Uitslagenlijst Zomeravondcup 3

Utrecht - Woensdag 25 mei 2011

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Rachid Bouazza
VAV
31:05
2
Mike Barsaiyan
Olympus '70
32:37
3
Snoussi Ramdan
VAV
33:34
4
Martijn Vergeer
AV Wijchen
34:49
5
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
35:15
6
Evert-Jan Hanssen
U-Track
36:05
7
Ronald van den Heuvel
Hellas
36:20
8
Pieter-Jelle Moenandar
Hellas
37:51
9
Ronald Sluiter
Hellas
38:07
10
Leo de Ree
Hellas
38:15
11
Raoul van Ginkel
Atverni
38:24
12
Florian Lichtendonk
Hellas
38:28
13
Maarten Schreuder
Loopgroep Aart Stigt
38:53
14
Hugo Zonneveld
Utrecht
39:03
15
Thijs Geuris
IJsselstein Ut
39:17
16
Reinier Stroo
Hellas
39:26
17
Arjan Janssen
Hellas
39:41
18
Paul vd voort vd Kleij
Hellas
40:54
19
Cees Pierik
U-Track
43:27
20
Erik Bouwsma
Parthenon
47:21
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Remco Valkenburg
Hellas
35:34
2
Erik Den Oude
Pijnenburg
37:52
3
Florian Hupkes
Hellas
38:09
4
Vincent Veldstra
Hellas
39:04
5
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
39:33
6
Paul de Vries
Fit
43:23
7
Edwin Bleijenbergh
Hellas
43:29
8
Lars van Westerlaak
U-Track
43:56
9
Martin Stolk
Pijnenburg
45:46
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Bart Wassenberg
Hellas
34:19
2
Joop Pauw
Hellas
34:48
3
JanWillem Nieboer
Triathlon
35:43
4
Bert Sandee
Hellas
36:08
5
Ronald op der Heijde
Loopgroep Aart Stigt
36:19
6
Maarten de Bree
Hellas
39:09
7
Remko Klijn
Hellas
39:49
8
Rob te Koppele
Atverni
39:59
9
Nico Kaptein
Clytoneus
41:15
10
Florian Koopmans
Running AP
41:16
11
Rogier Dijkink
Hellas
41:37
12
Boudewijn Happé
Atverni
42:02
13
Everts Eite
Rhenen
42:29
14
Ronald Pothuizen
BAV
42:47
15
Raoul van Aalst
Clytoneus
43:02
16
Giovanni Dhondt
Hellas
43:07
17
Kees van Zantwijk
Hellas
43:08
18
Marco de Grauw
Hellas
43:10
19
John Versteeg
Hellas
47:10
20
Joost Spaapen
Hellas
47:30
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Jan van der Meer
Olympus '70
36:14
2
Ron Band
Hellas
36:54
3
René Rensen
Hellas
38:30
4
Camiel Verweij
Hellas
39:22
5
Anton Kiewiet
Hellas
39:27
6
Wim van den Heuvel
Loopgroep Aart Stigt
39:36
7
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
39:45
8
Diederik Aarendonk
avVN
39:47
9
Adriaan Oprins
Loopgroep PK
40:15
10
Jos Bloem
Pijnenburg
42:25
11
Patrick van Tooren
Atverni
42:25
12
Kees Langerak
U-Track
43:56
13
Hans Blaauwbroek
U-Track
44:11
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Manuel Jose
Hellas
37:31
2
Hans Rawee
Triathlon
38:32
3
Henry Vredendaal
Atverni
38:43
4
Ed Baks
Atverni
39:51
5
Adry de Klein
Pijnenburg
40:22
6
Frits Ankersmit
Fit
41:26
7
Cees van Wengerden
Hellas
41:58
8
Sjaak Vervuurt
Hellas
42:08
9
Louis Rutten
Atverni
42:10
10
Dirk Blom
Clytoneus
42:14
11
Edgar Cukier
Pijnenburg
42:48
12
Nico Landman
U-Track
43:55
13
Berend Drenth
Pijnenburg
44:17
14
Rob Stofberg
Clytoneus
44:20
15
Jans Mulder
Nuth
46:18
16
Ashok Jodha
avVN
47:02
17
Frans van Bragt
Hellas
1:01:46
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Wout Bosch
