Uitslagenlijst GGZ inGeestloop

Bennebroek - Zondag 15 mei 2011

MAN, PRESTATIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Altorf
Hillegom
35:49
2
Alfred Roelen
Hillegom
36:19
3
Jan Beemsterboer
Oudorp Nh
38:01
4
Martin Hoogervorst
Haarlem
38:03
5
Reinoud van Laar
Haarlem
38:08
6
Ronald Seijsener
Hillegom
39:08
7
David Pesarra
Haarlem
41:20
8
Kenzo van Elsas
Haarlem
41:32
9
Conno du Fossé
Haarlem
42:02
10
Hans Fischer
Santpoort Noord
42:18
11
Erwin Dik
IJmuiden
42:25
12
William Elfrink
Heemstede
42:27
13
Peter Nederpelt
Hillegom
42:43
14
Gerard van Houten
Hillegom
42:53
15
Jos van der Kooij
Haarlem
43:40
16
Egmont Tilleman
Heemstede
43:50
17
Adrie Tol
Haarlem
44:04
18
Harry Douma
Ter Aar
44:28
19
Tom Puts
Haarlem
44:59
20
Ewout de Bruijn
Haarlem
44:59
21
Ron Zandvliet
Oudewetering
45:00
22
Wim Bax
Haarlem
45:00
23
Richard Mooyman
Amsterdam
45:06
24
Rachid Mali
Hoofddorp
45:22
25
Kees van Beelen
Lisse
45:31
26
Leen Kniest
Haarlem
45:36
27
Chris Koolhaas
Alphen aan den Rijn
45:42
28
Mark van Nimwegen
Haarlem
45:43
29
Ruud van Wees
Haarlem
45:50
30
Edwin van Bronkhorst
Koedijk
45:53
31
Edwin Bottelier
Beverwijk
45:53
32
Willem van Laarhoven
Lisse
46:21
33
Frank de Vos
Bennebroek
46:24
34
Jeroen Bertels
Hoofddorp
46:38
35
John Burger
Haarlem
46:46
36
Kurt Koevoets
Hoofddorp
46:55
37
Peter van Mierlo
Nieuw Vennep
46:55
38
Richard Bosker
Almere
46:55
39
Marcel van den Bovenka
Weesp
46:55
40
Sander van Riessen
Velserbroek
46:58
41
Bas de Wit
Beverwijk
47:17
42
Martijn van Schie
Haarlem
47:38
43
Carlo van de Abbeelen
Vijfhuizen
47:42
44
John van der Aart
Bennebroek
47:44
45
J. Hordijk
Haarlem
47:45
46
Henk Janssen
Bloemendaal
48:21
47
Marcel de Moes
Hoofddorp
48:48
48
Ed van Keulen
Haarlem
48:51
49
Bart Quispel
Bennebroek
48:55
50
Peter van der Linden
Bennebroek
49:17
51
Henk Huiberts
Hoofddorp
49:26
52
Daniël Jolink
Bennebroek
49:26
53
Marc Wiewel
Amsterdam
49:38
54
Rene Ruis
Haarlem
49:42
55
Do Hageman
Hillegom
49:59
56
Mike Moore
Zandvoort
50:13
57
Dick Nieuweboer
Heemstede
50:23
58
Patrick Groenewegen
Haarlem
50:47
59
Frank van Eldik
Velserbroek
50:59
60
Niels Pabst
Haarlem
51:00
61
Fred van Luijk
Heemstede
51:09
62
Jaap Kiel
Overveen
51:15
63
Dennis Maas
Amsterdam
51:36
64
Ivo Berkhoff
Nieuw Vennep
51:43
65
Ruben Meiland
De Zilk
51:55
66
Cor Schol
IJmuiden
51:59
67
Paul de Winter
Hillegom
52:05
68
Wim Brussaard
Bennebroek
52:20
69
Nevzat Ata
Heemskerk
52:55
70
Peter Buzink
Bennebroek
52:56
71
Gerlof van de Veen
Haarlem
52:59
72
Jos Spigt
Bennebroek
53:01
73
Paul Moeskops
Heemstede
53:04
74
Isa Ondracek
Heemstede
53:13
75
Ton van Loon
Warmond
53:19
76
Alex van Straten
Haarlem
53:33
77
Wolf Ondracek
Heemstede
53:34
78
Rogier de Barhanson
Heemstede
53:36
79
Olof Huiberts
Bennebroek
54:14
80
Gert Verseput
Bennebroek
54:15
81
Bas van der Linden
Haarlem
54:16
82
John van Kleef
Haarlem
54:28
83
Paul Buijtendijk
Hoofddorp
54:30
84
Peter Kamerbeek
Hoofddorp
54:45
85
Willem Branderhorst
Haarlem
