssum
-47
26:46
20
Hans Kam
Parellooprunners
-32
27:37
21
Marcel Hamers
Schinveld
-35
27:43
22
Jan Vleugels
Heerlen
-43
27:47
23
Jurjen Puls
Hulsberg
-32
27:49
24
Ernest Stassen
Beek Lb
-33
28:14
25
Rene Widdershoven
Puth
-34
28:27
26
Frank Hamstra
Brunssum
-32
28:30
27
Ron van Dinteren
Elsloo Lb
-36
28:51
28
John Wevers
Schinveld
-32
28:55
29
Henri Trip
Parellooprunners
-43
28:56
30
Jo Wielders
Sittard
-36
29:06
31
Frank Stollman
Parellooprunners
-39
29:20
32
Frank de Rooy
Beek Lb
-35
29:21
33
Jack Claaessen
Stein
-39
29:32
34
Toon Bolk
Brunssum
-39
29:38
35
Andre de Bie
Heerlen
-38
30:09
36
Hendrik Jan Hool
Kerkrade
-40
30:32
37
Hans Koning
Sittard
-38
30:33
38
Henk Beekman
Bingelrade
-31
30:35
39
Steffan Golobiec
Schinveld
-51
30:39
40
Lei Verschuren
Heerlen
-46
30:49
41
Peter Wijnen
Parellooprunners
-36
30:52
42
Marcel Pouters
Einighausen
-33
31:01
43
Jo Reumkens
Landgraaf
-50
31:21
44
Jos Dols
Einighausen
-46
31:26
45
Carel Meijer
Bingelrade
-35
31:28
46
Peter Corwelissen
Landgraaf
-55
31:29
47
Luc Vievermans
Brunssum
-34
31:49
48
Jan Manders
Landgraaf
-54
31:52
49
Martin van Malde
Brunssum
-44
32:00
50
Ron Theunissen
Bingelrade
-33
32:13
51
Toon Pierik
Brunssum
-58
32:57
52
M Klein
Landgraaf
-26
33:15
53
Bart Bakker
duitsland
-38
33:42
54
Jan Nijboer
Parellooprunners
-35
34:01
55
Leon Mulkens
Sittard
-61
34:22
56
Andre Springer
Parellooprunners
-35
35:10
57
Tjeu Timmermans
Parellooprunners
-43
35:38
58
Tom Richter
Sittard
-36
35:53
D10S, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Loraine Homminga
Landgraaf
-8
42:34
2
Eline Zaad
Brunssum
-21
45:57
3
Carmen Jacobs
Oirsbeek
-19
47:10
4
Sanja Pavlin Zakovsek
Hoensbroek
-23
47:53
5
Barbara Rink
Hoensbroek
-21
50:27
6
Maud van Bilsen
Maastricht
-14
57:08
7
Lizzy Kolen
Beuningen Gld
-7
58:07
8
Maika Bryant
Brunssum
-8
58:07
9
Amanda Scard
Kerkrade
-14
1:08:05
D10V, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Majella Pawlak
Brunssum
-36
44:12
2
Nicole Spaargaren
Sittard
-37
47:43
3
Wilma Rusman
Oirsbeek
-42
50:03
4
Jose van Bilsen Willem
Schinnen
-46
50:30
5
Maria Reisser
Puth
-52
50:54
6
Wilma Martens
Parellooprunners
-42
51:06
7
Mirjam van der Boorn
Geleen
-36
51:08
8
Lilian Mooren
Geleen
-34
51:09
9
Annelies Kamphuis
Hoensbroek
-40
52:17
10
Lianne van Avesaath
Herten
-34
52:26
11
Tanja Dokter
Bingelrade
-27
53:20
12
Kim Jongkind
Geulle
-27
53:30
13
Ina Korver
Brunssum
-30
55:42
14
Verona Janssen
Geleen
-30
56:48
15
Ilonka Walraven
Bingelrade
-35
1:00:21
16
Kerrie Arcand
Merkelbeek
-29
1:08:05
