| | | | | Uitslagenlijst Zwitserloot Dakrun
Groesbeek - Zondag 5 juni 2011
MSEN, 10 KM GALARUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Michael Brandenbourg
België
30:54
13
Alexander Diaz Rodrigu
België
31:52
M35, 10 KM GALARUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Vladimir Tontchinski
Wit-Rusland
31:53
4
Armand van der Smissen
Nederland
33:03
6
Arthur Schramade
Nederland
34:53
V, 10 KM GALARUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Miriam van Reijen
Nederland
36:31
6
Ruth van der Meijden
Nederland
36:56
7
Hanna Van den Bussche
België
37:29
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alexey Fomin
Wuppertal (RUS)
32:42
32:42
5
Edwin Ellis
Politie Nederland
36:35
36:33
6
Bernard Nitrauw
Politie Nederland
36:48
36:47
7
Stephan Boekholt
Goch (GER)
39:14
39:12
13
Dominique Tangelder
Nijmegen
44:19
44:07
15
Jasper Theunissen
Nijmegen
44:33
44:24
16
Raymond van Benthum
Nijmegen
44:43
44:27
17
Abdeljabbar Arghidi
Nijmegen
44:45
44:40
22
David Rutgers
Rabobank Groesbeek-M
48:09
47:54
23
Ivo Schaap
Rabobank Groesbeek-M
49:01
48:46
24
Roel Rutgers
Rabobank Groesbeek-M
50:20
50:04
25
Mark Willems
Rabobank Groesbeek-M
50:20
50:05
26
Michael Arnoldussen
Nijmegen
50:35
50:25
28
Sjoerd de Waal
Rabobank Groesbeek-M
51:52
51:47
M35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin vd Lisdonk
Taxandria
38:02
38:00
2
William de Bruin
Groesbeek
38:07
38:05
3
Maarten Meeuwsen
Politie Nederland
38:40
38:39
7
Arian Adriaans
NetEyes BV 2
40:45
40:44
11
Frans Kersten
Molenhoek Lb
41:57
41:50
12
Marco Thijssen
Rabobank Groesbeek-M
41:58
41:56
13
Wilfred Lammers
Rabobank Groesbeek-M
42:34
42:31
15
Gregor van Nuess
Emmerich (GER)
42:47
42:43
16
William Janssen
Millingen aan de Rij
43:15
43:13
17
Harri van de Mortel
Olympus Land van Cui
43:48
43:44
18
Jörg Kaste
Emmerich am Rhein (G
43:50
43:46
19
Tomas Raming
's-Gravenhage
43:58
43:54
25
Jeroen Hack
Dutch Runners Basic
46:23
46:16
26
Achilles Smetink
Groesbeek
46:34
46:27
28
Sascha Tueck
Emmerich am Rhein (G
47:01
46:57
31
Léon Nillessen
Rabobank Groesbeek-M
47:47
47:41
34
Rick Keuning
Dutch Runners Gold
50:23
50:07
35
Toine van Hulst
Dutch Runners Gold
50:55
50:39
38
Martino Lorenzini
Nijmegen
52:52
52:42
40
Peter Zwitserloot
Groesbeek
53:12
53:04
41
Erwin Kuijltjes
Roderwoldeoisy le Gr
54:21
54:13
M45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van den Abbeel
Bornem (BEL)
34:00
34:00
2
Peter Mijsberg
NetEyes BV 2
36:07
36:07
4
Clemens Vollebergh
Dutch Runners Gold
39:44
39:43
6
Gerd Fleskes
Goch - Pfalzdorf (GE
40:24
40:21
10
Jürgen Wehren
Goch - Pfalzdorf (GE
42:04
42:00
11
Maarten van Hattem
Nijmegen Atletiek
42:12
42:08
13
Eric Hendriks
Molenhoek Lb
44:07
44:01
14
Beelen Bert
Nijmegen Atletiek
44:29
44:25
19
Detlev Ingenwerth
Goch - Pfalzdorf (GE
45:34
45:31
21
Richard van Driel
Doornenburg
45:48
45:40
24
Frank van den Berg
Neerloon
47:17
47:11
27
Peter de Jong
NetEyes BV 2
48:00
47:55
29
Harindra FERNANDO
Dutch Runners Gold
48:39
48:30
33
Gerard Mannee
Rabobank Groesbeek-M
50:35
50:28
36
Gerard Bunschoten
Groesbeek
51:52
51:42
42
Jan Stoffelen
Tilburg Road Runners
55:58
55:47
M55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem de Weerdt
NetEyes BV 2
35:46
35:46
3
Hans Drijvers
Politie Nederland
43:32
43:28
4
Peter Giesberts
Ron Clarke
44:02
44:00
6
Matthee Moons
NetEyes BV 2
46:09
46:00
8
Joop Geurts
Politie Nederland
46:37
46:33
18
Dirck van Meurs
Beneden-Leeuwen
53:44
53:30
20
Cornelis Krommenhoek
Amstelveen
1:06:47
1:06:34
M65, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Frits van Dam
Dutch Runners Gold
55:20
55:11
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Noortje Corstjens
Nijmegen
39:13
39:13
5
Rebecca Meijberg
Oosterhout Gld
