Uitslagenlijst 10e Univé Zwemloop Valkenburg aan de Geul

Valkenburg Lb - Zaterdag 11 juni 2011

D00, DH00
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaika Goffin
Hoeselt (BEL)
4:14
2
Nomi in de Braekt
Berg en Terblijt
4:42
3
Mara Huijnen
Vilt
5:24
4
Melody Dekker
Termaar
5:34
5
Michelle Kerkhofs
Valkenburg Lb
6:03
H00, DH00
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kobe Rondags
Tongeren (BEL)
4:12
2
Peter Smeets
Voerendaal
4:38
3
Mees Meuwissen
Valkenburg Lb
4:55
4
Thomas Schenk
Maastricht
5:02
5
Jelle Cuypers
Vliermaal (BEL)
5:10
6
Lucas Leclaire
Berg en Terblijt
5:15
D08, DH08
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikki Smeets
Voerendaal
6:31
2
Freya Goffin
Hoeselt (BEL)
7:52
3
Olivia Henrichs
Valkenburg Lb
8:41
4
Fleur Dekkers
Valkenburg Lb
9:01
5
Sofie Rondags
Tongeren (BEL)
9:15
H08, DH08
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Lepers
Zichem (BEL)
6:28
2
Yente Vanswijgenhoven
Tongeren (BEL)
7:06
3
Rowan de Greef
Sevenum
7:54
4
Vincent Berghorst
Berg en Terblijt
9:21
5
Jeroen Kerkhofs
Valkenburg Lb
10:00
D10, DH10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Kerkhoffs
Valkenburg Lb
9:28
2
Anouk Lepers
Zichem (BEL)
10:02
3
Linette Linders
Deurne
11:17
4
Ravie in de Braekt
Berg en Terblijt
14:34
5
Cimberlee Dekker
Termaar
17:56
H10, DH10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas Biermans
Laakdal (BEL)
9:13
2
Jannes Houben
Weert
11:28
3
Luuk Ogier
Swartbroek
11:56
4
Juul Dekkers
Valkenburg Lb
13:04
D12, DH12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne de Croock
Spaubeek
10:39
2
Rani Skrabanja
Cadier en Keer
11:21
3
Tessa Jerzykowski
Venray
12:25
H12, DH12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Timmermans
Broekhuizenvorst
10:29
2
Jarno Cuypers
Vliermaal (BEL)
11:33
3
Jelle Houben
Weert
12:33
D14, DH14
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Brands
Venray
35:22
H14, DH14
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joery Wouters
Lommel (BEL)
27:42
2
Wout Biermans
Laakdal (BEL)
32:49
D16, DH16
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicky Teunissen
Venray
34:45
2
Lyrate de Laat
Waalwijk
44:10
H16, DH16
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel Skrabanja
Cadier en Keer
27:38
2
Luciën Thijssen
Berg en Terblijt
29:12
D18, DH18
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Reintjes
Castenray
32:15
2
Anouk Killaars
Reuver
38:31
D, SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veronique Vasseur
Maastricht
34:20
2
Esther Bouman
Cadier en Keer
35:25
3
Henny Steeghs
Swartbroek
41:21
H, SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Villevoije
Landgraaf
28:51
2
Jeroen van Zoelen
Berneau (BEL)
30:02
3
Arno Skrabanja
Cadier en Keer
30:26
4
Lex Schenk
Maastricht
31:47
5
Roelof Kuypers
Maastricht
33:05
6
Wouter Kriens
Geulle
33:46
7
Elmar Beekman
Maastricht
34:53
8
Perry Brands
Venray
36:13
9
Roy Best
Valkenburg Lb
37:01
10
J Reynders
Beek Lb
37:04
11
Martin Custers
Maastricht
40:46
12
Martin Houben
Weert
51:47
EST, ESTAFETTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Spaubeek
Spaubeek
33:02
2
De Lommeleberg
Valkenburg Lb
33:36
3
De Heksen
Valkenburg Lb
36:59
Hoofdsponsor: Univé - organisatie Stichting Duursport Valkenburg ism ZCV
Uitslagen.nl
11-06-2011 21:04