Uitslagenlijst 10 Engelse Mijlen van Schagen

Schagen - Zondag 22 mei 2011

PUP J, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Blankendaal
Waarland
3:43
2
Tom Hoogeboom
NOVA
3:44
3
Jochem van Dijk
DOKEV
3:50
4
Steyn Buil
Schagen
3:55
5
Tim Buschman
DOKEV
4:13
6
Frank Appel
Waarland
4:15
7
Bas Hoogeboom
Kalverdijk
4:18
8
Tijmen Jansen
DOKEV
4:20
9
Tijn Gielen
TAS '82
4:29
10
Senne van Sol
Schagen
4:58
11
Ryan Bonneveld
Schagen
7:49
12
Dylan Bonneveld
Schagen
8:32
PUP M, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirte Jansen
DOKEV
3:50
2
Yasmin de Bruijn
TAS '82
4:17
3
Mirre Gielen
TAS '82
4:18
4
Noa de Moel
TAS '82
4:19
5
Iris Glas
TAS '82
4:22
6
Sam Veldboer
Schagen
4:24
7
Zoë Slagter
Schagen
4:31
8
Isabel Mohr
Schagen
4:40
9
Noah Verduin
TAS '82
4:46
10
Jade Glas
TAS '82
4:48
11
Marly Butcher
TAS '82
4:52
12
Iris Timmermans
Schagen
5:17
13
Simone Lucas
Anna Paulowna
6:47
14
Steffi Koosje Lucas
Anna Paulowna
8:22
JUN J, 1 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Appel
Waarland
3:45
JUN M, 1 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Slagter
Hera
4:13
5 KM, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Arie Portegijs
DOKEV
17:15
2
Michel de Vries
TAS '82
18:51
3
Tim Rodenburg
Haringhuizen
19:06
4
Twan Noordhoek
Noordkop
19:19
5
Koen Zonneveld
NSL
19:27
6
Henk Kooijman
Noordkop
19:35
7
Dimitri Ivanov
Schagen
19:59
8
Aron van den Oosterkam
TAS '82
20:01
9
Lars van Zwol
TAS '82
20:14
10
David van den Oosterka
Schagen
22:56
11
Renate Slagter
Hera
23:14
12
Rogier van Dijk
Anna Paulowna
23:50
13
Iris Bouman
Friesland
24:02
14
Joep Karsten
Schagen
24:30
15
Leo Zonneveld
TAS '82
24:30
16
Lennart Lindenhovius
Schagen
24:56
17
Bert van Capelle
ABN AMRO
25:24
18
Hans de Vries
ABN AMRO
25:25
19
Kris Wassink
Schagen
25:26
20
Flip Slagter
Schagen
25:29
21
Jessica Buschman
DOKEV
25:35
22
Marieke Cuperus
ABN AMRO
25:37
23
Jennifer Duursma
Schagen
25:42
24
Danique Deen
ABN AMRO
25:54
25
Gerry Pavlotzky
26:00
26
Trudy Neeven
ABN AMRO
26:49
27
Lotte Prins
Schagen
27:00
28
Gerda Portegijs
DOKEV
27:19
29
Regina Schrifferling
27:23
30
Ger Kattouw
27:38
31
Pauline
ABN AMRO
27:42
32
Wendy van der Wijk
Hera
27:50
33
Marnix Vermeer
TAS '82
27:56
34
Inge Portegijs
DOKEV
27:59
35
Marieke Buschman
DOKEV
28:13
36
Karin Pronk
Noordkop
28:29
37
Linda van Beek
Schagen
28:37
38
Kevin Bouwes
Schagen
28:42
39
Inge Looijesteijn
Schagen
28:42
40
Nynke van Dijk
TAS '82
28:50
41
Peter Gieles
28:51
42
Gert Tuinsma
28:53
43
Goverien Lemmens
28:54
44
Anik Visscher
Schagen
28:56
45
Aaron Smit
Schagen
29:14
46
Nina Kuperus
Wieringermeer
29:17
47
Carla Smit
TAS '82
29:22
48
Joesma Stammes
29:42
49
Erica Onderwater
29:45
50
Ingrid Louter
TAS '82
30:21
51
Lena Stroomer
ABN AMRO
30:27
52
Marga Niele
ABN AMRO
30:27
53
Michel Pouli
Schagen
30:27
54
Peter Boersma
30:32
55
Chantal Bleek
TAS '82
30:32
56