51:16
51:09
6
Marieke Nellissen
Nijmegen
53:35
53:22
7
Esther van den Oever
Wageningen
54:01
53:49
12
Bennelier Blankenstein
Nijmegen
56:23
56:09
13
Nienke Plass-Verhagen
Lent
56:38
56:25
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaqueline Rustidge
Politie Nederland
36:49
36:48
3
Mirjan Thijssen-Tax
Rabobank Groesbeek-M
47:47
47:41
5
Ingeborg Tiecken
Rabobank Groesbeek-M
50:03
49:57
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Marieke Wiersum
Politie Nederland
46:41
46:37
4
Annemiek Oldenburg
Leeuwarden
1:01:11
1:00:55
6
Gretha Boels
Hardloopclub Onstwed
1:09:49
1:09:33
V55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Hennie Lollinga
Dutch Runners Basic
58:21
58:08
MSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Nefkens
Kinderdagverbl. Vark
16:13
16:12
3
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
16:55
16:54
4
Joost Hummelink
NetEyes BV 1
17:00
17:00
6
Carlos Baltus
NSAV 't Haasje
17:30
17:29
7
Jorim Scheele
Nijmegen Atletiek
17:33
17:32
8
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
17:42
17:41
10
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
17:45
17:44
13
Koen Verheijen
De Bruin & De Bruin
18:01
17:59
15
Stijn Van Den Berg
De Bruin & De Bruin
18:26
18:23
16
Rik Janssen
Nijmegen Atletiek
18:44
18:42
18
Jop Derks
De Bruin & De Bruin
19:37
19:35
19
Peter Engelberts
Opheusden
19:38
19:34
21
Ruben de Bruin
De Bruin & De Bruin
19:59
19:53
28
Richard Verwoert
De Bruin & De Bruin
21:00
20:57
31
Bjorn Liebers
De Bruin & De Bruin
21:24
21:18
32
Ivo van der Horst
Groesbeek
21:30
21:24
37
Jeroen van der Hoek
Alphen Gld
22:00
21:55
38
Lars Doorenbos
Molenhoek Lb
22:15
22:03
40
Frank Veenstra
Kinderdagverbl. Vark
23:00
22:53
44
George Rutten
Rabobank Groesbeek-M
23:45
23:31
46
Jesse Scholten
Alphen aan den Rijn
24:13
24:11
48
Michiel Janssen
Berg en Dal
25:34
25:16
49
Tim Nillessen
Jenaplan CBS ADelbre
25:44
25:21
51
Luuk Reijnen
Jenaplan CBS ADelbre
26:38
26:13
52
Dirk van den Berg
Ravenstein
26:56
26:36
53
Rowdy Bus
Jenaplan CBS ADelbre
27:00
26:35
55
Alex Schreuder Goedhey
Gendt
30:17
29:53
56
Jules Bongers
Rabobank Groesbeek-M
30:58
30:44
57
Thomas Misset
Jenaplan CBS ADelbre
31:45
31:22
M35, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander van de Hoogen
Kinderdagverbl. Vark
16:17
16:16
2
Twan Lensen
Kinderdagverbl. Vark
16:47
16:46
3
Martijn Venhuizen
Kinderdagverbl. Vark
17:40
17:38
4
Rinus van de Voort
Groesbeek
17:56
17:55
5
Gerwin Godschalk
NetEyes BV 1
19:07
19:05
8
Jurgen Engels
Olympus Land van Cui
20:35
20:30
9
Rudy vd Heijden
Olympus Land van Cui
21:26
21:20
12
Frenk Eikhout
van Kesteren BV
22:41
22:29
13
Johan van Kesteren
van Kesteren BV
22:54
22:43
15
Jochem Gerrits
van Kesteren BV
23:06
22:54
16
Francois van Egeren
Groesbeek
23:57
23:48
17
Lambert de Bruin
Groesbeek
23:58
23:47
19
Stephan Scholten
Alphen aan den Rijn
24:17
24:15
22
Leon Nillessen
Jenaplan CBS ADelbre
25:45
25:21
24
Sascha Merkus
Beek-Ubbergen
26:03
25:54
25
Michel van Leeuwen
Groesbeek
26:17
26:00
29
Frank van den Bergh
Rabobank Groesbeek-M
29:48
29:32
M45, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Jillissen
NetEyes BV 1
17:18
17:18
2
John de Rooij
NetEyes BV 1
18:37
18:35
3
Mart van Rooij
NetEyes BV 1
19:26
19:24
4
Ronald van Aalten
Atletico '73
19:30
19:28
5
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
19:39
19:35
8
Willie van Boxtel
Olympus '70
20:36
20:30
9
Ton Verhoeven
Nijmegen Atletiek
20:43
20:40
10
Haroldinio Abauna
Loopgroep PK
20:48
20:47
13
Andreas Ressing
Nijmegen Atletiek
21:01
20:54
15
Eric Thijssen
van Kesteren BV
21:21
21:12
18
John op den Camp
Beneden-Leeuwen
22:55
22:45
21
Pierre Kersten
Millingen aan de Rij
23:42
23:31
23
Jacques Reuvers
NetEyes BV 1
24:44
24:26