54:55
86
Dries Koopman
Bennebroek
55:24
87
Pieter Teeuwen
Hillegom
55:24
88
Bob Thijssen
Hoofddorp
56:31
89
René van Houwelingen
IJmuiden
56:47
90
Henk van Ewijk
Hillegom
56:59
91
Tom Zuidam
Haarlem
57:04
92
Karel Wijker
Haarlem
57:05
93
John Vink
Rijsenhout
57:15
94
Fred Zuidam
Haarlem
57:19
95
Foeke Sybesma
Noordwijkerhout
57:36
96
Steven Poolman
Almere
57:36
97
Niels de Koning
Vogelenzang
57:43
98
Les Remmerzwaal
Hillegoom
58:10
99
Jos Lamers
Santpoort-Noord
58:14
100
Joop Akkerman
Bennebroek
58:29
101
Henk Hagemeijer
Spaarndam
58:34
102
Wim van Leeuwen
Hoofddorp
58:44
103
Paul van Houten
Haarlem
59:20
104
Mark Vaarwater
Beverwijk
1:00:16
105
Bas Wegman
Haarlem
1:00:34
106
Jan Souverein
Bloemendaal
1:02:37
107
Hayo Niewenhuis
Hoofddorp
1:02:58
108
Jan zonder achternaam
Heemstede
1:03:24
109
Paul de Koning
Halfweg
1:03:34
110
Piet Stam
Heemstede
1:03:43
111
Cock van der Pol
Hoofddorp
1:03:57
112
Harrald Vissers
Haarlem
1:04:22
113
Frans v.d. Zande
Hillegom
1:04:54
114
Serge Daudeij
Hoofddorp
1:09:05
115
Martin de Goede
Hoofddorp
1:09:53
116
Jan Boomsma
Bennebroek
1:11:15
VROUW, PRESTATIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Heerde
Haarlem
39:58
2
Eva de Jong
Heemstede
41:46
3
Irma Beentjes
Hillegom
47:46
4
Baukje Verbruggen
De Kwakel
49:11
5
Michelle Collingham
Haarlem
49:20
6
Manon Schoorl
Velserbroek
49:50
7
Sally Boyden
Zandvoort
52:07
8
Christine Rubeling
Heemstede
53:31
9
Joke Laanbroek
Haarlem
53:32
10
Lidy Steenhof
Vogelenzang
53:45
11
Marga Remmerswaal
Velserbroek
54:53
12
Helen van Duuren
Heemstede
56:22
13
Petra Burger
Haarlem
57:02
14
Hetty van de Kemenade
Haarlem
57:24
15
Marjan Munnik
Heemstede
57:26
16
Tineke Westdijk
Haarlem
58:02
17
Leonie de Kam
Bennebrok
58:06
18
Marloes Lamers
IJmuiden
58:20
19
Joost Langendijk
Hillegom
58:22
20
Vera Raadsen
Haarlem
58:27
21
Ria van Stoltz
Hoofddorp
58:28
22
Silvia Springveld
Velserbroek
58:28
23
Sandra Kerstens
Oegstgeest
59:00
24
Pauline Heemskerk
Bennebroek
59:26
25
Karin Teeuwen
Hillegom
59:26
26
Wilma Teeuwen-de Jong
Vogelenzang
59:42
27
Jolanda Lucassen
Rijsenhout
1:00:17
28
Joan Lucassen
Bussum
1:00:21
29
Marcella Duiven
Bennebroek
1:00:48
30
Marloes zonder achtern
Velsen Noord
1:02:20
31
Jacqueline Hoogland
Nieuw Vennep
1:02:25
32
Mirjam van Haastrecht
Hoofddorp
1:02:31
33
Samira Brinck
Leiden
1:02:32
34
Jolanda Niewenhuis
Hoofddorp
1:02:57
35
Ceciel Winters
Bennebroek
1:05:08
36
Jacqueline Hamer
Bennebroek
1:05:31
37
Edith Sybesma
Noordwijkerhout
1:05:48
38
Mirjam Lobbes
Amsterdam
1:06:05
39
Denise van der Zande
Hillegom
1:07:26
40
Pauline Hilliger
Nieuw Vennep
1:07:35
41
Sandra van Ommen
Haarlem
1:10:30
42
Petra van Baar
Oudorp Nh
1:10:47
43
Ruda de Goede
Koedijk
1:10:48
BUSIN, BUSINESSLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Prins
Veenman & Vink 2
39:59
2
Sander Overdevest
GGZ inGeest 1
41:35
3
Marco van Leeuwen
GGZ inGeest 1
42:27
4
Ruud Steenbergen
Inforsa
42:53
5
Fred Scholte
Inforsa
43:08
6
Rocus Brasz