avVN
39:52
2
Egbert Tick
Loopgroep Aart Stigt
40:54
3
Wim van Teutem
Phoenix
41:40
4
Jos ter Brake
Atverni
41:59
5
Jan Stolker
avVN
42:16
6
Joep Barendse
U-Track
42:38
7
Leo van den Hoven
Linschoten
43:32
8
Arthur Verstraete
Hellas
46:00
9
Hans de Ree
Hellas
52:53
10
Tjeerk Veldkamp
Phoenix
1:04:24
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Wim van Ravenhorst
Triathlon
42:44
2
Rob Pit
BAV
43:11
3
Dirk den Oude
Pijnenburg
45:35
4
Hans Vergeer
Clytoneus
47:15
5
Hans Oostindiën
BAV
51:23
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Cees Jansen
U-Track
50:24
2
Cor Dorrestijn
Hellas
52:54
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Evelien Broeke
Triathlon
38:38
2
Judith de Wildt
Hellas
39:27
3
Tatjana Cernochova
Hellas
40:03
4
Roos Smink
Triathlon
43:40
5
Gwenn Logister
Phoenix
47:56
6
Amber Kerkhofs
Hellas
51:35
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Patricia Schreurs
Hellas
39:01
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Agnes Schipper
Hellas
39:18
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigt
40:02
2
Loes Lanting
Hellas
47:35
3
Ellen Dijkman
NEA Volharding
55:48
V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marja Bosje
Loopgroep Aart Stigt
45:42
2
Lenny Kievit
BAV
45:50
3
Astrid Hijlkema
Fit
54:56
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
46:59
V60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Lotje Hakker
Pijnenburg
52:37
VPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Saskia Uittenbosch
Rhenen
45:06
2
Mieke van Kollenburg
Utrecht
46:15
3
Joyce Tross
De Bilt
46:21
4
Geerte Stuitje
Atverni
47:22
5
Marieke van Hemert
Utrecht
48:06
6
Floor Hulshof
Utrecht
48:31
7
Elsa Berends
De Bilt
48:48
8
Iris Dekker
Amsterdam
49:30
9
Adrie Verdam
Hilversum
49:45
10
Maya Miltenburg
Utrecht
50:34
11
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigt
50:40
12
Kristine Kofman
Hellas
50:41
13
Madelon Maurice
De Bilt
50:45
14
Leotien Ridder
De Bilt
51:01
15
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
51:47
16
Ar Oosterholt
's-Hertogenbosch
52:07
17
Margot Meijssen
Breukelen Ut
52:23
18
Geraldine Leegwater
Baarn
52:25
19
Laura Rupp
Utrecht
53:16
20
Linda Verniers
U-Track
54:56
21
Rinske Bloem
Zeist
55:11
22
Anja Staal
Zeist
55:21
23
Danique Smorenburg
Utrecht
55:23
24
Lisanne Beijk
Utrecht
55:23
25
Sinone Knijff
Utrecht
56:16
26
Gejo Vos
Zeist
58:04
27
Joyce Thissen
Nuth
1:03:16
28
Lisette Heijstee
Nieuwegein
1:03:17
29
Marloes Roos
Utrecht
1:04:38
30
Gerdi Berkens
Utrecht
1:07:17
31
Sherida Glaasker
Baarn
1:08:25
MPRES, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Tijd
1
Jochem Duijnhoven
Utrecht
37:30
2
Abdelkader Benali
Amsterdam
38:01
3
Erwin van de Ham
Haastrecht
38:11
4
Willem Swaan
Eemnes
38:11
5
Jeroen Meijer
Loopgroep Aart Stigt
38:25
6
Ronald Westein
Bunnik
38:26
7
Hans Overbeek
Polsbroek
38:29
8
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
38:49
9
Henk Faas
Ede Gld
39:02
10
Theo van Beek
Pijnenburg
39:05
11
Rudo Verhoef
Utrecht
39:31
12