24
Olav Buunen
Nijmegen Atletiek
25:26
25:13
27
Stan Jacobs
Rabobank Groesbeek-M
26:35
26:19
34
Frank van den Berg
Neerloon
30:37
30:16
M55, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Ricardo Pengel
Kinderdagverbl. Vark
21:02
20:59
10
Jan Verbeet
Rabobank Groesbeek-M
26:45
26:29
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Peters
Seven Hills Running
18:54
18:53
2
Pauline Claessen
Kinderdagverbl. Vark
19:06
19:05
3
Daphne Lensen-Panhuyse
Kinderdagverbl. Vark
19:28
19:27
5
Willemijn Moerbeek
Seven Hills Running
21:00
20:58
6
Jonne Sholten
Alphen aan den Rijn
21:33
21:31
8
Esther van der Kaaij
Arnhem
24:08
24:01
12
Shirley Kusters
van Kesteren BV
25:49
25:38
14
Maud Muskens
van Kesteren BV
26:11
26:01
15
Nathalie Vermeulen
Astylos
26:41
26:30
16
Kady Janssen
van Kesteren BV
27:06
26:55
18
Linda Brinkhof
Jenaplan CBS ADelbre
28:14
27:51
19
Maaike Rutten
Rabobank Groesbeek-M
28:34
28:20
20
Lieke van den Berg
Ravenstein
28:59
28:38
21
Annelies Zwitserloot
Nijmegen
29:06
28:43
24
Lenore van Vliet
Rabobank Groesbeek-M
29:28
29:15
25
Christiane Elsing
Emmerich am Rhein (G
30:09
30:01
26
Mariek van Breemen
van Kesteren BV
30:25
30:15
27
Lobke van den Berg
Ravenstein
30:33
30:14
33
Martine van Workum
Kinderdagverbl. Vark
32:33
32:25
36
Femke Rutten
Rabobank Groesbeek-M
33:51
33:38
38
Laura Jacobs
Jenaplan CBS ADelbre
33:55
33:30
39
Judith Adema
Rabobank Groesbeek-M
35:27
35:12
V35, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Derks
Nijmegen Atletiek
20:39
20:37
2
Ryan van Baal
Dutch Runners Gold
21:13
21:09
3
Elly van Duynhoven
Berg en Dal
21:29
21:26
6
Jacqueline Graat
Kinderdagverbl. Vark
23:27
23:20
7
Angela van Kesteren
van Kesteren BV
24:13
24:01
8
Lenneke Theunissen
Groesbeek
24:13
24:04
9
Anne Spies
Rabobank Groesbeek-M
24:13
24:00
10
Wendy Jungen
Limburg-Noord
25:21
25:05
11
Marjolejn Eikhout-Thij
van Kesteren BV
25:29
25:18
17
Brigitte Steeghs
Rabobank Groesbeek-M
29:30
29:16
18
Ingrid Veldhuizen
Dutch Runners Gold
30:13
30:04
19
Leanne Blok
Dutch Runners Gold
30:15
29:54
22
Carla Malestein
Bunschoten-Spakenbur
30:55
30:33
23
Judith Tütt
Rabobank Groesbeek-M
31:00
30:46
24
Patricia vd Valk-Perlo
Milsbeek
31:03
30:41
25
Stefanie Hendriks
Nijmegen
31:18
31:00
27
Monse Garcia Curiel
's-Gravenhage
32:02
31:57
29
Christel Vissers
Groesbeek
33:14
32:59
32
Rosa Spinola
Rabobank Groesbeek-M
37:18
37:02
V45, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Wilma van den Bosch
Beek-Ubbergen
25:38
25:29
8
Evelien Schoon Buma
Nederhorst den Berg
26:07
25:49
10
Henriët Rosman
Jenaplan CBS ADelbre
28:14
27:51
11
Helma op den Camp
Beneden-Leeuwen
28:27
28:16
12
Carla den Ouden
Beneden-Leeuwen
28:28
28:17
14
Christine Lassche
Driebergen-Rijsenbur
29:21
29:00
17
Jolanda Wagensveld
Austerlitz
31:13
30:53
20
Ans Koenders
Rabobank Groesbeek-M
33:08
32:54
21
Miranda Peters-van Dij
Rabobank Groesbeek-M
35:16
35:01
V55, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
25:05
24:59
2
Josette van Luytelaan
Nijmegen Atletiek
26:41
26:29
4
Maria Langeveldt
Groesbeek
29:15
29:06
J1315, 1 KM 13-15 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Alex de Groot
Het Vossenhol
3:26
3:26
4
Arthur Baars
Kranenburg (GER)
4:36
4:35
M1315, 1 KM 13-15 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Theunissen
Groesbeek
3:46
3:45
3
Lisanne van de Poll
Groesbeek
3:50
3:50
6
Marlijn Peters
Nijmegen Atletiek
4:00
3:59
8
Mianne Bertisen
Tovercirkel
4:41
4:40
J12, 1 KM 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Lennart Elbin
Nijmegen Atletiek
3:53
3:52
6
Nart Pistorius
Heilig Landstichting
3:54
3:52
7
Tom Wessels
Nijmegen Atletiek
4:00
3:58
10
Kevin Eichelsheim
Het Vossenhol
4:17
4:16
11
Gijs Sillessen
Het Vossenhol
4:19
4:18