Corina Huiberts
TAS '82
30:42
57
Fenna Herrema
Schagen
30:43
58
Fiolaine Jong
30:45
59
Dagmar van de Veen
30:52
60
Sophie Terluin
Schagen
30:58
61
Max Sijneseal
Schagen
31:17
62
Karin Sijnesael
TAS '82
31:17
63
Karen Klitsie
Wieringerwaard
31:38
64
Milou de Boer
Heerhugowaard
31:53
65
Ellen Smit
Schagen
31:57
66
Patrick van den Born
31:58
67
Maria Wubbolts
Schagen
31:59
68
Diana Matthijsen
32:09
69
Patricia Meijer-Limmen
32:10
70
Georgia Berringer
32:11
71
Sanne de Weger
32:56
72
Judit Beermann-Nannes
33:07
73
Kirsten Hoebe-Nannes
33:08
74
Grietje Kattouw Everts
33:10
75
Frank Goosens
33:11
76
Anja Boersma
33:12
77
Katie IJff
33:12
78
Hanneke van Veen
33:29
79
Tinneke Blok
33:31
80
Annelies Kaan
33:45
81
Lotte Minkema
33:49
82
Norma Smit
33:50
83
Renske Scholten
33:51
84
Ina Kaan Ligthart
33:53
85
Carin Schaap
34:06
86
Astrid van Viegen
34:22
87
Fanny Koentjes
34:24
88
Leila Kuip
Den helder
34:29
89
Angelique Konig
Den Helder
34:30
90
Rinske Deben
34:37
91
Mirella Helsdingen
34:39
92
Sandra Nieuwland
34:44
93
Marjolijn van Diessen
34:47
94
Fleur Boontjes
35:32
95
Joke Verra
35:37
96
Gina Revos
35:39
97
Wilma Naberhuis
35:41
98
Kim Hart
36:03
99
Nanda Timmerman
36:21
100
Sanne-Anne Prijn
38:51
101
Marliek van der Wijk
1:13:42
10KM, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan van Zijl
ABN AMRO
25:23
2
Bart-Jan Dekker
ABN AMRO
30:25
3
Raymond Koen
Noordkop
36:59
4
Ronald Lienos
Noordkop
38:26
5
Harm Wardenaar
Alkmaar
42:26
6
Kim Modder
Warmenhuizen
43:07
7
André Brugman
TAS '82
43:07
8
René Bakker
TAS '82
46:37
9
Hans Westrik
Utrecht
47:13
10
Wim Blok
TAS '82
47:20
11
Dennis Buschman
Anna Paulowna
47:22
12
Wouter Vink
Utrecht
47:34
13
Rob van der Voort
TAS '82
47:39
14
René Hoogland
Alkmaar
47:49
15
Henk Evers
TAS '82
48:01
16
Marco Windt
Schagen
48:07
17
Paul Singelenberg
ABN AMRO
48:20
18
Jan Ferwerda
TAS '82
48:36
19
Willem van Dijck
TAS '82
48:43
20
Lia Koedijk
TAS '82
48:45
21
Ben Louissen
Alkmaar
48:46
22
Bram Takes
ABN AMRO
49:04
23
Jos Vink
ABN AMRO
49:14
24
Hugo Janssen
Alkmaar
49:57
25
Edo Rem
Schagen
50:03
26
Robbert Hoendervoogt
ABN AMRO
50:07
27
Rob Donker
SV Sportlust
50:13
28
Peter jacobs
Noordkop
50:32
29
Peter Hof
ABN AMRO
50:34
30
Rinus Koch
Alkmaar
50:39
31
Gabriella Czech
Noordkop
50:53
32
Peter Baltus
ABN AMRO
51:18
33
Ruud Verwer
ABN AMRO
51:38
34
Martijn Boersma
Schagen
51:40
35
Bianca van der Meeren
ABN AMRO
51:46
36
Jan Tijms
ABN AMRO
51:47
37
Marcel Neeven
ABN AMRO
52:41
38
Ton Bouwer
ABN AMRO
52:46
39
Walter Jegen
ABN AMRO
52:46
40
Sam Barhorst
ABN AMRO
52:49
41
Gerard Nielen
Schagen
52:55
42
Diederik de Boer
't Zand
53:15
43
Gert Prins
ABN AMRO
53:23
44
Nathalie Nelemans
Wieringerwaard
53:31
45
Dik Dekker
ABN AMRO
53:42
46
Bjorn Oppersma
ABN AMRO
53:43
47
Henk Kalkhaar
ABN AMRO
53:48
48
Theo de Boer
Schagen
54:04
49
Annemarie Kranenburg
TAS '82
54:06
50
Jurgen Holzmann