Arie Maat
Utrecht
39:52
13
Mattijn Landman
Zwolle
39:57
14
Jan de Jager
Utrecht
40:17
15
Klaas Huijbregts
Phoenix
40:49
16
Vince Timp
Utrecht
40:52
17
Thoman Landman
Zwolle
40:56
18
Bas de Ruiter
Cothen
41:06
19
Martijn Haighton
Amsterdam
41:25
20
Arjan Boltjes
Utrecht
41:30
21
Peter van de Pol
Leersum
41:35
22
Eddy v.d. Weijden
Clytoneus
42:04
23
Jan-Herman Clevering
Loopgroep Aart Stigt
42:11
24
Teun Harteveld
Utrecht
42:24
25
Alex van Ginkel
Clytoneus
42:46
26
Stijn Boode
Utrecht
43:01
27
Gerard Agterberg
Utrecht
43:06
28
Wim Biemolt
Utrecht
43:10
29
Arjen Verbree
Loopgroep Bunnik
43:26
30
Adri Verhoef
Westwoud
43:31
31
Marcel van de Vorst
's-Hertogenbosch
43:34
32
Nico Bacs
Bleskensgraaf ca
43:45
33
Alex Melsen
Doesburg
43:45
34
Paul de Ruiter
Wijk bij Duurstede
43:48
35
Johan Hoogendoorn
Soest
43:49
36
Machiel Muiderman
Utrecht
43:52
37
Jeroen Hooijer
BAV
44:14
38
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
44:27
39
John Hardeman
Maarssen
44:31
40
Holges Cremer
Bunnik
44:32
41
Bart van de Ven
Zeist
44:39
42
Wim Faas
Zeist
44:40
43
Jeroen Grootveld
Soest
44:49
44
Niels Hoogervorst
Renswoude
44:52
45
Dirk Gerritsen
Utrecht
44:52
46
Sjak Okkerman
Utrecht
45:01
47
Gerard Bijlholt
Houten
45:02
48
Kees Rem
Utrecht
45:08
49
Ton Pijpers
Almere
45:12
50
Maarten Lindenhovius
Utrecht
45:16
51
Geert Jan Bongens
Utrecht
45:22
52
Drik van Kesteren
IJsselstein Ut
45:23
53
Erwin Braak
Utrecht
45:29
54
Mark Gijtenbeek
Amersfoort
45:30
55
Ivo Dijs
Houten
45:31
56
Sjohn van Gulik
Bunschoten-Spakenbur
45:33
57
Koen van Meeuwen
Utrecht
45:37
58
Hans Peek
Bunnik
46:21
59
Arno Bloemkolk
Bunnik
46:22
60
Jaap Nutters
Utrecht
46:24
61
Elly van der Weerd
Baarn
46:25
62
Tjeerd Oppedijk
U-Track
46:32
63
Steven Hus
Utrecht
46:34
64
Dimhri Grigoriadis
Phoenix
46:38
65
Alex van den Bong
Utrecht
46:41
66
Ton Jongbloed
Lopik
46:41
67
H. van Dam
Utrecht
46:46
68
Michiel Boer
Utrecht
46:49
69
Rob Verkerk
Utrecht
46:55
70
Alex Meeldijk
Bunnik
46:57
71
Dirk Talma
Dutch Runners Gold
47:10
72
Bart Meijer
Wijk bij Duurstede
47:20
73
Ron Stam
Zeist
47:21
74
Gerrit Bouhuis
Utrecht
47:45
75
Eric Cats
IJsselstein Ut
47:47
76
Tomas Knapen
Amsterdam
47:51
77
Pieterjan van den Akke
Amersfoort
48:04
78
Rinse de Valk
Utrecht
48:23
79
Nick Könitzer
Nieuwegein
48:45
80
Ronnie van Veen
Utrecht
48:51
81
Marco Roeland
Fit
49:00
82
Wijnand Suijlen
Utrecht
49:23
83
Erwin Rebergen
Utrecht
49:25
84
Tjeu Otten
Zeist
49:26
85
Peter Bosman
Utrecht
49:27
86
Jeroen Kooijman
Zeist
49:37
87
Vincent Barten
Maarssen
49:38
88
Henry Doremalen
Utrecht
49:41
89
Willem Scaal
Zeist
49:45
90
Frank Aalten
GAC Hilversum
49:48
91
Hans Meeldijk
Bunnik
50:01
92
Arjen ter Braak
Utrecht
50:16
93
Kees van de Zande
Nieuwegein
50:24
94
Dick Duit
Zeist
50:38
95
Teun de Boer
Utrecht
50:44
96
Paul Brandsma
Amersfoort
50:51
97
Bas Kreukniet
Hellas
50:52
98
Mark de Bruijn
Utrecht
51:18
99
Jim Terlingen
Utrecht
51:34
100
Jack Groen
Hellas
51:38
101
Harry Boerma
Utrecht
51:57
102
Geert Muggen
Hoogeveen
52:00
103
Jantilli Power