M12, 1 KM 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Babet Broekman
Op De Horst
3:48
3:47
3
Carolien Termaat
AV Wijchen
3:52
3:51
5
Frédérique Wernik
Het Vossenhol
3:58
3:56
7
Annefleur Oldenburg
Lionitas
4:04
4:02
8
Christella Prudon
De Komeet
4:10
4:08
9
Liza van der Vorst
Het Vossenhol
4:26
4:24
10
Anika van Nüß
Emmerich (GER)
4:32
4:31
13
Esmée de Bruin
Het Vossenhol
4:54
4:52
J11, 1 KM 11 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Bas van Egeren
Adelbrecht - Windeki
3:35
3:34
4
Ian de Wildt
Het Vossenhol
3:49
3:48
5
Karsten Tjalsma
Adelbrecht - Windeki
3:49
3:49
7
Vincent Cillessen
Carolusschool
3:52
3:51
12
Wout Verbeet
Het Vossenhol
4:03
4:02
13
Roy Neijenhuis
Het Vossenhol
4:06
4:04
15
Jesse Bakker
Het Vossenhol
4:14
4:12
17
Joey Thijssen
Het Vossenhol
4:16
4:14
19
Bas Eijkhout
Carolusschool
4:22
4:19
21
Kevin vd Wielen
Het Vossenhol
4:25
4:23
23
Jesse Cornelissen
De Biezenkamp
4:39
4:37
24
Freek Mandjes
Het Vossenhol
4:42
4:40
25
Joshua Rijkers
Adelbrecht - Windeki
4:45
4:43
26
Lorenzo de Santy
Adelbrecht - Windeki
4:54
4:52
28
Hugo van der Wel
De Komeet
5:08
5:06
29
Micha Nijenhof
Carolusschool
5:19
5:16
30
Dirk Gijsbers
Carolusschool
5:49
5:47
M11, 1 KM 11 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Kuijpers
Seven Hills Running
3:33
3:33
2
Pascalle Doorenbos
Nijmegen Atletiek
3:43
3:42
3
Milou Mattijssen
De Liemers
3:43
3:43
4
Julie Jillissen
Nijmegen Atletiek
3:52
3:51
17
Noortje Fleuren
Carolusschool
5:10
5:08
18
Stefanie van Moerkerk
Het Vossenhol
5:38
5:35
20
Laura van den Berg
Kleve (GER)
5:48
5:45
J10, 1 KM 10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leander Derksen
Kleve (GER)
3:33
3:32
5
Mathijs Bögels
Het Vossenhol
3:46
3:45
9
Kevin Smit
Adelbrecht - Windeki
3:51
3:49
10
Cas Bernards
Het Vossenhol
3:52
3:51
12
Luc Bernards
Het Vossenhol
3:53
3:51
14
Daan van Ederen
de Grote Lier
3:55
3:53
15
Rik Cillessen
Carolusschool
3:56
3:54
19
Sam Windhorst
Adelbrecht - Windeki
4:06
4:04
20
Jurre Leenders
Het Vossenhol
4:06
4:03
21
Onne Hendriksen
Titus Brandsma
4:07
4:06
22
Stefano Eikholt
Op De Horst
4:11
4:07
23
Levi Pistorius
Heilig Landstichting
4:13
4:09
25
Ruben Spronk
Titus Brandsma
4:15
4:14
29
Sjors Jacobs
Het Vossenhol
4:24
4:20
30
Niels van Kuilenburg
Adelbrecht - Windeki
4:27
4:26
31
Mark Thijssen
Het Vossenhol
4:29
4:26
32
Wietse van Berne
De Komeet
4:38
4:35
33
Jeroen Wijnhoven
De Vuurvogel
4:42
4:37
35
Niels Grutters
Carolusschool
4:44
4:41
36
Olivier van Oosterhout
de Grote Lier
4:44
4:42
37
Brent van Veelen
Carolusschool
4:56
4:52
38
Siep Beltman
Adelbrecht - Windeki
5:02
5:00
39
Jens Teuling
Kranenburg (GER)
5:03
5:02
42
Stan Hoevenaars
Adelbrecht - Windeki
5:10
5:08
M10, 1 KM 10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Hannah Cranen
AV Heythuysen
3:33
3:33
6
Naomi Mols
Nijmegen Atletiek
3:46
3:45
8
Jara Hoogveld
Het Vossenhol
4:03
3:59
12
Frederike Verhoeven
De Sieppe
4:23
4:21
14
Emma Verhoeven
Nijmegen Atletiek
4:31
4:27
15
Fien van der Borgh
de Grote Lier
4:31
4:30
16
Esmee van der Hucht
De Sieppe
4:38
4:23
18
Fleur van de Voorde
Het Vossenhol
4:43
4:37
19
Lisa Heijmans
Het Vossenhol
4:43
4:39
23
Anne Bunschoten
Adelbrecht - Windeki
4:54
4:49
25
Alexandra Krieger
Kleve (GER)
4:55
4:51
26
Fea Sillessen
Het Vossenhol
4:55
4:51
27
Alma Borkes
Adelbrecht - Windeki
5:00
4:57
29
Marij Hubers
Het Vossenhol
5:03
4:58
30
Vivian Brouwers
Kleve (GER)
5:03
4:59
31
Lotte Prudon
Titus Brandsma
5:04
5:01
36
Marit van Kerkhof
Op De Horst
5:22
5:20
38
Marloes Vredebregt
De Komeet
5:23
5:20
39
Sophie van den Berg
Kleve (GER)
5:24
5:21
41
Jamilla Bleumink
De Komeet
5:27
5:24
42
Mirthe Joosten
Tovercirkel
5:27
5:24
44
Marjolein Eijkhout
De Sieppe
5:33
5:29
45
Marloes van Hoogstraat