ABN AMRO
54:18
51
Edwin Kerkman
Den Helder
54:26
52
Jeffrey Platteel
ABN AMRO
54:32
53
Max Nuyens
Schagen
54:38
54
Stephan van den Beld
ABN AMRO
54:42
55
Bart-Jan Bakker
ABN AMRO
55:03
56
Richard van Es
TAS '82
55:04
57
Marcel Groenia
Schagen
55:05
58
Rosemarie Verwer-Hopma
ABN AMRO
55:10
59
Harry Baas
Schagen
55:36
60
Frank Neering
ABN AMRO
55:59
61
Ellen Lindeijer
Schagen
56:01
62
Weyert de Boer
Schagen
56:15
63
Marcel Blankevoort
TAS '82
56:16
64
Arjan Bloothoofd
ABN AMRO
56:18
65
Michel Meijer
ABN AMRO
56:23
66
Susan Gouwenberg
TAS '82
56:24
67
Arnold Lindeijer
Schagen
56:30
68
Tamara Zuijdervliet
Almere
56:39
69
Heiko Boekel
Schagen
56:48
70
Peter Buurman
ABN AMRO
57:02
71
Melissa Eggen
ABN AMRO
57:14
72
Hilde Ligthart
NOVA
57:16
73
Ramesh Jongens
ABN AMRO
57:17
74
Sandra Okkerse
SV Sportlust
57:31
75
Jan Schilder
TAS '82
57:32
76
Liane Veldboer
ABN AMRO
57:33
77
Martijn Dignum
ABN AMRO
57:39
78
Piet Wildschut
TAS '82
57:45
79
Tineke Buis
TAS '82
57:48
80
Monique van der Wardt
Wieringerwaard
57:55
81
Eric Snaas
TAS '82
58:10
82
Dieke Mooij
t Zand
58:22
83
Dennis Wind
ABN AMRO
58:31
84
Rens Singelenberg
ABN AMRO
58:32
85
Mandy Bax
Noordkop
59:01
86
Maaike Tuinsma
TAS '82
59:31
87
Tera Pijnackers
Utrecht
59:50
88
Jan Blom
ABN AMRO
1:00:15
89
Lia Noordhoek
Noordkop
1:01:00
90
Rene Moormann
TAS '82
1:02:17
91
Simone Berkhout
Schagen
1:02:43
92
Moretta Dekker
TAS '82
1:02:47
93
Patty van Daalen
Schagen
1:03:16
94
Eric van Leeuwen
Schagen
1:04:10
95
Tieneke Jegen
ABN AMRO
1:04:11
96
Jose Korver
ABN AMRO
1:04:12
97
Katinka Vink
Schagen
1:04:19
98
Ellen Schilder
Schagen
1:04:49
99
Judith Gielens
TAS '82
1:05:20
100
Danny Janssen
Den helder
1:05:46
101
Ilse van der Vis
ABN AMRO
1:06:11
102
J van de Burg
ABN AMRO
1:07:01
103
Marije Groen
TAS '82
1:07:33
104
Anna de Goede
Alkmaar
1:08:33
105
Michel Dozy
Den Helder
1:10:42
106
Carla Boers
ABN AMRO
1:10:54
107
Ramona Bagmeijer
ABN AMRO
1:11:04
108
Yvonne van Dijck
TAS '82
1:11:08
109
Thea Tuinsma
TAS '82
1:11:09
110
Marcus Mathijssen
TAS '82
1:13:29
111
Margriet Douwes
Amsterdam
1:15:08
112
Esther Schnater-Huijse
TAS '82
1:15:33
113
Karin de Jong
TAS '82
1:16:09
114
Emil Koedooder
TAS '82
1:16:13
115
At van der Horst
TAS '82
1:16:14
116
Ettie Oosterwijk
TAS '82
1:17:44
117
Pe Hof
ABN AMRO
1:18:29
118
Jim Davis
Canada
1:20:28
119
Rita Hemmes-Davis
Canada
1:20:28
120
Carina Appel
Waarland
1:33:41
121
Corina Scheres
TAS '82
1:52:21
122
Anita Scheres
TAS '82
1:52:21
M, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse van Burg
Ilion
54:45
2
Tom Bellord
Hylas
58:04
3
Paul Nieuwenhuizen
Schoorl
1:02:53
4
Victor van der Maat
Schagen
1:04:03
5
Mark Bleekemolen
Hylas
1:05:34
6
Menno de Boer
Alkmaar
1:06:18
7
Ronald Marees
ABN AMRO
1:06:51
8
Bart Tesselaar
Noordkop
1:07:05
9
Thomas Bakker
Utrecht
1:09:18
10
Lars Braum
Oudorp
1:09:19
11
Edwin Nieuwenhuizen