IJsselstein Ut
52:01
104
Jeroen Kok
Amersfoort
52:10
105
Jeroen Windt
Utrecht
52:13
106
Kristian Broere
Huizen
52:18
107
Michel van Hoorn
Amersfoort
52:19
108
Richard Singelenberg
avVN
52:30
109
Lucas Nafzger
Houten
52:59
110
Ron Besamusca
Montfoort
53:07
111
Frans van Kampenhout
Dutch Runners Gold
53:16
112
Gerard Verstege
Maarssen
54:24
113
Jack van den Hengel
Dutch Runners Gold
54:34
114
Bert Veenendaal
Fit
54:56
115
Jacques Hazelzet
Utrecht
55:29
116
Bradley Groenestein
Amersfoort
57:16
117
Dijlan Poelmann
Amersfoort
57:17
118
Noel Voet
Soest
57:17
119
Ben van der Wijngaart
Houten
58:11
120
Andrie Branof
Utrecht
58:15
121
Raymond Bosma
Gouda
58:51
122
Menno Hordijk
Atverni
58:51
123
Ab Hooyer
Utrecht
1:00:05
124
Jos van der Meijs
Maarssen
1:03:03
125
Ruben Gosman
Vleuten
1:04:37
126
Frans van Vliet
IJsselstein Ut
1:05:25
VPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Monique Zijlstra
Amersfoort
21:01
2
Ellen van Dijk vd. Meu
Loopgroep Aart Stigt
22:41
3
Christel Bretor
Driebergen-Rijsenbur
23:49
4
Kedisty Debessai
Utrecht
25:09
5
Stefanie v.d. Pol
Fit
26:33
6
Sacha Lamers
Utrecht
27:00
7
Merel Wormgoor
Utrecht
27:01
8
Clandette Corinde
Utrecht
27:08
9
Sylvia Birnie
Baarn
27:19
10
P.J.M. Hoofs
Zeist
27:23
11
Sanne Overdijkink
Utrecht
27:29
12
Linda Sfeffens
Hellas
27:34
13
Margriet Pronk
Zeist
28:43
14
Pauline Krijgsheld
Utrecht
28:44
15
Hannah van Wijngaarden
Utrecht
29:29
16
Jelly Renkema
De Bilt
30:46
17
Mieke Bot
Dutch Runners Gold
31:06
18
Rini van Blokland
Phoenix
31:22
19
Cecil Kroeze
Utrecht
31:22
20
Marion Hooijschuur
Maarssen
31:30
21
Marjolein Bijl
Bilthoven
31:49
22
Corry Maasdamme
avVN
31:50
MPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Jeroen Broekzitter
Utrecht
16:23
2
Mohammed El Aissati
Utrecht
16:49
3
Koen De Jong
Deventer
17:01
4
Niels-Peter Foppen
Loopgroep PK
17:17
5
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
17:47
6
Vincent Hendriks
De Bilt
18:12
7
Sieger de Blok
Phoenix
18:17
8
Co Laan
Utrecht
18:32
9
Ruben van Kooten Nieke
Utrecht
18:45
10
Bert Kamphorst
Phoenix
19:25
11
Rick Soeters
Utrecht
19:46
12
Gerben de Graaf
Utrecht
19:48
13
Martijn Estor
Phoenix
19:51
14
Elton van Rey
Nijmegen
19:57
15
Paul Kommeren
Phoenix
19:58
16
Arie van der Ham
Loopgroep Oudewater
20:32
17
Jacques Neinsma
Zaltbommel
20:52
18
Hans Ras
U-Track
20:52
19
Wiel Wichen
Atverni
21:49
20
Ugur Bilginer
Utrecht
22:00
21
Mario Overwer
Utrecht
22:00
22
Mirek van der Reijden
Amsterdam
22:09
23
Barend Janbroers
Phoenix
22:28
24
Marvin Bovenkerk
De Bilt
22:46
25
Piet Peiren
Phoenix
23:48
26
Jordy Hofhuis
Nieuwegein
23:52
27
Rob Visser
Phoenix
24:50
28
Arjek Mesquita
Phoenix
25:11
29
Michiel Cuypers
Utrecht
25:24
30
Abraham Debessai
Utrecht
25:39
31
Arjan Pathmamanoharan
Phoenix
25:40
32
Johannes Mollerus
Utrecht
25:44
33
Theo Vork
Utrecht
25:48
34
Cees Vork
Utrecht
27:09
35
Paul Bos
Utrecht
29:12
36
Wimjan Schippers
Bilthoven
30:50
37
Jaap van den Berg
Utrecht
37:17
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
25-05-2011 00:00