Adelbrecht - Windeki
5:36
5:31
49
Lise Oteman
Adelbrecht - Windeki
5:40
5:36
51
Sacha Paternotte
De Sieppe
5:44
5:39
J9, 1 KM 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Nodin Hoffmann
Kleve (GER)
3:30
3:28
5
Demian van de Voort
Adelbrecht - Windeki
3:50
3:49
7
Colin Leenders
Op De Horst
3:52
3:49
9
Vincent de Groot
Het Vossenhol
4:01
4:01
10
Laurenz van Bonn
Kleve (GER)
4:01
3:59
15
Emiel Steenhoek
Chistophorus-Schule
4:05
3:59
16
Tijme Naterop
Het Vossenhol
4:06
4:04
18
Nils van Nüß
Emmerich (GER)
4:12
4:11
19
Jonas Pastoors
Kleve (GER)
4:13
4:10
22
Mart van Putten
Het Vossenhol
4:20
4:18
24
Luuk Nillessen
Het Vossenhol
4:21
4:20
25
Stijn Kersten
Adelbrecht - Windeki
4:21
4:18
26
Koen van Ederen
de Grote Lier
4:23
4:21
29
Daan Janssen
Nijmegen Atletiek
4:25
4:18
30
Gideon Tjalsma
Adelbrecht - Windeki
4:26
4:25
32
Ties Verbeet
Het Vossenhol
4:29
4:27
34
Danilo Roumans
de Grote Lier
4:30
4:24
40
Shahin Mahmoodi
Gerardus Majella
4:41
4:40
41
Yaro van Rosmalen
Groesbeek
4:44
4:41
42
Koen Tromp
Adelbrecht - Windeki
4:46
4:43
44
Robin Langeveld
Het Vossenhol
4:49
4:45
45
Chris Rijkers
Adelbrecht - Windeki
4:53
4:50
46
Silke Bertisen
Tovercirkel
4:54
4:52
47
Job Holland
Adelbrecht - Windeki
4:59
4:58
48
Niels van Elst
Het Vossenhol
5:00
4:58
49
Luuk Engels
Adelbrecht - Windeki
5:01
4:56
50
Jurre van der Kooij
Milsbeek
5:08
5:05
51
Tychro van den Broeke
De Sieppe
5:09
5:05
52
Benjamin lie-A-Lien
De Komeet
5:09
5:08
54
Mike vd Wielen
Het Vossenhol
5:15
5:12
56
Thomas Zwitserloot
Oosterhout Gld
5:20
5:15
58
Jarno Wit
Nijmegen Atletiek
5:23
5:21
59
Thomas Muller
Gerardus Majella
5:35
5:29
M9, 1 KM 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Manjorie Janssen
Titus Brandsma
4:12
4:08
5
Lara Bemelmans
de Grote Lier
4:16
4:14
6
Femke van de Ven
Het Vossenhol
4:26
4:24
9
Megan van Schaik
Het Vossenhol
4:31
4:28
12
Lotta van Huet
Kleve (GER)
4:38
4:34
13
Jacqueline Beyer
St.Georg Schule
4:39
4:34
14
Femke Saat
Adelbrecht - Windeki
4:40
4:38
17
Sam Wollenberg
Het Vossenhol
4:44
4:41
18
Marlou van Haaften
Gerardus Majella
4:46
4:41
19
Sannah Tangelder
Titus Brandsma
4:50
4:46
21
Graziëlla Driessen
De Sieppe
4:55
4:49
22
Dewi vd Veen
Het Vossenhol
4:56
4:52
23
Naomi van Moerkerk
Het Vossenhol
4:57
4:56
24
Yrsa Grutters
Carolusschool
4:58
4:51
25
Manon Engels
Adelbrecht - Windeki
5:00
4:54
29
Merel de Nijs
De Biezenkamp
5:15
5:11
30
Caren Scherpenborg
Kleve (GER)
5:17
5:15
31
Amber Ebbers
Het Vossenhol
5:18
5:13
36
Laura van Gelder
De Sieppe
5:25
5:21
39
Maud van der Hucht
De Sieppe
5:28
5:22
41
Judith van Raaij
Op De Horst
5:42
5:35
42
Hieke Fleuren
Het Vossenhol
5:43
5:39
43
Tessa van Heijnsbergen
De Komeet
5:43
5:40
45
Britt Arents
Het Vossenhol
5:45
5:41
J8, 1 KM 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirto Canters
Millingen aan de Rij
3:37
3:36
5
Stefan Nillessen
Adelbrecht - Windeki
4:02
4:01
6
Maxim van Peer
Adelbrecht - Windeki
4:04
4:03
7
Milan Wolters
Adelbrecht - Windeki
4:06
4:04
8
Nils Neyenhuys
Kleve (GER)
4:07
4:05
9
Martijn Wijnhoven
De Vuurvogel
4:08
4:06
13
Tristan gonzalez Ferna
Adalbert
4:11
4:10
14
Jochem Bakker
Gerardus Majella
4:18
4:13
15
Tijn van der Kooij
Milsbeek
4:19
4:18
20
Martijn Thijssen
Op De Horst
4:25
4:23
23
Danni do rosario Morai
Adalbert
4:26
4:24
25
Fabian van Lier
Kleve (GER)
4:30
4:27
26
Glenn Verhoeven
Chistophorus-Schule
4:31
4:28
27
Tijn Cillessen
Carolusschool
4:31
4:30
28
Sebastian Katzer
Kleve (GER)
4:31
4:27
32
Alexander Hövelmann
Kleve (GER)
4:37
4:33
34
Joshua Nijenhof
Kranenburg (GER)
4:39
4:36
35
Mika Couweleers
De Biezenkamp
4:41
4:38
36
Lucas Eikholt
Adelbrecht - Windeki
4:42
4:42
37
Niek Pronk
Kranenburg (GER)
4:45
4:39
39
Willem Melenhorst
Nijmegen
4:46
4:42
41
Stijn Jacobs