H10S, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jordi Meulenberg
Sittard
-23
35:50
2
Thijs Janssen
Bingelrade
-7
36:30
3
Julien van Montfort
Eygelshoven
-23
36:59
4
Tom Gielkens
Brunssum
-9
41:01
5
Michel Beckers
Landgraaf
-19
41:09
6
Michel van Eert
Nuth
-22
41:24
7
Roy Paulssen
Nuth
-16
43:10
8
Luc Palmen
Parellooprunners
-21
43:53
9
Kevin Meulenberg
Beek Lb
-21
44:04
10
Ed Roelandt
Hoensbroek
-20
44:40
11
Jasper Jacobs
Puth
-9
45:35
12
Roy van Boort
Brunssum
-4
47:29
13
Pim van den Horst
Oirsbeek
-12
48:10
H10V, BUFFER-RUN 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Iwan Theunissen
Landgraaf
-28
34:21
2
Wil Pepels
Elsloo Lb
-42
36:01
3
Richard Thomas
Eygelshoven
-32
36:08
4
John Bosch
Berg en Terblijt
-37
36:15
5
John Vaessen
Stein Lb
-45
36:46
6
Maurice Cleven
Sittard
-25
37:00
7
Marcel Coever
Landgraaf
-31
37:20
8
Martin Dumoulin
Hoensbroek
-25
37:27
9
Maurice Ruwette
Heerlen
-29
37:47
10
Frans Hool
Brunssum
-35
37:57
11
Guido Meys
Bocholtz
-29
38:07
12
Jeu Theunissen
Landgraaf
-37
38:18
13
Roger Cuijpers
Beek Lb
-29
38:37
14
Bert Cremers
Geleen
-39
39:31
15
Leon Dodemont
Landgraaf
-36
39:31
16
Ronald Ettema
Voerendaal
-29
39:39
17
Bert Kuhl
Geleen
-36
39:51
18
Marc Sour
Valkenburg a/d Geul
-34
40:09
19
Harry Kamphuis
Hoensbroek
-38
40:10
20
Abdi Abdillahi
Parellooprunners
-27
40:13
21
Raymon Maes
Schinveld
-30
40:24
22
Jan Schwanen
Landgraaf
-46
40:41
23
Theo van Puyvelde
Sweikhuizen
-32
41:02
24
John van Herk
Bingelrade
-34
41:15
25
Frans Bastin
Doenrade
-43
41:16
26
Jeff Thiele
Stein Lb
-48
41:21
27
Ceriel Huijnen
Schinveld
-29
41:38
28
Raymond Offermans
Geleen
-33
41:42
29
William Krautscheid
Hoensbroek
-30
41:56
30
Roger Cals
Sittard
-38
42:02
31
John Haan
Landgraaf
-42
42:07
32
Jos Hanssen
Schinveld
-37
42:09
33
Philippe Wolters
Hulsberg
-31
42:15
34
Gene Janssen
Hoensbroek
-52
42:22
35
Karel Kruits
Heerlen
-33
42:26
36
Serge Snelders
Parellooprunners
-30
42:33
37
Richard Voorter
Born
-26
42:34
38
Ronald Hoogeboom
Heerlen
-30
42:35
39
Eric Douven
Herten
-29
42:38
40
Herman Gerards
Landgraaf
-43
42:48
41
Ron Klynen
Maastricht
-35
42:52
42
Paul Jacobs
Oirsbeek
-40
43:15
43
Han Hameleers
Selfkant
-39
43:24
44
Marco Klijnen
Geleen
-35
43:28
45
John van Eys
Nuth
-35
43:35
46
Peter Mevissen
Brunssum
-43
43:37
47
Ad van Kempen
Voerendaal
-46
43:45
48
Benny Vaessen
Oirsbeek
-28
43:49
49
Dave Bergs
Parellooprunners
-25
44:06
50
George Brauers
Brunssum
-51
44:20
51
Wil Fleurkens
Landgraaf
-39
44:52
52
Chrit Jacobs
Puth
-44
44:53
53
Berry Brummans