Hippolytushoef
1:11:17
12
Coen Stapel
Schagen
1:14:06
13
Jan Hof
ABN AMRO
1:16:23
14
Martijn Groen
Schagen
1:19:24
15
Rutger Hooy
Schagen
1:20:05
16
Evert van den Burg
Noordkop
1:20:30
17
Sebas Jellema
Schagen
1:20:45
18
Erik van Nieuwpoort
ABN AMRO
1:31:50
M35, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Moeskops
Hylas
58:21
2
Marco de Boer
Den Helder
1:08:54
3
Mark Paauw
ABN AMRO
1:10:03
4
Sander Wijdemans
TAS '82
1:13:16
5
Yuri van Ginkel
TAS '82
1:13:41
6
Richard Conijn
Waarland
1:20:15
7
Rob Wilbers
Schagen
1:22:29
8
Hans Bakker
Koedijk
1:23:09
9
Brian van der Waal
Schagen
1:23:52
10
Barry Lucas
Anna Paulowna
1:25:46
11
Jeremy Weyman
Obdam
1:25:57
M40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Hoogeboom
NOVA
55:52
2
Cees Kersten
TAS '82
56:46
3
Peter Tas
DOKEV
58:35
4
Ruud Doodeman
NOVA
58:42
5
Theo van Graven
DOKEV
58:54
6
Gerard Warnaar
Hera
59:06
7
Robbert Jak
SV Sportlust
1:01:43
8
Jan Cornelissen
Noordkop
1:02:08
9
Hans Nijman
TAS '82
1:02:15
10
Rob Berger
Trias
1:02:44
11
Anko Top
Wieringermeer
1:03:06
12
Ronald Jacobs
Noordkop
1:04:10
13
Teun Burgers
TAS '82
1:04:13
14
Hessel Kruyer
Noordkop
1:04:43
15
Peter ter Burg
Noordkop
1:05:12
16
Aad Portegijs
DOKEV
1:06:53
17
Erik Leibbrand
Noordkop
1:07:15
18
Stan Alkemade
TAS '82
1:09:28
19
Pascal Kroone
TAS '82
1:10:01
20
Arno van den Berg
SV Sportlust
1:12:02
21
Marc Boskamp
Schagen
1:13:39
22
Nils Trentelman
TAS '82
1:13:50
23
Hans Pater
Groote Keeten
1:14:45
24
Paul de Wit
GAC Hilversum
1:15:25
25
Berend Timmermans
TAS '82
1:15:28
26
Rob Wever
Schagen
1:15:38
27
Jan Klaver
Schagen
1:16:02
28
Martin van Noort
DEM
1:16:13
29
Ingmar Bebelaar
Julianadorp
1:16:33
30
Pieter Rijnsburger
Heerhugowaard
1:16:52
31
Luuk Bos
1:16:56
32
Kees Metzelaar
TAS '82
1:16:57
33
Johan Sijnesael
TAS '82
1:16:59
34
Siem Delver
ABN AMRO
1:17:36
35
Robby Overvliet
Dutch Runners Gold
1:17:37
36
Jos Blankendaal
Waarland
1:17:42
37
Frank de Rover
Alkmaar
1:18:00
38
Olof Glorie
Trias
1:18:55
39
Hans Schilder
TAS '82
1:19:17
40
Jelco Weijers
Schagen
1:20:18
41
Vincent Bouwer
Alkmaar
1:20:19
42
Chris Vermeulen
Noordkop
1:21:27
43
Pieter Bonnes
Winkel
1:21:33
44
Dirk van der Snoek
Doorn
1:22:07
45
Erik Mol
Schagen
1:24:20
46
Erwin Schoot
Noordkop
1:24:35
47
Gerrit Katsma
Heerhugowaard
1:24:58
48
Jacco Kouwenberg
Wognum
1:25:06
49
Rene van de Guchte
Wognum
1:25:07
50
Arjan Koonings
Schagen
1:25:49
51
Jan Jacobs
Obdam
1:26:00
52
Marco Velting
Haarlem
1:26:10
53
Egbert Geertsma
Groningen
1:26:43
54
Martin Terlou
ABN AMRO
1:26:48
55
Henry van Zijl
ABN AMRO
1:26:49
56
Frank van den Booren
ABN AMRO
1:26:49
57
Han Vaalt
Julianadorp
1:27:32
58
Henry Hoogenberg
Schagen
1:34:28
M50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Tesselaar
NOVA
1:05:26
2
Rob van Heerden
Amsterdam
1:06:45
3
Leen de Wit
TAS '82
1:09:52
4
Dick de Vries
TAS '82
1:11:05
5
Henny Buijing
