| | | | | Uitslagenlijst Pepijnloop
Echt - Vrijdag 3 juni 2011
PUPAJ, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ischa Lipsch
Schin op Geul
3:52
4
Leenders Gilbert
Maastricht
4:08
8
VERSTEGEN JOCHEM
Maastricht
4:51
10
BELLEFLAME MARTIJN
Amstenrade
6:44
PUPAM, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Theunissen
Schinveld
4:02
PUPBJ, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
VAN OMMEN QUINTEN
Kerkrade
3:54
2
Marnix Widdershoven
Sittard
4:17
4
Floris Widdershoven
Sittard
5:24
PUPBM, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PUPCJ, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leenders Jerome
Maastricht
4:19
PUPCM, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lipsch Damanja
Schin op Geul
4:53
4
Yarka Lipsch
Schin op Geul
5:36
JUNDJ, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JUNDM, 1 KM JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Claudia van Duinen
Maasbracht
6:06
GATLM, 1 KM SNELW G
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanine van de Merwe
Buchten
11:01
SENM, 5 KM SNELW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Van der Knaap Hans
Rotterdam
30:12
SENV, 5 KM SNELW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Tilly van de Merwe
Buchten
42:38
SENM, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hommelberg Jeroen
Roermond
16:58
4
Richard Thomas
Eygelshoven
18:07
6
Van der Schaft Simon
Brunssum
18:23
7
Kleinjans Daniel
Nieuwstadt
18:31
31
Sebastiaan Vondenhoff
Echt
21:55
55
WIDDERSHOVEN JEAN-PAUL
's-Hertogenbosch
27:57
58
Gielen roeland
Sint Odilienberg
28:47
60
Hausmann Florian
Waldfeucht
29:28
SENV, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Panhuysen Maechtild
Amsterdam
18:54
9
Hollanders Monica
Kerkrade
24:52
13
Jiska Theunissen
Sint Joost
26:21
16
Maud Meuwissen
Ohe en Laak
27:00
20
Smeets-Bemelmans Simon
Herten
27:20
23
Arlette Rademakers
Kerkrade
28:16
24
Frenken Patricia
Waldfeucht
28:32
30
Katzitza Sarrina
Heinsberg
29:56
31
Saskia Haas-Schrijen
Kerkrade
30:10
39
Lijanne Korver
Sint Odilienberg
37:22
MAS1M, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Van Puyvelde Theo
Sweikhuizen
19:14
8
Frans lipsch
Schin op Geul
19:47
20
Haroldinio Abauna
Eindhoven
21:58
33
Paulussen Maurice
Elsloo Lb
24:41
38
Marcel Pooters
Einighausen
25:38
39
Francois Lardinois
Sittard
25:45
40
Pascal Belleflame
Amstenrade
26:39
44
Arjen Hardesmeets
Maasbracht
31:16
MAS1V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Paulussen Miriam
Elsloo Lb
24:40
5
Leenders Ingrid
Opoeteren (B) (BEL)
25:11
7
KOX-STOFFELS MICHELLE
Echt
25:33
8
Ria van Montfort
Sint Joost
26:12
16
aarden Angelina
Voerendaal
29:23
22
Saskia Lipsch
Schin op Geul
30:56
26
Constance van Keeken
Obbicht
32:51
MAS2M, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
21
Claessen Paul
Maaseik (B) (BEL)
25:06
22
Huub Heuvelmans
Einighausen
25:10
33
Theeven theo
Valkenburg Lb
27:25
38
Kutz Karl-Heins
Waldfeucht
29:31
42
Peter van der laan
Heerlen
32:59
MAS2V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Philippen Marlies
Brunssum
28:29
9
Cornelissen Wilhelmien
Landgraaf
29:04
13
Desiree van Puijvelde
Brunssum
33:18
SENM, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Charles Pennington
Brunssum
33:44
3
LILIAERT ANDY
NEEROETEREN (BEL)
34:24
9
DUMOULIN MARTIN
Hoensbroek
38:02
11
GERITS SERGE
OPGLABBEEK (BEL)
38:55
12
Rodjer van de Merwe
Buchten
39:07
28
Marco Brouwers
Grevenbicht
45:32
46
Niels Maertzdorf
Landgraaf
54:07
SENV, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Monique Verreussel
Susteren
49:11
5
Nelly Pijnenburg
Moergestel
59:30
9
Astrid Verboeket
Maasbracht
1:00:36
MAS1M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
MOREAU CHRIS
NEEROETEREN (BEL)
34:40
16
Roger Palmans
Neeroeteren (BEL)
40:06
17
Ronald Bastiau
Breukelen Ut (BEL)
40:36
19
Harold van de veerdonk
Geilenkirchen
41:13
20
Erwin Widdershoven
Sittard
41:30
22
Van Herwijnen Marcel
Elsloo Lb
42:06
23
William Krautscheid
Hoensbroek
42:15
34
Van der Eijk Pim
Valkenswaard
44:45
44
Evert Jelle van de Ven
Sittard
47:28
53
Robert kleijnjans
Posterholt
48:37
62
Erwin van Eeerden
Nieuwstadt
52:06
MAS1V, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Janssen Miranda
Maastricht
46:55
3
Graziella Runchina
Stein Lb
46:59
9
Resian van Appeven
Posterholt
56:33
11
Nicole Rennenberg
Susteren
59:02
MAS2M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Frans Schoonbrood
Moorveld
44:43
15
John van Puijvelde
Brunssum
45:47
36
Gerard Mooijekind
Roermond
54:30
MAS2V, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
04-06-2011 11:15