Schimmert
-30
45:03
54
Rene Clement
Voerendaal
-39
45:03
55
Jan van de Worp
Sittard
-37
45:08
56
Hein Bodelier
Landgraaf
-52
45:40
57
Harry Kuijpers
Wittem
-44
45:47
58
Jan Roberts
Amstenrade
-44
45:49
59
Roger van Boort
Brunssum
-33
45:56
60
Guido Rosskamp
Waldfeucht (D)
-26
46:03
61
Ger Caubo
Parellooprunners
-37
46:10
62
Marco Duckers
Elsloo Lb
-26
46:21
63
Peter Vallinga
Oirsbeek
-38
46:23
64
Ilya Nijsters
Landgraaf
-26
46:28
65
Wim Dohmen
Sittard
-40
46:29
66
Jos Janssens
Sittard
-41
46:42
67
Johan Mak
Voerendaal
-38
46:49
68
Marc Moonen
Geleen
-36
46:52
69
Jo Geraets
Munstergeleen
-54
47:00
70
Johan Visschers
Elsloo Lb
-45
47:13
71
Robert Kleijnjans
Posterholt
-30
47:38
72
Lou Cremers
Sittard
-35
47:46
73
Leo Logister
Landgraaf
-31
47:50
74
Wil Moonen
Parellooprunners
-42
48:02
75
Ivo Keijdener
Voerendaal
-25
48:05
76
Jan Willms
Montfort
-45
48:06
77
Hubert Daniels
Sittard
-31
48:11
78
Peter Szumski
Brunssum
-37
48:14
79
Jos Hamers
Urmond
-49
48:18
80
Hans Teeuwen
Venlo
-36
48:35
81
Wim Hacking
Geleen
-37
49:04
82
Patrick Keidel
Schinveld
-27
49:09
83
Fred Lemmens
Hoensbroek
-49
49:17
84
Peter Bolk
Heerlen
-49
49:26
85
Ron Doensen
Weert
-30
49:30
86
Jan Outjers
Schinveld
-34
49:35
87
Hub Houben
Heerlen
-40
49:36
88
Hans de Jong
Brunssum
-33
49:41
89
Mark Sturmans
Schinveld
-27
49:52
90
Jos Meerten
Heerlen
-44
49:53
91
Eugene Habets
Oirsbeek
-43
49:53
92
Leon Walraven
Sweikhuizen
-34
50:12
93
Albert vvan Dijk
Brunssum
-32
50:14
94
Roger Brands
Heerlen
-34
50:14
95
Jos Mulders
Sittard
-40
50:21
96
Jaap Houkes
Brunssum
-46
50:22
97
Freddie Peschen
Brunssum
-33
50:23
98
Marcel Zinken
Parellooprunners
-33
50:28
99
Gerard Biesmans
Echt
-32
50:40
100
Louk Emonds
Susteren
-40
50:58
101
Paul Zomerplaag
Landgraaf
-33
50:58
102
Pierre Muijrers
Landgraaf
-52
51:25
103
Ruud Limpens
Parellooprunners
-38
51:42
104
Armin Persieke
duitsland
-38
52:04
105
Roger Hermanns
Heerlen
-33
52:13
106
Tiny Maas
Bergeijk
-39
52:18
107
Henk Bloebaum
Brunssum
-54
52:19
108
John Stroeken
Herten
-44
52:28
109
Nick Hout
Geulle
-34
53:30
110
Henk Weening
Limbricht
-42
53:48
111
Peter van Keeken
Obbicht
-35
53:59
112
David Aupers
Geleen
-36
54:02
113
Cellie Cremers
Schinveld
-31
54:08
114
Bart Velthuis
Susteren
-32
54:33
115
Jos Peters
Heerlen
-46
54:38
116
Ton Castermans
Sittard
-38
54:39
117
Jo Willems
Schinnen
-55
54:54
118
Peter Claassen
Hoensbroek
-52
56:58
119
Matthieu Houben
Heerlen
-34
57:34
120
Peter Stans
Obbicht
-39
57:56
DSM KNOPS RABOBANK VOLTA
www.uitslagen.nl
17-06-2011 00:00