Het Vossenhol
4:47
4:43
42
Marius Reintjes
Kleve (GER)
4:48
4:44
44
Thijs van Egeren
Adelbrecht - Windeki
4:49
4:48
45
Victor van den Berg
De Komeet
4:54
4:46
47
Floris Bakker
Het Vossenhol
5:00
4:57
48
Ruben van Kesteren
Groesbeek
5:00
4:53
51
Douwe Kramer
de Grote Lier
5:11
5:06
52
Olivier van Weel
Groesbeek
5:14
5:11
56
Dave Vergeer
Carolusschool
5:20
5:15
57
Sverre van Rosmalen
Groesbeek
5:21
5:18
58
Thomas Werkman
Gerardus Majella
5:24
5:24
66
Emil Verdonk
Kranenburg (GER)
5:45
5:41
68
Sjoerd Bögels
Het Vossenhol
5:48
5:44
M8, 1 KM 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jet Windhorst
Adelbrecht - Windeki
4:21
4:20
3
Lotte Leenders
Het Vossenhol
4:26
4:21
4
Evi Geurts
Gerardus Majella
4:27
4:23
5
Fabienne Janssen
Het Vossenhol
4:35
4:32
6
Tess Nillesen
Gerardus Majella
4:43
4:38
7
Isabelle van de Ven
Het Vossenhol
4:44
4:41
10
Isis Hendriksen
Titus Brandsma
4:46
4:43
13
Famke van Ewijk
Het Vossenhol
4:50
4:43
14
Liselot de Bekker
Titus Brandsma
4:51
4:48
15
Anouk van de Ven
Het Vossenhol
4:58
4:57
16
Fleur Jacobs
Het Vossenhol
5:02
4:57
19
Ronny IJsbrandij
Adelbrecht - Windeki
5:08
5:03
20
Imke Teunissen
Op De Horst
5:08
5:03
22
Melina Weigel
Chistophorus-Schule
5:10
5:08
23
Esmée van Est
Het Vossenhol
5:12
5:06
24
Charlotte Wijers
Het Vossenhol
5:12
5:04
25
Jade van Veelen
Sionsheuvel
5:12
5:06
26
Caroline Clewits
Adelbrecht - Windeki
5:14
5:08
27
Daphne Verriet
Gerardus Majella
5:15
5:09
28
Fleur Theunissen
Op De Horst
5:17
5:13
30
Wendelin Wijers
Carolusschool
5:26
5:19
31
Nienke Roelofs
de Grote Lier
5:27
5:25
32
Sele IJsveld
Titus Brandsma
5:29
5:24
33
Janna Oteman
Adelbrecht - Windeki
5:30
5:25
34
Lotti van Meteren
Titus Brandsma
5:34
5:32
37
Gaby Smit
Adelbrecht - Windeki
5:38
5:35
39
Nora Naterop
Het Vossenhol
5:49
5:46
40
Yasmin Theunissen
De Komeet
5:53
5:44
42
Kiki van Erp
Het Vossenhol
5:54
5:49
43
Loes Verheul
Het Vossenhol
6:01
5:53
44
Anne-lotte Roper
De Komeet
6:02
5:55
J7, 1 KM 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
3:54
3:53
7
Thomas van Bussel
Heveadorp
4:16
4:13
8
Doran Fleuren
de Grote Lier
4:19
4:19
12
Brent van Loon
Gerardus Majella
4:32
4:31
13
Luuk Zwitserloot
Groesbeek
4:34
4:34
15
Tim Heijmans
Het Vossenhol
4:34
4:33
16
Jens Doorenbos
de Grote Lier
4:35
4:31
19
Jasper Janssen
Op De Horst
4:38
4:35
20
Wout Beltman
Adelbrecht - Windeki
4:38
4:36
22
Niek Zwitserloot
Op De Horst
4:40
4:35
25
Vitor van de Voort
Adelbrecht - Windeki
4:42
4:41
27
Quentin van Hoogstraat
Carolusschool
4:46
4:41
28
Idar van Tongeren
Gerardus Majella
4:49
4:47
29
Pim Tromp
Adelbrecht - Windeki
4:49
4:46
31
Jeroen Jillissen
de Grote Lier
4:56
4:54
32
Sacha Verbrugge
Tovercirkel
4:56
4:52
33
Milo ter Sluijsen
de Grote Lier
4:57
4:55
35
Kane Verhoeven
Chistophorus-Schule
5:00
4:58
36
Guus Thijssen
Het Vossenhol
5:04
5:01
39
Alex Houwer
Adelbrecht - Windeki
5:09
5:03
41
Berend Kuling
De Biezenkamp
5:10
5:07
44
Luuk van de Voorde
Het Vossenhol
5:14
5:12
47
Luca Schiff
Chistophorus-Schule
5:19
5:18
48
Willem Paternotte
De Sieppe
5:20
5:16
49
Wessel van de Logt
Het Vossenhol
5:21
5:18
50
Thijmen Schoofs
Adelbrecht - Windeki
5:22
5:19
51
Sam van Kuilenburg
Adelbrecht - Windeki
5:22
5:20
52
Bob Eikhout
Gerardus Majella
5:23
5:16
53
Rens Vermeulen
Adelbrecht - Windeki
5:25
5:23
60
Koen Langeveld
Op De Horst
5:56
5:50
61
Teun Langeveld
Op De Horst
6:49
6:43
M7, 1 KM 7 JAAR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Lot van Putten
Het Vossenhol
4:36
4:32
6
Loes van Haaren
Adelbrecht - Windeki
4:56
4:55
7
Joleen Hamaekers
Kleve (GER)
5:00
4:58
8
Sophie de Vocht
Gerardus Majella
5:03
4:59
11
Jennifer Kolvenbach
Het Vossenhol
5:11
5:09
12
Alyssa van de Bunt
Het Vossenhol
5:12
5:08
13
Juliëtte van Oosterhou
de Grote Lier