De Veenlopers
1:12:44
6
Adrie van der Wijk
Hera
1:13:40
7
Willem van der Voort
TAS '82
1:14:39
8
Klaas Diepeveen
Schagen
1:15:05
9
Jan Lagemaat
Warmenhuizen
1:15:17
10
Roel Smit
AV Castricum
1:15:35
11
Leen Duijzer
DOKEV
1:15:43
12
Hans Naberhuis
TAS '82
1:16:03
13
Wiebrand Top
Breezand
1:16:08
14
Rene van Zelm
DOKEV
1:16:10
15
Rob Klaassens
Schagen
1:17:56
16
Ger Brakenhoff
TAS '82
1:19:07
17
Kor Kramer
Schagen
1:20:13
18
Jan den Ijzerman
Noordkop
1:20:49
19
Herman Hommen
Wieringermeer
1:22:27
20
Jan Blaauw
TAS '82
1:22:44
21
Peter van Nuland
TAS '82
1:24:16
22
Cees Kuyper
TAS '82
1:25:08
23
Willem de Boer
TAS '82
1:25:45
24
Hans Moorman
Schagen
1:28:31
M60+, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Elshout
avVN
1:08:42
2
Roger Bellord
Hylas
1:08:57
3
Piet Wassenaar
avVN
1:10:05
4
Theo Tas
t Zand
1:13:24
5
Co Wiskerke
TAS '82
1:19:09
6
Ben Schilder
TAS '82
1:22:37
7
Alex Deelstra
Anna Paulowna
1:23:20
8
Gerard Wissink
Wieringermeer
1:26:53
9
Herman de Boer
Den Helder
1:27:51
10
Klaas Kommer
Schagen
1:52:21
V, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Groen
Phanos
1:05:40
2
Daphne de Jager
DOKEV
1:13:00
3
Jolien van Hooff
Utrecht
1:13:47
4
Gineke Oosterhuis
Den helder
1:26:45
5
Suzanne Tamis
Amsterdam
1:27:49
6
Anna van Nes
Amsterdam
1:34:19
7
Judith Uljee-Kooijman
Schagerbrug
1:34:37
8
Emmy Glas
TAS '82
1:39:28
9
Regina Jager-Vels
Amsterdam
1:43:34
10
Machteld van de Brugge
TAS '82
1:52:21
V35, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Bos
SV Sportlust
1:12:01
2
Ilona Ploeger
DOKEV
1:15:12
3
Miranda Mulder Verbrug
SV Sportlust
1:19:02
4
Wendy Sanders
Wieringermeer
1:28:52
V40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Leijen
TAS '82
1:13:18
2
Ella Heddes
TAS '82
1:19:26
3
Marianna Hoekstra
DOKEV
1:20:59
4
Petra Diepeveen-Slijke
TAS '82
1:22:00
5
Ireen Mantel
TAS '82
1:22:09
6
Elles Wagenaar
Wieringermeer
1:22:39
7
Babs Heida
Schagerbrug
1:27:44
8
Babs de Waard
Schagerbrug
1:27:45
9
Lonneke Ruigrok
Schagen
1:31:51
10
miranda Hensen Verbate
TAS '82
1:33:41
11
Annett Balder
TAS '82
1:33:41
12
Ellen Deen
ABN AMRO
1:34:04
13
Jolanda Kok
TAS '82
1:52:21
V50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke van Bruggen
Wieringermeer
1:13:30
2
Atie Deen
Winkel
1:15:33
3
Ria Stam
AV Castricum
1:20:17
4
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:20:51
5
Paula Greuter
Moerbeek
1:22:16
6
Tannes Kruijer
NOVA
1:22:44
7
Silvia Blaauboer
TAS '82
1:33:41
8
Marjan Bos
TAS '82
1:33:41
9
Anny Top
SV Sportlust
1:36:47
10
Anja van de Zande
TAS '82
1:52:21
11
Tineke Schipper
TAS '82
1:52:21
12
Gita van der Molen
TAS '82
1:52:21
13
Karina Schaafsma
TAS '82
1:52:21
V60+, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R. Tas
avVN
1:22:45
2
Myra van Es-Ruder
Noordkop
1:24:29
Een aktiviteit van TAS'82, de atletiekvereniging van de Noordkop
Uitslagen.nl
23-05-2011 19:31