GGZ inGeest 1
43:42
7
Arnold Kroon
GGZ inGeest 1
43:42
8
Dorus Prins
Veenman & Vink 2
45:40
9
Martijn Mulder
Kennemer Gasthuis
46:10
10
Peter van der Jagt
CKMZ bv
46:12
11
Ben Blokhuizen
Schoonderbeek Instal
47:16
12
Jan van der Linden
GGZ inGeest 2
47:29
13
Tjerk Lagrand
GGZ inGeest 2
48:06
14
Tom Wouters
4Building bv
48:29
15
Luc Keller
Diac. Ev.-Lutherse G
48:29
16
Regilio Retz
Diac. Ev.-Lutherse G
48:30
17
René Schoone
Veenman & Vink 2
48:31
18
Bas van Eijndhoven
4Building bv
48:34
19
Joop Weijers
Veenman & Vink 1
50:00
20
Frans Wauters
Login Consultants Ne
50:24
21
Dingeman Rietschoten
GGZ inGeest 2
50:33
22
Jozalien de Visser
Inforsa
51:16
23
Rien Raadschelders
GGZ inGeest 3
51:32
24
Wouter Middelberg
GGZ inGeest 1
51:35
25
Anton van der Linde
CKMZ bv
51:41
26
Nico Dijkzeul
Veenman & Vink 2
51:49
27
Ruud Smeets
Login Consultants Ne
51:52
28
Raymond Droog
GGZ inGeest 3
52:07
29
Didier Rosendahl
Diac. Ev.-Lutherse G
52:11
30
John Edes
Login Consultants Ne
52:38
31
Bert Koks
Kennemer Gasthuis
52:49
32
Dennis de Boer
Veenman & Vink 1
53:08
33
Jenny Thomas
GGZ inGeest 2
53:30
34
Nico Boom
IDB Groep
53:44
35
Berit van Olphen
Diaconie Ev.-Luthers
53:45
36
Theo Rieu
Kennemer Gasthuis
53:49
37
Diana Hoogland
Kennemer Gasthuis
54:20
38
Alexandra Reijerse
GGZ inGeest 4
54:51
39
Gerben Dijkstra
Login Consultants Ne
55:07
40
Jelle Zier
Diaconie Ev.-Luthers
56:53
41
Marcel Vink
Veenman & Vink 1
56:59
42
Dick Lam
Diac. Ev.-Lutherse G
57:01
43
Harm Wilzing
Diac. Ev.-Lutherse G
57:34
44
Maarten Zier
Diaconie Ev.-Luthers
57:50
45
Dirk Schaafsma
Inforsa
58:22
46
Rodney Medina
Login Consultants Ne
58:32
47
Marije Breedveld
Diaconie Ev.-Luthers
58:39
48
Xeno Edes
Login Consultants Ne
59:31
49
Willem Heij
Schoonderbeek Instal
59:52
50
Anne-Roos de Joode
Login Consultants Ne
1:00:03
51
Els Wermenbol
GGZ inGeest 4
1:01:19
52
Henri van Ommen
IDB Groep
1:01:35
53
Wilmar Hassoldt
Diaconie Ev.-Luthers
1:01:45
54
Carolien Grotendorst
Diaconie Ev.-Luthers
1:02:13
55
Jan van den Berg
Hillegom
1:02:25
56
Martijn van Vliet
IDB Groep
1:02:28
57
Wilma Walvoort
GGZ inGeest 4
1:02:29
58
Marjory Wilhelmus
Diaconie Ev.-Luthers
1:02:45
59
Vincent Paardekooper
Login Consultants Ne
1:03:19
60
Ralf Benschop
IDB Groep
1:03:19
61
Margreet van Marle
Diaconie Ev.-Luthers
1:03:26
62
Stephan Nijhuis
IDB Groep
1:03:32
63
Rianne Christ
GGZ inGeest 3
1:04:16
64
Wilma Harmsen
GGZ inGeest 3
1:04:16
65
Cora Versteeg
GGZ inGeest 4
1:04:55
66
Rodrigo Rovers
Schoonderbeek Instal
1:06:29
67
Lars van den Berg
Schoonderbeek Instal
1:06:29
ESTAF, ESTAFETTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Visser
Het Middenduintje
44:44
2
Ruud v.d. Putte
Mannetjesputters
48:46
3
Siros Raja
Inforsa
49:34
4
René van Zon
Team AnGiRe
51:00
5
Raymond Bakker
De Bakkertjes
51:31
6
Lindy Pijnaker
Team Pijnaker
1:00:27
7
Hans Niewenhuis
Niewenhuis
1:05:15
Hoofdsponsoren: GGZ inGeest - Schoonderbeek Installatietechniek - AGIS
Uitslagen.nl
15-05-2011 21:22