5:14
5:08
15
Liz Jansen
Gerardus Majella
5:17
5:13
16
Zhenga Lindsen
Titus Brandsma
5:18
5:11
17
Froukje Tangelder
Titus Brandsma
5:25
5:21
19
Fleur van der Hucht
De Sieppe
5:28
5:21
20
Emma Kersten
de Grote Lier
5:28
5:21
22
Pascale Krommenhoek
De Sieppe
5:29
5:24
23
Tess Fontein
de Grote Lier
5:29
5:23
24
Maud Straatman
Op De Horst
5:31
5:28
25
Isabelle Schouten
De Komeet
5:36
5:32
26
Famke van Kesteren
Het Vossenhol
5:38
5:35
27
Soraya gonzalez Fernan
Adalbert
5:46
5:42
29
Janske Van Den Berg
Het Vossenhol
5:52
5:49
30
Karlijn Kuijpers
Het Vossenhol
5:52
5:47
32
Alexa van Meteren
Titus Brandsma
5:52
5:49
34
Michelle Janning
Kleve-Reichswalde (G
5:58
5:53
35
Eva Bemelmans
de Grote Lier
6:00
5:54
36
Maud Nillesen
Gerardus Majella
6:02
5:57
37
Yara Ermers
Gerardus Majella
6:02
5:57
38
Britt Kuijpers
Het Vossenhol
6:10
6:04
41
Daphne Jacobs
Adelbrecht - Windeki
6:15
6:12
43
Yoana Castro Veenstra
Groesbeek
6:19
6:17
44
Evy Teuling
Kranenburg (GER)
6:22
6:20
47
Merlijn Prudon
Titus Brandsma
6:34
6:30
49
Norah van Tilborg
Breedeweg
6:36
6:32
50
Iris van de Poll
Het Vossenhol
6:36
6:30
51
Babs van Elst
Het Vossenhol
6:39
6:37
54
Jeltje Janssen
Adelbrecht - Windeki
7:49
7:47
J3-6, 1 KM 3-6 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun van der Kraan
Adelbrecht - Windeki
4:24
4:23
2
Jayden vd Veen
Het Vossenhol
4:27
4:25
3
Jorik Naterop
Het Vossenhol
4:27
4:26
4
Lev Windhorst
Adelbrecht - Windeki
4:44
4:43
6
Floris Kersten
Adelbrecht - Windeki
4:52
4:51
10
Wouter Sillessen
Het Vossenhol
5:07
5:05
12
Ramón Rutten
Het Vossenhol
5:11
4:56
14
John Weigel
Chistophorus-Schule
5:13
5:07
15
Stijn van der Kraan
Adelbrecht - Windeki
5:14
5:10
17
Jules van Peer
Adelbrecht - Windeki
5:17
5:16
18
Luuk Leenders
Het Vossenhol
5:19
5:17
21
Ryan van de Bunt
Het Vossenhol
5:30
5:26
22
Niek Oteman
Adelbrecht - Windeki
5:31
5:29
23
Tigo Ronnes
Adelbrecht - Windeki
5:31
5:29
26
Noah Hagenbeek
Tovercirkel
5:38
5:36
28
Daan Zwitserloot
Op De Horst
5:41
5:38
29
Joost Werkman
Gerardus Majella
5:43
5:35
33
Rick van Raaij
Op De Horst
5:48
5:43
35
Merijn van Ewijk
Het Vossenhol
5:51
5:31
37
Rens van Kesteren
Het Vossenhol
5:51
5:46
38
Joost Verbeet
Het Vossenhol
5:53
5:49
39
Marten Schüßler
Kleve (GER)
5:53
5:43
41
Mats van der Borgh
de Grote Lier
5:58
5:54
42
Lukas van Kesteren
Groesbeek
5:59
5:49
43
Mark Kamps
Adelbrecht - Windeki
5:59
5:57
44
Dymar Lindsen
Titus Brandsma
6:08
5:24
45
Siem van Hees
Het Vossenhol
6:08
5:52
47
Julian Schouten
Het Vossenhol
6:17
6:10
48
Tristan Schouten
Het Vossenhol
6:17
6:10
49
Willem Pronk
Kranenburg (GER)
6:17
6:09
50
Liam van Tongeren
Gerardus Majella
6:21
6:10
51
Koen Thoonen
Het Vossenhol
6:23
6:07
53
Bram van Tilburg
Op De Horst
6:27
6:06
54
Lars van Duijnhoven
Het Vossenhol
6:30
5:50
55
Jop Saat
Adelbrecht - Windeki
6:30
6:28
56
Guus van Kerkhoff
Tovercirkel
6:36
6:23
57
Rens de Raef
Het Vossenhol
6:38
6:14
58
Pieter Zwitserloot
Oosterhout Gld
6:39
6:36
65
Tomas van Kesteren
Groesbeek
6:57
6:29
67
Sjoerd Reijnen
Op De Horst
6:57
6:34
72
Hugo van Haaren
Adelbrecht - Windeki
7:05
6:27
73
Olof Tangelder
Titus Brandsma
7:08
6:57
77
Guus Jansen
Titus Brandsma
7:19
7:19
78
Jesper van Ewijk
Het Vossenhol
7:20
6:54
82
Teun Cillessen
Op De Horst
7:29
7:15
84
Pepijn Schoofs
Adelbrecht - Windeki
7:33
7:22
85
Cas Nijenhof
Adelbrecht - Windeki
7:34
6:57
91
Manuel Rijkers
Adelbrecht - Windeki
7:39
7:00
92
Jefferson van den Broe
De Sieppe
7:48
7:21
93
Timo Grutters
Adelbrecht - Windeki
7:53
7:34
94
Mattis Verdonk
Kranenburg (GER)
7:54
7:44
95
Mees Kluitenberg
De Komeet
7:54
7:23
96
Chiel Fontein
de Grote Lier
7:55
7:34
99
Finn Gerrits
Adelbrecht - Windeki
7:59
7:43
100
Wessel Bakker
Gerardus Majella
8:01
7:36
103
Bas Claassen
Het Vossenhol
8:28
8:11
106
Jens Janssen
Het Vossenhol
8:48
8:23
108
Roel van Kerkhoff
Overasselt
8:51
8:40
109
Elia van Oosterhout
Adelbrecht - Windeki
9:26
8:56
110
Bram Teunissen
Op De Horst
9:36
9:13
111
Peter Spanjaard
Titus Brandsma
9:54
9:29
120
Stan Weyers
Millingen aan de Rij
12:52
12:04
M3-6, 1 KM 3-6 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tischa Braum Da Soussa
De Vuurvogel
4:16
4:15
3
Mijntje Kersten
Adelbrecht - Windeki
4:45
4:42
4
Crétienne Janssen
Titus Brandsma
4:55
4:55
5
Maureen van de Ven
Het Vossenhol
5:03
5:01
7
Daphne Roelofs
de Grote Lier
5:12
5:09
8
Nova IJsveld
Titus Brandsma
5:14
5:09
9
Jeannette Clewits
Adelbrecht - Windeki
5:19
5:16
10
Mirthe van Kerkhof
Op De Horst
5:21
5:17
11
Floor Ermers
Het Vossenhol
5:23
5:21
12
Anne-Mayke Tjalsma
Adelbrecht - Windeki
5:24
5:21
13
Zara Krommenhoek
De Sieppe
5:25
5:23
16
Floor Kraan
Adelbrecht - Windeki
5:36
5:33
18
Jodie van Balkom
De Sieppe
5:38
5:13
19
Isabel de Bekker
Titus Brandsma
5:45
5:41
20
Emma Eikholt
Adelbrecht - Windeki
5:52
5:46
22
Minke van Elst
Op De Horst
5:58
5:52
23
Ivana Goossens
Het Vossenhol
6:00
5:49
24
Cato Wijnhoven
Gerardus Majella
6:00
5:50
25
Guusje van Erp
Het Vossenhol
6:00
5:48
26
Tiffany Kolvenbach
Het Vossenhol
6:04
5:58
27
Robin Hendriksen
Titus Brandsma
6:09
6:07
29
Hannah ten Hoonte
de Grote Lier
6:13
6:01
32
Floor van Heijnsbergen
De Komeet
6:17
6:13
33
Anouk Teunissen
Op De Horst
6:20
5:59
35
Britt Heijmans
Op De Horst
6:24
6:11
36
Lupita Raming
's-Gravenhage
6:24
6:13
39
Julia Spronk
Titus Brandsma
6:26
6:25
40
Mijntje de Wit
De Biezenkamp
6:26
6:20
43
Nyah Canters
Millingen aan de Rij
6:35
6:34
44
Nikki van der Vorst
Het Vossenhol
6:37
6:33
45
Vienna Janssen
Titus Brandsma
6:38
6:29
47
Nienke Steenhoek
Kranenburg (GER)
6:43
6:34
48
Cecile Pronk
Kranenburg (GER)
6:43
6:35
49
Mirthe Teuling
Kranenburg (GER)
6:47
6:37
50
Anne van Bernebeek
Adelbrecht - Windeki
6:50
6:43
52
Anouk van de Poll
Het Vossenhol
6:53
6:37
54
Carlijn Jutten
Molenhoek Lb
6:58
6:48
55
Michelle Warrilow
Titus Brandsma
7:00
6:57
56
Irene van der Wel
De Komeet
7:03
6:50
57
Maud van Balkom
Op De Horst
7:04
6:51
58
Bo Jansen
Gerardus Majella
7:07
6:57
60
Sanne Schoonderbeek
Gerardus Majella
7:09
6:47
62
Louise Oude Egberink
Tovercirkel
7:11
6:52
63
Sanne Claassen
Het Vossenhol
7:16
6:58
64
Lieke Kramer
de Grote Lier
7:18
7:03
65
Merel Berkenhagen
de Grote Lier
7:18
6:39
66
Lisa de Waal
De Biezenkamp
7:18
6:50
67
Tessa Fischer
Het Vossenhol
7:19
6:52
70
Mila Fischer
Het Vossenhol
7:22
6:43
71
Sanne Schoofs
Het Vossenhol
7:22
6:43
73
Amber van Leeuwen
De Sieppe
7:26
6:55
75
Luna Vissers
Het Vossenhol
7:29
7:24
77
Lieke Nikkelen
Het Vossenhol
7:33
7:04
79
Fabiènne Houwer
Adelbrecht - Windeki
7:38
7:30
82
Floor Langeveld
Het Vossenhol
7:44
7:28
83
Femke Jochems
Het Vossenhol
7:46
7:20
84
Lutein Wijnhoven
Groesbeek
7:48
7:36
88
Sterre Kuypers
Adelbrecht - Windeki
7:56
7:25
89
Sjuul Thijssen
Het Vossenhol
7:57
7:30
90
Linsy Jacobs
Het Vossenhol
8:05
7:30
94
Nika Ermers
Gerardus Majella
8:07
8:02
95
Julie van Tilborg
Breedeweg
8:08
7:32
96
Noortje Tebbens
Op De Horst
8:08
7:29
97
Stefanie Aalders
De Komeet
8:11
7:38
99
Luna Boumans
De Biezenkamp
8:29
8:29
100
Neeltje Kluitenberg
De Komeet
8:40
8:07
103
Liz de Ridder
Adelbrecht - Windeki
8:42
8:10
104
Ilyane Canters
Millingen aan de Rij
8:45
8:37
106
Kyara Roumans
de Grote Lier
8:54
8:16
110
Caelita Raming
's-Gravenhage
9:10
8:55
111
Amber Janssen
Het Vossenhol
9:10
8:46
113
Louise van Meteren
De Komeet
9:17
9:16
115
Lisa der Nederlanden
Groesbeek
9:37
9:11
116
Senanur Spanjaard
Titus Brandsma
10:02
9:29
117
Lois Kraan
Adelbrecht - Windeki
10:45
10:37
119
Amy van Duijnhoven
Groesbeek
12:41
12:00
Uitslagen.nl
05-06-2011 16:29